Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ACCEPTED 2021-10-01 20:48:10
2021-10-01 19:31:36
Weronika Hałgas CHANNA
  • 2x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-10-01 20:47:02
2021-10-01 19:30:54
Weronika Hałgas CAREWICZ
  • 2x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-10-01 19:11:21
2021-10-01 18:32:22
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
81 ACCEPTED 2021-10-01 19:11:19
2021-10-01 17:57:20
Marcelina Kita HORTENSJA
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
80 ACCEPTED 2021-10-01 17:02:03
2021-10-01 16:35:27
Anna Trzeciak OLIMP FLY
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-10-01 17:01:59
2021-10-01 15:38:56
Monika Wrzesińska DUBAJ M.
  • 2x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
78 ACCEPTED 2021-10-01 12:56:58
2021-10-01 12:43:53
Sara Chrzanowska VELVET
  • 2x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
77 ACCEPTED 2021-10-01 07:44:13
2021-10-01 06:19:33
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N –dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-10-01 07:44:15
2021-09-30 23:38:02
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-10-01 07:44:16
2021-09-30 23:27:19
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-10-01 07:44:18
2021-09-30 22:41:04
Pauline Wieczorek ORCHID’S THARINA
  • 1x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
73 ACCEPTED 2021-09-30 21:02:09
2021-09-30 20:32:49
Hanna Bacia STELLA
  • 2x 18/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm-towarzyski
72 ACCEPTED 2021-09-30 21:02:11
2021-09-30 20:31:42
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-10-01 17:01:47
2021-09-30 20:17:55
Dorota Lost KARRERAS
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 1x 10/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
  • 2x 19/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
70 ACCEPTED 2021-10-01 17:01:38
2021-09-30 20:16:02
Katarzyna Kromer CHARRO
  • 1x 10/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
  • 2x 19/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
69 ACCEPTED 2021-10-01 17:01:32
2021-09-30 20:15:26
Daria Sowińska CHARRO
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 1x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
68 ACCEPTED 2021-09-30 20:08:59
2021-09-30 20:00:23
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 1x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:02
2021-09-30 20:00:03
Jagoda Grydziuszko NOVARIS AVERTEN
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 2x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
66 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:04
2021-09-30 19:59:07
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:05
2021-09-30 19:38:51
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:06
2021-09-30 18:54:02
Joanna Grosicka HELIOS
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:10
2021-09-30 17:36:36
Katarzyna Gałan DELMA
  • 2x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:12
2021-09-30 17:36:14
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:15
2021-09-30 17:12:30
Pola Krawczyk CALINECZKA
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty – konkurs zabawowy
  • 2x 15/Debiuty/Debiuty –konkurs zabawowy
60 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:17
2021-09-30 16:50:12
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/N –dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:18
2021-09-30 16:49:40
Michał Zakrzewski JAY JAY M.
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:20
2021-09-30 16:49:11
Michał Zakrzewski DUBAJ M.
  • 2x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:21
2021-09-30 16:48:33
Michał Zakrzewski DALIA
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:23
2021-09-30 16:48:07
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/N –dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:24
2021-09-30 16:47:29
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 2x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:26
2021-09-30 16:46:53
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C - zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/C –dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:28
2021-09-30 16:40:54
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N –dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-09-30 20:09:29
2021-09-30 16:40:20
Dawid Pasek KUCINDA MELLONI
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2021-09-30 15:02:26
2021-09-30 14:59:09
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-09-30 15:02:27
2021-09-30 14:24:00
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 18/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm-towarzyski
49 ACCEPTED 2021-09-30 11:52:23
2021-09-30 09:01:19
Blanka Biedrzycka BOSMANKA
  • 2x 18/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm-towarzyski
48 ACCEPTED 2021-09-30 11:52:25
2021-09-30 08:59:52
Kamila Dziubka ELOISE
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
47 ACCEPTED 2021-09-30 11:52:27
2021-09-30 08:59:22
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-09-30 11:52:28
2021-09-30 08:30:42
Martyna Krawiec ABIGEJ
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-10-01 09:17:38
2021-09-30 08:29:52
Vitali Charadnik DARK CHOCOLATE MAXX
  • 2x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-09-30 07:40:12
2021-09-29 22:54:03
Zuzanna Hernas ARNIKA
  • 1x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
43 ACCEPTED 2021-09-30 07:40:16
2021-09-29 22:49:07
Aleks Andrzejewski Hołub ARNIKA
  • 1x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
42 ACCEPTED 2021-09-30 07:40:19
2021-09-29 22:36:38
Lilianna Kardach MONET
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
41 ACCEPTED 2021-09-29 22:32:26
2021-09-29 21:39:57
Marcelina Paszkot WROTYCZ
  • 2x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
40 ACCEPTED 2021-09-29 22:32:40
2021-09-29 21:39:18
Laura Jóźwiak AGENT
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
  • 1x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
39 ACCEPTED 2021-09-29 22:32:45
2021-09-29 21:38:55
Nikodem Gryciak TAMBURYNEK
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
38 ACCEPTED 2021-09-29 22:32:49
2021-09-29 21:38:28
Nikodem Gryciak JAŚMIN
  • 2x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
37 ACCEPTED 2021-09-29 22:32:53
2021-09-29 21:37:51
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 1x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
36 ACCEPTED 2021-09-29 22:32:58
2021-09-29 21:37:07
Julia Duszyńska MR.BOJANGLES
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 1x 10/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
35 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:07
2021-09-29 21:36:35
Laura Brzozowska KIDNEY
  • 2x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
34 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:12
2021-09-29 21:35:49
Maja Baca ROO LEX
  • 2x 10/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
33 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:19
2021-09-29 21:23:16
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:26
2021-09-29 21:08:19
Maja Talaczek CELEBRA
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
31 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:35
2021-09-29 21:07:54
Justyna Gełomej SHERRY LADY
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
30 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:39
2021-09-29 21:07:13
Jakub Budny HANGUS
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 1x 10/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
29 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:42
2021-09-29 18:31:26
Gabriela Szymczak RIKI-MITA
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
  • 1x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 2x 16/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
28 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:47
2021-09-29 17:09:29
Nikola Kupczyk TRICOLORE Z
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
  • 2x 17/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm-towarzyski
27 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:50
2021-09-29 14:03:23
Adrianna Łopucka CON SUERTE
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:54
2021-09-29 13:24:32
Angelika Szewczyk MOHITO
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
25 ACCEPTED 2021-09-29 22:33:58
2021-09-29 12:05:56
Sandra Nawojska FFALD GOLDEN GIRL
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty – konkurs zabawowy
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
24 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:02
2021-09-29 11:59:54
Antonina Gredka MAJA
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty – konkurs zabawowy
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
23 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:05
2021-09-29 09:51:25
Alva Zwolińska Svensson NEBRASKA
  • 2x 18/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm-towarzyski
22 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:10
2021-09-29 07:42:48
Keyla Pimentel-Machado DIANA
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
21 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:14
2021-09-29 07:42:21
Zuzanna Kardach MASCARA
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
20 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:24
2021-09-29 07:36:18
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 2x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
19 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:29
2021-09-29 07:35:54
Aleksandra Lewicka EGZORCYSTA
  • 2x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
18 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:45
2021-09-29 07:35:13
Małgorzata Ciszek-Lewicka BOMBARDINO Z
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
17 ACCEPTED 2021-09-29 22:34:56
2021-09-29 07:31:57
Małgorzata Ciszek-Lewicka NEWTON JP Z
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C - zwykły art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-09-29 07:05:27
2021-09-28 23:26:25
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 1x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-09-29 07:05:31
2021-09-28 21:40:59
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-28 21:15:26
2021-09-28 16:42:31
Natasza Kozak BARBOSSA
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
13 ACCEPTED 2021-09-28 21:15:28
2021-09-28 16:40:28
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C - zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-09-28 21:15:29
2021-09-28 16:39:36
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 4/N/N – zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C - zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-09-28 21:15:30
2021-09-28 16:38:35
Ewa Wintoch HARRIS
  • 1x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-27 21:00:11
2021-09-27 13:33:18
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N –dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-09-27 21:00:24
2021-09-27 13:32:23
Mateusz Fujczak OLAN
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-27 21:00:28
2021-09-27 13:31:56
Mateusz Fujczak NATAL
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-09-27 10:24:38
2021-09-26 20:55:49
Karolina Szewczyk H'CENNA
  • 1x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
  • 1x 9/LL/LL –zwykły art.238.2.1 –dla kuców wys. 70-80-90cm –towarzyski
6 ACCEPTED 2021-09-27 10:24:44
2021-09-26 17:14:28
Inez Soroko MARAV
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
5 ACCEPTED 2021-10-01 17:54:32
2021-09-26 13:41:17
Magdalena Tepurska EMI
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
  • 2x 8/LL/LL –z trafieniem w normę czasu Aneks 5–80 cm–towarzyski
4 ACCEPTED 2021-09-29 07:05:33
2021-09-26 00:50:07
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-26 14:55:28
2021-09-25 17:30:01
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
  • 1x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/L –zwykły art.238.2.1-towarzyski
2 ACCEPTED 2021-09-25 09:27:51
2021-09-23 10:24:06
Martyna Łasecka MARIKA
  • 2x 7/mLL/mLL –dokładności art.238.1.1 –50-60 cm-towarzyski
1 ACCEPTED 2021-09-25 09:27:53
2021-09-23 09:57:18
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 2/L/L – dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/L –zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P -zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewski Hołub Aleks Jks neksico Kedzierzyn
2010 (Mł.)
Brak
2. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (J.)
O053952
3. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
4. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
5. Biedrzycka Blanka Klub Jeździecki Derby
2008 (JM.)
brak
6. Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O062623
7. Budny Jakub Bpk
2005 (J.)
Brak
8. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
9. Charadnik Vitali Klub Sportowy Verso La Natura
S
O043396
10. Chrzanowska Sara UKJ Leonardo
2007 (JM.)
O062719
11. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
12. Duszyńska Julia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O065641
13. Dziubka Kamila Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2008 (JM.)
O062560
14. Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
O026882
15. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
16. Gełomej Justyna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
17. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
18. Gier Zuzanna bpk
2000 (MJ.)
O047084
19. Gredka Antonina brak
2009 (JM.)
brak
20. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
21. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O059112
22. Grydziuszko Jagoda BPK
2009 (JM.)
Brak
23. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
O066191
24. Hernas Zuzanna Jks Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
O063627
25. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
26. Jóźwiak Laura JKS AMICO Mołdawin
000
27. Kardach Lilianna Klub Jeździecki Czahary
2010 (Mł.)
...
28. Kardach Zuzanna Klub Jeździecki Czahary
2010 (Mł.)
...
29. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
30. Kita Marcelina Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
31. Kozak Natasza ULKJ Stajnia Mann
/
32. Krawczyk Pola Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2010 (Mł.)
brak
33. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (MJ.)
O041317
34. Kromer Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
35. Kupczyk Nikola BPK
2004 (J.)
O046415
36. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
37. Litewka Julia Klub Jeździecki Derby
2007 (JM.)
O054180
38. Lost Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
39. Łasecka Martyna brak
2010 (Mł.)
brak
40. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (MJ.)
O033931
41. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
O056545
42. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
43. Nawojska Sandra Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O042752
44. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
45. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
46. Paszkot Marcelina JKS AMICO Mołdawin
2020 (Mł.)
0000
47. Pimentel-Machado Keyla Klub Jeździecki Czahary
...
48. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
49. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (J.)
O031657
50. Soroko Inez UKJ Mustafa
2010 (Mł.)
brak
51. Sowińska Daria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
52. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
53. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
54. Szewczyk Karolina Stajnia Appaloza
2009 (JM.)
O059197
55. Sztorc Katarzyna JKS Neksico Kędzierzyn
O061746
56. Szymczak Gabriela BPK
2003 (J.)
Brak
57. Talaczek Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
58. Tepurska Magdalena UKJ Mustafa
2008 (JM.)
brak
59. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
60. Tomicki Marek bpk
S
O033872
61. Trzeciak Anna LKS DRAGON NOWIELICE
S
O001991
62. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
63. Wintoch Ewa ULKJ Stajnia Mann
2008 (JM.)
O057302
64. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
65. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
66. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
67. Zubko Patrycja Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O020587
68. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
69. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O063728
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

51

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
2.

23

AGENT HUCUŁ POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
0000
3.

46

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
4.

17

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 /
5.

15

BARBOSSA / POL / klacz kara// F: /
M: /
/ /
6.

5

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison /
M: Boliwia /
K031110 616009681011215
7.

44

BOMBARDINO Z Z BEL 2017 wałach gniada/166 F: Bayard Z
M: Havana
... 056015Z55507917
8.

48

BOSMANKA ARABSKA POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
brak brak
9.

42

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
K031028 616999610293408
10.

62

CALINECZKA SP POL 2003 klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
K027153
11.

77

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
12.

84

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311
13.

83

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
1 De14810336217
14.

78

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
15.

31

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Egzamin
M: Celebra
Brak
16.

68

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
17.

87

CHAIRMAN M F:
M:
18.

67

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
19.

85

CHANNA OLDS GER 2016 klacz gniada/170 F: CHANCENREICH
M: CELINA
K032920 DE418180291716
20.

75

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
Brak POL070000005130
21.

7

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
22.

21

CON SUERTE HANOWERSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Converter
M: Faghira
K011804 DE431310532507
23.

30

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
24.

69

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
25.

66

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
26.

52

DARK CHOCOLATE MAXX OLD POL 2013 klacz gniada/170 F: Darco
M: Cel’est Z
Brak 276418182548113
27.

60

DELMA SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Sorbie Tower
M: Turbud Quirinus
K032384 616009640026112
28.

40

DIANA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Corde /
M: Diablica /
K015031 POL009640081406
29.

65

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
30.

43

EGZORCYSTA KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:139 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza
K012364 POL013611069903
31.

49

ELOISE OLDENBURGER DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
brak DE 433330951307
32.

6

EMI SP POL 2000 klacz kasztanowata/160 F: Rob Roy
M: Ejza
brak POL009530014600
33.

37

FFALD GOLDEN GIRL WELSH COB POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kiron Jacobite
M: Ffald Autumn Gold
brak 826046020178206
34.

26

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: ED
M: Finka
K030590 616013640092316
35.

73

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
36.

19

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
K025949 616 009 64 00948 09
37.

57

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
38.

9

H'CENNA XXXX POL xxxx klacz siwa/kuc:131 F: xxxx
M: xxx
xxxx xxcxc
39.

33

HANGUS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
Brak 616999640085215
40.

18

HARRIS / POL 2008 wałach biała// F: /
M: /
K017820 616009580791108
41.

59

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
K027363 616007640020515
42.

70

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: Made in Dream
K029813 DE421000604215
43.

82

HORTENSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz siwa/164 F: Correro
M: Harfa
Brak 614 009 64 00390 16
44.

16

INDISSIMO SP POL 2012 wałach siwa// F: Ekwador
M: Imberly
K023166 /
45.

25

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/149 F: Nn
M: Nn
K021920 616999600217912
46.

50

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
47.

64

JAY JAY M. SP POL 2015 ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
48.

53

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
49.

74

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
Brak 616003010092615
50.

28

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
51.

71

KUCINDA KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: .
M: .
brak .
52.

58

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
53.

63

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
54.

3

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
55.

38

MAJA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 999640128004
56.

10

MARAV KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:125 F: Fikus
M: Mała
brak 013640036509
57.

4

MARIKA MIESZANA POL 1999 klacz kasztanowata/mk:145 F: nn
M: nn
brak B0130685S
58.

41

MASCARA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: ...
M: ...
... ...
59.

36

MOHITO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/161,5 F: Sex
M: Malina
K025019 616006550006814
60.

47

MONET KUC POL 2016 ogier izabelowata/kuc:146 F: ...
M: ...
... ...
61.

27

MR.BOJANGLES KOŃ WESTFALSKI POL 2008 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K022669 0000
62.

55

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/184 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
63.

14

NATAL SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Vulkan L
M: Nutella
K030857 616009640005616
64.

39

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
65.

45

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
66.

56

NOVARIS AVERTEN Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/mk:155 F: Quvee Prestige
M: Nova
Brak B0131459S
67.

54

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K029861 BRAK
68.

20

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 POL009611046004
69.

13

OLAN SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Olanda
K030858 A0002648S
70.

1

OLIMP FLY SP POL 2011 gelding dark chestnut/186 F: Chacco-Fly
M: Oqurina
K020812 616009640052711
71.

79

ORCHID’S THARINA PONY POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: 1
M: 1
Brsk 528008140014814
72.

12

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
73.

86

PROTON F:
M:
74.

61

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
75.

34

RIKI-MITA . POL . klacz siwa/. F: .
M: .
. .
76.

29

ROO LEX SP POL 2009 klacz siwa/170 F: Nn
M: Nn
0000 0000
77.

32

SHERRY LADY KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:135 F: Piorun
M: Osaka
Brak Brak
78.

72

STELLA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K031448 616999640083511
79.

24

TAMBURYNEK KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:149 F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
K010453 POL013640007904 103FX32
80.

35

TRICOLORE Z ZANGERSHEIDE BEL 2006 wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: Cacharel Z
K010634 Z565906
81.

80

VELVET SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Egzotyk
M: Venessa
K030279 616009670005060
82.

22

WROTYCZ KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: Nn
M: Nn
0000 0000
83.

76

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Lasko
M: Zmyłka
K027515 616009520009115
Rider Club
Competition
Prize
Bacia Natalia Bpk
100
SUM:
100.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
350
300
SUM:
650.00
Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
100
SUM:
100.00
Gier Zuzanna bpk
50
SUM:
50.00
Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
150
SUM:
150.00
Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
50
SUM:
50.00
Krawiec Martyna KS Verso La Natura
250
SUM:
250.00
Łoś Maja bpk
150
SUM:
150.00
Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
200
SUM:
200.00
Ostrówka Julia Brak
200
SUM:
200.00
Pasek Dawid JKS Melloni Horses
250
SUM:
250.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
300
SUM:
300.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
100
150
350
250
200
250
150
400
400
SUM:
2250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Hołub Aleks
Jks neksico Kedzierzyn
ARNIKA (46)
2021-10-03
3
Baca Maja
Amico Mołdawin
ROO LEX (29)
2021-10-02
3
2021-10-02
Bacia Hanna
BPK
STELLA (72)
2021-10-03
2021-10-03
3
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (73)
2021-10-03
2
100
2021-10-03
11
Biedrzycka Blanka
Klub Jeździecki Derby
2021-10-03
1
2021-10-03
Brzozowska Laura
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (28)
2021-10-02
5
2021-10-02
Budny Jakub
Bpk
HANGUS (33)
2021-10-02
6
2021-10-02
7
Burdzy Marta
Brak
2021-10-02
9
2021-10-02
2
2021-10-03
4
2021-10-03
3
Charadnik Vitali
Klub Sportowy Verso La Natura
2021-10-02
7
2021-10-02
2021-10-02
5
2021-10-02
Chrzanowska Sara
UKJ Leonardo
VELVET (80)
2021-10-03
2021-10-03
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2021-10-02
7
2021-10-02
2021-10-02
1
350
2021-10-02
2
300
Duszyńska Julia
JKS AMICO Mołdawin
2021-10-02
5
2021-10-02
6
Dziubka Kamila
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
ELOISE (49)
2021-10-02
2021-10-02
PROTON (86)
2021-10-03
1
2021-10-03
2021-10-03
2021-10-03
Fujczak Mateusz
LKS Dragon Nowielice
OLAN (13)
2021-10-03
10
2021-10-03
20
NATAL (14)
2021-10-03
11
2021-10-03
3
100
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
DELMA (60)
2021-10-03
16
2021-10-03
RAINBOW (61)
2021-10-03
20
2021-10-03
14
Gełomej Justyna
Bpk
2021-10-02
1
2021-10-02
9
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (19)
2021-10-02
2
100
2021-10-02
14
2021-10-03
5
2021-10-03
15
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (5)
2021-10-02
2021-10-02
3
50
2021-10-02
13
2021-10-03
2021-10-03
13
2021-10-03
19
Gredka Antonina
brak
MAJA (38)
2021-10-02
5
2021-10-02
17
2021-10-02
1
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (59)
2021-10-03
19
2021-10-03
16
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2021-10-02
2021-10-02
JAŚMIN (25)
2021-10-02
4
2021-10-02
2021-10-02
4
2021-10-02
2021-10-02
3
Grydziuszko Jagoda
BPK
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
2
2021-10-03
Hałgas Weronika
LKS Dragon Nowielice
2021-10-03
8
2021-10-03
CHANNA (85)
2021-10-03
12
2021-10-03
Hernas Zuzanna
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (46)
2021-10-03
6
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OZON (12)
2021-10-03
8
2021-10-03
3
150
Jóźwiak Laura
JKS AMICO Mołdawin
AGENT (23)
2021-10-02
1
2021-10-02
7
Kardach Lilianna
Klub Jeździecki Czahary
MONET (47)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
Kardach Zuzanna
Klub Jeździecki Czahary
MASCARA (41)
2021-10-02
15
2021-10-02
1
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (58)
2021-10-02
8
2021-10-02
8
2021-10-03
3
50
2021-10-03
18
Kita Marcelina
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-02
2021-10-02
Kozak Natasza
ULKJ Stajnia Mann
2021-10-02
1
2021-10-02
Krawczyk Pola
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
2
2021-10-03
1
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
ABIGEJ (51)
2021-10-02
5
2021-10-02
2
250
Kromer Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
CHARRO (75)
2021-10-02
4
2021-10-03
2
2021-10-03
Kupczyk Nikola
BPK
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-02
1
2021-10-02
2
2021-10-03
4
2021-10-03
1
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2021-10-02
1
2021-10-02
2021-10-02
2
2021-10-02
Litewka Julia
Klub Jeździecki Derby
2021-10-03
18
2021-10-03
6
Lost Dorota
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-02
8
2021-10-02
5
2021-10-03
4
2021-10-03
Łasecka Martyna
brak
MARIKA (4)
2021-10-02
16
2021-10-02
1
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
2021-10-02
6
2021-10-02
6
Łoś Maja
bpk
2021-10-03
9
2021-10-03
2
150
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
2021-10-02
5
2021-10-02
3
200
AVALANO (17)
2021-10-02
4
Nawojska Sandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-02
5
2021-10-02
13
2021-10-02
1
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (3)
2021-10-03
1
200
2021-10-03
12
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-10-03
5
2021-10-03
2
250
KUCINDA (71)
2021-10-03
7
2021-10-03
13
Paszkot Marcelina
JKS AMICO Mołdawin
WROTYCZ (22)
2021-10-02
8
2021-10-02
Pimentel-Machado Keyla
Klub Jeździecki Czahary
DIANA (40)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
Prajwocki Adam
bpk
2021-10-02
7
2021-10-02
16
2021-10-03
6
2021-10-03
17
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2021-10-02
15
2021-10-02
Soroko Inez
UKJ Mustafa
MARAV (10)
2021-10-02
14
2021-10-02
1
Sowińska Daria
Bez Przynależności Klubowej
CHARRO (75)
2021-10-02
3
2021-10-02
2021-10-03
7
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (54)
2021-10-03
2
2021-10-03
Szewczyk Angelika
J. J. Darboven
MOHITO (36)
2021-10-02
2021-10-02
Szewczyk Karolina
Stajnia Appaloza
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-02
Sztorc Katarzyna
JKS Neksico Kędzierzyn
2021-10-03
3
2021-10-03
5
Szymczak Gabriela
BPK
2021-10-02
1
Talaczek Maja
Bez Przynależności Klubowej
CELEBRA (31)
2021-10-02
1
2021-10-02
10
Tepurska Magdalena
UKJ Mustafa
EMI (6)
2021-10-02
11
2021-10-02
2021-10-02
1
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (50)
2021-10-02
9
2021-10-02
7
2021-10-03
5
2021-10-03
2
300
Trzeciak Anna
LKS DRAGON NOWIELICE
2021-10-03
14
2021-10-03
10
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2021-10-02
2021-10-02
6
2021-10-02
2021-10-02
Wintoch Ewa
ULKJ Stajnia Mann
HARRIS (18)
2021-10-02
4
2021-10-02
10
2021-10-03
2021-10-03
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
2021-10-03
1
2021-10-03
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2021-10-02
3
100
2021-10-03
4
2021-10-02
11
2021-10-03
4
2021-10-02
10
2021-10-02
DALIA (66)
2021-10-02
2
150
2021-10-03
1
350
2021-10-02
1
250
2021-10-03
6
CHACCA (68)
2021-10-02
1
200
2021-10-02
2021-10-03
1
250
2021-10-02
3
150
2021-10-02
1
400
2021-10-03
1
400
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (76)
2021-10-02
4
2021-10-02
8
2021-10-03
Zubko Patrycja
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
CYKLON (30)
2021-10-03
17
2021-10-03
7
Żuk Joanna
JKS Melloni Horses
2021-10-02
6
2021-10-02
12
2021-10-03
15
2021-10-03
9
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
2021-10-03
1
2021-10-03
4

Number of Riders: 69

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 4 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl