Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
181 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-02 20:31:35
2021-12-02 20:31:35
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
180 ACCEPTED 2021-12-02 19:59:33
2021-12-02 19:59:33
Róża Wójcikiewicz GULIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
179 ACCEPTED 2021-12-02 11:26:38
2021-12-01 22:04:49
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
178 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-02 07:50:49
2021-12-01 21:51:28
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
177 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-02 07:50:43
2021-12-01 17:47:49
Nadia Zielińska KALI
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
176 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-02 07:50:36
2021-12-01 17:47:18
Zofia Pakur SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
175 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 14:29:38
2021-12-01 14:03:00
Natalie Buzar ROSE OF NIGHT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
174 ACCEPTED 2021-12-03 07:38:11
2021-12-01 13:02:42
Oliwia Zachulska BIKSONA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
173 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 12:49:46
2021-12-01 12:49:14
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
172 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 12:49:44
2021-12-01 12:48:38
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
171 ACCEPTED 2021-12-01 12:46:02
2021-12-01 12:42:07
Grzegorz Psiuk WOLVERINE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
170 ACCEPTED 2021-12-01 12:46:00
2021-12-01 12:41:01
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
169 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 12:45:58
2021-12-01 12:35:01
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
168 ACCEPTED 2021-12-03 11:05:46
2021-12-01 12:17:06
Katarzyna Śliwińska CORRADO BOY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
167 ACCEPTED 2021-12-02 07:47:22
2021-12-01 11:09:39
Antonina Buszan LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
166 ACCEPTED 2021-12-02 13:00:06
2021-12-01 10:43:19
Liwia Trafalska ASHTREE JEMIMA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
165 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 09:48:43
2021-12-01 09:20:41
Martyna Kwasek W-ANJA
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
164 ACCEPTED 2021-12-01 07:40:08
2021-11-30 22:34:27
Martyna Nicpoń BIG MEL EH Z
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
163 ACCEPTED 2021-12-03 11:05:41
2021-11-30 19:28:10
Aniela Szpara BRAWURA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
162 ACCEPTED 2021-12-01 07:37:28
2021-11-30 19:18:01
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
161 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-30 20:30:24
2021-11-30 19:05:41
Barbara Pondo BIG BEN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
160 ACCEPTED 2021-12-01 11:12:19
2021-11-30 13:55:54
Zofia Synoradzka NEVISTO 3
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
159 ACCEPTED 2021-11-30 16:11:11
2021-11-30 12:50:05
Julia Mattsson CARMEN S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
158 ACCEPTED 2021-11-30 11:45:42
2021-11-30 09:43:17
Natalia Czech CAMELIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
157 ACCEPTED 2021-11-30 16:10:44
2021-11-30 09:27:39
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
156 ACCEPTED 2021-11-30 07:46:01
2021-11-29 23:59:27
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
155 ACCEPTED 2021-11-30 12:47:53
2021-11-29 22:16:18
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 7/N/N - zwykły
154 ACCEPTED 2021-12-03 07:50:11
2021-11-29 21:47:55
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS VTH
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
153 ACCEPTED 2021-12-03 07:50:13
2021-11-29 21:46:27
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
152 ACCEPTED 2021-12-03 07:50:15
2021-11-29 21:45:49
Marek Pawluczuk CONDUCTOR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
151 ACCEPTED 2021-12-03 07:50:23
2021-11-29 21:45:08
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
150 ACCEPTED 2021-11-30 12:47:50
2021-11-29 21:44:24
Grzegorz Psiuk BOLOGNA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
149 ACCEPTED 2021-11-30 20:26:55
2021-11-29 20:24:24
Julia Myszk KAMPIOEN FW
  • 2x 14/L/L - zwykły
148 ACCEPTED 2021-12-03 11:07:31
2021-11-29 20:17:24
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
147 ACCEPTED 2021-11-30 12:40:18
2021-11-29 18:40:29
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SOFIA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
146 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-30 07:46:35
2021-11-29 17:57:50
Michalina Świeca WETO LIBERUM
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
145 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-30 07:46:23
2021-11-29 17:50:43
Kornelia Parzniewska DOMENA
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
144 ACCEPTED 2021-11-30 07:46:20
2021-11-29 17:50:15
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
143 ACCEPTED 2021-11-30 07:46:18
2021-11-29 17:49:57
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
142 ACCEPTED 2021-11-30 12:39:48
2021-11-29 16:48:54
Weronika Pilarczyk SHARM EL SHEIKH CH
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
141 ACCEPTED 2021-11-30 12:46:18
2021-11-29 14:27:29
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
140 ACCEPTED 2021-11-30 07:44:44
2021-11-29 13:07:42
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
139 ACCEPTED 2021-11-30 07:44:53
2021-11-29 12:25:16
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
138 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 11:24:35
2021-11-29 11:01:36
Julia Kucharska BAHARA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
137 ACCEPTED 2021-11-29 11:24:30
2021-11-29 10:39:38
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
136 ACCEPTED 2021-11-29 07:57:52
2021-11-29 07:19:52
Nadia Kaiser ELGON
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
135 ACCEPTED 2021-12-01 11:14:07
2021-11-29 00:46:27
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
134 ACCEPTED 2021-11-30 12:39:38
2021-11-29 00:43:15
Mateusz Werwiński HALA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
133 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 08:01:02
2021-11-28 20:07:21
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
132 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 08:00:59
2021-11-28 20:06:30
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 08:00:56
2021-11-28 20:03:34
Anna Krupska SAURON
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
130 ACCEPTED 2021-11-30 16:10:33
2021-11-28 18:31:46
Maja Szpara DUNKA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
129 ACCEPTED 2021-12-02 07:48:08
2021-11-28 18:01:32
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
128 ACCEPTED 2021-11-30 16:11:01
2021-11-28 17:37:53
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
127 ACCEPTED 2021-11-29 08:00:39
2021-11-28 13:39:52
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
126 ACCEPTED 2021-11-30 12:39:30
2021-11-27 18:43:44
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
125 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 08:00:23
2021-11-27 17:55:33
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
124 ACCEPTED 2021-11-30 12:47:37
2021-11-27 14:10:05
Oliwia Wąsiewska WANDEROS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
123 ACCEPTED 2021-11-30 07:44:21
2021-11-27 13:06:10
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
122 ACCEPTED 2021-11-30 12:46:37
2021-11-27 12:57:46
Monika Jackiewicz - Rąbca HALLE BERRY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
121 ACCEPTED 2021-11-30 07:38:21
2021-11-27 11:16:03
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
120 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 07:59:58
2021-11-27 10:54:11
Konrad Pawłowski KEMBALL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
119 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 07:59:56
2021-11-27 10:49:51
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
118 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-29 07:59:53
2021-11-27 10:49:20
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
117 ACCEPTED 2021-11-29 10:30:36
2021-11-26 19:53:17
Marta Benkowska LUSZYN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
116 ACCEPTED 2021-11-26 21:10:15
2021-11-26 13:13:13
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
115 ACCEPTED 2021-11-26 21:06:25
2021-11-26 09:24:34
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
114 ACCEPTED 2021-11-26 21:06:27
2021-11-26 09:24:08
Konrad Mański JARSINA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
113 ACCEPTED 2021-11-29 11:23:15
2021-11-26 08:55:36
Lena Thomas EGIDA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
112 ACCEPTED 2021-12-03 07:50:04
2021-11-25 21:30:15
Alicja Siekierska BEE
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
111 ACCEPTED 2021-11-26 21:10:04
2021-11-25 20:28:33
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 8/C/C - zwykły
110 ACCEPTED 2021-12-02 11:28:03
2021-11-25 19:11:59
Beniamin Tomaszewski HOPE NEVER DIES
  • 1x 7/N/N - zwykły
109 ACCEPTED 2021-11-29 11:22:33
2021-11-25 19:11:19
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 8/C/C - zwykły
108 ACCEPTED 2021-12-02 07:49:59
2021-11-25 19:10:48
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
107 ACCEPTED 2021-12-03 11:05:34
2021-11-25 19:09:48
Beniamin Tomaszewski DAVA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
106 ACCEPTED 2021-12-03 07:48:52
2021-11-25 19:09:00
Beniamin Tomaszewski CHERRY CORVUS D
  • 1x 8/C/C - zwykły
105 ACCEPTED 2021-11-29 11:22:39
2021-11-25 19:08:25
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
104 ACCEPTED 2021-11-29 11:22:43
2021-11-25 19:08:00
Beniamin Tomaszewski CASAUR Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
103 ACCEPTED 2021-11-26 21:09:12
2021-11-25 17:30:17
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
102 ACCEPTED 2021-11-30 12:45:49
2021-11-25 16:41:19
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
101 ACCEPTED 2021-12-02 11:28:23
2021-11-25 16:40:29
Emilia Pilarska BALTIMORE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
100 ACCEPTED 2021-11-30 12:47:26
2021-11-25 16:40:08
Milena Małecka ICEBERG ST
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
99 ACCEPTED 2021-11-30 07:42:35
2021-11-25 16:39:47
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
98 ACCEPTED 2021-11-29 11:23:40
2021-11-25 16:39:18
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
97 ACCEPTED 2021-11-29 11:23:42
2021-11-25 16:38:55
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
96 ACCEPTED 2021-11-30 07:44:04
2021-11-25 16:38:11
Iga Ciszewska LUCY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
95 ACCEPTED 2021-11-26 21:05:32
2021-11-25 16:31:48
Blanka Boleska PIORUN
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
94 ACCEPTED 2021-12-03 11:05:52
2021-11-25 16:14:31
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 15/P/P - zwykły
93 ACCEPTED 2021-12-03 11:05:54
2021-11-25 16:14:11
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-26 21:08:22
2021-11-25 15:37:40
Nikola Woźniak LOWENA DF
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
91 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-26 21:08:16
2021-11-25 15:37:17
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
90 ACCEPTED 2021-12-02 11:27:33
2021-11-25 13:03:55
Julia Wygnańczuk FILIP
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
89 ACCEPTED 2021-12-01 11:14:33
2021-11-25 13:00:15
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
88 ACCEPTED 2021-12-01 11:13:56
2021-11-25 12:57:20
Apolonia Gac PANTEON
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
87 ACCEPTED 2021-11-30 12:47:10
2021-11-25 12:48:45
Maja Kwiatkowska CELESTIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
86 ACCEPTED 2021-12-01 11:13:21
2021-11-25 12:07:41
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
85 ACCEPTED 2021-12-01 11:13:24
2021-11-25 12:07:19
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
84 ACCEPTED 2021-11-30 12:46:11
2021-11-25 09:01:52
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
83 ACCEPTED 2021-11-30 12:46:08
2021-11-25 08:58:34
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
82 ACCEPTED 2021-11-26 21:06:51
2021-11-24 19:32:44
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
81 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-30 20:30:14
2021-11-24 15:33:36
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 07:40:02
2021-11-24 13:06:50
Aleksandra Keler DORIA S
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 07:38:52
2021-11-24 13:05:34
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 07:38:44
2021-11-24 13:05:07
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-12-01 07:38:41
2021-11-24 13:04:40
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
76 ACCEPTED 2021-11-30 20:29:50
2021-11-24 09:43:10
Zuzanna Madera MOONCANTA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
75 ACCEPTED 2021-12-02 07:49:33
2021-11-23 22:24:58
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
74 ACCEPTED 2021-11-30 12:46:56
2021-11-23 21:01:02
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
73 ACCEPTED 2021-11-30 12:46:58
2021-11-23 20:56:31
Marta Józefowicz WHISPER
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
72 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-24 13:59:22
2021-11-23 19:30:37
Katarzyna Pestka BRANDO GRAND
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
71 ACCEPTED 2021-11-24 13:59:19
2021-11-23 17:33:46
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
70 ACCEPTED 2021-12-01 07:37:41
2021-11-23 16:01:19
Karolina Miś GO JACK
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
69 ACCEPTED 2021-12-01 07:37:43
2021-11-23 16:00:49
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
68 ACCEPTED 2021-12-02 07:47:38
2021-11-23 12:57:24
Zofia Fic KAISER
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
67 ACCEPTED 2021-12-02 07:47:40
2021-11-23 12:56:49
Natalia Fic CZAKRAM
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
66 ACCEPTED 2021-11-24 13:58:47
2021-11-23 12:26:43
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
65 ACCEPTED 2021-11-30 20:26:03
2021-11-23 11:42:15
Pauline Wieczorek ORCHID’S THARINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
64 ACCEPTED 2021-12-03 11:06:03
2021-11-23 11:40:19
Pauline Wieczorek ELISTON
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
63 ACCEPTED 2021-12-02 19:57:20
2021-11-23 11:39:23
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
62 ACCEPTED 2021-11-30 20:29:24
2021-11-23 09:42:34
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
61 ACCEPTED 2021-12-02 07:47:02
2021-11-23 09:41:39
Anna Trzeciak OLIMP FLY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
60 ACCEPTED 2021-11-24 14:30:10
2021-11-23 09:25:22
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
59 ACCEPTED 2021-11-30 20:29:27
2021-11-23 00:48:11
Jan Bobik Q.DU REVERDY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
58 ACCEPTED 2021-11-30 20:28:21
2021-11-23 00:47:26
Jan Bobik HAVERDY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
57 ACCEPTED 2021-11-30 20:28:59
2021-11-23 00:46:47
Jan Bobik HAWRO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
56 ACCEPTED 2021-11-30 20:27:30
2021-11-23 00:46:17
Jan Bobik ILANIA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
55 ACCEPTED 2021-11-30 20:27:40
2021-11-23 00:45:50
Jan Bobik CELTA
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
54 ACCEPTED 2021-11-30 20:27:50
2021-11-23 00:44:56
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
53 ACCEPTED 2021-11-30 20:28:09
2021-11-23 00:44:14
Mateusz Fujczak OLAN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
52 ACCEPTED 2021-11-30 07:43:27
2021-11-22 22:13:02
Maja Kwade RAFAEL
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
51 ACCEPTED 2021-12-02 07:46:53
2021-11-22 21:10:36
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
50 ACCEPTED 2021-12-02 11:26:45
2021-11-22 15:58:45
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
49 ACCEPTED 2021-12-02 11:26:46
2021-11-22 15:58:20
Agata Piastowska COQUICKUCO G
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-23 07:31:13
2021-11-22 15:53:03
Maura Reszuta ARCTIC MONKEY R
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-23 07:31:10
2021-11-22 14:05:04
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 6/P/P - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 15/P/P - zwykły
46 ACCEPTED 2021-11-30 16:11:22
2021-11-22 14:03:59
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
45 ACCEPTED 2021-12-02 11:27:22
2021-11-22 11:21:35
Maria Padalak STAKKATO BOY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
44 ACCEPTED 2021-11-22 13:06:03
2021-11-21 21:03:23
Róża Wójcikiewicz ABDULA DEL COLLE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
43 ACCEPTED 2021-11-29 09:30:44
2021-11-21 21:02:50
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
42 ACCEPTED 2021-11-30 07:44:30
2021-11-21 19:47:30
Liwia Banach NESTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
41 ACCEPTED 2021-11-22 13:05:51
2021-11-21 18:58:37
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
40 ACCEPTED 2021-11-22 13:05:49
2021-11-21 18:15:03
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
39 ACCEPTED 2021-12-03 07:49:41
2021-11-21 15:04:18
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
38 ACCEPTED 2021-12-03 07:49:49
2021-11-21 15:03:45
Julia Wiese EMIRO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2021-12-03 07:49:51
2021-11-21 15:02:53
Julia Wiese ONLY YOU
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
36 ACCEPTED 2021-11-29 09:30:39
2021-11-20 22:43:06
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
35 ACCEPTED 2021-11-30 12:40:02
2021-11-20 19:37:22
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
34 ACCEPTED 2021-11-30 12:40:04
2021-11-20 19:36:12
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
33 ACCEPTED 2021-11-30 12:40:35
2021-11-20 18:44:03
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
32 ACCEPTED 2021-11-24 13:58:57
2021-11-20 18:33:47
Nela Klepuszewska EUZEBIO LP
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
31 ACCEPTED 2021-11-23 11:43:10
2021-11-20 14:29:04
Micheline Kantowska POKUSA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
30 ACCEPTED 2021-11-29 10:30:24
2021-11-20 08:19:19
Maria Fiuk NESSI
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
29 ACCEPTED 2021-11-29 10:30:26
2021-11-20 08:18:51
Antonina Fiuk NESSI
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
28 ACCEPTED 2021-11-29 10:30:28
2021-11-20 08:18:11
Tomasz Fiuk SZAFIR-K
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
27 ACCEPTED 2021-11-29 07:58:42
2021-11-20 08:17:27
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
26 ACCEPTED 2021-11-24 14:30:24
2021-11-19 18:19:56
Milena Foks WIKI
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
25 ACCEPTED 2021-11-28 17:58:30
2021-11-19 16:11:44
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 7/N/N - zwykły
24 ACCEPTED 2021-11-29 11:23:59
2021-11-18 14:58:35
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
23 ACCEPTED 2021-12-01 11:14:16
2021-11-18 09:19:03
Leon Półrola HARRY
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
22 ACCEPTED 2021-11-20 08:40:22
2021-11-17 20:46:21
Gabriela Mentryka CYGANKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
21 ACCEPTED 2021-12-01 13:26:05
2021-11-15 17:09:37
Paula Baumgart JOKER
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
20 ACCEPTED 2021-11-25 11:59:09
2021-11-14 10:07:07
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
19 ACCEPTED 2021-11-25 11:59:10
2021-11-14 10:05:43
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
18 ACCEPTED 2021-12-01 12:45:39
2021-11-13 16:07:14
Weronika Niklas-Linde AL PACINO J
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
17 ACCEPTED 2021-11-30 16:11:44
2021-11-12 10:15:50
Paulina Chojnowska CABO DA ROCA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
16 ACCEPTED 2021-11-16 14:12:46
2021-11-11 17:52:36
Aleksandra Gorecka CON CONTADOR
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
15 ACCEPTED 2021-11-10 10:55:49
2021-11-08 19:37:17
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
14 ACCEPTED 2021-11-26 21:06:05
2021-11-08 09:13:35
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
13 ACCEPTED 2021-11-26 21:05:57
2021-11-08 09:11:38
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
12 ACCEPTED 2021-11-26 21:05:46
2021-11-08 09:10:17
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
11 ACCEPTED 2021-11-10 10:56:23
2021-11-07 20:09:21
Julia Karolak CALERO Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
10 ACCEPTED 2021-12-03 16:04:07
2021-11-07 19:55:09
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 2x 14/L/L - zwykły
9 ACCEPTED 2021-12-01 07:38:35
2021-11-07 19:28:12
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
8 ACCEPTED 2021-12-01 11:12:28
2021-11-07 14:06:47
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
7 ACCEPTED 2021-11-23 11:43:25
2021-11-05 22:48:44
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
6 ACCEPTED 2021-11-23 11:43:30
2021-11-05 22:48:24
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
5 ACCEPTED 2021-12-01 09:48:25
2021-11-05 22:48:06
Justyna Kopko BALLET MORE FOR U
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
4 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-04 13:06:35
2021-11-04 10:23:12
Olga Świątkowska MONTBLANC 11
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
3 ACCEPTED 2021-12-01 07:38:32
2021-11-01 22:55:47
Martyna Nicpoń CYCERA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
2 ACCEPTED 2021-12-01 07:38:31
2021-11-01 22:55:11
Martyna Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
1 ACCEPTED 2021-12-01 07:38:30
2021-11-01 22:54:33
Martyna Nicpoń C-JANIS
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
2. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (MJ.)
O050322
3. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
4. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
5. Baumgart Paula St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O065192
6. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
7. Benkowska Marta niezrzeszony
2004 (J.)
O050655
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
10. Boleska Blanka Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064363
11. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
12. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
13. Chełchowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O064448
14. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
S
O028694
15. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
16. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
17. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
18. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
19. Czarnecki Dawid Klub Jeździecki Equireno
S
O003411
20. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
21. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
22. De Lubicz - Szeliska Wiktoria KJ Dolina Charlotty
2008 (JM.)
O057689
23. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
24. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
25. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
26. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
27. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
28. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
29. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
brak
30. Fiuk Antonina UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
Brak
31. Fiuk Maria UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
brak
32. Fiuk Tomasz UKJ Bukowiec Świdwin
2011 (Mł.)
Brak
33. Foks Milena BRAK
2007 (JM.)
BRAK
34. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
35. Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
O026882
36. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
37. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
S
O022807
38. Głogowska Nina Sopocki KJ
2010 (JM.)
O063589
39. Gorecka Aleksandra Pomorski Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061687
40. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
41. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
42. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
43. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
44. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
45. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
46. Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
S
O012571
47. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
48. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
49. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
50. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O061075
51. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
52. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
53. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
54. Keler Aleksandra FS SUCCIN
2005 (J.)
Brak
55. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
56. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O056583
57. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
58. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (J.)
O052358
59. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
60. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
61. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
62. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
63. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
64. Kucharska Julia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
O062199
65. Kwade Maja Brak przynależności klubowej
2007 (JM.)
Brak
66. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
67. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O047537
68. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
69. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
70. Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O056102
71. Małecka Milena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
0000
72. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
73. Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O046661
74. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O053350
X
75. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
76. Mentryka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O063326
77. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O042379
78. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
79. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2001 (MJ.)
O029201
80. Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O010006
81. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
82. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
83. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
84. Padalak Maria SKJ Sopot
2006 (J.)
O041037
85. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
86. Parzniewska Kornelia Stajnia Karlikowo
2006 (J.)
brak
87. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
88. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
89. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
90. Pestka Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
2006 (J.)
O057223
91. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
92. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
93. Pilarczyk Weronika KJ Dolina Charlotty
2006 (J.)
O061351
94. Pilarska Emilia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O061897
95. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
96. Półrola Leon Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
brak
97. Pondo Barbara KJ Strzała Krubiczew
S
O002246
98. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (MJ.)
O045465
99. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
100. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
101. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
102. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
103. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
104. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
105. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
106. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
107. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
108. Sabiniarz Wiktoria Skj
2005 (J.)
O052050
109. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
110. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
111. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (MJ.)
O047398
112. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
113. Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
114. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
115. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
116. Świeca Michalina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O053334
117. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
118. Synoradzka Zofia KJ Arpav
2003 (MJ.)
O038931
119. Szpara Aniela Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064793
120. Szpara Maja Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064794
121. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
122. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
123. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
124. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
125. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
126. Thomas Lena Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O061538
Brak
127. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
128. Trafalska Liwia BPK
2008 (JM.)
brak
129. Trzcińska Zofia St. Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O055934
130. Trzeciak Anna LKS DRAGON NOWIELICE
S
O001991
131. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
132. Wąsiewska Oliwia SCSJ Coval Pogórze
2007 (JM.)
O058058
133. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
134. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
O059427
135. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
136. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
137. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
138. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
139. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (J.)
O062201
140. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (JM.)
O061921
141. Zachulska Oliwia BPK
2008 (JM.)
brak
142. Zaleska Lena SKJ Zastawno
2010 (JM.)
O064349
143. Zielińska Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
144. Ziółkowska Weronika Klub Jeździecki Dilmar
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulcan L
M: A Nuria
K033156 616009610121613
2.

184

ABDULA DEL COLLE Cheval De Selle Francais POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Cabdula du Tillard
M: Werwein Dc
K033196 25000110398491R
3.

83

ACAPULCO SP POL 2009 wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
4.

20

AL PACINO J WLKP POL 18.09.2013 wałach ciemnogniada/172 F: OLIVIER
M: AGNEW
K025201 BRAK
5.

213

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
6.

61

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
7.

160

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
8.

187

ARCTIC MONKEY R SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Night Carry
M: Arkadia
K029760 616009530069516
9.

231

ARNE WELSH POL 2016 ogier izabelowata/kuc:- F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
10.

214

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
11.

170

ASHTREE JEMIMA SP POL 2013 klacz srokata/155 F: nn
M: nn
brak 826069000206639
12.

215

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
13.

211

BAHARA ŚLĄSKA POL 2005 klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
K030564 POL008680051805
14.

18

BALLET MORE FOR U SWB SWE 2010 klacz kasztanowata/174 F: Baltimore 1178 / Balou Du Rouet
M: Madeliefje
K033168 SWB 752004041001512
15.

118

BALTIMORE SP POL 2017 wałach siwa/171 F: Numerus/Numero Uno
M: Blackberry/Landor
xxx 61600917
16.

128

BEE WONDERFUL HAN POL 2006 klacz gniada// F: /
M: /
Brak /
17.

46

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
18.

219

BIG BEN Deutshes Sportpferd POL 2014 ogier gniada/173 F: Big Star Jr/ Big Star
M: Lilie III B/ Coriano
K024151 De481810006414
19.

220

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
20.

172

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Armani
M: Bisbona
brak 616006640074614
21.

158

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
K022539 616009520028313
22.

189

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
K015450 POL007520171108
23.

96

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
24.

168

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
K032607 616006580511410
25.

229

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
26.

1

C-JANIS SP POL 2017 klacz kara/163 F: Jonson
M: Cortina
*** ***
27.

19

CABO DA ROCA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cherry Lady
K030850 616007600074616
28.

55

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
29.

90

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
30.

177

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
31.

235

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
32.

208

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
33.

218

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold
M: Upona
K033063 826002150873992
34.

233

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
35.

165

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
36.

121

CASAUR Z SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Cassini II / Capitol I
M: Aura / Cordial
K030438 A0004278S
37.

122

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
38.

161

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
39.

105

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
40.

67

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
41.

163

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
42.

2

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
43.

237

CHARLIE WESTF GER 2016 wałach gniada/172 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Codyssee / Heartbreaker
K030731 DE441411159616
44.

175

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
45.

123

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
46.

132

CLAVEL HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet
K022404 DE421000241712
47.

181

CON CONTADOR KWPN POL 2007 wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
K012738 103SI28
48.

31

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
49.

164

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
K030273 616009530069616
50.

60

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH LTU 2015 klacz kara/170 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
51.

171

CORRADO BOY OLDENBURSKA POL 2003 ogier siwa/164 F: Corrado I
M: Hanessa
K008092 DE418181126603
52.

194

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
53.

152

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
54.

153

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
55.

3

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
56.

182

CYGANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Hornet
M: Ciszawa
brak 616 009 58 04613 14
57.

159

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
58.

80

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano’s Boy D Z
M: Czelari
K016726 009670135808
59.

206

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
60.

93

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W / Namelus R
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
61.

124

DAVA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Harper /
M: Diva /
brak 616007610113314
62.

22

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
63.

114

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
64.

92

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
65.

147

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 POL013530101604
66.

29

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
67.

30

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
68.

77

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
69.

216

DOMENA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Karbon
M: Dorada
brak POL009600001507
70.

89

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
71.

94

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
72.

95

DORIA S PZHK POL 2004 klacz gniada/164 F: Grand de la Cour/Graf Grannus
M: Donwega/Donatelli
brak brak
73.

62

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
74.

143

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
K015187 POL 007 66 0765808
75.

148

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
K033191 616007610206309
76.

21

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
77.

129

EGIDA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:kuc:14 F: Equin
M: Esencja
K028099 616013661752810
78.

201

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
79.

78

ELISTON OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/179 F: Eldorado van De Zeshoek
M: Lisa
Brak De418181130617
80.

45

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
81.

39

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
82.

53

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
83.

125

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe For Ever /
M: Ovita V /
brak -
84.

73

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
85.

28

EUZEBIO LP WIELKO POLSKI POL 2007 wałach siwa/mk:156 F: Corofini
M: eunice
K012969 POL007611510404
86.

126

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
87.

156

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
88.

103

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
89.

17

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
90.

109

FILIP TSCH POL 2006 wałach gniada/mk:150 F: Hejnał
M: nn
brak 616999530285706
91.

6

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
92.

59

G'MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
93.

84

GO JACK HANIWERSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/171 F: GAVI
M: HAUPTSTUTBOCH ANTONIA
K022996 DE431310184111
94.

151

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
95.

210

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
96.

186

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
97.

234

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/158 F: FAREZZO B
M: GALIA
K 032 531 616009520081516
98.

150

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
99.

137

HALLE BERRY SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Stakkatol
M: Hurysa
K031281 616009530085617
100.

57

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
brak 48329393848448
101.

71

HAVERDY SP POL 2017 ogier gniada/169 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Halena / Tanos
K032545 A0023062S
102.

70

HAWRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K032544 A0023018S
103.

11

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
104.

127

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Ekwador
M: Heraja
Brak 11111
105.

117

ICEBERG ST BWP BEL 2008 wałach gniada/170 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
K017763 BEL-W-270289-BWP
106.

225

IKAR SP POL 2008 wałach gniada/168 F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
107.

68

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salomon
M: Ikea
K030856 616009640023015
108.

236

ISGAAR DRP NED 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
109.

195

JARSINA KWPN NED 2014 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Soraya
K026770 528003201400334
110.

23

JOKER SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Sword / Glimmerman
M: Jurta / Firstgraaf
K032694 616009580138012
111.

81

KAISER - POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
Brak 616999640091807
112.

7

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
113.

232

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
114.

157

KAMPIOEN FW KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonique trichta FW
K029047 528003201503371
115.

162

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
116.

204

KEMBALL SP POL 2005 ogier kara/166 F: Qumball
M: Karbana
K010603 -
117.

119

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
118.

183

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
119.

212

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
K033155 616 013 52 00435 16
120.

199

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
121.

203

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
122.

202

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
123.

120

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
Brak 696098200086795
124.

99

LOCARNO HDH A. E. S. POL 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
125.

188

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
126.

198

LOWENA DF SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
K030988 616009530344308
127.

112

LUCY SP POL 2010 klacz ciemnogniada/162 F: Domel
M: Lisa Sue
xxxx xxxx
128.

146

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
129.

131

LUSZYN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
130.

47

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
131.

205

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
132.

174

MONTBLANC 11 HAN GER 2014 wałach siwa/181 F: Marius Claudius / Concorde
M: Silvana / Stakkato
K026346 DE431316716114
133.

91

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
K032602 616009580838
134.

173

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017 616009520016912
135.

111

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
136.

51

NESSI TYP KOŃ MAŁY POL 2007 klacz gniada/mk:150 F: Owad
M: Nigeria
Brak Pol 999640081307
137.

34

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
138.

166

NEVISTO 3 HAN GER 2012 wałach gniada/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
139.

116

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
140.

226

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
K029634 45678981
141.

104

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
142.

209

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K029861 616999640086411
143.

75

O-STAR SP POL 2015 wałach siwa/168 F: E-Star / Big Star
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K028253 616009640045915
144.

65

OLAN SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Olanda
K030858 A0002648S
145.

74

OLIMP FLY SP POL 2011 gelding dark chestnut/186 F: Chacco-Fly
M: Oqurina
K020812 616009640052711
146.

40

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
147.

72

ORCHID’S THARINA PONY POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: 1
M: 1
Brsk 528008140014814
148.

66

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
149.

106

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
150.

193

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
K032089 616999600250414
151.

49

POKUSA WLKP POL 2015 klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
K028616 616007530065815
152.

98

PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
153.

69

Q.DU REVERDY SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K031294 A0021891S
154.

228

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
155.

16

QUERY DU BUISSON Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z / Quality Touch
M: Valetta Du Buisson / Numero Uno
K030754 056015Z55760310
156.

115

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
157.

64

RAFAEL WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/155 F: Gluosnis
M: Rafia
BRAK 616007600112810
158.

200

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
159.

38

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
160.

230

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
K016426 616009530341409
161.

207

SAURON SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 616007610082814
162.

56

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
K030652 DE 456370035812
163.

8

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
164.

154

SHARM EL SHEIKH CH KOŃ MAŁY POL 2008 wałach siwa/mk:135 F: Dwie Plamy
M: Sorena
K031774 POL 013 53 01484 08
165.

155

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158cm F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
166.

32

STAKKATO BOY Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/172 F: STAKKATO GOLD
M: NOBLESSE VI
K033150 DE481810003516
167.

52

SZAFIR-K KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:120 F: Majk
M: Sasanka-K
brak POL013640075306
168.

100

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
169.

138

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
170.

10

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
171.

27

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
172.

108

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: Tara Texass
K027048 POL013670165307
173.

223

W-ANJA HUCULSKA POL 2012 klacz srokata/kuc:135 F: Junior
M: Wanta
Brak 616012530213812
174.

140

WANDEROS SP POL 2013 wałach gniada/172 F: nn
M: nn
K031566 616999530226813
175.

217

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 616009520001716
176.

86

WHISPER SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin / Rhytmus S
M: Winona II / Love Affair
K027374 616009661261614
177.

54

WIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz inna/168 F: VITTORIO
M: WOLTA
K031250 616007520016011
178.

110

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
179.

197

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
180.

227

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
181.

167

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
20
SUM:
20.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
470
70
SUM:
540.00
Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
50
90
SUM:
140.00
Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
90
SUM:
90.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
30
SUM:
30.00
Czarnecki Dawid Klub Jeździecki Equireno
350
SUM:
350.00
Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Drewek Klaudia Sopocki KJ
150
150
SUM:
300.00
Endraszka Paulina FS Succin
20
SUM:
20.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
80
400
SUM:
480.00
Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
70
SUM:
70.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
70
100
SUM:
170.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
550
SUM:
550.00
Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
150
SUM:
150.00
Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
20
SUM:
20.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
SUM:
200.00
Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
120
SUM:
120.00
Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
80
SUM:
100.00
Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
80
30
SUM:
110.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
30
SUM:
30.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
120
200
230
20
SUM:
570.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
500
300
SUM:
800.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
400
280
450
SUM:
1430.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
60
SUM:
60.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
SUM:
30.00
Rochowczyk Olga SKJ
50
70
60
SUM:
180.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
250
350
40
80
SUM:
720.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
100
SUM:
100.00
Sobótka Maciej JKS BALOTADE
150
350
SUM:
500.00
Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
140
SUM:
140.00
Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Sylwester Nadia Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
30
20
SUM:
50.00
Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
100
170
SUM:
270.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
220
SUM:
220.00
Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
DALTON 24 (206)
2021-12-04
22
2021-12-05
Antkiewicz Kinga
Bpk
2021-12-05
23
2021-12-05
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (10)
2021-12-05
9
20
2021-12-05
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (34)
2021-12-04
43
2021-12-04
47
2021-12-05
1
2021-12-05
30
Baumgart Paula
St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
JOKER (23)
2021-12-04
45
2021-12-04
41
2021-12-05
30
2021-12-05
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (213)
2021-12-04
17
2021-12-04
36
2021-12-05
12
2021-12-05
Benkowska Marta
niezrzeszony
LUSZYN (131)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
21
2021-12-05
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (75)
2021-12-04
6
100
2021-12-04
10
2021-12-05
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
CELTA (67)
2021-12-04
11
2021-12-04
3
2021-12-05
2
470
ILANIA (68)
2021-12-04
2021-12-04
37
2021-12-05
21
2021-12-04
4
70
2021-12-04
2021-12-05
24
HAWRO (70)
2021-12-04
30
2021-12-04
2021-12-05
23
HAVERDY (71)
2021-12-04
26
2021-12-04
2021-12-05
28
Boleska Blanka
Bez Przynależności Klubowej
PIORUN (193)
2021-12-04
46
2021-12-04
28
2021-12-05
40
2021-12-05
36
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEONIA P (120)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
2021-12-05
5
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-12-04
2021-12-04
Chełchowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-12-04
12
2021-12-05
15
2021-12-05
16
2021-12-04
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
2021-12-04
1
2021-12-04
29
2021-12-05
31
2021-12-05
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (199)
2021-12-04
6
50
2021-12-04
2021-12-05
4
90
2021-12-05
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (62)
2021-12-04
9
2021-12-04
19
2021-12-05
19
2021-12-05
12
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LUCY (112)
2021-12-04
3
90
2021-12-04
2021-12-05
31
2021-12-05
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-12-04
14
2021-12-04
2021-12-05
10
30
Czarnecki Dawid
Klub Jeździecki Equireno
CRUZ S (153)
2021-12-05
7
2021-12-05
3
2021-12-04
2
350
Czech Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CAMELIA (218)
2021-12-04
2021-12-04
31
2021-12-04
25
2021-12-05
2021-12-05
8
2021-12-05
11
20
Dardzińska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-12-04
42
2021-12-04
33
2021-12-05
39
2021-12-05
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
KJ Dolina Charlotty
SOFIA (155)
2021-12-05
5
2021-12-05
34
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (100)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
3
2021-12-05
2
Długosz Karolina
SKJ Sopot
2021-12-04
1
2021-12-04
31
2021-12-05
19
2021-12-05
2021-12-05
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (146)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
4
2021-12-05
7
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
WONTON (222)
2021-12-04
2021-12-04
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-12-04
1
150
2021-12-04
4
2021-12-05
2
150
2021-12-05
17
Endraszka Paulina
FS Succin
DELILAH (92)
2021-12-04
12
20
2021-12-04
28
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (80)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
17
2021-12-05
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (81)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
6
2021-12-05
8
Fiuk Antonina
UKJ Bukowiec Świdwin
NESSI (51)
2021-12-04
8
2021-12-05
13
Fiuk Maria
UKJ Bukowiec Świdwin
NESSI (51)
2021-12-04
15
2021-12-05
17
Fiuk Tomasz
UKJ Bukowiec Świdwin
2021-12-04
14
2021-12-05
2021-12-05
2021-12-04
1
2021-12-05
Foks Milena
BRAK
WIKI (54)
2021-12-04
31
2021-12-04
31
2021-12-05
28
2021-12-05
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (96)
2021-12-04
17
2021-12-04
15
2021-12-05
8
80
2021-12-05
2
400
Fujczak Mateusz
LKS Dragon Nowielice
OLAN (65)
2021-12-04
43
2021-12-04
32
2021-12-05
33
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (106)
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-05
4
2021-12-05
2021-12-05
4
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team
LODORIJKE (188)
2021-12-04
3
2021-12-04
8
70
2021-12-05
20
Głogowska Nina
Sopocki KJ
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
5
2021-12-05
2021-12-05
9
Gorecka Aleksandra
Pomorski Liga Jeździecka
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
37
2021-12-05
16
Gossa Helena
KJ ISKRA
ARIZONA (221)
2021-12-04
2021-12-04
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (8)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
10
2021-12-05
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-12-04
29
2021-12-04
7
70
2021-12-05
4
100
2021-12-05
13
QUIZ 12 (115)
2021-12-04
17
2021-12-04
19
2021-12-05
40
2021-12-05
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (224)
2021-12-05
2021-12-05
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2021-12-04
31
2021-12-04
2021-12-05
16
2021-12-05
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (138)
2021-12-04
26
2021-12-04
14
2021-12-05
38
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2021-12-04
5
2021-12-04
2
2021-12-05
1
550
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OZON (66)
2021-12-04
2021-12-04
25
2021-12-05
18
Józefowicz Marta
KJ Młyńska Struga
WHISPER (86)
2021-12-04
35
2021-12-04
39
2021-12-05
2021-12-05
42
2021-12-05
2021-12-04
24
2021-12-04
20
2021-12-05
13
2021-12-05
34
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (201)
2021-12-04
8
2021-12-04
1
2021-12-05
38
2021-12-05
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-12-04
10
20
2021-12-04
2021-12-05
14
2021-12-05
35
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (200)
2021-12-04
34
2021-12-04
Kantowska Micheline
Klub Jeździecki Pegaz Reda
POKUSA (49)
2021-12-04
1
2021-12-04
31
2021-12-05
10
2021-12-05
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CALERO Z (177)
2021-12-05
2021-12-04
40
2021-12-04
10
40
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-12-04
35
2021-12-04
32
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2021-12-04
13
2021-12-05
4
150
Keler Aleksandra
FS SUCCIN
DORIA S (95)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-04
Kisiel Lena
Ośrodek jeździecki Weklice
2021-12-04
2021-12-04
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-12-04
44
2021-12-04
2021-12-05
32
2021-12-05
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (147)
2021-12-04
32
2021-12-05
8
30
2021-12-05
2
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (167)
2021-12-04
2021-12-04
14
2021-12-05
10
2021-12-05
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NEW SKY C (116)
2021-12-04
13
20
2021-12-04
2021-12-05
26
2021-12-05
Kopko Justyna
JKS Olsza
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
FEVER 5 (17)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
2021-12-04
33
2021-12-04
38
2021-12-05
2021-12-05
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-12-04
3
200
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (7)
2021-12-04
1
2021-12-04
8
2021-12-05
8
2021-12-05
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (207)
2021-12-05
Kucharska Julia
KJu Rychertów Kiełpino
BAHARA (211)
2021-12-05
3
2021-12-05
6
Kwade Maja
Brak przynależności klubowej
RAFAEL (64)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
26
2021-12-05
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
W-ANJA (223)
2021-12-05
11
2021-12-05
12
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
CELESTIA (105)
2021-12-04
31
2021-12-04
27
2021-12-05
15
2021-12-05
15
Kwintkiewicz Pola
PLJ
2021-12-04
1
2021-12-04
31
2021-12-05
1
2021-12-05
14
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (53)
2021-12-04
1
2021-12-04
47
2021-12-05
22
2021-12-05
36
Madera Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-04
2021-12-04
20
2021-12-05
3
120
2021-12-05
Małecka Milena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-12-04
2021-12-04
1
2021-12-05
5
2021-12-05
Mański Konrad
KJ Arpav
CORTINO (194)
2021-12-04
21
2021-12-04
16
2021-12-05
22
2021-12-05
25
JARSINA (195)
2021-12-04
7
2021-12-04
28
2021-12-05
27
Mattsson Julia
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CARMEN S (165)
2021-12-04
2021-12-04
9
20
2021-12-04
1
2021-12-05
6
80
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CLAVEL (132)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
21
2021-12-05
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-12-04
1
2021-12-04
36
2021-12-05
3
2021-12-05
34
2021-12-04
24
2021-12-04
23
2021-12-05
32
2021-12-05
15
Mentryka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
CYGANKA (182)
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-05
40
2021-12-05
Miś Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-12-04
38
2021-12-04
42
2021-12-05
37
2021-12-05
GO JACK (84)
2021-12-04
2
2021-12-04
31
2021-12-05
7
80
2021-12-05
11
30
Mordako Agnieszka
KJ Pegaz Reda
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
35
2021-12-05
41
Myszk Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-12-05
17
2021-12-05
Niklas-Linde Weronika
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2021-12-05
33
2021-12-05
2021-12-04
1
2021-12-04
31
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2021-12-04
4
200
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-12-05
2
2021-12-05
14
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
11
2021-12-05
Padalak Maria
SKJ Sopot
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
18
2021-12-05
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ARNE (231)
2021-12-04
12
2021-12-04
8
2021-12-05
9
2021-12-05
6
Parzniewska Kornelia
Stajnia Karlikowo
DOMENA (216)
2021-12-05
2021-12-05
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (110)
2021-12-04
8
30
2021-12-04
27
2021-12-05
24
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
ARAMIS KP (160)
2021-12-04
2
120
2021-12-04
25
2021-12-05
1
200
2021-12-05
1
230
2021-12-04
23
2021-12-04
36
2021-12-05
27
2021-12-05
39
2021-12-04
11
20
2021-12-04
2021-12-05
12
2021-12-05
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (202)
2021-12-04
1
500
2021-12-05
5
LARIDOR (203)
2021-12-04
27
2021-12-04
3
300
2021-12-05
11
KEMBALL (204)
2021-12-04
10
2021-12-05
16
Pestka Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2021-12-05
8
2021-12-05
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
2021-12-04
40
2021-12-04
2021-12-05
19
2021-12-05
ANAWA (61)
2021-12-04
15
2021-12-05
22
2021-12-04
9
2021-12-05
6
Pietroń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-05
13
2021-12-05
2021-12-04
13
2021-12-04
39
2021-12-05
23
CYCERA (3)
2021-12-04
29
2021-12-05
21
2021-12-04
41
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
2021-12-05
Pilarczyk Weronika
KJ Dolina Charlotty
2021-12-05
7
2021-12-05
9
Pilarska Emilia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
BALTIMORE (118)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
25
2021-12-05
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (159)
2021-12-04
19
2021-12-04
31
2021-12-05
7
30
2021-12-05
30
Półrola Leon
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (57)
2021-12-04
11
2021-12-04
13
Pondo Barbara
KJ Strzała Krubiczew
BIG BEN (219)
2021-12-04
42
2021-12-04
37
2021-12-05
37
2021-12-05
36
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (143)
2021-12-04
22
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
20
2021-12-05
41
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BOLOGNA (158)
2021-12-04
1
300
2021-12-04
1
400
2021-12-05
2
280
2021-12-05
1
450
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-12-04
43
2021-12-04
43
2021-12-05
7
60
2021-12-05
25
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NEWCASTLE (226)
2021-12-04
8
2021-12-04
34
2021-12-05
13
2021-12-05
24
WOLVERINE (227)
2021-12-04
44
2021-12-04
14
2021-12-05
9
30
2021-12-05
16
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (163)
2021-12-04
22
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (163)
2021-12-04
24
2021-12-05
23
2021-12-05
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2021-12-05
20
2021-12-05
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (186)
2021-12-04
5
50
2021-12-04
2021-12-04
23
2021-12-05
5
70
2021-12-05
2021-12-05
8
60
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2021-12-04
2
250
2021-12-04
12
2021-12-05
9
2021-12-05
3
350
NICKY BOY (104)
2021-12-04
6
2021-12-04
11
40
2021-12-05
5
80
2021-12-05
11
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (151)
2021-12-04
41
2021-12-04
30
2021-12-05
15
2021-12-05
5
100
Sabiniarz Wiktoria
Skj
IKAR (225)
2021-12-05
10
2021-12-05
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
F-MATI AZ (156)
2021-12-04
18
2021-12-04
Siekierska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-12-04
8
2021-12-05
12
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
2021-12-04
38
2021-12-04
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
2021-12-04
4
150
2021-12-04
13
2021-12-05
1
350
2021-12-05
9
Stankiewicz Martyna
Ośrodek jeździecki Weklice
TAJA (5)
2021-12-05
2021-12-05
Suminska Ewa
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2021-12-04
14
2021-12-04
18
2021-12-05
3
140
2021-12-05
19
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (208)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
NUTA (209)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-12-04
30
2021-12-04
16
2021-12-05
6
100
Świeca Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-12-04
2021-12-04
1
2021-12-05
24
2021-12-05
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (175)
2021-12-04
15
2021-12-05
31
2021-12-04
9
40
Synoradzka Zofia
KJ Arpav
NEVISTO 3 (166)
2021-12-05
5
2021-12-05
4
Szpara Aniela
Ośrodek jeździecki Weklice
BRAWURA (168)
2021-12-05
11
2021-12-05
29
Szpara Maja
Ośrodek jeździecki Weklice
DUNKA (148)
2021-12-05
6
2021-12-05
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2021-12-04
7
30
2021-12-04
2021-12-05
10
20
2021-12-05
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (59)
2021-12-05
27
2021-12-04
1
2021-12-04
8
2021-12-05
3
2021-12-05
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
QUADRO (228)
2021-12-05
2021-12-05
BUGATTI B (229)
2021-12-05
2021-12-05
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (214)
2021-12-04
11
2021-12-04
40
2021-12-05
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (45)
2021-12-04
5
100
2021-12-04
16
2021-12-05
2
170
2021-12-05
10
2021-12-04
1
2021-12-04
48
2021-12-05
18
2021-12-05
29
Thomas Lena
Sopocki Klub Jeździecki
EGIDA (129)
2021-12-04
1
2021-12-04
8
2021-12-05
13
2021-12-05
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CASAUR Z (121)
2021-12-04
31
2021-12-04
16
CASPELLO (122)
2021-12-04
5
2021-12-04
21
2021-12-05
14
2021-12-05
3
220
2021-12-04
7
2021-12-05
8
2021-12-04
15
2021-12-04
18
2021-12-05
25
2021-12-05
29
2021-12-04
6
2021-12-05
4
2021-12-04
33
2021-12-05
17
CHARLIE (237)
2021-12-04
42
Trafalska Liwia
BPK
2021-12-04
2021-12-04
12
2021-12-05
12
2021-12-05
Trzcińska Zofia
St. Stadnina Koni Olimpia
CONAN I (31)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
12
Trzeciak Anna
LKS DRAGON NOWIELICE
2021-12-04
21
2021-12-04
41
2021-12-05
26
2021-12-05
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2021-12-04
34
2021-12-04
35
2021-12-05
22
2021-12-05
14
Wąsiewska Oliwia
SCSJ Coval Pogórze
WANDEROS (140)
2021-12-04
43
2021-12-04
1
2021-12-05
2021-12-05
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ISGAAR (236)
2021-12-05
1
2021-12-05
7
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (150)
2021-12-04
8
2021-12-04
8
2021-12-05
11
2021-12-05
2021-12-05
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2021-12-04
31
2021-12-04
45
2021-12-05
38
2021-12-05
DIVA -W (77)
2021-12-04
12
2021-12-04
12
2021-12-05
28
2021-12-05
20
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
EMIRO (39)
2021-12-04
46
2021-12-04
2021-12-05
33
2021-12-05
2021-12-04
2021-12-04
37
2021-12-04
26
2021-12-05
6
70
2021-12-05
18
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-12-04
20
2021-12-05
10
Witomska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TULUZA (224)
2021-12-05
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2021-12-04
1
2021-12-05
41
2021-12-04
1
2021-12-05
GULIA (234)
2021-12-04
8
2021-12-04
1
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (149)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
Woźniak Nikola
KJu Rychertów Kiełpino
LOWENA DF (198)
2021-12-05
14
2021-12-05
39
Wygnańczuk Julia
SKJ
FILIP (109)
2021-12-04
14
2021-12-04
1
2021-12-05
9
2021-12-05
Zachulska Oliwia
BPK
BIKSONA (172)
2021-12-04
11
2021-12-04
1
2021-12-05
2
2021-12-05
Zaleska Lena
SKJ Zastawno
PRIMA (98)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-05
7
2021-12-05
32
Zielińska Nadia
Brak
KALI (232)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-05
1
2021-12-05
4
Ziółkowska Weronika
Klub Jeździecki Dilmar
2021-12-04
39
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-05
35

Number of Riders: 144

Number of Horses: 181

The sum of prizes: 9 210.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl