Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
230 ACCEPTED 2022-03-10 12:36:00
2022-03-10 12:36:00
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
229 ACCEPTED 2022-03-10 09:44:34
2022-03-09 22:53:00
Patrycja Witkowska MEXICANA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
228 ACCEPTED 2022-03-10 09:43:41
2022-03-09 21:42:28
Julia Kijowska MR PUKETORP
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
227 ACCEPTED 2022-03-11 08:21:27
2022-03-09 21:33:21
Julia Gruchała ARNAT
  • 2x 5/L-egz./L - Egzaminacyjny
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
226 ACCEPTED 2022-03-10 09:44:27
2022-03-09 21:05:59
Bartłomiej Ostręga LORINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
225 ACCEPTED 2022-03-10 11:45:00
2022-03-09 19:03:52
Maria Wintoch CANDY LADY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
224 ACCEPTED 2022-03-10 12:59:11
2022-03-09 18:53:10
Zuzanna Bala NOWATOR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
223 ACCEPTED 2022-03-10 09:56:09
2022-03-09 18:44:20
Kamil Dudzik BELLA MARIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
222 ACCEPTED 2022-03-10 09:43:54
2022-03-09 18:31:47
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
221 ACCEPTED 2022-03-09 13:58:52
2022-03-09 13:32:46
Róża Wójcikiewicz CYGAN
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
220 ACCEPTED 2022-03-09 12:28:41
2022-03-09 12:03:01
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
219 ACCEPTED 2022-03-09 12:28:54
2022-03-09 12:02:39
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
218 ACCEPTED 2022-03-09 17:40:29
2022-03-09 10:35:15
Klaudia Makowska WINTER QUEEN
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
217 ACCEPTED 2022-03-09 17:42:26
2022-03-09 10:34:54
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
216 ACCEPTED 2022-03-09 13:05:03
2022-03-09 09:15:28
Kalina Kamińska BRANCO
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
215 ACCEPTED 2022-03-11 09:04:11
2022-03-09 09:04:39
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
214 ACCEPTED 2022-03-09 08:28:04
2022-03-08 23:51:31
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
213 ACCEPTED 2022-03-09 08:28:12
2022-03-08 23:51:13
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
212 ACCEPTED 2022-03-09 17:42:44
2022-03-08 22:42:09
Karolina Kruszewska KALTER
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
211 ACCEPTED 2022-03-11 07:56:43
2022-03-08 22:20:56
Marek Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
210 ACCEPTED 2022-03-11 07:56:45
2022-03-08 22:20:13
Marek Pawluczuk CONDUCTOR
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
209 ACCEPTED 2022-03-11 07:55:51
2022-03-08 22:19:21
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
208 ACCEPTED 2022-03-11 07:55:53
2022-03-08 22:18:38
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
207 ACCEPTED 2022-03-08 21:59:09
2022-03-08 21:02:11
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
206 ACCEPTED 2022-03-08 21:59:20
2022-03-08 20:59:15
Karolina Rogala HERSYLIA ZK
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
205 ACCEPTED 2022-03-08 21:59:31
2022-03-08 20:58:29
Karolina Rogala GULIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
204 ACCEPTED 2022-03-10 12:59:30
2022-03-08 19:57:41
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
203 ACCEPTED 2022-03-08 21:59:45
2022-03-08 18:11:59
Maja Skorwider NELA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
202 ACCEPTED 2022-03-09 17:41:07
2022-03-08 13:14:58
Ewa Bednarz WHITE QUEEN
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
201 ACCEPTED 2022-03-08 12:46:07
2022-03-08 12:29:51
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
200 ACCEPTED 2022-03-08 12:46:15
2022-03-08 12:29:16
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
199 ACCEPTED 2022-03-08 16:25:02
2022-03-08 09:18:45
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
198 ACCEPTED 2022-03-11 11:40:20
2022-03-08 06:40:45
Nadia Zielińska KALI
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
197 ACCEPTED 2022-03-09 15:34:45
2022-03-07 22:26:25
Kinga Kyrcz CHIRON
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
196 ACCEPTED 2022-03-10 09:43:17
2022-03-07 22:18:05
Patrycja Puhaczewska THUNDER
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
195 ACCEPTED 2022-03-10 09:43:31
2022-03-07 21:50:15
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
194 ACCEPTED 2022-03-10 09:43:33
2022-03-07 21:49:37
Magdalena Szczechura DAFNE
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
193 ACCEPTED 2022-03-10 12:37:15
2022-03-07 19:37:12
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
192 ACCEPTED 2022-03-08 12:48:13
2022-03-07 18:29:26
Laura Kszczanowicz BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
191 ACCEPTED 2022-03-10 09:53:41
2022-03-07 18:10:14
Angelika Bogacka GRAND MARSHALL ZAGORKA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
190 ACCEPTED 2022-03-08 12:48:42
2022-03-07 16:13:58
Natasza Stasiak SKARLET
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
189 ACCEPTED 2022-03-08 12:48:45
2022-03-07 16:13:19
Natasza Stasiak ASHTREE JEMIMA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
188 ACCEPTED 2022-03-10 13:00:20
2022-03-07 14:57:18
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
187 ACCEPTED 2022-03-10 13:31:41
2022-03-07 14:57:02
Mateusz Kiempa ALANCAS
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
186 ACCEPTED 2022-03-07 21:29:25
2022-03-07 14:45:10
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
185 ACCEPTED 2022-03-09 17:42:03
2022-03-07 11:36:40
Weronika Czarnecka ALLADINO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
184 ACCEPTED 2022-03-08 08:40:19
2022-03-07 11:36:31
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
183 ACCEPTED 2022-03-07 11:46:15
2022-03-07 11:02:25
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
182 ACCEPTED 2022-03-07 09:32:39
2022-03-07 09:09:07
Natalia Wilkowska VINO 26
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
181 ACCEPTED 2022-03-07 09:32:46
2022-03-07 09:08:43
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
180 ACCEPTED 2022-03-07 11:00:07
2022-03-07 09:00:18
Justyna Kotowska SUSA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
179 ACCEPTED 2022-03-06 22:26:39
2022-03-06 21:32:58
Pola Cichla DIANA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
178 ACCEPTED 2022-03-07 12:21:19
2022-03-06 20:19:47
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
177 ACCEPTED 2022-03-06 22:26:46
2022-03-06 20:09:49
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
176 ACCEPTED 2022-03-06 17:42:51
2022-03-06 15:53:30
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
175 ACCEPTED 2022-03-06 17:42:59
2022-03-06 15:35:42
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
174 ACCEPTED 2022-03-10 11:16:24
2022-03-06 11:46:14
Marcel Hiller KARRERAS
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
173 ACCEPTED 2022-03-08 08:41:16
2022-03-06 11:13:36
Katarzyna Falkiewicz BALLINACLOUGH ISLAND GIRL
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
172 ACCEPTED 2022-03-11 07:57:39
2022-03-06 11:02:06
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
171 ACCEPTED 2022-03-11 09:22:10
2022-03-06 10:50:27
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x 16/P/P - zwykły
170 ACCEPTED 2022-03-06 11:02:06
2022-03-06 10:49:24
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
169 ACCEPTED 2022-03-09 17:44:50
2022-03-06 07:57:28
Grzegorz Psiuk EAGLE EH Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
168 ACCEPTED 2022-03-10 13:00:46
2022-03-05 21:59:09
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
167 ACCEPTED 2022-03-09 09:36:17
2022-03-05 19:19:15
Agnieszka Kowalewska DEJZI
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
166 ACCEPTED 2022-03-09 17:40:50
2022-03-05 18:49:53
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
165 ACCEPTED 2022-03-07 12:43:49
2022-03-05 18:46:11
Maria Sternicka WANDER
  • 2x 15/L/L - zwykły
164 ACCEPTED 2022-03-07 12:44:24
2022-03-05 16:19:41
Paula Flaga SPARTAKUS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
163 ACCEPTED 2022-03-05 15:24:31
2022-03-05 12:44:29
Natalia Czech CAMELIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
162 ACCEPTED 2022-03-08 09:26:02
2022-03-05 12:03:02
Malwina Kozań ALKANTARA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
161 ACCEPTED 2022-03-05 15:23:25
2022-03-05 11:02:16
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
160 ACCEPTED 2022-03-05 15:22:50
2022-03-05 10:27:08
Dagmara Kisiel CORMINTTA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
159 ACCEPTED 2022-03-08 08:41:55
2022-03-04 20:39:52
Karolina Staroniewicz - Potrykus CEQ-AS
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
158 ACCEPTED 2022-03-04 21:18:27
2022-03-04 15:50:23
Alicja Siekierska CICINKO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
157 ACCEPTED 2022-03-08 22:00:06
2022-03-04 15:10:27
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
156 ACCEPTED 2022-03-04 13:30:56
2022-03-04 13:28:48
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
155 ACCEPTED 2022-03-11 07:56:50
2022-03-04 12:22:14
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
154 ACCEPTED 2022-03-10 12:45:26
2022-03-04 12:21:30
Julia Wygnańczuk KAMIKAZE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
153 ACCEPTED 2022-03-04 12:28:25
2022-03-04 12:20:25
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
152 ACCEPTED 2022-03-04 17:05:51
2022-03-04 12:19:10
Barbara Jeziorowska DOX
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
151 ACCEPTED 2022-03-09 13:15:24
2022-03-04 12:18:20
Apolonia Gac PANTEON
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
150 ACCEPTED 2022-03-04 13:31:03
2022-03-04 11:01:39
Tola Wawrzkiewicz DENVER Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
149 ACCEPTED 2022-03-04 10:59:55
2022-03-04 10:56:59
Karolina Rogala FUEGO CN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
148 ACCEPTED 2022-03-04 10:38:07
2022-03-04 10:01:04
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
147 ACCEPTED 2022-03-08 08:41:58
2022-03-04 08:51:53
Karolina Staroniewicz - Potrykus TANZANIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
146 ACCEPTED 2022-03-04 09:09:58
2022-03-04 02:31:03
Piotr Gębicki CINZANO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
145 ACCEPTED 2022-03-04 09:10:00
2022-03-04 02:30:35
Piotr Gębicki ARKO WP Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
144 ACCEPTED 2022-03-04 07:47:44
2022-03-04 00:22:40
Karolina Rogala NO FEAR
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
143 ACCEPTED 2022-03-08 12:49:33
2022-03-03 21:34:46
Antonina Buszan ECHMEA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
142 ACCEPTED 2022-03-04 07:50:02
2022-03-03 21:34:21
Grzegorz Psiuk WOLVERINE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
141 ACCEPTED 2022-03-10 07:24:34
2022-03-03 21:33:40
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
140 ACCEPTED 2022-03-04 07:50:21
2022-03-03 21:32:23
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
139 ACCEPTED 2022-03-07 12:44:45
2022-03-03 21:18:47
Beniamin Tomaszewski KOMFORT J
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
138 ACCEPTED 2022-03-07 12:42:22
2022-03-03 21:18:14
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
137 ACCEPTED 2022-03-04 16:00:25
2022-03-03 21:17:52
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
136 ACCEPTED 2022-03-07 12:42:28
2022-03-03 21:17:10
Beniamin Tomaszewski CASAUR Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
135 ACCEPTED 2022-03-04 10:45:11
2022-03-03 19:53:14
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
134 ACCEPTED 2022-03-10 14:08:25
2022-03-03 19:31:00
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
133 ACCEPTED 2022-03-04 12:08:39
2022-03-03 18:24:16
Maria Padalak STAKKATO BOY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
132 ACCEPTED 2022-03-04 12:08:41
2022-03-03 18:23:12
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
131 ACCEPTED 2022-03-04 21:33:28
2022-03-03 16:51:37
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
130 ACCEPTED 2022-03-06 18:14:40
2022-03-03 16:47:57
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
129 ACCEPTED 2022-03-04 10:48:28
2022-03-03 16:21:21
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
128 ACCEPTED 2022-03-04 07:51:12
2022-03-03 15:19:54
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
127 ACCEPTED 2022-03-09 08:25:32
2022-03-03 13:19:45
Jakub Jarecki OGALA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
126 ACCEPTED 2022-03-09 08:25:19
2022-03-03 13:19:28
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
125 ACCEPTED 2022-03-04 17:05:17
2022-03-03 12:24:57
Jakub Bajwoluk OPIUM
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
124 ACCEPTED 2022-03-10 12:39:58
2022-03-03 12:23:25
Filip Falkiewicz CORINO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
123 ACCEPTED 2022-03-10 12:40:01
2022-03-03 12:22:41
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
122 ACCEPTED 2022-03-03 12:55:49
2022-03-03 11:59:30
Urszula Zawadzka SULTAN OF SWING
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
121 ACCEPTED 2022-03-03 12:57:30
2022-03-03 11:07:33
Michalina Pazik CORNET’S LUCKY PUNCH
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
120 ACCEPTED 2022-03-04 09:10:23
2022-03-03 10:37:54
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
119 ACCEPTED 2022-03-08 16:24:21
2022-03-03 07:39:52
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
118 ACCEPTED 2022-03-08 12:49:06
2022-03-03 02:15:45
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
117 ACCEPTED 2022-03-08 09:46:09
2022-03-02 22:11:21
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
116 ACCEPTED 2022-03-04 16:33:01
2022-03-02 21:17:29
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 8/N/N - zwykły
115 ACCEPTED 2022-03-04 16:33:06
2022-03-02 21:16:38
Lena Czeszejko-Sochacka INTRO DE MUZE
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
114 ACCEPTED 2022-03-03 07:53:50
2022-03-02 21:10:13
Julia Cichal SOFI
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
113 ACCEPTED 2022-03-10 13:26:22
2022-03-02 20:50:16
Iga Ciszewska LUCY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
112 ACCEPTED 2022-03-04 07:51:28
2022-03-02 19:21:57
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
111 ACCEPTED 2022-03-04 11:40:15
2022-03-02 18:57:30
Jagoda Borowska COUGAR
  • 2x 8/N/N - zwykły
  • 2x 17/N/N - zwykły
110 ACCEPTED 2022-03-03 07:53:35
2022-03-02 18:03:20
Julian Chrzanowski LOMBARD
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
109 ACCEPTED 2022-03-04 09:10:12
2022-03-02 17:56:18
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
108 ACCEPTED 2022-03-08 12:47:05
2022-03-02 17:45:35
Aleksandra Gorecka CON CONTADOR
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
107 ACCEPTED 2022-03-07 10:36:55
2022-03-02 14:13:47
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
106 ACCEPTED 2022-03-10 08:01:11
2022-03-02 12:34:45
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
105 ACCEPTED 2022-03-07 14:34:29
2022-03-02 11:14:07
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
104 ACCEPTED 2022-03-03 07:51:00
2022-03-01 23:30:43
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
103 ACCEPTED 2022-03-03 12:57:08
2022-03-01 23:11:32
Maja Wolny TANDARA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
102 ACCEPTED 2022-03-02 07:53:09
2022-03-01 22:25:30
Alicja Siekierska GRACIELA
  • 1x 9/C/C - zwykły
101 ACCEPTED 2022-03-02 07:53:11
2022-03-01 22:24:52
Alicja Siekierska BEE
  • 1x 9/C/C - zwykły
100 ACCEPTED 2022-03-02 07:52:51
2022-03-01 19:07:39
Justyna Łopato REWIA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
99 ACCEPTED 2022-03-02 07:53:22
2022-03-01 18:59:24
Monika Kropidłowska NEWMAN
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
98 ACCEPTED 2022-03-02 10:54:23
2022-03-01 16:20:14
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
97 ACCEPTED 2022-03-08 22:00:25
2022-03-01 15:17:32
Lena Budynek PROBUS
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
96 ACCEPTED 2022-03-08 12:05:13
2022-03-01 14:35:56
Marta Pałucka - Boczek LORD PHOENIX K
  • 1x 17/N/N - zwykły
95 ACCEPTED 2022-03-04 16:33:45
2022-03-01 12:52:47
Zuzanna Kopecka LORD
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
94 ACCEPTED 2022-03-04 16:33:48
2022-03-01 12:52:20
Zuzanna Kopecka CASSILIANO
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
93 ACCEPTED 2022-03-04 07:49:01
2022-03-01 11:44:50
Przemysław Sarnowski ILFAST
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
92 ACCEPTED 2022-03-02 07:52:22
2022-03-01 11:15:23
Natalia Sikorska SINUS
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
91 ACCEPTED 2022-03-02 07:52:30
2022-02-28 22:32:52
Natalia Fic CZAKRAM
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
90 ACCEPTED 2022-03-02 07:52:32
2022-02-28 22:31:17
Zofia Fic KAISER
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
89 ACCEPTED 2022-03-03 07:51:56
2022-02-28 21:08:29
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
88 ACCEPTED 2022-03-03 07:51:58
2022-02-28 21:08:06
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
87 ACCEPTED 2022-03-03 07:51:59
2022-02-28 21:07:41
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
86 ACCEPTED 2022-03-03 07:52:00
2022-02-28 21:07:09
Joanna Zbrojkiewicz HELOUISE DE LUX
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
85 ACCEPTED 2022-03-03 07:52:01
2022-02-28 21:06:37
Joanna Zbrojkiewicz DAKAR RIOT
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
84 ACCEPTED 2022-03-07 21:29:57
2022-02-28 20:57:35
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
83 ACCEPTED 2022-03-01 07:55:46
2022-02-28 14:37:14
Róża Wójcikiewicz ABDULA DEL COLLE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
82 ACCEPTED 2022-02-28 13:19:43
2022-02-28 12:54:39
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
81 ACCEPTED 2022-03-04 10:37:51
2022-02-28 10:36:54
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
80 ACCEPTED 2022-03-01 07:55:12
2022-02-28 10:08:44
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
79 ACCEPTED 2022-02-28 13:20:33
2022-02-27 23:30:28
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
78 ACCEPTED 2022-03-10 13:31:11
2022-02-27 22:49:08
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
77 ACCEPTED 2022-03-04 07:49:27
2022-02-27 22:48:36
Nikodem Gryciak G’MEDYK
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
76 ACCEPTED 2022-03-10 21:31:11
2022-02-27 22:48:15
Julia Duszyńska MR.BOJANGLES
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
75 ACCEPTED 2022-03-04 11:40:30
2022-02-27 22:47:30
Laura Brzozowska KIDNEY
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
74 ACCEPTED 2022-03-04 07:49:42
2022-02-27 20:41:16
Martyna Chełstowska AMIGO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
73 ACCEPTED 2022-03-03 12:55:40
2022-02-27 20:35:02
Natalia Bacia FORTUNA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
72 ACCEPTED 2022-03-08 11:24:05
2022-02-27 20:21:51
Maria Bemong AMULET
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
71 ACCEPTED 2022-03-08 11:18:11
2022-02-27 20:15:24
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
70 ACCEPTED 2022-03-01 07:55:04
2022-02-27 18:26:40
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
69 ACCEPTED 2022-03-03 12:56:56
2022-02-27 18:26:14
Zofia Ćwik IRALSINA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
68 ACCEPTED 2022-02-28 12:00:28
2022-02-27 18:25:49
Bartosz Gauza QUIZ 12
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
67 ACCEPTED 2022-02-28 12:00:11
2022-02-27 18:25:23
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
66 ACCEPTED 2022-03-03 12:56:40
2022-02-27 18:14:01
Natasza Wostal GRENADA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
65 ACCEPTED 2022-03-07 21:32:02
2022-02-27 18:05:16
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
64 ACCEPTED 2022-03-04 11:40:00
2022-02-27 17:34:31
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
63 ACCEPTED 2022-03-09 12:33:12
2022-02-27 16:24:54
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
62 ACCEPTED 2022-03-09 12:32:59
2022-02-27 16:24:00
Julia Szamp GREEN DAY
  • 1x 8/N/N - zwykły
61 ACCEPTED 2022-02-28 13:21:05
2022-02-27 11:30:43
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
60 ACCEPTED 2022-02-28 13:21:07
2022-02-27 11:30:19
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
59 ACCEPTED 2022-03-02 10:54:35
2022-02-27 09:31:01
Grzegorz Psiuk BESARIAN
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
58 ACCEPTED 2022-03-04 17:06:25
2022-02-26 18:16:45
Danuta Bielska KALANTINO C
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
57 ACCEPTED 2022-03-04 14:41:07
2022-02-26 12:44:12
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
56 ACCEPTED 2022-03-04 14:41:08
2022-02-26 12:43:47
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
55 ACCEPTED 2022-03-04 14:41:10
2022-02-26 12:43:28
Sylwia Rychlik VAN PERSIE DH Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
54 ACCEPTED 2022-03-07 07:49:02
2022-02-26 08:55:14
Marcin Wnuczko VOUCHER DK Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
53 ACCEPTED 2022-03-07 07:48:57
2022-02-26 08:54:45
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
52 ACCEPTED 2022-03-07 07:48:55
2022-02-26 08:54:14
Sara Wnuczko DANDY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
51 ACCEPTED 2022-03-10 13:32:57
2022-02-25 22:00:44
Dawid Rakoczy QAMAN-EXPRES
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
50 ACCEPTED 2022-03-10 07:51:40
2022-02-25 14:46:27
Kornelia Smura CUSCO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
49 ACCEPTED 2022-03-04 15:58:49
2022-02-25 08:17:15
Dawid Rakoczy GRANDORSE Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
48 ACCEPTED 2022-03-04 15:58:53
2022-02-25 08:16:10
Dawid Rakoczy GOOFY
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
47 ACCEPTED 2022-03-10 13:33:34
2022-02-25 08:14:52
Dawid Rakoczy EWULLI
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
46 ACCEPTED 2022-02-28 13:21:26
2022-02-25 07:10:20
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
45 ACCEPTED 2022-03-02 07:52:42
2022-02-24 21:32:30
Grzegorz Psiuk HISPANUS
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
44 ACCEPTED 2022-03-08 12:49:36
2022-02-24 16:00:26
Antonina Buszan LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
43 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:19
2022-02-22 17:54:54
Marta Pundzis IKE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
42 ACCEPTED 2022-03-03 07:52:29
2022-02-22 08:51:43
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
41 ACCEPTED 2022-02-22 13:49:23
2022-02-20 19:26:06
Pola Narloch EASY D'ANNAY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
40 ACCEPTED 2022-03-03 12:56:31
2022-02-20 11:42:40
Mateusz Werwiński HALA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
39 ACCEPTED 2022-02-25 07:55:03
2022-02-18 18:07:38
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
38 ACCEPTED 2022-03-10 13:27:41
2022-02-18 09:33:22
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:51
2022-02-18 09:32:56
Katarzyna Widzińska LODŻA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
36 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:54
2022-02-18 09:32:22
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
35 ACCEPTED 2022-02-18 12:01:36
2022-02-17 15:42:27
Mariusz Olesiński WHO KNOWS
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
34 ACCEPTED 2022-02-18 12:01:40
2022-02-17 15:41:59
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
33 ACCEPTED 2022-03-10 13:30:38
2022-02-16 21:10:25
Nikola Sobótka HAWANA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
32 ACCEPTED 2022-03-10 07:24:20
2022-02-16 21:10:01
Nikola Sobótka CON PASSIONE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
31 ACCEPTED 2022-03-10 07:24:28
2022-02-16 21:09:18
Nikola Sobótka GARROU DE MESSITERT
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
30 ACCEPTED 2022-03-03 07:53:37
2022-02-16 20:24:53
Julian Chrzanowski SCARLET
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
29 ACCEPTED 2022-02-28 13:20:46
2022-02-15 19:32:24
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 9/C/C - zwykły
28 ACCEPTED 2022-02-28 13:20:55
2022-02-15 19:10:24
Jan Bobik Q.DU REVERDY
  • 1x 8/N/N - zwykły
27 ACCEPTED 2022-02-28 13:20:49
2022-02-15 19:09:45
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 9/C/C - zwykły
26 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:30
2022-02-15 18:34:23
Robert Hestkowski PERHAN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
25 ACCEPTED 2022-03-10 13:34:14
2022-02-15 18:33:49
Robert Hestkowski CHILE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
24 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:35
2022-02-15 18:33:30
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
23 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:38
2022-02-15 18:33:07
Robert Hestkowski A LLE HOPP
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
22 ACCEPTED 2022-03-10 13:32:20
2022-02-15 18:32:42
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
21 ACCEPTED 2022-02-25 07:54:42
2022-02-15 18:32:13
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
20 ACCEPTED 2022-03-03 07:50:43
2022-02-15 15:05:45
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
19 ACCEPTED 2022-03-03 07:50:46
2022-02-15 15:03:40
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
18 ACCEPTED 2022-02-28 13:20:23
2022-02-15 08:32:53
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
17 ACCEPTED 2022-02-28 13:20:14
2022-02-15 08:32:07
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
16 ACCEPTED 2022-02-17 07:52:13
2022-02-14 10:49:47
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
15 ACCEPTED 2022-02-16 12:16:37
2022-02-14 10:46:28
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
14 ACCEPTED 2022-02-17 07:52:20
2022-02-14 10:45:49
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
13 ACCEPTED 2022-02-17 07:52:30
2022-02-14 10:43:51
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
12 ACCEPTED 2022-03-06 10:31:43
2022-02-13 19:02:48
Liwia Banach NESTO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
11 ACCEPTED 2022-03-02 07:52:13
2022-02-12 21:39:52
Ewa Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
10 ACCEPTED 2022-03-09 07:23:21
2022-02-12 21:39:34
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
9 ACCEPTED 2022-03-04 07:48:50
2022-02-09 21:12:13
Agnieszka Kokot LILY-ANN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
8 ACCEPTED 2022-02-22 08:18:49
2022-02-03 16:20:30
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
7 ACCEPTED 2022-03-03 07:52:46
2022-01-21 17:48:08
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
6 ACCEPTED 2022-03-03 07:52:50
2022-01-21 17:47:25
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
5 ACCEPTED 2022-03-04 21:18:08
2021-12-11 19:03:14
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
4 ACCEPTED 2022-03-04 21:17:48
2021-12-11 19:02:58
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
3 ACCEPTED 2022-03-04 21:17:51
2021-12-11 19:02:42
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
2 ACCEPTED 2022-03-10 07:24:41
2021-11-30 19:22:08
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
1 ACCEPTED 2022-02-08 17:08:56
2021-11-07 19:46:30
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O032628
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
4. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
5. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
6. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
7. Bajwoluk Jakub Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2001 (MJ.)
brak
8. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
9. Bala Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
2005 (J.)
O067160
10. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
11. Bednarz Ewa BPK
2007 (JM.)
0057703
12. Bemong Maria Bez Przynależności Klubowej
S
O039473
13. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
14. Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
S
O014550
15. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
16. Bogacka Angelika Sopocki Klub Jeździecki
S
0004888
17. Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O033325
18. Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O062623
19. Budynek Lena Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O061872
20. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
21. Chełchowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O064448
22. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
23. Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
2002 (MJ.)
O041313
24. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
25. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
26. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
27. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
28. Cichal Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O037117
29. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
30. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
31. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
32. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
33. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
34. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
35. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O024992
36. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
37. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
38. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
39. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
40. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
41. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
42. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
43. Dudzik Kamil Sopocki Klub Jeździecki
S
O058152
44. Duszyńska Julia JKS AMICO Mołdawin
2006 (J.)
O065641
45. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
46. Falkiewicz Katarzyna OKJ TABUN
S
O004332
47. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
48. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
O063672
49. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
O063671
50. Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
S
O045255
51. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
52. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
53. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
54. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
55. Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
S
O002455
56. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
57. Gorecka Aleksandra Pomorski Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061687
58. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
59. Gruchała Julia JKS Barłomino
2006 (J.)
O062078
60. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
61. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
62. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
S
O032375
63. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
64. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
65. Hiller Marcel Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O058374
66. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050336
O050336
67. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
68. Jeziorowska Barbara Sopocki KJ
2010 (JM.)
O066427
69. Kaczmarek Blanka Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
70. Kamińska Kalina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O059660
71. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
72. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
73. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O043456
74. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
75. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
76. Kijowska Julia BPK
2006 (J.)
O046829
77. Kisiel Dagmara Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O056710
78. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
79. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
80. Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
81. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
10217957
82. Kotowska Justyna SKJ Sopot
S
O001280
10096861
83. Kowalewska Agnieszka Kj Turze
S
O035509
84. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
85. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
S
O044235
86. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
87. Kruszewska Karolina brak
S
brak
88. Kszczanowicz Laura brak
S
brak
89. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
90. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
91. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
92. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
93. Laskowska Maria BPK (Szczecin)
2005 (J.)
O037282
94. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (J.)
O036302
95. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
96. Łopato Justyna Klub Jeździecki Dilmar
S
O019289
97. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
98. Makowska Klaudia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O055004
99. Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA
S
O003420
100. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
101. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
102. Narloch Pola SCSJ Coval
2003 (MJ.)
O040283
103. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
104. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
105. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
106. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
107. Ostręga Bartłomiej KJ Bertyn
S
O020981
108. Padalak Maria SKJ Sopot
2006 (J.)
O041037
109. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
110. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
111. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
112. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
113. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
114. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
115. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
116. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
117. Polanek Zofia St.CSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
118. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
119. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
120. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
121. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
122. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
O001094
123. Puhaczewska Patrycja brak
2006 (J.)
brak
124. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
Brak
125. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
126. Radzikowska Nadia Jks u Robsonów
2008 (JM.)
O063188
127. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
128. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
129. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
130. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
131. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
132. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
133. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
134. Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
2003 (MJ.)
O042315
10262549
135. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
136. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
137. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
138. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
139. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
140. Sikorska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061879
141. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
142. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O042287
143. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
144. Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O057357
145. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
146. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
147. Sternicka Maria BPK
2009 (JM.)
O059691
148. Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
149. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
150. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
151. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
152. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
153. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
154. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
155. Tomaszewska Kalina Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O053330
156. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
157. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
158. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
159. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
O059427
160. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
161. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
162. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
163. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
164. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2006 (J.)
O043737
165. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
166. Witkowska Patrycja bpk
2002 (MJ.)
O035087
167. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
168. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
169. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
170. Wójcikiewicz Róża SKJ Sopot
2010 (JM.)
O062112
171. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
172. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (MJ.)
O035505
173. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
174. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (JM.)
O061921
175. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
176. Zawadzka Urszula OKJ Tabun
S
brak
177. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
178. Zielińska Nadia Brak
2009 (JM.)
O068130
179. Ziółkowska Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

62

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

72

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulcan L
M: A Nuria
K033156 616009610121613
3.

84

ABDULA DEL COLLE Cheval De Selle Francais POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Cabdula du Tillard
M: Werwein Dc
K033196 25000110398491R
4.

282

ALANCAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/170 F: Casanova
M: Alana
K029445 616003010082516
5.

287

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
6.

207

ALKANTARA SP POL 2015 klacz gniada/- F: Konkret II / Kolibri
M: Alabama / Bajou Du Rouet
K031381 616009520004915
7.

281

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Asago
M: Alana / Agar
K031770 616003010085917
8.

254

ALLADINO WLKP POL 2018 ogier kasztanowata/168 F: Quantum of solace
M: Ambrozja
0 616007530051718
9.

209

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
10.

127

AMIGO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Bolshoi
M: Atrakcja po Vandamme
K031838 616007610161815
11.

210

AMULET SP POL 2015 gelding chestnut/181 F: Historyk
M: Ambicja
None B0116717S
12.

66

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
13.

133

ARKO WP Z ZANG NED 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z /
M: Roulette /
K032606 056015Z55687416
14.

113

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
K018792 616007610061110
15.

200

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
16.

217

ASHTREE JEMIMA SP POL 2013 klacz srokata/kuc:155 F: br.d.
M: br.d.
K033308 826069000206639
17.

67

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
18.

61

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
19.

204

BALLINACLOUGH ISLAND GIRL CONEMARA POL 2011 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Crosskeys Rebel
M: Oranisland Star
K031236 M33720040000271
20.

203

BALOU BALOU Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: BIJOU BE
M: SOFIA
BRAK 616009540029713
21.

95

BEE WONDERFUL HAN POL 2006 klacz gniada// F: /
M: /
Brak /
22.

272

BELLA MARIA OLD POL 2011 klacz kara/174 F: Ballon
M: Catina
K022749 DE473730173111
23.

97

BESARIAN WLKP POL 2015 wałach gniada/167 F: Numerus/Numero Uno ex Norton
M: Bonasera/Biskwit
K030690 616007610106115
24.

215

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Armani
M: Bisbona
brak 616 006 640074614
25.

246

BRANCO SP POL 2004 wałach kasztanowata/170 F: SirNeel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
26.

189

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
27.

180

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
28.

198

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
29.

41

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
30.

174

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold
M: Upona
K033063 826002150873992
31.

241

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
32.

283

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
33.

274

CANDY LADY OLDENBURG POL 2012 klacz siwa/165 F: Cantoblanco
M: Luisa
brak DE418181661512
34.

36

CASAUR Z SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Cassini II / Capitol I
M: Aura / Cordial
K030438 A0004278S
35.

100

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White
M: Cantinera
K030620 616009520061417
36.

160

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
37.

205

CEQ-AS SP POL 2009 wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
K033676 616009680114809
38.

38

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
39.

47

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
40.

166

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
41.

144

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
42.

60

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador
M: Czubajka
K030665 A0001568S
43.

202

CHIRON TRAKEN POL 2008 wałach gniada/170 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
44.

168

CICINKO DSP POL 2004 wałach gniada// F: /
M: /
Brak /
45.

132

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Cicha Woda / Dżahil
K029459 616009600261214
46.

184

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
47.

245

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando
M: Cocaina
K030334 826002160878411
48.

214

CON CONTADOR KWPN POL 2007 wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
K012738 103SI28
49.

33

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 2010 wałach kara/162 F: CARETELLO B
M: CALAPEILIS
K016655 DE441411589510
50.

83

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard
M: Corte
K028019 0000025664
51.

288

CONDUCTOR SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
52.

276

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
K032279 276020000545726
53.

172

CORMINTTA HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz skarogniada/168 F: Cormint
M: Katinka VI
K023021 DE421000343410
54.

129

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
K030469 DE 421000113615
55.

119

CORNET’S LUCKY PUNCH OLDEMBURSKA POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornet Du Lys west/ Cornet Obolensky BWP
M: Capella han/ Cento holst
K033109 DE 418185050716
56.

141

COUGAR HOL POL 2008 ogier siwa/170 F: Carthago/ Capitol I
M: T-Calazia/ Calato
K016442 DE421000540708
57.

88

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
58.

263

CUSCO HOL GER 2016 ogier gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Zaida / Casini II / Capitol
K029389 DE421000003016
59.

248

CYGAN KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Xxx 616999610221917
60.

286

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
61.

109

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
62.

90

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
K016726 POL009670135808
63.

266

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/160 F: FAKTOR
M: DYNASTIA
K029153 616007600111313
64.

106

DAKAR RIOT WESTF POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Charming / Cornet Obolensky
K032008 DE441411420117
65.

285

DAMAI KWPN NED 2008 wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363 528003000805591
66.

185

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616 013 61 00919 13
67.

201

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
68.

68

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
69.

169

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
70.

232

DEJZI TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/162 F: NN
M: NN
K033633 61699990640092310
71.

31

DENVER Z ZANGERSHEIDE NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol
M: Kina B
K016213 Z-612504
72.

70

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
73.

243

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
74.

191

DIAMANTE OLDENBURG GER 2015 gelding dark grey/180 cm F: Darshan
M: Caluscha AA
K033366 DE 418182534915
75.

183

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
76.

108

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
77.

240

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
78.

162

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
79.

137

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
80.

64

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
81.

257

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
82.

57

EASY D'ANNAY SELLE FRANCAIS POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Marlou Des Etisses
M: Seventies D'Annay
K033492 25000114475552D
83.

63

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
84.

219

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Fibonacci s
M: Edmiła
KO29635 616007610057716
85.

226

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
86.

156

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe For Ever /
M: Ovita V /
K033111 056015Z55682715
87.

155

EWULLI HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Connor /
M: Goldika /
K028608 DE421000163012
88.

35

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
89.

280

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
90.

24

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/147 F: Tupet
M: Felina
K026828 616013540087714
91.

75

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Chacco-Fly old.(OS)/ Chacco-Blue
M: Farina sp/ Czad sp
K022729 616009640005113
92.

149

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/- F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
93.

114

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
94.

139

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi TN
M: MME Pompadour
K033438 724016116045180
95.

48

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
96.

126

G’MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:138 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
97.

7

GARROU DE MESSITERT BWP POL 2006 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
98.

140

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
K030760 DE422220060813
99.

103

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
100.

73

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
101.

181

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
102.

154

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
K027617 DE473730564013
103.

94

GRACIELLA HANOWERSKA POL 2006 klacz gniada// F: /
M: /
Brak Brak
104.

289

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
105.

270

GRAND MARSHALL ZAGORKA Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach srokata/mk:148 F: Mefistor
M: Gratka
Brak 61601352009618
106.

153

GRANDORSE KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: George Z /
M: -
brak -
107.

37

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
108.

116

GRENADA SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Gracja
K031584 616009640053316
109.

295

GUIDAM KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
110.

228

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Farezzo B
M: Dalia
K032531 616009520081516
111.

213

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
112.

46

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 mare chestnut/mk:139 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
113.

51

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 616007610204812 616007610204812
114.

179

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
115.

105

HELOUISE DE LUX WESTFALSKA POL 2016 klacz siwa/165 F: Hermes de Lux
M: -
K032011 DE218453689
116.

82

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
117.

297

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
118.

227

HERSYLIA ZK SP POL 2013 klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
119.

92

HISPANUS NIEM. SPORT. POL 2017 wałach gniada/163 F: Accuse /
M: Historyjka / Exaltation
K031915 DE455557963117
120.

1

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
121.

212

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
122.

58

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
Brak 616013520089214
123.

124

ILFAST KWPN POL 2014 ogier siwa/167 F: Berlin
M: Parniekie
K027768 528003201307664
124.

294

INDIA BS SP 2012 klacz gn F: CASSILIO
M: ITALICA
616009600075112
125.

104

INDIGO DE REVE HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: U-Cascada / Cassini I
K032010 DE421000711416
126.

158

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise De Muze / Wandor Van De Mispelaere
M: Linda / Farmer
K026374 528003201300130
127.

117

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
128.

284

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
129.

136

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
130.

173

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
131.

91

KAISER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:brak F: NN
M: NN
K029997 616999640091807
132.

49

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
133.

163

KALANTINO C SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Kalmia
K031445 616009520006717
134.

230

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
K030275 DE418182531515
135.

293

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
136.

256

KALTER SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Horn
M: Kalia
brak POL 009610155306
137.

165

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
138.

278

KAMIKAZE SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Rugby
M: Karioka
K013857 009580696007
139.

268

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
140.

273

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
K030095 616003010092615
141.

80

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone
M: Kostaryka / Sofix
K033301 616009520069918
142.

81

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
143.

142

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
144.

71

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
145.

34

KOMFORT J SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock / Clearway
M: Kanada / Maram
K031492 616009520048917
146.

79

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
147.

131

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
148.

220

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
Brak 696098200086795
149.

123

LILY-ANN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Lavall I
M: Ornella XV
K029588 DE421000148014
150.

186

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal
M: That's Right
K033589 276484840058717
151.

65

LODŻA TRAKEŃSKI POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Chromas
M: Loterija
- LTU002520302117
152.

110

LOMBARD SP POL 2016 wałach kara/168 F: CottonClub
M: Letina
K031091 616 009 53 02165 16
153.

159

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
154.

218

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
155.

211

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
156.

269

LORINA SP POL 2017 klacz kara/168 F: cinnamon
M: pillkallen
K033547 hun k mf153680220
157.

182

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
158.

125

LUCY SP POL 2010 klacz ciemnogniada/162 F: Domel
M: Lisa Sue
K019511 616009520004710
159.

99

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
160.

145

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
161.

275

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V / Guidam ex Adagio IV
M: Landova / Landor S
K030528 616009600058815
162.

290

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
163.

244

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
164.

10

MEXICANA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/162 F: Bolshoi
M: Mżawka
. 616009520066311
165.

265

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
166.

134

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
167.

267

MR PUKETORP Kłusak Amerykański SWE 2008 wałach ciemnogniada/mk:153cm F: Sacred Spirit
M: Fancy Joy
K033386 75200211S083444
168.

27

MR.BOJANGLES KOŃ WESTFALSKI POL 2008 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K022669 DE441413133509
169.

78

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
170.

229

NELA SP POL 2007 mare grey/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
171.

9

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
172.

178

NESTOR S SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Nistria S / Grand de la Cour
K025580 616009520042114
173.

13

NEWMAN KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/165 F: Chapeau TN
M: Arisinaa
K033226 528003201801404
174.

101

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
175.

122

NO FEAR KWPN NED 2018 klacz skarogniada/168 F: Ibolensky
M: Vergus x Ferro
brak 528003201809211
176.

224

NOBIS COLORADO SP POL 2009 wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
177.

279

NOWATOR SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Pielgrzym /
M: Nevada /
K033788 616009520100117
178.

2

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
179.

239

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
180.

74

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
K017490 616009680013610
181.

161

OPIUM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Sommerhit
M: Olimpic Lady
brak 616 009 61 01232 15
182.

247

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
183.

59

PERHAN TRAK POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas
M: Parleza/ Aragonit
K031619 616007600164617
184.

167

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
185.

291

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula / Suseł
K018231 013530067806
186.

225

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/mk:160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
187.

231

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: OSET
M: PATRYCJA
KO25586 616POL12008869A
188.

76

Q.DU REVERDY SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K031294 A0021891S
189.

152

QAMAN-EXPRES BWP POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: xxxxx
M: xxxxx
K030680 056002W00314190
190.

15

QUADRO Z HOL POL 2011 wałach gniada/171 F: Quadros
M: Zakata
K028947 421000069611
191.

25

QUINTANA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 616009640049616
192.

69

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
193.

39

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
194.

93

REWIA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/Nie wiem F: Marino
M: Reakcja
K026626 616 007 61 02048 14
195.

196

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
196.

238

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
197.

111

SCARLET SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Castle Rock
M: Sigma
K033477 616009520043717
198.

50

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
199.

89

SINUS SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Impuls
M: Santana
K028074 616098200155038
200.

216

SKARLET KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: br.d.
M: br.d.
K033309 616999610189815
201.

98

SOFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz gniada/164 F: Piko
M: Siera
K033453 616009520048618
202.

157

SONATA W PKSP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
203.

195

SPARTAKUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 wałach gniada/175 F: Libero A
M: Santa
K032190 616 009 61 00661 16
204.

143

STAKKATO BOY Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/172 F: STAKKATO GOLD
M: NOBLESSE VI
K033150 DE481810003516
205.

135

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
206.

115

SULTAN OF SWING SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Wieland
M: Samira
brak 616009590122412
207.

190

SUSA HANOWERSKA GER 2012 Klacz gniada/162 F: Signum xx
M: Falkner
brak DE 431316508912
208.

118

TANDARA SP POL 2014 klacz gniada/180 F: M
M: A
Brak 627266
209.

206

TANZANIA SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Tjungske
M: Temke
K033665 616009600060616
210.

44

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
211.

264

THUNDER TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
brak 616999530244714
212.

96

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
213.

138

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:136 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
214.

150

UDINE SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
215.

151

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/169 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Annabelle V.D. Rampaarden / Darco
K022055 056015255751910
216.

277

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
217.

56

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/169 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
218.

102

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
219.

53

VHS CASTELLA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Castelan II / Casiro I
M: Aranka / Cancara
K028374 DE421000547413
220.

188

VINO 26 HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach kasztanowata/180 F: Valentino
M: Now Or Never
K024096 DE 43131201408
221.

187

VOUCHER DK Z ZANGERSHEIDE NED 2017 klacz kara/167 F: Vagrant Z
M: Glamour DK Z
K033588 056015Z55357017
222.

208

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI BEL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeriud / Templeriud Syrah
M: Dyle Queenbee
K031650 056013W00009772
223.

194

WANDER WLKP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Bumerang
M: Warmia
K032139 007600307207
224.

40

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
225.

255

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
226.

252

WHITE QUEEN SP POL 2009 klacz ciemnogniada/160 F: Hetman
M: Wiklana
K018633 616009530219109
227.

52

WHO KNOWS HANOWERSKA POL 2008 wałach kara/172 F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE
K019354 DE 4313123200908
228.

130

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
229.

77

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
230.

251

WINTER QUEEN SP POL 2016 klacz gniada/159 F: Malmo
M: Whisky
Brak -
231.

107

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/kuc:131 F: Monarcha
M: Wanessa
K022377 616 013 61 02682 10
232.

128

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
233.

146

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina
K008472 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Kietlów
100
SUM:
100.00
Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
250
300
SUM:
590.00
Bacia Natalia Bpk
60
SUM:
60.00
Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
20
SUM:
20.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
300
500
SUM:
800.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
400
SUM:
400.00
Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
20
SUM:
20.00
Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
150
SUM:
150.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
450
350
250
SUM:
1050.00
Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
250
SUM:
250.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
40
40
SUM:
80.00
Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
180
250
100
30
150
SUM:
710.00
Drewek Klaudia Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
20
SUM:
20.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
30
SUM:
30.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
50
SUM:
50.00
Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
20
SUM:
20.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
20
SUM:
20.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
300
300
SUM:
600.00
Kowalewska Agnieszka Kj Turze
20
SUM:
20.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
40
SUM:
40.00
Laskowska Maria BPK (Szczecin)
30
SUM:
30.00
Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
20
SUM:
20.00
Łopato Justyna Klub Jeździecki Dilmar
20
40
50
SUM:
110.00
Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA
40
400
SUM:
440.00
Narloch Wiktoria Bpk
60
SUM:
60.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
250
300
SUM:
550.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Padalak Maria SKJ Sopot
350
100
SUM:
450.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
100
SUM:
100.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
20
SUM:
20.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
80
SUM:
80.00
Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
100
20
30
SUM:
150.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
20
30
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
200
350
SUM:
550.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
60
250
SUM:
510.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
40
40
SUM:
80.00
Radzikowska Nadia Jks u Robsonów
20
SUM:
20.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
600
SUM:
600.00
Rochowczyk Olga SKJ
40
SUM:
40.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
80
SUM:
80.00
Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
150
200
SUM:
350.00
Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
450
60
30
SUM:
540.00
Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
20
SUM:
20.00
Sobótka Nikola JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
20
200
SUM:
220.00
Szamp Julia Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
320
SUM:
320.00
Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
20
30
SUM:
50.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
550
450
SUM:
1000.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
175
SUM:
195.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
20
SUM:
20.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
40
SUM:
40.00
Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
20
SUM:
20.00
Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
475
SUM:
475.00
Ziółkowska Weronika Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-03-12
43
2022-03-12
12
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (212)
2022-03-12
15
2022-03-12
GUSTIQUE (213)
2022-03-12
8
100
2022-03-12
7
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KETLING (80)
2022-03-12
24
2022-03-12
69
2022-03-13
18
20
2022-03-13
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-03-12
7
40
2022-03-12
50
2022-03-13
1
250
2022-03-13
1
300
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (96)
2022-03-12
56
2022-03-13
39
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (114)
2022-03-12
2022-03-12
6
60
2022-03-12
49
2022-03-13
40
2022-03-13
36
Bajwoluk Jakub
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
OPIUM (161)
2022-03-12
12
2022-03-12
23
2022-03-13
10
2022-03-13
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (82)
2022-03-12
40
2022-03-12
45
2022-03-13
18
2022-03-13
12
20
Bala Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
NOWATOR (279)
2022-03-12
47
2022-03-12
53
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (9)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
4
2022-03-13
Bednarz Ewa
BPK
2022-03-12
2022-03-12
1
Bemong Maria
Bez Przynależności Klubowej
ALMAR (209)
2022-03-12
35
2022-03-12
31
2022-03-13
47
2022-03-13
51
AMULET (210)
2022-03-12
24
2022-03-12
47
2022-03-13
2022-03-13
29
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (240)
2022-03-12
4
300
2022-03-13
1
500
CANABAZ (241)
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-12
4
2022-03-13
7
Bielska Danuta
K.J. J.J.DARBOVEN
2022-03-12
1
2022-03-12
2022-03-13
9
2022-03-12
25
2022-03-13
45
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
ONASIS (74)
2022-03-12
18
2022-03-13
2022-03-13
2022-03-12
3
400
2022-03-13
15
2022-03-12
33
2022-03-13
33
Bogacka Angelika
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-12
1
2022-03-12
20
2022-03-13
14
2022-03-13
Borowska Jagoda
JKS Melloni Horses
COUGAR (141)
2022-03-12
28
2022-03-13
23
Brzozowska Laura
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (142)
2022-03-12
1
2022-03-12
41
2022-03-13
9
2022-03-13
7
Budynek Lena
Klub Jeździecki J.J. Darboven
PROBUS (231)
2022-03-12
2022-03-12
1
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
ECHMEA (219)
2022-03-12
24
2022-03-12
1
2022-03-13
5
2022-03-13
LEONIA P (220)
2022-03-12
1
2022-03-12
6
2022-03-13
1
2022-03-13
Chełchowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-13
11
2022-03-12
1
2022-03-12
24
2022-03-13
6
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
2022-03-12
55
2022-03-12
42
Chełstowska Martyna
KJ Cavallo Szczecin
AMIGO (127)
2022-03-12
2022-03-12
63
2022-03-12
34
2022-03-13
13
20
2022-03-13
21
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (131)
2022-03-12
50
2022-03-12
2022-03-13
4
80
2022-03-13
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-03-12
2022-03-12
31
2022-03-13
48
2022-03-13
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
LOMBARD (110)
2022-03-12
47
2022-03-12
47
2022-03-13
27
2022-03-13
2022-03-13
55
SCARLET (111)
2022-03-12
1
2022-03-12
3
150
2022-03-13
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2022-03-12
1
450
2022-03-12
14
2022-03-13
1
350
2022-03-13
4
250
Cichal Julia
Sopocki Klub Jeździecki
SOFI (98)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
33
2022-03-13
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (183)
2022-03-12
1
2022-03-12
20
2022-03-13
2
2022-03-13
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (137)
2022-03-12
38
2022-03-12
32
2022-03-13
4
150
2022-03-13
22
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LUCY (125)
2022-03-12
1
250
2022-03-12
2022-03-13
38
2022-03-13
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-03-12
10
2022-03-12
9
40
2022-03-13
11
40
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
IRALSINA (117)
2022-03-12
36
2022-03-12
29
2022-03-13
37
2022-03-13
35
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
ALLADINO (254)
2022-03-12
2022-03-12
54
2022-03-13
31
2022-03-13
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (130)
2022-03-13
46
2022-03-12
2022-03-12
30
Czech Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CAMELIA (174)
2022-03-12
53
2022-03-12
2022-03-13
10
20
2022-03-13
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (157)
2022-03-12
5
180
2022-03-12
54
2022-03-13
3
250
2022-03-12
20
2022-03-12
7
100
2022-03-13
9
30
2022-03-13
5
150
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (134)
2022-03-12
52
2022-03-12
16
2022-03-13
2022-03-13
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (284)
2022-03-13
12
2022-03-13
13
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (44)
2022-03-13
15
2022-03-13
2022-03-12
1
2022-03-12
1
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (145)
2022-03-12
20
2022-03-12
1
2022-03-13
7
2022-03-13
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2022-03-12
6
2022-03-12
2022-03-13
5
100
2022-03-13
Dudzik Kamil
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-12
1
2022-03-12
22
2022-03-13
50
2022-03-13
Duszyńska Julia
JKS AMICO Mołdawin
2022-03-12
24
2022-03-12
54
2022-03-13
15
2022-03-13
53
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
CORINO (276)
2022-03-12
17
20
2022-03-12
2022-03-13
56
2022-03-13
Falkiewicz Katarzyna
OKJ TABUN
2022-03-12
1
2022-03-12
24
2022-03-13
2022-03-13
25
2022-03-12
41
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (277)
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
19
2022-03-13
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (90)
2022-03-12
1
2022-03-12
58
2022-03-13
6
2022-03-13
52
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (91)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
3
2022-03-13
4
Flaga Paula
Pomorska Liga Jeździecka
SPARTAKUS (195)
2022-03-12
47
2022-03-12
47
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (247)
2022-03-12
1
2022-03-12
24
2022-03-13
9
2022-03-13
17
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (69)
2022-03-12
8
2022-03-13
15
30
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (165)
2022-03-12
24
2022-03-13
38
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2022-03-12
34
2022-03-13
7
80
Gębicki Piotr
St. KJ G-Ride Team
ARKO WP Z (133)
2022-03-12
48
2022-03-12
38
2022-03-13
20
2022-03-13
14
INDIA BS (294)
2022-03-12
2022-03-12
77
2022-03-13
32
2022-03-13
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
3
2022-03-13
1
Gorecka Aleksandra
Pomorski Liga Jeździecka
2022-03-12
12
2022-03-12
2022-03-13
12
2022-03-13
26
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (50)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
7
2022-03-13
Gruchała Julia
JKS Barłomino
ARNAT (113)
2022-03-12
1
2022-03-12
2
2022-03-12
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
G’MEDYK (126)
2022-03-12
1
2022-03-12
24
2022-03-13
12
2022-03-13
8
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-03-12
2
2022-03-12
2022-03-13
8
50
2022-03-13
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki KJ
O'KEY (2)
2022-03-12
16
20
2022-03-12
45
2022-03-13
64
2022-03-13
Hestkowska Dominika
JKS U Robsonów
2022-03-12
13
20
2022-03-12
21
2022-03-13
46
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
PERHAN (59)
2022-03-12
33
2022-03-12
2022-03-13
37
2022-03-13
CHILE (60)
2022-03-12
24
2022-03-12
2022-03-13
48
2022-03-13
29
2022-03-12
59
2022-03-12
37
2022-03-13
42
2022-03-13
37
Hiller Marcel
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KARRERAS (273)
2022-03-13
13
2022-03-13
Jagniewska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
DIAMANTE (191)
2022-03-12
73
2022-03-12
2022-03-13
59
2022-03-13
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SASANKA (238)
2022-03-12
27
2022-03-12
28
2022-03-13
28
OGALA (239)
2022-03-12
28
2022-03-12
63
2022-03-13
30
Jeziorowska Barbara
Sopocki KJ
DOX (162)
2022-03-12
6
2022-03-12
20
2022-03-13
4
2022-03-13
8
Kaczmarek Blanka
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
2
2022-03-13
5
Kamińska Kalina
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRANCO (246)
2022-03-13
2022-03-13
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2022-03-12
39
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (39)
2022-03-13
53
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-13
49
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-12
4
200
2022-03-13
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
ALL NIGHT (281)
2022-03-12
47
2022-03-12
66
ALANCAS (282)
2022-03-12
21
20
2022-03-12
Kijowska Julia
BPK
2022-03-13
2022-03-13
16
Kisiel Dagmara
Pomorska Liga Jeździecka
CORMINTTA (172)
2022-03-12
1
2022-03-12
24
2022-03-13
32
2022-03-13
21
Klebba Natalia
KJ Arpav
2022-03-12
32
2022-03-12
44
2022-03-13
28
2022-03-13
45
Kokot Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
LILY-ANN (123)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
36
2022-03-13
Kopecka Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
LORD (159)
2022-03-12
10
2022-03-12
5
2022-03-13
10
2022-03-13
8
2022-03-12
12
2022-03-13
6
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2022-03-12
3
300
2022-03-13
2
300
Kotowska Justyna
SKJ Sopot
SUSA (190)
2022-03-12
12
2022-03-12
1
2022-03-13
20
2022-03-13
Kowalewska Agnieszka
Kj Turze
DEJZI (232)
2022-03-13
24
2022-03-13
10
20
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (49)
2022-03-12
1
2022-03-12
20
2022-03-13
6
2022-03-13
11
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
ALKANTARA (207)
2022-03-12
24
2022-03-12
2022-03-13
34
2022-03-13
Kropidłowska Monika
Klub Jeździecki Arpav
NEWMAN (13)
2022-03-12
1
2022-03-12
2022-03-13
66
2022-03-13
Kruszewska Karolina
brak
KALTER (256)
2022-03-12
25
2022-03-12
1
Kszczanowicz Laura
brak
BIKSONA (215)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
Kuczkowiak Hanna
JKS AMICO Mołdawin
FALCO (24)
2022-03-12
24
2022-03-12
61
2022-03-13
23
2022-03-13
44
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (79)
2022-03-12
48
2022-03-12
2022-03-13
3
2022-03-13
7
40
Kwintkiewicz Pola
PLJ
G-SHOCK (48)
2022-03-12
1
2022-03-12
41
2022-03-13
8
2022-03-13
12
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
CHIRON (202)
2022-03-12
36
2022-03-12
2022-03-13
57
2022-03-13
Laskowska Maria
BPK (Szczecin)
2022-03-12
59
2022-03-12
41
2022-03-13
42
2022-03-13
13
30
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
16
20
2022-03-13
Łajewska Katarzyna
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUDWIG C (182)
2022-03-12
41
2022-03-12
2022-03-13
65
2022-03-13
Łopato Justyna
Klub Jeździecki Dilmar
REWIA (93)
2022-03-12
12
20
2022-03-12
37
2022-03-13
8
40
2022-03-13
7
50
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (167)
2022-03-12
40
2022-03-13
34
2022-03-12
53
Makowska Klaudia
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2022-03-12
12
2022-03-12
12
Matelski Marcin
St.Stadnina Koni OLIMPIA
2022-03-12
47
2022-03-12
22
2022-03-13
10
40
2022-03-13
11
LUGANO (99)
2022-03-12
13
2022-03-12
6
2022-03-13
5
2022-03-13
2
400
2022-03-12
2022-03-12
42
2022-03-12
2022-03-13
47
2022-03-13
27
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2022-03-12
75
2022-03-12
69
2022-03-13
2022-03-13
Milewska Julia
JKS Barłomino
2022-03-12
Narloch Pola
SCSJ Coval
2022-03-12
24
2022-03-12
24
2022-03-13
19
2022-03-13
Narloch Wiktoria
Bpk
DANTE (201)
2022-03-12
44
2022-03-12
2022-03-13
5
60
2022-03-13
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2022-03-12
5
250
2022-03-13
3
300
MARIKA (244)
2022-03-12
1
2022-03-13
52
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2022-03-12
51
2022-03-12
2022-03-13
29
2022-03-12
41
2022-03-12
23
2022-03-13
63
2022-03-13
50
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
BUTTERFLY (189)
2022-03-12
13
2022-03-12
26
2022-03-13
11
30
2022-03-13
39
Ostręga Bartłomiej
KJ Bertyn
LORINA (269)
2022-03-12
41
2022-03-12
72
2022-03-13
60
Padalak Maria
SKJ Sopot
2022-03-12
34
2022-03-12
42
2022-03-13
33
2022-03-13
43
2022-03-12
2
350
2022-03-13
6
100
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
POLAR (291)
2022-03-12
1
2022-03-12
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2022-03-13
19
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (77)
2022-03-12
74
2022-03-12
2022-03-12
19
2022-03-12
21
2022-03-13
23
2022-03-13
24
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
ALBALUNA (287)
2022-03-12
70
2022-03-12
2022-03-13
22
2022-03-13
CONDUCTOR (288)
2022-03-12
37
2022-03-12
9
2022-03-13
3
100
2022-03-13
38
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (275)
2022-03-12
1
2022-03-12
78
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2022-03-12
15
20
2022-03-12
2022-03-13
24
2022-03-13
31
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA21 (290)
2022-03-12
68
2022-03-12
23
2022-03-13
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
DAMAI (285)
2022-03-13
2
2022-03-13
CYJANID (286)
2022-03-12
5
80
2022-03-12
2022-03-13
39
2022-03-13
Polanek Zofia
St.CSJ Coval Pogórze
NESTOR S (178)
2022-03-12
67
2022-03-12
19
Procińska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
JE T'AIME (173)
2022-03-12
4
100
2022-03-12
5
2022-03-13
13
20
2022-03-13
14
30
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-03-12
1
2022-03-12
60
2022-03-13
58
2022-03-13
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-03-12
10
20
2022-03-12
64
2022-03-13
25
2022-03-13
10
30
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
WOLVERINE (128)
2022-03-12
31
2022-03-12
20
2022-03-13
4
200
2022-03-13
2
350
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-03-12
23
2022-03-12
41
2022-03-13
25
2022-03-13
17
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-03-12
2
200
2022-03-12
2022-03-13
6
60
2022-03-13
2
250
Puhaczewska Patrycja
brak
THUNDER (264)
2022-03-12
12
2022-03-12
2022-03-12
Pundzis Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
IKE (58)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
4
2022-03-13
2022-03-13
21
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2022-03-12
8
40
2022-03-12
2022-03-13
51
2022-03-12
2022-03-13
59
2022-03-12
11
40
2022-03-13
28
Radzikowska Nadia
Jks u Robsonów
2022-03-12
2022-03-12
1
2022-03-12
18
20
2022-03-13
30
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2022-03-12
64
2022-03-12
32
2022-03-13
27
2022-03-13
18
GRANDORSE (153)
2022-03-12
46
2022-03-12
18
2022-03-13
2022-03-13
24
GOOFY (154)
2022-03-12
11
2022-03-12
1
600
2022-03-13
7
2022-03-13
EWULLI (155)
2022-03-12
25
2022-03-12
8
2022-03-13
2022-03-13
4
Ratajczyk Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (107)
2022-03-12
9
2022-03-12
1
2022-03-13
5
2022-03-13
10
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (289)
2022-03-12
3
2022-03-12
35
2022-03-13
54
2022-03-13
9
40
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
NO FEAR (122)
2022-03-12
26
2022-03-12
12
2022-03-13
7
2022-03-13
Rogala Karolina
Sopocki KJ
FUEGO CN (139)
2022-03-12
67
2022-03-12
2022-03-13
31
2022-03-13
Rogala Karolina
Sopocki KJ
ELTANI (226)
2022-03-12
35
2022-03-12
2022-03-13
33
2022-03-13
31
2022-03-12
11
GULIA (228)
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-13
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (101)
2022-03-12
57
2022-03-12
30
2022-03-13
6
80
2022-03-13
13
Romaniecka Nadia
Sobieski Jumping Team
LORD FEIN (218)
2022-03-12
6
150
2022-03-13
3
200
2022-03-13
20
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (73)
2022-03-12
14
2022-03-12
15
2022-03-13
17
2022-03-13
30
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
2022-03-12
22
UDINE (150)
2022-03-12
27
2022-03-12
27
2022-03-12
39
2022-03-12
36
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
F-MATI AZ (280)
2022-03-12
26
2022-03-12
60
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
ILFAST (124)
2022-03-12
38
2022-03-12
40
2022-03-13
26
Siekierska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-03-12
2
450
2022-03-13
14
2022-03-12
19
2022-03-13
8
60
CICINKO (168)
2022-03-12
29
2022-03-13
16
30
Sikorska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
SINUS (89)
2022-03-12
12
2022-03-12
24
2022-03-13
3
2022-03-13
28
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-12
24
2022-03-12
2022-03-13
14
2022-03-13
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (229)
2022-03-12
4
2022-03-13
34
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
CUSCO (263)
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-13
9
20
Sobótka Nikola
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-03-12
9
20
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-13
2
200
2022-03-13
58
2022-03-12
55
2022-03-12
2022-03-13
43
2022-03-13
HAWANA (51)
2022-03-12
68
2022-03-12
2022-03-13
41
2022-03-13
55
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
CEQ-AS (205)
2022-03-12
40
2022-03-12
TANZANIA (206)
2022-03-12
65
2022-03-12
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
SKARLET (216)
2022-03-13
2022-03-13
2022-03-12
23
2022-03-12
12
Sternicka Maria
BPK
WANDER (194)
2022-03-13
62
2022-03-13
Suminska Ewa
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
60
2022-03-13
67
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (47)
2022-03-12
17
Szamp Julia
Sopocki KJ
2022-03-12
12
40
2022-03-13
21
2022-03-12
15
2022-03-12
2022-03-13
36
2022-03-13
35
Szczechura Magdalena
BPK
MOLLY C (265)
2022-03-13
49
2022-03-13
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (200)
2022-03-12
2022-03-12
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2022-03-12
2022-03-13
9
2022-03-13
3
320
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
CANALETTO (283)
2022-03-12
56
2022-03-12
26
2022-03-13
17
20
2022-03-13
12
30
Tomaszewska Kalina
Budzyński KS Kłos
JAVA (136)
2022-03-12
71
2022-03-12
33
2022-03-13
18
2022-03-13
32
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (67)
2022-03-12
18
2022-03-12
1
550
2022-03-13
1
450
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2022-03-12
19
20
2022-03-12
62
2022-03-13
26
2022-03-13
26
2022-03-12
6
175
2022-03-12
24
2022-03-12
62
2022-03-13
2022-03-13
27
2022-03-13
2022-03-12
46
2022-03-12
20
2022-03-13
29
2022-03-13
Trafalska Liwia
BPK
2022-03-13
2022-03-13
5
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
2022-03-12
7
ZALVO (146)
2022-03-12
2022-03-12
14
20
2022-03-13
20
2022-03-13
22
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (46)
2022-03-12
20
2022-03-12
1
2022-03-13
13
2022-03-13
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
ANTIBES (66)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
2022-03-13
10
GUIDAM (295)
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-12
11
20
2022-03-12
43
2022-03-13
61
2022-03-13
40
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
DIVA -W (108)
2022-03-12
14
2022-03-12
16
CZACZA (109)
2022-03-12
25
2022-03-12
10
40
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
VINO 26 (188)
2022-03-12
30
2022-03-12
13
2022-03-13
41
2022-03-13
15
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-03-12
76
2022-03-12
2022-03-13
23
2022-03-13
56
2022-03-12
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2022-03-12
2022-03-12
20
20
2022-03-12
58
2022-03-13
57
2022-03-13
16
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (255)
2022-03-12
49
2022-03-12
51
Witkowska Patrycja
bpk
2022-03-12
2022-03-12
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-03-12
52
2022-03-12
65
2022-03-13
54
2022-03-13
44
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
DANDY (185)
2022-03-12
1
2022-03-12
1
2022-03-13
1
2022-03-13
2022-03-12
1
2022-03-12
27
2022-03-13
6
2022-03-13
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2022-03-12
1
2022-03-12
2022-03-12
29
2022-03-12
Wójcikiewicz Róża
SKJ Sopot
CYGAN (248)
2022-03-12
27
2022-03-12
1
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
TANDARA (118)
2022-03-12
2022-03-12
41
2022-03-13
30
2022-03-13
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
GRENADA (116)
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-13
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (135)
2022-03-12
57
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-13
Wygnańczuk Julia
SKJ
KAMIKAZE (278)
2022-03-12
1
2022-03-12
12
2022-03-13
2
2022-03-13
Zachulska Oliwia
BPK
BIKSONA (299)
2022-03-13
2022-03-13
1
Zaleska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
PRIMA (225)
2022-03-12
12
2022-03-12
1
2022-03-13
11
2022-03-13
22
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
VESTARI (102)
2022-03-12
17
2022-03-12
3
2022-03-13
8
2022-03-13
6
GLORIA (103)
2022-03-12
9
2022-03-12
2
475
2022-03-13
12
2022-03-13
5
2022-03-12
16
2022-03-12
17
2022-03-13
19
2022-03-13
25
2022-03-12
66
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-13
2022-03-12
39
2022-03-12
61
2022-03-13
35
2022-03-13
32
Zielińska Nadia
Brak
KALI (293)
2022-03-12
6
2022-03-12
20
Ziółkowska Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
2022-03-12
1
2022-03-12
24
2022-03-13
15
20
2022-03-13

Number of Riders: 179

Number of Horses: 233

The sum of prizes: 13 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl