Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DiM.
SOPOT, 29.07-01.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
259 ACCEPTED 2021-07-26 11:44:44
2021-07-26 11:30:42
Zuzanna Niziołek ARMANI
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
258 ACCEPTED 2021-07-26 11:28:09
2021-07-26 11:25:49
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 11/ZR - N/Konkurs klasy N zwykły
257 ACCEPTED 2021-07-26 11:28:11
2021-07-26 11:25:43
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
256 ACCEPTED 2021-07-26 11:23:59
2021-07-26 11:23:19
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
255 ACCEPTED 2021-07-24 12:06:01
2021-07-23 21:02:00
Nela Dampc ŚNIEŻKA
  • 1x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
254 ACCEPTED 2021-07-24 12:06:04
2021-07-23 11:58:30
Nadia Kaiser ELGON
  • 2x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 2x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
253 ACCEPTED 2021-07-24 12:06:07
2021-07-23 11:27:44
Bartosz Goszczyński NEWMARKET INFLUENCE
  • 1x ZR 11/ZR - N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x ZR 12/ZR - C/Konkurs klasy C zwykły
252 ACCEPTED 2021-07-24 12:06:11
2021-07-22 22:21:02
Natalia Antczak WENEZJA
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
251 ACCEPTED 2021-07-26 17:52:54
2021-07-22 20:56:10
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
250 ACCEPTED 2021-07-24 12:06:15
2021-07-22 20:42:18
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 2x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
249 ACCEPTED 2021-07-26 22:39:52
2021-07-22 18:36:04
Katarzyna Gałan INFINI-TO
  • 2x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 2x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
248 ACCEPTED 2021-07-24 12:06:18
2021-07-22 16:21:05
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
247 ACCEPTED 2021-07-22 23:57:34
2021-07-22 16:14:59
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
246 ACCEPTED 2021-07-22 18:54:38
2021-07-22 15:57:48
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
245 ACCEPTED 2021-07-22 18:54:45
2021-07-22 15:56:32
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x ZR 11/ZR - N/Konkurs klasy N zwykły
244 ACCEPTED 2021-07-22 11:12:47
2021-07-22 11:04:24
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x ZR 7/ZR C/Konkurs klasy C zwykły
243 ACCEPTED 2021-07-28 13:52:42
2021-07-21 22:35:56
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
242 ACCEPTED 2021-07-22 11:13:15
2021-07-21 22:24:50
Natalie Buzar ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
241 ACCEPTED 2021-07-22 11:13:13
2021-07-21 17:33:47
Natalia Gudan R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
240 ACCEPTED 2021-07-22 11:12:36
2021-07-21 17:02:35
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
239 ACCEPTED 2021-07-26 17:49:32
2021-07-21 16:58:44
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS VTH
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
238 ACCEPTED 2021-07-26 17:59:36
2021-07-21 16:57:51
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 2x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 2x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
237 ACCEPTED 2021-07-26 18:00:56
2021-07-21 16:56:50
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x ZR 7/ZR C/Konkurs klasy C zwykły
  • 1x ZR 11/ZR - N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x ZR 12/ZR - C/Konkurs klasy C zwykły
236 ACCEPTED 2021-07-26 18:06:51
2021-07-21 16:55:57
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 11/ZR - N/Konkurs klasy N zwykły
235 ACCEPTED 2021-07-26 18:02:15
2021-07-21 16:55:19
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
234 ACCEPTED 2021-07-22 11:13:09
2021-07-21 14:53:53
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
233 ACCEPTED 2021-07-22 11:12:17
2021-07-21 13:43:02
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
232 ACCEPTED 2021-07-26 17:50:57
2021-07-21 13:30:39
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
231 ACCEPTED 2021-07-22 11:13:07
2021-07-21 12:52:51
Kamil Zblewski HENRO
  • 2x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 2x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
230 ACCEPTED 2021-07-22 11:13:05
2021-07-21 12:52:29
Roma Puchalska IKAR
  • 1x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 1x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 1x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
229 ACCEPTED 2021-07-22 11:12:11
2021-07-21 12:43:59
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 2x ZR 9/ZR - L/Konkurs klasy L zwykły
228 ACCEPTED 2021-07-22 11:36:02
2021-07-21 11:07:20
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
227 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:14
2021-07-20 22:27:04
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 2x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
226 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:07
2021-07-20 22:26:29
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
225 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:04
2021-07-20 22:05:23
Tomasz Gordzielik ATTACHANT
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
224 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:52
2021-07-20 20:36:26
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
223 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:50
2021-07-20 20:35:09
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 41/80-110/Kuce pocieszenia zwykły 80/90/100/110 cm
222 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:48
2021-07-20 20:31:40
Lena Falkiewicz BALLINACLOUGH ISLAND GIRL
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 41/80-110/Kuce pocieszenia zwykły 80/90/100/110 cm
221 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:43
2021-07-20 18:11:26
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
220 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:40
2021-07-20 12:36:29
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 2x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
219 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:37
2021-07-20 08:37:28
Patrycja Matyjasik AL BONILLO
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
218 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:09
2021-07-19 09:25:14
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
217 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:07
2021-07-19 09:24:35
Eryka Mikołajczyk JAVENDA
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
216 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:04
2021-07-19 09:21:32
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
215 ACCEPTED 2021-07-22 11:09:01
2021-07-18 22:22:04
Judyta Perek CEDYNIA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
214 ACCEPTED 2021-07-22 22:39:56
2021-07-18 22:20:57
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
213 ACCEPTED 2021-07-22 11:08:51
2021-07-18 18:48:16
Hanna Marciniak LEON
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
212 ACCEPTED 2021-07-22 11:08:48
2021-07-18 18:46:57
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
211 ACCEPTED 2021-07-22 11:08:39
2021-07-18 13:42:46
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
210 ACCEPTED 2021-07-23 07:33:02
2021-07-18 13:26:16
Tomasz Gordzielik TOFIX
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
209 ACCEPTED 2021-07-23 07:33:10
2021-07-18 13:25:23
Kinga Gordzielik CONNER
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
208 ACCEPTED 2021-07-22 11:08:32
2021-07-18 11:07:02
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
207 ACCEPTED 2021-07-22 11:08:27
2021-07-17 11:51:56
Maja Witkowska MY PRECIOUS
  • 2x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 2x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
206 ACCEPTED 2021-07-27 16:47:14
2021-07-17 11:28:16
Zofia Hart Dyke EMMA
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
205 ACCEPTED 2021-07-22 11:08:19
2021-07-16 18:09:27
Julia Peszek LUNA
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
204 ACCEPTED 2021-07-28 09:07:21
2021-07-16 14:57:32
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x ZR 10/ZR - P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 11/ZR - N/Konkurs klasy N zwykły
203 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:54
2021-07-16 14:55:26
Hubert Prasek CHAMPION FOREST
  • 2x 2/60/Kuce dokładności 60cm
202 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:51
2021-07-16 14:41:45
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
201 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:48
2021-07-16 14:03:39
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
200 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:46
2021-07-16 14:03:11
Wiktoria Perz GUARO DE BOOM
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
199 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:44
2021-07-16 13:43:20
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
198 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:41
2021-07-16 13:32:27
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
197 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:36
2021-07-16 13:31:36
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
196 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:33
2021-07-16 12:45:10
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
195 ACCEPTED 2021-07-16 13:47:52
2021-07-15 23:41:42
Maggie Misztal ZŁOTY RUBIN
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
194 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:20
2021-07-15 21:02:12
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
193 ACCEPTED 2021-07-22 11:07:17
2021-07-15 19:25:37
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
192 ACCEPTED 2021-07-22 11:06:13
2021-07-15 19:24:52
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
191 ACCEPTED 2021-07-22 11:06:10
2021-07-15 19:24:19
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
190 ACCEPTED 2021-07-22 11:06:07
2021-07-15 19:23:42
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
189 ACCEPTED 2021-07-22 11:06:02
2021-07-15 16:29:39
Zuzanna Dąbrowska LEXUS
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
188 ACCEPTED 2021-07-22 11:06:00
2021-07-15 14:19:18
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
187 ACCEPTED 2021-07-16 13:48:01
2021-07-15 13:41:32
Zofia Pakur KALI
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
186 ACCEPTED 2021-07-16 13:48:09
2021-07-15 13:40:27
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
185 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:54
2021-07-15 10:13:49
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
184 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:52
2021-07-15 10:12:00
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
183 ACCEPTED 2021-07-22 22:39:48
2021-07-14 23:05:40
Maria Baranowicz MARINA
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
182 ACCEPTED 2021-07-28 18:21:35
2021-07-14 21:48:12
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 2x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
181 ACCEPTED 2021-07-26 20:27:27
2021-07-14 20:58:58
Julianna Bajońska LOLITA VAN AVERMAET
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
180 ACCEPTED 2021-07-15 12:33:17
2021-07-14 19:31:22
Kuba Kraśko SANCZO
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
179 ACCEPTED 2021-07-15 12:33:23
2021-07-14 19:29:52
Aleksander Kraśko LITTLE EAR
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
178 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:45
2021-07-14 19:03:21
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
177 ACCEPTED 2021-07-15 00:22:13
2021-07-14 13:47:51
Valeriia Chebotar JANICE
  • 2x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
176 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:38
2021-07-14 11:24:56
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
175 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:35
2021-07-14 11:23:42
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
174 ACCEPTED 2021-07-26 17:23:27
2021-07-14 11:00:27
Julianna Bajońska USHUAIA
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
173 ACCEPTED 2021-07-26 15:16:46
2021-07-14 10:59:33
Berenika Biela ISTI
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
172 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:29
2021-07-14 10:27:07
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
171 ACCEPTED 2021-07-22 13:19:07
2021-07-14 10:24:21
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 2x 28/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
170 ACCEPTED 2021-07-22 11:05:24
2021-07-14 10:23:10
Nina Ambroziak DŻARNA
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
169 ACCEPTED 2021-07-14 11:33:20
2021-07-14 09:49:21
Nikola Miłoszewska GRAD
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
168 ACCEPTED 2021-07-15 16:04:36
2021-07-14 09:44:33
Gaja Kazimierczak AILLE CLOONEY
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
167 ACCEPTED 2021-07-22 22:39:35
2021-07-14 02:49:04
Zuzanna Przybylska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 28/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
166 ACCEPTED 2021-07-22 22:39:26
2021-07-14 02:47:35
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYALE Z
  • 2x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
165 ACCEPTED 2021-07-14 09:52:37
2021-07-14 02:45:16
Zofia Gendera DIANDRO RED WINE
  • 2x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
164 ACCEPTED 2021-07-27 16:22:01
2021-07-13 23:52:31
Natalia Wilkowska VINO 26
  • 2x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
163 ACCEPTED 2021-07-27 16:20:45
2021-07-13 23:52:00
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 2x ZR 4/ZR L/Konkurs klasy L zwykły
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
162 ACCEPTED 2021-07-14 09:52:01
2021-07-13 22:57:56
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
161 ACCEPTED 2021-07-28 18:22:05
2021-07-13 22:51:20
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 2x ZR 2/ZR LL/Konkurs klasy LL zwykły
  • 2x ZR 8/ZR - LL/Konkurs klasy LL zwykły
160 ACCEPTED 2021-07-14 09:51:53
2021-07-13 22:44:36
Maja Skorwider NELA
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
159 ACCEPTED 2021-07-20 11:27:14
2021-07-13 22:43:07
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
158 ACCEPTED 2021-07-20 11:26:24
2021-07-13 22:41:40
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
157 ACCEPTED 2021-07-21 13:39:45
2021-07-13 19:14:16
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
156 ACCEPTED 2021-07-21 13:40:02
2021-07-13 19:12:27
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 2x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
155 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:27
2021-07-13 17:20:08
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
154 ACCEPTED 2021-07-23 17:52:45
2021-07-13 17:12:08
Klara Kajdrys TANZANIA
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
153 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:22
2021-07-13 17:09:14
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
152 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:19
2021-07-13 13:45:01
Karolina Szostawicka R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
151 ACCEPTED 2021-07-26 21:52:11
2021-07-13 10:03:20
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
150 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:13
2021-07-13 10:01:51
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
149 ACCEPTED 2021-07-21 13:38:36
2021-07-12 23:52:13
Karolina Szaniawska NEVIL
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
148 ACCEPTED 2021-07-21 13:38:05
2021-07-12 23:51:33
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
147 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:05
2021-07-12 18:27:25
Aleksandra Makszewska PRAGMATYK II G.
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
146 ACCEPTED 2021-07-22 11:11:50
2021-07-12 15:53:06
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
145 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:02
2021-07-12 15:46:25
Alicja Olaszek VOLUTA PONYSPORT
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
144 ACCEPTED 2021-07-13 17:55:00
2021-07-12 15:45:11
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
143 ACCEPTED 2021-07-22 11:11:42
2021-07-12 14:33:06
Marta Frukacz ARIAN
  • 2x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 40/50/60/70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
142 ACCEPTED 2021-07-22 11:11:35
2021-07-12 14:29:23
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 40/50/60/70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
141 ACCEPTED 2021-07-22 11:11:27
2021-07-12 13:53:43
Lena Żakowska CINNAMON
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
140 ACCEPTED 2021-07-20 11:30:58
2021-07-12 13:31:47
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
139 ACCEPTED 2021-07-13 17:54:45
2021-07-12 12:38:22
Olga Styła FIJI
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
138 ACCEPTED 2021-07-12 12:15:46
2021-07-12 11:07:26
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
137 ACCEPTED 2021-07-12 12:15:52
2021-07-12 09:46:07
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
136 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:18
2021-07-12 09:44:58
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
135 ACCEPTED 2021-07-26 17:58:54
2021-07-12 09:18:41
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
134 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:15
2021-07-12 09:18:20
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
133 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:14
2021-07-12 09:17:57
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
132 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:12
2021-07-12 09:17:25
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
131 ACCEPTED 2021-07-26 18:03:12
2021-07-12 09:16:21
Zofia Witaszek SANTIAGO
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
130 ACCEPTED 2021-07-26 18:08:32
2021-07-12 09:15:54
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
129 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:07
2021-07-12 09:15:09
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
128 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:05
2021-07-12 09:14:38
Antoni Nowak KSIĄŻE
  • 2x 1/50/Kuce dokładności 50cm
127 ACCEPTED 2021-07-12 12:16:03
2021-07-11 23:14:06
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
126 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:51
2021-07-11 22:29:29
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
125 ACCEPTED 2021-07-22 18:54:52
2021-07-11 22:24:19
Tola Wawrzkiewicz NO LIMIT 60
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
124 ACCEPTED 2021-07-11 22:40:40
2021-07-11 22:23:33
Tola Wawrzkiewicz LAJOLIE 5
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
123 ACCEPTED 2021-07-22 18:55:04
2021-07-11 22:22:01
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
122 ACCEPTED 2021-07-29 06:52:28
2021-07-11 20:52:08
Lena Żakowska A' LEYLA LOU
  • 2x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
121 ACCEPTED 2021-07-11 22:00:09
2021-07-11 19:34:29
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
120 ACCEPTED 2021-07-11 22:00:04
2021-07-11 19:32:15
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
119 ACCEPTED 2021-07-27 16:23:21
2021-07-11 18:32:49
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
118 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:57
2021-07-11 14:53:57
Michalina Łącka TETI
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
117 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:55
2021-07-11 14:51:32
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
116 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:53
2021-07-11 14:15:49
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
115 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:51
2021-07-11 12:41:54
Nina Sućko CORMITELLO
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
114 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:49
2021-07-11 12:39:37
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
113 ACCEPTED 2021-07-26 22:34:12
2021-07-11 10:02:44
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
112 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:44
2021-07-11 09:56:31
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 14/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 29/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP-D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
111 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:42
2021-07-11 09:55:57
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
110 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:39
2021-07-11 09:55:00
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
109 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:36
2021-07-11 09:53:40
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
108 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:34
2021-07-11 09:26:06
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
107 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:32
2021-07-11 08:09:09
Hanna Kuczkowiak WRANGLER FOREST
  • 2x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
106 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:24
2021-07-11 08:06:51
Milena Rąbca LITTLE BEAUTY
  • 2x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
105 ACCEPTED 2021-07-14 21:03:40
2021-07-11 08:02:37
Izabella Stawarz SMALL BOY
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
104 ACCEPTED 2021-07-26 18:04:46
2021-07-11 08:01:21
Victoria Ferjan CONTENDROS
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
103 ACCEPTED 2021-07-26 18:05:44
2021-07-11 07:58:46
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
102 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:12
2021-07-11 07:51:16
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
101 ACCEPTED 2021-07-27 20:44:58
2021-07-10 19:47:31
Marcel Wiśniewski BATOR
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
100 ACCEPTED 2021-07-11 21:59:09
2021-07-10 19:46:13
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
99 ACCEPTED 2021-07-22 21:53:11
2021-07-10 16:29:35
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
98 ACCEPTED 2021-07-22 22:39:11
2021-07-10 16:29:13
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
97 ACCEPTED 2021-07-22 21:55:36
2021-07-10 16:28:46
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
96 ACCEPTED 2021-07-22 22:39:00
2021-07-10 16:28:44
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
95 ACCEPTED 2021-07-22 22:38:50
2021-07-10 16:27:54
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
94 ACCEPTED 2021-07-10 19:36:11
2021-07-10 16:24:01
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
93 ACCEPTED 2021-07-10 19:36:08
2021-07-10 16:22:36
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
92 ACCEPTED 2021-07-22 11:37:20
2021-07-10 15:25:08
Irena Pawłowska HOPE NEVER DIES
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
91 ACCEPTED 2021-07-22 11:37:13
2021-07-10 15:24:21
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x ZR 7/ZR C/Konkurs klasy C zwykły
90 ACCEPTED 2021-07-10 19:36:00
2021-07-10 13:36:55
Julia Gumulak CANTO AMICOR
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
89 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:44
2021-07-10 11:58:38
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
88 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:42
2021-07-10 00:00:17
Zuzanna Zielony-Sokalska LIWIA
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
87 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:38
2021-07-09 23:59:25
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 40/50/60/70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
86 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:37
2021-07-09 23:58:25
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
85 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:35
2021-07-09 23:57:35
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
84 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:33
2021-07-09 23:55:42
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
83 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:31
2021-07-09 23:54:19
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
82 ACCEPTED 2021-07-26 20:26:39
2021-07-09 23:53:22
Zofia Reimann RICARDA
  • 1x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
81 ACCEPTED 2021-07-22 11:35:54
2021-07-09 17:37:38
Martyna Paluch IROS
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
80 ACCEPTED 2021-07-21 14:08:21
2021-07-09 15:15:19
Helena Adamowicz DALTON 24
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
79 ACCEPTED 2021-07-21 14:08:09
2021-07-09 15:06:12
Helena Adamowicz CANTANA
  • 2x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
78 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:19
2021-07-09 14:29:50
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 8/DK-CC/Duże Konie CC na styl jeźdźca
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 20/DK-CC/Duże Konie dwufazowy CC
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
77 ACCEPTED 2021-07-19 10:17:03
2021-07-09 08:45:50
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
76 ACCEPTED 2021-07-19 10:17:10
2021-07-09 08:45:21
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
75 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:12
2021-07-09 00:22:07
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
74 ACCEPTED 2021-07-10 11:58:11
2021-07-09 00:21:28
Stanisław Woźniak THREE-B-TWEET
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
73 ACCEPTED 2021-07-26 17:30:58
2021-07-08 21:59:32
Aleksandra Ściubis GRAFITI
  • 2x ZR 1/ZR 60/Kuce dwufazowy 60cm
  • 1x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
72 ACCEPTED 2021-07-10 19:35:57
2021-07-08 21:58:41
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
71 ACCEPTED 2021-07-22 22:38:14
2021-07-08 21:55:29
Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
70 ACCEPTED 2021-07-10 11:57:55
2021-07-08 21:54:46
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 2x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
69 ACCEPTED 2021-07-10 11:57:53
2021-07-08 21:53:49
Liliana Brzykcy LEON
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
68 ACCEPTED 2021-07-10 11:57:50
2021-07-08 21:53:10
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
67 ACCEPTED 2021-07-14 21:17:29
2021-07-08 21:52:38
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
66 ACCEPTED 2021-07-10 11:57:47
2021-07-08 21:50:25
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
65 ACCEPTED 2021-07-23 10:38:52
2021-07-08 21:49:36
Zuzanna Dąbrowska V-STAR D'LVE Z
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
64 ACCEPTED 2021-07-10 11:57:42
2021-07-08 21:48:30
Helena Gola CARBONARA MK
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
63 ACCEPTED 2021-07-10 11:57:39
2021-07-08 21:47:58
Helena Gola MERNIE
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 28/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
62 ACCEPTED 2021-07-23 10:38:49
2021-07-08 21:45:59
Ignacy Luboński ALF
  • 2x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
61 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:56
2021-07-08 21:44:33
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
60 ACCEPTED 2021-07-23 10:38:41
2021-07-08 21:44:05
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
59 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:51
2021-07-08 21:43:30
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
58 ACCEPTED 2021-07-19 20:11:22
2021-07-08 21:43:01
Lila Kulesza BESSEL
  • 1x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
57 ACCEPTED 2021-07-23 10:38:29
2021-07-08 21:42:29
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
56 ACCEPTED 2021-07-22 18:55:32
2021-07-08 21:34:07
Agata Buczek FENIKS
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
55 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:42
2021-07-08 21:28:40
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
54 ACCEPTED 2021-07-21 12:00:26
2021-07-08 21:15:24
Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
53 ACCEPTED 2021-07-21 12:00:53
2021-07-08 21:14:42
Katarzyna Zawadzka POSEJDON
  • 2x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
52 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:30
2021-07-08 21:13:38
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
51 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:24
2021-07-08 19:54:42
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 14/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 28/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 29/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP-D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
50 ACCEPTED 2021-07-26 22:51:21
2021-07-08 19:32:35
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
49 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:20
2021-07-08 19:32:11
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
48 ACCEPTED 2021-07-08 10:58:33
2021-07-08 10:13:27
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
47 ACCEPTED 2021-07-22 23:51:46
2021-07-07 22:15:16
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
46 ACCEPTED 2021-07-07 13:43:59
2021-07-07 11:49:56
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
45 ACCEPTED 2021-07-22 11:35:46
2021-07-07 11:17:54
Marika Kubera ASARI
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
44 ACCEPTED 2021-07-07 13:43:47
2021-07-07 10:08:35
Aleksandra Kłodawska FIONA
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
43 ACCEPTED 2021-07-14 21:17:27
2021-07-07 10:06:16
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
42 ACCEPTED 2021-07-23 17:52:35
2021-07-06 23:55:54
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
41 ACCEPTED 2021-07-10 11:56:14
2021-07-06 23:55:06
Maria Wierucka SANTA
  • 2x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 23/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
40 ACCEPTED 2021-07-07 08:49:17
2021-07-06 23:54:32
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 1/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
39 ACCEPTED 2021-07-07 08:49:15
2021-07-06 23:54:01
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
38 ACCEPTED 2021-07-07 08:49:12
2021-07-06 23:53:20
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
37 ACCEPTED 2021-07-07 08:49:01
2021-07-06 23:18:41
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 14/120/Kuce dwufazowy 120cm
36 ACCEPTED 2021-07-07 08:48:02
2021-07-06 23:16:56
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
35 ACCEPTED 2021-07-22 18:55:46
2021-07-06 22:59:10
Iga Chojowska BENETON
  • 2x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 32/Fin A1/Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm
34 ACCEPTED 2021-07-28 09:06:37
2021-07-06 22:48:15
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 22/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 31/Fin A0/Finał A0, zwykły 50cm
33 ACCEPTED 2021-07-07 08:47:54
2021-07-06 22:08:32
Hanna Pis PARIS D'OR
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
32 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:52
2021-07-06 21:55:05
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
31 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:41
2021-07-06 21:54:09
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 33/Fin A2/Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm
30 ACCEPTED 2021-07-28 15:21:28
2021-07-06 21:28:56
Zofia Kaczmarczyk VULCANO
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 25/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 41/80-110/Kuce pocieszenia zwykły 80/90/100/110 cm
29 ACCEPTED 2021-07-06 21:49:56
2021-07-06 21:13:27
Adam Goszczyński LORINA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
28 ACCEPTED 2021-07-21 19:31:33
2021-07-06 21:13:16
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
27 ACCEPTED 2021-07-06 21:49:51
2021-07-06 21:12:54
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
26 ACCEPTED 2021-07-06 21:49:50
2021-07-06 21:12:22
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
25 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:28
2021-07-06 21:00:42
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 19/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 39/Fin RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
24 ACCEPTED 2021-07-22 11:10:25
2021-07-06 20:59:46
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
23 ACCEPTED 2021-07-06 21:49:42
2021-07-06 19:02:05
Nadia Chełmińska ERTON DES BARRIERES
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
22 ACCEPTED 2021-07-06 21:49:40
2021-07-06 19:00:44
Nadia Chełmińska REKTOR
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
21 ACCEPTED 2021-07-06 21:49:37
2021-07-06 18:58:27
Nadia Chełmińska MADAGASKAR M.
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 26/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/Fin C/Finał C, dwufazowy specjalny 95cm
20 ACCEPTED 2021-07-16 13:47:32
2021-07-06 17:31:31
Anna Gertig JUNG LADY JUMP
  • 2x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 42/DK 90-120/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
19 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:32
2021-07-06 17:18:31
Julia Pawłowska NOBELSTAR 0005
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
18 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:28
2021-07-06 17:17:32
Julia Pawłowska MIKO
  • 2x 2/60/Kuce dokładności 60cm
17 ACCEPTED 2021-07-23 12:24:16
2021-07-06 17:00:44
Lena Gabriel BIG STAR O Z
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
16 ACCEPTED 2021-07-23 12:24:00
2021-07-06 16:59:31
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 13/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 2x 28/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
15 ACCEPTED 2021-07-23 12:24:10
2021-07-06 16:12:10
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x 38/GP Dz/Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm
14 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:44
2021-07-06 15:17:22
Barbara Piontek JAMAICA W
  • 2x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:49
2021-07-06 15:15:46
Helena Piontek RHIANNA S
  • 1x 6/DK-N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 7/DK-C/Duże Konie C na styl jeźdźca
12 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:51
2021-07-06 15:14:53
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 1x 10/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
11 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:53
2021-07-06 15:13:48
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 2/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/70/Kuce dokładności 70cm
10 ACCEPTED 2021-07-06 18:00:59
2021-07-06 14:05:55
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
9 ACCEPTED 2021-07-06 14:14:00
2021-07-06 14:00:51
Matylda Grzelczak LALA
  • 2x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
8 ACCEPTED 2021-07-28 19:39:35
2021-07-06 13:46:49
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
7 ACCEPTED 2021-07-27 13:25:36
2021-07-06 13:45:48
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
6 ACCEPTED 2021-07-21 12:00:27
2021-07-06 12:01:48
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 1x 4/DK-L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 5/DK-P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
5 ACCEPTED 2021-07-26 12:51:37
2021-07-06 12:01:41
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
4 ACCEPTED 2021-07-21 12:00:44
2021-07-06 12:01:09
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 11/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 12/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 27/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 35/Fin Dbis/Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm
3 ACCEPTED 2021-07-26 12:51:47
2021-07-06 12:01:02
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
2 ACCEPTED 2021-07-26 12:51:56
2021-07-06 11:59:23
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x ZR 5/ZR P/Konkurs klasy P zwykły
  • 1x ZR 6/ZR N/Konkurs klasy N zwykły
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
1 ACCEPTED 2021-07-19 20:15:11
2021-07-06 11:58:24
Nadia Boćkowska VOLTAIRIAN ELECTRA
  • 1x 16/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 17/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 37/Fin Mł, Jun Mł/Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (MJ.)
O047156
2. Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
2005 (J.)
O053977
3. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
4. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
5. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
6. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (J.)
O049890
7. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (J.)
O049890
8. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (JM.)
O059381
9. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
10. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
11. Bernat Kaja UKJ Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O063661
12. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
13. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
14. Biela Berenika KS SYDOW Riding Team
2008 (JM.)
O049200
15. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
16. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
17. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
18. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
19. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
20. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
21. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
22. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
23. Chełmińska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O059124
24. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (JM.)
O054009
25. Cicha Zofia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
O064615
26. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
27. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
28. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
29. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
30. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
31. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
32. Drewek Klaudia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O062049
33. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
34. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
35. Ferjan Victoria Klub Jeździecki Forrest Pony Club
2008 (JM.)
O050021
36. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
37. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
38. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
39. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
40. Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
41. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (MJ.)
O042577
42. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O053558
43. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
44. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
45. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (J.)
O052013
46. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
47. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
48. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
49. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
50. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
51. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
52. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
53. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ
S
O032375
54. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
55. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
56. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
57. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O040928
58. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
59. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
60. Kajdrys Klara Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2011 (Mł.)
O061567
61. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050335
62. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
63. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
64. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
65. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (J.)
O039021
66. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
67. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
68. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
69. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
70. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
71. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
72. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O058055
73. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (J.)
O044618
74. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
75. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
76. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
77. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
78. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
79. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
80. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
81. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O042947
82. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
83. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
84. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
85. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
86. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
87. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
88. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
89. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O056639
90. Makszewska Aleksandra KJ Bonin
2006 (J.)
O057270
91. Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
2007 (JM.)
O054129
92. Marciniak Hanna Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O052952
93. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
94. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
95. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
96. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
97. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
98. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
99. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
100. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
101. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O035341
102. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
103. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
104. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O062944
105. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
106. Nazarewicz Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
107. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
108. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
109. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
110. Olaszek Alicja Sp KJ Horseprofi Łódź
2009 (JM.)
O055650
111. Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
112. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
113. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
114. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
115. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O049347
116. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
117. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
118. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
119. Pasternak Julia KJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
120. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
121. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
122. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
123. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
124. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
125. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
126. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
127. Perz Wiktoria Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O044315
128. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
129. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O049996
130. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
131. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
132. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
133. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O044520
134. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
135. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (JM.)
O054946
136. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
137. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
O061350
138. Pluskota Nicole Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2008 (JM.)
O061350
139. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
140. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
141. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
142. Puchalska Roma Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
S
O062934
143. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
144. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
145. Rąbca Milena Klub Sportowy Forrest Pony Club
2012 (Mł.)
O062613
146. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
147. Reimann Zofia UKJ Petrico Pony Karlino
2013 (Mł.)
O060358
148. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
149. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
150. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
151. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O060529
152. Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
2008 (JM.)
O044241
153. Ściubis Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O054429
154. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O042287
155. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
156. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
157. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
158. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
159. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
160. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
161. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O044522
162. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
163. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
164. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (J.)
O045596
165. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
166. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
167. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (JM.)
O059242
168. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
169. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
170. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (MJ.)
O042931
171. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club Tomaszkowo
2006 (J.)
O048484
172. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O052266
173. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
174. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
175. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
176. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
177. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
178. Witaszek Zosia UKJ Karmen Niekłonice
2010 (JM.)
O064207
179. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
180. Wójcikiewicz Róża Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O062112
181. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
182. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
183. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
2006 (J.)
O042910
184. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
185. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
186. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
187. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (J.)
O042811
188. Zielony-Sokalska Zuzanna UKJ PETRICO PONY KARLINO
2009 (JM.)
O059904
189. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
190. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

317

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

69

A' LEYLA LOU DRP POL 2013 klacz gniada/kuc:149 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
D K025628 DE427270047913
3.

231

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
D K030735 3720030068444433
4.

286

AL BONILLO PKSP POL 2014 wałach gniada/172 F: El Bonillo
M: Atena / Sword
K030705 161009530214014
5.

37

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/117 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
6.

45

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
D K029277 616013540064013
7.

18

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach inna/kuc:135 F: Tijd Vlijts Victor
M: AnaponAnapon Rashka / Turnins Gismore
C K024821 616013600054113
8.

51

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D K023102 POL 013 67 00223 06
9.

210

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
K025231 616009640064214
10.

77

ARIAN KUC POL 2010 wałach gniada/138 F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
C K018771 616013670070110
11.

94

ARMANI OLDEMBURG POL 2011 wałach gniada/183 F: Acantus GK (o:Acorado ,m:Waldrose)
M: Naiti Bless (o:Balou du Rouet ,m:Naiti Rouge)
K024133 DE 418184046211
12.

25

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassini Cama /
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530684712
13.

145

AT LAST RAVISHING RUBY KUC WALIJSKI NED 2009 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:127 F: Wildzang's Socrates / Den Bramel's Bucco
M: Wildzang's Rosewood / Wildzang's Showman
A1 K022314 528017200900598
14.

290

ATTACHANT KWPN POL 2005 ogier gniada/175 F: TENERIFE VDL
M: KUNERA
K010269 5280030510643
15.

242

BALLINACLOUGH ISLAND GIRL CONEMARA POL 2011 klacz ciemnogniada/146 F: Crosskeys Rebel
M: Oranisland Star
D K031236 M33720040000271
16.

2

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP POL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
17.

176

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
D K029218 616013520071716
18.

180

BATOR KUC HUN 2004 wałach kara/kuc:125 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
A1 K022347 0136115850
19.

133

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:115 F: Weston Attraction / Cwmhendy Buster
M: Anouska / Joiners Kilkenny
A0 K030235 528019020004175
20.

19

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi
M: Bella / Szaman
A1 K023005 616013610071112
21.

322

BERNIKLA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kaszt F: Chellanos Boy
M: Bernika
K029125 616007610089215
22.

BERNIKLA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/163 F: Chellanos Boy
M: Bernika
K029125 616007610089215
23.

34

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K029825 528027070012382
24.

9

BIG STAR O Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach kara/163 F: BIG STAR JR
M: PAPILION/FEDOR
K025682 056015255665312
25.

209

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
26.

255

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:141 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
C K029107 82601508032F
27.

287

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
28.

10

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/146 F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
29.

169

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
A1 K026766 61699961021781
30.

177

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/144 F: Rob Roy
M: Bunia
D K030320 616013640076811
31.

95

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
32.

138

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009557 616999611504104
33.

222

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
34.

263

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
35.

165

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
36.

53

CANTANA SP POL 2010 klacz siwa/180 F: Cantanis / Cantus
M: Coco Chanel / Louis
K019229 616009600196410
37.

174

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
38.

196

CARAJON HANOWERSKI GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja
K032581 de 431313905409
39.

158

CARBONARA MK HAN. POL 2012 klacz gniada/169 F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
40.

3

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
41.

205

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
42.

278

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Paloma R
K009367 DE421000289204
43.

280

CASSIMERO Holsztyński Gorącokrwisty GER 2014 ogier skarogniada/165 F: Centurion
M: Nora VII
K030630 DE 421000138214
44.

297

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 208333DW1403368
45.

282

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
K020770 616009640012113
46.

6

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
47.

162

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
48.

5

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
49.

266

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
50.

273

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:149 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
D K014638 POL013640057802
51.

257

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/131 F: NN
M: NN
A1 K030403 528015120120320
52.

28

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/149 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
D K029009 DE422220057713
53.

200

CHARLIE OLDENBURSKA POL 2013 wałach siwa/171 F: Cellestian
M: Lolypop
K028615 DE 433331017513
54.

139

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
55.

122

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/172 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
56.

23

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
57.

14

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
58.

74

CINNAMON KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: PHIN PHIN
M: WILEXA
K011518 528003000703908
59.

11

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
60.

113

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
61.

183

CONTENDROS OLD POL 2008 ogier gniada/170 F: Contendro I
M: Nn
K014325 DE421000377508
62.

182

CONTINIA HOL POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: Nn
M: Nn
K012128 DE427270058108
63.

192

CORMITELLO HOLSZTYN POL 2013 wałach kara/165 F: Cormint
M: Rio II
K023660 DE421000173313
64.

306

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
K030469 DE 421000113615
65.

274

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
66.

197

CREME DE LA BEQUEM HOLSZTYŃSKA POL 2007 mare bay/168 F: Canturano
M: Marseille
PZJ K032642 DE421000332407
67.

294

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
68.

146

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
69.

54

DALTON 24 OS BEL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado/Diamant De Semilly
M: La Stella/Quick Star
Brak DE418180097611
70.

295

DAMAI KWPN NED 2008 wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363 528003000805591
71.

149

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/149 F: VERONA'S BO-GI
M: VITA NOVA'S CELESTO
D K020943 528017201100673
72.

152

DIABLO LAZAR OLD. POL 2013 wałach kara/157 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
E K023372 DE433334047413
73.

223

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly
M: Zarah DKG
K025675 DE418182545513
74.

299

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
75.

308

DOLMEN XO POL 2014 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 616006590054214
76.

285

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
77.

252

DŻARNA SP POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: Pasquinel
M: Dżetynga
D K018849 POL999540127802
78.

24

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
79.

313

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
80.

276

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
C K020362 POL013580665307
81.

283

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
82.

137

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
83.

32

FENIKS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:135 F: Brak
M: Brak
C K026409 616999600301113
84.

292

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 K007293 528009041111799
85.

241

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/146 F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K030054 616 013 61 01426 15
86.

212

FIJI HOL GER 2013 klacz gniada/164 F: Dollar D.L.Pi / Quidam De Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
87.

148

FIONA KUC POL 2004 klacz kara/kuc:148 F: Pietrek
M: Fela / Elpar
D K023954 POL 013600182904
88.

261

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
89.

167

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
90.

208

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
91.

291

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/130 F: nn
M: nn
A1 K002593 POL999610014194
92.

323

GEORGIA KWPN 2011 Klacz siwa F: Ustinov KWPN
M: Nastasia
K031740 5280032011100127
93.

151

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
D K030760 DE422220060813
94.

298

GOLDSTRIKE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL
M: Contendro’s Girl
K032079 056015Z55787917
95.

226

GRAD MAŁOPOLSKA POL 22.03.2009 wałach siwa/164 F: Devin Du Maury
M: Grawitacja
K014099 616006540115709
96.

46

GRAFITI KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:131 F: NN
M: NN
A1 K027040 616999540116713
97.

271

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
98.

319

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
99.

270

GUARO DE BOOM SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Larron / Lancer II
M: Guarana / Alvarez 17
K031296 616009640071316
100.

324

Guglia SP pol 2016 klacz gniada/160 F: Farezzo B
M: Dalia
K032531 616009520081516
101.

153

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: NN
M: NN
C K025571 616999570218813
102.

269

HALNY WALIJSKA POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata rubicon
M: Hawana
A1 K021205 616013610071212
103.

316

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
104.

211

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
105.

302

HENRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: If du Reverdy
M: Honorata
K030696 616 009 64 00317 17
106.

189

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
107.

79

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen
M: Hida
K028746 616007520110709
108.

60

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
109.

93

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes
M: Nouba du Blequin
K032350 DK 208333201204801
110.

57

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Matka: Heraja / Castilio
K028937 616009640080714
111.

296

HUNCWOT SP POL 2011 wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
K020079 616009661415811
112.

301

IKAR TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Hindus
M: Ivana-a
K031891 POL732010063310
113.

147

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K007301 POL999611032300
114.

66

ILONUS SP POL 2004 wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus / Pavarotti V/de Helle
M: Ilona / Windwurf
K009692 POL009640019504 105AZ43
115.

109

INFINI-TO HOLST POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Uriko
M: Diuna-To/Casall
brak DE421000712216
116.

217

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
D K024967 S3-3720041000170440
117.

300

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
118.

175

INWOOD XX POL 2010 gelding dark bay/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061 616POL10006854T
119.

55

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
120.

70

ISGAAR DRP NED 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
121.

104

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/156 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
E K024854 616013610057513
122.

202

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson
M: Corbyon
C K023715 POL013670006908
123.

130

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
124.

227

JANICE BWP BEL 2009 klacz kasztanowata/- F: Udarco Van Overis / Darco
M: Topia Van De Padenborre / Ohio Van De Padenborre D'02
K031258 056002W00293897
125.

13

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
126.

284

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
brak 528003201405945
127.

132

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
D K030365 056011020090147
128.

33

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K011731 POL013670007906
129.

78

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
130.

8

JUNG LADY JUMP WESTF POL 2006 klacz gniada/174 F: For Pleasure / Furioso II
M: Lady Jump I / Lancer III
K031193 DE441411304006
131.

17

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
132.

288

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/138 F: Nowator
M: Kolizja
C K024848 POL 013 58 08307 07
133.

234

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
C K012430 Pol013530136706
134.

199

KALILA J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
135.

123

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
136.

92

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigoo vdl/ Indoctro
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
137.

73

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
138.

178

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
C K030509 616013520071616
139.

203

KSIĄŻE KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/114 F: Nn
M: Nn
A0 K032541 POL 876447793676
140.

248

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
K030586 826002150874633
141.

187

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
142.

256

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L
K015422 POL 009580227505
143.

267

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/123 F: Harley
M: Lawa
A1 K024100 616013530209412
144.

198

LAJOLIE 5 HOLSZTYŃSKA GER 2013 klacz gniada/168 F: Lyjanero
M: Veroness
K027568 DE421000044513
145.

127

LALA SP POL 2009 klacz skarogniada/161 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL 009 54 00210 09
146.

91

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406
147.

82

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
C K023103 203011993083511
148.

235

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
149.

161

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
150.

281

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
151.

155

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
152.

305

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
153.

184

LITTLE BEAUTY NRPW IRL 1999 wałach kara/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 Brak Brak
154.

229

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 ogier siwa/kuc:127 F: Kulltorps Yrrol / Paddock Camarque
M: Köhls Nana / Horshaga Manolito
A1 K030145 35026675
155.

172

LIWIA KUC POL 2015 klacz gniada/149 F: brak
M: brak
D K032198 616013640080014
156.

170

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:149 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
157.

103

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 klacz siwa/175 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
158.

140

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
159.

272

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
160.

29

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
C K026657 528009101178093
161.

142

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
162.

135

MADAGASKAR M. FIORDZKA POL 2010 wałach bułana F: Modrak
M: Malina
Brak 616 013 64 00091 10
163.

190

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/147 F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
D K020711 DE435350017509
164.

90

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
165.

106

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
A1 K021036 POL013610128305
166.

194

MAURIK'S LIU. JO WELSH PONY NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
D K030920 528017201200770
167.

43

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
168.

76

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
A1 K020505 616013530059811
169.

157

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D K028557 528008060065306
170.

56

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
171.

128

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Martini
M: Hipsy
A1 K029946 616016390028412
172.

253

MILO SP POL 2005 wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame / Ignam
E K022077 POL007600198305
173.

154

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/140 F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
C K016405 POL616013680076009
174.

277

MY PRECIOUS KUC POL 2007 ogier siwa/kuc:141 F: Silverfox Oisin
M: Muffin
C K031090 616013610147406
175.

221

NELA SP POL 2007 mare grey/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
176.

80

NEVIL Niem. Koń Sport. POL 2013 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Georgina Plus-S / Louis
K023439 DE455879003313
177.

314

NEWMARKET INFLUENCE ISH IRL 2013 wałach gniada/167 F: Newmarket Jewel / Monsieur
M: Newmarket Jewel / Monsieur
K031311 5822047
178.

173

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
179.

71

NO LIMIT 60 OLDENBURSKA GER 2008 klacz gniada/168 F: Nintender
M: Fortuna
K017145 DE433330971208
180.

129

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 wałach gniada/kuc:147 F: Nobel
M: Nicoletta
D K007893 DE441410094000
181.

225

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
182.

168

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
183.

159

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
184.

164

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:145 F: NN
M: NN
D K031544 752001000118303
185.

321

PAN VAN DAMME SP 2012 Kasztanowata/- F: VAN DAMME
M: PANNA S
K031961 616009520119012
186.

186

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/119 F: NN
M: NN
A0 K030437 616999520132712
187.

293

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
188.

141

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
K032117 203009229000213
189.

204

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
190.

143

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
191.

88

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
A1 Brak POL 013610131408
192.

259

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
193.

52

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/135 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
C K027021 616013610016311
194.

320

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Jantar
M: Petra
A1 brak POL013600141899
195.

4

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
D K022904 616013600096912
196.

144

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
197.

30

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
A0 K024691 POL 013540129406
198.

215

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K024974 616009640031314
199.

213

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola
D K027493 616013540074515
200.

207

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
201.

303

R-FOOD ADONIS AZ KUC POL 2007 wałach siwa/112 F: SPRINGBOURNE CAERWYN
M: ROTGERS ANNELYN VECHTZICHT'S CYMRO BACH
A0 K029007 6160136004659007
202.

218

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: R-Carmelita
C K030776 616013600253116
203.

265

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/127 F: Galant /
M: Różyczka /
A1 K029597 616013590150616
204.

201

RAKIJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez
M: Rafia
K030647 009640061306
205.

136

REKTOR SP POL 2010 wałach kara/176 F: Kosow Lamborghini k
M: Rewia
K020733 616 009 68 00068 10
206.

131

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
207.

166

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/120 F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
A0 K029876 427270090002
208.

304

ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET British Riding Pony GBR 2011 gelding dark bay/kuc:143 F: Jackets pipe dream
M: Heavenly surprise
D K031828 Brodnica 12977c
209.

260

ROMINA SP POL 2009 klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
210.

59

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
211.

262

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
212.

156

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
213.

228

SANCZO WURT GER 2005 wałach kasztanowata/167 F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
214.

22

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:117 F: Prezes /
M: Sindi /
A0 K024725 616013610038911
215.

206

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/128 F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965 616013640116009
216.

64

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
217.

99

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
218.

254

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
C K029882 616013610148711
219.

193

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
D K030349 372414006023115
220.

171

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
C K031486 616009681038414
221.

62

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/141 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
C K030795 616013640006610 Brak
222.

312

ŚNIEŻKA KUC UKR 2016 klacz siwa/148 F: Nn
M: Nn
D Brak UA560000548
223.

219

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella
D K030398 528210002532324
224.

220

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
D K025129 528018020121352
225.

102

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
226.

120

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
227.

181

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/141 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
C K030794 616013640004108
228.

35

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
229.

58

TAMARYSZEK .KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina / Nando
D K023949 013640081708
230.

264

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
C K014263 POL013630041605
231.

268

TANGO KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/124 F: Timo
M: Shira
A1 K030537 POL013610199407
232.

86

TANZANIA KUC FELIŃSKI POL 2003 klacz siwa/kuc:133 F: Wersal / Pesal
M: Tasmania / Inbred
C K016113 POL 013 58 01433 03
233.

191

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
D K030364 POL013640076706
234.

134

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
D K026542 07389054T
235.

195

TETI KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:147 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
D K014499 12093
236.

163

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
C K022625 POL 013 53 00531 06
237.

114

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/148 F: MARTELL
M: TOSCA
D K015289 POL013660440705
238.

100

TOPAZ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: EFEKT
M: TAMARIA
K010029 POL 006 58 02339 05
239.

179

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
240.

318

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
241.

307

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'AMOUR DU BOIS
M: BELLA D'ANGOUTE
K032658 08065404F
242.

310

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
243.

230

USHUAIA KUC FRA 2008 wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
D K029787 52527291S
244.

188

UTTELLO OLD GER 2005 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
245.

42

V-STAR D'LVE Z Z POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
246.

289

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
247.

279

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/- F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
248.

96

VINO 26 HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach kasztanowata/180 F: Valentino
M: Now Or Never
K024096 DE 43131201408
249.

1

VOLTAIRIAN ELECTRA HAN FIN 2014 klacz ciemnogniada/172 F: Marius Claudius / Concorde
M: Anastasia / Amani
K030445 DE431316906514
250.

214

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/138 F: NICO-K
M: VIVA
C K024198 POL 013 57 00282 06
251.

16

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
252.

258

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
253.

31

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
A1 K025821 ULEN82604602068
254.

315

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
255.

150

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
256.

101

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Berktzicht Rob / Kantje's Ronaldo
M: Westerveld's Karline / Valentino
D K028999 528018020101106
257.

7

WIEDŹMIRA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan/Lirnik
M: Wiedźma/Diabełek
K023441 616006690058213
258.

160

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
A1 K029122 528017201000296
259.

87

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K030644 616999662046608
260.

27

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
A1 K030563 616013640081011
261.

15

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
262.

185

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/147 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
D K014996 POL013640061207
263.

126

WYRWIGROSZ M. POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches / Chef Supreme
M: Wygrana / Grey
K023443 616006690058613
264.

233

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Real Chessnut / Goodtimes
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
BON (50)
Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
60
100
SUM:
160.00
Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
BON 200
BON (150)
BON (150)
BON 300
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
BON 50
Chebotar Valeriia Sopocki KJ
BON 150
BON 200
Chojowska Iga BPK - SLA
BON 50
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
BON(100)
BON 100
BON 100
Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
BON 150
Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
BON 80
BON 100
Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
80
SUM:
80.00
Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
BON 150
BON (50)
Gertig Anna JUKS Mieczewo
BON 50
Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BON 80
Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
BON 50
Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
80
SUM:
80.00
Goszczyński Bartosz bpk
200
250
SUM:
450.00
Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
BON 50
BON 50
Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
BON 50
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
BON (50)
BON 100
Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
BON 120
Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
BON 50
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
BON 100
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
BON 120
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
BON (50)
Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
BON 100
Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
BON 100
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
BON 50
Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
BON 150
Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
BON 200
BON 300
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
60
100
SUM:
160.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
BON 50
200
SUM:
200.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
BON (100)
BON 300
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
BON (150)
Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
BON 50
Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
BON 150
BON 200
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
150
120
SUM:
270.00
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
BON 50
Pająk Przemysław JKS Barłomino
BON 300
Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
BON (100)
BON 200
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
BON 100
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
BON 200
BON 100
BON 150
BON 200
Pasternak Julia KJ Petrico Pony Karlino
BON 50
Pazik Michalina KJ AS Dream
100
150
SUM:
250.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
BON 350
BON 100
BON (150)
BON 350
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
BON(150)
BON 150
Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
BON 50
Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
BON 100
Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
BON 200
Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
40
SUM:
40.00
Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
BON 120
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
120
SUM:
120.00
Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
BON (100)
Reimann Zofia UKJ Petrico Pony Karlino
BON 100
Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
60
SUM:
60.00
Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
BON 300
BON 150
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
BON 50
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
BON 150
BON 150
Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
BON 150
Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
BON(50)
BON 200
Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
BON 50
Tocha Zofia J.J.Darboven
120
SUM:
120.00
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
BON (100)
Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
BON 300
Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
BON 100
BON 200
Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
BON 50
Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
BON 200
Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
BON 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
CANTANA (53)
2021-07-29
10
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-31
14
2021-07-30
20
2021-07-29
5
2021-07-29
5
2021-07-30
31
2021-07-30
21
2021-07-31
6
Ambroziak Nadia
SKJ Beckersport Laszczki
MILO (253)
2021-07-30
6
2021-07-30
3
BON (50)
2021-07-31
2021-07-31
2
2021-08-01
Ambroziak Nina
SKJ Beckersport Laszczki
DŻARNA (252)
2021-07-30
20
2021-07-30
20
2021-07-31
19
2021-07-31
10
2021-08-01
10
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (315)
2021-07-31
13
2021-07-31
5
60
2021-08-01
1
100
2021-08-01
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
2021-07-29
15
2021-07-29
2021-07-29
10
2021-07-30
3
2021-07-30
15
2021-08-01
2
BON 200
ROSANNA (262)
2021-07-30
1
BON (150)
2021-07-30
1
BON (150)
2021-08-01
1
BON 300
2021-07-31
1
2021-07-31
Bajońska Julianna
St. Rodan Club
2021-07-29
4
2021-07-29
11
2021-07-30
1
2021-07-30
24
2021-08-01
23
Bajońska Julianna
Stowarzyszenie Rodan Club
USHUAIA (230)
2021-07-30
13
2021-07-30
17
2021-07-31
10
2021-07-31
2021-08-01
8
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (106)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
29
2021-07-31
35
2021-08-01
28
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-07-29
38
2021-07-29
19
2021-07-30
37
2021-08-01
42
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
2021-08-01
2021-08-01
Bernat Kaja
UKJ Petrico Pony Karlino
2021-07-29
1
2021-07-29
46
2021-07-31
2021-07-30
40
2021-07-31
5
2021-08-01
30
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-07-29
1
2021-07-30
32
2021-07-31
2
2021-07-31
32
2021-08-01
31
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
HARDI BOY (316)
2021-07-31
6
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Biela Berenika
KS SYDOW Riding Team
ISTI (104)
2021-07-30
5
2021-07-30
10
2021-07-31
7
2021-07-31
6
2021-08-01
31
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2021-07-30
2021-07-30
2021-07-31
13
2021-07-31
2021-07-31
7
2021-07-30
36
2021-07-31
11
2021-07-31
4
100
2021-08-01
9
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2021-07-30
34
2021-07-31
7
2021-07-31
8
2021-08-01
12
2021-07-30
29
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (161)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
4
2021-07-31
22
2021-08-01
18
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
FENIKS (32)
2021-07-30
19
2021-07-31
35
2021-07-31
2021-08-01
28
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (257)
2021-07-29
1
2021-07-30
42
2021-07-31
45
2021-07-31
46
2021-08-01
7
BON 50
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-07-30
19
2021-07-30
21
2021-07-31
27
2021-07-31
10
2021-08-01
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-07-30
23
2021-07-30
26
2021-07-31
20
2021-08-01
7
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
JANICE (227)
2021-08-01
6
2021-07-29
1
2021-07-29
27
2021-07-30
2
BON 150
2021-07-30
1
BON 200
Chełmińska Nadia
BPK (MAZ)
2021-08-01
REKTOR (136)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
Chojowska Iga
BPK - SLA
BENETON (19)
2021-07-31
42
2021-07-31
22
2021-08-01
5
BON 50
Cicha Zofia
Stajnia Siemowo
FERRARI (292)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-31
4
2021-07-31
3
2021-08-01
10
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (35)
2021-07-30
4
2021-07-30
2
BON(100)
2021-07-31
6
2021-08-01
11
LEXUS (155)
2021-07-30
17
2021-07-31
1
2021-08-01
4
BON 100
S-PIORUN (156)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
4
2021-08-01
3
BON 100
2021-07-31
2
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-07-29
21
2021-07-29
1
2021-07-31
11
2021-07-31
9
2021-08-01
2
BON 150
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
42
2021-07-31
35
2021-08-01
11
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-07-29
39
2021-07-29
8
2021-07-30
1
2021-07-30
38
2021-08-01
34
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
HONEY (60)
2021-07-29
2
2021-07-29
2
2021-07-30
1
2021-07-30
20
2021-08-01
19
BUSZKA (177)
2021-07-30
2021-07-30
10
2021-07-31
5
2021-07-31
8
2021-08-01
2
BON 80
KRAKERS (178)
2021-07-30
13
2021-07-30
31
2021-07-31
13
2021-07-31
15
2021-08-01
4
BON 100
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-29
19
2021-07-29
24
2021-07-30
43
2021-08-01
2021-07-30
14
LEXUS (155)
2021-07-30
7
2021-07-31
10
ORINOKO (159)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
9
2021-08-01
35
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
3
2021-07-31
13
2021-08-01
16
ŚNIEŻKA (312)
2021-07-29
2021-07-29
21
2021-07-29
21
2021-07-31
20
2021-07-31
18
Drewek Klaudia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
TOPAZ (100)
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-08-01
2021-08-01
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (308)
2021-07-31
3
80
2021-07-31
21
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (241)
2021-07-30
2021-07-30
2021-07-31
5
2021-07-31
1
2021-08-01
4
2021-07-29
45
2021-07-29
46
2021-07-31
42
2021-08-01
5
2021-07-31
48
VELVET (289)
2021-07-29
45
2021-07-29
18
2021-07-30
44
2021-07-30
1
2021-08-01
10
Ferjan Victoria
Klub Jeździecki Forrest Pony Club
CONTINIA (182)
2021-07-29
55
2021-07-29
10
2021-07-30
28
2021-08-01
10
2021-07-30
23
2021-07-29
10
2021-07-29
11
2021-07-30
51
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
MELODIA (76)
2021-07-29
2021-07-29
1
2021-07-31
4
2021-07-31
1
2021-08-01
29
ARIAN (77)
2021-07-29
1
2021-07-29
25
2021-07-31
2021-07-31
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2021-07-29
48
2021-07-29
18
2021-07-30
6
2021-08-01
3
BON 150
2021-07-30
8
2021-07-30
3
BON (50)
2021-07-30
8
2021-07-31
9
2021-07-31
8
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-07-30
33
2021-08-01
22
2021-07-30
25
Gendera Zofia
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2021-07-29
24
2021-07-29
32
2021-08-01
9
2021-07-30
24
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
44
2021-08-01
3
BON 50
2021-07-30
41
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-07-29
8
2021-07-29
4
2021-07-30
53
2021-07-30
13
2021-08-01
8
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (287)
2021-07-29
10
2021-07-29
18
2021-07-30
1
2021-07-30
2021-08-01
2
BON 80
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
MERNIE (157)
2021-07-30
4
2021-07-30
5
2021-07-31
1
2021-07-31
5
2021-08-01
5
BON 50
2021-07-29
45
2021-07-29
30
2021-07-30
1
2021-07-30
25
2021-08-01
27
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (113)
2021-07-30
2021-07-30
16
2021-07-31
4
80
2021-08-01
29
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (114)
2021-07-30
2021-07-30
15
2021-07-31
9
2021-07-31
1
2021-08-01
9
ATTACHANT (290)
2021-07-30
1
2021-07-30
2021-07-30
22
2021-07-31
9
2021-07-31
9
2021-08-01
26
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
CHARLTON (139)
2021-07-29
5
2021-07-29
53
2021-07-30
1
2021-07-30
11
2021-08-01
30
GEORGIA (323)
2021-07-29
45
2021-07-29
30
2021-07-30
1
2021-07-30
26
2021-08-01
17
Goszczyński Bartosz
bpk
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
1
200
2021-07-31
1
250
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
CAJERO (138)
2021-07-29
21
2021-07-29
1
2021-07-31
3
2021-07-31
1
2021-08-01
25
HALNY (269)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
22
2021-07-31
18
2021-08-01
13
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
LALA (127)
2021-07-29
41
2021-07-29
19
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
MACIEJKA (142)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-31
8
2021-07-31
8
2021-08-01
7
BON 50
2021-07-31
7
2021-08-01
5
BON 50
2021-07-31
12
Gumulak Julia
OJK Barcice
2021-07-29
60
2021-07-29
62
2021-07-30
30
2021-08-01
10
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki KJ
O'KEY (225)
2021-07-31
14
2021-08-01
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (264)
2021-07-29
1
2021-07-30
12
2021-07-31
26
2021-07-31
5
2021-08-01
6
BON 50
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (276)
2021-07-30
3
BON (50)
2021-07-30
2021-08-01
3
BON 100
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
JAGIENKA (202)
2021-07-30
10
2021-07-30
15
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-08-01
12
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
2021-08-01
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
VULCANO (16)
2021-07-29
1
2021-07-31
45
2021-07-30
34
2021-07-31
2021-08-01
1
BON 120
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (313)
2021-07-31
2
2021-07-31
Kajdrys Klara
Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-07-29
46
2021-07-29
52
2021-07-31
2021-07-31
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2021-07-29
41
2021-07-29
11
2021-07-30
4
2021-08-01
5
BON 50
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2021-07-29
2021-07-30
17
2021-07-31
22
2021-07-31
4
2021-08-01
4
BON 100
Kamińska Zofia
Sopocki KJ
RAKIJA (201)
2021-07-29
18
2021-07-29
24
2021-07-30
31
2021-08-01
6
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (176)
2021-07-30
9
2021-07-30
33
2021-07-31
13
2021-07-31
30
2021-08-01
Karasińska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (209)
2021-07-29
34
2021-07-29
19
2021-07-30
31
2021-07-30
40
2021-08-01
20
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-07-29
10
2021-07-31
6
2021-08-01
2021-07-30
4
2021-07-29
18
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-07-31
19
2021-08-01
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-29
21
2021-08-01
1
BON 120
2021-07-30
16
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2021-07-29
1
2021-07-30
14
2021-07-31
26
2021-08-01
9
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (208)
2021-07-29
35
2021-07-29
38
2021-07-30
43
2021-07-30
49
2021-08-01
40
Klebba Natalia
KJ Arpav
2021-07-31
3
2021-07-31
8
2021-08-01
2021-08-01
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIONA (148)
2021-07-29
1
2021-07-30
28
2021-07-31
4
2021-07-31
32
2021-08-01
24
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (144)
2021-07-30
4
2021-07-30
3
BON (50)
2021-07-31
4
2021-07-31
2021-07-31
2
2021-08-01
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
LANCOME (91)
2021-07-29
42
2021-07-29
24
2021-07-30
2021-07-30
2021-07-31
10
2021-07-31
17
2021-08-01
KEES (92)
2021-07-29
2021-07-29
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (309)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (207)
2021-07-29
24
2021-07-29
24
2021-07-30
27
2021-07-30
27
2021-08-01
13
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
2021-07-30
29
2021-07-31
45
2021-07-31
35
PIEROT (320)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
15
2021-07-31
2021-07-31
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
ASARI (25)
2021-07-29
31
2021-07-29
37
2021-07-30
45
2021-08-01
16
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-07-30
7
2021-07-30
24
2021-07-31
35
2021-07-31
6
2021-08-01
6
2021-07-29
1
2021-07-29
2021-07-30
1
2021-07-30
2021-08-01
6
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-07-30
36
2021-07-30
22
2021-07-31
27
2021-08-01
8
2021-07-31
22
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (170)
2021-07-30
5
2021-07-30
16
2021-07-31
16
2021-08-01
4
BON 100
2021-07-31
13
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
JOWISZ (33)
2021-07-30
21
2021-07-31
1
2021-08-01
13
BESSEL (34)
2021-07-31
1
2021-07-31
22
2021-08-01
24
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-07-29
44
2021-07-30
19
2021-07-29
44
2021-07-30
41
2021-08-01
21
BERNIKLA (322)
2021-07-29
10
2021-07-29
51
2021-07-30
54
2021-07-30
1
2021-08-01
13
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (51)
2021-07-30
30
2021-07-31
43
2021-07-31
47
2021-08-01
29
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-29
10
2021-07-29
8
2021-07-30
4
2021-08-01
6
2021-07-30
7
2021-07-29
15
2021-07-29
4
2021-07-30
13
2021-07-30
1
2021-08-01
4
BON 100
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (37)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
6
2021-07-31
8
2021-08-01
6
BON 50
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2021-07-30
18
2021-07-31
26
2021-08-01
18
TETI (195)
2021-07-30
20
2021-07-31
13
2021-08-01
14
Madej Oliwia
KJ Rock Horses Warszawa
CHEPETTO (122)
2021-07-30
1
2021-07-30
14
2021-07-31
15
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
ARABELLA (210)
2021-07-29
10
2021-07-29
24
2021-07-30
31
2021-07-30
31
2021-08-01
5
Makszewska Aleksandra
KJ Bonin
2021-07-29
30
2021-07-29
30
2021-07-30
47
2021-08-01
43
Malinowski Jakub
Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
ILONUS (66)
2021-08-01
4
BON 150
2021-07-30
6
2021-07-29
8
Marciniak Hanna
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (281)
2021-07-29
31
2021-07-29
15
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-08-01
11
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
CASSIMERO (280)
2021-07-29
24
2021-07-29
30
2021-07-30
31
2021-07-30
52
2021-08-01
33
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (263)
2021-07-29
5
2021-07-29
15
2021-07-30
10
2021-07-30
18
2021-07-31
7
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KALILA J (199)
2021-07-29
2
2021-07-29
6
2021-07-30
1
BON 200
2021-08-01
1
BON 300
2021-07-29
18
2021-07-29
43
2021-07-30
31
2021-07-30
50
2021-08-01
7
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (299)
2021-07-31
6
60
2021-07-31
2
100
2021-08-01
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2021-07-30
10
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (173)
2021-07-30
9
2021-08-01
5
BON 50
2021-07-31
2
200
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
ERRANTO (283)
2021-07-29
4
2021-07-30
5
2021-07-30
7
2021-08-01
8
JAVENDA (284)
2021-07-29
46
2021-07-29
10
2021-07-30
26
2021-08-01
25
DYLANO M (285)
2021-07-30
31
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
GRAD (226)
2021-07-29
4
2021-07-29
4
2021-07-30
1
2021-08-01
14
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2021-07-30
9
2021-07-30
2
BON (100)
2021-07-31
2
2021-08-01
2
BON 300
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-31
2021-07-31
5
2021-08-01
2021-08-01
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (317)
2021-07-29
30
2021-08-01
12
2021-07-30
11
2021-07-29
50
2021-07-30
17
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
JUULTJE (17)
2021-07-29
1
2021-07-30
1
BON (150)
2021-07-31
29
2021-07-31
13
2021-08-01
10
ANDER (18)
2021-07-29
1
2021-07-30
11
2021-07-31
35
2021-07-31
22
2021-08-01
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-07-29
46
2021-07-29
1
2021-07-31
35
2021-07-31
42
2021-08-01
3
BON 50
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-07-29
1
2021-07-29
46
2021-07-31
13
2021-07-31
13
2021-08-01
2
BON 150
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
13
2021-07-31
13
2021-08-01
1
BON 200
Nazarewicz Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
TANGO (268)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
3
2021-07-31
4
2021-08-01
10
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
MARIKA (90)
2021-07-31
1
150
2021-07-31
13
2021-08-01
ARMANI (94)
2021-07-31
1
120
2021-07-31
20
2021-08-01
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
KSIĄŻE (203)
2021-07-29
10
2021-07-29
1
2021-07-31
14
2021-07-31
12
2021-08-01
8
BON 50
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
16
2021-07-31
54
2021-08-01
12
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
11
2021-07-31
4
2021-08-01
9
Olaszek Alicja
Sp KJ Horseprofi Łódź
2021-07-30
27
2021-07-30
16
2021-07-31
1
2021-08-01
19
2021-07-31
10
2021-07-29
1
2021-07-29
46
2021-07-31
13
2021-07-31
29
2021-08-01
27
Olejarz Inga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
INWOOD (175)
2021-07-29
34
2021-07-29
40
2021-07-30
1
2021-07-30
48
2021-08-01
14
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
INNOCENCE (300)
2021-07-31
3
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2021-08-01
2021-07-31
19
2021-07-31
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (288)
2021-07-30
14
2021-07-31
15
2021-08-01
1
BON 300
2021-07-30
39
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (235)
2021-07-30
4
2021-07-30
2
BON (100)
2021-07-31
7
2021-07-31
1
2021-08-01
2
BON 200
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
KALI (234)
2021-07-29
1
2021-07-31
13
2021-07-31
1
2021-08-01
2021-07-29
1
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (55)
2021-08-01
4
BON 100
2021-07-30
6
2021-07-31
5
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-07-29
47
2021-07-29
31
2021-07-30
35
2021-08-01
3
BON 200
2021-07-30
28
2021-07-29
10
2021-07-29
3
2021-07-30
3
BON 100
2021-08-01
3
BON 150
2021-07-30
1
BON 200
Pasternak Julia
KJ Petrico Pony Karlino
2021-07-30
16
2021-07-30
28
2021-07-31
20
2021-07-31
15
2021-08-01
5
BON 50
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-07-31
2021-07-31
17
2021-08-01
2021-08-01
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
2021-07-31
14
2021-07-31
12
2021-08-01
2021-08-01
HUNCWOT (296)
2021-07-31
11
2021-07-31
4
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
18
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2021-07-30
31
2021-07-31
5
2021-07-30
18
2021-07-31
9
2021-08-01
Pawłowska Julia
RIO GRANDE Krosinko
MIKO (128)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
2021-07-31
45
2021-08-01
17
2021-07-29
1
2021-07-30
24
2021-07-31
5
2021-07-31
5
2021-08-01
23
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (64)
2021-07-29
48
2021-07-29
10
2021-07-30
15
2021-07-31
3
100
2021-07-31
2
150
2021-07-30
9
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
LA COCO 3 (187)
2021-07-29
11
2021-07-29
24
2021-08-01
1
BON 350
2021-07-30
3
BON 100
UTTELLO (188)
2021-07-29
2021-07-29
29
2021-08-01
7
2021-07-30
12
2021-07-30
44
2021-07-29
35
2021-08-01
39
2021-07-29
27
2021-07-30
29
MAKUBA21 (190)
2021-07-30
6
2021-07-30
1
BON (150)
2021-07-31
1
2021-08-01
1
BON 350
Perek Judyta
Posadowskie TJ
2021-07-29
18
2021-07-29
3
2021-07-30
1
2021-07-30
42
2021-08-01
41
CEDYNIA (282)
2021-07-29
3
2021-07-29
27
2021-07-30
1
2021-07-30
55
2021-08-01
37
Perz Wiktoria
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-07-29
24
2021-07-29
27
2021-07-30
1
2021-07-30
12
2021-08-01
4
GRAL (271)
2021-07-29
54
2021-07-29
21
2021-07-30
5
2021-07-30
10
2021-08-01
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
LUNA (29)
2021-07-30
1
BON(150)
2021-07-30
8
2021-07-31
2021-07-31
10
2021-08-01
2
BON 150
2021-07-30
35
2021-07-30
25
2021-07-31
35
2021-07-31
35
2021-08-01
17
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (260)
2021-07-29
5
2021-07-29
15
2021-07-30
46
2021-08-01
36
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
7
2021-07-31
4
2021-08-01
7
BON 50
Pietrzak Zofia
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (82)
2021-07-30
22
2021-07-30
30
2021-07-31
5
2021-07-31
27
2021-08-01
26
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
JAMAICA W (130)
2021-07-29
2
2021-07-29
2021-07-30
10
2021-08-01
5
BON 100
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (131)
2021-07-29
18
2021-07-29
4
2021-07-30
22
2021-08-01
2
BON 200
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-30
45
2021-07-30
32
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
BEAUTY (133)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
50
2021-07-31
29
2021-08-01
14
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-07-30
31
2021-08-01
32
2021-07-29
59
2021-07-29
61
2021-07-29
1
2021-07-31
1
2021-08-01
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (294)
2021-07-31
12
2021-07-31
18
DAMAI (295)
2021-08-01
2021-08-01
Pluskota Nicole
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2021-07-30
9
2021-07-30
19
2021-07-31
15
2021-07-31
8
2021-08-01
Pluskota Nicole
JUKS Abakus Kaczyns
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-07-31
5
40
2021-08-01
3
2021-08-01
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
7
2021-07-31
55
2021-08-01
1
BON 120
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Pleszew
KEES (92)
2021-07-31
16
2021-07-31
2021-08-01
2
2021-07-29
2021-08-01
2021-08-01
1
USHER Z (310)
2021-07-31
2
120
2021-07-31
10
2021-08-01
2021-08-01
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-07-29
2021-07-29
4
2021-08-01
11
2021-07-30
30
2021-07-30
2
BON (100)
2021-07-31
2021-08-01
6
2021-07-31
Puchalska Roma
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
IKAR (301)
2021-07-31
7
2021-08-01
2
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
POLLY (4)
2021-07-30
18
2021-07-31
2021-07-31
18
2021-07-29
15
2021-07-29
19
2021-07-30
41
2021-08-01
15
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
2021-07-31
13
2021-08-01
9
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2021-07-31
11
2021-07-31
16
2021-07-31
Reimann Zofia
UKJ Petrico Pony Karlino
RICARDA (166)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
8
2021-08-01
3
BON 100
2021-07-31
9
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
13
2021-07-31
13
2021-08-01
30
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-31
13
2021-07-31
29
2021-08-01
27
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
LAJOLIE 5 (198)
2021-08-01
KYANA HDH (248)
2021-07-31
4
60
2021-07-31
8
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
Guglia (324)
2021-07-31
4
2021-07-31
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (169)
2021-07-29
1
2021-07-30
38
2021-07-31
22
2021-07-31
26
2021-08-01
22
Ryciak Wiktoria
Sopocki KJ
VERONA (279)
2021-07-29
45
2021-07-29
1
2021-08-01
2
BON 300
2021-07-30
2
BON 150
Ściubis Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
GRAFITI (46)
2021-07-30
2
2021-07-30
1
2021-07-31
35
2021-08-01
15
2021-07-31
50
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (221)
2021-07-29
8
2021-07-30
7
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (43)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-31
4
2021-07-31
13
2021-08-01