Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
85 ACCEPTED 2022-06-29 21:47:35
2022-06-29 21:36:45
Maja Selmaj ERYK PONY SPORT
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
84 ACCEPTED 2022-06-29 21:47:29
2022-06-29 20:38:44
Zuzanna Wiśniewska BETICA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
83 ACCEPTED 2022-06-29 21:47:25
2022-06-29 18:17:20
Gabriela Galińska RAMIKA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
82 ACCEPTED 2022-06-29 21:47:18
2022-06-29 17:00:37
Zuzanna Michalska DIAMENT
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
81 ACCEPTED 2022-06-29 14:42:53
2022-06-29 14:31:31
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
80 ACCEPTED 2022-06-29 12:54:27
2022-06-29 12:36:52
Damian Rytych FRENCH MERCHAND
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-06-29 12:54:24
2022-06-29 12:36:08
Damian Rytych CAYENNE
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
78 ACCEPTED 2022-06-29 12:54:20
2022-06-29 12:35:34
Damian Rytych KENIA HIPIKA
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
77 ACCEPTED 2022-06-29 12:54:15
2022-06-29 12:34:59
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
76 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:59
2022-06-29 11:22:00
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
75 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:55
2022-06-29 11:19:28
Hanna Kosińska KSIĄŻE BALOU M
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
74 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:50
2022-06-29 11:18:26
Hanna Kosińska POMELO
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
73 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:46
2022-06-29 11:17:45
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
72 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:42
2022-06-29 11:17:16
Sandra Górska KENZO BOY
  • 1x 1/LL 60/I półfinał Młodzic - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/LL 60/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/LL 65/70/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
  • 1x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
71 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:39
2022-06-29 11:16:43
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 21/C/II półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 32/C/C1/Finał Seniorzy - dwunawrotowy (art. 273)
70 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:35
2022-06-29 11:16:10
Sandra Górska JULIETTE
  • 2x 1/LL 60/I półfinał Młodzic - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 12/LL 60/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/LL 65/70/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
69 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:31
2022-06-29 11:15:36
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Regonalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
68 ACCEPTED 2022-06-29 11:48:27
2022-06-29 11:15:01
Sebastian Bąk CORTNEY
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Regonalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
67 ACCEPTED 2022-06-29 08:56:06
2022-06-29 01:29:42
Nina Milczarek CINDERELLA
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
66 ACCEPTED 2022-06-29 08:55:58
2022-06-29 00:28:45
Joanna Rosicka-Tyszko SHINJUKU
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 21/C/II półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 32/C/C1/Finał Seniorzy - dwunawrotowy (art. 273)
65 ACCEPTED 2022-06-29 08:55:46
2022-06-28 22:47:56
Maria Białkowska INES
  • 2x 26/LL 85/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1)
  • 1x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
64 ACCEPTED 2022-06-29 08:55:25
2022-06-28 22:46:02
Zofia Szubańska ATILLA
  • 2x 26/LL 85/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1)
63 ACCEPTED 2022-06-29 08:55:15
2022-06-28 22:45:38
Julia Biecka TOP GUN
  • 2x 26/LL 85/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1)
62 ACCEPTED 2022-06-29 08:55:07
2022-06-28 20:42:49
Aleksandra Grudzień ENJOLIE
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
61 ACCEPTED 2022-06-29 08:55:02
2022-06-28 19:36:39
Andrei Shalohin DOBBY WHITE
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-06-29 08:54:57
2022-06-28 19:35:58
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
59 ACCEPTED 2022-06-29 08:54:54
2022-06-28 19:35:27
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
58 ACCEPTED 2022-06-28 15:41:38
2022-06-28 13:49:37
Kinga Kubala Ł-BLANKA
  • 2x 15/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:52
2022-06-28 08:34:32
Karolina Karasińska REBELL
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
56 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:48
2022-06-28 08:28:28
Agata Arendt SAMURAI
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
55 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:44
2022-06-28 08:27:42
Agata Arendt CASCADERO
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
54 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:39
2022-06-28 08:27:03
Agata Arendt AVIATA
  • 1x 4/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
53 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:33
2022-06-28 08:07:47
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
52 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:26
2022-06-28 07:56:07
Nikola Nowak THALIA
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
51 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:21
2022-06-27 23:00:52
Monika Chodacka CINDERELLA
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 4/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
  • 1x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
50 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:17
2022-06-27 21:15:17
Katarzyna Kapszewicz DIDI
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
49 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:11
2022-06-27 21:14:46
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
48 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:39
2022-06-27 16:56:14
Maria Kaźmierczak CALGERY
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
47 ACCEPTED 2022-06-28 11:29:06
2022-06-27 16:55:15
Wiktoria Suliborska GRENADIER-S
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
46 ACCEPTED 2022-06-27 14:01:29
2022-06-27 08:54:09
Marianna Stankiewicz TAROT
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
45 ACCEPTED 2022-06-27 14:01:20
2022-06-27 08:53:18
Aneta Kolek RICHELIEU
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
44 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:28
2022-06-27 08:52:17
Patrycja Janiec HANSOLO S
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
43 ACCEPTED 2022-06-27 14:01:09
2022-06-26 19:28:03
Alicja Gabrysiak MERLIN
  • 1x 8/P/I półfinał Juniorzy - zwykły (art. 238.2.1)
42 ACCEPTED 2022-06-26 18:38:16
2022-06-26 11:20:41
Nel Stevens MAKTULIN
  • 1x 1/LL 60/I półfinał Młodzic - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/LL 60/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/LL 65/70/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
41 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:24
2022-06-25 19:09:00
Pola Klepacz DONOVAN
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
40 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:21
2022-06-25 18:45:00
Agata Malewska BEYASH QUAN
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
39 ACCEPTED 2022-06-25 10:16:28
2022-06-24 17:47:57
Aleksandra Piejek HOUBLON EFGE
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
38 ACCEPTED 2022-06-25 10:16:19
2022-06-24 17:47:27
Zuzanna Piejek BALTAZAR
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
37 ACCEPTED 2022-06-25 10:16:12
2022-06-24 17:46:25
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
36 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:16
2022-06-24 10:53:41
Antonina Rozpondek BLANKA
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
35 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:13
2022-06-24 10:52:46
Antonina Rozpondek MEBORA
  • 1x 4/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
34 ACCEPTED 2022-06-26 18:37:40
2022-06-24 00:18:36
Oliwia Pietranek N-KINAJ
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
33 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:07
2022-06-23 18:22:24
Aleksandra Pilatowicz HUBKA
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
32 ACCEPTED 2022-06-27 18:54:02
2022-06-23 18:21:29
Aleksandra Pilatowicz BIBA
  • 2x 4/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1
  • 2x 26/LL 85/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1)
31 ACCEPTED 2022-06-25 10:15:43
2022-06-23 18:20:26
Natalia Tomczak BASZTA
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
30 ACCEPTED 2022-06-25 10:15:36
2022-06-23 18:20:00
Pola Spicha HERENA AA
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
29 ACCEPTED 2022-06-25 10:15:33
2022-06-23 18:17:35
Pola Spicha PACYNKA
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
28 ACCEPTED 2022-06-22 00:22:48
2022-06-21 23:06:26
Blanka Gala Jm'07 A-CWAŁ
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
27 ACCEPTED 2022-06-22 00:22:43
2022-06-21 23:04:16
Maja Jóźwiak DOSIA
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
26 ACCEPTED 2022-06-22 00:22:21
2022-06-21 22:25:50
Antonina Słodkiewicz DON NATHANIEL PP
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
25 ACCEPTED 2022-06-22 00:22:14
2022-06-21 22:22:48
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
24 ACCEPTED 2022-06-22 00:22:08
2022-06-21 22:22:02
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
23 ACCEPTED 2022-06-22 00:21:56
2022-06-21 22:21:09
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 1x 1/LL 60/I półfinał Młodzic - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/LL 60/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
22 ACCEPTED 2022-06-22 00:21:50
2022-06-21 22:20:49
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 1/LL 60/I półfinał Młodzic - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/LL 60/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
21 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:54
2022-06-20 22:31:34
Paulina Lewandowska CZAVERDY
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Regonalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
20 ACCEPTED 2022-06-22 00:21:31
2022-06-20 21:55:54
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 21/C/II półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 33/C/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
19 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:50
2022-06-20 21:55:19
Nina Milczarek PARADISE
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
18 ACCEPTED 2022-06-22 00:21:18
2022-06-20 21:54:40
Nina Milczarek AMARANT
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 21/C/II półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 32/C/C1/Finał Seniorzy - dwunawrotowy (art. 273)
17 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:46
2022-06-20 08:07:41
Włodzimierz Zajcew POWER BALL
  • 1x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
16 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:43
2022-06-20 08:07:02
Weronika Zajkiewicz HOLLY K
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
15 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:41
2022-06-20 08:06:25
Aleksandra Jarosz BALLANTINE'S
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
14 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:38
2022-06-20 08:05:39
Anna Woźna BALLANTINE'S
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 27/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
13 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:35
2022-06-19 16:42:12
Maria Kozina LUCKY MIKE
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Regonalny – zwykły (art. 238.2.1)
12 ACCEPTED 2022-06-18 22:24:38
2022-06-18 10:44:03
Oliwia Stanisławczyk RAPHAELLA P
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/I półfinał Juniorzy - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
11 ACCEPTED 2022-06-18 22:24:25
2022-06-18 10:42:56
Wiktoria Stanisławczyk BERGS-AUG 09-61
  • 1x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1
  • 2x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
10 ACCEPTED 2022-06-17 17:08:19
2022-06-14 13:38:59
Mateusz Sputowski CASSIDERO
  • 1x 9/N/I półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 21/C/II półfinał Seniorzy - szybkości (art. 263)
  • 1x 32/C/C1/Finał Seniorzy - dwunawrotowy (art. 273)
9 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:26
2022-06-12 10:51:58
Nikola Cichuta DAKARIA K
  • 2x 4/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/LL 80/Towarzyski – z trafieniem w normę czasu (art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-06-13 14:01:09
2022-06-11 21:19:06
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 2x 1/LL 60/I półfinał Młodzic - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 12/LL 60/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/LL 65/70/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
7 ACCEPTED 2022-06-13 14:01:01
2022-06-11 21:17:47
Antonina Marcińczak MAMMA MIA
  • 2x 3/LL 75/I półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/LL 75/II półfinał Młodzicy - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/LL 80/85/Finał Młodzicy - dwunawrotowy (art. 273)
6 ACCEPTED 2022-05-30 20:50:01
2022-05-27 22:35:54
Gabriela Ratajska LYJANOS V/D HEES Z
  • 1x 8/P/I półfinał Juniorzy - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/II półfinał Juniorzy - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 31/N 120/125/Finał Juniorzy - dwunawrotowy (art. 273)
5 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:20
2022-05-27 22:34:59
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 1x 7/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Regonalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/Regionalny - zwykły (art. 238.2.1)
4 ACCEPTED 2022-06-27 18:53:18
2022-05-27 22:34:09
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 2x 6/L/Regionalny – zwykły (art. 238.2.1)
3 ACCEPTED 2022-05-30 20:49:40
2022-05-27 22:21:10
Matylda Kronic HUGO
  • 1x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
2 ACCEPTED 2022-06-02 12:26:17
2022-05-27 21:20:01
Karina Skorupa Jm 07 LARIX
  • 2x 2/LL 70/I półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 13/LL 70/II półfinał Amatorzy - dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 24/LL 80/Finał Amatorzy - dwunawrotowy (art. 273)
1 ACCEPTED 2022-05-30 20:49:26
2022-05-24 18:32:35
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi - z oceną stylu jeźdźca (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi dwunawrotowy (art. 273)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Agata KJ Uniglob Gozdów
S
O026809
10121010
2. Bąk Sebastian Stow. R&S Stables Kębliny
S
O003232
3. Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
S
O025481
4. Białkowska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
5. Biecka Julia Brak przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
6. Borowiak Izabela Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
2001 (MJ.)
Brak
7. Chmaj Julia Jeździecki Klub Sportowy Salio
2003 (MJ.)
O025961
8. Chodacka Monika Niezrzeszony
2003 (MJ.)
brak
9. Cichuta Nikola bk
2009 (JM.)
brak
10. Friedman Maja Bella St. R&S Stables Kębliny
2003 (MJ.)
O031354
10183554
11. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
12. Gala Jm'07 Blanka SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2007 (JM.)
Brak
13. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
14. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
15. Górska Sandra TKJ Garbówek
2013 (Mł.)
Brak
16. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
17. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (J.)
O056446
18. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
19. Jarosz Aleksandra SKJ Horseprofi Łódź
2020 (Mł.)
O059926
20. Jóźwiak Maja SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2010 (JM.)
Brak
21. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
S
O006328
22. Karasińska Karolina SK Gozdów
S
-
23. Kaźmierczak Maria KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O045565
24. Klepacz Pola Łódzki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O051453
25. Kolek Aneta BPK
S
Brak
26. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
O063245
27. Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O028675
28. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
29. Kronic Matylda Jks Salio
2003 (MJ.)
Brak
30. Kubala Kinga Bez Przynależności Klubowej
S
brak
31. Lacheta Hanna SK Happy Horse
2006 (J.)
O049245
32. Lewandowska Paulina ŁKJ Łódź
S
O035551
33. Malewska Agata KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O056331
10216844
34. Marcińczak Antonina Tyszyński Klub Jeździecki Garbówek
2011 (Mł.)
O059714
35. Michalska Zuzanna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (J.)
O052948
36. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
S
O026267
37. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
38. Nowak Nikola CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2007 (JM.)
brak
39. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
40. Piejek Aleksandra SK Happy Horse
2005 (J.)
Brak
41. Piejek Zuzanna SK Happy Horse
2005 (J.)
O063157
42. Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma
2010 (JM.)
O056220
43. Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice
S
O018692
44. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
45. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
46. Rozpondek Antonina BPK
2008 (JM.)
O053514
47. Rytych Damian Tuszyński KJ Garbówek
S
O001066
48. Selmaj Maja Łódzki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O066188
49. Shalohin Andrei KS GAJEWNIKI
S
O021942
50. Sierakowska Michalina Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O047679
51. Skorupa Jm 07 Karina KS Happy Horse
2007 (JM.)
Brak
52. Słodkiewicz Antonina KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O065067
53. Sorokina Olga KS Gajewniki
S
O026608
54. Spicha Pola BPK
2010 (JM.)
brak
55. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka Wąwał
2006 (J.)
O041775
56. Stanisławczyk Oliwia Tyszko Horses
2011 (Mł.)
O064918
57. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
58. Stankiewicz Marianna Łódzki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
Brak
59. Stevens Nel KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
O068196
60. Suliborska Wiktoria Klub Jeździecki Vertus Łódź
2001 (MJ.)
O036236
61. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
62. Szubańska Zofia Brak przynależności klubowej
2005 (J.)
Brak
63. Tomczak Natalia PKJ SK Walewice
2002 (MJ.)
brak
64. Wiśniewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Salio
2007 (JM.)
0050784
65. Woźna Anna KJ Janowice
S
O006568
66. Zajcew Włodzimierz KJ Janowice
S
O006245
67. Zajkiewicz Weronika KJ Janowice
S
O047593
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

A-CWAŁ SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Cefal
M: Alaska
Brak 616009661312811
2.

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K030367 616009590022716
3.

ATILLA HAFLINGER POL 2005 wałach kasztanowata/148 F: Almwind
M: Dorena
Brak DE422. 220001105
4.

AVIATA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: -
M: -
- -
5.

BALLANTINE'S HOLSZTYN POL 2016 wałach gniada/163 F: Baraccuda
M: Biqueen
K029332 ...
6.

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/163 F: Czekan
M: Ballada
K018367 POL 009590244507
7.

BASZTA MŁP POL 2010 klacz kara/167 F: Huzar
M: Besarabia
K017478 616006590216910
8.

BELL EFEKT MŁP POL 2015 wałach gniada/168 F: Efekt / Veritas 6
M: Bella Vista / Vis Versa
K026785 616006590124915
9.

BERGS KUC POL 2012 klacz kasztanowata/140 F: NN
M: NN
K022041 K022041
10.

BETICA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/163cm F: Tanos
M: Bojana de guidam
616009610169016 616009610169016
11.

BEYASH QUAN SP POL 2016 gelding bay/167 F: Dżentelmen
M: Bacarolla/Graal
K029098 616009610082616
12.

BIBA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Biesiada
616006591046413
13.

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006866524
14.

BLANKA PKSP POL 2009 klacz kasztanowata/161 F: WANTOZ
M: BROŃ 11
K031360 POL009540007809
15.

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Noce Boy
M: Bryza
K023105 616009590014513
16.

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
17.

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
18.

CALGERY Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Caversal
M: Celli
K033905 DE 456560122517
19.

CASCADERO SP POL 2017 ogier gniada/165 F: Cascadello
M: Cremona / Stakkato
K032583 A0018642S
20.

CASCADESSA HOL GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I / Casall
M: M-Alessa B / Fiona VIII
K030460 DE421000090817
21.

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
K028259 DE 455-6700870-11
22.

CAYENNE Oldenburger Springpferd POL 2018 klacz ciemnogniada/170 F: Contendro l
M: Cascaya Hippica / Cassini II
Brak DE 418180125118
23.

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada/168 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco-Blue
K027789 DE418185006015
24.

CINDERELLA TYP SZLACHETNY POL 22.04.2011 mare grey/165 F: Louis
M: Centima
brak 616 999 59 02710 11
25.

CINDERELLA HOL POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Z-First Lady
K032626 DE421000751916
26.

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
27.

CORDULA GRUN HOL GER 2015 klacz gniada/- F: Cascadello II / Casall
M: Karmina / Corofino I
K028749 DE421000518415
28.

CORTNEY SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Cornet Obolensky
M: Caletta / Cordobes I
K030479 616009640032916
29.

CZAVERDY SP POL 2015 wałach gniada/177 F: If du Reverdy
M: Czara / Czad
K030297 616 009 64 00224 15
30.

DAKARIA K WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: karbit
M: delicja
brak 007520171509
31.

DIAMENT SP POL 2013 wałach kasztanowata/180 F: Landos II
M: Doltella
K022773 616009592048813
32.

DIDI AES POL 2016 klacz siwa/165 F: Surrimo / Stakkato
M: Dżumena / Tioman Island
K033591 826002160881428
33.

DOBBY WHITE / GER 2017 mare grey// F: Diarado
M: Charmonie
/ DE 441410098017
34.

DON NATHANIEL PP DRP POL 2010 wałach izabelowata/152 F: Der Harlekin B
M: Novella PP / Cocky Dundee
K018290 DE434340606110
35.

DONOVAN WLKP POL 2013 gelding bay/163 F: Vandamme
M: Doba
K030593 616007610160913
36.

DOSIA TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/140 F: NN
M: NN
K028587 616999660578411
37.

ENJOLIE SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Vulkan L
M: Era / Casino L
K032125 616009610087517
38.

ERYK PONY SPORT KUC POL 2010 wałach gniada/148 F: Nico-k
M: Eufemina
K013361 616013570344907
39.

ESTRELIA MK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K030595 616009600207815
40.

EWELINA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz myszata/162 F: Rambo
M: Era
Brak POL 999 59 00522 09
41.

FRENCH MERCHAND Cheval De Selle Francais POL 2015 wałach siwa/183 F: Nervoso
M: Orphee De Vernay
Brak 250001 15181370K
42.

GRENADIER-S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Gera-S
K029440 Brak
43.

HANSOLO S MŁP POL 2016 wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
K029097 616006540035416
44.

HERENA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/166 F: Efekt
M: Hebrajka
K031545 616006590143216
45.

HOLLY K SP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Alan
M: Hera
K029382 ... ..
46.

HOUBLON EFGE SELL FRANCE PYF 2017 wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak 616999661188611
47.

HUBKA MŁP POL 2015 klacz gniada/170 F: Efekt
M: Huba/Top Gun
K027892 606 006 59 01254 15
48.

HUGO SP POL 2011 wałach gniada/162 F: Hingis
M: Helwetka-A
Brak K030828
49.

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 klacz gniada/Brak F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet Du Rouet
K023832 528003201309487
50.

INES WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/162 F: Tjungske
M: Ingrit-P
Brak 616007592124917
51.

IOWA KWPNT NED 2013 stallion chestnut// F: Zaval
M: Dersina
K023264 528003201303545
52.

JULIETTE NN POL 2014 klacz gniada/149 F: Nn
M: Nn
Brak 528008140091514
53.

KENIA HIPIKA OLD. POL 2012 klacz kara/168 F: Kannan
M: Jessy
K032772 DE 418180183112
54.

KENZO BOY NN POL 2014 wałach ciemnogniada/141 F: Nn
M: Nn
Brak 616999592031514
55.

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
K032857 372414005423067
56.

KSIĄŻE BALOU M SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou
M: Kastelka
K030728 616009590163516
57.

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Juniperus
M: Lerka
Brak 616006550096015
58.

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
59.

LORELI TK SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Clear to Jump St Gyvan Z / Carnute
M: R.S. Lorelei (ex La Bomba) / Lord Pezi
K027457 616009540047013
60.

LUCKY MIKE PKSP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vandamme
M: Lorelei ex La Bomba
K033079 ..
61.

LYJANOS V/D HEES Z Z POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero / Landos
M: Sissi III / Colman
K032851 056015Z55681417
62.

Ł-BLANKA TYP POGRUBIONY POL 2016 klacz kara/152 F: BRYTAN
M: ŁATKA
brak 616999590174816
63.

MAKTULIN Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach gniada/147 F: Mohikan
M: Messina
K034693 616POL17011924A
64.

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
65.

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
K019048 POL007610203208
66.

MERLIN WLKP POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
67.

N-KINAJ KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach ciemnogniada/136 F: Nowator
M: Kalipso
K033293 013580687906
68.

PACYNKA HUCUŁ POL 2011 klacz kara/130 F: LUPO
M: POZIOMKA
brak 616012610018311
69.

PARADISE SP POL 2017 wałach siwa/165 F: Candor
M: Palomina
K033383 616009660546217
70.

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
71.

POMELO TRK. POL 2017 wałach kara/160 F: Eloquent
M: Pochwała / Etos
K031057 616003010086117
72.

POWER BALL BW POL 2016 wałach gniada/168 F: Clooney
M: Poleczka
K033960 _
73.

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
K027493 616013540074515
74.

RAMIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Paco
M: Ramona
K028907 616009610034516
75.

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro
M: Rebella
K018637 POL009610010308
76.

REBELL SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Lupicor
M: Rita
K033056 616009590137915
77.

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
Brak
78.

SAMURAI SP POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Armitage
M: Sevilla
K019567 616009590204610
79.

SHINJUKU HOL POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: STOLZENBERG
M: Calinda PJ / Contendro I
K028704 DE431311330315
80.

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
81.

TAROT WLKP POL 2012 wałach gniada/154 F: Barok
M: Toga
Brak 616007660063812
82.

THALIA HOLSTEINER GER 2003 Klacz gniada/170 F: Leonce
M: Finja X
brak DE421000091403
83.

TOP GUN PKSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Tulka
Brak 616009610004014
84.

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
K025821 ULEN82604602068
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 67

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl