Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
303 ACCEPTED 2021-08-04 12:08:01
2021-08-03 15:04:34
Anna Szrajer CALISTA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
302 ACCEPTED 2021-08-02 11:01:12
2021-08-02 11:01:12
Zuzanna Niziołek ARMANI
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
301 ACCEPTED 2021-08-02 08:11:41
2021-08-01 22:34:56
Weronika Haase TULUZA
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
300 ACCEPTED 2021-08-03 10:59:09
2021-08-01 19:09:37
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
299 ACCEPTED 2021-08-01 20:09:34
2021-08-01 17:57:56
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
298 ACCEPTED 2021-08-03 08:01:55
2021-08-01 16:13:39
Zuzanna Madera MOONCANTA
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
297 ACCEPTED 2021-08-01 20:02:42
2021-08-01 13:04:40
Dominika Januszewska PAN VANDAMME
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
296 ACCEPTED 2021-08-01 20:02:57
2021-08-01 12:54:16
Joanna Niedrowska GORDON
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
295 ACCEPTED 2021-08-01 20:03:39
2021-08-01 12:53:45
Justyna Kopko PRINCE
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
294 ACCEPTED 2021-08-03 09:44:30
2021-08-01 10:17:36
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
293 ACCEPTED 2021-08-04 21:53:41
2021-07-31 21:06:22
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
292 ACCEPTED 2021-08-04 21:52:48
2021-07-31 21:04:57
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
291 ACCEPTED 2021-08-04 21:51:53
2021-07-31 21:03:42
Agnieszka Racka QUINTANA
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
290 ACCEPTED 2021-08-04 21:54:32
2021-07-31 21:02:23
Grzegorz Psiuk NEWCASTLE
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
289 ACCEPTED 2021-08-01 20:06:18
2021-07-31 20:03:29
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
288 ACCEPTED 2021-08-01 20:09:48
2021-07-30 20:45:08
Robert Filipczak QUEBEC
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
287 ACCEPTED 2021-08-01 20:09:51
2021-07-30 17:24:34
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
286 ACCEPTED 2021-08-01 20:09:56
2021-07-30 17:23:01
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
285 ACCEPTED 2021-08-01 20:09:59
2021-07-30 16:16:11
Grzegorz Psiuk CLAUDIUS
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
284 ACCEPTED 2021-07-30 19:04:35
2021-07-30 16:00:29
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
283 ACCEPTED 2021-08-02 19:33:53
2021-07-30 15:21:14
Katarzyna Śliwińska CORRADO BOY
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
282 ACCEPTED 2021-08-02 19:08:11
2021-07-30 15:20:50
Kornelia Marcinkan NARCO
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
281 ACCEPTED 2021-08-01 20:10:24
2021-07-30 15:08:31
Magdalena Szczechura DAFNE
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
280 ACCEPTED 2021-07-30 19:04:05
2021-07-30 14:16:01
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
279 ACCEPTED 2021-08-03 08:55:14
2021-07-30 08:21:09
Michał Tyszko IPANEMA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
278 ACCEPTED 2021-08-03 08:55:21
2021-07-30 08:17:16
Michał Tyszko LORI STAR
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
277 ACCEPTED 2021-08-03 19:15:13
2021-07-29 22:11:40
Martin Rozynek CHOCO LADY
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
276 ACCEPTED 2021-07-30 02:00:42
2021-07-29 21:31:15
Klementyna Kowalczyk HARRY
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
275 ACCEPTED 2021-07-29 12:10:39
2021-07-29 12:10:12
Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT
  • 2x ZR 4/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x ZR 11/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
274 ACCEPTED 2021-07-29 10:19:43
2021-07-29 09:16:23
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
273 ACCEPTED 2021-07-29 10:19:39
2021-07-28 20:24:09
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
272 ACCEPTED 2021-08-03 09:52:25
2021-07-28 18:33:13
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
271 ACCEPTED 2021-08-03 08:55:09
2021-07-28 17:17:31
Anna Stasińska GEPARD
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
270 ACCEPTED 2021-08-03 09:42:50
2021-07-28 16:58:20
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
269 ACCEPTED 2021-08-03 09:25:20
2021-07-28 13:56:06
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x /Fin Runda Złota/Finał Rundy Złotej CC 140 cm Dwunawrotowy.
268 ACCEPTED 2021-08-02 19:18:15
2021-07-28 12:01:31
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
267 ACCEPTED 2021-08-03 07:59:13
2021-07-28 11:59:03
Maria Bemong ALMAR
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
266 ACCEPTED 2021-08-03 09:48:12
2021-07-28 11:56:40
Przemysław Sarnowski MINERVA VK
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
265 ACCEPTED 2021-08-03 09:54:19
2021-07-28 07:41:28
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
264 ACCEPTED 2021-07-27 23:20:57
2021-07-27 23:04:07
Karolina Rogala JAR
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
263 ACCEPTED 2021-08-03 08:01:21
2021-07-27 21:37:49
Weronika Czarnecka CATALAYA
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
262 ACCEPTED 2021-08-03 08:01:38
2021-07-27 21:31:25
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
261 ACCEPTED 2021-08-03 08:03:26
2021-07-27 14:46:37
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
260 ACCEPTED 2021-08-03 09:34:08
2021-07-27 14:03:17
Stanisław Piątkowski KAHLUA PP
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
259 ACCEPTED 2021-08-03 09:50:34
2021-07-27 11:16:17
Izabela Vinckier CALUA
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
258 ACCEPTED 2021-08-03 09:50:39
2021-07-27 11:08:05
Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION
  • 2x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
257 ACCEPTED 2021-08-03 09:52:07
2021-07-27 11:02:44
Izabela Vinckier SALVE
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
256 ACCEPTED 2021-08-03 08:34:43
2021-07-26 20:54:15
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
255 ACCEPTED 2021-08-03 08:03:48
2021-07-26 15:52:32
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
254 ACCEPTED 2021-08-03 08:03:45
2021-07-26 15:51:34
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
253 ACCEPTED 2021-08-03 09:40:10
2021-07-26 10:56:25
Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
252 ACCEPTED 2021-08-03 09:40:30
2021-07-26 10:55:09
Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
251 ACCEPTED 2021-08-03 09:40:37
2021-07-26 10:54:50
Jakub Krzyżosiak HIRO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
250 ACCEPTED 2021-08-03 09:40:43
2021-07-26 10:54:00
Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
249 ACCEPTED 2021-07-26 03:02:37
2021-07-25 22:47:15
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
248 ACCEPTED 2021-08-03 09:45:21
2021-07-25 20:57:04
Aleksandra Możdżyńska DUNAY GREAT
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
247 ACCEPTED 2021-08-03 09:44:43
2021-07-25 20:10:48
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x /Fin Runda Złota/Finał Rundy Złotej CC 140 cm Dwunawrotowy.
246 ACCEPTED 2021-08-02 19:12:35
2021-07-25 18:51:14
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
245 ACCEPTED 2021-07-25 18:56:11
2021-07-25 18:50:44
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
244 ACCEPTED 2021-07-25 19:05:36
2021-07-25 17:55:59
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x ZR 9/L-lic/Licencyjny L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
243 ACCEPTED 2021-08-03 08:32:44
2021-07-25 17:52:51
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
242 ACCEPTED 2021-08-03 08:32:30
2021-07-25 17:52:24
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
241 ACCEPTED 2021-08-03 08:32:17
2021-07-25 17:51:58
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
240 ACCEPTED 2021-08-03 08:32:08
2021-07-25 17:51:33
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
239 ACCEPTED 2021-08-03 19:15:20
2021-07-25 12:20:20
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
238 ACCEPTED 2021-08-03 19:15:52
2021-07-25 12:19:58
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
237 ACCEPTED 2021-08-03 19:16:02
2021-07-25 12:19:03
Martin Rozynek CASELLO R
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
236 ACCEPTED 2021-08-03 19:16:13
2021-07-25 12:18:23
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
235 ACCEPTED 2021-08-03 19:16:24
2021-07-25 12:17:59
Martin Rozynek CORNELLO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
234 ACCEPTED 2021-08-03 09:44:49
2021-07-25 11:49:32
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
233 ACCEPTED 2021-08-03 09:33:27
2021-07-24 15:25:34
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
232 ACCEPTED 2021-08-03 09:33:42
2021-07-24 15:25:08
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
231 ACCEPTED 2021-08-03 08:55:30
2021-07-23 18:21:44
Michał Tyszko QAMAN-EXPRES- A
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
230 ACCEPTED 2021-08-03 08:55:40
2021-07-23 18:21:08
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
229 ACCEPTED 2021-08-03 08:56:10
2021-07-23 18:20:50
Michał Tyszko GIBANTA
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
228 ACCEPTED 2021-08-03 08:56:17
2021-07-23 17:18:45
Mateusz Tyszko DEXTER
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
227 ACCEPTED 2021-08-03 08:56:30
2021-07-23 17:17:49
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
226 ACCEPTED 2021-08-03 08:56:39
2021-07-23 17:17:17
Mateusz Tyszko ATTACHANT
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
225 ACCEPTED 2021-08-03 08:56:50
2021-07-23 17:15:33
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
224 ACCEPTED 2021-08-03 08:57:00
2021-07-23 17:14:35
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
223 ACCEPTED 2021-08-03 08:57:10
2021-07-23 17:14:07
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
222 ACCEPTED 2021-08-03 09:46:04
2021-07-23 16:39:01
Maja Kwiatkowska CELESTIA
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
221 ACCEPTED 2021-07-23 17:51:45
2021-07-23 11:23:35
Małgorzata Marcinkowska FELICITY
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
220 ACCEPTED 2021-08-03 10:55:32
2021-07-23 11:09:06
Lena Procińska JE T'AIME
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
219 ACCEPTED 2021-08-03 12:00:24
2021-07-23 08:45:10
Łukasz Troszczyński CARISSIMA
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
218 ACCEPTED 2021-08-03 09:39:27
2021-07-23 08:44:36
Łukasz Troszczyński ANATEWKA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
217 ACCEPTED 2021-08-03 09:39:37
2021-07-23 08:43:52
Łukasz Troszczyński UTA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
216 ACCEPTED 2021-08-03 09:39:45
2021-07-23 08:43:15
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
215 ACCEPTED 2021-08-03 09:39:52
2021-07-23 08:42:31
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x /Fin Runda Złota/Finał Rundy Złotej CC 140 cm Dwunawrotowy.
214 ACCEPTED 2021-08-03 08:36:00
2021-07-23 07:35:57
Cezary Kalinowski HIP HOP DE FETAN
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
213 ACCEPTED 2021-08-02 19:14:46
2021-07-22 20:19:48
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
212 ACCEPTED 2021-08-02 19:23:49
2021-07-22 20:15:31
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
211 ACCEPTED 2021-08-03 08:02:47
2021-07-22 19:49:08
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x /Fin Runda Złota/Finał Rundy Złotej CC 140 cm Dwunawrotowy.
210 ACCEPTED 2021-08-03 08:03:00
2021-07-22 19:48:12
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x /Fin Runda Złota/Finał Rundy Złotej CC 140 cm Dwunawrotowy.
209 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:05
2021-07-22 17:05:13
Antoni Strzałkowski JAMINKA P
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
208 ACCEPTED 2021-08-03 09:21:24
2021-07-22 14:29:16
Zofia Synoradzka NEVISTO 3
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
207 ACCEPTED 2021-07-22 18:58:45
2021-07-22 11:53:49
Karolina Rogala NO LIMIT 60
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
206 ACCEPTED 2021-07-22 11:38:07
2021-07-22 09:47:59
Jolanta Niski GJALT-D
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 9/L-lic/Licencyjny L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
205 ACCEPTED 2021-07-22 11:38:04
2021-07-21 18:36:39
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
204 ACCEPTED 2021-07-22 11:38:02
2021-07-21 18:36:05
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
203 ACCEPTED 2021-08-03 09:24:48
2021-07-21 18:09:01
Angeliki Podgórna KOSTARYKA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
202 ACCEPTED 2021-08-03 09:25:29
2021-07-21 18:00:29
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
201 ACCEPTED 2021-08-03 09:26:35
2021-07-21 16:19:28
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
200 ACCEPTED 2021-08-03 09:38:14
2021-07-21 11:24:47
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
199 ACCEPTED 2021-07-21 11:15:39
2021-07-21 10:59:51
Justyna Motyl ORA
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
198 ACCEPTED 2021-08-04 16:24:13
2021-07-21 10:17:12
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
197 ACCEPTED 2021-08-03 09:25:08
2021-07-21 10:16:42
Jakub Podgórny CORLEO
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
196 ACCEPTED 2021-08-03 09:25:16
2021-07-21 10:15:27
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
195 ACCEPTED 2021-07-21 11:16:08
2021-07-21 10:00:57
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
194 ACCEPTED 2021-08-03 19:16:41
2021-07-21 10:00:08
Wiktoria Łozowska ESPERANZA
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
193 ACCEPTED 2021-08-03 19:16:50
2021-07-21 09:59:16
Wiktoria Łozowska LIMTENDER
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
192 ACCEPTED 2021-08-03 19:16:58
2021-07-21 09:57:34
Wiktoria Łozowska QUINTESSENCE
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
191 ACCEPTED 2021-08-03 19:17:04
2021-07-21 09:56:58
Wiktoria Łozowska GENIUSZ
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
190 ACCEPTED 2021-08-03 19:17:15
2021-07-21 09:54:32
Wiktoria Łozowska CALANDINO
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
189 ACCEPTED 2021-08-03 19:19:14
2021-07-21 09:53:57
Maksymilian Wechta MY LOVE
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
188 ACCEPTED 2021-08-03 19:19:28
2021-07-21 09:52:19
Maksymilian Wechta WIMSTER
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
187 ACCEPTED 2021-08-03 19:19:39
2021-07-21 09:51:27
Maksymilian Wechta ELDORADO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
186 ACCEPTED 2021-08-03 19:19:50
2021-07-21 09:50:56
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
185 ACCEPTED 2021-08-03 19:20:07
2021-07-21 09:50:25
Maksymilian Wechta CHEPETTANO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
184 ACCEPTED 2021-08-03 19:20:15
2021-07-21 09:49:27
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
183 ACCEPTED 2021-08-03 08:06:41
2021-07-21 08:28:13
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
182 ACCEPTED 2021-08-03 08:53:39
2021-07-21 08:02:14
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 4/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x ZR 11/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
181 ACCEPTED 2021-08-03 08:01:43
2021-07-20 22:38:46
Alicja Czatrowska GRADIANKA
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
180 ACCEPTED 2021-08-03 09:44:12
2021-07-20 22:38:13
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
179 ACCEPTED 2021-08-03 07:59:39
2021-07-20 22:37:19
Agata Borhardt GRADIANKA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
178 ACCEPTED 2021-08-03 09:46:10
2021-07-20 21:36:32
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
177 ACCEPTED 2021-08-03 08:03:11
2021-07-20 20:38:09
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
176 ACCEPTED 2021-08-03 08:03:23
2021-07-20 20:37:30
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
175 ACCEPTED 2021-08-03 08:04:54
2021-07-20 17:10:14
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
174 ACCEPTED 2021-08-03 10:01:10
2021-07-20 16:01:11
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
173 ACCEPTED 2021-08-03 10:01:19
2021-07-20 16:00:35
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
172 ACCEPTED 2021-08-04 00:28:13
2021-07-20 13:36:16
Natalia Świetlikowska DERESY
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 9/L-lic/Licencyjny L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
171 ACCEPTED 2021-08-03 09:26:45
2021-07-20 12:02:25
Natalia Koziarowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
170 ACCEPTED 2021-08-03 09:27:35
2021-07-20 12:01:54
Natalia Koziarowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
169 ACCEPTED 2021-08-03 09:27:40
2021-07-20 12:01:25
Natalia Koziarowska IPKE S
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
168 ACCEPTED 2021-08-03 09:29:21
2021-07-20 12:01:03
Natalia Koziarowska CORBLUE PS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
167 ACCEPTED 2021-08-03 08:40:58
2021-07-20 11:59:13
Natalia Koziarowska CHANBETTE
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
166 ACCEPTED 2021-08-03 09:48:26
2021-07-20 10:27:36
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
165 ACCEPTED 2021-08-03 09:48:35
2021-07-20 10:26:43
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
164 ACCEPTED 2021-08-03 08:02:06
2021-07-19 23:16:42
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
163 ACCEPTED 2021-07-19 22:43:25
2021-07-19 22:14:58
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
162 ACCEPTED 2021-07-19 22:43:30
2021-07-19 22:11:01
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
161 ACCEPTED 2021-07-19 20:59:44
2021-07-19 20:58:33
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
160 ACCEPTED 2021-07-19 20:59:49
2021-07-19 20:57:35
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS VTH
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
159 ACCEPTED 2021-07-19 20:54:20
2021-07-19 20:54:02
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
158 ACCEPTED 2021-07-19 20:50:52
2021-07-19 20:44:06
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
157 ACCEPTED 2021-07-19 20:51:00
2021-07-19 20:43:05
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
156 ACCEPTED 2021-08-03 09:44:58
2021-07-19 20:21:54
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
155 ACCEPTED 2021-08-04 14:14:23
2021-07-19 17:23:54
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
154 ACCEPTED 2021-08-03 10:48:11
2021-07-19 16:42:21
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
153 ACCEPTED 2021-08-03 10:49:14
2021-07-19 16:41:09
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
152 ACCEPTED 2021-07-19 12:14:12
2021-07-19 10:33:39
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
151 ACCEPTED 2021-08-03 08:35:30
2021-07-19 10:32:32
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
150 ACCEPTED 2021-08-03 09:01:38
2021-07-19 10:31:25
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 7/DPP/Drużyowy Puchar Polski C 130 cm drużynowy wg reg. PLJ
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
149 ACCEPTED 2021-07-19 12:14:43
2021-07-18 22:00:22
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
148 ACCEPTED 2021-08-02 19:25:41
2021-07-18 21:57:12
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
147 ACCEPTED 2021-07-19 12:15:01
2021-07-18 21:04:01
Małgorzata Chruścińska KYANA HDH
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
146 ACCEPTED 2021-08-03 08:53:49
2021-07-18 14:52:42
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
145 ACCEPTED 2021-08-03 08:05:23
2021-07-18 14:52:05
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
144 ACCEPTED 2021-08-03 08:05:30
2021-07-18 14:51:13
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
143 ACCEPTED 2021-07-26 12:18:15
2021-07-18 11:19:38
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
142 ACCEPTED 2021-08-03 09:47:54
2021-07-18 11:11:40
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
141 ACCEPTED 2021-07-27 23:04:40
2021-07-18 09:38:10
Karolina Rogala ELTANI
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
140 ACCEPTED 2021-08-01 20:06:49
2021-07-18 09:37:13
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
139 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:12
2021-07-17 22:39:40
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
138 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:26
2021-07-17 22:38:32
Malwina Urbańska KANE
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
137 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:35
2021-07-17 22:35:19
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
136 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:46
2021-07-17 22:34:39
Malwina Urbańska BITRALME VAN HET SCHAARBROEK
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
135 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:51
2021-07-17 22:33:27
Malwina Urbańska DARGOS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
134 ACCEPTED 2021-08-03 09:56:04
2021-07-17 22:32:58
Malwina Urbańska CAN YA MECAN
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
133 ACCEPTED 2021-08-03 09:45:30
2021-07-17 17:51:14
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
132 ACCEPTED 2021-08-03 09:45:41
2021-07-17 17:50:46
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
131 ACCEPTED 2021-08-03 08:50:04
2021-07-17 15:53:41
Łukasz Kaźmierczak STICH
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
130 PRE-APPROVED 2021-08-03 08:50:06
2021-07-17 15:53:16
Łukasz Kaźmierczak MAD MAX
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
129 ACCEPTED 2021-08-03 09:31:13
2021-07-17 15:52:24
Vivien Kaźmierczak CASSINI VAN HAMOND
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
128 ACCEPTED 2021-08-03 09:38:53
2021-07-17 09:09:28
Alicja Maślana ETER O
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
127 ACCEPTED 2021-08-03 08:35:18
2021-07-16 23:20:54
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
126 ACCEPTED 2021-08-03 08:36:44
2021-07-16 20:49:07
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
125 ACCEPTED 2021-08-03 08:36:02
2021-07-16 20:47:45
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
124 ACCEPTED 2021-08-03 08:35:54
2021-07-16 20:46:09
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
123 ACCEPTED 2021-08-04 14:26:43
2021-07-16 18:34:33
Marianna Stawicka FRAPANT
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
122 ACCEPTED 2021-08-04 14:26:52
2021-07-16 18:34:02
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
121 ACCEPTED 2021-08-03 09:26:01
2021-07-16 13:36:28
Marta Trochowska TEDDINGTON
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
120 ACCEPTED 2021-08-03 08:34:32
2021-07-16 13:35:29
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
119 ACCEPTED 2021-08-03 08:34:16
2021-07-16 13:34:28
Jakub Jarecki OGALA
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
118 ACCEPTED 2021-07-28 21:42:30
2021-07-16 11:50:45
Maja Skorwider NELA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
117 ACCEPTED 2021-08-03 08:01:11
2021-07-16 10:02:11
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
116 ACCEPTED 2021-08-03 09:41:34
2021-07-15 23:06:34
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
115 ACCEPTED 2021-08-03 09:41:43
2021-07-15 22:57:28
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
114 ACCEPTED 2021-08-03 10:54:15
2021-07-15 17:23:34
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 4/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 11/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
113 ACCEPTED 2021-08-01 20:07:08
2021-07-15 14:31:54
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
112 ACCEPTED 2021-08-03 09:43:58
2021-07-15 13:06:14
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 7/DPP/Drużyowy Puchar Polski C 130 cm drużynowy wg reg. PLJ
111 ACCEPTED 2021-08-03 08:07:19
2021-07-15 11:14:22
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
110 ACCEPTED 2021-08-03 08:07:06
2021-07-15 11:13:48
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
109 ACCEPTED 2021-08-03 08:06:52
2021-07-15 11:13:23
Andrzej Głoskowski DIALOG
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
108 ACCEPTED 2021-08-03 08:02:35
2021-07-15 11:09:48
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
107 ACCEPTED 2021-08-03 08:02:29
2021-07-15 11:09:20
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
106 ACCEPTED 2021-08-03 08:04:30
2021-07-15 11:08:38
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
105 ACCEPTED 2021-08-03 08:04:26
2021-07-15 11:08:07
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 2/el. OOM/Eliminacje do OOM, 100 cm zawodnicy na kucach z oceną stylu jeźdźca
104 ACCEPTED 2021-08-03 08:00:07
2021-07-15 11:07:35
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
103 ACCEPTED 2021-08-03 09:47:16
2021-07-15 09:57:39
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
102 ACCEPTED 2021-08-03 08:40:25
2021-07-15 09:55:40
Zuzanna Kopecka CASSILIANO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
101 ACCEPTED 2021-08-03 08:40:32
2021-07-15 09:54:58
Zuzanna Kopecka LORD
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 7/DPP/Drużyowy Puchar Polski C 130 cm drużynowy wg reg. PLJ
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
100 ACCEPTED 2021-08-03 08:55:00
2021-07-15 08:08:19
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
99 ACCEPTED 2021-07-15 00:23:03
2021-07-14 21:55:48
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
98 ACCEPTED 2021-07-15 00:23:06
2021-07-14 20:25:11
Tomasz Olszewski LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
97 ACCEPTED 2021-08-03 07:58:40
2021-07-14 20:24:31
Daria Arkuszewska LIANDROS V/D HEES Z
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
96 ACCEPTED 2021-08-03 08:00:58
2021-07-14 19:00:11
Ewa Ciurzyńska LANDSCAPE SUNRISE
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
95 ACCEPTED 2021-07-14 17:22:11
2021-07-14 14:01:56
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
94 ACCEPTED 2021-07-14 17:22:15
2021-07-14 14:01:22
Helena Adamowicz CANTANA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
93 ACCEPTED 2021-08-03 08:00:22
2021-07-14 13:44:22
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
92 ACCEPTED 2021-08-03 08:00:19
2021-07-14 13:43:53
Valeriia Chebotar JANICE
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
91 ACCEPTED 2021-08-03 08:06:07
2021-07-14 11:16:36
Gabriela Gruszka AKCERON
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
90 ACCEPTED 2021-07-14 17:22:52
2021-07-14 10:48:58
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
89 ACCEPTED 2021-07-14 17:22:55
2021-07-14 10:45:36
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
88 ACCEPTED 2021-07-14 17:23:00
2021-07-14 09:18:49
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
87 ACCEPTED 2021-08-03 10:02:21
2021-07-14 09:09:30
Dawid Rakoczy EWULLI
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
86 ACCEPTED 2021-08-03 08:33:09
2021-07-14 06:32:11
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
85 ACCEPTED 2021-08-03 09:04:35
2021-07-14 06:29:59
Monika Jackiewicz - Rąbca HERITAGE OF ECUADOR
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
84 ACCEPTED 2021-08-03 07:59:16
2021-07-14 00:54:47
Anna Bieńkowska L CALVADOS SON
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
83 ACCEPTED 2021-08-03 07:58:38
2021-07-13 22:55:57
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 7/DPP/Drużyowy Puchar Polski C 130 cm drużynowy wg reg. PLJ
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
82 ACCEPTED 2021-08-03 08:33:28
2021-07-13 22:25:49
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IDYLLA
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
81 ACCEPTED 2021-08-03 10:02:30
2021-07-13 22:17:58
Jagoda Szejner DEKRET
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
80 ACCEPTED 2021-08-03 09:06:50
2021-07-13 16:34:07
Marianna Wawrzynowicz AL CAPONE
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
79 ACCEPTED 2021-08-03 09:56:12
2021-07-13 12:11:58
Antoni Strzałkowski ZIRADO
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
78 ACCEPTED 2021-08-03 09:56:28
2021-07-13 12:11:36
Antoni Strzałkowski ROMERO 118
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
77 ACCEPTED 2021-08-03 09:56:34
2021-07-13 12:11:04
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
76 ACCEPTED 2021-08-03 09:56:42
2021-07-13 12:10:40
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
75 ACCEPTED 2021-08-03 09:57:53
2021-07-13 12:10:14
Antoni Strzałkowski FILOUGRAMA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
74 ACCEPTED 2021-08-03 08:05:42
2021-07-13 09:37:09
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
73 ACCEPTED 2021-08-03 10:03:12
2021-07-12 15:33:58
Julia Kropielnicka SANDRA AZ
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
72 ACCEPTED 2021-08-03 09:33:55
2021-07-12 15:15:00
Natalia Krupa RULIETTA P
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
71 ACCEPTED 2021-08-03 09:34:22
2021-07-12 15:14:13
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
70 ACCEPTED 2021-08-03 09:20:51
2021-07-12 15:04:08
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
69 ACCEPTED 2021-08-03 09:21:02
2021-07-12 15:03:03
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
68 ACCEPTED 2021-08-03 08:07:31
2021-07-12 14:29:24
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
67 ACCEPTED 2021-08-03 09:53:50
2021-07-12 11:10:26
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
66 ACCEPTED 2021-08-03 09:53:08
2021-07-12 11:03:55
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
65 ACCEPTED 2021-08-03 10:52:35
2021-07-12 11:03:00
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
64 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:36
2021-07-12 09:51:48
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
63 ACCEPTED 2021-07-14 20:56:08
2021-07-12 09:51:08
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
62 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:25
2021-07-11 22:39:36
Patrycja Matyjasik AL BONILLO
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
61 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:24
2021-07-11 22:38:35
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
60 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:22
2021-07-11 22:33:31
Tola Wawrzkiewicz NO LIMIT 60
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
59 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:20
2021-07-11 22:32:24
Tola Wawrzkiewicz LAJOLIE 5
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
58 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:19
2021-07-11 22:31:17
Karolina Rogala LAJOLIE 5
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
57 ACCEPTED 2021-08-03 09:26:19
2021-07-11 21:56:59
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
56 ACCEPTED 2021-08-03 09:54:31
2021-07-11 20:10:49
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
55 ACCEPTED 2021-08-03 09:54:40
2021-07-11 20:09:43
Konrad Pawłowski LARIDOR
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
54 ACCEPTED 2021-08-03 09:54:47
2021-07-11 20:08:52
Konrad Pawłowski NINO VD WATERTOREN
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 7/DPP/Drużyowy Puchar Polski C 130 cm drużynowy wg reg. PLJ
53 ACCEPTED 2021-08-03 09:54:53
2021-07-11 20:07:05
Konrad Pawłowski D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
52 ACCEPTED 2021-08-03 09:55:00
2021-07-11 20:05:13
Konrad Pawłowski COMET 235
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
51 ACCEPTED 2021-08-03 10:02:38
2021-07-11 17:51:54
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
50 ACCEPTED 2021-08-03 10:02:43
2021-07-11 17:51:26
Dawid Rakoczy GOOFY
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
49 ACCEPTED 2021-08-03 10:03:01
2021-07-11 17:50:55
Dawid Rakoczy JAVA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
48 ACCEPTED 2021-08-03 08:40:38
2021-07-11 15:01:43
Wiktoria Kosnowska HERB
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
47 ACCEPTED 2021-08-03 08:57:34
2021-07-11 11:30:02
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
46 ACCEPTED 2021-08-03 08:51:58
2021-07-11 11:23:13
Jacek Muraczewski ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
45 ACCEPTED 2021-08-03 09:44:20
2021-07-10 20:47:59
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
  • 1x /Fin Runda Złota/Finał Rundy Złotej CC 140 cm Dwunawrotowy.
44 ACCEPTED 2021-08-03 10:03:21
2021-07-10 18:39:56
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
43 ACCEPTED 2021-08-03 10:03:32
2021-07-10 18:38:57
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x ZR 1/LL/LL 90 cm zwykły
  • 2x ZR 7/LL/LL 90 cm zwykły
  • 1x ZR 14/LL/LL 90 cm zwykły
42 ACCEPTED 2021-08-03 09:41:51
2021-07-10 18:03:33
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
41 ACCEPTED 2021-08-03 08:52:19
2021-07-10 15:42:36
Martyna Makowska LA CORSON
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
40 ACCEPTED 2021-08-03 08:52:28
2021-07-10 15:41:53
Martyna Makowska ROTAN
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
39 ACCEPTED 2021-08-03 08:00:39
2021-07-10 14:36:08
Alicja Ciarczyńska SILVER OBOLENSKY Z
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
38 ACCEPTED 2021-08-03 10:00:30
2021-07-10 14:33:28
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
37 ACCEPTED 2021-08-03 08:52:34
2021-07-09 20:10:30
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 2x ZR 9/L-lic/Licencyjny L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
36 ACCEPTED 2021-08-03 09:45:57
2021-07-09 20:00:23
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
35 ACCEPTED 2021-07-21 14:20:15
2021-07-09 13:24:13
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 16/P/110 cm zwykły
  • 1x ZR 17/N/N 120 cm zwykły
34 ACCEPTED 2021-08-03 08:35:10
2021-07-09 10:16:56
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
33 ACCEPTED 2021-08-03 09:21:45
2021-07-09 10:14:47
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
32 ACCEPTED 2021-08-03 08:36:47
2021-07-09 10:13:16
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
31 ACCEPTED 2021-08-03 09:22:00
2021-07-09 10:12:29
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
30 ACCEPTED 2021-08-03 09:22:07
2021-07-09 10:11:01
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
29 ACCEPTED 2021-08-03 09:22:16
2021-07-09 10:10:11
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
28 ACCEPTED 2021-08-03 09:22:27
2021-07-09 10:09:14
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
27 ACCEPTED 2021-08-03 19:15:01
2021-07-08 23:01:41
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
26 ACCEPTED 2021-08-03 19:14:28
2021-07-08 23:01:15
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 2/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm dwufazowy
25 ACCEPTED 2021-08-03 08:54:43
2021-07-08 17:51:59
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 9/L-lic/Licencyjny L 100 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
24 ACCEPTED 2021-08-03 08:52:39
2021-07-08 17:21:45
Stanisław Przedpełski NOTA
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
23 ACCEPTED 2021-08-03 08:52:47
2021-07-08 17:21:09
Stanisław Przedpełski MOVIE STAR
  • 1x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
22 ACCEPTED 2021-08-03 08:52:56
2021-07-08 17:20:25
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 4/Runda Złota/Runda Złota CC 140 cm zwykły
21 ACCEPTED 2021-08-03 08:53:12
2021-07-08 17:19:52
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
20 ACCEPTED 2021-08-03 08:53:21
2021-07-08 17:19:16
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
19 ACCEPTED 2021-08-03 09:41:58
2021-07-08 15:21:53
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
18 ACCEPTED 2021-08-03 09:42:16
2021-07-08 15:20:58
Sara Susperregui-Stempkowska CAREBIS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
17 ACCEPTED 2021-08-03 08:06:18
2021-07-08 13:04:22
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
16 ACCEPTED 2021-08-03 09:02:20
2021-07-08 13:03:52
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
15 ACCEPTED 2021-08-03 09:02:31
2021-07-08 13:03:17
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
14 ACCEPTED 2021-08-03 08:53:32
2021-07-08 12:20:30
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
13 ACCEPTED 2021-08-03 10:00:53
2021-07-07 23:41:46
Ludwika Kruszewska LANCE II
  • 2x ZR 3/L/L 100 cm zwykły
12 ACCEPTED 2021-08-03 08:34:57
2021-07-07 23:19:48
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
11 ACCEPTED 2021-08-03 20:50:20
2021-07-07 15:02:07
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
10 ACCEPTED 2021-08-03 09:39:06
2021-07-07 14:44:08
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
9 ACCEPTED 2021-08-03 09:02:41
2021-07-07 14:15:44
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
8 ACCEPTED 2021-08-03 10:57:21
2021-07-07 14:14:41
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 1x ZR 5/P/P 110 cm zwykły
7 ACCEPTED 2021-08-03 08:05:13
2021-07-07 11:15:53
Julia Gawałek SCHIROCCO DES CHAINES
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
6 ACCEPTED 2021-07-07 13:44:25
2021-07-07 11:06:34
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x ZR 6/N/N 120 cm zwykły
  • 1x ZR 13/N/N 120 cm zwykły
  • 1x 5/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm zwykły
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
5 ACCEPTED 2021-08-03 08:58:02
2021-07-07 10:16:16
Marta Piszczek MAVANDER
  • 2x ZR 4/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
4 ACCEPTED 2021-08-03 08:58:16
2021-07-07 10:14:55
Marta Piszczek AŻUR
  • 2x ZR 4/el. OOM DK/Eliminacje do OOM, 110 cm zawodnicy na DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x ZR 10/L/L 100 cm zwykły
  • 1x ZR 12/P/P 110 cm zwykły
  • 1x ZR 15/L/L 100 cm zwykły
3 ACCEPTED 2021-08-03 08:07:46
2021-07-07 07:36:23
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 1/Runda Brązowa/Runda Brązowa N 120 cm dwufazowy
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 9/Fin Runda Srebrna/Finał Rundy Srebrnej C 130 cm zwykły z rozgrywką
2 ACCEPTED 2021-08-03 09:24:31
2021-07-06 21:39:15
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
  • 1x 8/Fin Runda Brązowa/Finał Rundy Brązowej N 120 cm dwufaznowy
1 ACCEPTED 2021-08-03 09:24:39
2021-07-06 21:38:05
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 3/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm zwykły
  • 1x 6/Runda Srebrna/Runda Srebrna C 130 cm dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
3. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O038210
4. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
5. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
6. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
7. Bieńkowska Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
8. Borhardt Agata Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O056683
9. Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (J.)
O042854
10. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
11. Chruścińska Małgorzata Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O062566
12. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
13. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
14. Ciurzyńska Ewa Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O049790
15. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (MJ.)
O038774
16. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
17. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O024992
18. Czatrowska Alicja Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O061845
19. Daniłowicz Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O056102
20. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
21. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
S
O034618
22. Drewek Klaudia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O062049
23. Dyżewska Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
24. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O041843
25. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
26. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
27. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
28. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
29. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
30. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (JM.)
O059412
31. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
32. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
33. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
34. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
35. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
36. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
37. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
38. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
39. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
40. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
41. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
S
O032375
42. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
S
O031932
43. Hamera Helena KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O035566
44. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
45. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
46. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
47. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O040928
48. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
49. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (MJ.)
O044329
50. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
51. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
52. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
53. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
54. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O058077
55. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
56. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
57. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
58. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
59. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
60. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
61. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
62. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
63. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
64. Kiernikowska Dominika KJ Silva
2007 (JM.)
O052776
65. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
66. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
67. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
68. Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
69. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
70. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
71. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
72. Kowalczyk Klementyna Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2003 (MJ.)
O062202
73. Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek
S
O003126
74. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (J.)
O049900
75. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
76. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
77. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
78. Kropielnicka Julia bpk
2006 (J.)
O048644
79. Krupa Natalia St. Warszawski KJ
S
O015180
80. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
S
O031416
81. Kryszeń Natasza BPK (maz)
2005 (J.)
O050244
10200885
82. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
83. Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
2003 (MJ.)
O038594
84. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O047537
85. Kwintkiewicz Pola PLJ
2005 (J.)
O046376
86. Lach Agata bpk
S
O021879
87. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (MJ.)
O040226
88. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
89. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
90. Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko
S
O011944
91. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
92. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team
2007 (JM.)
O048443
10220975
93. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
94. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
95. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
96. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
97. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
98. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
99. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
100. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
S
O022133
10226647
101. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
102. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
103. Michalak Antoni BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O046936
104. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
105. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
106. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
107. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
108. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
109. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O030561
110. Możdżyńska Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O046421
111. Muraczewski Jacek Stow. Warszawski KJ
S
O004710
112. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
113. Niedrowska Joanna JKS OLSZA
2006 (J.)
O062654
114. Niski Jolanta KJ Black Horse Team
S
O059507
115. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
116. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
117. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (MJ.)
O046536
118. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
119. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
120. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
121. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
122. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
S
O003340
123. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O049996
124. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
125. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
126. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
S
O019791
127. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
128. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
129. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
130. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
131. Piotrkowicz Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O049775
132. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
133. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
134. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
135. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
136. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
137. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
138. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
139. Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
140. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
141. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
142. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
143. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
144. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
145. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
146. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
147. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
148. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
S
O036305
149. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (MJ.)
O042315
150. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
151. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
152. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
153. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
154. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O042287
155. Skwierawska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061062
156. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
157. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (MJ.)
O047398
158. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
159. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
160. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
161. Stasińska Anna Kielecki KJ
S
O020802
162. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
163. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
164. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O034160
10179403
165. Świetlikowska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O056370
166. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O038931
167. Szczechura Magdalena SKJ Zastawno
2007 (JM.)
O064350
168. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O037940
169. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
S
O039640
170. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
171. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
172. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
173. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
174. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
175. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
176. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
177. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
178. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (J.)
O054613
179. Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O007133
180. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
181. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
182. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
183. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
184. Vinckier Izabela JKS Melloni Horses
S
O002112
185. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O052266
186. Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
187. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
188. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
189. Wysokińska Agata KJ Turze
2007 (JM.)
O051600
190. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (MJ.)
O034183
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

186

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 056015Z55792515
2.

229

AKCERON SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Arriba Z
M: Aluzja
K030428 616009660248114
3.

206

AL BONILLO PKSP POL 2014 wałach gniada/172 F: El Bonillo
M: Atena / Sword
K030705 161009530214014
4.

223

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace / Arpeggio
K026735 B0138877S
5.

142

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
6.

169

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
7.

355

ANATEWKA SP POL 2014 klacz siwa/169 F: Wizzero WV / Indoctro
M: Antiqua / Quidam De Revel
K026925 616009510237914
8.

257

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
9.

387

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622 616009670098611
10.

64

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
11.

325

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
12.

166

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
13.

418

ARMANI OLDEMBURG POL 2011 wałach gniada/183 F: Acantus GK (o:Acorado ,m:Waldrose)
M: Naiti Bless (o:Balou du Rouet ,m:Naiti Rouge)
K024133 DE 418184046211
14.

211

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807
15.

371

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
16.

420

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
17.

361

ATTACHANT KWPN POL 2005 ogier ciemnogniada/166 F: TENERIFE VDL
M: KUNERA
K010269 528003200510643
18.

6

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
19.

430

BAGHERA SWB BEL 2013 ogier gn F: WALOUDILOURET
M: TOLLERO
K030104 04142432
20.

372

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
21.

391

BASTION WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
K024206
22.

181

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
23.

368

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 mare seal brown/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
24.

419

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
25.

367

BIG MAL EH Z Z BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
26.

285

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
27.

128

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
28.

129

C UTOPIA SP POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
K021007 616009510353911
29.

272

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
30.

53

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
31.

310

CALANDINO SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Number One / Numero Uno
M: Calanda / Chambertin
K030423 616009610191517
32.

131

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
33.

398

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
34.

425

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro
M: Emmy / Epikur
K031805 -
35.

259

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
36.

324

CALOTTA NIEM. SPORT> GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
37.

140

CALUA HAN POL 2016 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Quinta
K031604 DE431316814716
38.

287

CAN YA MECAN HOL POL 2012 ogier siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ronja / Cassini I
K021309 DE421000137812
39.

298

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
40.

139

CANDY MAN EQUI-FASHION OLD POL 2016 wałach gniada F: Crunch
M: Quietscheentchen
K030596 DE418180336916
41.

228

CANTANA SP POL 2010 klacz siwa/180 F: Cantanis / Cantus
M: Coco Chanel / Louis
K019229 616009600196410
42.

167

CAREBIS HANN GER 2010 stallion grey/none F: Calido I
M: Retina/ Rebel Z
none DE 431310401310
43.

246

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
44.

350

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
45.

124

CASELLO R HOL GER 2017 ogier kasztanowata/168 F: Cascadello I / Casall
M: Endra / Corrado I
K030853 DE421000072317
46.

358

CASINA 20 OLD GER 2012 klacz siwa/168 F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
47.

280

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Paloma R
K009367 DE421000289204
48.

248

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
49.

375

CASSINA ROYALE HOL POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
50.

267

CASSINI VAN HAMOND HOL POL 2007 ogier siwa/175 F: Cassini I
M: Ocara I
K011154 DE 421000223507
51.

316

CASSIOPEIA HOL. GER 2013 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Novell I hol./ Corrado I hol.
K022545 DE421000176213
52.

439

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
53.

152

CATALAYA HOL POL 2011 klacz gniada/165 F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
54.

295

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
55.

376

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
56.

428

CELVISTO Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/. F: Cellestial
M: Lamira/ Levisto
K028658 .
57.

369

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836 POL007610103007
58.

378

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
59.

330

CHANBETTE OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
60.

388

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
61.

315

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
K020603 DE421000206012
62.

331

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/172 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
63.

294

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
64.

148

CHOCO LADY DSP GER 2010 klacz kasztanowata/170 F: Chap
M: Cyrena
K017386 DE456570343810
65.

175

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
66.

352

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
67.

414

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
Brak 616009510293615
68.

314

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
69.

262

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
70.

159

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
71.

317

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
72.

424

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
73.

197

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
74.

329

CORBLUE PS OLD GER 2014 ogier gniada/173 F: Cornet's Balou / Cornet Obolensky
M: Chacanne / Chacco-Blue
K029010 DE418185027214
75.

429

CORDESSO S WESTF GER 2016 ogier gn F: Cordess
M: Contiga
K031013 DE441410176516
76.

353

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
77.

303

CORLEO NIEM. SPORT. POL 2015 ogier gniada/167 F: Caleo / Cachas
M: Kolonia / Limasol
K027451 DE456560395115
78.

126

CORNELLO HOL GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Electric Lady / Larimar
K030847 DE421000709216
79.

404

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
K030469 DE 421000113615
80.

381

CORNETO PLUS-S NIEM. SPORT. GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Queen Isabell / Quality
K031148 DE455879180316
81.

415

CORRADO BOY OLDENBURSKA POL 2003 ogier siwa/164 F: Corrado I
M: Hanessa
K008092 DE418181126603
82.

125

COURAGE 140 HOL GER 2011 klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
83.

235

CRAZY DAISY G NIEM. SPORT. GER 2013 klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
84.

289

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
85.

304

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
86.

198

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant de semilly
M: Kara III
K031086 056015Z55674716
87.

349

DACYT SP POL 2013 wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991 616009600163913
88.

417

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
89.

227

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado/Diamant De Semilly
M: La Stella/Quick Star
Brak DE418180097611
90.

288

DAMAI KWPN NED 2008 wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363 528003000805591
91.

179

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
92.

286

DARGOS HOL POL 2015 ogier kara/Brak F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 DE421000175415
93.

26

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
94.

185

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
95.

226

DEKRET SP POL 2017 wałach gniada/168 F: NUMERUS
M: DORA
K031937 616009610023317
96.

94

DERESY SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz
M: Delta
K015448 POL009530147308
97.

363

DEXTER AES POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Delana van ter Moude
K027445 82 600 214 088 27 15
98.

241

DIALOG OLD POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Dinken
M: Andiamo Girl / Andiamo Hippica
K029510 DE 418182535015
99.

374

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
100.

300

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
101.

394

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
102.

321

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
103.

230

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
104.

409

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
105.

292

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
106.

362

DONNA ROSSA S SP POL 2003 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Donwega
K016571
107.

408

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
108.

240

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
109.

136

DUNAY GREAT Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach skarogniada/162 F: Tempelwächter
M: Demeter
K032741 616POL14008329T
110.

202

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
111.

25

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
112.

356

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
K026779 528003200907280
113.

393

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
114.

354

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
115.

207

EKSPLOZJA SP POL 2006 klacz siwa/// F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
K016564 616999680094506 //
116.

322

EL VITELLO SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Vitalis / Imequyl
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
117.

137

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
118.

313

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Eviva / Mylord Carthago
K028713 616009610126716
119.

382

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
120.

281

ELTANI WESTF. GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador KWPN
M: Catani HOL/ Calido HOL
K028977 DE441411425614
121.

164

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
122.

158

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
123.

435

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time
M: Erotyka
K024612 0000
124.

170

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
125.

306

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
126.

73

ETER O WLKP. POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Numerus
M: Enigma / Vandamme
K030959 616007610141616
127.

11

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
128.

433

EWULLI HOLST POL 2012 Klacz gniada/178 F: Connor
M: Goldika
K028608 K028608
129.

233

EWULLI HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Connor
M: Goldika
K028608 xxx
130.

190

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
131.

209

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
132.

157

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
133.

364

FELICITY SP POL 2016 klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa
K029176 616009530066616
134.

276

FEVER 5 HAN POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Bb
M: Bb
K029927 DE431313326708
135.

380

FIDELIO'S SON HOL GER 2013 wałach gniada/167 F: Fidelio du Do / If de Merze
M: Porgy / Contender
K028974 DE421000193813
136.

264

FIGARO - KG SP POL 2012 wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732 616009610038512
137.

218

FILOUGRAMA OLD GER 2013 klacz gniada/165 F: Filou De Muze / Stakkato
M: Filou de Muze / Stakkato
K028206 DE418180153613
138.

261

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
139.

427

FUERTE FERRO CZEWB CZE 2017 Ogier siwa F: Caruso
M: Fuertta
K032632 000091157
140.

189

FUNNY KG SP POL 2011 gelding bay/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
141.

392

G-SHOCK SP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
142.

423

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
143.

309

GENIUSZ WLKP POL 2016 ogier gniada/168 F: Coriano’s Ass / Coriano Z
M: Gejsza / Atlas Bavaria
K029586 616007610028616
144.

421

GEPARD MŁP POL 2009 wałach gniada/168 F: Ghana
M: Jagoda
K018814 616006550100309
145.

412

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
146.

366

GIBANTA KWPN NED 2011 klacz gniada/174 F: Harley VDL /
M: Zibanta /
K020276 528003201106593
147.

268

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
148.

320

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry / Contendro
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
149.

431

GJALT-D KWPN POL 2011 Wałach kara/183 F: Zapatero VDL
M: Olivia
K022542 528003201105500
150.

343

GJALT-D KWPN POL 2011 wałach kara/183 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
151.

373

GLORA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolschoi / Favoritas
M: Glorietta / Le Voltaire
K026868 616009610088413
152.

232

GOLDSTRIKE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL
M: Contendro’s Girl
K032079 056015Z55787917
153.

195

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
K027617 DE473730564013
154.

196

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
155.

402

GORDON WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Cugnot
M: Gondola
K031443 30202202020
156.

319

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
157.

422

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
158.

395

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:130 F: Jack
M: Henrietta
brak 48329393848448
159.

32

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
160.

193

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme
M: Hera / Dastin
K028180 616007610092215
161.

47

HERITAGE OF ECUADOR SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Hurysa
K030368 616009530175715
162.

318

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
163.

336

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
164.

46

HIGH QUALITY SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
165.

165

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
166.

8

HIOYALINE KWPN POL 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/Carthago
M: Ioyaline/Waterman
K027704 985170002296554
167.

357

HIP HOP DE FETAN SF FRA 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Contendro / Contender
M: Cybelle Fetan D'Isigny / Ensor Van De Heffinck
K031198 17539426F
168.

379

HIRO KWPN BEL 2012 wałach gniada/170 F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
169.

340

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes
M: Nouba du Blequin
K032350 DK 208333201204801
170.

293

HUNCWOT SP POL 2011 wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
K020079 616009661415811
171.

236

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr.Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
172.

192

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
173.

225

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius
M: Isabell
K029375 616020530175615
174.

130

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
175.

245

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc F: Nando Super
M: Imka
K026535 POL 013 52 00349 09
176.

156

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
177.

397

IPANEMA HOL POL 2016 klacz siwa/162 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
178.

328

IPKE S KWPN NED 2013 wałach gniada/173 F: Caretino Gold / Caretino
M: Babine / Rascin
K030284 528003201307397
179.

191

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz gniada/166 F: ITALO
M: GOLDIKA Z
K031035 056015Z55726715
180.

301

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
181.

151

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
K010891 11327
182.

346

JAMINKA P - POL 2014 klacz gniada/168 F: Canabiz Z
M: Diamant de Semilly
K026234 528003201402787
183.

45

JANICE BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/- F: Udarco Van Overis / Darco
M: Topia Van De Padenborre / Ohio Van De Padenborre D'02
K031258 056002W00293897
184.

385

JAR SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Almanzor L/ Accord II
M: Jara/ Revel
K030089 616009600118514
185.

194

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
K027337 528003201402161
186.

132

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
187.

377

JESI SP POL 2010 klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207 616009530163410
188.

390

KAHLUA PP HANOVERSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: KANNAN / VOLTAIRE
M: LUTHIEN PP / LORDANOS
K031525 DE 431316896816
189.

205

KALILA J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
190.

282

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
191.

279

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
192.

122

KAMIR RED WINE OS POL 2015 ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
K030846 DE418180104215
193.

283

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
194.

399

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
195.

263

KASZMIR SP POL 2004 wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532 POL009530200704
196.

296

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
197.

260

KEMBALL SP POL 2005 ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
198.

284

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
K028706 528003201502713
199.

243

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
200.

250

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
201.

231

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
202.

338

KOSTARYKA SP POL 2011 klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
203.

168

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
204.

184

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
205.

434

KUPONA AES 2015 klacz F: Caretino Gold
M:
826002150873992
206.

256

KUROSAWA SP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
207.

89

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
K030586 826002150874633
208.

277

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano /
M: Hoopra / Brugal VDL
K030586 8260021508746333
209.

432

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady Jump I
K023233 616009600245013
210.

234

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 POL0096002450
211.

188

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Contender Son
M: La Cora
K028215 616009660524214
212.

203

LAJOLIE 5 HOLSZTYŃSKA GER 2013 klacz gniada/168 F: Lyjanero
M: Veroness
K027568 DE421000044513
213.

163

LANCE II OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Ginastera / Ginsberg
K030530 DE433330470312
214.

238

LANDSCAPE SUNRISE OS POL 2014 wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: Escada
K030950 DE433330553114
215.

200

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
216.

213

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
217.

201

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For keeps
M: La Jana
K017882 POL009510458207
218.

426

LECOMTE NL NED F: Copain
M: Diante P/Warrant
219.

299

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
220.

237

LIANDROS V/D HEES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/174 F: Lyjanero
M: Violett
K031720 056015Z55681717
221.

405

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
222.

307

LIMTENDER HOL GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Tyrah / Contender
K014073 DE421000352208 104PA25
223.

171

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
224.

337

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
225.

249

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
226.

60

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
227.

396

LORI STAR AES POL 2016 klacz siwa/- F: E-Star / Big Star
M: R.S. Lorelei / Lord Pezi
K032061 826002160881426
228.

174

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
229.

359

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
230.

266

MAD MAX KWPN POL 2017 ogier kasztanowata/170 F: Glasgow-W
M: Zapatero/Cascavelle
K031916 528003201706375
231.

323

MAGNIFICO C SP POL 2011 wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
232.

177

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
233.

305

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
234.

436

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme
M: Makabi
K020808
235.

7

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
236.

178

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
237.

438

MILLIONAIRE OLD POL 2017 ogier gniada F: Million Dollar
M: Unique's Beauly
Ko030424 DE41818333217
238.

437

MILO SP POL 2005 wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame / Ignam
K022077 POL007600198305
239.

400

MINERVA VK KWPN POL 2017 klacz gniada/165 F: Grand Slam VDL
M: Hakarla Sih
K031464 528210004711495
240.

219

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
241.

212

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
242.

410

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
K032602 616009580838
243.

172

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/178 F: Chapeau TN / Clearway
M: Epina / Berlin
K031179 528003201703590
244.

162

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
245.

311

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
246.

416

NARCO WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/164 F: Colox Cup
M: Naomi
K032600 616007600212815
247.

255

NELA SP POL 2007 klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
248.

345

NEVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 wałach gniada/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
249.

407

NEWCASTLE SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Castlerock
M: Nancy
Brak 45678981
250.

199

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
251.

204

NO LIMIT 60 OLDENBURSKA GER 2008 klacz gniada/168 F: Nintender
M: Fortuna
K017145 DE433330971208
252.

297

NOBIS COLORADO SP POL 2009 wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
253.

173

NOTA SP POL 2006 klacz gniada F: Contender son/Contender
M: Nitolma/Concorde
K018105 POL009540029506
254.

21

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
255.

291

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
K020874 616009540003311
256.

254

OGALA OLD. POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Ogano
M: Lanthaga
K031390 DE418181100617
257.

302

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
258.

220

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Odeur-M / Lord Z
K026734 616009661386214
259.

401

PAN VANDAMME SP POL 2012 wałach kasztanowata/172 F: Vandamme
M: Panna S
K031961 6160095201190
260.

389

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
261.

290

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa F: Porto /
M: Per-Panna / Batyskaf
K014759 POL090000007340
262.

278

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
263.

403

PRINCE TINKER POL 2017 wałach cremello/kuc:148 F: Tinker
M: Tinker
38239348 3494944948
264.

274

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
265.

210

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
266.

365

QAMAN-EXPRES- A BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/166 F: Global Express / Orient Express
M: Mananka-A / Inshallah de Muze
K030680 056002W00314190
267.

411

QUEBEC HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/167 F: Quintero/ Quantum
M: Toscana XIV/ Cassini II
K030663 DE421000750812
268.

275

QUERY DU BUISSON Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z/ Quality Touch
M: Valetta Du Buisson/ Numero Uno
K030754 056015Z55760310
269.

327

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL GER 2015 wałach gniada/166 F: Quickly dKrei / Diamant De Semilly
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
270.

406

QUINTANA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
K029141 Brak
271.

308

QUINTESSENCE SP POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Chepettano / Chepetto
M: Quintal 2 / Quidam's Rubin
K028715 616009610126916
272.

247

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
273.

258

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
274.

208

RAKIJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez
M: Rafia
K030647 009640061306
275.

16

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
276.

183

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
277.

182

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
278.

221

ROMERO 118 RHEINLANDER GER 2012 wałach gniada/167 F: Rock Forever I
M: Funnys Diamond ML
K031333 DE443436338212
279.

251

ROMINA SP POL 2009 klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
280.

23

ROTAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rota / El Bundy
K024867 616009610075514
281.

215

RULIETTA P SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Ruanda P / Con Calma
K030633 616009610096017
282.

383

SALVE HAN DEU 2014 Wałach gniada/- F: Stakkato
M: po Quidam de Revel/Landadel
K026012 DE431318300714
283.

216

SANDRA AZ SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Artemida
K031348 616009600060315
284.

253

SASANKA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Correro
M: Solaille
K031960 616009640079717
285.

160

SCHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 ogier siwa/171 F: Cassini II /
M: Iola Des Chaines /
K029002 06224835Z
286.

44

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada/1 F: BALOUBET DU ROUET/ GALOUBET
M: S-LANDDIVA/ LANDJUNGE
K012421 POL009530277407
287.

360

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
K029473 616009540072715
288.

161

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old./ Kannan
M: Sympatia sp/ Hetman sp
K029278 616009570080016
289.

180

SILVER BOY OLD POL 2007 wałach siwa F: Silverstone / Silbersee
M: Miss Amor / Wellington
K011170 DE418189471707
290.

187

SILVER OBOLENSKY Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/- F: Sir Obolensky Z / Stakatto Gold
M: Ratina / Ritual
K030044 056015Z55849316
291.

217

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
292.

265

STICH HAN POL 2016 wałach kara/173 F: Stakkato
M: Donja
K031607 431317002316
293.

326

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach gniada/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
294.

273

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados
M: ajlandia / Landor
K032251 A0009162S
295.

252

TEDDINGTON SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Cassilio
M: Terra Quick
K022228 616009530152912
296.

341

TOPAZ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: EFEKT
M: TAMARIA
K010029 POL 006 58 02339 05
297.

214

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
298.

141

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
299.

384

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
300.

351

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
301.

413

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
302.

244

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: V Emy
K022602 616 009 51 02545 13
303.

9

VERDINALE NIEM. SPORT. GER 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Donata / Diarado
K024950 DE456560435314
304.

123

VIVALDI R OLD POL 2015 wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego De Prelet
M: Lobinna Z / Lawito
K030848 DE418180001615
305.

90

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
306.

239

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
307.

96

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
308.

242

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
309.

88

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
310.

312

WIMSTER SP POL 2016 ogier gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Wimella / Imequyl
K028870 A0004547S
311.

176

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
312.

222

ZIRADO OLD GER 2014 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Zicora
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki KJ
30
50
80
150
SUM:
310.00
Bemong Maria KJ Galiny
40
SUM:
40.00
Bieńkowska Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
SUM:
40.00
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
15
100
700
SUM:
815.00
Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
100
400
SUM:
500.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
15
SUM:
15.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Dyżewska Ewa Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
21
SUM:
21.00
Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
30
SUM:
30.00
Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
SUM:
30.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
500
SUM:
500.00
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
30
SUM:
30.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
21
21
SUM:
42.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
400
SUM:
400.00
Gawęda Julianna Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
21
SUM:
21.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
21
350
SUM:
371.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
100
SUM:
100.00
Gruszka Gabriela Kielecki KJ
50
SUM:
50.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
15
15
SUM:
30.00
Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
80
300
40
350
80
100
SUM:
950.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
80
150
100
SUM:
330.00
Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
250
150
250
450
SUM:
1100.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
450
450
SUM:
900.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
900
800
SUM:
1700.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100
80
SUM:
180.00
Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
30
40
SUM:
70.00
Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
300
100
SUM:
400.00
Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
200
SUM:
200.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
200
200
200
SUM:
600.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
200
SUM:
200.00
Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
15
15
21
SUM:
51.00
Kopko Justyna JKS Olsza
150
SUM:
150.00
Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
200
200
200
SUM:
600.00
Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek
21
150
21
50
SUM:
242.00
Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
300
SUM:
300.00
Kryszeń Natasza BPK (maz)
150
SUM:
150.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
200
200
2000
100
21
1500
15
21
SUM:
4057.00
Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
350
SUM:
350.00
Lach Agata bpk
15
SUM:
15.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
650
200
SUM:
850.00
Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko
20
SUM:
20.00
Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Macieszczak Ewa KJ Infernal Team
600
SUM:
600.00
Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
15
SUM:
15.00
Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
15
SUM:
15.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
15
21
SUM:
36.00
Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
80
SUM:
80.00
Mazur Agata SKJ Sopot
50
40
SUM:
90.00
Michalak Antoni BPK (MAZ)
30
SUM:
30.00
Michalak Zofia KS Garo Zaborów
150
SUM:
150.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
100
550
100
SUM:
750.00
Milewska Julia JKS Barłomino
50
SUM:
50.00
Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
100
50
1000
SUM:
1150.00
Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
80
30
100
SUM:
210.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
100
450
SUM:
550.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
100
250
300
SUM:
650.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
30
SUM:
230.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
150
50
SUM:
200.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
21
SUM:
21.00
Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
200
3500
100
50
50
SUM:
3900.00
Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
15
15
100
SUM:
130.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
15
15
SUM:
30.00
Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
30
20
SUM:
50.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
15
100
SUM:
115.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
150
21
50
SUM:
221.00
Piszczek Marta KJK Elizar
150
300
80
40
150
SUM:
720.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
200
400
100
SUM:
700.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
50
SUM:
50.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
15
100
SUM:
115.00
Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ
100
450
600
15
100
SUM:
1265.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
80
100
SUM:
180.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
30
SUM:
30.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
50
SUM:
50.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
40
SUM:
40.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
100
600
40
SUM:
740.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
400
SUM:
400.00
Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
300
SUM:
300.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
21
100
300
15
30
SUM:
466.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
300
SUM:
300.00
Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
900
200
SUM:
1100.00
Ślazińska Malwina KS Garo
30
SUM:
30.00
Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
40
SUM:
40.00
Stasińska Anna Kielecki KJ
150
50
SUM:
200.00
Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
50
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
200
300
1000
600
SUM:
2100.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
30
SUM:
30.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
350
SUM:
350.00
Szrajer Anna Kielecki KJ
20
SUM:
20.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
40
100
150
50
SUM:
340.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Tocha Zofia J.J.Darboven
15
15
SUM:
30.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
21
SUM:
21.00
Tomaszewski Stanisław BPK (MAZ)
30
SUM:
30.00
Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
15
SUM:
15.00
Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
100
SUM:
100.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
200
300
1000
SUM:
1500.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
300
300
400
200
SUM:
1200.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
200
650
550
21
80
50
30
20
SUM:
1601.00
Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
50
100
40
SUM:
190.00
Vinckier Izabela JKS Melloni Horses
40
40
300
SUM:
380.00
Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
20
30
30
15
30
200
SUM:
325.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
500
SUM:
500.00
Wysokińska Agata KJ Turze
30
SUM:
30.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2021-08-06
62
2021-08-07
1
2021-08-08
27
2021-08-07
25
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
DALTON 24 (227)
2021-08-06
11
30
2021-08-07
8
50
2021-08-07
26
2021-08-08
5
80
2021-08-08
4
150
2021-08-06
CANTANA (228)
2021-08-05
83
2021-08-07
57
2021-08-07
2021-08-08
8
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-08-06
13
2021-08-06
2021-08-08
9
2021-08-08
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (236)
2021-08-07
36
2021-08-07
23
2021-08-08
45
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (142)
2021-08-06
44
2021-08-07
44
2021-08-07
2021-08-07
35
2021-08-08
21
2021-08-08
6
40
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (408)
2021-08-06
11
Bieńkowska Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-08-06
46
2021-08-07
10
40
2021-08-08
9
Borhardt Agata
Pomorska Liga Jeździecka
GRADIANKA (319)
2021-08-06
12
2021-08-08
6
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team Golesze Duże
CARENZA (246)
2021-08-05
25
2021-08-07
2021-08-08
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
SCYPION (44)
2021-08-05
19
15
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-07
6
100
JANICE (45)
2021-08-06
21
2021-08-07
19
2021-08-08
3
700
Chruścińska Małgorzata
Sopocki KJ
KYANA HDH (277)
2021-08-07
13
2021-08-07
2021-08-06
8
2021-08-06
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
31
2021-08-08
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2021-08-05
70
2021-08-06
19
2021-08-07
53
Ciurzyńska Ewa
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-08-06
19
2021-08-06
2021-08-07
11
2021-08-07
2021-08-08
7
2021-08-08
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (256)
2021-08-06
15
2021-08-07
62
2021-08-07
2021-08-06
2021-08-08
18
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
2021-08-06
23
2021-08-07
15
CATALAYA (439)
2021-08-06
6
100
2021-08-07
1
400
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (88)
2021-08-07
17
30
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-07
2021-08-08
Czatrowska Alicja
Pomorska Liga Jeździecka
GRADIANKA (319)
2021-08-07
14
2021-08-08
16
Daniłowicz Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
MOONCANTA (410)
2021-08-06
2021-08-06
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (301)
2021-08-07
29
2021-08-07
11
15
2021-08-08
51
2021-08-08
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
WESFALIA (242)
2021-08-05
7
50
2021-08-06
55
2021-08-08
42
KOLA (243)
2021-08-05
84
2021-08-07
2021-08-08
Drewek Klaudia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-08-06
11
2021-08-06
2021-08-07
8
2021-08-07
2021-08-08
10
2021-08-08
TOPAZ (341)
2021-08-07
49
2021-08-06
37
2021-08-06
2021-08-08
30
2021-08-07
2021-08-08
2
Dyżewska Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
EDESSO (354)
2021-08-05
36
2021-08-06
7
100
2021-08-08
18
LECOMTE (426)
2021-08-05
2021-08-06
25
2021-08-06
2021-08-07
23
2021-08-08
12
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
2021-08-05
71
2021-08-07
17
2021-08-08
28
2021-08-05
2021-08-06
2021-08-08
35
2021-08-07
45
2021-08-05
MAVANDA (436)
2021-08-06
15
21
2021-08-08
21
2021-08-07
37
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (409)
2021-08-07
14
30
2021-08-07
44
2021-08-08
14
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
GEPPETTO (412)
2021-08-06
26
2021-08-06
2021-08-07
12
2021-08-07
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (413)
2021-08-06
19
2021-08-06
2021-08-07
16
30
2021-08-07
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
QUEBEC (411)
2021-08-06
24
2021-08-06
2021-08-08
4
2021-08-08
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
ELASTIQUA (137)
2021-08-05
2021-08-06
12
2021-08-08
6
500
2021-08-05
2021-08-06
18
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-08
27
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team
VENEZIA (244)
2021-08-06
20
2021-08-06
13
30
2021-08-07
26
2021-08-07
2021-08-06
2
2021-08-06
1
2021-08-07
41
2021-08-07
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-08-05
2021-08-06
11
21
2021-08-06
20
2021-08-07
12
21
2021-08-08
18
GJALT-D (343)
2021-08-07
2021-08-06
33
2021-08-07
39
2021-08-07
12
2021-08-08
5
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2021-08-07
31
2021-08-08
39
2021-08-06
1
400
Gawęda Julianna
Sopocki KJ
KAMAEL (279)
2021-08-06
2021-08-07
49
2021-08-07
26
2021-08-08
19
2021-08-08
2021-08-06
4
80
Gawęda Zuzanna
Sopocki KJ
2021-08-05
2021-08-07
37
2021-08-08
10
30
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (217)
2021-08-05
55
2021-08-06
16
21
2021-08-08
16
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
WARS (239)
2021-08-06
12
21
2021-08-07
3
350
2021-08-08
32
DUCATI (240)
2021-08-06
49
2021-08-07
15
2021-08-08
19
DIALOG (241)
2021-08-05
61
2021-08-07
46
2021-08-08
31
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (211)
2021-08-06
46
2021-08-07
32
2021-08-08
8
100
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-08-05
2021-08-06
66
2021-08-08
2021-08-07
46
Górska Anna
KJ Black Horse Team Gdańsk
COLLARIO (317)
2021-08-05
57
2021-08-07
33
2021-08-07
50
2021-08-08
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
ARENA (166)
2021-08-05
49
2021-08-07
7
50
2021-08-08
41
2021-08-06
19
AKCERON (229)
2021-08-06
25
2021-08-06
30
2021-08-07
18
2021-08-07
45
2021-08-08
34
2021-08-08
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Arpav
KARALIUS (347)
2021-08-06
2021-08-06
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki KJ
O'KEY (21)
2021-08-07
34
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
2021-08-06
45
2021-08-06
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (141)
2021-08-07
54
2021-08-07
2021-08-08
Hamera Helena
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-08-06
56
2021-08-07
42
2021-08-08
29
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2021-08-05
28
2021-08-06
28
2021-08-06
2021-08-07
34
2021-08-08
C UTOPIA (129)
2021-08-05
68
2021-08-06
14
2021-08-07
40
ILONA (130)
2021-08-05
21
15
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-07
12
15
2021-08-08
CALESSA (131)
2021-08-05
24
2021-08-06
33
2021-08-07
39
2021-08-08
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2021-08-06
8
80
2021-08-06
27
2021-08-07
18
2021-08-07
3
300
2021-08-06
9
40
2021-08-06
2
350
2021-08-07
8
80
2021-08-07
7
100
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
IDYLLA (225)
2021-08-06
2021-08-06
13
2021-08-07
7
80
2021-08-06
5
150
2021-08-07
8
100
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
2021-08-06
8
50
2021-08-06
2021-08-08
24
2021-08-08
Januszkiewicz Kaja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-08-05
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SASANKA (253)
2021-08-06
14
2021-08-06
44
2021-08-07
53
2021-08-07
OGALA (254)
2021-08-06
41
2021-08-06
2021-08-07
61
2021-08-07
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-08-06
2
250
2021-08-06
2021-08-07
4
150
2021-08-07
16
2021-08-08
2
250
2021-08-08
2
450
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (11)
2021-08-06
2021-08-07
44
2021-08-07
7
2021-08-08
41
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (183)
2021-08-06
2
450
2021-08-07
2
450
2021-08-08
33
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
GINO N.D. (268)
2021-08-05
14
2021-08-06
1
900
2021-08-08
4
800
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TAVADOS (273)
2021-08-06
3
100
2021-08-07
46
2021-08-08
4
80
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-08
Kaczorowska Klaudia
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (373)
2021-08-08
3
2021-08-08
4
2021-08-07
60
2021-08-07
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
RAF LIDER (258)
2021-08-05
2021-08-06
48
2021-08-07
33
2021-08-08
16
2021-08-06
50
2021-08-07
1
2021-08-08
34
KEMBALL (260)
2021-08-07
2021-08-06
2021-08-06
18
2021-08-07
57
2021-08-07
2021-08-08
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-08-06
2021-08-06
16
2021-08-07
10
30
2021-08-07
2021-08-08
8
40
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2021-08-06
1
300
2021-08-07
5
100
2021-08-07
18
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (208)
2021-08-06
45
2021-08-07
50
2021-08-06
2021-08-07
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-08-05
43
2021-08-07
2021-08-07
35
2021-08-08
2021-08-08
9
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
BASTYLIA (181)
2021-08-05
56
2021-08-06
20
2021-08-08
31
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2021-08-06
30
2021-08-07
30
2021-08-08
7
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
STICH (265)
2021-08-06
35
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-07
2021-08-08
33
2021-08-08
MAD MAX (266)
2021-08-06
46
2021-08-06
2021-08-07
36
2021-08-07
2021-08-08
22
2021-08-08
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-08-06
54
2021-08-07
4
200
2021-08-08
20
Kiernikowska Dominika
KJ Silva
EWULLI (433)
2021-08-07
22
2021-08-06
40
2021-08-08
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2021-08-07
2021-08-07
3
200
2021-08-08
2021-08-08
3
200
2021-08-06
3
200
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-08-07
30
2021-08-08
17
2021-08-07
2021-08-08
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (349)
2021-08-05
42
2021-08-06
10
2021-08-07
4
200
2021-08-07
18
2021-08-08
4
Kopecka Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2021-08-05
12
15
2021-08-07
13
15
2021-08-08
46
LORD (249)
2021-08-08
24
2021-08-06
64
2021-08-07
13
21
Kopko Justyna
JKS Olsza
2021-08-05
62
2021-08-07
55
2021-08-07
31
FEVER 5 (276)
2021-08-05
64
2021-08-07
3
150
PRINCE (403)
2021-08-06
29
2021-08-06
2021-08-08
15
2021-08-08
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-08-05
76
2021-08-07
38
2021-08-08
36
Kosnowska Wiktoria
JKS Equita Świętochów
HERB (193)
2021-08-06
1
200
2021-08-06
2021-08-07
1
200
2021-08-07
2021-08-08
1
200
2021-08-08
7
Kowalczyk Klementyna
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (395)
2021-08-06
30
2021-08-06
2021-08-08
2021-08-08
Koziarowska Natalia
KJ HEAA Turek
2021-08-06
9
21
2021-08-07
5
150
2021-08-05
75
2021-08-07
38
2021-08-08
19
IPKE S (328)
2021-08-05
53
2021-08-06
42
2021-08-08
25
2021-08-06
27
2021-08-07
9
21
2021-08-08
43
CHANBETTE (330)
2021-08-05
2021-08-06
37
2021-08-08
12
50
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (377)
2021-08-07
58
2021-08-07
41
2021-08-08
2021-08-08
24
Kozińska Magdalena
GTH Gdynia
DILAYLA (394)
2021-08-06
2021-08-07
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-08-05
80
2021-08-06
53
2021-08-07
47
2021-08-06
3
300
2021-08-07
49
Kozłowska Lidia
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2021-08-07
2021-08-07
DONJA (292)
2021-08-07
2021-08-08
Kropielnicka Julia
bpk
SANDRA AZ (216)
2021-08-06
24
2021-08-06
2021-08-07
42
2021-08-07
46
2021-08-08
21
Krupa Natalia
St. Warszawski KJ
2021-08-06
20
2021-08-06
22
2021-08-07
52
2021-08-07
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
LANCE II (163)
2021-08-06
35
2021-08-06
2021-08-07
66
2021-08-07
2021-08-07
Kryszeń Natasza
BPK (maz)
FUNNY KG (189)
2021-08-05
81
2021-08-06
4
150
2021-08-07
28
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2021-08-06
7
200
2021-08-05
6
200
2021-08-08
2
2000
2021-08-05
4
100
2021-08-06
10
21
2021-08-08
1
1500
2021-08-07
2021-08-05
2021-08-06
25
2021-08-06
13
2021-08-07
29
2021-08-08
26
BAGHERA (430)
2021-08-05
11
15
2021-08-06
17
21
2021-08-07
2021-08-08
40
Kukowska Katarzyna
KJ J.J. Darboven
2021-08-05
79
2021-08-06
12
2021-08-07
51
2021-08-08
42
2021-08-07
2
350
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
CELESTIA (376)
2021-08-07
10
2021-08-07
2021-08-08
5
2021-08-08
Kwintkiewicz Pola
PLJ
G-SHOCK (392)
2021-08-07
5
2021-08-07
2021-08-08
13
2021-08-08
Lach Agata
bpk
2021-08-06
2021-08-07
27
2021-08-08
38
2021-08-05
13
15
2021-08-07
26
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
ANDROMEDA (387)
2021-08-06
31
2021-08-06
28
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2021-08-06
17
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-07
23
2021-08-07
45
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2021-08-05
2
650
2021-08-06
5
200
2021-08-08
Łozowska Wiktoria
KJ Wechta Rosnówko
2021-08-06
39
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-07
31
2021-08-08
10
20
2021-08-08
GENIUSZ (309)
2021-08-06
50
2021-08-06
2021-08-07
2021-08-07
32
2021-08-08
35
2021-08-08
CALANDINO (310)
2021-08-06
21
2021-08-06
43
2021-08-07
29
2021-08-07
2021-08-08
26
2021-08-08
2021-08-06
27
2021-08-06
2021-08-07
9
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-08
12
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (278)
2021-08-06
47
2021-08-06
2021-08-07
65
2021-08-07
2021-08-08
13
20
2021-08-08
2021-08-08
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team
CALOTTA (324)
2021-08-05
65
2021-08-06
31
2021-08-08
18
ARAGOR (325)
2021-08-05
34
2021-08-07
27
2021-08-08
2
600
Madej Oliwia
KJ Rock Horses Warszawa
CHEPETTO (331)
2021-08-05
18
15
2021-08-07
33
2021-08-08
32
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (185)
2021-08-06
26
2021-08-06
2021-08-08
1
2021-08-08
2021-08-07
33
2021-08-07
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2021-08-05
63
2021-08-06
70
2021-08-07
49
2021-08-08
34
Makowska Martyna
Stow. Warszawski KJ
ROTAN (23)
2021-08-05
15
15
2021-08-08
48
2021-08-07
24
LA CORSON (188)
2021-08-06
41
2021-08-07
47
2021-08-08
45
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
NARCO (416)
2021-08-06
2021-08-06
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
FELICITY (364)
2021-08-06
7
50
2021-08-06
2021-08-07
21
2021-08-07
2021-08-08
20
Markiewicz Alicja
Stow. Warszawski KJ
RASCO (16)
2021-08-06
26
2021-08-08
46
2021-08-07
20
Maślana Alicja
SKJ Leśna Podkowa
2021-08-05
10
15
2021-08-08
17
2021-08-06
13
21
ETER O (73)
2021-08-06
33
2021-08-06
2021-08-07
40
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KALILA J (205)
2021-08-06
44
2021-08-07
14
2021-08-08
17
2021-08-06
2021-08-06
40
2021-08-07
25
2021-08-08
7
80
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-08-06
3
2021-08-06
2021-08-07
1
2021-08-08
2021-08-07
7
50
2021-08-08
2021-08-08
2021-08-06
11
40
2021-08-07
31
2021-08-08
13
2021-08-07
20
2021-08-08
8
Michalak Antoni
BPK (MAZ)
EKSPLOZJA (207)
2021-08-06
6
2021-08-06
2021-08-07
4
2021-08-08
2021-08-08
2021-08-07
11
30
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
FARAMEE M (209)
2021-08-05
78
2021-08-06
2021-08-08
21
2021-08-07
41
2021-08-07
2021-08-05
2021-08-06
58
2021-08-07
34
2021-08-07
44
2021-08-08
7
150
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (230)
2021-08-06
14
2021-08-07
16
2021-08-07
6
100
2021-08-08
1
550
2021-08-08
6
100
Milewska Julia
JKS Barłomino
2021-08-05
41
2021-08-07
6
50
2021-08-08
43
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MISTRESS (212)
2021-08-05
5
100
2021-08-06
25
2021-08-08
12
50
2021-08-05
2021-08-06
2021-08-08
1
1000
2021-08-06
20
2021-08-07
19
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
ASSERTIVE (420)
2021-08-06
5
80
2021-08-06
23
2021-08-07
12
30
2021-08-07
30
2021-08-08
3
100
2021-08-08
22
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (302)
2021-08-07
63
2021-08-07
2021-08-08
16
2021-08-08
Możdżyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-08
17
2021-08-08
2021-08-07
16
Muraczewski Jacek
Stow. Warszawski KJ
2021-08-06
32
2021-08-06
2021-08-07
50
2021-08-08
11
2021-08-07
55
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLAPTON (175)
2021-08-05
8
100
2021-08-06
3
450
2021-08-08
10
ZERO Z (176)
2021-08-05
12
2021-08-06
10
2021-08-08
9
Niedrowska Joanna
JKS OLSZA
GORDON (402)
2021-08-06
5
2021-08-06
2021-08-08
2021-08-08
14
2021-08-08
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
MARIKA (305)
2021-08-05
74
2021-08-07
43
2021-08-08
50
2021-08-05
58
2021-08-06
7
100
2021-08-08
30
ARMANI (418)
2021-08-07
2
250
2021-08-08
3
300
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-08-05
60
2021-08-06
4
200
2021-08-07
2021-08-07
52
2021-08-08
13
30
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (391)
2021-08-08
25
2021-08-08
15
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-08-07
35
2021-08-07
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-08-06
24
2021-08-07
17
2021-08-08
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (299)
2021-08-05
32
2021-08-05
13
2021-08-06
36
2021-08-07
2021-08-08
2021-08-05
3
150
2021-08-06
29
2021-08-08
11
50
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2021-08-06
18
21
2021-08-06
19
2021-08-08
17
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
HUNCWOT (293)
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-06
Pawłowski Konrad
Klub Jeździecki Arpav
COMET 235 (197)
2021-08-05
7
200
2021-08-08
1
3500
2021-08-06
17
2021-08-06
8
100
2021-08-07
9
50
2021-08-08
2021-08-06
47
2021-08-07
6
2021-08-07
2021-08-08
39
LARIDOR (200)
2021-08-06
32
2021-08-06
16
2021-08-07
21
2021-08-07
11
2021-08-08
LAUR (201)
2021-08-06
45
2021-08-08
9
50
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (251)
2021-08-05
82
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-08
2021-08-08
2021-08-07
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
2021-08-05
22
15
2021-08-07
16
15
2021-08-08
8
100
ANAWA (257)
2021-08-06
2021-08-06
37
2021-08-07
27
2021-08-07
24
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2021-08-05
17
15
2021-08-06
57
2021-08-07
10
15
2021-08-08
24
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
KAHLUA PP (390)
2021-08-06
17
2021-08-06
2021-08-06
12
30
2021-08-07
34
2021-08-08
12
20
2021-08-08
2021-08-07
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
2021-08-06
6
2021-08-06
7
2021-08-08
4
2021-08-08
3
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2021-08-06
36
2021-08-06
31
2021-08-07
48
2021-08-07
23
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2021-08-05
77
2021-08-07
14
15
2021-08-08
40
2021-08-06
28
2021-08-06
5
100
2021-08-07
40
2021-08-07
37
2021-08-08
2021-08-08
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (182)
2021-08-06
5
150
2021-08-07
10
21
2021-08-08
10
50
Piotrkowicz Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (318)
2021-08-05
2021-08-06
21
2021-08-07
43
2021-08-07
Piszczek Marta
KJK Elizar
AŻUR (6)
2021-08-06
1
2021-08-06
7
2021-08-07
2
150
2021-08-07
1
300
2021-08-08
2021-08-08
29
2021-08-06
3
2021-08-06
1
2021-08-07
4
80
2021-08-07
14
40
2021-08-08
2
150
2021-08-08
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (156)
2021-08-07
28
2021-08-08
6
200
FAREZZO B (157)
2021-08-08
3
400
2021-08-07
4
100
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
DAMAI (288)
2021-08-07
2021-08-07
CYJANID (289)
2021-08-06
2021-08-06
2021-08-07
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2021-08-05
7
50
2021-08-06
51
2021-08-07
36
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
KOSTARYKA (338)
2021-08-05
26
2021-08-06
59
2021-08-07
51