Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
196 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 14:48:54
2020-01-30 14:48:54
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:40:30
2020-01-30 11:36:05
Klaudia Chojnacka MAGIA
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:40:07
2020-01-30 11:34:35
Grzegorz Psiuk MAGIA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:40:45
2020-01-30 10:50:55
Klaudia Chojnacka ERLETTA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:40:19
2020-01-30 10:45:29
Grzegorz Psiuk ERLETTA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:12:12
2020-01-29 21:27:01
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:12:07
2020-01-29 21:17:52
Barbara Przybyt HARRIET
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:46:53
2020-01-29 20:08:20
Sara Zimek JOCKER
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 19:04:23
2020-01-29 19:01:20
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 19:04:20
2020-01-29 18:57:22
Maria Padalak RAPSODIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
186 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 18:51:53
2020-01-29 16:52:00
Agata Koseda DOKER
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 16:10:57
2020-01-29 15:26:19
Amelia Migza GOJA
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 14:55:45
2020-01-29 14:44:09
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
183 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 13:55:38
2020-01-29 12:55:41
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 11:28:30
2020-01-29 11:12:39
Oliwia Majewska RADISZKA
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 20:44:59
2020-01-29 10:33:01
Julia Dobrowolska CHRIS
  • 2x 4/L/L dwufazowy
180 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 12:39:41
2020-01-29 08:18:43
Adrianna Trzcińska SKOBI
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:34:58
2020-01-29 07:08:04
Justyna Motyl ORA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:03
2020-01-28 23:29:25
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:08
2020-01-28 23:24:28
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:13
2020-01-28 23:24:04
Aleksandra Furgo FELICITY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 14:56:23
2020-01-28 23:23:42
Aleksandra Furgo DREAM
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:26
2020-01-28 23:15:28
Agata Wierzchowska PUMER FOR PLEASURE
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:32
2020-01-28 23:13:48
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:37
2020-01-28 23:13:06
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:44
2020-01-28 23:12:27
Barbara Grudka ERISA
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:50
2020-01-28 23:11:49
Alicja Bogdanowicz ZORRO
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
169 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:35:56
2020-01-28 23:08:47
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:36:03
2020-01-28 22:26:55
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:36:12
2020-01-28 21:31:09
Hanna Suszek BORYS
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:36:20
2020-01-28 21:29:28
Emilia Karska BORYS
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 20:04:56
2020-01-28 19:38:51
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 19:21:47
2020-01-28 17:44:25
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
163 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 17:43:52
2020-01-28 17:21:44
Justyna Zalewska JASKIER
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 21:42:43
2020-01-28 15:43:56
Łucja Marks BAJADERA
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 16:21:17
2020-01-28 15:41:16
Paulina Walewska LIMERYK
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:08:26
2020-01-28 14:04:50
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:08:24
2020-01-28 14:04:30
Grzegorz Psiuk MARIKA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:08:21
2020-01-28 14:02:50
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 14:39:59
2020-01-28 13:53:42
Joanna Patan LUNARIS
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 14:08:18
2020-01-28 13:53:13
Dagmara Czabrowska WAAIKA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 12:11:31
2020-01-28 11:12:05
Julia Mattsson TAJGA
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 11:11:04
2020-01-28 10:55:53
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 11:11:08
2020-01-28 10:54:16
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
152 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 00:19:45
2020-01-28 10:36:17
Daria Kleinowska KARINO
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 11:11:15
2020-01-28 10:15:55
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 09:26:23
2020-01-28 09:07:28
Nadia Babij PYSIO
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 23:49:28
2020-01-27 23:40:06
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 23:28:05
2020-01-27 22:28:30
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 23:28:12
2020-01-27 22:07:17
Maria Malko HEYA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 23:28:58
2020-01-27 21:39:41
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 23:29:05
2020-01-27 21:36:40
Olga Rochowczyk PANTEON
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 23:29:10
2020-01-27 21:36:20
Julia Dobraniecka DOX
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:49:07
2020-01-27 19:47:09
Beniamin Tomaszewski KOBER
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:49:04
2020-01-27 19:44:28
Beniamin Tomaszewski LANCELOT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:49:02
2020-01-27 18:58:30
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:58
2020-01-27 18:57:57
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:52
2020-01-27 17:48:20
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:42
2020-01-27 17:12:19
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:15
2020-01-27 16:29:09
Julia Byczkowska KARINA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:09
2020-01-27 16:28:54
Julia Byczkowska ORIONKA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:05
2020-01-27 16:28:32
Agata Cybulska BAHARA
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:48:02
2020-01-27 16:28:18
Agata Cybulska KARINA
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:47:59
2020-01-27 16:28:02
Agata Cybulska ORIONKA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:47:39
2020-01-27 16:27:45
Martyna Klaman BAHARA
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:47:31
2020-01-27 16:27:27
Martyna Klaman ORIONKA
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:47:56
2020-01-27 16:22:39
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:47:07
2020-01-27 15:43:45
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:47:05
2020-01-27 15:43:24
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:31
2020-01-27 15:43:01
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:29
2020-01-27 15:37:07
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:26
2020-01-27 15:13:45
Beniamin Tomaszewski HIT
  • 2x 4/L/L dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:24
2020-01-27 15:13:25
Beniamin Tomaszewski WIARADO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:21
2020-01-27 15:12:16
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/N/N zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:17
2020-01-27 15:11:40
Beniamin Tomaszewski AZALIA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 19:46:12
2020-01-27 15:11:08
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 7/C/C zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:31:31
2020-01-27 14:29:48
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:28:03
2020-01-27 14:27:34
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:28:06
2020-01-27 14:23:56
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:28:11
2020-01-27 14:22:08
Gabriela Ślifińska HOLLYWOOD
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 14:28:21
2020-01-27 14:21:40
Emilia Leszkiewicz HOLLYWOOD
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 00:07:50
2020-01-26 23:36:34
Maja Skorwider NELA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:57
2020-01-26 21:08:22
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6/N/N zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:51
2020-01-26 20:27:05
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:48
2020-01-26 20:26:04
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 12/L Lic./L licencyjny
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:45
2020-01-26 20:25:33
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:42
2020-01-26 20:24:49
Zofia Ćwik PAULA 527
  • 1x 4/L/L dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:38
2020-01-26 20:24:01
Bartosz Gauza PAULA 527
  • 1x 4/L/L dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:34
2020-01-26 20:09:23
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:31
2020-01-26 19:57:12
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:26
2020-01-26 19:06:28
Jakub Jarecki BOLIVAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 20:52:05
2020-01-26 19:03:47
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:21
2020-01-26 19:03:44
Maja Jagniewska BIKSONA
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:18
2020-01-26 19:00:45
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:16
2020-01-26 19:00:10
Jakub Jarecki CHABLIS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:12
2020-01-26 18:59:35
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 15:06:34
2020-01-26 17:03:07
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 15:09:31
2020-01-26 16:05:10
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 15:09:38
2020-01-26 16:00:49
Zuzanna Żygowska RAVELLA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 15:15:10
2020-01-26 16:00:15
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 7/C/C zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:12:03
2020-01-26 15:59:50
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:12:01
2020-01-26 14:13:39
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:11:55
2020-01-26 14:12:51
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:11:53
2020-01-26 14:12:24
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:26:10
2020-01-26 13:20:46
Marcel Hiller EGON
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:11:49
2020-01-26 12:54:27
Anna Czarnowska NABLA
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:11:47
2020-01-26 11:31:41
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 22:28:16
2020-01-25 22:26:19
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 22:28:24
2020-01-25 22:25:49
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:05:57
2020-01-25 22:00:17
Julia Lezner IVAR VDL
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 13:05:39
2020-01-25 21:59:04
Amelia Depta IVAR VDL
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 22:17:13
2020-01-25 19:32:00
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 22:17:09
2020-01-25 18:43:11
Julia Karolak DISCOVERY
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 18:27:19
2020-01-25 17:04:32
Agata Piastowska CORTINELLA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 18:27:17
2020-01-25 17:03:45
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 09:37:19
2020-01-25 08:18:32
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 09:37:17
2020-01-25 08:17:12
Karolina Gołek RATINO K
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 10:55:40
2020-01-23 22:33:06
Zuzanna Czub AGNESS J
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 10:55:10
2020-01-23 22:29:00
Anna Lenckowska JOWISZ
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:45
2020-01-23 18:03:33
Anna Krupska SAURON
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:42
2020-01-23 18:02:55
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:38
2020-01-23 17:00:12
Maja Psiuk DISCOVERY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:35
2020-01-23 15:35:26
Lena Kamińska KLIPER
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:32
2020-01-23 15:34:05
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:29
2020-01-23 15:33:09
Zofia Pakur POLAR
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:01:27
2020-01-23 15:32:00
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 1x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 1x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:17
2020-01-23 13:01:16
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 7/C/C zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:14
2020-01-23 13:00:03
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:12
2020-01-23 12:59:31
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:09
2020-01-23 11:51:15
Łucja Bertrand HONEY
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:05
2020-01-23 11:22:32
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 4/L/L dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:02
2020-01-23 10:33:28
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:05:00
2020-01-23 10:30:24
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:57
2020-01-23 10:29:16
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:51
2020-01-23 10:28:37
Vivien Kaźmierczak BRONCO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:49
2020-01-23 10:28:25
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:47
2020-01-23 10:27:35
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:44
2020-01-22 22:55:49
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:40
2020-01-22 22:04:11
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:38
2020-01-22 21:35:03
Ilona Wańka CHARLIE
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:36
2020-01-22 20:11:24
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:19
2020-01-22 11:44:57
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:27:53
2020-01-22 09:56:49
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:27:50
2020-01-22 09:56:07
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 1x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:27:39
2020-01-22 08:38:12
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 14:56:40
2020-01-21 21:51:46
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:27:30
2020-01-21 21:01:58
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:27:28
2020-01-21 21:00:59
Hanna Padalak CACHADILLO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:30:02
2020-01-21 18:07:43
Filip Falkiewicz PARODIA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:29:59
2020-01-21 18:06:12
Filip Falkiewicz KASTELLO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:29:58
2020-01-21 18:04:17
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:29:55
2020-01-21 17:59:56
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 10:55:46
2020-01-20 22:44:27
Julia Zambrzycka ECHMEA
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 22:43:41
2020-01-20 22:33:42
Julia Zambrzycka EMPORIA
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 22:43:36
2020-01-20 22:12:20
Nela Klepuszewska EMPORIA
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 22:43:33
2020-01-20 20:19:08
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 19:34:27
2020-01-20 18:22:49
Maja Psiuk CHARLIE
  • 1x 4/L/L dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:04:16
2020-01-20 18:09:59
Amelia Legan LEVISTA
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:31:45
2020-01-20 15:39:18
Julia Pasternak SNOWBALL
  • 2x 2a/mini LL/2a- Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
  • 2x 10a/K-70/10a) Kuce mini LL Towarzyski (70cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 19:34:06
2020-01-20 15:35:09
Jacek Rajnert HORATA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 13:40:34
2020-01-20 13:16:46
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 15/N/N zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 11:24:03
2020-01-20 09:55:37
Dorota Lost CHARRO
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 11:24:01
2020-01-20 09:53:59
Dorota Lost KARRERAS
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 15:14:21
2020-01-19 14:55:44
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 14:20:22
2020-01-19 12:44:01
Grzegorz Psiuk NASHVILLE S
  • 2x 4/L/L dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 14:20:20
2020-01-19 12:43:38
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 14:20:17
2020-01-19 10:23:44
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 1x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 14:20:15
2020-01-19 10:22:52
Amelia Cybulska IKAR
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 17:10:06
2020-01-18 13:24:56
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:19:45
2020-01-18 12:59:59
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:19:39
2020-01-18 12:58:24
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:19:36
2020-01-18 12:47:53
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 10:57:59
2020-01-18 00:17:05
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 13/L/L dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 10:57:57
2020-01-17 23:12:28
Monika Bartoszewicz CAALISTENIA
  • 2x 13/L/L dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 10:57:52
2020-01-17 23:10:23
Grzegorz Psiuk CAALISTENIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 12:47:44
2020-01-17 12:14:22
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 09:50:01
2020-01-17 09:05:38
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 09:49:57
2020-01-17 09:04:25
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 1//Kuce Towarzyski (50 cm)
  • 2x 9/50/Kuce Towarzyski (50 cm) dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 09:49:54
2020-01-17 08:45:35
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 08:32:30
2020-01-17 00:14:45
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:11:39
2020-01-16 23:01:33
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 08:32:21
2020-01-16 21:48:08
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 20:55:23
2020-01-16 21:30:06
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 1x 13/L/L dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 08:31:56
2020-01-16 20:59:53
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/C/C zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 08:31:46
2020-01-16 20:26:10
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 22:41:50
2020-01-16 19:54:17
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 08:31:23
2020-01-16 19:53:38
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:30:19
2020-01-16 19:26:10
Katarzyna Frydel BEST EDEN
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 12:49:11
2020-01-16 19:23:21
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
  • 1x 17/CC/CC zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:04:57
2020-01-16 18:37:24
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/L dwufazowy
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/L/L dwufazowy
  • 1x 14/P/P zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 09:48:12
2020-01-16 16:37:07
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:04:46
2020-01-16 15:48:03
Irina Titova COSIDA
  • 2x 4/L/L dwufazowy
  • 2x 13/L/L dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:04:44
2020-01-16 15:46:39
Irina Titova CORDAVELLE
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:04:42
2020-01-16 15:45:58
Irina Titova CASTINI GOLD
  • 2x 2/mini LL/2b- mini LL Towarzyski (70 cm)
  • 2x 10/DK-70/10b) mini LL Towarzyski (70 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:04:41
2020-01-16 15:42:18
Monika Reimann ALLEGRO
  • 2x 3/LL/LL Towarzyski (90 cm)
  • 2x 11/LL/LL Towarzyski (90 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 19:04:39
2020-01-16 15:40:54
Kamil Rajnert ICARA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 14/P/P zwykły
  • 1x 15/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
2. Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
3. Babij Nadia UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2008 (JM.)
Brak
4. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
5. Bertrand Łucja brak
2004 (J.)
brak
6. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
7. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O015204
8. Bogalecka Julia SKJ Sopot
S
O023934
10110184
9. Bogdanowicz Alicja KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
10. Byczkowska Julia KJu Rychertów Kiełpino
2008 (JM.)
brak
11. Chojnacka Klaudia bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
12. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
13. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
14. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
15. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
16. Cybulska Agata KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
brak
17. Cybulska Amelia BPK
2008 (JM.)
B
18. Czabrowska Dagmara OSK Lipce
S
Brak
19. Czarnowska Anna Bez przynależności klubowej
S
brak
20. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
21. Czub Zuzanna PLJ
2006 (JM.)
O049370
22. Depta Amelia Bzk
2007 (JM.)
Brak
23. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
24. Dobrowolska Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O046366
25. Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
26. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
27. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
28. Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O014378
29. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
30. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
31. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
32. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
33. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
34. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
35. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
36. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
37. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
38. Jagniewska Maja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
39. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
40. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
41. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
42. Joppek Pola Tonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
000000
43. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
44. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
45. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
46. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
47. Karolak Julia Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
none
48. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054400
49. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
50. Kaźmierczak Vivien KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O009644
51. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
52. Klaman Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
53. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
54. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
55. Kleinowska Daria Bez przynależności klubowej
S
brak
56. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
57. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
58. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
59. Koseda Agata Brak
S
Brak
60. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
61. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
62. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O024984
10113471
63. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
64. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
O042947
65. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
66. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
67. Legan Amelia BZK
2002 (J.)
O032764
68. Lenckowska Anna PLJ
2006 (JM.)
O039471
69. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
70. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
71. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
72. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
73. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
74. Majewska Oliwia bpk
2007 (JM.)
brak
75. Majewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O008291
76. Malko Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O009642
77. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
78. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
79. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
80. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
81. Migza Amelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
82. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
83. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
84. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
85. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
86. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
87. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
88. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
89. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
90. Padalak Hanna Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2003 (J.)
O034991
91. Padalak Maria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2006 (JM.)
O041037
92. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
93. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
94. Pasternak Julia UKJ Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
95. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
96. Patan Joanna OSK Lipce
S
brak
97. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
98. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
99. Polikowski Jacek Jeździecki Klub Sportowy Agro-Pol
S
O002497
100. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
101. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
102. Przybyt Barbara brak
2005 (JM.)
brak
103. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
104. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
105. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
106. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
107. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
108. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
109. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
110. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
111. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
112. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
O054410
113. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
114. Reimann Monika UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
S
O025197
115. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
116. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
117. Romowicz Antonia SKJ
2010 (Mł.)
O054478
118. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
119. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
S
O009731
120. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
121. Sabiniarz Wiktoria BPK
2005 (JM.)
B
122. Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O042287
123. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
124. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
125. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
126. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O035530
127. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054397
128. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
129. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
130. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
131. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
132. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
133. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
134. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa
S
O003806
135. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
136. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
137. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
138. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
139. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
140. Walewska Paulina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
Brak
141. Wańka Ilona Bez Przynależności Klubowej
S
brak
142. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
143. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
144. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
145. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
146. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
147. Zalewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
148. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
149. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O042652
150. Ziętara Zuzanna Brak
2005 (JM.)
O054134
151. Zimek Sara Barak
2006 (JM.)
Brak
152. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
153. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
154. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

24

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Neo
M: Anneke
brak 616009600025413
3.

156

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616007600268911
4.

99

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: NightCarry / Carry
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K021361 616009670013711
5.

53

ALLEGRO SZLACHETNA POL 2014 Wałach gniada/167 F: NN
M: NN
K028695 616999640087514
6.

204

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 -
7.

194

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
8.

151

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
9.

101

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
10.

211

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530084712
11.

152

AZALIA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Landacord
M: Aura
Brak 123
12.

129

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
13.

161

BAHARA ŚLĄSKA POL 2005 Klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
brak POL008680051805
14.

184

BAJADERA SP POL 2012 Klacz gniada/100 F: Ojciec
M: Bramina
brak brak
15.

107

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
16.

190

BEAUTY C KWPN POL 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z
M: Victoria C po Concorde
K013478 528210000829320
17.

64

BELLA MARIA OLD GER 2010 Klacz skarogniada/174 F: Balon du rouet
M: Qintana
K022749 Brak
18.

59

BEST EDEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach inna/180 F: ETOS
M: BAHAMA
K022788 616 009 53 02480 09
19.

136

BIKSONA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/164 F: Armani
M: Bisbona
Brak Brak
20.

182

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
21.

138

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia / Comandor
K028624 616009610193511
22.

200

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
BRAK
23.

103

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
K023001
24.

70

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
K022902 616 009 60 02091
25.

91

CACHADILLO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cachas/Caretino
M: Natura/Candillo
K019772 DE421000240311
26.

4

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
27.

203

CANDY OLDENBURGER GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
brak DE 418181104506
28.

150

CARAMOUCHE Z ZANGERSHEIDE GER 2001 Wałach biała F: Caretano Z
M: Colessa Z
K022628
29.

170

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
30.

57

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
31.

109

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
K025070 421000505411
32.

87

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
K027252 Brak
33.

132

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
34.

54

CASTINI GOLD OLDENBURGER POL 2016 Klacz ciemnogniada/165 F: Catosini
M: Sonjador
Brak Brak
35.

111

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
K023457 25000112770607E
36.

112

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
37.

134

CHABLIS HAN POL 2013 Wałach kasztanowata/173 F: Cador
M: Esculypsa/Escudo I
K026945 DE431310367313
38.

43

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
39.

83

CHARLIE OLDENBURG POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
K028615 xxxxxxx
40.

98

CHARLIE OLDENBURGER POL 2013 Wałach siwa/171 F: CELLESTIAL
M: LOLYPOP
BRAK DE 433331017513
41.

80

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
K019714 POL070000005130
42.

20

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
K023755 616009610115211
43.

201

CHRIS TRAKEŃSKA POL 2001 Wałach gniada/172 F: Ignam
M: Chiazma
K011536 POL 007 53 01206 01
44.

110

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
K025069 421000126312
45.

133

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
46.

198

CLYDAGH JUSTICE CONNEMARA POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 S3-372004000010695
47.

72

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
48.

55

CORDAVELLE WESTFALSKA POL 2016 Klacz siwa/164 F: Cordess
M: Calida
Brak Brak
49.

122

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 009610219208
50.

56

COSIDA HOLSTEINER POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
K026908
51.

102

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
52.

175

CYNA TRAKEŃSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
K014733
53.

5

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
54.

142

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
55.

61

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
56.

58

DIABLO GRAN OLDENBURSKA POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
57.

209

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
58.

116

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
59.

123

DISCOVERY KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach gniada/kuc:149cm F: Strayer's Samson
M: Dora
brak 616013670113812
60.

206

DOKER WLKP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
Brak 616 007 60 01142 12
61.

145

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
62.

157

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
63.

81

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
64.

174

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
brak 616013520078713
65.

47

DREAM HOLSTEINER POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco De Revel
M: The Best
K028879 Brak
66.

86

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
Brak
67.

137

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 Klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
68.

35

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
K011853 POL006580095806
69.

178

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
70.

85

EMPORIA SP POL 2013 Klacz gniada/155 F: Imequyl
M: Eroika
brak
71.

131

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
72.

196

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
73.

50

ERLETTA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
74.

148

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
75.

153

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
76.

179

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
77.

76

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
K024815 616009520042214
78.

192

FELICITY SP POL 2016 Klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa po Marino
Brak Brak
79.

68

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
80.

94

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
81.

140

GAMON WESTFALSKA POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
K028785 DE 441411456712
82.

187

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
83.

205

GOJA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
brak
84.

143

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Ramadan
M: Godella/Luron
K014381 brak
85.

78

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
86.

62

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
87.

60

HARLEY PJT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: SANTIEGO
M: HARFA
BRAK 616 009 52 00459 13
88.

17

HARRIET SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Feniks
M: Holu Song
K026844
89.

100

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
90.

171

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
91.

155

HIT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Canter
M: Hestia
K028054 616009530038715
92.

149

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
93.

108

HONEY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/178 F: Kingsten
M: Hellana
brak brak
94.

212

HONEY SP POL 2013 Wałach siwa/178 F: KINGSTEN
M: HELLANA
K026367
95.

82

HORATA ANGLOARAB POL 2012 Klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
K022130 616006590203012
96.

3

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: Lando
M: Humoreska
K016581 POL009530086508
97.

52

ICARA KWPN POL 2013 Klacz gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
K026697 528003201302126
98.

96

ICE ROSE W Polish Warmblood POL 2014 Klacz siwa/170 F: Discar// Diarado
M: Inez W
K025792 616009610025714
99.

75

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
100.

210

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
101.

125

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
102.

34

IVAR KWPN POL 2013 Wałach gniada/160 F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
Brak 528003201302547
103.

88

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
104.

186

JASKIER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
K018030 POL007530032505
105.

162

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
106.

49

JOCKER HUCUŁ POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
Brak 616012530103714
107.

23

JOWISZ SP POL 2014 Wałach gniada/. F: nn
M: nn
brak . 616 999 60 02505 14
108.

67

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
109.

39

KALEV RED WINE Koń Oldenburski POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Kannan
M: D-Luna
brak -
110.

139

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
111.

163

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
Brak POL999530464004
112.

45

KARINO SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: -
M: -
brak -
113.

147

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
114.

79

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 Wałach skarogniada/- F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
brak 616003010092615
115.

89

KASTELLO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares
M: Klarissa
brak
116.

199

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
117.

144

KICKARA TS KWPN GER 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago /
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028411 -
118.

115

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
119.

169

KOBER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Widam
M: Koblencja
K018945 616007610210710
120.

159

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
121.

9

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
K019865
122.

168

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Ares
M: Landy
K027650 616009530207815
123.

130

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
124.

114

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
125.

11

LEVISTA OLD GER 2011 Klacz siwa/168 F: Levisonn/Levisto
M: Rocca Gracia/Raphael
K022515
126.

185

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
127.

63

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
128.

36

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
129.

172

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
brak 616 999 53 02422 14
130.

46

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
K016285
131.

177

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
132.

51

MAGIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Czeladnik
M: Milka
133.

191

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
134.

183

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
135.

167

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
136.

71

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
Brak 616009530281706
137.

69

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
138.

128

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/nzn F: Marino
M: Natalia
brak brak
139.

77

NASHVILLE S SP POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nevada S / Calvados Z
K026805 616009520037215
140.

8

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717
141.

146

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo/Carolus
M: Nutka/Bumerang
K012594 POL009600290707
142.

95

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
143.

208

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
brak
144.

66

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
145.

117

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
146.

93

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
147.

189

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
K021538
148.

124

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
149.

160

ORIONKA KONIK POLSKI POL 2008 Klacz inna/kuc:134 F: Orion
M: Opalka
brak 616011530177308
150.

173

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
151.

90

PARODIA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Feniks
M: Parade HL
K020366 616009530199511
152.

141

PAULA 527 WESTF POL 2008 Klacz siwa/168 F: Premieur AS /
M: nn / nn
K028735 -
153.

166

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
154.

65

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317
155.

113

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
156.

193

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever For Pleasure
M: Pumara po Marino
Brak POL 009 52 00350 09
157.

176

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K015906 616999640099210
158.

164

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
159.

14

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 Brak 2764333316568113
160.

38

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
161.

202

RADISZKA TP POL 2005 Klacz gniada/150 F: nn
M: nn
brak 999600291005
162.

207

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada/168 F: Dżahil
M: Rani
K020634 1
163.

119

RATINO K SP POL 2016 Wałach ciemnogniada/164 F: Torado 2
M: Roksana
Brak
164.

37

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
K015438 12172 104KT06
165.

120

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
166.

195

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
167.

97

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
K017484
168.

127

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
K026603 616009590013713
169.

118

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
170.

188

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
brak
171.

48

SKOBI MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:. F: Biegacz
M: Skoda
Brak 616006690058214
172.

10

SNOWBALL KUC POL 2009 Wałach biała/kuc:134 F: X
M: X
K028384 O1234
173.

73

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
K023084 616006570034013
174.

106

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
175.

180

TAJGA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz siwa/175 F: Bolero De Ravel
M: Taja
brak 616007610043615
176.

135

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
K022228 616009530152912
177.

126

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
178.

92

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
K025992 25000108057110W
179.

181

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
K017111 009600085903
180.

154

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/170 F: Clavius
M: Witara
K025899 616009640053814
181.

84

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
182.

158

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
183.

165

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
184.

121

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
185.

104

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
186.

105

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
187.

197

ZORRO KUC POL 2014 Wałach kara/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Biegalska Iga Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
120
70
SUM:
190.00
Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
20
SUM:
20.00
Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
300
150
SUM:
450.00
Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
200
200
SUM:
400.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
260
SUM:
260.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
70
SUM:
70.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
40
SUM:
40.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
90
150
SUM:
240.00
Grzywacz Jacek JKS Barłomino
180
120
120
300
300
200
250
SUM:
1470.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
20
120
90
100
SUM:
330.00
Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Klebba Natalia KJ Arpav
50
SUM:
50.00
Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
40
SUM:
40.00
Krawczyk Julia Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
20
SUM:
20.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
220
SUM:
220.00
Milewska Julia Sopocki KJ
150
400
SUM:
550.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
90
SUM:
90.00
Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
40
50
50
SUM:
140.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
120
SUM:
120.00
Padalak Hanna Klub Jeździecki Leśna Podkowa
50
200
SUM:
250.00
Padalak Maria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
20
SUM:
20.00
Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
20
SUM:
20.00
Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
30
SUM:
30.00
Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
50
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
250
500
300
500
90
SUM:
1640.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
150
SUM:
150.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
20
SUM:
20.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
180
SUM:
180.00
Skorwider Maja Sopocki Klub Jeździecki
150
20
200
SUM:
370.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
260
SUM:
260.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa
70
20
40
30
SUM:
160.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
SUM:
20.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa
180
SUM:
180.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
20
30
50
SUM:
100.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
400
400
SUM:
800.00
Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
20
50
SUM:
70.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkiewicz Kinga
Bpk
2020-02-02
2020-02-02
Aszyk Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
2020-02-02
24
2020-02-02
Babij Nadia
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
PYSIO (176)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
7
2020-02-02
2020-02-02
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (204)
2020-02-02
56
2020-02-02
2020-02-01
47
2020-02-01
Bertrand Łucja
brak
HONEY (108)
2020-02-01
54
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CARDHU (170)
2020-02-01
11
2020-02-02
4
150
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
2
120
2020-02-01
2020-02-02
17
2020-02-02
2020-02-02
6
70
Bogalecka Julia
SKJ Sopot
2020-02-01
16
2020-02-01
11
2020-02-02
Bogdanowicz Alicja
KJ Black Horse Team Gdańsk
ZORRO (197)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
17
2020-02-02
2020-02-02
Byczkowska Julia
KJu Rychertów Kiełpino
ORIONKA (160)
2020-02-02
13
KARINA (163)
2020-02-02
8
2020-02-02
6
Chojnacka Klaudia
bez przynależności klubowej
ERLETTA (50)
2020-02-01
19
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-02-01
12
20
2020-02-01
2020-02-02
57
2020-02-02
Cimoszko Bogusława
brak
CANDY (203)
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
18
2020-02-02
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-02-01
41
2020-02-01
2020-02-02
39
2020-02-02
22
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
PAULA 527 (141)
2020-02-01
32
2020-02-02
6
2020-02-02
50
Cybulska Agata
KJu Rychertów Kiełpino
ORIONKA (160)
2020-02-02
10
BAHARA (161)
2020-02-02
18
KARINA (163)
2020-02-02
4
Cybulska Amelia
BPK
IKAR (75)
2020-02-02
4
2020-02-02
Czabrowska Dagmara
OSK Lipce
WAAIKA (181)
2020-02-01
2020-02-01
55
Czarnowska Anna
Bez przynależności klubowej
NABLA (128)
2020-02-02
15
2020-02-02
Czech Natalia
SKJ
2020-02-01
1
2020-02-01
13
2020-02-01
1
2020-02-02
14
2020-02-02
2
2020-02-02
Czub Zuzanna
PLJ
2020-02-01
2020-02-01
19
2020-02-01
53
2020-02-01
2020-02-02
31
2020-02-02
2020-02-02
51
2020-02-02
Depta Amelia
Bzk
IVAR (34)
2020-02-01
1
2020-02-01
22
2020-02-02
9
2020-02-02
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
DOX (174)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
12
2020-02-02
Dobrowolska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CHRIS (201)
2020-02-01
49
2020-02-01
Dubieniecka Martyna
Sopocki klub Jeździecki
KAMELOT (139)
2020-02-01
20
2020-02-01
12
2020-02-02
1
300
2020-02-02
3
150
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2020-02-01
19
2020-02-01
19
2020-02-02
28
2020-02-02
PARODIA (90)
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-01
17
2020-02-02
23
2020-02-02
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-02-01
13
2020-02-01
1
2020-02-02
3
2020-02-02
Frydel Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2020-02-01
1
200
2020-02-01
6
2020-02-02
3
200
2020-02-02
3
2020-02-01
51
2020-02-01
2020-02-02
35
2020-02-02
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
DREAM (47)
2020-02-02
7
2020-02-02
2020-02-02
48
2020-02-01
2
260
2020-02-01
11
2020-02-02
11
2020-02-02
7
FELICITY (192)
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
15
2020-02-02
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
PAULA 527 (141)
2020-02-01
21
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
RATINO K (119)
2020-02-01
22
2020-02-01
48
2020-02-02
12
2020-02-02
37
ROKSANA (120)
2020-02-01
33
2020-02-01
24
2020-02-02
4
70
2020-02-02
23
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2020-02-01
39
2020-02-01
34
2020-02-02
32
2020-02-02
8
40
Grudka Barbara
KJ Black Horse Team Gdańsk
ERISA (196)
2020-02-01
1
2020-02-01
47
2020-02-01
1
2020-02-02
2
2020-02-02
32
2020-02-02
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-02-01
3
90
2020-02-01
30
2020-02-02
17
2020-02-02
1
150
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
ARNAT (101)
2020-02-01
2
180
2020-02-01
23
2020-02-02
12
2020-02-02
4
120
CRUZ S (102)
2020-02-01
4
120
2020-02-01
13
2020-02-02
17
2020-02-02
31
2020-02-01
1
300
2020-02-01
2
300
2020-02-02
2020-02-02
6
ZETINA (105)
2020-02-01
4
200
2020-02-01
4
2020-02-02
3
250
2020-02-02
4
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (93)
2020-02-01
2020-02-01
33
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
37
2020-02-02
Hiller Marcel
BPK
EGON (35)
2020-02-02
2020-02-02
8
2020-02-02
38
Jagniewska Maja
Bez Przynależności Klubowej
BIKSONA (136)
2020-02-02
16
2020-02-02
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
CLAVEL (133)
2020-02-01
17
2020-02-01
9
2020-02-02
13
2020-02-02
10
CHABLIS (134)
2020-02-01
27
2020-02-01
28
2020-02-02
11
20
2020-02-02
21
2020-02-01
13
2020-02-01
6
120
2020-02-02
5
90
2020-02-02
5
100
EDEN STAR (137)
2020-02-01
20
2020-02-01
2020-02-02
32
2020-02-02
BOLIVAR (138)
2020-02-01
35
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
20
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (157)
2020-02-02
2020-02-02
Joppek Marcin
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
25
2020-02-01
25
2020-02-02
29
2020-02-02
30
Joppek Pola Tonina
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
33
2020-02-01
1
2020-02-02
2020-02-02
2020-02-02
28
Kamińska Lena
JKS Barłomino
KLIPER (115)
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
6
2020-02-02
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
1
2020-02-01
2020-02-02
19
2020-02-02
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (188)
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
2020-02-02
4
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
5
50
2020-02-01
2020-02-02
18
2020-02-02
Karolak Julia
Bez Przynależności Klubowej
DISCOVERY (123)
2020-02-01
15
2020-02-02
16
2020-02-02
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
BORYS (200)
2020-02-01
22
2020-02-02
19
2020-02-02
12
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2020-02-02
2020-02-01
11
20
2020-02-01
22
2020-02-02
33
2020-02-02
20
Kaźmierczak Vivien
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRONCO (103)
2020-02-01
36
2020-02-02
34
2020-02-02
41
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
Klaman Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
ORIONKA (160)
2020-02-02
9
BAHARA (161)
2020-02-02
1
2020-02-02
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2020-02-02
3
2020-02-02
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (87)
2020-02-01
8
50
2020-02-01
8
2020-02-02
10
2020-02-02
Kleinowska Daria
Bez przynależności klubowej
KARINO (45)
2020-02-02
7
2020-02-02
17
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
EMPORIA (85)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
26
2020-02-02
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GORAN (143)
2020-02-01
8
40
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
1
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (8)
2020-02-01
1
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
24
2020-02-02
2020-02-02
52
Koseda Agata
Brak
DOKER (206)
2020-02-01
58
2020-02-01
1
2020-02-02
2020-02-02
34
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (67)
2020-02-01
1
2020-02-01
15
2020-02-02
11
2020-02-02
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
JASPERIEN (162)
2020-02-01
26
2020-02-01
2020-02-02
12
20
2020-02-02
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (118)
2020-02-01
38
2020-02-01
2020-02-02
13
20
2020-02-02
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (63)
2020-02-01
19
2020-02-01
2020-02-02
45
2020-02-01
40
2020-02-02
11
2020-02-02
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (159)
2020-02-02
20
2020-02-02
8
2020-02-02
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (68)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
5
2020-02-02
Legan Amelia
BZK
LEVISTA (11)
2020-02-01
48
2020-02-01
55
2020-02-02
53
Lenckowska Anna
PLJ
JOWISZ (23)
2020-02-01
61
2020-02-01
40
2020-02-01
57
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
2020-02-02
2020-02-02
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
HOLLYWOOD (149)
2020-02-01
46
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
IVAR (34)
2020-02-01
45
2020-02-02
1
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
10
2020-02-02
29
CHARRO (80)
2020-02-01
45
2020-02-01
52
2020-02-02
30
2020-02-02
42
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (124)
2020-02-01
30
2020-02-01
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (148)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
5
2020-02-02
10
Majewska Oliwia
bpk
RADISZKA (202)
2020-02-01
1
2020-02-01
22
2020-02-02
25
2020-02-02
Majewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
HONEY (212)
2020-02-02
36
2020-02-02
Malko Maria
Sopocki Klub Jeździecki
HEYA (171)
2020-02-01
35
2020-02-01
21
2020-02-02
7
2020-02-02
15
Mański Konrad
KJ Arpav
MADDOX (177)
2020-02-02
21
2020-02-02
31
2020-02-02
EŁZA (178)
2020-02-02
2
2020-02-02
44
2020-02-02
Marks Łucja
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
BAJADERA (184)
2020-02-01
17
2020-02-01
40
Mattsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
TAJGA (180)
2020-02-01
17
2020-02-01
22
2020-02-02
4
2020-02-02
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (145)
2020-02-01
3
220
2020-02-02
10
Migza Amelia
Bpk
GOJA (205)
2020-02-01
17
2020-02-01
30
2020-02-02
11
2020-02-02
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (147)
2020-02-01
5
150
2020-02-01
10
2020-02-02
9
2020-02-02
1
400
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
29
2020-02-02
30
Miś Karolina
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2020-02-01
56
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
47
2020-02-01
44
2020-02-01
31
2020-02-02
2020-02-02
55
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
16
2020-02-01
5
90
2020-02-02
43
2020-02-02
2020-02-02
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (189)
2020-02-01
36
2020-02-01
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
45
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
14
20
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (69)
2020-02-01
7
40
2020-02-01
15
2020-02-02
5
50
2020-02-02
8
50
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (183)
2020-02-02
2
120
2020-02-02
26
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2020-02-02
2020-02-02
5
2020-02-02
Padalak Hanna
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2020-02-01
7
50
2020-02-01
20
2020-02-02
4
200
Padalak Maria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RAPSODIA (207)
2020-02-01
42
2020-02-01
2020-02-02
15
20
2020-02-02
27
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (114)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
1
2020-02-02
27
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
CENNA (112)
2020-02-01
1
2020-02-01
2020-02-02
1
2020-02-02
8
2020-02-01
1
POLAR (113)
2020-02-01
1
2020-02-01
13
2020-02-02
11
2020-02-02
Pasternak Julia
UKJ Petrico Pony Karlino
2020-02-01
13
2020-02-01
1
2020-02-02
12
2020-02-02
2020-02-02
15
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (84)
2020-02-01
24
2020-02-01
2020-02-02
9
20
2020-02-02
Patan Joanna
OSK Lipce
LUNARIS (46)
2020-02-01
1
2020-02-01
37
2020-02-01
62
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (195)
2020-02-01
2020-02-01
19
2020-02-01
9
30
2020-02-02
34
2020-02-02
2020-02-02
12
Piastowska Agata
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2020-02-01
43
2020-02-01
2020-02-02
36
2020-02-02
2020-02-01
6
50
2020-02-01
2020-02-02
38
2020-02-02
25
Polikowski Jacek
Jeździecki Klub Sportowy Agro-Pol
CHMARA (20)
2020-02-01
19
2020-02-02
13
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2020-02-01
12
2020-02-02
12
ASARI (211)
2020-02-01
17
2020-02-02
11
Połaniecka Laura
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-02-01
19
2020-02-01
58
2020-02-02
2020-02-02
Przybyt Barbara
brak
HARRIET (17)
2020-02-02
13
2020-02-02
22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-01
3
250
2020-02-01
1
500
2020-02-02
2
300
2020-02-02
1
500
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
ERLETTA (50)
2020-02-01
1
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
33
2020-02-02
19
MAGIA (51)
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
26
2020-02-02
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-01
50
2020-02-01
37
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-02
2020-02-02
3
90
2020-02-02
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-01
48
2020-02-01
2020-02-02
21
2020-02-02
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-01
24
2020-02-01
14
2020-02-02
15
2020-02-02
9
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
MARIKA (183)
2020-02-01
3
150
2020-02-01
22
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (209)
2020-02-01
55
2020-02-01
1
2020-02-02
39
2020-02-02
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CHARLIE (83)
2020-02-01
31
2020-02-01
DISCOVERY (116)
2020-02-01
19
2020-02-01
1
2020-02-02
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2020-02-01
14
20
2020-02-01
27
2020-02-02
46
2020-02-02
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (82)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-01
10
20
2020-02-02
25
2020-02-02
40
2020-02-02
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ICARA (52)
2020-02-01
18
2020-02-01
19
2020-02-02
18
Reimann Monika
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
ALLEGRO (53)
2020-02-01
18
2020-02-01
40
2020-02-02
10
2020-02-02
Rochowczyk Olga
bpk
PANTEON (173)
2020-02-01
22
2020-02-01
22
2020-02-02
6
2020-02-02
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2020-02-01
14
2020-02-01
7
2020-02-02
16
2020-02-02
2
180
Romowicz Antonia
SKJ
LUKRECJA (172)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
18
2020-02-02
14
2020-02-02
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (187)
2020-02-02
58
2020-02-02
Rybarczyk Paulina
Bez Przynależności Klubowej (POM)
2020-02-01
2
2020-02-02
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-01
29
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
Sabiniarz Wiktoria
BPK
IKAR (75)
2020-02-01
30
2020-02-01
22
Skorwider Maja
Sopocki Klub Jeździecki
NELA (146)
2020-02-01
1
150
2020-02-01
12
2020-02-02
16
20
2020-02-02
1
200
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
HOLLYWOOD (149)
2020-02-01
48
2020-02-01
19
2020-02-02
23
2020-02-02
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2020-02-01
26
2020-02-02
19
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
KASZMIR (199)
2020-02-01
37
2020-02-01
2020-02-02
26
2020-02-02
Sulewska Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
GAMON (140)
2020-02-01
19
2020-02-01
1
2020-02-01
54
2020-02-02
20
2020-02-02
2020-02-02
25
Suszek Hanna
JKS Neksico Kędzierzyn
BORYS (200)
2020-02-01
36
2020-02-01
19
2020-02-02
17
2020-02-02
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (117)
2020-02-01
18
2020-02-01
13
2020-02-02
3
2020-02-02
9
2020-02-01
15
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (94)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
4
2020-02-02
13
2020-02-02
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2020-02-01
9
2020-02-02
2
260
LEGENDA (130)
2020-02-01
21
2020-02-02
16
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (131)
2020-02-01
8
2020-02-02
5
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2020-02-01
35
2020-02-01
33
2020-02-02
27
2020-02-02
2020-02-01
17
2020-02-01
1
2020-02-02
22
2020-02-02
COSIDA (56)
2020-02-01
28
2020-02-01
2020-02-02
49
2020-02-02
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (107)
2020-02-01
22
2020-02-01
2020-02-02
28
2020-02-02
33
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa
2020-02-01
6
70
2020-02-01
15
2020-02-02
2020-02-01
15
20
2020-02-01
23
2020-02-02
7
40
2020-02-02
9
30
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2020-02-01
5
2020-02-02
13
AZALIA (152)
2020-02-01
19
2020-02-01
48
2020-02-02
40
2020-02-02
2020-02-01
18
2020-02-02
6
WIARADO (154)
2020-02-01
23
2020-02-01
2020-02-02
22
2020-02-02
HIT (155)
2020-02-01
13
20
2020-02-01
2020-02-01
32
2020-02-02
24
2020-02-02
24
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa
WINDY BOY (165)
2020-02-01
4
180
2020-02-01
7
2020-02-02
8
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
LANCELOT (168)
2020-02-01
34
2020-02-01
2020-02-02
10
20
2020-02-02
KOBER (169)
2020-02-01
10
30
2020-02-01
16
2020-02-02
7
50
2020-02-02
14
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
POKUSA (65)
2020-02-01
2020-02-01
18
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
SKOBI (48)
2020-02-01
1
2020-02-01
19
2020-02-02
2020-02-02
35
ALBUMINA (156)
2020-02-01
40
2020-02-01
2020-02-02
54
2020-02-02
Twardowska Anna
niezrzeszona
2020-02-01
19
2020-02-01
1
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (182)
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-01
1
2020-02-02
21
2020-02-02
9
2020-02-02
Walewska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
LIMERYK (185)
2020-02-01
21
2020-02-01
60
Wańka Ilona
Bez Przynależności Klubowej
CHARLIE (98)
2020-02-02
2020-02-02
14
2020-02-02
14
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (126)
2020-02-01
2020-02-02
2
2020-02-02
7
2020-02-01
1
Werochowska Zuzanna
KJ Black Horse Team Gdańsk
ALONSO (194)
2020-02-01
48
2020-02-01
19
2020-02-02
2020-02-02
13
2020-02-02
Wierzchowska Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-02-01
30
2020-02-01
55
2020-02-01
48
2020-02-02
3
2020-02-02
16
2020-02-02
Wilska-Czarnecka Weronika
Sopocki KJ
2020-02-01
1
400
2020-02-01
3
2020-02-02
11
2020-02-02
2
400
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-01
9
20
2020-02-01
29
2020-02-02
6
50
2020-02-02
28
Zalewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (186)
2020-02-01
2020-02-01
Zambrzycka Julia
SKJ
ECHMEA (86)
2020-02-01
1
2020-02-01
1
2020-02-02
23
2020-02-02
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (175)
2020-02-01
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
Ziętara Zuzanna
Brak
SONATA N (106)
2020-02-01
40
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02
27
Zimek Sara
Barak
JOCKER (49)
2020-02-01
2020-02-01
Zwiefka Natalia
bpk
NIVA (208)
2020-02-01
19
2020-02-01
19
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
LORD (36)
2020-02-01
13
2020-02-02
18
2020-02-02
14
RAVELLA (37)
2020-02-01
10
2020-02-01
2020-02-02
14
2020-02-02
8
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
2020-02-01
4
70
2020-02-01
2020-02-02
2020-02-02

Number of Riders: 154

Number of Horses: 187

The sum of prizes: 9 370.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-2, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl