Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
228 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 11:44:57
2020-02-12 11:44:57
Nadia Romaniecka NEGRO AVHARRO
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 11:07:42
2020-02-12 11:07:42
Grzegorz Psiuk ERLETTA
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
226 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:39:03
2020-02-11 23:12:01
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
225 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:39:00
2020-02-11 21:20:45
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
224 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:38:57
2020-02-11 21:18:33
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 12/L/L zwykły
223 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:38:45
2020-02-11 20:39:37
Maja Psiuk DISCOVERY
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
222 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:38:42
2020-02-11 20:13:10
Marcelina Malc BAJADERA
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
221 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:38:40
2020-02-11 20:11:42
Łucja Marks LIMERYK
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
220 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:03:08
2020-02-11 19:58:17
Agata Koseda DOKER
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
219 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:03:05
2020-02-11 19:42:48
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
218 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:02:51
2020-02-11 19:41:08
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
217 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 19:03:17
2020-02-11 18:46:35
Oliwia Majewska RADISZKA
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
216 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:09:05
2020-02-11 16:22:14
Martyna Kampowska LE MATINE
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
215 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:34:27
2020-02-11 15:26:19
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
214 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:23:28
2020-02-11 15:04:09
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
213 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:23:24
2020-02-11 14:50:05
Zosia Szopa GULIA
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
212 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:23:20
2020-02-11 13:37:21
Filip Falkiewicz PARODIA
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
211 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:23:15
2020-02-11 13:34:29
Filip Falkiewicz KASTELLO
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 27/L/L dwufazowy
210 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:52:31
2020-02-11 12:39:54
Julia Karolak DISCOVERY
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
209 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:25:02
2020-02-11 11:34:16
Justyna Motyl ORA
  • 2x 19/L/L zwykły
208 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 10:22:55
2020-02-11 10:08:38
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
207 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 10:21:52
2020-02-11 09:19:55
Iga Szostak MILANO
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 10:21:49
2020-02-11 09:03:36
Marta Kropidłowska DENVER
  • 2x 19/L/L zwykły
205 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 10:21:42
2020-02-11 09:02:39
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
204 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:33:57
2020-02-11 07:40:46
Małgorzata Marcinkowska FURIOSA
  • 2x 12/L/L zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:34:08
2020-02-10 21:15:18
Weronika Wiśniewska LUCKY STAR
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
202 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 20:21:52
2020-02-10 20:18:01
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 19/L/L zwykły
201 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 20:21:58
2020-02-10 20:17:38
Nela Klepuszewska EMPORIA
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
200 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 20:21:56
2020-02-10 19:36:54
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
199 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 20:22:06
2020-02-10 19:36:11
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
198 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 20:22:09
2020-02-10 19:26:16
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 25/C/C dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
  • 1x 36/C/C zwykły
197 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:03:08
2020-02-10 17:48:37
Beniamin Tomaszewski RABIOSA
  • 2x 12/L/L zwykły
196 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:10:41
2020-02-10 17:45:53
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:10:38
2020-02-10 17:45:14
Beniamin Tomaszewski ALL NIGHT
  • 1x 1/P/P zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:10:34
2020-02-10 17:41:00
Beniamin Tomaszewski LANCELOT
  • 2x 12/L/L zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:10:32
2020-02-10 17:40:04
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
192 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 17:19:55
2020-02-10 16:48:30
Maja Skorwider NELA
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
191 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 17:19:40
2020-02-10 16:04:20
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 34/P/P dwufazowy
190 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 17:19:34
2020-02-10 14:54:26
Dominika Langa GLORA
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
189 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 17:19:31
2020-02-10 14:53:44
Julia Mattsson TAJGA
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
188 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:45:35
2020-02-10 12:30:16
Paweł Spisak CASUS
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
187 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:45:33
2020-02-10 12:29:21
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 36/C/C zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:05:29
2020-02-10 12:02:23
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 8/KUCE A1/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:05:28
2020-02-10 12:01:59
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
184 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:05:25
2020-02-10 10:53:11
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 19/L/L zwykły
183 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:05:23
2020-02-10 10:52:15
Julia Markowska RADON
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
182 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:05:21
2020-02-10 10:51:41
Aneta Kaliszewska RADON
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
181 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:47:19
2020-02-10 10:40:58
Marcin Joppek CHELSEA BLUE
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:47:13
2020-02-10 10:13:16
Barbara Grudka ERISA
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
179 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:47:11
2020-02-10 09:34:52
Milena Lewandowska GIZMO
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
178 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 10:20:08
2020-02-10 08:14:49
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
177 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:47:06
2020-02-09 23:45:05
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 2x 27/L/L dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 22:39:04
2020-02-09 21:48:06
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
175 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:17:59
2020-02-09 21:33:38
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
174 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 22:38:55
2020-02-09 21:25:26
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:01:11
2020-02-09 20:58:35
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 22/P/P zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:01:04
2020-02-09 20:14:49
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
171 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:01:00
2020-02-09 20:13:36
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 19:03:02
2020-02-09 18:57:16
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
169 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 19:02:59
2020-02-09 17:43:32
Maria Malko HEYA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 19:02:56
2020-02-09 17:16:51
Maja Psiuk CHARLIE
  • 2x 27/L/L dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 19:02:53
2020-02-09 16:38:22
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 25/C/C dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 19:02:50
2020-02-09 16:37:52
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 22/P/P zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 16:02:46
2020-02-09 12:14:17
Emilia Plata GOJA
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
164 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:43:08
2020-02-09 09:09:40
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:43:22
2020-02-09 09:08:43
Tomasz Miśkiewicz CASTI
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 10:56:19
2020-02-09 09:04:57
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 1x 1/P/P zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 10:56:13
2020-02-09 09:04:06
Tomasz Miśkiewicz CHACCO STERN
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
160 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 10:56:09
2020-02-09 09:03:38
Tomasz Miśkiewicz BARDASZ
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
159 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 04:46:34
2020-02-08 23:32:36
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
158 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 04:46:29
2020-02-08 23:31:45
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
157 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 04:46:23
2020-02-08 22:36:57
Agnieszka Racka WALVERINE
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
156 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 04:46:19
2020-02-08 22:35:40
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 21:59:14
2020-02-08 20:40:07
Paulina Borawska NABLA
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
154 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 21:59:04
2020-02-08 20:19:14
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:03:01
2020-02-08 18:27:21
Amelia Ostrowska LORD PHOENIX K
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
152 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 19:12:21
2020-02-08 17:30:05
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
151 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 19:12:25
2020-02-08 13:32:42
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
150 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 19:12:32
2020-02-08 13:25:15
Marcel Hiller EGON
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 19:12:40
2020-02-08 12:15:25
Roman Karpenko KERRY-FULL
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 19:12:45
2020-02-08 12:14:17
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 4/C/C dwufazowy
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 25/C/C dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 19:12:51
2020-02-08 12:13:16
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:49:17
2020-02-08 10:57:58
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 4/C/C dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:49:04
2020-02-08 10:41:19
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:45:04
2020-02-08 08:18:57
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:45:16
2020-02-08 08:16:13
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 20:22:16
2020-02-07 22:42:23
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 25/C/C dwufazowy
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:48:33
2020-02-07 21:45:30
Joanna Łoś-Sworczak CHARLIE
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:48:29
2020-02-07 21:41:00
Anna Herdzik CHARLIE
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:48:24
2020-02-07 21:20:27
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:48:18
2020-02-07 21:20:10
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:48:13
2020-02-07 19:07:18
Julia Zambrzycka ECHMEA
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 18:33:38
2020-02-07 17:58:03
Amelia Klimaszewska BRANCO
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 18:33:35
2020-02-07 17:57:30
Vivien Kaźmierczak BRONCO
  • 1x 1/P/P zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 10:23:52
2020-02-07 10:04:15
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 10:23:49
2020-02-07 10:03:35
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 10:23:47
2020-02-07 09:39:36
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 09:21:46
2020-02-06 22:09:06
Sylwia Rychlik TEDDINGTON
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 12/L/L zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:06:04
2020-02-06 22:03:56
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 2x 12/L/L zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:05:54
2020-02-06 22:03:27
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:05:51
2020-02-06 22:03:01
Jakub Jarecki CHABLIS
  • 1x 1/P/P zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:05:48
2020-02-06 21:34:05
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 12/L/L zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:05:44
2020-02-06 21:22:42
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 5/CC/CC dwufazowy
  • 1x 26/CC/CC dwufazowy
  • 1x 37/CC/CC zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:04:13
2020-02-06 20:36:14
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 21:58:57
2020-02-06 17:36:46
Zuzanna Jurkowska TAITI
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 22:04:03
2020-02-06 17:35:02
Daria Rychłowska WANILIA
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 19/L/L zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 14:13:56
2020-02-06 14:13:39
Karolina Hartman-Hanis SUNBIRD
  • 2x 19/L/L zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 14:13:55
2020-02-06 14:11:03
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:52:20
2020-02-06 11:20:35
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:52:18
2020-02-06 11:19:29
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:52:12
2020-02-06 11:18:21
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:52:10
2020-02-06 11:17:16
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 4/C/C dwufazowy
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 25/C/C dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
  • 1x 36/C/C zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:52:08
2020-02-06 11:11:45
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:05:13
2020-02-05 21:24:46
Zuzanna Marczyńska MIGOTKA
  • 1x 8/KUCE A1/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A1
  • 1x 16/KUCE A1/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - KUCE A1
  • 1x 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 19:20:11
2020-02-05 21:23:49
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 34/P/P dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:44:22
2020-02-05 21:09:55
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:44:16
2020-02-05 20:41:44
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:44:14
2020-02-05 20:21:27
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 20:05:06
2020-02-05 19:48:01
Monika Jackiewicz - Rąbca HERITAGE OF ECUADOR
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:47:51
2020-02-05 19:43:17
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BUTTERFLY
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 17:41:19
2020-02-05 19:42:53
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 17:41:11
2020-02-05 19:42:16
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 17:41:04
2020-02-05 19:39:54
Monika Jackiewicz - Rąbca BILLE CONGO
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:32:27
2020-02-05 18:26:52
Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:32:25
2020-02-05 18:26:00
Aleksander Lewandowski CELVISTO
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:32:22
2020-02-05 18:23:45
Emilia Wieczorek EL TORO
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:33:03
2020-02-05 16:24:36
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 13:48:32
2020-02-05 12:45:31
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 13:48:28
2020-02-05 09:37:30
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 13:48:26
2020-02-05 07:32:39
Julia Lezner IVAR VDL
  • 2x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 13:48:10
2020-02-04 22:39:51
Krzysztof Zareba CZINGIS
  • 2x 19/L/L zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:59:00
2020-02-04 20:06:23
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 19/L/L zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:58:55
2020-02-04 19:39:31
Nikoleta Cichocka CZARODZIEJ
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 14:51:24
2020-02-04 19:25:55
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:58:49
2020-02-04 19:25:39
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:58:45
2020-02-04 19:25:07
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:58:42
2020-02-04 19:24:47
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 18:46:02
2020-02-04 18:39:48
Julia Gruchała IKWA
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 16:57:35
2020-02-04 16:54:58
Agata Piastowska CORTINELLA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 16:57:33
2020-02-04 16:53:29
Agata Piastowska DUCHESS OF CAMBRIDGE
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 16:57:30
2020-02-04 16:49:59
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 12:47:17
2020-02-04 10:14:36
Karolina Rogala ELTANI
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 12:47:11
2020-02-04 08:53:42
Dawid Rakoczy CLOUD
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 12:47:08
2020-02-04 08:51:06
Dawid Rakoczy CONVERTUS
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 12:47:06
2020-02-04 08:50:36
Dawid Rakoczy CHACCORTHAGO
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 12/L/L zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 12:47:05
2020-02-04 08:49:37
Dawid Rakoczy JAVA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:48:52
2020-02-04 08:49:07
Dawid Rakoczy CZARINA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 12/L/L zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 12:47:01
2020-02-04 05:50:04
Monika Kropidłowska SINUS
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 23:48:39
2020-02-03 20:55:20
Dawid Czarnecki COSTAKO
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 23:48:32
2020-02-03 20:54:15
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 23:48:28
2020-02-03 20:54:06
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 23:48:22
2020-02-03 20:53:22
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 5/CC/CC dwufazowy
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:09:04
2020-02-03 14:43:59
Aleksandra Furgo FELICITY
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:06:05
2020-02-03 14:42:41
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:37:44
2020-02-03 14:41:49
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 4/C/C dwufazowy
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 10:37:38
2020-02-03 14:41:05
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 13:07:06
2020-02-03 12:45:21
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 11:46:16
2020-02-03 10:41:53
Monika Bartoszewicz KOMETA
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:08:31
2020-02-03 10:36:17
Grzegorz Psiuk CAALISTENIA
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 11:45:55
2020-02-03 09:44:46
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 11:45:51
2020-02-03 08:49:31
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 07:36:01
2020-02-03 00:13:46
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 07:35:58
2020-02-03 00:12:35
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 4/C/C dwufazowy
  • 1x 5/CC/CC dwufazowy
  • 1x 26/CC/CC dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:35
2020-02-02 19:57:19
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:32
2020-02-02 19:45:05
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:21
2020-02-02 13:19:46
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:19
2020-02-02 10:51:45
Rafał Wojdyła GAMBLER
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:15
2020-02-01 21:31:18
Angelika Mischke FANTAZJA
  • 2x 27/L/L dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:13
2020-02-01 21:27:23
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 2x 19/L/L zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:09
2020-02-01 21:25:09
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 20:21:06
2020-02-01 19:18:11
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:42
2020-02-01 19:12:10
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:40
2020-02-01 16:57:07
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:38
2020-02-01 14:21:09
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 4/C/C dwufazowy
  • 1x 5/CC/CC dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:37
2020-02-01 14:17:43
Jacek Bobik O-STAR
  • 2x 12/L/L zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:35
2020-02-01 14:16:45
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 4/C/C dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:30
2020-02-01 12:53:37
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:27
2020-02-01 12:52:29
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 4/C/C dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:09:45
2020-02-01 11:11:47
Paulina Groth LEWANTE
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 34/P/P dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:12:10
2020-02-01 11:07:39
Paulina Groth LAMBORGHINI
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
  • 1x 35/N/N dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:11:50
2020-01-31 23:25:19
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:11:39
2020-01-31 22:58:19
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:11:34
2020-01-31 22:57:58
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:11:32
2020-01-31 22:57:34
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 2/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 19:11:30
2020-01-31 22:17:59
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:15:58
2020-01-31 21:01:00
Klaudia Borowiecka LAPONIA
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 21:55:12
2020-01-31 15:49:38
Małgorzata Keister LEXUS
  • 2x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:45:08
2020-01-31 13:27:33
Julia Rochowicz PANTEON
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:45:04
2020-01-31 13:20:29
Krystyna Kuźmicz RADISZKA
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:45:00
2020-01-31 13:17:24
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:44:55
2020-01-31 13:16:47
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:02:57
2020-01-31 13:16:18
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 19:02:44
2020-01-31 13:15:46
Pola Cichla DOX
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:44:27
2020-01-31 12:49:01
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:44:21
2020-01-31 12:48:32
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:44:11
2020-01-31 12:47:44
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:44:05
2020-01-31 12:47:08
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 8/KUCE A1/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A1
  • 1x 16/KUCE A1/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - KUCE A1
  • 1x 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:44:00
2020-01-31 12:45:31
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:43:49
2020-01-31 12:44:49
Lena Kamińska KLAUSINKA
  • 1x 8/KUCE A1/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A1
  • 1x 16/KUCE A1/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - KUCE A1
  • 1x 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:43:43
2020-01-31 12:44:08
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 11:38:41
2020-01-31 11:32:34
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 11:38:35
2020-01-31 11:32:17
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 09:58:43
2020-01-30 21:58:26
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 19/L/L zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 11:48:07
2020-01-30 21:55:14
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:06:24
2020-01-30 20:32:32
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:06:22
2020-01-30 20:16:23
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 34/P/P dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:06:16
2020-01-30 19:15:41
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:06:13
2020-01-30 19:13:56
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:06:09
2020-01-30 19:11:22
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:38:34
2020-01-30 15:29:59
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 15:45:14
2020-01-30 15:28:51
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:43:27
2020-01-30 13:42:56
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:43:22
2020-01-30 13:41:48
Michalina Pazik CZAKO DREAM
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:43:20
2020-01-30 13:39:27
Karolina Rosicka INKADENS
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:43:17
2020-01-30 13:37:32
Antonina Kotowska NARKOS
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
13 ENTRY PRE-APPROVED 2020-02-13 09:22:07
2020-01-30 13:35:56
Liwia Banach GALILEO SEMPER INVICTA
  • 1x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/KUCE A2/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 17/KUCE A2/MISTRZOSTWA- II PÓŁFINAŁ - KUCE A2
  • 1x 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA - Finał - KUCE A2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 12:58:26
2020-01-30 12:40:11
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 12:58:22
2020-01-30 12:11:51
Grzegorz Psiuk CARMEL
  • 2x 12/L/L zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 10:06:28
2020-01-30 09:45:15
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:33:03
2020-01-29 21:16:01
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 34/P/P dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:32:59
2020-01-29 21:06:10
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 19/L/L zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 10:58:42
2020-01-29 20:06:41
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 3/SENIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ SENIORZY
  • 1x 24/SENIORZY/MISTRZOSTWA - II POŁFINAŁ- SENIORZY
  • 1x 33/SENIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - SENIORZY
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:32:46
2020-01-29 19:54:58
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 34/P/P dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:32:43
2020-01-29 19:50:38
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 2/N/N zwykły
  • 1x 22/P/P zwykły
  • 1x 23/N/N zwykły
  • 1x 35/N/N dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:32:41
2020-01-29 19:41:14
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 13/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 1/P/P zwykły
  • 1x 21/JUNIORZY/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUNIORZY
  • 1x 32/JUNIORZY/MISTRZOSTWA- Finał - JUNIORZY
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 18:52:11
2020-01-29 17:50:41
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 7/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 12/L/L zwykły
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 19/L/L zwykły
  • 1x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 18:52:08
2020-01-29 17:48:58
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 6/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 1x 18/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA- Finał - JUN. MŁ. KUCE
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 16:11:22
2020-01-29 15:07:46
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 1x 11/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - I PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 2x 20/JUN. MŁ/MISTRZOSTWA - II PÓŁFINAŁ - JUN. MŁ.
  • 1x 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA - Finał - JUN. MŁ.
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
3. Banach Liwia Klub Jeździecki AS Dream
2008 (JM.)
O056773
4. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
6. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
7. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
10. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
11. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
12. Cichocka Nikoleta Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
30507/17
13. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
14. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
15. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
16. Czarnecki Dawid KLUB JEŹDZIECKI EQUIRENO
S
O003411
17. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
18. Dąbkowska Aleksandra JKS Barłomino sp.zoo
S
O015041
19. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
20. Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
21. Elbl Anna bkp
S
O025336
22. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
23. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
Brak
24. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
25. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
26. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (MJ.)
O035968
10156120
27. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
28. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
29. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
30. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
31. Gruchała Julia Prywatna stajnia
2006 (JM.)
brak
32. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
33. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
34. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
35. Herdzik Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
36. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
37. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
38. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
39. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
40. Jasińska Lilla KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O046638
41. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
42. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
43. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
44. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (J.)
O046938
45. Kaliszewska Aneta BPK
2005 (JM.)
brak
46. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
47. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
48. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
49. Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O019341
50. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
51. Karolak Julia Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
none
52. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
53. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
54. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
55. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
56. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
57. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
58. Klimaszewska Amelia KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
Brak
59. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
60. Koseda Agata Brak
S
Brak
61. Kotowska Antonina KJ AS Dream
2007 (JM.)
Brak
62. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
63. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
64. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2003 (J.)
O048756
65. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O024984
10113471
66. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O025770
67. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
68. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
69. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
70. Langa Dominika BPK
S
brak
71. Lewandowska Milena Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O037001
72. Lewandowski Aleksander Klub Sportowy Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
73. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
74. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
75. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
brak
76. Łoś-Sworczak Joanna Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
77. Majewska Oliwia bpk
2007 (JM.)
brak
78. Malc Marcelina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
Brak
79. Malko Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O009642
80. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
81. Marczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O057199
82. Markowska Julia BPK
2005 (JM.)
brak
83. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
84. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
85. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
86. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
87. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
88. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
O056277
89. Mischke Angelika KJ. POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O037291
90. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
91. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
92. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
93. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
94. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
95. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
96. Obłoza Zuzanna KJ PEGAZ REDA
2007 (JM.)
O054965
97. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
98. Padalak Hanna Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2003 (J.)
O034991
99. Padalak Maria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2006 (JM.)
O041037
100. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
101. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
102. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
103. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
104. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
105. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
106. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
107. Pietroń Martyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O012067
108. Plata Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036683
109. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O037296
110. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
111. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
112. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
113. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
O001094
114. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
115. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
116. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
117. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
118. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
119. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
120. Rochowicz Julia BPK
2008 (JM.)
Brak
121. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
122. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
123. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
124. Romowicz Antonia SKJ
2010 (Mł.)
O054478
125. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
126. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
127. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
S
O009731
128. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
129. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
130. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
131. Rychłowska Daria OSK Lipce
2004 (J.)
O053436
132. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
133. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
134. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
135. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
136. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
137. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
138. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (MJ.)
O042322
139. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
140. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
141. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
142. Szopa Zosia Skj Sopot
2003 (J.)
O034983
143. Szostak Iga Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
0029098
144. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
145. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
146. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
147. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
148. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
149. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
150. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
151. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
152. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
153. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O048954
154. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
155. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
156. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036309
157. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
158. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
159. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
160. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
Brak
161. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
162. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
163. Wodzyńska Olga KJ Cavalier
2003 (J.)
O047107
164. Wojdyła Rafał Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
O055241
165. Wojtal Julianna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O038237
10185778
166. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
167. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
168. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
169. Ziętara Zuzanna Brak
2005 (JM.)
O054134
170. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
171. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

154

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616007600268911
2.

215

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Night Carry
M: Aida HL
K021361 616009670013711
3.

118

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
4.

47

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
5.

195

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
6.

150

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
7.

61

ASTEJA SPI POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alzacja / Fandavid
K025577 616009530022510
8.

168

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
9.

239

BAJADERA SP POL 2012 Klacz gniada/100 F: Ojciec
M: Bramina
brak brak
10.

149

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
11.

91

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
K009763 103US72
12.

186

BARDASZ SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Quidam
M: Basirneela / Fir-Nell
K016105 POL007610168408
13.

233

BEAUTY C KWPN POL 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z
M: Victoria C po Concorde
K013478 528210000829320
14.

183

BELLA MARIA OLD GER 2010 Klacz skarogniada/174 F: Balon du rouet
M: Qintana
K022749 Brak
15.

35

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
K017555 POL009670002999
16.

174

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
brak 616009600116412
17.

32

BILLE CONGO SP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Ekwador
M: Bounty
K028461 616009530175515
18.

55

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
K021809
19.

159

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
20.

246

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
21.

5

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
22.

54

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
23.

166

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
K023001
24.

145

BUTTERFLY SP POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batifa
K028462 616009530175815
25.

20

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
K022902 616 009 60 02091
26.

69

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
27.

95

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
28.

98

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
29.

242

CANDY OLDENBURGER GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
brak DE 418181104506
30.

140

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
31.

222

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
32.

100

CARA 199 NIEM. SPORT. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
K026730 DE45660493614
33.

171

CARAMOUCHE Z ZANGERSHEIDE GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
K022628
34.

184

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
35.

63

CARMEL SP POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Almanzor L
M: Caibuttas
K028729 PL616009600146615
36.

178

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
K027252 Brak
37.

134

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
38.

9

CASTALECCIO SM HOLSZTYŃSKA SLO 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
39.

46

CASTI HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Cachas /
M: Wajona / Colman
K027012 DE421000078111
40.

208

CASUS HOL. GER 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Colman hol./
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K027159 DE421000099715
41.

191

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
42.

143

CELVISTO Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/. F: Cellestial
M: Lamira/ Levisto
K028658 .
43.

82

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
44.

160

CHABLIS HAN POL 2013 Wałach kasztanowata/173 F: Cador
M: Esculypsa/Escudo I
K026945 DE431310367313
45.

120

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada/176 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
K020332 DE418184010710
46.

187

CHACCO STERN HANN. POL 2011 Wałach kara/170 F: Chacco Blue
M: Po Sandro
K023517 1
47.

126

CHACCORTHAGO OLD POL 2014 Wałach gniada/167 F: -
M: -
K022808 -
48.

170

CHARLIE OLDENBURGER POL 2013 Wałach siwa/171 F: CELLESTIAL
M: LOLYPOP
BRAK DE 433331017513
49.

192

CHARLIE OLDENBURG POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
K028615 xxxxxxx
50.

202

CHELSEA BLUE BAWARSKA POL 2009 Klacz gniada/168 F: CHACCO-BLUE
M: FUNNY GIRL
K018607 DE481810086809
51.

107

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
52.

190

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
53.

71

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
K028783 Bral
54.

161

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
55.

128

CLOUD HOL POL 2009 Wałach gniada/170 F: Xxxx
M: Xxxx
K023054 Xxxxxx
56.

64

CLYDAGH JUSTICE CONNEMARA POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 S3-372004000010695
57.

49

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
K024076 616009530054313
58.

105

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
59.

127

CONVERTUS HOL. POL 2014 Ogier kasztanowata/181 F: Colman hol./ Carthago
M: Vinja III hol./ Caretino hol
K027150 DE421000042514
60.

121

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
61.

132

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 009610219208
62.

123

COSTAKO SP POL 2015 Ogier kasztanowata/166 F: ——
M: ——
K028067 ——
63.

73

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
64.

77

CRACK S OLDENBURSKI DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
65.

94

CRAZY DAISY G NIEM.SPORT. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
66.

151

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
67.

155

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain Du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
K018227 DE441411197610
68.

99

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
69.

67

CZAKO DREAM TRAKEN POL 2016 Wałach siwa/163 F: Cargo
M: Caryca AM
Brak Brak
70.

245

CZARINA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Farmer
M: Czarnina
Xxx Xxx
71.

1

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
72.

139

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
73.

226

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
K028116 K028116
74.

96

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURG POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Darshan/Diamant de semily
M: Quite wenke
DE418180205915 DE418180205915
75.

234

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
76.

247

DISCOVERY KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach gniada/kuc:149cm F: Strayer's Samson
M: Dora
brak 616013670113812
77.

50

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
78.

237

DOKER WLKP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
Brak 616 007 60 01142 12
79.

180

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
80.

240

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
81.

199

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: NOE D'ISLE
M: DRACENA
K018620 12668
82.

185

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
83.

110

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
84.

10

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
85.

198

DREAM HOLSTEINER POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco deRevel
M: The Best
brak
86.

131

DUCHESS OF CAMBRIDGE SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: Cassilio/Cassini I
M: Definicja
K025200 616009530054613
87.

62

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
88.

177

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
89.

216

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Urenda / Voltaire
K023515 528003200912625
90.

167

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
Brak
91.

162

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 Klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
92.

175

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
K011853 POL006580095806
93.

142

EL TORO TRAKEŃSKA POL 2013 Wałach kara/172 F: Esaul
M: Grecja
Brak
94.

221

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
95.

129

ELTANI WESTF. GER 2014 Wałach gniada/163 F: El Salvador KWPN
M: Catani HOL/ Calido HOL
K028977 DE441411425614
96.

42

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
97.

220

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
brak
98.

163

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
99.

68

EQUEENPASSION LEMON TREE KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
K020554 826046010092742
100.

201

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
101.

243

ERLETTA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
102.

213

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
103.

40

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
104.

108

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
K018464 12515 POL 009 61 01632 06
105.

119

FELICITY SP POL 2016 Klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa po Marino
Brak Brak
106.

56

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
107.

223

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
K022754 xxxx
108.

117

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
109.

86

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
110.

4

GALILEO SEMPER INVICTA KUC POL 2014 Wałach inna/kuc:148 F: .
M: .
K028918 Brak
111.

109

GAMBLER KWPN POL 2011 Wałach gniada/165 F: Arizona
M: Ovita Van Barke
K028446
112.

93

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
113.

200

GIZMO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach srokata/168 F: Almanzor L
M: Goja
Brak
114.

210

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
brak 616009610088413
115.

218

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
116.

189

GOJA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
brak
117.

3

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
118.

204

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
brak 616999530225515
119.

104

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
120.

232

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Klacz gniada/mk:155 F: Farezzo B
M: Galia
Brak Brak
121.

112

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
122.

146

HERITAGE OF ECUADOR SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Hurysa
brak brak
123.

48

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
124.

193

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
125.

33

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
126.

207

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 Curella / Favoritas
127.

165

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
128.

133

IKWA NN POL 2005 Klacz gniada/165 F: Porfir
M: Italia
brak 999610214105
129.

66

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
Brak Brak
130.

205

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
131.

34

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
K026418
132.

248

IVAR VDL KWPN POL 2013 Wałach gniada/165 F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
K026315
133.

30

IVAR VDL KWPN POL 2013 Wałach gniada/160 F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528003201302547
134.

78

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
135.

114

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
136.

125

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
K027337 528003201402161
137.

85

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
138.

115

KALEV RED WINE Koń Oldenburski POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Kannan
M: D-Luna
brak -
139.

235

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
K012430 Pol013530136706
140.

122

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
141.

225

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
K015264 POL013530137404
142.

173

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
143.

230

KASTELLO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares
M: Klarissa
brak
144.

176

KERRY-FULL WESTFALEN RUS 2015 Gleiding bay/175 F: Quilano(quidam de revel)
M: Eiforia
None None
145.

80

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
K005060 07136
146.

116

KOMETA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
K019515 POL 007 53 02429 04
147.

138

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 Wałach siwa/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
148.

144

L.A. STYLE K KWPN POL 2016 Ogier siwa/. F: .
M: .
K028656 .
149.

97

LAMBORGHINI Deutsches Sportpferd POL 2010 Wałach gniada/170 F: abke/acorado
M: libra
K023340 DE4565702363-10
150.

214

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Ares
M: Landy
K027650 616009530207815
151.

12

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro
M: Lansada
K018612 POL 009510253104
152.

51

LE MATINE SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: Larron
M: Cardina
K027550 616009640036214
153.

169

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
154.

81

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
155.

14

LEWANTE WESTWALSKA POL 2009 Wałach gniada/165 F: LANDACORD
M: GALINA
DE441411195609
156.

90

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
157.

238

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
158.

135

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
159.

44

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Gleiding bay/175cm F: Lordanos/Landos
M: Phoenix Airline/Phoenix
K018527 DE418180175011
160.

196

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
161.

224

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
K018654 616009530005710
162.

11

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
163.

76

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
164.

41

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
165.

22

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
166.

141

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
167.

36

MIGOTKA KUC POL 2005 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
K020567
168.

227

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
169.

74

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
170.

181

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/160 cm F: Marino
M: Natalia
brak brak
171.

157

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
172.

236

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
173.

65

NARKOS WLKP POL 2005 Wałach kara/162 F: Grikos
M: ..
Brak
174.

244

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor
M: Nowia
K017458 616007530184910
175.

212

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
176.

147

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
K028786 NN
177.

58

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
178.

211

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
K025580 616009520042114
179.

87

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
180.

101

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-Star /
M: Oqurina /
K028253 616009640045915
181.

103

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
182.

17

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara/170 F: xx
M: xx
xx
183.

102

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
184.

59

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
185.

229

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
186.

89

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
187.

164

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
188.

231

PARODIA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Feniks
M: Parade HL
K020366 616009530199511
189.

84

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
190.

113

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
K026970 616009530210814
191.

52

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317
192.

83

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
193.

172

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
194.

111

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 Brak 2764333316568113
195.

137

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
196.

217

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: Otill
M: Ready to Win
K023588 616009530205911
197.

88

RADISZKA TP POL 2005 Klacz gniada/150 F: nn
M: nn
brak 999600291005
198.

203

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K007066 POL999611113501
199.

136

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
K015438 12172 104KT06
200.

21

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
201.

158

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
K017484
202.

219

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
203.

31

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
204.

148

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
K005576 POL009530002800 POL40563
205.

228

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
brak
206.

124

SINUS SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Santana
K028074 616009600239714
207.

188

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
K026989 DE43333905415
208.

241

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
209.

197

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
K011747
210.

194

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
K021603 616 009 59 01224 12
211.

156

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Roulette /
M: Segasta / Special Power
K026663 616POL13008106T
212.

179

TAITI SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: Markies V
M: Temke
brak 616009600163013
213.

209

TAJGA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel
M: Taja
brak 616007610043615
214.

39

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
K022228 616009530152912
215.

92

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
216.

206

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
217.

75

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
K028318 POL616013640076711
218.

57

UDINE SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
219.

70

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
220.

79

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
221.

106

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
222.

53

VIPER KUC ISLANDZKI POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
K013076
223.

182

WALVERINE SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
224.

37

WANILIA SP POL 2008 Klacz gniada/163 F: La Voltaire
M: Waaika
K028725 616009530346608
225.

60

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
226.

130

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
227.

152

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
228.

153

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
229.

72

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
400
1990
SUM:
2390.00
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
200
SUM:
200.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
510
SUM:
510.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
120
300
350
30
90
250
SUM:
1140.00
Czarnecki Dawid KLUB JEŹDZIECKI EQUIRENO
100
SUM:
100.00
Dąbkowska Aleksandra JKS Barłomino sp.zoo
120
SUM:
120.00
Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
400
SUM:
400.00
Elbl Anna bkp
90
250
150
120
SUM:
610.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
70
SUM:
70.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
SUM:
30.00
Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
120
SUM:
120.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Grzywacz Jacek JKS Barłomino
150
150
170
250
350
800
SUM:
1870.00
Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
SUM:
70.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
220
300
SUM:
520.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
120
SUM:
120.00
Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Karpenko Roman Horsefarm39
90
30
SUM:
120.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
200
SUM:
200.00
Keister Małgorzata bpk
20
SUM:
20.00
Klebba Natalia KJ Arpav
50
120
SUM:
170.00
Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
90
SUM:
90.00
Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
20
SUM:
20.00
Langa Dominika BPK
70
SUM:
70.00
Lewandowski Aleksander Klub Sportowy Verso La Natura
70
SUM:
70.00
Milewska Julia Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
300
2350
400
SUM:
3080.00
Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
150
120
SUM:
270.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
20
70
70
SUM:
160.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Padalak Hanna Klub Jeździecki Leśna Podkowa
600
SUM:
600.00
Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
50
90
170
SUM:
310.00
Pietroń Martyna Sopocki Klub Jeździecki
1400
SUM:
1400.00
Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
30
SUM:
30.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
300
SUM:
300.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
200
190
SUM:
390.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
40
40
SUM:
80.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
60
170
220
220
200
SUM:
870.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
40
120
SUM:
160.00
Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
400
SUM:
400.00
Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
20
50
SUM:
70.00
Rychlik Sylwia St. J Baborówko
20
70
SUM:
90.00
Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
850
SUM:
850.00
Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
90
SUM:
90.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
250
250
200
SUM:
700.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
1000
SUM:
1000.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
190
200
SUM:
390.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
30
90
50
20
SUM:
190.00
Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
40
SUM:
40.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
170
150
SUM:
320.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
450
SUM:
450.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
30
50
80
SUM:
160.00
Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
70
SUM:
70.00
Wojtal Julianna Sopocki Klub Jeździecki
170
30
SUM:
200.00
Ziętara Zuzanna Brak
70
SUM:
70.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
150
70
60
100
SUM:
380.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2020-02-14
10
2020-02-15
12
2020-02-16
14
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
4
2020-02-16
1
400
2020-02-14
1
2020-02-15
7
2020-02-16
2
1990
Aszyk Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-02-14
35
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-15
32
2020-02-14
2020-02-14
1
Banach Liwia
Klub Jeździecki AS Dream
2020-02-14
2020-02-15
31
2020-02-15
11
2020-02-16
9
2020-02-14
21
2020-02-14
Bartoszewicz Monika
Sopocki Klub Jeździecki
KOMETA (116)
2020-02-14
19
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-14
1
2020-02-14
1
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
ELITA (221)
2020-02-14
2020-02-14
1
2020-02-15
3
2020-02-16
5
200
Belova Maria
Horsefarm39
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
31
2020-02-15
6
2020-02-16
11
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CARDHU (184)
2020-02-14
1
2020-02-15
8
2020-02-16
6
DORAVELLA (185)
2020-02-14
1
2020-02-15
11
2020-02-16
5
510
2020-02-14
1
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CARA 199 (100)
2020-02-14
5
120
2020-02-14
1
300
2020-02-15
2020-02-15
2
350
2020-02-16
9
O-STAR (101)
2020-02-14
15
2020-02-14
2020-02-15
9
30
2020-02-16
5
90
OLIMP FLY (102)
2020-02-14
2
250
2020-02-14
3
2020-02-15
9
2020-02-16
6
Borawska Paulina
brak klubu
NABLA (181)
2020-02-15
1
2020-02-15
17
Borowiecka Klaudia
bpk
LAPONIA (12)
2020-02-14
19
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
Cichla Pola
SKJ
DOX (10)
2020-02-14
8
2020-02-15
8
2020-02-16
8
2020-02-14
7
Cichocka Nikoleta
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-14
1
2020-02-14
1
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-02-14
2020-02-14
7
2020-02-15
9
2020-02-16
7
Cimoszko Bogusława
brak
CANDY (242)
2020-02-15
1
2020-02-15
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
DREAM (198)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Czarnecki Dawid
KLUB JEŹDZIECKI EQUIRENO
2020-02-14
4
2020-02-15
2
2020-02-16
CORBELLA (121)
2020-02-15
6
100
2020-02-16
COSTAKO (123)
2020-02-14
35
2020-02-15
42
2020-02-16
30
2020-02-15
2020-02-16
Czech Natalia
SKJ
2020-02-14
9
2020-02-15
10
2020-02-16
7
2020-02-14
8
2020-02-15
1
Dąbkowska Aleksandra
JKS Barłomino sp.zoo
ASTEJA (61)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
4
120
2020-02-15
43
2020-02-16
20
2020-02-16
19
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
EASTWOOD (216)
2020-02-15
18
2020-02-15
2020-02-16
13
Dubieniecka Martyna
Sopocki klub Jeździecki
KAMELOT (122)
2020-02-14
1
2020-02-15
2
2020-02-16
4
400
Elbl Anna
bkp
2020-02-14
5
90
2020-02-14
1
250
2020-02-15
25
2020-02-15
5
150
2020-02-16
5
120
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
KASTELLO (230)
2020-02-14
19
2020-02-14
19
2020-02-16
28
2020-02-16
PARODIA (231)
2020-02-15
6
70
2020-02-15
42
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
IVAR VDL (248)
2020-02-16
8
30
2020-02-16
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-02-14
3
2020-02-16
4
2020-02-14
1
2020-02-14
3
2020-02-15
5
2020-02-15
1
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (5)
2020-02-14
7
70
2020-02-14
8
2020-02-15
6
2020-02-16
2
2020-02-15
14
2020-02-14
7
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2020-02-14
4
120
2020-02-16
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
VIPER (53)
2020-02-14
2
2020-02-15
1
2020-02-16
6
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-14
2
2020-02-14
2020-02-14
16
2020-02-15
11
2020-02-16
12
2020-02-14
12
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (77)
2020-02-15
37
2020-02-16
23
2020-02-14
6
50
2020-02-16
16
Górska Anna
KJ Black Horse Team
COLLARIO (105)
2020-02-14
2020-02-14
28
2020-02-15
60
2020-02-15
19
2020-02-16
12
2020-02-16
14
Groth Paulina
GTH Gdynia
LEWANTE (14)
2020-02-15
37
2020-02-15
40
2020-02-16
29
2020-02-16
15
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-15
41
2020-02-15
33
2020-02-16
31
2020-02-16
Gruchała Julia
Prywatna stajnia
IKWA (133)
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-14
28
2020-02-14
30
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
ARNAT (150)
2020-02-14
3
150
2020-02-14
4
150
2020-02-15
2020-02-15
10
2020-02-16
2
170
2020-02-16
22
CRUZ S (151)
2020-02-14
17
2020-02-14
4
2020-02-15
25
2020-02-15
11
2020-02-16
19
2020-02-16
12
2020-02-14
9
2020-02-15
12
2020-02-16
1
250
2020-02-16
2
350
ZETINA (153)
2020-02-14
8
2020-02-15
2
2020-02-16
4
800
2020-02-14
7
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (103)
2020-02-14
34
2020-02-15
2020-02-15
47
2020-02-16
2020-02-16
27
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CULUMBUS (155)
2020-02-14
33
2020-02-14
7
70
SUNBIRD (156)
2020-02-15
2020-02-15
Herdzik Anna
Bez Przynależności Klubowej
CHARLIE (170)
2020-02-14
35
2020-02-14
28
2020-02-14
1
Hiller Marcel
BPK
EGON (175)
2020-02-14
19
2020-02-14
27
2020-02-14
31
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2020-02-14
14
2020-02-14
2020-02-15
27
2020-02-15
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
41
2020-02-15
17
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2020-02-14
23
2020-02-14
12
2020-02-15
15
2020-02-16
8
2020-02-14
31
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
27
2020-02-15
BUTTERFLY (145)
2020-02-14
31
2020-02-14
2020-02-15
22
2020-02-15
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
CHABLIS (160)
2020-02-14
19
2020-02-15
32
2020-02-16
26
CLAVEL (161)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
13
2020-02-16
12
EDEN STAR (162)
2020-02-14
9
2020-02-14
2020-02-15
38
2020-02-15
2020-02-16
18
Jasińska Lilla
KJ Polonez Damnica
DONHUAN (199)
2020-02-16
2020-02-16
22
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2020-02-15
26
2020-02-15
8
2020-02-16
2
220
2020-02-16
3
300
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (240)
2020-02-14
2
120
2020-02-14
Joppek Marcin
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
27
2020-02-14
2020-02-15
12
20
2020-02-15
26
2020-02-14
30
2020-02-14
2020-02-15
49
2020-02-15
Jurkowska Zuzanna
OSK Lipce
TAITI (179)
2020-02-14
35
2020-02-14
2020-02-14
1
2020-02-15
29
2020-02-15
32
Kaliszewska Aneta
BPK
RADON (203)
2020-02-15
1
Kamińska Lena
JKS Barłomino
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
4
2020-02-14
5
2020-02-15
3
2020-02-16
2
2020-02-14
4
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (228)
2020-02-14
1
2020-02-14
5
2020-02-15
7
2020-02-14
5
2020-02-16
3
Kampowska Martyna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2020-02-14
12
2020-02-14
2020-02-15
9
20
2020-02-15
27
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
4
2020-02-15
4
2020-02-16
5
2020-02-14
4
Karolak Julia
Bez Przynależności Klubowej
DISCOVERY (247)
2020-02-14
21
2020-02-15
24
2020-02-15
24
Karpenko Roman
Horsefarm39
2020-02-14
2020-02-14
19
2020-02-15
5
90
2020-02-15
10
30
2020-02-16
2020-02-16
25
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2020-02-14
1
2020-02-15
1
200
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRONCO (166)
2020-02-14
36
2020-02-15
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (90)
2020-02-14
23
2020-02-14
2020-02-15
10
20
2020-02-15
33
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (178)
2020-02-14
8
50
2020-02-14
9
2020-02-15
5
120
2020-02-15
15
2020-02-16
2020-02-16
8
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
EMPORIA (220)
2020-02-15
36
2020-02-15
2020-02-14
1
2020-02-14
21
Klimaszewska Amelia
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRANCO (246)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
24
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (148)
2020-02-14
31
2020-02-15
43
2020-02-15
39
2020-02-16
27
Koseda Agata
Brak
DOKER (237)
2020-02-14
19
2020-02-14
19
2020-02-15
37
2020-02-15
1
Kotowska Antonina
KJ AS Dream
NARKOS (65)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
17
2020-02-15
1
2020-02-14
1
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
GRAFFA (3)
2020-02-14
29
2020-02-14
17
2020-02-15
10
2020-02-16
7
2020-02-14
12
2020-02-14
29
2020-02-14
2020-02-15
20
2020-02-15
38
2020-02-16
20
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (106)
2020-02-15
28
2020-02-15
CHRISTINA (107)
2020-02-15
52
2020-02-15
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (35)
2020-02-14
3
90
2020-02-15
29
2020-02-16
21
2020-02-16
28
2020-02-15
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
JASPERIEN (114)
2020-02-14
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (225)
2020-02-15
32
2020-02-15
DENVER (226)
2020-02-15
46
2020-02-15
Kropidłowska Monika
Klub Jeździecki Arpav
SINUS (124)
2020-02-14
17
2020-02-14
2020-02-15
16
20
2020-02-15
Kuźmicz Krystyna
brak
2020-02-15
1
2020-02-15
24
2020-02-14
20
2020-02-14
1
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (117)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Langa Dominika
BPK
GLORA (210)
2020-02-14
16
2020-02-14
2020-02-16
4
70
2020-02-16
Lewandowska Milena
Pomorska Liga Jeździecka
GIZMO (200)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-14
Lewandowski Aleksander
Klub Sportowy Verso La Natura
CELVISTO (143)
2020-02-15
8
70
2020-02-15
28
2020-02-16
29
2020-02-16
23
2020-02-15
17
2020-02-15
2020-02-16
25
2020-02-16
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2020-02-14
19
2020-02-14
5
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-14
15
Łajewska Katarzyna
Klub Jeździecki Black Horse Team
LOUDWIG C (196)
2020-02-15
18
Łoś Maja
bpk
2020-02-14
1
2020-02-14
19
2020-02-15
40
2020-02-15
39
Łoś-Sworczak Joanna
Bez Przynależności Klubowej
CHARLIE (170)
2020-02-15
24
2020-02-15
1
2020-02-15
17
Majewska Oliwia
bpk
2020-02-15
1
2020-02-14
21
Malc Marcelina
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
BAJADERA (239)
2020-02-15
33
2020-02-15
34
Malko Maria
Sopocki Klub Jeździecki
HEYA (193)
2020-02-14
21
2020-02-15
Mański Konrad
KJ Arpav
MADDOX (41)
2020-02-14
1
2020-02-14
16
2020-02-15
18
2020-02-14
12
2020-02-15
30
2020-02-16
31
2020-02-16
EŁZA (42)
2020-02-14
1
2020-02-14
8
2020-02-15
33
2020-02-15
13
2020-02-16
9
2020-02-14
7
Marczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
MIGOTKA (36)
2020-02-14
4
2020-02-15
3
2020-02-16
4
Markowska Julia
BPK
RADON (203)
2020-02-15
31
Marks Łucja
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
LIMERYK (238)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Mattsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
TAJGA (209)
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-14
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-16
2020-02-16
2020-02-15
1
2020-02-15
17
2020-02-14
19
2020-02-14
1
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (180)
2020-02-14
14
2020-02-15
32
2020-02-16
25
Milewska Julia
Sopocki KJ
2020-02-14
6
70
2020-02-15
23
2020-02-16
22
KARLSSON (173)
2020-02-14
12
2020-02-14
16
2020-02-15
24
2020-02-15
8
2020-02-16
11
2020-02-14
11
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (75)
2020-02-14
35
2020-02-14
19
2020-02-15
37
2020-02-15
17
Mischke Angelika
KJ. POLONEZ Damnica
FANTAZJA (108)
2020-02-16
26
2020-02-16
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CASTI (46)
2020-02-14
26
2020-02-14
25
2020-02-15
16
2020-02-15
17
2020-02-14
9
30
2020-02-15
1
300
2020-02-16
17
2020-02-16
BARDASZ (186)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-16
1
2350
2020-02-15
2020-02-15
1
400
2020-02-14
19
2020-02-14
9
2020-02-15
3
2020-02-15
18
2020-02-16
7
2020-02-14
25
2020-02-15
17
2020-02-16
11
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (229)
2020-02-15
40
2020-02-15
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
18
2020-02-14
2020-02-15
3
150
2020-02-15
2020-02-16
2
120
2020-02-16
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (74)
2020-02-15
11
20
2020-02-15
7
70
2020-02-16
2020-02-16
6
70
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLAPTON (71)
2020-02-14
20
2020-02-14
26
2020-02-15
23
2020-02-16
15
ZORA (72)
2020-02-14
2020-02-14
15
2020-02-15
22
2020-02-15
2020-02-16
18
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (141)
2020-02-14
5
2020-02-14
1
150
2020-02-15
3
2020-02-16
1
2020-02-14
5
Obłoza Zuzanna
KJ PEGAZ REDA
NENA (147)
2020-02-14
35
2020-02-14
6
2020-02-15
58
2020-02-15
5
2020-02-16
4
2020-02-14
5
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
1
2020-02-14
11
2020-02-15
9
2020-02-16
6
2020-02-14
9
2020-02-15
Padalak Hanna
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2020-02-14
1
2020-02-15
5
2020-02-16
3
600
Padalak Maria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2020-02-14
1
2020-02-15
16
2020-02-16
8
2020-02-14
1
2020-02-15
1
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (81)
2020-02-14
3
2020-02-15
4
2020-02-16
3
2020-02-14
2020-02-14
3
2020-02-15
1
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
CENNA (82)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-14
3
2020-02-15
4
2020-02-16
3
POLAR (83)
2020-02-14
4
2020-02-15
6
2020-02-16
3
2020-02-14
4
2020-02-15
1
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (60)
2020-02-15
50
2020-02-15
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2020-02-15
34
2020-02-15
38
2020-02-14
2020-02-14
32
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2020-02-14
7
2020-02-15
1
2020-02-15
7
2020-02-16
5
2020-02-14
1
JOWISZ (85)
2020-02-14
1
2020-02-15
2
2020-02-16
1
2020-02-14
1
NADIA (236)
2020-02-14
5
2020-02-15
8
2020-02-14
5
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (21)
2020-02-14
3
2020-02-14
10
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-15
9
2020-02-15
2
2020-02-16
10
2020-02-14
3
Piastowska Agata
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2020-02-14
37
2020-02-14
2020-02-15
39
2020-02-15
35
2020-02-16
16
2020-02-16
6
50
2020-02-14
22
2020-02-14
2020-02-15
53
2020-02-15
2020-02-16
15
2020-02-14
24
2020-02-14
6
90
2020-02-15
24
2020-02-15
21
2020-02-16
3
170
Pietroń Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
COUNTER (73)
2020-02-14
9
2020-02-15
1
2020-02-16
3
1400
2020-02-14
8
Plata Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
GOJA (189)
2020-02-15
32
2020-02-15
32
Polanek Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
NESTOR S (211)
2020-02-15
25
2020-02-15
29
2020-02-16
7
30
2020-02-16
18
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CIQUENTO (190)
2020-02-15
20
2020-02-16
9
2020-02-15
3
300
2020-02-16
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (157)
2020-02-14
1
200
2020-02-14
13
2020-02-14
2020-02-15
3
190
2020-02-15
11
2020-02-16
16
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-14
20
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-15
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CARMEL (63)
2020-02-14
25
2020-02-14
2020-02-15
54
2020-02-15
2020-02-16
14
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-14
11
2020-02-14
2020-02-15
13
2020-02-15
2020-02-16
24
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (234)
2020-02-14
19
2020-02-14
19
2020-02-15
30
2020-02-15
1
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
ERLETTA (243)
2020-02-14
26
2020-02-14
2020-02-15
26
2020-02-15
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
2020-02-14
19
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
WALVERINE (182)
2020-02-14
34
2020-02-14
19
2020-02-15
17
2020-02-15
1
2020-02-14
8
40
2020-02-14
2020-02-15
8
40
2020-02-15
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
JAVA (125)
2020-02-14
18
2020-02-14
30
2020-02-15
8
60
2020-02-15
10
2020-02-16
10
2020-02-14
32
2020-02-14
13
2020-02-15
24
2020-02-15
36
2020-02-16
13
CONVERTUS (127)
2020-02-14
13
2020-02-14
20
2020-02-15
22
2020-02-15
7
2020-02-16
20
CLOUD (128)
2020-02-14
2
170
2020-02-14
2
220
2020-02-15
2
220
2020-02-15
3
200
2020-02-16
13
CZARINA (245)
2020-02-14
2020-02-14
11
2020-02-15
41
2020-02-15
13
2020-02-16
11
Rochowicz Julia
BPK
PANTEON (89)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-14
1
2020-02-14
1
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
ELTANI (129)
2020-02-15
45
2020-02-15
2020-02-16
17
2020-02-16
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2020-02-15
9
40
2020-02-15
5
2020-02-16
4
120
2020-02-16
11
Romaniecka Nadia
JKS Niestępowo
2020-02-14
35
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-15
31
Romowicz Antonia
SKJ
2020-02-14
10
2020-02-15
2020-02-14
9
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
2020-02-15
36
2020-02-15
24
2020-02-15
17
2020-02-14
1
2020-02-14
21
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (218)
2020-02-15
2020-02-15
Rybarczyk Paulina
Bez Przynależności Klubowej (POM)
2020-02-14
1
400
2020-02-16
Rychert Adrianna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (159)
2020-02-14
10
2020-02-14
2020-02-15
34
2020-02-15
2020-02-16
10
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2020-02-14
1
2020-02-14
24
2020-02-15
15
20
2020-02-15
2020-02-16
5
50
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
2020-02-14
15
2020-02-14
27
2020-02-15
31
2020-02-15
19
2020-02-16
12
UDINE (57)
2020-02-14
11
2020-02-15
13
20
2020-02-15
34
2020-02-16
7
70
Rychłowska Daria
OSK Lipce
WANILIA (37)
2020-02-14
19
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-15
17
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (79)
2020-02-14
1
2020-02-14
13
2020-02-16
7
2020-02-15
8
2020-02-14
10
2020-02-15
44
KALI (235)
2020-02-14
1
2020-02-15
2
2020-02-16
1
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
1
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-15
2020-02-15
59
2020-02-16
1
150
2020-02-16
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (212)
2020-02-14
7
2020-02-15
1
2020-02-16
2
850
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2020-02-14
22
2020-02-14
28
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (219)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
51
2020-02-15
2020-02-16
3
90
2020-02-16
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
I-MARK W (207)
2020-02-15
1
250
2020-02-15
2
250
2020-02-16
4
200
CASUS (208)
2020-02-15
23
2020-02-15
14
2020-02-16
21
Spisak Wiktoria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
STRONA II (197)
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
6
2020-02-16
5
2020-02-14
32
2020-02-14
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (195)
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-16
3
150
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2020-02-14
1
2020-02-15
6
2020-02-16
1
1000
2020-02-14
16
OLSTAR (59)
2020-02-14
7
2020-02-15
4
2020-02-14
23
Szopa Zosia
Skj Sopot
GULIA (232)
2020-02-15
24
2020-02-15
1
Szostak Iga
Klub Jeździecki Polonez
GREGORY S (204)
2020-02-15
2020-02-15
55
MILANO (227)
2020-02-15
2020-02-15
21
2020-02-15
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (86)
2020-02-14
6
2020-02-15
2
2020-02-16
6
2020-02-14
6
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2020-02-14
3
190
2020-02-15
16
2020-02-16
9
LEGENDA (169)
2020-02-14
21
2020-02-15
21
2020-02-16
1
200
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (163)
2020-02-14
14
2020-02-15
9
2020-02-16
10
2020-02-14
10
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (149)
2020-02-14
1
2020-02-15
4
2020-02-16
4
2020-02-14
1
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-16
9
2020-02-15
14
LANCELOT (214)
2020-02-14
21
2020-02-14
2020-02-15
19
2020-02-15
11
30
ALL NIGHT (215)
2020-02-14
17
2020-02-15
6
90
2020-02-16
24
EASTWOOD (216)
2020-02-14
28
2020-02-14
16
RABIOSA (217)
2020-02-14
2020-02-14
5
50
2020-02-15
14
20
2020-02-15
2020-02-16
9
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
POKUSA (52)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-15
17
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ALBUMINA (154)
2020-02-14
29
2020-02-14
2020-02-15
57
2020-02-15
2020-02-16
24
2020-02-16
Twardowska Anna
niezrzeszona
2020-02-15
2020-02-15
30
Wachowicz Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
BERGAMO (174)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
17
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (205)
2020-02-14
2
2020-02-15
4
2020-02-16
2
2020-02-14
2
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (206)
2020-02-14
1
2020-02-15
2
2020-02-16
2
Werochowska Zuzanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
ALONSO (118)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
17
Wieczorek Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
EL TORO (142)
2020-02-14
7
40
2020-02-14
2020-02-15
36
2020-02-15
2020-02-16
12
2020-02-16
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (98)
2020-02-14
18
2020-02-14
3
2020-02-15
4
170
2020-02-15
4
2020-02-16
5
CZACZA (99)
2020-02-14
30
2020-02-14
22
2020-02-15
4
150
2020-02-15
30
2020-02-16
10
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
PAOLA (164)
2020-02-14
14
2020-02-14
15
2020-02-15
17
2020-02-15
12
2020-02-16
11
2020-02-14
11
IKAR (165)
2020-02-14
18
2020-02-14
12
2020-02-15
14
2020-02-15
15
2020-02-14
14
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2020-02-14
2020-02-14
2
2020-02-15
1
450
2020-02-14
12
2020-02-14
24
2020-02-15
30
2020-02-15
29
2020-02-16
21
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2020-02-15
1
2020-02-15
35
2020-02-16
32
2020-02-16
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2020-02-15
12
30
2020-02-15
20
2020-02-16
8
50
2020-02-16
7
80
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
BEAUTY C (233)
2020-02-14
4
70
2020-02-14
2020-02-15
28
2020-02-16
17
Wodzyńska Olga
KJ Cavalier
CASTI (46)
2020-02-16
19
2020-02-16
Wojdyła Rafał
Klub Jeździecki J.J. Darboven
GAMBLER (109)
2020-02-15
2020-02-15
1
Wojtal Julianna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
2020-02-15
2
170
2020-02-16
10
2020-02-14
10
2020-02-14
10
30
2020-02-15
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (76)
2020-02-14
1
2020-02-14
35
2020-02-15
1
2020-02-15
56
2020-02-15
2020-02-16
30
2020-02-16
Zambrzycka Julia
SKJ
ECHMEA (167)
2020-02-15
2020-02-15
1
2020-02-14
1
2020-02-14
21
2020-02-15
32
Zareba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (139)
2020-02-15
48
2020-02-15
Ziętara Zuzanna
Brak
SONATA N (241)
2020-02-14
27
2020-02-14
2020-02-15
7
70
2020-02-15
2020-02-16
23
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2020-02-14
12
2020-02-14
9
2020-02-15
5
2020-02-16
4
150
LORD (135)
2020-02-14
14
2020-02-16
6
2020-02-15
6
RAVELLA (136)
2020-02-14
13
2020-02-14
8
70
2020-02-15
7
60
2020-02-15
15
2020-02-16
6
100
2020-02-16
8
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
QULUMBUS (137)
2020-02-14
11
2020-02-15
7
2020-02-16
8

Number of Riders: 171

Number of Horses: 229

The sum of prizes: 22 830.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl