Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:58:22
2020-07-20 14:58:22
Amelia Kupczyk ORIESKA
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:24
2020-07-20 11:53:06
Amelia Wodzicka J'03 DACOSSE M
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:50:42
2020-07-20 08:36:34
Victoria Glomb SELAVI
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:51:16
2020-07-20 02:49:38
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:19:46
2020-07-19 12:46:23
Jerzy Lipkowski JAK CHEF
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:19:51
2020-07-19 07:14:30
Szymon Nachotko BONHEUR-WM
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:19:53
2020-07-19 07:13:14
Szymon Nachotko BANDEROLA P
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:39:41
2020-07-17 22:26:38
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:40:03
2020-07-17 22:26:17
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:40:28
2020-07-17 22:25:51
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:40:50
2020-07-17 22:25:23
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:41:29
2020-07-17 22:24:44
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:41:58
2020-07-17 22:24:21
Katarzyna Kokowska AVATAR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:14
2020-07-17 19:41:53
Daria Komosa AZTEC
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:20
2020-07-16 18:12:52
Weronika Krzecka M'07 JUNIOR
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:23
2020-07-16 16:43:35
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:25
2020-07-16 08:41:37
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:27
2020-07-16 08:41:18
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:29
2020-07-16 01:11:29
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:32
2020-07-15 22:23:28
Weronika Wilczak EMIR
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:35
2020-07-15 21:16:18
Ewelina Falkowska Jm'05 JUSIS
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:37
2020-07-15 18:02:30
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:39
2020-07-15 16:05:23
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:40
2020-07-15 13:12:02
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:42
2020-07-15 09:34:20
Dorota Winograd HEKTOR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:34
2020-07-15 05:34:27
Michał Hycki SAFRAN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:39
2020-07-14 23:11:34
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:41
2020-07-14 22:57:08
Artur Społowicz JURIA
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:45
2020-07-14 21:54:11
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:47
2020-07-14 20:54:44
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:49
2020-07-14 13:12:01
Maria Gil BOLONIA
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:03
2020-07-14 11:50:13
Ksawery Śniegucki GOLDINA OF CHIN
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:05
2020-07-14 11:35:58
Weronika Wiśniewska LUCKY STAR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 10:47:16
2020-07-14 11:07:41
Paweł Warszawski UNIQUE STORY
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:11
2020-07-14 11:07:11
Paweł Warszawski SKYLIGHT
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:14
2020-07-14 11:06:39
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:20
2020-07-14 11:06:09
Paweł Warszawski HATTERIA II
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:24
2020-07-14 11:03:21
Paweł Warszawski ARION
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:28
2020-07-14 09:46:07
Jan Mossakowski DWARL
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 10:41:16
2020-07-14 09:45:31
Jan Mossakowski JUDA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:33
2020-07-14 09:44:42
Jan Mossakowski LASCAR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:33:36
2020-07-14 08:54:30
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:08:58
2020-07-13 23:39:17
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 10:35:26
2020-07-13 23:09:58
Jolantha Kreuzinger-Janik SHARAN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:02
2020-07-13 23:08:01
Paweł Spisak CARLITOS INGOMERA
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:06
2020-07-13 23:03:22
Paweł Spisak EMPORIO
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:09
2020-07-13 23:02:56
Paweł Spisak BON TON
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:12
2020-07-13 23:02:07
Wiktoria Spisak DONNA SUMMER
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:15
2020-07-13 23:01:26
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:17:17
2020-07-13 21:03:23
Mariusz Kleniuk ROSSINI
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:17:39
2020-07-13 21:02:04
Mariusz Kleniuk CARMEN MG
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 10:37:56
2020-07-13 20:14:04
Dominika Mierlak MARKIZA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:29
2020-07-13 19:35:34
Laura Gillmaier KORSYKA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:41
2020-07-13 11:47:10
Aleksandra Chmielińska HUZAR
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:38
2020-07-13 11:46:49
Aleksandra Chmielińska RED HOT CHILI PEPPER M
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:11:54
2020-07-13 11:18:16
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:36
2020-07-13 09:45:54
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:34
2020-07-13 09:45:27
Artur Społowicz DOLFUS
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:33
2020-07-13 09:44:41
Artur Społowicz WYBIEG
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:33
2020-07-13 09:44:12
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:30
2020-07-13 09:43:26
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:30
2020-07-12 23:23:10
Oliwia Paździora QUINTUS JUNIOR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:28
2020-07-12 20:21:02
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:27
2020-07-12 20:20:49
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:36:25
2020-07-12 20:20:19
Victoria Glomb HEINEKEN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:55:35
2020-07-12 19:09:54
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 08:49:01
2020-07-12 15:31:24
Katja Gontowiuk LUCKY DEVIL
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:55:48
2020-07-12 15:29:33
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:55:50
2020-07-12 13:18:18
Dominika Mączyńska JEDWABNY PYŁ
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:55:53
2020-07-11 18:07:18
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:55:56
2020-07-11 14:42:24
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:55:59
2020-07-11 11:08:29
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:56:02
2020-07-11 07:51:57
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:56:05
2020-07-10 19:47:28
Anna Krukowska HARRISTOWN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:56:07
2020-07-10 19:46:43
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:56:10
2020-07-10 17:41:26
Iga Szostak MILANO
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:11:18
2020-07-10 12:52:46
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:42
2020-07-09 21:42:19
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 12:12:06
2020-07-09 21:39:48
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:20:44
2020-07-09 21:39:28
Emilia Hosa COMTA
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 09:09:56
2020-07-09 18:56:56
Kamila Kućko RIO'S ROMEO
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:53
2020-07-09 18:56:41
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:56
2020-07-09 12:46:49
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:19:51
2020-07-08 20:40:14
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:02
2020-07-08 20:39:45
Jakub Wiraszka CORNERRO
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:56:13
2020-07-08 20:39:02
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:08
2020-07-08 20:38:23
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:11
2020-07-08 20:24:10
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:14
2020-07-08 19:37:24
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:17
2020-07-08 19:37:08
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:20
2020-07-08 16:28:05
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:22
2020-07-08 10:48:05
Witold Nowakowski DEDUKCJA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:07:25
2020-07-08 10:47:13
Witold Nowakowski SYMETRION
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:40:04
2020-07-08 07:56:35
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:45:55
2020-07-08 07:55:56
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:40:08
2020-07-07 12:02:15
Agata Kurek AMBROZIO J
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:40:10
2020-07-07 12:01:26
Mateusz Kiempa ABIGAIL
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:09:32
2020-07-06 12:25:33
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:37:21
2020-07-06 12:24:41
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:37:23
2020-07-06 08:46:20
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:36:54
2020-07-05 12:28:14
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:36:56
2020-07-05 12:27:44
Hanna Sergiel INEZA "W"
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:20:01
2020-07-05 12:27:16
Joanna Skibińska IPANEMA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:36:59
2020-07-05 12:26:43
Julia Kondracka GRECJA
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:37:00
2020-07-05 12:26:19
Helena Gibowska JANTAR
  • 1x 1/90/CNC 90 - Arena B
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:20:22
2020-07-02 20:56:06
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:33:13
2020-07-01 22:43:39
Krzysztof Zareba CZINGIS
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:56:17
2020-06-27 16:56:39
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:30:09
2020-06-27 09:49:58
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 21:10:29
2020-06-26 23:52:15
Ewa Schweitzer Wojcieszek WATERLOO
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:33:34
2020-06-26 11:03:16
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:14:21
2020-06-25 18:23:00
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 2/100/CNC 100 - Arena B
  • 1x 3/1*/CNC 1* - - Arena A
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:14:23
2020-06-25 18:21:07
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x 4/2*/CNC 2* - Arena A
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Borkowska Zuzanna UKJ Petrico Pony Karino
2005 (JM.)
O037996
2. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (MJ.)
O030592
3. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
4. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000 (MJ.)
O022289
5. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
6. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
7. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
O039091
8. Gibowska Helena Klub Sportowy Centaurus
2004 (J.)
O042806
9. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
10. Gillmaier Laura KS Gillmaier
2007 (JM.)
0050580
11. Glomb Victoria KJ JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O026511
10196979
12. Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2001 (MJ.)
O035171
13. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
14. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
15. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
16. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
17. Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
S
O007043
18. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
19. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
20. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
21. Kołek Magdalena LKJ HIPPOLOGIA
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
22. Komosa Daria KJ Polonez Damnica
2004 (J.)
O050629
23. Kondracka Julia Klub Sportowy Centaurus
2003 (J.)
O043059
24. Kreuzinger-Janik Jolantha St. J Baborówko
S
O055012
25. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (J.)
O040284
26. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
27. Krzecka Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2007 (JM.)
O045684
28. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
29. Kućko Kamila Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O056601
30. Kupczyk Amelia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2004 (J.)
O036435
31. Kurek Agata SCSJ Coval Pogórze
1999 (MJ.)
O023953
32. Kurzyńska Lena JKS Dako-Galant
2005 (JM.)
O043680
33. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
34. Lipkowski Jerzy KJ Polonez Damnica
S
O003673
35. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
36. Maciejewska Alicja KS Centaurus
2004 (J.)
O043182
37. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
38. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
39. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
40. Miarka Adam
41. Michalska Marianna KJ Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O051143
42. Mierlak Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O050872
43. Mikołajczak Weronika KJ Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
44. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
45. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
46. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
47. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
48. Niczyporuk Michał KJ Polonez
S
O003254
49. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
50. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
51. Pastuszek Patrycja LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
S
1920/20
52. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
53. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
54. Paździora Oliwia KS Gillmaier
2002 (J.)
O031639
55. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
56. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
57. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O037296
58. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
59. Rodź Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2005 (JM.)
O047927
60. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
61. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
62. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O047012
63. Skibińska Joanna Klub Sportowy Centaurus
S
O009423
64. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
65. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
66. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (MJ.)
O042322
67. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
68. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
69. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
70. Stępniak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O048988
71. Szostak Iga Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
O029098
72. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
73. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
74. Umerle Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O026576
75. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
76. Walczak Oliwia KJ Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O051349
77. Warmus Dominika Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
1999 (MJ.)
O033674
78. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
79. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
80. Wicenciak Aleksandra Racocki KJ
2003 (J.)
O040246
81. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
82. Wilczak Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O022236
83. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
84. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
85. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
86. Wodzicka J'03 Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
87. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O035505
88. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
89. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

ABIGAIL SP POL 2013 Klacz kara F: Eloyuent
M: Ambrozja
K025199
2.

112

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
3.

47

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
4.

43

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Ogier kara F: CZARCZAF
M: AMBROZJA
K012711
5.

94

ARION MAŁOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/174 F: Sentender
M: Andora/Dresk
K029383 616006580033416
6.

102

ARMIN DE MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
K024792 616007670038513
7.

26

AVATAR SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
Xx Pol
8.

108

AZTEC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
K008818 POL007600018604
9.

107

BANDEROLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/165 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
brak 616009670016115
10.

72

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
11.

104

BOLONIA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Lanvester L ex. Lansvester L
M: Babilonia
K028231 616009670038015
12.

83

BON TON WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Bolshoi
M: Bona Fide
K029436 616007610106213
13.

106

BONHEUR-WM DSP GER 2014 Wałach gniada/166 F: Czarownik
M: Buena-WM
Brak DE 455-8702781-14
14.

81

CARLITOS INGOMERA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Inwencja
1234 1234
15.

19

CARMEN MG Lietuvos Jojamieji LTU 2014 klacz gniada/165 F: Charzaj MG
M: Karmelita III MG
K029533 031531
16.

30

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola/Carinijo
K024140 DE42100505611
17.

53

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/170 F: Czarownik
M: Celebra
K026192 DE 4558702785
18.

41

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
19.

11

COMTA HAN. POL 2014 klacz gniada/- F: Comte
M: Suerte
K027554 brak DE431314406814
20.

28

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
21.

68

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
22.

49

CORNERRO POL wałach siwa F:
M:
23.

66

CRAFTY BUSINESS Pełna Krew Angielska IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
K023873
24.

120

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
25.

103

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
26.

34

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
27.

121

DACOSSE XX POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Dawony
K027927
28.

55

DEDUKCJA SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Landor
M: Dedykacja
616009610094616
29.

61

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
K025709 POL070000005112
30.

25

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
31.

73

DOLCE BIE MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
K025622 616006690058314
32.

75

DOLFUS MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey
M: Dolce Vita
K028443 616009690065415
33.

84

DONNA SUMMER XX POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Rhodesian winner
M: Donna Polonia
K021473 616POL12007859T
34.

116

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
K025794
35.

95

DWARL MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/159 F: Efekt
M: Dworzanka
- 616 006 59 01013 15
36.

114

EMIR MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa F: Drop
M: Emma
K023093
37.

82

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos old.
M: Eminencja m / Szał xxoo
K025729 123456787
38.

17

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
K019002 616009610116511
39.

40

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
40.

62

GIGOLO MAŁPOLSKA POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Davinci
M: Goldika
K026362 616006680002813
41.

64

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
42.

88

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Chin Champ
M: Naomi XXII
K026314 -
43.

123

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
K021734 POL009670148208
44.

117

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
45.

38

GRECJA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Coriano's Ass
M: Grenlandia
K028140 616009610074514
46.

46

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
47.

52

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Czarownik
M: Habanera
K026194 DE 455870277214
48.

65

HARRISTOWN Pełna Krew Angielska GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
K023872
49.

93

HATTERIA II M (AA) POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar m/ Jalienny
M: Hatta II m/ Grey m
K023985 616006580415613
50.

16

HEINEKEN Szlachetna Półkrew POL 09.0 Wałach kasztanowata/178 F: CARETINO K
M: HELISA
K028567 POL 009 68 00387 07
51.

118

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa/. F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
K018894 009640090307
52.

78

HUZAR MAŁOPOLSKA POL 2004 Ogier inna F: Jalienny
M: Huanita
K009116
53.

57

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
K019038 616007610114011
54.

124

INDISSIMO F:
M:
55.

37

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
11064
56.

7

IPANEMA Polski Koń Szlachetnej Polkrwi POL 2013 klacz siwa/170 F: Libretto
M: Iluzja
K025975 616009640050613
57.

113

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
58.

105

JAK CHEF MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Chef Supreme
M: Juka
K009464 10573
59.

39

JANTAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Markies V
M: Jeżyca
K027549 616009600164213
60.

60

JEDWABNY PYŁ POL F:
M:
61.

92

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello / Casall
M: Joda / Enjoy Plan
K027085 616009600259014
62.

96

JUDA MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Huzar
M: Judyta
K029826 616 006 59 10445 13
63.

109

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: Red Rock
M: Jawa
K021265 616 013 67 01219 09
64.

101

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
65.

115

JUSIS SP POL 2006 Klacz siwa/167cm F: Spartakus
M: Juta
K012573 Pol00966050006
66.

76

KLON SP POL 2010 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
67.

87

KORSYKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
K011594 POL013670043205 105EB05
68.

97

LASCAR M POL 2014 Ogier siwa F: Huzar m (AA)
M: Lotta m / Top Gun xo
K025996
69.

48

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
70.

63

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
71.

22

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
72.

15

LUCKY DEVIL WESTF POL 2015 klacz skarogniada/169 F: Dust Devil
M: Larenzia
brak 441410981025
73.

89

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
K018654 616009530005710
74.

14

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
75.

86

MARKIZA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/167 F: Cyborg
M: Marka
K012145 11794
76.

98

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
77.

67

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
78.

10

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
79.

23

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
80.

2

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
K025580 616009520042114
81.

50

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
82.

35

OLEANDER HOL RUS 2009 wałach ciemnogniada/177 F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
83.

29

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
K021561 616013640063911
84.

59

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo
M: Ordynka
K018002
85.

122

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: König Sobieski
M: Oriola
K010942 POL009640033807
86.

71

QUINTUS JUNIOR HOLST POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Quidam de Revel
M: Nanett I/Corofino I
K028633 DE421000141814
87.

58

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
K027362
88.

77

RED HOT CHILI PEPPER M WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada F: Vulkan L
M: Ramona
K026842
89.

54

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
90.

12

RIO'S ROMEO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Rio Grande XX
M: Up to date
K029728 DE441410575810
91.

24

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
92.

18

ROSSINI XX POL 2011 Gelding chestnut/168 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 616POL11007396T
93.

69

ROSSIR MAŁOPOLSKA POL 28.05.2013 Wałach kasztanowata/170 F: IRCHES
M: ROSITA
K025621 616006690058013 102UF12
94.

31

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K024557 616999682006912
95.

99

SAFRAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Tjungske
M: Semantyka
Brak 616009600060716
96.

32

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo
M: Silvios Linda
K019686 DE 418181540807
97.

79

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
98.

119

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 10.05.2009 wałach gniada/170 F: LANDOR
M: SEGOWIA
K016669 POL007520030709
99.

80

SHARAN Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/172 F: Barner / Caretino
M: Shisha / Real Diamond
K025415 616009640059014
100.

91

SKYLIGHT XX POL 2015 Ogier gniada/168 F: Massini
M: Skandia/Demon Club
K027695 -
101.

70

SOJUZ Szlachetna Półkrew POL 19.02.2003 Wałach gniada/175 F: ATYLLA
M: SOJA
K008098 POL 009 67 00131 03 102UF12
102.

111

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
103.

36

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
K024080 616009610116611
104.

100

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua
M: Skadena
K025161 616009540081811
105.

85

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
K011747
106.

56

SYMETRION SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Symetria / Czarownik
K029321 616009610029116
107.

42

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
K021310 616POL12007488T
108.

45

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
109.

21

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
K026455 xx
110.

9

UDINE SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
111.

90

UNIQUE STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 ogier gniada/168 F: Masini
M: Ułanka
K029497 -
112.

33

WATERLOO Szlachetna Półkrew POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: COROFINO A
M: WISŁA
K019447 616009640043711
113.

51

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
114.

110

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 Brak
115.

74

WYBIEG MŁP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Wygrana
K026940 616006690059714
Rider Club
Competition
Prize
Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
150
SUM:
150.00
Kiempa Mateusz SCSJ Coval Pogórze
450
SUM:
450.00
Rychlik Sylwia St. J Baborówko
350
SUM:
350.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
250
500
900
SUM:
1650.00
Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
700
SUM:
700.00
Warszawski Paweł St. J Baborówko
600
250
SUM:
850.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
350
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Borkowska Zuzanna
UKJ Petrico Pony Karino
GRACJA (117)
2020-07-25
8
2020-07-26
5
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
2020-07-25
31
2020-07-26
HUZAR (78)
2020-07-25
10
2020-07-26
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (30)
2020-07-25
2020-07-26
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
IWAN (113)
2020-07-25
8
2020-07-26
5
150
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
SAFARI (31)
2020-07-25
7
2020-07-26
10
2020-07-25
21
2020-07-26
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
JUSIS (115)
2020-07-25
30
2020-07-26
22
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (54)
2020-07-25
11
2020-07-26
9
Gibowska Helena
Klub Sportowy Centaurus
JANTAR (39)
2020-07-25
13
2020-07-26
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BOLONIA (104)
2020-07-25
19
2020-07-26
22
Gillmaier Laura
KS Gillmaier
KORSYKA (87)
2020-07-25
6
2020-07-26
6
2020-07-26
2
Glomb Victoria
KJ JAROSZÓWKA
2020-07-25
37
2020-07-26
34
ROSSIR (69)
2020-07-25
36
2020-07-26
32
SOJUZ (70)
2020-07-25
2020-07-26
SELAVI (119)
2020-07-25
8
2020-07-26
7
Gontowiuk Katja
Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2020-07-25
41
2020-07-26
37
ORDYNAT (59)
2020-07-25
12
2020-07-26
7
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (11)
2020-07-25
17
2020-07-26
11
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2020-07-25
20
2020-07-26
14
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SAFRAN (99)
2020-07-25
15
2020-07-26
16
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (48)
2020-07-25
23
2020-07-26
21
Kiempa Mateusz
SCSJ Coval Pogórze
ABIGAIL (44)
2020-07-25
1
2020-07-26
2
450
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
ROSSINI (18)
2020-07-25
5
2020-07-26
13
2020-07-25
16
2020-07-26
12
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (24)
2020-07-25
18
2020-07-26
12
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
AVATAR (26)
2020-07-25
3
2020-07-26
2
Kołek Magdalena
LKJ HIPPOLOGIA
2020-07-25
28
2020-07-26
26
Komosa Daria
KJ Polonez Damnica
AZTEC (108)
2020-07-25
29
2020-07-26
30
Kondracka Julia
Klub Sportowy Centaurus
GRECJA (38)
2020-07-25
17
2020-07-26
13
Kreuzinger-Janik Jolantha
St. J Baborówko
SHARAN (80)
2020-07-25
21
2020-07-26
17
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2020-07-25
40
2020-07-26
41
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2020-07-25
6
2020-07-26
11
Krzecka Weronika
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
JUNIOR (109)
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Krzywda Maria
LKS Stragona
2020-07-25
43
2020-07-26
38
Kućko Kamila
Klub Jeździecki Jaroszówka
2020-07-25
12
2020-07-26
Kupczyk Amelia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
ORIESKA (122)
2020-07-25
27
2020-07-26
27
Kurek Agata
SCSJ Coval Pogórze
2020-07-25
25
2020-07-26
18
Kurzyńska Lena
JKS Dako-Galant
SOPLICA (100)
2020-07-25
13
2020-07-26
9
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2020-07-25
4
2020-07-26
3
ORANIA (29)
2020-07-25
4
2020-07-26
9
Lipkowski Jerzy
KJ Polonez Damnica
JAK CHEF (105)
2020-07-25
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (58)
2020-07-25
10
2020-07-26
8
Maciejewska Alicja
KS Centaurus
SONG (36)
2020-07-25
30
2020-07-26
25
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
2020-07-25
12
2020-07-26
8
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2020-07-25
28
2020-07-26
24
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (17)
2020-07-25
6
2020-07-26
24
Miarka Adam
INDISSIMO (124)
2020-07-25
26
2020-07-26
20
Michalska Marianna
KJ Sport Zamysłowo
2020-07-25
18
2020-07-26
19
2020-07-26
2
Mierlak Dominika
LKS Stragona
MARKIZA (86)
2020-07-25
10
2020-07-26
8
Mikołajczak Weronika
KJ Sport Zamysłowo
CZANOS (103)
2020-07-25
2020-07-26
Miś Karolina
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
SOKRATES (111)
2020-07-25
14
2020-07-26
10
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
DWARL (95)
2020-07-25
5
2020-07-26
5
JUDA (96)
2020-07-25
7
2020-07-26
16
LASCAR (97)
2020-07-25
11
2020-07-26
7
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (25)
2020-07-25
9
2020-07-26
6
2020-07-26
1
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2020-07-25
20
2020-07-26
16
2020-07-25
14
2020-07-26
10
Niczyporuk Michał
KJ Polonez
WINDHAYES (110)
2020-07-25
27
2020-07-26
31
Nowakowski Witold
Racocki KJ
2020-07-25
16
2020-07-26
12
2020-07-25
34
2020-07-26
33
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
HADRIAN (46)
2020-07-25
13
2020-07-26
25
Pastuszek Patrycja
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
SAHARA (32)
2020-07-25
45
2020-07-26
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (51)
2020-07-25
7
2020-07-26
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
DORRYT (116)
2020-07-25
19
2020-07-26
Paździora Oliwia
KS Gillmaier
2020-07-25
3
2020-07-26
2
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2020-07-25
9
2020-07-26
6
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2020-07-25
2020-07-26
Polanek Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2020-07-25
17
2020-07-26
15
Prajwocki Adam
bpk
2020-07-25
15
2020-07-26
17
Rodź Natalia
JKS Dako-Galant Skibno
2020-07-25
26
2020-07-26
20
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
UDINE (9)
2020-07-25
2
2020-07-26
4
2020-07-25
3
2020-07-26
3
350
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2020-07-25
25
2020-07-26
19
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (37)
2020-07-25
42
2020-07-26
40
Skibińska Joanna
Klub Sportowy Centaurus
2020-07-25
14
2020-07-26
11
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2020-07-25
4
2020-07-26
7
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2020-07-25
7
2020-07-26
4
250
EMPORIO (82)
2020-07-25
2
2020-07-26
3
500
BON TON (83)
2020-07-25
1
2020-07-26
1
900
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
2020-07-25
16
2020-07-26
11
2020-07-25
5
2020-07-26
2
700
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2020-07-25
11
2020-07-26
8
WYBIEG (74)
2020-07-25
13
2020-07-26
12
DOLFUS (75)
2020-07-25
1
2020-07-26
1
JURIA (101)
2020-07-25
6
2020-07-26
42
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
BANKIER (72)
2020-07-25
5
2020-07-26
13
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (23)
2020-07-25
2
2020-07-26
3
Stępniak Martyna
Zielonogórski Klub Sportowy
GIGOLO (62)
2020-07-25
38
2020-07-26
36
Szostak Iga
Klub Jeździecki Polonez
MILANO (67)
2020-07-25
11
2020-07-26
23
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2020-07-25
29
2020-07-26
21
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (22)
2020-07-25
10
2020-07-26
23
Umerle Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2020-07-25
18
2020-07-26
14
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (76)
2020-07-25
24
2020-07-26
15
Walczak Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2020-07-25
9
2020-07-26
10
2020-07-26
3
Warmus Dominika
Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-25
23
2020-07-26
17
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2020-07-25
22
2020-07-26
28
2020-07-25
15
2020-07-26
14
2020-07-25
2
2020-07-26
1
600
2020-07-25
8
2020-07-26
5
250
ARION (94)
2020-07-25
33
2020-07-26
27
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2020-07-25
44
2020-07-26
39
Wicenciak Aleksandra
Racocki KJ
2020-07-25
24
2020-07-26
18
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (120)
2020-07-25
3
2020-07-26
4
350
Wilczak Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowskiego
EMIR (114)
2020-07-25
19
2020-07-26
15
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
HEKTOR (118)
2020-07-25
31
2020-07-26
26
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2020-07-25
9
2020-07-26
6
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2020-07-25
35
2020-07-26
29
Wodzicka J'03 Amelia
LKJ Moszna
DACOSSE (121)
2020-07-25
4
2020-07-26
4
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
MOEL (10)
2020-07-25
32
2020-07-26
43
SZABLON (42)
2020-07-25
12
2020-07-26
9
Zareba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (34)
2020-07-25
22
2020-07-26
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (61)
2020-07-25
39
2020-07-26
35

Number of Riders: 89

Number of Horses: 115

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl