Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
270 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 17:53:02
2019-11-20 16:58:41
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
269 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 17:52:55
2019-11-20 15:53:23
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 7/C/C zwykły
268 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:51:38
2019-11-20 10:38:06
Martyna Paluch IROS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
267 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:33:03
2019-11-20 08:30:43
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
266 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:33:09
2019-11-19 23:58:43
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
265 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:38
2019-11-19 22:39:57
Adam Nicpoń JILLIZ
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
264 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:33:17
2019-11-19 22:27:56
Zofia Woźniak SUNSHINE
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
263 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:24
2019-11-19 22:00:57
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 4/L/L dwufazowy
262 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:22
2019-11-19 20:24:46
Barbara Przybyt HARRIET
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
261 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:19
2019-11-19 19:58:09
Klaudia Wojciechowska EL TORO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
260 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:16
2019-11-19 19:45:14
Emilia Szmydt DARLING
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
259 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:13
2019-11-19 19:27:26
Sara Zimek JOCKER
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
258 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:52:37
2019-11-19 19:19:54
Mikołaj Bajan CHASSPLEEN FLAMINGO Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
257 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:52:44
2019-11-19 19:18:38
Ewa Kocon SANDERO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
256 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:53:07
2019-11-19 19:18:17
Ewa Kocon MJT RANDEZ VOUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
255 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:52:58
2019-11-19 19:17:31
Ewa Kocon JACQUART DU SEIGNEUR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
254 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:31:22
2019-11-19 16:33:26
Zofia Pela LOUISO
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
253 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:31:19
2019-11-19 16:30:48
Barbara Grudka ERISA
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
252 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:31:14
2019-11-19 16:19:09
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
251 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:31:05
2019-11-19 16:13:20
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
250 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:30:59
2019-11-19 16:12:52
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
249 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 14:19:32
2019-11-19 14:19:06
Maria Bemong MERAAB ATHBAH
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
248 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:58:57
2019-11-19 12:54:21
Justyna Badaszko LORD PHOENIX K
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
247 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:46:14
2019-11-19 11:39:43
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
246 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:46:19
2019-11-19 11:37:53
Zofia Kamińska FIGARO
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
245 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:47:06
2019-11-19 11:32:31
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
244 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 11:46:55
2019-11-19 11:24:30
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
243 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 10:59:16
2019-11-19 10:40:38
Amelia Migza GOJA
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 10:59:18
2019-11-19 10:39:25
Emilia Plata NABLA
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 17:52:48
2019-11-18 22:13:51
Laura Mular WALIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
240 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 00:08:55
2019-11-18 22:12:48
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
239 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 00:08:57
2019-11-18 22:12:04
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
238 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 19:31:20
2019-11-18 17:53:30
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
237 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 19:31:34
2019-11-18 17:53:04
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
236 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 18:44:07
2019-11-18 17:41:05
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY (EX PŁENTA)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
235 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 18:44:12
2019-11-18 17:39:54
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
234 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 17:22:31
2019-11-18 16:13:41
Agata Buchholc KUBIK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
233 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 17:32:51
2019-11-18 16:01:14
Aniela Kaczor WALVERINE
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
232 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:29
2019-11-18 15:03:03
Julia Wapińska BIKSONA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
231 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:55:13
2019-11-18 11:48:05
Pola Lewandowska JAGUAR
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:55:19
2019-11-18 11:47:30
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 15:57:19
2019-11-18 09:02:28
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 6/N/N zwykły
228 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:59:43
2019-11-18 09:02:10
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 6/N/N zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:36:22
2019-11-18 08:44:56
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
226 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 22:21:03
2019-11-17 21:53:31
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
225 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:14:42
2019-11-17 21:10:57
Aleksandra Furgo SKOBI
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
224 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 20:55:17
2019-11-17 20:40:00
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:35:48
2019-11-17 19:49:30
Jacek Bobik O-STAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
222 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:56:03
2019-11-17 19:48:02
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
221 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:35:42
2019-11-17 19:46:10
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
220 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:35:39
2019-11-17 18:13:52
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:09:15
2019-11-17 17:44:20
Karolina Sochacka PANTEON
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:09:22
2019-11-17 17:29:54
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:35:28
2019-11-17 16:59:27
Hanna Suszek NUTA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 17:26:07
2019-11-17 15:46:26
Kornelia Jezierska WESPA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 11:55:47
2019-11-17 15:12:04
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 6/N/N zwykły
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:00:20
2019-11-17 15:03:55
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 17:26:50
2019-11-17 14:04:33
Anna Czarnowska NABLA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 16:02:20
2019-11-17 13:19:37
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 17:26:20
2019-11-17 12:58:25
Dominika Langa GLORA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 17:26:45
2019-11-17 12:53:36
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 17:26:41
2019-11-17 12:52:34
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:05:29
2019-11-17 10:04:41
Maria Niski GJALT-D
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:02:06
2019-11-17 08:41:54
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:34:28
2019-11-17 06:41:48
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:02:22
2019-11-17 01:20:49
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:02:28
2019-11-16 23:27:22
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:53:15
2019-11-16 21:19:52
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 15:10:29
2019-11-16 21:18:09
Lena Kamińska KLIPER
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:33:37
2019-11-16 21:17:30
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:03:19
2019-11-16 20:43:36
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:37:20
2019-11-16 18:20:00
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:39:10
2019-11-16 16:01:08
Łukasz Skowroński ORINOKO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:38:55
2019-11-16 15:04:07
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:38:47
2019-11-16 14:57:31
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:38:42
2019-11-16 14:35:42
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:38:35
2019-11-16 14:32:33
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 2x 12/L/L dwufazowy
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:38:28
2019-11-16 14:31:57
Lena Klimczyk DACYT
  • 2x 12/L/L dwufazowy
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:38:24
2019-11-16 14:31:15
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:37:35
2019-11-16 13:25:14
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:33:20
2019-11-16 13:24:39
Jurand Goszczyński BOLIWIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:33:15
2019-11-16 13:24:03
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 12:24:41
2019-11-16 12:06:04
Kaja Męczyńska ARMANI
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:06:45
2019-11-16 11:49:05
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 10:16:01
2019-11-16 09:31:51
Laura Sommerfeld BABY JAGA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 14:52:47
2019-11-16 09:12:00
Sylwia Barbarska ICEGIRL D
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:06:36
2019-11-16 09:09:34
Oliwia Chrościcka SZLACHCIC
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 10:15:48
2019-11-15 21:37:22
Katarzyna Dulian BALTIMORE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 10:15:43
2019-11-15 21:29:06
Katarzyna Dulian GYPSY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 10:15:31
2019-11-15 19:20:13
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 10:15:22
2019-11-15 15:31:44
Maria Malko HEYA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 15:00:56
2019-11-15 14:56:44
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 14:11:12
2019-11-15 13:51:17
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 14:11:15
2019-11-15 13:50:20
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 5/P/P dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 14:11:19
2019-11-15 13:49:58
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 7/C/C zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:49:42
2019-11-15 13:49:37
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:49:45
2019-11-15 13:49:18
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 5/P/P dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:48:56
2019-11-15 13:48:34
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 8/CC/CC zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:48:53
2019-11-15 13:48:09
Piotr Sawicki ARIBA
  • 1x 6/N/N zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:48:49
2019-11-15 13:47:42
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 12:29:32
2019-11-15 11:46:11
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:11
2019-11-15 11:29:13
Grzegorz Psiuk DIALOU BLUE PS
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:14
2019-11-15 11:14:01
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:19
2019-11-15 10:21:35
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:31
2019-11-14 23:37:13
Lesław Gerlaczyński GREJSI
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:36
2019-11-14 22:29:50
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:41
2019-11-14 22:29:00
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:46
2019-11-14 22:27:55
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:44:50
2019-11-14 22:26:43
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 10:32:47
2019-11-14 22:01:47
Emilia Plata GOJA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 20:56:27
2019-11-14 21:36:14
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 5/P/P dwufazowy
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:04:22
2019-11-14 21:35:51
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:04:25
2019-11-14 21:33:58
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 21:19:41
2019-11-14 20:12:51
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:52:53
2019-11-14 18:12:50
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:11:18
2019-11-14 16:49:01
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:11:23
2019-11-14 16:38:57
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:51:24
2019-11-14 10:45:24
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:51:10
2019-11-14 10:35:19
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:51:13
2019-11-14 10:12:35
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:14:26
2019-11-14 08:26:47
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:14:29
2019-11-14 08:26:27
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:49:13
2019-11-14 07:10:19
Beniamin Tomaszewski WIARADO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:04
2019-11-14 06:40:11
Beniamin Tomaszewski LAKMUS
  • 2x 4/L/L dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:08
2019-11-14 00:49:10
Piotr Tauba RIBANA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:10
2019-11-14 00:47:05
Piotr Tauba NAZIR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:13
2019-11-13 22:52:21
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:19
2019-11-13 22:49:38
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:21
2019-11-13 22:48:57
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 06:52:24
2019-11-13 22:48:12
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:03:45
2019-11-13 21:59:49
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:03:48
2019-11-13 21:57:58
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:53:12
2019-11-13 21:52:33
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:53:15
2019-11-13 21:52:08
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:53:22
2019-11-13 21:51:38
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 20:56:18
2019-11-13 21:51:01
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:03:52
2019-11-13 21:50:25
Pola Cichla DOX
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:46:04
2019-11-13 21:37:06
Zuzanna Rogińska GAMA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:46:01
2019-11-13 21:36:32
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:21
2019-11-13 21:25:16
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:11
2019-11-13 21:22:19
Adam Nicpoń CYRENAJKA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:14
2019-11-13 21:10:38
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:17
2019-11-13 21:10:17
Adam Nicpoń JENDOLA-B
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:26
2019-11-13 21:00:30
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:29
2019-11-13 20:59:46
Martyna Pietroń HEKSA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:25:33
2019-11-13 20:56:22
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:53:05
2019-11-13 20:37:11
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:17:03
2019-11-13 20:34:13
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:31:43
2019-11-13 20:31:07
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:31:48
2019-11-13 20:27:47
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:31:53
2019-11-13 20:26:15
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:31:58
2019-11-13 20:25:34
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:02
2019-11-13 20:25:27
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:06
2019-11-13 20:23:47
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:14
2019-11-13 20:23:37
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:18
2019-11-13 20:22:43
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:23
2019-11-13 20:10:11
Oliwia Kaszubowska ZALVO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:27
2019-11-13 20:03:16
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 20:32:33
2019-11-13 19:58:49
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 09:57:22
2019-11-13 16:39:30
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:15:48
2019-11-13 15:01:47
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:15:45
2019-11-13 14:59:31
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 15:15:41
2019-11-13 14:32:29
Monika Reimann LOGAN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:29:35
2019-11-13 12:51:07
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 13:29:40
2019-11-13 12:50:19
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:48:02
2019-11-13 12:47:07
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:48:07
2019-11-13 12:40:24
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:48:15
2019-11-13 12:39:57
Grzegorz Psiuk NASHVILLE S
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:48:24
2019-11-13 12:39:51
Wiktoria Ośmiałowska MISZA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:48:32
2019-11-13 12:39:42
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:37:53
2019-11-13 12:39:04
Amelia Cybulska IKAR
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 12:00:45
2019-11-13 11:55:29
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 21:22:44
2019-11-13 10:29:05
Anna Krupska SAURON
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:23:17
2019-11-13 09:30:16
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:23:21
2019-11-13 09:28:13
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:34:22
2019-11-13 08:33:32
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:34:25
2019-11-13 08:27:44
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:34:27
2019-11-13 08:27:09
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:15:12
2019-11-13 07:48:46
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:15:10
2019-11-13 07:47:41
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:15:06
2019-11-13 07:27:31
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 17:00:35
2019-11-13 07:26:38
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:15:02
2019-11-13 06:43:27
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 7/C/C zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:14:16
2019-11-13 06:41:46
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 7/C/C zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:14:14
2019-11-13 06:41:15
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:14:11
2019-11-13 06:40:41
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/N/N zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:13:14
2019-11-12 23:38:17
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:59
2019-11-12 22:41:52
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:54
2019-11-12 22:40:28
Karolina Gołek BORYS
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:43
2019-11-12 22:35:21
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:40
2019-11-12 22:26:01
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:33
2019-11-12 22:25:58
Justyna Górak ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:31
2019-11-12 22:14:11
Kamil Rajnert ICARA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:12:28
2019-11-12 22:03:46
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 08:10:13
2019-11-12 22:01:11
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:57:19
2019-11-12 21:56:36
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:57:22
2019-11-12 21:40:08
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:28:16
2019-11-12 21:28:16
Magdalena Nawrot CASTOR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 00:17:47
2019-11-12 21:27:43
Julia Chanaj ALL MY HEART
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:27:10
2019-11-12 21:27:10
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 22:33:04
2019-11-12 21:26:23
Oliwia Wieliczko MUSTANG
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:24:59
2019-11-12 21:24:59
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:57:35
2019-11-12 21:23:58
Mateusz Kiempa POESIA DEL CASTEGNO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:57:39
2019-11-12 21:20:10
Mateusz Kiempa QUIDAMO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:57:43
2019-11-12 21:18:36
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:53:26
2019-11-12 21:11:59
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:10:20
2019-11-12 21:06:39
Maja Wolny ARDENA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:10:26
2019-11-12 21:06:36
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:02:43
2019-11-12 21:01:18
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:02:46
2019-11-12 20:57:05
Maja Skorwider NELA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:02:50
2019-11-12 20:52:38
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L Licencyjny
  • 1x 14/P/P zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:02:54
2019-11-12 20:48:28
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:02:58
2019-11-12 20:47:30
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:02
2019-11-12 20:42:44
Grzegorz Psiuk CHARLIE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 10:15:13
2019-11-12 20:42:23
Maja Psiuk CHARLIE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:13
2019-11-12 20:37:52
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:17
2019-11-12 20:37:13
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 12:34:49
2019-11-12 20:36:46
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:24
2019-11-12 20:36:21
Alicja Murakowska ANGUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:29
2019-11-12 20:35:19
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:32
2019-11-12 20:35:03
Alicja Murakowska REDWIND
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:21:47
2019-11-12 20:21:41
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 16:05:16
2019-11-12 20:20:40
Magdalena Ćwik NAOMI C
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 14:52:37
2019-11-12 20:20:22
Marika Szablewska BIBA
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:19:52
2019-11-12 20:19:43
Bartosz Gauza CLASSY GIRL SINIA Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:19:33
2019-11-12 20:19:25
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:19:05
2019-11-12 20:18:59
Bartosz Gauza IBLUE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:18:50
2019-11-12 20:18:34
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:18:55
2019-11-12 20:17:58
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:18:58
2019-11-12 20:17:55
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:19:20
2019-11-12 20:17:22
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:19:24
2019-11-12 20:16:25
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 16:07:11
2019-11-12 20:13:30
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 16:08:58
2019-11-12 20:13:11
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:15:04
2019-11-12 19:57:03
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 20:15:00
2019-11-12 19:44:50
Zofia Suwała MAGGIE
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:34:14
2019-11-12 19:29:06
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:12:27
2019-11-12 19:06:06
Paweł Czerniewicz KARALIUS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:05:11
2019-11-12 19:01:40
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:05:07
2019-11-12 18:59:45
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:05:05
2019-11-12 18:59:12
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:44
2019-11-12 18:54:24
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:41
2019-11-12 18:44:06
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:30
2019-11-12 18:40:21
Kinga Treczyńska POKUSA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:25
2019-11-12 18:39:58
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:21
2019-11-12 18:39:13
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:12
2019-11-12 18:37:46
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 19:04:06
2019-11-12 18:37:35
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:47:14
2019-11-12 17:38:25
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:47:03
2019-11-12 17:37:59
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:54
2019-11-12 17:37:33
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:51:17
2019-11-12 17:33:42
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:46
2019-11-12 17:33:09
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 1x 2b/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:42
2019-11-12 17:29:59
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:39
2019-11-12 17:17:42
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:33
2019-11-12 16:39:43
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:29
2019-11-12 16:12:48
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 20:08:14
2019-11-12 16:10:29
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:46:19
2019-11-12 16:05:38
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 06:39:41
2019-11-12 15:54:18
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 06:39:50
2019-11-12 15:53:23
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 22:27:41
2019-11-12 15:51:15
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:03:37
2019-11-12 15:45:47
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 7/C/C zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:45:50
2019-11-12 15:25:39
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 20:37:41
2019-11-12 15:17:11
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:45:31
2019-11-12 15:09:13
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:45:09
2019-11-12 14:04:34
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:45:06
2019-11-12 14:04:11
Monika Jackiewicz - Rąbca BILLE CONGO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:45:00
2019-11-12 14:03:43
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 17:44:56
2019-11-12 13:51:57
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Adamowicz Helena brak
2003 (J.)
brak
3. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
4. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
5. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
6. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
7. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
8. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
9. Berdowska Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2001 (J.)
O029291
10. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
11. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
12. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O015204
13. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
14. Buchholc Agata Klub Jeździecki Turze
2000 (MJ.)
O031015
15. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
16. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
17. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O039773
18. Chrościcka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
19. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
brak
20. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
21. Cybulska Amelia BPK
2008 (Mł.)
B
22. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
23. Czarnowska Anna Bez przynależności klubowej
S
brak
24. Czech Natalia SKJ
2008 (Mł.)
O052440
25. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
26. Dąbkowska Aleksandra Sopocki KJ
S
O015041
27. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
28. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
29. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
30. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
31. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (Mł.)
O053528
32. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
33. Filipczyk Livia Stajnia Dragon
2007 (JM.)
Brak
34. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
35. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
36. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
37. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
38. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
39. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
40. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
41. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
42. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (J.)
brak
43. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
44. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
45. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
46. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
47. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
48. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
49. Górak Justyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O035548
50. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
51. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
52. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
53. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
54. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
55. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
56. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
57. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
58. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
59. Jezierska Kornelia Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O045901
60. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
61. Joppek Pola Tonina BPK kuj-pom
2006 (JM.)
000000
62. Kaczor Aniela brak
2004 (JM.)
brak
63. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
64. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
65. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
66. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
67. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
68. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
69. Kasicka Justyna Klub Jeżdziecki Polonez Damnica
S
brak
70. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
71. Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
S
O007043
72. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
73. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
74. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
75. Klepuszewska Nela brak przynależnosći klubowej
2008 (Mł.)
brak
76. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (JM.)
O043404
77. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
78. Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O009390
79. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
O037464
80. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
81. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
82. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (JM.)
O039081
83. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
84. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
85. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
86. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
87. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
88. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
89. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
90. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
91. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
92. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
93. Langa Dominika BPK
1998 (MJ.)
brak
94. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
95. Lendzion Julia brak
2004 (JM.)
brak
96. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
97. Lewandowska Pola brak
2007 (JM.)
brak
98. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
99. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
100. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
101. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
102. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
103. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
104. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
brak
105. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
106. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
107. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
108. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
109. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
110. Męczyńska Kaja JKS EWRO
2006 (JM.)
„brak”
111. Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2002 (J.)
O047685
112. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
113. Migza Amelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
114. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
115. Miś Karolina Kj Koko Brzezniki
2006 (JM.)
O042379
116. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
117. Moroz Emilia brak
2004 (JM.)
brak
118. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
119. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
120. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
121. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
122. Nawrot Magdalena JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O042761
123. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
124. Niski Maria Bpk
2001 (J.)
Brak
125. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
126. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
127. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
128. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053709
129. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
130. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
131. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
132. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
133. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
134. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
135. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
136. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
137. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
138. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
139. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
140. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
141. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
142. Połaniecka Laura Brak
2006 (JM.)
Brak
143. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
144. Przybyt Basia brak
2005 (JM.)
brak
145. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
146. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
147. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
148. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
149. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
150. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
151. Reimann Monika UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
S
O025197
152. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
153. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
154. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
155. Romowicz Antonia SKJ
2010 (Mł.)
O054478
156. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O048032
157. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
158. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
159. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
160. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
161. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
162. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
163. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
164. Sochacka Karolina Bpk
S
Brak
165. Sommerfeld Laura BPK
S
BRAK
166. Stachowska Agata Brak
1998 (MJ.)
Brak
167. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
168. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
169. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
170. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
Brak
171. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
172. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
brak
173. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
174. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
175. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
O050043
176. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
177. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
178. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
179. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
180. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
181. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
182. Tomaszewski Beniamin Klub Jeździecki Leśna Podkowa
O003806
183. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
184. Treczyńska Kinga Lotna Redzikowo
S
Brak
185. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
186. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
187. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
188. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
189. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
190. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
191. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
192. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
193. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
194. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
195. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
196. Wieliczko Oliwia JKS Elcon Szczecin
2006 (JM.)
O052928
197. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
198. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
199. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
200. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
201. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
202. Wojciechowska Klaudia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
brak
203. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
204. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
205. Woźniak Zofia Stajnia Swarzewo
2007 (JM.)
brak
206. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
O048651
207. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
208. Zimek Sara Barak
Brak
209. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
210. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
211. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
212. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

220

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
2.

161

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
3.

275

ADONIS BAYER GER 2008 Wałach gniada/170 F: Acolydor
M: Bonita
Brak 1
4.

241

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616007600268911
5.

27

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
6.

124

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: NightCarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K021361 616009670013711
7.

57

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
8.

283

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
9.

120

ARDENA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/176 F: K
M: K
K028582
10.

141

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
11.

248

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
12.

221

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
13.

107

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
Brak 616006660760908
14.

234

ARMANI SP POL xxx Wałach gniada/168 F: xxxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
15.

218

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
16.

265

ASSERTIVE Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
brak POL 732 01 00806 15
17.

82

ASTEJA SPI POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alzacja / Fandavid
K025577 616009530022510
18.

233

BABY JAGA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: EL BONILLO
M: BOGINI
brak 616 009 53 00 76014
19.

313

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
20.

174

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
21.

232

BALTIMORE SP POL 2013 Wałach kara/165 F: Cassilio
M: Black Flower
K028032 616009530229213
22.

295

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
23.

36

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K019920
24.

74

BILLE CONGO SP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Ekwador
M: Bounty
Brak 616009530175515
25.

244

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
26.

236

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
K028477
27.

135

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/177 F: Biskwit
M: Batalia
brak
28.

223

BOURBON Estońska Sportowa BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boy / Kannan
M: Statuetka / Erot
K017203 23300107184111
29.

79

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
30.

170

BUBLE BOY Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach gniada/165 F: Dromllown Rolex from Eas
M: Idol Fok'D Peg / Enterprise Boy
K020426 xx
31.

84

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
Brak 616 009 60 02091
32.

10

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
33.

116

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
34.

246

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
35.

282

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
36.

204

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
37.

152

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
K012389 POL009600321808 104JV55
38.

212

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
39.

89

CARAMOUCHE Z Zangersheide GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
K022628
40.

257

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
41.

134

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
K022450 DE433331777410
42.

235

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
K027252 Brak
43.

103

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
44.

226

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
K011365 Z567106
45.

123

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
46.

100

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
47.

130

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
48.

267

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759
49.

165

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
50.

222

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
51.

21

CHARLIE Oldenburg POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
K028615 xxxxxxx
52.

71

CHASSPLEEN FLAMINGO Z Zangersheide POL 2015 Wałach siwa/165 F: Cardento
M: Republica / Dollar Du Murier
K027999 25000115221006C
53.

180

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
Brak Bral
54.

108

CLASSY GIRL SINIA Z Zangersheide POL 2010 Klacz gniada/171 F: Calvino Z
M: ABC my girl sinia Z
K028630 056015Z55660710
55.

196

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
56.

78

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
K024076 616009530054313
57.

106

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
58.

296

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
59.

128

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 Carry Son / Carry
60.

169

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
61.

209

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
62.

217

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
63.

242

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain Du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
K018227 DE441411197610
64.

171

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
65.

305

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
K014733
66.

164

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:163 F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
K022933
67.

176

CYRENAJKA OLD GER 2006 Klacz gniada/168 F: Chico's boy
M: Gertrud
Brak Brak
68.

271

CYRILL 7 Westfalska GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
K026811 DE 441411348513
69.

238

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
70.

14

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
71.

95

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
72.

300

DARLING Trakeńska POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
73.

203

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
74.

147

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
75.

159

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
K028125 372004100015968
76.

81

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
77.

210

DIALOU BLUE PS Oldenburg POL 2013 Klacz gniada/175 F: Diarado’s Boy
M: Golousa
K028657 De418185015313
78.

77

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
79.

308

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108
80.

129

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
K019513 616007520108709
81.

190

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
brak 616013520078713
82.

187

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
83.

289

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Urenda / Voltaire
K023515 528003200912625
84.

293

EL TORO Trakeńska POL 2013 Wałach kara/172 F: Esaul
M: Grecja
Brak
85.

252

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
86.

206

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
brak
87.

311

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
88.

297

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
89.

56

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
brak 009610131106
90.

102

ESATO Wielkopolska POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
91.

158

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
K021828 616013610166511
92.

138

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
93.

183

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
94.

54

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
95.

157

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
K024815 616009520042214
96.

230

FERDINAND KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
brak brak
97.

87

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
K026847 Xxxx
98.

288

FIGARO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
K018250 616999530347008
99.

225

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
brak 265347654
100.

201

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
K009439 10562
101.

139

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
102.

122

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
103.

144

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
104.

184

GAMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
616999660517214
105.

239

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
106.

247

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
brak DE 441411456712
107.

85

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
K021952 616009610175909
108.

142

GENTLEMAN KWPN POL 2011 Wałach kara/172 F: Fabricius
M: Glivia
Brak 528003201100187
109.

208

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
110.

249

GJALT-D KWPN POL 2011 Wałach kara/183 F: Zapatero VDL
M: Olivia
K022542 528003201105500
111.

251

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
brak 616009610088413
112.

48

GOJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
brak
113.

72

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
114.

109

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Ramadan
M: Godella/Luron
K014381 brak
115.

186

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
116.

207

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
117.

214

GREJSI SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Piorun
M: Gloriosa
K028442 616009640082610
118.

188

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
119.

314

GUCCI NN POL 2011 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak
120.

228

GUIDO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
K025654 -
121.

231

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
K014444 POL 009 53 01771 06
122.

219

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
123.

115

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
124.

117

HARLEY PJT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: SANTIEGO
M: HARFA
BRAK 616 009 52 00459 13
125.

301

HARRIET SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Feniks
M: Holu Song
brak
126.

277

HEBRA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
brak 616006510325311
127.

181

HEKSA SP POL 2011 Klacz skarogniada/174 F: corofino A
M: hopsa
brak brak
128.

25

HERR CATOO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoo
M: Himera
K026546
129.

137

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
130.

88

HETMAN Szlachetna Półkrew POL 1999 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Humoreska
brak POL009530040199
131.

229

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
132.

73

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
133.

105

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
134.

179

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
brak 10449
135.

7

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
K016581
136.

104

IBLUE KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
K028638 528003201303531
137.

131

ICARA KWPN POL 2013 Klacz gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
K026697 528003201302126
138.

6

ICE ROSE W Polish Warmblood POL 2014 Klacz siwa/167 F: Discar// Diarado
M: Inez W
K025792 616009610025714
139.

67

ICEGIRL D Holenderski Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/175 F: Iceberg St
M: Idorette P
K022984 528008120097812
140.

39

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
141.

224

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
K027768
142.

40

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
143.

146

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
144.

268

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
145.

12

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
146.

68

JACQUART DU SEIGNEUR BELG POL 2015 Ogier gniada/165 F: Boyfriend Du Seigneur
M: Cibelle du Seigneur / Ogano Sitte
K026891 056007000J56389
147.

264

JAGUAR Kuc Walijski POL 2015 Wałach gniada F: El-Willow Michael
M: Julienne V.Förstergarten
Brak
148.

121

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
K009464
149.

195

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
K026770 528003201400334
150.

178

JENDOLA-B KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zaczął VDL
M: Endola-HB
Brak Brak
151.

302

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
152.

42

JILLIZ KWPN NED 2014 Klacz gniada/mk:157 F: X
M: X
Brak Brak
153.

299

JOCKER Hucuł POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
Brak 616012530103714
154.

143

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
155.

140

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
156.

182

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
157.

97

KARALIUS Trakenska POL 2014 Wałach gniada/172 F: Gluosnis
M: Karuna
K024660
158.

98

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
159.

259

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
K015264 POL013530137404
160.

90

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
161.

266

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
162.

55

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
163.

153

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
K007824 POL013520075902
164.

148

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
K023432 616009530082613
165.

125

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
166.

245

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
167.

200

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
K021518 616009600138712
168.

278

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
K020575 616009530061610
169.

191

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
K028532 616 009 60 00589 15
170.

285

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
K019865
171.

11

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Ares/Elvis
M: Landy/Landrebell
K027650 616009530207815
172.

227

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
173.

199

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
174.

312

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
175.

151

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
176.

160

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
Brak
177.

291

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada/173 F: Lordanos/ Landos
M: Phoenix Airline/ Phoenix
K018527 DE418180175011
178.

58

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
179.

168

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: xx
M: xx
K023104 xx
180.

310

Los Angeles 2012 Wał F:
M:
POL013530164506
181.

80

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
182.

298

LOUISO OLD. POL 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
Brak Brak
183.

284

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
K026046 616009600245414
184.

133

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Lisa Sue
K019511 616009520004710
185.

185

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
brak 616 999 53 02422 14
186.

287

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
brak brak
187.

253

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
188.

99

MAGGIE Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
K028211 616999640108410
189.

240

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
190.

163

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
191.

292

MERAAB ATHBAH Czysta Krew Arabska USA 2008 Ogier ciemnogniada/mk: F: Sundance Kid V
M: DA Peace
K024508
192.

156

MISZA KUC POL 2008 Wałach gniada/125 F: N
M: N
B POL
193.

69

MJT RANDEZ VOUS OLD POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos
M: Balkora / Baloubet du Rouet
brak DE418185037614
194.

304

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
Brak 616009530281706
195.

26

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Jogurt
M: Morena
K011382
196.

294

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 -
197.

254

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/nzn F: Marino
M: Natalia
brak brak
198.

286

NABLA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/160 F: Marino
M: Natalia
Brak
199.

309

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
200.

50

NAOMI C SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K024898 616009520026612
201.

86

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada/nw F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K022852 616009520026612
202.

155

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/- F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nevada S / Calvados Z
K026805 616009520037215
203.

96

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
K022549
204.

193

NAZIR Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/167 F: Torado II
M: Nebrasca/Bajou du Rouet
K027277 616 007 52 00401 15
205.

83

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
Brak
206.

111

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
207.

44

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
208.

41

NICE'N COOL D'IVE Z Zangersheide BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
209.

76

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
210.

256

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
brak
211.

260

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
212.

276

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-Star /
M: Oqurina /
K028253 616009640045915
213.

202

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
214.

175

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara/170 F: xx
M: xx
xx
215.

189

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
K027764 616009510254613
216.

66

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
217.

270

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
218.

243

ORINOKO SP POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NEW WORLD
M: ORIEVA
K020385 616009530321210
219.

149

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
220.

255

PANTEON Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
221.

154

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
222.

274

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
223.

237

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
224.

114

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
Brak Brak
225.

113

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
K026970 616009530210814
226.

213

PETUNIE II Traken POL 13.04.2002 Klacz gniada/168 F: Elite H. Maizauber
M: Hauptstutbuch Pamela Go
brak DE 409090145002
227.

173

PIEROT Westfalska POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
K011983 DE441411573907
228.

126

POESIA DEL CASTEGNO SI ITA 2009 Klacz kasztanowata/. F: Acodetto
M: Carezza del Castegno
K020761 138546
229.

91

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317
230.

280

PRETTY LITTLE CHERY SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/162 F: Chery Cordial
M: Parada
K023549
231.

211

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
232.

127

QUIDAMO Westfalska GER 2003 Ogier gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Lafontaine
K028661 102RB03
233.

101

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
234.

315

R og F:
M:
POL 006 53 00997 00
235.

119

REDWIND HOL POL 1996 Wałach kasztanowata/167 F: /
M: /
K027759 brak
236.

112

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
237.

192

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
K027276 616007640073214
238.

198

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
239.

136

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
240.

132

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
K016421
241.

167

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
K023448 DE431318758812
242.

70

SANDERO HOL POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sandro Boy
M: Bahia I/ Clearway
K028000 DE 421000095315
243.

92

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
244.

75

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
K005576 POL009530002800 POL40563
245.

118

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
K024115 616 009 64 00047 13
246.

30

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
247.

290

SCADA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
brak
248.

281

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
K026224
249.

258

SKOBI Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Biegacz
M: Skoda
Brak Brak
250.

150

SKOVGAARDENS LADY MADONNA Palomino GER 2007 Klacz izabelowata/160 F: Crown's Blue Pearl
M: Petunia
DE410103752507 Brak
251.

162

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
252.

306

SUNSHINE Koń Mały POL 2013 Klacz bułana/kuc:128 F: NN
M: NN
brak 616999530258213
253.

269

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
254.

177

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
Brak
255.

194

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
K022228 616009530152912
256.

49

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
257.

145

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
258.

9

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
259.

272

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
260.

28

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
261.

279

WALVERINE SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Wanilia
brak brak
262.

34

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
Brak 616009530259510
263.

250

WESPA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Etos
M: Wiwian
K028474
264.

263

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/170 F: Clavius
M: Witara
K025899 616009640053814
265.

197

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
266.

93

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
267.

94

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
268.

23

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
K013815
269.

172

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata/167 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
270.

166

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
271.

216

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
272.

215

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
273.

205

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
30
30
40
SUM:
100.00
Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
40
SUM:
40.00
Berdowska Aleksandra LKS Dragon Nowielice
20
120
SUM:
140.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
650
SUM:
650.00
Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
30
70
SUM:
100.00
Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
500
20
20
SUM:
540.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
20
20
SUM:
40.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
200
350
SUM:
550.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
30
SUM:
60.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
40
30
30
SUM:
100.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
150
50
300
SUM:
500.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
40
400
100
SUM:
540.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
300
70
SUM:
370.00
Gilla Błażej Pomorska LJ
20
SUM:
20.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
400
550
200
200
100
300
300
400
SUM:
2450.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
30
SUM:
30.00
Kajko Martyna KJ Palmowski
30
SUM:
30.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
100
40
SUM:
140.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
70
40
30
40
SUM:
180.00
Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
30
SUM:
30.00
Klebba Natalia KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
20
20
SUM:
40.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
30
SUM:
30.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
30
SUM:
30.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Laskowska Emilia JKS Barłomino
40
50
SUM:
90.00
Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
40
30
20
SUM:
90.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
90
SUM:
90.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
40
50
500
SUM:
590.00
Michalczak Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Milewska Julia Sopocki KJ
20
100
100
SUM:
220.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
500
350
SUM:
850.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
20
SUM:
20.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
20
600
750
300
650
600
200
300
100
SUM:
3520.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
200
150
SUM:
350.00
Orłowski Marcin Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
250
SUM:
250.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
30
SUM:
30.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
20
SUM:
20.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
SUM:
250.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
30
200
SUM:
230.00
Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
120
SUM:
120.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
20
20
20
90
SUM:
150.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
20
SUM:
20.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
50
150
SUM:
200.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
20
SUM:
20.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
70
170
SUM:
240.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
170
SUM:
170.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
20
SUM:
20.00
Tauba Piotr Jks Barłomino
20
SUM:
20.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
400
500
20
30
40
SUM:
990.00
Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
20
SUM:
20.00
Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
20
40
SUM:
60.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
40
SUM:
40.00
Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
20
SUM:
20.00
Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
20
30
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-11-23
17
30
2019-11-24
12
30
2019-11-23
9
40
2019-11-23
15
2019-11-24
8
2019-11-23
72
2019-11-23
24
2019-11-24
18
2019-11-24
30
Adamowicz Helena
brak
HUNTER (179)
2019-11-23
25
2019-11-23
1
2019-11-23
71
2019-11-24
2019-11-24
21
2019-11-24
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (152)
2019-11-23
2019-11-23
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2019-11-24
27
2019-11-24
16
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-11-23
30
2019-11-23
2019-11-24
48
2019-11-24
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-11-23
53
2019-11-23
2019-11-24
8
40
2019-11-24
36
Bartoszewicz Monika
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-23
24
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
9
2019-11-24
36
2019-11-24
Bemong Maria
KJ Galiny
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-24
76
2019-11-24
Berdowska Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CYRANKA (164)
2019-11-23
13
20
2019-11-23
2019-11-24
4
120
2019-11-24
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (308)
2019-11-23
1
650
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (296)
2019-11-23
9
30
2019-11-23
8
70
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-23
47
2019-11-23
2019-11-24
3
150
2019-11-24
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2019-11-23
7
2019-11-23
2
500
2019-11-24
12
O-STAR (276)
2019-11-23
19
20
2019-11-23
2019-11-24
14
20
2019-11-24
Buchholc Agata
Klub Jeździecki Turze
KUBIK (278)
2019-11-23
2019-11-23
69
2019-11-23
69
2019-11-24
66
2019-11-24
2019-11-24
58
Butrymowicz Anna
Brak
ARLON (107)
2019-11-23
1
2019-11-23
39
2019-11-24
20
2019-11-24
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
2019-11-23
39
2019-11-23
64
2019-11-24
2019-11-24
45
FUKS (122)
2019-11-23
40
2019-11-23
48
2019-11-24
31
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2019-11-23
20
20
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
21
20
Chrościcka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
SZLACHCIC (269)
2019-11-23
24
2019-11-23
2019-11-24
15
2019-11-23
1
2019-11-24
9
Cichla Pola
SKJ
DOX (190)
2019-11-23
1
2019-11-23
21
2019-11-24
14
2019-11-24
R (315)
2019-11-23
15
2019-11-23
1
2019-11-23
9
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NAOMI C (50)
2019-11-23
39
2019-11-23
1
2019-11-24
30
2019-11-24
Cybulska Amelia
BPK
IKAR (39)
2019-11-23
1
2019-11-24
2019-11-24
3
2019-11-23
1
2019-11-24
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (197)
2019-11-23
27
2019-11-23
2019-11-24
Czarnowska Anna
Bez przynależności klubowej
NABLA (254)
2019-11-24
11
2019-11-24
Czech Natalia
SKJ
2019-11-24
3
2019-11-24
2019-11-24
16
Czerniewicz Paweł
brak
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
35
2019-11-24
Dąbkowska Aleksandra
Sopocki KJ
ASTEJA (82)
2019-11-23
43
2019-11-23
45
2019-11-24
43
2019-11-24
53
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (177)
2019-11-23
15
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
13
2019-11-24
14
2019-11-24
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
KAMELOT (182)
2019-11-23
38
2019-11-23
23
2019-11-24
1
200
2019-11-24
1
350
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (231)
2019-11-23
74
2019-11-23
BALTIMORE (232)
2019-11-23
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-11-23
64
2019-11-23
13
30
2019-11-24
15
30
SCHOCO (281)
2019-11-23
47
2019-11-23
2019-11-24
33
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
2
2019-11-24
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
KLIWIA (153)
2019-11-23
1
2019-11-23
15
2019-11-24
2
2019-11-24
1
Filipczyk Livia
Stajnia Dragon
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (79)
2019-11-23
7
40
2019-11-23
11
30
2019-11-24
41
2019-11-24
16
30
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2019-11-23
5
150
2019-11-23
8
2019-11-24
7
50
2019-11-24
4
300
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2019-11-23
52
2019-11-23
52
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-11-23
18
2019-11-23
11
2019-11-24
28
2019-11-24
10
SKOBI (258)
2019-11-23
39
2019-11-23
71
2019-11-24
8
2019-11-24
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-11-23
10
40
2019-11-23
3
400
2019-11-24
6
100
2019-11-24
13
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
IBLUE (104)
2019-11-23
55
2019-11-24
23
2019-11-24
2019-11-23
46
2019-11-23
66
2019-11-23
3
300
2019-11-24
8
70
2019-11-24
Gawęda Zuzanna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
37
2019-11-24
35
2019-11-23
68
2019-11-24
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GREJSI (214)
2019-11-23
39
2019-11-23
80
2019-11-24
28
2019-11-24
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (56)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (294)
2019-11-24
5
2019-11-24
2019-11-24
8
2019-11-24
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
BOURBON (223)
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
56
2019-11-23
30
2019-11-24
Gilla Błażej
Pomorska LJ
LARIDOR (227)
2019-11-23
25
2019-11-24
20
20
Gilla Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (39)
2019-11-23
1
FOCUS (225)
2019-11-23
16
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
16
2019-11-24
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2019-11-23
5
150
2019-11-23
16
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
BORYS (135)
2019-11-23
15
2019-11-23
22
2019-11-23
39
2019-11-24
29
2019-11-24
12
ROKSANA (136)
2019-11-23
2019-11-23
50
2019-11-24
48
2019-11-24
33
Górak Justyna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-11-24
73
2019-11-24
6
2019-11-24
1
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
BOLIWIA (236)
2019-11-23
77
2019-11-24
68
Grudka Barbara
KJ Black Horse Team Gdańsk
ERISA (297)
2019-11-23
23
2019-11-23
1
2019-11-24
3
2019-11-24
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2019-11-23
39
2019-11-23
32
2019-11-23
2019-11-24
63
2019-11-24
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ZETINA (215)
2019-11-23
4
2019-11-23
17
2019-11-24
3
400
2019-11-24
2
550
2019-11-23
4
200
2019-11-23
2019-11-24
4
200
2019-11-24
CRUZ S (217)
2019-11-23
61
2019-11-23
33
2019-11-24
6
100
2019-11-24
16
ARNAT (218)
2019-11-23
2
300
2019-11-23
29
2019-11-24
2
300
2019-11-24
2
400
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (202)
2019-11-23
36
2019-11-23
71
2019-11-24
60
2019-11-24
2019-11-24
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CULUMBUS (242)
2019-11-23
2019-11-23
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-11-23
67
2019-11-23
42
2019-11-24
28
2019-11-24
BUBLE BOY (170)
2019-11-23
2019-11-23
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-11-23
21
2019-11-24
24
2019-11-24
18
2019-11-23
83
2019-11-23
39
2019-11-24
65
2019-11-24
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-11-23
56
2019-11-23
58
JARSINA (195)
2019-11-23
37
2019-11-23
20
CLAVEL (196)
2019-11-23
15
30
2019-11-23
21
Jezierska Kornelia
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
WESPA (250)
2019-11-23
39
2019-11-23
37
2019-11-23
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2019-11-23
68
2019-11-23
2019-11-24
4
2019-11-24
Joppek Pola Tonina
BPK kuj-pom
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
14
2019-11-24
Kaczor Aniela
brak
WALVERINE (279)
2019-11-24
2019-11-24
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2019-11-23
54
2019-11-23
59
2019-11-24
74
2019-11-24
17
30
Kamińska Lena
JKS Barłomino
KLIPER (55)
2019-11-23
15
2019-11-23
1
2019-11-24
17
2019-11-24
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (290)
2019-11-23
15
2019-11-23
1
2019-11-23
39
2019-11-24
2
2019-11-24
19
2019-11-24
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ŁOTYSZ (287)
2019-11-23
15
2019-11-23
9
2019-11-24
9
FIGARO (288)
2019-11-23
2019-11-23
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (200)
2019-11-23
22
2019-11-23
12
2019-11-24
6
100
2019-11-24
10
40
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-23
1
2019-11-23
49
2019-11-23
2019-11-24
6
2019-11-24
1
2019-11-24
77
Kasicka Justyna
Klub Jeżdziecki Polonez Damnica
GENTLEMAN (142)
2019-11-23
1
2019-11-23
39
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
ZALVO (172)
2019-11-23
54
2019-11-23
7
70
2019-11-24
9
40
2019-11-24
13
30
PIEROT (173)
2019-11-23
17
2019-11-24
11
40
Kiempa Mateusz
SCSJ Coval Pogórze
JAK CHEF (121)
2019-11-23
41
2019-11-23
34
2019-11-23
12
30
2019-11-23
36
QUIDAMO (127)
2019-11-23
46
2019-11-23
23
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (98)
2019-11-24
52
2019-11-24
24
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2019-11-24
9
2019-11-24
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (235)
2019-11-23
51
2019-11-23
2019-11-24
19
20
Klepuszewska Nela
brak przynależnosći klubowej
EMPORIA (206)
2019-11-23
1
2019-11-24
8
2019-11-24
2019-11-23
1
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (238)
2019-11-24
40
2019-11-24
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (75)
2019-11-23
58
2019-11-23
56
2019-11-24
62
2019-11-24
37
Kocon Ewa
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-11-23
18
20
2019-11-23
2019-11-24
23
2019-11-24
2019-11-23
73
2019-11-23
63
2019-11-24
64
2019-11-24
45
SANDERO (70)
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
22
20
2019-11-24
Kołaczyk Agata
SJ Turzyn
GORAN (109)
2019-11-23
41
2019-11-23
2019-11-24
10
2019-11-24
6
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2019-11-23
20
2019-11-23
9
2019-11-24
5
2019-11-24
12
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (83)
2019-11-23
86
2019-11-23
39
2019-11-24
18
2019-11-24
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
ALL NIGHT (124)
2019-11-23
17
20
2019-11-23
2019-11-24
27
2019-11-24
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-11-23
18
30
2019-11-24
26
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (143)
2019-11-23
23
2019-11-23
14
2019-11-24
18
2019-11-24
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (302)
2019-11-23
66
2019-11-23
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
GRAFFA (186)
2019-11-23
32
2019-11-23
40
2019-11-24
27
2019-11-24
25
2019-11-23
31
2019-11-23
2019-11-24
32
2019-11-24
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (284)
2019-11-24
39
2019-11-24
10
30
LAMBI II (285)
2019-11-24
25
2019-11-24
50
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (259)
2019-11-23
28
2019-11-23
20
30
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (30)
2019-11-23
35
2019-11-23
2019-11-24
29
2019-11-24
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (198)
2019-11-23
24
2019-11-23
2019-11-24
9
30
LASKANA (199)
2019-11-23
31
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
59
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
BOLIWIA (236)
2019-11-23
39
2019-11-23
1
2019-11-24
15
2019-11-24
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (144)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
5
2019-11-24
Langa Dominika
BPK
GLORA (251)
2019-11-23
1
2019-11-23
71
2019-11-24
34
2019-11-24
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (151)
2019-11-23
28
2019-11-23
13
40
2019-11-24
8
50
2019-11-24
37
Lendzion Julia
brak
FERDINAND (230)
2019-11-23
26
2019-11-23
89
2019-11-23
71
2019-11-24
7
2019-11-24
27
2019-11-24
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (102)
2019-11-23
15
2019-11-23
71
2019-11-24
4
2019-11-24
24
Lewandowska Pola
brak
JAGUAR (264)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2
2019-11-24
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (245)
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (257)
2019-11-24
26
2019-11-24
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2019-11-23
8
40
2019-11-23
14
30
2019-11-24
35
2019-11-24
10
20
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
WEKTOR (34)
2019-11-23
39
2019-11-23
39
2019-11-24
14
2019-11-24
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-11-23
26
2019-11-23
22
2019-11-24
41
2019-11-24
54
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (149)
2019-11-23
5
90
2019-11-23
2019-11-24
57
2019-11-24
BALTIMORE (232)
2019-11-23
60
Łoś Maja
bpk
ODYSEUSZ (175)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-24
33
2019-11-24
Malko Maria
Klub Jeździecki Arpav
HEYA (229)
2019-11-23
65
2019-11-23
25
2019-11-24
39
2019-11-24
31
Mański Konrad
JKS EWRO
EŁZA (252)
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
MADDOX (253)
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (282)
2019-11-23
11
40
2019-11-24
2019-11-23
8
50
2019-11-24
1
500
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
CYRILL 7 (271)
2019-11-23
70
2019-11-23
67
2019-11-24
51
2019-11-24
62
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-11-23
59
2019-11-23
2019-11-24
69
2019-11-24
Męczyńska Kaja
JKS EWRO
ARMANI (234)
2019-11-24
2019-11-24
Michalczak Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
LUCY (133)
2019-11-23
51
2019-11-23
36
2019-11-24
26
2019-11-24
4
200
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (77)
2019-11-23
35
2019-11-23
35
2019-11-24
7
70
Migza Amelia
Bpk
GOJA (48)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Milewska Julia
Sopocki KJ
2019-11-23
15
20
2019-11-23
25
2019-11-24
29
2019-11-23
6
100
2019-11-23
6
100
2019-11-24
22
2019-11-24
11
Miś Karolina
Kj Koko Brzezniki
ACAPULCO (161)
2019-11-23
29
2019-11-23
68
2019-11-24
52
2019-11-24
40
SOKRATES (162)
2019-11-23
78
2019-11-23
2019-11-24
49
2019-11-24
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-23
33
2019-11-23
2019-11-24
56
2019-11-24
2019-11-24
Moroz Emilia
brak
ASSERTIVE (265)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
2019-11-24
11
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (28)
2019-11-23
24
2019-11-23
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
REDWIND (119)
2019-11-23
1
500
2019-11-24
39
GUCCI (314)
2019-11-23
1
350
2019-11-24
28
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
IZALCO (268)
2019-11-23
53
2019-11-23
44
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
DANTE (14)
2019-11-23
9
20
2019-11-23
2019-11-24
37
2019-11-24
Nawrot Magdalena
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (123)
2019-11-23
44
2019-11-23
2019-11-24
11
2019-11-24
6
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2019-11-23
2019-11-23
22
20
JILLIZ (42)
2019-11-23
83
2019-11-23
66
ROSI (167)
2019-11-23
2
600
2019-11-23
20
2019-11-24
15
2019-11-24
4
COUNTER (169)
2019-11-23
1
750
2019-11-23
4
300
2019-11-24
1
650
2019-11-24
1
600
CYCERA (171)
2019-11-23
5
200
2019-11-24
2019-11-24
3
300
CYRENAJKA (176)
2019-11-23
39
2019-11-23
39
JENDOLA-B (178)
2019-11-23
39
2019-11-23
87
CLAPTON (180)
2019-11-23
71
2019-11-23
66
ZORA (205)
2019-11-23
6
100
2019-11-23
2019-11-24
36
2019-11-24
51
Niski Maria
Bpk
GJALT-D (249)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
17
2019-11-24
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (163)
2019-11-23
4
200
2019-11-23
32
2019-11-24
5
150
2019-11-24
35
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2019-11-23
2019-11-23
50
2019-11-23
41
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (87)
2019-11-23
46
2019-11-23
2019-11-24
12
20
2019-11-24
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
MISZA (156)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
11
2019-11-24
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (228)
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
FORTUNA (201)
2019-11-23
62
2019-11-23
2019-11-24
6
70
2019-11-24
20
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-11-23
26
2019-11-24
3
250
2019-11-24
26
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-11-23
27
2019-11-24
11
30
2019-11-24
38
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (40)
2019-11-23
37
2019-11-23
37
2019-11-23
63
2019-11-24
2019-11-24
7
2019-11-24
12
20
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2019-11-23
43
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-11-23
3
250
2019-11-23
49
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUISO (298)
2019-11-23
15
2019-11-23
15
2019-11-23
39
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-24
25
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
10
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
NADIA (309)
2019-11-24
3
2019-11-24
13
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-23
76
2019-11-23
2019-11-24
31
2019-11-24
DANTE S (95)
2019-11-23
19
30
2019-11-23
39
2019-11-24
2019-11-24
21
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
CHANCE 33 (165)
2019-11-23
10
30
2019-11-23
38
2019-11-24
14
2019-11-24
36
ZERO Z (166)
2019-11-23
19
2019-11-24
5
200
2019-11-24
13
HEKSA (181)
2019-11-23
71
2019-11-23
80
Plata Emilia
Brak Przynależności Klubowej
GOJA (48)
2019-11-24
23
2019-11-24
NABLA (286)
2019-11-23
1
2019-11-23
15
Połaniecka Laura
Brak
2019-11-23
39
2019-11-23
1
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (112)
2019-11-23
4
120
2019-11-23
57
2019-11-24
32
Przybyt Basia
brak
HARRIET (301)
2019-11-24
6
2019-11-24
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (21)
2019-11-23
29
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
CHARLIE (21)
2019-11-24
57
RESPECT (112)
2019-11-24
15
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2019-11-23
39
2019-11-23
79
2019-11-24
58
2019-11-24
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2019-11-23
2019-11-23
21
20
2019-11-23
48
2019-11-24
15
20
2019-11-24
2019-11-24
25
2019-11-24
2019-11-23
2019-11-23
10
20
2019-11-23
2019-11-24
5
90
2019-11-24
2019-11-24
34
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (21)
2019-11-23
16
20
2019-11-24
53
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ICARA (131)
2019-11-23
44
2019-11-24
22
Reimann Monika
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
LOGAN (160)
2019-11-23
39
2019-11-23
71
2019-11-24
38
2019-11-24
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (134)
2019-11-23
3
150
2019-11-23
60
2019-11-24
75
2019-11-24
60
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (125)
2019-11-23
7
50
2019-11-23
28
2019-11-24
2019-11-24
5
150
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-11-23
38
2019-11-23
16
2019-11-24
54
2019-11-24
29
GAMA (184)
2019-11-23
1
2019-11-23
39
2019-11-24
16
2019-11-24
Romowicz Antonia
SKJ
LUKRECJA (185)
2019-11-23
2019-11-23
13
2019-11-24
12
2019-11-24
Rychert Adrianna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (244)
2019-11-23
57
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (272)
2019-11-23
1
2019-11-23
34
2019-11-24
12
2019-11-24
17
20
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-23
40
2019-11-23
2019-11-24
42
2019-11-24
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2019-11-23
22
2019-11-23
1
2019-11-24
8
2019-11-24
Sawicki Piotr
Stadnina Koni Dębno
ABZYNT (220)
2019-11-23
47
2019-11-24
44
ARIBA (221)
2019-11-23
45
2019-11-24
20
2019-11-23
5
2019-11-24
5
ILFAST (224)
2019-11-23
49
2019-11-24
46
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (111)
2019-11-23
1
2019-11-23
6
70
2019-11-24
2
170
2019-11-24
4
2019-11-24
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
ORINOKO (243)
2019-11-23
42
2019-11-23
2019-11-24
63
2019-11-24
34
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CELICA S (100)
2019-11-23
68
2019-11-23
2019-11-24
11
2019-11-24
1
Sochacka Karolina
Bpk
PANTEON (255)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
13
2019-11-24
Sommerfeld Laura
BPK
BABY JAGA (233)
2019-11-23
2019-11-23
88
Stachowska Agata
Brak
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-23
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
KASZMIR (266)
2019-11-24
2019-11-24
CHALLENGE (267)
2019-11-24
2019-11-24
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (248)
2019-11-23
27
Sulewska Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
GAMON (247)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
22
2019-11-24
Suszek Hanna
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (260)
2019-11-23
1
2019-11-23
15
2019-11-23
9
2019-11-24
2019-11-24
10
2019-11-24
15
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (99)
2019-11-23
1
2019-11-23
9
2019-11-24
6
2019-11-24
11
Suwik Oliwer
GTH Gdynia
HEBRA (277)
2019-11-23
39
2019-11-23
39
2019-11-24
5
2019-11-24
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (270)
2019-11-23
30
2019-11-23
18
2019-11-24
32
2019-11-24
17
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (36)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
7
2019-11-24
7
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (300)
2019-11-23
2019-11-23
85
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
SARDYNIA (118)
2019-11-23
2
170
2019-11-23
34
2019-11-24
38
2019-11-24
30
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
ARDENA (120)
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
12
20
2019-11-23
42
2019-11-23
22
2019-11-24
17
2019-11-24
18
Tauba Piotr
Jks Barłomino
RIBANA (192)
2019-11-23
14
20
2019-11-23
2019-11-24
55
2019-11-24
2019-11-24
NAZIR (193)
2019-11-23
71
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-24
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
LEGENDA (312)
2019-11-23
32
2019-11-24
47
2019-11-23
2019-11-23
15
40
2019-11-24
2019-11-24
34
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (311)
2019-11-23
14
2019-11-24
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (174)
2019-11-23
55
2019-11-23
2019-11-24
44
2019-11-24
Tomaszewski Beniamin
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2019-11-23
2019-11-23
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2019-11-23
2
400
2019-11-24
23
FRANKE (139)
2019-11-23
3
2019-11-23
19
2019-11-24
7
2019-11-24
KALILA J (140)
2019-11-23
7
2019-11-24
2
500
2019-11-23
13
2019-11-24
9
LAKMUS (191)
2019-11-23
75
2019-11-23
2019-11-24
61
2019-11-24
WIARADO (263)
2019-11-23
50
2019-11-23
2019-11-24
18
20
2019-11-24
EASTWOOD (289)
2019-11-23
16
30
2019-11-23
14
40
2019-11-24
21
2019-11-24
12
Treczyńska Kinga
Lotna Redzikowo
POKUSA (91)
2019-11-23
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
HETMAN (88)
2019-11-23
1
2019-11-23
68
POKUSA (91)
2019-11-23
72
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ALBUMINA (241)
2019-11-23
1
2019-11-23
52
2019-11-24
72
2019-11-24
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (106)
2019-11-23
1
2019-11-23
65
2019-11-23
2019-11-24
10
20
2019-11-24
2019-11-24
31
Twardowska Anna
niezrzeszona
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
6
2019-11-24
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OLIMP (189)
2019-11-23
45
2019-11-23
2019-11-24
70
2019-11-24
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (96)
2019-11-24
61
2019-11-24
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-11-23
2019-11-23
23
20
2019-11-23
43
2019-11-24
7
40
2019-11-24
55
Wasilewska Olga
Klub Jeździecki La Scalla
GAMBLE (239)
2019-11-24
59
2019-11-24
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (145)
2019-11-23
1
2019-11-24
4
2019-11-24
3
ISGAAR (146)
2019-11-24
6
2019-11-23
1
2019-11-23
9
Werochowska Zuzanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
ALONSO (57)
2019-11-23
15
2019-11-23
39
2019-11-23
39
2019-11-24
10
2019-11-24
32
2019-11-24
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (204)
2019-11-23
12
40
2019-11-23
21
2019-11-24
14
ADONIS (275)
2019-11-23
70
2019-11-23
2019-11-24
50
2019-11-24
Wieliczko Oliwia
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (26)
2019-11-23
2019-11-24
4
2019-11-24
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
DORILLA W (129)
2019-11-23
39
2019-11-23
47
2019-11-24
49
2019-11-24
40
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
PAOLA (154)
2019-11-23
1
200
2019-11-23
2019-11-24
33
2019-11-24
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2019-11-23
61
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-23
2019-11-24
47
2019-11-24
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
13
2019-11-24
2019-11-23
10
2019-11-23
6
2019-11-24
2019-11-24
3
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-11-23
37
2019-11-23
9
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2019-11-23
2019-11-23
62
2019-11-24
24
2019-11-24
43
Wojciechowska Klaudia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
EL TORO (293)
2019-11-23
82
2019-11-23
39
2019-11-24
30
2019-11-24
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-11-23
71
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
16
20
2019-11-24
42
2019-11-24
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ARDENA (120)
2019-11-24
10
2019-11-24
67
2019-11-24
Woźniak Zofia
Stajnia Swarzewo
SUNSHINE (306)
2019-11-24
2019-11-24
19
2019-11-24
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (26)
2019-11-23
80
2019-11-24
71
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (305)
2019-11-24
9
20
2019-11-24