Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2021-06-07 07:29:10
2021-06-06 22:51:57
Klaudyna Pisarska ESPLANADA
  • 1x 10/CC2/CC2
  • 1x 27/CC3/CC3
92 ACCEPTED 2021-06-07 07:29:04
2021-06-06 22:42:31
Klaudyna Pisarska FREDERIQUS G
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
91 ACCEPTED 2021-06-07 07:29:01
2021-06-06 21:24:56
Małgorzata Kołkowicz ELURIDA
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
90 ACCEPTED 2021-06-07 07:28:56
2021-06-06 19:51:06
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 25/N5/N5
89 ACCEPTED 2021-06-07 07:28:53
2021-06-06 19:44:46
Daria Bebłot RINUS
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
88 ACCEPTED 2021-06-07 07:28:47
2021-06-06 17:39:03
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x /CS 1/CS 1
87 ACCEPTED 2021-06-07 07:28:42
2021-06-06 17:38:42
Teresa Tomaszewska CZANTIS
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
86 ACCEPTED 2021-06-07 07:28:38
2021-06-06 17:36:56
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
85 ACCEPTED 2021-06-06 17:11:09
2021-06-06 15:43:27
Maja Szkuta M'09 MERKURY
  • 1x 8/N4/N4
  • 1x 25/N5/N5
84 ACCEPTED 2021-06-06 17:11:04
2021-06-06 15:42:35
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x /CC5/CC5
  • 1x /CS 1/CS 1
83 ACCEPTED 2021-06-06 15:23:50
2021-06-06 15:12:38
Sylwia Kolebska JERRO
  • 1x 9/C1/C1
82 ACCEPTED 2021-06-06 15:23:44
2021-06-06 14:16:54
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
81 ACCEPTED 2021-06-06 15:23:36
2021-06-06 14:15:53
Łucja Mielcarz SANTANO
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
80 ACCEPTED 2021-06-06 15:23:34
2021-06-06 14:15:02
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 2x 24/N3/N3
79 ACCEPTED 2021-06-06 15:23:53
2021-06-06 09:46:33
Joanna Tragarz IDEAL
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
78 ACCEPTED 2021-06-06 15:23:57
2021-06-06 08:27:45
Evgeniya Shibneva POBEDIT
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
77 ACCEPTED 2021-06-06 15:24:00
2021-06-06 08:23:49
Evgeniya Shibneva DYPLOMATA
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
76 ACCEPTED 2021-06-06 06:49:58
2021-06-05 14:25:22
Joanna Woźnica Muśnicka MARAKESZ
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
75 ACCEPTED 2021-06-05 13:55:43
2021-06-05 13:35:09
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 1x /CC5/CC5
  • 1x /CS 1/CS 1
74 ACCEPTED 2021-06-05 13:06:57
2021-06-05 12:28:59
Zofia Ochman WAN DER KONING STAR II
  • 1x /Cap-40-LL-1/próba caprillego Cap-40-LL-1 MTJ
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
73 ACCEPTED 2021-06-05 13:06:52
2021-06-05 12:13:36
Zofia Ochman AMADEUSZ
  • 1x /Cap-40-LL-1/próba caprillego Cap-40-LL-1 MTJ
72 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:36
2021-06-04 22:39:31
Michalina Nowak KOZAK
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
71 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:33
2021-06-04 21:51:27
Marta Walczak VEXI D
  • 1x 2/L1RK/L1RK ZT, ZR MTJ
70 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:27
2021-06-04 21:50:57
Lena Sławek DOLLY
  • 1x 2/L1RK/L1RK ZT, ZR MTJ
69 ACCEPTED 2021-06-05 12:03:23
2021-06-04 21:22:31
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
68 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:24
2021-06-04 17:06:46
Zuzanna Koprowska GOTHA G
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
67 ACCEPTED 2021-06-05 12:03:41
2021-06-04 16:37:58
Nataliya Leshchiy FANCY BOY
  • 2x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 2x 21/P2/P2 ZT, ZR
66 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:17
2021-06-04 16:35:28
Nataliya Leshchiy GRANDO V
  • 2x 9/C1/C1
  • 2x 26/C2/C2
65 ACCEPTED 2021-06-05 12:03:53
2021-06-04 13:20:56
Karolina Tomczak ROCKY
  • 2x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
64 ACCEPTED 2021-06-04 12:37:32
2021-06-04 09:43:42
Amelia Goljat ZIPPO LA VIE
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
63 ACCEPTED 2021-06-04 12:37:40
2021-06-04 08:57:55
Malina Chodźko TORNADO
  • 2x 2/L1RK/L1RK ZT, ZR MTJ
  • 2x 19/L6RK/L6 RK ZR, ZT
62 ACCEPTED 2021-06-04 12:37:45
2021-06-03 21:56:54
Anna Bylica FENIKS
  • 1x 8/N4/N4
  • 1x 25/N5/N5
61 ACCEPTED 2021-06-04 12:37:48
2021-06-03 17:51:58
Karolina Badora WEREDUS
  • 1x 8/N4/N4
  • 1x 25/N5/N5
60 ACCEPTED 2021-06-04 12:37:55
2021-06-03 09:30:05
Paulina Tomczak FIRST IMPRESSION
  • 2x 14/5-L/elim do MPMK 5 latki
  • 1x 17/5-L/elim do MPMK 5 latki
59 ACCEPTED 2021-06-04 12:38:06
2021-06-02 12:49:29
Magdalena Niesłuchowska KOKOSCHKARISKA D&E
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
58 ACCEPTED 2021-06-04 12:38:10
2021-06-02 10:46:38
Julia Kaczorowska KORSYKA GH
  • 1x 13/4-L/elim do MPMK 4 latki
  • 1x 16/4-L/elim do MPMK 4 latki
57 ACCEPTED 2021-06-06 06:49:52
2021-06-02 08:01:22
Konrad Hołodiuk BRIDGET JONES
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 14/5-L/elim do MPMK 5 latki
  • 2x 17/5-L/elim do MPMK 5 latki
56 ACCEPTED 2021-06-02 08:54:41
2021-06-02 07:30:28
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 10/CC2/CC2
  • 1x 29/CC5/CC5
55 ACCEPTED 2021-06-02 08:54:44
2021-06-01 22:07:29
Alicja Karczmarczuk MURANO
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
54 ACCEPTED 2021-06-02 08:54:49
2021-06-01 16:10:52
Hanna Gawron BETOVEN
  • 1x 2/L1RK/L1RK ZT, ZR MTJ
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 2x 22/P4/P4 ZT, ZR
53 ACCEPTED 2021-06-04 12:38:14
2021-06-01 12:18:32
Kinga Chrzanowska J'02 BAZYL
  • 2x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 2x 21/P2/P2 ZT, ZR
52 ACCEPTED 2021-06-01 10:35:53
2021-06-01 10:04:54
Monika Mańk FIORENTE
  • 2x 13/4-L/elim do MPMK 4 latki
  • 2x 16/4-L/elim do MPMK 4 latki
51 ACCEPTED 2021-06-01 09:59:45
2021-06-01 09:59:35
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
50 ACCEPTED 2021-06-01 09:59:22
2021-05-31 21:56:51
Anna Łosowska EVEREST II S
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
49 ACCEPTED 2021-06-05 12:03:58
2021-05-31 19:45:12
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 11/CC4/CC4
  • 1x 29/CC5/CC5
48 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:12
2021-05-31 19:44:38
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 11/CC4/CC4
  • 1x 29/CC5/CC5
47 ACCEPTED 2021-06-01 09:59:05
2021-05-31 19:43:36
Julia Nowak SOUL
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 8/N4/N4
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
46 ACCEPTED 2021-06-01 09:58:59
2021-05-31 19:42:37
Marta Waszka ALGO
  • 2x 9/C1/C1
  • 2x 26/C2/C2
45 ACCEPTED 2021-06-04 12:38:17
2021-05-31 10:06:35
Natalia Dybowska SCUDERIO
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
44 ACCEPTED 2021-06-02 08:54:57
2021-05-30 21:55:17
Natalia Wisiałkowska DANDY’S BLUE DIAMOND EC
  • 2x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
43 ACCEPTED 2021-05-31 12:09:57
2021-05-30 20:15:38
Katarzyna Kubis FLESZ
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
42 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:01
2021-05-30 14:12:34
Karolina Szymaniak BLACK CASINO
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
41 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:06
2021-05-30 10:33:20
Katarzyna Sabitov MOMBASA
  • 2x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
40 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:22
2021-05-29 22:32:54
Aleksandra Bończak BLACK CASINO
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
39 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:28
2021-05-29 21:28:11
Justyna Niderla-Bielińska RAMZES
  • 2x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
38 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:34
2021-05-29 13:37:34
Marta Stawowczyk HAWANA
  • 2x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
37 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:42
2021-05-29 13:12:31
Konrad Wożniak CORRLANDO-CATANI
  • 1x 26/C2/C2
36 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:50
2021-05-29 13:10:09
Aleksandra Gruszka M-CAS-AS
  • 1x 10/CC2/CC2
35 ACCEPTED 2021-05-31 12:10:55
2021-05-29 10:31:59
Alicja Marcinkiewicz LUZAK
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
34 ACCEPTED 2021-05-31 12:11:08
2021-05-29 07:19:22
Paulina Tomczak WINNER
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
33 ACCEPTED 2021-05-31 12:11:13
2021-05-29 07:18:15
Marzena Chentkowska LINDT
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
32 ACCEPTED 2021-05-31 12:11:19
2021-05-28 22:26:03
Pola Guerquin-Koryzma SAYARA
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
31 ACCEPTED 2021-05-31 12:11:26
2021-05-28 22:13:54
Pola Guerquin-Koryzma MILKY WAY PP
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
30 ACCEPTED 2021-05-31 12:11:32
2021-05-28 22:08:47
Sonia Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/L1RK/L1RK ZT, ZR MTJ
  • 1x 19/L6RK/L6 RK ZR, ZT
29 ACCEPTED 2021-05-28 18:47:15
2021-05-26 20:26:38
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
28 ACCEPTED 2021-05-28 18:46:56
2021-05-26 17:48:28
Nataliya Leshchiy LEMIRAH-GONDA
  • 2x 14/5-L/elim do MPMK 5 latki
  • 2x 17/5-L/elim do MPMK 5 latki
27 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:35
2021-05-26 14:33:18
Aleksandra Piątkowska MIGUEL PP
  • 2x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 2x 20/L4/L4 ZT, ZR
26 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:26
2021-05-26 10:43:45
Julia Moczak LUDOVIK
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
25 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:19
2021-05-26 10:33:22
Weronika Krysztofiak FREDI
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
24 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:16
2021-05-26 10:32:17
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 8/N4/N4
  • 1x 25/N5/N5
23 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:09
2021-05-25 23:24:10
Zofia Stachnik MAFIA P
  • 2x 9/C1/C1
  • 2x 26/C2/C2
22 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:04
2021-05-25 22:44:45
Barbara Rynkowska KELPIE
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
21 ACCEPTED 2021-05-26 14:52:00
2021-05-25 22:32:28
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 2x 9/C1/C1
  • 2x 26/C2/C2
20 ACCEPTED 2021-05-26 14:51:48
2021-05-25 21:39:43
Agata Dylewska SUNDAY MORNING
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
19 ACCEPTED 2021-05-25 21:38:03
2021-05-25 17:26:16
Maja Tomaszewska ROYCE
  • 1x 8/N4/N4
  • 1x 25/N5/N5
18 ACCEPTED 2021-05-25 21:37:58
2021-05-25 17:17:33
Weronika Usiądek MR. DESPO
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 26/C2/C2
17 ACCEPTED 2021-05-25 21:37:53
2021-05-25 17:15:53
Joanna Stefańska ANCONA
  • 1x 2/L1RK/L1RK ZT, ZR MTJ
  • 1x 19/L6RK/L6 RK ZR, ZT
16 ACCEPTED 2021-05-25 21:37:41
2021-05-25 17:13:53
Olga Jacek DAISY
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
15 ACCEPTED 2021-05-25 21:37:34
2021-05-25 17:12:39
Olga Jacek ARES
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
14 ACCEPTED 2021-05-28 18:46:51
2021-05-25 17:10:59
Ivette Czok ELDOM
  • 1x 6/P3/P3 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
13 ACCEPTED 2021-06-07 07:28:31
2021-05-25 17:10:00
Ivette Czok TICET
  • 1x 7/N2/N2
  • 1x 24/N3/N3
12 ACCEPTED 2021-05-25 21:37:14
2021-05-25 17:08:23
Weronika Lewandowska BOSS
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
11 ACCEPTED 2021-05-25 21:36:59
2021-05-25 17:07:15
Ivette Czok LUCKY LOOK
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
10 ACCEPTED 2021-05-25 21:36:53
2021-05-25 17:06:24
Dominika Kraśko MC GREGOR TC
  • 1x 13/4-L/elim do MPMK 4 latki
  • 2x 16/4-L/elim do MPMK 4 latki
9 ACCEPTED 2021-06-02 08:55:02
2021-05-25 15:43:13
Aleksandra Błach DAMA KIER
  • 2x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
  • 1x 22/P4/P4 ZT, ZR
8 ACCEPTED 2021-05-25 21:36:41
2021-05-25 15:20:21
Wiktoria Świerczewska KARAOKE
  • 1x 3/L3/L3 ZT, ZR MTJ
  • 1x 4/P1/P1 ZT, ZR
  • 1x 20/L4/L4 ZT, ZR
  • 1x 21/P2/P2 ZT, ZR
7 ACCEPTED 2021-05-25 21:36:34
2021-05-25 09:54:29
Marcin Woldański DAY DREAMER 9
  • 1x 10/CC2/CC2
6 ACCEPTED 2021-06-05 12:04:08
2021-05-25 08:21:07
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
5 ACCEPTED 2021-05-25 21:36:14
2021-05-25 08:20:43
Michał Kopczewski DON BELLAGIO
  • 2x 9/C1/C1
  • 1x 26/C2/C2
4 ACCEPTED 2021-05-25 08:05:11
2021-05-25 00:26:13
Aleksandra Piątkowska NEWTON PP
  • 2x 14/5-L/elim do MPMK 5 latki
  • 2x 17/5-L/elim do MPMK 5 latki
3 ACCEPTED 2021-06-02 08:55:08
2021-05-24 20:58:48
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 2x 7/N2/N2
  • 2x 24/N3/N3
2 ACCEPTED 2021-05-24 21:40:26
2021-05-24 20:21:23
Marta Biniek NERRADO
  • 2x 9/C1/C1
  • 2x 26/C2/C2
1 ACCEPTED 2021-05-24 11:40:22
2021-05-23 14:00:36
Pola Czerwińska ARMONA FIDER
  • 1x 5/D2/D2, ZR
  • 1x 23/D3/D3 , ZR
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
2. Bebłot Daria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O063737
3. Biniek Marta Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
O024066
4. Błach Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O027301
5. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O031875
6. Bończak Aleksandra Stajnia Wilanów
2004 (J.)
brak
7. Bujalska Natalia JKS Equita
2004 (J.)
O041040
8. Bylica Anna KJ Szumawa Bobrowiec
S
O035832
9. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
10. Chodźko Malina -
2009 (JM.)
O059844
11. Chrzanowska J'02 Kinga KJ Ostoja Kończynka
2002 (MJ.)
O062840
12. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
13. Czok Ivette KS Centurion
2006 (JM.)
O040263
14. Dybowska Natalia Virako Olimpia
S
O052765
15. Dylewska Agata Varsovia Dressage Club
S
O007010
16. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
17. Gawron Hanna nz
2010 (Mł.)
O055634
18. Goljat Amelia Stow. Golden Horse
2004 (J.)
O059787
19. Gruszka Aleksandra Skj Sewan
S
O023452
20. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
21. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
O055764
22. Guerquin-Koryzma Sonia BPK
2011 (Mł.)
O062536
23. Hołodiuk Konrad Klub Jeździecki GRONOSTAJNIA
S
O012238
24. Jacek Olga KS Centurion
S
000
25. Jedziniak Bogna Klub Jeździecki Plejada
2005 (J.)
O058190
26. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046547
27. Karczmarczuk Alicja SS Golden Horse
S
O014505
28. Kilian Aleksandra KJ ostoja kończynka
S
O021111
29. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (JM.)
O043764
30. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
31. Kołkowicz Małgorzata KJ Gabon Walewice
S
O020947
32. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
33. Koprowska Zuzanna JKS u Robsonów
2017 (Mł.)
Brak
34. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
35. Krysztofiak Weronika SKJ Golden Dream
2004 (J.)
brak
36. Kubis Katarzyna SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA
S
O052008
37. Kuchta Monika bpk MAZ
S
O021321
38. Kuśmirek Antonina Klub Jeździecki Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
39. Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion
S
O023028
40. Lewandowska Weronika KS Centurion
2005 (J.)
000
41. Łosowska Anna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
Brak
42. Mańk Monika KU AZS PW
S
O007243
43. Marcinkiewicz Alicja Stajnia Chojnów
S
Brak
44. Michaś Anna KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O043951
45. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
O054739
46. Moczak Julia KJ Lider Radzionków
S
O004795
47. Niderla-Bielińska Justyna BPK
S
O062984
48. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
49. Nowak Julia KS AZS AWF WARSZAWA
2003 (J.)
O040143
50. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
51. Ochman Zofia skj sewan
2008 (JM.)
brak
52. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
53. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
54. Praga J'02 Julia JKS Equita Świętochów
2002 (MJ.)
O035142
55. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O039639
56. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
57. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
58. Shibneva Evgeniya Podkowa leśna
2020 (Mł.)
O059312
59. Sławek Lena KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O060434
60. Stachnik Zofia Largo sp. z.o.o.
2000 (MJ.)
O027150
61. Stawowczyk Marta brak
2003 (J.)
O063294
62. Stefańska Joanna Klub Sportowy Centurion
2007 (JM.)
brak
63. Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
Brak
64. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
65. Szkuta M'09 Maja nz
2009 (JM.)
O053358
66. Szymaniak Karolina Stajnia Wilanów
Brak
67. Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy
S
O019596
68. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
69. Tomczak Karolina -
S
Brak
70. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
71. Tomczak Paulina KJ Welt
S
O003849
72. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
73. Usiądek Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
O043579
74. Walczak Marta SKJ Golden Dream
2010 (Mł.)
brak
75. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
S
O032552
76. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
77. Wożniak Konrad skj sewan
2000 (MJ.)
O031811
78. Woźnica Muśnicka Joanna Klub jezdziecki Dworek
2005 (J.)
0062053
79. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

64

ALGO SP POL 2006 wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305 616999600322206
2.

89

AMADEUSZ SP POL 1998 wałach gniada/171 F: Renier
M: Arabella
K004457 DE 339568
3.

104

AMBROZJO SP POL 2012 wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva sp Calderon old
K026015 616009661124812
4.

37

ANCONA Polski Koń Szlachetny POL 2009 klacz skarogniada/mk:159 F: Santos
M: Anja
brak 616009610189009
5.

35

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
K022035
6.

26

ARMONA FIDER SP (HANN) POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Fidertanz
M: Armona/Argentinus
K025029 616009530279512
7.

24

BAZYL MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach siwa/170 F: Brodway
M: Bella
K012315 006580334508
8.

73

BETOVEN Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Rob Roy
M: Belle Lady
K023045 616098100029896
9.

50

BLACK CASINO OLDENBURG POL 10.04.2010 wałach kara/175 F: Christ
M: Fiona
Brak DE 433330725910
10.

53

BLACK CASINO OLDENBURG POL 2010 wałach kara/175 F: Christ
M: Fiona
brak DE433330725910
11.

44

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
12.

34

BOSS OLDENBURG GER 2016 wałach gniada/165 F: Beniro/Bretton Woods
M: Fideria
Brak DE433332102016
13.

23

BRIDGET JONES HANOWERSKA POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Bon Coeur HAN
M: Shalina han. San Amour old.
K025165 DE43131108316
14.

93

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
15.

79

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
K009028 DE421000007804
16.

1

CHABLIS M OLDENBURG POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: Charmeur KWPN
M: Roswitha west Ron William old.
K029791 DE 433330439216
17.

56

CORRLANDO-CATANI HAN. GER 2009 wałach gniada/174 F: NN
M: NN
brak DE 005468
18.

103

CZANTIS SP POL 2016 wałach ciemnogniada/163 F: Solaris
M: Czantoria
Brak Brak
19.

36

DAISY OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/165 F: Dr Doolittle
M: Lou Lou
brak 433330321612
20.

6

DAMA KIER SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Nabucho du Serein
M: Dama Pik
K021351 12663
21.

19

DANDY’S BLUE DIAMOND EC Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach cremello/kuc:148 F: Biebosschen Dandy Lion
M: Golden Gini
123456 AES050717
22.

106

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada/x F: Huzar
M: Delia
K024454 616006630031911
23.

30

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Divita II / Don Frederico
K027303 DE 473730240614
24.

16

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
25.

86

DOLLY KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:kuc:13 F: Ducat DR
M: nn
K026268 DE434340372304
26.

29

DON BELLAGIO WESTFALSKA GER 2011 Wałach kasztanowata F: Balesteros
M: Davina
brk
27.

17

DORUS TYP KUC POL 2006 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 616999661510006
28.

63

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
29.

99

DYPLOMATA SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Deportacja
K029414 616009600059515
30.

66

EL MARIACHI NN POL 2000 wałach ciemnogniada/162 F: nn
M: nn
Brak 10540
31.

9

ELDOM PONY POL 2007 wałach gniada/kuc:146 F: Thorneyside Gemini
M: Miranda
brak 528008110032611
32.

107

ELURIDA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Day Dream II S
M: Ethel
K010749 616009530061706
33.

78

ENEJ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/166 F: Izopren
M: Estrada
brak 616007610039114
34.

109

ESPLANADA SP POL 2012 mare grey/171 F: Cormint
M: Vermint
K022008 DE421000509112
35.

67

EVEREST II S SP POL 2007 Wałach kara/182 F: Grando
M: Ewa
Brak 12549
36.

15

FANCY BOY HANOWERSKA GER 2016 wałach kara/166 F: Finest
M: Dijala
Brak DE 431316743516
37.

75

FENIKS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: La Voltaire
M: Foppa
K020107 616009530084310
38.

69

FIORENTE HAN POL 2017 ogier ciemnogniada/168 F: Finest
M: Frieda B
LKPZJ/12409/21 DE431310150317
39.

77

FIRST IMPRESSION HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Wega
brak DE431317306016
40.

49

FLESZ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: ŁYK SZAMPANA
M: FOKA
K026470 POL006550017306
41.

20

FRANS N KWPN NED 2010 wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905 528003201011531
42.

108

FREDERIQUS G OLDENBURG POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Furstenball, old.
M: Queen of Poland, han./Quaterback, DSP.
K028214 De 433330713015
43.

45

FREDI SP POL 2014 wałach ciemnogniada/173 F: Klasyk
M: Fiona
K030344 6160096100357
44.

85

GOTHA G SP POL 2015 mare red dun/172 F: Bijou Be
M: Galla G
K030269 Brak
45.

84

GRANDO V SP POL 2012 wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
K027088 616 009 66 08944 12
46.

91

HARLEY ZOF MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
K012777 POL006590115107
47.

55

HAWANA TYP SZLACHETNY POL brak klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K031216 999660174297
48.

97

IDEAL UKRAIŃSKA UKR 2013 wałach skarogniada/170 F: Akkora
M: Izouchina
Bram Brak
49.

95

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
K024306
50.

96

JERRO KWPN POL 2005 wałach gniada/167 F: Jazz
M: Petra
Brak 528003
51.

31

KARAOKE - POL 2010 mare bay/170 F: Kałkan
M: Trawiata
KO28086 616999580672910
52.

42

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz skarogniada/mk:141 F: Asumpt / Veritas 6
M: Kyniska / Top Ewita
K023088 616013580177810
53.

80

KOKOSCHKARISKA D&E KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/163 F: Governor KWPN
M: Evariska KWPN Zhivago KWPN
K029724 528003201505193
54.

81

KORSYKA GH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/170 F: Quvee Prestige
M: Koriana
brak A0022339S
55.

88

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
56.

70

LA MUSICA OLDENBURSKA POL 2017 klacz kasztanowata/183 F: Le Vivaldi
M: Hauptstutbuch Donna
brak DE 433332232417
57.

102

LEGERETE 2 OLDENBURG POL 2007 klacz kasztanowata/170 F: Licotus
M: Flamenco of love
K027100 DE433331009307
58.

48

LEMIRAH-GONDA KWPN NED 2016 klacz ciemnokasztanowata/176 F: Krack C
M: Emirah-Gonda/Sir Oldenburg
brak 528003201609025
59.

60

LINDT HAN POL 2014 ogier gniada/170 F: Livaldon han
M: Wanda han/ Worldly han.
K027996 Brak
60.

33

LUCKY LOOK HANN POL 2016 wałach siwa/166 F: Libertad
M: White Rose
brak DE431310437916
61.

46

LUDOVIK LATVIJAS LAT 2012 wałach skarogniada/175 F: Liverpul
M: Visluga
brak 428001000001564
62.

58

LUZAK ŚLĄSKA POL 2011 wałach kara/- F: Cypr
M: Luta
brak 982000167707363
63.

57

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
K028405 616009680079211
64.

43

MAFIA P SP POL 2011 klacz kara/175 F: Ron Wiliam / Rohdiamant
M: Madera - P / Saracen
K020100 616009670019311
65.

92

MARAKESZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Arcygraf
M: Maracana
K029109 616009520077216
66.

32

MC GREGOR TC KWPN NED 2017 ogier gniada/172 F: High Five U.S. / Charmeur
M: Roseanne / Glamourdale
brak 528003201708731
67.

101

MERKURY MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach skarogniada/160 F: Safian
M: Murcja
K019378 006660932402
68.

47

MIGUEL PP Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach kasztanowata/149 F: Fs Mr. Right
M: Diuna PP
Brak DE434340806416
69.

62

MILKY WAY PP Deutsches Reitpony POL 2015 gelding chestnut/kuc:146 F: FS Mr. Right
M: Decima
K031697 DE 434340256415
70.

51

MOMBASA KWPN NED 2017 wałach kara/166 F: Dark pleasure
M: Umtali
Brak 52801040127
71.

38

MR. DESPO HANOWERSKA POL 2013 ogier kara/171 F: Desperando
M: po Royal Dance
brak DE431316791713
72.

72

MURANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kara/168 F: Barros
M: Malezja
K026897 616009610023715
73.

52

MYNOVA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Impression
M: Ulinda
Brak 52801047225
74.

27

NERRADO HOLSZTYŃSKA GER 2006 wałach inna/167 F: Nekton
M: Patrizia II
K010094 DE421000132506
75.

28

NEWTON PP HANOWERSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Negro
M: Brendy o
Brak DE431316896916
76.

110

OSSIS V F:
M:
77.

98

POBEDIT UKRAIŃSKA UKR 2011 wałach kasztanowata/166 F: Bursz
M: Prejsi
Brak UA440001059
78.

82

POLAŃCZYK SP POL 2009 wałach gniada/157 F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
K022368 616009661639209
79.

41

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
80.

54

RAMZES TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach siwa/170 F: nn
M: nn
K025417 616 999 64 00516 10
81.

21

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395 Pol 999600406808
82.

4

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
K024514
83.

105

RINUS FRYZYJSKA POL 2013 ogier kara/170 F: Sipke 450
M: Aukje Boukje
K024285 276004201300998
84.

83

ROCKY OS GER 2014 wałach gniada/170 F: Rockefeller
M: Wioletta
K028302 DE533330558314
85.

39

ROYCE HOL GER 2010 wałach siwa/172 F: Corrado I
M: Ronja
K028138 DE421000246010
86.

94

SANTANO HANOWERSKA POL 2007 Wałach kara/165 F: Sinatra-Song
M: Weltina
K030770 brak
87.

61

SAYARA HANOWERSKA POL 2010 klacz kara/172 F: Stedinger
M: Dijala
K027334 DE431310396510
88.

18

SCUDERIO HANNOVER GER 2014 wałach kara/180 F: Scuderia
M: Delayla
K029449 DE 431310353014
89.

71

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada/* F: Rammstein hol.
M: Skaja old. / Danone han.
K023050 616009580256113
90.

2

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 gelding bay/kuc:kuc:14 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
K024087 528017201100174
91.

65

SOUL KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Sonia
K028699 616013670113912
92.

40

SUNDAY MORNING HANN. GER 2006 Wałach gniada/171 F: Sir Donnerhal
M: Londondery
K029232
93.

8

TICET KUC POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bolero
M: Totu
brak 616013680092109
94.

100

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
K017249 6160096602953
95.

25

TORNADO KUC WALIJSKI POL 1998 wałach kara/kuc:110 F: Nn
M: Nn
K004730 616999660018298
96.

87

VEXI D Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2002 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Benetton
M: Vidi D
K007308 DE434340139602
97.

90

WAN DER KONING STAR II HAN POL 2000 wałach kasztanowata/164 F: NN
M: NN
brak pol, 009 66 07334 00
98.

76

WEREDUS TRAK POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Cargo
M: Wamba/Ignac
K027508 616003010089715
99.

59

WINNER SP POL 20015 ogier gniada/170 F: Weltstein
M: Winona II
Brak Brak
100.

68

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:mk:150 F: Wildbach-B
M: Cyrill
K030839 18067/38000200BZ28287
101.

74

ZIPPO LA VIE KWPN POL 2004 wałach gniada/163 F: Karandasj
M: Freixenett
K009657 P:5280030404801
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
WEREDUS (76)
2021-06-12
3
2021-06-13
1
Bebłot Daria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
RINUS (105)
2021-06-12
3
2021-06-13
3
Biniek Marta
Jeździecki Klub Sportowy Salio
NERRADO (27)
2021-06-12
7
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
5
Błach Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
12
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
OSSIS V (110)
2021-06-12
3
2021-06-13
5
Bończak Aleksandra
Stajnia Wilanów
2021-06-12
13
Bujalska Natalia
JKS Equita
2021-06-12
3
2021-06-13
4
Bylica Anna
KJ Szumawa Bobrowiec
FENIKS (75)
2021-06-12
4
2021-06-13
4
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
LINDT (60)
2021-06-12
6
2021-06-13
Chodźko Malina
-
TORNADO (25)
2021-06-12
2021-06-12
5
2021-06-13
1
2021-06-13
Chrzanowska J'02 Kinga
KJ Ostoja Kończynka
BAZYL (24)
2021-06-12
6
2021-06-12
2021-06-13
10
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Czerwińska Pola
KS Centurion
2021-06-12
2
2021-06-13
2
Czok Ivette
KS Centurion
TICET (8)
2021-06-12
1
2021-06-13
1
ELDOM (9)
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-12
3
2021-06-13
1
2021-06-12
6
2021-06-13
1
Dybowska Natalia
Virako Olimpia
2021-06-13
9
2021-06-13
Dylewska Agata
Varsovia Dressage Club
2021-06-12
4
2021-06-13
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (20)
2021-06-12
3
2021-06-13
2021-06-12
2
2021-06-13
1
Gawron Hanna
nz
BETOVEN (73)
2021-06-12
2
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
1
2021-06-13
3
2021-06-13
Goljat Amelia
Stow. Golden Horse
2021-06-12
6
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-12
Gruszka Aleksandra
Skj Sewan
2021-06-12
3
2021-06-13
1
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (71)
2021-06-12
1
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
SAYARA (61)
2021-06-12
2
2021-06-13
7
2021-06-12
2021-06-13
Guerquin-Koryzma Sonia
BPK
2021-06-12
1
2021-06-13
2
Hołodiuk Konrad
Klub Jeździecki GRONOSTAJNIA
2021-06-12
2021-06-12
5
2021-06-13
3
2021-06-13
2
2021-06-12
3
Jacek Olga
KS Centurion
ARES (35)
2021-06-12
2021-06-13
DAISY (36)
2021-06-12
5
2021-06-13
6
Jedziniak Bogna
Klub Jeździecki Plejada
2021-06-12
2
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2021-06-12
2
2021-06-13
1
Karczmarczuk Alicja
SS Golden Horse
MURANO (72)
2021-06-12
2
2021-06-13
2
2021-06-12
2021-06-13
Kilian Aleksandra
KJ ostoja kończynka
2021-06-12
4
2021-06-13
3
2021-06-12
2021-06-13
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2021-06-12
1
2021-06-13
1
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
JERRO (96)
2021-06-12
9
Kołkowicz Małgorzata
KJ Gabon Walewice
ELURIDA (107)
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-13
Kopczewski Michał
KJ Plejada
RICI-G (4)
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-12
Koprowska Zuzanna
JKS u Robsonów
GOTHA G (85)
2021-06-12
4
2021-06-13
6
Kraśko Dominika
KS Centurion
2021-06-12
1
2021-06-13
2021-06-13
Krysztofiak Weronika
SKJ Golden Dream
FREDI (45)
2021-06-12
9
2021-06-13
13
2021-06-12
2021-06-13
Kubis Katarzyna
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI VIRAKO-OLIMPIA
FLESZ (49)
2021-06-12
10
2021-06-12
5
2021-06-13
8
2021-06-13
4
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Kuchta Monika
bpk MAZ
DAVANTI (106)
2021-06-13
Kuśmirek Antonina
Klub Jeździecki Malowany Koń
DORUS (17)
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-13
Leshchiy Nataliya
Klub Sportowy Centurion
2021-06-12
2021-06-12
4
2021-06-13
1
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-12
2
2021-06-13
1
2021-06-13
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-13
1
2021-06-13
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Lewandowska Weronika
KS Centurion
BOSS (34)
2021-06-12
2021-06-13
Łosowska Anna
Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
2021-06-13
11
2021-06-13
Mańk Monika
KU AZS PW
2021-06-12
2021-06-12
Marcinkiewicz Alicja
Stajnia Chojnów
LUZAK (58)
2021-06-12
7
2021-06-12
6
2021-06-13
4
2021-06-13
11
2021-06-12
2021-06-13
Michaś Anna
KJ Golden Dream
2021-06-12
2
2021-06-13
3
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
SANTANO (94)
2021-06-13
3
2021-06-13
6
2021-06-13
Moczak Julia
KJ Lider Radzionków
LUDOVIK (46)
2021-06-12
2021-06-13
Niderla-Bielińska Justyna
BPK
RAMZES (54)
2021-06-12
9
2021-06-12
2021-06-13
12
2021-06-13
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2021-06-12
12
2021-06-12
4
2021-06-13
5
2021-06-13
5
2021-06-12
2021-06-13
Nowak Julia
KS AZS AWF WARSZAWA
SOUL (65)
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
1
2021-06-12
2
2021-06-13
1
2021-06-13
2
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (88)
2021-06-13
9
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2021-06-12
6
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
8
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2021-06-13
2021-06-12
3
2021-06-12
2021-06-13
ESPLANADA (109)
2021-06-12
1
2021-06-13
Praga J'02 Julia
JKS Equita Świętochów
2021-06-12
10
2021-06-13
9
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (95)
2021-06-13
2
2021-06-13
4
2021-06-13
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
KELPIE (42)
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
10
2021-06-13
MOMBASA (51)
2021-06-12
5
2021-06-12
2021-06-13
3
2021-06-13
Shibneva Evgeniya
Podkowa leśna
POBEDIT (98)
2021-06-12
14
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-12
13
2021-06-13
6
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-13
Sławek Lena
KJ Golden Dream
DOLLY (86)
2021-06-12
3
Stachnik Zofia
Largo sp. z.o.o.
MAFIA P (43)
2021-06-12
8
2021-06-12
2021-06-13
3
2021-06-13
Stawowczyk Marta
brak
HAWANA (55)
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
8
2021-06-13
Stefańska Joanna
Klub Sportowy Centurion
ANCONA (37)
2021-06-12
6
2021-06-13
3
Świerczewska Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
KARAOKE (31)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
2
2021-06-13
4
2021-06-12
2021-06-13
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (100)
2021-06-12
3
Szkuta M'09 Maja
nz
MERKURY (101)
2021-06-12
5
2021-06-13
2
Szymaniak Karolina
Stajnia Wilanów
2021-06-12
3
2021-06-13
1
2021-06-12
2021-06-13
Tomaszewska Maja
KJ Welt Opypy
ROYCE (39)
2021-06-12
1
2021-06-13
5
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
CZANTIS (103)
2021-06-12
2
AMBROZJO (104)
2021-06-12
1
Tomczak Karolina
-
ROCKY (83)
2021-06-12
12
2021-06-12
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
WINNER (59)
2021-06-12
6
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-13
Tomczak Paulina
KJ Welt
2021-06-12
4
2021-06-12
2
2021-06-13
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2021-06-12
2
IDEAL (97)
2021-06-12
12
Usiądek Weronika
KS Centurion
2021-06-12
5
2021-06-13
2
2021-06-12
Walczak Marta
SKJ Golden Dream
VEXI D (87)
2021-06-12
4
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (64)
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
8
2021-06-13
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2021-06-12
2
Wożniak Konrad
skj sewan
2021-06-13
7
Woźnica Muśnicka Joanna
Klub jezdziecki Dworek
2021-06-13
7
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (93)
2021-06-13
3
2021-06-13

Number of Riders: 79

Number of Horses: 101

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl