Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
122 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:25
2021-06-18 16:03:06
Hubert Ludwiczak VOILAZERMIE PP Z
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:26
2021-06-18 16:02:06
Hubert Ludwiczak ARIANE JL Z
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:28
2021-06-18 14:13:30
Mikołaj Bajan ROCK'N ROLL MXL
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
119 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:30
2021-06-18 11:02:50
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
118 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:31
2021-06-18 11:02:33
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-06-18 07:08:50
2021-06-18 01:08:26
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
116 ACCEPTED 2021-06-18 07:08:52
2021-06-17 22:39:18
Tomasz Olszewski L CALVADOS SON
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
115 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:10
2021-06-17 16:18:53
Zofia Połczyńska FARON
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:13
2021-06-17 13:39:49
Maja Adamiak VERONA
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:17
2021-06-17 13:28:44
Mikołaj Chilewski K.LESLEY VAN DE HEES
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
112 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:22
2021-06-17 13:28:05
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
111 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:26
2021-06-17 12:17:40
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:30
2021-06-17 12:17:02
Mirosława Gdaniec PINK PEARL
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:34
2021-06-17 12:16:40
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
108 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:38
2021-06-17 12:16:20
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
107 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:43
2021-06-17 12:15:58
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:47
2021-06-17 12:15:40
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:52
2021-06-17 11:27:07
Zuzanna Strzelczyk WRÓBLICA CWANIARA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
104 ACCEPTED 2021-06-17 22:13:56
2021-06-17 10:43:17
Zbigniew Bedliński PAPILLON
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-06-16 23:22:42
2021-06-16 21:49:48
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:03
2021-06-16 19:39:12
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
101 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:08
2021-06-16 19:27:44
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
100 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:13
2021-06-16 19:27:22
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
99 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:28
2021-06-16 19:10:51
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:33
2021-06-16 18:14:00
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:40
2021-06-16 12:11:19
Monika Naliwajska BOTANIKA
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:44
2021-06-16 10:31:16
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:54
2021-06-16 09:41:46
Zofia Chęcik HORTENSJA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2021-06-16 23:23:59
2021-06-16 09:25:09
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:05
2021-06-16 09:09:23
Jan Goc PESTKA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:10
2021-06-16 09:08:44
Paweł Goc ETNA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:21
2021-06-16 07:51:50
Wojciech Dahlke LINGO VAN DE WATERMOLEN
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:25
2021-06-16 07:50:19
Wojciech Dahlke SAN KRYSTIANO
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:30
2021-06-16 07:49:42
Wojciech Dahlke CAPSIZE
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-06-16 07:31:53
2021-06-15 18:55:16
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
87 ACCEPTED 2021-06-16 07:31:56
2021-06-15 13:05:28
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-06-16 07:31:59
2021-06-15 12:49:57
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
85 ACCEPTED 2021-06-16 07:32:01
2021-06-15 12:48:58
Maja Dąbrowska HONEY
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-06-16 07:32:04
2021-06-15 12:48:13
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:22
2021-06-15 10:30:29
Justyna Łopato NEVIKA S
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:27
2021-06-15 09:57:04
Justyna Łopato RODRIGESSA
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:32
2021-06-15 09:56:41
Justyna Łopato MACHORKA
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:37
2021-06-15 09:56:12
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x /CC/CC (wys. do 140 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:42
2021-06-15 09:55:56
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:48
2021-06-15 08:15:13
Mikołaj Bajan LIVANO
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:53
2021-06-15 08:14:17
Mikołaj Bajan PHOENIX VGW
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-06-15 12:08:59
2021-06-15 08:13:34
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-06-15 07:43:02
2021-06-14 22:09:50
Aleksandra Kawecka NUMBER ONE
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:06
2021-06-14 21:43:29
Dominika Gawlik CZATMAN-N
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
73 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:12
2021-06-14 19:32:04
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:19
2021-06-14 17:13:10
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2021-06-14 13:52:37
2021-06-14 13:40:35
Andreii Pozdniakov STAKKATINO
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2021-06-14 13:52:48
2021-06-14 11:06:26
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-06-14 13:52:51
2021-06-14 11:02:41
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2021-06-14 13:52:53
2021-06-14 10:49:10
Gabrysia Przyłucka RIO GRANDE
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2021-06-14 13:52:56
2021-06-14 10:46:08
Lena Skowronek RIO GRANDE
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:33
2021-06-14 10:45:19
Alicja Piotrowska NORKA
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:34
2021-06-14 10:44:47
Martyna Żbikowska NORKA
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-06-14 07:29:53
2021-06-13 23:09:15
Zofia Majewska TAMIZA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
63 ACCEPTED 2021-06-14 07:29:56
2021-06-13 23:08:27
Julia Lubowiecka ARES
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
62 ACCEPTED 2021-06-13 22:46:52
2021-06-13 22:41:27
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:03
2021-06-13 22:40:56
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:10
2021-06-13 22:33:03
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:15
2021-06-13 22:32:43
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:20
2021-06-13 20:55:41
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:26
2021-06-13 20:06:04
Maja Wilczek ZEFIR
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-06-15 12:09:22
2021-06-13 17:48:03
Angelika Ojczenasz CASCADELL
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:46
2021-06-13 15:05:09
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-06-13 22:47:51
2021-06-13 13:41:49
Lena Płoszaj CANNABIS DE LUX
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
53 ACCEPTED 2021-06-13 22:48:01
2021-06-13 12:45:01
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:35
2021-06-13 12:10:57
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-06-15 21:20:42
2021-06-13 11:56:05
Anna Janka ELIPSA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
50 ACCEPTED 2021-06-18 07:08:55
2021-06-13 11:35:18
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-06-18 16:44:36
2021-06-13 11:34:54
Marta Birk GANDIS
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-06-13 22:48:32
2021-06-13 10:27:49
Weronika Skwarczyńska BEATRIZ
  • 1x 1/PK/pierwszy krok (do 50 cm) dokładności
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2021-06-13 09:40:14
2021-06-13 08:10:45
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
46 ACCEPTED 2021-06-13 09:40:20
2021-06-13 07:33:19
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
45 ACCEPTED 2021-06-13 09:40:22
2021-06-13 00:21:02
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2021-06-12 23:44:41
2021-06-12 20:48:46
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-06-12 23:44:46
2021-06-12 20:11:58
Zuzanna Krintus ASESOR
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-06-12 23:44:50
2021-06-12 20:09:25
Barbara Jasińska LACLIMA
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-06-12 23:44:54
2021-06-12 20:08:55
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-06-12 23:44:59
2021-06-12 18:20:17
Laura Mazurek KOLOR
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:03
2021-06-12 18:18:46
Julia Malinowska KARAT
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:06
2021-06-12 18:17:19
Kornelia Prill OLLY
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:10
2021-06-12 18:16:01
Marta Prentka OMEGA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:14
2021-06-12 18:13:46
Marta Białka HERMA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:18
2021-06-12 18:12:59
Martyna Jaroszyńska HERMIONE
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:22
2021-06-12 18:11:53
Maja Kopacz CZARNA MAMBA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:28
2021-06-12 18:10:05
Oliwia Korach OLIVIA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:32
2021-06-12 18:09:21
Anna Walkiewicz KONOR
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:39
2021-06-12 18:05:24
Zuzanna Majchrzak NAKITA
  • 2x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
30 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:43
2021-06-12 18:03:04
Patrycja Gałąska DORCIA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
29 ACCEPTED 2021-06-12 23:45:48
2021-06-12 11:13:30
Maria Baranowicz MARINA
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2021-06-16 14:58:39
2021-06-12 00:42:43
Zofia Klunder CARRERA
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2021-06-11 14:10:15
2021-06-11 13:31:23
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2021-06-11 11:47:09
2021-06-11 11:32:15
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2021-06-11 11:47:11
2021-06-11 07:54:15
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C (wys. do 130 cm) dwufazowy– art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-06-10 21:05:46
2021-06-10 18:44:43
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-06-18 07:09:01
2021-06-10 18:44:14
Alicja Maślana ETER O
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-06-10 07:33:41
2021-06-09 21:23:40
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-06-10 07:33:44
2021-06-09 19:53:53
Mateusz Werwiński HALA
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2021-06-09 19:04:56
2021-06-09 15:35:31
Olga Kozar BABILON
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-06-09 19:05:00
2021-06-09 14:48:02
Wiktoria Ptaszyk POKER
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
18 ACCEPTED 2021-06-12 07:16:56
2021-06-09 11:39:44
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
17 ACCEPTED 2021-06-09 19:05:07
2021-06-09 10:25:30
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
16 ACCEPTED 2021-06-07 22:15:43
2021-06-07 16:17:22
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-06-07 15:10:41
2021-06-07 00:44:31
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
14 ACCEPTED 2021-06-07 15:10:46
2021-06-06 21:54:46
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2021-06-07 15:10:49
2021-06-06 18:38:51
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-06-06 10:14:34
2021-06-05 19:08:34
Weronika Brodzińska WALTER
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
11 ACCEPTED 2021-06-06 10:14:38
2021-06-05 19:07:12
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 2x 2/Kuce/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) -zwykły
  • 1x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-06-06 10:14:42
2021-06-05 19:04:49
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
9 ACCEPTED 2021-06-06 10:14:47
2021-06-05 18:38:11
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-06-17 22:14:04
2021-06-03 09:45:03
Nadia Małecka OPIUM DE LA ROSE
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
7 ACCEPTED 2021-06-03 09:03:08
2021-06-02 22:13:30
Anna Janka TISJAN
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-06-03 09:03:10
2021-06-02 22:12:19
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
5 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:40
2021-06-02 19:57:15
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-06-16 23:24:46
2021-06-02 19:55:30
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-06-03 09:03:17
2021-06-02 12:44:22
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 1x 4/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5
  • 1x 5/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-06-03 09:03:19
2021-06-02 12:44:04
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/P/P (wys. do 110 cm) – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N (wys. do 120 cm) – dwufazowy– art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-06-01 23:03:28
2021-06-01 22:05:10
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x 3/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (Mł.)
O059381
6. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
7. Białka Marta Kj Dilmar
2004 (J.)
Brak
8. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
9. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (JM.)
brak
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
12. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
13. Chęcik Zofia KJ Dilmar
2003 (J.)
Brak
14. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
15. Chodkiewicz-Polska Olga SK Olimpia
S
Brak
16. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
17. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
18. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
19. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
20. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
21. Duroł Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O042575
22. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
23. Gałąska Patrycja Kj Dilmar
S
Brak
24. Gawlik Dominika KJ Skok-Agrofood
S
O021882
25. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
26. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
27. Glamowska Julia brak
2003 (J.)
brak
28. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
brak
29. Goc Jan Rancho Tomasz Goc
2008 (JM.)
brak
30. Goc Paweł bpk
2011 (Mł.)
brak
31. Hoffmann Antonina OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2008 (JM.)
O049915
32. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
33. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
34. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
35. Jaroszyńska Martyna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
36. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (J.)
brak
37. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
38. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (JM.)
O039021
39. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
40. Klunder Zofia KJ Dilmar
2010 (Mł.)
O058735
41. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
42. Kopacz Maja KJ Dilmar
2003 (J.)
Brak
43. Korach Oliwia KJ Dilmar
2005 (J.)
Brak
44. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
45. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
46. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (J.)
O037475
47. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (MJ.)
Brak
48. Krintus Zuzanna SJ Turzyn
2001 (MJ.)
O025521
49. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
50. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
51. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O043651
52. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
brak
53. Lubowiecka Julia BPK kuj-pom
2000 (MJ.)
brak
54. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
O001944
55. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
56. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
57. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
58. Majchrzak Zuzanna Kj Dilmar
2006 (JM.)
Btak
59. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
60. Malinowska Julia Kj Dilmar
2006 (JM.)
Brak
61. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
62. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
O022133
10226647
63. Mazurek Laura Kj Dilmar
2007 (JM.)
Brak
64. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
65. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
66. Naliwajska Monika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
67. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
68. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
69. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
70. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
71. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
72. Pozdniakov Andreii Klub Jeździecki Michałówka
S
O046228
73. Prentka Marta KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
74. Prill Kornelia KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
75. Przyłucka Gabrysia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2010 (Mł.)
Brak
76. Ptaszyk Wiktoria BPK kuj-pom
2003 (J.)
brak
77. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
78. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
brak
79. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
80. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
81. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
82. Skowronek Lena Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2010 (Mł.)
Brak
83. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
84. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
brak
85. Strzelczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
O043728
86. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
87. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
88. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
89. Tokarz Lena KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
90. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
O051004
91. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055934
92. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
93. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
O059427
94. Wilczek Maja Brak
06242208484
95. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
96. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
97. Żbikowska Martyna Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
Brak
98. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

116

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
2.

140

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
K008228 DE457000318603
3.

90

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
4.

148

ARIANE JL Z Z POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Aganix du Seigneur Z
M: Waikiki
Brak 056015Z55702616
5.

59

ASESOR Polski Koń Sportowy POL 2004 ogier kasztanowata/166 F: Sir Neel
M: Andora
- -
6.

41

ASTERIX M. POL 2012 wałach siwa/168 F: Mefisto / Emetyt
M: Astoria / Miecz
K026119 616 006 6603557 12
7.

47

BABILON SP POL 2003 wałach gniada/175 F: Loxley
M: Babilnia
Brak 009600083403
8.

8

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
K029218 616013520071716
9.

88

BEATRIZ SP POL 2017 klacz kara/165 F: Florestano
M: Bursa
Brak 616009520087917
10.

123

BOTANIKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Lew
M: Bona
Brak 616007610118214
11.

56

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
12.

115

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
13.

43

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
14.

44

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
15.

84

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
16.

132

CAPSIZE HOLST POL 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I
M: T- Casina
- DE421000505016
17.

111

CAPTAIN JACK S Polski Koń Szlachetnych Półkrw POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack
M: C. Fabrinia Z
K025750 616009520036613
18.

57

CARRERA WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Cordess
M: Batalia
K031984 441411242417
19.

15

CASCADELL HOL. GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello II hol./ Casall
M: Arielle VII hol./ Lordanos hol.
K029253 DE421000077016
20.

142

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
21.

3

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
22.

151

CLOONEY HANOWERSKA GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender
M: Estefania
Brak DE 43130751114
23.

150

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
24.

81

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
25.

34

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak 616009610068315
26.

45

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
27.

75

CORVETA O Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus
M: Cela
K031309 616009610141716
28.

137

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
brak
29.

68

CZARNA MAMBA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
30.

97

CZATMAN-N SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Ulco
M: Celia
brak 616009610040117
31.

121

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
32.

79

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
33.

72

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
34.

17

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
35.

40

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P.
M: Dalli
K017093 POL 013 67 01483 08
36.

42

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon
M: Ella Fama
brak 616009520048115
37.

87

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/165 F: Farezzo B
M: Evita S
- -
38.

95

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
39.

10

ETER O WLKP. POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Numerus
M: Enigma / Vandamme
K030959 616007610141616
40.

129

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
41.

127

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
42.

134

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
43.

54

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
44.

58

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
45.

36

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
46.

109

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
47.

18

GANDIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/168 F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K007718 POL007520015703
48.

138

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
49.

143

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
50.

105

GRAD MŁP POL 2009 ogier siwa/. F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
51.

46

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
52.

51

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
53.

122

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
brak 616009680015217
54.

92

HARDY WLKP POL 25.01.2017 wałach kasztanowata/168 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
55.

66

HERMA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: Cantanis
M: Hańcza /Rabiato Turbud Z
Brak ...
56.

67

HERMIONE SP POL 2010 klacz siwa/170 F: NN
M: NN
Brak ...
57.

53

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
58.

52

HIOYALINE KWPN POL 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/Carthago
M: Ioyaline/Waterman
K027704 985170002296554
59.

141

HIROCCO KWPN POL 2012 wałach gniada/171 F: Zirocco Blue
M: / Goodtimes
Brak 0
60.

114

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
61.

126

HORTENSJA SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Nn
M: Nn
Brak Xxxx
62.

136

K.LESLEY VAN DE HEES KWPN NED 2015 wałach gniada/163 F: QUARZ
M: VIOLETT
Brak 528003201506465
63.

125

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
64.

117

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
65.

63

KARAT NN POL 2010 wałach siwa/165 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
66.

74

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
67.

62

KOLOR NN POL 2010 wałach siwa/164 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
68.

70

KONOR SP POL 2009 wałach siwa/164 F: Contendro
M: Nn
Brak Xxxx
69.

113

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
70.

31

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN POL 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier vdl
M: Beau-Odette B
K029333 528003201506009
71.

146

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
72.

99

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
73.

60

LACLIMA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Socrates
M: Lady Grandi
K028894 POL009640093908
74.

98

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
75.

78

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
76.

61

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quintode B / Quinar
M: Laclima / Sokrates
K015283 616009610075915
77.

86

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
78.

94

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
79.

37

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
Brak 826041/000150673
80.

130

LINGO VAN DE WATERMOLEN KWPN POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Connect
M: Happy Wiggy
- 528003201600407
81.

107

LIVANO KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/172 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
- 528003201606770
82.

104

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
83.

32

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
84.

73

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K021036 POL013610128305
85.

145

MAYBE ME WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
brak 616 007 52 01144 10
86.

93

MICKEY COB GBR 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:145 F: .
M: .
Brak 826073001211507
87.

39

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
88.

16

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
89.

71

NAKITA KUC WALIJSKI POL 2006 klacz izabelowata/kuc:130 F: Kuc
M: Kuc
Brak Xxx
90.

106

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
91.

102

NEVIKA S SP POL 2016 klacz siwa/. F: COUPIE
M: NEVADA S
. 616009520057416
92.

112

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
93.

152

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
brak 616009640090108
94.

101

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Boliwar
M: Niagara
K031751 616007520009315
95.

69

OLIVIA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak .....
96.

64

OLLY KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
97.

65

OMEGA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
98.

4

OPIUM DE LA ROSE SELLE FRANCAIS POL 2002 wałach gniada/168 F: Shogoun II
M: Eureka ardente
Brak 25000102038141D
99.

144

PAPILLON SP POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: IF DU REVERDY selle francais
M: PRELIANTHEUM KWPN
brak POL 616 009 52 004 32 16
100.

118

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
101.

128

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
102.

108

PHOENIX VGW BWP BEL 2015 wałach skarogniada/165 F: Iron Man van de Padenborre
M: Contendra / Contender
LKRWZJ/1091/21 056-002-W00310068
103.

139

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
104.

48

POKER TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: NN
M: NN
brak 616999520184308
105.

120

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
106.

96

RIO GRANDE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak 616999611330803
107.

149

ROCK'N ROLL MXL BWP BEL 2017 wałach gniada/168 F: Denzel V't Menlenhof
M: Olivia MxL / Elvis Ter Putte
LKRWZJ/1090/21 056022W0031683
108.

103

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
109.

50

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
110.

85

RUBENS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/mk:mk: F: Bo'ckman's Looping / Lasino
M: Rodezja / Hetman
K030381 616009540102113
111.

131

SAN KRYSTIANO SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Vandamme / Quidam
M: Saphira / Stolzenberg
K031580 -
112.

77

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
113.

110

SHADE OF GOLD NVE Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/165 F: SOLID GOLD Z
M: INDIANA Z / INSHALLAH DE MUZE
K029674 056015Z55523216
114.

49

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
115.

83

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
K030699 616009610028215
116.

91

STAKKATINO HOLSZTYN POL 2016 wałach gniada/159 F: Stakkato Gold
M: Eronika
K032358 DE421000600516
117.

2

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
118.

124

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259 616999610295907
119.

55

TAMARYSZEK .KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina / Nando
K023949 013640081708
120.

89

TAMIZA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Radeberger
M: Tina
K031031 616009600138811
121.

80

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
122.

33

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
123.

35

TOKYO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
124.

135

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
125.

147

VOILAZERMIE PP Z Z POL 2015 klacz gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles
M: Zermie PP
Brak 056015Z55706115
126.

38

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
127.

119

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
128.

100

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/kuc:131 F: Monarcha
M: Wanessa
brak 616 013 61 02682 10
129.

27

WRÓBLICA CWANIARA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Lissaro
M: Wena
brak 616009520003817
130.

82

ZEFIR Szlachetnej Półkrwi POL 2005 wałach gniada/165 F: Pikador
M: Zecourtq/Court
Brak POL 009520004805
131.

7

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
132.

76

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (135)
2021-06-19
22
2021-06-19
20
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-06-19
3
2021-06-19
5
50
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
LIVANO (107)
2021-06-19
14
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
19
2021-06-19
23
2021-06-19
18
2021-06-19
13
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
15
2021-06-19
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
LACRIMA (98)
2021-06-19
2021-06-19
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (73)
2021-06-19
8
2021-06-19
12
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
PAPILLON (144)
2021-06-19
2021-06-19
23
2021-06-19
Białka Marta
Kj Dilmar
HERMA (66)
2021-06-19
8
2021-06-19
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-06-19
7
2021-06-19
17
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
HARDI BOY (122)
2021-06-19
2021-06-19
6
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (17)
2021-06-19
1
2021-06-19
2
300
GANDIS (18)
2021-06-19
2021-06-19
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2021-06-19
2021-06-19
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (38)
2021-06-19
MOKRA (39)
2021-06-19
11
2021-06-19
2021-06-19
Chęcik Zofia
KJ Dilmar
HORTENSJA (126)
2021-06-19
2021-06-19
9
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2021-06-19
13
2021-06-19
CZAKRAM (137)
2021-06-19
9
2021-06-19
10
Chodkiewicz-Polska Olga
SK Olimpia
2021-06-19
2
2021-06-19
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-06-19
2021-06-19
1
ASTERIX (41)
2021-06-19
9
2021-06-19
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (16)
2021-06-19
2021-06-19
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
KRAKERS (113)
2021-06-19
6
2021-06-19
5
HONEY (114)
2021-06-19
4
2021-06-19
4
100
BUSZKA (115)
2021-06-19
5
2021-06-19
23
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2021-06-19
12
2021-06-19
2021-06-19
17
2021-06-19
CAPSIZE (132)
2021-06-19
13
2021-06-19
16
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (124)
2021-06-19
2
2021-06-19
25
Duroł Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MAYBE ME (145)
2021-06-19
20
2021-06-19
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
TOKYO (35)
2021-06-19
13
2021-06-19
17
2021-06-19
1
400
2021-06-19
1
500
Gałąska Patrycja
Kj Dilmar
DORCIA (72)
2021-06-19
8
2021-06-19
Gawlik Dominika
KJ Skok-Agrofood
2021-06-19
24
2021-06-19
2021-06-19
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-06-19
5
2021-06-19
11
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2021-06-19
3
2021-06-19
11
Glamowska Julia
brak
HARDY (92)
2021-06-19
Głogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
KAPRIOLA (117)
2021-06-19
19
2021-06-19
Goc Jan
Rancho Tomasz Goc
PESTKA (128)
2021-06-19
26
2021-06-19
Goc Paweł
bpk
ETNA (129)
2021-06-19
16
2021-06-19
Hoffmann Antonina
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
ARAGANO (140)
2021-06-19
4
2021-06-19
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
GINEWRA (138)
2021-06-19
6
2021-06-19
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2021-06-19
11
2021-06-19
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (33)
2021-06-19
10
2021-06-19
4
100
ELIPSA (87)
2021-06-19
6
2021-06-19
Jaroszyńska Martyna
KJ DILMAR
2021-06-19
2
2021-06-19
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
LACLIMA (60)
2021-06-19
14
2021-06-19
7
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-19
7
2021-06-19
12
2021-06-19
2021-06-19
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
2021-06-19
9
2021-06-19
7
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2021-06-19
16
2021-06-19
Klunder Zofia
KJ Dilmar
CARRERA (57)
2021-06-19
2021-06-19
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (7)
2021-06-19
10
2021-06-19
21
Kopacz Maja
KJ Dilmar
2021-06-19
2021-06-19
3
Korach Oliwia
KJ Dilmar
OLIVIA (69)
2021-06-19
2021-06-19
Kowalczyk Mateusz
bpk
2021-06-19
2021-06-19
7
CLOONEY (151)
2021-06-19
15
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (142)
2021-06-19
2021-06-19
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
BABILON (47)
2021-06-19
2021-06-19
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2021-06-19
15
2021-06-19
Krintus Zuzanna
SJ Turzyn
ASESOR (59)
2021-06-19
24
2021-06-19
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
LAYLA (61)
2021-06-19
2
2021-06-19
6
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (121)
2021-06-19
5
50
2021-06-19
2
500
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2021-06-19
9
2021-06-19
Lisewska Agnieszka
KJ Młyńska Struga
ELCADA (42)
2021-06-19
18
2021-06-19
Lubowiecka Julia
BPK kuj-pom
ARES (90)
2021-06-19
17
2021-06-19
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (38)
2021-06-19
12
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-19
21
2021-06-19
8
NEVIKA S (102)
2021-06-19
2
2021-06-19
2021-06-19
1
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-19
3
2021-06-19
10
MACHORKA (104)
2021-06-19
GRAD (105)
2021-06-19
1
600
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (106)
2021-06-19
8
2021-06-19
6
Majchrzak Zuzanna
Kj Dilmar
NAKITA (71)
2021-06-19
2021-06-19
15
Majewska Zofia
KJ Classic
TAMIZA (89)
2021-06-19
23
2021-06-19
Malinowska Julia
Kj Dilmar
KARAT (63)
2021-06-19
2021-06-19
7
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
Maślana Alicja
SKJ Leśna Podkowa
ETER O (10)
2021-06-19
18
2021-06-19
2021-06-19
3
200
2021-06-19
2
400
Mazurek Laura
Kj Dilmar
KOLOR (62)
2021-06-19
10
2021-06-19
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (141)
2021-06-19
22
2021-06-19
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2021-06-19
1
2021-06-19
Naliwajska Monika
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
BOTANIKA (123)
2021-06-19
2
2021-06-19
18
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-19
12
2021-06-19
14
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-19
2021-06-19
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-19
3
300
2021-06-19
5
50
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
2021-06-19
1
2021-06-19
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
FARON (134)
2021-06-19
2021-06-19
Pozdniakov Andreii
Klub Jeździecki Michałówka
2021-06-19
19
2021-06-19
Prentka Marta
KJ Dilmar
OMEGA (65)
2021-06-19
2021-06-19
Prill Kornelia
KJ Dilmar
OLLY (64)
2021-06-19
2021-06-19
Przyłucka Gabrysia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2021-06-19
30
NORKA (152)
2021-06-19
5
Ptaszyk Wiktoria
BPK kuj-pom
POKER (48)
2021-06-19
11
2021-06-19
2021-06-19
4
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (119)
2021-06-19
20
2021-06-19
Ratajczyk Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (100)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
Rodziak Olga
KJ Cavallino Brzoza
2021-06-19
13
2021-06-19
15
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (112)
2021-06-19
20
2021-06-19
19
2021-06-19
9
2021-06-19
3
400
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (83)
2021-06-19
2021-06-19
Skowronek Lena
Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2021-06-19
29
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-19
13
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
BEATRIZ (88)
2021-06-19
4
2021-06-19
27
Strzelczyk Zuzanna
brak
2021-06-19
22
2021-06-19
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-06-19
14
2021-06-19
15
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-06-19
2021-06-19
EMIR (95)
2021-06-19
2021-06-19
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (76)
2021-06-19
11
2021-06-19
4
100
Tokarz Lena
KJ Cavallino Brzoza
2021-06-19
12
2021-06-19
10
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
2021-06-19
2021-06-19
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (81)
2021-06-19
16
2021-06-19
8
Walkiewicz Anna
KJ DILMAR
KONOR (70)
2021-06-19
4
2021-06-19
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (51)
2021-06-19
14
2021-06-19
21
Wilczek Maja
Brak
ZEFIR (82)
2021-06-19
28
2021-06-19
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-19
21
2021-06-19
22
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (2)
2021-06-19
2021-06-19
Żbikowska Martyna
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
NORKA (152)
2021-06-19
14
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-19

Number of Riders: 98

Number of Horses: 132

The sum of prizes: 4 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl