Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe WKKW
RACOT, 14-15.05.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
110 ACCEPTED 2022-05-10 13:06:51
2022-05-10 13:06:51
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
109 ACCEPTED 2022-05-10 13:04:31
2022-05-10 13:04:31
Lena Ciszek POLARNI BOURE
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
108 ACCEPTED 2022-05-06 16:55:38
2022-05-06 16:55:38
Julia Witkowska COSTANZA
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
107 ACCEPTED 2022-05-05 18:03:05
2022-05-05 18:03:05
Zbigniew Witczak GINGER
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
106 ACCEPTED 2022-05-04 08:13:31
2022-05-04 08:13:31
Jerzy Krukowski TORRENT
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
105 ACCEPTED 2022-05-04 08:12:36
2022-05-04 08:12:36
Jerzy Krukowski TAMER
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
104 ACCEPTED 2022-05-03 16:33:15
2022-05-02 21:21:53
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
103 PRE-APPROVED 2022-05-10 16:51:13
2022-05-02 21:06:11
Michał Odzioba EL SOVSKI
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
102 PRE-APPROVED 2022-05-03 16:33:07
2022-05-02 20:50:10
Marcin Michałek JARRANIS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
101 ACCEPTED 2022-05-03 16:33:04
2022-05-02 20:40:03
Barbora Šeligova EXPRESSO-EV
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
100 ACCEPTED 2022-05-03 16:33:00
2022-05-02 17:19:49
Aleksandra Puch JUGA
  • 2x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
99 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:23
2022-05-02 15:31:20
Jolantha Kreuzinger-Janik SHARAN
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
98 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:26
2022-05-02 15:28:38
Paweł Warszawski UNIQUE STORY
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
97 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:29
2022-05-02 13:18:58
Zuzanna Zwolak JODŁOWIEC
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
96 ACCEPTED 2022-05-15 16:30:01
2022-05-02 13:08:48
Diego Pieniaszek LEO LEWINSKI
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
95 ACCEPTED 2022-05-15 16:29:43
2022-05-02 13:07:57
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
94 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:37
2022-05-02 09:10:34
Wiktoria Klimczak DON FUEGO CORRIENTE
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
93 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:40
2022-05-02 09:03:06
Marcin Michałek BRYLANT
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
92 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:15
2022-05-02 00:26:22
Jerzy Krukowski ISLEEN M
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
91 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:20
2022-05-02 00:26:10
Jerzy Krukowski DILONG M
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
90 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:24
2022-05-01 23:08:05
Nikola Hlavatá KAPPY
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
89 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:27
2022-05-01 23:07:14
Nikola Hlavatá KAI
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
88 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:31
2022-05-01 21:32:33
Jolanta Tarczyńska GIORGIA LA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
87 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:35
2022-05-01 21:07:00
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
86 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:47
2022-05-01 21:06:25
Mariusz Łupkowski DANCING QUEEN
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
85 ACCEPTED 2022-05-02 07:59:51
2022-05-01 21:05:51
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
84 ACCEPTED 2022-05-01 18:54:56
2022-05-01 18:34:49
Laura Gillmaier RED SUNRISE 2
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
83 ACCEPTED 2022-05-01 18:54:51
2022-05-01 18:34:13
Laura Gillmaier RARASHEK
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
82 ACCEPTED 2022-05-01 18:54:46
2022-05-01 18:10:46
Natálie Mynářová TERRY
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
81 ACCEPTED 2022-05-06 13:10:31
2022-05-01 16:00:13
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
80 ACCEPTED 2022-05-06 13:10:53
2022-05-01 15:59:47
Agata Gil BARASZKA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
79 ACCEPTED 2022-05-01 18:54:29
2022-05-01 13:35:56
Julia Koczwara SYMFONIA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
78 ACCEPTED 2022-05-01 18:54:25
2022-05-01 13:35:29
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
77 ACCEPTED 2022-05-01 18:54:02
2022-05-01 11:01:28
Kamila Cygan ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
76 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:53
2022-05-01 08:24:03
Jagoda Turczyńska EUPHORIA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
75 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:48
2022-05-01 08:22:40
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
74 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:35
2022-05-01 08:13:53
Kamila Kućko WYBIEG
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
73 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:23
2022-05-01 08:13:29
Michalina Paterska PEGAZ
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
72 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:17
2022-05-01 08:13:02
Róża Wiraszka MONARIO
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
71 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:13
2022-05-01 08:12:33
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
70 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:09
2022-04-30 22:22:04
Nadia Niebieszczańska NIKE
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
69 ACCEPTED 2022-05-01 18:53:03
2022-04-30 22:21:21
Nadia Niebieszczańska HICORA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
68 ACCEPTED 2022-04-30 21:00:11
2022-04-30 20:31:36
Szymon Nachotko FOUDRE - WM
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
67 ACCEPTED 2022-04-30 21:00:07
2022-04-30 20:30:05
Szymon Nachotko LIBERO-P
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
66 ACCEPTED 2022-04-30 21:00:04
2022-04-30 18:31:05
Zuzanna Społowicz ESPIRRO
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
65 ACCEPTED 2022-04-30 21:00:01
2022-04-30 18:30:39
Artur Społowicz DOLFUS
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
64 ACCEPTED 2022-04-30 20:59:56
2022-04-30 18:30:03
Artur Społowicz JURIA
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
63 ACCEPTED 2022-04-30 20:59:45
2022-04-30 18:29:02
Artur Społowicz DŻAURUS
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
62 ACCEPTED 2022-04-30 07:06:26
2022-04-29 23:19:33
Joanna Pawlak DR LORDANOS
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
61 ACCEPTED 2022-04-30 07:06:32
2022-04-29 22:13:39
Anežka Lexová BUENA VISTA
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
60 ACCEPTED 2022-04-29 10:37:22
2022-04-29 09:50:29
Mariusz Kleniuk MALDORF
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
59 ACCEPTED 2022-04-29 10:38:28
2022-04-29 09:11:44
Ksawery Śniegucki MARLEY
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
58 ACCEPTED 2022-04-29 10:38:31
2022-04-29 08:42:56
Šárka Votavová ZYLO
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
57 ACCEPTED 2022-04-29 10:38:35
2022-04-29 00:20:37
Zuzanna Czubryk MYSTIC LIGHT
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
56 ACCEPTED 2022-04-29 10:38:38
2022-04-28 21:09:41
Mariusz Parol HAMER
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
55 ACCEPTED 2022-04-29 10:38:43
2022-04-28 20:20:18
Nikola Bártová PORTÁŠ
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
54 ACCEPTED 2022-04-29 10:38:46
2022-04-28 20:19:35
Nikola Bártová GARANT
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
53 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:25
2022-04-28 14:21:44
Alicja Giersok FEAR DRAIOCHTA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
52 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:21
2022-04-28 10:20:56
Mariusz Kleniuk IMANO
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
51 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:18
2022-04-28 10:19:55
Mariusz Kleniuk CARMEN MG
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
50 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:15
2022-04-28 08:29:09
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
49 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:11
2022-04-28 08:06:29
Miloslav Příhoda OBORA’S GUITAR GANGSTER
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
48 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:08
2022-04-28 08:05:52
Miloslav Příhoda QUIRALDIK
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
47 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:04
2022-04-28 08:00:09
Miloslav Příhoda LUCKY BOY-Š
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
46 ACCEPTED 2022-04-28 20:04:01
2022-04-27 15:40:17
Mariusz Kleniuk MONACO
  • 2x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
45 ACCEPTED 2022-04-28 20:03:58
2022-04-27 13:21:16
Alicja Szeląg ALCANTO
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
44 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:56
2022-04-26 21:45:07
Nina Jędrachowicz ROSA SORDIA
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
43 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:53
2022-04-26 21:35:32
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
42 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:48
2022-04-26 21:29:09
Eliška Orctová PENANCING-BROOK BAILYS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
41 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:44
2022-04-26 21:28:11
Eliška Orctová KIREA
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
40 ACCEPTED 2022-05-02 08:00:02
2022-04-26 21:27:21
Eliška Orctová CYKLON 5
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
39 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:32
2022-04-26 21:17:34
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
38 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:29
2022-04-26 14:15:26
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
37 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:23
2022-04-26 11:10:51
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
36 ACCEPTED 2022-04-26 23:01:16
2022-04-26 10:42:13
Sylwia Rychlik FIONA CASTELLA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
35 ACCEPTED 2022-04-26 00:04:12
2022-04-25 15:33:38
Lukas Letal LIGHTNING STORM
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
34 ACCEPTED 2022-04-26 00:04:08
2022-04-25 15:02:34
Petr Vančura BARBIE
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
33 ACCEPTED 2022-05-05 07:57:06
2022-04-25 13:52:57
Zuzanna Kluczyk POLISH PEARL
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
32 ACCEPTED 2022-04-26 00:04:01
2022-04-25 13:02:42
Lukas Letal WERSOR
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
31 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:57
2022-04-25 13:02:16
Lukas Letal SAN
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
30 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:46
2022-04-25 10:47:08
Hanna Sergiel HAENDEL 6
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
29 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:38
2022-04-25 10:21:37
Sylvie Horáčková LAST HOPE
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
28 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:32
2022-04-25 09:36:07
Alina Mikołajczyk ALARM
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
27 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:29
2022-04-25 08:51:20
Lucie Drdova CONTINO
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
26 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:26
2022-04-25 08:50:57
Lucie Kacafirkova PRESCILLA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
25 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:22
2022-04-25 08:49:23
Lucie Kacafirkova GOOD GEMINI Z
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
24 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:19
2022-04-25 08:48:54
Lucie Kacafirkova REVUE
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
23 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:16
2022-04-25 07:47:58
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
22 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:11
2022-04-24 20:01:55
Karol Miklas MACIEJKA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
21 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:08
2022-04-24 19:27:28
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
20 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:04
2022-04-24 11:51:50
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
19 ACCEPTED 2022-04-26 00:03:00
2022-04-23 21:52:22
Oliwia Rapa KSELION
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
18 ACCEPTED 2022-04-30 07:06:36
2022-04-22 17:31:40
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
17 ACCEPTED 2022-04-22 11:43:30
2022-04-21 20:21:52
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
16 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:45
2022-04-21 17:06:10
Aleksandra Kunert FILER
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
15 ACCEPTED 2022-04-22 11:43:49
2022-04-21 17:05:44
Aleksandra Kunert DELICJA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
14 ACCEPTED 2022-05-02 15:39:51
2022-04-21 17:05:21
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
13 ACCEPTED 2022-04-22 11:45:21
2022-04-21 17:03:49
Oliwia Mycio BANKIET
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
12 ACCEPTED 2022-04-22 11:44:01
2022-04-21 15:04:44
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
11 ACCEPTED 2022-04-22 11:44:04
2022-04-21 13:57:30
Małgorzata Kuś SEFORA MESNIL
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
10 ACCEPTED 2022-04-22 11:44:19
2022-04-21 00:01:01
Emilia Tousty NAGATO
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
9 ACCEPTED 2022-04-22 11:44:30
2022-04-20 14:59:20
Marta Dziak-Gierlicz SALWATION TIME M
  • 1x 4/CNC 2*/CNC 2* - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
8 ACCEPTED 2022-04-22 11:44:45
2022-04-19 21:52:03
Katarzyna Miętus OKI DOKI G
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
7 ACCEPTED 2022-04-22 11:44:54
2022-04-19 21:51:36
Katarzyna Miętus CRAZY FIRE
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
6 ACCEPTED 2022-04-22 11:45:06
2022-04-19 14:33:04
Joanna Skoczek SUNBIRD
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
5 ACCEPTED 2022-04-22 11:45:09
2022-04-19 13:28:11
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
4 ACCEPTED 2022-04-19 07:53:07
2022-04-15 12:22:05
Martyna Sinica LEKTER
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
3 ACCEPTED 2022-04-19 07:53:09
2022-04-12 19:09:37
Weronika Krzecka FIRST KISS
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
2 ACCEPTED 2022-04-19 07:53:17
2022-04-11 11:52:33
Natasza Pasternak RAMOOL
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
1 ACCEPTED 2022-04-19 07:53:19
2022-04-09 19:13:14
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po ujeżdżeniu i skokach
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bártová Nikola Jk Markéty Bártové z.s
2007 (JM.)
JOIRU
10270605
2. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
3. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O043216
4. Czubryk Zuzanna LKJ Moszna
2004 (J.)
O047640
5. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O066568
6. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (J.)
O055257
7. Drdova Lucie Wrbna racing
2007 (JM.)
J113H
8. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
9. Giersok Alicja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O057612
2923/22
10. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
11. Gillmaier Laura Konie Sportowe Gillmaier
2007 (JM.)
0050580
12. Grzegorz Karolina Racocki KJ
2004 (J.)
O037780
13. Hlavatá Nikola JS Slavíkov
2009 (JM.)
J0VEJ
14. Horáčková Sylvie JK Železnice
S
F3782
15. Jędrachowicz Nina Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O047429
16. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
S
O024900
17. Kacafirkova Lucie Eventing team
S
E0979
10207850
18. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
19. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
20. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
21. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
22. Kluczyk Zuzanna SKJ GROBICE
2002 (MJ.)
O050680
23. Koczwara Julia KJ Stajnia Anielin
2007 (JM.)
O057093
24. Kołek Magdalena LKJ HIPPOLOGIA
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
25. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
26. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
27. Kreuzinger-Janik Jolantha St. J Baborówko
S
O055012
28. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
29. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O045684
30. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (J.)
O054321
31. Kućko Kamila Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O056601
32. Kunert Aleksandra Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O060334
33. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
34. Kuświk Maja
35. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
36. Lexová Anežka Stáj Tomáš Kocián Neratov
S
F3007
37. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
38. Mączyńska Dominika LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O042053
10218039
39. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
-
40. Miętus Katarzyna KS GILLMAIER
S
O009606
41. Miklas Karol Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O049658
42. Mikołajczyk Alina Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
O019284
43. Mycio Oliwia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O040933
10242411
44. Mynářová Natálie JC Rusek
2004 (J.)
F4352
45. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
LZPZJ/1382/21
46. Niebieszczańska Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O059208
47. Odzioba Michał KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O045078
Brak
48. Orctová Eliška JC Rusek
S
Czech
10075300
49. Parol Mariusz KJ Wolica
S
O020370
50. Pasternak Natasza Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
51. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
52. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (JM.)
O061703
53. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
54. Pawłowicz Patryk LKJ MOSZNA
2006 (J.)
O052003
55. Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O039628
56. Příhoda Miloslav JK Všetice
S
F1976
10013231
57. Puch Aleksandra KJ FACIMIECH
2007 (JM.)
O060053
58. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (MJ.)
O043881
59. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
60. Šeligova Barbora Spolek Jezdecký klub Caballero
2001 (MJ.)
brak
61. Sergiel Hanna Klub Jeździecki Lansada
2006 (J.)
O047012
62. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
63. Skoczek Joanna UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
Brak
64. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
65. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
O003263
66. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
67. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
68. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
69. Stępniak Martyna Zielonogórski KS
2006 (J.)
O048988
70. Szeląg Alicja ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O054337
71. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
72. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (J.)
O047456
73. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
74. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
75. Uziębło Laura Zks Drzonków
2005 (J.)
O042244
76. Vancura Petr CZE
S
10046477
77. Vančura Petr JŠ Valdštejnská obora
S
B0680
78. Votavová Šárka J+J Votava
S
F2846
10085155
79. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
80. Wiraszka Róża LKS Stragona
2005 (J.)
O045580
81. Wiśniewiecka Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2007 (JM.)
O052924
82. Witczak Zbigniew Walewicki Klubu Jeździecki GABON .
S
O006571
83. Witkowska Julia UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2005 (J.)
O032986
10193390
84. Zwolak Zuzanna JKS Barłomino Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043531
85. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

44

ALARM SP POL 2003 wałach skarogniada/164 F: Ormuz
M: Alabama
K023303 616009610104913
2.

60

ALCANTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charboniere
M: Alcara
K030289 616009610072114
3.

93

ARMIN DE MONSIEUR WLKP POL 2013 gelding bay/161 F: Moravia/Monsieur
M: Armila/Biskwit
K024792 616007670038513
4.

125

ATLANTIC MAGICK F:
M:
5.

36

AVENIDO WLKP POL 2011 wałach gniada/168 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
6.

6

BANKIET MAŁOPOLSKA POL 2012 gelding grey/167 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
7.

17

BARASZKA SP POL 2017 klacz gniada/167 F: It's me du mesnil
M: Bogusia
K032307 Ok
8.

49

BARBIE Český Teplokrevník CZE 2016 klacz kasztanowata/167 F: BURBERRY
M: FANNY
none 203009229030216
9.

113

BRYLANT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/167 F: Landor
M: Branka
K032002 616007610089517
10.

77

BUENA VISTA Český Teplokrevník CZE 2011 Klacz ciemnogniada F: Eibisch
M: Berenis
203 009 224351611
11.

66

CARMEN MG Lietuvos Jojamieji LTU 2014 klacz gniada/165 F: Charzaj MG
M: Karmelita III MG
K029533 031531
12.

26

CONSTANTINO HOL POL 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
K025341 DE421000141214
13.

43

CONTINO Cesky Teplokrevnik-Czewb CZE 2012 gelding bay/171 F: Cool Paradise
M: Con Aira
203009223147312 KJ0LO8
14.

121

COSTANZA SI ITA 2013 Klacz gniada/165 F: Cascari
M: Introversa delle Roane / Maigueside
K023695 380007000150083
15.

31

CRAZY FIRE SP POL 2017 wałach siwa/168 F: Olimpic Star
M: Caprice
K031326 616009670099817
16.

15

CYKLON 5 CZECHWARMLOOD CZE 2017 gelding bay/170cm F: Cola
M: Cira
no 000088652
17.

105

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
18.

55

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
19.

25

DELICJA XX POL 2011 klacz gniada/X F: Sorbie Tower
M: Drobnostka
K021380 616 POL 11007116T
20.

100

DILONG M XX POL 2015 wałach kara/165 F: Golden Tirol
M: Dawtony / Greinton
K032051 POL 009520011600
21.

65

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief / Chiefs Crown
M: Delsona / Professional
K025709 POL070000005112
22.

80

DOLFUS M (AA) POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey xo
M: Dolce Vita m/Veloce de Favi xo
K028443 616009690065415
23.

112

DON FUEGO CORRIENTE HANN POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Don Sandrino
M: Elvita
K029822 DE431436951116
24.

76

DR LORDANOS SP POL 2016 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Lordan PS ex Lordanos PS
M: Down Girl
K031483 616009670112016
25.

78

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
K031500 616006690067117
26.

104

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
27.

116

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
28.

117

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
29.

81

ESPIRRO MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Irches
M: Espadra
K032858 6160066900669
30.

92

EUPHORIA Sachsen-Thüringen POL 2016 klacz gniada/165 F: Landskron
M: E-Seniorita
K029768 DE 455550018216
31.

114

EXPRESSO-EV Český Teplokrevník CZE 2009 Gelding bay/172 cm F: Cesano II
M: Expectation Ren
KJ0JEP 203 009 224166109
32.

68

FEAR DRAIOCHTA Irish Sport Horse POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Loughehoe Guy
M: Lady Dawn
K033047 5070152
33.

4

FILER SP POL 2002 gelding dark bay/167 F: Contender Son
M: Fila
K007073 09045
34.

51

FIONA CASTELLA HANOWERSKI GER 2015 klacz gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 DE 431314610715
35.

21

FIRST KISS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum VD Bisschop
M: Fleur DE Lille
K033434 616009610184417
36.

83

FOUDRE - WM DSP GER 2014 wałach kasztanowata/173 F: Czarownik
M: Fortissima
K031262 DE455870278814
37.

75

GARANT Český Teplokrevník CZE 27. 2. 200 valach hnědák/164 F: 1166 Gaspari
M: 793 Morava
KJ0I4H 000052026
38.

23

GIGOLO MŁP POL 2013 wałach skarogniada/165 F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K026362 616006680002813
39.

120

GINGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: RASCIN
M: GIBARA
K032622 61600960007817
40.

103

GIORGIA LA PKS POL 2018 klacz gniada/166 F: Gold Quaterback
M: Granada
K033327 616009610055218
41.

41

GOOD GEMINI Z Zangersheide - Zang CZE 2014 gelding grey/168 F: Gemini(Gem Twist)
M: Fleur TN
056015Z55786714 KJ0WAN
42.

46

HAENDEL 6 TRK. GER 2015 wałach inna/172 F: Hancock
M: Haffschwaibe
K033652 DE409090075715
43.

73

HAMER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Pasquinel
M: Hamira
K033757 Brak
44.

24

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
K018894 -
45.

85

HICORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/162 F: Contendor
M: Herbia
K025303 616009680038210
46.

67

IMANO SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Ramirez
M: Isabell
Brak 616009680001917
47.

99

ISLEEN M XX POL 2016 klacz kara/166 F: Exciting Life / Titus Livius
M: Implikacja / Royal Court
K032052 POL 009520011601
48.

9

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
49.

115

JARRANIS AA - POL - klacz ciemnogniada/165 F: Sentender
M: Jetta
- 616 006 63 00294 18
50.

109

JODŁOWIEC MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/172 F: Ekoton
M: Jedlinka
K030491 616006550000614
51.

39

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
52.

106

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
53.

19

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/174 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
54.

79

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
55.

124

K-COCOLONO SP. 2016 Wałach c.gn. F: It ,s Me Du Mesnil / Narcos II
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K030288 616009680075716
56.

102

KAI ČT CZE 2010 Wałach inna F: Dormane du Puy
M: Kaila
KF5015
57.

101

KAPPY CZEWB CZE 2015 mare bay/157 F: Canturino
M: Kaila
203009229018615 203010033018344
58.

18

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Karmen
K025569 616009682008913
59.

56

KIREA TRAKENHER CZE 2014 Mare black/160 F: Abendtanz
M: Kachetia
none 203014098800514
60.

52

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
61.

91

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor / Contender
M: Karmen / Silver
K016481 616009680104309
62.

35

KSELION SP POL 2012 wałach siwa/- F: Cativo / Contact Me
M: Kasandra / Romb
K021735 61600964052112
63.

45

LAST HOPE CZECH WARMBLOOD CZE 2015 mare bay/165 F: Lantino
M: Winnies Girl
KJ0Y72 203009229002015
64.

20

LEKTER MAŁOPOLSKA POL 19.04.2012 wałach skarogniada/175 F: Jasny Poranek
M: Latynoska
K031979 616006590070512
65.

110

LEO LEWINSKI SP POL 2016 wałach siwa/180 F: Tjunske
M: Lunda
K029276 616009600075116
66.

82

LIBERO-P SP POL 2015 wałach siwa/161 F: CORVALLO
M: LIBERTA
K032205 616009670052715
67.

50

LIGHTNING STORM THOROUGHBRED CZE 2016 gelding bay/170 F: Scater
M: Laria
none 203CZE000193160
68.

62

LUCKY BOY-Š Slovakian Warmblood CZE 2016 gelding bay/168 F: Little Joe
M: Popelka-Š / Papillon Rouge
KJ0ZZ5 203010237949516
69.

33

LUCKY LUKE SP POL 2010 wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
70.

38

MACIEJKA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2016 klacz gniada/167 F: Powój
M: Metreza
K030541 616007590058816
71.

69

MALDORF SP POL 2018 ogier gniada/168 F: Star Poker
M: Migracja
...... 616POL180102421
72.

70

MARLEY KWPN POL 2017 wałach gniada/- F: Haynes GH
M: G
K033464 528003201707374
73.

111

MENCZESTER WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/173 F: Bakalar
M: Magia
K021512 616007610218710
74.

61

MONACO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock /
M: Mon Amour / Johnny Boy II
K032260 616009610085017
75.

88

MONARIO SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Romario
M: Mona Jenilou
K021617 616009680020612
76.

72

MYSTIC LIGHT XX POL 2017 klacz gniada/158 F: Mukhadram
M: Light Fantastic
K031856 8260GB45231736T
77.

28

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
78.

58

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
79.

86

NIKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
80.

87

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
81.

64

OBORA’S GUITAR GANGSTER ESTSP CZE 2016 gelding chestnut/168 F: Gemini Twist xx
M: Obora's Kylie /Kannan
KJ10FZ 23300116A086111
82.

30

OKI DOKI G NIEM. SPORT. GER 2017 wałach gniada/165 F: Olimpic Star
M: Roxy
K031324 DE481810093917
83.

54

ORANIA KM POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
K021561 616013640063911
84.

89

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
85.

57

PENANCING-BROOK BAILYS CONEMAR CZE 2017 stallion white/kuc:143 F: Boy George
M: Penancing-Brook Pandora
none 276484840031917
86.

122

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
87.

11

POLISH PEARL Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/162 F: GALILEO
M: PENANG PEARL
K029049 372IRE45217617T
88.

74

PORTÁŠ CS CZE 26.5 2017 wałach kasztanowata/176 F: 2306 Dařbuján
M: 58/691 Polita
KJ0ZJV 203010237959517
89.

42

PRESCILLA Anglo European - Angloeurop CZE 2015 Mare black/175 F: Presley Boy
M: Capriola
826002150873943 KJ0Y8X
90.

63

QUIRALDIK HOLSTEIN GER 2017 stallion chestnut/168 F: Quiran
M: Pricess VII / Heraldik xx
KJ0ZK0 DE421000103917
91.

22

RAMOOL XX GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: Mamool
M: Resaca
K034108 13710132G
92.

97

RARASHEK BAWARSKA POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Rivero II
M: Romanze
K018201 104YN63
93.

98

RED SUNRISE 2 BAWARSKA POL 2011 klacz gniada/169 F: Sir Donnerhall
M: Ronja
KO19701 DE481810058011
94.

40

REVUE CZEWB CZE 2010 Mare bay/172 F: Rock ´n´Roll
M: Sibiria Queen
203009224915810 KJ0JSY
95.

59

ROSA SORDIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: SWORD
M: ROSA BRENNA
K026939 616009690060114
96.

29

SALWATION TIME M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Salwa / Leandro
K029884 616009690057315
97.

47

SAN Welkopolski-Traken POL 2016 gelding chestnut/170 F: Eloquent
M: Sanna
KJOYRZ 616007600140316
98.

37

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
99.

27

SEFORA MESNIL SP POL 2017 klacz siwa/167 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Soraja II / Coronado
K032424 616009680001817
100.

107

SHARAN SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Barner / Caretino
M: Shisha / Real Diamond
K025415 616009640059014
101.

32

SUNBIRD Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Roulette
M: Segasta
Brak 70/2014
102.

95

SYMFONIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Samba/ Lwówek
K031595 616007610058311
103.

118

TAMER Angielska Pełna Krew POL 2017 wałach gniada/164 F: Star Poker
M: Tormenta
Brak 616pol17009084T
104.

94

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen K / Ariados- Czunia
M: Tejmor Kin / Dalipan- Triada
K030904 616007610061015
105.

96

TERRY Český Teplokrevník CZE 2012 mare bay/165 F: Tiznit
M: Bára
KJ0SIQ None
106.

119

TORRENT Angielska Pełna Krew POL 2016 wałach gniada/164 F: Star Poker
M: Tormenta
brak 616pol16008829T
107.

108

UNIQUE STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 ogier gniada/168 F: Masini /
M: Ułanka / Belenus
K029497 616POL15008487T
108.

123

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
109.

5

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
110.

48

WERSOR Wielkopolska/poch Trak POL 2016 wałach kara/170 F: Eloquent
M: Witosza
none 61600760013916
111.

90

WYBIEG MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Biegacz
M: Wygrana
K026940 616006690059714
112.

71

ZYLO Anglický Plnokrevník POL 2010 Wałach gniada F: Rhodesian winner ( GER)
M: Zitta
KJ0P5J
Rider Club
Competition
Prize
Gillmaier Laura Konie Sportowe Gillmaier
250
SUM:
250.00
Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
850
SUM:
850.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
180
SUM:
180.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
350
SUM:
350.00
Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
50
SUM:
50.00
Kuś Małgorzata St. J Baborówko
550
SUM:
550.00
Letal Lukas JK Victoria Bristany
120
SUM:
120.00
Lexová Anežka Stáj Tomáš Kocián Neratov
700
SUM:
700.00
Mycio Oliwia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
1000
SUM:
1000.00
Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
250
SUM:
250.00
Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
450
SUM:
450.00
Příhoda Miloslav JK Všetice
450
300
SUM:
750.00
Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
650
SUM:
650.00
Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
350
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bártová Nikola
Jk Markéty Bártové z.s
2022-05-14
32
2022-05-15
25
GARANT (75)
2022-05-14
7
2022-05-15
6
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2022-05-14
26
2022-05-15
37
2022-05-14
8
2022-05-15
6
2022-05-15
1
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2022-05-14
13
2022-05-15
13
Czubryk Zuzanna
LKJ Moszna
2022-05-14
2
2022-05-15
1
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (24)
2022-05-14
36
2022-05-15
30
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (94)
2022-05-14
8
2022-05-15
7
Drdova Lucie
Wrbna racing
CONTINO (43)
2022-05-14
7
2022-05-15
5
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-05-14
8
2022-05-15
9
Giersok Alicja
KJ Jaroszówka
2022-05-14
6
2022-05-15
4
Gil Agata
JKS Gostchorze
2022-05-14
23
2022-05-15
22
Gillmaier Laura
Konie Sportowe Gillmaier
2022-05-14
12
2022-05-15
20
2022-05-14
2
2022-05-15
2
250
Grzegorz Karolina
Racocki KJ
2022-05-14
13
2022-05-15
10
Hlavatá Nikola
JS Slavíkov
KAPPY (101)
2022-05-14
8
2022-05-15
6
KAI (102)
2022-05-14
22
2022-05-15
11
Horáčková Sylvie
JK Železnice
2022-05-14
3
2022-05-15
38
Jędrachowicz Nina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-05-14
29
2022-05-15
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (18)
2022-05-14
2
2022-05-15
2
850
Kacafirkova Lucie
Eventing team
REVUE (40)
2022-05-14
15
2022-05-15
14
2022-05-14
24
2022-05-15
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2022-05-14
10
2022-05-15
11
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
MONACO (61)
2022-05-14
4
2022-05-15
3
180
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2022-05-14
6
2022-05-15
5
350
IMANO (67)
2022-05-14
5
2022-05-15
20
MALDORF (69)
2022-05-14
15
2022-05-15
12
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2022-05-14
11
2022-05-15
8
Kluczyk Zuzanna
SKJ GROBICE
2022-05-14
20
2022-05-15
13
Koczwara Julia
KJ Stajnia Anielin
2022-05-14
13
2022-05-15
8
Kołek Magdalena
LKJ HIPPOLOGIA
2022-05-14
18
2022-05-15
15
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2022-05-14
16
2022-05-15
10
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździeckim Jaroszówka
2022-05-14
7
2022-05-15
5
50
Kreuzinger-Janik Jolantha
St. J Baborówko
SHARAN (107)
2022-05-14
14
2022-05-15
9
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2022-05-14
18
2022-05-15
18
DILONG M (100)
2022-05-14
25
2022-05-15
33
TAMER (118)
2022-05-14
4
2022-05-15
3
TORRENT (119)
2022-05-14
9
2022-05-15
19
Krzecka Weronika
JKS Jaroszówka
2022-05-14
30
2022-05-15
27
Krzywda Maria
LKS Stragona
2022-05-14
9
2022-05-15
Kućko Kamila
Klub Jeździecki Jaroszówka
WYBIEG (90)
2022-05-14
21
2022-05-15
Kunert Aleksandra
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
FILER (4)
2022-05-14
27
2022-05-15
16
DELICJA (25)
2022-05-14
29
2022-05-15
23
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ORANIA (54)
2022-05-14
2
2022-05-15
2
550
2022-05-15
1
Kuświk Maja
2022-05-14
20
2022-05-15
22
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
SAN (47)
2022-05-14
13
2022-05-15
9
WERSOR (48)
2022-05-14
5
2022-05-15
4
120
2022-05-14
16
2022-05-15
14
Lexová Anežka
Stáj Tomáš Kocián Neratov
2022-05-14
1
2022-05-15
1
700
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
EDI (104)
2022-05-14
19
2022-05-15
2022-05-14
18
2022-05-15
16
Mączyńska Dominika
LKJ Hippologia Strzegom
AVENIDO (36)
2022-05-14
17
2022-05-15
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
BRYLANT (113)
2022-05-14
1
2022-05-15
2
2022-05-14
22
2022-05-15
21
Miętus Katarzyna
KS GILLMAIER
2022-05-14
11
2022-05-15
7
2022-05-14
15
2022-05-15
31
Miklas Karol
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-05-14
35
2022-05-15
26
Mikołajczyk Alina
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
ALARM (44)
2022-05-14
26
2022-05-15
18
Mycio Oliwia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2022-05-14
1
2022-05-15
1
1000
Mynářová Natálie
JC Rusek
TERRY (96)
2022-05-14
28
2022-05-15
21
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-05-14
6
2022-05-15
5
250
2022-05-14
15
2022-05-15
12
Niebieszczańska Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
HICORA (85)
2022-05-14
31
2022-05-15
NIKE (86)
2022-05-14
20
2022-05-15
Odzioba Michał
KJ Aromer Józefin
EL SOVSKI (116)
2022-05-14
11
2022-05-15
11
Orctová Eliška
JC Rusek
2022-05-14
39
2022-05-15
32
KIREA (56)
2022-05-14
14
2022-05-15
2022-05-14
14
2022-05-15
9
2022-05-15
2
Parol Mariusz
KJ Wolica
HAMER (73)
2022-05-14
6
2022-05-15
12
Pasternak Natasza
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
RAMOOL (22)
2022-05-14
38
2022-05-15
39
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2022-05-14
3
2022-05-15
Paterska Michalina
LKS Stragona
PEGAZ (89)
2022-05-14
17
2022-05-15
14
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2022-05-14
18
2022-05-15
19
Pawłowicz Patryk
LKJ MOSZNA
2022-05-14
16
2022-05-15
13
Pieniaszek Diego
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-05-14
19
2022-05-15
11
2022-05-14
4
2022-05-15
4
450
Příhoda Miloslav
JK Všetice
2022-05-14
4
2022-05-15
3
450
2022-05-14
21
2022-05-15
16
2022-05-14
1
2022-05-15
1
300
Puch Aleksandra
KJ FACIMIECH
JUGA (19)
2022-05-14
28
2022-05-15
21
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (35)
2022-05-14
3
2022-05-15
3
650
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
2022-05-14
2022-05-15
Šeligova Barbora
Spolek Jezdecký klub Caballero
2022-05-14
7
2022-05-15
7
Sergiel Hanna
Klub Jeździecki Lansada
2022-05-14
24
2022-05-15
22
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
LEKTER (20)
2022-05-14
40
2022-05-15
36
Skoczek Joanna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
SUNBIRD (32)
2022-05-14
17
2022-05-15
15
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
MARLEY (70)
2022-05-14
27
2022-05-15
19
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2022-05-14
25
2022-05-15
15
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
JURIA (79)
2022-05-14
17
2022-05-15
14
DOLFUS (80)
2022-05-14
16
2022-05-15
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2022-05-14
10
2022-05-15
35
ESPIRRO (81)
2022-05-14
37
2022-05-15
28
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
JUAN LUOO (106)
2022-05-14
9
2022-05-15
15
Stępniak Martyna
Zielonogórski KS
GIGOLO (23)
2022-05-14
22
2022-05-15
17
Szeląg Alicja
ZKS Drzonków
ALCANTO (60)
2022-05-14
12
2022-05-15
13
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2022-05-14
3
2022-05-15
7
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
NAGATO (28)
2022-05-14
10
2022-05-15
20
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (91)
2022-05-14
5
2022-05-15
4
350
2022-05-14
41
2022-05-15
34
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (52)
2022-05-14
23
2022-05-15
Uziębło Laura
Zks Drzonków
2022-05-14
14
2022-05-15
17
Vancura Petr
CZE
2022-05-14
33
2022-05-15
29
Vančura Petr
JŠ Valdštejnská obora
BARBIE (49)
2022-05-14
12
2022-05-15
10
Votavová Šárka
J+J Votava
ZYLO (71)
2022-05-14
12
2022-05-15
10
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2022-05-14
10
2022-05-15
6
Wiraszka Róża
LKS Stragona
MONARIO (88)
2022-05-14
9
2022-05-15
12
Wiśniewiecka Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
DANTE (55)
2022-05-14
11
2022-05-15
8
Witczak Zbigniew
Walewicki Klubu Jeździecki GABON .
GINGER (120)
2022-05-14
34
2022-05-15
24
Witkowska Julia
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
COSTANZA (121)
2022-05-14
5
2022-05-15
8
Zwolak Zuzanna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2022-05-14
21
2022-05-15
18
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (65)
2022-05-14
19
2022-05-15
17

Number of Riders: 85

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 6 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl