Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
267 ACCEPTED 2021-11-04 07:43:29
2021-11-03 18:40:34
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
266 ACCEPTED 2021-11-05 08:12:17
2021-11-03 18:09:19
Agnieszka Leszka BERNI AA
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
265 ACCEPTED 2021-11-05 08:12:48
2021-11-03 18:07:32
Aurelia Drywa BERNI AA
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
264 ACCEPTED 2021-11-05 08:13:13
2021-11-03 18:06:11
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
263 ACCEPTED 2021-11-03 12:41:30
2021-11-03 12:28:56
Grzegorz Psiuk K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
262 ACCEPTED 2021-11-04 08:18:26
2021-11-03 11:50:41
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
261 ACCEPTED 2021-11-03 08:38:30
2021-11-03 08:32:52
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
260 ACCEPTED 2021-11-04 08:55:28
2021-11-03 07:53:41
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
259 ACCEPTED 2021-11-03 12:17:36
2021-11-02 19:52:35
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
258 ACCEPTED 2021-11-03 12:17:38
2021-11-02 19:51:44
Marek Pawluczuk CONDUCTOR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
257 ACCEPTED 2021-11-03 12:17:41
2021-11-02 19:51:07
Marek Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
256 ACCEPTED 2021-11-03 12:17:14
2021-11-02 19:50:34
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
255 ACCEPTED 2021-11-03 08:37:41
2021-11-02 19:44:17
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
254 ACCEPTED 2021-11-03 08:37:30
2021-11-02 19:40:37
Lena Falkiewicz VELVET
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
253 ACCEPTED 2021-11-03 07:22:07
2021-11-02 19:40:16
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
252 ACCEPTED 2021-11-03 08:37:27
2021-11-02 19:39:48
Filip Falkiewicz VELVET
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
251 ACCEPTED 2021-11-03 08:37:17
2021-11-02 19:39:00
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
250 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-03 08:16:48
2021-11-02 19:19:29
Zofia Polanek CATALAYA
  • 1x 7/N/N - zwykły
249 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-03 08:16:59
2021-11-02 19:19:10
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
248 ACCEPTED 2021-11-04 11:50:54
2021-11-02 19:07:48
Julia Surma LAMBORGHINI
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
247 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-03 08:17:25
2021-11-02 18:13:17
Katarzyna Śliwińska CORRADO BOY
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
246 ACCEPTED 2021-11-03 12:19:13
2021-11-02 17:28:35
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
245 ACCEPTED 2021-11-03 12:08:51
2021-11-02 17:04:41
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 2x 14/L/L - zwykły
244 ACCEPTED 2021-11-04 07:47:52
2021-11-02 16:16:25
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
243 ACCEPTED 2021-11-04 07:45:52
2021-11-02 14:53:05
Aleksandra Obrzud MONTCALM
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
242 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:21
2021-11-02 14:52:17
Paweł Spisak OK LAZAR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
241 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:16
2021-11-02 14:51:17
Paweł Spisak ELEKTRA O
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
240 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:18
2021-11-02 14:50:37
Paweł Spisak DIEGO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
239 ACCEPTED 2021-11-04 08:42:26
2021-11-02 08:49:51
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 15/P/P - zwykły
238 ACCEPTED 2021-11-04 08:42:28
2021-11-01 22:08:24
Grzegorz Psiuk WOLVERINE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
237 ACCEPTED 2021-11-02 09:13:28
2021-11-01 22:07:39
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
236 ACCEPTED 2021-11-02 09:13:26
2021-11-01 22:06:56
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
235 ACCEPTED 2021-11-02 09:13:24
2021-11-01 22:06:17
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
234 ACCEPTED 2021-11-02 09:13:21
2021-11-01 20:33:14
Karolina Rogala LEWANTE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
233 ACCEPTED 2021-11-02 09:10:12
2021-11-01 20:00:37
Aneta Piekarska COCO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
232 ACCEPTED 2021-11-04 19:44:35
2021-11-01 17:50:15
Grzegorz Psiuk POMMELINE VAN T WELTHOF D 20
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
231 ACCEPTED 2021-11-02 15:55:34
2021-11-01 15:38:46
Iga Szczerba ZWIASTUN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
230 ACCEPTED 2021-11-04 08:42:35
2021-11-01 13:05:42
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 7/N/N - zwykły
229 ACCEPTED 2021-11-04 08:42:37
2021-11-01 13:04:46
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
228 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-01 14:57:57
2021-11-01 12:32:23
Zofia Pela QUIRIN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
227 ACCEPTED 2021-11-04 08:41:36
2021-11-01 10:49:56
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
226 ACCEPTED 2021-11-02 12:41:18
2021-10-31 22:34:35
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
225 ACCEPTED 2021-11-01 14:57:35
2021-10-31 21:51:07
Julia Karolak CALERO Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
224 ACCEPTED 2021-11-03 07:49:01
2021-10-31 21:14:46
Pola Cichla DIANA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
223 ACCEPTED 2021-11-01 14:57:15
2021-10-31 20:54:11
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
222 ACCEPTED 2021-11-04 07:43:16
2021-10-31 20:53:50
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
221 ACCEPTED 2021-11-04 09:35:57
2021-10-31 20:04:02
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
220 ACCEPTED 2021-11-02 13:07:06
2021-10-31 20:02:53
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
219 ACCEPTED 2021-11-03 07:46:27
2021-10-31 20:02:14
Martyna Paprocka HOLLY ROSE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
218 ACCEPTED 2021-11-02 13:06:47
2021-10-31 20:01:46
Zofia Fic KAISER
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
217 ACCEPTED 2021-11-05 08:17:41
2021-10-31 20:01:08
Natalia Fic CZAKRAM
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
216 ACCEPTED 2021-11-05 16:35:06
2021-10-31 20:00:24
Nikola Jagodzińska QUITE DIFFERENT
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
215 ACCEPTED 2021-11-01 14:56:29
2021-10-31 19:30:12
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
214 ACCEPTED 2021-11-04 23:28:23
2021-10-31 17:10:44
Nela Klepuszewska EUZEBIO LP
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
213 ACCEPTED 2021-11-02 13:47:00
2021-10-31 15:25:36
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
212 ACCEPTED 2021-11-03 14:33:46
2021-10-31 11:58:16
Aleksandra Keler DORIA S
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
211 ACCEPTED 2021-11-02 11:05:10
2021-10-31 10:48:48
Tomasz Olszewski ARROW
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
210 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-31 11:57:33
2021-10-31 10:19:27
Justyna Motyl ORA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
209 ACCEPTED 2021-11-02 09:45:42
2021-10-31 09:34:58
Agata Błaszkowiak LOCARNO 87
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
208 ACCEPTED 2021-11-02 13:00:36
2021-10-31 09:09:05
Julia Hysz JASPER
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
207 ACCEPTED 2021-11-05 09:34:42
2021-10-31 06:40:18
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
206 ACCEPTED 2021-11-04 10:35:37
2021-10-31 00:18:46
Lena Butkiewicz PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
205 ACCEPTED 2021-11-02 09:15:30
2021-10-30 18:31:58
Julia Kucharska KARINA
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
204 ACCEPTED 2021-11-02 09:20:48
2021-10-30 18:29:43
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
203 ACCEPTED 2021-11-04 11:51:07
2021-10-30 18:28:28
Nikola Woźniak LOWENA DF
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
202 ACCEPTED 2021-11-02 13:04:43
2021-10-30 18:24:45
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
201 ACCEPTED 2021-11-03 08:03:44
2021-10-30 18:09:33
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
200 ACCEPTED 2021-10-31 09:06:03
2021-10-30 14:44:17
Hanna Runiewicz GLORA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
199 ACCEPTED 2021-10-31 09:17:05
2021-10-30 13:15:16
Maja Nogaj NEMEZJA H
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
198 ACCEPTED 2021-10-30 13:46:52
2021-10-30 12:50:36
Patrycja Haase IDEA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
197 ACCEPTED 2021-10-30 13:46:59
2021-10-30 11:40:15
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/N/N - zwykły
196 ACCEPTED 2021-11-03 14:37:34
2021-10-30 00:59:01
Martyna Nicpoń C-JANIS
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
195 ACCEPTED 2021-11-02 09:15:01
2021-10-29 23:59:22
Mateusz Ruskowski CALANTANA VAN KONINGSHOF Z
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
194 ACCEPTED 2021-11-02 09:15:03
2021-10-29 23:58:55
Patrycja Ruskowska KALASKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
193 ACCEPTED 2021-11-02 13:47:23
2021-10-29 23:20:48
Mateusz Ruskowski RUN 2 THE LIMIT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
192 ACCEPTED 2021-11-02 11:06:40
2021-10-29 23:20:23
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
191 ACCEPTED 2021-11-02 09:15:16
2021-10-29 23:19:56
Patrycja Ruskowska C’EST MA VIE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
190 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-30 10:59:11
2021-10-29 21:12:29
Natalie Buzar CHELLA S
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
189 ACCEPTED 2021-11-02 13:05:29
2021-10-29 20:29:38
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
188 ACCEPTED 2021-10-29 21:05:57
2021-10-29 19:15:04
Natalia Czech CAMELIA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
187 ACCEPTED 2021-11-03 12:18:51
2021-10-29 17:01:40
Anna Witkowska WIDAM
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
186 ACCEPTED 2021-11-03 12:18:46
2021-10-29 16:56:18
Zofia Pakur SPRING STAR'S ARNE
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
185 ACCEPTED 2021-10-29 21:04:43
2021-10-29 14:34:39
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
184 ACCEPTED 2021-11-02 11:48:34
2021-10-29 14:04:28
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
183 ACCEPTED 2021-11-03 08:04:49
2021-10-29 13:38:29
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IDYLLA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
182 ACCEPTED 2021-11-03 08:13:45
2021-10-29 10:56:03
Konrad Mański CONTINO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
181 ACCEPTED 2021-11-03 08:37:15
2021-10-29 10:55:08
Konrad Mański JARSINA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
180 ACCEPTED 2021-10-30 10:58:40
2021-10-29 09:29:42
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
179 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-29 21:05:22
2021-10-29 08:17:22
Natalie Buzar ROSE OF NIGHT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
178 ACCEPTED 2021-10-29 11:44:11
2021-10-28 23:27:16
Dominika Słupek JORDANKA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
177 ACCEPTED 2021-10-29 07:51:50
2021-10-28 21:51:21
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
176 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-29 07:51:46
2021-10-28 20:36:13
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
175 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-03 08:19:54
2021-10-28 20:27:26
Julia Wygnańczuk FILIP
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
174 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-03 08:13:32
2021-10-28 20:26:26
Julia Rochowicz KAMIKAZE
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
173 ACCEPTED 2021-11-02 11:05:36
2021-10-28 20:24:46
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
172 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:26
2021-10-28 19:56:42
Jacek Polikowski LECTOR
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
171 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:29
2021-10-28 19:55:59
Jacek Polikowski COOLBOY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
170 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:33
2021-10-28 19:55:21
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
169 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:39
2021-10-28 19:52:28
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
168 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:43
2021-10-28 19:51:07
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
167 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:46
2021-10-28 19:50:23
Sławomir Polikowski ELIO 4
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
166 ACCEPTED 2021-10-29 07:51:10
2021-10-28 19:32:56
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
165 ACCEPTED 2021-10-29 07:51:08
2021-10-28 19:22:25
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
164 ACCEPTED 2021-10-29 07:51:06
2021-10-28 18:53:23
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
163 ACCEPTED 2021-11-02 13:03:56
2021-10-28 18:02:51
Aleksandra Gorecka CON CONTADOR
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
162 ACCEPTED 2021-11-05 08:21:36
2021-10-28 15:02:13
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
161 ACCEPTED 2021-11-04 08:03:09
2021-10-28 15:00:50
Kinga Kyrcz DON
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
160 ACCEPTED 2021-10-29 07:50:55
2021-10-28 13:09:44
Karolina Rogala GULIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
159 ACCEPTED 2021-10-29 07:50:53
2021-10-28 13:08:35
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
158 ACCEPTED 2021-11-03 12:12:24
2021-10-28 11:31:32
Beniamin Tomaszewski HOPE NEVER DIES
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
157 ACCEPTED 2021-11-03 12:08:53
2021-10-28 11:29:58
Marta Bednarz AKROPOL
  • 1x 14/L/L - zwykły
156 ACCEPTED 2021-11-03 12:08:56
2021-10-28 11:29:42
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
155 ACCEPTED 2021-11-03 12:09:03
2021-10-28 11:29:03
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
154 ACCEPTED 2021-11-03 12:14:06
2021-10-28 11:14:15
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
153 ACCEPTED 2021-11-02 11:06:53
2021-10-28 10:50:12
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
152 ACCEPTED 2021-11-04 07:46:13
2021-10-28 10:42:02
Beniamin Tomaszewski STAKKATO BOY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
151 ACCEPTED 2021-11-04 07:46:08
2021-10-28 10:41:21
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
150 ACCEPTED 2021-11-03 12:18:23
2021-10-28 10:41:01
Beniamin Tomaszewski DAVA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
149 ACCEPTED 2021-11-03 12:18:26
2021-10-28 10:40:32
Beniamin Tomaszewski CHARLIE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
148 ACCEPTED 2021-11-02 11:33:32
2021-10-28 10:11:41
Paulina Statkiewicz JULIA FLY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
147 ACCEPTED 2021-10-28 07:30:44
2021-10-28 01:39:25
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
146 ACCEPTED 2021-11-03 12:20:17
2021-10-27 22:05:28
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
145 ACCEPTED 2021-11-03 12:20:23
2021-10-27 22:04:17
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
144 ACCEPTED 2021-11-03 12:20:27
2021-10-27 22:03:55
Kaja Ignaszewska TIN LADEN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
143 ACCEPTED 2021-11-03 12:20:30
2021-10-27 22:03:27
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
142 ACCEPTED 2021-11-03 12:20:38
2021-10-27 22:02:58
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
141 ACCEPTED 2021-10-29 07:47:33
2021-10-27 20:58:59
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
140 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:31:10
2021-10-27 20:52:31
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
139 ACCEPTED 2021-11-02 11:59:15
2021-10-27 20:45:23
Kinga Went LEONARDO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
138 ACCEPTED 2021-11-02 12:41:21
2021-10-27 19:38:44
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
137 ACCEPTED 2021-11-02 12:41:24
2021-10-27 19:38:08
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
136 ACCEPTED 2021-10-29 07:47:01
2021-10-27 19:37:49
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
135 ACCEPTED 2021-11-03 07:48:24
2021-10-27 18:21:36
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
134 ACCEPTED 2021-11-03 07:48:15
2021-10-27 18:19:36
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
133 ACCEPTED 2021-11-02 11:35:02
2021-10-27 17:25:00
Klaudia Kamińska ARGENTINA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
132 ACCEPTED 2021-10-29 21:02:48
2021-10-27 17:04:08
Krzysztof Ludwiczak COLINE
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
131 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:32
2021-10-27 17:01:00
Filip Lewicki GEORGIA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
130 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:41
2021-10-27 17:00:22
Filip Lewicki KARNAC RED WINE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
129 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:38
2021-10-27 16:57:15
Filip Lewicki CORSAL KNT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
128 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:44
2021-10-27 16:55:51
Filip Lewicki CROSLOVE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
127 ACCEPTED 2021-10-29 21:02:51
2021-10-27 16:52:13
Krzysztof Ludwiczak KWOAJONG
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
126 ACCEPTED 2021-10-29 21:02:54
2021-10-27 16:48:12
Krzysztof Ludwiczak DIKANNO PS
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
125 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:01
2021-10-27 16:41:28
Krzysztof Ludwiczak MEKANEZZA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
124 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:13
2021-10-27 16:40:38
Krzysztof Ludwiczak SATILIO
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
123 ACCEPTED 2021-10-31 13:37:23
2021-10-27 13:00:36
Daria Arkuszewska LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
122 ACCEPTED 2021-11-03 14:32:40
2021-10-27 12:07:28
Emilia Wieczorek JE T'AIME
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
121 ACCEPTED 2021-11-03 12:13:51
2021-10-27 09:10:13
Martyna Barowicz MURZA
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
120 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:30:14
2021-10-27 08:08:59
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
119 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:30:11
2021-10-27 08:07:36
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
118 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:30:10
2021-10-27 08:03:31
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
117 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:30:06
2021-10-27 08:03:04
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
116 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:30:04
2021-10-26 23:02:00
Zuzanna Dawczak LEGOLAS AA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
115 ACCEPTED 2021-11-02 11:34:48
2021-10-26 21:51:13
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
114 ACCEPTED 2021-10-29 07:48:46
2021-10-26 19:45:38
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
113 ACCEPTED 2021-11-02 16:20:38
2021-10-26 19:44:21
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:29:46
2021-10-26 17:30:41
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
111 ACCEPTED 2021-11-02 11:31:33
2021-10-26 15:56:36
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
110 ACCEPTED 2021-11-03 14:33:36
2021-10-26 15:42:49
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
109 ACCEPTED 2021-11-03 14:33:39
2021-10-26 15:42:21
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
108 ACCEPTED 2021-11-04 07:45:22
2021-10-26 15:33:58
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
107 ACCEPTED 2021-10-28 07:29:34
2021-10-26 15:21:44
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
106 ACCEPTED 2021-10-28 07:29:33
2021-10-26 15:21:18
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
105 ACCEPTED 2021-11-02 11:06:16
2021-10-26 14:24:56
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
104 ACCEPTED 2021-11-02 11:05:49
2021-10-26 14:24:24
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
103 ACCEPTED 2021-11-02 11:05:52
2021-10-26 14:23:55
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
102 ACCEPTED 2021-11-03 07:36:19
2021-10-26 14:23:28
Iga Ciszewska LUCY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
101 ACCEPTED 2021-11-03 12:13:12
2021-10-26 14:21:44
Milena Małecka ICEBERG ST
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
100 ACCEPTED 2021-10-28 07:29:17
2021-10-26 13:40:49
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
99 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:51
2021-10-26 12:29:38
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
98 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 07:29:11
2021-10-26 11:50:38
Karol Zielinski MORGAN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
97 ACCEPTED 2021-10-29 21:03:54
2021-10-26 10:43:07
Filip Lewicki USTAKKO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
96 ACCEPTED 2021-10-29 21:04:01
2021-10-26 10:42:11
Filip Lewicki QUEEN-FLY
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
95 ACCEPTED 2021-11-04 07:43:12
2021-10-25 22:53:01
Martyna Dubieniecka SANTORINI L
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
94 ACCEPTED 2021-10-28 07:28:58
2021-10-25 22:53:01
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
93 ACCEPTED 2021-10-26 07:55:44
2021-10-25 21:54:52
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
92 ACCEPTED 2021-11-03 12:18:01
2021-10-25 21:39:02
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
91 ACCEPTED 2021-11-03 12:18:04
2021-10-25 21:37:41
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
90 ACCEPTED 2021-11-03 07:45:50
2021-10-25 19:43:20
Marta Benkowska LUSZYN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
89 ACCEPTED 2021-11-02 11:33:51
2021-10-25 19:30:15
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
88 ACCEPTED 2021-10-26 07:58:55
2021-10-25 19:21:45
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
87 ACCEPTED 2021-11-03 12:09:28
2021-10-25 16:19:31
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
86 ACCEPTED 2021-11-03 12:09:30
2021-10-25 16:11:43
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
85 ACCEPTED 2021-10-28 07:43:13
2021-10-25 15:39:31
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
84 ACCEPTED 2021-10-30 10:59:00
2021-10-25 09:41:10
Lena Zabłocka BŁYSZCZEK
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
83 ACCEPTED 2021-10-29 07:47:19
2021-10-25 09:40:23
Julia Pawłowska DONCERTA S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
82 ACCEPTED 2021-10-29 11:44:27
2021-10-25 09:39:58
Blanka Parzyszek NARNIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
81 ACCEPTED 2021-10-28 07:28:56
2021-10-24 20:54:26
Agata Koseda DOKER
  • 2x 14/L/L - zwykły
80 ACCEPTED 2021-11-02 11:19:22
2021-10-24 16:33:13
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
79 ACCEPTED 2021-11-02 11:19:04
2021-10-24 16:32:54
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-25 07:44:08
2021-10-24 16:32:32
Filip Zdanowski BEAUTY C
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
77 ACCEPTED 2021-11-02 11:19:07
2021-10-24 16:32:25
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
76 ACCEPTED 2021-11-02 11:19:09
2021-10-24 16:32:09
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
75 ACCEPTED 2021-11-02 16:19:03
2021-10-23 17:23:57
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
74 ACCEPTED 2021-10-25 07:43:53
2021-10-23 14:46:30
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
73 ACCEPTED 2021-10-25 07:43:49
2021-10-23 14:46:01
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
72 ACCEPTED 2021-10-29 07:47:10
2021-10-22 20:49:58
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
71 ACCEPTED 2021-11-03 07:47:51
2021-10-22 15:00:15
Nina Kortas NECTUS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
70 ACCEPTED 2021-10-25 07:43:30
2021-10-22 11:54:26
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 7/N/N - zwykły
69 ACCEPTED 2021-10-25 07:43:26
2021-10-22 11:53:47
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 8/C/C - zwykły
68 ACCEPTED 2021-10-31 09:17:21
2021-10-21 20:40:54
Alicja Siekierska GRACIELA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
67 ACCEPTED 2021-10-31 09:17:22
2021-10-21 20:40:08
Alicja Siekierska BEE
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
66 ACCEPTED 2021-11-02 09:45:39
2021-10-21 17:28:15
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
65 ACCEPTED 2021-11-02 09:15:49
2021-10-21 17:27:44
Daria Klimecka HEVAN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
64 ACCEPTED 2021-10-22 10:49:53
2021-10-21 16:12:13
Jagoda Peplińska LIBERACE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
63 ACCEPTED 2021-11-03 08:21:54
2021-10-21 14:40:20
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
62 ACCEPTED 2021-11-02 11:12:10
2021-10-21 14:24:10
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
61 ACCEPTED 2021-10-28 07:43:24
2021-10-21 08:49:17
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
60 ACCEPTED 2021-11-02 13:04:55
2021-10-20 21:11:53
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
59 ACCEPTED 2021-11-02 13:04:57
2021-10-20 21:11:27
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
58 ACCEPTED 2021-10-26 07:55:26
2021-10-20 19:57:30
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
57 ACCEPTED 2021-11-03 12:13:32
2021-10-20 19:50:32
Tomasz Kowalczyk BAJDER
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
56 ACCEPTED 2021-11-03 12:41:37
2021-10-20 10:27:16
Antonina Buszan LEONIA P
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
55 ACCEPTED 2021-10-29 21:04:57
2021-10-20 07:44:15
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
54 ACCEPTED 2021-10-29 21:04:47
2021-10-20 07:43:44
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
53 ACCEPTED 2021-11-03 07:50:15
2021-10-19 23:01:47
Marcin Wnuczko VOUCHER DK Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
52 ACCEPTED 2021-11-03 07:50:18
2021-10-19 23:01:09
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
51 ACCEPTED 2021-11-04 07:56:23
2021-10-19 22:34:20
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
50 ACCEPTED 2021-11-04 10:02:05
2021-10-19 22:15:11
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
49 ACCEPTED 2021-11-02 10:48:36
2021-10-19 22:10:37
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
48 ACCEPTED 2021-11-02 10:48:39
2021-10-19 22:10:05
Marcin Joppek FOR FUTURE PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
47 ACCEPTED 2021-11-02 10:48:42
2021-10-19 22:09:24
Marcin Joppek BLOMMY BLUE PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
46 ACCEPTED 2021-10-25 07:43:14
2021-10-19 21:03:27
Zuzanna Madera MOONCANTA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
45 ACCEPTED 2021-11-02 17:01:25
2021-10-19 19:53:21
Weronika Wiśniewska STRONA II
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
44 ACCEPTED 2021-10-29 11:43:44
2021-10-19 18:57:10
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
43 ACCEPTED 2021-10-29 11:45:05
2021-10-19 18:55:50
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
42 ACCEPTED 2021-10-29 11:45:06
2021-10-19 18:55:32
Renata Wójcik FERGIE S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
41 ACCEPTED 2021-10-29 11:45:08
2021-10-19 18:55:17
Renata Wójcik DIADEMA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
40 ACCEPTED 2021-11-02 10:41:56
2021-10-19 18:50:24
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
39 ACCEPTED 2021-11-02 10:41:57
2021-10-19 18:49:04
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
38 ACCEPTED 2021-11-02 10:42:04
2021-10-19 18:48:32
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
37 ACCEPTED 2021-11-02 10:42:01
2021-10-19 18:48:02
Joanna Zbrojkiewicz HELOUISE DE LUX
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
36 ACCEPTED 2021-10-27 07:57:04
2021-10-19 18:10:29
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
35 ACCEPTED 2021-10-29 11:44:48
2021-10-19 15:42:01
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
34 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:43
2021-10-19 10:38:52
Dawid Rakoczy GUCCIMINKA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
33 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:45
2021-10-19 10:36:40
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
32 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:48
2021-10-19 10:35:55
Dawid Rakoczy GOOFY
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
31 ACCEPTED 2021-11-03 12:10:50
2021-10-19 10:35:17
Dawid Rakoczy EWULLI
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
30 ACCEPTED 2021-10-22 08:09:43
2021-10-18 20:54:47
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
29 ACCEPTED 2021-11-04 11:51:38
2021-10-18 18:27:33
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
28 ACCEPTED 2021-11-02 10:39:58
2021-10-18 15:17:31
Kaja Męczyńska ANOTHER DAY DIAMOND
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
27 ACCEPTED 2021-10-19 08:18:19
2021-10-18 14:06:51
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
26 ACCEPTED 2021-10-22 08:09:32
2021-10-18 13:25:23
Liwia Banach NESTO
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
25 ACCEPTED 2021-11-02 10:39:35
2021-10-17 15:23:35
Zbigniew Szrejder ONLY YOU
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-11-02 10:39:44
2021-10-17 15:22:58
Julia Wiese EMIRO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
23 ACCEPTED 2021-11-02 10:39:38
2021-10-17 15:22:18
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
22 ACCEPTED 2021-11-02 11:35:22
2021-10-16 09:05:28
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
21 ACCEPTED 2021-11-02 11:35:20
2021-10-16 08:56:08
Justyna Kopko BALLET MORE FOR U
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
20 ACCEPTED 2021-11-03 14:37:08
2021-10-16 02:28:29
Adam Nicpoń ZORINO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
19 ACCEPTED 2021-11-03 14:37:10
2021-10-15 22:27:56
Adam Nicpoń CLINT
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
18 ACCEPTED 2021-11-03 14:37:14
2021-10-15 22:20:33
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
17 ACCEPTED 2021-11-03 14:37:17
2021-10-15 22:19:19
Adam Nicpoń BIG MEL EH Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
16 ACCEPTED 2021-10-18 13:52:56
2021-10-15 13:06:36
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
15 ACCEPTED 2021-10-19 08:18:10
2021-10-14 21:28:11
Micheline Kantowska POKUSA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
14 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-18 13:52:51
2021-10-14 18:30:32
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
13 ACCEPTED 2021-10-29 07:48:11
2021-10-14 06:15:16
Lena Zaleska PRIMA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
12 ACCEPTED 2021-11-03 14:37:21
2021-10-12 23:06:19
Adam Nicpoń KRAVIZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
11 ACCEPTED 2021-11-03 08:12:52
2021-10-12 21:27:39
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
10 ACCEPTED 2021-11-01 14:55:04
2021-10-12 18:24:57
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
9 ACCEPTED 2021-11-02 16:21:19
2021-10-12 15:31:47
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - zwykły
8 ACCEPTED 2021-10-29 07:49:21
2021-10-11 07:38:50
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
7 ACCEPTED 2021-10-29 07:49:11
2021-10-11 07:35:40
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
6 ACCEPTED 2021-10-29 07:49:04
2021-10-11 07:33:46
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
5 ACCEPTED 2021-10-25 11:56:26
2021-10-10 13:02:52
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
4 ACCEPTED 2021-11-02 16:20:08
2021-10-09 20:18:00
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
3 ACCEPTED 2021-11-02 09:16:01
2021-10-08 17:26:48
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
2 ACCEPTED 2021-11-02 09:16:04
2021-10-08 17:26:13
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
1 ACCEPTED 2021-11-02 10:47:28
2021-09-29 17:55:35
Joanna Kulczycka HAZELBERG'S KANJER
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
2. Ambrożewicz Emilia JKS Olsza
3. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
4. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O038210
5. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
6. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
7. Barowicz Martyna Brak
S
O028615
8. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
9. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
10. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
11. Benkowska Marta niezrzeszony
2004 (J.)
O050655
12. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O066434
13. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
14. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (J.)
O054489
15. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (J.)
O061774
16. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
17. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
18. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O067116
.
19. Butkiewicz Lena KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (J.)
O053344
20. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
21. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
22. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
23. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
24. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
25. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
26. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
27. Czarnecki Dawid Equireno
S
O003411
28. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
29. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
30. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
31. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
32. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
33. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
S
O022289
34. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
10210175
35. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
36. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
37. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
38. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
39. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
40. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
41. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
brak
42. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
43. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
44. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
S
O022807
45. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
46. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
47. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
48. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
49. Głogowska Nina Sopocki KJ
2010 (JM.)
O063589
50. Gorecka Aleksandra Pomorski Związek Jeździecki
2006 (J.)
O061687
51. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
52. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
53. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
54. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
55. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
56. Haase Patrycja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
O058154
57. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
58. Hysz Julia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O050653
59. Ignaszewska Kaja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O057935
60. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
61. Jagodzińska Nikola Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2003 (MJ.)
O051338
62. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (MJ.)
O044329
63. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
64. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
65. Kamińska Klaudia Klub Jeździecki Equistars
2001 (MJ.)
O034084
66. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
67. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O061075
68. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
69. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
70. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
71. Keler Aleksandra FS SUCCIN
2005 (J.)
Brak
72. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
73. Kirszkowski Dariusz JKS Rywal Grudziądz
S
O065104
74. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
75. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
76. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O056583
77. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
78. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
79. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
80. Koseda Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O035882
81. Kowalczyk Tomasz Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
XXX
82. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (MJ.)
O043739
83. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
84. Kucharska Julia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
O062199
85. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
86. Kulej Oliwia KJ Avanti Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O026123
87. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
88. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
89. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
90. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (J.)
O052595
91. Leszka Agnieszka brak
2001 (MJ.)
brak
92. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
93. Lewicki Filip Czachary pogorzelica
S
Pl88766
94. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
95. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
96. Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O056102
97. Małecka Milena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
0000
98. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
99. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O053350
X
100. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
101. Męczyńska Kaja Klub Jeździecki Arpav
2006 (J.)
O047168
102. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
103. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
104. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O030561
105. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
106. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
107. Nogaj Maja JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O061685
108. Obrzud Aleksandra Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
2003 (MJ.)
O046663
109. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
110. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
111. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
112. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
113. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
114. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
115. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
116. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
117. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O025389
118. Parzyszek Blanka Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2009 (JM.)
O053811
119. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
120. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
121. Pawłowska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O057161
122. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
123. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O054591
124. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
125. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
126. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (MJ.)
O050841
127. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (MJ.)
O039628
128. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
129. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
130. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
131. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
132. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
133. Polanek Zofia SCSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
134. Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
S
O041869
135. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
136. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
137. Półrola Leon JKS Olsza
138. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
139. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
140. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
141. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
142. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
143. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
144. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
145. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
146. Rochowicz Julia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O063192
147. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
148. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
149. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
150. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (MJ.)
O042315
151. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
10231040
152. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
153. Runiewicz Hanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
O064275
154. Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
S
O008543
155. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O002060
156. Sabiniarz Wiktoria Skj
2005 (J.)
O052050
157. Sadka Klaudia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O053591
158. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
159. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
160. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
O040179
161. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (MJ.)
O047398
162. Słupek Dominika Pomorska Liga Jeździecka
S
O025777
163. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
164. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (MJ.)
O051413
165. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
166. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022595
167. Stec Oliwia JKS Olsza
168. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
169. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
170. Surma Julia Bpk
S
brak
171. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
172. Szczerba Iga Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O057698
173. Szmytka Michalina KJ Arpav
S
O022309
174. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
175. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
176. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
177. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
178. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
179. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
180. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
181. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
182. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
183. Wasilewska Olga KJ La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
184. Went Kinga Klub Jeździecki Arpav
2009 (JM.)
O062795
185. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
186. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (MJ.)
O036309
187. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
188. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
189. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
190. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
191. Witkowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
Brak
192. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
193. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
194. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
195. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
196. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (J.)
O062201
197. Wygnańczuk Julia SKJ
2010 (JM.)
O061921
198. Zabłocka Lena Pomorska Liga Jeździecka
2010 (JM.)
O067039
199. Zaleska Lena SKJ Zastawno
2010 (JM.)
O064349
200. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
201. Zdanowski Filip KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O062676
202. Zielińska Kamila JKS Niestępowo
203. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
204. Ziółkowska Weronika Klub Jeździecki Dilmar
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

189

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Qulester
M: Armenia
Brak 616009590011312
2.

233

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
3.

269

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
4.

154

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
K031803 LV001000003212
5.

135

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
6.

44

ANOTHER DAY SP POL 2015 wałach siwa/175 F: XXX
M: XXX
XXX XXX
7.

232

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
8.

161

ARGENTINA PKSP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn
M: Alfara
K022637 616009530197811
9.

198

ARNE WELSH POL 2016 ogier izabelowata/kuc:- F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
10.

327

Arrow F:
M:
999520115502
11.

299

ARROW ZANG POL 2016 wałach siwa/173 F: Arko III
M: Definitely
brak DE
12.

260

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
13.

112

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
14.

98

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
15.

261

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
16.

78

BAJDER SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
17.

33

BALLET MORE FOR U SWB SWE 2010 klacz kasztanowata/174 F: Baltimore 1178 / Balou Du Rouet
M: Madeliefje
brak SWB 752004041001512
18.

253

BEAUTY C KWPN POL 2006 wałach siwa/176 F: Untochable Z
M: Victoria-C
K013478 528210000829320
19.

158

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
20.

88

BEE WONDERFUL HAN POL 2002 klacz gniada// F: /
M: /
Brak 752004040102929
21.

306

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
22.

116

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
23.

242

BERNI AA MAŁOPOLSKA AA POL 2017 wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Armani
M: Basara
brak 616006550101017
24.

27

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
25.

66

BLOMMY BLUE PJT OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
26.

106

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 wałach izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
K033049 POL 013 67 00706 04
27.

304

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
28.

129

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
29.

246

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
30.

252

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
31.

20

C-JANICE SP POL 2017 klacz kara/163 F: Jonson/Jazz
M: Cortina/Etos
616007530130617
32.

202

C’EST MA VIE HAN GER 2015 klacz gniada/172 F: Canstakko / Canturo
M: Isea / Iberio
K029363 DE431314201615
33.

45

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
34.

206

CALANTANA VAN KONINGSHOF Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Cicero Z/ Carthago Z
M: ALANTA BB/ Tolan R
Brak 056015Z55539016
35.

289

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
36.

277

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
37.

249

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
38.

280

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold
M: Upona
brak 826002150873992
39.

288

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
40.

270

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
41.

315

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
42.

216

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
43.

193

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
44.

259

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
45.

308

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
46.

231

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
47.

150

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
48.

179

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
49.

42

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
50.

165

CHARLIE WESTF GER 2016 wałach gniada/172 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Codyssee / Heartbreaker
K030731 DE441411159616
51.

281

CHELLA S SP POL 2008 mare grey/164 F: Day dream II
M: Chellina z
None Pol009530011508
52.

279

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
53.

71

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
54.

180

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
55.

175

CLAVEL HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet
K022404 DE421000241712
56.

30

CLINT OLDEBURG POL 2016 wałach kara/170 F: Clinissmo
M: Laviva
K029772 DE418180075716
57.

291

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
58.

162

COLINE HOL GER 2009 klacz gniada/168 F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
59.

245

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
60.

267

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
61.

176

CON CONTADOR KWPN POL 2007 wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
K012738 103SI28
62.

307

CONTINO AES POL 2017 wałach gniada/170 F: /
M: /
K033105 826002170878697
63.

181

COOLBOY MECLENBURGER GER 2016 wałach siwa/168 F: Come and FLly
M: Charlott
K033000 DE427270214116
64.

310

CORRADO BOY OLDENBURSKA POL 2003 ogier siwa/164 F: Corrado I
M: Hanessa
K008092 DE418181126603
65.

146

CORSAL KNT HOLSZTYN POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: CASALL
M: FOR PLEASURE
BRAK DE421000076810
66.

203

CORTINA SP POL 2009 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Całka /Correro
616009610099409
67.

190

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
68.

191

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
69.

262

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
70.

28

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
71.

145

CROSLOVE OLD POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: JE TAIME FLAMENCO
M: CHACCOS GIRLSTAR
REG123 DE418185056316
72.

240

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Ravenna Z/ Chicago I Z
K027117 616009520042014
73.

234

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
74.

228

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano’s Boy D Z
M: Czelari
Brak 009670135808
75.

250

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
76.

130

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W / Namelus R
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
77.

132

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
78.

166

DAVA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Harper /
M: Diva /
brak 616007610113314
79.

8

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
80.

127

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
81.

131

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
82.

60

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: CONTENDRO I
M: DIARADA
. 616009600053516
83.

318

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
84.

217

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
85.

238

DIEGO SP POL 2017 ogier ciemnogniada/167 F: GRANDORADO TN
M: D E.FEU D'HIVER
K031970 616009510105817
86.

143

DIKANNO PS OLD POL 2014 wałach gniada/178 F: DIARADOS BOY
M: SILJANNA
PZJ112122 DE418185045514
87.

101

DOKER WLKP POL 2012 wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
K030900 616 007 60 01142 12
88.

283

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
89.

274

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
90.

174

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
91.

105

DONCERTA S Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz ciemnogniada/163 F: Concert
M: Donna Rossa S
K024091 Pol 009 52 00503 08
92.

317

DORIA S SP POL 2004 klacz gniada/164 F: Grand de la Cour/Graf Grannus
M: Donwega/Donatelli
brak POL 009520018004
93.

96

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
94.

7

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
95.

275

ECHMEA WLKP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Fibonacci s
M: Edmiła
0000 1235566
96.

256

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
97.

237

ELEKTRA O SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
98.

177

ELIO 4 KWPN POL 2009 wałach gniada/172 F: Warrant
M: Winks
K031833 528003200909248
99.

271

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
100.

115

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
101.

40

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
102.

251

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
103.

167

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe For Ever /
M: Ovita V /
brak -
104.

23

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
105.

215

EUZEBIO LP WIELKO POLSKI POL 2007 wałach siwa/mk:156 F: Corofini
M: eunice
k012969 ***
106.

47

EWULLI HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Connor / Casall
M: Goldika / Carthago
K028608 DE 421000163012
107.

110

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
108.

61

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
109.

34

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
110.

312

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616 013 61 01426 15
111.

63

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
112.

311

FILIP TSCH POL 2006 wałach gniada/mk:150 F: Hejnał
M: nn
brak 616999530285706
113.

97

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
114.

67

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
115.

15

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
116.

159

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
117.

329

GAMBLE KWPN NED F:
M:
528003201107094
118.

87

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan /
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
119.

331

GARY COOPER RED WINE Z Z F: Gare du Bord
M: Santa Hellena/ Stakato
120.

163

GEORGIA OS POL 2014 klacz gniada/172 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
K027623 DE418189812314
121.

314

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
122.

152

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
123.

153

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
124.

284

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 616009610088413
125.

58

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
126.

170

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
127.

320

GOLD PRINCE MR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
K029771 616009640032616
128.

118

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
129.

247

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
130.

48

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
K027617 DE473730564013
131.

49

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
132.

89

GRACIELLA HANOWERSKA POL 2004 klacz gniada// F: /
M: /
Brak DE 431317227904
133.

276

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
134.

160

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
135.

50

GUCCIMINKA Z POL 2015 klacz gniada/170 F: Ginus/Renville
M: Bimminka/Jodokus
056015Z55649515
136.

272

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Farezzo B
M: Dalia
K032531 616009520081516
137.

19

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
138.

330

HAKILLY V Z Z F: Harley
M: Cakilly V Z/ Caritano Z
K026199
139.

326

Harry F:
M:
POL 999520115502
140.

3

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse NED 2015 wałach dereszowata/170 F: Juweel
M: Erina
K028679 K028679
141.

56

HELOUISE DE LUX WESTFALSKA POL 2016 klacz siwa/165 F: Hermes de Lux
M: -
K032011 DE218453689
142.

86

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme /
M: Hera /
K030788 6160076100627013
143.

9

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
144.

227

HOLLY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/170 F: KANNAN
M: ZARIN XV
K032060 DE421000603215
145.

273

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
146.

173

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Ekwador
M: Heraja
Brak 11111
147.

124

ICEBERG ST BWP BEL 2008 wałach gniada/170 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
K017763 BEL-W-270289-BWP
148.

282

IDEA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/172 F: Harap
M: Ineta
K033137 POL006610023407
149.

195

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius /
M: Isabell / It's Me Du Mesmil
K029375 616020530175615
150.

230

IKAR SP POL 2008 wałach gniada/168 F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
151.

57

INDIGO DE REVE HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: U-Cascada / Cassini I
K032010 DE421000711416
152.

243

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
153.

309

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
K010891 POL009530055007 105AZ41
154.

192

JARSINA KWPN NED 2014 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Soraya
K026770 528003201400334
155.

212

JASPER XX POL 2014 wałach ciemnogniada/163 F: Grand Presidium
M: Jaspissa
K025331 616POL14008236T
156.

72

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
157.

139

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
158.

188

JORDANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 20.07.2010 klacz gniada/165 F: Dżahil
M: Jorka
brak 616009530122010
159.

164

JULIA FLY SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Chacco-Fly
M: Julia Mariner
K031510 616098100075700
160.

316

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
161.

301

KAISER TYP KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:- F: NN
M: NN
Brak 616999640091807
162.

14

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
163.

205

KALASKA WESTF POL 17 wałach siwa/- F: Kalaska De Semilly
M: -
Brak DE441410918217
164.

75

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
165.

184

KAMIKAZE SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Rugby
M: Karioka
K013857 009580696007
166.

210

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
K030991 POL999530464004
167.

147

KARNAC RED WINE OLD POL 2015 ogier kasztanowata/168 F: KANNAN
M: KLEONS BONITA
REG1234 DE418182531615
168.

123

KELDITA KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Lerdita / Nimmerdor
K028297 528003201504490
169.

128

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
170.

332

KLARA F:
M:
POL 6169995808207
171.

325

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:121wp F: NN
M: NN
K024243 616999540099912
172.

108

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
173.

207

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
174.

22

KRAVIZ OLDENBURG POL 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova della pomme
M: Stutbuch
DE418181414717
175.

213

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
brak 616 013 52 00435 16
176.

144

KWOAJONG KWPN POL 2015 ogier gniada/163 F: AREZZO
M: WIRRINA
K030281 528003201508078
177.

257

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
178.

157

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
179.

303

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
180.

235

LAMBORGHINI MAŁY KOŃ POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:154 F: Alek
M: Lazania
brak 616098200106584
181.

266

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
182.

265

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
183.

182

LECTOR MECKL GER 2014 wałach siwa/174 F: Lloyd George / Landprinz
M: Carina / Elite
K028288 DE427270003914
184.

264

LEGOLAS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie
K033065 616006570068616
185.

155

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach jasnokasztanowata/175 F: Almanzor L
M: Lady Black
K027157 616098200122267
186.

77

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
Brak 696098200086795
187.

293

LEWANTE WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/168 F: Landacord
M: Galina
DE441411195609
188.

140

LIANDROS V/D HEES Z ZANG NED 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero / Landos
M: Violett / Cardenio
K031720 056015Z55681717
189.

85

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041/000150673
190.

196

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
K030274 616009520051015
191.

68

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
K028893 528003201602993
192.

294

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
193.

297

LOCARNO 87 WESTFALSKA POL 2014 wałach skarogniada/175 F: L unico
M: Comtess
0061774 DE 441410907314
194.

134

LOCARNO HDH A. E. S. POL 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
195.

46

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
196.

10

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:- F: Tupet /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
K028956 616013670068215
197.

218

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
198.

208

LOWENA DF SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
K030988 616009530344308
199.

53

LUBOMIR WLKP POL 2008 wałach skarogniada/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
K013948 POL007530240408
200.

83

LUCAS SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
201.

125

LUCY SP POL 2010 klacz ciemnogniada/162 F: Domel
M: Lisa Sue
xxxx xxxx
202.

111

LUSZYN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
203.

73

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
204.

300

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
205.

287

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
206.

148

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
207.

95

MARKUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
208.

142

MEKANEZZA OS GER 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
209.

99

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
210.

100

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
211.

319

MONTCALM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach siwa/162 F: Montmartre
M: Esteraza
K033090 250259600549937
212.

65

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
K032602 616009580838
213.

258

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
214.

138

MURZA TYP KUC POL 2000 wałach myszata/kuc:148 F: NN
M: NN
K017948 POL 999 53 01302 00
215.

104

NARNIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: For Leo/ For Feeling / For Pleasure
M: Naliba
K019332 616013520062710
216.

94

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
217.

80

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
218.

285

NEMEZJA H TREKEŃSKA POL 2016 klacz skarogniada/154 F: Eloquent
M: Niezapominajka
K030649 616003010093316
219.

43

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
220.

296

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
K029634 45678981
221.

109

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
222.

268

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
223.

236

OK LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier siwa/165 F: Malito de Reves
M: Bokilly DS Z
K029314 DE 433330888816
224.

41

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
225.

286

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538 616009640008412
226.

328

Pearl Night SP 2009 F:
M:
616009530093609
227.

76

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
228.

26

POKUSA WLKP POL 2015 klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
K028616 616007530065815
229.

219

POMMELINE VAN T WELTHOF D 20 Belgian Warmblood POL 2015 klacz jasnokasztanowata/165 F: EMERALD VAN T RUYTERSHOF
M: INE POMME VAN T WELTHOF
K030671 UELN 056002W00311951
230.

51

PRETTY BOY OLDENBURSKA GER 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
Brak
231.

25

PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
232.

211

PUMER FOR PLEASURE Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach kara/168cm F: Ever for Pleasure
M: Pumara
K028910 POL 009 52 00350 09
233.

120

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/169 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
234.

295

QUINTANA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 616009640049616
235.

290

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
236.

302

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
237.

126

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
238.

39

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
239.

194

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
None 616009530341409
240.

82

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
241.

204

RUN 2 THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender / Chacco-Blue
M: Ready To Win / Radeberger
K031465 DE418184038914
242.

239

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
243.

107

SANTORINI L HOLST GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE421000142111
244.

141

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 616009610120414
245.

324

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
246.

137

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
247.

18

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
K030652 DE 456370035812
248.

13

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
249.

62

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
250.

79

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
251.

168

STAKKATO BOY DSP GER 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Stakkatol Gold / Stakkato
M: Noblesse VI
K022817 DE418180122109
252.

64

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/169 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
253.

201

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
254.

151

TIN LADEN KUC POL 2011 wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
K029331 616013640061511
255.

17

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
256.

221

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
257.

183

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: Tara Texass
K027048 POL013670165307
258.

169

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
259.

156

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
260.

178

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
261.

121

USTAKKO HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Soleil / Stakkato
K031598 DE431311321516
262.

313

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
263.

59

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
264.

74

VOUCHER DK Z ZANGERSHEIDE NED 2017 klacz kara/167 F: Vagrant Z
M: Glamour DK Z
Brak 056015Z55357017
265.

305

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
266.

199

WIDAM SP POL 2013 wałach jasnogniada/- F: Arktos
M: Wilga
K030712 Brak
267.

81

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
268.

209

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
269.

220

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
270.

172

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Chacco-Blue
M: Zeta Z
K018976 616009610138310
271.

31

ZORINO SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Magnum vd bisschop
M: Zorka
616009610032817
272.

292

ZWIASTUN TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/165 F: Jay Power
M: Zaczepka
K030433 6169995301749
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki KJ
80
250
SUM:
330.00
Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
20
30
SUM:
50.00
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
30
SUM:
30.00
Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
20
SUM:
20.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
40
180
500
SUM:
720.00
Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
80
SUM:
80.00
Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
450
80
SUM:
530.00
Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
20
SUM:
20.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
250
30
SUM:
280.00
Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
50
SUM:
50.00
Czarnecki Dawid Equireno
350
300
SUM:
650.00
Drewek Klaudia Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
20
SUM:
20.00
Endraszka Paulina FS Succin
30
SUM:
30.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
50
SUM:
50.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
120
400
SUM:
520.00
Gawęda Julianna Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
30
30
SUM:
60.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
350
350
SUM:
700.00
Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
160
30
250
SUM:
440.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
30
SUM:
30.00
Joppek Marcin Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
30
SUM:
130.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
30
40
SUM:
70.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
30
SUM:
30.00
Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
160
SUM:
160.00
Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
20
20
SUM:
40.00
Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
50
20
SUM:
70.00
Kulej Oliwia KJ Avanti Sp. z o.o.
30
SUM:
30.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
50
150
40
40
SUM:
280.00
Lewicki Filip Czachary pogorzelica
40
40
SUM:
80.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
40
700
520
550
150
320
SUM:
2280.00
Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Mański Konrad KJ Arpav
30
SUM:
30.00
Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
70
30
SUM:
100.00
Mazur Agata SKJ Sopot
30
SUM:
30.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
320
SUM:
320.00
Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
20
20
30
SUM:
70.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
150
700
SUM:
850.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
40
SUM:
110.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
20
SUM:
20.00
Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
20
SUM:
20.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
20
70
300
300
180
SUM:
870.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
40
40
350
450
180
SUM:
1060.00
Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
20
SUM:
20.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
500
SUM:
500.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
20
SUM:
20.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
270
550
100
SUM:
920.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
100
20
30
40
SUM:
190.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
120
40
SUM:
160.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
200
40
SUM:
240.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
20
SUM:
20.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
400
20
SUM:
420.00
Rochowczyk Olga SKJ
20
70
SUM:
90.00
Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
30
20
280
400
170
SUM:
900.00
Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
350
80
SUM:
430.00
Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
80
SUM:
80.00
Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
40
SUM:
40.00
Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
20
30
120
400
SUM:
570.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
550
650
SUM:
1200.00
Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
30
40
30
SUM:
100.00
Szamp Julia Sopocki KJ
280
SUM:
280.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
50
20
SUM:
70.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
30
120
SUM:
150.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
40
40
SUM:
80.00
Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
100
SUM:
100.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
20
80
SUM:
100.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
40
SUM:
40.00
Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
20
SUM:
20.00
Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
20
SUM:
20.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
30
30
SUM:
60.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
450
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
DALTON 24 (250)
2021-11-06
8
80
2021-11-07
4
250
Ambrożewicz Emilia
JKS Olsza
Arrow (327)
2021-11-06
1
2021-11-06
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-11-06
12
20
2021-11-06
52
2021-11-07
15
30
2021-11-07
18
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-11-06
71
2021-11-06
2021-11-07
55
2021-11-07
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (17)
2021-11-06
55
2021-11-06
2021-11-07
50
2021-11-07
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (43)
2021-11-06
64
2021-11-07
4
2021-11-07
82
2021-11-06
1
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (138)
2021-11-07
2021-11-07
14
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-11-06
63
2021-11-06
44
2021-11-07
33
2021-11-07
53
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
AKROPOL (189)
2021-11-07
64
2021-11-06
13
30
2021-11-06
37
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (269)
2021-11-06
34
2021-11-06
62
2021-11-07
33
2021-11-07
53
Benkowska Marta
niezrzeszony
LUSZYN (111)
2021-11-06
46
2021-11-06
1
2021-11-07
8
2021-11-07
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-11-06
70
2021-11-06
2021-11-07
21
20
2021-11-07
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CARDHU (216)
2021-11-06
9
40
2021-11-06
5
180
2021-11-07
1
500
2021-11-07
14
CANABAZ (288)
2021-11-06
41
2021-11-06
19
2021-11-07
44
2021-11-07
44
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-11-06
6
80
2021-11-06
2021-11-07
54
2021-11-07
Błaszkowiak Agata
bpk
2021-11-06
81
2021-11-06
45
2021-11-07
66
2021-11-06
46
2021-11-06
1
2021-11-07
28
2021-11-07
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-11-06
1
2021-11-06
36
2021-11-07
37
2021-11-07
85
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
UCCELLA Z (169)
2021-11-06
1
450
2021-11-06
58
2021-11-07
49
2021-11-07
8
80
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-06
2021-11-06
6
2021-11-07
8
2021-11-07
Butkiewicz Lena
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-11-06
18
2021-11-06
1
2021-11-07
43
2021-11-07
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-11-06
10
20
2021-11-06
CHELLA S (281)
2021-11-06
2021-11-06
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2021-11-06
45
2021-11-06
9
2021-11-07
5
200
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (257)
2021-11-07
2021-11-07
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (217)
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
4
2021-11-07
2021-11-07
44
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (96)
2021-11-06
3
250
2021-11-06
48
2021-11-07
20
30
2021-11-07
60
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LUCY (125)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
2021-11-07
8
50
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (278)
2021-11-06
38
2021-11-06
Czarnecki Dawid
Equireno
CRUZ S (240)
2021-11-06
3
350
2021-11-06
7
2021-11-07
4
300
2021-11-07
6
Czech Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CAMELIA (280)
2021-11-06
2021-11-07
75
2021-11-06
Dardzińska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-06
1
2021-11-06
29
2021-11-07
22
2021-11-07
60
Dawczak Zuzanna
KJ Arpav
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
35
2021-11-07
Długosz Karolina
SKJ Sopot
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
13
2021-11-07
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-11-06
1
2021-11-06
74
2021-11-07
16
20
2021-11-07
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
BERNI AA (242)
2021-11-07
7
2021-11-07
39
IWAN (243)
2021-11-06
40
2021-11-07
38
2021-11-07
13
Dubieniecka Martyna
Sopocki KJ
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
7
80
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
EDESSO (256)
2021-11-06
4
2021-11-07
7
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (274)
2021-11-06
21
20
2021-11-06
49
2021-11-07
37
ECHMEA (275)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
Endraszka Paulina
FS Succin
2021-11-06
38
2021-11-06
47
2021-11-07
30
2021-11-07
52
DELILAH (131)
2021-11-06
31
2021-11-07
14
30
2021-11-06
52
2021-11-07
56
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
VELVET (313)
2021-11-06
7
50
2021-11-06
39
GEPPETTO (314)
2021-11-06
1
2021-11-06
63
2021-11-07
66
2021-11-07
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (312)
2021-11-06
46
2021-11-06
1
2021-11-07
2021-11-07
19
VELVET (313)
2021-11-07
76
2021-11-07
75
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (228)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
12
2021-11-07
15
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (301)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
2
2021-11-07
3
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (129)
2021-11-06
38
2021-11-06
15
2021-11-07
6
120
2021-11-07
3
400
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-11-06
21
2021-11-06
2021-11-07
19
2021-11-07
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team
2021-11-06
55
2021-11-06
35
2021-11-07
28
2021-11-07
46
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (75)
2021-11-06
15
30
2021-11-06
65
2021-11-07
63
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2021-11-06
20
2021-11-07
30
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-11-06
17
30
2021-11-06
2021-11-07
16
30
2021-11-07
57
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (304)
2021-11-06
35
2021-11-06
2021-11-07
29
2021-11-07
Głogowska Nina
Sopocki KJ
2021-11-06
1
2021-11-06
6
2021-11-07
6
2021-11-07
Gorecka Aleksandra
Pomorski Związek Jeździecki
2021-11-07
2021-11-07
2021-11-07
Górska Anna
KJ Black Horse Team Gdańsk
COLLARIO (245)
2021-11-06
40
2021-11-06
54
2021-11-07
22
2021-11-07
47
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2021-11-06
1
2021-11-06
52
2021-11-07
9
2021-11-07
73
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (13)
2021-11-06
1
2021-11-06
6
2021-11-07
5
2021-11-07
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (126)
2021-11-06
26
2021-11-06
2021-11-07
26
2021-11-07
62
2021-11-06
1
350
2021-11-06
56
2021-11-07
2
350
2021-11-07
27
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
2021-11-06
54
2021-11-06
76
2021-11-07
30
2021-11-07
Haase Patrycja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
IDEA (282)
2021-11-06
16
2021-11-06
21
2021-11-07
36
2021-11-07
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
GINEWRA (152)
2021-11-06
4
160
2021-11-06
20
30
2021-11-07
3
250
2021-11-07
51
Hysz Julia
Pomorska Liga Jeździecka
JASPER (212)
2021-11-07
32
2021-11-07
70
Ignaszewska Kaja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (151)
2021-11-06
1
2021-11-06
46
2021-11-07
21
2021-11-07
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
KJ Jackiewiczów
IDYLLA (195)
2021-11-06
11
30
2021-11-06
42
2021-11-07
24
Jagodzińska Nikola
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-11-06
41
2021-11-07
31
2021-11-06
1
2021-11-07
27
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-11-06
51
2021-11-06
49
2021-11-07
58
2021-11-07
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2021-11-06
2021-11-06
19
20
2021-11-06
2021-11-07
32
2021-11-07
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
2021-11-06
61
2021-11-06
2021-11-07
77
2021-11-07
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-11-06
6
100
2021-11-06
18
2021-11-07
12
30
2021-11-07
35
Kamińska Klaudia
Klub Jeździecki Equistars
ARGENTINA (161)
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
62
2021-11-07
LIBERTY K (196)
2021-11-06
64
2021-11-06
1
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
74
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-06
31
2021-11-06
34
2021-11-07
58
2021-11-07
74
Kantowska Micheline
Klub Jeździecki Pegaz Reda
POKUSA (26)
2021-11-06
46
2021-11-06
46
2021-11-07
41
2021-11-07
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CALERO Z (289)
2021-11-06
67
2021-11-06
43
2021-11-07
19
30
2021-11-07
11
40
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-11-07
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-06
33
2021-11-06
22
2021-11-07
44
Keler Aleksandra
FS SUCCIN
DORIA S (317)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
20
2021-11-07
7
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
2021-11-06
3
Kirszkowski Dariusz
JKS Rywal Grudziądz
CORTINA (203)
2021-11-06
89
2021-11-06
2021-11-07
67
2021-11-07
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2021-11-07
9
30
2021-11-07
55
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-11-06
25
2021-11-06
2021-11-07
36
2021-11-07
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
4
160
2021-11-07
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
HEVAN (86)
2021-11-06
66
2021-11-06
2021-11-07
43
2021-11-07
61
Kopko Justyna
JKS Olsza
2021-11-07
2021-11-07
FEVER 5 (34)
2021-11-07
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (94)
2021-11-06
16
20
2021-11-06
2021-11-07
17
20
2021-11-07
Koseda Agata
Sopocki Klub Jeździecki
DOKER (101)
2021-11-07
63
2021-11-07
Kowalczyk Tomasz
Klub Jeździecki Turze
BAJDER (78)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
5
2021-11-07
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (150)
2021-11-06
8
50
2021-11-06
74
2021-11-07
10
20
2021-11-07
46
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (14)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
6
2021-11-07
5
Kucharska Julia
KJu Rychertów Kiełpino
KARINA (210)
2021-11-07
2
2021-11-07
3
Kulczycka Joanna
SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
2021-11-07
61
2021-11-06
1
2021-11-06
60
2021-11-07
Kulej Oliwia
KJ Avanti Sp. z o.o.
2021-11-06
11
30
2021-11-06
53
2021-11-07
26
2021-11-07
36
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (207)
2021-11-07
2021-11-07
Kwintkiewicz Pola
PLJ
G-SHOCK (15)
2021-11-06
1
2021-11-06
46
2021-11-07
2
2021-11-07
29
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (174)
2021-11-06
61
2021-11-06
53
2021-11-07
34
2021-11-07
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
SEKUNDO J (324)
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
Leszka Agnieszka
brak
BERNI AA (242)
2021-11-06
6
2021-11-06
6
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
QUEEN-FLY (120)
2021-11-06
24
2021-11-06
8
50
2021-11-07
6
150
USTAKKO (121)
2021-11-06
35
2021-11-06
19
2021-11-07
57
2021-11-07
15
40
KELDITA (123)
2021-11-06
32
2021-11-07
9
40
Lewicki Filip
Czachary pogorzelica
CROSLOVE (145)
2021-11-06
43
2021-11-06
29
2021-11-07
39
2021-11-07
43
2021-11-06
28
2021-11-06
11
40
2021-11-07
35
2021-11-07
17
40
2021-11-06
67
2021-11-06
69
2021-11-06
62
2021-11-06
26
2021-11-07
33
2021-11-07
8
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
SATILIO (141)
2021-11-06
12
40
2021-11-06
12
2021-11-07
17
2021-11-06
11
2021-11-06
1
700
2021-11-07
2
520
KWOAJONG (144)
2021-11-06
27
2021-11-06
10
2021-11-07
2
550
COLINE (162)
2021-11-06
5
150
2021-11-07
25
2021-11-06
30
2021-11-06
16
2021-11-07
3
320
2021-11-07
21
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (76)
2021-11-06
32
2021-11-06
71
2021-11-07
55
2021-11-07
22
20
Madera Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-06
76
2021-11-06
2021-11-07
47
2021-11-07
48
Małecka Milena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
17
2021-11-07
Mański Konrad
KJ Arpav
CORTINO (191)
2021-11-07
28
2021-11-07
56
JARSINA (192)
2021-11-06
48
2021-11-06
14
30
CONTINO (307)
2021-11-06
1
2021-11-06
46
2021-11-07
30
2021-11-07
Markiewicz Milena
brak
JANTAR (298)
2021-11-06
2021-11-06
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CLAVEL (175)
2021-11-06
8
70
2021-11-07
21
30
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-11-06
1
2021-11-06
46
2021-11-07
1
2021-11-07
51
2021-11-06
18
30
2021-11-06
60
2021-11-07
24
2021-11-07
29
Męczyńska Kaja
Klub Jeździecki Arpav
2021-11-06
1
2021-11-06
2021-11-07
26
2021-11-06
46
2021-11-07
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (283)
2021-11-06
3
320
2021-11-07
28
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
ASSERTIVE (112)
2021-11-06
13
20
2021-11-06
25
2021-11-07
14
20
2021-11-07
17
30
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (286)
2021-11-06
83
2021-11-06
2021-11-07
59
2021-11-07
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
KRAVIZ (22)
2021-11-06
62
2021-11-06
2021-11-07
71
2021-11-07
2021-11-06
66
2021-11-06
50
2021-11-07
54
2021-11-07
20
COUNTER (28)
2021-11-06
6
150
2021-11-07
1
700
CLINT (30)
2021-11-06
60
2021-11-06
46
2021-11-07
68
2021-11-07
41
ZORINO (31)
2021-11-06
85
2021-11-06
2021-11-07
83
2021-11-07
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
MARIKA (287)
2021-11-06
36
2021-11-06
2021-11-07
72
2021-11-07
49
2021-11-07
Nogaj Maja
JKS Niestępowo
NEMEZJA H (285)
2021-11-07
3
2021-11-07
16
2021-11-06
1
2021-11-06
1
Obrzud Aleksandra
Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
MONTCALM (319)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
24
2021-11-07
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-11-06
7
70
2021-11-06
34
2021-11-07
47
2021-11-07
16
40
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-11-07
1
2021-11-07
1
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ARROW (299)
2021-11-06
2021-11-06
67
2021-11-07
10
2021-11-07
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
BUTTERFLY (246)
2021-11-06
19
30
2021-11-07
71
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (83)
2021-11-06
73
2021-11-06
78
2021-11-07
2021-11-07
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
CASA MIA (193)
2021-11-06
46
2021-11-06
88
2021-11-07
6
2021-11-07
23
20
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
ARNE (198)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
4
2021-11-07
Paprocka Martyna
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-11-06
64
2021-11-07
40
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (303)
2021-11-06
46
2021-11-06
80
2021-11-07
42
2021-11-07
2021-11-07
Parzyszek Blanka
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
NARNIA (104)
2021-11-07
2021-11-07
2021-11-06
2021-11-06
1
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-11-06
79
2021-11-06
2021-11-07
23
2021-11-07
32
WIKLIN (81)
2021-11-06
39
2021-11-06
2021-11-07
20
20
2021-11-07
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
2021-11-06
14
20
2021-11-06
59
2021-11-07
48
2021-11-07
7
70
ARAMIS KP (232)
2021-11-06
2
300
2021-11-06
57
2021-11-07
2
300
2021-11-07
4
180
ALBALUNA (233)
2021-11-06
84
2021-11-06
2021-11-07
68
2021-11-07
Pawłowska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-06
59
2021-11-06
2021-11-07
41
2021-11-07
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (265)
2021-11-06
2021-11-07
LARIDOR (266)
2021-11-06
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
QUIRIN (290)
2021-11-06
75
2021-11-06
2021-11-07
27
2021-11-07
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
ULTIMATUM (156)
2021-11-06
79
2021-11-06
59
2021-11-07
59
2021-11-07
61
LA COCO 3 (157)
2021-11-06
15
40
2021-11-06
20
2021-11-07
10
40
2021-11-07
MAKUBA21 (300)
2021-11-06
2021-11-06
27
2021-11-07
1
350
2021-11-07
1
450
2021-11-06
4
180
Peplińska Jagoda
KJ Stajnia Jarużyn
2021-11-06
63
2021-11-06
14
20
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
COCO (291)
2021-11-06
46
2021-11-06
1
2021-11-07
2021-11-07
11
2021-11-07
69
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-11-06
66
2021-11-07
2021-11-06
41
2021-11-07
30
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-11-06
13
2021-11-07
2021-11-06
1
500
2021-11-07
10
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2021-11-06
43
2021-11-06
28
2021-11-07
65
2021-11-07
62
Pietroń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2021-11-06
68
2021-11-06
2021-11-07
79
2021-11-07
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (234)
2021-11-06
49
2021-11-06
2021-11-07
11
20
2021-11-07
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o.
MISTERIO (100)
2021-11-06
77
2021-11-06
2021-11-07
Polanek Zofia
SCSJ Coval Pogórze
CATALAYA (308)
2021-11-06
21
Polejowski Kamil
JKS SENNY NOWĘCIN
ZET BLUE (172)
2021-11-06
58
2021-11-06
48
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2021-11-06
4
270
2021-11-06
2
550
2021-11-07
5
CIQUENTO (180)
2021-11-06
24
2021-11-07
60
COOLBOY (181)
2021-11-06
64
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
LECTOR (182)
2021-11-06
7
100
2021-11-06
5
2021-11-07
4
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ELIO 4 (177)
2021-11-06
5
100
2021-11-06
53
2021-11-07
19
20
2021-11-07
18
30
URUGWAJ (178)
2021-11-06
14
40
2021-11-06
23
2021-11-07
32
2021-11-07
9
Półrola Leon
JKS Olsza
Harry (326)
2021-11-06
10
2021-11-06
6
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-11-06
2021-11-06
61
2021-11-07
84
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (42)
2021-11-06
61
2021-11-07
2021-11-06
30
2021-11-07
49
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-11-06
30
2021-11-07
5
120
2021-11-07
2021-11-06
10
40
WOLVERINE (220)
2021-11-06
68
2021-11-06
64
2021-11-07
73
2021-11-07
58
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
MARIKA (287)
2021-11-07
27
2021-11-07
34
2021-11-07
40
NEWCASTLE (296)
2021-11-06
78
2021-11-06
10
30
2021-11-07
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-11-06
4
200
2021-11-06
22
2021-11-07
13
40
2021-11-07
16
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (42)
2021-11-06
11
20
2021-11-07
45
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2021-11-06
2021-11-06
QUINTANA (295)
2021-11-06
17
20
2021-11-06
54
2021-11-07
25
2021-11-07
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
EWULLI (47)
2021-11-06
29
2021-11-06
27
2021-11-07
11
GOOFY (48)
2021-11-06
18
2021-11-06
8
2021-11-07
7
2021-11-07
8
2021-11-06
6
2021-11-07
3
400
2021-11-06
22
20
2021-11-06
26
2021-11-07
38
2021-11-07
21
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (276)
2021-11-06
57
2021-11-06
47
2021-11-07
15
20
2021-11-07
8
70
Rochowicz Julia
Sopocki KJ
KAMIKAZE (184)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
1
2021-11-07
2
Rogala Karolina
Sopocki KJ
ELTANI (271)
2021-11-06
42
2021-11-07
42
GULIA (272)
2021-11-06
1
2021-11-06
82
2021-11-07
2021-11-07
56
2021-11-07
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
LEWANTE (293)
2021-11-06
24
20
2021-11-06
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (109)
2021-11-06
72
2021-11-06
21
30
2021-11-07
54
2021-11-07
12
20
2021-11-06
3
280
2021-11-06
2
400
2021-11-07
5
170
2021-11-07
23
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
LORD FEIN (218)
2021-11-06
2
350
2021-11-06
7
80
2021-11-07
26
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (95)
2021-11-06
87
2021-11-06
37
2021-11-07
6
80
2021-11-07
50
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (170)
2021-11-06
31
2021-11-06
63
2021-11-07
76
2021-11-07
51
Runiewicz Hanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (284)
2021-11-06
1
2021-11-06
46
2021-11-07
78
2021-11-07
3
Ruskowska Patrycja
JKS Rywal Grudziądz
2021-11-06
75
2021-11-06
57
2021-11-07
36
2021-11-07
48
KALASKA (205)
2021-11-06
22
2021-11-06
68
2021-11-07
2021-11-07
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-11-06
44
2021-11-06
31
2021-11-07
29
2021-11-07
22
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-07
23
2021-11-07
Sabiniarz Wiktoria
Skj
IKAR (230)
2021-11-07
11
2021-11-07
Sadka Klaudia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-11-06
56
2021-11-06
Siekierska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-11-06
36
2021-11-07
22
2021-11-06
2021-11-06
26
2021-11-07
14
40
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (53)
2021-11-06
77
2021-11-06
2021-11-07
38
2021-11-07
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
2021-11-06
1
2021-11-06
51
Słupek Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
JORDANKA (188)
2021-11-06
64
2021-11-06
91
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GREEN DAY (160)
2021-11-06
72
2021-11-07
13
20
2021-11-07
72
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (239)
2021-11-07
80
2021-11-07
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
OK LAZAR (236)
2021-11-06
23
20
2021-11-06
22
30
2021-11-07
70
2021-11-07
42
ELEKTRA O (237)
2021-11-06
6
120
2021-11-06
14
2021-11-07
2
400
2021-11-07
15
DIEGO (238)
2021-11-06
65
2021-11-06
2021-11-07
42
2021-11-07
Statkiewicz Paulina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JULIA FLY (164)
2021-11-06
1
2021-11-06
46
2021-11-07
33
2021-11-07
Stec Oliwia
JKS Olsza
KLARA (325)
2021-11-06
2021-11-06
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2021-11-06
1
550
2021-11-07
1
650
KYANA HDH (257)
2021-11-06
2021-11-06
80
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-11-06
16
30
2021-11-06
13
40
2021-11-07
11
30
2021-11-07
19
Surma Julia
Bpk
2021-11-07
2021-11-07
Szamp Julia
Sopocki KJ
GALILEO (159)
2021-11-06
50
2021-11-07
3
280
Szczerba Iga
Pomorska Liga Jeździecka
ZWIASTUN (292)
2021-11-06
68
2021-11-06
2021-11-07
18
2021-11-07
2021-11-07
6
Szmytka Michalina
KJ Arpav
COMET 235 (267)
2021-11-06
2021-11-06
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2021-11-06
42
2021-11-06
2021-11-07
7
50
2021-11-07
2021-11-06
47
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
18
20
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (82)
2021-11-07
31
2021-11-06
1
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (260)
2021-11-06
2021-11-06
2021-11-07
10
30
2021-11-07
2021-11-06
5
120
2021-11-06
51
2021-11-07
77
2021-11-07
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (251)
2021-11-06
17
40
2021-11-06
2021-11-07
31
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
12
40
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (115)
2021-11-06
33
2021-11-06
25
2021-11-07
6
100
2021-11-07
59
BELLE IRW (116)
2021-11-06
45
2021-11-06
86
2021-11-07
12
2021-11-07
65
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
CANALETTO (270)
2021-11-06
2021-11-06
58
2021-11-07
57
2021-11-07
Tomaszewska Kalina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
JAVA (72)
2021-11-06
45
2021-11-06
2021-11-07
39
2021-11-07
2021-11-07
67
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CHARLIE (165)
2021-11-06
23
2021-11-07
41
DAVA (166)
2021-11-06
2021-11-06
60
2021-11-07
37
2021-11-06
44
2021-11-06
70
2021-11-07
40
2021-11-07
69
2021-11-06
20
20
2021-11-06
2021-11-07
34
2021-11-07
2021-11-06
65
2021-11-06
55
2021-11-07
39
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2021-11-06
46
2021-11-06
56
2021-11-07
43
2021-11-07
Wasilewska Olga
KJ La Scalla
GAMBLE (329)
2021-11-07
52
2021-11-07
34
Went Kinga
Klub Jeździecki Arpav
LEONARDO (155)
2021-11-06
16
2021-11-06
20
2021-11-07
8
2021-11-07
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
CHIRON (71)
2021-11-06
50
2021-11-06
27
2021-11-07
23
2021-11-07
20
Wieczorek Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
JE T'AIME (139)
2021-11-06
9
20
2021-11-06
73
2021-11-07
5
80
2021-11-07
64
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
EMIRO (40)
2021-11-06
90
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-11-06
16
40
2021-11-07
50
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (132)
2021-11-06
28
2021-11-06
2021-11-07
2021-11-07
9
20
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2021-11-06
18
20
2021-11-06
2021-11-07
25
2021-11-07
35
Witkowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
WIDAM (199)
2021-11-06
2021-11-06
1
2021-11-07
4
2021-11-07
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
WHISKY (305)
2021-11-07
46
2021-11-07
63
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-11-06
33
2021-11-06
2021-11-07
53
2021-11-07
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIADEMA (60)
2021-11-06
1
2021-11-06
1
2021-11-06
2021-11-07
44
2021-11-07
2021-11-06
69
2021-11-06
2021-11-07
45
2021-11-07
2021-11-06
9
30
2021-11-06
23
2021-11-07
13
30
2021-11-07
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-11-06
2
450
2021-11-06
Woźniak Nikola
KJu Rychertów Kiełpino
LOWENA DF (208)
2021-11-07
9
2021-11-07
Wygnańczuk Julia
SKJ
FILIP (311)
2021-11-06
18
2021-11-06
1
2021-11-07
5
2021-11-07
Zabłocka Lena
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-06
12
2021-11-06
10
2021-11-07
2021-11-07
Zaleska Lena
SKJ Zastawno
PRIMA (25)
2021-11-06