Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
255 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 13:56:03
2019-12-05 13:56:03
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
254 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 11:05:07
2019-12-05 11:05:07
Kornelia Jezierska WESPA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
253 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 10:35:18
2019-12-05 10:35:18
Nela Klepuszewska EMPORIA
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
252 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 10:29:43
2019-12-05 10:29:43
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
251 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 12:52:46
2019-12-04 12:51:54
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
250 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 12:43:00
2019-12-04 11:14:21
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY (EX PŁENTA)
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
249 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 11:11:31
2019-12-04 11:11:31
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
248 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:03:51
2019-12-03 22:12:04
Maja Psiuk DISCOVERY
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
247 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:03:58
2019-12-03 22:05:54
Justyna Badaszko JORDANKA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
246 ENTRY PRE-APPROVED 2019-12-04 07:04:31
2019-12-03 21:08:23
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 13/L/L dwufazowy
245 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:04:48
2019-12-03 21:01:54
Katarzyna Falkiewicz KASTELLO
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
244 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:04:56
2019-12-03 20:54:56
Wiktoria Hapka PARODIA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
243 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:11
2019-12-03 20:17:42
Aleksandra Furgo DREAM
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:20
2019-12-03 20:16:29
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
241 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:48:59
2019-12-03 19:55:42
Weronika Szczypior WENTA
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
240 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:08:58
2019-12-03 17:59:19
Helena Adamowicz HUNTER
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
239 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:09:03
2019-12-03 17:56:42
Aleksandra Mazerewicz CHALET’S CALINKA
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
238 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 15:36:18
2019-12-03 14:32:49
Kaja Męczyńska ARMANI
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
237 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:23:12
2019-12-03 10:42:33
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
236 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:42:59
2019-12-03 10:42:08
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 1x 6B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:39:10
2019-12-03 10:23:31
Kornelia Marcinkan GEJSZA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L Licencyjny
234 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:39:14
2019-12-03 10:22:58
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L Licencyjny
233 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:22:11
2019-12-03 09:55:25
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
232 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:22:06
2019-12-03 09:12:46
Zofia Teper CALYPSO
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
231 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:21:53
2019-12-03 08:40:55
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:21:49
2019-12-02 22:17:18
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
229 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:12:43
2019-12-02 22:16:51
Mikołaj Bajan GENIE VAN PRINSENVELD
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:12:36
2019-12-02 22:15:52
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:12:30
2019-12-02 22:14:46
Mikołaj Bajan CHASSPLEEN FLAMINGO Z
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
226 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:12:14
2019-12-02 22:13:30
Ewa Kocon CO BOY
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:12:06
2019-12-02 21:58:23
Ewa Kocon SANDERO
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
224 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:12:01
2019-12-02 21:56:23
Ewa Kocon MJT RANDEZ VOUS
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
223 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:08:04
2019-12-02 21:05:47
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
222 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:08:17
2019-12-02 21:04:31
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:11:42
2019-12-02 21:03:20
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:11:34
2019-12-02 21:02:29
Pola Cichla DOX
  • 2x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:11:22
2019-12-02 21:00:44
Karolina Sochacka PANTEON
  • 1x 6B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:11:14
2019-12-02 20:59:12
Olga Rochowczyk PANTEON
  • 2x 6B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:11:05
2019-12-02 20:56:55
Oliwia Majewska RADISZKA
  • 2x 6B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:50
2019-12-02 20:17:41
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 24/C/C zwykły
215 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:38
2019-12-02 20:12:52
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
214 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:30
2019-12-02 19:53:11
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 2x 1/P/P dwufazowy
213 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:21
2019-12-02 19:52:30
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
212 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:15
2019-12-02 17:49:42
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
211 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:08
2019-12-02 17:48:57
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
210 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 05:10:01
2019-12-02 17:26:20
Zbigniew Szrejder ROCCO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
209 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:14:30
2019-12-02 16:47:39
Ewa Müller QUATERINA G
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:35:31
2019-12-02 16:14:24
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:10:51
2019-12-02 15:24:52
Grzegorz Psiuk DIALOU BLUE PS
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:10:24
2019-12-02 15:23:41
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
205 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:10:10
2019-12-02 14:35:10
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:10:02
2019-12-02 14:30:11
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:09:53
2019-12-02 13:48:46
Julia Drelich PERON
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
202 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:09:50
2019-12-02 13:47:37
Julia Wesołowska ETNA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
201 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:09:36
2019-12-02 13:42:57
Hanna Dynowska JUSTA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:09:31
2019-12-02 13:42:26
Daria Pilipiec WONTON
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:31:30
2019-12-02 12:28:37
Sara Zimek JOCKER
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:54
2019-12-02 11:36:01
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
197 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:46
2019-12-02 11:33:38
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 2x 8/L/L dwufazowy
196 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:44
2019-12-02 11:31:53
Tomasz Miśkiewicz DIMROY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:42
2019-12-02 11:29:28
Tomasz Miśkiewicz CHACCO STERN
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:39
2019-12-02 11:28:04
Tomasz Miśkiewicz BARDASZ
  • 1x 3/C/C zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:33
2019-12-02 11:23:21
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
192 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:30
2019-12-02 10:20:59
Dominika Langa GLORA
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 18:59:30
2019-12-02 07:06:27
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
190 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:32:30
2019-12-01 21:17:01
Maja Skorwider NELA
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 21/L/L dwufazowy
189 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:15:56
2019-12-01 20:58:18
Beniamin Tomaszewski WIARADO
  • 2x 13/L/L dwufazowy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:04
2019-12-01 20:57:39
Beniamin Tomaszewski LAKMUS
  • 2x 13/L/L dwufazowy
187 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:09
2019-12-01 20:57:17
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 16/C/C Szybkości
186 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:15
2019-12-01 20:56:51
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 17/CC/CC zwykły
185 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:21
2019-12-01 20:56:05
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
184 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:12:09
2019-12-01 20:35:38
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:14:56
2019-12-01 20:34:54
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
  • 1x 21/L/L dwufazowy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:37
2019-12-01 20:33:08
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:43
2019-12-01 20:05:54
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:49
2019-12-01 20:05:24
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:16:59
2019-12-01 20:04:48
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:03
2019-12-01 15:53:19
Julia Bocheńska MAGNUS
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:10
2019-12-01 14:51:45
Maja Miętek HESTRI
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:16
2019-12-01 13:26:20
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
175 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:25
2019-12-01 12:01:02
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 21/L/L dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:34
2019-12-01 11:10:12
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 17/CC/CC zwykły
  • 1x 24/C/C zwykły
  • 1x 25/CC/CC zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:43
2019-12-01 11:09:26
Aleksander Lewandowski CELVISTO
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:51
2019-12-01 10:43:52
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:45:59
2019-12-01 10:41:13
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
170 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:46:05
2019-12-01 08:55:56
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:46:17
2019-12-01 00:30:56
Kamil Dudzik WOLVERINE
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:51:36
2019-11-30 22:48:44
Ariana Budyta BELCANTO Z
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:12:15
2019-11-30 22:20:36
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:12:21
2019-11-30 22:06:39
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:12:26
2019-11-30 22:06:19
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:19
2019-11-30 21:04:55
Aniela Szpara PIORUN
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:32:13
2019-11-30 21:04:31
Maja Szpara DUNKA
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:12:41
2019-11-30 21:02:55
Martyna Stankiewicz HAWRINA
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:08:46
2019-11-30 21:02:29
Julian Chrzanowski ADONIS
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:13:58
2019-11-30 18:02:01
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:03
2019-11-30 16:24:41
Katarzyna Pawliczuk LIZA
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:09
2019-11-30 16:23:27
Katarzyna Pawliczuk ARNIKA
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:15
2019-11-30 16:22:03
Alva Zwolińska Svensson LIZA
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:23
2019-11-30 16:18:32
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 21/L/L dwufazowy
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:29
2019-11-30 16:17:38
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:35
2019-11-30 16:15:31
Hanna Suszek NUTA
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:41
2019-11-30 15:13:26
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:46
2019-11-30 15:13:04
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:14:53
2019-11-30 14:09:32
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:15:05
2019-11-30 12:52:28
Wiktoria Szczesna NADIA
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 00:15:13
2019-11-30 11:57:55
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 25/CC/CC zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 08:15:22
2019-11-29 23:27:47
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 08:15:28
2019-11-29 23:26:53
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 08:15:31
2019-11-29 23:25:52
Jacek Bobik O-STAR
  • 2x 8/L/L dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:27
2019-11-29 22:38:19
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:23
2019-11-29 21:23:58
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:19
2019-11-29 21:22:05
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:16
2019-11-29 21:21:03
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:12
2019-11-29 21:20:10
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 4/CC/CC zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:08
2019-11-29 19:52:45
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:19:53
2019-11-29 13:42:52
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:19:58
2019-11-29 12:13:18
Jakub Jarecki CHABLIS
  • 1x 1/P/P dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:20:05
2019-11-29 11:59:50
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:20:14
2019-11-29 11:35:54
Zofia Fota PL NEMO
  • 2x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:20:22
2019-11-29 11:33:47
Amelia Cybulska IKAR
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:20:27
2019-11-29 09:55:29
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:05:26
2019-11-28 18:43:24
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 2x 13/L/L dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:20:54
2019-11-28 15:24:48
Daria Symonowicz SEGRINA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 17:21:10
2019-11-28 15:01:29
Barbara Przybyt HARRIET
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:15:19
2019-11-28 13:53:53
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
  • 1x 21/L/L dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:46:18
2019-11-28 11:26:12
Marika Szablewska BIBA
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 23:55:11
2019-11-27 23:41:42
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 21:27:07
2019-11-27 20:43:23
Wiktoria Rezmer CARMEL
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 23:07:03
2019-11-27 18:38:04
Emilia Plata FURIOSA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 21:27:14
2019-11-27 18:02:11
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 21:27:28
2019-11-27 17:21:32
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 12:29:22
2019-11-27 12:15:30
Weronika Wilska-Czarnecka LADY VON BAYERN
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:08:49
2019-11-27 12:04:46
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 11:57:31
2019-11-27 10:52:12
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 11:57:28
2019-11-27 09:13:07
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:03:43
2019-11-27 08:27:55
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 13:45:22
2019-11-26 22:50:24
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 13:45:42
2019-11-26 22:45:37
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 24/C/C zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:04:55
2019-11-26 22:11:15
Julia Lewandowska MELODIA
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:04:53
2019-11-26 22:10:47
Agata Domaros MELODIA
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:04:51
2019-11-26 22:09:36
Ewa Kamińska CASTLIRA
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:06:26
2019-11-26 21:54:37
Laura Mular WALIA
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 21/L/L dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:06:24
2019-11-26 21:47:14
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 1x 1/P/P dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:06:22
2019-11-26 21:46:30
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:47:06
2019-11-26 21:46:07
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:06:17
2019-11-26 21:43:29
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:06:00
2019-11-26 21:42:51
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:53
2019-11-26 21:41:27
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 17/CC/CC zwykły
  • 1x 25/CC/CC zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:50
2019-11-26 21:40:16
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:46
2019-11-26 21:39:03
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:42
2019-11-26 21:37:43
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:37
2019-11-26 21:32:18
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:34
2019-11-26 21:31:17
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
  • 1x 25/CC/CC zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:30
2019-11-26 21:30:21
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 25/CC/CC zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:26
2019-11-26 20:52:30
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 8/L/L dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:23
2019-11-26 20:49:23
Paulina Rybarczyk SINUS
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 22:05:21
2019-11-26 19:40:28
Anna Czarnowska NABLA
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:25:34
2019-11-26 18:39:34
Grzegorz Psiuk CHARLIE
  • 1x 1/P/P dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:25:32
2019-11-26 18:37:48
Maja Psiuk CHARLIE
  • 1x 8/L/L dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 18:18:38
2019-11-26 17:40:36
Julia Świszcz GIBSON
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 18:18:34
2019-11-26 17:40:00
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 18:18:30
2019-11-26 17:39:25
Aleksandra Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 18:18:25
2019-11-26 17:38:32
Michał Cwajda ODESSA
  • 2x 8/L/L dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:15:34
2019-11-26 14:30:01
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
  • 1x 21/L/L dwufazowy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 04:26:47
2019-11-26 12:18:48
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:57:08
2019-11-26 11:13:59
Agata Buchholc KUBIK
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:06:29
2019-11-26 11:04:07
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:16
2019-11-26 10:14:08
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:13
2019-11-26 10:07:46
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 2x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:14:57
2019-11-26 10:06:41
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:14:56
2019-11-26 10:05:41
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:59:27
2019-11-26 09:47:04
Oliwia Kaszubowska ZALVO
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:59:24
2019-11-26 09:46:25
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:59:20
2019-11-26 09:39:32
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:10:27
2019-11-26 07:16:53
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:10:22
2019-11-26 07:16:04
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:10:15
2019-11-25 22:34:51
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:10:09
2019-11-25 22:02:03
Maria Służewska-Gębka ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 21:48:53
2019-11-25 21:11:41
Anna Krupska SAURON
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 20:14:25
2019-11-25 20:11:41
Zofia Suwała MAGGIE
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 20:14:18
2019-11-25 20:07:33
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 20:14:03
2019-11-25 20:03:40
Michalina Pazik BISQUIT R
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 20:13:48
2019-11-25 20:03:02
Liwia Banach GALILEO SEMPER INVICTA
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:10:53
2019-11-25 20:01:09
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:35:28
2019-11-25 18:52:58
Emilia Wieczorek EL TORO
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:34:09
2019-11-25 18:31:08
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:34:03
2019-11-25 18:29:34
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 17/CC/CC zwykły
  • 1x 25/CC/CC zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:25:44
2019-11-25 16:12:48
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:33:51
2019-11-25 15:51:46
Dominika Bach CANION
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 17/CC/CC zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 14:49:24
2019-11-25 14:26:10
Emilia Leszkiewicz BUTTERFLY
  • 1x 6B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:28:01
2019-11-25 13:02:48
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:59
2019-11-25 12:56:51
Agata Piastowska NEVIL
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 21/L/L dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:57
2019-11-25 12:55:49
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:55
2019-11-25 12:54:56
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 15:36:29
2019-11-25 12:54:20
Paweł Czerniewicz KARALIUS
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:45
2019-11-25 12:16:40
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:18:27
2019-11-25 12:15:44
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:18:25
2019-11-25 12:15:24
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:18:23
2019-11-25 12:15:21
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:18:20
2019-11-25 12:13:51
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:13:30
2019-11-25 11:51:34
Justyna Badaszko LORD PHOENIX K
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 10:15:10
2019-11-25 11:36:28
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:27:51
2019-11-25 11:27:09
Maja Pilska LUSZYN
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:41
2019-11-25 11:26:58
Sylwia Barbarska CAMELIA
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:39
2019-11-25 11:26:13
Sylwia Barbarska ICEGIRL D
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:31:56
2019-11-25 08:52:37
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:40:08
2019-11-25 08:48:58
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:36:46
2019-11-25 08:47:48
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
  • 1x 21/L/L dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:32:37
2019-11-25 08:46:05
Wiktoria Ryciak KALI
  • 2x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:11
2019-11-25 08:42:30
Lena Kamińska KLIPER
  • 2x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:08
2019-11-25 08:37:57
Lena Kamińska CZARNA
  • 2x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 2x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:06
2019-11-25 08:37:05
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:03
2019-11-25 08:36:21
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:51:01
2019-11-25 08:35:37
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 5/KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (50 cm)
  • 1x 6A/mini LL KUCE/Towarzyski z oceną stylu jeźdźca (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm) 0
  • 1x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 18/KUCE/Kuce Towarzyski dwyfazowy (50 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 11:16:18
2019-11-25 08:01:09
Alicja Bogdanowicz NOBIS COLORADO
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:50:48
2019-11-25 00:15:57
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 4/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 17/CC/CC zwykły
  • 1x 25/CC/CC zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:50:44
2019-11-25 00:15:29
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 24/C/C zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:57:40
2019-11-24 21:57:09
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
36 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:13:18
2019-11-24 21:34:41
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 6B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:42:58
2019-11-24 21:13:50
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 24/C/C zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:42:56
2019-11-24 21:13:19
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:42:52
2019-11-24 21:05:04
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:42:50
2019-11-24 21:03:06
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:42:48
2019-11-24 20:49:38
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 20:07:57
2019-11-24 19:09:14
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 10:28:17
2019-11-24 18:55:15
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:22
2019-11-24 18:54:26
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:19
2019-11-24 18:54:17
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:16
2019-11-24 15:26:22
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:13
2019-11-24 15:03:30
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:12
2019-11-24 15:00:23
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:31:53
2019-11-24 14:53:11
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 24/C/C zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 19:06:07
2019-11-24 14:48:10
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 2x 21/L/L dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 14:19:11
2019-11-24 12:29:51
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 14:19:08
2019-11-24 12:29:12
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 14:19:01
2019-11-24 11:43:47
Paulina Borawska NABLA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:40:47
2019-11-24 11:17:44
Zofia Teper EMIR
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 16/C/C Szybkości
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 24/C/C zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:31:47
2019-11-24 07:31:54
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:31:42
2019-11-24 07:30:50
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:24:26
2019-11-23 20:53:04
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:24:20
2019-11-23 18:08:20
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 2x 8/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:24:00
2019-11-23 14:54:22
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:23:58
2019-11-23 14:53:56
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 21/L/L dwufazowy
  • 1x 22/P/P zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:23:41
2019-11-23 14:53:25
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 21/L/L dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:23:39
2019-11-23 14:52:56
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
  • 1x 21/L/L dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 07:19:52
2019-11-22 23:19:34
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 7/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:11:25
2019-11-22 21:41:43
Patrycja Puhaczewska GALANT
  • 2x 10A/mini LL KUCE/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19A/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 21:13:34
2019-11-22 21:40:04
Oliwia Laskowska KALTER
  • 2x 10B/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 19B/mini LL/mini LL Towarzyski dwufazowy (70 cm)
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 07:19:18
2019-11-22 21:30:54
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 21/L/L dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 07:19:14
2019-11-22 21:23:34
Kamila Pabian L CALVADOS SON
  • 1x 1/P/P dwufazowy
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 07:19:11
2019-11-22 21:19:21
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 14/P/P Zwykły z jokerem
  • 1x 15/N/N Szybkości
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 19:24:24
2019-11-22 21:18:07
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
  • 1x 21/L/L dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 07:19:02
2019-11-22 17:36:39
Jagoda Mekin FIGA SARA
  • 2x 20/LL/LL Towarzyski dwufazowy (90 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 07:18:56
2019-11-22 17:36:10
Nina Sikora FOKUS
  • 2x 21/L/L dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena brak
2003 (J.)
brak
2. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
3. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
4. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
5. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
6. Banach Liwia Klub Jeździecki AS Dream
2004 (J.)
.
7. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
8. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
9. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
10. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
11. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O015204
12. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
13. Bogdanowicz Alicja BPK
2007 (JM.)
brak
14. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
15. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
16. Buchholc Agata Klub Jeździecki Turze
2000 (MJ.)
O031015
17. Budyta Ariana LKS Dragon Nowielice
2003 (J.)
O042734
18. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
19. Chojnacka Klaudia bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
20. Chrzanowski Julian Biała leśniczówka
2008 (JM.)
Brak
21. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
22. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
23. Cybulska Agata KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
brak
24. Cybulska Amelia BPK
2008 (JM.)
B
25. Czarnowska Anna Bez przynależności klubowej
S
brak
26. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
27. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
28. Domaros Agata Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
29. Drelich Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
O037679
30. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
31. Dudzik Kamil Brak
1999 (MJ.)
Brak
32. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (JM.)
O045902
33. Falkiewicz Katarzyna OKJ TABUN
S
O004332
34. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
35. Fota Zofia BPK
2009 (Mł.)
B
36. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O046368
10195911
37. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (JM.)
brak
38. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
39. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
40. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
41. Gawęda Julianna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2002 (J.)
O038545
42. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
43. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (J.)
brak
44. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
45. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
46. Hapka Wiktoria OKJ ''TABUN
2005 (JM.)
BRAK
47. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
48. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
49. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
50. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
51. Jezierska Kornelia Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O045901
52. Kamińska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
53. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
54. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
55. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
56. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
57. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
58. Karlsson Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O015052
59. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054400
60. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
61. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
62. Klasa Marcelina Ła scalla
2004 (J.)
Brak
63. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
64. Klepuszewska Nela brak przynależnosći klubowej
2008 (JM.)
brak
65. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
66. Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O009390
67. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
68. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
69. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
70. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
71. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
72. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
73. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
74. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
75. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
76. Langa Dominika BPK
S
brak
77. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
78. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
79. Laskowska Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
80. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
brak
81. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
82. Lendzion Julia brak
2004 (J.)
brak
83. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
84. Lewandowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
85. Lewandowski Aleksander Klub Sportowy Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
86. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
87. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
88. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
89. Maciejczyk Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O038542
90. Majewska Oliwia bpk
2007 (JM.)
brak
91. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
92. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
93. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
94. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
95. Męczyńska Kaja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
„brak”
96. Mekin Jagoda Niezrzeszony
S
O044521
97. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O033657
98. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
99. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
100. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
101. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
102. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
103. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
104. Müller Ewa Brak
S
Brak
105. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
106. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
107. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
108. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
109. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
110. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
111. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
112. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
113. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
114. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
115. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
116. Pawliczuk Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
2019 (Mł.)
Brak
117. Pawliczuk Katarzyna Jak Neksico Kędzierzyn
2017 (Mł.)
Brak
118. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
119. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
120. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
121. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
122. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
123. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
124. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (JM.)
O049451
125. Pilska Maja Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
none
126. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
127. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
128. Połaniecka Laura Brak
2006 (JM.)
Brak
129. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
130. Przybyt Basia brak
2005 (JM.)
brak
131. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
132. Psiuk Grzegorz Sobieski JT Gdańsk
S
Z001094
133. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
134. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
135. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
136. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
137. Puhaczewska Patrycja brak
2006 (JM.)
brak
138. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
139. Reszuta Dominika Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O023149
140. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
141. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
142. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050247
143. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
144. Romowicz Antonia SKJ
2010 (Mł.)
O054478
145. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
146. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
147. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
148. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O009731
149. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
S
O009731
150. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
151. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
152. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
153. Sikora Nina KJ Rakowiec- Kwidzyn
S
O038516
154. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
155. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
156. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
157. Sochacka Karolina Bpk
S
Brak
158. Sozzo Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
brak
159. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
160. Stankiewicz Martyna Biała leśniczówka
2007 (JM.)
O049941
161. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
162. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
163. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
164. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054397
165. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
166. Świszcz Julia JKS Tornado Szczecin
2001 (MJ.)
brak
167. Symonowicz Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
168. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
169. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
170. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
171. Szczesna Wiktoria Niezrzeszony
2002 (J.)
Brak
172. Szczypior Weronika BRAK
2006 (JM.)
BRAK
173. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
174. Szpara Aniela Biała leśniczówka
2008 (JM.)
Brak
175. Szpara Maja Biała leśniczówka
2008 (JM.)
Brak
176. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
177. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
178. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
179. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
180. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
181. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
182. Titova Anna Bpk
S
Brak
183. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
184. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
185. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
186. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
187. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
188. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
189. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
190. Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2001 (MJ.)
O037678
191. Wieczorek Emilia brak przynależności klubowej
2003 (J.)
O036309
192. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
193. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
194. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
195. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
196. Wojtal Julianna KJ Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O038237
10185778
197. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
198. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
199. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
200. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
201. Wysokińska Agata Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O051600
202. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
203. Zimek Sara Barak
2019 (Mł.)
Brak
204. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
205. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ADONIS Mały Koń POL 2007 Wałach siwa/mk:140 F: Uczony
M: Angelika
Brak Pół 013530019907
2.

1

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 Wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
3.

197

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616007600268911
4.

78

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
K026524 616009530056913
5.

48

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: NightCarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K021361 616009670013711
6.

281

ALMAR Westfalska POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
brak -
7.

98

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
8.

83

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
K022637 616009530197811
9.

164

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
10.

241

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
Brak 616006660760908
11.

266

ARMANI SP POL xxx Wałach gniada/168 F: xxxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
12.

152

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
13.

199

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
14.

185

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
15.

202

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
16.

196

BAHARA Śląska POL 2005 Klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
brak POL008680051805
17.

187

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
18.

228

BARDASZ SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Quidam
M: Basirneela / Fir-Nell
K016105 POL007610168408
19.

191

BELCANTO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Bayard Z/Balougran Z/Baloubet du Rouet
M: Kcynia/Kamerton/Karkas
K025990
20.

245

BELLA BELLISIMA Holsztyńska GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
21.

288

BELLA MARIA OLD GER 2010 Klacz skarogniada/174 F: Balon du rouet
M: Qintana
Brak Brak
22.

31

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
brak 616009600116412
23.

171

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
24.

182

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
Brak
25.

122

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
26.

163

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
27.

97

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
28.

238

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
29.

117

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
brak
30.

4

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
31.

261

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K / Caretino
M: Caliope / Leo
K024463 616009610134312
32.

20

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
33.

188

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
34.

118

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
K012389 POL009600321808 104JV55
35.

213

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
36.

194

CARAMOUCHE Z Zangersheide GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
K022628
37.

167

CARMEL SP POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Almanzor L
M: Caibuttas
brak PL616009600146615
38.

165

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
39.

246

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
K020255 DE456570217309
40.

116

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
K022450 DE433331777410
41.

137

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
K027252 Brak
42.

161

CASTLIRA Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/- F: Castelan II
M: Lira II
K022819 brak
43.

183

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
44.

212

CELVISTO Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/. F: Cellestial
M: Lamira/ Levisto
. .
45.

101

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
46.

177

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
47.

173

CHABLIS HAN POL 2013 Wałach kasztanowata/173 F: Cador
M: Esculypsa/Escudo I
K026945 DE431310367313
48.

247

CHACCO OLYMPIC Oldenburg POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 W
49.

229

CHACCO STERN HANN. POL 2011 Wałach kara/170 F: Chacco Blue
M: Po Sandro
K023517 1
50.

87

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
51.

268

CHALET’S CALINKA Hanowerska GER 2010 Klacz skarogniada/X F: Chalet
M: Athena
Brak 431311000510
52.

289

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
53.

144

CHARLIE Oldenburg POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
K028615 xxxxxxx
54.

141

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
K012710
55.

256

CHASSPLEEN FLAMINGO Z Zangersheide POL 2015 Wałach siwa/165 F: Cardento
M: Republica / Dollar Du Murier
K027999 25000115221006C
56.

286

Chastallecchio SM hol 2012 W gn F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612
57.

184

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
58.

62

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
K028041 616999530097497
59.

99

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
60.

186

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
61.

158

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
62.

237

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 S3-372004000010695
63.

255

CO BOY HAN POL 2015 Wałach gniada/165 F: chacco blue
M: sarenja/sandro boy
K027998 431310786315
64.

42

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
65.

150

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
66.

153

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
67.

103

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
K018674
68.

264

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
brak
69.

90

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
70.

113

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
71.

93

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
72.

134

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
73.

91

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
74.

240

DIALOU BLUE PS Oldenburg POL 2013 Klacz gniada/175 F: Diarado’s Boy
M: Golousa
K028657 De418185015313
75.

283

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
76.

230

DIMROY SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Nimroy / Nimmerdor
M: Drawelta / Weltino
K022071 616009530315910
77.

270

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
78.

192

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
79.

57

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
80.

63

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108
81.

86

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
K019513 616007520108709
82.

251

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
brak 616013520078713
83.

277

DREAM Holsteiner POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco De Revel
M: The Best
Brak Brak
84.

53

DUNKA WLKP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
85.

95

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
86.

223

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Urenda / Voltaire
K023515 528003200912625
87.

94

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
88.

282

EDEN STAR Westfalska GER 2013 Klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
nn nn
89.

28

EL TORO Trakeńska POL 2013 Wałach kara/172 F: Esaul
M: Grecja
Brak
90.

243

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
91.

7

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
92.

284

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
brak
93.

204

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
94.

29

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
K020554 826046010092742
95.

77

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
96.

287

Erletta sp POL 2015 KLACZ gn F: LASKO / LENNON
M: EROICA / LANCER III
K027750 616009510021515
97.

260

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
brak 009610131106
98.

235

ETNA SP POL 2010 Klacz gniada/162 F: nimroy b
M: efendi
K024695 616009530159510
99.

127

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
100.

61

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
101.

11

FERDINAND KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
brak brak
102.

71

FIGA SARA Kuc Feliński POL 2005 Klacz inna/mk:130 F: Kowalczyk
M: Figa
Brak 616013530231005
103.

257

FLORE DE LAUME SF POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: canturo/cantus
M: Pele De Laume / Galien De Laume
K028001 25000115230043E
104.

70

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
105.

222

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
106.

181

FURIOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
Brak Brak
107.

129

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
108.

67

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
109.

3

GALANT Kuc Feliński POL 2007 Wałach skarogniada/kuc:135cm F: Morał
M: Gilza
brak POL 013 58 07722 07
110.

121

GALILEO SEMPER INVICTA KUC POL 2003 Wałach inna/kuc:140 F: .
M: .
Brak Brak
111.

224

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
brak DE 441411456712
112.

263

GEJSZA WLKP POL 2009 Klacz kara/mk:- F: Jingle Bell / Great Commotion
M: Gafme / Pan Franek
K018445 POL007600024609
113.

258

GENNIE HAN POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: brak
M: brak
brak brak
114.

143

GIBSON SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Gilette
brak
115.

227

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
brak 616009610088413
116.

262

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
117.

80

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
118.

157

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco blue vdl
M: Zenzi
K020933 Brak
119.

96

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
120.

60

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
121.

119

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
122.

180

HARRIET SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Feniks
M: Holu Song
brak
123.

54

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
BRAK 009600220305
124.

172

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
125.

208

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
126.

107

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
127.

217

HINDOCTRO FOMIA HOL NED 2012 Wałach gniada/168 F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857 Xx
128.

290

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
129.

89

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
130.

108

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
131.

267

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
brak 10449
132.

135

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
K025790 528003201305552
133.

85

ICE ROSE W Polish Warmblood POL 2014 Klacz siwa/170 F: Discar// Diarado
M: Inez W
K025792 616009610025714
134.

111

ICEGIRL D Holenderski Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/175 F: Iceberg St
M: Idorette P
K022984 528008120097812
135.

176

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
136.

110

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
K026418
137.

174

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
138.

226

JOCKER Hucuł POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
Brak 616012530103714
139.

271

JORDANKA SP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Dżahil
M: Jorka
brak brak
140.

234

JUSTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
K024694 POL007530270007
141.

128

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
142.

13

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
143.

221

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
144.

2

KALTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Horn
M: Kalia
brak POL 009 61 01553 06
145.

259

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
146.

25

KARALIUS Trakenska POL 2014 Wałach gniada/172 F: Gluosnis
M: Karuna
K024660
147.

195

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
Brak POL999530464004
148.

193

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
149.

274

KASTELLO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares
M: Klarissa
brak
150.

148

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
151.

104

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
152.

56

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
153.

26

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
154.

139

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
K020575 616009530061610
155.

73

L CALVADOS SON SP POL 2013 Wałach gniada/---- F: Calvados (Sable Rose)
M: Lady Jump I
K023233
156.

166

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite II / Literat
K012422 DE418181520207 104KC52
157.

220

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
K028532 616 009 60 00589 15
158.

179

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
K018612
159.

201

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
160.

100

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
161.

109

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
162.

84

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
K027095 616009611000991
163.

198

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
164.

106

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada/173 F: Lordanos/ Landos
M: Phoenix Airline/ Phoenix
K018527 DE418180175011
165.

209

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
166.

74

LUBOMIR WLKP POL 2008 Wałach kara/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
K013948 POL007530240408
167.

252

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
brak 616 999 53 02422 14
168.

105

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
Brak 616009600053512
169.

75

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
brak 616009600053512
170.

68

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
brak brak
171.

244

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
172.

124

MAGGIE Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
K028211 616999640108410
173.

214

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
174.

207

MAGNUS TRAK POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Ajbek / Agar
M: Malwa / Arion
K015263 POL732010019406
175.

169

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
176.

162

MELODIA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Makker
M: Azja
brak brak
177.

253

MJT RANDEZ VOUS OLD POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos
M: Balkora / Baloubet du Rouet
K028666 DE418185037614
178.

216

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
179.

81

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
Brak 616009530281706
180.

9

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
181.

146

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/nzn F: Marino
M: Natalia
brak brak
182.

82

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/nzn F: Marino
M: Natalia
brak brak
183.

17

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
184.

59

NADIA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/165 F: Dunaj
M: Newada
Brak
185.

92

NADIA Konik Polski POL 2013 Klacz inna/mk:139 F: Hans
M: Nokia
Brak
186.

35

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
Brak
187.

225

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
188.

115

NEVIL Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/167 F: Numero Uno / Libero H
M: Georgina Plus S / Louis
K023439 De 455 8790033 13
189.

66

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
190.

76

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
191.

12

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
192.

200

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
193.

190

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-Star /
M: Oqurina /
K028253 616009640045915
194.

88

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
195.

140

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
K027163 616009640051514
196.

72

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
197.

189

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
198.

8

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
199.

205

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563 009640033003
200.

250

PANTEON Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
201.

275

PARODIA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Feniks
M: Parade HL
K020366 616009530199511
202.

15

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
203.

218

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: Night Carry
M: P-Veronique
K015455
204.

123

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
Brak
205.

120

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
K026970 616009530210814
206.

236

PERON Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/165 F: czeremosz
M: palma
K027466 POL007600156707
207.

131

PIEROT Westfalska POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
K011983 DE441411573907
208.

52

PIORUN Typ Szlachetny POL 2014 Wałach siwa/mk:156 F: PALMETTO OO
M: ESTADA M
BRAK 616999600250414
209.

79

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
210.

175

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
K014379 POL 013611015204
211.

102

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
212.

239

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
213.

65

QUATERINA G Oldenburska POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Quaterback
M: Argentina
Brak Brak 2764333316568113
214.

232

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
K025194 DE433330956713
215.

211

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
K016241 DE433331028708
216.

27

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
217.

249

RADISZKA TP POL 2005 Klacz gniada/150 F: nn
M: nn
brak 999600291005
218.

242

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
219.

126

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
K016421 616 009 53 02847 09
220.

210

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
221.

149

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
K023448 DE431318758812
222.

203

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
K017484
223.

254

SANDERO HOL POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sandro Boy
M: Bahia I/ Clearway
K028000 DE 421000095315
224.

170

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
225.

112

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
K005576 POL009530002800 POL40563
226.

138

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
K024115 616 009 64 00047 13
227.

125

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
228.

265

SCADA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
brak
229.

178

SEGRINA SP POL 2007 Klacz kara/166 F: Grikos
M: Sepia
K014147
230.

130

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
231.

147

SINUS SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Santana
K028074 616009600239714
232.

231

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
K026989 DE43333905415
233.

272

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
234.

159

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
K022228 616009530152912
235.

136

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
236.

5

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
237.

276

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Stato King
M: Valeria
K027743 POL050000003629
238.

14

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
239.

160

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
240.

269

WENTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: NN
M: NN
BRAK 6169996103191
241.

285

WESPA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Etos
M: Wiwian
K028474
242.

168

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
K024462 616 009 60 02218 11
243.

219

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/170 F: Clavius
M: Witara
K025899 616009640053814
244.

142

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663
245.

58

WINDHOEK'S JANTAR Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
246.

248

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
247.

114

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
248.

215

WOLVERINE SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Wanilia
brak 616009600066215
249.

233

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
K024693 POL009600157106
250.

132

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata/167 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
251.

151

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
252.

154

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
253.

155

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
254.

278

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
K024092 616009530245412
255.

156

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Badaszko Justyna SKJ Sopot
200
SUM:
200.00
Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
300
SUM:
300.00
Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
20
SUM:
20.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
400
350
SUM:
750.00
Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
120
60
SUM:
180.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
20
SUM:
20.00
Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
120
SUM:
120.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
250
250
200
SUM:
700.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
90
100
SUM:
190.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
200
100
SUM:
300.00
Gawęda Julianna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
20
SUM:
20.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
100
200
170
250
100
300
250
350
200
SUM:
1920.00
Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
30
150
SUM:
180.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
70
40
100
SUM:
210.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
50
30
SUM:
80.00
Karlsson Julia Sopocki KJ
150
30
SUM:
180.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Klebba Natalia KJ Arpav
40
20
30
SUM:
90.00
Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
20
SUM:
20.00
Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
20
SUM:
20.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
40
SUM:
40.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
20
100
150
SUM:
270.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
100
100
SUM:
200.00
Lewandowski Aleksander Klub Sportowy Verso La Natura
400
250
SUM:
650.00
Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
20
SUM:
20.00
Mazur Agata SKJ Sopot
60
SUM:
60.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
30
70
SUM:
100.00
Milewska Julia Sopocki KJ
300
350
90
50
SUM:
790.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
550
400
200
70
40
40
60
40
20
20
40
SUM:
1480.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
60
20
30
SUM:
110.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
300
200
350
600
200
SUM:
1650.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
200
SUM:
200.00
Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
40
SUM:
40.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
30
SUM:
30.00
Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
40
40
SUM:
80.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
100
20
SUM:
120.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
70
SUM:
70.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
120
30
SUM:
150.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
40
30
SUM:
70.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
120
SUM:
120.00
Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
150
SUM:
150.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
80
20
20
SUM:
120.00
Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
120
30
90
170
SUM:
410.00
Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
150
SUM:
150.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
450
200
SUM:
650.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
70
SUM:
70.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
150
50
SUM:
200.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
50
150
SUM:
200.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
40
150
250
150
150
SUM:
740.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
40
SUM:
140.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
150
SUM:
150.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
30
SUM:
30.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
100
450
500
450
40
300
450
SUM:
2290.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
170
SUM:
170.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
40
80
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
brak
HUNTER (267)
2019-12-06
62
2019-12-06
1
2019-12-07
2019-12-07
11
2019-12-08
27
2019-12-08
Antkiewicz Kinga
Bpk
2019-12-06
27
2019-12-06
27
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (118)
2019-12-07
7
100
2019-12-07
4
2019-12-08
15
2019-12-08
4
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2019-12-06
3
200
2019-12-06
22
2019-12-07
2019-12-08
16
JORDANKA (271)
2019-12-07
25
2019-12-07
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-12-06
31
2019-12-06
2019-12-07
31
2019-12-07
2019-12-06
27
2019-12-06
27
2019-12-07
47
2019-12-07
GENNIE (258)
2019-12-06
27
2019-12-06
27
2019-12-07
20
2019-12-07
Banach Liwia
Klub Jeździecki AS Dream
2019-12-06
12
2019-12-06
14
2019-12-06
15
2019-12-07
11
2019-12-07
2019-12-08
11
2019-12-08
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (290)
2019-12-07
35
2019-12-07
1
300
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (20)
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
24
2019-12-07
2019-12-08
14
2019-12-08
ICEGIRL D (111)
2019-12-06
2019-12-07
10
20
2019-12-07
30
2019-12-08
38
2019-12-08
14
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (281)
2019-12-06
27
2019-12-06
58
2019-12-07
36
2019-12-07
Biegalska Iga
Sopocki KJ
2019-12-06
1
400
2019-12-07
3
350
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-06
12
2019-12-06
2019-12-07
4
120
2019-12-07
2019-12-08
6
60
2019-12-08
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
OLIMP FLY (189)
2019-12-06
8
2019-12-06
8
2019-12-07
20
2019-12-07
8
2019-12-08
13
O-STAR (190)
2019-12-06
24
2019-12-06
2019-12-07
53
2019-12-07
2019-12-08
12
20
2019-12-08
Bogdanowicz Alicja
BPK
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
17
2019-12-07
2019-12-08
11
2019-12-08
Borawska Paulina
brak klubu
NABLA (82)
2019-12-07
4
2019-12-07
Borowiecka Klaudia
bpk
LAPONIA (179)
2019-12-07
2019-12-07
Buchholc Agata
Klub Jeździecki Turze
KUBIK (139)
2019-12-07
51
2019-12-08
2019-12-07
25
2019-12-08
24
Budyta Ariana
LKS Dragon Nowielice
2019-12-06
32
2019-12-06
2019-12-07
63
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Butrymowicz Anna
Brak
ARLON (241)
2019-12-06
62
2019-12-06
27
2019-12-07
12
2019-12-07
2019-12-08
12
2019-12-08
Chojnacka Klaudia
bez przynależności klubowej
Erletta (287)
2019-12-08
16
Chrzanowski Julian
Biała leśniczówka
ADONIS (55)
2019-12-08
12
2019-12-08
16
Cichla Pola
SKJ
DOX (251)
2019-12-06
13
2019-12-06
9
2019-12-07
16
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODESSA (140)
2019-12-06
2
120
2019-12-06
2019-12-07
60
2019-12-07
2019-12-08
18
2019-12-08
Cybulska Agata
KJu Rychertów Kiełpino
KARINA (195)
2019-12-08
2019-12-08
BAHARA (196)
2019-12-08
Cybulska Amelia
BPK
IKAR (176)
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
2
2019-12-08
Czarnowska Anna
Bez przynależności klubowej
NABLA (146)
2019-12-08
13
2019-12-08
Czech Natalia
SKJ
2019-12-06
11
2019-12-06
6
2019-12-06
3
2019-12-07
5
2019-12-07
15
2019-12-07
2019-12-08
9
2019-12-08
6
Czerniewicz Paweł
brak
2019-12-06
58
2019-12-06
27
2019-12-07
23
2019-12-07
2019-12-08
26
2019-12-08
Domaros Agata
Bez Przynależności Klubowej
MELODIA (162)
2019-12-07
8
2019-12-07
2019-12-07
Drelich Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
PERON (236)
2019-12-07
29
2019-12-07
2019-12-07
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
KAMELOT (259)
2019-12-06
18
2019-12-06
2
250
2019-12-07
2
250
2019-12-07
13
2019-12-08
3
200
Dudzik Kamil
Brak
WOLVERINE (215)
2019-12-07
2019-12-07
51
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
JUSTA (234)
2019-12-07
13
2019-12-07
34
2019-12-07
Falkiewicz Katarzyna
OKJ TABUN
KASTELLO (274)
2019-12-07
49
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-12-07
8
2019-12-07
7
2019-12-08
2019-12-08
Fota Zofia
BPK
PL NEMO (175)
2019-12-06
5
2019-12-06
13
2019-12-07
15
2019-12-07
2019-12-08
18
2019-12-08
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (97)
2019-12-07
5
90
2019-12-07
6
100
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (142)
2019-12-06
65
2019-12-06
1
2019-12-07
31
2019-12-07
2019-12-08
32
2019-12-08
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-12-06
28
2019-12-06
23
2019-12-07
39
2019-12-07
21
2019-12-08
17
DREAM (277)
2019-12-06
27
2019-12-06
1
2019-12-07
37
2019-12-07
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
2019-12-07
8
2019-12-07
2019-12-08
22
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
WINDY BOY (248)
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
4
200
2019-12-07
16
2019-12-08
5
100
2019-12-08
10
Gawęda Julianna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
ERA (77)
2019-12-07
13
20
Gawęda Zuzanna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-12-07
33
2019-12-07
2019-12-08
31
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (260)
2019-12-07
1
2019-12-07
19
2019-12-08
1
2019-12-08
4
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ARNAT (152)
2019-12-06
12
2019-12-06
2019-12-07
26
2019-12-07
5
100
2019-12-08
2019-12-08
22
CRUZ S (153)
2019-12-06
17
2019-12-06
12
2019-12-07
25
2019-12-07
3
200
2019-12-08
23
2019-12-08
2
170
2019-12-06
2019-12-06
11
2019-12-07
3
250
2019-12-07
8
100
2019-12-08
1
300
2019-12-08
11
ZETINA (155)
2019-12-06
21
2019-12-06
6
2019-12-07
4
250
2019-12-07
2019-12-08
2
350
2019-12-08
4
200
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (88)
2019-12-06
26
2019-12-06
2019-12-07
61
2019-12-07
45
2019-12-08
2019-12-08
Hapka Wiktoria
OKJ ''TABUN
PARODIA (275)
2019-12-07
48
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-12-06
9
30
2019-12-06
15
2019-12-07
36
2019-12-08
4
150
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-12-06
6
70
2019-12-06
31
2019-12-07
10
40
2019-12-08
20
2019-12-06
19
2019-12-06
5
100
2019-12-07
15
2019-12-08
18
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
CLAVEL (158)
2019-12-06
20
2019-12-06
16
2019-12-07
37
2019-12-07
17
2019-12-08
8
50
2019-12-06
29
2019-12-07
24
2019-12-08
10
30
CHABLIS (173)
2019-12-06
31
2019-12-07
41
2019-12-07
40
2019-12-08
16
EDEN STAR (282)
2019-12-06
27
2019-12-06
1
2019-12-07
47
2019-12-07
2019-12-08
21
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (57)
2019-12-08
2019-12-08
VALONIA (276)
2019-12-08
2019-12-08
Jezierska Kornelia
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
WESPA (285)
2019-12-07
10
2019-12-07
21
2019-12-07
Kamińska Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
CASTLIRA (161)
2019-12-06
1
2019-12-06
26
2019-12-07
1
2019-12-07
3
2019-12-07
Kamińska Lena
JKS Barłomino
CZARNA (103)
2019-12-06
10
2019-12-06
4
2019-12-07
11
2019-12-07
2019-12-08
14
2019-12-08
KLIPER (104)
2019-12-06
1
2019-12-06
8
2019-12-07
13
2019-12-07
2019-12-08
10
2019-12-08
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
2019-12-07
21
2019-12-08
5
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (265)
2019-12-08
2
2019-12-08
28
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ŁOTYSZ (68)
2019-12-08
15
2019-12-08
17
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-06
19
2019-12-06
2019-12-07
2019-12-07
40
2019-12-08
33
2019-12-08
Karlsson Julia
Sopocki KJ
MAGNUS (207)
2019-12-06
1
150
2019-12-06
2019-12-07
9
30
2019-12-08
11
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (199)
2019-12-07
37
2019-12-08
23
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
PIEROT (131)
2019-12-06
23
2019-12-07
16
2019-12-08
19
ZALVO (132)
2019-12-06
27
2019-12-07
5
150
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
CARMEN LG (165)
2019-12-07
55
2019-12-08
2019-12-08
32
Klasa Marcelina
Ła scalla
2019-12-06
1
2019-12-06
1
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (137)
2019-12-06
8
40
2019-12-06
2019-12-07
16
20
2019-12-07
43
2019-12-08
2019-12-08
9
30
Klepuszewska Nela
brak przynależnosći klubowej
EMPORIA (284)
2019-12-07
6
2019-12-07
2019-12-08
4
2019-12-08
2019-12-06
4
2019-12-06
1
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (112)
2019-12-07
15
20
2019-12-07
20
2019-12-08
37
2019-12-08
33
Kocon Ewa
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-12-06
11
2019-12-06
2019-12-07
46
2019-12-07
39
SANDERO (254)
2019-12-06
9
20
2019-12-06
2019-12-07
30
2019-12-07
CO BOY (255)
2019-12-06
2019-12-06
69
2019-12-07
2019-12-07
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (35)
2019-12-06
1
2019-12-06
58
2019-12-07
2019-12-07
25
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-12-07
55
2019-12-07
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
28
2019-12-07
44
2019-12-08
26
2019-12-08
6
40
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (278)
2019-12-07
27
2019-12-07
53
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (128)
2019-12-07
2019-12-07
14
2019-12-08
17
2019-12-08
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2019-12-07
9
20
2019-12-07
46
2019-12-08
27
GRAFFA (96)
2019-12-06
29
2019-12-06
20
2019-12-07
6
100
2019-12-07
9
2019-12-08
2019-12-08
5
150
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (125)
2019-12-06
2019-12-07
50
2019-12-07
22
2019-12-08
15
2019-12-08
18
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (56)
2019-12-08
2019-12-08
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (129)
2019-12-07
2019-12-07
7
2019-12-08
12
2019-12-08
Langa Dominika
BPK
GLORA (227)
2019-12-06
27
2019-12-06
1
2019-12-08
10
2019-12-08
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-12-06
3
100
2019-12-06
2019-12-07
38
2019-12-07
23
2019-12-08
3
100
2019-12-08
24
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (109)
2019-12-06
32
2019-12-06
26
2019-12-07
48
2019-12-07
24
2019-12-08
28
Laskowska Oliwia
brak
KALTER (2)
2019-12-07
2019-12-07
12
2019-12-07
40
2019-12-08
8
2019-12-08
38
Lautenbach Marta
BPK
SEKUNDO J (130)
2019-12-06
27
2019-12-06
27
2019-12-07
3
2019-12-07
2019-12-08
1
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NADIA (92)
2019-12-08
2
2019-12-08
Lendzion Julia
brak
2019-12-06
4
2019-12-06
62
2019-12-06
58
2019-12-07
4
2019-12-07
45
2019-12-07
2019-12-08
9
2019-12-08
39
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
BUTTERFLY (117)
2019-12-06
6
2019-12-06
27
2019-12-07
14
2019-12-07
27
2019-12-08
34
2019-12-08
Lewandowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
MELODIA (162)
2019-12-06
68
2019-12-06
66
Lewandowski Aleksander
Klub Sportowy Verso La Natura
QUIRO 5 (211)
2019-12-07
23
2019-12-07
3
400
2019-12-08
3
250
2019-12-08
5
CELVISTO (212)
2019-12-07
2019-12-07
31
2019-12-08
30
2019-12-08
31
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (26)
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
39
2019-12-07
27
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2019-12-07
32
2019-12-07
38
2019-12-08
12
2019-12-08
7
50
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
LOUDWIG C (209)
2019-12-07
17
20
2019-12-07
16
Maciejczyk Aleksandra
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
ALCORA (78)
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
30
PJOTTER (79)
2019-12-07
41
2019-12-08
23
Majewska Oliwia
bpk
RADISZKA (249)
2019-12-06
2019-12-06
7
2019-12-07
16
2019-12-07
Mański Konrad
JKS EWRO
EŁZA (243)
2019-12-06
27
2019-12-06
27
2019-12-06
2019-12-07
2
2019-12-07
54
2019-12-07
2019-12-08
3
2019-12-08
29
MADDOX (244)
2019-12-06
27
2019-12-06
21
2019-12-06
2019-12-07
30
2019-12-07
39
2019-12-07
2019-12-08
21
2019-12-08
31
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
GEJSZA (263)
2019-12-07
2019-12-07
38
2019-12-07
DAFNE (264)
2019-12-07
2019-12-07
35
2019-12-07
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
18
2019-12-07
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-12-06
6
60
2019-12-06
2019-12-07
43
2019-12-07
2019-12-08
36
2019-12-08
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
22
2019-12-07
2019-12-08
16
2019-12-08
Męczyńska Kaja
Bez Przynależności Klubowej
ARMANI (266)
2019-12-07
2019-12-07
Mekin Jagoda
Niezrzeszony
2019-12-08
10
2019-12-08
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (135)
2019-12-06
23
2019-12-06
2019-12-07
62
2019-12-07
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (192)
2019-12-06
5
100
2019-12-07
14
2019-12-08
16
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (208)
2019-12-06
15
2019-12-06
2019-12-07
24
2019-12-07
15
30
2019-12-08
6
70
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (193)
2019-12-06
1
300
2019-12-06
15
2019-12-07
2
350
2019-12-07
2019-12-08
14
2019-12-06
13
2019-12-07
34
2019-12-08
20
2019-12-06
5
90
2019-12-06
7
50
2019-12-07
17
2019-12-08
13
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BARDASZ (228)
2019-12-06
7
2019-12-07
1
550
2019-12-08
1
400
2019-12-06
1
200
2019-12-06
24
2019-12-07
27
2019-12-07
7
70
2019-12-08
8
40
2019-12-08
10
DIMROY (230)
2019-12-06
2019-12-06
7
40
2019-12-06
2019-12-07
45
2019-12-07
52
2019-12-08
28
2019-12-08
5
60
2019-12-06
8
40
2019-12-06
2019-12-07
19
20
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
10
20
2019-12-06
27
2019-12-06
18
2019-12-07
29
2019-12-07
11
40
2019-12-08
31
2019-12-08
17
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-07
17
20
2019-12-07
47
2019-12-08
13
2019-12-08
35
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (160)
2019-12-06
16
2019-12-06
2019-12-07
32
2019-12-07
2019-12-08
41
2019-12-08
Müller Ewa
Brak
2019-12-07
9
2019-12-07
42
2019-12-07
2019-12-08
7
2019-12-08
20
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (9)
2019-12-06
5
60
2019-12-06
2019-12-07
11
20
2019-12-07
19
2019-12-08
11
30
DANTE (90)
2019-12-06
33
2019-12-06
2019-12-07
33
2019-12-07
2019-12-08
25
2019-12-08
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ROSI (149)
2019-12-06
9
2019-12-06
4
2019-12-07
10
2019-12-07
5
2019-12-08
2
300
COUNTER (150)
2019-12-06
4
200
2019-12-06
2
350
2019-12-07
1
600
2019-12-08
3
2019-12-07
5
200
ZORA (156)
2019-12-06
25
2019-12-07
30
2019-12-08
14
2019-12-06
17
2019-12-06
12
2019-12-07
13
2019-12-08
9
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (169)
2019-12-06
11
2019-12-06
19
2019-12-07
12
2019-12-07
28
2019-12-08
Nowosielska Julia
Stajnia Pomerania
CEQ-AS (177)
2019-12-06
27
2019-12-06
1
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2019-12-08
2019-12-08
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-12-07
26
2019-12-07
21
2019-12-08
25
2019-12-08
24
2019-12-07
1
200
2019-12-07
32
2019-12-08
21
2019-12-08
28
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2019-12-06
7
40
2019-12-06
14
2019-12-07
54
2019-12-07
28
2019-12-08
25
2019-12-08
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-12-07
2019-12-07
21
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-12-07
2019-12-07
13
30
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
LEMINUS (100)
2019-12-06
15
2019-12-06
11
2019-12-08
9
2019-12-07
9
2019-12-07
2019-12-08
29
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CENNA (101)
2019-12-06
1
2019-12-06
9
2019-12-07
3
2019-12-07
4
2019-12-08
4
2019-12-08
3
POLAR (102)
2019-12-06
1
2019-12-06
3
2019-12-07
2
2019-12-07
3
2019-12-08
2
2019-12-08
5
Pawliczuk Katarzyna
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (198)
2019-12-07
2
Pawliczuk Katarzyna
Jak Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (199)
2019-12-08
5
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (272)
2019-12-07
2019-12-07
36
Pazik Michalina
KJ AS Dream
BISQUIT R (122)
2019-12-06
17
2019-12-06
2019-12-07
20
2019-12-07
2019-12-08
40
2019-12-08
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
NADIA (17)
2019-12-07
4
2019-12-07
6
2019-12-08
3
2019-12-08
12
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (210)
2019-12-06
13
2019-12-06
2019-12-07
8
40
2019-12-07
2019-12-08
14
2019-12-08
7
40
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
DANTE S (113)
2019-12-06
10
2019-12-06
13
2019-12-07
23
2019-12-08
6
100
2019-12-06
22
2019-12-06
2019-12-07
14
20
2019-12-07
2019-12-08
39
2019-12-08
NEVIL (115)
2019-12-06
2019-12-06
1
2019-12-07
52
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (151)
2019-12-06
8
50
2019-12-06
17
2019-12-08
7
2019-12-07
11
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
WONTON (233)
2019-12-07
3
2019-12-07
2019-12-07
Pilska Maja
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (105)
2019-12-07
13
2019-12-07
2019-12-08
17
Plata Emilia
Brak Przynależności Klubowej
FURIOSA (181)
2019-12-07
6
2019-12-07
2019-12-08
6
2019-12-08
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2019-12-06
5
2019-12-07
6
CHMARA (184)
2019-12-06
19
2019-12-06
2019-12-07
19
ASARI (185)
2019-12-06
21
2019-12-07
6
70
2019-12-07
36
CIQUENTO (186)
2019-12-06
16
2019-12-07
40
Połaniecka Laura
Brak
2019-12-07
16
2019-12-07
2019-12-08
7
2019-12-08
Przybylska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BIKSONA (182)
2019-12-08
15
2019-12-08
Przybyt Basia
brak
HARRIET (180)
2019-12-08
2019-12-08
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (144)
2019-12-06
4
120
2019-12-07
12
30
Psiuk Grzegorz
Sobieski JT Gdańsk
WOLVERINE (215)
2019-12-08
2019-12-08
36
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2019-12-06
33
2019-12-06
9
40
2019-12-07
38
2019-12-07
10
30
2019-12-08
29
2019-12-06
15
2019-12-06
11
2019-12-07
2019-12-07
25
2019-12-08
2019-12-08
17
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
DILAYLA (283)
2019-12-07
15
2019-12-07
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
Erletta (287)
2019-12-08
6
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (144)
2019-12-06
28
2019-12-07
56
DISCOVERY (270)
2019-12-07
28
2019-12-07
2019-12-08
33
2019-12-08
Puhaczewska Patrycja
brak
GALANT (3)
2019-12-07
12
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2019-12-06
1
2019-12-07
29
2019-12-08
22
2019-12-06
14
2019-12-08
2019-12-07
Reszuta Dominika
Sopocki KJ
2019-12-06
21
2019-12-06
10
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
CARMEL (167)
2019-12-06
2019-12-06
27
2019-12-07
50
2019-12-07
2019-12-08
30
2019-12-08
Rochowczyk Olga
bpk
PANTEON (250)
2019-12-06
1
2019-12-07
2019-12-07
5
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (116)
2019-12-06
25
2019-12-07
66
2019-12-07
2019-12-08
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-12-07
33
2019-12-07
20
2019-12-08
4
120
2019-12-08
15
Romowicz Antonia
SKJ
LUKRECJA (252)
2019-12-07
7
2019-12-07
2019-12-08
8
2019-12-08
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (262)
2019-12-07
64
2019-12-07
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-12-08
19
2019-12-08
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
CHMURKA (62)
2019-12-08
35
2019-12-08
Rybarczyk Paulina
Bez Przynależności Klubowej
SINUS (147)
2019-12-06
29
2019-12-06
2019-12-07
52
2019-12-07
Rybarczyk Paulina
Bez Przynależności Klubowej (POM)
2019-12-06
5
150
2019-12-07
12
Rychert Adrianna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (163)
2019-12-06
2019-12-06
18
2019-12-07
44
2019-12-07
2019-12-08
26
2019-12-08
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (13)
2019-12-06
7
2019-12-06
3
2019-12-07
2
2019-12-07
2019-12-08
7
2019-12-08
VERONA (14)
2019-12-06
1
2019-12-06
4
80
2019-12-07
5
2019-12-07
12
20
2019-12-08
8
2019-12-08
11
20
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-06
30
2019-12-06
2019-12-07
68
2019-12-07
2019-12-08
9
20
2019-12-08
Sikora Nina
KJ Rakowiec- Kwidzyn
FOKUS (70)
2019-12-08
17
2019-12-08
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (225)
2019-12-06
14
2019-12-06
2019-12-08
2
120
2019-12-07
14
30
2019-12-08
5
90
2019-12-07
2
170
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (74)
2019-12-07
26
2019-12-08
34
Służewska-Gębka Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-12-06
3
150
2019-12-06
33
Sochacka Karolina
Bpk
PANTEON (250)
2019-12-06
1
2019-12-07
10
2019-12-08
20
2019-12-08
Sozzo Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
32
2019-12-07
2019-12-08
19
2019-12-08
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-12-06
2019-12-06
67
2019-12-06
2019-12-07
13
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
13
2019-12-06
1
2019-12-08
Stankiewicz Martyna
Biała leśniczówka
HAWRINA (54)
2019-12-08
3
2019-12-08
18
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
KASZMIR (148)
2019-12-06
27
2019-12-06
25
2019-12-06
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (164)
2019-12-07
1
450
2019-12-08
1
200
2019-12-08
12
Sulewska Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
GAMON (224)
2019-12-07
9
2019-12-07
2019-12-08
9
2019-12-08
Suszek Hanna
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (199)
2019-12-07
22
NUTA (200)
2019-12-07
12
2019-12-07
16
2019-12-08
11
2019-12-08
10
2019-12-07
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (124)
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
8
2019-12-07
14
2019-12-08
5
2019-12-08
Świszcz Julia
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (143)
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
34
2019-12-07
2019-12-08
24
2019-12-08
Symonowicz Daria
bpk
SEGRINA (178)
2019-12-07
2019-12-07
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (8)
2019-12-07
8
70
2019-12-07
22
2019-12-08
30
2019-12-08
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (171)
2019-12-06
5
2019-12-06
11
2019-12-07
9
2019-12-07
7
2019-12-08
14
2019-12-08
6
Szablowska Maria
Pomorska Liga Jeździecka
WEZYR-A (168)
2019-12-06
2019-12-06
57
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Szczesna Wiktoria
Niezrzeszony
NADIA (59)
2019-12-08
25
2019-12-08
Szczypior Weronika
BRAK
WENTA (269)
2019-12-08
11
2019-12-08
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
SARDYNIA (138)
2019-12-06
14
2019-12-06
2019-12-07
3
150
2019-12-07
8
50
2019-12-08
20
2019-12-08
Szpara Aniela
Biała leśniczówka
PIORUN (52)
2019-12-08
2019-12-08
Szpara Maja
Biała leśniczówka
DUNKA (53)
2019-12-08
18
2019-12-08
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
CONAN I (42)
2019-12-07
58
2019-12-06
32
2019-12-06
24
2019-12-07
29
2019-12-07
25
2019-12-08
29
2019-12-08
20
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (242)
2019-12-06
28
2019-12-06
30
2019-12-07
35
2019-12-07
35
2019-12-08
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (67)
2019-12-06
5
2019-12-06
8
2019-12-06
1
2019-12-07
10
2019-12-07
5
2019-12-07
2019-12-08
13
2019-12-08
8
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
LEGENDA (201)
2019-12-06
22
2019-12-07
7
50
2019-12-08
3
150
2019-12-06
22
2019-12-07
19
2019-12-08
27
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (204)
2019-12-06
3
2019-12-06
3
250
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (7)
2019-12-07
9
40
2019-12-07
6
150
2019-12-08
2
250
2019-12-08
21
CALYPSO (261)
2019-12-07
23
2019-12-07
4
150
2019-12-08
1
150
2019-12-08
19
Titova Anna
Bpk
2019-12-07
43
2019-12-07
67
2019-12-08
42
2019-12-08
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-12-07
50
2019-12-07
31
2019-12-08
15
2019-12-08
26
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (187)
2019-12-07