Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Polski na Kucach gr. D-bis
HMP, HPP DiM
SOPOT, 27-31.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
24 ACCEPTED 2021-10-24 16:01:36
2021-10-24 16:01:36
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
23 ACCEPTED 2021-10-20 08:27:16
2021-10-14 15:26:44
Oliwia Budzyńska INIS SLÈ SORCERER
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
22 ACCEPTED 2021-10-14 08:09:50
2021-10-13 12:09:29
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
21 ACCEPTED 2021-10-14 08:09:21
2021-10-12 11:10:01
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
20 ACCEPTED 2021-10-12 11:03:07
2021-10-11 23:06:57
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
19 ACCEPTED 2021-10-12 08:30:57
2021-10-11 21:47:01
Kornelia Smura SKY LIGHT AMIGO
  • 2x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 2x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 2x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
18 ACCEPTED 2021-10-19 07:54:31
2021-10-09 08:30:38
Agata Stasiak WRANGLER FOREST
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
17 ACCEPTED 2021-10-07 07:44:50
2021-10-05 16:48:55
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 2x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 2x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
16 ACCEPTED 2021-10-19 13:16:04
2021-10-05 12:44:55
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
15 ACCEPTED 2021-09-28 08:09:51
2021-09-27 14:53:20
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
14 ACCEPTED 2021-09-29 07:59:05
2021-09-26 22:53:03
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
13 ACCEPTED 2021-09-29 07:59:20
2021-09-26 22:51:27
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
12 ACCEPTED 2021-10-13 11:28:41
2021-09-26 18:36:37
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
11 ACCEPTED 2021-09-27 09:17:35
2021-09-24 16:15:34
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
10 ACCEPTED 2021-10-13 11:28:46
2021-09-24 09:50:52
Helena Gola MERNIE
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
9 ACCEPTED 2021-10-19 07:54:42
2021-09-23 20:41:16
Zofia Kaczmarczyk VULCANO
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
8 ACCEPTED 2021-10-13 11:28:18
2021-09-21 10:42:42
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
7 ACCEPTED 2021-10-13 11:28:20
2021-09-21 10:42:18
Michalina Łącka TETI
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
6 ACCEPTED 2021-10-13 11:28:52
2021-09-20 12:05:59
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
5 ACCEPTED 2021-10-19 07:54:21
2021-09-20 12:04:55
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
4 ACCEPTED 2021-10-01 08:58:49
2021-09-17 12:05:44
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
3 ACCEPTED 2021-09-17 09:15:01
2021-09-16 20:47:37
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
2 ACCEPTED 2021-09-16 12:01:29
2021-09-15 21:25:00
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
1 ACCEPTED 2021-09-16 12:01:06
2021-09-15 12:25:21
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 1D-bis/I pół. D-bis/I półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 2D-bis/II pół. D-bis/II półfinał D-bis - zwykły
  • 1x 3D-bis/Fin D-bis/Finał D-bis - dwunawrotowy dokładności z ew. rozgrywką
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O045368
2. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
3. Babczyńska Małgorzata BPK - SLA
2009 (JM.)
O045328
4. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (J.)
O049890
5. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (JM.)
O059391
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
7. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
8. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
9. Biela Berenika KS SYDOW Riding Team
2008 (JM.)
O049200
10254810
10. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
11. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
12. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
13. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
14. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
15. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
16. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
17. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
18. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
19. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (JM.)
O054009
20. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
21. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
22. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O051053
23. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
24. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
25. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
26. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
27. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
28. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
29. Dańczak Michalina TKJ Garbówek
2007 (JM.)
O047648
30. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
31. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
32. Dźwigalska Sonia St. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O057372
33. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
34. Ferjan Victoria KS Forrest Pony Club
2008 (JM.)
O050021
35. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
36. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
37. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
38. Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044125
39. Gawda Kaja WKJ Lublin
2009 (JM.)
O053557
40. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
41. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
42. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
43. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
44. Gosztyła Weronika KJ Ślęża
2005 (J.)
O045736
45. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
46. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
47. Grochowska Wiktoria KS Equiright Warszawa
2009 (JM.)
O062001
48. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
49. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O041952
50. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
51. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (JM.)
O059937
52. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
53. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
54. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
55. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
56. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O058680
57. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
58. Kalak Laura KJ J.J. Darboven Rumia
2009 (JM.)
O059300
59. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
60. Karbowiak Julia BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O058263
61. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
62. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
63. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
64. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
65. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
66. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
67. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O058055
68. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (J.)
O044618
69. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
70. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
71. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
72. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
73. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
74. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
75. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (J.)
O050514
76. Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O055762
77. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
78. Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O048927
79. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
80. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
81. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
82. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
83. Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
2011 (Mł.)
O059648
84. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
85. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
86. Kuszewska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O048526
87. Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
2008 (JM.)
O055544
88. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
89. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
90. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
91. Leboda Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
O063610
92. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
93. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
94. Lewandowska Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
95. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057242
96. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
97. Lewczyk Pola Fund. KJ Zbyszko Nowosolna
2010 (JM.)
O053843
98. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
99. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
100. Ludwicka Karina LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O044637
101. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
102. Łazik Marcelina bpk
2009 (JM.)
O063609
103. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O057571
104. Mamys Marta St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O060747
105. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
106. Michalska Zuzanna Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
107. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
108. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
109. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
110. Moryto Małgorzata BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061905
111. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
112. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (JM.)
O057495
113. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
114. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
115. Naumiuk Kornelia KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
2009 (JM.)
O047930
116. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (J.)
O032062
117. Nazarewicz Julia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O062418
118. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
119. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
120. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
121. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
122. Padalak Maria SKJ Sopot
2006 (J.)
O041037
123. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
124. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
125. Pałosz Helena Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2010 (JM.)
O062531
126. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
127. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
128. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
129. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (J.)
O055510
130. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
131. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
132. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
133. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
134. Pietrzak Zofia Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2010 (JM.)
O058248
135. Pinocy Wiktoria JKS EquiVerso
2012 (Mł.)
O064922
136. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
137. Piórkowska Maria BPK - WMA
2007 (JM.)
O054056
138. Pliem-Perka Sonia KS Jumping Events Poznań
2012 (Mł.)
O062736
139. Pluskota Nicole JUKS Abakus
2008 (JM.)
O061350
140. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
141. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
142. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
143. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
144. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
145. Rąbca Milena Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
146. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
147. Reaud Oliwia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O055548
148. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
149. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
150. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
151. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
152. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
153. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
154. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
155. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
156. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
157. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062153
616098100048382
158. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania
2011 (Mł.)
O060237
159. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
160. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
161. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
162. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
163. Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
164. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
165. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
166. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
167. Stasiak Agata Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
168. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
169. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
170. Steckiewicz Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2011 (Mł.)
O059109
171. Strąk Dominika WKJ Lublin
2006 (J.)
O038177
172. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O044522
173. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
174. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
175. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (J.)
O045596
176. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
177. Szor Anna SKJ Bajardo Czosnów
2008 (JM.)
O054067
178. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
179. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
180. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
181. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
182. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
183. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (J.)
O051004
184. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
185. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
186. Von Mauberg Wiktoria St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O040063
187. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
188. Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
2007 (JM.)
O046357
189. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
190. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
191. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
192. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
193. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
194. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
195. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
196. Witaszek Zofia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (JM.)
O064207
197. Witkowska Maja KS Marel Team Radosty
2009 (JM.)
O058026
198. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O057717
199. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
200. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
201. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
202. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
203. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
204. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
2006 (J.)
O042910
205. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
206. Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O060604
207. Zawadzka Zofia St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
208. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
209. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
210. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

204

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
D K030735 3720030068444433
2.

147

AJSZA NN POL 2009 klacz ciemnogniada/kuc:118 F: NN
M: NN
A1 K030757 528210002404833
3.

7

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
4.

234

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
D K023720 POL013670073507
5.

404

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
D K029277 616013540064013
6.

19

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:120 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
A0 Brak 616013610076416
7.

741

ANDORA SP POL 2012 klacz skarogniada/172 F: Qulester / Quinar Z
M: Ambrozja / Gilette
K021855 616009590011412
8.

255

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D K023102 POL 013 67 00223 06
9.

422

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
D K021942 POL013670000900
10.

800

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
11.

705

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassini Cama /
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530684712
12.

605

ASESOR Wlkp Poch. Trakeńskiego POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent
M: Asta
K029215 616007600138916
13.

427

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
D K023216 372414005999286
14.

765

BALTAZAR WLKP POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi / Dżahil
K022166 616007530012710
15.

272

BANDA KUC POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Nando / Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka / Alibaba
D K030645 B013961S
16.

136

BATOR KUC POL 2004 wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
A1 K022347 0136115850
17.

781

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
brak LTU006490044812
18.

612

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo
M: Bellinda
K021656 616009690142810
19.

502

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Bunia / Bolero
D K021760 616013640053309
20.

113

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi
M: Bella / Szaman
A1 K023005 616013610071112
21.

503

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
22.

790

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 wałach kara/163 F: Big Star jr /
M: Papilion / Fedor
K025682 056015255665312
23.

215

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
D K032778 HUN M PO110180000
24.

411

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
D K030624 S3-372004100012219
25.

600

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
26.

239

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2013 klacz siwa/kuc:148 F: Doire Mhiamaigh Cascade / Mountain Cascade
M: CLoughill Penindula / CLoughill Island
D K033097 M3-372004000032293
27.

269

BORSALINO KUC POL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
D K028362 056022000251442
28.

803

BOSS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot
M: Iwa
K012562 616006580770106
29.

253

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
C/A2 K020456 DE422220042208
30.

273

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
A1 K026766 61699961021781
31.

142

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009557 616999611504104
32.

783

CALARIME VAN’T HULGENRODE HOLSZTYN GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall
M: Ostaria I
Brak DE421000048513
33.

621

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
34.

432

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita / Radiator
D K018656 POL013600220308
35.

607

CARBONARA MK HAN. POL 2012 klacz gniada/169 F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
36.

616

CASCH M.E. KWPN NED 2007 Wałach GN F: Oklund
M: Wendtane/ Indoctro
K015051 528003000701049
37.

124

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
38.

721

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
39.

768

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
K020770 616009640012113
40.

146

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi
M: Culiko
A1 K023426 POL 013 61 00442 07
41.

786

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
42.

619

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
43.

201

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8
M: Naomi / Nikado
D K030811 DE4353500003108
44.

734

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
45.

749

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
46.

761

CHIMEQUYL Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2008 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Czana
K013492 616009680067808
47.

426

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
D K032026 DE456570113512
48.

208

CHOCOLATE DREAM . POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
D K027856 528019090008452
49.

220

CINDYS PURPLE RAIN CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Derrada Owen
M: Cregduff Cindy
D K033010 372004000033530
50.

610

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
51.

751

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
52.

771

CONTENDROS HOL POL 2008 ogier gniada/- F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
K014325 DE421000377508
53.

784

CONTHAGRA OS GER 2009 klacz gniada/- F: CONTHAGROS
M: -
brak DE418184095709 106MD93
54.

416

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
55.

795

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
56.

714

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
57.

706

CRUSTY CROC Holsteiner Warmblood GER 2008 wałach skarogniada/175 F: Chepetto/ Cento
M: Piccolina V/ Linaro
K032943 DE421000276708
58.

130

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
59.

324

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
C K015474 POL013570208906
60.

606

DANTE S NIEM.SPORT. POL 2010 wałach kara/167 F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Georgina Plus S/ Louis
K017218 DE 4458790050-10
61.

616

DARCO LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier gniada/165cm F: Darco/ Lugano van La Roche
M: Velvet Lazar/Verdi
K029315 DE433330872516
62.

766

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/kuc:157 F: CALICO
M: VERNISAGE
K026339 DE421000691011
63.

267

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:- F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
D K020943 528017201100673
64.

802

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
65.

115

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:117 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
A1 K030188 616013660744815
66.

614

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige /
M: Zanetta l /
K033086 DE421000169915
67.

106

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
A1 K029501 616013610075812
68.

620

DREAM OM KWPN NED 2008 Wałach GN F: Douglas
M: Arina/ Oklund
K013892 528003000808810
69.

249

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P
M: Dalli
C K017093 POL013670148308
70.

717

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:- F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
71.

715

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
72.

133

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
A1 K027113 616013590265610
73.

787

ELITE SWB SWE 2014 wałach gniada/165 F: Pessoa /Animo
M: REIS
K032853 752004041401476
74.

604

EMIEL S KWPN GER 2009 wałach siwa/175 F: Victory HBC / Manno
M: Odinette / Jonker
K018697 528003200905003
75.

216

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
C K020362 POL013580665307
76.

726

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
77.

731

ERA L SP POL 2008 klacz gniada/172 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
78.

21

ERO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop / Jantar
M: Elwira / Amor
A0 K027538 616013590107609
79.

704

ESCUELA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/* F: Conthargos
M: Escoveta
K026309 616009580271714
80.

756

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
81.

222

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:137 F: NN
M: NN
C K026749 616999510352415
82.

140

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Very Top
M: Frida
A1 K029061 013640016607
83.

305

FENIKS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:135 F: Brak
M: Brak
K026409 616999600301113
84.

747

FERRALINE HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cormint
M: Online II
K023904 DE421000131613
85.

16

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 K007293 528009041111799
86.

707

FIJI HOL GER 2013 klacz gniada/164 F: Dollar D.L.Pi / Quidam De Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
87.

262

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
D K017561 POL 013610073406
88.

141

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: ED
M: Finka
A1 K030590 616013640092316
89.

769

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
90.

139

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
91.

752

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
92.

15

FREJKA KUC POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:- F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
A0 K008203 POL013611133602
93.

755

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
94.

230

FUNNY BOY KUC POL 2012 ogier siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
95.

319

G'MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
C K020548 616013661480610
96.

805

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
97.

425

GANGES KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
D K019951 POL 013610240808
98.

620

GEORGIA KWPN NED 2011 klacz siwa/168 F: Ustinov / Bollvorm's Libero H
M: Natasja /
K031740 528003201100127
99.

727

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
100.

789

GRAD MŁP POL 22.03.2009 wałach siwa/164 F: Devin Du Maury
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
101.

729

GRUPO PROM VIOX W KWPN POL 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
102.

799

HAJFA N SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato Top
M: Hopryna
K024420 616009660867013
103.

143

HALNY WALIJSKA POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata rubicon
M: Hawana
A1 K021205 616013610071212
104.

617

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
105.

256

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
106.

250

HARA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
D K025911 616999520166506
107.

792

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
108.

417

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/kuc:- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
D K023254 528018020051289
109.

223

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana’s Neptun/Beeton Dai
M: Hortęsja/ Klean
C K030793 616013600217915
110.

252

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii
M: Zorka
C K030254 BELP218254BWP
111.

791

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
112.

772

HIMENA. SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
K028453 616009570184412
113.

708

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
114.

240

HOUNDSWOOD JUNE CONNEMMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: Dunall Lad /
M: Katie /
D K031480 372100400071958
115.

10

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K007301 POL999611032300
116.

434

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super
M: Imka
D K026535 POL 013 52 00349 09
117.

424

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
D K024967 372004100017044
118.

763

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
119.

798

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684 106DT66
120.

608

IRTYSZ PKSP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
121.

265

ISGAAR DRP NED 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
122.

760

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/mk:mk:mk:1 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
123.

793

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
124.

806

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/- F: Dexter R
M: Alba
- 528003201305580
125.

739

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Cedrus /
M: Jakucja / Marino
K027069 616009600206911
126.

209

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
127.

12

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:111 F: Janosik
M: Jaskółka
A0 K031734 616 013 53 00 45511
128.

261

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/149 F: Nn
M: Nn
D K021920 616999600217912
129.

719

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
130.

308

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K027304 POL013670043605
131.

613

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Caretino K
M: Juna
K028867 616009670050514
132.

258

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
D K030365 056011020090147
133.

263

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K011731 POL013670007906
134.

758

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
135.

132

JUNIOR KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K016458 616999590267306
136.

736

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
K015375 POL009630051908
137.

212

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
138.

311

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Nowator / Pepton
M: Kolizja / Grosz
C K024848 POL 013 58 08307 07
139.

260

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
C K012430 Pol013530136706
140.

615

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry / Bruk
M: Karina / Admirał
E K016321 POL013520005405
141.

226

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
D K031177 M3-372004000032545
142.

764

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
143.

325

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
C K020783 999640119504
144.

218

KILBRIDE MELODY MAKER CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: .M.M Miller
M: I Love You Melody
D - M2-372004000033097
145.

109

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:121wp F: NN
M: NN
A1 K024243 616999540099912
146.

327

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
C K011976 KWPN0301032
147.

300

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
C K030509 616013520071616
148.

243

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
C K020861 616013640040510
149.

8

KSIĄŻE KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:105 F: Nn
M: Nn
A0 K032541 POL 876447793676
150.

740

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
151.

623

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro
M: Lansada
K012016 009510224605
152.

788

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL 009580227505
153.

134

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
A1 K024100 616013530209412
154.

247

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
C K023103 203011993083511
155.

713

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
156.

759

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
157.

107

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
A1 K030216 61699961020813
158.

259

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:149 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
159.

117

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
160.

733

LET ME FLY OLD POL 2014 wałach gniada/165 F: Lyjanero / Landos
M: Lacanda / Lenardo
K027478 DE433330847814
161.

229

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
162.

313

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: VIP
M: Peggy
C K029868 013670148508
163.

23

LITTLE BEAUTY NRPW IRL 1999 wałach kara/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 K032789 372414002988627
164.

270

LITTLE EAR WELSH PONNY SWE 2002 ogier siwa/kuc:127 F: Kulltorps Yrrol / Paddock Camarque
M: Köhls Nana / Horshaga Manolito
A1 K030145 35026675
165.

409

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
166.

757

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 klacz siwa/175 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
167.

420

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
D K028152 528017201101099
168.

315

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn/nn
M: nn/nn
C K012890 POL999540168503
169.

248

LOWERBORDER’S LISA NEW FOREST PONY NED 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje’s Ronaldo
M: Lowerborder’s Selester
C Brak 528018020082329
170.

700

LUIGI HOL. POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
171.

205

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
C K026657 528009101178093
172.

1

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
173.

111

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
A1 K028578 616999520119913
174.

112

MAIDI KUC POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
A1 K025715 616013570174212
175.

235

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
C K018799 POL013610202007
176.

504

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
D K020711 DE435350017509
177.

9

MALINKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
A0 K024370 616999661978009
178.

418

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
D K007299 DE410100383201
179.

200

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
C K029037 POL013540055206
180.

796

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
181.

6

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
A0 K027548 616013610164711
182.

413

MAURIK'S LIU. JO WELSH PONY NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
D K030920 528017201200770
183.

128

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
A1 K020505 616013530059811
184.

119

MELODIA. KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
185.

238

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
C K021624 616013660745308
186.

415

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D/A2 K028557 528008060065306
187.

104

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Martini
M: Hipsy
A1 K029946 616016390028412
188.

268

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
C K020200 826046020155026
189.

217

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
190.

304

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:- F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
C K016405 POL616013680076009
191.

264

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
D K026584 616013520102614
192.

314

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
193.

743

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
194.

716

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
195.

203

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 wałach gniada/kuc:148 F: Nobel
M: Nicoletta
D K007893 DE441410094000
196.

506

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:149 F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
D K029991 S3-372004000010747
197.

778

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
198.

309

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
199.

271

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
D K029118 528008060138206
200.

746

ORIANA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder
M: Oliwia Life
K016456 POL 732 01 00509 10
201.

737

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
202.

801

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
203.

221

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:148 F: NN
M: NN
D K031544 752001000118303
204.

611

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
205.

127

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
A1 K030437 616999520132712
206.

774

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 056002W00312005
207.

123

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
208.

114

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
209.

105

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
A1 Brak POL 013610131408
210.

144

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
211.

317

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
C K015956 POL013670072705
212.

742

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 klacz kara/169 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear to Jump St Gyvan Z
K023305 616 007 61 01182 12
213.

618

PLUTO 75 WESTFALE POL 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue
M: Iris
K032974 DE441410475511
214.

405

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
D K022904 616013600096912
215.

410

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
216.

22

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
A0 K024691 013540129406
217.

266

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
A1 K030115 616013610106611
218.

745

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
219.

5

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
A0 K029007 6160136004659007
220.

307

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor / Tijd Vlijt's Santiago
M: R-Carmelita / Tijd Vlijt's Victoria
C K030776 616013600253116
221.

274

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant / Generał
M: Różyczka / Uiterwaarden's Tommy
A1 K029597 616013590150616
222.

121

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
223.

101

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
A1 K030369 6169995921000613
224.

14

RAMZES KUC POL 2008 wałach kara/kuc:118 F: Fokus
M: Ramondie
A0 . POL013610007908
225.

323

REYLEM CORNELIA WELSH PONY POL 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen
C K027046 826046020143418
226.

18

RICARDA KUC POL 2001 klacz inna/kuc:kuc:11 F: LEIBUCHTA-RIEKARDO
M: MUSI
A0 K029876 427 270090002
227.

13

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
A0 K020512 POL013690065405
228.

303

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/kuc:141 F: Jackets Pire Dream
M: Heavenly Surprise
K031828 826037011087561
229.

102

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
230.

431

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
231.

773

ROSATO SPRIZZ FP HOL. GER 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII / nn
K025325 DE421000555813
232.

120

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
233.

3

SALLY CARRERA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Rumcajs z Sadyby / Yekus
M: Telimena / Duinveldt's Lewa
A0 K026238 616013570149212
234.

125

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Hipolit
M: Samba
A1 K025054 616013610195811
235.

137

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965 616013640116009
236.

11

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
A0 K025155 616999662050808
237.

728

SEJANA K HAN. GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Signum xx / Kalatos
M: Estella / Edgar
K032692 2764313165090126
238.

797

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
239.

609

SILVER STAR HOL. POL 2010 klacz siwa/172 F: Legolas
M: Sunshine
K018374 105FG31
240.

322

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
C K029882 616013610148711
241.

433

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
D K030349 372414006023115
242.

245

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
C K030795 616013640006610 Brak
243.

310

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
C K023357 013 61 01054 08
244.

312

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
C K014194 POL013640083408
245.

804

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
246.

723

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
247.

244

STARPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
D K032431 DE422220035712
248.

302

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
C K030406 752034123465
249.

225

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D K030398 528018020141035
250.

776

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
251.

767

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
252.

318

SZEFOWA FOREST DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:- F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
C K030794 616013640004108
253.

228

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
254.

17

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
A0 K031793 616999570159216
255.

254

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
D K030482 61699680051516
256.

275

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
D K023949 013640081708
257.

131

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo
M: Shira
K030537 POL 0136101994
258.

430

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
D K030364 POL013640076706
259.

126

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: Karina / nn
A1 K019807 POL999670132904
260.

412

TETI KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:147 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
D K014499 12093
261.

219

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/137 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
C K022625 POL 013 53 00531 06
262.

501

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:kuc:. F: Top Nonstop / Nantano
M: Top Nonstop / Nantano
D K022375 DE441410714004
263.

321

TIGRA FOREST DRP POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Figaro/
M: Titania/
C K022969 13640054608
264.

241

TINA MILLER LADY CONNEMARA IRL 2012 mare grey/kuc:146 F: Tynagh Miller
M: Foilagoul Queen
D K033096 M3-372004000027864
265.

202

TONY’S BOY KUC WAL. IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
D K029112 372003006844540
266.

4

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
A0 K014651 POL013640024405
267.

257

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
268.

242

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious
M: Traviata
D K024426 616013661404
269.

722

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
270.

414

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
271.

145

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
272.

236

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Berktzicht Rob / Kantje's Ronaldo
M: Westerveld's Karline / Valentino
D K028999 528018020101106
273.

227

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
274.

779

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
275.

2

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K030644 616999662046608
276.

110

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
A1 K030563 616013640081011
277.

306

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 wałach siwa/kuc:139 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
C K018713 DE 434340050807
278.

421

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
D K014996 POL013640061207
279.

251

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs’s Zanadiqua / Krimh
C K023354 616013661439611
280.

135

ZYGZAK KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:123 F: Filip / Epos
M: Zuzia
A1 K026245 POL013590162705
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
ROSANNA (431)
2021-10-27
12
2021-10-28
2021-10-30
-
Biel Zofia
KJ Leńcze
2021-10-27
15
2021-10-28
5
2021-10-30
10
N.rzecz 100
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-27
14
2021-10-28
2021-10-30
17
Dańczak Michalina
TKJ Garbówek
GANGES (425)
2021-10-27
19
2021-10-28
19
2021-10-30
16
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-27
16
2021-10-28
10
2021-10-30
11
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
MERNIE (415)
2021-10-27
7
2021-10-28
4
2021-10-30
5
N.rzecz 300
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-10-27
2021-10-28
15
2021-10-30
-
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
VULCANO (414)
2021-10-27
6
2021-10-28
17
2021-10-30
-
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CORBINIAN (416)
2021-10-27
20
2021-10-28
6
2021-10-30
13
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (410)
2021-10-27
18
2021-10-28
13
2021-10-30
11
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (412)
2021-10-28
2021-10-27
2021-10-27
2021-10-28
2021-10-30
-
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2021-10-27
9
2021-10-28
8
2021-10-30
2
N.rzecz 700
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA21 (504)
2021-10-27
3
2021-10-28
18
2021-10-30
6
N.rzecz 250
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-10-27
1
2021-10-28
11
2021-10-30
3
N.rzecz 550
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
POLLY (405)
2021-10-27
10
2021-10-28
12
2021-10-30
-
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2021-10-27
8
2021-10-28
7
2021-10-30
1
N.rzecz 900
Sawicka Lena
KJ Humorek Krawcowizna
LONGLIFE (420)
2021-10-27
17
2021-10-30
7
N.rzecz 150
2021-10-28
1
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
2021-10-27
11
2021-10-28
2
2021-10-30
7
N.rzecz 150
Stasiak Agata
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
2021-10-27
5
2021-10-28
16
2021-10-30
15
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
TASIEMKA (430)
2021-10-27
13
2021-10-28
14
2021-10-30
13
Szrajer Matylda
Kielecki KJ
ANAKONDA (404)
2021-10-27
2
2021-10-28
3
2021-10-30
4
N.rzecz 400
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (422)
2021-10-27
4
2021-10-28
9
2021-10-30
9
N.rzecz 100
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (432)
2021-10-27
2021-10-28
2021-10-30
-

Number of Riders: 210

Number of Horses: 280

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl