Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
276 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:40:36
2019-10-24 10:40:36
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
275 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 00:30:30
2019-10-23 22:15:21
Nikodem Gryciak ANAPON PROXIMO
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
274 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 17:31:38
2019-10-23 16:43:33
Filip Falkiewicz KASTELLO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
273 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 09:59:02
2019-10-22 22:56:07
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
272 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:55
2019-10-22 21:16:43
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 2x 13/L/L Licencyjny
271 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:48
2019-10-22 20:35:51
Basia Przybyt HARRIET
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
268 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:28
2019-10-22 18:49:41
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
265 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 14:27:55
2019-10-22 12:15:34
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
264 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:06:16
2019-10-22 11:57:46
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
263 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:15:27
2019-10-22 11:42:12
Filip Falkiewicz PARODIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
262 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 11:29:02
2019-10-22 11:26:20
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
261 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:06:25
2019-10-22 10:39:07
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
260 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:14:35
2019-10-22 08:50:46
Małgorzata Marcinkowska FURIOSA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
258 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 11:22:06
2019-10-22 06:54:41
Grzegorz Psiuk CHARLIE
  • 1x 12/L/L dwufazowy
256 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:36
2019-10-21 21:32:50
Maja Psiuk CHARLIE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
255 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:39
2019-10-21 20:55:03
Jacek Grzywacz ABDULLAH L
  • 2x 4/L/L dwufazowy
254 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:27
2019-10-21 20:40:13
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
253 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:20
2019-10-21 20:22:48
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 2x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 6/N/N zwykły
252 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:17
2019-10-21 20:22:21
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
251 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:14
2019-10-21 19:19:29
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
250 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:09
2019-10-21 19:17:00
Kaja Męczyńska ARMANI
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
249 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:32:52
2019-10-21 18:34:39
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
248 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:32:46
2019-10-21 17:48:43
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
247 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:32:40
2019-10-21 17:05:49
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
246 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:34:06
2019-10-21 16:00:11
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
245 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:34:01
2019-10-21 15:59:30
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
244 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:33:55
2019-10-21 15:59:09
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
243 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:42
2019-10-21 14:59:18
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
242 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:15:15
2019-10-21 13:14:35
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 11:33:51
2019-10-21 12:37:35
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
240 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:13
2019-10-21 12:24:23
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
238 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:46
2019-10-21 10:44:01
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
237 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:39:45
2019-10-21 10:20:37
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
236 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:39:53
2019-10-21 10:19:33
Zofia Kamińska FIGARO
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:16
2019-10-21 09:49:06
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
234 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:40:19
2019-10-21 09:49:02
Malwina Olszewska GAMA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
233 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:09
2019-10-21 08:57:22
Marek Lewicki VERDINALE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
232 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:42
2019-10-21 08:56:40
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
231 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:40
2019-10-21 08:55:54
Marek Lewicki CALL ME PRETTY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
230 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:34
2019-10-21 08:55:29
Marek Lewicki DAILY DARCO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:32
2019-10-21 08:54:52
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:30
2019-10-21 08:53:49
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 10:46:29
2019-10-21 08:53:25
Małgorzata Ciszek-Lewicka VINCENZO BORETTI
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
226 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 15:09:44
2019-10-21 08:49:34
Aleksandra Furgo NUGGETS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
225 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:56:10
2019-10-21 07:04:42
Maja Skorwider NELA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
224 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:13:48
2019-10-20 21:50:10
Aleksandra Mazerewicz CHALET’S CALINKA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
223 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:13:53
2019-10-20 21:45:55
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
222 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:11:05
2019-10-20 21:29:44
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
221 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:51
2019-10-20 21:27:49
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
220 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:00
2019-10-20 20:47:31
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
219 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:03
2019-10-20 20:25:28
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 7/C/C zwykły
218 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:08
2019-10-20 20:24:10
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
217 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:14:12
2019-10-20 19:49:11
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
216 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:37
2019-10-20 19:31:38
Agata Wierzchowska ESMERALDA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:35
2019-10-20 19:31:11
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:32
2019-10-20 19:28:04
Zofia Pela LOUISO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:29
2019-10-20 19:24:11
Aleksandra Furgo DREAM
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:26
2019-10-20 19:21:00
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
211 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:24
2019-10-20 19:07:19
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
210 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:22
2019-10-20 19:04:22
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:18
2019-10-20 18:28:12
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:13
2019-10-20 18:27:53
Julia Baczyńska BAHARA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:11
2019-10-20 18:09:09
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:06
2019-10-20 18:01:53
Julia Baczyńska KARINA
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:04
2019-10-20 18:01:31
Zuzanna Żemojtel KARINA
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:10:02
2019-10-20 17:40:21
Alicja Olszewska CADORO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:09:59
2019-10-20 15:04:33
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
202 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 07:26:42
2019-10-20 15:04:01
Marcin Olszewski ARAK
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
201 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 22:09:53
2019-10-20 14:58:08
Aniela Kaczor ASTHREE JEMINA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:58
2019-10-20 11:39:16
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
198 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:54
2019-10-20 11:29:18
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
197 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:48
2019-10-20 11:05:43
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:30
2019-10-20 09:32:54
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:27
2019-10-20 09:32:18
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:24
2019-10-20 03:43:30
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:21
2019-10-20 03:43:00
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:11
2019-10-20 03:42:26
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:22:07
2019-10-20 03:42:01
Pola Cichla DOX
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:28
2019-10-19 22:36:30
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:19
2019-10-19 20:32:18
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
187 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:16
2019-10-19 20:31:04
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:14
2019-10-19 19:09:05
Antonina Kotowska NARKOS
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:08
2019-10-19 19:03:13
Barbara Grudka SKOBI
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:21:06
2019-10-19 18:59:39
Maria Niski GJALT-D
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:51
2019-10-19 18:49:22
Maria Malko HEYA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:44:00
2019-10-19 18:12:48
Jacek Grzywacz DUMKA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:57
2019-10-19 17:38:15
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:25
2019-10-19 15:50:39
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:51
2019-10-19 13:51:13
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:49
2019-10-19 13:50:52
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:47
2019-10-19 13:50:26
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 18:43:43
2019-10-19 13:49:53
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:41
2019-10-18 22:38:01
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:36
2019-10-18 22:08:46
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:34
2019-10-18 22:08:17
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:32
2019-10-18 21:20:48
Julia Dobrowolska CHRIS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:25
2019-10-18 20:56:43
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:22
2019-10-18 19:07:10
Dominika Langa GLORA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:19
2019-10-18 18:37:12
Adrianna Kosiróg DAKA
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 17:26:09
2019-10-18 18:29:46
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:46:00
2019-10-18 17:28:02
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:58
2019-10-18 16:31:48
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:55
2019-10-18 16:08:20
Zofia Teper EMIR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:51
2019-10-18 16:07:55
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:45:49
2019-10-18 16:07:20
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:37
2019-10-18 14:04:35
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:42
2019-10-18 14:04:14
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:38
2019-10-18 14:03:46
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 14:05:36
2019-10-18 14:03:23
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 13:44:02
2019-10-18 12:48:39
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:52:43
2019-10-18 11:52:00
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:32:59
2019-10-18 10:06:11
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:33:07
2019-10-18 09:47:08
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:33:12
2019-10-18 09:35:26
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 06:58:27
2019-10-18 09:30:37
Michalina Pazik BISQUIT R
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 10:33:18
2019-10-18 09:12:11
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 18:11:11
2019-10-17 23:26:33
Zuzanna Rogińska GAMA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 08:13:23
2019-10-17 22:09:25
Igor Brzeziński BERNY
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 10:06:11
2019-10-17 22:01:21
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 08:13:34
2019-10-17 20:32:40
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:05:30
2019-10-17 19:53:25
Maja Szkudlarek MANTA-J
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:50:04
2019-10-17 19:44:53
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:59
2019-10-17 19:43:49
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:55
2019-10-17 19:42:19
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:53
2019-10-17 19:38:05
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:14:34
2019-10-17 18:55:01
Zofia Suwała MAGGIE
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:49
2019-10-17 18:46:49
Anna Krupska SAURON
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:45
2019-10-17 18:41:20
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:43
2019-10-17 18:38:57
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:41
2019-10-17 17:17:41
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:38
2019-10-17 16:54:30
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:36
2019-10-17 16:10:28
Agata Parolczyk KARINO
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:33
2019-10-17 16:10:04
Pola Chełstowska CLARIN
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:31
2019-10-17 16:09:44
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 2x 12/L/L dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:28
2019-10-17 16:09:20
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:26
2019-10-17 16:08:36
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:22
2019-10-17 16:04:02
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 00:29:43
2019-10-17 16:03:05
Amelia Pawlak DIMA
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:15
2019-10-17 16:00:16
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 2x 2a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:12
2019-10-17 15:57:39
Maja Baca DUKAT
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:10
2019-10-17 15:15:04
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:08
2019-10-17 13:46:36
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:06
2019-10-17 13:46:06
Maja Wolny ARDENA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 13:23:28
2019-10-17 12:55:33
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:17
2019-10-17 12:00:21
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/N/N zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:23
2019-10-17 11:59:47
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/CC/CC zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:25
2019-10-17 11:59:18
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 7/C/C zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:27
2019-10-17 11:56:03
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 6/N/N zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:16:30
2019-10-17 11:50:13
Natalia Rodak CASINO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:46:07
2019-10-16 23:02:56
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:34:05
2019-10-16 21:59:44
Marta Trochowska TEDDINGTON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:46:03
2019-10-16 21:57:58
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:46:00
2019-10-16 21:57:30
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:55
2019-10-16 21:56:47
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:52
2019-10-16 21:13:17
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:22:35
2019-10-16 21:12:38
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:45
2019-10-16 20:27:19
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:42
2019-10-16 20:12:14
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:39
2019-10-16 18:33:30
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:45:35
2019-10-16 16:50:04
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:34:09
2019-10-16 16:02:25
Julia Mattsson TAJGA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:09:07
2019-10-16 10:05:02
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:39:34
2019-10-16 09:26:34
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:39:36
2019-10-16 09:25:01
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:39:37
2019-10-16 09:13:56
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:00:42
2019-10-15 22:27:46
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:00:49
2019-10-15 22:22:10
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:49:03
2019-10-15 21:11:36
Justyna Górak ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:02
2019-10-15 21:04:32
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:05
2019-10-15 21:01:22
Grzegorz Psiuk RESPECT
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:09
2019-10-15 21:00:48
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
89 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-20 22:27:04
2019-10-15 20:46:45
Laura Mular WALIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:18
2019-10-15 20:33:00
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:20
2019-10-15 20:06:47
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:23
2019-10-15 19:25:12
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10a/KUCE mini LL/Kuce mini LL Towarzyski (70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:27
2019-10-15 19:20:38
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:30
2019-10-15 19:19:18
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:33
2019-10-15 19:18:53
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 09:01:35
2019-10-15 19:11:53
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:39:43
2019-10-15 15:20:11
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:59:11
2019-10-15 14:23:52
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:59:18
2019-10-15 14:23:05
Monika Michalak LINTO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:46:34
2019-10-15 13:33:56
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:13:42
2019-10-15 13:11:35
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:56:32
2019-10-15 10:43:05
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:56:33
2019-10-15 10:27:44
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:56:35
2019-10-15 10:15:17
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:53:53
2019-10-15 09:53:49
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:53:48
2019-10-15 09:53:28
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:53:55
2019-10-15 09:52:01
Emilia Plata GOJA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:03
2019-10-15 07:47:15
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:06
2019-10-15 07:31:55
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:07
2019-10-15 07:31:06
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:09
2019-10-15 07:13:31
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 08:16:10
2019-10-15 00:58:52
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:15:51
2019-10-14 22:05:10
Paulina Borawska NABLA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:45
2019-10-14 20:43:45
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:09:40
2019-10-14 20:30:21
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:17:09
2019-10-14 20:23:16
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:10:55
2019-10-14 20:21:01
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:57
2019-10-14 20:09:36
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:33
2019-10-14 20:07:36
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:30
2019-10-14 20:06:31
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:24
2019-10-14 16:58:36
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:20
2019-10-14 16:57:51
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 00:14:17
2019-10-14 16:57:27
Agata Piastowska KARALIUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:57:26
2019-10-14 12:21:14
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:57:25
2019-10-14 12:19:39
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:57:21
2019-10-14 12:18:43
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:16:25
2019-10-14 12:14:32
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:13:45
2019-10-14 11:09:03
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:13:47
2019-10-14 11:08:39
Maria Szablowska CETO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/L/L dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:58:50
2019-10-14 10:22:20
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:58:52
2019-10-14 10:21:45
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:05:01
2019-10-13 17:15:52
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:52
2019-10-12 23:18:00
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:49
2019-10-12 23:17:27
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L Licencyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:22:46
2019-10-12 23:16:43
Irena Matysiak POKUSA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:39
2019-10-12 14:10:12
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:29
2019-10-12 14:09:34
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:26
2019-10-11 12:04:53
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:22
2019-10-11 12:02:25
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 7/C/C zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:19
2019-10-11 11:59:56
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:16
2019-10-11 11:59:06
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:14
2019-10-11 11:57:40
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 20:04:13
2019-10-11 11:54:45
Jacek Polikowski ASARI
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:39
2019-10-10 19:52:55
Maja Stasik KAIYA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:23
2019-10-10 19:51:06
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/L/L dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:20:33
2019-10-10 19:50:35
Marek Markiewicz PRINCESSA I G
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:25
2019-10-10 19:49:56
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:26
2019-10-10 18:28:02
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:28
2019-10-10 18:27:29
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:23:30
2019-10-10 18:27:00
Marcin Puścikowski PACO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:26
2019-10-10 14:39:12
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:29
2019-10-10 14:38:22
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:32
2019-10-10 09:32:40
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:34
2019-10-10 09:28:12
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:36
2019-10-09 23:31:47
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:38
2019-10-09 21:04:29
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:43
2019-10-09 21:03:36
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:48
2019-10-09 21:02:45
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:51
2019-10-09 19:14:25
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:16:55
2019-10-09 19:13:52
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L/L dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:32:33
2019-10-09 18:38:32
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:17:03
2019-10-09 12:10:04
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
2. Baczyńska Julia Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (JM.)
brak
3. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
4. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
5. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
6. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
7. Brzeziński Igor BPK
2010 (Mł.)
BRAK
8. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
9. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
10. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O039773
11. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Chełstowska Pola Brak
2005 (JM.)
Brak
13. Cichla Pola bpk
2009 (Mł.)
brak
14. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
15. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
16. Ciszek-Lewicka Małgorzata Klub Jeździecki Czahary
S
O001462
17. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
O052440
18. Dobrowolska Julia Brak
1999 (MJ.)
Brak
19. Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O035154
20. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
21. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
22. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
O038638
23. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
24. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
25. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (Mł.)
O053528
26. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
27. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
28. Fryska Weronika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
29. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
30. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
31. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
32. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
33. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
34. Góra Joanna bpk
35. Górak Justyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O035548
36. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
37. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
38. Gryciak Nikodem Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
2010 (Mł.)
brak
39. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
40. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
41. Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O001013
42. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
43. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
44. Iglikowska Anna OSK Lipce
S
O047651
45. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
46. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
47. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
48. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
49. Joppek Pola Tonina BPK kuj-pom
2006 (JM.)
000000
50. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
51. Kaczor Aniela brak
2004 (JM.)
brak
52. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
53. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
54. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
55. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
56. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
57. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
58. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
59. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
60. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
61. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
62. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
63. Kosiróg Adrianna Bpk
S
brak
64. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
65. Kotowska Antonina KJ AS Dream
2007 (JM.)
Brak
66. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
67. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
68. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
69. Krawczyk Julia SKJ Sopot
O024984
70. Krupska Anna Jks neksico Kędzierzyn
S
O003240
71. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
72. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
73. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
74. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
75. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
76. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
77. Langa Dominika BPK
1998 (MJ.)
brak
78. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
79. Laskowska Paulina bpk
2004 (JM.)
O039114
80. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
81. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
82. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
83. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
84. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
85. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
86. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
87. Maciejczyk Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O038542
88. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
89. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
90. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
91. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
92. Markiewicz Marek KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O000398
93. Marks Lucja Stajnia w siodle Banino
94. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
95. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
96. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
97. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
98. Męczyńska Kaja JKS EWRO
2006 (JM.)
„brak”
99. Michalak Monika bpk
2001 (J.)
O036263
100. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
101. Mikicka Beata Stajnia Lipnik
S
Brak
102. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
103. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
104. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
105. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
106. Müller Ewa Brak
S
Brak
107. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
108. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
109. Niski Maria Bpk
2001 (J.)
Brak
110. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
111. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
112. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
113. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
114. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
115. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
116. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
117. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
118. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
119. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
120. Parolczyk Agata Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
Brak
121. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
122. Patalan Dominika bpk
S
O033904
123. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
124. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
125. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
126. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
127. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
128. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
129. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
130. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
131. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
132. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
133. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
134. Przybyt Basia brak
2005 (JM.)
brak
135. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
136. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
137. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
138. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
139. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
140. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
141. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
142. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
143. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
O054478
144. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
145. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
146. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
147. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
148. Smolarek Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O027200
149. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
150. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
151. Stankiewicz Joanna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O043347
152. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
153. Stasik Maja KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (J.)
O033319
154. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
155. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
156. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
157. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
brak
158. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
159. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
160. Szkudlarek Maja K&M stajnia sportowa
2004 (JM.)
Brak
161. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
162. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
O054381
163. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
164. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
165. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
166. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
167. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
168. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
169. Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
brak
170. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
171. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
172. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
173. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
174. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
175. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
176. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
177. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
178. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
179. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
180. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
Z001618
181. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
182. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
183. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
184. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
185. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
186. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
187. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
188. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
189. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

254

ABDULLAH L KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Tjungske
M: Radullah
O: Wioletta Śliwińska
B: G.Lemmers
K028232 52800305.12667
2.

190

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
O: Aleksandra Furgo
B: Stadnina koni Liski
K028556 616007600268911
3.

56

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
K026524 616009530056913
4.

226

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
O: Małgorzata Polanek
B: Stanisław Powroźnik
K025087 000
5.

49

ANAPON PROXIMO KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
6.

183

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
7.

65

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada/169 F: nn
M: po Ekwador
O: Marcin Puścikowski
B: Izabela Wilczyńska
K023626
8.

215

ARAK SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Cantanis
M: Armila
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
Brak Nn
9.

143

ARDENA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/176 F: K
M: K
O: Piotr Wolny
B: K
K028582
10.

179

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
11.

140

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
12.

212

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
13.

111

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
O: Anna Butrymowicz
B: Agnieszka Bestry
Brak 616006660760908
14.

249

ARMANI SP POL xxx Wałach gniada/168 F: xxxxx
M: xxxx
O: Julia Dopke
B: xxxx
xxxx xxxx
15.

191

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110
16.

67

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
O: GR Sławomir Polikowski
B: Jerzy Wysoczański
K025068 616009530084712
17.

251

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
18.

124

ASTAT Wlkp/poch.trk. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
19.

214

ASTHREE JEMINA Holsztyńska POL 2013 Klacz srokata/mk:150 F: Lys de Darmen
M: Arabiata
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
brak brak
20.

181

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
O: AGATA KOŁODZIŃSKA
B: Stanisław Szurik
K024016 616009520043109
21.

80

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
O: Małgorzata Tejchman
B: Lila Varnyu
Brak 143738937 BK120330000
22.

220

BAHARA Śląska POL 2005 Klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
O: Dariusz Rychert
B: Grancewicz Małgorzata
brak POL008680051805
23.

274

BAJADERA F:
M:
O:
B:
24.

250

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
25.

173

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
K022166 616007530012710
26.

31

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
27.

165

BERNY - POL 2012 Ogier dereszowata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
-- -
28.

211

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
29.

259

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
O: Maja Grombala
B: Pilichowska Karolina
Brak
30.

171

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
O: .
B: .
K015436 POL009530067208
31.

166

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
O: A. Rychert
B: ...
brak
32.

174

BRANDY SP POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
K026639 616009610046712
33.

131

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
O: Agata Piastowska
B: AP
K016540 528003000808794
34.

79

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
O: Monika Bartoszewicz
B: Romanowski Marek
Brak 616 009 60 02091
35.

139

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
36.

62

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
K027450 DE 421000177315
37.

217

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano hol./Avero hol.
M: Colibria saks./Cassis xx
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K015537 616009530290607
38.

37

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
39.

238

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
O: M.Lewicki
B: ...
K026200 DE431310518311
40.

276

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
41.

221

CANDY Oldenburger GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
O: Bogusława Cimoszko
B: Zbigniew Wilski
brak DE 418181104506
42.

277

CAPITALNA II G. SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador / Elvis
M: Contessa II G. / Turbud Quirinus
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
brak 616009640031414
43.

142

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
44.

223

CARAMOUCHE Z Zangersheide GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
O:
B:
K022628
45.

74

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
46.

133

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: -
K019037 DE421000138811
47.

141

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
48.

69

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
49.

219

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
K027252 Brak
50.

138

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
51.

113

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
52.

114

CATHERINA V Dansk Varmblod POL 2014 Klacz gniada/165 F: Come Back II
M: Rocita Skovbo
O: Renata Osiecka
B: Viegard Stutteri ApS
brak 208333DW1403568
53.

118

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
54.

71

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
55.

167

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
O: Dorota Nowosielska
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680114809
56.

83

CETO Czeski Koń Gorącokrwisty POL 24.04.2009 Wałach siwa/168 F: Carinus
M: Donata
O: Maria Szablowska
B: Zp Hvezdlice
K028102 203 009 226137209
57.

209

CEZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Magdalena Drewka
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL 009520093501
58.

97

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
59.

39

CHALET’S CALINKA Hanowerska GER 2010 Klacz skarogniada/X F: Chalet
M: Athena
O: Marcin Mazerewicz
B: Geisel i Schumacher
Brak 431311000510
60.

151

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
O: Adam Potrykus
B: Emilia Ciechacka
K024759
61.

90

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
62.

44

CHARLIE Oldenburg POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
O: Zbigniew Zalewski
B: Zbigniew Zalewski
xxxxxxx xxxxxxx
63.

70

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
64.

187

CHRIS Trakeńska POL 2001 Wałach gniada/172 F: Ignam
M: Chiazma
O: Monika Forreiter
B: Romanowski
Brak POL 007 53 01206 01
65.

68

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
O: GR Sławomir Polikowski
B: Ernst Otto
K025069 421000126312
66.

152

CLARIN Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Scuffiot
M: Ciekawska
O: Patrycja Koriat-Kreft
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
67.

134

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
O: PL
B: DE
K022404 DE421000241712
68.

10

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
O: Hanna Drozdowska
B: John Joe Lee
K024191 S3-372004000010695
69.

270

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Chanel / Alcado
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
70.

279

COLORADO SUNRISE hol 2014 W gn F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
O:
B:
K027422
71.

216

CON CONTADOR SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Nn
K012738 Nn
72.

241

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
O: Hanna Trzcinska
B: Wioletta i Leszek Szymanscy
K023083 616 009 53 02384 11
73.

275

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K021094 616009640028911 105DW63
74.

239

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
75.

258

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 Carry Son / Carry
76.

15

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
77.

192

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Stanisław Malek
B: Stanisław Szurik
K027117 616009520042014
78.

92

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
O: KJ Barłomino
B: Horst Schlusselburg
K023449 DE4181800248713
79.

145

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
80.

237

DAILY DARCO ... POL 2015 Wałach siwa/166 F: Darco
M: ...
O: Carla Bianchi Michiel
B: ...
... ...
81.

235

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest /
M: Dominga /
O: Marek Lewicki
B: G.W. Winkel
K027244 826002140873209
82.

184

DAKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
O: Piotr Okoń
B: Krzysztof Mielewczyk
brak POL 009530078003
83.

58

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
84.

88

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Górny
K017218 DE455879005010
85.

112

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
86.

175

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B: .
K024200
87.

54

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
O: KJ Złoty Rubin
B: Paweł Kruszyk
K023372 DE433334047413
88.

27

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
89.

120

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
K027741 616999530280911
90.

94

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
91.

104

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Katarzyna Sobczyk
B: ..
K025141 .
92.

205

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
93.

224

DREAM Holsteiner POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco De Revel
M: The Best
O: M. Cimoszko- Zauliczna
B: ZG Stegemann
Brak Brak
94.

146

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
95.

196

DUMKA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/165 F: Absurd
M: Dziewanna
O: Agnieszka Góra
B: Lucjan Lewandowski
Brak PÓŁ 007520003205
96.

99

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
K026964 X
97.

110

EL DORADO SP POL 2012 Wałach kara/166 F: Evento
M: Errata
O: Kinga Kyrcz
B: Pomorski Związek Hodowców Koni
brak 616007610009112
98.

228

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
99.

180

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
100.

78

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
101.

170

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
102.

227

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Landacord
M: Estyma
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Fabińska
Brak 000
103.

137

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
O: Krzysztof Zieliński
B: -
K025344 DE421000031713
104.

60

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
105.

263

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Bolesław Danilewicz
K020411 POL009640074107
106.

162

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
107.

282

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
108.

232

FIGARO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
K018250 616999530347008
109.

150

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
K021732
110.

267

FLIPJE KWPN POL 2010 Wałach gniada/175 F: Carolus II
M: Bavanta V/D Renvillehoeve
O: Joanna Stankiewicz
B: Holandia
K025560 528003201004967
111.

266

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
K009439 10562
112.

35

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
O: -
B: -
K024563 528003201010737
113.

245

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
O: Małgorzata Marcinkowska
B: xxxx
K022754 xxxx
114.

86

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
115.

207

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
116.

64

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
117.

28

GAMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Zuzanna Rogińska
B: Katarzyna Wadas
616999660517214
118.

199

GJALT-D KWPN POL 2011 Wałach kara/183 F: Zapatero VDL
M: Olivia
O: J. Niski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
119.

185

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
O: Klaudia Kaczorowska
B: SK Dobrzyniewo
brak 616009610088413
120.

116

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
121.

101

GOJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: nieznany
brak
122.

268

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Anna Chebotar
B: Agnieszka Kwiatkowska
K020933 528003201109703
123.

34

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
124.

100

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
125.

195

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
O: Aniela Lipińska
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
126.

243

GUIDO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
O: Alicja Osowiecka
B: -
K025654 -
127.

53

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
O: Weronika Wilska
B:
K026125 528003201203757
128.

76

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
K026810 Brak
129.

3

HARLEY PJT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: SANTIEGO
M: HARFA
O: PARTNERS SP.KOMANDYTOWA
B: EWA OLIZAROWICZ
BRAK 616 009 52 00459 13
130.

264

HARRIET SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Feniks
M: Holu Song
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
brak
131.

262

HEBRA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
O: Magdalena Suwik
B: Walczuk Eugeniusz
brak 616006510325311
132.

246

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
133.

129

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
O: Karaszewski Mirosław
B: Kruk Zbigniew
K024531 616009591027313
134.

132

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
135.

198

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
136.

125

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
137.

255

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
138.

252

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
O: JACEK BOGALECKI
B: HOLANDIA
K026374 528003201300130
139.

176

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
140.

256

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
K026418
141.

105

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Mw B.A. Jochems
K026248 528018020092051
142.

135

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
143.

169

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
O: Julia Krawczyk
B:
K025518 528003201402918
144.

197

KAIYA KWPN NED 2015 Klacz gniada/172 F: Global Express
M: Lassini I / Cassini I
O: Alicja Stasik
B: Holandia
Brak -
145.

85

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
146.

36

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
147.

204

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Marcin Dubieniecki
B: -
K009026 POL009540043504
148.

87

KARALIUS Trakenska POL 2014 Wałach gniada/172 F: Gluosnis
M: Karuna
O: Agata Piastowska
B: Litwa
K024660
149.

218

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
150.

153

KARINO NN POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: Rytm
M: Karina
O: Patrycja Koriat - Kreft
B: Lidia Dzierżyńska
Brak
151.

222

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
152.

73

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
153.

269

KASTELLO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares
M: Klarissa
O: Bartoszewicz Jzabela
B: Bartoszewicz Jzabela
brak
154.

149

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
O: Adam Potrykus
B: Monika Gudalewska
K019532
155.

147

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
156.

182

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
O: Kamil Rychert
B: Elżbieta Gołuńska
brak 616007530068911
157.

103

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
158.

59

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
K028532 616 009 60 00589 15
159.

160

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
160.

50

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Ares/Elvis
M: Landy/Landrebell
O: Barbara Padalak
B: Krzysztof Sobiecki
K027650 616009530207815
161.

213

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
O: Jarosław Laskowski
B: -
K027486 005170062908
162.

96

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
163.

202

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
164.

81

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
O: Małgoarzta Tejchman
B: Dominium
K016463 DE421000414710
165.

121

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
166.

247

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
167.

273

LIMERYK SP POL 2012 Wałach kara F: -
M: -
O: AM
B: -
168.

178

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
169.

108

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
O: Andrzej Michalak
B: Witt Pferdezucht
K028348 -
170.

89

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
171.

154

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048 DE413318802110
172.

225

LOUISO OLD. POL 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
O: Marcin Wnuczko
B: G. Dierker
Brak Brak
173.

161

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046 616009600245414
174.

206

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
175.

2

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
O: Sandra Wronka
B: Warmińsko-Mazurski Związek Hodowców koni
brak 616009600053512
176.

231

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
177.

229

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
178.

159

MAGGIE Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Franciszek Suwała
B: -
K028211 616999640108410
179.

156

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616009610244411
180.

164

MANTA-J SP POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
O: Klaudia Rogozińska
B: Juszczak Kwiron
Brak 616 009 61 00853 14
181.

136

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
182.

148

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
183.

210

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
K021620 616007610103910
184.

93

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/nzn F: Marino
M: Natalia
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak brak
185.

280

NADILLA F:
M:
O:
B:
186.

201

NARKOS WLKP POL 2005 Wałach kara/162 F: Grikos
M: ..
O: Anna Kotowska
B: Marek Lesner
Brak
187.

106

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
188.

278

NATUZZI VAN HET SCHEACK BWP 2013 Klacz gn F: Cardento / Capitol I
M: Gin Fizz de Muze / Andiamo
O:
B:
K027281 056002W00305789
189.

25

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
190.

84

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
O: Nina Kortas
B: SK Nowe Jankowice
Brak
191.

230

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
O: M.Rynkiewicz
B: R.Fabijanowicz
K012594 POL009600290707
192.

123

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
193.

208

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
194.

57

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 Noemi Ewita / Rocky
195.

41

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
196.

40

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
O: Aleksandra Tykarska
B: Marcin Peski
K026489 616999530287211
197.

155

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
198.

122

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Agnieszka Synoradzka
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011
199.

172

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
200.

186

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
201.

66

PACO WLKP. POL 2014 Ogier kara/173 F: Fatim
M: Pamela
O: Staniewicz Andrzej
B: Głodny Andrzej
xx
202.

260

PARODIA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Feniks
M: Parade HL
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
Brak
203.

52

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
Brak Brak
204.

248

PIEROT Westfalska POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
O: Agnieszka Dobkowska
B: Oliver Brinkmeyer
K011983 DE441411573907
205.

55

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Gawęda
B: -
brak -
206.

189

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
O: Kinga Treczyńska
B: Stanisław Stelmaszyk
brak
207.

75

POKUSA SP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol
M: Pasja
O: Patrycja Szmit
B: Czajkowski
K028616 616007530065815
208.

6

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
K024973
209.

253

QUATERINA G Oldenburska POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Quaterback
M: Argentina
O: Ewa Müller
B: Paweł Gasiński
Brak Brak 2764333316568113
210.

107

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa/- F: Bolero De Ravel /
M: Renya /
O: Andrzej Michalak
B: Janusz Skorupa
K018670 616007640088110
211.

115

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
212.

95

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
213.

168

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
214.

23

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Łukasz Lesner
K016421
215.

157

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
O: Peterson
B: Xxx
K023397 616009590190809
216.

272

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
O: KJ Barłomino
B: Heinrich Tibke
K023448 DE431318758812
217.

16

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
O: Aleksandra Rykowska
B: Zbigniew Kruk
K026603 616009590013713
218.

257

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
219.

158

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh-numero uno
M: Sonata
O: Anna Krupska
B: Prywatny
K028610 Brak
220.

240

SCADA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: Sergiej
brak
221.

203

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
222.

163

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
O: Renata Wójcik
B: Andrzej Herman
K024814 616009600233314
223.

281

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Hermann
K024814 616009600233314
224.

200

SKOBI Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Biegacz
M: Skoda
O: W. Werochowska
B: SK Prudnik
Brak Brak
225.

38

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
O: Marcin Mazerewicz
B: Agata Dylewska
K021603 616 009 59 01224 12
226.

128

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
227.

261

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
O: Zuzanna Łukasiak
B: Lucyna Andrzejczak
Brak
228.

127

TAJGA Wielkopolska POL 2015 Klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel
M: Taja
O: Agnieszka Głowacka-Mattsson
B: Adrian Kruszyk
brak 616007610043615
229.

126

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
O: Jolanta Jarecka
B: PL
K022228 616009530152912
230.

177

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
O: Arkadiusz Szóstak
B: Romuald Benz
K025107 POL013530189108
231.

51

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
O: Barbara Padalak
B: -
K025992 25000108057110W
232.

72

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013 POL009670071505
233.

119

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Stato King
M: Valeria
O: Dariusz Rychert
B: A. Derengowska
K027743 POL050000003629
234.

265

VERDINALE KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rappe / Diarado
O: Marek Lewicki
B: -
K024950 456560435314
235.

234

VINCENZO BORETTI HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Anaconda / Argentinus
O: ..
B: ..
K027227 DE431318802011
236.

242

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
237.

109

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
238.

24

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
K026863
239.

144

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
240.

82

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
O: Maria Szablowska
B: Agata Adrjanowska
K024462 616 009 60 02218 11
241.

63

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
242.

117

WINDHOEK'S JANTAR Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
O: Kamil Rychert
B: Łoś Konrad
brak 616013640081011
243.

98

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
244.

91

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813
245.

193

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
246.

194

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
247.

271

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: -
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
40
50
40
SUM:
130.00
Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
90
250
250
SUM:
590.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
20
SUM:
20.00
Fryska Weronika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
200
SUM:
200.00
Górak Justyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
20
SUM:
20.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
300
100
700
700
SUM:
1800.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
30
SUM:
30.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
400
200
30
SUM:
630.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
20
SUM:
20.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
30
SUM:
70.00
Klebba Natalia KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
40
SUM:
40.00
Krawczyk Julia SKJ Sopot
20
SUM:
20.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
50
100
200
300
100
SUM:
750.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
40
600
150
SUM:
790.00
Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
20
SUM:
20.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
300
200
70
600
SUM:
1170.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
200
SUM:
200.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
400
SUM:
400.00
Maciejczyk Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
20
SUM:
20.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
150
160
SUM:
310.00
Markiewicz Marek KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
20
SUM:
20.00
Michalak Monika bpk
40
SUM:
40.00
Milewska Julia Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
20
20
SUM:
40.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
120
SUM:
120.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
400
500
40
300
SUM:
1240.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
40
300
SUM:
340.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
170
30
40
SUM:
240.00
Patalan Dominika bpk
70
SUM:
70.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
120
90
SUM:
210.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
30
30
40
SUM:
100.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
20
40
100
SUM:
160.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
40
SUM:
40.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
100
20
SUM:
120.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
20
30
200
SUM:
250.00
Rychert Adrianna BPK
20
SUM:
20.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
30
40
40
SUM:
110.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
30
40
SUM:
70.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
40
200
70
70
500
500
400
SUM:
1780.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
30
SUM:
30.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
20
SUM:
20.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
350
500
SUM:
850.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
40
40
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (146)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-27
22
2019-10-27
2019-10-27
Baczyńska Julia
Klub Jeździecki u Rychertów
KARINA (218)
2019-10-27
5
BAHARA (220)
2019-10-27
3
2019-10-27
Bartoszewicz Monika
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
1
2019-10-26
20
2019-10-26
67
2019-10-27
6
2019-10-27
19
2019-10-27
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (63)
2019-10-26
47
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (251)
2019-10-26
5
150
2019-10-26
17
2019-10-27
2019-10-27
10
2019-10-26
27
2019-10-26
18
2019-10-27
19
2019-10-27
20
Borawska Paulina
brak klubu
NABLA (93)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
44
2019-10-27
Brzeziński Igor
BPK
BERNY (165)
2019-10-26
11
2019-10-26
12
2019-10-26
2019-10-27
10
2019-10-27
2019-10-27
Butrymowicz Anna
Brak
ARLON (111)
2019-10-26
2019-10-26
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
ANONIM (183)
2019-10-27
16
2019-10-27
8
2019-10-27
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2019-10-26
30
2019-10-26
2019-10-27
17
20
2019-10-27
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (116)
2019-10-26
68
2019-10-26
49
2019-10-27
56
2019-10-27
Chełstowska Pola
Brak
CLARIN (152)
2019-10-26
2019-10-26
Cichla Pola
bpk
DOX (205)
2019-10-26
17
2019-10-26
13
2019-10-27
13
2019-10-27
Cimoszko Bogusława
brak
CANDY (221)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
13
2019-10-27
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2019-10-26
56
2019-10-26
16
40
2019-10-27
43
2019-10-27
31
DAISY (235)
2019-10-26
7
50
2019-10-26
30
2019-10-27
13
40
Ciszek-Lewicka Małgorzata
Klub Jeździecki Czahary
2019-10-26
41
2019-10-26
76
2019-10-27
38
2019-10-27
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
NADILLA (280)
2019-10-26
41
2019-10-26
68
2019-10-27
52
2019-10-27
Czech Natalia
Brak
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
13
2019-10-27
2
2019-10-27
3
Dobrowolska Julia
Brak
CHRIS (187)
2019-10-26
41
2019-10-26
41
2019-10-27
5
2019-10-27
Drewka Viktoria
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CEZAR (209)
2019-10-27
35
2019-10-27
35
MEDRESA (210)
2019-10-27
11
2019-10-27
12
40
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (261)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
7
2019-10-27
6
2019-10-27
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
KAMELOT (204)
2019-10-26
5
90
2019-10-27
1
250
2019-10-26
3
250
2019-10-27
2
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (62)
2019-10-26
41
2019-10-26
65
2019-10-27
6
2019-10-27
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
2019-10-26
40
2019-10-26
2019-10-27
49
2019-10-27
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
BISALAMEA (259)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
49
2019-10-27
PARODIA (260)
2019-10-26
16
20
2019-10-26
2019-10-27
39
2019-10-27
KASTELLO (269)
2019-10-26
1
2019-10-26
76
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-10-27
11
2019-10-27
4
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (147)
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-27
8
2019-10-27
31
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (174)
2019-10-26
22
2019-10-26
2019-10-27
40
2019-10-27
18
Fryska Weronika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-10-26
48
2019-10-26
4
200
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
NUGGETS (40)
2019-10-26
47
2019-10-26
38
2019-10-27
44
2019-10-27
37
2019-10-26
50
2019-10-26
15
2019-10-27
27
2019-10-27
24
DREAM (224)
2019-10-26
41
2019-10-26
68
2019-10-27
54
2019-10-27
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (242)
2019-10-26
22
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-27
Gawęda Zuzanna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-10-26
1
2019-10-27
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (263)
2019-10-26
2019-10-26
46
2019-10-27
60
2019-10-27
32
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (168)
2019-10-26
2019-10-26
Góra Joanna
bpk
DUMKA (196)
2019-10-26
16
2019-10-26
1
2019-10-27
9
2019-10-27
41
Górak Justyna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-10-27
14
20
2019-10-27
5
2019-10-27
2
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
2019-10-26
1
2019-10-26
56
2019-10-27
9
2019-10-27
Grudka Barbara
KJ Black Horse Team Gdańsk
SKOBI (200)
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
2019-10-27
Gryciak Nikodem
Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
2019-10-26
16
2019-10-26
1
2019-10-27
2019-10-27
14
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2019-10-27
26
2019-10-27
2019-10-26
51
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
19
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ARNAT (191)
2019-10-26
44
2019-10-26
43
2019-10-27
1
2019-10-27
46
CRUZ S (192)
2019-10-26
23
2019-10-26
39
2019-10-27
38
2019-10-27
47
2019-10-26
22
2019-10-26
16
2019-10-27
3
300
2019-10-27
6
100
ZETINA (194)
2019-10-26
1
700
2019-10-26
13
2019-10-27
25
2019-10-27
1
700
Grzywacz Jacek
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-10-26
75
2019-10-26
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (155)
2019-10-26
2019-10-26
59
2019-10-26
58
2019-10-27
61
2019-10-27
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (25)
2019-10-26
52
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
18
2019-10-27
Iglikowska Anna
OSK Lipce
WAAIKA (109)
2019-10-26
2019-10-26
60
2019-10-26
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-10-26
60
2019-10-26
40
2019-10-27
39
2019-10-26
10
30
2019-10-26
37
2019-10-27
30
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (246)
2019-10-26
36
2019-10-26
2019-10-27
21
2019-10-27
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-10-26
2
400
2019-10-26
10
2019-10-27
4
200
2019-10-27
23
CLAVEL (134)
2019-10-26
21
2019-10-26
34
2019-10-27
58
2019-10-27
18
JARSINA (135)
2019-10-26
12
30
2019-10-26
52
2019-10-27
51
2019-10-27
34
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
VALONIA (119)
2019-10-27
12
2019-10-27
52
2019-10-27
DOMISIA (120)
2019-10-27
2
2019-10-27
47
2019-10-27
Joppek Pola Tonina
BPK kuj-pom
2019-10-26
1
2019-10-26
16
2019-10-26
2019-10-27
8
2019-10-27
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (124)
2019-10-26
27
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
16
20
Kaczor Aniela
brak
2019-10-27
11
2019-10-27
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (202)
2019-10-26
28
2019-10-26
20
2019-10-27
29
2019-10-26
8
40
2019-10-26
18
30
2019-10-27
36
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-27
2019-10-27
1
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (240)
2019-10-26
16
2019-10-26
1
2019-10-27
5
2019-10-27
17
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ŁOTYSZ (231)
2019-10-26
13
2019-10-27
11
2019-10-27
FIGARO (232)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
72
2019-10-26
2019-10-27
27
2019-10-27
2019-10-27
27
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
PIEROT (248)
2019-10-26
27
2019-10-27
24
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (219)
2019-10-26
12
20
2019-10-26
47
2019-10-27
13
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (257)
2019-10-26
64
2019-10-26
65
2019-10-27
48
2019-10-27
66
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2019-10-26
31
2019-10-26
2019-10-27
5
2019-10-27
1
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
KARMONA (73)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
32
2019-10-27
46
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (84)
2019-10-26
68
2019-10-26
41
2019-10-27
34
2019-10-27
Kosiróg Adrianna
Bpk
DAKA (184)
2019-10-27
53
2019-10-27
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-10-26
25
2019-10-26
2019-10-27
22
2019-10-27
Kotowska Antonina
KJ AS Dream
NARKOS (201)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
2
2019-10-27
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (85)
2019-10-26
2019-10-26
18
2019-10-27
12
2019-10-27
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2019-10-26
19
20
2019-10-26
2019-10-27
22
2019-10-27
GRAFFA (100)
2019-10-26
34
2019-10-26
56
2019-10-27
3
2019-10-27
42
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LAMBI II (160)
2019-10-27
7
40
2019-10-27
54
LUBICZ (161)
2019-10-27
51
2019-10-27
34
Krawczyk Julia
SKJ Sopot
JASPERIEN (169)
2019-10-26
55
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
13
20
Krupska Anna
Jks neksico Kędzierzyn
SAURON (158)
2019-10-26
1
2019-10-26
24
2019-10-27
50
2019-10-27
43
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
LIMERYK (273)
2019-10-27
26
2019-10-27
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (95)
2019-10-26
8
50
2019-10-26
6
100
2019-10-27
24
2019-10-27
28
LASKANA (96)
2019-10-26
4
200
2019-10-26
4
300
2019-10-27
6
100
2019-10-27
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (247)
2019-10-26
61
2019-10-26
53
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (182)
2019-10-27
4
2019-10-27
45
2019-10-27
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (86)
2019-10-26
13
2019-10-27
13
2019-10-26
20
2019-10-27
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
EL DORADO (110)
2019-10-26
2019-10-26
Langa Dominika
BPK
GLORA (185)
2019-10-26
1
2019-10-26
41
2019-10-27
7
2019-10-27
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (121)
2019-10-26
28
2019-10-26
32
2019-10-27
27
2019-10-27
45
Laskowska Paulina
bpk
LANDKROS (213)
2019-10-26
43
2019-10-27
33
2019-10-27
5
2019-10-27
3
2019-10-26
2019-10-26
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2019-10-26
57
2019-10-26
55
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
17
2019-10-27
20
2019-10-26
15
40
2019-10-26
1
600
2019-10-27
5
150
2019-10-27
13
VERDINALE (265)
2019-10-26
48
2019-10-26
2019-10-27
63
2019-10-27
51
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (103)
2019-10-26
1
2019-10-26
13
20
2019-10-26
2019-10-27
30
2019-10-27
60
2019-10-27
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
32
2019-10-26
36
2019-10-27
40
2019-10-27
31
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
CONI I G. (275)
2019-10-26
3
300
2019-10-26
25
2019-10-27
5
200
2019-10-27
2
2019-10-26
8
70
2019-10-26
9
2019-10-27
1
600
2019-10-27
2019-10-26
2019-10-26
53
2019-10-27
39
2019-10-27
40
2019-10-26
26
2019-10-26
51
2019-10-27
45
2019-10-27
50
2019-10-26
62
2019-10-26
2019-10-27
42
2019-10-27
25
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
LOUDWIG C (154)
2019-10-26
46
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (186)
2019-10-26
1
200
2019-10-26
40
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (34)
2019-10-26
29
2019-10-26
12
2019-10-27
2019-10-27
3
400
Maciejczyk Aleksandra
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
PJOTTER (55)
2019-10-26
41
2019-10-27
16
ALCORA (56)
2019-10-26
50
2019-10-27
9
20
Malko Maria
Klub Jeździecki Arpav
HEYA (198)
2019-10-26
25
2019-10-26
31
2019-10-27
Mańska Klaudia
JKS EWRO
EŁZA (228)
2019-10-27
46
2019-10-27
57
2019-10-27
Mański Konrad
JKS EWRO
MADDOX (229)
2019-10-27
48
2019-10-27
65
2019-10-27
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
FURIOSA (245)
2019-10-26
3
150
2019-10-26
43
2019-10-27
3
160
2019-10-27
30
Markiewicz Marek
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-10-26
35
2019-10-26
45
2019-10-27
61
2019-10-27
10
20
Marks Lucja
Stajnia w siodle Banino
BAJADERA (274)
2019-10-27
36
2019-10-27
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
TAJGA (127)
2019-10-26
1
2019-10-26
41
2019-10-27
2019-10-27
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
POKUSA (75)
2019-10-26
41
2019-10-26
74
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
41
2019-10-26
2019-10-27
35
2019-10-27
2019-10-26
74
2019-10-26
2019-10-27
29
2019-10-27
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-10-26
45
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
30
Męczyńska Kaja
JKS EWRO
ARMANI (249)
2019-10-27
28
2019-10-27
Michalak Monika
bpk
2019-10-26
30
2019-10-26
12
40
2019-10-27
26
2019-10-27
16
LINTO (108)
2019-10-26
31
2019-10-26
19
2019-10-27
10
2019-10-27
41
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (132)
2019-10-26
23
2019-10-26
26
2019-10-27
32
2019-10-27
50
Mikicka Beata
Stajnia Lipnik
2019-10-26
2019-10-26
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (222)
2019-10-26
5
150
2019-10-26
49
2019-10-27
23
2019-10-27
22
2019-10-26
38
2019-10-26
2019-10-27
28
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
15
20
2019-10-26
64
2019-10-27
11
20
2019-10-27
53
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (24)
2019-10-26
66
2019-10-26
2019-10-27
58
2019-10-27
Mulik Ewa
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2019-10-26
2019-10-27
Müller Ewa
Brak
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-26
41
2019-10-27
2019-10-27
14
2019-10-27
47
2019-10-27
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
DANTE (58)
2019-10-26
37
2019-10-26
2019-10-27
4
120
2019-10-27
LAKMUS (59)
2019-10-26
68
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-27
34
2019-10-27
21
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
COUNTER (15)
2019-10-26
17
2019-10-26
3
400
2019-10-27
2
500
CYCERA (92)
2019-10-26
11
40
2019-10-26
19
2019-10-27
4
300
ZORA (271)
2019-10-26
55
2019-10-26
23
2019-10-27
5
2019-10-27
37
ROSI (272)
2019-10-26
54
2019-10-26
11
2019-10-27
33
2019-10-27
16
Niski Maria
Bpk
GJALT-D (199)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
15
2019-10-27
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (136)
2019-10-26
6
100
2019-10-26
25
2019-10-27
7
2019-10-27
Nowosielska Julia
Stajnia Pomerania
CEQ-AS (167)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
41
2019-10-27
55
2019-10-27
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2019-10-27
9
2019-10-27
12
2019-10-27
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CADORO (217)
2019-10-27
25
2019-10-27
25
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ARAK (215)
2019-10-26
46
2019-10-26
66
2019-10-27
54
2019-10-27
65
2019-10-26
17
20
2019-10-26
61
2019-10-27
2019-10-27
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-10-26
7
40
2019-10-26
35
2019-10-27
20
2019-10-27
49
ARGENTINA (179)
2019-10-26
2
300
2019-10-26
57
2019-10-27
6
2019-10-27
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (243)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
62
2019-10-27
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
C-DINETTE (131)
2019-10-26
57
2019-10-27
38
2019-10-27
2019-10-26
2019-10-26
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
FORTUNA (266)
2019-10-26
10
20
2019-10-26
2019-10-27
24
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-10-26
2
170
2019-10-26
13
30
2019-10-27
8
2019-10-27
10
40
Parolczyk Agata
Sopocki Klub Jeździecki
KARINO (153)
2019-10-26
22
2019-10-26
1
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (74)
2019-10-26
1
2019-10-26
73
2019-10-27
3
2019-10-27
45
Patalan Dominika
bpk
SUNSHINE (128)
2019-10-26
6
70
2019-10-26
38
2019-10-27
2019-10-27
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (27)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
2019-10-27
9
Pazik Michalina
KJ AS Dream
BISQUIT R (171)
2019-10-26
41
2019-10-26
4
120
2019-10-26
2019-10-27
5
90
2019-10-27
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUISO (225)
2019-10-26
16
2019-10-26
80
2019-10-26
41
2019-10-27
7
2019-10-27
51
2019-10-27
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (157)
2019-10-26
20
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
39
2019-10-26
63
2019-10-27
59
2019-10-27
DANTE S (88)
2019-10-26
32
2019-10-26
41
2019-10-27
20
2019-10-27
19
2019-10-26
50
2019-10-26
53
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
2019-10-26
16
30
2019-10-26
51
2019-10-27
14
2019-10-27
49
ZERO Z (91)
2019-10-26
15
30
2019-10-26
38
2019-10-27
15
40
2019-10-27
Plata Emilia
Brak Przynależności Klubowej
GOJA (101)
2019-10-26
41
2019-10-26
1
2019-10-27
23
2019-10-27
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ASARI (67)
2019-10-26
18
20
2019-10-26
20
2019-10-27
57
2019-10-26
54
2019-10-26
22
2019-10-27
18
2019-10-27
20
CASSANO (69)
2019-10-26
58
2019-10-26
23
2019-10-27
22
2019-10-27
CHMARA (70)
2019-10-26
13
40
2019-10-26
6
100
2019-10-27
8
2019-10-26
8
2019-10-27
9
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (72)
2019-10-26
59
2019-10-26
36
2019-10-27
46
2019-10-27
48
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (115)
2019-10-26
58
2019-10-26
67
Przybylska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BIKSONA (211)
2019-10-27
1
2019-10-27
Przybyt Basia
brak
HARRIET (264)
2019-10-27
15
2019-10-27
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (44)
2019-10-27
55
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
RESPECT (115)
2019-10-27
16
2019-10-27
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-10-27
8
40
2019-10-27
37
2019-10-27
40
2019-10-27
15
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (44)
2019-10-26
76
2019-10-26
68
2019-10-26
63
2019-10-27
64
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (64)
2019-10-26
33
2019-10-26
7
100
2019-10-27
21
2019-10-26
14
20
2019-10-26
54
2019-10-27
32
2019-10-27
PACO (66)
2019-10-26
41
2019-10-26
41
2019-10-27
20
2019-10-27
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (141)
2019-10-26
11
20
2019-10-26
2019-10-27
50
2019-10-27
59
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2019-10-26
9
20
2019-10-26
9
30
2019-10-27
2
200
2019-10-27
4
2019-10-27
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
GAMA (28)
2019-10-26
41
2019-10-27
24
2019-10-26
1
2019-10-27
2019-10-26
24
2019-10-26
42
2019-10-27
47
2019-10-27
38
Romowicz Antonia
bpk
LUKRECJA (206)
2019-10-26
1
2019-10-26
13
2019-10-27
6
2019-10-27
Rychert Adrianna
BPK
BOLIVAR (166)
2019-10-26
2019-10-26
42
2019-10-27
15
20
2019-10-27
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
40
2019-10-26
70
2019-10-26
2019-10-27
42
2019-10-27
63
2019-10-27
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (230)
2019-10-26
1
2019-10-26
21
2019-10-27
4
2019-10-27
6
70
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-10-26
2019-10-26
80
2019-10-27
2019-10-27
Smolarek Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
BAJOU (250)
2019-10-26
67
2019-10-26
2019-10-26
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2019-10-26
62
2019-10-27
29
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
2
2019-10-27
25
2019-10-27
Stankiewicz Joanna
Bez Przynależności Klubowej
FLIPJE (267)
2019-10-27
3
2019-10-27
8
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
KASZMIR (149)
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-26
69
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
2019-10-27
CHALLENGE (151)
2019-10-27
52
2019-10-27
Stasik Maja
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KAIYA (197)
2019-10-26
13
2019-10-26
1
2019-10-27
39
2019-10-27
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (212)
2019-10-26
26
2019-10-27
33
2019-10-27
8
70
2019-10-26
14
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
2019-10-27
56
2019-10-27
23
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (159)
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
7
2019-10-27
4
Suwik Oliwer
GTH Gdynia
HEBRA (262)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (122)
2019-10-26
11
30
2019-10-26
9
40
2019-10-27
9
40
2019-10-27
20
2019-10-26
42
2019-10-26
45
2019-10-27
31
2019-10-27
36
Szablowska Maria
Pomorska Liga Jeździecka
WEZYR-A (82)
2019-10-26
79
2019-10-26
1
2019-10-27
35
2019-10-27
CETO (83)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
2019-10-27
Szkudlarek Maja
K&M stajnia sportowa
MANTA-J (164)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
2019-10-26
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-10-26
35
2019-10-26
21
2019-10-27
40
2019-10-27
18
Szukalska Maja
bpk
G'MEDYK (207)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
3
2019-10-27
11
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2019-10-26
14
30
2019-10-27
9
2019-10-26
44
2019-10-27
11
40
LEGENDA (81)
2019-10-26
33
2019-10-27
48
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (78)
2019-10-27
19
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (180)
2019-10-26
52
2019-10-26
21
2019-10-27
25
2019-10-27
15
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (173)
2019-10-26
49
2019-10-26
2019-10-27
29
2019-10-27
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
FRANKE (35)
2019-10-26
14
40
2019-10-26
18
2019-10-27
17
2019-10-27
11
2019-10-26
5
200
2019-10-27
17
2019-10-26
7
70
2019-10-27
7
70
CASVELLE (138)
2019-10-26
2
2019-10-27
3
2019-10-26
2
500
2019-10-27
14
2019-10-26
1
500
2019-10-27
2
400
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
POKUSA (189)
2019-10-26
1
2019-10-26
Trochowska Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-10-26
1
2019-10-26
41
2019-10-27
2019-10-27
37
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ALBUMINA (190)
2019-10-26
41
2019-10-26
71
2019-10-27
55
2019-10-27
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (241)
2019-10-26
41
2019-10-26
1
2019-10-27
8
2019-10-27
44
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (106)
2019-10-27
52
2019-10-27
52
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (176)
2019-10-27
1
2019-10-27
14
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
5
ISGAAR (176)
2019-10-26
1
TOPAZ (177)
2019-10-27
1
2019-10-27
13
Werochowska Zuzanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
ALONSO (226)
2019-10-26
13
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
12
2019-10-27
43
2019-10-27
Wierzchowska Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ESMERALDA (227)
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
75
2019-10-27
17
2019-10-27
2019-10-27
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
34
2019-10-26
17
30
2019-10-27
12
2019-10-27
43
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2019-10-26
41
2019-10-26
41
2019-10-27
33
2019-10-27
2019-10-26
24
2019-10-26
3
2019-10-27
7
100
2019-10-27
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-10-26
20
2019-10-26
22
2019-10-27
44
2019-10-27
12
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
48
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
28
2019-10-26
28
2019-10-27
12
20
2019-10-27
62
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
33
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-26
29
2019-10-26
19
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (148)
2019-10-26
1
350
2019-10-26
24
2019-10-27
23
2019-10-27
1
500
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ARDENA (143)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
2019-10-27
WEZYR (144)
2019-10-26
37
2019-10-26
59
2019-10-27
28
2019-10-27
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (172)
2019-10-26
41
2019-10-26
10
40
2019-10-27
41
2019-10-27
13
40
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (2)
2019-10-26
41
2019-10-26
68
2019-10-27
40
2019-10-27
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (145)
2019-10-26
44
2019-10-26
2019-10-27
36
2019-10-27
64
Żemojtel Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
KARINA (218)
2019-10-27
8
2019-10-27
10
BAHARA (220)
2019-10-27
10
Zwiefka Natalia
bpk
NIVA (41)
2019-10-26
1
2019-10-26
41
2019-10-27
10
2019-10-27

Number of Riders: 189

Number of Horses: 247

The sum of prizes: 13 980.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl