Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
250 ACCEPTED 2022-02-11 16:14:44
2022-02-11 16:14:44
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
249 ACCEPTED 2022-02-11 12:12:57
2022-02-11 12:12:57
Monika Kropidłowska SKARLET
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
248 ACCEPTED 2022-02-11 12:20:07
2022-02-11 10:05:47
Bartłomiej Ostręga LORINA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
247 ACCEPTED 2022-02-10 21:05:33
2022-02-10 11:57:18
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
246 ACCEPTED 2022-02-10 21:05:49
2022-02-10 11:56:36
Natalia Kasza LIBELL
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
245 ACCEPTED 2022-02-10 07:25:01
2022-02-09 23:13:43
Marika Pieniaszek LINTON
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
244 ACCEPTED 2022-02-10 14:13:37
2022-02-09 20:02:32
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
243 ACCEPTED 2022-02-10 12:25:27
2022-02-09 19:12:30
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
242 ACCEPTED 2022-02-10 11:40:32
2022-02-09 18:33:23
Zofia Pakur LEMINUS
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
241 ACCEPTED 2022-02-10 12:32:19
2022-02-09 16:41:46
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
240 ACCEPTED 2022-02-09 16:03:26
2022-02-09 15:59:21
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
239 ACCEPTED 2022-02-11 11:43:06
2022-02-09 15:29:03
Angelika Bogacka GRAND MARSHALL ZAGORKA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
238 ACCEPTED 2022-02-09 15:09:31
2022-02-09 15:07:57
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
237 ACCEPTED 2022-02-10 11:54:12
2022-02-09 14:34:41
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
236 ACCEPTED 2022-02-11 11:08:39
2022-02-09 12:17:09
Nadia Zielińska KALI
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
235 ACCEPTED 2022-02-11 11:08:22
2022-02-09 12:16:35
Martyna Kiereś KLIPER
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
234 ACCEPTED 2022-02-11 08:15:42
2022-02-08 21:40:56
Justyna Motyl ORA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
233 ACCEPTED 2022-02-09 09:22:19
2022-02-08 21:19:36
Nela Klepuszewska EUZEBIO LP
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
232 ACCEPTED 2022-02-10 13:15:51
2022-02-08 21:09:00
Liwia Trafalska BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
231 ACCEPTED 2022-02-11 09:27:28
2022-02-08 19:46:50
Grzegorz Psiuk COCO CHANEL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
230 ACCEPTED 2022-02-08 19:41:38
2022-02-08 18:19:59
Stanisław Kuśmirek PAN VANDAMME
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
229 ACCEPTED 2022-02-08 17:04:35
2022-02-08 15:10:17
Malwina Kozań ALKANTARA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
228 ACCEPTED 2022-02-09 11:11:35
2022-02-08 14:22:28
Agata Przewoźniczuk ARGENTO
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
227 ACCEPTED 2022-02-09 10:30:53
2022-02-08 14:21:39
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
226 ACCEPTED 2022-02-09 11:13:50
2022-02-08 14:21:00
Hanna Załęska LE SOLEY
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
225 ACCEPTED 2022-02-10 09:42:02
2022-02-08 13:06:50
Dagmara Omieczyńska-Nastaj WALIA
  • 2x 5/L-Lic/L - Egzaminacyjny
224 ACCEPTED 2022-02-10 13:06:24
2022-02-08 12:56:10
Katarzyna Kukowska DIARADO’S DIAMOND
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
223 ACCEPTED 2022-02-10 13:06:26
2022-02-08 12:51:45
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
222 ACCEPTED 2022-02-08 17:05:18
2022-02-08 09:48:18
Zuzanna Golicka CHANTILLY T
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
221 ACCEPTED 2022-02-08 17:05:10
2022-02-08 09:48:03
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
220 ACCEPTED 2022-02-08 17:05:15
2022-02-08 09:47:46
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
219 ACCEPTED 2022-02-11 17:59:31
2022-02-08 09:10:43
Filip Falkiewicz ATIFA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
218 ACCEPTED 2022-02-13 10:07:19
2022-02-08 09:04:14
Maria Szutenbach ATIFA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
217 ACCEPTED 2022-02-11 12:13:35
2022-02-07 21:12:28
Natasza Stasiak SKARLET
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
216 ACCEPTED 2022-02-08 07:31:16
2022-02-07 21:01:45
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
215 ACCEPTED 2022-02-10 08:35:42
2022-02-07 20:19:41
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
214 ACCEPTED 2022-02-08 07:53:01
2022-02-07 19:15:55
Wiktoria Polakowska MORLAND
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
213 ACCEPTED 2022-02-08 09:03:03
2022-02-07 17:24:17
Wiktoria Romanowska MARLANDO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
212 ACCEPTED 2022-02-08 09:02:48
2022-02-07 17:23:25
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
211 ACCEPTED 2022-02-11 10:30:20
2022-02-07 14:43:24
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
210 ACCEPTED 2022-02-10 10:27:56
2022-02-07 13:21:33
Aleksandra Pawłowska RUMBA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
209 ACCEPTED 2022-02-10 11:38:16
2022-02-07 11:34:42
Piotr Gębicki ARKO WP Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
208 ACCEPTED 2022-02-10 11:38:18
2022-02-07 11:34:06
Piotr Gębicki CINZANO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
207 ACCEPTED 2022-02-07 11:28:47
2022-02-07 11:28:33
Konrad Mański JARSINA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
206 ACCEPTED 2022-02-07 11:29:06
2022-02-07 11:27:54
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
205 ACCEPTED 2022-02-07 11:29:15
2022-02-07 11:26:56
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
204 ACCEPTED 2022-02-08 17:05:31
2022-02-07 10:51:12
Agnieszka Kokot LILY-ANN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
203 ACCEPTED 2022-02-09 11:15:29
2022-02-07 08:58:08
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
202 ACCEPTED 2022-02-07 08:46:41
2022-02-07 08:12:23
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
201 ACCEPTED 2022-02-07 07:32:09
2022-02-06 22:58:36
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
200 ACCEPTED 2022-02-07 07:32:19
2022-02-06 22:58:15
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
199 ACCEPTED 2022-02-07 07:32:33
2022-02-06 22:57:59
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
198 ACCEPTED 2022-02-07 11:07:01
2022-02-06 22:15:44
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
197 ACCEPTED 2022-02-08 17:03:51
2022-02-06 21:49:55
Marek Pawluczuk CONDUCTOR
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
196 ACCEPTED 2022-02-08 17:03:57
2022-02-06 21:46:24
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS VTH
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
195 ACCEPTED 2022-02-07 07:32:46
2022-02-06 21:46:14
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
194 ACCEPTED 2022-02-08 17:03:54
2022-02-06 21:45:37
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
193 ACCEPTED 2022-02-08 17:04:09
2022-02-06 21:41:46
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
192 ACCEPTED 2022-02-07 07:27:36
2022-02-06 21:18:50
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
191 ACCEPTED 2022-02-07 07:28:01
2022-02-06 17:26:55
Martyna Jakubowska COCO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
190 ACCEPTED 2022-02-07 07:28:25
2022-02-06 14:27:12
Laila Siekaj SARA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
189 ACCEPTED 2022-02-08 19:41:56
2022-02-06 14:01:12
Natalie Buzar ROSE OF NIGHT
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
188 ACCEPTED 2022-02-07 11:05:37
2022-02-06 13:54:01
Dorota Lost KARRERAS
  • 1x 15/L/L - zwykły
187 ACCEPTED 2022-02-08 07:44:31
2022-02-06 13:52:41
Dorota Lost EGON
  • 1x 15/L/L - zwykły
186 ACCEPTED 2022-02-08 07:30:04
2022-02-06 13:51:29
Marcel Hiller EGON
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
185 ACCEPTED 2022-02-08 07:30:11
2022-02-06 13:50:09
Marcel Hiller KARRERAS
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
184 ACCEPTED 2022-02-07 11:07:36
2022-02-05 22:38:59
Paweł Spisak CARLITOS IN GOMERA L
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
183 ACCEPTED 2022-02-07 11:10:28
2022-02-05 22:35:18
Grzegorz Psiuk BAGITA BALOUBET
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
182 ACCEPTED 2022-02-08 12:24:19
2022-02-05 21:07:23
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 16/P/P - zwykły
181 ACCEPTED 2022-02-08 12:24:21
2022-02-05 21:07:06
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 16/P/P - zwykły
180 ACCEPTED 2022-02-08 12:24:20
2022-02-05 21:06:48
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
179 ACCEPTED 2022-02-08 12:24:24
2022-02-05 21:06:28
Paulina Endraszka BRANDY
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
178 ACCEPTED 2022-02-10 07:25:27
2022-02-05 19:03:36
Kalina Kamińska BRANCO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
177 ACCEPTED 2022-02-07 10:38:41
2022-02-05 18:04:19
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
176 ACCEPTED 2022-02-07 11:27:26
2022-02-05 12:17:24
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
175 ACCEPTED 2022-02-07 08:54:47
2022-02-05 10:07:31
Maja Szukalska SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
174 ACCEPTED 2022-02-10 21:04:57
2022-02-05 09:51:28
Przemysław Sarnowski ILFAST
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
173 ACCEPTED 2022-02-10 13:05:32
2022-02-05 09:45:50
Zofia Pela QUIRIN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
172 ACCEPTED 2022-02-07 11:06:21
2022-02-05 09:00:23
Klaudia Kamińska ARGENTINA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
171 ACCEPTED 2022-02-07 11:10:34
2022-02-04 22:31:26
Grzegorz Psiuk WOLVERINE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
170 ACCEPTED 2022-02-11 14:25:46
2022-02-04 21:07:00
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
169 ACCEPTED 2022-02-05 14:16:45
2022-02-04 20:22:13
Justyna Łopato REWIA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
168 ACCEPTED 2022-02-07 11:06:39
2022-02-04 17:42:56
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
167 ACCEPTED 2022-02-07 11:06:43
2022-02-04 17:41:29
Filip Falkiewicz CORINO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
166 ACCEPTED 2022-02-07 11:06:46
2022-02-04 17:39:34
Lena Falkiewicz HARD ROCK
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
165 ACCEPTED 2022-02-07 11:20:36
2022-02-04 17:35:04
Jakub Bajwoluk OPIUM
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
164 ACCEPTED 2022-02-04 19:43:05
2022-02-04 17:17:27
Angelika Szewczyk KOKO SZANEL
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
163 ACCEPTED 2022-02-07 07:28:43
2022-02-04 14:48:33
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
162 ACCEPTED 2022-02-07 16:25:53
2022-02-04 14:48:11
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
161 ACCEPTED 2022-02-04 19:43:51
2022-02-04 13:16:31
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
160 ACCEPTED 2022-02-04 08:02:47
2022-02-04 08:02:35
Joanna Tejchman Konarzewska MARIKA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
159 ACCEPTED 2022-02-04 08:02:52
2022-02-04 06:31:42
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 9/C/C - zwykły
158 ACCEPTED 2022-02-04 08:02:57
2022-02-04 06:31:29
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
157 ACCEPTED 2022-02-04 11:28:15
2022-02-03 23:20:38
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
156 ACCEPTED 2022-02-04 11:29:44
2022-02-03 22:07:37
Nadia Małecka AMIGOS
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
155 ACCEPTED 2022-02-03 21:42:10
2022-02-03 21:39:47
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
154 ACCEPTED 2022-02-03 21:42:16
2022-02-03 21:37:34
Karolina Rogala JAR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
153 ACCEPTED 2022-02-03 21:42:22
2022-02-03 21:18:08
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
152 ACCEPTED 2022-02-03 21:42:26
2022-02-03 21:17:32
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
151 ACCEPTED 2022-02-03 21:42:32
2022-02-03 21:16:57
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
150 ACCEPTED 2022-02-03 21:42:37
2022-02-03 21:16:22
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
149 ACCEPTED 2022-02-04 19:50:21
2022-02-03 20:45:40
Marcin Wnuczko VOUCHER DK Z
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
148 ACCEPTED 2022-02-04 19:50:27
2022-02-03 20:44:46
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
147 ACCEPTED 2022-02-04 19:50:33
2022-02-03 20:41:40
Sara Wnuczko DANDY
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
146 ACCEPTED 2022-02-08 10:04:04
2022-02-03 18:56:51
Paula Baumgart JOKER
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
145 ACCEPTED 2022-02-07 07:25:23
2022-02-03 17:07:41
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
144 ACCEPTED 2022-02-04 11:27:51
2022-02-03 15:39:13
Nikola Płotka CALINECZKA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
143 ACCEPTED 2022-02-11 09:37:17
2022-02-03 13:43:08
Zuzanna Zwolak JODŁOWIEC
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
142 ACCEPTED 2022-02-07 10:49:11
2022-02-03 13:01:07
Mariusz Olesiński WHO KNOWS
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
141 ACCEPTED 2022-02-07 10:49:13
2022-02-03 12:59:49
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
140 ACCEPTED 2022-02-11 11:50:44
2022-02-03 11:35:52
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
139 ACCEPTED 2022-02-08 13:29:56
2022-02-03 11:35:36
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
138 ACCEPTED 2022-02-03 14:46:02
2022-02-03 09:52:27
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
137 ACCEPTED 2022-02-09 12:18:36
2022-02-02 23:50:24
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
136 ACCEPTED 2022-02-03 11:33:03
2022-02-02 22:37:53
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
135 ACCEPTED 2022-02-04 11:28:38
2022-02-02 20:03:38
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 5/L-Lic/L - Egzaminacyjny
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
134 ACCEPTED 2022-02-08 07:51:57
2022-02-02 14:52:54
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
133 ACCEPTED 2022-02-08 12:25:07
2022-02-02 14:31:46
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
132 ACCEPTED 2022-02-04 09:47:27
2022-02-02 12:14:07
Pola Wawryniuk SZABLON
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
131 ACCEPTED 2022-02-04 19:45:27
2022-02-02 12:00:26
Julia Mattsson CARMEN S
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
130 ACCEPTED 2022-02-04 19:45:32
2022-02-02 11:59:21
Julia Mattsson ARGENTINA Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
129 ACCEPTED 2022-02-09 14:26:51
2022-02-02 10:29:01
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
128 ACCEPTED 2022-02-07 13:32:40
2022-02-02 10:24:20
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
127 ACCEPTED 2022-02-08 10:45:10
2022-02-02 10:22:53
Krystyna Kuźmicz BAWARIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
126 ACCEPTED 2022-02-04 19:43:37
2022-02-02 07:58:46
Maciej Gużkowski I'M THE BEST RED WINE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
125 ACCEPTED 2022-02-04 19:45:13
2022-02-02 07:24:24
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
124 ACCEPTED 2022-02-02 08:03:22
2022-02-01 22:39:23
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
123 ACCEPTED 2022-02-02 08:03:30
2022-02-01 22:24:25
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
122 ACCEPTED 2022-02-02 08:03:38
2022-02-01 22:23:16
Natalia Wilkowska VINO 26
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
121 ACCEPTED 2022-02-03 21:43:32
2022-02-01 22:06:24
Agata Tucholska HAWANA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
120 ACCEPTED 2022-02-04 11:29:19
2022-02-01 22:05:35
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
119 ACCEPTED 2022-02-02 08:03:45
2022-02-01 21:32:38
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
118 ACCEPTED 2022-02-11 17:23:11
2022-02-01 19:26:52
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
117 ACCEPTED 2022-02-07 10:50:24
2022-02-01 19:26:26
Dominika Hestkowska DYNAMITE BRECH
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
116 ACCEPTED 2022-02-07 10:50:27
2022-02-01 19:25:48
Robert Hestkowski CHILE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
115 ACCEPTED 2022-02-07 10:50:29
2022-02-01 19:19:33
Robert Hestkowski PERHAN
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
114 ACCEPTED 2022-02-07 10:50:32
2022-02-01 19:17:53
Robert Hestkowski A LLE HOPP
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
113 ACCEPTED 2022-02-07 10:38:54
2022-02-01 18:42:05
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L-Lic/L - Egzaminacyjny
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
112 ACCEPTED 2022-02-02 16:26:50
2022-02-01 17:10:43
Nadia Radzikowska CONCORDE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
111 ACCEPTED 2022-02-07 10:50:40
2022-02-01 17:09:53
Katarzyna Widzińska GUIDAM
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
110 ACCEPTED 2022-02-07 10:50:42
2022-02-01 17:08:52
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
109 ACCEPTED 2022-02-07 14:40:58
2022-02-01 14:32:03
Justyna Kotowska SUSA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
108 ACCEPTED 2022-02-01 10:23:23
2022-02-01 10:19:04
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
107 ACCEPTED 2022-02-04 12:08:17
2022-01-31 22:36:50
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
106 ACCEPTED 2022-02-07 11:27:45
2022-01-31 22:05:54
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
105 ACCEPTED 2022-02-07 11:27:48
2022-01-31 22:05:29
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
104 ACCEPTED 2022-02-07 10:39:17
2022-01-31 20:45:24
Bartosz Gauza QUIZ 12
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
103 ACCEPTED 2022-02-07 10:39:10
2022-01-31 20:44:09
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
102 ACCEPTED 2022-02-06 10:52:31
2022-01-31 20:43:33
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
101 ACCEPTED 2022-02-07 07:27:44
2022-01-31 20:42:43
Iga Ciszewska LUCY
  • 2x 5/L-Lic/L - Egzaminacyjny
  • 2x 15/L/L - zwykły
100 ACCEPTED 2022-02-01 12:10:49
2022-01-31 20:22:16
Pola Narloch EASY D'ANNAY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
99 ACCEPTED 2022-02-01 10:23:39
2022-01-31 18:59:59
Tola Wawrzkiewicz DENVER Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
98 ACCEPTED 2022-02-01 09:16:03
2022-01-31 18:59:02
Karolina Rogala FUEGO CN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
97 ACCEPTED 2022-02-08 17:04:21
2022-01-31 11:23:17
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
96 ACCEPTED 2022-02-03 21:44:01
2022-01-30 22:10:04
Amelia Depta CORTINA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
95 ACCEPTED 2022-02-03 21:44:11
2022-01-30 22:08:41
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
94 ACCEPTED 2022-01-31 07:34:37
2022-01-30 17:24:03
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
93 ACCEPTED 2022-01-31 07:34:43
2022-01-30 17:23:48
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
92 ACCEPTED 2022-02-07 14:42:58
2022-01-29 20:45:27
Julia Wiese ONLY YOU
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
91 ACCEPTED 2022-02-07 14:43:05
2022-01-29 20:44:34
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
90 ACCEPTED 2022-02-04 19:44:07
2022-01-29 14:32:24
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
89 ACCEPTED 2022-02-07 11:22:17
2022-01-29 10:49:35
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
88 ACCEPTED 2022-02-07 11:22:19
2022-01-29 10:49:18
Diego Pieniaszek LEO LEWINSKI
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
87 ACCEPTED 2022-02-07 11:22:24
2022-01-29 10:47:56
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
86 ACCEPTED 2022-02-07 11:22:22
2022-01-29 10:47:41
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 18/C/C - zwykły
85 ACCEPTED 2022-02-07 09:27:12
2022-01-29 10:47:21
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
84 ACCEPTED 2022-01-31 13:08:08
2022-01-28 17:16:10
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
83 ACCEPTED 2022-02-02 10:30:23
2022-01-28 14:55:00
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
82 ACCEPTED 2022-02-02 16:31:26
2022-01-28 14:07:13
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
81 ACCEPTED 2022-02-02 10:29:31
2022-01-28 12:55:47
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
80 ACCEPTED 2022-02-02 10:29:16
2022-01-28 12:54:56
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
79 ACCEPTED 2022-01-28 12:14:34
2022-01-28 11:59:20
Jakub Szelangiewicz COMMANDOR Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
78 ACCEPTED 2022-02-01 09:16:30
2022-01-28 11:07:15
Julia Cichal SOFI
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
77 ACCEPTED 2022-02-02 10:30:30
2022-01-27 23:50:56
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
76 ACCEPTED 2022-02-02 10:30:27
2022-01-27 23:49:52
Marcin Matelski HIGH TOUCH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
75 ACCEPTED 2022-02-02 10:30:32
2022-01-27 23:48:50
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
74 ACCEPTED 2022-02-07 13:46:30
2022-01-27 23:24:38
Maksymilian Mroczkowski ERA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
73 ACCEPTED 2022-02-07 07:35:57
2022-01-27 19:12:58
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
72 ACCEPTED 2022-02-08 17:06:45
2022-01-27 09:47:37
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
71 ACCEPTED 2022-02-07 11:06:07
2022-01-26 19:53:44
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
70 ACCEPTED 2022-01-27 07:47:13
2022-01-26 18:06:45
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
69 ACCEPTED 2022-02-03 07:28:35
2022-01-26 17:10:53
Jan Bobik Q.DU REVERDY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
68 ACCEPTED 2022-02-03 07:28:33
2022-01-26 17:10:23
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 8/N/N - zwykły
67 ACCEPTED 2022-02-03 07:28:19
2022-01-26 17:09:55
Jan Bobik OMENA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
66 ACCEPTED 2022-02-03 07:28:21
2022-01-26 17:09:25
Jan Bobik CZUMI GR
  • 1x 8/N/N - zwykły
65 ACCEPTED 2022-02-10 12:51:33
2022-01-26 17:08:47
Mateusz Fujczak OLAN
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
64 ACCEPTED 2022-02-09 10:34:20
2022-01-26 14:00:24
Marta Pałucka - Boczek LORD PHOENIX K
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
63 ACCEPTED 2022-02-09 15:55:54
2022-01-25 21:54:26
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 9/C/C - zwykły
62 ACCEPTED 2022-02-04 14:24:00
2022-01-25 21:00:29
Michalina Pazik CORNET’S LUCKY PUNCH
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
61 ACCEPTED 2022-02-04 09:47:13
2022-01-25 13:12:21
Jakub Jarecki OGALA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
60 ACCEPTED 2022-02-04 09:47:18
2022-01-25 13:11:57
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
59 ACCEPTED 2022-01-28 18:27:06
2022-01-25 07:55:28
Jacek Bobik CHANNA
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/P/P - zwykły
58 ACCEPTED 2022-01-28 18:26:27
2022-01-25 07:54:46
Anna Trzeciak OLIMP FLY
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
57 ACCEPTED 2022-02-09 17:53:33
2022-01-24 17:30:45
Maja Piniawska CARDINA L
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
56 ACCEPTED 2022-01-27 07:46:22
2022-01-24 13:00:58
Weronika Adamelak QUITE DIFFERENT
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
55 ACCEPTED 2022-01-26 07:37:35
2022-01-24 12:33:41
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
54 ACCEPTED 2022-02-07 11:21:57
2022-01-23 21:45:53
Monika Jackiewicz - Rąbca HERITAGE OF ECUADOR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
53 ACCEPTED 2022-02-07 11:22:00
2022-01-23 21:45:32
Monika Jackiewicz - Rąbca HALLE BERRY
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
52 ACCEPTED 2022-01-26 07:37:39
2022-01-23 19:07:22
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 9/C/C - zwykły
51 ACCEPTED 2022-01-28 07:39:09
2022-01-22 19:05:25
Aleksandra Lusina-Gołaś CALIDOR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
50 ACCEPTED 2022-01-28 07:39:30
2022-01-22 18:53:32
Jakub Szelangiewicz QUINTO II G
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
49 ACCEPTED 2022-01-28 07:39:28
2022-01-22 18:52:34
Jakub Szelangiewicz ERCO Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
48 ACCEPTED 2022-01-28 07:39:32
2022-01-22 18:50:38
Jakub Szelangiewicz CARLO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
47 ACCEPTED 2022-01-28 07:39:13
2022-01-22 18:49:30
Aleksandra Lusina-Gołaś GRAND CALMA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
46 ACCEPTED 2022-01-28 07:39:12
2022-01-22 18:36:14
Aleksandra Lusina-Gołaś EVITA Z
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
45 ACCEPTED 2022-02-10 14:13:03
2022-01-22 14:04:48
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
44 ACCEPTED 2022-02-03 08:40:36
2022-01-22 12:51:45
Karolina Miś GO JACK
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
43 ACCEPTED 2022-02-03 08:40:39
2022-01-22 12:50:54
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
42 ACCEPTED 2022-02-02 12:40:10
2022-01-22 11:54:31
Jacek Rajnert ODESSA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
41 ACCEPTED 2022-02-08 17:02:57
2022-01-22 11:54:11
Kamil Rajnert GOUVERNEUR
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
40 ACCEPTED 2022-02-02 12:40:14
2022-01-22 11:53:56
Jacek Rajnert HORATA
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
39 ACCEPTED 2022-01-27 07:46:32
2022-01-21 20:52:59
Daria Sowińska BORYS
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
38 ACCEPTED 2022-02-08 07:58:47
2022-01-21 20:24:14
Oliwia Bogusz DEPUTY 8
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2022-01-28 10:39:13
2022-01-21 13:59:50
Agnieszka Michalska CZARIS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
36 ACCEPTED 2022-01-28 10:38:45
2022-01-21 13:59:02
Maksymilian Orlik KACPER
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
35 ACCEPTED 2022-01-28 10:38:48
2022-01-21 13:58:01
Weronika Orlik KACPER
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
34 ACCEPTED 2022-02-10 07:25:39
2022-01-21 13:25:17
Emilia Racinowska BARON
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/L/L - zwykły
33 ACCEPTED 2022-01-25 07:54:39
2022-01-21 12:00:11
Julia Trochowska FIORANO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
32 ACCEPTED 2022-02-09 17:30:16
2022-01-21 11:00:28
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
31 ACCEPTED 2022-02-09 17:30:26
2022-01-21 10:59:45
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 10/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
  • 1x 19/CC/CC - zwykły
30 ACCEPTED 2022-02-09 17:30:31
2022-01-21 10:59:24
Weronika Wilska-Czarnecka COOLIO S
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
29 ACCEPTED 2022-01-31 13:07:24
2022-01-20 23:48:36
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
28 ACCEPTED 2022-01-31 13:07:19
2022-01-20 23:47:26
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
27 ACCEPTED 2022-02-03 07:41:12
2022-01-20 14:55:58
Grzegorz Psiuk NAZIR
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
26 ACCEPTED 2022-02-02 10:30:48
2022-01-20 14:08:28
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
25 ACCEPTED 2022-02-09 17:31:12
2022-01-19 19:02:52
Weronika Wiśniewska STRONA II
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
24 ACCEPTED 2022-01-25 07:56:11
2022-01-19 13:41:05
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
23 ACCEPTED 2022-01-25 07:55:27
2022-01-19 13:40:22
Zofia Fic KAISER
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
22 ACCEPTED 2022-01-25 07:55:30
2022-01-19 13:39:48
Natalia Fic CZAKRAM
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
21 ACCEPTED 2022-01-28 12:14:11
2022-01-17 21:12:31
Zuzanna Kopecka LORD
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 9/C/C - zwykły
  • 1x 18/C/C - zwykły
20 ACCEPTED 2022-01-28 12:14:14
2022-01-17 21:12:08
Zuzanna Kopecka CASSILIANO
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
19 ACCEPTED 2022-02-07 11:20:44
2022-01-17 09:13:41
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
18 ACCEPTED 2022-02-07 11:27:07
2022-01-17 09:06:28
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
17 ACCEPTED 2022-02-07 11:27:13
2022-01-17 09:05:07
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
16 ACCEPTED 2022-01-21 10:11:01
2022-01-17 04:20:28
Monika Kropidłowska NEWMAN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
15 ACCEPTED 2022-01-27 07:46:12
2022-01-16 19:54:00
Nadia Kaiser ELGON
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
14 ACCEPTED 2022-02-03 11:32:18
2022-01-16 19:53:26
Agnieszka Kowalewska JAŚMIN
  • 2x 14/LL/LL - dwufazowy
13 ACCEPTED 2022-02-01 14:40:02
2022-01-16 17:28:47
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 12/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
12 ACCEPTED 2022-02-03 10:36:46
2022-01-15 23:17:21
Maria Lizer SILVER SELENO
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
11 ACCEPTED 2022-02-03 21:43:16
2022-01-14 10:53:18
Kinga Kyrcz DON
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
10 ACCEPTED 2022-01-25 14:20:22
2022-01-12 20:07:13
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
9 ACCEPTED 2022-02-01 10:23:16
2022-01-11 20:09:28
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 8/N/N - zwykły
8 ACCEPTED 2022-02-01 10:23:10
2022-01-11 20:08:52
Renata Wójcik FERGIE S
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
7 ACCEPTED 2022-02-04 12:06:31
2022-01-11 20:08:34
Renata Wójcik DIADEMA
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
6 ACCEPTED 2022-01-29 10:36:28
2022-01-10 20:03:06
Wiktoria Kotowska CALICO 8
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
5 ACCEPTED 2022-02-04 19:44:48
2021-12-11 19:00:46
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
4 ACCEPTED 2022-02-04 19:44:39
2021-12-11 19:00:26
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 8/N/N - zwykły
  • 1x 17/N/N - zwykły
3 ACCEPTED 2022-02-04 19:44:22
2021-12-09 22:28:57
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
2 ACCEPTED 2022-01-21 10:09:28
2021-11-30 19:18:38
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 2x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
1 ACCEPTED 2022-01-31 07:35:57
2021-11-07 19:53:32
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 6/L/L - dwufazowy
  • 1x 7/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/L/L - zwykły
  • 1x 16/P/P - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
O063669
2. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
10217956
3. Aszyk Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O032628
4. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
5. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
6. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
7. Bajwoluk Jakub Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2001 (MJ.)
brak
8. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O043736
9. Baumgart Paula St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O065192
10. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
11. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
12. Błaszkiewicz Matylda KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O054489
13. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
14. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
15. Bogacka Angelika Sopocki Klub Jeździecki
S
0004888
16. Bogusz Oliwia Klub Jeździecki Bonin
2007 (JM.)
O057325
17. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
18. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
19. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
20. Cichal Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O037117
21. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
22. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
23. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
24. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
25. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
26. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
27. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
28. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
29. Drechnowicz Zuzanna JKS Barłomino
2008 (JM.)
O056640
30. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
31. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
32. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
33. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O007117
34. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
35. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
O063672
36. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
O063671
37. Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
O026882
38. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
39. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
40. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
41. Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
S
O002455
42. Głogowska Nina Sopocki KJ
2010 (JM.)
O063589
43. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
44. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
45. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
46. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
S
O032375
47. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
48. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
49. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
50. Hiller Marcel Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O058374
51. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
52. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O050336
O050336
53. Jakubowska Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
54. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
55. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
56. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
57. Kamińska Kalina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O059660
58. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
59. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
60. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O043456
61. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
62. Kasza Natalia BPK - WMA
2004 (J.)
O046711
63. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
64. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
65. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
66. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O056583
67. Klimaszewska Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O050315
68. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
69. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
70. Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
71. Kotowska Justyna SCSJ Coval Biały Bór
S
O001280
10096861
72. Kotowska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O067809
73. Kowalewska Agnieszka Kj Turze
S
0035509
74. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
75. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
S
O044235
76. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
77. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
78. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O042319
79. Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
2003 (MJ.)
O038594
80. Kuśmirek Stanisław Brak
S
O053375
81. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
O052198
82. Kuźmicz Krystyna SKJ
2006 (J.)
O052450
83. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
84. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
85. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
86. Lasecka Wiktoria Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2006 (J.)
O050134
87. Laskowska Maria BPK (Szczecin)
2005 (J.)
O037282
88. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (J.)
O036302
89. Lizer Maria Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O031048
90. Lost Dorota Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O024663
91. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
92. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
93. Łopato Justyna Klub Jeździecki Dilmar
S
O019289
94. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
95. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (MJ.)
O043964
96. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
97. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
98. Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA
S
O003420
99. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
100. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
101. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
102. Michalska Agnieszka KJ J.J. Darboven
S
O059286
103. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
104. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O042379
105. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
106. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O030561
107. Mroczkowski Maksymilian Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2007 (JM.)
O047562
108. Narloch Pola Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2003 (MJ.)
O040283
109. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
110. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
111. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
112. Omieczyńska-Nastaj Dagmara G-ride team
2018 (Mł.)
O050940
113. Orlik Maksymilian KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066803
114. Orlik Weronika KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O066825
115. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
116. Ostręga Bartłomiej Bez Przynależności Klubowej
S
O020981
117. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
118. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
119. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O025389
120. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
121. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
122. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O062405
123. Pawłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O027722
124. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
125. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O054591
126. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
127. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (MJ.)
O039628
128. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
129. Pieniaszek Marika KJ Grek Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O062890
130. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
131. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
132. Płotka Nikola BPK kuj-pom
2006 (J.)
O060954
133. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (MJ.)
O044009
134. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
135. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
136. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
137. Psiuk Grzegorz Sopocki Klub Jeździecki
S
O001094
138. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
139. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
140. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
141. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
142. Radzikowska Nadia Jks u Robsonów
2008 (JM.)
O063188
143. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
144. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
145. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
146. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
147. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
148. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
149. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
150. Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
2003 (MJ.)
O042315
10262549
151. Romanowska Witkoria JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O046134
152. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O034994
153. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
154. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
155. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
156. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
157. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
158. Sowińska Daria Klub Jeździecki Castello Bonin
2007 (JM.)
O068048
159. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
160. Stasiak Natasza Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O067009
161. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
162. Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
163. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
164. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
165. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
166. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
167. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
168. Szutenbach Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (J.)
0047414
169. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O043738
170. Tejchman Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O036686
171. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
172. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
173. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
174. Trafalska Liwia BPK
2008 (JM.)
brak
175. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021 (Mł.)
brak
176. Trzcińska Zofia St. Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O055934
177. Trzeciak Anna LKS DRAGON NOWIELICE
S
O001991
178. Tucholska Agata Brak
2004 (J.)
Brak
179. Wawryniuk Pola Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O058370
180. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
181. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
182. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
183. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
184. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
185. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
186. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
187. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
188. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
189. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
190. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
191. Wysokińska Agata KJ Turze
2007 (JM.)
O051600
192. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
193. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043967
194. Zielińska Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
195. Zwolak Zuzanna JKS Barłomino Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043531
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

176

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 wałach skarogniada/168 F: Abke / Acorado
M: Etienette / Etos
K026583 DE441411105714
2.

193

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
3.

118

ACAPULCO SP POL 2009 wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
4.

254

ALKANTARA SP POL 2015 klacz gniada/- F: Konkret II / Kolibri
M: Alabama / Bajou Du Rouet
K031381 616009520004915
5.

175

ALMANZO WESTF GER 2015 wałach gniada/165 F: Almanzor L / Acord II
M: Dolina / Cooper
K027838 DE441411454415
6.

151

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
7.

195

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
8.

197

ARGENTINA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn
M: Alfara
K022637 616009530197811
9.

162

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
10.

265

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
11.

36

ARKO WP Z ZANG NED 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z /
M: Roulette /
K032606 056015Z55687416
12.

156

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
13.

184

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
14.

274

ATIFA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: If Du Reverdy
M: Atlantyda
K029056 616009590167716
15.

210

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
16.

185

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
17.

203

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
18.

14

BARON WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Czumak / Bujak
M: Bagatela / Mer
K023421 POL007610036809
19.

241

BAWARIA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Gram
M: Brytania
K032212 616007610059512
20.

127

BELLA MARIA OLD GER 2011 klacz skarogniada/174 F: Balloon
M: Catina
K022749 DE473730173111
21.

321

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 15.05.2014 klacz gniada/164 F: Armani
M: Bisbona
Brak 616 006 640074614
22.

120

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
23.

262

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
24.

66

BORYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/167 F: BASZA
M: BIGAMA
brak 009640077703
25.

31

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
26.

245

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
27.

240

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Torado 2 / It's Morado
M: Baja / Cachas
K028980 A0022531S
28.

52

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
29.

86

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
30.

286

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
31.

61

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
32.

83

CALICO 8 HOL POL 2003 ogier siwa/165 F: Cassini I
M: Caprice III
K031603 DE421000036103
33.

69

CALIDOR HOLSZTYNSKA POL 2014 ogier gniada/169 F: Calido
M: Zauberfloete
K027420 DE421000039514
34.

146

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:115 F: NN
M: NN
K033409 616999520123416
35.

6

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
36.

179

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
37.

268

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
38.

212

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
39.

178

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
40.

149

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
41.

239

CARILO HOL GER 2012 wałach gniada/184 F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
42.

88

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
K033236 De14810336217
43.

202

CARLITOS IN GOMERA L SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Inwencja
K022798 616007610072813
44.

74

CARLO HOL GER 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall / Caretino
M: W-Ciara / Clearway
K028758 DE421000046115
45.

161

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
46.

106

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White
M: Cantinera
K030620 616009520061417
47.

79

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
48.

250

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
49.

82

CHANNA OLDS GER 2016 mare bay/168 F: Chancenreich
M: Celina
KO32920 KO32920
50.

238

CHANTILLY T SP POL 2016 klacz gniada/171 F: Sergio L /
M: Charyzma /
K017893 616009520065316
51.

99

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
52.

191

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador
M: Czubajka
K030665 Brak
53.

37

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Cicha Woda / Dżahil
K029459 616009600261214
54.

167

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
55.

326

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
56.

225

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
57.

11

COMMANDOR Z Z POL 2015 wałach siwa/176 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Cornet Obolensky / Clinton
K028759 056015Z55791415
58.

30

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
59.

334

CONCORD Z siwa/168 F: Cicero
M: Calma
60.

110

CONCORDE LWB LAT 2013 klacz kasztanowata/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
61.

249

CONDUCTOR SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
62.

44

COOLIO S SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Comilfo Plus Z / Comme il Faut
M: Calvada S / Calvados Z
K031328 A0016203S
63.

199

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
K032279 276020000545726
64.

130

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
K030469 DE 421000113615
65.

67

CORNET’S LUCKY PUNCH OLDEMBURSKA POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornet Du Lys west/ Cornet Obolensky BWP
M: Capella han/ Cento holst
K033109 DE 418185050716
66.

133

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/1,60 F: Hipoidas
M: Conti
K033286 616009600220417
67.

216

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
68.

252

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
69.

58

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano’s Boy D Z
M: Czelari
K016726 009670135808
70.

76

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris / Stalypso
M: Chiqita / Love Affair
K022781 616009600268411
71.

113

CZUMI GR SP POL 2016 ogier kara/175 F: Salamon BWP/ Darco
M: Czumiza sp/ Lesotho hol.
K029409 616009680034716
72.

12

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
K033227 DE418180097611
73.

243

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W / Namelus R
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
74.

165

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616 013 61 00919 13
75.

60

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
76.

186

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
77.

150

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
78.

244

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
79.

217

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 POL013530101604
80.

96

DENVER Z ZANGERSHEIDE NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol
M: Kina B
K016213 Z-612504
81.

10

DEPUTY 8 OLD POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: De Kooning
M: Fackeja
K024258 DE 433330638110
82.

15

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: CONTENDRO I
M: DIARADA
K032933 616009600053516
83.

277

DIAMANTE OLDENBURG GER 2015 gelding dark grey/180 cm F: Darshan
M: Caluscha AA
K033366 DE 418182534915
84.

319

DIARADO’S DIAMOND HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach siwa/165 F: Diarado
M: Ragnia
Brak DE421000404518
85.

87

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
86.

62

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
87.

131

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
88.

201

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
89.

242

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
90.

332

DONOVAN Z ZANG POL 2017 ogier gniada/174 F: Diamant De Semilly /
M: Contesa I G /
K032698 056015Z553652217
91.

177

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
92.

253

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
93.

190

DYNAMITE BRECH HAN POL 2014 wałach gniada/165 F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
94.

97

EASY D'ANNAY SELLE FRANCAIS POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Marlou Des Etisses
M: Seventies D'Annay
K033492 25000114475552D
95.

24

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 -
96.

335

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
97.

25

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/170 F: Krym
M: Elmadina
K011853 006580095806
98.

64

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
99.

125

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
100.

85

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
101.

18

ERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/165 F: CASINO-L/ CASSIANO
M: EROIKA/ CZAROWNIK
K028011 616009610105913
102.

72

ERCO Z ZANG POL 2016 wałach gniada/168 F: Ekwador / Elvis
M: Calma / Ciacomo
K030796 056015Z55849416
103.

261

EUZEBIO LP WIELKO POLSKI POL 2007 wałach siwa/mk:156 F: Corofini
M: eunice
K012969 POL007611510404
104.

70

EVITA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/// F: Ekwador
M: Columbia
K032815 056015Z55849516
105.

234

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
106.

93

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
107.

56

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
108.

114

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Chacco-Fly old.(OS)/ Chacco-Blue
M: Farina sp/ Czad sp
K022729 616009640005113
109.

323

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
110.

183

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
111.

90

FUEGO CN Hiszpański Koń Sportowy ESP 2016 wałach gniada/170 F: Verdi TN
M: MME Pompadour
K033438 724016116045180
112.

5

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
113.

320

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry / Contendro
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
114.

117

GO JACK HANIWERSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/171 F: GAVI
M: HAUPTSTUTBOCH ANTONIA
K022996 DE431310184111
115.

111

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
116.

102

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024573 616007520050612
117.

100

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
118.

19

GOUVERNEUR KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/172 F: SIR SCANDIC
M: SAMBERINA/WILAWANDER
K021346 528003201105042
119.

23

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
120.

223

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
121.

71

GRAND CALMA ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/167 F: VDL Grand Slam
M: Calyenta
brak 056015Z55869116
122.

50

GRAND MARSHALL Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach srokata/mk:148 F: Mefistor
M: Gratka
Brak 61601352009618
123.

194

GUIDAM KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
124.

137

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
125.

43

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
126.

207

HALLE BERRY SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Stakkatol
M: Hurysa
K031281 616009530085617
127.

200

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
128.

132

HAWANA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz srokata/160 F: Atut
M: Higiena
Brak 616 006 58 04486 16
129.

206

HERITAGE OF ECUADOR SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Hurysa
K030368 616009530175715
130.

211

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
K022396 528003201205088
131.

180

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
132.

104

HIGH TOUCH HOL POL 2015 klacz siwa/172 F: Cornet Obolens
M: Donna Lady
K033217 DE421000140615
133.

322

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
134.

109

HORATA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
135.

154

I'M THE BEST RED WINE OS POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
136.

136

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
137.

47

ILFAST KWPN POL 2014 ogier siwa/167 F: Berlin
M: Parniekie
K027768 528003201307664
138.

157

INKADENS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 616033010090915
139.

134

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
140.

126

JAR SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Almanzor L/ Accord II
M: Jara/ Revel
K030089 616009600118514
141.

215

JARSINA KWPN NED 2014 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Soraya
K026770 528003201400334
142.

2

JAŚMIN WLKP POL 2015 wałach siwa/172 F: Celebes
M: Jaga
Brak 616007530033815
143.

38

JODŁOWIEC MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/172 F: Ekoton
M: Jedlinka
K030491 616006550000614
144.

124

JOKER SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Sword / Glimmerman
M: Jurta / Firstgraaf
K032694 616009580138012
145.

317

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
146.

75

KACPER SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Ludger / Laptop
M: Kopciuszek / Centesimo
K019355 616009670098010
147.

57

KAISER - POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
Brak 616999640091807
148.

4

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
149.

273

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
K030275 DE418182531515
150.

49

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
151.

158

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
152.

307

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
153.

26

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
K030095 616003010092615
154.

251

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
155.

39

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone
M: Kostaryka / Sofix
Brak 616009520069918
156.

196

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
157.

48

KLIPER KUC POL 2003 wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146 POL013530131303
158.

153

KOKO HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/162 F: Christ
M: Kadina
K033505 xxxx
159.

148

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
160.

95

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
161.

331

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
162.

59

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
163.

315

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:149 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
K028860 528008080117808
164.

209

LEO LEWINSKI SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjunske
M: Lunda
K029276 616009600075116
165.

267

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
166.

324

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
167.

255

LILY-ANN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Lavall I
M: Ornella XV
K029588 DE421000148014
168.

129

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
169.

306

LINTON WIOLKOPOLSKA POL 2010 Ogier gniada/164 F: heleris
M: lemioniada
K017466 616007600248210
170.

78

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
171.

256

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
172.

263

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
173.

336

LORINA MAGYAR SPORTLO HUN Klacz kara F: Cinnammon
M: Plilkallen
348001153680220
174.

328

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Carlos DZ
M: X
K026381 Brak
175.

172

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
176.

333

LUBICZ SP 2014 WAŁACH GN F: SOLARIS
M: LUNIA
K026046 616009600245114
177.

173

LUCY SP POL 2010 klacz ciemnogniada/162 F: Domel
M: Lisa Sue
K019511 xxxx
178.

103

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
179.

40

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
180.

135

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
181.

237

MARLANDO WLKP POL 2005 wałach gniada/167 F: Romualdo / Kojak
M: Mara / Mahdi
K013105 POL007520025705
182.

208

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
183.

235

MORLAND KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cidana M / Ukato
K033050 528003201708617
184.

116

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
185.

213

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
186.

169

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
187.

54

NEWMAN KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/165 F: Chapeau TN
M: Arisinaa
K033226 528003201801404
188.

147

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
189.

53

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
190.

108

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
191.

138

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
192.

41

OLAN SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Olanda
K030858 A0002648S
193.

81

OLIMP FLY SP POL 2011 gelding dark chestnut/186 F: Chacco-Fly
M: Oqurina
K020812 616009640052711
194.

112

OMENA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Omonia / Alfaro
K027844 616009681017315
195.

226

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
196.

205

OPIUM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Sommerhit
M: Olimpic Lady
brak 616 009 61 01232 15
197.

325

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538 616009640008412
198.

257

PAN VANDAMME SP POL 2012 wałach kasztanowata/172 F: Vandamme
M: Panna S
K031961 6160095201190
199.

89

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa F: Porto /
M: Per-Panna / Batyskaf
K014759 POL090000007340
200.

42

PERFECT SMILE SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Ares / Elvis
M: P-Veronique / Colman
K028966 616009530207615
201.

192

PERHAN TRAK POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas
M: Parleza/ Aragonit
K031619 616007600164617
202.

159

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
203.

121

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/mk:160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
204.

164

PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY POL 2017 wałach gniada/kuc:130 F: Ooo
M: Ooo
Ooo Ooo
205.

115

Q.DU REVERDY SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K031294 A0021891S
206.

105

QUADRO Z HOL POL 2011 wałach gniada/171 F: Quadros
M: Zakata
K028947 421000069611
207.

128

QUINTANA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 616009640049616
208.

QUINTO II G SP POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros / Chambertin
M: Quinta II G. / Turbud Quirinus
K028757 616009640004815
209.

318

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
210.

65

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
211.

187

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
212.

155

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
213.

227

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
214.

168

REWIA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/Nie wiem F: Marino
M: Reakcja
K026626 616 007 61 02048 14
215.

258

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
K016426 616009530341409
216.

314

RUMBA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz siwa/mk:143 F: nn
M: nn
brak 616999580452916
217.

174

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030808 POL999611052404
218.

139

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
219.

107

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
K030652 DE 456370035812
220.

3

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
221.

119

SILVER SELENO WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/-- F: Spartakus
M: Falkenhof's Lancis
K026556 --
222.

94

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
223.

33

SKARLET KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: br.d.
M: br.d.
K033309 616999610189815
224.

91

SOFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz gniada/164 F: Piko
M: Siera
K033453 616009520048618
225.

182

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy POL 2007 wałach kara/kuc:149 F: nn
M: nn
K025093 826082001100940
226.

77

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/169 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
227.

22

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
228.

224

SUSA HANOWERSKA GER 2012 Klacz gniada/162 F: Signum xx
M: Falkner
brak DE 431316508912
229.

140

SZABLON XX POL 2012 wałach siwa/168 F: San Moritz
M: Sztaluga
K021310 616POL12007488T
230.

316

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
231.

160

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
232.

1

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
233.

233

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
234.

171

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: Tara Texass
K027048 POL013670165307
235.

198

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
236.

68

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/169 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
237.

247

VHS CASCATO DU ROUET WESTF POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella /
K033295 DE441411473316
238.

189

VHS CASTELLA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Castelan II / Casiro I
M: Aranka / Cancara
K028374 DE421000547413
239.

51

VINO 26 HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach kasztanowata/180 F: Valentino
M: Now Or Never
K024096 DE 43131201408
240.

163

VOUCHER DK Z ZANGERSHEIDE NED 2017 klacz kara/167 F: Vagrant Z
M: Glamour DK Z
Brak 0000
241.

246

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
242.

35

WALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/167 F: Markies V
M: Wacława
K022897 616009600175911
243.

181

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
244.

236

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
245.

188

WHO KNOWS HANOWERSKA POL 2008 wałach kara/172 F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE
K019354 DE 4313123200908
246.

214

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
247.

46

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
248.

98

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/kuc:131 F: Monarcha
M: Wanessa
K022377 616 013 61 02682 10
249.

204

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
250.

101

ZABAWA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo / Contendro I
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616007610186215
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
20
60
SUM:
80.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
650
550
SUM:
1200.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
30
125
40
300
SUM:
495.00
Bogusz Oliwia Klub Jeździecki Bonin
20
SUM:
20.00
Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
30
SUM:
30.00
Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
90
SUM:
90.00
Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
30
SUM:
30.00
Czerska Aleksandra KJ Bonin
30
SUM:
30.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
20
SUM:
20.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
100
100
SUM:
200.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
300
650
SUM:
950.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
20
SUM:
20.00
Gałan Katarzyna KJ Bonin
70
SUM:
70.00
Gębicki Piotr St. KJ G-Ride Team
40
30
SUM:
70.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
30
30
SUM:
60.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
300
300
SUM:
600.00
Gużkowski Maciej KJ Bonin
150
SUM:
150.00
Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
30
SUM:
30.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
30
SUM:
30.00
Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
60
20
SUM:
80.00
Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
100
200
450
SUM:
780.00
Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
150
120
SUM:
270.00
Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Kasza Natalia BPK - WMA
30
SUM:
30.00
Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
40
40
SUM:
80.00
Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
20
SUM:
20.00
Lasecka Wiktoria Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
30
40
100
40
350
SUM:
560.00
Laskowska Maria BPK (Szczecin)
30
30
SUM:
60.00
Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
50
SUM:
50.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
20
20
SUM:
40.00
Łopato Justyna Klub Jeździecki Dilmar
20
20
SUM:
40.00
Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
70
SUM:
70.00
Mański Konrad KJ Arpav
30
SUM:
30.00
Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA
180
150
550
100
40
SUM:
1020.00
Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
100
20
60
SUM:
180.00
Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
20
SUM:
20.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
500
SUM:
500.00
Milewska Julia JKS Barłomino
150
SUM:
150.00
Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
30
40
20
SUM:
90.00
Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Mroczkowski Maksymilian Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
20
SUM:
20.00
Narloch Wiktoria Bpk
70
200
SUM:
270.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
20
SUM:
20.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
120
250
200
90
150
SUM:
810.00
Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
20
SUM:
20.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
40
250
SUM:
290.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
550
30
SUM:
580.00
Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
450
600
SUM:
1050.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
250
200
350
SUM:
800.00
Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
30
30
SUM:
60.00
Rochowczyk Olga SKJ
200
SUM:
200.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
30
40
SUM:
70.00
Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
300
SUM:
300.00
Romanowska Witkoria JKS Rywal Grudziądz
20
SUM:
20.00
Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
30
100
SUM:
130.00
Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
40
30
SUM:
70.00
Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
30
60
SUM:
90.00
Sylwester Nadia Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
150
40
SUM:
190.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
20
SUM:
20.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
400
550
400
500
SUM:
1850.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
40
30
SUM:
70.00
Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
20
20
SUM:
40.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
400
SUM:
400.00
Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
20
SUM:
20.00
Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
200
SUM:
200.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
30
40
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2022-02-12
1
2022-02-12
43
2022-02-12
2022-02-13
3
2022-02-13
2022-02-13
28
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
2022-02-12
5
150
2022-02-12
10
Aszyk Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-02-12
72
2022-02-12
2022-02-12
78
2022-02-13
48
2022-02-13
36
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (136)
2022-02-12
11
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KETLING (39)
2022-02-12
1
2022-02-12
43
2022-02-13
14
2022-02-13
67
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (1)
2022-02-12
10
20
2022-02-12
8
60
2022-02-13
25
Bajwoluk Jakub
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
OPIUM (205)
2022-02-12
2022-02-12
1
2022-02-13
10
2022-02-13
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (322)
2022-02-12
55
2022-02-12
80
Baumgart Paula
St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
JOKER (124)
2022-02-12
43
2022-02-12
46
2022-02-13
21
2022-02-13
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2022-02-12
42
2022-02-13
29
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (177)
2022-02-12
1
650
CARDHU (178)
2022-02-12
2
550
CANABAZ (179)
2022-02-12
19
2022-02-13
14
2022-02-13
5
Błaszkiewicz Matylda
KJ Stajnia Jarużyn
2022-02-12
59
2022-02-12
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CHANNA (82)
2022-02-12
30
2022-02-12
42
2022-02-13
49
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
OMENA (112)
2022-02-12
10
30
2022-02-13
6
125
CZUMI GR (113)
2022-02-12
17
2022-02-13
10
FLANDRIA (114)
2022-02-12
15
40
2022-02-13
3
300
2022-02-12
63
2022-02-13
23
Bogacka Angelika
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
1
2022-02-12
15
2022-02-13
2022-02-13
Bogusz Oliwia
Klub Jeździecki Bonin
2022-02-12
1
2022-02-12
75
2022-02-13
1
2022-02-13
17
20
Borkowska Zuzanna
SKJ Barłomino
GRACJA (23)
2022-02-12
68
2022-02-12
32
2022-02-13
40
2022-02-13
31
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-02-12
8
30
2022-02-12
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
2022-02-12
56
2022-02-12
2022-02-13
4
90
2022-02-13
Cichal Julia
Sopocki Klub Jeździecki
SOFI (91)
2022-02-12
2022-02-12
1
2022-02-13
2022-02-13
5
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (253)
2022-02-12
12
30
2022-02-12
21
2022-02-13
26
2022-02-13
27
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LUCY (173)
2022-02-12
2
2022-02-12
2022-02-13
7
30
2022-02-13
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
ALMANZO (175)
2022-02-12
19
30
2022-02-12
2022-02-13
41
2022-02-13
2022-02-12
31
2022-02-12
24
2022-02-13
38
2022-02-13
18
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2022-02-12
14
20
2022-02-12
53
2022-02-13
39
2022-02-13
Dardzińska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
SERAFINA (107)
2022-02-13
57
2022-02-13
2022-02-12
45
2022-02-12
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
CORTINA (133)
2022-02-12
2022-02-12
63
2022-02-13
63
2022-02-13
IVAR VDL (134)
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
8
100
2022-02-13
5
100
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
2022-02-13
6
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-02-12
17
2022-02-12
1
2022-02-13
2
2022-02-13
8
Drechnowicz Zuzanna
JKS Barłomino
2022-02-12
25
2022-02-12
4
2022-02-13
7
2022-02-13
49
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
EDESSO (335)
2022-02-12
5
300
2022-02-13
1
650
Endraszka Paulina
FS Succin
2022-02-13
60
2022-02-12
60
DELILAH (244)
2022-02-13
57
BRANDY (245)
2022-02-12
14
2022-02-12
3
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
CORINO (199)
2022-02-12
1
2022-02-12
18
20
2022-02-13
46
2022-02-13
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
ATIFA (274)
2022-02-12
69
2022-02-13
32
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (198)
2022-02-12
28
2022-02-12
2022-02-13
74
2022-02-13
62
HARD ROCK (200)
2022-02-12
2022-02-12
1
2022-02-13
2022-02-13
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (58)
2022-02-12
36
2022-02-12
1
2022-02-13
25
2022-02-13
13
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (57)
2022-02-12
1
2022-02-12
10
2022-02-13
2
2022-02-13
2
Fujczak Mateusz
LKS Dragon Nowielice
OLAN (41)
2022-02-12
75
2022-02-13
73
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (155)
2022-02-12
5
70
2022-02-12
2022-02-13
45
2022-02-13
56
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (187)
2022-02-12
34
2022-02-12
37
2022-02-13
40
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (158)
2022-02-12
50
2022-02-13
32
Gębicki Piotr
St. KJ G-Ride Team
2022-02-12
64
2022-02-12
11
40
CINZANO (37)
2022-02-12
14
30
2022-02-12
45
Głogowska Nina
Sopocki KJ
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
2022-02-13
2
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2022-02-12
29
2022-02-12
2022-02-13
41
2022-02-13
34
CARILO (239)
2022-02-12
18
30
2022-02-12
18
2022-02-13
20
2022-02-13
13
2022-02-12
67
2022-02-12
23
2022-02-13
13
30
2022-02-13
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (3)
2022-02-12
10
2022-02-12
1
2022-02-13
6
2022-02-13
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-02-12
1
300
2022-02-12
27
2022-02-13
1
300
2022-02-13
42
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki KJ
O'KEY (53)
2022-02-13
2022-02-13
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2022-02-12
23
2022-02-12
38
2022-02-13
4
150
2022-02-13
21
Hestkowska Dominika
JKS U Robsonów
2022-02-12
83
2022-02-12
32
2022-02-13
21
2022-02-13
14
30
2022-02-12
85
2022-02-12
2022-02-13
72
2022-02-13
74
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
CHILE (191)
2022-02-12
34
2022-02-12
2022-02-13
47
2022-02-13
61
PERHAN (192)
2022-02-12
49
2022-02-12
2022-02-13
26
2022-02-13
2022-02-12
32
2022-02-12
43
2022-02-13
11
30
2022-02-13
39
Hiller Marcel
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
EGON (25)
2022-02-13
29
2022-02-13
9
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2022-02-12
79
2022-02-12
22
2022-02-13
8
60
2022-02-13
2022-02-12
35
2022-02-12
74
2022-02-13
18
20
2022-02-13
46
Jagniewska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
DIAMANTE (277)
2022-02-12
49
2022-02-12
25
2022-02-13
10
2022-02-13
Jakubowska Martyna
BPK kuj-pom
COCO (167)
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
6
2022-02-13
26
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (160)
2022-02-12
15
30
2022-02-12
8
100
2022-02-13
4
200
2022-02-13
3
450
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
OGALA (138)
2022-02-12
50
2022-02-12
59
2022-02-13
28
2022-02-13
51
SASANKA (139)
2022-02-12
31
2022-02-12
58
2022-02-13
32
2022-02-13
22
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (64)
2022-02-12
37
2022-02-12
37
2022-02-13
31
2022-02-13
Kamińska Kalina
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRANCO (31)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
6
2022-02-13
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
HAWANA (132)
2022-02-13
2022-02-13
ARGENTINA (197)
2022-02-12
2
150
2022-02-12
46
2022-02-13
3
120
2022-02-13
28
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
22
20
2022-02-12
36
2022-02-13
39
2022-02-13
35
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
2022-02-12
24
2022-02-13
38
2022-02-13
37
2022-02-12
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-13
16
Kasza Natalia
BPK - WMA
2022-02-12
70
2022-02-12
81
LIBELL (324)
2022-02-12
8
30
2022-02-12
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2022-02-12
61
2022-02-12
47
2022-02-13
2022-02-13
43
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
KLIPER (48)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
2022-02-13
3
Klebba Natalia
KJ Arpav
2022-02-12
81
2022-02-12
2022-02-13
50
2022-02-13
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-13
2022-02-13
2022-02-12
Klimaszewska Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
DEMON (217)
2022-02-13
18
2022-02-13
36
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NEW SKY C (169)
2022-02-12
29
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
2022-02-13
30
Kokot Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
LILY-ANN (255)
2022-02-12
37
2022-02-12
25
Kopecka Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
LORD (78)
2022-02-12
16
2022-02-12
12
2022-02-13
9
2022-02-12
14
40
2022-02-13
12
40
Kotowska Justyna
SCSJ Coval Biały Bór
SUSA (224)
2022-02-12
19
2022-02-12
1
2022-02-13
8
2022-02-13
Kotowska Wiktoria
Klub Jeździecki Turze
2022-02-12
1
2022-02-12
33
2022-02-13
40
Kowalewska Agnieszka
Kj Turze
2022-02-13
30
2022-02-13
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (4)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
5
2022-02-13
9
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
ALKANTARA (254)
2022-02-12
84
2022-02-12
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LUBICZ (333)
2022-02-12
50
2022-02-13
55
2022-02-12
19
2022-02-13
30
Kropidłowska Monika
Klub Jeździecki Arpav
SKARLET (33)
2022-02-12
17
NEWMAN (54)
2022-02-12
1
2022-02-12
25
2022-02-13
2022-02-13
36
Kucharska Marta
Klub Jeździecki Arpav
2022-02-12
11
20
2022-02-12
2022-02-13
68
Kukowska Katarzyna
KJ J.J. Darboven
2022-02-12
1
2022-02-12
25
2022-02-12
23
20
2022-02-12
65
Kuśmirek Stanisław
Brak
2022-02-12
2022-02-12
Kużel Amelia
Pegaz Reda
WALENTINO (246)
2022-02-13
22
2022-02-13
24
Kuźmicz Krystyna
SKJ
BAWARIA (241)
2022-02-12
20
2022-02-12
15
2022-02-13
12
2022-02-13
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (148)
2022-02-12
3
2022-02-12
53
2022-02-13
3
2022-02-13
35
Kwintkiewicz Pola
PLJ
2022-02-12
1
2022-02-12
48
2022-02-13
1
2022-02-13
35
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (131)
2022-02-12
58
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
Lasecka Wiktoria
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
ZABAWA (101)
2022-02-12
17
30
2022-02-12
9
40
2022-02-12
2022-02-13
7
100
2022-02-13
11
2022-02-12
10
40
2022-02-12
8
2022-02-13
4
350
Laskowska Maria
BPK (Szczecin)
2022-02-12
61
2022-02-12
41
2022-02-13
8
30
2022-02-13
10
30
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2022-02-12
43
2022-02-12
2022-02-13
6
50
2022-02-13
Lizer Maria
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2022-02-12
79
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
71
2022-02-13
Lost Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
EGON (25)
2022-02-13
66
2022-02-13
42
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
EVITA Z (70)
2022-02-12
19
20
2022-02-12
55
2022-02-13
19
20
2022-02-13
52
2022-02-12
2022-02-12
68
2022-02-12
2022-02-13
27
2022-02-13
Łajewska Katarzyna
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUDWIG C (172)
2022-02-12
2022-02-12
48
Łopato Justyna
Klub Jeździecki Dilmar
REWIA (168)
2022-02-12
13
20
2022-02-12
2022-02-13
12
20
2022-02-13
37
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (159)
2022-02-12
25
2022-02-12
38
2022-02-13
33
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (262)
2022-02-13
5
70
2022-02-13
27
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
AMIGOS (151)
2022-02-12
18
2022-02-12
51
2022-02-13
25
2022-02-13
Mański Konrad
KJ Arpav
JARSINA (215)
2022-02-12
43
2022-02-12
25
2022-02-13
69
2022-02-13
37
CORTINO (216)
2022-02-12
76
2022-02-13
20
30
Matelski Marcin
St.Stadnina Koni OLIMPIA
LUGANO (103)
2022-02-12
6
180
2022-02-12
6
2022-02-13
6
150
2022-02-13
2
550
2022-02-12
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
33
QUADRO Z (105)
2022-02-12
6
100
2022-02-12
20
2022-02-13
65
2022-02-13
13
40
2022-02-12
64
2022-02-12
2022-02-13
31
2022-02-13
50
Mattsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CARMEN S (161)
2022-02-12
5
100
2022-02-12
55
2022-02-13
25
2022-02-13
31
2022-02-12
16
20
2022-02-12
7
60
2022-02-13
34
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2022-02-12
21
20
2022-02-12
54
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (62)
2022-02-12
3
500
2022-02-13
20
Michalska Agnieszka
KJ J.J. Darboven
CZARIS (76)
2022-02-12
1
2022-02-12
Milewska Julia
JKS Barłomino
2022-02-12
29
2022-02-13
5
150
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GO JACK (117)
2022-02-12
11
30
2022-02-12
13
40
2022-02-13
19
ACAPULCO (118)
2022-02-12
17
20
2022-02-12
77
2022-02-13
61
2022-02-13
44
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
ASSERTIVE (156)
2022-02-12
62
2022-02-12
72
2022-02-13
10
20
2022-02-13
75
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (325)
2022-02-12
69
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
16
20
Mroczkowski Maksymilian
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
ERA (18)
2022-02-12
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-13
13
20
2022-02-13
Narloch Pola
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2022-02-12
2022-02-12
25
2022-02-13
34
2022-02-13
Narloch Wiktoria
Bpk
DANTE (60)
2022-02-12
6
70
2022-02-12
2022-02-13
1
200
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
WHO KNOWS (188)
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
38
2022-02-13
2022-02-12
50
2022-02-12
83
2022-02-13
16
2022-02-13
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-02-12
39
2022-02-12
2022-02-13
54
2022-02-13
48
Omieczyńska-Nastaj Dagmara
G-ride team
WALIA (35)
2022-02-12
4
2022-02-12
1
Orlik Maksymilian
KJ J.J. Darboven
KACPER (75)
2022-02-12
Orlik Weronika
KJ J.J. Darboven
KACPER (75)
2022-02-12
1
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
44
2022-02-12
2022-02-12
71
2022-02-13
15
30
Ostręga Bartłomiej
Bez Przynależności Klubowej
LORINA (328)
2022-02-13
41
2022-02-12
1
2022-02-12
25
LORINA (336)
2022-02-13
4
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (315)
2022-02-13
11
2022-02-13
62
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2022-02-12
9
30
2022-02-13
24
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2022-02-12
37
2022-02-12
1
2022-02-13
5
2022-02-13
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2022-02-13
15
20
2022-02-13
42
WIKLIN (214)
2022-02-12
2022-02-12
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
CONDUCTOR (249)
2022-02-12
3
120
2022-02-12
47
2022-02-13
2
250
2022-02-13
15
2022-02-12
3
200
2022-02-12
40
2022-02-13
54
2022-02-13
36
2022-02-12
4
90
2022-02-12
73
2022-02-13
2
150
2022-02-13
29
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (316)
2022-02-12
2022-02-12
Pawłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
RUMBA (314)
2022-02-12
1
2022-02-12
10
2022-02-13
10
2022-02-13
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2022-02-12
76
2022-02-12
2022-02-13
52
2022-02-13
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
QUIRIN (318)
2022-02-12
20
20
2022-02-12
2022-02-12
48
2022-02-13
65
2022-02-13
53
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
LA COCO 3 (331)
2022-02-12
12
40
2022-02-12
9
2022-02-13
5
250
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2022-02-12
37
2022-02-12
41
2022-02-13
26
2022-02-13
2022-02-12
65
2022-02-12
2022-02-13
64
2022-02-13
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-02-13
4
AVALANCHE (210)
2022-02-13
1
550
HERMUS PP (211)
2022-02-12
37
2022-02-12
35
2022-02-13
18
30
2022-02-13
Pieniaszek Marika
KJ Grek Sp. z o.o.
LINTON (306)
2022-02-12
2022-02-13
33
2022-02-13
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
CARDINA L (149)
2022-02-12
57
2022-02-12
84
2022-02-13
22
2022-02-13
16
30
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (252)
2022-02-12
54
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
34
Płotka Nikola
BPK kuj-pom
2022-02-12
1
2022-02-12
10
2022-02-13
4
2022-02-13
5
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
MORLAND (235)
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-12
36
2022-02-12
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (265)
2022-02-13
58
2022-02-13
66
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NAZIR (116)
2022-02-12
1
450
2022-02-12
1
600
2022-02-13
17
2022-02-13
6
Psiuk Grzegorz
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
72
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
WOLVERINE (204)
2022-02-12
2
250
2022-02-12
4
200
2022-02-13
2
350
2022-02-13
8
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-02-12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-02-12
36
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (14)
2022-02-12
25
2022-02-12
37
2022-02-13
69
2022-02-13
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2022-02-12
57
2022-02-12
49
2022-02-13
43
QUINTANA (128)
2022-02-12
41
2022-02-12
26
2022-02-12
54
2022-02-13
2022-02-12
53
2022-02-13
Radzikowska Nadia
Jks u Robsonów
CONCORDE (110)
2022-02-12
25
2022-02-12
1
2022-02-13
12
2022-02-13
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ODESSA (108)
2022-02-12
20
30
2022-02-12
44
2022-02-13
12
30
2022-02-13
33
HORATA (109)
2022-02-12
40
2022-02-12
51
2022-02-13
68
2022-02-13
35
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2022-02-12
30
2022-02-12
46
2022-02-13
22
Ratajczyk Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (98)
2022-02-12
18
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-13
7
2022-02-13
2022-02-13
7
2022-02-13
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (223)
2022-02-12
52
2022-02-12
39
2022-02-13
2022-02-13
3
200
Rogala Karolina
Sopocki KJ
2022-02-12
1
2022-02-12
25
2022-02-12
2022-02-13
24
2022-02-13
73
Rogala Karolina
Sopocki KJ
ELTANI (125)
2022-02-12
44
2022-02-12
35
2022-02-13
9
30
2022-02-13
44
JAR (126)
2022-02-13
64
2022-02-13
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (147)
2022-02-12
60
2022-02-12
56
2022-02-13
19
30
2022-02-13
11
40
Romaniecka Nadia
Sobieski Jumping Team
LORD FEIN (256)
2022-02-12
3
300
2022-02-13
24
2022-02-13
17
Romanowska Witkoria
JKS Rywal Grudziądz
MARLANDO (237)
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-12
11
20
Rosicka Karolina
Klub Jeździecki Arpav
INKADENS (157)
2022-02-12
47
2022-02-12
85
2022-02-13
59
2022-02-13
70
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (111)
2022-02-12
21
30
2022-02-12
7
100
2022-02-13
30
2022-02-13
45
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
F-MATI AZ (234)
2022-02-12
7
40
2022-02-12
22
30
2022-02-13
44
2022-02-13
45
Sarnowski Przemysław
Klub Jeździecki La Scalla
ILFAST (47)
2022-02-13
29
2022-02-13
58
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SARA (174)
2022-02-12
14
2022-02-12
16
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
46
2022-02-12
2022-02-13
19
2022-02-13
Sowińska Daria
Klub Jeździecki Castello Bonin
BORYS (66)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
11
2022-02-13
2022-02-13
15
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2022-02-12
31
2022-02-12
17
2022-02-13
Stasiak Natasza
Bez Przynależności Klubowej
SKARLET (33)
2022-02-12
10
2022-02-13
2022-02-13
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2022-02-12
18
Suminska Ewa
Klub Jeździecki Młyńska Struga
CAFISSIMO (286)
2022-02-12
13
30
2022-02-12
30
2022-02-13
47
2022-02-13
7
60
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (99)
2022-02-12
25
2022-02-12
48
2022-02-13
6
100
2022-02-13
28
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
2022-02-12
27
2022-02-12
28
2022-02-13
23
2022-02-13
15
ERCO Z (72)
2022-02-12
23
2022-02-13
63
2022-02-12
39
2022-02-13
CARLO (74)
2022-02-12
6
150
2022-02-12
15
2022-02-13
9
40
2022-02-13
19
DONOVAN Z (332)
2022-02-12
51
2022-02-13
59
CONCORD (334)
2022-02-12
77
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
27
Szewczyk Angelika
J. J. Darboven
KOKO (153)
2022-02-12
38
2022-02-12
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
RAMBO DV (227)
2022-02-12
78
2022-02-13
20
2022-02-13
17
30
2022-02-12
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-13
2022-02-13
3
Szutenbach Maria
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
ATIFA (274)
2022-02-12
82
2022-02-13
51
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (317)
2022-02-12
42
2022-02-12
2022-02-12
82
Tejchman Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (135)
2022-02-12
52
2022-02-12
52
2022-02-13
67
2022-02-13
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (85)
2022-02-12
16
2022-02-13
2022-02-12
7
2022-02-12
5
2022-02-13
16
2022-02-13
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
CANALETTO (268)
2022-02-12
2022-02-12
65
2022-02-13
2022-02-13
14
20
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (184)
2022-02-12
2
400
2022-02-12
2
550
2022-02-13
1
400
2022-02-13
2
500
Trafalska Liwia
BPK
BIKSONA (321)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
7
2022-02-13
Trochowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FIORANO (56)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
23
2022-02-13
Trzcińska Zofia
St. Stadnina Koni Olimpia
CONAN I (30)
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-12
27
2022-02-13
2022-02-13
17
2022-02-13
56
Trzeciak Anna
LKS DRAGON NOWIELICE
2022-02-12
28
2022-02-12
2022-02-13
77
2022-02-13
46
Tucholska Agata
Brak
HAWANA (132)
2022-02-12
2022-02-12
2022-02-13
Wawryniuk Pola
Pomorska Liga Jeździecka
SZABLON (140)
2022-02-12
15
2022-02-12
1
2022-02-13
4
2022-02-13
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
2022-02-12
4
150
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
ANTIBES (195)
2022-02-12
25
2022-02-12
1
2022-02-13
32
2022-02-13
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
DIVA -W (87)
2022-02-12
62
2022-02-12
26
2022-02-13
71
2022-02-13
14
40
2022-02-12
67
2022-02-12
33
2022-02-13
21
30
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
ONLY YOU (226)
2022-02-12
15
20
2022-02-12
70
2022-02-13
11
20
2022-02-13
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
VINO 26 (51)
2022-02-12
46
2022-02-12
2022-02-12
66
2022-02-13
76
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2022-02-12
33
2022-02-12
13
2022-02-13
18
2022-02-13
12
2022-02-12
4
400
2022-02-12
4
2022-02-13
7
2022-02-13
3
2022-02-12
74
2022-02-12
2022-02-13
70
2022-02-13
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2022-02-12
26
2022-02-12
49
2022-02-13
9
20
2022-02-13
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (236)
2022-02-12
1
200
2022-02-12
45
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-02-12
2022-02-12
40
2022-02-13
2022-02-13
43
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-13
4
2022-02-13
DANDY (165)
2022-02-12
10
2022-02-12
1
2022-02-13
1
2022-02-13
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIADEMA (15)
2022-02-12
71
2022-02-12
2022-02-13
55
2022-02-13
2022-02-12
51
2022-02-12
2022-02-13
23
2022-02-13
47
2022-02-12
16
30
2022-02-12
34
2022-02-13
10
40
Wysokińska Agata
KJ Turze
2022-02-12
1
2022-02-12
80
2022-02-13
60
2022-02-13
Zaleska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
PRIMA (121)
2022-02-12
1
2022-02-12
37
2022-02-13
9
2022-02-13
20
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (267)
2022-02-13
2022-02-13
Zielińska Nadia
Brak
KALI (49)
2022-02-12
10
2022-02-12
1
2022-02-13
1
2022-02-13
8
Zwolak Zuzanna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2022-02-12
73
2022-02-12
2022-02-13
53
2022-02-13

Number of Riders: 195

Number of Horses: 250

The sum of prizes: 16 565.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl