Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

II eliminacja JumpOff 2021/2022; Halowe Zawody Regionalne w skokach..

6-7.11.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:41
2021-10-21 23:29:00
Daniel Zielinski QUIDAM’S NOBLESSE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:38
2021-10-21 23:23:55
Maja Moczadło ELIPSA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
85 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:37
2021-10-21 20:50:17
Weronika Wilska-Czarnecka INTRO DE MUZE
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:33
2021-10-21 20:49:54
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:31
2021-10-21 20:40:54
Alicja Siekierska GRACIELLA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
82 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:28
2021-10-21 20:40:08
Alicja Siekierska BEE WONDERFUL
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
81 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:26
2021-10-21 17:28:15
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:23
2021-10-21 17:27:44
Daria Klimecka HEVAN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
79 ACCEPTED 2021-10-22 10:49:53
2021-10-21 16:12:13
Jagoda Peplińska LIBERACE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
78 ACCEPTED 2021-10-22 08:10:17
2021-10-21 15:37:39
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:15
2021-10-21 14:40:20
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:12
2021-10-21 14:24:10
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:28
2021-10-21 08:49:17
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:25
2021-10-20 21:11:53
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:23
2021-10-20 21:11:27
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
72 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:20
2021-10-20 19:57:30
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:09
2021-10-20 19:50:32
Tomasz Kowalczyk BAJDER
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:16
2021-10-20 10:27:16
Antonina Buszan LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:14
2021-10-20 07:44:15
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:11
2021-10-20 07:43:44
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:08
2021-10-19 23:01:47
Marcin Wnuczko VOUCHER DK Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:05:06
2021-10-19 23:01:09
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:10:04
2021-10-19 22:15:11
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:58
2021-10-19 22:11:16
Zuzanna Czub KOLORADO CHERRY D
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
63 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:55
2021-10-19 22:10:53
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:52
2021-10-19 22:10:37
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
61 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:50
2021-10-19 22:10:05
Marcin Joppek FOR FUTURE PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:47
2021-10-19 22:09:24
Marcin Joppek BLOMMY BLUE PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:44
2021-10-19 21:03:27
Zuzanna Madera MOONCANTA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:41
2021-10-19 19:53:21
Weronika Wiśniewska STRONA II
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:37
2021-10-19 18:57:10
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:07
2021-10-19 18:55:50
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:10
2021-10-19 18:55:32
Renata Wójcik FERGIE S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:11
2021-10-19 18:55:17
Renata Wójcik DIADEMA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:13
2021-10-19 18:50:24
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:16
2021-10-19 18:49:04
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:18
2021-10-19 18:48:32
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:20
2021-10-19 18:48:02
Joanna Zbrojkiewicz HELOUISE DE LUX
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
49 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:22
2021-10-19 18:34:37
Edyta Ludwig DESIGN
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:24
2021-10-19 18:28:01
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 11:04:27
2021-10-19 18:10:29
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
46 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 10:56:03
2021-10-19 15:42:39
Oliwia Kulej STACUDO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 10:56:01
2021-10-19 15:42:01
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 10:55:58
2021-10-19 10:38:52
Dawid Rakoczy GUCCIMINKA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 10:55:56
2021-10-19 10:36:40
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 10:55:53
2021-10-19 10:35:55
Dawid Rakoczy GOOFY
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-21 10:55:50
2021-10-19 10:35:17
Dawid Rakoczy EWULLI
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
40 ACCEPTED 2021-10-22 08:09:43
2021-10-18 20:54:47
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-19 08:18:25
2021-10-18 18:27:33
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-19 08:18:23
2021-10-18 15:17:31
Kaja Męczyńska ANOTHER DAY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
37 ACCEPTED 2021-10-19 08:18:19
2021-10-18 14:06:51
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
36 ACCEPTED 2021-10-22 08:09:32
2021-10-18 13:25:23
Liwia Banach NESTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:36
2021-10-17 15:23:35
Zbigniew Szrejder ONLY YOU
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:34
2021-10-17 15:22:58
Julia Wiese EMIRO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:31
2021-10-17 15:22:18
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:28
2021-10-16 19:51:12
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:25
2021-10-16 19:50:37
Monika Jackiewicz - Rąbca HERITAGE OF ECUADOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:21
2021-10-16 16:35:13
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:20
2021-10-16 16:34:50
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:17
2021-10-16 09:05:28
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:14
2021-10-16 08:56:08
Justyna Kopko BALLET MORE FOR U
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:12
2021-10-16 08:54:45
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:09
2021-10-16 02:28:29
Adam Nicpoń ZORINO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:06
2021-10-15 22:27:56
Adam Nicpoń CLINT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:53:01
2021-10-15 22:20:33
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:59
2021-10-15 22:19:19
Adam Nicpoń BIG MEL EH Z
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
21 ACCEPTED 2021-10-18 13:52:56
2021-10-15 13:06:36
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
20 ACCEPTED 2021-10-19 08:18:10
2021-10-14 21:28:11
Micheline Kantowska POKUSA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:51
2021-10-14 18:30:32
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:48
2021-10-14 06:15:16
Lena Zaleska PRIMA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:46
2021-10-13 10:27:43
Zuzanna Górska GULIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:40
2021-10-12 23:06:19
Adam Nicpoń KRAVIZ
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:32
2021-10-12 21:27:39
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
14 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:29
2021-10-12 18:24:57
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
13 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:26
2021-10-12 15:31:47
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
12 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:24
2021-10-12 15:30:22
Julia Trochowska FIORANO
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
11 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:21
2021-10-11 07:38:50
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
10 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:17
2021-10-11 07:35:40
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
9 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:14
2021-10-11 07:33:46
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:10
2021-10-10 18:38:25
Marcin Olszewski LADY CASINIA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:06
2021-10-10 18:38:09
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:00
2021-10-10 13:02:52
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:51:57
2021-10-09 20:18:00
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
4 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:51:54
2021-10-08 17:26:48
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
3 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:51:51
2021-10-08 17:26:13
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-22 08:09:55
2021-10-04 10:17:27
Alicja Kinkel LUCIENE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
1 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-08 12:13:11
2021-09-29 17:55:35
Joanna Kulczycka HAZELBERG'S KANJER
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
2. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
3. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (JM.)
O061774
4. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
5. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
6. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
7. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
8. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
9. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
S
O022807
10. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
11. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
12. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
13. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
14. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
15. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
16. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O061075
17. Kinkel Alicja JKS Niestępowo
2003 (J.)
O047539
18. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
19. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
20. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
21. Kowalczyk Tomasz Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
XXX
22. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
23. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
24. Kulej Oliwia KJ Avanti Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O026123
25. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
26. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
O045763
27. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
28. Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O056102
29. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
30. Męczyńska Kaja Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
O047168
31. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
32. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
33. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
34. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
35. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
36. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
37. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
38. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
39. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
40. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
41. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
42. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
43. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
44. Sadka Klaudia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O053591
45. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
46. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
O040179
47. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
48. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
49. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
50. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
brak
51. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
52. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
53. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
54. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
55. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
56. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
57. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
58. Zaleska Lena SKJ Zastawno
2010 (Mł.)
O064349
59. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
60. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ANOTHER DAY SP POL 2015 wałach siwa/175 F: XXX
M: XXX
XXX XXX
2.

BAJDER SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
3.

BALLET MORE FOR U SWB SWE 2010 klacz kasztanowata/174 F: Baltimore 1178 / Balou Du Rouet
M: Madeliefje
brak SWB 752004041001512
4.

BEE WONDERFUL HAN POL / klacz gniada// F: /
M: /
Brak /
5.

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
6.

BLOMMY BLUE PJT OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
7.

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
8.

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
9.

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
10.

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
11.

CLINT OLDEBURG POL 2016 wałach kara/170 F: Clinissmo
M: Laviva
K029772 DE418180075716
12.

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
13.

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
14.

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
15.

DESIGN KOŃ SPORTOWY POL 2008 ogier gniada/173 F: Granili S
M: Dora
brak 009610079508
16.

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: CONTENDRO I
M: DIARADA
. 616009600053516
17.

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
18.

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/167 F: Farezzo B / Arezzo VDL / Chin Chin
M: Evita S / Elvis
K032567 616009520056517
19.

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
20.

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
21.

EWULLI HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Connor /
M: Goldika /
K028608 -
22.

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
23.

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
24.

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
25.

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
26.

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
27.

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
28.

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan /
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
29.

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
30.

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
31.

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
K027617 DE473730564013
32.

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
33.

GRACIELLA HANOWERSKA POL / klacz gniada// F: /
M: /
Brak Brak
34.

GUCCIMINKA XXX POL 2015 klacz gniada/170 F: xxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
35.

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/161 F: -
M: -
K032531 616009520081516
36.

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
37.

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
38.

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse NED 2015 wałach dereszowata/170 F: Juweel
M: Erina
K028679 K028679
39.

HELOUISE DE LUX WESTFALSKA POL 2016 klacz siwa/165 F: Hermes de Lux
M: -
K032011 DE218453689
40.

HERITAGE OF ECUADOR SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Hurysa
K030368 616009530175715
41.

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme /
M: Hera /
K030788 6160076100627013
42.

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
43.

HIGH QUALITY SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
44.

INDIGO DE REVE HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: U-Cascada / Cassini I
K032010 DE421000711416
45.

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise de Muze
M: Linda
K026374 528003201300130
46.

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
47.

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
48.

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
49.

KOLORADO CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
50.

KRAVIZ OLDENBURG POL 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova della pomme
M: -------
*** ***
51.

LADY CASINIA OLD POL 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini / Lordanos
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
52.

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/138 F: Dorato P
M: Leda
Brak 696098200086795
53.

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041/000150673
54.

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
K028893 528003201602993
55.

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
56.

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
57.

LUBOMIR WLKP POL 2008 wałach skarogniada/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
K013948 POL007530240408
58.

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
59.

LUCIENE SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Corleolord L
M: Laponia
K032797 616009600246815
60.

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
61.

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
K032602 616009580838
62.

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
63.

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
64.

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
65.

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
66.

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
67.

POKUSA WLKP POL 2015 klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
K028616 616007530065815
68.

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
K022904 616013600096912
69.

PRETTY BOY OLDENBURSKA GER 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
Brak
70.

PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
71.

QUERY DU BUISSON Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z/ Quality Touch
M: Valetta Du Buisson/ Numero Uno
K030754 056015Z55760310
72.

QUIDAM’S NOBLESSE WESTF POL 2004 klacz kasztanowata/173 F: Quidam’s Rubin
M: Favears Fea V
K011375 DE441411739404
73.

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
74.

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
75.

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
K030652 DE 456370035812
76.

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:150 cm F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
77.

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
78.

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
79.

STACUDO BAW GER 2010 wałach gniada/165 F: Stalypso / Stakkato
M: Sandyne / Medici
K019997 DE481810205810
80.

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
81.

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
82.

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
83.

VHS CASCATO DU ROUET WESTF POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella /
brak DE441411473316
84.

VOUCHER DK Z ZANGERSHEIDE NED 2017 klacz kara/167 F: Vagrant Z
M: Glamour DK Z
Brak 0000
85.

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
K029769 616009530259510
86.

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
87.

ZORINO SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Magnum vd bisschop
M: Zorka
Brak 616009610032817
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 60

Number of Horses: 87

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl