Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

I eliminacja JumpOff 2021/2022; Halowe Zawody Regionalne w skokach.

9-10.10.2021

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
180 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-07 07:30:59
2021-10-06 19:10:28
Grzegorz Psiuk CLAUDIUS
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
179 ACCEPTED 2021-10-07 11:45:30
2021-10-06 16:54:55
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
178 ACCEPTED 2021-10-07 10:26:51
2021-10-06 16:54:24
Konrad Mański JARSINA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
177 ACCEPTED 2021-10-06 16:53:25
2021-10-06 16:48:31
Antonina Buszan LEONIA P
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
176 ACCEPTED 2021-10-06 17:13:22
2021-10-06 12:21:08
Weronika Olesińska ELISKA
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
175 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-06 12:05:27
2021-10-06 12:00:17
Filip Zdanowski BEAUTY C
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
174 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-06 11:10:18
2021-10-06 10:58:49
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
173 ACCEPTED 2021-10-06 12:11:32
2021-10-05 22:08:31
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
172 ACCEPTED 2021-10-06 07:52:10
2021-10-05 21:13:13
Alicja Bardzik KARINA
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
171 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-05 21:59:18
2021-10-05 20:03:52
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
170 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-05 21:59:14
2021-10-05 20:02:58
Filip Falkiewicz HARD ROCK
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
169 ACCEPTED 2021-10-08 11:39:37
2021-10-05 19:56:08
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
168 ACCEPTED 2021-10-05 21:58:50
2021-10-05 14:50:29
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
167 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:54
2021-10-05 14:18:18
Marta Benkowska LUSZYN
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
166 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-06 07:33:48
2021-10-05 14:00:24
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
165 ACCEPTED 2021-10-08 08:26:35
2021-10-05 11:56:51
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
164 ACCEPTED 2021-10-08 08:26:37
2021-10-05 11:55:23
Marek Pawluczuk ARAMIS KP
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
163 ACCEPTED 2021-10-08 08:26:40
2021-10-05 11:54:51
Marek Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
162 ACCEPTED 2021-10-08 08:32:59
2021-10-05 11:53:51
Kamila Pleskacz KAWAVANTOS VTH
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
161 ACCEPTED 2021-10-08 08:33:01
2021-10-05 11:53:09
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
160 ACCEPTED 2021-10-05 10:31:09
2021-10-05 09:56:04
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
159 ACCEPTED 2021-10-05 21:58:46
2021-10-05 08:48:41
Dominika Długosz TARTAN
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
158 ACCEPTED 2021-10-07 11:47:18
2021-10-05 08:41:24
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
157 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-05 09:12:00
2021-10-05 08:33:58
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
156 ACCEPTED 2021-10-05 07:24:03
2021-10-05 07:08:22
Julia Milewska CLAUDIUS
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
155 ACCEPTED 2021-10-05 07:24:07
2021-10-04 20:05:51
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
154 ACCEPTED 2021-10-05 07:24:00
2021-10-04 19:46:08
Pola Cichla DIANA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
153 ACCEPTED 2021-10-05 07:23:55
2021-10-04 19:13:30
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
152 ACCEPTED 2021-10-05 07:23:52
2021-10-04 18:25:52
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
151 ACCEPTED 2021-10-07 07:30:47
2021-10-04 17:41:35
Victoria Ferjan CONTENDROS
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
150 ACCEPTED 2021-10-05 14:22:02
2021-10-04 17:26:21
Weronika Ziółkowska POMMELINE VAN T WELTHOF D 20
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
149 ACCEPTED 2021-10-05 14:22:05
2021-10-04 17:25:33
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
148 ACCEPTED 2021-10-08 11:47:30
2021-10-04 16:29:48
Milena Markiewicz JANTAR
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
147 ACCEPTED 2021-10-05 07:23:47
2021-10-04 16:21:24
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
146 ACCEPTED 2021-10-05 07:23:46
2021-10-04 14:19:31
Małgorzata Marcinkowska FELICITY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
145 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-04 13:46:18
2021-10-04 13:37:41
Justyna Kopko BONO
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
144 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-04 13:46:16
2021-10-04 13:37:27
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
143 ACCEPTED 2021-10-05 07:49:31
2021-10-04 10:42:14
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
142 ACCEPTED 2021-10-07 11:48:51
2021-10-04 10:02:01
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
141 ACCEPTED 2021-10-04 09:26:43
2021-10-04 09:18:29
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
140 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-04 09:05:32
2021-10-04 07:53:53
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
139 ACCEPTED 2021-10-05 10:32:29
2021-10-04 07:52:39
Julia Rochowicz KAMIKAZE
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
138 ACCEPTED 2021-10-07 10:42:52
2021-10-04 07:52:01
Ewa Kozielczyk BURSZTYN
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
137 ACCEPTED 2021-10-05 07:23:11
2021-10-04 07:51:54
Krystyna Kuźmicz BAWARIA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
136 ACCEPTED 2021-10-07 07:30:22
2021-10-04 07:51:02
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
135 ACCEPTED 2021-10-04 11:00:17
2021-10-04 07:50:27
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
134 ACCEPTED 2021-10-08 12:47:05
2021-10-03 22:32:33
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
133 ACCEPTED 2021-10-06 11:11:42
2021-10-03 22:16:54
Beniamin Tomaszewski TAJGA
  • 1x 7/N/N - zwykły
132 ACCEPTED 2021-10-06 11:11:47
2021-10-03 22:16:28
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 8/C/C - zwykły
131 ACCEPTED 2021-10-06 09:01:50
2021-10-03 22:15:45
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
130 ACCEPTED 2021-10-08 08:25:35
2021-10-03 22:15:05
Beniamin Tomaszewski DAVA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
129 ACCEPTED 2021-10-08 08:25:38
2021-10-03 22:14:31
Beniamin Tomaszewski CHARLIE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
128 ACCEPTED 2021-10-07 07:30:36
2021-10-03 21:25:56
Magdalena Szczechura MOLLY C
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
127 ACCEPTED 2021-10-07 07:30:39
2021-10-03 21:24:15
Magdalena Szczechura DAFNE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
126 ACCEPTED 2021-10-06 10:41:18
2021-10-03 19:49:09
Lena Zabłocka BŁYSZCZEK
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
125 ACCEPTED 2021-10-04 07:17:40
2021-10-03 18:31:04
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 7/N/N - zwykły
124 ACCEPTED 2021-10-05 07:50:28
2021-10-03 17:31:43
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
123 ACCEPTED 2021-10-04 07:17:34
2021-10-03 16:47:30
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
122 ACCEPTED 2021-10-04 11:50:36
2021-10-03 12:35:28
Adrianna Łopucka CON SUERTE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
121 ACCEPTED 2021-10-04 07:17:00
2021-10-03 10:49:17
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
120 ACCEPTED 2021-10-04 07:16:58
2021-10-03 10:46:51
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
119 ACCEPTED 2021-10-06 09:41:50
2021-10-02 20:22:11
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
118 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-06 12:02:26
2021-10-02 20:04:02
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
117 ACCEPTED 2021-10-04 07:16:17
2021-10-02 20:01:27
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
116 ACCEPTED 2021-10-04 07:16:15
2021-10-02 18:22:41
Karolina Rogala LEWANTE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
115 ACCEPTED 2021-10-08 08:27:09
2021-10-02 09:45:37
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
114 ACCEPTED 2021-10-04 07:16:05
2021-10-01 23:29:31
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
113 ACCEPTED 2021-10-04 07:16:03
2021-10-01 23:29:16
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
112 ACCEPTED 2021-10-05 10:45:47
2021-10-01 21:43:35
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
111 ACCEPTED 2021-10-04 07:15:45
2021-10-01 21:41:42
Agnieszka Racka WOLVERINE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
110 ACCEPTED 2021-10-04 07:15:43
2021-10-01 21:40:46
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
109 ACCEPTED 2021-10-08 08:26:18
2021-10-01 21:12:09
Maja Kwiatkowska CELESTIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
108 ACCEPTED 2021-10-05 07:49:58
2021-10-01 10:02:51
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
107 ACCEPTED 2021-10-06 17:12:51
2021-10-01 08:34:39
Blanka Szymańska BELLA CATANA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
106 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:11
2021-09-30 11:58:21
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
105 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:13
2021-09-30 11:57:58
Sławomir Polikowski ELIO 4
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
104 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:20
2021-09-30 11:57:34
Jacek Polikowski CELTIC
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
103 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:23
2021-09-30 11:57:13
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
102 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:26
2021-09-30 11:56:42
Jacek Polikowski CASSALITO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
101 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:29
2021-09-30 11:56:07
Jacek Polikowski COOLBOY
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
100 ACCEPTED 2021-09-30 09:26:02
2021-09-30 09:10:33
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
99 ACCEPTED 2021-10-08 10:42:10
2021-09-29 23:09:47
Emilia Wieczorek JE T'AIME
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
98 ACCEPTED 2021-10-06 23:26:01
2021-09-29 22:05:23
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
97 ACCEPTED 2021-10-04 11:51:16
2021-09-29 22:05:21
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
96 ACCEPTED 2021-10-04 07:29:21
2021-09-29 22:04:49
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
95 ACCEPTED 2021-10-04 11:51:19
2021-09-29 21:53:44
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
94 ACCEPTED 2021-09-30 08:21:14
2021-09-29 21:52:04
Natalia Czech CAMELIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
93 ACCEPTED 2021-10-07 11:46:32
2021-09-29 21:22:55
Justyna Motyl ORA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
92 ACCEPTED 2021-09-30 08:20:23
2021-09-29 18:39:40
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
91 ACCEPTED 2021-10-08 12:42:03
2021-09-29 18:23:06
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
90 ACCEPTED 2021-10-08 12:42:05
2021-09-29 18:22:35
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 7/N/N - zwykły
89 ACCEPTED 2021-10-08 12:42:13
2021-09-29 18:22:15
Konrad Pawłowski D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 1x 7/N/N - zwykły
88 ACCEPTED 2021-10-08 12:41:46
2021-09-29 18:20:07
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
87 ACCEPTED 2021-10-08 12:41:49
2021-09-29 18:17:46
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
86 ACCEPTED 2021-09-30 08:20:49
2021-09-29 17:16:34
Julia Karolak CALERO Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
85 ACCEPTED 2021-10-06 07:50:30
2021-09-29 14:55:57
Paulina Chojnowska CABO DA ROCA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
84 ACCEPTED 2021-10-08 08:25:55
2021-09-29 14:27:05
Lena Gabriel BIG STAR O Z
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
83 ACCEPTED 2021-10-05 07:50:37
2021-09-29 14:10:54
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
82 ACCEPTED 2021-10-05 07:51:07
2021-09-29 13:53:32
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
81 ACCEPTED 2021-10-01 10:45:45
2021-09-29 12:25:29
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
80 ACCEPTED 2021-10-05 12:37:29
2021-09-29 09:39:26
Zuzanna Madera MOONCANTA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
79 ACCEPTED 2021-09-29 08:07:03
2021-09-28 20:41:02
Karolina Rogala JAR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-07 11:48:00
2021-09-28 20:23:50
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-29 08:06:52
2021-09-28 20:22:05
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
76 ACCEPTED 2021-10-01 10:52:33
2021-09-28 20:09:11
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
75 ACCEPTED 2021-10-05 10:32:15
2021-09-28 17:17:02
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
74 ACCEPTED 2021-10-07 07:28:31
2021-09-28 15:55:01
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
73 ACCEPTED 2021-10-08 18:31:57
2021-09-28 15:54:01
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
72 ACCEPTED 2021-09-30 12:07:47
2021-09-28 13:44:27
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
71 ACCEPTED 2021-09-30 08:19:06
2021-09-28 12:46:15
Zuzanna Dawczak LEGOLAS AA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
70 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:11
2021-09-28 12:23:23
Marcin Matelski KACAVANTA VTH
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
69 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:13
2021-09-28 12:22:57
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
68 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:14
2021-09-28 12:22:36
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 9/CC/CC - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
67 ACCEPTED 2021-10-04 11:30:55
2021-09-28 10:02:44
Natalia Gussmann BERESTECZKO
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
66 ACCEPTED 2021-10-04 09:26:32
2021-09-28 09:56:40
Maria Chabowska DAMESA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
65 ACCEPTED 2021-09-28 13:28:24
2021-09-28 08:48:05
Karolina Rogala LAJOLIE 5
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
64 ACCEPTED 2021-09-28 13:28:18
2021-09-28 08:45:17
Tola Wawrzkiewicz LAJOLIE 5
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
63 ACCEPTED 2021-10-05 07:23:36
2021-09-28 08:44:24
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
62 ACCEPTED 2021-09-28 13:28:07
2021-09-28 08:44:12
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
61 ACCEPTED 2021-09-29 08:06:14
2021-09-28 00:34:11
Kinga Went LEONARDO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 2x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
60 ACCEPTED 2021-10-04 11:30:10
2021-09-27 21:03:47
Magdalena Ćwik ORENA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
59 ACCEPTED 2021-09-28 07:59:33
2021-09-27 21:02:37
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
58 ACCEPTED 2021-09-28 07:59:20
2021-09-27 21:02:05
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
57 ACCEPTED 2021-10-01 12:58:17
2021-09-27 21:01:27
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
56 ACCEPTED 2021-10-04 11:00:25
2021-09-27 21:00:54
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
55 ACCEPTED 2021-09-30 08:20:07
2021-09-27 16:36:46
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
54 ACCEPTED 2021-09-28 07:58:51
2021-09-27 10:32:51
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
53 ACCEPTED 2021-10-06 10:42:23
2021-09-27 10:05:10
Julia Pawłowska DONCERTA S
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
52 ACCEPTED 2021-09-27 09:18:32
2021-09-27 07:13:29
Martyna Dubieniecka SANTORINI L
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
51 ACCEPTED 2021-09-28 07:57:14
2021-09-26 21:41:20
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
50 ACCEPTED 2021-10-07 10:41:42
2021-09-26 19:26:13
Ewa Babiarz SEKWOJA
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
49 ACCEPTED 2021-09-27 09:18:24
2021-09-26 14:14:49
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
48 ACCEPTED 2021-09-27 09:18:22
2021-09-26 14:14:27
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
47 ACCEPTED 2021-10-01 19:41:24
2021-09-26 13:00:25
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
46 ACCEPTED 2021-10-04 11:54:13
2021-09-25 21:12:49
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
45 ACCEPTED 2021-09-27 09:18:11
2021-09-25 18:50:42
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
44 ACCEPTED 2021-10-07 11:50:09
2021-09-25 12:59:45
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-25 15:51:48
2021-09-25 11:56:49
Weronika Adamelak LA CROUSE
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-25 15:51:46
2021-09-25 11:55:40
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-07 11:43:33
2021-09-25 11:54:44
Zofia Fic KAISER
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-25 15:51:37
2021-09-25 11:50:57
Aleksandra Paprocka CANNES
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-25 15:51:30
2021-09-25 11:50:35
Nikola Jagodzińska QUITE DIFFERENT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-25 15:51:26
2021-09-25 11:49:51
Natalia Fic CZAKRAM
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-25 15:51:23
2021-09-25 11:49:19
Martyna Paprocka HOLLY ROSE
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
36 ACCEPTED 2021-10-06 07:51:45
2021-09-25 08:05:18
Kinga Kyrcz DON
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
35 ACCEPTED 2021-09-28 07:56:23
2021-09-25 07:23:33
Micheline Kantowska POKUSA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
34 ACCEPTED 2021-10-01 10:05:59
2021-09-24 19:30:01
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
33 ACCEPTED 2021-10-01 10:05:32
2021-09-24 12:56:16
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
32 ACCEPTED 2021-10-01 10:05:21
2021-09-24 12:25:03
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
31 ACCEPTED 2021-10-08 08:26:08
2021-09-23 15:09:04
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
30 ACCEPTED 2021-10-07 11:33:47
2021-09-23 11:54:14
Karolina Rosicka INKADENS
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
29 ACCEPTED 2021-09-29 08:06:04
2021-09-23 09:37:13
Weronika Niklas- Linde AL PACINO J
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
28 ACCEPTED 2021-10-06 10:06:31
2021-09-22 11:55:17
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
27 ACCEPTED 2021-10-04 12:53:27
2021-09-20 21:22:57
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
26 ACCEPTED 2021-10-08 15:19:21
2021-09-20 21:21:29
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
25 ACCEPTED 2021-10-04 12:53:15
2021-09-20 21:21:00
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
24 ACCEPTED 2021-10-04 11:30:40
2021-09-20 20:46:11
Paulina Statkiewicz JULIA FLY
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 13/LL/LL - dwufazowy
23 ACCEPTED 2021-10-04 11:30:23
2021-09-20 15:29:44
Aleksandra Czajka COGITA
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
22 ACCEPTED 2021-10-06 07:50:16
2021-09-20 14:25:06
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 15/P/P - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
21 ACCEPTED 2021-10-06 07:50:20
2021-09-20 14:24:39
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
20 ACCEPTED 2021-10-04 11:31:11
2021-09-20 14:24:10
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
  • 1x 17/C/C - zwykły
19 ACCEPTED 2021-10-01 19:40:30
2021-09-19 13:31:26
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
18 ACCEPTED 2021-09-30 08:18:29
2021-09-18 19:34:14
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
17 ACCEPTED 2021-10-08 10:22:12
2021-09-18 19:28:06
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
16 ACCEPTED 2021-09-24 09:47:18
2021-09-18 17:36:43
Zuzanna Górska GULIA
  • 2x 4/LL/LL - dokładności
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
15 ACCEPTED 2021-10-08 11:40:23
2021-09-17 15:54:27
Marcin Olszewski LADY CASINIA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
14 ACCEPTED 2021-10-08 11:39:04
2021-09-17 15:54:12
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
13 ACCEPTED 2021-09-30 08:19:40
2021-09-16 15:06:47
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
12 ACCEPTED 2021-09-30 08:19:29
2021-09-16 15:05:21
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
  • 1x 11/Kuce 70/Kuce - mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
11 ACCEPTED 2021-09-30 08:19:19
2021-09-16 15:03:47
Arina Grebennikova SERWAL
  • 2x 1/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 2x 10/Kuce 50/Kuce - 50 cm – wyłącznie dla kuców - dwufazowy
10 ACCEPTED 2021-10-05 11:23:18
2021-09-16 10:08:15
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 2/Kuce 70/Kuce mini LL - 70 cm – wyłącznie dla kuców - dokładności
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
9 ACCEPTED 2021-09-23 08:17:41
2021-09-15 22:27:08
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
  • 1x 15/P/P - zwykły
8 ACCEPTED 2021-09-23 08:17:38
2021-09-15 22:13:59
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 7/N/N - zwykły
  • 1x 16/N/N - zwykły
7 ACCEPTED 2021-10-01 08:57:14
2021-09-15 18:35:36
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 8/C/C - zwykły
  • 1x 18/CC/CC - zwykły
6 ACCEPTED 2021-10-07 11:49:50
2021-09-14 21:27:48
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 6/P/P - dwufazowy
5 ACCEPTED 2021-09-28 07:57:34
2021-09-13 13:00:11
Julia Trochowska FIORANO
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dokładności
  • 1x 12/Mini LL/Mini LL - 70 cm - wyłącznie dla dużych koni - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
4 ACCEPTED 2021-09-28 07:58:11
2021-09-13 12:46:31
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
3 ACCEPTED 2021-09-23 08:16:58
2021-09-09 11:47:35
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4/LL/LL - dokładności
  • 1x 5/L/L - dwufazowy
  • 1x 13/LL/LL - dwufazowy
  • 1x 14/L/L - dwufazowy
2 ACCEPTED 2021-09-23 08:17:20
2021-09-09 11:21:31
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
  • 2x 14/L/L - dwufazowy
1 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-23 08:17:16
2021-09-09 10:02:51
Marcin Joppek FOR FUTURE PJT
  • 2x 5/L/L - dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
O063669
2. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (J.)
O047156
3. Antkiewicz Kinga La Scalla
2003 (J.)
O050322
4. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
5. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
6. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
7. Bardzik Alicja brak
2009 (JM.)
O063913
8. Benkowska Marta niezrzeszony
2004 (J.)
O050655
9. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O066434
10. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
11. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
12. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
13. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
14. Buszan Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
.
15. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
16. Chodkiewicz-Polska Olga St. Stadnina Koni Olimpia
S
O049477
17. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O028694
18. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (J.)
O062566
19. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
20. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
21. Czajka Aleksandra JKS Olsza
2000 (MJ.)
O024882
22. Czech Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052440
23. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
24. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
25. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
26. Długosz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O066521
27. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
28. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
29. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
10210175
30. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
31. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
32. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
33. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
34. Ferjan Victoria KS Forrest Pony Club
2008 (JM.)
O050021
35. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
Brak
36. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (Mł.)
brak
37. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
38. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
39. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
40. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
41. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
42. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
43. Głogowska Nina brak
2010 (Mł.)
O063589
44. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
45. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
46. Grebennikova Arina PLJ
2009 (JM.)
O063206
47. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
48. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
49. Jagodzińska Nikola Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2003 (J.)
O051338
50. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
51. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
52. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
53. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
54. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (JM.)
O050334
55. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
56. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O061075
57. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
58. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
O058106
59. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
60. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
61. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
62. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
O037464
63. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
64. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
65. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
66. Kozak Malwina PLJ
2005 (J.)
O050331
67. Kozielczyk Ewa Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
O055670
68. Kuźmicz Krystyna SKJ
2006 (JM.)
O052450
69. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O047537
70. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
71. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O054961
72. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
73. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (MJ.)
O033931
74. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
75. Madera Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O056102
76. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
77. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
78. Markiewicz Milena brak
2009 (JM.)
O056783
79. Matelski Marcin St. KJ Olimpia
S
O003420
80. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
81. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
82. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
83. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
84. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
85. Niklas- Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O010006
86. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
87. Olesińska Weronika Klub Jeździecki Arpav
S
O054920
88. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
89. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
90. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
91. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
92. Paprocka Aleksandra Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
93. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
94. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O025389
95. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
96. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
97. Pawłowska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O057161
98. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
99. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
100. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
101. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
102. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
103. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
104. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
105. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
106. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
107. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
108. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
109. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
110. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
111. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
112. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
113. Rochowicz Julia BPK
2008 (JM.)
O063192
114. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
115. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
116. Rogala Karolina Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O008833
117. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
118. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
119. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O034994
120. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
121. Sabiniarz Wiktoria Skj
2005 (J.)
O052050
122. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
123. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022595
124. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
125. Suchecka Grażyna KJ Iskra Sztum
S
O045903
126. Szczechura Magdalena SKJ Zastawno
2007 (JM.)
O064350
127. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
128. Szostak Iga KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O029098
129. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
130. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
131. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
132. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
133. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
134. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
135. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
brak
136. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
137. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
138. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
139. Went Kinga Klub Jeździecki Arpav
2009 (JM.)
O062795
140. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036309
141. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
142. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
143. Wiśniewski Antoni St. KJ Olimpia
2006 (JM.)
O043737
144. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O062112
145. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
146. Zabłocka Lena Pomorska Liga Jeździecka
2010 (Mł.)
O067039
147. Zaleska Lena SKJ Zastawno
2010 (Mł.)
O064349
148. Zdanowski Filip KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O062676
149. Ziółkowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

28

AL PACINO J WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/175 F: Oliver
M: Agnes
K025201 616007530082713
2.

137

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
3.

138

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
4.

183

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
5.

15

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
6.

182

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
7.

124

BAWARIA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Gram
M: Brytania
K032212 616007610059512
8.

209

BEAUTY C KWPN POL 2006 wałach siwa/176 F: Untochable Z
M: Victoria-C
K013478 528210000829320
9.

41

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
10.

51

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
11.

98

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
12.

53

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
K030657 616009530124415
13.

77

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 wałach kara/163 F: Big Star jr /
M: Papilion / Fedor
K025682 056015255665312
14.

113

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 wałach izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
K033049 POL 013 67 00706 04
15.

194

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
16.

16

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
17.

30

BURSZTYN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/163 F: Tin Tin
M: Bajadera
brak 006 58 04861 06
18.

189

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
19.

164

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
20.

78

CABO DA ROCA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cherry Lady
K030850 616007600074616
21.

62

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
22.

176

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
23.

33

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
24.

155

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
25.

177

CAMELIA AES POL 2015 klacz gniada/172 F: Caretino Gold
M: Upona
brak 826002150873992
26.

197

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
27.

121

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
28.

160

CANNES SP POL 2011 wałach siwa/168 F: CARRY SON
M: CARDINA / CORRERO
K020222 616009640019411
29.

213

CARDHU OS GER 2010 M black F: Diarado
M: Castina / Carinue
K017099
30.

44

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
31.

55

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/173 F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417
32.

93

CASSALITO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Casalito
M: Zita IX
K032230 DE421000118814
33.

5

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
34.

139

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
35.

101

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
36.

95

CELTIC HOL POL 2015 wałach gniada/170 F: Casalito / Casall
M: Celtin / Connor
K027133 DE421000529115
37.

63

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
38.

75

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
39.

116

CHARLIE WESTF GER 2016 wałach gniada/172 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Codyssee / Heartbreaker
K030731 DE441411159616
40.

21

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
41.

94

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
42.

201

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
43.

175

CLAVEL HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet
K022404 DE421000241712
44.

19

COGITA SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Candor
M: Cambiosa
K029564 616009660893809
45.

211

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
46.

27

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
47.

79

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
48.

110

CON SUERTE HANOWERSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Converter
M: Faghira
K011804 DE431310532507
49.

39

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K027335 616009610068315
50.

132

CONTENDROS HOL POL 2008 ogier gniada/- F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
K014325 DE421000377508
51.

92

COOLBOY MECLENBURGER GER 2016 wałach siwa/168 F: Come and FLly
M: Charlott
K033000 DE427270214116
52.

146

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
53.

126

COTE D’OR SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 616009640083809
54.

4

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
55.

135

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
56.

158

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano’s Boy D Z
M: Czelari
Brak 009670135808
57.

81

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Kara III / Carthago Z
K031086 056015Z55674716
58.

114

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/160 F: FAKTOR
M: DYNASTIA
K029153 616007600111313
59.

167

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
60.

18

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
61.

52

DAMESA TRAKEŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Emis
M: Delicja
K030774 616003010095216
62.

117

DAVA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Harper /
M: Diva /
brak 616007610113314
63.

169

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
64.

17

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
65.

76

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 .
66.

6

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:- F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
67.

212

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURG POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Darshan/Diamant de semily
M: Quite wenke
K029239 DE418180205915
68.

200

DIANA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:146 F: kuc
M: kuc
brak xxx
69.

202

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
70.

58

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
71.

198

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
72.

144

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
73.

208

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
74.

35

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
75.

42

DONCERTA S Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz ciemnogniada/163 F: Concert
M: Donna Rossa S
K024091 Pol 009 52 00503 08
76.

43

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
77.

199

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
78.

96

ELIO 4 KWPN POL 2009 wałach gniada/172 F: Warrant
M: Winks
K031833 528003200909248
79.

145

ELISKA Słowacka Gorącokrwista POL 2007 klacz gniada/161 F: br.d.
M: Elzika / Quido
K031867 703001486106207
80.

133

ELITA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385 616009530002312
81.

156

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
82.

86

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
83.

165

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
84.

105

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
85.

118

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe For Ever /
M: Ovita V /
brak -
86.

119

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
87.

196

FELICITY SP POL 2016 klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa
K029176 6160095300666616
88.

88

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Very Top
M: Frida
K029061 013640016607
89.

3

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
90.

153

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best / Esteban
K028619 DE421000046314
91.

9

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
92.

192

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
93.

173

GAMBLE KWPN NED 2011 wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041 528003201107094
94.

99

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
95.

207

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
96.

38

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
97.

60

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
98.

191

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
99.

203

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
100.

12

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/161 F: -
M: -
K032531 616009520081516
101.

14

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
102.

206

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
103.

190

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
104.

112

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
K030814 616006580457812
105.

157

HOLLY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/170 F: KANNAN
M: ZARIN XV
K032060 DE421000603215
106.

188

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
107.

140

IKAR SP POL 2008 wałach gniada/168 F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
108.

29

INKADENS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 616033010090915
109.

170

ISGAAR DRP NED 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
110.

129

JANTAR MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/mk:147 F: Hindus
M: Jej łaskawość
brak 616006590231909
111.

174

JAR SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Almanzor L/ Accord II
M: Jara/ Revel
K030089 616009600118514
112.

147

JARSINA KWPN POL 2014 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Soraya
K026770 528003201400334
113.

31

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
114.

91

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
115.

20

JULIA FLY SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Chacco-Fly
M: Julia Mariner
K031510 616098100075700
116.

56

KACAVANTA VTH KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Caravanta VTH / Numero Uno
K030621 528003201508675
117.

161

KAISER - POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
Brak 616999640091807
118.

8

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 wałach tarantowata/kuc:kuc:14 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
119.

22

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
120.

125

KAMIKAZE SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Rugby
M: Karioka
K013857 009580696007
121.

143

KARINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Nikiel
M: K-Weronika
brak 616009640073313
122.

204

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
123.

136

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
124.

90

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
125.

142

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
126.

130

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
brak 616 013 52 00435 16
127.

163

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
128.

162

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
129.

11

LADY CASINIA OLD POL 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini / Lordanos
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
130.

171

LAJOLIE 5 HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidamderevel
K027568 DE421000044513
131.

82

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
132.

83

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
133.

57

LEGOLAS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie
K 033 065 616006570068616
134.

49

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach jasnokasztanowata/175 F: Almanzor L
M: Lady Black
K027157 616098200122267
135.

89

LEONARDO WLKP POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Alamos / Borysław
M: Lota / Lombard
K031273 616007610098116
136.

210

LEONIA P KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:138 F: Dorato P
M: Leda
Brak 696098200086795
137.

184

LEWANTE WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/168 F: Landacord
M: Galina
brak DE441411195609
138.

186

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
K028893 528003201602993
139.

180

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
140.

205

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
141.

152

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
142.

36

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
143.

13

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
144.

54

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
145.

123

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
146.

141

LUSZYN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
147.

64

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
148.

108

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
149.

185

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
150.

115

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: CHECK IN 2
M: MONTANA C
K020472 616098200110707
151.

172

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
152.

74

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
K032602 616009580838
153.

45

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
154.

104

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
K029634 45678981
155.

80

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
156.

85

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538 616009640008412
157.

47

ORENA SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 616009670029713
158.

154

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
159.

26

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
160.

23

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
161.

34

POKUSA WLKP POL 2015 klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
K028616 616007530065815
162.

131

POMMELINE VAN T WELTHOF D 20 Belgian Warmblood POL 2015 klacz jasnokasztanowata/165 F: EMERALD VAN T RUYTERSHOF
M: INE POMME VAN T WELTHOF
K030671 UELN 056002W00311951
163.

128

PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
164.

193

QUERY DU BUISSON Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z/ Quality Touch
M: Valetta Du Buisson/ Numero Uno
K030754 056015Z55760310
165.

159

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
166.

168

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
167.

178

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
168.

166

SANTORINI L HOLST GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE421000142111
169.

40

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
K026819 POL009530037109
170.

32

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
K030652 DE 456370035812
171.

7

SERWAL KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:15 F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
K016359 616013680098907
172.

120

TAJGA WLKP POL 2015 klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Taja / Boraks
K028760 616007610043615
173.

134

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
174.

2

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
175.

187

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
176.

122

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P.
M: Tara Texass
K027048 POL013670165307
177.

97

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
178.

10

VHS CASCATO DU ROUET WESTF POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella /
brak DE441411473316
179.

214

WOLVERINE SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Almanzor L
M: Wanilia
K029088 Brak
180.

181

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
181.

59

ZABAWA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo / Contendro I
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616007610186215
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80
SUM:
80.00
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
40
SUM:
40.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
50
100
SUM:
150.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
80
450
SUM:
530.00
Endraszka Paulina FS Succin
20
60
SUM:
80.00
Ferjan Victoria KS Forrest Pony Club
50
70
SUM:
120.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
280
SUM:
280.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
100
250
450
SUM:
800.00
Gawęda Julianna Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
30
SUM:
30.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
200
150
250
SUM:
600.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
120
SUM:
120.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
20
SUM:
20.00
Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
20
SUM:
20.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
150
200
SUM:
350.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
50
60
30
SUM:
140.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
60
350
330
SUM:
740.00
Mański Konrad KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
20
20
SUM:
40.00
Matelski Marcin St. KJ Olimpia
300
500
30
30
SUM:
860.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Olesińska Weronika Klub Jeździecki Arpav
150
SUM:
150.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
50
200
SUM:
250.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
90
SUM:
90.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
500
SUM:
500.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
250
SUM:
250.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
90
SUM:
90.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
20
60
400
400
SUM:
880.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
20
120
80
SUM:
220.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
20
50
40
80
SUM:
190.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
20
SUM:
20.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
20
SUM:
20.00
Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
70
150
SUM:
220.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
150
100
150
SUM:
400.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
300
SUM:
300.00
Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
350,
200
350
40
20
70
SUM:
1030.00
Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
20
SUM:
20.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
40
SUM:
40.00
Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
60
SUM:
60.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
50
50
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (162)
2021-10-09
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
DALTON 24 (167)
2021-10-09
23
2021-10-09
25
2021-10-10
8
60
Antkiewicz Kinga
La Scalla
2021-10-09
1
2021-10-09
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-10-09
28
2021-10-09
22
2021-10-10
6
80
2021-10-10
26
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (40)
2021-10-09
24
2021-10-09
46
2021-10-10
47
2021-10-10
27
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (2)
2021-10-09
39
2021-10-09
2021-10-10
6
40
2021-10-10
Bardzik Alicja
brak
KARINA (143)
2021-10-10
7
2021-10-10
Benkowska Marta
niezrzeszony
LUSZYN (141)
2021-10-09
1
2021-10-09
30
2021-10-10
8
2021-10-10
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-10-09
33
2021-10-09
2021-10-10
41
2021-10-10
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (197)
2021-10-09
15
2021-10-10
12
2021-10-10
CARDHU (213)
2021-10-10
13
30
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (43)
2021-10-09
2
300
2021-10-09
5
2021-10-10
19
2021-10-10
8
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-10-09
1
2021-10-09
41
2021-10-10
5
2021-10-10
50
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (88)
2021-10-09
6
2021-10-09
1
2021-10-10
2
2021-10-10
2
Buszan Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEONIA P (210)
2021-10-09
2021-10-10
7
2021-10-09
2021-10-10
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DAMESA (52)
2021-10-09
25
2021-10-09
47
2021-10-10
22
2021-10-10
40
Chodkiewicz-Polska Olga
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-10-09
2021-10-09
29
2021-10-09
54
2021-10-10
2021-10-10
2021-10-10
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
20
2021-10-10
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (163)
2021-10-09
25
2021-10-09
2021-10-10
7
30
2021-10-10
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (200)
2021-10-09
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
3
2021-10-10
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
ORENA (47)
2021-10-09
7
50
2021-10-09
11
2021-10-10
14
2021-10-10
6
100
Czajka Aleksandra
JKS Olsza
COGITA (19)
2021-10-09
58
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
Czech Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CAMELIA (177)
2021-10-09
2021-10-09
30
2021-10-09
55
2021-10-10
18
2021-10-10
44
Dardzińska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-09
30
2021-10-09
57
2021-10-10
4
2021-10-10
49
Dawczak Zuzanna
KJ Arpav
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
23
2021-10-10
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (134)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
4
2021-10-10
4
Długosz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
17
2021-10-10
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (123)
2021-10-09
9
2021-10-09
1
2021-10-10
3
2021-10-10
5
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2
2021-10-10
7
Dubieniecka Martyna
Sopocki KJ
2021-10-10
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-09
7
80
2021-10-10
13
EDESSO (199)
2021-10-09
1
450
2021-10-10
2
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (144)
2021-10-09
37
2021-10-09
2021-10-10
31
2021-10-10
Endraszka Paulina
FS Succin
DELILAH (17)
2021-10-09
8
20
2021-10-09
33
2021-10-10
4
60
2021-10-10
34
2021-10-09
20
2021-10-09
34
2021-10-10
20
2021-10-10
25
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
HARD ROCK (206)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
GEPPETTO (207)
2021-10-09
46
2021-10-09
1
Ferjan Victoria
KS Forrest Pony Club
2021-10-09
13
50
2021-10-09
2021-10-10
8
70
2021-10-10
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (158)
2021-10-09
2021-10-09
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (161)
2021-10-09
2021-10-09
Filipczyk Livia
JKS Niestępowo
ERLETTA (105)
2021-10-09
1
2021-10-09
34
2021-10-10
6
2021-10-10
45
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (16)
2021-10-09
15
2021-10-09
20
2021-10-10
15
2021-10-10
4
280
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-10-09
6
100
2021-10-09
9
2021-10-10
3
250
2021-10-10
1
450
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-10-09
16
2021-10-09
23
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (22)
2021-10-09
18
2021-10-09
36
2021-10-10
12
30
2021-10-10
30
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2021-10-09
17
2021-10-09
30
2021-10-10
17
Głogowska Nina
brak
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
6
2021-10-10
1
Górska Anna
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-10-09
39
2021-10-09
21
2021-10-10
10
30
2021-10-10
16
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GULIA (12)
2021-10-09
44
2021-10-09
30
2021-10-10
11
2021-10-10
Grebennikova Arina
PLJ
SERWAL (7)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
5
2021-10-10
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (168)
2021-10-09
2
200
2021-10-09
17
2021-10-10
33
2021-10-10
2021-10-09
1
150
2021-10-09
30
2021-10-10
19
2021-10-10
1
250
Gussmann Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-10-09
1
2021-10-09
30
2021-10-10
7
2021-10-10
29
Jagodzińska Nikola
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-10-09
2021-10-09
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-10-10
24
2021-10-10
28
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (208)
2021-10-09
2
120
2021-10-09
28
2021-10-10
37
2021-10-10
45
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2021-10-09
38
2021-10-09
2021-10-10
29
2021-10-10
2021-10-09
47
2021-10-09
25
2021-10-10
14
2021-10-10
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-09
31
2021-10-10
39
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2021-10-09
26
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (178)
2021-10-09
40
2021-10-09
1
2021-10-10
26
2021-10-10
Kantowska Micheline
Klub Jeździecki Pegaz Reda
POKUSA (34)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
4
2021-10-10
21
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CALERO Z (176)
2021-10-09
4
100
2021-10-10
40
2021-10-10
24
2021-10-09
27
Kasicka Justyna
KJ Polonez Damnica
2021-10-10
2021-10-10
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-10-09
30
2021-10-09
25
2021-10-10
2021-10-10
25
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (76)
2021-10-10
36
2021-10-10
30
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-10-09
32
2021-10-09
2021-10-10
11
20
2021-10-10
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-10-09
13
20
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
Kopko Justyna
JKS Olsza
2021-10-10
2021-10-10
BONO (194)
2021-10-10
2021-10-10
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-10-09
5
150
2021-10-10
4
200
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (133)
2021-10-09
8
50
2021-10-09
10
60
2021-10-10
11
30
2021-10-10
11
Kozak Malwina
PLJ
KAKTUS (8)
2021-10-09
1
2021-10-09
7
2021-10-10
6
2021-10-10
8
Kozielczyk Ewa
Klub Jeździecki Arpav
2021-10-10
9
2021-10-10
31
Kuźmicz Krystyna
SKJ
BAWARIA (124)
2021-10-09
8
2021-10-09
1
2021-10-10
8
2021-10-10
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
CELESTIA (101)
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
12
2021-10-10
Kwintkiewicz Pola
PLJ
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
10
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (35)
2021-10-09
25
2021-10-09
30
2021-10-10
2021-10-10
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2021-10-09
8
60
2021-10-09
3
350
2021-10-10
10
2021-10-10
3
330
COLETTO (211)
2021-10-09
23
2021-10-09
2021-10-10
18
2021-10-10
2021-10-10
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
2021-10-09
38
2021-10-09
35
2021-10-10
43
2021-10-10
21
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (23)
2021-10-09
45
2021-10-09
47
2021-10-10
53
2021-10-10
44
Madera Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-09
56
2021-10-09
45
2021-10-10
35
2021-10-10
46
Mański Konrad
KJ Arpav
CORTINO (146)
2021-10-10
17
2021-10-10
15
JARSINA (147)
2021-10-09
16
20
2021-10-09
35
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
FELICITY (196)
2021-10-09
7
20
2021-10-09
2021-10-10
13
20
2021-10-10
Markiewicz Milena
brak
JANTAR (129)
2021-10-10
6
2021-10-10
24
2021-10-10
Matelski Marcin
St. KJ Olimpia
LUGANO (54)
2021-10-09
4
300
2021-10-09
2
2021-10-10
10
2021-10-10
1
500
2021-10-09
22
2021-10-09
2021-10-10
32
2021-10-10
2021-10-09
53
2021-10-09
2021-10-10
8
30
2021-10-10
9
30
2021-10-09
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CLAVEL (175)
2021-10-09
14
2021-10-10
36
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (198)
2021-10-09
5
80
2021-10-09
18
2021-10-10
29
Milewska Julia
JKS Barłomino
CLAUDIUS (201)
2021-10-09
42
2021-10-09
29
2021-10-10
22
2021-10-10
12
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
2021-10-09
15
20
2021-10-09
37
2021-10-10
20
2021-10-10
26
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (85)
2021-10-09
48
2021-10-09
2021-10-10
46
2021-10-10
Niklas- Linde Weronika
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2021-10-09
39
2021-10-09
25
2021-10-10
27
2021-10-10
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
MARIKA (185)
2021-10-09
1
250
2021-10-09
19
2021-10-10
23
2021-10-10
29
2021-10-10
9
Olesińska Weronika
Klub Jeździecki Arpav
ELISKA (145)
2021-10-10
3
2021-10-10
1
150
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-10-09
1
2021-10-09
30
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
16
2021-10-10
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-10-09
43
2021-10-09
17
2021-10-10
33
2021-10-10
39
2021-10-09
1
2021-10-09
42
2021-10-10
48
2021-10-10
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
BUTTERFLY (189)
2021-10-09
11
50
2021-10-10
Padalak Maria
SKJ Sopot
2021-10-09
21
2021-10-10
35
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2021-10-09
12
50
2021-10-09
4
200
2021-10-10
13
Paprocka Aleksandra
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CANNES (160)
2021-10-09
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (162)
2021-10-09
2021-10-09
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-10-09
50
2021-10-09
2021-10-10
15
2021-10-10
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
ALBALUNA (137)
2021-10-09
26
2021-10-09
ARAMIS KP (138)
2021-10-10
3
90
2021-10-10
2021-10-09
52
2021-10-09
2021-10-10
43
2021-10-10
31
Pawłowska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-09
36
2021-10-09
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
2021-10-09
13
LARIDOR (82)
2021-10-09
31
LAUR (83)
2021-10-09
1
500
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (26)
2021-10-09
3
250
2021-10-09
6
2021-10-10
14
2021-10-10
5
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2021-10-09
40
2021-10-09
43
2021-10-10
21
2021-10-10
23
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (135)
2021-10-09
3
90
2021-10-09
2021-10-10
38
2021-10-10
2021-10-09
29
2021-10-09
34
2021-10-10
42
2021-10-10
42
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
COOLBOY (92)
2021-10-09
42
2021-10-09
1
2021-10-10
14
20
2021-10-10
2021-10-09
35
2021-10-09
51
2021-10-10
23
2021-10-10
21
CHMARA (94)
2021-10-09
9
60
2021-10-09
7
2021-10-10
2
400
CELTIC (95)
2021-10-09
22
2021-10-09
2
400
2021-10-10
6
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
ELIO 4 (96)
2021-10-09
10
20
2021-10-09
32
2021-10-10
2
120
2021-10-10
32
URUGWAJ (97)
2021-10-09
33
2021-10-09
2021-10-10
7
80
2021-10-10
11
Procińska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2021-10-10
14
2021-10-10
30
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (63)
2021-10-09
44
2021-10-09
18
2021-10-10
28
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NEWCASTLE (104)
2021-10-09
11
20
2021-10-09
9
50
2021-10-10
5
40
2021-10-10
5
80
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-10-09
12
20
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
28
2021-10-09
40
2021-10-10
30
2021-10-10
25
2021-10-10
27
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CLAUDIUS (201)
2021-10-09
2021-10-10
18
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (202)
2021-10-09
48
2021-10-10
48
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
WOLVERINE (214)
2021-10-10
51
2021-10-10
17
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (63)
2021-10-10
12
20
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2021-10-09
46
2021-10-09
WOLVERINE (181)
2021-10-09
27
2021-10-09
2021-10-09
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (191)
2021-10-10
2021-10-10
34
Rochowicz Julia
BPK
KAMIKAZE (125)
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
5
2021-10-10
Rogala Karolina
Sopocki KJ
ELTANI (156)
2021-10-09
2021-10-09
24
2021-10-10
19
Rogala Karolina
Sopocki KJ
LAJOLIE 5 (171)
2021-10-09
50
2021-10-10
16
2021-10-10
Rogala Karolina
Sopocki KJ
JAR (174)
2021-10-09
19
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (142)
2021-10-09
16
2021-10-09
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
2021-10-09
6
70
2021-10-09
37
2021-10-10
3
150
Rosicka Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2021-10-09
19
2021-10-09
2021-10-10
52
2021-10-10
2021-10-10
22
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (38)
2021-10-09
3
150
2021-10-09
28
2021-10-10
4
100
2021-10-10
5
150
Sabiniarz Wiktoria
Skj
IKAR (140)
2021-10-10
2021-10-10
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (192)
2021-10-09
2021-10-09
27
2021-10-10
41
Statkiewicz Paulina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-10-09
30
2021-10-09
2021-10-10
13
2021-10-10
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2021-10-09
14
2021-10-10
18
Suchecka Grażyna
KJ Iskra Sztum
HEWELIUSZ (112)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
19
2021-10-10
Szczechura Magdalena
SKJ Zastawno
DAFNE (114)
2021-10-09
45
2021-10-09
2021-10-10
28
2021-10-10
MOLLY C (115)
2021-10-09
49
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
24
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2021-10-09
Szostak Iga
KJ Polonez Damnica
GREGORY S (203)
2021-10-10
2021-10-10
Szymańska Blanka
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-09
1
2021-10-09
43
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2021-10-09
52
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
ASESOR (183)
2021-10-09
26
2021-10-09
36
2021-10-10
2021-10-10
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2021-10-09
24
2021-10-10
2
300
ENZO (165)
2021-10-09
32
2021-10-09
10
2021-10-10
20
2021-10-10
14
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (86)
2021-10-09
1
350,
2021-10-09
11
2021-10-10
2
200
2021-10-10
1
350
2021-10-09
5
40
2021-10-09
49
2021-10-10
9
20
2021-10-10
7
70
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
CANALETTO (121)
2021-10-09
51
2021-10-09
2021-10-10
10
20
2021-10-10
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CHARLIE (116)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09
44
2021-10-10
38
DAVA (117)
2021-10-09
14
20
2021-10-09
2021-10-10
16
2021-10-10
2021-10-09
1
2021-10-09
20
2021-10-10
47
2021-10-10
2021-10-09
8
2021-10-10
7
TAJGA (120)
2021-10-09
Trochowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-10-09
11
2021-10-09
1
2021-10-10
10
2021-10-10
25
Wasilewska Olga
Klub Jeździecki La Scalla
GAMBLE (173)
2021-10-09
6
40
2021-10-09
29
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
KIDNEY (90)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
2021-10-10
1
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ISGAAR (170)
2021-10-10
2
2021-10-10
1
Went Kinga
Klub Jeździecki Arpav
2021-10-09
10
2021-10-09
2021-10-10
11
2021-10-10
Wieczorek Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-09
9
20
2021-10-09
41
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (58)
2021-10-09
4
60
2021-10-09
31
2021-10-10
2021-10-10
27
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-10-09
10
50
2021-10-09
12
2021-10-10
9
50
Wiśniewski Antoni
St. KJ Olimpia
2021-10-09
21
2021-10-09
2021-10-10
22
2021-10-10
37
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2021-10-09
1
2021-10-09
1
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-10-09
Zabłocka Lena
Pomorska Liga Jeździecka
2021-10-09
1
2021-10-09
10
Zaleska Lena
SKJ Zastawno
PRIMA (128)
2021-10-09
9
2021-10-09
1
2021-10-10
3
2021-10-10
26
Zdanowski Filip
KJ Black Horse Team Gdańsk
BEAUTY C (209)
2021-10-09
30
2021-10-09
41
2021-10-10
9
2021-10-10
Ziółkowska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09

Number of Riders: 149

Number of Horses: 181

The sum of prizes: 10 840.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl