Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
204 ACCEPTED 2021-09-23 11:06:17
2021-09-23 11:06:17
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
203 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-20 19:15:05
2021-09-20 11:55:10
Weronika Wilczewska AMBER
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
202 ACCEPTED 2021-09-21 08:39:38
2021-09-20 11:39:07
Marta Orłowska ASIANDI
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
201 ACCEPTED 2021-09-21 08:39:41
2021-09-20 11:37:49
Marta Orłowska DEJA VU 7
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
200 ACCEPTED 2021-09-20 07:34:24
2021-09-19 21:31:58
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
199 ACCEPTED 2021-09-21 08:39:16
2021-09-19 11:56:43
Maja Styn RAMZES
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
198 ACCEPTED 2021-09-20 07:34:01
2021-09-19 09:33:57
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
197 ACCEPTED 2021-09-20 20:44:07
2021-09-19 09:32:20
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
196 ACCEPTED 2021-09-20 07:33:45
2021-09-18 23:33:57
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
195 ACCEPTED 2021-09-23 07:23:58
2021-09-17 18:07:33
Zofia Pela QUIRIN
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
194 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-20 19:49:39
2021-09-16 23:31:41
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
193 ACCEPTED 2021-09-20 07:39:34
2021-09-16 19:54:10
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
192 ACCEPTED 2021-09-20 09:33:52
2021-09-16 19:46:06
Hanna Miedziocha IBIZA AK
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
191 ACCEPTED 2021-09-20 09:34:01
2021-09-16 19:40:05
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
190 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-17 08:11:27
2021-09-16 15:48:08
Karol Zielinski MORGAN
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
189 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:09
2021-09-16 11:13:42
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
188 ACCEPTED 2021-09-20 20:43:26
2021-09-15 20:45:50
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
187 ACCEPTED 2021-09-20 11:24:18
2021-09-15 17:29:59
Zofia Polanek CATALAYA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
186 ACCEPTED 2021-09-17 10:03:24
2021-09-15 12:49:35
Julia Milewska CLAUDIUS
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
185 ACCEPTED 2021-09-21 07:47:21
2021-09-15 10:33:00
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
184 ACCEPTED 2021-09-17 10:03:33
2021-09-14 16:15:26
Tola Wawrzkiewicz LAJOLIE 5
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
183 ACCEPTED 2021-09-17 09:53:55
2021-09-14 16:14:57
Karolina Rogala LAJOLIE 5
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
182 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-15 07:55:19
2021-09-14 15:14:05
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
181 ACCEPTED 2021-09-20 07:51:21
2021-09-14 14:30:03
Maja Psiuk DILAYLA
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
180 ACCEPTED 2021-09-20 07:51:35
2021-09-14 14:27:36
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
179 ACCEPTED 2021-09-20 07:51:12
2021-09-14 09:56:30
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
178 ACCEPTED 2021-09-20 07:39:12
2021-09-14 01:17:38
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
177 ACCEPTED 2021-09-20 17:08:41
2021-09-13 21:16:24
Wiktoria Łozowska ESPERANZA
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
176 ACCEPTED 2021-09-20 19:42:09
2021-09-13 21:15:06
Wiktoria Łozowska NEXT ONE
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
175 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:07
2021-09-13 21:13:35
Wiktoria Łozowska QUINTESSENCE
  • 2x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
174 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:11
2021-09-13 21:12:04
Wiktoria Łozowska GENIUSZ
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
173 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:14
2021-09-13 21:11:20
Wiktoria Łozowska CALANDINO
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
172 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:17
2021-09-13 21:10:07
Maksymilian Wechta WIMSTER
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
171 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:21
2021-09-13 21:09:33
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
170 ACCEPTED 2021-09-20 20:04:55
2021-09-13 21:09:09
Maksymilian Wechta LONDON 32
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
169 ACCEPTED 2021-09-23 09:12:07
2021-09-13 21:08:35
Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
168 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:29
2021-09-13 21:08:13
Maksymilian Wechta CLEAR ONE
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
167 ACCEPTED 2021-09-20 07:50:31
2021-09-13 21:07:23
Maksymilian Wechta CHEPETTANO
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
166 ACCEPTED 2021-09-20 20:51:34
2021-09-13 17:21:41
Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
165 ACCEPTED 2021-09-20 07:46:10
2021-09-13 17:21:09
Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
164 ACCEPTED 2021-09-20 07:46:14
2021-09-13 17:20:44
Natalia Czernik CASAMBA
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
163 ACCEPTED 2021-09-20 20:51:56
2021-09-13 17:19:53
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
162 ACCEPTED 2021-09-17 10:15:04
2021-09-13 14:15:52
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
161 ACCEPTED 2021-09-17 10:15:58
2021-09-13 14:15:14
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
160 ACCEPTED 2021-09-14 07:56:00
2021-09-13 10:57:33
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
159 ACCEPTED 2021-09-17 10:03:51
2021-09-13 08:42:36
Małgorzata Marcinkowska FELICITY
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
158 ACCEPTED 2021-09-20 11:24:34
2021-09-12 17:21:49
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
157 ACCEPTED 2021-09-20 07:40:10
2021-09-12 17:03:10
Julia Mycio HALLOUMI
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
156 ACCEPTED 2021-09-13 07:24:53
2021-09-12 12:31:28
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
155 ACCEPTED 2021-09-17 10:52:49
2021-09-12 08:13:21
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
154 ACCEPTED 2021-09-13 07:24:31
2021-09-12 06:36:44
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
153 ACCEPTED 2021-09-20 20:46:23
2021-09-11 01:32:44
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
152 ACCEPTED 2021-09-13 07:24:23
2021-09-11 01:32:00
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
151 ACCEPTED 2021-09-21 08:20:00
2021-09-10 18:36:30
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2021-09-17 08:09:00
2021-09-10 18:34:54
Krzysztof Retka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
149 ACCEPTED 2021-09-17 09:53:53
2021-09-10 14:24:07
Karolina Rogala JAR
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
148 ACCEPTED 2021-09-14 07:54:31
2021-09-10 06:49:44
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2021-09-14 07:53:25
2021-09-10 06:49:16
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2021-09-16 08:03:22
2021-09-10 06:48:06
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-09-23 13:36:13
2021-09-09 16:30:56
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
144 ACCEPTED 2021-09-15 07:54:14
2021-09-09 09:49:16
Malwina Urbańska DARGOS
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2021-09-13 07:23:30
2021-09-09 09:17:45
Martyna Dubieniecka SANTORINI L
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
142 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-13 07:23:25
2021-09-09 08:46:57
Jakub Krzyżosiak BAGHERA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-13 07:23:21
2021-09-09 08:40:17
Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
140 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-20 20:52:31
2021-09-09 08:39:29
Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
139 ACCEPTED 2021-09-22 16:08:53
2021-09-09 07:39:39
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
138 ACCEPTED 2021-09-13 07:53:19
2021-09-08 21:44:50
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
137 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:47:30
2021-09-08 21:01:15
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
136 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:24
2021-09-08 21:00:35
Agnieszka Racka WOLVERINE
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
135 ACCEPTED 2021-09-20 19:43:53
2021-09-08 20:59:46
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
134 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:30
2021-09-08 20:58:41
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
133 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:47:17
2021-09-08 19:58:34
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
132 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:36
2021-09-08 14:09:39
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:47:04
2021-09-08 11:01:59
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
130 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:47:01
2021-09-08 11:01:25
Konrad Pawłowski D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
129 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:46:57
2021-09-08 11:00:57
Konrad Pawłowski COMET 235
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
128 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:46:54
2021-09-08 11:00:33
Konrad Pawłowski NINO VD WATERTOREN
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
127 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-09 07:46:51
2021-09-08 10:57:32
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
126 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:43
2021-09-07 15:19:56
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
125 ACCEPTED 2021-09-16 08:03:42
2021-09-07 13:21:12
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
124 ACCEPTED 2021-09-16 08:03:44
2021-09-07 13:19:45
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-09-17 11:49:23
2021-09-07 09:51:24
Natalia Koziarowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-09-17 11:49:25
2021-09-07 09:50:55
Natalia Koziarowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-09-16 08:04:05
2021-09-07 09:50:36
Natalia Zimnowodzka KALANTE
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-09-17 11:49:28
2021-09-07 09:50:15
Natalia Koziarowska IPKE S
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2021-09-16 08:04:17
2021-09-07 09:49:01
Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-09-20 07:41:36
2021-09-07 09:47:26
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-09-17 08:10:01
2021-09-07 09:07:00
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/N1/ZR/N1 (125cm)
116 ACCEPTED 2021-09-17 08:10:03
2021-09-07 09:06:10
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
115 ACCEPTED 2021-09-17 08:10:05
2021-09-07 09:05:31
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
114 ACCEPTED 2021-09-17 08:10:14
2021-09-07 09:04:39
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8R/C1/ZR/C1 (135)
113 ACCEPTED 2021-09-22 07:46:10
2021-09-06 13:29:43
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
112 ACCEPTED 2021-09-08 08:02:54
2021-09-06 11:03:48
Julia Gawałek SCHIROCCO DES CHAINES
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
111 ACCEPTED 2021-09-15 07:54:15
2021-09-05 15:41:03
Malwina Urbańska BITRALME VAN HET SCHAARBROEK
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
110 ACCEPTED 2021-09-20 19:30:52
2021-09-05 15:00:42
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-09-17 10:15:49
2021-09-05 12:55:33
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
108 ACCEPTED 2021-09-17 10:27:24
2021-09-05 12:55:14
Karolina Rogala O'KEY
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
107 ACCEPTED 2021-09-17 13:05:22
2021-09-05 12:13:14
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:48
2021-09-05 12:12:58
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
105 ACCEPTED 2021-09-17 09:53:41
2021-09-05 12:04:04
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
104 ACCEPTED 2021-09-17 09:55:41
2021-09-05 09:56:33
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2021-09-20 20:04:07
2021-09-05 01:39:59
Sophia Inguenaud CONCERTO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
102 ACCEPTED 2021-09-21 09:24:06
2021-09-04 23:04:47
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
101 ACCEPTED 2021-09-13 07:55:50
2021-09-04 21:12:52
Magdalena Kałuża COLANI 70
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
100 ACCEPTED 2021-09-13 07:55:52
2021-09-04 21:12:28
Magdalena Kałuża CHAMAN
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
99 ACCEPTED 2021-09-20 19:48:52
2021-09-04 20:14:28
Łukasz Matla LA PETITE GURRIERE
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
98 ACCEPTED 2021-09-13 07:41:22
2021-09-04 18:34:40
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-09-13 07:40:38
2021-09-04 18:34:19
Oliwer Bule LAZINO
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2021-09-13 07:40:47
2021-09-04 18:33:49
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-09-13 07:40:57
2021-09-04 18:33:31
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-09-21 07:48:44
2021-09-04 14:08:54
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
93 ACCEPTED 2021-09-09 07:45:39
2021-09-04 14:08:31
Alicja Kosmol FEREUSA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-09-09 07:45:43
2021-09-04 14:08:08
Alicja Kosmol CLEARWATER PP Z
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
91 ACCEPTED 2021-09-09 07:45:45
2021-09-04 14:07:30
Oliwia Kosmol SADIS 2
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2021-09-13 07:52:00
2021-09-04 10:36:09
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
89 ACCEPTED 2021-09-13 14:39:36
2021-09-03 20:04:38
Agata Florkiewicz ERAGON
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-09-20 07:44:36
2021-09-02 22:52:01
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-09-20 07:44:39
2021-09-02 22:50:46
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2021-09-23 07:23:06
2021-09-02 21:03:31
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
85 ACCEPTED 2021-09-23 07:23:13
2021-09-02 21:03:02
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
84 ACCEPTED 2021-09-23 07:23:09
2021-09-02 21:02:12
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
83 ACCEPTED 2021-09-14 07:52:49
2021-09-02 11:04:19
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
82 ACCEPTED 2021-09-14 07:52:51
2021-09-02 11:03:46
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
81 ACCEPTED 2021-09-20 20:49:25
2021-09-02 08:18:59
Patrycja Kozioł ZALVO
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7R/N1/ZR/N1 (125cm)
80 ACCEPTED 2021-09-20 07:41:11
2021-09-02 08:18:06
Patrycja Kozioł NINTO CHICO
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
79 ACCEPTED 2021-09-04 08:20:15
2021-09-02 08:16:26
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 5R/L/ZR/L (100cm)
78 ACCEPTED 2021-09-20 20:49:54
2021-09-02 08:16:02
Martyna Kozioł GALA W
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
77 ACCEPTED 2021-09-20 09:33:21
2021-09-02 07:51:02
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
76 ACCEPTED 2021-09-20 12:23:51
2021-09-01 23:10:03
Łukasz Matla FIORA SUNRISE
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
75 ACCEPTED 2021-09-04 08:19:23
2021-09-01 23:09:27
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
74 ACCEPTED 2021-09-04 08:19:26
2021-09-01 23:08:49
Maciej Handzlik BALISTO AC
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
73 ACCEPTED 2021-09-23 13:37:53
2021-09-01 22:03:44
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-09-23 13:37:59
2021-09-01 22:03:18
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-03 09:34:42
2021-09-01 22:02:35
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-09-20 07:38:45
2021-09-01 22:01:38
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-23 09:44:44
2021-09-01 22:01:09
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
68 ACCEPTED 2021-09-13 08:25:18
2021-09-01 20:03:36
Natalia Kluska COLOMBINA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-09-13 08:25:30
2021-09-01 20:03:24
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-09-13 08:25:59
2021-09-01 20:03:04
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-09-13 08:25:45
2021-09-01 20:02:49
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-09-03 09:31:46
2021-09-01 16:35:59
Waleria Branicka HOLLISTER
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-09-17 10:14:16
2021-09-01 12:44:25
Gabriela Gruszka AKCERON
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
62 ACCEPTED 2021-09-17 08:07:27
2021-09-01 12:44:06
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
61 ACCEPTED 2021-09-17 08:07:36
2021-09-01 12:43:31
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
60 ACCEPTED 2021-09-17 08:07:39
2021-09-01 12:43:05
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
59 ACCEPTED 2021-09-15 07:54:17
2021-08-31 22:36:07
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
58 ACCEPTED 2021-09-15 07:54:20
2021-08-31 22:34:58
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-09-15 07:54:22
2021-08-31 22:34:21
Malwina Urbańska CAN YA MECAN
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-20 19:52:17
2021-08-31 20:47:28
Vivien Kaźmierczak RIRONDINE
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-01 11:29:11
2021-08-31 20:47:07
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-09-20 17:04:28
2021-08-31 18:45:22
Antoni Strzałkowski ZIRADO
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-09-13 07:55:18
2021-08-31 18:44:30
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-09-13 07:55:13
2021-08-31 18:42:39
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-09-17 10:52:28
2021-08-31 17:53:20
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
50 ACCEPTED 2021-09-01 11:28:46
2021-08-31 17:34:37
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:14
2021-08-31 17:32:56
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-09-08 08:01:23
2021-08-31 11:25:58
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-09-15 12:47:48
2021-08-30 23:20:23
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
46 ACCEPTED 2021-09-15 12:47:51
2021-08-30 23:19:47
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
45 ACCEPTED 2021-09-13 07:06:07
2021-08-30 23:19:04
Leszek Nieużyła LE MATINE II
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
44 ACCEPTED 2021-09-13 07:06:09
2021-08-30 23:18:10
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
43 ACCEPTED 2021-09-13 07:06:11
2021-08-30 23:17:47
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
42 ACCEPTED 2021-09-22 07:50:00
2021-08-30 21:27:48
Laura Adamkiewicz CERTO SUCCESSO
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
41 ACCEPTED 2021-09-17 08:09:21
2021-08-30 19:58:13
Krzysztof Retka KING OF ROCK
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:08
2021-08-30 19:57:07
Krzysztof Retka KALAHARI ROCK
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:10
2021-08-30 19:56:33
Krzysztof Retka AKELLAH HERO Z
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
38 ACCEPTED 2021-09-01 11:27:54
2021-08-30 19:06:55
Marianna Stawicka FRAPANT
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/DPP/Drużynowy Puchar Polski - o nagrodę Clip i - Wg Regulaminu PLJ
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
37 ACCEPTED 2021-09-16 08:02:54
2021-08-30 16:40:17
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
36 ACCEPTED 2021-09-16 08:02:57
2021-08-30 16:39:51
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-08-31 08:21:27
2021-08-30 12:00:56
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
34 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:40
2021-08-27 20:42:50
Julia Karolak CALERO Z
  • 1x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 2R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
  • 1x 6R/P/ZR/P (110cm)
33 ACCEPTED 2021-09-16 08:02:01
2021-08-27 16:20:21
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
32 ACCEPTED 2021-09-16 08:01:30
2021-08-26 18:14:09
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-09-20 11:23:19
2021-08-26 18:11:49
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-08 08:00:21
2021-08-26 18:11:24
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-09-17 10:52:39
2021-08-26 18:10:52
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-09-03 09:31:09
2021-08-26 09:08:26
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
27 ACCEPTED 2021-09-03 09:31:12
2021-08-26 09:06:53
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
26 ACCEPTED 2021-09-21 08:40:53
2021-08-25 18:05:04
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
25 ACCEPTED 2021-09-21 08:40:55
2021-08-25 18:04:07
Weronika Wilska-Czarnecka INTRO DE MUZE
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
24 ACCEPTED 2021-09-21 08:41:09
2021-08-25 18:01:08
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
23 ACCEPTED 2021-09-21 08:41:13
2021-08-25 17:59:51
Weronika Wilska-Czarnecka FANCY
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
22 ACCEPTED 2021-09-21 08:41:18
2021-08-25 17:59:21
Weronika Wilska-Czarnecka COOLIO S
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
21 ACCEPTED 2021-09-07 08:04:27
2021-08-25 16:07:40
Siarhei Kazlou ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
20 ACCEPTED 2021-09-07 08:04:32
2021-08-25 16:05:44
Siarhei Kazlou LEXUS H
  • 2x 1R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
19 ACCEPTED 2021-09-07 08:04:44
2021-08-25 16:04:41
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
18 ACCEPTED 2021-09-20 20:50:49
2021-08-25 16:02:50
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
17 ACCEPTED 2021-09-21 20:18:00
2021-08-25 16:01:38
Maryia Mikhailava CORNET'S DIAMOND SN
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-09-20 09:34:54
2021-08-25 15:58:55
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
15 ACCEPTED 2021-09-20 09:35:11
2021-08-25 15:55:25
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
14 ACCEPTED 2021-08-31 10:00:26
2021-08-24 09:50:40
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
13 ACCEPTED 2021-09-13 07:53:03
2021-08-23 22:48:25
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2021-09-13 07:52:52
2021-08-23 22:47:21
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-09-21 12:38:25
2021-08-23 15:47:03
Marcin Wolski DI CAPRIO S
  • 2x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 2x 5R/L/ZR/L (100cm)
10 ACCEPTED 2021-09-16 08:22:49
2021-08-23 11:54:01
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
9 ACCEPTED 2021-09-17 09:19:08
2021-08-23 11:53:00
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
8 ACCEPTED 2021-09-14 07:51:11
2021-08-23 09:10:34
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/CC/Runda Złota (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4/CC/Runda Złota (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/CC1/GP Finał Rundy Złotej PLJ o nagrodę Adamus S.A. - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
7 ACCEPTED 2021-09-14 07:51:50
2021-08-23 08:18:21
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
6 ACCEPTED 2021-09-14 07:51:52
2021-08-23 08:17:31
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Runda Brązowa (II półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Finał Rundy Brązowej PLJ- o nagrodę Gillmet - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
5 ACCEPTED 2021-09-21 21:31:11
2021-08-22 18:39:32
Ludwika Kruszewska LANCE II
  • 1x 3R/L/ZR/L (100cm) - zwykły
  • 1x 4R/P/ZR/P (110cm) - zwykły
4 ACCEPTED 2021-09-24 09:07:20
2021-08-22 16:58:43
Martyna Makowska ROTAN
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-09-24 09:07:22
2021-08-22 16:58:02
Martyna Makowska LA CORSON
  • 1x 3/N/Runda Brązowa (I półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-16 08:10:32
2021-08-22 07:19:48
Valeriia Chebotar JANICE
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
1 ACCEPTED 2021-08-27 07:14:59
2021-08-21 13:50:31
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 1/C/Runda Srebrna (I półfinał) - Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Runda Srebrna (II półfinał) - Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Finał Rundy Srebrnej PLJ o nagrodę Bentley - Dwunawrotowy Art. 273.2.2.2.2, 273.3.4.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Adamkiewicz Laura -
2007 (JM.)
O058185
3. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
4. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
5. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
6. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
7. Branicka Waleria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (MJ.)
O046278
8. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033821
9. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
10. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
11. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
12. Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (MJ.)
O045740
13. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
14. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
15. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
16. Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze
S
O034618
17. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
10210175
18. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
19. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O041843
20. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
21. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
22. Florkiewicz Agata Stow. Warszawski KJ
S
O020377
23. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
25. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
26. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
27. Gruszka Gabriela KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O041686
28. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
S
O032375
29. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
30. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
31. Hendrys Maja KJ Fimmel Team
2003 (MJ.)
O033273
32. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
33. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
34. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
35. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
38. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
39. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
40. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
41. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
42. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
43. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
44. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
45. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
46. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
47. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033419
48. Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek
S
O003126
49. Kozioł Martyna SKJ Red Team
2004 (J.)
O044014
50. Kozioł Patrycja SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O044015
51. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
S
O031416
52. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
53. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
54. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
55. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
56. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
57. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
58. Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko
S
O011944
59. Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006520
60. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
61. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
62. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
63. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
64. Matla Łukasz Klub jezezdziecki global
S
O001389
65. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
66. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
67. Miedziocha Hanna bpk
2005 (J.)
O042682
68. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
69. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
70. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
71. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
72. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
73. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
74. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
75. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (MJ.)
O046536
76. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
77. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
78. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
79. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
80. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
81. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O054591
82. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
83. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
84. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
85. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
86. Polanek Zofia SCSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
87. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
88. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
89. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
90. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
91. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
92. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
93. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
94. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
95. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
96. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
97. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (MJ.)
O042315
98. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
99. Ryczkowski Jakub Klub Jeździecki Rock Horses
S
O026731
100. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
101. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
102. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
103. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
104. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (MJ.)
O037988
105. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
106. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
107. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
108. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
S
O029192
109. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
110. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
111. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
112. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
113. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
114. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
115. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
116. Wolski Marcin Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
S
O045947
117. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
118. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

92

AKCERON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Arriba Z / Alex
M: Aluzja / Luis
K030428 616009660248114
2.

67

AKELLAH HERO Z ZANG NED 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
3.

200

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
4.

128

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia/ Luron
K018542 616009510353811
5.

182

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
6.

255

AMBER HAN GER 2016 klacz gniada/- F: Action Bue
M: Arcita
K031089 DE431310735616
7.

64

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
8.

263

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
9.

63

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
10.

107

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
11.

91

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
12.

32

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807
13.

172

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
14.

218

ASIANDI HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: Adagio de Talm
M: Zolarina
K031599 DE421000010215
15.

6

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
16.

244

BAGHERA SWB POL 2013 wałach gniada/168 F: Balou du Rouet
M: Tolero/Heartbreaker
K030144 107CP33
17.

246

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
18.

99

BALISTO AC BWP BEL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rive Gauche Z / Rex-Z
K028235 056007000B43061
19.

151

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/171 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
20.

178

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/xx F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
21.

215

BASTION WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
K024206 616007610028212
22.

100

BEAU BALOU HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Silvetta / Silvio I
K022629 DE431310396811 DE431310396811
23.

104

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
24.

117

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
25.

150

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
26.

60

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
27.

81

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
28.

102

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
29.

194

CALANDINO SP POL 2017 wałach siwa/165 F: Number One / Numero Uno
M: Calanda / Chambertin
K030423 616009610191517
30.

56

CALERO Z Z BEL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Cicero Z
M: Shannon
K018416 056015Z55678509
31.

131

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
32.

49

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
33.

108

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
34.

78

CAN YA MECAN HOL POL 2012 ogier siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ronja / Cassini I
K021309 DE421000137812
35.

248

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
36.

10

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
37.

96

CANTANIS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
38.

250

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
39.

185

CASAMBA HOL GER 2015 ogier gniada/167 F: Casall /
M: Mamba I /
K028721 DE421000101215
40.

226

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I / Capitol I
M: Ocara I / Corrado I
K011154 DE421000223507
41.

1

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
42.

228

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 ogier siwa/- F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
43.

207

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
44.

124

CENTESSA HAN GER 2007 klacz kara/163 F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
K014088 DE431319889507
45.

70

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 klacz gniada/- F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 616009670080814
46.

72

CHACORNETO OS POL 2012 ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corada / Cornet's Stern
K028607 DE418185067412
47.

5

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
48.

129

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
49.

160

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
50.

199

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
51.

188

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
K020603 DE421000206012
52.

163

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
53.

109

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
54.

94

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
55.

206

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
56.

189

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
57.

122

CLEARWATER PP Z ZANGERSHEIDE POL 2011 klacz gniada/ brak F: Clearway
M: Caline
K031694 107FR15
58.

130

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
59.

97

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
60.

238

COMET 235 OLD GER 2008 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
61.

133

CONCERTO OLD. POL 2005 wałach gniada/- F: Concetto
M: Los Angeles / Levantos I
K012577 DE433330418705
62.

37

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/179 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
63.

41

COOLIO S SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Comilfo Plus Z / Comme il Faut
M: Calvada S / Calvados Z
K031328 A0016203S
64.

74

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
65.

36

CORNET'S DIAMOND SN SWB SWE 2011 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Melrose Diamond SN / Cuper
K031862 752004041101129
66.

262

CRAZY DAISY G NIEM. SPORT. GER 2013 klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
67.

239

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Kara III / Carthago Z
K031086 056015Z55674716
68.

71

DA VINCI KWPN NED 2008 wałach kara/- F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
K024979 528003000812823
69.

137

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: La Stella / Quick Star
brak DE418180097611
70.

161

DARGOS HOL POL 2015 ogier kara/Brak F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 DE421000175415
71.

217

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
72.

8

DI CAPRIO S Deutsches Sportpferd POL 2010 wałach ciemnogniada/172 F: Don Schufro
M: Giornata
K020899 DE 455-8790046-10
73.

57

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
74.

229

DIARADO BOY II OLD POL 2013 wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
75.

34

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
76.

201

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
77.

134

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
78.

254

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
79.

260

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
80.

125

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
81.

159

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
82.

233

EL VITELLO SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Vitalis / Imequyl
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
83.

241

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
84.

261

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
85.

135

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
86.

89

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
87.

75

ENDO SP POL 2008 wałach gniada/176 F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
K014243 POL009610146308
88.

225

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
89.

112

ERAGON SP POL 2015 wałach gniada/176 F: Winston /
M: Entoria / Winner
K026818 616009530067715
90.

256

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
91.

183

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
92.

171

ETO'O KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
K022703 528003200906844
93.

53

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
94.

18

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
95.

42

FANCY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: T / Numero Uno
K026515 528003201010817
96.

46

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
97.

19

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
98.

181

FELICITY SP POL 2016 klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa
K029176 6160095300666616
99.

139

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
100.

123

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
101.

190

FIBONACCI S WURT GER 2011 Ogier gniada/1 F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Cita II / Candillo
K019096 DE473730145511
102.

243

FIDELIO'S SON HOL GER 2013 wałach gniada/167 F: Fidelio du Do / If de Merze
M: Porgy / Contender
K028974 DE421000193813
103.

101

FIORA SUNRISE HOL POL 2014 klacz gniada/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Zuriance / Con Air
K030658 DE421000050414
104.

79

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
105.

165

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
K011507 POL009670100607
106.

187

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
107.

66

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
108.

103

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
109.

195

GENIUSZ WLKP POL 2016 ogier gniada/168 F: Coriano’s Ass / Coriano Z
M: Gejsza / Atlas Bavaria
K029586 616007610028616
110.

176

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
111.

208

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
112.

223

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
113.

153

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
114.

43

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
115.

177

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
116.

249

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
117.

95

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
118.

90

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
119.

227

HOLLISTER KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z
K020946 528003201200365
120.

126

HUAN TWANG R KWPN NED 2012 wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech / Espri
M: S. Bulisina R / Mermus R
K026667 528003201200598
121.

212

IBIZA AK KWPN POL 2013 klacz gniada/166 F: Glasgow-w vh merelsnest
M: Vera
Brak 528003201301955
122.

164

INIESTA-P WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Iliada / Landos
K028135 616007610141715
123.

44

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise de Muze
M: Linda
K026374 528003201300130
124.

20

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
125.

146

IPKE S KWPN NED 2013 wałach gniada/173 F: Caretino Gold / Caretino
M: Babine / Rascin
K030284 528003201307397
126.

143

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
127.

140

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
128.

205

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
K010891 11327
129.

29

JANICE BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/- F: Udarco Van Overis / Darco
M: Topia Van De Padenborre / Ohio Van De Padenborre D'02
K031258 056002W00293897
130.

168

JAR SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Almanzor L/ Accord II
M: Jara/ Revel
K030089 616009600118514
131.

9

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
132.

68

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-s / Little Rock
K028765 528003201509629
133.

147

KALANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Zescalante / Rash R
K032147 528003201508615
134.

77

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
135.

247

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
136.

51

KATNIS SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
137.

35

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
138.

76

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
K028706 528003201502713
139.

120

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
140.

69

KING OF ROCK KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/170 F: E-Star / Big Star
M: Rockella-s / Little Rock
K028767 528003201509632
141.

230

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
142.

257

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
K023432 616009530082613
143.

136

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
144.

24

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Contender Son
M: La Cora
K028215 616009660524214
145.

258

LA FIOLA PICCOLA OLD. 2009 klacz gniada F: Chekandino
M: Finess/ Landjonker
DE433330875009
146.

39

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
147.

235

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario
M: Alina
K026862 DE441410658713
148.

211

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
149.

202

LAJOLIE 5 HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidamderevel
K027568 DE421000044513
150.

21

LANCE II OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Ginastera / Ginsberg
K030530 DE433330470312
151.

240

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
152.

236

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
K017882 POL009510458207
153.

127

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
154.

73

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/- F: Larron / Lancer II
M: Larron / Lancer II
K027550 616009640036214
155.

38

LEXUS H KWPN NED 2016 wałach gniada/178 F: Good Fellow VDL / Baloubet Du Rouet
M: Hereusa / Toulon
K031072 528003201608219
156.

155

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
157.

191

LONDON 32 OS POL 2002 ogier gniada/1 F: Landstreicher
M: De Luxe
K010096 DE418180047502
158.

209

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
159.

141

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
160.

186

MANCHESTER RED WINE OLD. (OS) POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago SF/
M: Kleona Bonita hol./ Stakkato han.
K029392 418189120716
161.

166

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: Con Calma /
M: Mala Cerra P / Carry Son
K025409 616009610013012
162.

58

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
163.

232

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
164.

83

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
165.

251

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
166.

82

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
167.

214

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
168.

242

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
K029634 45678981
169.

197

NEXT ONE SP POL 2017 klacz siwa/- F: Number One
M: -
K030607 DE421000750517
170.

237

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
171.

105

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
172.

158

NIRVARO OLD POL 2008 wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
173.

138

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
174.

152

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
175.

48

PERFECT SMILE SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Ares / Elvis
M: P-Veronique / Colman
K028966 616009530207615
176.

45

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
177.

192

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
178.

118

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
179.

144

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
180.

148

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL GER 2015 wałach gniada/166 F: Quickly dKrei / Diamant De Semilly
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
181.

113

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
182.

156

QUINTANA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 616009640049616
183.

196

QUINTESSENCE SP POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Chepettano / Chepetto
M: Quintal 2 / Quidam's Rubin
K028715 616009610126916
184.

252

QUIRIN Deutshes Sportpferd POL 2012 klacz gniada/167 F: Quaterback
M: Lordia
K031608 DE455670299412
185.

259

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 wałach gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B, U
M:
DE421000213810
186.

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 wałach gniada/1 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: U2 II / Cento
K020343 DE421000213810 105BR51
187.

50

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
188.

216

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 wałach ciemnogniada/170 cm F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K021461 616099530229012
189.

224

RIRONDINE SP POL 2011 klacz gniada/- F: Arezzo VDL
M: Rebelia / Animo
K024528 A0007298S
190.

40

ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Cracia / Stakkato
K031074 056002W00316201
191.

22

ROTAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rota / El Bundy
K024867 616009610075514
192.

121

SADIS 2 HAN GER 2009 wałach skarogniada/- F: Stakkato / Spartan
M: Samira / Stolzenberg
K030763 DE431312005709
193.

245

SANTORINI L HOLST GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE421000142111
194.

115

SCHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 ogier siwa/171 F: Cassini II /
M: Iola Des Chaines /
K029002 06224835Z
195.

184

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone
M: Sephora M
bral 11337F
196.

54

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
197.

169

SUEDWINDS AMANDA HOL POL 2008 klacz gniada/176 F: Cassini II
M: Perlmutt I
K020070 DE421000250908
198.

149

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach gniada/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
199.

85

U2 HOL GER 2013 ogier siwa/170 F: Untouchable / Hors La Loi 2
M: N-Casablanca hol. / Cassini I hol.
K028551 DE421000702813
200.

234

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
201.

98

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
202.

231

WESFALIA SP POL 2010 klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
203.

142

WIARADO SP POL 2014 wałach kara/170 F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K025899 616009640053814
204.

193

WIMSTER SP POL 2016 ogier gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Wimella / Imequyl
K028870 A0004547S
205.

157

WOLVERINE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Almanzor L
M: Wanilia/Dionizos
K029088 616009600066215
206.

106

ZALVO KWPN POL 2004 ogier kasztanowata/169 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
207.

110

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
208.

86

ZIRADO OS POL 2014 wałach gniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Zicora / Cala Millor
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Adamkiewicz Laura -
100
50
SUM:
150.00
Adamowicz Helena Sopocki KJ
150
20
SUM:
170.00
Bemong Maria KJ Galiny
20
80
SUM:
100.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
300
SUM:
300.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
250
SUM:
250.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
350
SUM:
350.00
Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
100
1250
SUM:
1350.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
200
150
150
SUM:
500.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze
350
SUM:
350.00
Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
300
SUM:
300.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
100
100
SUM:
200.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
1000
3600
SUM:
4600.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
100
SUM:
100.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
550
850
SUM:
1400.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
700
SUM:
700.00
Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
100
150
SUM:
250.00
Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
950
SUM:
950.00
Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
50
SUM:
50.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
500
SUM:
500.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
100
350
650
250
650
SUM:
2000.00
Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
40
SUM:
40.00
Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
80
200
250
80
SUM:
610.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
200
800
SUM:
1000.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
40
SUM:
40.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
SUM:
100.00
Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
50
250
SUM:
300.00
Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek
25
100
20
20
200
SUM:
365.00
Kozioł Patrycja SKJ Red Team
30
SUM:
30.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
20
SUM:
20.00
Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
20
20
600
SUM:
640.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
1000
200
SUM:
1200.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
20
100
50
SUM:
170.00
Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko
20
SUM:
20.00
Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
20
550
1150
200
SUM:
1920.00
Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
400
650
SUM:
1050.00
Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
200
SUM:
200.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
200
80
SUM:
280.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
25
SUM:
25.00
Matla Łukasz Klub jezezdziecki global
40
50
SUM:
90.00
Michalak Zofia KS Garo Zaborów
100
SUM:
100.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
200
100
500
SUM:
800.00
Milewska Julia JKS Barłomino
200
SUM:
200.00
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
40
50
150
SUM:
240.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
25
20
300
100
SUM:
445.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
25
2600
SUM:
2625.00
Nieużyła Leszek bpk
250
100
200
SUM:
550.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
200
200
SUM:
400.00
Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
100
SUM:
200.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
350
350
1650
100
SUM:
2450.00
Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
100
SUM:
100.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
20
300
SUM:
320.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
400
400
200
40
SUM:
1040.00
Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
80
SUM:
80.00
Polanek Zofia SCSJ Coval Pogórze
100
350
SUM:
450.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
100
SUM:
100.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
80
30
150
100
SUM:
360.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
25
20
450
SUM:
495.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
100
650
20
SUM:
770.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Rogala Karolina Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
150
SUM:
150.00
Ryczkowski Jakub Klub Jeździecki Rock Horses
80
250
SUM:
330.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
800
450
1300
5600
25
550
SUM:
8725.00
Szrajer Anna Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
50
20
20
SUM:
90.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
500
1300
450
SUM:
2250.00
Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
250
300
SUM:
550.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
100
800
25
30
20
850
20
30
700
1650
SUM:
4225.00
Wiczling Weronika JKS Niestępowo
80
40
SUM:
120.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
700
100
550
20
400
40
SUM:
1810.00
Wolski Marcin Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
50
SUM:
50.00
Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
50
30
50
SUM:
130.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamkiewicz Laura
-
2021-09-24
3
100
2021-09-24
2021-09-25
5
50
2021-09-25
8
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
DALTON 24 (137)
2021-09-23
3
150
2021-09-24
24
2021-09-25
10
20
Adamus Bartosz
KS Verso La Natura
SIRE ONE (184)
2021-09-24
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (200)
2021-09-23
10
20
2021-09-23
34
2021-09-24
4
80
2021-09-24
34
2021-09-25
21
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (248)
2021-09-23
15
2021-09-24
Branicka Waleria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
HOLLISTER (227)
2021-09-23
2021-09-24
48
2021-09-25
56
2021-09-25
2021-09-23
12
2021-09-26
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
EAST WOOD (125)
2021-09-23
36
2021-09-25
17
2021-09-26
4
300
2021-09-23
27
2021-09-23
15
2021-09-25
5
2021-09-26
18
LAZINO (127)
2021-09-23
12
2021-09-24
19
2021-09-26
16
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
ALMQUIST (128)
2021-09-23
25
2021-09-23
18
2021-09-24
6
250
2021-09-25
10
2021-09-26
17
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
JANICE (29)
2021-09-23
13
2021-09-25
31
2021-09-26
7
350
2021-09-25
2021-09-24
40
2021-09-25
2021-09-26
22
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (136)
2021-09-23
24
2021-09-23
2021-09-24
9
2021-09-24
2021-09-25
13
2021-09-25
14
Chwalińska Zuzanna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-09-23
28
2021-09-24
18
2021-09-26
ENDO (75)
2021-09-24
43
2021-09-25
36
2021-09-25
2021-09-26
38
2021-09-23
17
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
2021-09-24
19
2021-09-25
8
100
2021-09-26
1
1250
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
CASAMBA (185)
2021-09-24
2021-09-25
13
2021-09-24
16
2021-09-25
23
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-25
22
2021-09-25
2021-09-24
2021-09-25
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-09-23
1
200
2021-09-23
30
2021-09-24
2
150
2021-09-24
3
150
2021-09-25
16
2021-09-23
31
2021-09-24
44
2021-09-24
25
2021-09-25
17
2021-09-25
32
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-24
2021-09-25
KOLA (230)
2021-09-23
3
350
2021-09-24
35
2021-09-26
2021-09-25
62
WESFALIA (231)
2021-09-23
2021-09-25
26
2021-09-26
Dubieniecka Martyna
Sopocki KJ
2021-09-24
21
2021-09-25
3
300
2021-09-26
25
2021-09-25
41
Dyżewska Ewa Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
EDESSO (159)
2021-09-23
6
100
2021-09-25
6
100
2021-09-26
14
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
MAVANDA (232)
2021-09-23
28
2021-09-25
28
2021-09-26
28
2021-09-24
41
2021-09-25
57
2021-09-26
23
2021-09-23
16
2021-09-25
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (254)
2021-09-23
21
2021-09-23
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
ELASTIQUA (241)
2021-09-23
2
1000
2021-09-24
11
2021-09-26
2
3600
2021-09-24
46
2021-09-25
7
Florkiewicz Agata
Stow. Warszawski KJ
ERAGON (112)
2021-09-25
50
2021-09-23
33
2021-09-24
14
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2021-09-24
6
100
2021-09-25
2021-09-26
Gintowt-Juchniewicz Zofia
St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-09-23
34
2021-09-25
13
2021-09-26
12
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
WARS (98)
2021-09-23
2
550
2021-09-25
16
2021-09-26
3
850
2021-09-24
28
2021-09-25
21
2021-09-26
DUCATI (260)
2021-09-23
20
2021-09-25
37
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (32)
2021-09-23
19
2021-09-25
22
2021-09-26
4
700
Gruszka Gabriela
KJ Facimiech
ARENA (91)
2021-09-24
17
2021-09-25
24
2021-09-26
36
AKCERON (92)
2021-09-24
18
2021-09-24
2021-09-25
15
2021-09-25
17
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki KJ
O'KEY (138)
2021-09-24
2021-09-25
28
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
BARBÓRKA (178)
2021-09-24
31
2021-09-25
5
100
2021-09-26
7
150
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
2021-09-23
9
2021-09-25
4
2021-09-26
5
950
2021-09-23
24
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-26
29
2021-09-25
40
Hendrys Maja
KJ Fimmel Team
NIRVARO (158)
2021-09-23
24
2021-09-25
3
2021-09-26
14
Inguenaud Sophia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
CONCERTO (133)
2021-09-24
2021-09-26
2021-09-24
7
50
2021-09-25
51
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2021-09-24
24
2021-09-25
24
2021-09-26
13
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (53)
2021-09-23
2021-09-24
8
100
2021-09-25
29
2021-09-25
13
2021-09-26
17
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
GINO N.D. (176)
2021-09-23
14
2021-09-24
4
500
2021-09-26
10
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2021-09-23
2021-09-23
8
100
2021-09-25
3
350
2021-09-26
21
2021-09-23
37
2021-09-24
2021-09-25
1
650
2021-09-26
16
KATNIS (51)
2021-09-23
4
250
2021-09-25
12
2021-09-26
1
650
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
CHAMAN (129)
2021-09-24
56
2021-09-25
59
2021-09-24
13
2021-09-26
COLANI 70 (130)
2021-09-24
41
2021-09-25
37
2021-09-26
9
40
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-09-23
15
2021-09-23
39
2021-09-24
2021-09-24
27
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2021-09-24
10
20
2021-09-25
66
2021-09-26
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-09-23
4
80
2021-09-23
2
200
2021-09-24
1
250
2021-09-25
6
80
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2021-09-23
26
2021-09-24
26
2021-09-26
18
LEXUS H (38)
2021-09-23
25
2021-09-23
2021-09-24
20
2021-09-24
2021-09-25
31
2021-09-25
23
2021-09-23
2021-09-23
2021-09-26
8
200
2021-09-25
1
800
2021-09-24
23
2021-09-23
12
2021-09-23
2021-09-24
15
2021-09-24
2021-09-25
19
2021-09-25
22
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
RIRONDINE (224)
2021-09-23
2021-09-25
2021-09-23
29
2021-09-25
21
2021-09-26
11
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-09-23
2021-09-24
14
2021-09-25
7
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
2021-09-23
2021-09-24
20
2021-09-25
2021-09-26
10
40
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-09-24
5
100
2021-09-25
25
2021-09-26
13
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-09-24
30
2021-09-24
2021-09-25
53
2021-09-26
7
50
FEREUSA (123)
2021-09-24
37
2021-09-25
52
2021-09-26
14
CENTESSA (124)
2021-09-23
2021-09-23
1
250
2021-09-24
23
2021-09-25
26
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
SADIS 2 (121)
2021-09-24
50
2021-09-25
61
2021-09-25
2021-09-26
21
Koziarowska Natalia
KJ HEAA Turek
IPKE S (146)
2021-09-24
36
2021-09-25
9
25
2021-09-26
7
100
2021-09-24
12
20
2021-09-25
12
20
2021-09-26
6
200
2021-09-23
23
2021-09-25
14
2021-09-26
15
Kozioł Martyna
SKJ Red Team
GALA W (103)
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-24
21
2021-09-25
24
2021-09-25
11
2021-09-24
13
2021-09-25
12
Kozioł Patrycja
SKJ Red Team
2021-09-23
11
30
2021-09-25
30
2021-09-25
20
2021-09-24
12
ZALVO (106)
2021-09-23
13
2021-09-25
34
2021-09-24
15
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
2021-09-24
22
2021-09-24
35
2021-09-25
31
2021-09-25
21
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (118)
2021-09-24
15
20
2021-09-25
41
2021-09-25
29
2021-09-26
10
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (79)
2021-09-24
14
20
2021-09-25
13
20
2021-09-25
2021-09-25
8
2021-09-26
3
600
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2021-09-23
22
2021-09-24
2
1000
2021-09-26
15
2021-09-23
2021-09-25
34
2021-09-26
BAGHERA (244)
2021-09-23
21
2021-09-23
21
2021-09-24
7
200
2021-09-26
22
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-24
4
100
2021-09-25
54
2021-09-25
27
2021-09-26
25
HEIDI (95)
2021-09-24
54
2021-09-25
27
2021-09-26
15
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
AMAT M (182)
2021-09-23
2021-09-24
29
2021-09-25
9
20
2021-09-26
26
ETIUDA M (183)
2021-09-23
7
100
2021-09-23
2021-09-25
43
2021-09-26
6
50
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2021-09-23
17
2021-09-24
17
2021-09-26
19
Łozowska Wiktoria
KJ Wechta Rosnówko
CALANDINO (194)
2021-09-23
9
20
2021-09-23
2021-09-24
24
2021-09-24
2021-09-25
28
2021-09-25
16
GENIUSZ (195)
2021-09-23
19
2021-09-23
2021-09-24
32
2021-09-25
30
2021-09-23
28
2021-09-24
16
2021-09-25
11
NEXT ONE (197)
2021-09-23
13
2021-09-23
2021-09-24
12
2021-09-24
2021-09-25
18
2021-09-25
10
ESPERANZA (256)
2021-09-23
11
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-25
20
2021-09-25
9
Maciejewska Katarzyna
Polski Polo Klub Secymin Polski
INIESTA-P (164)
2021-09-24
9
20
2021-09-25
33
2021-09-26
2021-09-24
18
2021-09-25
2
550
2021-09-26
2
1150
MARIIT P (166)
2021-09-24
22
2021-09-25
36
2021-09-26
5
200
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team Golesze
ARAGOR (107)
2021-09-24
53
2021-09-25
2
400
2021-09-26
10
CALOTTA (108)
2021-09-24
1
650
2021-09-25
2021-09-26
18
Makowska Martyna
Stow. Warszawski KJ
ROTAN (22)
2021-09-24
2021-09-23
24
2021-09-25
42
2021-09-26
31
2021-09-23
32
2021-09-25
44
2021-09-26
4
200
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
FELICITY (181)
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-24
1
200
2021-09-25
4
80
2021-09-25
6
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-09-23
27
2021-09-24
20
2021-09-25
39
2021-09-23
11
25
2021-09-24
2021-09-26
20
2021-09-25
23
2021-09-23
17
2021-09-23
Matla Łukasz
Klub jezezdziecki global
2021-09-23
22
2021-09-25
1
2021-09-26
17
2021-09-23
8
40
2021-09-23
8
50
2021-09-24
55
2021-09-24
2021-09-25
10
2021-09-25
38
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2021-09-23
2021-09-24
39
2021-09-25
31
2021-09-26
27
2021-09-24
51
2021-09-25
65
2021-09-25
4
100
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (134)
2021-09-24
2
200
2021-09-25
2021-09-26
Miedziocha Hanna
bpk
LA SCALA (211)
2021-09-24
2021-09-24
20
2021-09-25
64
2021-09-26
34
IBIZA AK (212)
2021-09-24
2021-09-24
30
2021-09-25
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2021-09-23
7
200
2021-09-24
14
2021-09-26
2021-09-23
35
2021-09-25
38
2021-09-24
7
100
2021-09-26
1
500
2021-09-23
18
2021-09-24
52
2021-09-25
60
2021-09-26
Milewska Julia
JKS Barłomino
CLAUDIUS (206)
2021-09-23
2021-09-24
31
2021-09-25
19
2021-09-24
4
200
2021-09-25
26
2021-09-26
29
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (177)
2021-09-24
7
40
2021-09-24
8
50
2021-09-25
9
2021-09-25
2
150
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
FERDINAND (139)
2021-09-23
15
2021-09-25
12
25
IZALCO (140)
2021-09-24
11
20
2021-09-25
63
2021-09-26
3
300
2021-09-23
14
2021-09-26
24
2021-09-25
8
100
WIARADO (142)
2021-09-23
26
2021-09-24
25
2021-09-25
47
2021-09-26
24
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLAPTON (109)
2021-09-23
10
25
2021-09-23
19
2021-09-24
22
2021-09-26
3
2600
ZERO Z (110)
2021-09-23
2021-09-23
13
2021-09-24
12
2021-09-26
16
Nieużyła Leszek
bpk
2021-09-23
20
2021-09-24
27
2021-09-26
13
2021-09-23
12
2021-09-25
4
250
2021-09-26
9
2021-09-23
31
2021-09-25
19
2021-09-26
6
100
2021-09-25
1
200
2021-09-26
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2021-09-23
5
200
2021-09-25
5
200
2021-09-26
MARIKA (58)
2021-09-24
32
2021-09-25
2021-09-26
35
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (215)
2021-09-23
3
100
2021-09-23
4
100
Orłowska Marta
Sopocki KJ
DEJA VU 7 (217)
2021-09-23
22
2021-09-23
ASIANDI (218)
2021-09-23
23
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2021-09-23
36
2021-09-24
5
100
2021-09-25
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-09-23
20
2021-09-23
2021-09-24
23
2021-09-24
2021-09-25
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (236)
2021-09-23
5
350
2021-09-24
21
2021-09-23
2021-09-24
23
2021-09-25
2021-09-25
46
2021-09-26
28
COMET 235 (238)
2021-09-24
5
350
2021-09-26
4
1650
2021-09-24
2021-09-25
20
2021-09-26
9
LARIDOR (240)
2021-09-24
47
2021-09-23
25
2021-09-25
49
2021-09-26
5
100
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
QUIRIN (252)
2021-09-23
16
2021-09-23
2021-09-24
11
2021-09-24
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
2021-09-24
45
2021-09-25
ANAWA (64)
2021-09-24
27
2021-09-25
48
2021-09-26
8
100
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2021-09-24
57
2021-09-25
14
20
2021-09-25
42
2021-09-26
30
2021-09-24
3
300
2021-09-25
33
2021-09-26
27
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2021-09-24
2021-09-25
28
2021-09-26
2
400
INVORIO (20)
2021-09-24
2
400
2021-09-25
4
200
2021-09-26
12
40
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2021-09-23
23
2021-09-23
14
2021-09-24
19
2021-09-25
15
2021-09-24
5
80
Polanek Zofia
SCSJ Coval Pogórze
CATALAYA (207)
2021-09-24
38
2021-09-25
6
100
2021-09-26
5
350
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (82)
2021-09-24
34
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-25
25
Prymek Zuzanna
KJ Sielanka Warka
FIGARO (220)
2021-09-23
DYLLANO (221)
2021-09-23
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (201)
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-25
25
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
NEWCASTLE (242)
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-25
3
100
2021-09-25
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (201)
2021-09-25
26
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2021-09-23
2021-09-23
37
2021-09-24
2021-09-25
QUINTANA (156)
2021-09-23
5
80
2021-09-23
9
30
2021-09-24
2021-09-24
WOLVERINE (157)
2021-09-23
2
150
2021-09-23
5
100
2021-09-24
2021-09-24
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2021-09-23
21
2021-09-24
2021-09-25
45
2021-09-23
17
2021-09-25
10
25
2021-09-26
26
2021-09-24
2021-09-25
19
20
2021-09-26
4
450
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2021-09-23
2021-09-23
10
2021-09-24
8
100
2021-09-26
6
650
2021-09-24
2021-09-25
17
20
2021-09-26
Rogala Karolina
Sopocki KJ
ELTANI (135)
2021-09-23
6
50
2021-09-23
35
2021-09-24
28
2021-09-25
23
Rogala Karolina
Sopocki KJ
O'KEY (138)
2021-09-23
7
50
Rogala Karolina
Sopocki KJ
JAR (168)
2021-09-23
18
2021-09-24
18
2021-09-23
7
40
Rogala Karolina
Sopocki KJ
LAJOLIE 5 (202)
2021-09-24
29
2021-09-25
5
100
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
LORD FEIN (209)
2021-09-23
29
2021-09-24
22
2021-09-25
18
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (208)
2021-09-24
49
2021-09-25
3
150
2021-09-25
58
2021-09-26
19
Ryczkowski Jakub
Klub Jeździecki Rock Horses
2021-09-23
6
80
2021-09-24
2021-09-24
11
2021-09-25
1
250
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2021-09-23
11
2021-09-24
16
2021-09-26
9
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
UTOPIA BS (114)
2021-09-23
25
2021-09-24
25
2021-09-25
11
2021-09-26
30
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
FRAPANT (66)
2021-09-23
30
2021-09-25
18
2021-09-25
1
2021-09-26
19
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2021-09-23
1
800
2021-09-25
6
2021-09-25
25
2021-09-26
6
450
U2 (85)
2021-09-23
1
1300
2021-09-24
13
2021-09-26
1
5600
ZIRADO (86)
2021-09-23
9
25
2021-09-25
35
2021-09-26
2
550
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (216)
2021-09-24
10
2021-09-24
24
2021-09-25
24
2021-09-25
Szrajer Anna
Kielecki KJ
EMAELA (89)
2021-09-24
16
2021-09-25
7
100
2021-09-25
2021-09-26
32
2021-09-24
33
2021-09-25
39
2021-09-25
2021-09-26
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (172)
2021-09-25
2
200
2021-09-25
2021-09-25
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2021-09-23
33
2021-09-25
2021-09-26
8
50
ASESOR (172)
2021-09-26
ENZO (225)
2021-09-24
13
20
2021-09-25
16
20
2021-09-26
20
2021-09-26
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
BOBA FETT (150)
2021-09-23
4
500
2021-09-24
1
1300
2021-09-26
7
450
2021-09-23
16
2021-09-24
2021-09-25
55
2021-09-24
2021-09-25
27
2021-09-26
37
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
2021-09-23
22
2021-09-24
33
2021-09-25
20
KANE (77)
2021-09-24
26
2021-09-25
40
2021-09-25
9
2021-09-26
33
2021-09-23
6
250
2021-09-24
10
2021-09-26
8
300
2021-09-23
14
2021-09-23
27
2021-09-24
2021-09-24
21
2021-09-25
14
DARGOS (161)
2021-09-24
2021-09-23
26
2021-09-25
35
2021-09-25
30
2021-09-26
23
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2021-09-23
8
100
2021-09-24
2021-09-26
1
800
2021-09-25
11
25
CLEAR ONE (189)
2021-09-23
20
2021-09-24
10
30
2021-09-25
12
LONDON 32 (191)
2021-09-23
2021-09-24
9
2021-09-26
12
QUADRIGA (192)
2021-09-24
2021-09-25
15
20
2021-09-26
2
850
WIMSTER (193)
2021-09-23
19
2021-09-24
2021-09-25
11
20
2021-09-24
9
30
2021-09-23
3
700
2021-09-24
15
2021-09-26
1
1650
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
CHIRON (163)
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-24
6
80
2021-09-25
29
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
8
40
Wilczewska Weronika
bpk
AMBER (255)
2021-09-23
2021-09-24
2021-09-25
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2021-09-23
18
2021-09-23
2021-09-24
17
2021-09-24
FANCY (42)
2021-09-23
2021-09-23
23
2021-09-24
3
700
2021-09-26
11
2021-09-23
32
2021-09-25
22
2021-09-25
7
100
2021-09-26
5
550
2021-09-24
2021-09-25
18
20
2021-09-25
15
2021-09-26
3
400
2021-09-24
2021-09-25
43
2021-09-25
32
2021-09-26
11
40
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-09-23
16
2021-09-24
Wolski Marcin
Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
2021-09-24
6
50
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
27
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (251)
2021-09-24
19
2021-09-24
2021-09-25
30
2021-09-25
29
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (143)
2021-09-23
38
2021-09-24
17
2021-09-25
7
50
KALANTE (147)
2021-09-23
10
30
2021-09-24
26
2021-09-25
8
50

Number of Riders: 118

Number of Horses: 208

The sum of prizes: 53 885.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl