Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
198 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:38:48
2019-10-11 17:38:48
Klaudia Chojnacka EXLIBRIS
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:37:57
2019-10-11 17:37:57
Klaudia Chojnacka SYBERIA
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:33:32
2019-10-11 17:33:32
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 2x 13/L/L dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:44
2019-10-09 20:30:36
Iga Szostak MILANO
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:40
2019-10-09 16:09:54
Kacper Szatkowski SALSA
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:38
2019-10-09 15:39:09
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:36
2019-10-09 14:38:57
Joanna Stankiewicz CAILLOU TF
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
191 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 15:18:35
2019-10-09 14:38:34
Przemysław Kalicki CAJA 23
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:43:27
2019-10-09 11:16:39
Daria Ekowska NABLA
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:24:12
2019-10-08 21:18:20
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:24:10
2019-10-08 20:49:09
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:31:56
2019-10-08 20:24:13
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 15/N/N zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:57
2019-10-08 19:43:55
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
185 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:54
2019-10-08 19:42:25
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:52
2019-10-08 19:13:10
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:50:49
2019-10-08 18:57:21
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:05:02
2019-10-08 17:28:48
Alicja Morawska OKTAWA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:05:00
2019-10-08 17:09:00
Kaja Męczyńska ARMANI
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:04:56
2019-10-08 15:49:17
Julia Dobrowolska PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:04:40
2019-10-08 15:40:54
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:04:36
2019-10-08 14:41:22
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:53:48
2019-10-08 12:53:30
Małgorzata Marcinkowska FURIOSA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:06:42
2019-10-08 11:33:33
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:09:51
2019-10-08 10:56:39
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:09:53
2019-10-08 10:53:14
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BUTTERFLY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:12:20
2019-10-08 08:35:48
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:43
2019-10-07 21:31:44
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:45
2019-10-07 21:31:22
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:47
2019-10-07 21:30:53
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:26:03
2019-10-07 20:56:37
Nela Klepuszewska EMPORIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:49
2019-10-07 14:16:14
Kinga Kyrcz EL DORADO
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:32:27
2019-10-07 12:16:50
Pola Chełstowska CLARIN
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:15:53
2019-10-07 12:13:06
Agata Parolczyk KARINO
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:16:00
2019-10-07 12:01:23
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:09:56
2019-10-07 08:15:05
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:29
2019-10-06 21:13:48
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:23
2019-10-06 21:12:07
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 8/C/C zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:20
2019-10-06 21:10:46
Beniamin Tomaszewski JASPERIEN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:18
2019-10-06 21:10:10
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:14
2019-10-06 21:07:57
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/C/C zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:21:08
2019-10-06 19:35:37
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:20:39
2019-10-06 19:02:58
Adrianna Kosiróg DAKA
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:11
2019-10-06 18:04:21
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:14
2019-10-06 18:02:50
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:17
2019-10-06 17:26:56
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:13:20
2019-10-06 17:11:16
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:00
2019-10-06 09:31:18
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:03
2019-10-05 23:28:32
Aleksandra Mazerewicz CHALET’S CALINKA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:07
2019-10-05 23:26:41
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:09
2019-10-05 22:14:20
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:12
2019-10-05 22:11:48
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:14
2019-10-05 22:10:29
Amelia Pijewska KWARTAŁ
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:17
2019-10-05 22:09:42
Zuzanna Łosiak KWARTAŁ
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:49:37
2019-10-05 21:46:51
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:49:46
2019-10-05 19:09:41
Weronika Pańka PITRELLA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:49:52
2019-10-05 18:08:18
Karolina Grajper BAMBINO
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:10
2019-10-05 18:07:28
Maja Szokalska BARON
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:15
2019-10-05 17:37:57
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:43
2019-10-05 17:36:13
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:47
2019-10-05 16:49:31
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:51:52
2019-10-05 16:45:16
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:13:44
2019-10-05 11:50:25
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
  • 2x 13/L/L dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:04
2019-10-05 11:06:05
Agnieszka Przybylska BIKSONA
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:08
2019-10-05 08:36:48
Maja Styn RAMZES
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:12
2019-10-05 08:19:08
Maja Wolny ARDENA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:40
2019-10-04 22:12:38
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:36
2019-10-04 19:34:05
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:33
2019-10-04 19:32:39
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:30
2019-10-04 17:18:10
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:26
2019-10-04 15:40:16
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:22
2019-10-04 15:39:55
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 2x 13/L/L dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:46:19
2019-10-04 15:39:20
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 14:27:45
2019-10-04 14:22:29
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 14:27:42
2019-10-04 14:13:18
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:22:20
2019-10-04 13:22:38
Marta Kropidłowska DENVER
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:28:50
2019-10-04 13:21:31
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:26:33
2019-10-04 10:44:34
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:26:24
2019-10-04 10:41:59
Zuzanna Łukasiak SZOGUN
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 10:13:50
2019-10-04 09:40:46
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:35:07
2019-10-04 08:53:20
Amalie Jensen FRIDA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:08:52
2019-10-04 08:51:54
Oliwia Wichucka EUFORIA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:26
2019-10-03 23:04:14
Maria Malko HEYA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:29
2019-10-03 17:59:43
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:33
2019-10-03 17:50:42
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:43
2019-10-03 17:42:46
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:16:49
2019-10-03 17:41:44
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:52:21
2019-10-03 16:50:44
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:07
2019-10-03 16:48:19
Krzysztof Przyjemski FERDINAND
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:12
2019-10-03 16:09:07
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:15
2019-10-03 15:34:33
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:20
2019-10-03 15:02:57
Magdalena Cyman BIAŁY JAR
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:23
2019-10-03 14:56:58
Marcelina Klasa PORTOS
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:26
2019-10-03 14:56:31
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:30
2019-10-03 14:56:03
Katarzyna Abramow ANTONIO
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:37
2019-10-03 14:55:12
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 08:17:43
2019-10-03 13:20:53
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 13:46:10
2019-10-03 13:20:33
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 13:46:13
2019-10-03 13:09:49
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:29
2019-10-03 12:40:14
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:20
2019-10-03 11:05:13
Tomasz Olszewski DIEGO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:17
2019-10-03 10:25:02
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 08:02:33
2019-10-03 07:38:35
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:19
2019-10-02 21:01:48
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:17
2019-10-02 20:57:28
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:15
2019-10-02 20:56:37
Jakub Jarecki PENETOSA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:11
2019-10-02 20:54:46
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:09
2019-10-02 20:05:39
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 9/CC/CC zwykły
  • 1x 17/CC/C zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:08
2019-10-02 20:05:10
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:32:06
2019-10-02 19:16:04
Emilia Plata GOJA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:04:47
2019-10-02 16:40:23
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 11:16:22
2019-10-02 10:29:16
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:13
2019-10-02 09:05:45
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:10
2019-10-02 09:05:02
Agata Piastowska KARALIUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:02
2019-10-02 07:32:31
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:04
2019-10-02 07:31:42
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:06
2019-10-02 01:25:35
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:33:10
2019-10-01 21:36:37
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:31:09
2019-10-01 17:42:52
Martyna Paluch IROS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:31:06
2019-10-01 17:41:52
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:31:02
2019-10-01 17:41:13
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:30:57
2019-10-01 17:39:52
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 18:30:42
2019-10-01 17:03:15
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:36:05
2019-10-01 14:17:38
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 12:01:56
2019-10-01 11:36:53
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:07
2019-09-30 23:06:33
Pola Lewandowska JAGUAR
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:14:04
2019-09-30 23:05:52
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:13:57
2019-09-30 22:39:13
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:13:56
2019-09-30 22:19:19
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 8/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:29:41
2019-09-30 20:02:01
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:19:51
2019-09-30 19:49:49
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:07:32
2019-09-30 18:30:36
Anna Krupska SAURON
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:58:53
2019-09-30 17:47:50
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:58:51
2019-09-30 17:46:58
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:58:49
2019-09-30 17:45:22
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:15:10
2019-09-30 17:13:37
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:15:08
2019-09-30 17:06:04
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:03:18
2019-09-30 15:31:23
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:13:35
2019-09-30 10:56:37
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:59:42
2019-09-30 09:27:39
Karolina Gołek BORYS
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:10:04
2019-09-30 08:31:18
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:59:49
2019-09-30 08:29:56
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:59:54
2019-09-29 21:09:27
Lesław Gerlaczyński GREJSI
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:08:19
2019-09-29 17:16:57
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:08:12
2019-09-29 12:55:03
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:08:07
2019-09-29 12:54:38
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:20:14
2019-09-29 08:50:17
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 16:39:20
2019-09-28 17:37:19
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:18:33
2019-09-28 16:32:49
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 17:18:31
2019-09-28 16:32:04
Piotr Tauba NAZIR
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:15
2019-09-28 15:52:09
Justyna Górak ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:24:07
2019-09-28 07:51:56
Zofia Suwała MAGGIE
  • 2x 1/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 10/KUCE/Kuce Towarzyski (50 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:24:05
2019-09-27 23:16:16
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:24:02
2019-09-27 22:42:11
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:59:12
2019-09-27 19:54:25
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:59:00
2019-09-27 17:19:40
Julia Mattsson TAJGA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:57
2019-09-27 16:03:50
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:53
2019-09-26 22:58:00
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:51
2019-09-26 22:55:05
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 8/C/C zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:58:49
2019-09-26 19:42:16
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:43
2019-09-26 17:25:40
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:40
2019-09-26 15:46:22
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:38
2019-09-26 15:45:25
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:35
2019-09-26 15:28:18
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:32
2019-09-26 15:27:28
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:29
2019-09-26 15:09:51
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:25
2019-09-26 14:41:40
Laura Mular WALIA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:23
2019-09-26 14:33:27
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:21
2019-09-26 14:32:09
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:18
2019-09-26 14:31:04
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:16
2019-09-26 14:06:46
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 5/L-Lic/L licencyjny
  • 1x 13/L/L dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:14
2019-09-26 12:37:39
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:11
2019-09-26 10:17:47
Julia Golicka BAJDER
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:54:09
2019-09-26 09:47:07
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:46:39
2019-09-25 23:44:54
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:46:36
2019-09-25 23:14:45
Zuzanna Rogińska GAMA
  • 1x 2/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/mini LL/mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 12/LL/LL Towarzyski (90 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:46:34
2019-09-25 23:05:01
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 6/P/P zwykły
  • 1x 7/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramow Katarzyna Bpk
S
Brak
2. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
3. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
4. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
5. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
6. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
7. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
8. Chełstowska Pola Brak
2005 (JM.)
Brak
9. Chojnacka Klaudia Klaudia Chojnacka
1999 (MJ.)
Brak
10. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
11. Cyman Magdalena BPK kuj-pom
2005 (JM.)
Brak
12. Dąbkowska Aleksandra Sopocki KJ
S
O015041
13. Dobrowolska Julia Brak
1999 (MJ.)
Brak
14. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
15. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
16. Ekowska Daria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O031437
17. Eliks Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006607
18. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
19. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
20. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
21. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
22. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
23. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
24. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
25. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
26. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
27. Golicka Julia Klub Jeździecki Turze
1998 (MJ.)
O054998
28. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
29. Górak Justyna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
30. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
31. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
32. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
33. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
34. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
35. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
36. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
37. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
38. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
39. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
40. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
41. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
42. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
43. Karska Emilia Jak neksico Kędzierzyn
O054400
44. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
45. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
1998 (MJ.)
O022248
46. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
47. Klepuszewska Nela brak przynależnosći klubowej
2008 (Mł.)
brak
48. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
49. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
50. Kosiróg Adrianna Bpk
S
brak
51. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
52. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
53. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
54. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
55. Krupska Anna Jks neksico Kędzierzyn
S
O003240
56. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
57. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
58. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
59. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O040226
60. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
61. Laskowska Paulina bpk
2004 (JM.)
O039114
62. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
brak
63. Lendzion Julia brak
2004 (JM.)
brak
64. Lewandowska Pola brak
2007 (JM.)
brak
65. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
66. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O041711
67. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
68. Łosiak Zuzanna BPK
2002 (J.)
Brak
69. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
70. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
71. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
72. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
73. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
74. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
75. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
76. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
77. Męczyńska Kaja JKS EWRO
2006 (JM.)
„brak”
78. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
79. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (JM.)
O036466
80. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
81. Mirkowicz Basia niezrzeszona
S
brak
82. Morawska Alicja Bkp
2006 (JM.)
Brak
83. Moroz Emilia brak
2004 (JM.)
brak
84. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
85. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
86. Müller Ewa Brak
S
Brak
87. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
88. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
89. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
90. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
91. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
92. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
93. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
94. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
95. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
96. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
97. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
98. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
99. Pańka Weronika bpk
2002 (J.)
brak
100. Parolczyk Agata Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
Brak
101. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
102. Pijewska Amelia Bpk
2003 (J.)
Brak
103. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
104. Przybylska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
105. Przyjemski Krzysztof Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
106. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
107. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
108. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
109. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
110. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
111. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
112. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (JM.)
O037990
113. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
114. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
115. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
116. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (MJ.)
O043347
117. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
118. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
119. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
120. Suszek Hanna Jks neksico Kędzierzyn
O054397
121. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
122. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
brak
123. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O041256
124. Szokalska Maja bpk
S
O013923
125. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
126. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O029098
127. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
128. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
129. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
130. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
131. Titova Anna Bpk
S
Brak
132. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
133. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
134. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
135. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
136. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
137. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
138. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
139. Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
2002 (J.)
O035152
140. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
141. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
142. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
143. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
144. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
145. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
146. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
147. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
148. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
149. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
150. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
151. Wysokińska Agata Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O051600
152. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

91

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 Wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
O: Titova Anna
B: B. Wayne Hughes
Brak USA07022724
2.

167

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
O: Agnieszka Lamek
B: brak
K024622
3.

141

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
4.

97

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
5.

119

ANTONIO SP POL 2003 Wałach siwa/174 F: Castillo
M: Artemida
O: Katarzyna abramow
B: Siergiej
Brak
6.

144

ARDENA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/176 F: K
M: K
O: Piotr Wolny
B: K
Brak
7.

159

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
8.

48

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
9.

57

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
O: Anna Butrymowicz
B: Agnieszka Bestry
Brak 616006660760908
10.

175

ARMANI SP POL xxx Wałach gniada/168 F: xxxxx
M: xxxx
O: Julia Dopke
B: xxxx
xxxx xxxx
11.

113

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110
12.

132

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Nn
K016803
13.

15

ASSERTIVE Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
O: Kamila Milkamanowicz
B: S. K. Plękity
brak POL 732 01 00806 15
14.

54

ASTEJA SPI POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alzacja / Fandavid
O: Aleksandra Dąbkowska
B: Beata i Krzysztof Augustyniak
K025577 616009530022510
15.

121

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
O: Małgorzata Tejchman
B: Lila Varnyu
Brak 143738937 BK120330000
16.

41

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Dilmar
M: Bejra
O: Julia Golicka
B: Roman Potempa
K021751 616009520122312
17.

106

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
K022166 616007530012710
18.

136

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anita Zielony- Sokalska
B:
brak
19.

137

BARON SP POL 2004 Ogier siwa F: Corde
M: Barycza
O: Maja Szokalska
B: Berdowski
K008489
20.

13

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
O: Daniel Miechowicz
B: Staszczak Małgorzata
K021456 616007610161912
21.

59

BELLA BELLISIMA Holsztyńska GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
O: Piotr Wutkowski
B: BOERNER HANS JACOB
K020255 DE421000168609
22.

67

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
23.

116

BIAŁY JAR SP POL 1998 Wałach siwa/165 F: Orkisz
M: Bielica
O: Jasiak
B: Jasiak
Brak
24.

142

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
25.

190

BISALAMEA F:
M:
O:
B:
26.

37

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
27.

104

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
O: A. Rychert
B: ...
brak
28.

70

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/177 F: Biskwit
M: Batalia
O: Anna Krupska
B: Anna Krupska
brak
29.

173

BRANDY SP POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
K026639 616009610046712
30.

169

BUTTERFLY SP POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batifa
O: Kasia Jackiewicz-Wójcik
B: Kasia Jackiewicz-Wójcik
Brak 616009530175815
31.

42

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
O: Agata Piastowska
B: AP
K016540 528003000808794
32.

53

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
O: Monika Bartoszewicz
B: Romanowski Marek
Brak 616 009 60 02091
33.

184

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
34.

183

CAJA 23 Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: K-Chica/Cantus
O: Kalicki Przemysław
B: Niemcy
K028553
35.

55

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
O: -
B: -
K024277 DE481810234312
36.

23

CARLOS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/167 F: Lord star
M: Kalina
O: Adam Hebel
B: własna
K026634
37.

82

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
38.

60

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
O: PIOTR WUTKOWSKI
B: KRZYSZTOF SLABY
K020255 DE456570217309
39.

99

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: -
K019037 DE421000138811
40.

40

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
41.

156

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
42.

81

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
43.

33

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
O: Dorota Nowosielska
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680114809
44.

52

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
45.

147

CHALET’S CALINKA Hanowerska GER 2010 Klacz skarogniada/X F: Chalet
M: Athena
O: Marcin Mazerewicz
B: Geisel i Schumacher
Brak 431311000510
46.

129

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
O: Adam Potrykus
B: Emilia Ciechacka
K024759
47.

181

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
O: Agnieszka Racka
B: Anita Legalne Kele
K022322 348001122420110
48.

139

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
K028041 616999530097497
49.

98

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211
50.

163

CLARIN Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Scuffiot
M: Ciekawska
O: Patrycja Koriat-Kreft
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
51.

102

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
O: PL
B: DE
K022404 DE421000241712
52.

153

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
O: Hanna Drozdowska
B: John Joe Lee
K024191 S3-372004000010695
53.

63

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
O: Hanna Trzcinska
B: Wioletta i Leszek Szymanscy
Brak 616 009 53 02384 11
54.

114

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
55.

112

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Stanisław Malek
B: Stanisław Szurik
K027117 616009520042014
56.

56

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
57.

66

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
O: PIOTR OKOŃ /Piotr Tauba
B: Piotr Okoń
K027278 616009530072513
58.

154

DAKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
O: Piotr Okoń
B: Krzysztof Mielewczyk
brak POL 009530078003
59.

69

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
60.

19

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Górny
K017218 DE455879005010
61.

103

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
62.

77

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B: .
K024200
63.

30

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
O: Piotr Kropidłowski
B: SK Rzeczna
K028116 K028116
64.

87

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
K028125 372004100015968
65.

105

DIEGO SF FRA 2013 Wałach gniada/173 F: ///
M: ///
O: ///
B: ///
brak 123456789
66.

76

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
O: -
B: -
K024779 616009600163213
67.

188

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
K027640
68.

192

DOLMEN XO POL 2014 Wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
O: Agnieszka Eliks
B: Sk Walewice
Brak Brak
69.

32

DOMINICA Niem. Sport. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
O: Zbigniew Lizakowski
B: Karin und Armin Löwe
K023562 -
70.

51

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
71.

134

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
72.

34

EL DORADO SP POL 2012 Wałach kara/166 F: Evento
M: Errata
O: Kinga Kyrcz
B: Pomorski Związek Hodowców Koni
brak 616007610009112
73.

178

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
74.

164

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
O: Marcin Klepuszewski
B: Bartosz Kołodziejczyk
brak
75.

180

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
76.

122

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
O: J&J Nieruchomości
B: Hossa Maciej
brak 009520097705
77.

88

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
O: MUGLA Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
78.

191

EXLIBRIS F:
M:
O:
B:
79.

194

EXLIBRIS SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Lascado
M: Eterna
O: Magdalena Chojnacka
B: Małecki Mateusz
Brak PL616009580355615
80.

157

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
O: Krzysztof Zieliński
B: -
K025344 DE421000031713
81.

138

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
K028039 POL 009530244607
82.

160

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937 5280003201007107
83.

94

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
84.

27

FERDINAND KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
O: Julia Lendzion
B: NN
brak brak
85.

130

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
K021732
86.

75

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
K009439 10562
87.

29

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: SŁAWOMIR KACZMARCZYK
K024387 007600220708
88.

171

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
O: Małgorzata Marcinkowska
B: xxxx
K022754 xxxx
89.

11

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
90.

96

GAJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: nieznany
brak
91.

38

GAMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Zuzanna Rogińska
B: Katarzyna Wadas
616999660517214
92.

123

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
93.

84

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
94.

72

GREJSI SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Piorun
M: Gloriosa
O: Hehryk Boroń
B: Henryk Boroń
K028442 616009640082610
95.

166

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
96.

155

GUIDO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
O: Alicja Osowiecka
B: -
K025654 -
97.

162

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
K026810 Brak
98.

133

HEBRA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
O: Magdalena Suwik
B: Walczuk Eugeniusz
brak 616006510325311
99.

93

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
O: Karaszewski Mirosław
B: Kruk Zbigniew
K024531 616009591027313
100.

111

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
101.

120

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
102.

83

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
103.

89

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: -
B: Daniel Miechowicz
K025245 528003201309097
104.

79

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
105.

151

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Mw B.A. Jochems
K026248 528018020092051
106.

16

JAGUAR Kuc Walijski POL 2015 Wałach gniada F: El-Willow Michael
M: Julienne V.Förstergarten
O: Paulina Gajda
B: Marcin Włodarczyk
Brak
107.

101

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
108.

158

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada/165 F: Biscayo
M: Vyvien
O: Julia Krawczyk
B: Holandia
K025518 Brak
109.

71

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
110.

170

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
111.

20

KARALIUS Trakenska POL 2014 Wałach gniada/172 F: Gluosnis
M: Karuna
O: Agata Piastowska
B: Litwa
K024660
112.

125

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
O: Piotr Kropidłowski
B: -
K015264 POL013530137404
113.

161

KARINO NN POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: Rytm
M: Karina
O: Patrycja Koriat - Kreft
B: Lidia Dzierżyńska
Brak
114.

140

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
115.

128

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
O: Adam Potrykus
B: Monika Gudalewska
K019532
116.

86

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
117.

73

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
118.

149

KWARTAŁ SP POL 1999 Wałach gniada F: Lombardo
M: Kwarta
O: Maja Szokalska
B: SK Posadowo
K006237
119.

46

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Ares
M: Landy
O: Barbara Padalak
B: Krzysztof Sobiecki
K027650 616009530207815
120.

43

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
O: Jarosław Laskowski
B: -
K027486 005170062908
121.

49

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
122.

107

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
O: Małgoarzta Tejchman
B: Dominium
K016463 DE421000414710
123.

152

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
124.

26

LEWANTE Westwalska POL 2009 Wałach gniada/165 F: LANDACORD
M: GALINA
O: BASIA MIRKOWICZ
B: Stadnina koni Galiny
DE441411195609
125.

108

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
126.

172

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
127.

179

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
128.

64

MAGGIE Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Franciszek Suwała
B: -
K028211 616999640108410
129.

39

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
130.

187

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Kaszubowski Marcin
K023117 616006530000711
131.

118

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
132.

145

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
133.

68

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
134.

182

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrew POL 2012 Klacz gniada/Nzn F: Marino
M: Natalia
O: Gosia Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
Brak Brak
135.

185

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
136.

65

NAZIR Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/167 F: Torado II
M: Nebrasca/Bajou du Rouet
O: Piotr Tauba
B: Joanna Gościniak
K027277 616 007 52 00401 15
137.

12

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: Bono Fur Farm S. C.
K011809 616009640067207
138.

176

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
139.

90

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
O: Irina Titova
B: Svechinskij
K023173 FEI104MM72 104MM72
140.

165

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
O: TRW Miłosna Kwidzyn
B: ECO-ABI Ewa Fabińska
K027764 616009510254613
141.

10

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
142.

62

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
143.

28

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
144.

100

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/169 F: Etos
M: Penelopa/Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
145.

127

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
O: Monika Wysokińska
B: Oświata Lingwista
Brak
146.

146

PIEROT Westfalska POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
O: Agnieszka Dobkowska
B: Oliver Brinkmeyer
K011983 DE441411573907
147.

135

PITRELLA Pełna Krew Angielska GER 2011 Klacz gniada/165 F: War Blade
M: Pashmina
O: Agnieszka Eliks
B: Ralf Paulick
Brak
148.

117

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
O: Dariusz Reszuta
B: Dariusz Reszuta
Brak
149.

174

PUMER FOR PLEASURE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever for Pleasure
M: Pumara
O: Dagmara Młyńska
B: Gotowska Ewa
Brak POL 009 52 00350 09
150.

85

QUATERINA G Oldenburska POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Quaterback
M: Argentina
O: Ewa Müller
B: Paweł Gasiński
Brak Brak 2764333316568113
151.

143

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461 616099530229012
152.

50

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
153.

7

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
154.

5

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Łukasz Lesner
K016421
155.

186

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
156.

92

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
O: Aleksandra Rykowska
B: Zbigniew Kruk
K026603 616009590013713
157.

168

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
158.

74

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
159.

80

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh
M: Sara
O: Anna krupska
B: Nn
Brak Brak
160.

131

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
O: Marcin Lautenbach
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
161.

148

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
O: Marcin Mazerewicz
B: Agata Dylewska
K021603 616 009 59 01224 12
162.

189

SYBERIA F:
M:
O:
B:
163.

193

SYBERIA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Banita
M: Szaklada
O: Magdalena Chojnacka
B: Zep Łukasz
Brak PL616009520108810
164.

124

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
O: Zuzanna Łukasiak
B: Lucyna Andrzejczak
Brak
165.

58

TAJGA Wielkopolska POL 2015 Klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel
M: Taja
O: Agnieszka Głowacka-Mattsson
B: Adrian Kruszyk
brak 616007610043615
166.

150

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
167.

126

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
168.

78

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
O: Arkadiusz Szóstak
B: Romuald Benz
K025107 POL013530189108
169.

44

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
O: Barbara Padalak
B: -
K025992 25000108057110W
170.

45

VALENTINA HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing / Valentino
M: Galathea / Grannus Ass
O: Barbara Padalak
B: -
K025150 DE431316510912
171.

47

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
K026863
172.

95

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
O: Edyta Ludwig
B: Zajenkowski Mieczyslaw
Brak 616009530259510
173.

61

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
174.

177

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
175.

109

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
176.

110

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
177.

115

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
200
200
60
SUM:
460.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
160
SUM:
160.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
400
300
400
150
150
SUM:
1400.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
280
120
30
20
SUM:
450.00
Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
50
SUM:
50.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
80
SUM:
80.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
120
80
200
90
SUM:
490.00
Laskowska Paulina bpk
60
SUM:
60.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
130
30
120
SUM:
280.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
30
20
SUM:
50.00
Milewska Julia Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
350
250
SUM:
600.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
20
SUM:
20.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
30
60
SUM:
90.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
20
70
30
SUM:
120.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
20
SUM:
20.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
70
20
SUM:
90.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
120
SUM:
120.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
80
170
SUM:
250.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
250
250
160
SUM:
660.00
Styn Maja GTH Gdynia
20
SUM:
20.00
Szokalska Maja bpk
30
SUM:
30.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
250
350
50
230
20
50
320
300
SUM:
1570.00
Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
150
SUM:
150.00
Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
30
120
30
SUM:
180.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
30
70
180
70
SUM:
350.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
90
SUM:
90.00
Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
60
SUM:
60.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramow Katarzyna
Bpk
ANTONIO (119)
2019-10-13
2019-10-13
8
2019-10-13
2019-10-13
Antkiewicz Kinga
Bpk
2019-10-13
5
2019-10-13
32
2019-10-13
Bartoszewicz Monika
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
30
2019-10-12
43
2019-10-12
20
2019-10-13
17
2019-10-13
2019-10-13
2019-10-13
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (114)
2019-10-12
27
2019-10-12
18
2019-10-13
13
2019-10-13
16
Butrymowicz Anna
Brak
ARLON (57)
2019-10-12
20
2019-10-12
1
2019-10-13
2019-10-13
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
ANONIM (141)
2019-10-13
25
2019-10-13
7
2019-10-13
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (84)
2019-10-12
10
20
2019-10-12
38
2019-10-13
43
2019-10-13
Chełstowska Pola
Brak
CLARIN (163)
2019-10-12
1
2019-10-12
30
Chojnacka Klaudia
Klaudia Chojnacka
SYBERIA (189)
2019-10-13
27
2019-10-13
EXLIBRIS (191)
2019-10-13
2019-10-13
31
SYBERIA (193)
2019-10-13
2019-10-13
EXLIBRIS (194)
2019-10-13
2019-10-13
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-10-12
22
2019-10-12
17
2019-10-13
36
2019-10-13
Cyman Magdalena
BPK kuj-pom
2019-10-13
15
2019-10-13
Dąbkowska Aleksandra
Sopocki KJ
ASTEJA (54)
2019-10-12
34
2019-10-12
2019-10-13
22
2019-10-13
40
Dobrowolska Julia
Brak
2019-10-12
52
2019-10-12
1
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (124)
2019-10-12
30
2019-10-13
7
2019-10-13
12
2019-10-13
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
DRZEWIEC (134)
2019-10-12
3
100
2019-10-12
24
2019-10-13
20
2019-10-13
38
Ekowska Daria
Sopocki Klub Jeździecki
NABLA (182)
2019-10-13
18
2019-10-13
Eliks Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMEN (188)
2019-10-13
28
2019-10-13
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (192)
2019-10-13
2019-10-13
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
2019-10-12
48
2019-10-12
2019-10-13
30
2019-10-13
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
TANGO (150)
2019-10-12
47
2019-10-12
42
BISALAMEA (190)
2019-10-13
29
2019-10-13
36
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
4
2019-10-13
9
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
KLIWIA (86)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (173)
2019-10-12
19
2019-10-12
2019-10-13
14
20
2019-10-13
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
HURYSSA (83)
2019-10-12
2
200
2019-10-12
8
2019-10-13
2
200
2019-10-13
7
60
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GREJSI (72)
2019-10-12
51
2019-10-12
53
2019-10-12
2019-10-13
27
2019-10-13
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2019-10-12
15
2019-10-12
1
2019-10-13
24
2019-10-13
N'LUSI (68)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
5
2019-10-13
Golicka Julia
Klub Jeździecki Turze
BAJDER (41)
2019-10-12
36
2019-10-12
15
2019-10-12
2019-10-12
20
2019-10-13
50
2019-10-13
2019-10-13
38
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
2019-10-12
1
160
2019-10-12
40
2019-10-13
18
2019-10-13
14
BORYS (70)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
14
2019-10-13
Górak Justyna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
H.KARONA (162)
2019-10-12
2019-10-12
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (136)
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-12
41
2019-10-13
4
2019-10-13
29
2019-10-13
Groth Paulina
GTH Gdynia
CARLOS (23)
2019-10-12
LEWANTE (26)
2019-10-12
28
2019-10-12
2019-10-12
44
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
WIZARD M (177)
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
37
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2019-10-12
13
2019-10-12
8
2019-10-13
10
2019-10-13
7
ZETINA (110)
2019-10-12
9
2019-10-12
1
400
2019-10-13
2
300
2019-10-13
1
400
CRUZ S (112)
2019-10-12
14
2019-10-12
16
2019-10-13
15
2019-10-13
22
ARNAT (113)
2019-10-12
3
150
2019-10-12
2019-10-13
3
150
2019-10-13
18
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
BUTTERFLY (169)
2019-10-12
47
2019-10-12
36
2019-10-13
26
2019-10-13
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-10-12
2
280
2019-10-12
5
2019-10-13
5
120
2019-10-13
5
JARSINA (101)
2019-10-12
28
2019-10-12
10
2019-10-13
10
30
2019-10-13
12
CLAVEL (102)
2019-10-12
20
2019-10-12
15
2019-10-13
13
20
2019-10-13
33
Jensen Amalie
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (29)
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-12
2019-10-13
14
2019-10-13
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
CAJA 23 (183)
2019-10-12
2019-10-12
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
1
2019-10-13
2
2019-10-13
Kamińska Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ŁOTYSZ (172)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
10
2019-10-13
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
40
2019-10-12
2019-10-13
29
2019-10-13
Karpiusz Julia
bpk
G-SHOCK (11)
2019-10-13
23
2019-10-12
1
Karska Emilia
Jak neksico Kędzierzyn
ARNIKA (132)
2019-10-12
20
2019-10-13
51
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
PIEROT (146)
2019-10-12
35
2019-10-12
20
2019-10-13
19
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
2019-10-12
2019-10-12
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
PORTOS (117)
2019-10-13
8
2019-10-13
23
2019-10-13
Klepuszewska Nela
brak przynależnosći klubowej
EMPORIA (164)
2019-10-12
2019-10-12
41
2019-10-13
16
2019-10-13
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (168)
2019-10-12
49
2019-10-12
2019-10-13
7
50
2019-10-13
20
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2019-10-12
1
2019-10-12
30
2019-10-13
2
2019-10-13
26
Kosiróg Adrianna
Bpk
DAKA (154)
2019-10-13
25
2019-10-13
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (115)
2019-10-12
7
50
2019-10-12
19
2019-10-13
39
2019-10-13
9
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (71)
2019-10-12
16
2019-10-12
1
2019-10-13
9
2019-10-13
Kret Ela
Bpk
2019-10-12
47
2019-10-12
2019-10-12
30
2019-10-13
8
2019-10-13
19
2019-10-13
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
DENVER (30)
2019-10-12
38
2019-10-12
43
2019-10-13
32
2019-10-13
KARINO (125)
2019-10-12
4
80
2019-10-12
17
2019-10-13
40
Krupska Anna
Jks neksico Kędzierzyn
SAURON (80)
2019-10-12
16
2019-10-12
25
2019-10-13
28
2019-10-13
15
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (49)
2019-10-12
4
120
2019-10-12
6
80
2019-10-13
3
200
2019-10-13
4
ROCCO (50)
2019-10-12
5
90
2019-10-12
9
2019-10-13
26
2019-10-13
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (11)
2019-10-12
1
2019-10-13
13
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
2019-10-12
45
2019-10-12
40
2019-10-13
39
2019-10-13
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
ANDROMEDA (167)
2019-10-13
2019-10-13
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (152)
2019-10-12
30
2019-10-12
2019-10-13
18
2019-10-13
20
Laskowska Paulina
bpk
2019-10-12
5
60
2019-10-12
2019-10-12
3
2019-10-13
1
2019-10-13
38
2019-10-13
Lautenbach Marta
BPK
SEKUNDO J (131)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
21
2019-10-13
Lendzion Julia
brak
2019-10-12
2019-10-12
Lewandowska Pola
brak
JAGUAR (16)
2019-10-12
1
2019-10-12
30
2019-10-12
30
2019-10-13
4
2019-10-13
21
2019-10-13
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (73)
2019-10-12
1
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
24
2019-10-13
21
2019-10-13
Lizakowska Marta
KJ Rakowiec Kwidzyn
2019-10-12
3
2019-10-12
1
2019-10-12
41
2019-10-13
12
2019-10-13
27
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
WEKTOR (95)
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-13
2019-10-13
2019-10-12
20
Łosiak Zuzanna
BPK
KWARTAŁ (149)
2019-10-12
30
2019-10-12
1
2019-10-12
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
SZOGUN (124)
2019-10-12
1
Malko Maria
Klub Jeździecki Arpav
HEYA (111)
2019-10-12
2019-10-12
19
2019-10-13
28
2019-10-13
21
Mańska Klaudia
JKS EWRO
EŁZA (178)
2019-10-13
17
2019-10-13
48
2019-10-13
Mański Konrad
JKS EWRO
MADDOX (179)
2019-10-13
2019-10-13
19
2019-10-13
17
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
FURIOSA (171)
2019-10-12
2
130
2019-10-12
10
30
2019-10-13
16
2019-10-13
4
120
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
TAJGA (58)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
6
2019-10-13
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
41
2019-10-12
1
2019-10-13
2019-10-13
2019-10-12
35
2019-10-12
2019-10-13
41
2019-10-13
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-10-12
31
2019-10-12
2019-10-13
43
2019-10-13
Męczyńska Kaja
JKS EWRO
ARMANI (175)
2019-10-13
13
2019-10-13
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (76)
2019-10-12
23
2019-10-12
22
2019-10-13
25
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (12)
2019-10-12
17
2019-10-12
20
2019-10-13
11
30
2019-10-12
13
20
2019-10-12
31
2019-10-13
19
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (140)
2019-10-12
41
2019-10-12
15
2019-10-13
28
2019-10-13
5
70
Mirkowicz Basia
niezrzeszona
LEWANTE (26)
2019-10-13
31
2019-10-13
Morawska Alicja
Bkp
OKTAWA (176)
2019-10-12
1
2019-10-13
18
SYBERIA (189)
2019-10-13
Moroz Emilia
brak
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-13
3
2019-10-13
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (47)
2019-10-12
1
2019-10-12
21
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13
19
Mulik Ewa
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2019-10-12
1
350
2019-10-13
3
250
Müller Ewa
Brak
2019-10-12
42
2019-10-12
45
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13
28
2019-10-13
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
DANTE (69)
2019-10-12
24
2019-10-12
2019-10-13
35
2019-10-13
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (39)
2019-10-12
21
2019-10-12
24
2019-10-13
30
2019-10-13
2
250
Nowosielska Julia
Stajnia Pomerania
CEQ-AS (33)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-12
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIEGO (105)
2019-10-12
18
2019-10-12
47
2019-10-12
42
2019-10-13
34
2019-10-13
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (155)
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13
31
2019-10-12
38
2019-10-12
2019-10-13
52
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2019-10-12
18
2019-10-12
29
2019-10-13
12
20
2019-10-13
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
FORTUNA (75)
2019-10-12
2019-10-12
22
2019-10-13
26
2019-10-13
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-10-12
11
30
2019-10-12
12
2019-10-13
29
2019-10-13
8
60
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-10-12
9
20
2019-10-12
25
2019-10-13
5
70
2019-10-13
9
30
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (170)
2019-10-13
2019-10-13
30
2019-10-13
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (89)
2019-10-12
1
2019-10-12
41
2019-10-12
44
2019-10-13
2019-10-13
15
2019-10-13
10
20
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2019-10-13
7
50
2019-10-13
13
Pańka Weronika
bpk
PITRELLA (135)
2019-10-12
2019-10-12
Parolczyk Agata
Sopocki Klub Jeździecki
KARINO (161)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
DANTE S (19)
2019-10-12
14
2019-10-12
33
2019-10-13
6
70
2019-10-13
34
2019-10-12
16
2019-10-12
39
2019-10-13
9
20
2019-10-13
32
Pijewska Amelia
Bpk
KWARTAŁ (149)
2019-10-13
20
2019-10-13
10
2019-10-13
Plata Emilia
Brak Przynależności Klubowej
GAJA (96)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
33
2019-10-13
Przybylska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
BIKSONA (142)
2019-10-13
10
2019-10-13
Przyjemski Krzysztof
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-10-12
2019-10-12
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2019-10-12
5
120
2019-10-12
2019-10-13
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2019-10-12
7
80
2019-10-12
6
2019-10-12
4
170
2019-10-12
4
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (40)
2019-10-12
46
2019-10-12
2019-10-13
54
2019-10-13
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
GAMA (38)
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
20
2019-10-13
2019-10-13
2019-10-13
22
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (123)
2019-10-12
32
2019-10-12
2019-10-13
49
2019-10-13
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FANTASTA (138)
2019-10-13
7
2019-10-13
2019-10-13
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
CHMURKA (139)
2019-10-13
11
2019-10-13
37
2019-10-13
Rychert Adrianna
BPK
BOLIVAR (104)
2019-10-12
20
2019-10-12
41
2019-10-13
35
2019-10-13
39
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
41
2019-10-12
27
2019-10-13
34
2019-10-13
42
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
6
2019-10-13
Stankiewicz Joanna
Bpk
2019-10-12
3
2019-10-12
2
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
KASZMIR (128)
2019-10-12
38
2019-10-12
1
CHALLENGE (129)
2019-10-13
53
2019-10-13
2019-10-13
47
2019-10-13
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (48)
2019-10-12
1
250
2019-10-12
14
2019-10-13
1
250
2019-10-13
4
160
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (143)
2019-10-12
23
2019-10-12
2019-10-13
11
20
2019-10-13
Suszek Hanna
Jks neksico Kędzierzyn
ARNIKA (132)
2019-10-12
36
2019-10-13
46
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (64)
2019-10-12
1
2019-10-12
14
2019-10-13
2019-10-13
3
Suwik Oliwer
GTH Gdynia
HEBRA (133)
2019-10-12
20
2019-10-12
1
2019-10-13
20
2019-10-13
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (186)
2019-10-13
2019-10-13
11
2019-10-13
45
Szokalska Maja
bpk
BARON (137)
2019-10-12
12
30
2019-10-12
23
2019-10-13
24
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
11
20
2019-10-12
2019-10-13
24
2019-10-13
23
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
MILANO (187)
2019-10-13
26
2019-10-13
23
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-10-12
32
2019-10-12
11
2019-10-13
35
2019-10-13
15
Tauba Piotr
Jks Barłomino
NAZIR (65)
2019-10-12
16
2019-10-12
26
2019-10-13
30
2019-10-13
33
2019-10-12
29
2019-10-12
18
2019-10-13
23
2019-10-13
41
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
LEGENDA (107)
2019-10-12
37
2019-10-12
2019-10-13
21
2019-10-12
13
2019-10-13
16
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (180)
2019-10-13
6
80
Titova Anna
Bpk
2019-10-12
33
2019-10-12
30
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-13
16
2019-10-13
2019-10-13
44
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-10-12
36
2019-10-13
8
50
2019-10-13
14
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (106)
2019-10-12
30
2019-10-12
2019-10-13
36
2019-10-13
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CASVELLE (156)
2019-10-12
3
250
2019-10-13
1
350
2019-10-12
8
50
2019-10-12
3
230
2019-10-13
2019-10-13
11
JASPERIEN (158)
2019-10-12
12
20
2019-10-12
16
2019-10-13
8
50
2019-10-13
31
2019-10-12
1
320
2019-10-13
1
300
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (63)
2019-10-12
44
2019-10-12
50
2019-10-12
1
2019-10-13
5
2019-10-13
Twardowska Anna
niezrzeszona
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OLIMP (165)
2019-10-12
20
2019-10-12
38
2019-10-12
2019-10-12
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (185)
2019-10-13
2
150
2019-10-13
25
Waszczak Wiktoria
LKJ w Gałkowie
PENETOSA (100)
2019-10-12
26
2019-10-12
7
30
2019-10-13
3
120
2019-10-13
17
2019-10-12
45
2019-10-12
9
30
2019-10-13
24
2019-10-13
37
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (79)
2019-10-12
1
2019-10-12
20
2019-10-13
3
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
5
TOPAZ (78)
2019-10-12
1
2019-10-13
2
Wichucka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (122)
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
22
2019-10-13
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (55)
2019-10-12
2019-10-12
CZACZA (56)
2019-10-12
2019-10-12
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-12
8
30
2019-10-12
6
70
2019-10-13
1
180
2019-10-13
6
70
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
ORINOKO (62)
2019-10-12
39
2019-10-12
45
2019-10-13
2019-10-13
42
2019-10-13
27
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-10-13
4
90
2019-10-13
27
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (61)
2019-10-12
6
60
2019-10-12
34
2019-10-13
37
2019-10-13
17
ARDENA (144)
2019-10-12
30
2019-10-12
18
2019-10-12
1
2019-10-13
22
2019-10-13
2019-10-13
2019-10-13
Wołodkowicz Olimpia
bpk
ANTARES (97)
2019-10-12
21
2019-10-12
2
300
2019-10-13
6
2019-10-12
7
2019-10-12
2
2019-10-13
2
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (10)
2019-10-12
43
2019-10-12
2019-10-13
25
2019-10-13
12
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-12
Wysokińska Agata
Klub Jeździecki Turze
PER PORTO (127)
2019-10-12
49
2019-10-12
41
2019-10-13
9
2019-10-13
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-13

Number of Riders: 152

Number of Horses: 177

The sum of prizes: 8 910.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl