Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

III eliminacja JumpOff 2021/2022, Halowe Zawody Regionalne w skokach..

20-21.11.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
190 ACCEPTED 2021-11-19 11:21:05
2021-11-19 11:21:05
Grzegorz Psiuk RODRIGESSA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
189 ACCEPTED 2021-11-18 07:27:46
2021-11-17 22:44:55
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
188 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-18 07:27:58
2021-11-17 20:33:04
Tomasz Olszewski L CALVADOS SON
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
187 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-18 07:27:39
2021-11-17 16:40:19
Roman Karpenko DANSING DRAGON
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
186 ACCEPTED 2021-11-18 07:35:21
2021-11-17 15:48:46
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
185 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-21 10:42:50
2021-11-17 15:46:24
Roman Karpenko KARAMBA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
184 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-21 10:42:08
2021-11-17 15:45:16
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
183 ACCEPTED 2021-11-18 07:36:10
2021-11-17 15:38:24
Julia Wiese ONLY YOU
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
182 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:58
2021-11-17 15:37:19
Maja Psiuk DILAYLA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
181 ACCEPTED 2021-11-19 10:45:44
2021-11-17 14:43:36
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 15/P/P - zwykły
180 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:49
2021-11-17 14:39:28
Krzysztof Ludwiczak MALIN 21
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
179 ACCEPTED 2021-11-19 07:56:03
2021-11-17 11:59:55
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
178 ACCEPTED 2021-11-17 12:27:58
2021-11-17 11:54:18
Filip Falkiewicz VELVET
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
177 ACCEPTED 2021-11-17 12:27:55
2021-11-17 11:53:33
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 14/L/L - zwykły
176 ACCEPTED 2021-11-17 12:27:54
2021-11-17 11:52:54
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
175 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-17 12:27:51
2021-11-17 11:30:59
Antonina Buszan LEONIA P
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
174 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-20 08:20:06
2021-11-16 23:31:23
Kamila Zielińska RÓŻA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
173 ACCEPTED 2021-11-17 07:48:01
2021-11-16 23:27:24
Milena Rąbca LITTLE BEAUTY
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
172 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-17 07:47:59
2021-11-16 22:31:05
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
171 ACCEPTED 2021-11-17 07:38:24
2021-11-16 22:06:51
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
170 ACCEPTED 2021-11-20 07:39:20
2021-11-16 22:05:56
Róża Wójcikiewicz ABDULA DEL COLLE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
169 ACCEPTED 2021-11-19 07:57:04
2021-11-16 21:32:52
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
168 ACCEPTED 2021-11-19 07:57:56
2021-11-16 21:32:21
Kamila Pleskacz ALBALUNA
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
167 ACCEPTED 2021-11-19 07:57:07
2021-11-16 21:31:17
Marek Pawluczuk ARAMIS KP
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
166 ACCEPTED 2021-11-19 07:57:58
2021-11-16 21:30:29
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
165 ACCEPTED 2021-11-17 13:38:31
2021-11-16 21:24:53
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
164 ACCEPTED 2021-11-17 07:47:07
2021-11-16 20:28:26
Jacek Zagor CONVERTUS
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
163 ACCEPTED 2021-11-17 07:47:09
2021-11-16 20:27:56
Jacek Zagor HERA DE LUX
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
162 ACCEPTED 2021-11-17 07:47:08
2021-11-16 20:27:28
Jacek Zagor LA FIOLA PICCOLA
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
161 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-17 07:47:30
2021-11-16 19:04:48
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 2x 14/L/L - zwykły
160 ACCEPTED 2021-11-19 07:55:18
2021-11-16 17:31:17
Karol Zielinski MORGAN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
159 ACCEPTED 2021-11-17 07:38:13
2021-11-16 16:25:14
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
158 ACCEPTED 2021-11-17 07:38:10
2021-11-16 16:15:32
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
157 ACCEPTED 2021-11-17 07:38:08
2021-11-16 16:04:17
Aleksandra Furgo GJALT D
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
156 ACCEPTED 2021-11-17 13:39:23
2021-11-16 12:19:35
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
155 ACCEPTED 2021-11-17 12:26:52
2021-11-16 12:00:59
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 7/N/N - zwykły
154 ACCEPTED 2021-11-17 12:26:54
2021-11-16 11:56:52
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 8/C/C - zwykły
153 ACCEPTED 2021-11-17 07:44:17
2021-11-16 11:41:01
Weronika Ziółkowska POMMELINE VAN T WELTHOF D 20
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
152 ACCEPTED 2021-11-17 07:44:19
2021-11-16 11:33:54
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
151 ACCEPTED 2021-11-16 11:16:34
2021-11-16 09:51:13
Pola Cichla DIANA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
150 ACCEPTED 2021-11-17 13:38:59
2021-11-16 08:55:04
Lena Butkiewicz PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
149 ACCEPTED 2021-11-16 07:56:12
2021-11-16 01:51:59
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 7/N/N - zwykły
148 ACCEPTED 2021-11-16 07:56:10
2021-11-16 01:51:21
Filip Lewicki QUEEN-FLY
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
147 ACCEPTED 2021-11-18 18:45:24
2021-11-15 21:27:07
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
146 ACCEPTED 2021-11-16 07:56:05
2021-11-15 18:29:54
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
145 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-16 07:56:03
2021-11-15 17:57:05
Wiktoria Kotowska CALICO 8
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
144 ACCEPTED 2021-11-19 11:26:26
2021-11-15 17:41:32
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
143 ACCEPTED 2021-11-17 10:45:04
2021-11-15 17:36:33
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
142 ACCEPTED 2021-11-16 08:06:03
2021-11-15 16:18:24
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
141 ACCEPTED 2021-11-16 07:55:49
2021-11-15 16:16:26
Monika Jackiewicz - Rąbca HALLE BERRY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
140 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:37
2021-11-15 14:34:55
Filip Lewicki CROSLOVE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
139 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:36
2021-11-15 14:34:14
Filip Lewicki CORLANDER
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
138 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:34
2021-11-15 14:33:35
Filip Lewicki CORSAL KNT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
137 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:33
2021-11-15 14:32:25
Filip Lewicki GARY COOPER RED WINE Z
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
136 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:31
2021-11-15 14:31:37
Krzysztof Ludwiczak COLINE
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
135 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:30
2021-11-15 14:30:46
Krzysztof Ludwiczak SATILIO
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
134 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:28
2021-11-15 14:30:00
Krzysztof Ludwiczak CHANEL B
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
133 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:27
2021-11-15 14:27:03
Krzysztof Ludwiczak LILLY LE
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
132 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:26
2021-11-15 14:24:25
Krzysztof Ludwiczak VENKA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
131 ACCEPTED 2021-11-15 13:13:11
2021-11-15 13:04:15
Patrycja Haase IDEA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
130 ACCEPTED 2021-11-16 08:47:29
2021-11-15 11:30:15
Grzegorz Psiuk CLAUDIUS
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
129 ACCEPTED 2021-11-19 07:56:29
2021-11-15 09:24:55
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
128 ACCEPTED 2021-11-15 11:59:41
2021-11-14 23:01:07
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
127 ACCEPTED 2021-11-15 11:59:43
2021-11-14 22:59:46
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
126 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:21
2021-11-14 21:51:54
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
125 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:19
2021-11-14 20:28:43
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
124 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:16
2021-11-14 20:27:55
Grzegorz Psiuk WOLVERINE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
123 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:09
2021-11-14 20:26:34
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
122 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:07
2021-11-14 20:25:29
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
121 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:05
2021-11-14 20:24:55
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
120 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:04
2021-11-14 20:24:11
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
119 ACCEPTED 2021-11-21 10:40:40
2021-11-14 20:23:32
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
118 ACCEPTED 2021-11-15 07:48:01
2021-11-14 19:04:14
Agata Koseda DOKER
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 15/P/P - zwykły
117 ACCEPTED 2021-11-17 13:37:55
2021-11-14 18:52:54
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
116 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:47:56
2021-11-14 18:52:24
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
115 ACCEPTED 2021-11-15 14:36:57
2021-11-14 18:52:03
Nadia Kaiser ELGON
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
114 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:47:53
2021-11-14 18:52:03
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
113 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-18 07:26:44
2021-11-14 18:26:03
Natalia Gerke CANIZARES
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:47:44
2021-11-14 17:36:46
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
111 ACCEPTED 2021-11-15 11:55:09
2021-11-14 16:56:06
Weronika Hałgas CAREWICZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
110 ACCEPTED 2021-11-16 08:05:32
2021-11-14 15:40:25
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
109 ACCEPTED 2021-11-15 07:47:35
2021-11-14 15:36:50
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
108 ACCEPTED 2021-11-15 07:47:33
2021-11-14 15:36:19
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
107 ACCEPTED 2021-11-15 07:47:31
2021-11-14 15:21:16
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
106 ACCEPTED 2021-11-17 13:39:10
2021-11-14 11:09:41
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
105 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:47:17
2021-11-14 11:08:47
Weronika Dawidowska TULUZA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
104 ACCEPTED 2021-11-18 18:43:18
2021-11-14 00:18:40
Piotr Zielonka ANOTHER DAY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
103 ACCEPTED 2021-11-15 07:47:12
2021-11-13 22:22:59
Natalia Czech CAMELIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
102 ACCEPTED 2021-11-19 10:31:42
2021-11-13 21:01:40
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 14/L/L - zwykły
101 ACCEPTED 2021-11-19 10:31:44
2021-11-13 21:01:21
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
100 ACCEPTED 2021-11-15 07:47:04
2021-11-13 19:48:29
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
99 ACCEPTED 2021-11-15 07:47:02
2021-11-13 19:48:12
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
98 ACCEPTED 2021-11-15 07:46:54
2021-11-13 18:31:12
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
97 ACCEPTED 2021-11-17 13:40:25
2021-11-13 16:54:00
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
96 ACCEPTED 2021-11-15 11:57:59
2021-11-13 13:47:51
Martyna Ciegert KALINA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
95 ACCEPTED 2021-11-15 11:56:10
2021-11-13 11:44:51
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
94 ACCEPTED 2021-11-17 12:26:44
2021-11-12 23:09:25
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
93 ACCEPTED 2021-11-17 12:26:46
2021-11-12 23:08:50
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
92 ACCEPTED 2021-11-16 11:37:23
2021-11-12 18:43:14
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
91 ACCEPTED 2021-11-19 13:43:09
2021-11-12 17:25:28
Zuzanna Dawczak LEGOLAS AA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
90 ACCEPTED 2021-11-15 07:42:35
2021-11-12 09:59:05
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
89 ACCEPTED 2021-11-15 07:46:32
2021-11-12 08:59:41
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
88 ACCEPTED 2021-11-15 07:46:30
2021-11-12 08:59:25
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
87 ACCEPTED 2021-11-16 08:36:35
2021-11-11 23:07:26
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 7/N/N - zwykły
86 ACCEPTED 2021-11-16 08:36:37
2021-11-11 23:06:27
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
85 ACCEPTED 2021-11-15 07:46:19
2021-11-11 16:20:27
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
84 ACCEPTED 2021-11-15 07:46:17
2021-11-11 15:56:44
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
83 ACCEPTED 2021-11-15 11:57:21
2021-11-11 12:38:40
Kamil Kowalski SZOTILL
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
82 ACCEPTED 2021-11-15 11:57:23
2021-11-11 12:38:17
Kamil Kowalski CÉLINE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
81 ACCEPTED 2021-11-16 09:02:03
2021-11-11 11:15:14
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
80 ACCEPTED 2021-11-16 09:02:05
2021-11-11 11:13:36
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
79 ACCEPTED 2021-11-16 09:02:32
2021-11-11 11:11:08
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
78 ACCEPTED 2021-11-15 11:57:03
2021-11-11 10:20:33
Dominika Długosz TARTAN
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
77 ACCEPTED 2021-11-15 11:57:05
2021-11-11 10:19:44
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
76 ACCEPTED 2021-11-20 07:40:55
2021-11-10 20:22:16
Natalia Fic CZAKRAM
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
75 ACCEPTED 2021-11-20 07:42:16
2021-11-10 20:21:43
Zofia Fic KAISER
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:39
2021-11-10 17:05:37
Julia Rochowicz KAMIKAZE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:36
2021-11-10 17:04:59
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
72 ACCEPTED 2021-11-17 07:44:50
2021-11-10 17:04:14
Barbara Jeziorowska DOX
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
71 ACCEPTED 2021-11-17 07:45:44
2021-11-10 17:03:33
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:24
2021-11-10 16:44:08
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:22
2021-11-10 16:43:08
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:18
2021-11-10 16:42:09
Katarzyna Pestka BRANDO GRAND
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:15
2021-11-10 16:41:36
Maura Reszuta ARCTIC MONKEY R
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:45:03
2021-11-10 11:15:08
Natalie Buzar CHELLA S
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-15 07:44:58
2021-11-10 11:14:29
Natalie Buzar ROSE OF NIGHT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
64 ACCEPTED 2021-11-17 13:38:44
2021-11-09 20:04:26
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
63 ACCEPTED 2021-11-15 07:41:14
2021-11-09 18:17:01
Grzegorz Psiuk NAZIR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
62 ACCEPTED 2021-11-15 12:00:07
2021-11-09 15:17:59
Matylda Szrajer SHEHANA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
61 ACCEPTED 2021-11-16 13:14:47
2021-11-09 13:45:07
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
60 ACCEPTED 2021-11-16 13:14:49
2021-11-09 13:44:51
Nela Dampc DURANTO Z
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
59 ACCEPTED 2021-11-16 08:25:28
2021-11-09 01:33:32
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
58 ACCEPTED 2021-11-17 13:38:16
2021-11-08 23:58:59
Pauline Wieczorek ELISTON
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
57 ACCEPTED 2021-11-17 13:38:18
2021-11-08 23:54:25
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
56 ACCEPTED 2021-11-19 11:26:33
2021-11-08 20:41:20
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
55 ACCEPTED 2021-11-09 10:28:33
2021-11-08 20:21:40
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
54 ACCEPTED 2021-11-18 07:36:51
2021-11-08 18:09:18
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
53 ACCEPTED 2021-11-17 07:50:59
2021-11-08 16:58:02
Martyna Ciegert TRISTAN
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
52 ACCEPTED 2021-11-17 07:51:01
2021-11-08 16:57:18
Martyna Ciegert SELWIS
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
51 ACCEPTED 2021-11-17 13:39:46
2021-11-08 16:21:42
Maja Szpara DUNKA
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
50 ACCEPTED 2021-11-19 11:25:07
2021-11-08 16:21:19
Aniela Szpara BRAWURA
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
49 ACCEPTED 2021-11-16 09:44:10
2021-11-08 14:40:56
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
48 ACCEPTED 2021-11-08 13:50:55
2021-11-08 13:25:20
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/N/N - zwykły
47 ACCEPTED 2021-11-15 14:37:12
2021-11-08 11:47:07
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
46 ACCEPTED 2021-11-17 07:46:17
2021-11-08 11:47:00
Kinga Kyrcz DON
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
45 ACCEPTED 2021-11-15 11:59:53
2021-11-08 11:43:38
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
44 ACCEPTED 2021-11-15 07:51:45
2021-11-08 07:38:27
Anna Trzeciak OLIMP FLY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
43 ACCEPTED 2021-11-15 07:52:16
2021-11-08 07:38:00
Jacek Bobik O-STAR
  • 2x 7/N/N - zwykły
  • 2x 8/C/C - zwykły
  • 2x 17/C/C - zwykły
42 ACCEPTED 2021-11-16 08:21:15
2021-11-07 20:57:49
Grzegorz Psiuk TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
41 ACCEPTED 2021-11-08 11:37:36
2021-11-07 20:07:28
Julia Karolak CALERO Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
40 ACCEPTED 2021-11-16 08:44:00
2021-11-07 19:59:53
Jakub Jarecki OGALA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
39 ACCEPTED 2021-11-16 08:44:02
2021-11-07 19:59:16
Jakub Jarecki SASANKA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
38 ACCEPTED 2021-11-08 11:37:29
2021-11-07 19:27:02
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2021-11-15 14:36:44
2021-11-07 19:14:13
Zuzanna Madera MOONCANTA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
36 ACCEPTED 2021-11-16 20:37:12
2021-11-07 19:09:04
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 16/N/N - zwykły
35 ACCEPTED 2021-11-15 11:56:43
2021-11-07 19:08:39
Zuzanna Czub KOLORADO CHERRY D
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
34 ACCEPTED 2021-11-16 13:33:18
2021-11-07 17:46:18
Liwia Banach NESTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
33 ACCEPTED 2021-11-18 18:39:05
2021-11-07 16:07:07
Nela Klepuszewska EUZEBIO LP
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
32 ACCEPTED 2021-11-15 11:55:35
2021-11-07 11:50:22
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
31 ACCEPTED 2021-11-16 11:16:10
2021-11-07 11:26:14
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-08 11:37:00
2021-11-07 09:09:27
Zofia Pela QUIRIN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
29 ACCEPTED 2021-11-17 07:45:08
2021-11-07 08:14:22
Mateusz Ruskowski RUN 2 THE LIMIT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
28 ACCEPTED 2021-11-17 07:45:10
2021-11-07 08:14:03
Patrycja Ruskowska C’EST MA VIE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
27 ACCEPTED 2021-11-21 10:41:27
2021-11-07 08:13:43
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
26 ACCEPTED 2021-11-19 07:55:45
2021-11-07 00:10:55
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
25 ACCEPTED 2021-11-15 07:41:39
2021-11-04 18:56:42
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-11-15 07:41:41
2021-11-04 18:55:18
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
23 ACCEPTED 2021-11-15 10:34:21
2021-11-04 18:26:50
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
22 ACCEPTED 2021-11-15 10:34:25
2021-11-04 18:26:15
Renata Wójcik FERGIE S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
21 ACCEPTED 2021-11-09 11:10:12
2021-11-04 09:33:22
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
20 ACCEPTED 2021-11-09 11:10:05
2021-11-04 09:32:09
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
19 ACCEPTED 2021-11-09 11:09:59
2021-11-04 09:31:00
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
18 ACCEPTED 2021-11-04 12:59:07
2021-11-03 21:57:34
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
17 ACCEPTED 2021-11-04 12:59:05
2021-11-03 21:57:17
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
16 ACCEPTED 2021-11-15 11:55:55
2021-11-03 16:04:33
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
15 ACCEPTED 2021-11-20 08:13:48
2021-11-03 15:42:11
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
14 ACCEPTED 2021-11-16 08:14:48
2021-11-02 19:16:53
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
13 ACCEPTED 2021-11-17 12:27:44
2021-11-02 19:15:59
Marcin Joppek BLOMMY BLUE PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
12 ACCEPTED 2021-11-09 12:07:26
2021-11-02 14:44:20
Micheline Kantowska POKUSA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
11 ACCEPTED 2021-11-16 14:28:02
2021-11-02 09:39:49
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 2x 15/P/P - zwykły
10 ACCEPTED 2021-11-17 12:27:37
2021-11-01 21:41:03
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
9 ACCEPTED 2021-11-17 07:46:33
2021-11-01 19:34:20
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
8 ACCEPTED 2021-11-18 07:35:57
2021-11-01 18:16:14
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
7 ACCEPTED 2021-11-18 07:36:09
2021-11-01 18:14:04
Julia Wiese EMIRO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
6 ACCEPTED 2021-11-08 11:46:04
2021-11-01 17:43:33
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
5 ACCEPTED 2021-11-16 08:12:05
2021-11-01 17:15:42
Weronika Wilska-Czarnecka INTRO DE MUZE
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
4 ACCEPTED 2021-11-16 08:12:12
2021-11-01 17:15:23
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
3 ACCEPTED 2021-11-16 08:10:49
2021-11-01 11:01:12
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
2 ACCEPTED 2021-11-16 08:10:58
2021-11-01 11:00:29
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
1 ACCEPTED 2021-11-04 12:58:10
2021-10-31 19:24:18
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
O049344
5. Belova Maria Horsefarm39 (RUS)
S
brak
10100349
6. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
7. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
8. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
9. Butkiewicz Lena KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (J.)
O053344
10. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
11. Chełchowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O064448
12. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (J.)
O062566
13. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
14. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (MJ.)
O040922
15. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
16. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
17. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
18. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
10258321
19. Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2006 (JM.)
O048685
20. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
21. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
22. Dawidowska Weronika brak przynależności klubowej
2007 (JM.)
...
23. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
24. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
25. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
26. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
27. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
28. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
29. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
30. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
31. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
32. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (Mł.)
brak
33. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
34. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
35. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
36. Gerke Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O021550
37. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
38. Głogowska Nina Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O063589
39. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
40. Haase Patrycja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
O058154
41. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
42. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
O066191
43. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
44. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
45. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
46. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
47. Jeziorowska Barbara Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O066427
48. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
49. Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
S
O012571
50. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
51. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
52. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
53. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O061075
54. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
55. Karpenko Roman Horsefarm39 (RUS)
S
None
56. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
57. Kazimierska Alicja SKJ Lipnik Kadyny
2003 (J.)
O043251
58. Kirszkowski Dariusz JKS Rywal Grudziądz
S
O065104
59. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
60. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
61. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O056583
62. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
63. Koseda Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O035882
64. Kotowska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
brak
65. Kowalski Kamil Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
O058641
66. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
67. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
68. Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
69. Kulej Oliwia KJ Avanti Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O026123
70. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
71. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O054961
72. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (J.)
O052595
73. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
74. Lewicki Filip Czachary pogorzelica
O021958
75. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
76. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
77. Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O056102
78. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
79. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
80. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
81. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
82. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
83. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
84. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
85. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
86. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
87. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
88. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O054591
89. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
90. Pestka Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
2006 (JM.)
O057223
91. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
92. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
93. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O045465
94. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
95. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
96. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
97. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
98. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
99. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
100. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
101. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
102. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
103. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
104. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
105. Rochowicz Julia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O063192
106. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
107. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
108. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
10231040
109. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
110. Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
S
O008543
111. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O002060
112. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
113. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
114. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
115. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
116. Szczechura Magdalena BPK
2007 (JM.)
O064350
117. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
118. Szmytka Michalina KJ Arpav
S
O022309
119. Szpara Aniela Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064793
120. Szpara Maja Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064794
121. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
122. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
123. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
124. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
125. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
126. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
127. Trzeciak Anna LKS DRAGON NOWIELICE
S
O001991
128. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
129. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
130. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
131. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
132. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
133. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O062112
134. Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
S
O059362
135. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
136. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
137. Zielińska Kamila JKS Niestępowo
2010 (Mł.)
Brak
138. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
139. Zielonka Piotr XXX
S
O022288
140. Ziółkowska Weronika Klub Jeździecki Dilmar
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

21

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulcan L
M: A Nuria
K033156 616009610121613
2.

195

ABDULA DEL COLLE Cheval De Selle Francais POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Cabdula du Tillard
M: Werwein Dc
Brak 25000110398491R
3.

130

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
4.

100

ANOTHER DAY SP POL 2015 wałach siwa/175 F: NN
M: NN
K032827 616999600255
5.

129

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
6.

146

ARCTIC MONKEY R SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Night Carry
M: Arkadia
K029760 616009530069516
7.

164

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
8.

163

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
9.

116

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
10.

169

BELLA MARIA OLD GER 2011 Klacz skarogniada/174 F: Balloon
M: Catina
K022749 Brak
11.

103

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/177 F: Concert
M: Birma
K026071 616009610204009
12.

17

BLOMMY BLUE PJT OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
13.

143

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
14.

147

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
K015450 POL007520171108
15.

107

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
16.

55

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
K032607 616006580511410
17.

155

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
18.

36

C’EST MA VIE HAN GER 2015 klacz gniada/172 F: Canstakko / Canturo
M: Isea / Iberio
K031468 DE431314201615
19.

34

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
20.

6

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
21.

140

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
22.

15

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
23.

176

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
24.

187

CALICO 8 HOL POL 2003 ogier siwa/165 F: Cassini I
M: Caprice III
K031603 DE421000036103
25.

159

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold
M: Upona
K033063 826002150873992
26.

157

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
27.

117

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
28.

105

CANIZARES HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier gniada/174 F: Connor
M: Fella Fabiene
Brak De421000700117
29.

158

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
30.

104

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311
31.

165

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
1 De14810336217
32.

131

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
33.

85

CÉLINE WESTFALSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN
M: Celine qeena westf.
KO26977 DE441411424014
34.

87

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
35.

179

CHANEL B OLD POL 2014 klacz siwa/162 F: Colman
M: Odessa
K031687 DE418181118214
36.

135

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
37.

145

CHELLA S SP POL 2008 mare grey/164 F: Day dream II
M: Chellina z
K031827 Pol009530011508
38.

1

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
39.

112

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
40.

53

CLAVEL HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet
K022404 DE421000241712
41.

181

COLINE HOL GER 2009 klacz gniada/168 F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
42.

82

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando
M: Cocaina
K030334 826002160878411
43.

122

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
44.

197

CONVERTUS HOL GER 2014 ogier kasztanowata/181 F: Colman / Carthago
M: Vinja III / Caretino
K027150 DE421000042514
45.

184

CORLANDER OLD POL 2016 ogier gniada/173 F: Cornet Colbert
M: La Donna
K031683 DE 418185017216
46.

170

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
K030469 DE 421000113615
47.

183

CORSAL KNT HOLSZTYN POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: CASALL
M: FOR PLEASURE
BRAK DE421000076810
48.

35

CORTINA SP POL 2009 klacz siwa/168 F: Cantanis /
M: Całka /
brak -
49.

185

CROSLOVE OLD POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: JE TAIME FLAMENCO
M: CHACCOS GIRLSTAR
REG123 DE418185056316
50.

128

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
51.

79

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano’s Boy D Z
M: Czelari
K016726 009670135808
52.

166

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W / Namelus R
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
53.

210

DANSING DRAGON KWPN NED 2011 gelding bay/172 F: Eldorado de Zeshoek
M: Indoctro
None 023619
54.

93

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
55.

124

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 POL013530101604
56.

196

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
57.

211

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
58.

119

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
59.

207

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
60.

61

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
61.

168

DOKER WLKP POL 2012 wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
K030900 616 007 60 01142 12
62.

141

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
63.

188

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
64.

52

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
65.

30

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
66.

167

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
67.

75

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
68.

111

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
69.

194

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
K015187 POL 007 66 0765808
70.

56

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
71.

64

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
72.

208

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
73.

189

ECHMEA WLKP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Fibonacci s
M: Edmiła
K029635 616007610057716
74.

115

EL DŻAMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
75.

106

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
76.

62

ELISTON OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/179 F: Eldorado van De Zeshoek
M: Lisa
Brak De418181130617
77.

7

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
78.

154

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
79.

40

EUZEBIO LP WIELKO POLSKI POL 2007 wałach siwa/mk:156 F: Corofini
M: eunice
K012969 POL007611510404
80.

109

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
81.

25

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
82.

24

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
83.

83

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
84.

148

GAMBLE KWPN NED 2011 wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041 528003201107094
85.

182

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 wałach gniada/169 F: Gare Du Nord / Street Hassle
M: Santa Helena / Stakkato
K029077 056015Z55808115
86.

204

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
87.

201

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry / Contendro
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
88.

192

GJALT D KWPN POL 2011 wałach kara/184 F: Zapatero VDL
M: Olivia po Indoctro
K022542 528003201105500
89.

127

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
90.

54

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gipsy Level KG / Vandame
K029708 616009610212616
91.

142

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
92.

150

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
93.

84

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
94.

39

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
95.

136

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
96.

4

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
97.

186

HALLE BERRY SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Stakkatol
M: Hurysa
K031281 616009530085617
98.

199

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes De Lux
M: Lilly
K032354 K032354
99.

10

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
100.

139

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
101.

137

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
102.

113

IDEA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/172 F: Harap
M: Ineta
K033137 POL006610023407
103.

5

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise de Muze
M: Linda
K026374 528003201300130
104.

51

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
105.

133

JESI SP POL 2010 klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207 616009530163410
106.

78

KAISER - POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
Brak 616999640091807
107.

23

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
108.

94

KALINA Szlachetna Polkrew POL 2005 klacz gniada/164 F: Vittorio
M: Kaja
K033139 POL009530077205
109.

151

KAMIKAZE SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Rugby
M: Karioka
K013857 009580696007
110.

209

KARAMBA Russian Warmblood RUS 2015 mare bay/168 F: Quilano-Quidam de Revel
M: Quilano-Quidam de Revel
None 12345
111.

191

KELDITA KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Lerdita / Nimmerdor
K028297 528003201504490
112.

44

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
113.

43

KOLORADO CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
114.

153

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
115.

120

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
K033155 616 013 52 00435 16
116.

152

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
117.

212

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
118.

198

LA FIOLA PICCOLA OLD POL 2009 klacz gniada/168 F: Chekandino
M: Finess
O003131 O003131
119.

65

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
120.

91

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
121.

92

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
122.

89

LEGOLAS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie
K033065 616006570068616
123.

70

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
Brak 696098200086795
124.

19

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
K028893 528003201602993
125.

178

LILLY LE HAN POL 2011 klacz gniada/167 F: Landstreicher
M: Dorina
K028945 DE431316917911
126.

171

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
127.

202

LITTLE BEAUTY NRPW POL 1999 wałach kara/118 F: Nn
M: Nn
K032789 372414002988627
128.

132

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
129.

80

LOCARNO HDH A. E. S. POL 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
130.

63

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
131.

193

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
132.

59

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
133.

206

MALIN 21 HOL GER 2012 klacz siwa/168 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
134.

38

MARKUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
135.

134

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
136.

45

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
K032602 616009580838
137.

126

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
138.

67

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
139.

98

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
140.

41

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
141.

173

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
K029634 45678981
142.

108

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
143.

123

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
144.

49

O-STAR SP POL 2015 wałach siwa/168 F: E-Star / Big Star
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K028253 616009640045915
145.

47

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
146.

50

OLIMP FLY SP POL 2011 gelding dark chestnut/186 F: Chacco-Fly
M: Oqurina
K020812 616009640052711
147.

8

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
148.

20

ORBITAL SP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola/ Cabrol
K017563 009640033003
149.

149

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
150.

3

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
151.

16

POKUSA WLKP POL 2015 klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
K028616 616007530065815
152.

121

POMMELINE VAN T WELTHOF D 20 Belgian Warmblood POL 2015 klacz jasnokasztanowata/165 F: EMERALD VAN T RUYTERSHOF
M: INE POMME VAN T WELTHOF
K030671 UELN 056002W00311951
153.

60

PRETTY BOY OLDENBURSKA GER 2011 wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
K021540 DE433330606411
154.

200

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 616009600235011
155.

118

PUMER FOR PLEASURE Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach kara/168cm F: Ever for Pleasure
M: Pumara
K028910 POL 009 52 00350 09
156.

190

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/169 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
157.

172

QUINTANA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 616009640049616
158.

138

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
159.

162

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
160.

9

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
161.

213

RODRIGESSA SP POL 2016 Klacz gniada F: Lissaro/ Colox Cup
M: Renoma/ Poll
616009520055416
162.

144

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
K016426 616009530341409
163.

203

RÓŻA TYP KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:kuc:12 F: nn
M: Chantal
K030651 616999530188417
164.

90

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
165.

37

RUN 2 THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender / Chacco-Blue
M: Ready To Win / Radeberger
K031465 DE418184038914
166.

46

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
167.

180

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 616009610120414
168.

95

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
169.

57

SELWIS LIPICAŃSKA POL 2017 ogier siwa/168 F: NEAPOLITANO XVII MALVINA
M: NEAPOLITANO XVI-14 SK
K033136 70 300 100 250 65 17
170.

22

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
171.

66

SHEHANA KWPN POL 2016 klacz gniada/163 F: Kanaan
M: Kashmira
K030261 826002160878090
172.

27

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
173.

68

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
174.

86

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill / Luron
M: Szelema / Song
K029960 616009530067515
175.

81

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
176.

11

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
177.

156

TOPAZ MŁP POL 2005 wałach gniada/168 F: Efekt / Veritas 6
M: Tamaria / Decoration
K010029 POL006580233905
178.

48

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
179.

58

TRISTAN MAŁY KOŃ POL 2006 wałach kasztanowata/mk:151 F: Rovigo
M: Toska II
K033138 POL 013 64 00301 06
180.

101

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
181.

74

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: Tara Texass
K027048 POL013670165307
182.

205

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
183.

177

VENKA WEST/ POL 2015 klacz gniada/168 F: Van Gogh
M: Emilka
K028230 DE441410848915
184.

29

WHISPER SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin / Rhytmus S
M: Winona II / Love Affair
K027374 616009661261614
185.

175

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
186.

99

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
187.

174

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
Rider Club
Competition
Prize
Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
70
150
70
SUM:
290.00
Babiak Filip KJ Kietlów
550
SUM:
550.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
450
SUM:
450.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
250
250
SUM:
500.00
Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
20
SUM:
20.00
Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
40
20
SUM:
60.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
80
40
SUM:
120.00
Drewek Klaudia Sopocki KJ
20
150
SUM:
170.00
Endraszka Paulina FS Succin
30
20
SUM:
50.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
300
350
SUM:
650.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
40
40
SUM:
80.00
Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
20
20
SUM:
40.00
Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
350
40
SUM:
460.00
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
30
SUM:
60.00
Joppek Marcin Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
20
SUM:
20.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
120
SUM:
120.00
Karpenko Roman Horsefarm39 (RUS)
30
100
40
SUM:
170.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
150
30
80
SUM:
260.00
Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Koseda Agata Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Kowalski Kamil Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
150
250
230
SUM:
630.00
Lewicki Filip Czachary pogorzelica
80
SUM:
80.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
450
650
200
400
500
SUM:
2200.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
550
420
SUM:
970.00
Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
90
SUM:
90.00
Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
350
SUM:
350.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
300
150
SUM:
450.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
SUM:
30.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
SUM:
40.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
SUM:
30.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
50
230
90
250
SUM:
620.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
40
200
SUM:
240.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
120
200
150
SUM:
470.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
200
SUM:
500.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
20
200
SUM:
220.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
30
SUM:
60.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
20
20
SUM:
40.00
Rochowczyk Olga SKJ
120
SUM:
120.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
40
120
350
SUM:
510.00
Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
100
SUM:
100.00
Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
20
30
130
SUM:
180.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
40
SUM:
40.00
Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
SUM:
40.00
Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
70
30
SUM:
100.00
Sylwester Nadia Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
20
30
SUM:
50.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
40
SUM:
40.00
Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
30
50
50
SUM:
130.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
50
SUM:
50.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
400
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
EL DŻAMA (115)
2021-11-20
4
70
2021-11-20
4
150
2021-11-21
4
70
2021-11-21
28
Babiak Filip
KJ Kietlów
GUSTIQUE (136)
2021-11-20
21
2021-11-20
2021-11-21
15
2021-11-21
IBLUE (137)
2021-11-20
5
2021-11-21
2
550
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (41)
2021-11-20
18
2021-11-21
1
2021-11-21
39
2021-11-20
1
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-11-20
31
2021-11-20
53
2021-11-21
45
2021-11-21
46
Belova Maria
Horsefarm39 (RUS)
2021-11-20
17
2021-11-20
27
2021-11-21
2021-11-21
16
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (157)
2021-11-20
41
2021-11-20
14
2021-11-21
36
2021-11-21
6
CARDHU (158)
2021-11-20
1
450
2021-11-21
10
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (49)
2021-11-20
49
2021-11-20
5
250
2021-11-21
3
250
2021-11-21
7
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-21
3
2021-11-21
Butkiewicz Lena
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-11-20
34
2021-11-20
1
2021-11-21
18
2021-11-21
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-11-20
13
20
2021-11-20
CHELLA S (145)
2021-11-20
30
2021-11-20
18
Chełchowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-20
9
2021-11-20
1
2021-11-21
8
2021-11-21
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (152)
2021-11-20
29
2021-11-20
2021-11-21
27
2021-11-21
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (119)
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-20
35
2021-11-21
2021-11-21
9
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
SELWIS (57)
2021-11-20
8
2021-11-20
18
2021-11-21
2021-11-21
15
2021-11-21
TRISTAN (58)
2021-11-20
18
2021-11-20
52
2021-11-21
16
2021-11-21
29
KALINA (94)
2021-11-20
18
2021-11-20
31
2021-11-20
2021-11-21
23
2021-11-21
2021-11-21
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (111)
2021-11-21
8
50
2021-11-21
39
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (175)
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
Czech Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CAMELIA (159)
2021-11-20
1
2021-11-21
2
2021-11-21
2021-11-20
32
2021-11-21
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-11-20
51
2021-11-20
12
40
2021-11-21
33
2021-11-20
9
20
2021-11-20
53
2021-11-21
43
2021-11-21
41
Dalbiak Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-11-20
2021-11-20
53
2021-11-21
46
2021-11-21
24
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
5
2021-11-21
Dawczak Zuzanna
KJ Arpav
2021-11-20
1
2021-11-20
18
2021-11-21
6
2021-11-21
Dawidowska Weronika
brak przynależności klubowej
TULUZA (101)
2021-11-21
5
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-20
7
80
2021-11-20
11
40
2021-11-21
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (81)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
6
2021-11-21
2
Długosz Karolina
SKJ Sopot
2021-11-20
1
2021-11-20
18
2021-11-21
4
2021-11-21
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-11-20
10
20
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-21
1
150
TOPAZ (156)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
14
2021-11-21
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (188)
2021-11-20
26
2021-11-20
35
2021-11-21
ECHMEA (189)
2021-11-20
1
2021-11-20
37
Endraszka Paulina
FS Succin
2021-11-20
19
2021-11-20
43
2021-11-20
20
2021-11-20
16
30
2021-11-21
15
20
2021-11-21
32
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
GEPPETTO (204)
2021-11-20
2021-11-20
VELVET (205)
2021-11-20
42
2021-11-20
37
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (205)
2021-11-21
56
2021-11-21
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (79)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
9
2021-11-21
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (78)
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
1
2021-11-21
7
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (107)
2021-11-20
18
2021-11-20
7
2021-11-21
2
300
2021-11-21
3
350
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
GJALT D (192)
2021-11-20
21
2021-11-21
26
2021-11-21
45
2021-11-20
2021-11-20
54
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2021-11-20
15
40
2021-11-21
9
40
Gerke Natalia
JKS Rywal Grudziądz
CANIZARES (105)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-20
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (143)
2021-11-20
18
2021-11-20
2021-11-21
32
2021-11-21
Głogowska Nina
Sopocki KJ
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
6
2021-11-21
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (22)
2021-11-20
1
2021-11-20
12
2021-11-21
7
2021-11-21
Haase Patrycja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
IDEA (113)
2021-11-20
10
2021-11-20
18
2021-11-21
7
2021-11-21
2021-11-21
17
2021-11-21
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (101)
2021-11-21
11
Hałgas Weronika
LKS Dragon Nowielice
CAREWICZ (104)
2021-11-20
11
20
2021-11-20
2021-11-21
9
20
2021-11-21
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2021-11-20
1
2021-11-20
50
2021-11-21
23
2021-11-21
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (11)
2021-11-20
8
70
2021-11-20
3
350
2021-11-21
17
2021-11-21
11
40
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SASANKA (46)
2021-11-20
44
2021-11-20
2021-11-21
17
2021-11-21
OGALA (47)
2021-11-20
28
2021-11-20
2021-11-21
20
2021-11-21
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-11-20
12
30
2021-11-20
46
2021-11-21
12
30
2021-11-21
Jeziorowska Barbara
Sopocki KJ
DOX (75)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
5
2021-11-21
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2021-11-20
2021-11-20
55
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-21
13
20
2021-11-21
51
2021-11-20
54
2021-11-20
2021-11-21
55
2021-11-21
Józefowicz Marta
KJ Młyńska Struga
WHISPER (29)
2021-11-20
51
2021-11-20
2021-11-21
51
2021-11-21
43
2021-11-20
17
2021-11-20
2021-11-21
14
20
2021-11-21
22
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (106)
2021-11-20
1
2021-11-20
18
2021-11-21
2021-11-21
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-20
23
2021-11-20
34
2021-11-21
38
2021-11-21
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (162)
2021-11-20
33
2021-11-20
2021-11-21
31
2021-11-21
Kantowska Micheline
Klub Jeździecki Pegaz Reda
POKUSA (16)
2021-11-20
18
2021-11-20
1
2021-11-21
13
2021-11-21
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CALERO Z (140)
2021-11-20
5
120
2021-11-20
17
2021-11-21
29
2021-11-21
23
Karpenko Roman
Horsefarm39 (RUS)
KARAMBA (209)
2021-11-20
2021-11-20
9
30
2021-11-21
2021-11-21
49
2021-11-21
24
2021-11-20
6
100
2021-11-20
10
40
2021-11-21
2021-11-21
28
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-20
6
100
2021-11-21
29
Kazimierska Alicja
SKJ Lipnik Kadyny
PUENTA (200)
2021-11-21
32
2021-11-21
Kirszkowski Dariusz
JKS Rywal Grudziądz
CORTINA (35)
2021-11-20
39
2021-11-20
2021-11-21
36
2021-11-21
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2021-11-20
18
2021-11-20
5
150
2021-11-21
13
30
2021-11-21
7
80
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-11-20
34
2021-11-20
2021-11-21
45
2021-11-21
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-20
6
50
2021-11-20
2021-11-21
53
2021-11-21
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (124)
2021-11-21
19
2021-11-21
7
30
Koseda Agata
Sopocki Klub Jeździecki
DOKER (168)
2021-11-21
11
20
2021-11-21
Kotowska Wiktoria
Klub Jeździecki Turze
CALICO 8 (187)
2021-11-21
7
2021-11-21
Kowalski Kamil
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
CÉLINE (85)
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-21
SZOTILL (86)
2021-11-20
1
150
2021-11-20
1
250
2021-11-21
25
2021-11-21
2
230
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (23)
2021-11-20
1
2021-11-20
7
2021-11-21
4
2021-11-21
8
Kukowska Katarzyna
KJ J.J. Darboven
2021-11-21
2021-11-21
2021-11-21
Kulej Oliwia
KJ Avanti Sp. z o.o.
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
25
2021-11-21
2021-11-21
48
Kwintkiewicz Pola
PLJ
G-SHOCK (24)
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
1
2021-11-21
10
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (52)
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
21
2021-11-21
54
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
2021-11-20
56
2021-11-20
59
2021-11-21
35
2021-11-21
Lewicki Filip
Czachary pogorzelica
2021-11-20
36
2021-11-20
20
2021-11-21
16
2021-11-20
25
2021-11-20
47
2021-11-21
8
80
CORLANDER (184)
2021-11-20
55
2021-11-20
30
2021-11-21
48
2021-11-21
19
CROSLOVE (185)
2021-11-20
23
2021-11-20
42
2021-11-21
27
2021-11-21
31
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
QUEEN-FLY (190)
2021-11-20
9
2021-11-20
2
450
2021-11-21
1
650
KELDITA (191)
2021-11-20
4
200
2021-11-20
2
400
2021-11-21
1
500
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
VENKA (177)
2021-11-20
46
2021-11-20
44
2021-11-21
20
LILLY LE (178)
2021-11-20
29
2021-11-20
18
2021-11-21
12
CHANEL B (179)
2021-11-20
27
2021-11-20
31
2021-11-21
15
SATILIO (180)
2021-11-20
16
2021-11-20
4
2021-11-21
6
COLINE (181)
2021-11-20
34
2021-11-20
19
2021-11-21
9
MALIN 21 (206)
2021-11-20
13
2021-11-20
1
550
2021-11-21
3
420
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
2021-11-20
42
2021-11-20
55
2021-11-21
47
2021-11-21
Madera Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-20
3
90
2021-11-20
57
2021-11-21
49
2021-11-21
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CLAVEL (53)
2021-11-20
49
2021-11-21
11
30
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-11-20
50
2021-11-20
52
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (141)
2021-11-20
1
350
2021-11-21
40
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2021-11-20
2
300
2021-11-20
17
2021-11-21
13
2021-11-21
5
150
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-11-20
28
2021-11-20
37
2021-11-21
14
30
2021-11-21
30
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-11-20
19
2021-11-20
47
2021-11-21
42
2021-11-21
2021-11-20
22
2021-11-20
9
40
2021-11-21
26
2021-11-21
14
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-11-20
15
30
2021-11-20
51
2021-11-21
36
2021-11-21
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-11-20
31
2021-11-20
33
WIKLIN (99)
2021-11-21
52
2021-11-21
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
ARAMIS KP (129)
2021-11-20
5
50
2021-11-20
2
230
2021-11-21
3
90
2021-11-21
1
250
2021-11-21
26
2021-11-21
44
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LARIDOR (91)
2021-11-20
23
2021-11-20
11
2021-11-21
13
40
2021-11-21
5
200
LAUR (92)
2021-11-20
7
2021-11-21
7
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
QUIRIN (138)
2021-11-20
2021-11-20
46
2021-11-21
2021-11-21
28
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2021-11-20
2
120
2021-11-20
3
200
2021-11-21
24
2021-11-21
4
150
Pestka Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2021-11-21
3
2021-11-21
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2021-11-20
54
2021-11-20
40
2021-11-21
16
2021-11-21
35
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (128)
2021-11-20
7
30
2021-11-20
2021-11-21
34
2021-11-21
2021-11-21
ALBALUNA (130)
2021-11-21
12
2021-11-21
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (194)
2021-11-20
18
2021-11-20
1
2021-11-21
8
2021-11-21
50
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-11-20
11
30
2021-11-20
39
2021-11-21
35
2021-11-21
37
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NAZIR (67)
2021-11-20
38
2021-11-20
4
300
2021-11-21
4
200
2021-11-21
8
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (87)
2021-11-20
48
2021-11-21
41
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CLAUDIUS (112)
2021-11-20
38
2021-11-20
26
2021-11-21
2021-11-21
47
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
37
2021-11-21
2021-11-21
12
20
2021-11-21
3
200
2021-11-21
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NEWCASTLE (173)
2021-11-20
13
30
2021-11-20
21
2021-11-21
23
2021-11-21
WOLVERINE (174)
2021-11-20
36
2021-11-20
22
2021-11-21
10
30
2021-11-21
22
2021-11-20
48
2021-11-20
32
2021-11-21
44
2021-11-21
20
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (87)
2021-11-20
52
2021-11-21
40
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (207)
2021-11-20
30
2021-11-21
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
2021-11-20
7
2021-11-20
1
2021-11-21
4
2021-11-21
2
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2021-11-20
25
2021-11-21
19
2021-11-20
35
2021-11-21
21
2021-11-20
56
2021-11-21
38
QUINTANA (172)
2021-11-20
15
20
2021-11-21
10
20
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2021-11-21
22
2021-11-21
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (150)
2021-11-20
38
2021-11-20
43
2021-11-21
2
120
2021-11-21
50
Rochowicz Julia
Sopocki KJ
KAMIKAZE (151)
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
2
2021-11-21
2021-11-21
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (108)
2021-11-20
29
2021-11-20
13
40
2021-11-21
5
120
2021-11-21
25
2021-11-20
35
2021-11-21
1
350
2021-11-21
18
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
2021-11-20
2021-11-20
33
2021-11-21
6
100
2021-11-21
21
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (38)
2021-11-20
12
20
2021-11-20
14
30
2021-11-21
30
2021-11-21
6
130
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (127)
2021-11-20
8
50
2021-11-20
20
2021-11-21
21
2021-11-21
32
Ruskowska Patrycja
JKS Rywal Grudziądz
2021-11-20
39
2021-11-20
14
40
2021-11-21
15
2021-11-21
14
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-11-20
40
2021-11-20
25
2021-11-21
2021-11-21
12
40
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (83)
2021-11-20
32
2021-11-20
2021-11-21
31
2021-11-20
40
2021-11-20
45
2021-11-21
40
2021-11-21
34
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-11-20
30
2021-11-20
7
70
2021-11-21
9
30
2021-11-21
38
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (135)
2021-11-20
10
30
2021-11-21
33
Szamp Julia
Sopocki KJ
2021-11-20
18
2021-11-20
1
2021-11-21
5
2021-11-21
Szczechura Magdalena
BPK
MOLLY C (134)
2021-11-20
47
2021-11-20
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
BELMONDO (103)
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-21
Szmytka Michalina
KJ Arpav
COMET 235 (122)
2021-11-20
10
2021-11-21
5
2021-11-20
19
2021-11-21
11
Szpara Aniela
Ośrodek jeździecki Weklice
BRAWURA (55)
2021-11-21
4
2021-11-21
Szpara Maja
Ośrodek jeździecki Weklice
DUNKA (56)
2021-11-21
6
2021-11-21
20
Szrajer Matylda
Kielecki KJ
SHEHANA (66)
2021-11-20
2021-11-20
45
2021-11-20
48
2021-11-21
16
2021-11-21
46
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2021-11-20
16
2021-11-20
2021-11-21
37
2021-11-21
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
TANGO (160)
2021-11-20
2021-11-20
QUADRO (161)
2021-11-20
2021-11-20
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (90)
2021-11-21
3
2021-11-21
3
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2021-11-20
2021-11-20
ASESOR (164)
2021-11-20
44
2021-11-20
45
2021-11-21
18
2021-11-21
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (154)
2021-11-20
16
2021-11-20
22
2021-11-21
2021-11-21
34
2021-11-20
3
250
2021-11-20
2021-11-21
17
2021-11-21
27
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
CANALETTO (117)
2021-11-20
41
2021-11-20
2021-11-21
47
2021-11-21
Trzeciak Anna
LKS DRAGON NOWIELICE
2021-11-20
58
2021-11-21
42
2021-11-20
50
2021-11-21
44
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
DIVA -W (61)
2021-11-21
19
2021-11-21
17
2021-11-20
32
2021-11-20
24
CARLETTO (165)
2021-11-20
1
2021-11-20
49
2021-11-21
43
2021-11-21
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
EMIRO (7)
2021-11-20
27
2021-11-20
2021-11-21
18
2021-11-21
2021-11-20
14
20
2021-11-20
2021-11-21
8
30
2021-11-21
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2021-11-20
8
2021-11-20
2021-11-21
4
250
2021-11-21
18
2021-11-20
15
2021-11-20
3
2021-11-21
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-11-20
36
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-21
22
2021-11-20
20
2021-11-20
24
2021-11-21
2021-11-21
10
40
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-20
32
2021-11-20
Wojtasik Roksana
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-20
8
30
2021-11-20
41
2021-11-21
5
50
2021-11-21
7
50
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (20)
2021-11-20
24
2021-11-20
26
2021-11-21
6
50
2021-11-21
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CONVERTUS (197)
2021-11-20
6
200
2021-11-20
6
2021-11-21
4
2021-11-20
12
2021-11-20
2021-11-21
2
400
2021-11-20
28
2021-11-20
2021-11-21
19
2021-11-21
42
Zielińska Kamila
JKS Niestępowo
RÓŻA (203)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
2021-11-21
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (126)
2021-11-20
21
2021-11-20
2021-11-21
30
2021-11-21
Zielonka Piotr
XXX
2021-11-20
22
2021-11-20
2021-11-21
41
2021-11-21
39
Ziółkowska Weronika
Klub Jeździecki Dilmar
2021-11-20
2021-11-20
43
2021-11-21
2021-11-21
2021-11-21

Number of Riders: 140

Number of Horses: 187

The sum of prizes: 13 990.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl