Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
151 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-01-26 14:22:40
2022-01-26 14:22:40
Maja Psiuk ATIFA
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
150 ACCEPTED 2022-01-26 11:21:24
2022-01-26 11:21:24
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
149 ACCEPTED 2022-01-25 00:22:14
2022-01-24 22:55:18
Tola Wawrzkiewicz DENVER Z
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
148 ACCEPTED 2022-01-26 11:18:32
2022-01-24 21:41:09
Natasza Kozak CYGAN
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
147 ACCEPTED 2022-01-25 07:56:48
2022-01-24 20:39:04
Lena Falkiewicz BALLINACLOUGH ISLAND GIRL
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
146 ACCEPTED 2022-01-25 07:56:50
2022-01-24 20:36:10
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
145 ACCEPTED 2022-01-26 11:01:58
2022-01-24 17:01:01
Natalia Skibińska TOPAZ
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
144 ACCEPTED 2022-01-25 07:56:41
2022-01-24 16:50:37
Aleksandra Kozłowska CAMELIA
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
143 ACCEPTED 2022-01-28 07:41:22
2022-01-23 22:51:59
Hanna Załęska ARTINUS
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
142 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-01-24 07:37:32
2022-01-23 21:54:28
Jagoda Bukczyńska CYGNI
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
141 ACCEPTED 2022-01-25 07:56:33
2022-01-23 19:29:51
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
140 ACCEPTED 2022-01-25 09:45:43
2022-01-22 21:31:00
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
139 ACCEPTED 2022-01-24 07:32:24
2022-01-22 12:59:44
Milena Rąbca LITTLE BEAUTY
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 2x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 2x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
138 ACCEPTED 2022-01-26 09:08:40
2022-01-22 12:42:16
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
137 ACCEPTED 2022-01-24 07:32:12
2022-01-21 14:56:17
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
136 ACCEPTED 2022-01-24 09:56:38
2022-01-20 10:45:00
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
135 ACCEPTED 2022-01-24 07:34:49
2022-01-18 20:45:22
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
134 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-01-19 07:49:21
2022-01-18 15:09:51
Antonina Buszan LEONIA P
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
133 ACCEPTED 2022-01-18 14:18:34
2022-01-18 13:57:28
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
132 ACCEPTED 2022-01-18 14:18:37
2022-01-18 13:56:50
Sara Wnuczko DANDY
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
131 ACCEPTED 2022-01-24 09:44:51
2022-01-17 22:59:08
Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
130 ACCEPTED 2022-01-19 07:47:06
2022-01-17 22:36:46
Zuzanna Zielony-Sokalska LIWIA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
129 ACCEPTED 2022-01-18 14:25:21
2022-01-17 19:51:35
Gaja Kazimierczak AILLE CLOONEY
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
128 ACCEPTED 2022-01-18 10:10:33
2022-01-17 19:02:55
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
127 ACCEPTED 2022-01-18 09:27:13
2022-01-17 13:43:50
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-01-17 13:15:39
2022-01-17 12:58:33
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
125 ACCEPTED 2022-01-18 07:36:36
2022-01-16 19:22:56
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 42/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
124 ACCEPTED 2022-01-17 08:49:53
2022-01-16 19:19:15
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
123 ACCEPTED 2022-01-17 08:09:15
2022-01-16 15:36:27
Zofia Mielniczek PRIAM
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
122 ACCEPTED 2022-01-18 08:14:34
2022-01-16 14:10:38
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 2x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
121 ACCEPTED 2022-01-18 10:38:50
2022-01-16 13:53:38
Julia Wygnańczuk DOX
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 42/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
120 ACCEPTED 2022-01-19 10:25:20
2022-01-16 13:49:12
Apolonia Gac PANTEON
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
119 ACCEPTED 2022-01-17 12:32:02
2022-01-16 13:32:10
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 2x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
118 ACCEPTED 2022-01-18 07:54:02
2022-01-15 19:30:59
Iga Kujawa- Bieszke PYSIO
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 2x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
117 ACCEPTED 2022-01-17 14:01:24
2022-01-15 08:37:01
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
116 ACCEPTED 2022-01-18 08:44:30
2022-01-15 07:55:33
Nela Dampc DURANTO Z
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
115 ACCEPTED 2022-01-18 08:44:31
2022-01-15 07:54:57
Nela Dampc BATOR
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
114 ACCEPTED 2022-01-16 08:16:39
2022-01-15 07:17:29
Martyna Kiereś KLIPER
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
113 ACCEPTED 2022-01-17 08:09:03
2022-01-14 22:52:22
Julia Mycio HALLOUMI
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
112 ACCEPTED 2022-01-18 10:38:32
2022-01-14 17:43:33
Zuzanna Kaleta FLYING DREAM
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
111 ACCEPTED 2022-01-21 09:32:37
2022-01-14 11:49:15
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
110 ACCEPTED 2022-01-17 08:43:36
2022-01-14 08:07:15
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
109 ACCEPTED 2022-01-17 08:43:38
2022-01-14 08:06:20
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 2x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
108 ACCEPTED 2022-01-18 07:53:01
2022-01-14 06:43:36
Marta Frukacz L-BRENDA
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
107 ACCEPTED 2022-01-14 18:53:56
2022-01-13 11:38:40
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
106 ACCEPTED 2022-01-17 12:33:15
2022-01-12 23:30:48
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
105 ACCEPTED 2022-01-14 07:48:31
2022-01-12 21:05:07
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
104 ACCEPTED 2022-01-17 11:46:07
2022-01-12 16:41:47
Weronika Gumienna CHAMPION DE FALC
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 2x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
103 ACCEPTED 2022-01-14 07:47:00
2022-01-12 11:42:30
Natalia Jensen HEROS PK
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
102 ACCEPTED 2022-01-13 07:30:51
2022-01-12 10:10:32
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
101 ACCEPTED 2022-01-26 14:24:46
2022-01-12 09:51:24
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 2x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
100 ACCEPTED 2022-01-12 07:47:06
2022-01-11 13:12:57
Weronika Dzienia ISIS
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
99 ACCEPTED 2022-01-17 12:32:52
2022-01-11 12:42:24
Amelia Burdelas TONY’S BOY
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
98 ACCEPTED 2022-01-26 14:24:27
2022-01-11 09:06:10
Antoni Nowak SANTIAGO
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
97 ACCEPTED 2022-01-14 07:47:11
2022-01-10 20:46:55
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
96 ACCEPTED 2022-01-11 08:05:54
2022-01-10 15:53:41
Laila Siekaj SARA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
95 ACCEPTED 2022-01-14 07:51:04
2022-01-10 14:11:19
Pola Pietrzak ADONIS
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
94 ACCEPTED 2022-01-14 07:51:07
2022-01-10 14:10:25
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
93 ACCEPTED 2022-01-12 07:49:14
2022-01-10 13:47:26
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
92 ACCEPTED 2022-01-26 14:24:55
2022-01-10 13:46:29
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
91 ACCEPTED 2022-01-13 07:30:03
2022-01-10 13:45:46
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
90 ACCEPTED 2022-01-12 07:46:26
2022-01-10 13:45:12
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
89 ACCEPTED 2022-01-11 08:12:35
2022-01-10 13:10:27
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
88 ACCEPTED 2022-01-12 16:50:05
2022-01-10 11:58:40
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
87 ACCEPTED 2022-01-12 16:50:14
2022-01-10 11:57:11
Róża Wójcikiewicz ABDULA DEL COLLE
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
86 ACCEPTED 2022-01-12 07:45:52
2022-01-10 09:48:41
Julia Pawłowska NOBELSTAR 0005
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
85 ACCEPTED 2022-01-13 07:33:19
2022-01-10 08:10:45
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 44/DK 90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie
84 ACCEPTED 2022-01-14 18:55:13
2022-01-10 07:47:18
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 2x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
83 ACCEPTED 2022-01-14 18:55:07
2022-01-10 07:46:43
Blanka Pellowska NADIA
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 2x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
82 ACCEPTED 2022-01-11 07:58:56
2022-01-09 19:45:18
Julia Banasik JUNIOR
  • 2x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
81 ACCEPTED 2022-01-12 07:45:55
2022-01-09 19:21:52
Julia Pawłowska MIKO
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
80 ACCEPTED 2022-01-19 10:49:57
2022-01-09 16:31:58
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
79 ACCEPTED 2022-01-11 08:01:18
2022-01-08 16:22:35
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
78 ACCEPTED 2022-01-11 08:01:19
2022-01-08 16:20:16
Mia Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
77 ACCEPTED 2022-01-11 08:01:21
2022-01-08 16:14:06
Carla Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 2x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
76 ACCEPTED 2022-01-11 08:01:22
2022-01-08 16:11:53
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 2x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
75 ACCEPTED 2022-01-14 07:50:57
2022-01-08 13:33:09
Klara Kajdrys MAIDI
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
74 ACCEPTED 2022-01-11 07:57:56
2022-01-08 11:25:06
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
73 ACCEPTED 2022-01-17 09:38:32
2022-01-07 17:38:07
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
72 ACCEPTED 2022-01-17 09:38:34
2022-01-07 17:37:37
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
71 ACCEPTED 2022-01-18 07:47:52
2022-01-07 17:37:13
Julia Parda CACHASSIMO
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 18/DK L/DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
70 ACCEPTED 2022-01-10 08:09:49
2022-01-07 15:27:22
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
69 ACCEPTED 2022-01-11 08:03:53
2022-01-07 15:26:38
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
68 ACCEPTED 2022-01-12 07:42:41
2022-01-07 15:25:08
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
67 ACCEPTED 2022-01-12 07:42:44
2022-01-07 15:24:21
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 1x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
66 ACCEPTED 2022-01-17 09:38:42
2022-01-07 13:51:37
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
65 ACCEPTED 2022-01-10 08:10:03
2022-01-07 12:02:42
Lena Laskowska SMYK
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
64 ACCEPTED 2022-01-17 09:19:14
2022-01-06 15:28:15
Adrianna Leonowicz HERMES ZAGORKA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
63 ACCEPTED 2022-01-18 07:53:15
2022-01-06 11:26:05
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 2x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
62 ACCEPTED 2022-01-18 07:53:17
2022-01-06 11:15:29
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 2x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
61 ACCEPTED 2022-01-18 07:54:11
2022-01-05 22:10:50
Michalina Błądek RICARDA
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
60 ACCEPTED 2022-01-11 08:00:43
2022-01-05 22:10:16
Maja Sałapatek LOGAN
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
59 ACCEPTED 2022-01-18 07:52:49
2022-01-05 22:09:21
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
58 ACCEPTED 2022-01-27 14:20:04
2022-01-05 22:07:55
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
57 ACCEPTED 2022-01-18 07:52:25
2022-01-05 22:07:20
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
56 ACCEPTED 2022-01-17 13:59:51
2022-01-05 20:50:09
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
55 ACCEPTED 2022-01-20 18:58:10
2022-01-05 10:36:19
Aleksander Kraśko BORSALINO
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
54 ACCEPTED 2022-01-10 08:14:49
2022-01-04 23:33:53
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
53 ACCEPTED 2022-01-11 08:09:08
2022-01-04 20:59:25
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
52 ACCEPTED 2022-01-11 08:09:10
2022-01-04 20:58:56
Jagoda Kierznowska LESANTTI
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
51 ACCEPTED 2022-01-10 08:14:41
2022-01-04 14:40:31
Tola Wawrzkiewicz FUEGO CN
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
50 ACCEPTED 2022-01-10 08:14:38
2022-01-04 14:36:08
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 22/DK CC/DK zwykły 238.2.1 - wys.140 cm
49 ACCEPTED 2022-01-24 20:20:27
2022-01-04 14:35:48
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x 41/Fin R Jun. i Mł./Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm
48 ACCEPTED 2022-01-18 07:53:32
2022-01-03 21:52:03
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 2x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
47 ACCEPTED 2022-01-11 08:09:12
2022-01-03 21:04:41
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
46 ACCEPTED 2022-01-11 08:09:13
2022-01-03 21:03:28
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 9/120/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.120 cm
45 ACCEPTED 2022-01-07 12:17:58
2022-01-03 16:37:10
Adriana Czarnecka BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
44 ACCEPTED 2022-01-07 12:18:02
2022-01-03 16:36:20
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
43 ACCEPTED 2022-01-14 18:54:13
2022-01-02 21:06:15
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
42 ACCEPTED 2022-01-17 12:34:10
2022-01-02 17:11:26
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
41 ACCEPTED 2022-01-24 14:23:54
2022-01-02 17:10:45
Alicja Malesa COMIENZO
  • 2x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
40 ACCEPTED 2022-01-18 10:38:41
2022-01-02 17:10:00
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
39 ACCEPTED 2022-01-04 10:37:30
2021-12-31 22:42:59
Antonina Kucharska ORIDA M
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
38 ACCEPTED 2022-01-04 10:37:26
2021-12-31 22:41:21
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
37 ACCEPTED 2022-01-17 09:37:48
2021-12-30 22:00:36
Daria Fediow DAISY
  • 2x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
36 ACCEPTED 2022-01-17 11:44:53
2021-12-30 21:59:45
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
35 ACCEPTED 2022-01-07 12:17:22
2021-12-30 21:59:12
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
34 ACCEPTED 2022-01-17 09:37:51
2021-12-30 21:58:43
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
33 ACCEPTED 2022-01-10 08:13:42
2021-12-30 19:20:39
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 2x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
32 ACCEPTED 2022-01-10 08:13:46
2021-12-30 19:19:41
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
31 ACCEPTED 2022-01-17 13:15:25
2021-12-30 14:36:02
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
30 ACCEPTED 2022-01-19 12:11:12
2021-12-29 21:54:28
Antonia Chylińska HARA
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
29 ACCEPTED 2022-01-20 18:59:27
2021-12-29 21:53:50
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
28 ACCEPTED 2022-01-21 09:32:19
2021-12-29 21:39:42
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 30/110/Z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 31/120/Z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 38/GP D i E/GP gr D i E - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.120 cm
27 ACCEPTED 2022-01-17 09:37:29
2021-12-29 17:06:55
Julia Skłodowska FAZA AS
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
26 ACCEPTED 2022-01-13 11:34:07
2021-12-29 11:54:28
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
25 ACCEPTED 2022-01-14 07:50:21
2021-12-29 08:42:23
Julian Laskowski ROYAL MAGIC 18
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 42/KUCE 50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm
  • 1x 43/KUCE 80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm
24 ACCEPTED 2022-01-14 07:50:17
2021-12-29 08:41:27
Róża Laskowska CASTLE ELLIS TINA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
23 ACCEPTED 2022-01-17 08:08:34
2021-12-28 15:26:36
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
22 ACCEPTED 2022-01-18 07:54:22
2021-12-27 17:02:56
Aleksandra Lewicka EGZORCYSTA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
21 ACCEPTED 2022-01-18 07:54:24
2021-12-27 17:02:25
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
20 ACCEPTED 2021-12-30 08:15:41
2021-12-27 14:26:45
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
19 ACCEPTED 2022-01-13 07:28:08
2021-12-27 11:32:01
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 2x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
18 ACCEPTED 2022-01-12 07:46:18
2021-12-27 11:31:23
Kornelia Jurasz CONTINA ELIZAR
  • 2x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
17 ACCEPTED 2022-01-12 07:47:58
2021-12-27 11:30:47
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 5/80/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 2x 27/80/Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm
  • 1x 35/Fin A2/finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm
16 ACCEPTED 2021-12-27 10:47:05
2021-12-23 12:58:32
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
15 ACCEPTED 2021-12-27 10:47:10
2021-12-23 12:57:50
Adam Goszczyński DREAM ON
  • 1x 11/DK LL/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 13/DK P/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm
14 ACCEPTED 2021-12-27 10:47:07
2021-12-23 12:57:22
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
13 ACCEPTED 2021-12-27 10:47:08
2021-12-23 12:56:43
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
12 ACCEPTED 2022-01-10 08:10:41
2021-12-23 08:29:49
Zuzanna Topa ERIKA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
11 ACCEPTED 2022-01-10 07:47:26
2021-12-22 13:03:07
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
10 ACCEPTED 2021-12-29 07:48:01
2021-12-22 09:05:25
Ignacy Luboński ALF
  • 1x 2/50/Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm
  • 1x 24/50/Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm
  • 1x 33/Fin A0/finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm
9 ACCEPTED 2022-01-27 13:47:07
2021-12-22 09:04:56
Helena Lubońska ALF
  • 2x 1/ZAB/Zabawowy dokładności - do 50 cm
  • 1x 23/ZAB/Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm
8 ACCEPTED 2022-01-27 13:46:13
2021-12-22 09:03:36
Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 15/DK C/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm
  • 1x 21/DK C/DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm
  • 1x /GP Dzieci/GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm
7 ACCEPTED 2022-01-07 12:18:35
2021-12-22 09:02:52
Nell Sówka NANDINA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm
  • 1x 7/100/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm
  • 2x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
6 ACCEPTED 2022-01-11 08:00:30
2021-12-22 09:02:15
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 8/110/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm
  • 1x 9/120/Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.120 cm
  • 1x 31/120/Z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 38/GP D i E/GP gr D i E - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.120 cm
5 ACCEPTED 2022-01-27 13:45:02
2021-12-22 09:01:31
Wiktoria Cwalina ULILEN
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 17/DK LL/DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm
  • 1x 19/DK P/DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm
4 ACCEPTED 2022-01-27 13:45:39
2021-12-22 08:58:10
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 2x 12/DK L/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 29/100/Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm
  • 1x 37/Fin D bis/finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm
3 ACCEPTED 2022-01-27 13:45:54
2021-12-22 08:57:39
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 28/90/Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm
  • 1x 36/Fin C/finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm
2 ACCEPTED 2021-12-29 07:47:54
2021-12-22 08:56:26
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 3/60/Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm
  • 1x 4/70/Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm
  • 1x 25/60/Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm
  • 1x 26/70/Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm
  • 1x 34/Fin A1/finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm
1 ACCEPTED 2022-01-11 08:02:21
2021-12-21 13:25:11
Lena Gabriel BIG STAR O Z
  • 2x 14/DK N/DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm
  • 1x 20/DK N/DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm
  • 1x 39/Fin Młodzik DK i JM/finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
2. Banasik Julia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
3. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
4. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
5. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
6. Bieszke-Kujawa Iga Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
0000
7. Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O067719
8. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
9. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
10. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
O048579
11. Burdelas Amelia BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O055549
12. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
13. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
14. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
15. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
16. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
17. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
18. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
19. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
20. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
21. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
22. Dzienia Weronika KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry
2008 (JM.)
O066585
23. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
24. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
25. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
26. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
27. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
28. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
10257910
29. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
30. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
31. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
32. Głogowska Nina Sopocki KJ
2010 (JM.)
O063589
33. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
34. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
35. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
36. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
37. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
10262422
38. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
39. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
40. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
41. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
42. Kaleta Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055846
43. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
44. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
45. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
46. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
47. Kasza Natalia BPK - WMA
2004 (J.)
O046711
48. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
49. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
50. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
51. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
52. Klimaszewska Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O050315
53. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
54. Kowalczyk Wiktoria BPK - MAZ
2008 (JM.)
O061232
55. Kozak Natasza Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
brak
56. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
57. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
58. Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O055762
59. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
60. Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O064947
61. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
62. Kuczkowiak Hanna BPK zachpom
2007 (JM.)
O046461
63. Kwiatkowska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055544
64. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
65. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
66. Laskowska Lena BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O057203
67. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
68. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
69. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
70. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
71. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (J.)
O036302
72. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
brak
73. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
74. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
75. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O057571
76. Mielniczek Zofia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O064811
77. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
78. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
79. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
80. Nazarewicz Julia Sopocki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O062418
81. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
82. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
83. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
84. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
85. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
86. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
87. Pietrzak Pola KJ Kaja Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
88. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
89. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
90. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
91. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
92. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
93. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
94. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
95. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O060237
96. Skibińska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
brak
97. Skłodowska Julia St. J Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O065332
LZRWZJ/484/22
98. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
99. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
100. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
101. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
102. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
103. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
104. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
105. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
106. Walczyk Natasza Polish Pony Club Sp. z o.o.
2013 (Mł.)
O067624
107. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
108. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
109. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
110. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
111. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
112. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
113. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
114. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (JM.)
O061921
115. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (J.)
O043967
116. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
117. Zielony-Sokalska Zuzanna UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O059904
118. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

99

ABDULA DEL COLLE Cheval De Selle Francais POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Cabdula du Tillard
M: Werwein Dc
K033196 25000110398491R
2.

107

ADONIS KOŃ MAŁY POL 2007 wałach siwa/mk:122 F: UCZONY
M: ANGELIKA
A1 K033296 POL 013530019907
3.

188

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: NN
M: NN
D K030735 3720030068444433
4.

18

ALF KUC POL 1996 ogier izabelowata/kuc:kuc F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
5.

89

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George/ Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna/ Coednewydd Expres
C K028854 826046020174914
6.

150

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
C K022823 616013640032412
7.

194

ARTINUS SP POL 2005 ogier ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Arabeska / Arcus
K009707 POL009550029505
8.

41

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
9.

210

ATIFA SP POL 2016 klacz gniada/- F: If du Reverdy
M: Atlantyda
K029056 616009590167716
10.

207

BALLINACLOUGH ISLAND GIRL CONEMARA POL 2011 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Crosskeys Rebel
M: Oranisland Star
gr.D K031236 M33720040000271
11.

117

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
12.

181

BATOR KUC POL 2004 wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
A1 K022347 0136115850
13.

15

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Bunia / Bolero
D K021760 616013640053309
14.

57

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
15.

2

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 wałach kara/163 F: Big Star jr /
M: Papilion / Fedor
K025682 056015255665312
16.

102

BIRKUT M (AA) POL 2015 wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
17.

158

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:141 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
C K029107 82601508032F000
18.

63

BORSALINO KUC POL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
D K028362 056022000251442
19.

144

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
20.

29

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
C K031028 616999610293408
21.

162

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
22.

83

CACHASSIMO HOL. POL 2015 wałach gniada/168 F: Cachas / Caretino
M: P-Calvana Pro / Calvados II
K030436 DE421000753015
23.

153

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
A1 K009557 616999611504104
24.

206

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/170 F: Caretino Gold
M: Upona
brak -
25.

209

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
26.

105

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
27.

32

CASTLE ELLIS TINA KUC WALIJSKI IRL 2011 klacz siwa/kuc:128 F: nn /
M: nn /
A1 K033179 LHI23725
28.

116

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:153 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
E K032265 616013520037417
29.

151

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
30.

55

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8 /
M: Naomi / Nikado
D K030811 DE4353500003108
31.

31

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
32.

84

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
33.

192

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
34.

54

COMIENZO HOL NED 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
35.

26

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
36.

58

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
37.

211

CYGAN KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Xxx 616999610221917
38.

149

CYGAN BRAK POL 2017 wałach srokata/kuc:brak F: nn
M: nn
C brak brak
39.

195

CYGNI Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/165 F: Fly To The Stars
M: Czarda Blue
brak 170/2010
40.

44

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
41.

50

DAISY KUC POL 2008 klacz skarogniada/kuc:141 F: Domingo
M: Lady Laura 3
C brak .
42.

187

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
A1 Brak 616 013 61 00919 13
43.

138

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
44.

129

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 POL013530101604
45.

205

DENVER Z ZANGERSHEIDE NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol
M: Kina B
K016213 Z-612504
46.

100

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
D K020943 528017201100673
47.

185

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: KYDROS
M: DISKRA
C K028653 616013520078713
48.

154

DREAM ON KWPN NED 2008 wałach gniada/175 F: Douglas
M: Arina
05357 983468
49.

180

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
D K031581 DE 427270089609
50.

166

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
51.

30

EGZORCYSTA KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:139 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza
C K012364 POL013611069903
52.

60

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
53.

20

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
A1 K029748 276080000181828
54.

28

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Euforia / Canadian Winter
D K022467 616013670113712
55.

122

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/147 F: Tupet
M: Felina
D 0000 000
56.

36

FAZA AS KUC FELIŃSKI POL 2007 mare bay/kuc:140 F: TopEwita /
M: Fanta
C K016234 -
57.

142

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
58.

130

FLYING DREAM DRP GER 2008 wałach gniada/kuc:149 F: For Kids Only /
M: nn /
D K030613 DE020000018106
59.

79

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
60.

65

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
61.

163

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi TN
M: MME Pompadour
K033438 724016116045180
62.

97

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
63.

25

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
D K029410 DE441411227909
64.

114

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Ed
M: Gryta
C K031181 616 013 64 00794 17
65.

171

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
66.

152

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
A1 K021205 616013610071212
67.

42

HARA KUC POL Brak klacz siwa/kuc:146cm F: NN
M: NN
D K025911 616999520166506
68.

126

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
69.

59

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka
C K030254 BELP218254BWP
70.

73

HERMES ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach inna/kuc:147 F: Riko/Lester
M: Hawana/Wiedźmin Ponysport
D K031044 6160135802686017
71.

115

HEROS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Ed
M: Hanna H Montana / Wildzang's Silvano
A1 K031096 616013640076915
72.

164

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
73.

46

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K007301 POL999611032300
74.

167

ISIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Drosselklang II
M: Asanta
K030303 203009224895012
75.

56

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K018737 616999610318008
76.

43

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
77.

85

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
78.

94

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
D K021265 616013670121909
79.

183

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
80.

81

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167 616013640078212
81.

169

KLIPER KUC POL 2003 wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
A0 K024146 POL013530131303
82.

173

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
83.

125

L-BRENDA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora
C K017140 616013680078609
84.

155

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL 009580227505
85.

132

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
A1 Brak 696098200086795
86.

61

LESANTTI - DEN 2013 klacz gniada/167 F: Lando Blue
M: Mighty Power
None DE498270000613
87.

13

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
88.

47

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: VIP
M: Peggy
C K029868 013670148508
89.

193

LITTLE BEAUTY NRPW POL 1999 wałach kara/118 F: Nn
M: Nn
A0 K032789 372414002988627
90.

190

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: Trzy po trzy
M: Laguna
D K032198 616013640080014
91.

68

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:149 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
92.

175

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:- F: Tupet /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
D K028956 616013670068215
93.

178

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
C K027232 616 999 53 02422 14
94.

87

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
A1 K025715 616013570174212
95.

39

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
D K020711 DE435350017509
96.

71

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Tijd Vlit’s Santiago
M: Maja
Brak 6160136101077
97.

27

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
98.

88

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
C K021624 616013660745308
99.

184

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
D K029742 616013640042915
100.

93

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Martini
M: Hipsy
A1 K029946 616016390028412
101.

90

MILAGROSS TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
D PZJ:K023004 616999600286011
102.

143

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C K017501 POL0135570315207
103.

123

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
104.

95

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
A1 K026291 161999610284910
105.

16

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
D K026584 616013520102614
106.

62

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
107.

98

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 wałach gniada/kuc:147 F: Nobel
M: Nicoletta
D K007893 DE441410094000
108.

67

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
109.

156

ORIDA M Czeska Ciepłokrwista POL 2009 klacz gniada/176 F: Aristo Z
M: Orkana M
K028444 203009226720409
110.

17

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 wałach kasztanowata/161 F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209
111.

106

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
A0 K030437 616999520132712
112.

191

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
113.

104

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
114.

159

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
A1 K011681 POL 013610131408
115.

35

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
D K022904 616013600096912
116.

177

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
A0 K024691 POL 013 54 01294
117.

172

PRIAM WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/178 F: Konkret 2
M: Plejada
Brak 616007610083615
118.

179

PYSIO KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K015906 616999640099210
119.

103

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
120.

170

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
A0 K029007 616013600465907
121.

127

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
122.

10

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
123.

168

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
K014537 POL009670021509
124.

53

REYLEM CORNELIA KUC WAL. GBR 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes / Rotherwood State Occasion
M: Reylem Carmen / Bourneside Eastman
C K027046 826046020143418
125.

69

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
A0 K029876 427270090002
126.

80

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
127.

33

ROYAL MAGIC 18 DRP POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Rashing Boy /
M: Marie / Magic Man
D K032880 DE455870197907
128.

92

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
A1 K030651 616999530188417
129.

111

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965 616013640116009
130.

165

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
A1 K030808 POL999611052404
131.

161

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:136 F: Szaman /
M: Sonia /
C K023357 013610105408
132.

49

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
C K014194 POL013640083408
133.

96

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 wałach ciemnokasztanowata/kuc:kuc:ku F: Shönbrun Landgraf
M: Ruzenka/SerifS.V.
C K007887 203001924653103
134.

147

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
135.

12

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
136.

160

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
C K014263 POL013630041605
137.

76

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo
M: Shira
A1 K030537 POL 0136101994
138.

113

TONY’S BOY KUC WAL. IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: nn /
M: nn /
D K029112 372003006844540
139.

186

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda/ Tabor
A1 K025107 POL013530189108
140.

148

TOPAZ MŁP POL 2005 wałach gniada/168 F: Veritas 6
M: Tamaria
K010029 POL006580233905
141.

19

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
A1 K014651 POL013640024405
142.

70

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
143.

86

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P.
M: Tara Texass
D K027048 POL013670165307
144.

14

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
145.

64

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D K024184 826082-001201313
146.

208

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
147.

110

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus
M: Valencia/Compliment
K018832 61600964000260
148.

182

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
A1 K025821 ULEN82604602068
149.

176

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
150.

48

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
Rider Club
Competition
Prize
Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
150
SUM:
150.00
Banasik Julia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
150
SUM:
150.00
Becker Zuzanna JKS Barłomino
50
SUM:
50.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
50
SUM:
50.00
Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
50
100
SUM:
150.00
Chylińska Antonia KJ Dilmar
100
150
SUM:
250.00
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
150
150
300
SUM:
600.00
Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
50
SUM:
50.00
Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
50
SUM:
50.00
Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
200
SUM:
200.00
Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
200
SUM:
200.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
200
150
SUM:
350.00
Gac Apolonia SKJ
120
SUM:
120.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Głogowska Nina Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
50
50
SUM:
100.00
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
200
SUM:
200.00
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
300
SUM:
300.00
Kaleta Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
300
SUM:
300.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
100
100
300
100
200
SUM:
800.00
Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
150
SUM:
150.00
Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
80
SUM:
80.00
Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
200
50
SUM:
250.00
Kuczkowiak Hanna BPK zachpom
50
SUM:
50.00
Kwiatkowska Julia BPK (MAZ)
120
SUM:
120.00
Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
150
SUM:
150.00
Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
100
SUM:
100.00
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
50
SUM:
50.00
Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
80
150
200
SUM:
430.00
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
100
80
SUM:
180.00
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
100
SUM:
100.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
200
200
SUM:
400.00
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
50
50
SUM:
100.00
Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
100
SUM:
100.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
50
50
SUM:
100.00
Pietrzak Pola KJ Kaja Czosnowo
50
SUM:
50.00
Rąbca Milena JKS Niestępowo
200
SUM:
200.00
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
100
SUM:
100.00
Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
100
SUM:
100.00
Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
150
150
350
150
300
SUM:
1100.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
100
100
200
SUM:
400.00
Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
150
100
100
SUM:
350.00
Walczyk Natasza Polish Pony Club Sp. z o.o.
150
SUM:
150.00
Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
100
SUM:
100.00
Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
50
120
SUM:
170.00
Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
2022-01-28
12
2022-01-28
18
2022-01-29
1
2022-01-29
2
150
2022-01-30
16
Banasik Julia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUNIOR (94)
2022-01-28
9
2022-01-29
45
2022-01-29
37
2022-01-30
2
150
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2022-01-28
3
2022-01-28
17
2022-01-29
13
2022-01-30
3
50
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (209)
2022-01-29
4
2022-01-30
5
50
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (56)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
34
2022-01-30
2022-01-29
23
Bieszke-Kujawa Iga
Reimann Team Karlino
PYSIO (179)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Błądek Michalina
UKJ Reimann Team Karlino
RICARDA (69)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
2022-01-29
11
2022-01-30
6
50
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-01-28
12
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-30
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-01-28
22
2022-01-28
3
50
2022-01-29
37
2022-01-29
3
2022-01-30
4
100
Burdelas Amelia
BPK (MAZ)
2022-01-28
17
2022-01-29
52
2022-01-29
48
2022-01-30
22
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEONIA P (132)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
2022-01-29
7
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (173)
2022-01-28
2022-01-28
8
2022-01-29
1
2022-01-29
17
2022-01-30
6
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (41)
2022-01-28
2022-01-28
8
2022-01-28
8
2022-01-29
1
2022-01-29
3
100
2022-01-30
3
150
HARA (42)
2022-01-28
19
2022-01-28
19
2022-01-29
45
2022-01-29
16
2022-01-30
5
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (12)
2022-01-29
1
2022-01-30
3
150
LEXUS (13)
2022-01-28
6
2022-01-28
17
2022-01-29
3
2022-01-30
3
150
ULILEN (14)
2022-01-28
1
2022-01-28
6
2022-01-29
10
2022-01-29
2022-01-30
1
300
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
POSEJDON (177)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
2022-01-29
9
2022-01-30
5
50
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
30
2022-01-29
30
2022-01-30
9
2022-01-28
33
2022-01-28
1
2022-01-29
34
2022-01-29
20
2022-01-30
5
50
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-01-28
33
2022-01-28
6
2022-01-29
20
2022-01-29
42
2022-01-30
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DURANTO Z (180)
2022-01-28
1
2022-01-28
21
2022-01-29
18
2022-01-29
3
2022-01-30
11
BATOR (181)
2022-01-28
1
2022-01-29
6
2022-01-30
1
200
2022-01-29
1
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (178)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
15
2022-01-29
47
2022-01-30
3
50
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2022-01-28
8
2022-01-29
4
2022-01-30
2022-01-28
6
Dzienia Weronika
KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry
ISIS (167)
2022-01-28
7
2022-01-28
12
2022-01-29
12
2022-01-29
24
2022-01-30
5
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-30
4
2022-01-29
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
VELVET (208)
2022-01-29
23
2022-01-29
1
2022-01-30
12
Fediow Daria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-01-28
16
2022-01-28
7
2022-01-29
18
2022-01-29
14
2022-01-30
2
200
DAISY (50)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
33
2022-01-29
18
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (144)
2022-01-28
6
2022-01-28
3
2022-01-29
4
2022-01-29
1
200
2022-01-30
3
150
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
L-BRENDA (125)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-30
13
2022-01-29
51
2022-01-29
40
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-01-28
6
2022-01-28
2
2022-01-29
10
2022-01-30
10
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (191)
2022-01-28
11
2022-01-28
10
2022-01-29
13
2022-01-29
7
2022-01-30
1
120
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (183)
2022-01-28
1
2022-01-28
3
2022-01-29
14
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2022-01-28
3
2022-01-28
2022-01-29
2
150
2022-01-30
17
Głogowska Nina
Sopocki KJ
2022-01-28
1
2022-01-28
3
50
2022-01-29
6
2022-01-29
11
2022-01-30
12
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
CHARLTON (151)
2022-01-28
3
2022-01-28
11
2022-01-29
8
2022-01-29
9
2022-01-30
12
DREAM ON (154)
2022-01-28
2022-01-28
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (152)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
6
2022-01-29
1
2022-01-30
8
50
CAJERO (153)
2022-01-28
2022-01-28
33
2022-01-29
10
2022-01-29
15
2022-01-30
7
50
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-01-28
7
2022-01-28
12
2022-01-29
25
2022-01-29
17
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (160)
2022-01-28
33
2022-01-28
13
2022-01-29
11
2022-01-29
11
2022-01-30
10
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
BARBÓRKA (117)
2022-01-28
6
2022-01-28
2
2022-01-29
8
2022-01-29
5
2022-01-30
2
200
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-01-28
2022-01-29
1
2022-01-29
2022-01-30
1
300
Jensen Natalia
JKS Barłomino
HEROS PK (115)
2022-01-28
2022-01-29
10
2022-01-29
2022-01-30
6
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-01-28
8
2022-01-28
4
2022-01-28
2022-01-29
1
2022-01-29
6
2022-01-30
15
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (87)
2022-01-29
1
2022-01-29
37
2022-01-30
13
Kaleta Zuzanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-01-29
13
2022-01-29
7
2022-01-30
1
300
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2022-01-28
6
2022-01-28
11
2022-01-29
5
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (127)
2022-01-28
20
2022-01-28
8
2022-01-29
1
2022-01-29
17
2022-01-30
7
Karasińska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (102)
2022-01-29
1
2022-01-29
14
2022-01-30
6
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-01-28
15
2022-01-28
14
2022-01-29
17
2022-01-29
15
2022-01-30
4
100
Kasza Natalia
BPK - WMA
2022-01-29
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2022-01-28
7
2022-01-29
25
2022-01-30
17
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
KLIPER (169)
2022-01-28
14
2022-01-28
1
2022-01-29
7
2022-01-29
3
2022-01-30
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2022-01-28
2
100
2022-01-28
2
100
2022-01-29
2022-01-29
3
2022-01-30
2
300
2022-01-28
2
100
2022-01-28
4
2022-01-29
3
2022-01-29
2
2022-01-30
2
200
2022-01-28
2
2022-01-28
15
2022-01-29
13
2022-01-29
11
2022-01-30
9
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2022-01-28
11
2022-01-28
16
2022-01-29
16
2022-01-29
14
2022-01-30
Klimaszewska Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
DEMON (129)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-01-28
1
2022-01-28
32
2022-01-29
2
2022-01-29
1
2022-01-30
10
Kowalczyk Wiktoria
BPK - MAZ
EVO (28)
2022-01-28
11
2022-01-28
7
2022-01-29
3
2022-01-29
3
2022-01-30
Kozak Natasza
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
CYGAN (149)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (103)
2022-01-29
17
2022-01-29
19
2022-01-30
13
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-01-28
19
2022-01-28
CAMELIA (206)
2022-01-28
12
2022-01-28
15
Kraśko Aleksander
LKJ Gałkowo
2022-01-28
6
2022-01-28
1
150
2022-01-29
9
2022-01-29
1
2022-01-30
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (184)
2022-01-28
1
2022-01-28
27
2022-01-29
18
2022-01-29
37
2022-01-30
2
80
Krzeszewska Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-01-29
18
2022-01-29
30
2022-01-30
20
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2022-01-28
3
2022-01-28
2022-01-29
18
2022-01-29
6
2022-01-30
2
200
ORIDA M (156)
2022-01-28
3
2022-01-29
9
2022-01-30
5
50
2022-01-28
1
2022-01-29
7
Kuczkowiak Hanna
BPK zachpom
FALCO (122)
2022-01-28
8
2022-01-28
6
2022-01-29
11
2022-01-30
5
50
2022-01-29
12
Kwiatkowska Julia
BPK (MAZ)
2022-01-28
20
2022-01-28
18
2022-01-29
49
2022-01-30
1
120
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (49)
2022-01-28
15
2022-01-28
10
2022-01-29
10
2022-01-29
1
2022-01-30
6
Kwintkiewicz Pola
PLJ
G-SHOCK (97)
2022-01-28
2
2022-01-28
3
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
10
Laskowska Lena
BPK (MAZ)
SMYK (161)
2022-01-28
1
2022-01-28
8
2022-01-29
1
2022-01-29
3
2022-01-30
15
Laskowska Róża
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-01-28
16
2022-01-28
2022-01-29
6
2022-01-29
2022-01-30
2
150
2022-01-29
3
Laskowski Julian
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-01-28
1
2022-01-28
14
2022-01-29
42
2022-01-30
3
50
2022-01-29
25
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2022-01-28
1
2022-01-28
28
2022-01-29
3
2022-01-29
30
2022-01-30
18
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2022-01-28
1
2022-01-28
29
2022-01-29
18
2022-01-29
40
2022-01-30
14
2022-01-28
2022-01-28
2
100
2022-01-29
15
2022-01-29
3
2022-01-30
19
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2022-01-28
6
2022-01-28
4
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
4
Lubońska Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (18)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
1
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (10)
2022-01-28
1
2022-01-28
33
2022-01-29
23
2022-01-30
2022-01-29
10
ALF (18)
2022-01-28
2022-01-29
5
2022-01-30
4
100
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (81)
2022-01-28
42
2022-01-28
26
2022-01-29
30
2022-01-29
50
2022-01-30
7
50
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2022-01-28
11
2022-01-28
2022-01-29
12
2022-01-30
11
2022-01-28
4
2022-01-28
4
2022-01-29
6
2022-01-30
Mielniczek Zofia
KJ Wiktorowo
PRIAM (172)
2022-01-28
19
2022-01-28
20
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
11
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-01-28
2022-01-28
2022-01-29
2022-01-29
10
2022-01-28
9
2022-01-29
5
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (88)
2022-01-28
5
2022-01-28
13
2022-01-29
25
2022-01-29
6
2022-01-30
21
2022-01-30
2
80
2022-01-28
1
150
2022-01-29
1
2022-01-30
1
200
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (171)
2022-01-28
11
2022-01-28
3
2022-01-29
7
2022-01-29
3
100
2022-01-30
2
80
Nazarewicz Julia
Sopocki Klub Jeździecki
TANGO (76)
2022-01-28
1
2022-01-28
33
2022-01-29
6
2022-01-30
2022-01-29
1
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2022-01-28
1
2022-01-29
18
2022-01-30
4
100
SANTIAGO (111)
2022-01-28
1
2022-01-29
20
2022-01-30
9
GRIXEL PK (114)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
12
2022-01-29
8
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-01-28
18
2022-01-28
11
2022-01-29
17
2022-01-29
5
2022-01-30
18
2022-01-28
11
2022-01-28
11
2022-01-29
1
200
2022-01-29
1
200
2022-01-30
14
2022-01-28
3
2022-01-28
15
2022-01-29
16
2022-01-29
12
2022-01-30
6
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-01-28
15
2022-01-28
3
50
2022-01-29
10
2022-01-29
6
2022-01-30
5
50
Pawłowska Julia
RIO GRANDE Krosinko
MIKO (93)
2022-01-28
33
2022-01-28
33
2022-01-29
23
2022-01-29
30
2022-01-30
14
2022-01-28
10
2022-01-29
18
2022-01-29
11
2022-01-30
3
100
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
NADIA (95)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-28
7
2022-01-28
2022-01-29
6
2022-01-29
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2022-01-28
3
50
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
2022-01-28
3
50
Pietrzak Pola
KJ Kaja Czosnowo
2022-01-29
5
2022-01-29
30
2022-01-30
6
50
ADONIS (107)
2022-01-29
6
2022-01-29
2022-01-30
11
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
ATIFA (210)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
13
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
POLLY (35)
2022-01-28
2022-01-28
2022-01-29
25
2022-01-29
18
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
3
2022-01-29
10
2022-01-30
1
200
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
36
2022-01-29
10
2022-01-30
3
100
2022-01-28
1
2022-01-28
12
2022-01-29
10
2022-01-29
30
2022-01-30
23
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2022-01-29
2022-01-29
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
VERONA (110)
2022-01-28
1
2022-01-29
11
2022-01-30
8
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (68)
2022-01-28
25
2022-01-28
5
2022-01-29
12
2022-01-29
10
2022-01-30
4
100
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SARA (165)
2022-01-28
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-30
Sierakowska Kalina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-01-29
18
2022-01-29
2
2022-01-30
8
50
Skibińska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (148)
2022-01-28
2022-01-28
2022-01-30
Skłodowska Julia
St. J Stajnia Podolszyn
FAZA AS (36)
2022-01-28
1
2022-01-29
3
2022-01-29
3
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-01-28
9
2022-01-28
3
2022-01-29
7
2022-01-29
10
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (27)
2022-01-28
2022-01-28
1
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-30
2022-01-28
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (15)
2022-01-28
1
150
2022-01-28
1
150
2022-01-29
1
2022-01-30
1
350
NANDINA (16)
2022-01-28
14
2022-01-28
5
2022-01-29
7
2022-01-29
1
2022-01-30
2022-01-28
15
2022-01-28
1
2022-01-29
2
150
2022-01-30
1
300
Szczechura Magdalena
BPK
MOLLY C (123)
2022-01-28
2022-01-28
2022-01-29
11
2022-01-29
2022-01-29
7
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-01-28
2022-01-29
2022-01-29
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (92)
2022-01-28
4
2022-01-28
17
2022-01-29
36
2022-01-30
7
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (60)
2022-01-28
18
2022-01-29
6
2022-01-30
4
100
2022-01-29
3
100
2022-01-29
1
200
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ERIKA (20)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
8
2022-01-29
20
2022-01-30
12
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-01-28
1
150
2022-01-28
2
100
2022-01-29
12
2022-01-29
6
2022-01-30
4
100
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
6
2022-01-29
1
2022-01-30
2
150
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
FUEGO CN (163)
2022-01-28
2022-01-28
12
2022-01-30
DENVER Z (205)
2022-01-29
1
2022-01-30
7
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
IKONA (46)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
3
2022-01-29
1
2022-01-30
3
100
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (44)
2022-01-28
1
2022-01-28
2022-01-29
11
2022-01-29
11
2022-01-30
16
Winnicka Katarzyna
KJ Wiktorowo
RAWDAT (168)
2022-01-28
8
2022-01-28
15
2022-01-29
22
2022-01-29
1
2022-01-30
8
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream Łódź
MAROKO (71)
2022-01-28
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
TOPAZ (186)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
28
2022-01-29
23
2022-01-30
DANDY (187)
2022-01-28
33
2022-01-28
1
2022-01-29
1
2022-01-29
10
2022-01-30
4
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2022-01-28
3
2022-01-28
15
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
9
2022-01-28
1
2022-01-28
18
2022-01-29
28
2022-01-29
11
2022-01-30
6
50
CYGAN (211)
2022-01-30
1
120
Wygnańczuk Julia
SKJ
DOX (185)
2022-01-28
1
2022-01-28
1
2022-01-29
23
2022-01-29
30
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-30
5
Załęska Hanna
MKJ Nenia Pasłęk
ARTINUS (194)
2022-01-29
1
2022-01-29
15
Zawadzka Katarzyna
SKJ Beckersport Laszczki
2022-01-28
1
2022-01-28
23
2022-01-29
25
2022-01-29
3
2022-01-30
5
50
Zielony-Sokalska Zuzanna
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (190)
2022-01-28
1
2022-01-28
24
2022-01-29
42
2022-01-29
18
2022-01-30

Number of Riders: 118

Number of Horses: 150

The sum of prizes: 9 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl