Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DIM I HZR
Sopot, 06-08.03.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
178 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 06:42:18
2020-03-05 06:42:18
Grzegorz Psiuk BELLA CATANA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 14:20:28
2020-03-04 14:20:28
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 12:28:32
2020-03-04 12:14:44
Vivien Kaźmierczak BORA
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:28:40
2020-03-04 09:27:50
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 11 ZR/LL/Dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 09:08:07
2020-03-04 08:51:54
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 07:34:00
2020-03-04 07:33:30
Karolina Rogala SANTA MONICA ZK
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 07:33:57
2020-03-04 07:32:54
Karolina Rogala ELTANI
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
171 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 22:49:52
2020-03-03 22:48:54
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 22:49:50
2020-03-03 22:48:38
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2020-03-07 13:43:50
2020-03-03 15:27:15
Kamil Rajnert GOUVERNEUR
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 15:29:07
2020-03-03 15:26:59
Dominika Langa GLORA
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 12:33:42
2020-03-03 12:40:15
Grzegorz Psiuk ORINOKO
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 11:38:24
2020-03-03 11:34:41
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
165 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:07:54
2020-03-02 23:41:17
Julia Mattsson ARGENTINA "Z"
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
164 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:07:50
2020-03-02 23:26:41
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:07:41
2020-03-02 23:24:58
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:07:37
2020-03-02 22:14:56
Maja Styn RAMZES
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
161 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 02:44:10
2020-03-02 21:49:28
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
160 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:07:05
2020-03-02 21:34:11
Wiktoria Ryciak WIARADO
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
159 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 00:45:25
2020-03-02 21:15:38
Paulina Pellowska KALI
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
158 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:06:52
2020-03-02 20:46:08
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
157 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 14:12:37
2020-03-02 19:58:36
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:06:37
2020-03-02 19:58:06
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 08:06:32
2020-03-02 19:57:36
Aleksandra Furgo FELICITY
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 11 ZR/LL/Dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 14:18:33
2020-03-02 19:50:18
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 15 ZR/C/Zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:40:16
2020-03-02 19:32:55
Tola Wawrzkiewicz MAGGIE
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 30/50/Finał A0 dwufazowy 50 cm
152 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:14:31
2020-03-02 19:11:09
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/125/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125 cm
151 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:14:27
2020-03-02 19:01:20
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:14:25
2020-03-02 17:38:50
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:14:23
2020-03-02 17:04:41
Przemysław Janewicz GIGI
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:14:21
2020-03-02 17:03:31
Kamila Motyka LIBERKA
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 19:14:19
2020-03-02 17:01:32
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 17:18:27
2020-03-02 15:50:56
Nadia Babij PYSIO
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 20/50/Kuce z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
145 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:40
2020-03-02 15:19:53
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:37
2020-03-02 15:19:06
Nikola Woźniak KOTILLA
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:34
2020-03-02 15:18:43
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:30
2020-03-02 15:18:01
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:27
2020-03-02 15:17:38
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 01:30:09
2020-03-02 15:11:11
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 20/50/Kuce z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
139 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 17:21:34
2020-03-02 15:10:30
Nadia Babij LADY
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 20/50/Kuce z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
138 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:54:47
2020-03-02 14:39:41
Nel Skotarczak BRAVE HEART 8
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
137 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:54:52
2020-03-02 14:39:21
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
136 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:54:54
2020-03-02 14:38:59
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
135 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:54:57
2020-03-02 14:32:14
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 14:03:12
2020-03-02 14:30:17
Julia Pasternak MROCZEK
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
133 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:13
2020-03-02 13:50:04
Konrad Mański EŁZA
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 16:59:08
2020-03-02 13:49:19
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
131 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:41:13
2020-03-02 11:18:59
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 11:13:43
2020-03-02 11:12:00
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 1x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
129 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:19:55
2020-03-02 09:49:34
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:19:51
2020-03-02 09:48:46
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
127 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:19:40
2020-03-02 09:48:09
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 20/50/Kuce z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 29//Konkurs zabawowy
126 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:19:37
2020-03-02 09:47:24
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 10:19:34
2020-03-02 09:46:31
Pola Cichla DOX
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
124 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 08:21:11
2020-03-02 06:09:07
Grzegorz Psiuk CARMEL
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:04:44
2020-03-01 22:49:40
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 11 ZR/LL/Dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:04:39
2020-03-01 22:44:45
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:04:37
2020-03-01 22:44:05
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:04:32
2020-03-01 22:43:35
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:57
2020-03-01 22:42:29
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:53
2020-03-01 22:04:16
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:47
2020-03-01 22:03:11
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
116 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:35
2020-03-01 21:49:00
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 1x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
115 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:31
2020-03-01 21:41:14
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:29
2020-03-01 21:09:16
Zuzanna Borys ZEQUIN
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:27
2020-03-01 21:04:31
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:24
2020-03-01 20:42:52
Nina Kortas NECTUS
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:19
2020-03-01 19:31:42
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:52
2020-03-01 16:08:18
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:26
2020-03-01 16:07:54
Natalia Kasza LIBELL
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:23
2020-03-01 15:32:01
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
107 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:20
2020-03-01 15:31:31
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:16
2020-03-01 15:30:44
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:14
2020-03-01 15:29:25
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:12
2020-03-01 15:28:07
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 18:55:10
2020-03-01 14:49:03
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 14:13:48
2020-03-01 08:07:53
Agata Bojarowicz IGNAT-GR
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 12 ZR/L/Dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 14:13:41
2020-02-29 21:42:11
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 21:34:15
2020-02-29 21:31:22
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 38/130/135/Finał RJ i R Młodzież. zwykły z rozgrywką 130/135
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 21:34:05
2020-02-29 21:30:20
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/125/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 15:44:48
2020-02-29 20:19:51
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 18:26:02
2020-02-29 18:13:28
Zofia Ćwik PAULA
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 18:25:59
2020-02-29 18:12:35
Iga Ciszewska STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 39/50/60/70/Pocieszenia zwykły kuce 50/60/70
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-29 18:25:54
2020-02-29 18:11:35
Zuzanna Krygier WOLF'S MORITZ "V"
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:40:05
2020-02-28 21:41:48
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:40:01
2020-02-28 21:40:35
Karolina Miś ACAPULCO
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:39:56
2020-02-28 19:37:38
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:39:51
2020-02-28 19:36:47
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:39:45
2020-02-28 19:35:02
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:39:35
2020-02-28 19:34:22
Olga Karasinska SANTIAGO
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:39:31
2020-02-28 19:33:17
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 22:39:27
2020-02-28 19:02:10
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 15:39:48
2020-02-28 15:13:11
Maja Psiuk DISCOVERY
  • 1x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 11 ZR/LL/Dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 23:56:48
2020-02-28 14:42:57
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 2x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 12 ZR/L/Dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 14:11:19
2020-02-28 13:32:51
Weronika Łukaszewicz VYŠNIA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 11 ZR/LL/Dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 00:47:46
2020-02-27 16:38:38
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 21:08:22
2020-02-27 14:41:33
Monika Reimann ALLEGRO
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 6 ZR/LL/Dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 17:20:46
2020-02-27 14:40:27
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 13 ZR/P/Zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 14:11:09
2020-02-27 11:31:20
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 30/50/Finał A0 dwufazowy 50 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 20:43:42
2020-02-26 20:37:19
Wiktoria Tykarska MANGO
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 10:45:40
2020-02-26 10:01:24
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:21:05
2020-02-26 08:32:38
Włodzimierz Rudasz ZABAWA
  • 2x 2 ZR/L/Dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:21:00
2020-02-26 08:31:30
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:58:46
2020-02-25 20:56:03
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:58:40
2020-02-25 20:55:18
Martyna Paluch IROS
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 21:08:28
2020-02-25 20:53:13
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:58:34
2020-02-25 20:42:11
Dominika Chmielenko AKMA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 21:58:31
2020-02-25 20:35:19
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 19:44:36
2020-02-25 19:34:33
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 19:44:32
2020-02-25 19:32:28
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 18:35:25
2020-02-25 17:57:11
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 00:46:15
2020-02-25 17:55:50
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 25/100/Kuce z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 34/105/Finał Dbis zwykły 105 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 14:28:12
2020-02-25 16:25:40
Paulina Groth DIAMANTA BALOUBET
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 11 ZR/LL/Dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 18:35:05
2020-02-25 16:23:44
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 14:14:52
2020-02-25 11:09:29
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:14:41
2020-02-25 11:07:51
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/130/135/Finał RJ i R Młodzież. zwykły z rozgrywką 130/135
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:14:38
2020-02-25 10:20:48
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:14:36
2020-02-25 10:20:10
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:14:30
2020-02-25 10:19:26
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 11:14:29
2020-02-25 10:18:45
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:33:39
2020-02-24 12:26:57
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 7 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 8 ZR/P/Zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:27:57
2020-02-24 09:53:01
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 1 ZR/LL/Dwufazowy
  • 2x 6 ZR/LL/Dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:27:53
2020-02-24 08:49:59
Lena Tokarz HIPOLIT
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 00:50:09
2020-02-23 23:24:19
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:58:42
2020-02-23 21:44:14
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 14:53:46
2020-02-23 20:03:39
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:46:20
2020-02-22 16:10:38
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 02:20:43
2020-02-22 09:14:05
Maria Rybska PURE GENIUS II
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 11:45:45
2020-02-22 09:12:24
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 11:45:40
2020-02-22 09:11:09
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-03-03 20:46:34
2020-02-22 09:09:35
Izabella Stawarz LITTLE BEAUTY
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 11:45:32
2020-02-22 09:02:38
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 11:45:27
2020-02-21 22:07:32
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:39:47
2020-02-21 14:53:13
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/130/135/Finał RJ i R Młodzież. zwykły z rozgrywką 130/135
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 12:40:24
2020-02-21 14:48:01
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/130/135/Finał RJ i R Młodzież. zwykły z rozgrywką 130/135
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 11:40:34
2020-02-21 10:00:47
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 11:40:29
2020-02-20 09:06:40
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 11:40:26
2020-02-20 09:01:31
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 11:15:02
2020-02-20 06:05:23
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:29:26
2020-02-19 21:27:57
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:50:12
2020-02-19 19:18:15
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 17:22:33
2020-02-19 11:34:48
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 17:22:28
2020-02-19 11:34:13
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 18:07:51
2020-02-19 11:06:23
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 18:07:47
2020-02-19 11:05:04
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 18:07:40
2020-02-19 11:04:52
Michalina Łącka TETI
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:53
2020-02-19 09:55:11
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:47
2020-02-19 09:48:56
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:45
2020-02-19 09:48:31
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:43
2020-02-19 09:47:42
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:40
2020-02-19 09:47:04
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:33
2020-02-19 09:44:05
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:30
2020-02-19 09:43:13
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:57:27
2020-02-19 09:42:30
Lena Kamińska KLAUSINKA
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50 cm
  • 2x 20/50/Kuce z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 30/50/Finał A0 dwufazowy 50 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:57:34
2020-02-19 07:23:56
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 14:36:10
2020-02-18 19:01:01
Magdalena Karabasz KOLORADO
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:24:42
2020-02-18 15:58:19
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 2 ZR/L/Dwufazowy
  • 1x 3 ZR/P/Zwykły
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:24:38
2020-02-18 15:56:04
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 19:36:56
2020-02-17 17:44:04
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/130/135/Finał RJ i R Młodzież. zwykły z rozgrywką 130/135
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 19:36:49
2020-02-17 15:18:50
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 19:36:46
2020-02-17 14:31:44
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:27:31
2020-02-17 10:57:03
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 25/100/Kuce z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 34/105/Finał Dbis zwykły 105 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:43:06
2020-02-17 09:22:07
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:43:02
2020-02-17 09:21:32
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 08:46:28
2020-02-17 07:11:57
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/P/DK P z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/110/115/Finał D II i J.Mł zwykły 110/115 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:43:46
2020-02-16 10:22:14
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 2x 11/L/DK L z oceną stylu jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 20:44:12
2020-02-16 10:20:04
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 16:11:57
2020-02-15 19:06:27
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 13:32:24
2020-02-15 14:02:16
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:42:55
2020-02-15 13:22:28
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 13/N/DK N z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4 ZR/N/Zwykły
  • 1x 17/N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 9 ZR/N/Zwykły
  • 1x 14 ZR/N/Zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:42:53
2020-02-15 13:21:24
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 14/C/DK C z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5 ZR/C/Zwykły
  • 1x 18/C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 10 ZR/C/Zwykły
  • 1x 38/130/135/Finał RJ i R Młodzież. zwykły z rozgrywką 130/135
7 ENTRY ACCEPTED 2020-03-01 23:01:15
2020-02-15 10:21:27
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110 cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 02:22:19
2020-02-14 22:07:44
Zofia Biel PIERWIOSNEK
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 17:35:44
2020-02-14 22:06:40
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 21:50:15
2020-02-14 21:44:31
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/90/Kuce z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33/95/Finał C zwykły 95 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 21:13:06
2020-02-14 20:19:09
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-03-02 08:21:03
2020-02-14 20:18:33
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60 cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 31/70/Finał A1 dwufazowy 70 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 18:38:56
2020-02-14 17:17:11
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 23/80/Kuce z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32/85/Finał A2 dwufazowy 85 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
2. Babij Nadia UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2008 (JM.)
O056613
3. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
4. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
5. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
6. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
7. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1999 (MJ.)
O031875
8. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
9. Borys Zuzanna KJ Pegaz
2005 (JM.)
O045762
10. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
11. Chmielenko Dominika JKS Melloni Horses
1999 (MJ.)
O023684
12. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
13. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
14. Ciszewska Iga Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
O058308
15. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
16. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
17. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
18. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
19. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
20. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
21. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
22. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000 (MJ.)
O022289
23. Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
24. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
25. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
26. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
27. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
28. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
29. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
30. Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
31. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
32. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
33. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
34. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
35. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
36. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
37. Janewicz Przemysław -
S
O022059
38. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
39. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
40. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
41. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
42. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
43. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
44. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
45. Kasza Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O046711
46. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
47. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
48. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
49. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
50. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
51. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
52. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
53. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
54. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
55. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
56. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
57. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
58. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
59. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (JM.)
O052155
60. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
61. Kubach Małgorzata Stajnia w Siodle
2006 (JM.)
Brak
62. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (JM.)
O054887
63. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
64. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
65. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
O042947
66. Langa Dominika BPK
S
O031443
67. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
68. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
O052595
69. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
70. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
71. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
72. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
73. Łukaszewicz Weronika KJ Bracia Romanowscy
S
Brak
74. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
75. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
76. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
77. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
78. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
79. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
80. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
81. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
82. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
83. Padalak Hanna Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2003 (J.)
O034991
84. Padalak Maria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2006 (JM.)
O041037
85. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
86. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
87. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
88. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
89. Pasternak Julia UKJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
90. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
91. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
92. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
93. Pliem-Perka Aleksandra Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2006 (JM.)
O035554
94. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events
2009 (Mł.)
O048671
95. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O040940
96. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
97. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
98. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
99. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
O001094
100. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
101. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
102. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
103. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056636
104. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
105. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
106. Reimann Monika UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
S
O025197
107. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
108. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
109. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
110. Romowicz Antonia SKJ
2010 (Mł.)
O054478
111. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
112. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
113. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
114. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
115. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
116. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
117. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
118. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
O041620
119. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
120. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
121. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
122. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
123. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
124. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
125. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
126. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
127. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
128. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
129. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
130. Tulisow Nina KJ Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O035091
131. Tykarska Wiktoria bpk
2008 (JM.)
O054104
132. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
133. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
134. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
135. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
136. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
137. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
138. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
139. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
140. Wojtal Julianna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O038237
10185778
141. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
142. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

128

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

167

ADONIS BAYER GER 2008 Wałach gniada/170 F: Acolydor
M: Bonita
Brak 1
3.

110

AKMA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Marino
M: Alkiwia
K024892 616007610204914
4.

150

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616007600268911
5.

117

ALLEGRO SZLACHETNA POL 2014 Wałach gniada/167 F: NN
M: NN
K028695 616999640087514
6.

209

ANADIA F:
M:
7.

66

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 Klacz siwa/161 F: Pink Floyd HL
M: Ada Sara
K009825 POL007600180905
8.

197

ARGENTINA Z Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S
M: Aura
K019771 616 009 53 00218 11
9.

87

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
10.

202

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
11.

192

BAJADERA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/150 F: Maaik
M: B
Brak 1
12.

30

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
K019728 616009640097309
13.

43

BEAUTY C KWPN POL 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z
M: Victoria C po Concorde
K013478 528210000829320
14.

57

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Barbur
M: Bataria
K020767 616009610175910
15.

214

BELLA CANTANA HOLSZTYŃSKA 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Carentan
M: Vroni R
16.

185

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
17.

127

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K022721 616006590024415
18.

102

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
K015436 POL009530067208
19.

218

BLAZING DESERT MIRAGE British Jumping Pony POL 2007 Klacz dereszowata/kuc:141 F: Blazing Desert Monarch
M: .
C Brak 8936484494959
20.

26

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
K029107 82601508032 F
21.

207

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
K009022
22.

63

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
23.

169

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
C K020456 DE422220042208
24.

61

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
25.

86

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
26.

143

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
27.

5

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
28.

142

CARA 199 NIEM. SPORT. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
K026730 DE45660493614
29.

215

CARAMOUCHE Z ZANGERSHEIDE GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
K022628
30.

135

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
31.

95

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
32.

1

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
A1 K012041 K012041
33.

161

CARMEL SP POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Almanzor L
M: Caibuttas
K028729 PL616009600146615
34.

125

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979
35.

137

CASTALECCIO SM HOLSZTYŃSKA SLO 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
36.

71

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
A1 K023426 Brak
37.

216

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
Brak
38.

194

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
39.

195

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
K028783 Bral
40.

49

CLYDAGH JUSTICE CONNEMARA POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
D K024191 S3-372004000010695
41.

28

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
D K026676 250001 12153371N
42.

13

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
43.

160

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
44.

35

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
45.

4

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
46.

144

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
47.

53

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
C K015474 POL013570208906
48.

158

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
49.

109

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/167 F: Chef Supreme
M: Drwina
K017624 POL008610082808
50.

201

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
51.

172

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
52.

58

DIABLO GRAN OLDENBURSKA POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
53.

103

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURG POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Darshan/Diamant de semily
M: Quite wenke
DE418180205915 DE418180205915
54.

84

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
55.

168

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
56.

122

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
D K026205 616013670113812
57.

213

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
58.

176

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
59.

154

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
60.

136

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
61.

162

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:138 F: KYDROS
M: DISKRA
C K028653 616013520078713
62.

206

DREAM HOLSTEINER POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco deRevel
M: The Best
K028879
63.

166

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
64.

147

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
Brak
65.

204

ELTANI WESTF. GER 2014 Wałach gniada/163 F: El Salvador KWPN
M: Catani HOL/ Calido HOL
K028977 DE441411425614
66.

41

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
67.

101

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
68.

112

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
C K021828 616013610166511
69.

105

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
E K022536 DE427270656109
70.

188

FELICITY SP POL 2016 Klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa po Marino
Brak Brak
71.

51

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
C K026409 A0001674S
72.

146

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN POL 2010 Wałach siwa/170 F: Alicante HBC
M: Bellebantha Fortuna
K029074 528003201004519
73.

165

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
C K020548 616013661480610
74.

159

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
75.

183

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Iluzjon / Luron
M: Gawona / Garantie
K024294 616009600095912
76.

199

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 616009610088413
77.

113

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
78.

48

GOUVERNEUR KWPN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Sir Scandic
M: Samberina
K021346
79.

121

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
80.

64

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
81.

85

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
82.

93

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
D K025911 616999520166506
83.

3

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
D K023254 528018020051289
84.

153

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
85.

156

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
86.

94

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
C K019548 POL 013 61 01170 05
87.

118

HORATA ANGLOARAB POL 2012 Klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
88.

190

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 10449
89.

138

IGNAT-GR WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/172 F: Alamos
M: Ibiza-GR
K028898 brak
90.

152

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
91.

111

IROS KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: pacific
M: Rosita W
K025245
92.

106

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
D K016211 103MX80
93.

37

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
94.

62

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
C K026248 528018020092051
95.

119

JAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: Almanzor L
M: Jara
Brak 616009600118514
96.

212

JOWISZ KUC WAL POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C/A2 K011731 POL013670007906
97.

74

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
C K011731 POL013670007906
98.

97

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K016458 616999590267306
99.

211

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: PSIK
M: KLAUSINKA
brak POL013530136706
100.

44

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/141 F: Psik
M: Klausinka
C K012430 Pol013530136706
101.

186

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
102.

217

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
103.

55

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
C K024201 616999520164810
104.

70

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K005060 07136
105.

60

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
C K025007 435350055809
106.

69

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
A K024146
107.

52

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
C K011976 KWPN0301032
108.

67

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Kanesa
D K027050 616013520076915
109.

179

KONTRA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/165 F: Concord
M: Kleo
K027408 616 007 53 00839 13
110.

88

KORAL HUCUŁ POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
C K013124 616999611597804
111.

81

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
C K019253 616013580270509
112.

178

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
113.

174

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: nn
M: nn
A1 K026449
114.

104

LAMBORGHINI Deutsches Sportpferd POL 2010 Wałach gniada/170 F: abke/acorado
M: libra
K023340 DE4565702363-10
115.

203

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
116.

12

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
D K028860 Brak
117.

145

LIBELL Niemiecka Sportowa POL 2005 Klacz gniada/165 F: Lncado
M: Landmadel
K013333 DE 457-0001541-05
118.

182

LIBERKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Concord /
M: Loresca-J /
K028350 616009530008015
119.

200

LITTLE BEAUTY NRPW IRL 1999 Wałach kara/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 Brak
120.

170

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
121.

139

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
122.

184

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
123.

164

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:134 F: nn
M: Lilly
C K027232 616 999 53 02422 14
124.

115

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
125.

175

ŁATKA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc:123 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K022316 -
126.

40

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
127.

187

MAGGIE KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
A0 K028211
128.

189

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
129.

25

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: MAJA
C K018799 12542
130.

116

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
A0 K021034 616013610152710
131.

33

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K028478
132.

148

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
133.

15

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
A1 K025307 POL013610128305
134.

80

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C K017501 POL013570315207
135.

77

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
136.

173

MROCZEK KUC POL Brak Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Brak
M: Brak
C K016405 0000
137.

76

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
A1 K026291
138.

98

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
C K019967 POL013570009205
139.

149

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717
140.

56

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
E K015409 POL009530166106
141.

163

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
D K024742 616013640055613
142.

83

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
D K011732 Noemi Ewita / Rocky
143.

140

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-Star /
M: Oqurina /
K028253 616009640045915
144.

96

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
145.

141

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
146.

47

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
K020385 616009530321210
147.

208

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
148.

123

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
149.

75

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
A1 K025043 616013610121713
150.

132

PAULA WESTF POL 2007 Klacz siwa/168 F: Primeu's AS / Pavarotti V.D. Helle
M: Petite Fleur / Paradiso
K028735 -
151.

157

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
152.

65

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
A1 K026509 POL013600141899
153.

54

PIERWIOSNEK KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: -
M: -
D K008284 POL013540076801
154.

210

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 Ogier siwa F: Folkert
M: Gemstone Philadelphia
brak
155.

72

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
C K018231 013530067806
156.

90

PURE GENIUS II DRP GBR 2001 Klacz gniada/kuc:146 F: nn/nn
M: nn/nn
D K028603
157.

180

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K015906 616999640099210
158.

126

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
159.

42

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
160.

17

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 Brak 2764333316568113
161.

133

QUINTANA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/162 F: Ekwador
M: Quinta ll G.
Brak Brak
162.

100

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
163.

181

RALFIE WESTF POL 2015 Wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia /
K028351 DE441411222815
164.

193

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K021461 616099530229012
165.

92

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
166.

16

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
167.

59

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009244 POL999690102898
168.

205

SANTA MONICA ZK SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
169.

124

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965
170.

198

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556
171.

155

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
172.

219

SHY LADY KUC POL 2009 Klacz /kuc:139 F: Figaro
M: Szampanka
C K028604 POL013640024509
173.

82

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
C K023357 013 61 01054 08
174.

129

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
175.

131

STAYERHOF'S RUFINA KUC WALIJSKI NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
C K007094
176.

79

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
C K026255 826046020150135
177.

89

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
C Brak
178.

99

TAMIZA Deutsches Reit Pony POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
C K014263 POL013630041605
179.

50

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
D K026542
180.

78

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
D K014499 12093
181.

220

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro /
M: Titania /
C K022969 POL013640054608
182.

7

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
D K015066 POL013670111606
183.

107

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
A1 K025107 POL013530189108
184.

108

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661
185.

68

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
186.

177

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Stato King
M: Valeria
K027743 POL050000003629
187.

14

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
188.

73

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
189.

120

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
C K028188 LTU008860012011
190.

191

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/170 F: Clavius
M: witara
brak 616009640053814
191.

171

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
192.

130

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:139 F: corado
M: mona
C K018713
193.

91

WOLLINGS LION KING KUC WALIJSKI NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
A1 K012216 5280170401229
194.

134

WOLVERINE SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Almanzor L
M: Wanilia
K029088 Brak
195.

114

ZABAWA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2015 Klacz gniada/168 F: Biscayo
M: Z Farina
K026918 616 009 51 02362 15
196.

151

ZEQUIN SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Pokrant
M: Zefirka
K028584 009530044405
197.

196

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
20
250
300
SUM:
570.00
Chmielenko Dominika JKS Melloni Horses
60
SUM:
60.00
Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
120
SUM:
120.00
Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
100
100
SUM:
200.00
Frey Lea JKS Melloni Horses
120
SUM:
120.00
Groth Paulina GTH Gdynia
40
60
SUM:
100.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
120
80
SUM:
200.00
Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
120
SUM:
120.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
60
SUM:
60.00
Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
20
SUM:
20.00
Kozłowska Maria KJ Cavallino
150
SUM:
150.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
200
200
SUM:
400.00
Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
40
40
SUM:
80.00
Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
60
SUM:
60.00
Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
100
SUM:
100.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
60
50
SUM:
110.00
Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
100
SUM:
100.00
Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
60
100
60
120
150
SUM:
490.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Milewska Julia Sopocki KJ
100
200
200
250
SUM:
750.00
Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
40
SUM:
40.00
Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
120
170
SUM:
290.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
150
350
SUM:
500.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
80
SUM:
80.00
Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
40
SUM:
40.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
80
70
SUM:
150.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
150
SUM:
150.00
Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
60
SUM:
60.00
Styn Maja GTH Gdynia
40
80
SUM:
120.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
180
120
150
150
150
SUM:
750.00
Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
80
100
SUM:
180.00
Wojtal Julianna Sopocki Klub Jeździecki
80
80
100
SUM:
260.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki Klub Jeździecki
HUNTER (190)
2020-03-07
18
2020-03-07
13
Babij Nadia
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
LADY (174)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
6
2020-03-07
8
2020-03-08
11
PYSIO (180)
2020-03-06
11
2020-03-06
1
2020-03-07
3
2020-03-07
1
2020-03-08
13
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CARDHU (135)
2020-03-06
6
2020-03-07
11
2020-03-08
1
DORAVELLA (136)
2020-03-06
6
2020-03-06
1
2020-03-08
1 (130)
2020-03-07
1
Biel Zofia
WLKS Krakus Swoszowice
D'APRIL (53)
2020-03-06
1
2020-03-06
10
2020-03-07
6
2020-03-07
16
2020-03-08
6
2020-03-06
1
2020-03-06
11
2020-03-07
29
2020-03-07
12
2020-03-08
13
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (35)
2020-03-06
2020-03-06
12
2020-03-07
10
2020-03-07
5
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
O-STAR (140)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
8
20
2020-03-07
10
2020-03-08
7
OLIMP FLY (141)
2020-03-06
2020-03-07
7
2020-03-07
4
2020-03-08
4
CARA 199 (142)
2020-03-06
2020-03-07
6
2020-03-07
1
250
2020-03-08
1
300
2020-03-08
3
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
IGNAT-GR (138)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-08
2020-03-06
2020-03-08
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
GRACJA (121)
2020-03-07
24
2020-03-07
2020-03-08
23
2020-03-08
Borys Zuzanna
KJ Pegaz
ZEQUIN (151)
2020-03-07
11
2020-03-07
2020-03-08
4
2020-03-08
10
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-03-06
3
2020-03-07
1
2020-03-08
5
Chmielenko Dominika
JKS Melloni Horses
AKMA (110)
2020-03-06
2020-03-06
9
2020-03-06
13
2020-03-07
5
60
2020-03-07
Cichla Pola
SKJ
DOX (162)
2020-03-06
1
2020-03-06
23
2020-03-07
32
2020-03-08
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
DREAM (206)
2020-03-07
10
2020-03-07
22
Ciszewska Iga
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2020-03-06
8
2020-03-06
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-08
2
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
PAULA (132)
2020-03-06
22
2020-03-06
10
2020-03-07
17
2020-03-08
10
2020-03-07
2020-03-07
14
Czech Natalia
SKJ
2020-03-06
1
2020-03-06
8
2020-03-07
22
2020-03-08
7
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2020-03-08
23
2020-03-06
28
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-07
1
2020-03-06
1
2020-03-08
10
2020-03-07
9
2020-03-07
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2020-03-06
19
2020-03-07
16
2020-03-07
12
2020-03-08
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
2020-03-06
2020-03-07
13
2020-03-06
11
VERONA (14)
2020-03-06
3
2020-03-06
3
2020-03-07
14
2020-03-07
9
2020-03-08
9 (130)
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (15)
2020-03-06
8
2020-03-06
29
2020-03-07
7
2020-03-07
16
2020-03-08
15
2020-03-06
23
2020-03-06
23
2020-03-07
12
2020-03-07
1
2020-03-08
20
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
ŁATKA (175)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
4
2020-03-07
3
2020-03-08
16
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
IWAN (37)
2020-03-06
6
2020-03-06
2
120
Dubieniecka Martyna
Sopocki klub Jeździecki
KAMELOT (186)
2020-03-06
4
2020-03-06
6
2020-03-07
10
2020-03-07
2
2020-03-08
2
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2020-03-06
13
2020-03-06
9
2020-03-07
2020-03-07
11
2020-03-08
6
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
12
2020-03-07
22
2020-03-08
21
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
BISQUIT R (102)
2020-03-06
2020-03-06
1
100
2020-03-06
16
2020-03-07
1
100
2020-03-07
2020-03-07
16
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (63)
2020-03-06
4
2020-03-06
6
2020-03-07
4
2020-03-07
4
2020-03-08
1
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2020-03-06
17
2020-03-06
15
2020-03-07
2
120
2020-03-07
8
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-03-06
10
2020-03-06
3
2020-03-07
9
2020-03-07
5
2020-03-08
5
2020-03-08
4
Gabriel Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-03-06
4
2020-03-07
1
2020-03-07
2020-03-08
3
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
2020-03-06
22
2020-03-06
6
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-08
Groth Paulina
GTH Gdynia
2020-03-07
5
40
2020-03-07
2020-03-08
5
60
2020-03-08
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-08
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2020-03-07
33
2020-03-07
22
2020-03-08
12
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (96)
2020-03-06
12
2020-03-06
10
2020-03-07
17
2020-03-07
8
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
JAR (119)
2020-03-07
2020-03-07
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2020-03-06
1
2020-03-08
2
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-07
1
FABIA (105)
2020-03-06
6
2020-03-06
6
2020-03-07
1
2020-03-07
2
2020-03-08
3
Janewicz Przemysław
-
GIGI (183)
2020-03-08
6
2020-03-08
22
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (176)
2020-03-06
6
2020-03-06
1
120
2020-03-08
19
2020-03-08
9
VALONIA (177)
2020-03-06
2
80
2020-03-06
2020-03-08
11
Kamińska Lena
JKS Barłomino
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
2
2020-03-07
1
2020-03-08
1
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
11
2020-03-06
2020-03-07
2020-03-07
6
2020-03-08
2
80
2020-03-08
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (198)
2020-03-06
10
2020-03-06
2020-03-07
1
2020-03-07
2020-03-08
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-08
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
5
2020-03-07
25
2020-03-08
7
SANTIAGO (124)
2020-03-07
2
2020-03-07
7
2020-03-08
3
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
13
2020-03-06
9
2020-03-07
1
2020-03-07
6
2020-03-08
11
Kasza Natalia
Bez Przynależności Klubowej
LIBELL (145)
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-07
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
DEPUTY 8 (172)
2020-03-06
7
2020-03-06
9
2020-03-07
19
2020-03-07
15
2020-03-08
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BORA (207)
2020-03-06
4
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2020-03-08
2
120
2020-03-08
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (158)
2020-03-08
4
60
2020-03-08
10
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (149)
2020-03-07
7
2020-03-07
14
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (59)
2020-03-07
22
2020-03-07
14
2020-03-08
22
KLEO (60)
2020-03-07
2020-03-07
33
2020-03-08
19
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (127)
2020-03-06
6
2020-03-06
12
2020-03-07
7
20
2020-03-07
13
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (126)
2020-03-06
8
2020-03-06
2020-03-07
15
2020-03-07
27
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
GRAFFA (64)
2020-03-06
2
2020-03-07
7
2020-03-08
7 (135)
2020-03-06
8
2020-03-07
12
2020-03-08
6
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2020-03-06
3
2020-03-06
3
2020-03-07
5
2020-03-07
3
2020-03-08
1
2020-03-06
16
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-07
15
2020-03-08
2
150
Krajewska Izabela
Pomorska Liga Jeździecka
KONTRA (179)
2020-03-06
8
2020-03-06
11
2020-03-08
15
2020-03-08
8
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (65)
2020-03-06
30
2020-03-06
20
2020-03-08
9
2020-03-07
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
PIEROT (65)
2020-03-07
12
2020-03-07
9
2020-03-08
8
2020-03-06
6
2020-03-06
2
2020-03-07
2020-03-07
1
Krygier Zuzanna
Pałucki klub jeździecki
2020-03-06
2020-03-06
1
2020-03-07
2020-03-07
7
2020-03-07
27
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2020-03-06
1
200
2020-03-07
5
2020-03-08
6 (135)
2020-03-06
11
2020-03-07
12
2020-03-08
2020-03-07
2
200
2020-03-06
7
2020-03-06
5
2020-03-07
5
2020-03-08
4
Kubach Małgorzata
Stajnia w Siodle
BAJADERA (192)
2020-03-07
2020-03-07
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2020-03-07
40
2020-03-07
33
2020-03-08
2020-03-06
15
Kucharska Marta
Klub Jeździecki Arpav
2020-03-06
5
40
2020-03-06
14
2020-03-07
25
2020-03-07
2020-03-08
6
40
2020-03-08
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
KORAL (88)
2020-03-06
7
2020-03-06
11
2020-03-08
2020-03-07
15
2020-03-07
6
SHY LADY (219)
2020-03-06
18
2020-03-06
10
2020-03-08
3
2020-03-07
11
2020-03-07
14
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (170)
2020-03-06
10
2020-03-06
2020-03-07
8
2020-03-07
2020-03-08
3
60
2020-03-08
12
2020-03-06
2020-03-07
Langa Dominika
BPK
GLORA (199)
2020-03-06
15
2020-03-06
2020-03-08
8
2020-03-08
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2020-03-06
4
2020-03-06
1
2020-03-07
1
2020-03-07
3
2020-03-08
9
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
SEKUNDO J (155)
2020-03-06
14
2020-03-06
2020-03-07
13
2020-03-07
26
2020-03-08
1
100
2020-03-08
20
2020-03-07
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (95)
2020-03-06
7
2020-03-06
2020-03-07
4
60
2020-03-07
4
50
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (81)
2020-03-06
17
2020-03-06
4
2020-03-07
8
2020-03-08
2
2020-03-07
8
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (78)
2020-03-06
2
2020-03-07
1
2020-03-08
2
2020-03-07
6
2020-03-08
14
Łajewska Katarzyna
Klub Jeździecki Black Horse Team
LOUDWIG C (184)
2020-03-07
3
100
2020-03-08
12
2020-03-07
13
2020-03-08
Łukaszewicz Weronika
KJ Bracia Romanowscy
VYŠNIA (120)
2020-03-08
2020-03-08
Mański Konrad
KJ Arpav
MADDOX (40)
2020-03-07
20
2020-03-07
EŁZA (41)
2020-03-07
18
2020-03-07
2020-03-07
14
Mattsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
3
60
2020-03-06
2
100
2020-03-07
3
60
2020-03-07
1
120
2020-03-08
1
150
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (213)
2020-03-07
2020-03-08
10
2020-03-08
1
200
Milewska Julia
Sopocki KJ
2020-03-06
3
100
2020-03-07
11
2020-03-06
5
2020-03-07
5
2020-03-08
5
KARLSSON (217)
2020-03-07
1
200
2020-03-07
3
2020-03-08
2
200
2020-03-08
2
250
Miś Karolina
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
ACAPULCO (128)
2020-03-07
9
2020-03-07
2020-03-08
7
40
2020-03-08
2020-03-08
13
SOKRATES (129)
2020-03-07
28
2020-03-07
2020-03-08
14
2020-03-08
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
4
2020-03-06
4
2020-03-08
5
2020-03-07
2020-03-07
13
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
5
40
2020-03-06
2020-03-07
2020-03-07
12
2020-03-08
18
2020-03-08
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CHANCE 33 (194)
2020-03-06
3
120
2020-03-06
2
170
CLAPTON (195)
2020-03-06
2020-03-06
ZORA (196)
2020-03-06
8
2020-03-06
5
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (148)
2020-03-06
4
2020-03-06
3
2020-03-07
1
2020-03-07
9
2020-03-08
Padalak Hanna
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2020-03-06
3
2020-03-06
2020-03-07
2
2020-03-08
4 (130)
Padalak Maria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2020-03-06
1
2020-03-06
2020-03-07
1
2020-03-07
7
2020-03-08
2020-03-07
1
2020-03-07
11
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (12)
2020-03-06
9
2020-03-06
2
2020-03-07
3
2020-03-07
10
2020-03-08
1
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
CENNA (71)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
22
2020-03-07
7
2020-03-08
10
POLAR (72)
2020-03-06
1
2020-03-06
3
2020-03-07
16
2020-03-07
22
2020-03-08
11
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (111)
2020-03-06
2020-03-06
16
2020-03-06
2
2020-03-07
2020-03-07
1
2020-03-07
11
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2020-03-06
9
2020-03-07
4
100
2020-03-08
6
Pasternak Julia
UKJ Petrico Pony Karlino
MROCZEK (173)
2020-03-06
2020-03-06
8
2020-03-07
36
2020-03-07
2020-03-08
4
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-03-07
29
2020-03-07
2020-03-08
24
2020-03-08
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
KALI (44)
2020-03-07
2020-03-07
38
2020-03-06
5
2020-03-08
16
JOWISZ (74)
2020-03-06
2
2020-03-07
1
2020-03-08
3
2020-03-08
12
2020-03-06
1
2020-03-06
23
2020-03-07
10
NADIA (76)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
3
2020-03-07
14
2020-03-08
8
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (92)
2020-03-06
23
2020-03-06
8
2020-03-07
1
2020-03-07
16
2020-03-08
Pliem-Perka Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2020-03-06
10
2020-03-06
18
2020-03-07
2020-03-07
2020-03-07
11
2020-03-08
7
Pliem-Perka Martyna
KS Jumping Events
JUNIOR (97)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
16
2020-03-07
1
2020-03-08
1
2020-03-06
4
2020-03-07
16
2020-03-08
4
TAMIZA (99)
2020-03-06
7
2020-03-07
22
2020-03-08
18
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2020-03-06
2
2020-03-06
1
2020-03-07
2
2020-03-07
1
2020-03-08
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-03-07
10
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-03-07
2
150
2020-03-08
1
350
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
ORINOKO (47)
2020-03-06
4
80
2020-03-07
6
2020-03-07
14
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CARMEL (161)
2020-03-06
9
2020-03-06
14
2020-03-07
10
2020-03-07
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (168)
2020-03-07
15
2020-03-07
2020-03-08
17
2020-03-08
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-03-07
9
2020-03-06
18
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
21
2020-03-07
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
DISCOVERY (122)
2020-03-06
4
40
2020-03-07
16
2020-03-08
8
2020-03-08
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
2020-03-07
10
2020-03-07
3
2020-03-08
5
2020-03-06
23
2020-03-06
1
FENIKS (51)
2020-03-06
23
2020-03-06
14
2020-03-07
37
2020-03-07
22
2020-03-08
9
Pyzdrowska Zuzanna
KJ Pegaz Reda
MARIANO (33)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
2020-03-07
28
2020-03-08
3
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
5
2020-03-07
10
2020-03-08
11
2020-03-08
7
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (118)
2020-03-07
4
80
2020-03-07
12
2020-03-08
4
70
2020-03-08
9
Reimann Monika
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
ALLEGRO (117)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
17
2020-03-07
2020-03-08
7
2020-03-08
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (82)
2020-03-06
1
2020-03-06
21
2020-03-08
17
2020-03-07
29
2020-03-07
22
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2020-03-06
2
150
2020-03-06
4
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
ELTANI (204)
2020-03-06
10
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-06
4
60
2020-03-06
13
Romowicz Antonia
SKJ
LUKRECJA (164)
2020-03-06
1
2020-03-07
5
2020-03-07
2020-03-08
1
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ZABAWA (114)
2020-03-06
11
2020-03-06
2020-03-07
11
2020-03-07
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2020-03-06
5
2020-03-06
5
2020-03-07
6
2020-03-07
4
2020-03-08
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (73)
2020-03-06
20
2020-03-06
18
2020-03-07
1
2020-03-07
1
2020-03-08
2
WIARADO (191)
2020-03-06
21
2020-03-06
6
2020-03-07
11
2020-03-07
11
2020-03-08
13
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (125)
2020-03-06
1
2020-03-06
8
2020-03-07
4
2020-03-07
16
2020-03-08
14
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
24
2020-03-07
21
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-03-08
1
2020-03-07
9
2020-03-07
16
WIKING PP (171)
2020-03-07
16
2020-03-07
6
2020-03-08
5
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2020-03-08
8 (130)
2020-03-06
10
2020-03-07
2020-03-07
4
2020-03-08
2 (130)
2020-03-07
3
2020-03-06
11
2020-03-07
Sondej Zofia
KKJ
MAKS (25)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-07
16
2020-03-07
1
2020-03-08
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
2020-03-06
10
2020-03-06
2020-03-07
5
2020-03-07
16
2020-03-08
4
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (87)
2020-03-06
1
2020-03-06
5
2020-03-07
8
2020-03-07
6
2020-03-08
3 (130)
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (193)
2020-03-07
6
40
2020-03-07
2020-03-08
3
80
2020-03-08
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2020-03-06
11
2020-03-06
2020-03-07
2020-03-07
16
2020-03-08
17
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (165)
2020-03-06
1
2020-03-06
12
2020-03-07
12
2020-03-08
15
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (93)
2020-03-06
1
2020-03-06
9
2020-03-07
39
2020-03-07
29
2020-03-08
2
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2020-03-06
1
180
2020-03-07
3
120
2020-03-08
3
150
LEGENDA (203)
2020-03-06
1
150
2020-03-07
1
150
2020-03-08
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (101)
2020-03-06
4
2020-03-07
10
2020-03-08
5 (130)
2020-03-07
3
Tokarz Lena
Klub Jeździecki Cavallino
HIPOLIT (94)
2020-03-06
1
2020-03-06
13
2020-03-07
9
2020-03-07
11
2020-03-08
3
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ALBUMINA (150)
2020-03-06
20
2020-03-06
2020-03-07
23
2020-03-07
2020-03-08
9
2020-03-08
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (160)
2020-03-06
12
2020-03-06
2020-03-07
12
2020-03-07
2020-03-08
2020-03-08
Tulisow Nina
KJ Bertyn Piastowo
RALFIE (181)
2020-03-08
10
2020-03-08
16
LIBERKA (182)
2020-03-08
5
2020-03-08
21
Tykarska Wiktoria
bpk
MANGO (116)
2020-03-07
25
2020-03-07
2020-03-08
6
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-03-06
6
2020-03-08
1
2020-03-07
1
2020-03-07
1
Wachowicz Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
BERGAMO (185)
2020-03-06
2020-03-06
19
2020-03-07
14
2020-03-07
30
Wasilewska Olga
Klub Jeździecki La Scalla
GAMBLE (159)
2020-03-08
11
2020-03-08
9
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (106)
2020-03-06
1
2020-03-06
16
2020-03-07
3
2020-03-07
6
2020-03-08
8
TOPAZ (107)
2020-03-07
3
2020-03-07
1
2020-03-08
2
MAGGIE (187)
2020-03-06
1
2020-03-06
1
2020-03-08
2
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (108)
2020-03-06
2020-03-06
2020-03-07
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (143)
2020-03-06
1
2020-03-06
2
2020-03-07
6
2020-03-07
8
2020-03-08
10 (135
ADONIS (167)
2020-03-06
13
2020-03-06
12
2020-03-07
8
2020-03-07
7
2020-03-08
8
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Melloni Horses
DANTE (109)
2020-03-06
2020-03-06
13
2020-03-06
2020-03-07
2
80
2020-03-07
2020-03-07
2
100
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-03-06
7
2020-03-07
16
2020-03-08
5
Wojtal Julianna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-06
3
80
2020-03-06
6
2020-03-07
3
80
2020-03-07
7
2020-03-08
3
100
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (115)
2020-03-07
9
2020-03-07
Zambrzycka Julia
SKJ
ECHMEA (147)
2020-03-07
2020-03-07

Number of Riders: 142

Number of Horses: 197

The sum of prizes: 6 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl