Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

FINAŁ cyklu Jump Off Hipodrom 2020/2021; Zawody Regionalne w Skokach

15-17.10.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
166 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-14 00:35:56
2021-10-13 23:02:34
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
  • 1x 27/CC/CC - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ - zwykły
165 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-14 00:35:35
2021-10-13 23:01:26
Ewa Aleksandra Dyżewska GOLIAT
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
164 ACCEPTED 2021-10-14 10:22:09
2021-10-13 21:38:11
Pola Cichla DIANA
  • 2x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
163 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 22:43:30
2021-10-13 21:33:26
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
162 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 22:43:33
2021-10-13 21:32:14
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 14/L/L - zwykły
161 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 20:41:02
2021-10-13 16:19:44
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
160 ACCEPTED 2021-10-14 11:27:32
2021-10-13 13:56:50
Weronika Olesińska ELISKA
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
159 ACCEPTED 2021-10-14 10:22:01
2021-10-13 11:34:40
Małgorzata Marcinkowska FELICITY
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
158 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 11:24:48
2021-10-13 11:24:48
Aleksandra Obrzud MONTCALM
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
157 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 10:56:15
2021-10-12 23:09:03
Aurelia Drywa BERNI AA
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
156 ACCEPTED 2021-10-13 10:56:11
2021-10-12 22:11:00
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
155 ACCEPTED 2021-10-14 07:49:39
2021-10-12 17:53:03
Hanna Runiewicz GLORA
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
154 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 10:56:04
2021-10-12 16:17:06
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
  • 1x 27/CC/CC - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ - zwykły
153 ACCEPTED 2021-10-14 11:27:23
2021-10-12 16:14:30
Zuzanna Dawczak LEGOLAS AA
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
152 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-13 10:55:59
2021-10-12 16:02:25
Zofia Pela QUIRIN
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
151 ACCEPTED 2021-10-15 08:12:23
2021-10-12 15:46:11
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
150 ACCEPTED 2021-10-15 08:12:33
2021-10-12 13:21:26
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
149 ACCEPTED 2021-10-15 14:37:28
2021-10-12 13:13:11
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
148 ACCEPTED 2021-10-12 13:21:58
2021-10-12 13:12:07
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
147 ACCEPTED 2021-10-15 14:37:30
2021-10-12 13:11:58
Marek Pawluczuk ARAMIS KP
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
146 ACCEPTED 2021-10-15 14:37:37
2021-10-12 13:11:20
Kamila Pleskacz KAWAVANTOS VTH
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
145 ACCEPTED 2021-10-12 13:21:51
2021-10-12 13:10:55
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
144 ACCEPTED 2021-10-15 14:37:38
2021-10-12 13:10:24
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
143 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 13:21:44
2021-10-12 12:07:42
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
142 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 13:21:41
2021-10-12 12:07:15
Konrad Pawłowski D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 1x 3/N/N - zwykly
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 13:21:39
2021-10-12 12:06:52
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
140 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 13:21:37
2021-10-12 12:06:08
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
139 ACCEPTED 2021-10-12 10:45:20
2021-10-12 10:45:03
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
138 ACCEPTED 2021-10-15 10:05:45
2021-10-12 09:53:49
Marcin Wnuczko VOUCHER DK Z
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
137 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:35:02
2021-10-12 08:33:49
Krystyna Kuźmicz BAWARIA
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
136 ACCEPTED 2021-10-13 10:53:40
2021-10-12 08:32:39
Julia Rochowicz KAMIKAZE
  • 2x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
135 ACCEPTED 2021-10-14 07:49:59
2021-10-12 08:32:01
Apolonia Gac PANTEON
  • 2x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
134 ACCEPTED 2021-10-13 10:53:16
2021-10-12 08:27:21
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 6/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 19/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY CUKIERKOWEJ - dwufazowy
  • 1x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
133 ACCEPTED 2021-10-12 09:57:32
2021-10-12 08:26:14
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 1x 6/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 19/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY CUKIERKOWEJ - dwufazowy
  • 1x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
132 ACCEPTED 2021-10-13 10:54:07
2021-10-11 23:15:56
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 2x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:12:50
2021-10-11 23:04:35
Grzegorz Psiuk CALERO Z
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
130 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:12:47
2021-10-11 21:19:16
Grzegorz Psiuk WOLVERINE
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
129 ACCEPTED 2021-10-12 08:12:42
2021-10-11 21:18:26
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
128 ACCEPTED 2021-10-12 08:12:39
2021-10-11 21:17:36
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
127 ACCEPTED 2021-10-12 08:12:38
2021-10-11 21:16:36
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:12:35
2021-10-11 20:49:32
Milena Markiewicz JANTAR
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
125 ACCEPTED 2021-10-12 08:12:33
2021-10-11 19:11:52
Karolina Rogala LEWANTE
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
124 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:12:29
2021-10-11 18:01:15
Aleksander Kraśko BORSALINO
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
123 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 22:48:16
2021-10-11 17:53:27
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
122 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:12:24
2021-10-11 17:50:53
Aleksander Kraśko LITTLE EAR
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
121 ACCEPTED 2021-10-12 13:46:44
2021-10-11 17:32:11
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
120 ACCEPTED 2021-10-12 13:46:46
2021-10-11 17:31:27
Dominika Długosz TARTAN
  • 1x 6/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 19/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY CUKIERKOWEJ - dwufazowy
  • 1x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
119 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:12:14
2021-10-11 14:57:11
Grzegorz Psiuk CLAUDIUS
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
118 ACCEPTED 2021-10-12 07:53:35
2021-10-11 14:55:40
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
117 ACCEPTED 2021-10-13 13:24:19
2021-10-11 14:40:24
Łukasz Kaźmierczak RIRONDINE
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
116 ACCEPTED 2021-10-13 13:24:21
2021-10-11 14:39:54
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
115 ACCEPTED 2021-10-12 08:10:30
2021-10-11 14:17:47
Weronika Ziółkowska POMMELINE VAN T WELTHOF D 20
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
114 ACCEPTED 2021-10-12 08:10:37
2021-10-11 14:15:08
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
113 ACCEPTED 2021-10-11 12:33:50
2021-10-11 12:33:38
Tola Wawrzkiewicz LAJOLIE 5
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
112 ACCEPTED 2021-10-11 12:33:20
2021-10-11 12:32:47
Tola Wawrzkiewicz NO LIMIT 60
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
111 ACCEPTED 2021-10-11 12:33:18
2021-10-11 12:32:11
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
110 ACCEPTED 2021-10-11 12:33:17
2021-10-11 12:31:42
Karolina Rogala LAJOLIE 5
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
109 ACCEPTED 2021-10-11 12:33:16
2021-10-11 12:31:23
Karolina Rogala NO LIMIT 60
  • 1x 2/P/P - zwykly
108 ACCEPTED 2021-10-11 11:54:50
2021-10-11 11:45:52
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
107 ACCEPTED 2021-10-11 10:59:02
2021-10-11 10:54:57
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
106 ACCEPTED 2021-10-11 07:38:59
2021-10-11 06:15:26
Karolina Rogala JAR
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
105 ACCEPTED 2021-10-11 07:39:03
2021-10-11 06:14:22
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
104 ACCEPTED 2021-10-11 08:31:38
2021-10-11 01:14:32
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
103 ACCEPTED 2021-10-11 07:39:21
2021-10-11 00:38:14
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
102 ACCEPTED 2021-10-11 07:39:30
2021-10-10 22:30:07
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
101 ACCEPTED 2021-10-11 07:39:34
2021-10-10 21:54:52
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
100 ACCEPTED 2021-10-12 22:47:59
2021-10-10 21:52:10
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
99 ACCEPTED 2021-10-12 22:47:57
2021-10-10 21:51:28
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
98 ACCEPTED 2021-10-11 08:44:46
2021-10-10 21:00:21
Marianna Pupiałło POLLY
  • 2x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
97 ACCEPTED 2021-10-11 08:44:49
2021-10-10 20:59:22
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
96 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:13
2021-10-10 20:11:51
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
95 ACCEPTED 2021-10-11 07:40:13
2021-10-10 18:47:41
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
94 ACCEPTED 2021-10-11 07:40:18
2021-10-10 18:07:04
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 3/N/N - zwykly
93 ACCEPTED 2021-10-11 07:40:22
2021-10-10 18:06:45
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
92 ACCEPTED 2021-10-12 07:53:16
2021-10-10 18:06:05
Julia Karolak CALERO Z
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
91 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-11 07:40:32
2021-10-10 17:02:46
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
90 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-11 07:40:39
2021-10-10 17:02:11
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
89 ACCEPTED 2021-10-11 07:40:46
2021-10-10 16:41:55
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
88 ACCEPTED 2021-10-11 07:40:50
2021-10-10 16:05:38
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 9a/L-Lic/L- Licencyjny, z oceną stylu jeźdźca
87 ACCEPTED 2021-10-11 12:32:56
2021-10-10 15:08:58
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
86 ACCEPTED 2021-10-12 11:50:36
2021-10-10 13:10:00
Weronika Winkler PALERMO
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
85 ACCEPTED 2021-10-12 11:50:54
2021-10-10 13:08:53
Weronika Piekarska PALERMO
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
84 ACCEPTED 2021-10-12 11:50:56
2021-10-10 13:07:58
Wiktoria Piekarska URIAS
  • 2x 9a/L-Lic/L- Licencyjny, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
83 ACCEPTED 2021-10-12 11:50:38
2021-10-10 13:07:26
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
82 ACCEPTED 2021-10-12 11:50:41
2021-10-10 13:06:50
Weronika Winkler KIATO
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
81 ACCEPTED 2021-10-15 07:18:51
2021-10-10 12:11:50
Marika Pieniaszek LINTON
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-11 07:42:12
2021-10-10 11:45:23
Weronika Wilska-Czarnecka INTRO DE MUZE
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-11 07:42:22
2021-10-10 11:43:44
Weronika Wilska-Czarnecka COOLIO S
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
78 ACCEPTED 2021-10-13 10:56:33
2021-10-10 11:28:56
Julia Szamp GREEN DAY
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
77 ACCEPTED 2021-10-11 07:42:31
2021-10-10 11:26:43
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x 2/P/P - zwykly
76 ACCEPTED 2021-10-15 08:44:33
2021-10-10 09:31:37
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
75 ACCEPTED 2021-10-15 08:44:36
2021-10-10 09:30:57
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
74 ACCEPTED 2021-10-15 07:45:16
2021-10-10 09:30:17
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
73 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:44
2021-10-09 20:29:47
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
72 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:46
2021-10-09 20:29:18
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
71 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:47
2021-10-09 20:28:54
Agata Piastowska COQUICKUCO G
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
70 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:58
2021-10-09 20:28:32
Paweł Czerniewicz BEST EDEN
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
69 ACCEPTED 2021-10-11 08:45:11
2021-10-09 20:18:05
Maria Jońca VALITO
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
68 ACCEPTED 2021-10-17 07:49:32
2021-10-09 17:51:23
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
67 ACCEPTED 2021-10-11 07:43:31
2021-10-09 14:58:15
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
66 ACCEPTED 2021-10-11 12:31:51
2021-10-08 21:31:49
Martyna Szczypa EL UNICO Z
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
65 ACCEPTED 2021-10-12 11:51:55
2021-10-08 14:49:10
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
64 ACCEPTED 2021-10-11 12:31:00
2021-10-08 14:38:27
Grzegorz Psiuk K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
63 ACCEPTED 2021-10-11 12:30:38
2021-10-08 14:33:32
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
62 ACCEPTED 2021-10-11 12:31:16
2021-10-08 14:33:11
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
61 ACCEPTED 2021-10-17 07:48:42
2021-10-08 14:32:39
Kaja Ignaszewska TIN LADEN
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
60 ACCEPTED 2021-10-11 12:30:00
2021-10-08 14:31:58
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
59 ACCEPTED 2021-10-11 12:36:45
2021-10-08 13:11:24
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
58 ACCEPTED 2021-10-13 13:24:07
2021-10-08 12:54:45
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
57 ACCEPTED 2021-10-13 13:24:09
2021-10-08 12:53:43
Zofia Ćwik IRALSINA
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
56 ACCEPTED 2021-10-13 13:24:11
2021-10-08 12:53:18
Magdalena Ćwik ORENA
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
55 ACCEPTED 2021-10-14 07:49:23
2021-10-08 12:52:16
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
54 ACCEPTED 2021-10-14 07:49:26
2021-10-08 12:51:42
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-08 08:43:55
2021-10-07 18:41:19
Valeriia Chebotar JANICE
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 5/CC/CC - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
  • 1x 27/CC/CC - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ - zwykły
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-08 08:43:52
2021-10-07 18:40:04
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
51 ACCEPTED 2021-10-12 22:47:23
2021-10-06 20:56:37
Paulina Piosik KALANI
  • 2x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
50 ACCEPTED 2021-10-15 10:05:40
2021-10-06 20:41:16
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
  • 1x 27/CC/CC - FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ - zwykły
49 ACCEPTED 2021-10-12 11:51:25
2021-10-06 15:28:20
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IDYLLA
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
48 ACCEPTED 2021-10-12 11:51:28
2021-10-06 15:27:45
Natalia Klóskowska MAMMA MIA
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
47 ACCEPTED 2021-10-12 11:51:30
2021-10-06 15:26:58
Natalia Klóskowska HALLE BERRY
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
46 ACCEPTED 2021-10-11 12:29:03
2021-10-06 07:28:17
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
45 ACCEPTED 2021-10-12 08:15:00
2021-10-06 07:27:49
Agata Borhardt GRADIANKA
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
44 ACCEPTED 2021-10-12 08:11:33
2021-10-05 10:53:10
Tomasz Olszewski CEVILLA S
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
43 ACCEPTED 2021-10-12 08:11:35
2021-10-05 10:48:06
Tomasz Olszewski ARROW Z
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
42 ACCEPTED 2021-10-13 10:45:09
2021-10-05 06:12:54
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
41 ACCEPTED 2021-10-13 10:45:11
2021-10-05 06:12:24
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
40 ACCEPTED 2021-10-11 12:32:20
2021-10-05 00:16:17
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
39 ACCEPTED 2021-10-13 10:52:31
2021-10-04 10:02:23
Nina Kortas NECTUS
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 08:37:41
2021-10-04 08:11:12
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
37 ACCEPTED 2021-10-13 10:52:57
2021-10-04 08:01:43
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
36 ACCEPTED 2021-10-13 10:48:07
2021-10-03 17:30:53
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 9a/L-Lic/L- Licencyjny, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
35 ACCEPTED 2021-10-11 13:22:07
2021-10-03 12:19:04
Natasza Wostal GRENADA
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
34 ACCEPTED 2021-10-04 07:30:42
2021-10-03 10:52:55
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
33 ACCEPTED 2021-10-06 09:26:31
2021-10-02 18:43:05
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 1x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
32 ACCEPTED 2021-10-06 09:26:34
2021-10-02 18:38:35
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
31 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:31
2021-09-30 20:40:35
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
30 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:18
2021-09-30 20:39:14
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 5/CC/CC - zwykly
29 ACCEPTED 2021-10-13 13:23:20
2021-09-30 20:38:16
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 26/C/C - FINAŁ RUNDY BURSZTYNOWEJ - zwykły
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-17 09:05:31
2021-09-30 14:21:21
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 6/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
27 ACCEPTED 2021-10-12 11:52:25
2021-09-30 10:22:58
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
26 ACCEPTED 2021-10-12 22:46:28
2021-09-30 09:15:11
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 2x 3/N/N - zwykly
  • 2x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
25 ACCEPTED 2021-09-30 13:19:27
2021-09-30 09:13:59
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-10-11 12:32:39
2021-09-29 10:40:58
Anna Janka TISJAN
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
23 ACCEPTED 2021-10-12 10:58:49
2021-09-28 15:34:51
Julia Rutkiewicz KATRINA
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
22 ACCEPTED 2021-10-05 09:27:06
2021-09-28 15:33:12
Magdalena Rutkiewicz MARAVELLA
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-12 22:46:19
2021-09-28 13:00:34
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
20 ACCEPTED 2021-09-29 08:07:24
2021-09-28 11:46:24
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 5/CC/CC - zwykly
19 ACCEPTED 2021-09-29 08:07:23
2021-09-28 11:46:04
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 4/C/C - zwykly
18 ACCEPTED 2021-09-30 08:24:55
2021-09-27 16:26:42
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
17 ACCEPTED 2021-09-30 08:24:57
2021-09-27 16:03:36
Tomasz Olszewski L CALVADOS SON
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
16 ACCEPTED 2021-09-28 08:00:21
2021-09-27 10:36:23
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 3/N/N - zwykly
15 ACCEPTED 2021-09-27 09:18:43
2021-09-27 07:15:09
Martyna Dubieniecka SANTORINI L
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
  • 1x 16/N/N - dwufazowy
  • 1x 17/C/C - dwufazowy
  • 1x 25/N/N - FINAŁ RUNDY PLATYNOWEJ - zwykły
14 ACCEPTED 2021-09-25 15:54:32
2021-09-24 22:04:14
Nadia Michałek BIBA
  • 1x 6/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 7/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 19/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY CUKIERKOWEJ - dwufazowy
  • 1x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
13 ACCEPTED 2021-10-13 10:56:54
2021-09-23 12:26:04
Zofia Pakur KALI
  • 1x 8/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 1x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
12 ACCEPTED 2021-10-13 10:56:56
2021-09-23 12:25:35
Zofia Pakur LEMINUS
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
11 ACCEPTED 2021-10-12 13:20:55
2021-09-21 09:57:24
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
10 ACCEPTED 2021-10-14 00:35:09
2021-09-21 09:56:11
Julia Wiese ONLY YOU
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 1x 2/P/P - zwykly
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
9 ACCEPTED 2021-10-12 13:21:03
2021-09-21 09:55:35
Julia Wiese EMIRO
  • 2x 1/L/L - zwykly
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/L/L - zwykły
8 ACCEPTED 2021-10-13 10:55:09
2021-09-18 17:45:23
Zuzanna Górska GULIA
  • 2x 9/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/L/L - zwykły
7 ACCEPTED 2021-09-30 13:18:57
2021-09-16 15:11:24
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 21/Mini LL/Mini LL (do 70 cm) -wyłącznie dla dużych koni - FINAŁ RUNDY BIAŁEJ - dwufazowy
  • 1x 22/LL/LL - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwufazowy
6 ACCEPTED 2021-09-30 13:19:03
2021-09-16 15:09:53
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 19/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY CUKIERKOWEJ - dwufazowy
  • 1x 20/Kuce 70/Kuce Mini LL (do 70 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY RÓŻOWEJ - dwufazowy
5 ACCEPTED 2021-10-01 10:42:53
2021-09-16 15:08:31
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 19/Kuce 50/Kuce (do 50 cm) – wyłącznie dla kuców - FINAŁ RUNDY CUKIERKOWEJ - dwufazowy
4 ACCEPTED 2021-09-24 12:04:21
2021-09-15 22:15:55
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 3/N/N - zwykly
  • 1x 4/C/C - zwykly
3 ACCEPTED 2021-10-12 07:53:14
2021-09-13 22:35:52
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 14/L/L - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 24/P/P - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - zwykły
2 ACCEPTED 2021-09-24 12:04:15
2021-09-13 17:43:18
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 5/CC/CC - zwykly
  • 1x 18/CC/CC - dwufazowy
1 ACCEPTED 2021-09-24 12:04:11
2021-09-09 11:23:27
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 14/L/L - zwykły
  • 2x 23/L/L - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (J.)
O047156
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
4. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
5. Bieńkowska Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
6. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
7. Borhardt Agata Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O056683
8. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
9. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (J.)
O062566
10. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
O057797
11. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
12. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
13. Czarnecki Dawid Equireno
S
O003411
14. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
15. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
16. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
17. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
18. Długosz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O066521
19. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
20. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
21. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000 (MJ.)
O022289
22. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
10210175
23. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
24. Eliks Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006607
25. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
26. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
27. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
28. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
29. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
30. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
31. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
32. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
33. Głogowska Nina Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O063589
34. Głogowska Victoria Kj Stajnia jaruzyn
2007 (JM.)
O050263
35. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
36. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
37. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
38. Hejger Marta Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006053
39. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
40. Ignaszewska Kaja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O057935
41. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
42. Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O021076
43. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
O051283
44. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
45. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (JM.)
O050334
46. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
47. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
48. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
49. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
50. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
51. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
52. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
53. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
54. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
55. Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O050057
56. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
57. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
58. Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O055762
59. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
60. Kuźmicz Krystyna SKJ
2006 (JM.)
O052450
61. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
62. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
63. Markiewicz Milena brak
2009 (JM.)
O056783
64. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
65. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
66. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
67. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
68. Nowosielska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
O041628
69. Obrzud Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O046663
70. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
71. Olesińska Weronika Klub Jeździecki Arpav
S
O054920
72. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
73. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
74. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
75. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
76. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
77. Pawluczuk Marek JKS u Robsonów
S
O000482
78. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
79. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
80. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O054591
81. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
82. Piekarska Weronika KJ żarnowo
2010 (Mł.)
O059214
83. Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2008 (JM.)
O059215
84. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
85. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
86. Pieniaszek Marika KJ Grek Sp. z o.o.
2009 (JM.)
.
87. Piosik Paulina Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O063193
88. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
89. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
90. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
91. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
92. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
93. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
94. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
95. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
96. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
97. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
98. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
99. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
100. Rochowicz Julia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O063192
101. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
102. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
103. Rogala Karolina Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O008833
104. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
105. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
106. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
107. Runiewicz Hanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
O064275
108. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
109. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
110. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
111. Skwierawska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O061062
112. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
113. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
114. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
115. Suchecka Grażyna KJ Iskra Sztum
S
O045903
116. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
117. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
118. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
119. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O048302
120. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
121. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
122. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
123. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
124. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
125. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
126. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
127. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
128. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
129. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
130. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
131. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
132. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
133. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
134. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O062112
135. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
136. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O035505
137. Ziółkowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

175

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
2.

74

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
3.

75

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
4.

169

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
5.

44

ARROW Z Z POL 2016 wałach siwa/kuc:172 F: Arko III
M: Definitely
K033045 056015Z55690316
6.

167

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
7.

28

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
8.

170

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
9.

157

BAWARIA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Gram
M: Brytania
K032212 616007610059512
10.

36

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/177 F: Concert
M: Birma
K026071 616009610204009
11.

176

BERNI AA MAŁOPOLSKA AA POL 2017 wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Armani
M: Basara
brak 616006550101017
12.

77

BEST EDEN WLKP POL 2009 wałach kara/180 F: Etos / Sambór
M: Bahama / Seul
K022788 616009530248009
13.

108

BIBA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K019920 999640084704
14.

150

BORSALINO KUC POL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K028362 056022000251442
15.

160

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
16.

128

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
17.

87

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
18.

64

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
19.

126

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
20.

107

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
21.

184

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
22.

59

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
23.

81

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
24.

60

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
25.

89

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I / Capitol I
M: Ocara I / Corrado I
K011154 DE421000223507
26.

106

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
27.

171

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
28.

130

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
29.

62

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
30.

21

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
31.

45

CEVILLA S SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Leoville
M: Centina S
K018082 616009520043209
32.

136

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
33.

2

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
34.

41

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
35.

148

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
36.

40

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
37.

162

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
38.

134

COOLIO S SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Comilfo Plus Z / Comme il Faut
M: Calvada S / Calvados Z
K031328 A0016203S
39.

76

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH LTU 2015 klacz kara/170 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
40.

138

CORSTAR HOL GER 2011 wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX / Contender
K023722 DE421000203911
41.

172

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
42.

178

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Ravenna Z/ Chicago I Z
K027117 616009520042014
43.

166

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
44.

164

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Kara III / Carthago Z
K031086 056015Z55674716
45.

110

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
46.

54

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
47.

94

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 616 006 66 03484 17
48.

132

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 .
49.

139

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:- F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
50.

141

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
51.

103

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
52.

127

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
53.

185

DOLMEN MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
K027640
54.

182

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
55.

80

EL UNICO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: E-STAR
M: ZICORA h
K031195 056015Z55598418
56.

102

ELISKA Słowacka Gorącokrwista POL 2007 klacz gniada/161 F: br.d.
M: Elzika / Quido
K031867 703001486106207
57.

123

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
58.

8

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
59.

129

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
60.

101

FELICITY SP POL 2016 klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa
K029176 6160095300666616
61.

29

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
62.

5

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
63.

37

G'MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
64.

135

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
65.

179

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
66.

83

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
67.

100

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 616009610088413
68.

58

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
69.

119

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
70.

125

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
71.

181

GOLIAT KWPN POL 2011 wałach skarogniada/170 F: Cassini Boy Jr
M: Ulevastrona
Brak 528003201110402
72.

48

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
73.

38

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
74.

73

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
75.

35

GRENADA SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Gracja
K031584 616009640053316
76.

6

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/161 F: -
M: -
K032531 616009520081516
77.

111

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
78.

72

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
79.

49

HALLE BERRY SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Stakkatol
M: Hurysa
K031281 616009530085617
80.

25

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
81.

65

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
K030814 616006580457812
82.

26

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
83.

115

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
84.

112

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
85.

51

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius /
M: Isabell / It's Me Du Mesmil
K029375 616020530175615
86.

133

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise de Muze
M: Linda
K026374 528003201300130
87.

56

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
88.

144

ISGAAR DRP NED 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
89.

120

JANICE BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/- F: Udarco Van Overis / Darco
M: Topia Van De Padenborre / Ohio Van De Padenborre D'02
K031258 056002W00293897
90.

152

JANTAR MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/mk:147 F: Hindus
M: Jej łaskawość
brak 616006590231909
91.

122

JAR SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Almanzor L/ Accord II
M: Jara/ Revel
K030089 616009600118514
92.

82

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
93.

4

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
94.

52

KALANI KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/172 cm F: Anemoon
M: Firestone
brak 528003201501217
95.

14

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
96.

42

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
97.

98

KAMIKAZE SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Rugby
M: Karioka
K013857 009580696007
98.

79

KAPRIOLA WLKP POL 2010 Klacz gniada/170 F: Poll
M: Kontra Makker
K028842 ...
99.

145

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
100.

161

KATRINA TYP SZLACHETNY POL BRAK klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
BRAK 616999530232214
101.

168

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
102.

69

KIATO SP POL 2012 klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Karaoke / Burgund
K027051 616999510373312
103.

57

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
104.

173

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
105.

147

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
brak 616 013 52 00435 16
106.

131

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
107.

183

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady Jump I
K023233 616009600245013
108.

15

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
109.

143

LAJOLIE 5 HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidamderevel
K027568 DE421000044513
110.

165

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
111.

99

LEGOLAS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie
K033065 616006570068616
112.

13

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:149 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
K028860 528008080117808
113.

151

LEWANTE WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/168 F: Landacord
M: Galina
brak DE441411195609
114.

153

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
115.

70

LINTON WIOLKOPOLSKA POL 2010 Ogier gniada/164 F: heleris
M: lemioniada
K017466 616007600248210
116.

149

LITTLE EAR WELSH PONNY SWE 2002 ogier siwa/kuc:127 F: Kulltorps Yrrol / Paddock Camarque
M: Köhls Nana / Horshaga Manolito
K030145 35026675
117.

16

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
118.

92

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
119.

124

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
120.

95

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
121.

118

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
122.

50

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/158 F: Contender Son / Contendro
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
123.

116

MARAVELLA Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/165 F: Aravel Waro
M: Magia
K024666 POL009520042207
124.

86

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
125.

63

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
126.

32

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
127.

177

MONTCALM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach siwa/162 F: Montmartre
M: Esteraza
brak 250259600549937
128.

33

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017 616009520016912
129.

39

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
130.

155

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
K029634 45678981
131.

137

NICCO TYP SZLACH. POL 2012 wałach gniada/160 F: nn
M: nn
K028134 616999661494812
132.

163

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
133.

142

NO LIMIT 60 OLD GER 2008 klacz gniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Fortuna / Cordalme
K017145 DE433330971208
134.

34

NURIA - SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
135.

114

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K029861 616999640086411
136.

9

ONLY YOU OLD POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I / Corolus
M: Oh Wiskey / Canto
K031943 DE418182520015
137.

55

ORENA SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 616009670029713
138.

93

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
139.

66

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528
140.

105

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
141.

97

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
142.

61

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
K022904 616013600096912
143.

146

POMMELINE VAN T WELTHOF D 20 Belgian Warmblood POL 2015 klacz jasnokasztanowata/165 F: EMERALD VAN T RUYTERSHOF
M: INE POMME VAN T WELTHOF
K030671 UELN 056002W00311951
144.

154

QUINTANA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 616009640049616
145.

174

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
146.

53

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
147.

113

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
148.

10

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
149.

90

RIRONDINE SP POL 2011 klacz gniada/- F: Arezzo VDL
M: Rebelia / Animo
K024528 A0007298S
150.

84

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
K028668
151.

68

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
152.

109

SANTORINI L HOLST GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE421000142111
153.

3

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
154.

91

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
155.

85

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
K029331 0
156.

24

TISJAN DWB DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano / Hors La Loi II
M: U.N. / Aston
K019509 208333DW0406699
157.

140

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
158.

96

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: Tara Texass
K027048 POL013670165307
159.

67

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
160.

78

VALITO HAN. POL 2007 wałach kasztanowata/162 F: Valentino
M: Nn
K032137 00
161.

180

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
162.

159

VOUCHER DK Z ZANGERSHEIDE NED 2017 klacz kara/167 F: Vagrant Z
M: Glamour DK Z
Brak 0000
163.

156

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Kietlów
400
350
600
SUM:
1350.00
Bemong Maria KJ Galiny
20
30
SUM:
50.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
40
330
SUM:
370.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
100
200
SUM:
300.00
Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
80
150
SUM:
230.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
80
80
250
350
SUM:
760.00
Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
SUM:
150.00
Czarnecki Dawid Equireno
300
SUM:
300.00
Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
40
SUM:
40.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
70
SUM:
70.00
Gawęda Julianna Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
40
300
SUM:
340.00
Hejger Marta Polski Polo Klub Secymin Polski
30
150
SUM:
180.00
Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
40
SUM:
40.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
50
SUM:
50.00
Janka Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
60
SUM:
310.00
Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
30
40
SUM:
70.00
Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Kamińska Zofia Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
200
60
150
SUM:
410.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
150
250
550
SUM:
950.00
Klebba Natalia KJ Arpav
30
SUM:
30.00
Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
40
90
SUM:
130.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
150
SUM:
150.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
150
60
50
SUM:
260.00
Milewska Julia JKS Barłomino
300
SUM:
300.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
180
SUM:
180.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
130
SUM:
130.00
Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
90
SUM:
90.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
100
50
SUM:
150.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
40
80
200
SUM:
320.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
100
SUM:
100.00
Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
70
SUM:
70.00
Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
80
SUM:
80.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
70
SUM:
70.00
Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
80
SUM:
80.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
400
SUM:
400.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
250
SUM:
250.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
100
SUM:
100.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
50
60
SUM:
110.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
250
SUM:
250.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
200
200
200
100
150
SUM:
850.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
40
SUM:
40.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Rochowczyk Olga SKJ
30
SUM:
30.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
130
SUM:
130.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
250
SUM:
250.00
Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
300
SUM:
300.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
70
SUM:
70.00
Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Sobótka Maciej JKS BALOTADE
200
SUM:
200.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
30
40
SUM:
70.00
Sylwester Nadia Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
90
SUM:
90.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
150
40
30
50
SUM:
270.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
50
500
200
SUM:
750.00
Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
70
SUM:
70.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
120
50
40
SUM:
210.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
200
SUM:
200.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
400
350
SUM:
750.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
DALTON 24 (110)
2021-10-15
22
Babiak Filip
KJ Kietlów
GUSTIQUE (111)
2021-10-15
8
2021-10-16
2021-10-17
3
400
IBLUE (112)
2021-10-15
6
2021-10-15
1
350
2021-10-16
12
2021-10-17
1
600
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (175)
2021-10-15
6
20
2021-10-15
10
2021-10-16
10
30
2021-10-16
26
2021-10-17
2021-10-17
27
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (59)
2021-10-16
29
2021-10-17
10
CARDHU (60)
2021-10-16
10
40
2021-10-17
3
330
Bieńkowska Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-10-16
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-10-16
1
2021-10-16
19
2021-10-17
22
2021-10-17
Borhardt Agata
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-15
1
2021-10-16
12
2021-10-17
21
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2021-10-15
23
2021-10-15
4
100
2021-10-16
3
200
2021-10-16
2021-10-17
10
JANICE (120)
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
5
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (131)
2021-10-15
13
2021-10-15
2021-10-16
4
80
2021-10-16
2021-10-17
3
150
2021-10-17
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (103)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
37
2021-10-17
26
2021-10-17
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
ORENA (55)
2021-10-16
22
2021-10-16
14
2021-10-17
7
80
2021-10-17
20
2021-10-16
5
80
2021-10-16
15
2021-10-17
2
250
2021-10-17
2
350
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-10-16
31
2021-10-16
26
2021-10-17
18
2021-10-17
6
150
Czarnecki Dawid
Equireno
CRUZ S (178)
2021-10-15
1
300
2021-10-16
2021-10-16
3
Czech Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CAMELIA (184)
2021-10-16
27
2021-10-17
23
2021-10-17
2021-10-16
Czerniewicz Paweł
CSJ Coval Pogórze
2021-10-16
2021-10-16
8
40
2021-10-17
2021-10-17
Dawczak Zuzanna
KJ Arpav
2021-10-15
33
2021-10-15
23
2021-10-16
38
2021-10-16
38
2021-10-17
16
2021-10-17
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (91)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Długosz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
21
2021-10-16
1
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-15
1
2021-10-15
9
2021-10-16
8
2021-10-16
1
2021-10-17
6
2021-10-17
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-10-15
1
2021-10-15
32
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
3
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
BERNI AA (176)
2021-10-16
1
2021-10-16
13
Dubieniecka Martyna
Sopocki KJ
2021-10-15
16
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
9
2021-10-17
6
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GOLIAT (181)
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
43
2021-10-16
18
EDESSO (182)
2021-10-15
5
2021-10-17
3
Eliks Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMEN (185)
2021-10-15
20
2021-10-15
2021-10-16
36
2021-10-16
2021-10-17
18
2021-10-17
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
GEPPETTO (179)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (180)
2021-10-16
34
2021-10-16
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-10-15
5
70
2021-10-15
10
2021-10-16
13
2021-10-17
9
2021-10-17
4
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (97)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
12
2021-10-17
7
2021-10-17
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (42)
2021-10-15
8
2021-10-15
25
2021-10-16
12
40
2021-10-16
19
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2021-10-15
19
2021-10-15
7
40
2021-10-16
25
2021-10-16
21
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-10-16
44
2021-10-16
28
2021-10-17
22
2021-10-17
22
Głogowska Nina
Sopocki KJ
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
3
2021-10-17
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jaruzyn
2021-10-16
44
2021-10-16
1
2021-10-17
8
2021-10-17
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GULIA (6)
2021-10-15
23
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
44
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (3)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
5
2021-10-17
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (53)
2021-10-16
42
2021-10-17
21
2021-10-16
23
2021-10-17
38
2021-10-16
37
2021-10-16
24
2021-10-17
15
40
2021-10-17
1
300
Hejger Marta
Polski Polo Klub Secymin Polski
CORSTAR (138)
2021-10-15
6
30
2021-10-16
4
150
2021-10-17
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
GINEWRA (83)
2021-10-16
24
2021-10-16
2021-10-17
13
40
2021-10-17
24
2021-10-16
1
2021-10-16
17
2021-10-17
11
2021-10-17
26
Ignaszewska Kaja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-10-16
2021-10-16
21
2021-10-17
23
2021-10-16
46
2021-10-17
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
KJ Jackiewiczów
IDYLLA (51)
2021-10-15
20
2021-10-15
12
2021-10-16
11
50
2021-10-17
23
Janka Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
TISJAN (24)
2021-10-16
36
2021-10-16
11
2021-10-17
4
250
2021-10-17
9
60
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (78)
2021-10-15
1
2021-10-15
23
2021-10-16
1
2021-10-16
32
2021-10-17
10
2021-10-17
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-15
15
2021-10-15
2021-10-16
12
30
2021-10-16
2021-10-17
12
40
2021-10-17
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2021-10-16
5
100
2021-10-17
15
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (113)
2021-10-15
23
2021-10-15
2021-10-16
33
2021-10-16
2021-10-17
4
100
2021-10-17
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-15
1
200
2021-10-15
14
2021-10-16
7
60
2021-10-17
4
150
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-10-15
5
50
2021-10-16
41
2021-10-17
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-10-15
11
2021-10-16
12
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-10-15
15
2021-10-15
3
150
2021-10-16
3
250
2021-10-17
1
550
2021-10-17
31
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-10-16
11
30
2021-10-16
2021-10-17
30
2021-10-17
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (132)
2021-10-15
1
2021-10-15
2
2021-10-17
29
2021-10-17
13
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
38
2021-10-16
21
2021-10-15
1
2021-10-15
23
2021-10-16
21
2021-10-16
21
2021-10-17
36
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (39)
2021-10-15
14
2021-10-15
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub Secymin Polski
CEZANNE V (136)
2021-10-15
16
2021-10-15
18
2021-10-16
9
40
2021-10-17
6
90
2021-10-16
NICCO (137)
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-15
2021-10-17
2021-10-17
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (4)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
4
2021-10-17
6
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (40)
2021-10-15
12
2021-10-15
17
2021-10-16
2
150
2021-10-16
23
2021-10-17
28
2021-10-17
28
Kraśko Aleksander
LKJ Gałkowo
2021-10-15
1
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
4
2021-10-17
BORSALINO (150)
2021-10-15
1
2021-10-15
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-17
15
2021-10-16
1
2021-10-17
Ferenstein- Kraśko Karolina
LKJ w Gałkowie
OSI (93)
2021-10-15
19
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
OSI (93)
2021-10-15
15
2021-10-16
15
2021-10-16
25
2021-10-17
21
Kuźmicz Krystyna
SKJ
BAWARIA (157)
2021-10-15
1
2021-10-15
23
2021-10-16
1
2021-10-16
21
2021-10-17
2021-10-17
Kwintkiewicz Pola
PLJ
2021-10-16
1
2021-10-16
12
2021-10-17
2
2021-10-17
12
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
FELICITY (101)
2021-10-15
1
150
2021-10-15
2021-10-16
6
60
2021-10-16
2021-10-17
7
50
2021-10-17
Markiewicz Milena
brak
JANTAR (152)
2021-10-16
21
2021-10-16
38
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (127)
2021-10-16
39
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (108)
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-17
2
2021-10-17
2021-10-16
1
Milewska Julia
JKS Barłomino
2021-10-15
21
2021-10-15
13
2021-10-16
38
2021-10-16
2
300
2021-10-17
14
2021-10-17
8
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2021-10-15
2
180
2021-10-17
19
2021-10-16
14
Nowosielska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CEQ-AS (21)
2021-10-17
19
2021-10-17
32
Obrzud Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
MONTCALM (177)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-10-15
9
2021-10-16
30
2021-10-17
5
130
2021-10-17
2021-10-15
18
2021-10-16
23
Olesińska Weronika
Klub Jeździecki Arpav
ELISKA (102)
2021-10-17
6
2021-10-17
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-10-15
24
2021-10-15
2021-10-16
27
2021-10-16
19
2021-10-15
21
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
14
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
ARROW Z (44)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
21
2021-10-16
1
2021-10-15
17
2021-10-15
11
2021-10-16
16
2021-10-16
6
90
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
BUTTERFLY (160)
2021-10-15
3
100
2021-10-16
8
50
2021-10-17
16
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (13)
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-16
1
2021-10-16
21
2021-10-17
1
2021-10-17
KALI (14)
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-16
1
2021-10-17
24
2021-10-16
1
2021-10-17
2
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-10-16
28
2021-10-16
2021-10-17
35
2021-10-17
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
2021-10-17
9
40
2021-10-17
35
ARAMIS KP (169)
2021-10-16
21
2021-10-16
27
2021-10-17
5
80
2021-10-17
3
200
2021-10-16
20
2021-10-16
45
2021-10-17
21
2021-10-17
33
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
2021-10-16
32
2021-10-17
7
100
LARIDOR (165)
2021-10-15
2021-10-16
22
2021-10-16
34
2021-10-17
13
2021-10-17
11
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
QUIRIN (174)
2021-10-16
35
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-17
17
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
ANAWA (74)
2021-10-16
37
2021-10-16
31
2021-10-17
2021-10-17
12
2021-10-16
38
2021-10-16
8
70
2021-10-17
2021-10-17
27
2021-10-16
15
2021-10-16
2021-10-17
25
2021-10-17
Piekarska Weronika
KJ żarnowo
PALERMO (66)
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
6
2021-10-17
17
Piekarska Wiktoria
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
URIAS (67)
2021-10-15
1
2021-10-16
35
2021-10-16
13
2021-10-17
8
80
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-10-15
26
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-17
23
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-10-15
9
2021-10-16
2021-10-17
8
2021-10-15
2021-10-16
33
Pieniaszek Marika
KJ Grek Sp. z o.o.
LINTON (70)
2021-10-15
2021-10-15
23
2021-10-17
19
2021-10-15
23
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Piosik Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
KALANI (52)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
38
2021-10-17
4
2021-10-17
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (166)
2021-10-16
1
2021-10-16
25
2021-10-17
9
2021-10-17
6
70
2021-10-16
40
2021-10-16
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-10-15
4
80
2021-10-15
19
2021-10-16
2021-10-16
29
2021-10-17
12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-10-16
30
2021-10-17
1
400
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-10-16
17
2021-10-16
2
250
2021-10-17
17
2021-10-17
4
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (130)
2021-10-16
39
2021-10-16
18
2021-10-17
25
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-10-16
4
100
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CLAUDIUS (148)
2021-10-16
20
2021-10-16
9
50
2021-10-17
10
60
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-10-16
32
2021-10-16
35
2021-10-17
20
2021-10-17
16
QUINTANA (154)
2021-10-17
1
250
2021-10-17
19
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NEWCASTLE (155)
2021-10-16
1
200
2021-10-16
2
200
2021-10-17
2
200
2021-10-17
29
WOLVERINE (156)
2021-10-16
3
100
2021-10-16
3
150
2021-10-17
30
2021-10-17
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (130)
2021-10-17
11
40
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
POLLY (61)
2021-10-15
1
2021-10-15
9
2021-10-17
2021-10-16
1
2021-10-16
21
2021-10-17
5
CENTAUR (62)
2021-10-15
10
2021-10-15
22
2021-10-16
38
2021-10-16
36
2021-10-17
17
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2021-10-15
11
2021-10-16
QUINTANA (154)
2021-10-15
7
20
2021-10-16
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (38)
2021-10-15
5
30
2021-10-15
27
2021-10-16
22
2021-10-16
40
2021-10-17
31
2021-10-17
Rochowicz Julia
Sopocki KJ
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-17
3
2021-10-17
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Rogala Karolina
Sopocki KJ
JAR (122)
2021-10-15
21
2021-10-15
17
2021-10-16
34
2021-10-16
ELTANI (123)
2021-10-15
2
130
Rogala Karolina
Sopocki KJ
2021-10-15
12
LAJOLIE 5 (143)
2021-10-15
14
2021-10-15
10
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
LEWANTE (151)
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (173)
2021-10-15
1
250
2021-10-16
13
2021-10-16
2021-10-17
13
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
LORD FEIN (124)
2021-10-15
24
2021-10-15
20
2021-10-16
1
300
2021-10-17
14
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (58)
2021-10-16
6
70
2021-10-16
40
Runiewicz Hanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (100)
2021-10-15
1
2021-10-15
33
2021-10-17
14
2021-10-17
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
KATRINA (161)
2021-10-15
14
2021-10-15
33
2021-10-16
1
2021-10-16
46
2021-10-17
25
2021-10-17
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
MARAVELLA (116)
2021-10-15
1
2021-10-15
23
2021-10-16
38
2021-10-16
21
2021-10-17
20
2021-10-17
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-15
1
2021-10-15
13
2021-10-16
12
2021-10-16
12
Skwierawska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-17
5
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-16
7
50
2021-10-16
2021-10-17
16
2021-10-17
25
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
2021-10-15
2
200
2021-10-16
16
2021-10-16
10
2021-10-17
11
2021-10-15
2021-10-15
13
2021-10-16
21
2021-10-17
34
2021-10-16
41
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2021-10-15
4
100
2021-10-15
11
Suchecka Grażyna
KJ Iskra Sztum
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
21
2021-10-16
2021-10-17
7
2021-10-17
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-10-16
9
30
2021-10-16
14
2021-10-17
10
40
2021-10-17
11
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (114)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
5
2021-10-17
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
2021-10-16
41
2021-10-16
33
2021-10-17
32
2021-10-17
8
50
Szamp Julia
Sopocki KJ
2021-10-15
2021-10-15
8
2021-10-15
16
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (135)
2021-10-15
25
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (135)
2021-10-16
1
250
2021-10-17
15
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
2021-10-15
2021-10-15
3
2021-10-16
31
2021-10-16
2021-10-17
20
2021-10-17
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
21
2021-10-16
29
2021-10-17
32
2021-10-17
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
COMET 235 (162)
2021-10-15
2021-10-16
7
2021-10-17
7
2021-10-15
2021-10-16
17
2021-10-17
9
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2021-10-15
3
90
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
26
2021-10-17
27
2021-10-17
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (37)
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
21
2021-10-17
3
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (167)
2021-10-15
23
2021-10-15
3
150
2021-10-16
11
40
2021-10-16
18
2021-10-17
2021-10-17
26
2021-10-15
7
30
2021-10-15
13
2021-10-16
39
2021-10-16
10
50
2021-10-17
2021-10-17
24
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2021-10-15
6
50
2021-10-15
12
2021-10-16
24
2021-10-16
8
2021-10-17
2
500
ENZO (129)
2021-10-15
8
2021-10-15
7
2021-10-16
20
2021-10-16
4
200
2021-10-17
18
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
LAJOLIE 5 (143)
2021-10-16
29
2021-10-17
37
2021-10-17
ISGAAR (144)
2021-10-15
23
2021-10-17
2
2021-10-17
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
EMIRO (8)
2021-10-15
9
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
39
2021-10-17
2021-10-15
2021-10-15
26
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
5
70
2021-10-16
2021-10-17
34
2021-10-17
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2021-10-16
6
2021-10-17
2
2021-10-16
2
2021-10-17
JANICE (120)
2021-10-15
2021-10-16
7
80
2021-10-17
2021-10-15
18
2021-10-15
9
2021-10-16
5
2021-10-17
12
COOLIO S (134)
2021-10-15
25
2021-10-15
2021-10-16
43
2021-10-16
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
PALERMO (66)
2021-10-15
1
2021-10-15
2
120
2021-10-15
2021-10-16
13
2021-10-17
24
2021-10-17
26
KIATO (69)
2021-10-15
4
50
2021-10-15
2021-10-17
14
40
2021-10-16
28
2021-10-16
42
2021-10-17
36
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-10-16
37
2021-10-17
5
200
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-10-15
22
2021-10-15
2021-10-16
16
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-17
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2021-10-16
21
2021-10-16
1
2021-10-17
4
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-10-16
1
400
2021-10-16
1
350
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
GRENADA (35)
2021-10-15
24
2021-10-15
2021-10-16
45
2021-10-16
2021-10-17
40
2021-10-17
Ziółkowska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-16
44
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-17
18
2021-10-17
2021-10-16
21
2021-10-16
1
2021-10-17
22
2021-10-17
2021-10-15
33
2021-10-15
1

Number of Riders: 137

Number of Horses: 163

The sum of prizes: 14 380.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl