Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
42 ACCEPTED 2022-06-17 08:31:42
2022-06-16 23:28:00
Kornelia Stempniak ASTENIA II
  • 1x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
  • 1x 9T/LL/ LL z trafieniem w normę czasu wg Regulaminu (wys. 80 -90 cm)
41 ACCEPTED 2022-06-17 08:31:50
2022-06-16 23:27:43
Kornelia Stempniak ENIGMA
  • 1x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
  • 1x 9T/LL/ LL z trafieniem w normę czasu wg Regulaminu (wys. 80 -90 cm)
40 ACCEPTED 2022-06-17 08:31:45
2022-06-16 23:27:19
Nikola Wierzba GRAND LEON BOY F
  • 1x 9T/LL/ LL z trafieniem w normę czasu wg Regulaminu (wys. 80 -90 cm)
  • 1x 10T/L/L zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-17 08:31:53
2022-06-16 23:27:01
Magdalena Kubiak CONGO AK
  • 1x 9T/LL/ LL z trafieniem w normę czasu wg Regulaminu (wys. 80 -90 cm)
  • 1x 10T/L/L zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-06-16 19:52:22
2022-06-16 19:43:37
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 2x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
37 ACCEPTED 2022-06-16 09:38:04
2022-06-16 07:36:26
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
36 ACCEPTED 2022-06-16 09:38:09
2022-06-16 07:36:02
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
35 ACCEPTED 2022-06-16 09:38:06
2022-06-16 07:35:42
Michał Szukała TANGO
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
34 ACCEPTED 2022-06-15 14:02:28
2022-06-15 08:53:38
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x 10T/L/L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
33 ACCEPTED 2022-06-15 07:22:49
2022-06-15 06:18:46
Katarzyna Prawucka ORKAN
  • 1x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
32 ACCEPTED 2022-06-14 21:49:27
2022-06-14 21:03:31
Dawid Król PEGAZ
  • 1x 3T/L/L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10T/L/L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
31 ACCEPTED 2022-06-16 19:52:25
2022-06-14 18:17:54
Antonina Wojtczak ZAFIRA
  • 1x 1T/mini LL/mini LL - dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
30 ACCEPTED 2022-06-14 21:49:31
2022-06-14 17:47:47
Julia Kempa JASKIER
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
29 ACCEPTED 2022-06-14 13:15:34
2022-06-13 20:01:29
Daria Kalenik QUIVISTO
  • 1x 5R/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
28 ACCEPTED 2022-06-14 13:15:40
2022-06-13 16:31:19
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 5R/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
27 ACCEPTED 2022-06-14 13:15:36
2022-06-13 15:21:57
Eryk Urbaniak CARLITA
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
26 ACCEPTED 2022-06-14 13:15:44
2022-06-13 10:43:59
Weronika Broniarczyk CORRADO SANTO STEFANO
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
  • 1x 4T/LL - LADIES CUP/LADIES CUP Konin, o nagrody firmy Horse & Pony, półfinał LL – zwykły art.238.2.1
  • 1x 11T/L - LADIES CUP/Finał LADIES CUP Konin, o nagrody firmy Horse & Pony - L dwufazowy, art.274.5.3 (wys.100 cm)
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
25 ACCEPTED 2022-06-13 07:09:46
2022-06-12 16:43:29
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
  • 1x 9T/LL/ LL z trafieniem w normę czasu wg Regulaminu (wys. 80 -90 cm)
24 ACCEPTED 2022-06-13 07:09:54
2022-06-12 16:42:09
Marta Nowakowska QUIDAM S QUANDO
  • 1x 10T/L/L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
23 ACCEPTED 2022-06-13 07:09:51
2022-06-12 16:40:50
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
22 ACCEPTED 2022-06-12 12:08:25
2022-06-12 09:24:00
Klaudia Łukasik IRYS
  • 1x 10T/L/L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11T/L - LADIES CUP/Finał LADIES CUP Konin, o nagrody firmy Horse & Pony - L dwufazowy, art.274.5.3 (wys.100 cm)
21 ACCEPTED 2022-06-12 12:08:07
2022-06-10 21:54:31
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x 3T/L/L zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-06-12 12:07:47
2022-06-10 21:53:54
Adrian Urbaniak ORLANDO
  • 1x 1T/mini LL/mini LL - dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
19 ACCEPTED 2022-06-12 12:07:41
2022-06-10 21:53:02
Olga Juszczak CAVIARI V
  • 1x 1T/mini LL/mini LL - dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
18 ACCEPTED 2022-06-10 13:54:43
2022-06-09 13:54:09
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
17 ACCEPTED 2022-06-10 13:55:02
2022-06-09 12:31:16
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 7R/N/N – zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
16 ACCEPTED 2022-06-09 07:32:58
2022-06-09 00:31:10
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 5R/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
15 ACCEPTED 2022-06-09 09:10:19
2022-06-08 11:25:27
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 7R/N/N – zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
14 ACCEPTED 2022-06-09 09:10:21
2022-06-08 10:42:23
Natalia Wrzesińska CASH JM
  • 2x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
13 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:30
2022-06-07 19:37:10
Maria Kulik CETYNIAN
  • 1x 4T/LL - LADIES CUP/LADIES CUP Konin, o nagrody firmy Horse & Pony, półfinał LL – zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11T/L - LADIES CUP/Finał LADIES CUP Konin, o nagrody firmy Horse & Pony - L dwufazowy, art.274.5.3 (wys.100 cm)
12 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:32
2022-06-07 12:27:19
Malina Dymalska ASHKA
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
  • 1x 3T/L/L zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:34
2022-06-07 12:26:41
Aleksandra Grala CHE GUEVARA
  • 1x 8T/mini LL/mini LL dokładności, art.238.1.1 ( wys. 50-60 cm)
  • 1x 9T/LL/ LL z trafieniem w normę czasu wg Regulaminu (wys. 80 -90 cm)
10 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:36
2022-06-07 12:26:11
Maria Kostrzewa POKER
  • 2x 1T/mini LL/mini LL - dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
9 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:38
2022-06-07 12:25:41
Maria Juszczak JANKES
  • 1x 5R/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:40
2022-06-07 12:25:02
Dorota Klabisch NUCENTO
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
  • 1x 4T/LL - LADIES CUP/LADIES CUP Konin, o nagrody firmy Horse & Pony, półfinał LL – zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-06-07 22:31:43
2022-06-07 12:20:15
Zofia Ławniczak JAŚMIN
  • 2x 1T/mini LL/mini LL - dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
6 ACCEPTED 2022-06-06 18:24:03
2022-06-04 22:52:33
Maria Darul LANITA ROSE
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 7R/N/N – zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
5 ACCEPTED 2022-06-06 18:24:05
2022-06-04 22:48:54
Maria Darul CONVERTUS
  • 1x 7R/N/N – zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
4 ACCEPTED 2022-06-06 18:24:07
2022-06-04 12:09:09
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 7R/N/N – zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
  • 1x 14R/N/N o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - o Puchar Prezydenta Konina
3 ACCEPTED 2022-05-31 18:14:52
2022-05-30 12:26:40
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
  • 1x 13R/P/P dwufazowy, art.274.5.3 - o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego
2 ACCEPTED 2022-05-28 15:26:26
2022-05-27 22:58:00
Katarzyna Akerman DARING VISION
  • 1x 2T/LL/LL trafienie w normę czasu wg Regulaminu (wys.80 - 90 cm)
  • 1x 3T/L/L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/L/L - zwykły, o Puchar Dyrektora MOSiR w Koninie
1 ACCEPTED 2022-05-28 15:26:30
2022-05-27 07:02:38
Mariusz Parol HAMER
  • 2x 6R/P/P - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 2x 7R/N/N – zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akerman Katarzyna KJ Wolica
2003 (MJ.)
Brak
2. Arciszewska Agata Stajnia Anielew
S
brak
3. Broniarczyk Weronika KJ Zagórów
S
O028423
4. Bryl Maria
5. Darul Maria Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O042919
6. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
7. Dymalska Malina Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2009 (JM.)
brak
8. Grala Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
brak
9. Juszczak Maria Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2009 (JM.)
O052289
10. Juszczak Olga Brak
2021 (Mł.)
Brak
11. Kalenik Daria KJ Zagórów
S
O037402
12. Kempa Julia Rajska Stajnia
2005 (J.)
brak
13. Klabisch Dorota Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
brak
14. Kostrzewa Maria Klub Sportowy Sydow Riding Team
2012 (Mł.)
brak
15. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
16. Kowalska Magdalena KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O050148
17. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
18. Król Dawid JUKS CZEKAN
2007 (JM.)
O066689
19. Kubiak Magdalena Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O068143
20. Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
O046687
21. Ławniczak Zofia Uczniowski Klub Sportowy Trójka
-
22. Łukasik Klaudia Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
S
O036875
23. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
24. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (J.)
O050136
25. Parol Mariusz KJ Wolica
S
O020370
26. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
O050133
27. Polańska Natalia
28. Prawucka Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
29. Stempniak Kornelia Stajnia Bursztynowa
2009 (JM.)
Brak
30. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
31. Trojanowicz Borys Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
PZJ: B(II) LZPZJ/3882/22
32. Trojanowicz Zuzanna Bpk
2005 (J.)
0061063
33. Urbaniak Adrian Brak
S
Brak
34. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
35. Wierzba Nikola Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2003 (MJ.)
O038678
36. Wojtczak Antonina Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2008 (JM.)
O058853
37. Woźniak Marta Bpk
S
brak
38. Woźniak Martyna -
S
brak
39. Wrzesińska Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
40. Ziemniarska Agata bpk
2003 (MJ.)
O042318
41. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
42. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

24

ASHKA SP POL 2006 klacz kasztanowata/162 F: -
M: -
brak brak
2.

54

ASTENIA II MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/154 F: Agat
M: Asanti
K028020 616006580371815
3.

50

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
4.

44

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
5.

43

CARLITA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Cordess
M: Kolina
brak DE441411336612
6.

33

CASH JM HOL POL 2002 wałach gniada/168 F: Cash and Carry
M: Luna VIII
K024391 DE421000192302
7.

32

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
8.

36

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
9.

23

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Kara Shar / Millenium
M: Letina / Eurol
K031519 616POL13009616A
10.

25

CHE GUEVARA WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/160 F: Pro Savege
M: Czubatka
- -
11.

57

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/162 F: Contendus
M: Czunita K
K016480 Brak
12.

21

CONVERTUS HOL. POL 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman
M: Vinja III
LKPZJ/14117/22 DE421000042514
13.

45

CORRADO SANTO STEFANO SI ITA 2010 ogier ciemnogniada/168 F: Corde
M: Lorena K
K034007 380007000143205
14.

40

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
15.

17

DARING VISION Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Sinndar
M: Dakiyah
Brak 15167523L
16.

22

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
17.

56

ENIGMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: West
M: Evita
Brak POL009670032809
18.

55

GRAND LEON BOY F SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Leonardo
M: Grand Lady
K019069 616009610049710
19.

18

HAMER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Pasquinel
M: Hamira
K033757 Brak
20.

49

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
21.

38

IRYS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ares
M: Isara
Brak 616009610183516
22.

27

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
23.

47

JASKIER Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Tabasko
M: Jaśmina
Brak B0124040S
24.

29

JAŚMIN SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Ramet
M: Jaksa
Brak -
25.

20

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: DURANGO VDL
M: ULANKA -ROSE
K033043 528003201603411
26.

35

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
27.

59

M ,KATRINA F:
M:
28.

39

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K028331 616999520106415
29.

58

NERITES - WM F:
M:
30.

28

NUCENTO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Chepettano
M: Nucia/ Numero Uno
K030467 616009670087316
31.

60

NUTKA F:
M:
32.

48

ORKAN HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/145 F: Nero
M: Orchidee
Brak 616013610142018
33.

30

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
34.

37

ORLANDO KUC WALIJSKI POL 2018 wałach siwa/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 197860893443
35.

61

PEDRO F:
M:
36.

46

PEGAZ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Larron
M: Polka
K029371 616007640051015
37.

26

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
K003686 POL013540019798
38.

52

QUADRO 28 HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
39.

41

QUIDAM S QUANDO HOL GER 2010 wałach kasztanowata/171 F: Quirado
M: Pia II
K033722 DE421000314210
40.

42

QUIVISTO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach kara/170 F: Quidam De Revel
M: Urte
K025694 DE421000402314
41.

53

RUM DRP POL 2013 wałach gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
Brak B0103152S
42.

19

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
43.

51

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
44.

34

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
K030644 616999662046608
45.

15

ZAFIRA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
Rider Club
Competition
Prize
Darul Maria Bez Przynależności Klubowej
1350
400
500
SUM:
2250.00
Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
200
100
50
300
SUM:
650.00
Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
200
SUM:
200.00
Juszczak Maria Uczniowski Klub Sportowy Trójka
100
300
200
SUM:
600.00
Kalenik Daria KJ Zagórów
300
200
1000
SUM:
1500.00
Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
100
1350
SUM:
1450.00
Król Dawid JUKS CZEKAN
100
SUM:
100.00
Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
400
SUM:
400.00
Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
400
SUM:
400.00
Parol Mariusz KJ Wolica
400
SUM:
400.00
Trojanowicz Borys Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
50
300
200
SUM:
550.00
Ziemniarska Agata bpk
700
500
700
SUM:
1900.00
Zieniewicz Dominika KJ Wiki
700
1000
700
SUM:
2400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akerman Katarzyna
KJ Wolica
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Arciszewska Agata
Stajnia Anielew
NUTKA (60)
2022-06-19
13
2022-06-19
5
Broniarczyk Weronika
KJ Zagórów
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Bryl Maria
PEDRO (61)
2022-06-19
10
2022-06-19
1
Darul Maria
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-18
1
1350
2022-06-19
4
400
2022-06-18
2
500
2022-06-19
8
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
ORLANDO (30)
2022-06-18
3
200
2022-06-18
5
100
2022-06-19
5
50
2022-06-19
3
300
Dymalska Malina
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
ASHKA (24)
2022-06-18
5
2022-06-18
2
2022-06-19
9
2022-06-19
Grala Aleksandra
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2022-06-19
2022-06-19
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (10)
2022-06-18
2
2022-06-19
2
ANIMO (11)
2022-06-18
3
2022-06-18
7
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ATOS (10)
2022-06-18
2022-06-19
3
200
ANIMO (11)
2022-06-19
2022-06-19
Juszczak Maria
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
JANKES (27)
2022-06-18
4
100
2022-06-18
8
2022-06-19
2
300
2022-06-19
4
200
Juszczak Olga
Brak
2022-06-18
1
Kalenik Daria
KJ Zagórów
2022-06-18
2
300
2022-06-18
4
200
2022-06-19
6
2022-06-19
2
1000
Kempa Julia
Rajska Stajnia
JASKIER (47)
2022-06-18
6
Klabisch Dorota
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
NUCENTO (28)
2022-06-18
3
2022-06-18
2022-06-19
4
2022-06-19
7
Kostrzewa Maria
Klub Sportowy Sydow Riding Team
POKER (26)
2022-06-18
7
2022-06-18
6
2022-06-19
2022-06-19
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2022-06-19
3
2022-06-19
6
Kowalska Magdalena
KS Jumping Events Poznań
2022-06-19
7
2022-06-19
11
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (40)
2022-06-19
5
100
2022-06-19
1
1350
Król Dawid
JUKS CZEKAN
PEGAZ (46)
2022-06-18
1
2022-06-18
6
2022-06-19
4
2022-06-19
4
100
Kubiak Magdalena
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
2022-06-18
1
2022-06-18
1
400
2022-06-19
1
Ławniczak Zofia
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
JAŚMIN (29)
2022-06-18
1
2022-06-18
5
2022-06-19
10
2022-06-19
1
Łukasik Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
IRYS (38)
2022-06-19
2022-06-19
Michalak Helena
Klub Jeździecki Jolly Jumper
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
2022-06-19
2
2022-06-19
1
400
Parol Mariusz
KJ Wolica
HAMER (18)
2022-06-18
7
2022-06-18
4
400
2022-06-19
9
2022-06-19
7
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (39)
2022-06-19
1
2022-06-19
2
Polańska Natalia
2022-06-19
14
2022-06-19
12
Prawucka Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
ORKAN (48)
2022-06-19
Stempniak Kornelia
Stajnia Bursztynowa
2022-06-19
10
2022-06-19
6
ENIGMA (56)
2022-06-19
1
2022-06-19
3
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-06-19
TANGO (51)
2022-06-19
2022-06-19
Trojanowicz Borys
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-06-18
5
50
2022-06-18
3
300
2022-06-19
7
2022-06-19
5
200
Trojanowicz Zuzanna
Bpk
RUM (53)
2022-06-18
1
2022-06-18
Urbaniak Adrian
Brak
2022-06-18
3
ORLANDO (37)
2022-06-18
4
2022-06-18
4
Urbaniak Eryk
Bpk
CARLITA (43)
2022-06-19
10
2022-06-19
8
Wierzba Nikola
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2022-06-19
8
2022-06-19
5
Wojtczak Antonina
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
ZAFIRA (15)
2022-06-18
1
2022-06-18
2
2022-06-19
7
2022-06-19
6
Woźniak Martyna
-
2022-06-19
1
Woźniak Marta
Bpk
2022-06-19
11
Wrzesińska Natalia
Bpk
CASH JM (33)
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Ziemniarska Agata
bpk
2022-06-18
6
2022-06-18
3
700
2022-06-19
2
500
2022-06-19
3
700
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2022-06-18
1
700
2022-06-18
2
1000
2022-06-19
1
700
2022-06-19
6
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19

Number of Riders: 42

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 12 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl