Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ACCEPTED 2021-06-15 19:11:16
2021-06-15 18:14:34
Ewa Grodzka GRANAINO CAS
  • 2x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2021-06-15 19:11:27
2021-06-15 17:13:51
Zofia Kościelska UNESSA DE PRIMA
  • 2x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
101 ACCEPTED 2021-06-15 19:10:48
2021-06-15 12:55:08
Tomasz Klein VASHICA
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
100 ACCEPTED 2021-06-15 19:10:43
2021-06-15 12:53:17
Tomasz Klein AMALA
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
99 ACCEPTED 2021-06-15 12:09:42
2021-06-15 09:03:56
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
98 ACCEPTED 2021-06-15 01:02:40
2021-06-14 22:54:16
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 2x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 2x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
97 ACCEPTED 2021-06-15 01:02:45
2021-06-14 22:53:20
Hanna Orczyk MACIEJKA
  • 2x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 2x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
96 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:34
2021-06-14 21:04:52
Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
95 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:36
2021-06-14 21:04:37
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
94 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:39
2021-06-14 21:02:58
Aleksandra Grodzka PUMA BIS
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
93 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:42
2021-06-14 21:02:30
Maria Chwałczyńska RUZIZI L
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
92 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:44
2021-06-14 21:01:58
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
91 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:47
2021-06-14 21:01:37
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
90 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:50
2021-06-14 14:48:07
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
89 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:54
2021-06-14 14:47:03
Alicja Poprawa MAKS
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
88 ACCEPTED 2021-06-14 22:08:57
2021-06-14 14:11:36
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
87 ACCEPTED 2021-06-14 13:53:43
2021-06-14 11:50:05
Aleksandra Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
86 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:36
2021-06-14 08:42:04
Marcelina Raczyńska ROCCO
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
85 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:40
2021-06-14 08:40:02
Marcelina Raczyńska GERONIMO
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 2x 10R/L/zwykły
84 ACCEPTED 2021-06-14 07:30:16
2021-06-13 23:02:05
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
83 ACCEPTED 2021-06-14 07:30:19
2021-06-13 23:01:26
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
82 ACCEPTED 2021-06-14 07:30:22
2021-06-13 23:00:52
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
81 ACCEPTED 2021-06-14 07:30:25
2021-06-13 23:00:24
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
80 ACCEPTED 2021-06-14 07:30:28
2021-06-13 22:59:44
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
79 ACCEPTED 2021-06-14 07:30:31
2021-06-13 22:58:58
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
78 ACCEPTED 2021-06-13 22:48:57
2021-06-13 21:27:32
Maria Kulik CETYNIAN
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
77 ACCEPTED 2021-06-13 22:49:00
2021-06-13 16:14:14
Julia Szymańska VANDAMME
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
76 ACCEPTED 2021-06-13 22:49:04
2021-06-13 14:26:10
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
  • 1x 20/C/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów – dwunawrotowy
75 ACCEPTED 2021-06-12 23:46:19
2021-06-12 17:55:03
Marcelina Raczyńska JUAREZ
  • 1x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły
74 ACCEPTED 2021-06-12 23:46:22
2021-06-12 17:18:55
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
  • 1x 20/C/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów – dwunawrotowy
73 ACCEPTED 2021-06-12 23:46:25
2021-06-12 15:33:55
Adrian Kujawa NYGUS
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
72 ACCEPTED 2021-06-12 23:46:27
2021-06-12 15:21:07
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
71 ACCEPTED 2021-06-15 20:11:58
2021-06-12 11:28:01
Nina Sućko CORMITELLO
  • 2x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10R/L/zwykły
  • 2x 16R/L/zwykły
70 ACCEPTED 2021-06-12 23:46:37
2021-06-12 11:26:46
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 2x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 2x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 2x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
69 ACCEPTED 2021-06-12 07:17:20
2021-06-11 21:26:49
Natalia Sydow IMOLA
  • 2x 2R/L/zwykły
68 ACCEPTED 2021-06-11 11:46:38
2021-06-11 10:39:24
Antonina Majewska LE MATINO
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
  • 1x 20/C/C/Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów – dwunawrotowy
67 ACCEPTED 2021-06-11 11:46:45
2021-06-11 10:37:50
Zofia Szymkowiak HUK
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
66 ACCEPTED 2021-06-11 11:46:48
2021-06-11 10:33:13
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
  • 1x 17R/P/zwykły
65 ACCEPTED 2021-06-11 11:46:50
2021-06-11 10:32:21
Carla Gerard MACIUŚ
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
64 ACCEPTED 2021-06-11 11:46:56
2021-06-11 10:28:47
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 2x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 2x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
63 ACCEPTED 2021-06-11 11:46:59
2021-06-11 06:08:05
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 2x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
62 ACCEPTED 2021-06-11 00:23:26
2021-06-10 21:32:17
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
61 ACCEPTED 2021-06-11 00:23:29
2021-06-10 21:30:42
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
60 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:33
2021-06-10 13:51:52
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
59 ACCEPTED 2021-06-14 19:30:00
2021-06-10 13:51:29
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
58 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:38
2021-06-10 12:36:02
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
57 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:40
2021-06-10 12:04:54
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
56 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:42
2021-06-10 12:04:13
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
55 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:44
2021-06-10 12:03:45
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
54 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:46
2021-06-10 12:02:50
Agata Przybyła ARIS
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
53 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:47
2021-06-10 12:02:18
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
52 ACCEPTED 2021-06-10 20:56:49
2021-06-10 12:01:53
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
51 ACCEPTED 2021-06-15 01:02:49
2021-06-10 11:09:37
Agata Dahlke-Burda U PRIMO
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
50 ACCEPTED 2021-06-10 07:33:57
2021-06-09 23:54:59
Cécille Stobińska RASZKA
  • 2x 2R/L/zwykły
  • 2x 10R/L/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
49 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:00
2021-06-09 23:53:30
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
48 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:03
2021-06-09 22:35:40
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 17R/P/zwykły
47 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:07
2021-06-09 22:35:03
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 17R/P/zwykły
46 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:10
2021-06-09 20:23:03
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
45 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:13
2021-06-09 19:15:34
Lena Radowicz CENNA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
44 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:16
2021-06-09 19:09:59
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
  • 1x 17R/P/zwykły
43 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:19
2021-06-09 19:09:20
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
  • 1x 17R/P/zwykły
42 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:22
2021-06-09 19:08:45
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
41 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:25
2021-06-09 19:06:59
Ida Marek NINA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
40 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:28
2021-06-09 19:06:13
Julia Janiak JANKES
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 11R/P/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
  • 1x 17R/P/zwykły
39 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:30
2021-06-09 19:06:08
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
38 ACCEPTED 2021-06-10 07:34:33
2021-06-09 19:05:27
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
37 ACCEPTED 2021-06-09 19:05:18
2021-06-09 19:04:48
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
36 ACCEPTED 2021-06-09 19:05:21
2021-06-09 16:33:16
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
35 ACCEPTED 2021-06-09 19:05:24
2021-06-09 16:32:34
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
34 ACCEPTED 2021-06-09 07:29:48
2021-06-09 05:13:56
Marta Wilczyńska BRAVO
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
33 ACCEPTED 2021-06-08 23:48:18
2021-06-08 20:58:00
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
32 ACCEPTED 2021-06-08 23:48:26
2021-06-08 20:57:30
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
31 ACCEPTED 2021-06-08 23:50:29
2021-06-08 20:56:35
Maria Karnabal SARA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
30 ACCEPTED 2021-06-08 23:50:36
2021-06-08 20:56:10
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
29 ACCEPTED 2021-06-10 08:28:46
2021-06-08 20:55:19
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
28 ACCEPTED 2021-06-08 23:50:52
2021-06-08 20:54:38
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
27 ACCEPTED 2021-06-08 23:50:59
2021-06-08 20:49:17
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
26 ACCEPTED 2021-06-08 23:51:03
2021-06-08 20:48:48
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
25 ACCEPTED 2021-06-08 23:51:08
2021-06-08 20:48:12
Maria Darul LEGO
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
24 ACCEPTED 2021-06-15 19:10:36
2021-06-08 11:22:45
Julia Górska NORMAN
  • 2x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2021-06-08 23:51:17
2021-06-08 11:07:20
Borys Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
22 ACCEPTED 2021-06-08 23:51:23
2021-06-08 11:06:54
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
21 ACCEPTED 2021-06-08 10:22:02
2021-06-08 09:37:12
Kornelia Smura CUSCO
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 10R/L/zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 16R/L/zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
20 ACCEPTED 2021-06-08 10:22:03
2021-06-08 09:09:44
Anna Jamsheer LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
19 ACCEPTED 2021-06-14 11:44:59
2021-06-08 01:38:25
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
  • 1x 12R/LL/LADIES CUP - II Półfinał - zwykły
  • 1x 18R/L/LADIES CUP - Finał - zwykły
18 ACCEPTED 2021-06-08 07:05:14
2021-06-07 23:29:37
Magda Marek LADY LISSARO
  • 2x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9R/LL/z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2021-06-08 07:05:17
2021-06-07 23:28:29
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
16 ACCEPTED 2021-06-15 12:09:47
2021-06-07 23:27:56
Aleksandra Kępka TORINA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
15 ACCEPTED 2021-06-08 07:05:24
2021-06-07 23:26:45
Natalia Knopkiewicz CZINGIS CHAN
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
14 ACCEPTED 2021-06-08 07:05:27
2021-06-07 23:26:00
Matylda Reszelska PORTOS
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
13 ACCEPTED 2021-06-08 07:05:29
2021-06-07 22:22:24
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
12 ACCEPTED 2021-06-07 22:16:04
2021-06-07 22:11:48
Dorota Klabisch EDONIS
  • 1x 1R/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4R/LL/LADIES CUP - I Półfinał - zwykły
11 ACCEPTED 2021-06-13 22:49:07
2021-06-07 21:08:44
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
10 ACCEPTED 2021-06-15 01:02:53
2021-06-07 17:25:37
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
9 ACCEPTED 2021-06-15 01:02:59
2021-06-07 17:25:16
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
8 ACCEPTED 2021-06-07 22:25:11
2021-06-07 17:24:42
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
7 ACCEPTED 2021-06-15 01:03:05
2021-06-07 17:24:25
Dominika Henzel FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
6 ACCEPTED 2021-06-07 22:25:30
2021-06-07 17:23:53
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
5 ACCEPTED 2021-06-07 22:25:36
2021-06-07 17:23:35
Agata Dahlke-Burda EULVE
  • 1x 8/125/I Półfinał Seniorów - szybkości
  • 1x 16/125/II Półfinał Seniorów – zwykły
4 ACCEPTED 2021-06-07 22:25:49
2021-06-07 15:32:04
Maja Heleniak ROZBÓJNIK
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
3 ACCEPTED 2021-06-07 22:25:56
2021-06-07 15:31:40
Mia Krol PIPI
  • 1x 5/60/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 13/60/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 9-12 lat - zwykły
  • 1x 19/70/Finał Kuców - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - dwunawrotowy
2 ACCEPTED 2021-06-14 22:09:05
2021-06-07 13:35:00
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 7/110/I Półfinał Juniorów - szybkośc
  • 1x 15/115/II Półfinał Juniorów – zwykły
  • 1x 22/N/N/Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy
1 ACCEPTED 2021-06-07 15:11:11
2021-06-07 12:18:09
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x 6/85/I Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 14/85/II Półfinał Kuców - Wiek zawodnika 11-16 lat - zwykły
  • 1x 20/85/Finał Kuców - Wiek zawodnika 11 - 16 lat - dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
2. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
3. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O047111
4. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
5. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
6. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
7. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
8. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (J.)
O038656
9. Fediow Daria Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
10. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (Mł.)
O062512
11. Górska Julia Klub Jeździecki Jolly Jumper
2009 (JM.)
brak
12. Grodzka Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
2005 (J.)
O060167
13. Grodzka Ewa KJ Liljówka Stęszewko
S
O059652
14. Grzywacz Aleksandra RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
O024033
15. Heleniak Maja Ponny Jumping Team Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063214
16. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
17. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
18. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
19. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
20. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
21. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
22. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (MJ.)
O044611
23. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (JM.)
brak
24. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
25. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
26. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
27. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
28. Klabisch Dorota Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
O051905
29. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
30. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
31. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
32. Kościelska Zofia KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
brak
33. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
34. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
35. Kujawa Adrian Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
O019106
36. Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
O046687
37. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055708
38. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
39. Leonhard Eliza KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2010 (Mł.)
O063987
40. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
41. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
S
O031128
42. Marek Ida OKJ OXER we Wtórku
2008 (JM.)
brak
43. Marek Magda KJ Ranczo Kołata
S
Bd
44. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
45. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
46. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
47. Niesiołowska Zofia BPK - WIE
2007 (JM.)
O047776
48. Orczyk Hanna SKJ Gronówka
2011 (Mł.)
O063613
49. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
50. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
51. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
52. Poprawa Alicja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O049334
53. Poprawa Maja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
O040106
54. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
55. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
56. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
57. Raczyńska Marcelina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
58. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
59. Reszelska Matylda KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O062640
60. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
61. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
62. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
63. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
64. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
65. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
66. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
67. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
68. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
69. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
2007 (JM.)
O060367
70. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
71. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
72. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
73. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
74. Wilczyńska Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O060356
brak
75. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
76. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
77. Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
2003 (J.)
O042318
78. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

107

AMALA PKS POL 2014 klacz gniada/180 F: Zirocco Blue VDL /
M: Aukelien /
brak 616098200131138
2.

70

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000
3.

65

APASJONATA CON AMORE KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Bokkesprong Camelia
K020178 013610175508
4.

66

ARIS KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:136 F: Angelo
M: NN
xxx 616013580422605
5.

96

AVALETTO WLKP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
6.

86

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
7.

75

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:141 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
8.

42

BRAVO KM POL brak wałach myszata/kuc:146 F: nn
M: nn
brak 616999640101810
9.

41

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
10.

94

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
11.

27

CASANDRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K025393 61609640055913
12.

64

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
13.

48

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
14.

51

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi
M: Culiko
0063463 POL 013 61 00442 07
15.

32

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
16.

83

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Kara Shar / Millenium
M: Letina / Eurol
K031519 616POL13009616A
17.

88

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
18.

95

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
19.

19

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:148 F: King William / Kaiserjaeger
M: Coelenhage's Campari / Wengelo's Ricardo
K028377 528017201500590
20.

2

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
21.

16

CORMITELLO HOLSZTYN POL 2013 wałach kara/165 F: Cormint
M: Rio II
K023660 DE421000173313
22.

30

CUSCO HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: CASALL / CARETINO
M: ZAIDA /CASINI II / CAPITOL I
K029389 DE421000003016
23.

28

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
24.

58

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
25.

76

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
26.

6

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
27.

9

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord-Loxgraff II / Landclassic
M: Domena / Court
K030787 616009670098111
28.

89

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
29.

20

EDONIS MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Barnaba
M: Eliada
K012747 POL006580434608
30.

1

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
31.

47

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
K030786 POL009611136104
32.

23

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
33.

69

FIELO VAN DE LAFELDERBERG BWP BEL 2005 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Shogoun II / Night and Day
M: Venus Van De Lafelderberg / Power Van Vrijhern
K031223 W-243629-BWP
34.

103

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
35.

7

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2013 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
36.

100

GARCIA HAFLINGER GER 2007 klacz izabelowata/kuc:- F: Baumeister / Barrique
M: Gismo / Andrit
K025983 643131370
37.

62

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
38.

93

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
39.

68

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
40.

37

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
41.

109

GRANAINO CAS ANDALUZ POL 2016 wałach ciemnogniada/155 F: Soneto Cas /
M: Granaina IV /
brak UELN724015160322764
42.

106

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
43.

61

HIGHFORCE ONE HOL FRA 2013 wałach kara/178 F: Hirtentanz / Axis
M: Ultime Dedira / La Zarras
K029260 DE421000554513
44.

81

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
45.

72

HUK Pełna Krew Angielska POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:148 F: CISON
M: HANIA
K007615 616013611221801
46.

22

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
47.

77

IMOLA WLKP POL 2012 klacz skarogniada/167 F: SANTOS
M: INDYKCJA
K024490 616007610161212
48.

3

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
49.

99

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
50.

56

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
51.

78

JUAREZ SP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Rococo L /
M: Juranda / Leopold
K030902 616009690083917
52.

91

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
53.

73

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L
K015422 POL 009580227505
54.

26

LADY LISSARO W POL 2016 klacz gniada/165 F: w
M: w
b w
55.

79

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
56.

71

LE MATINO HOL GER 2010 Wałach kasztanowata F: Cyrkon / Enjoy PLA
M: Piorette / Franklin
K022881 DE421000170510
57.

39

LEGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus
M: Lady TDE
K028537 B0109038S
58.

36

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: VIP
M: Peggy
K029868 013670148508
59.

31

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 18.04.2010 klacz kasztanowata/kuc:130 cm F: YSSELVLIEDTS KYAN
M: MOELTRYFAN SOCKS
brak 528019020003782
60.

105

MACIEJKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K028083 -
61.

5

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
62.

74

MACIUŚ BRAK POL NN wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
K025808 POL999611488704
63.

54

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
K028578 616999520119913
64.

102

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
K031749 616999610239712
65.

57

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K029090 616999530347510
66.

101

NASTIA WLKP POL 2012 klacz siwa/165 F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
67.

87

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
68.

55

NINA NN POL Nn klacz gniada/kuc:Nn F: Nn
M: Nn
Brak 0000
69.

13

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
70.

80

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
K030926 616009610209910
71.

50

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak 616007610008015
72.

60

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
73.

38

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
74.

44

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
Brak POL 013610131408
75.

85

PENITO WLKP POL 2014 ogier gniada/169 F: Gerderieka II VL / Campbell VDL
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
76.

25

PIPI TYP KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:kuc:13 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610261305
77.

49

POLARIS R SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
78.

29

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
79.

33

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka
K020845 POL009530160006
80.

97

PUMA BIS SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Konkret 2 / Kolibri
M: Pumara / Marino
K030520 616009520030415
81.

21

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
82.

104

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
K029833 616013600253015
83.

46

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
84.

82

RIVER LILLY ISH IRL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadowsh Dun /
M: Rossie Clover /
K026539 372414005354830
85.

90

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fikus /
M: nn / nn
brak
86.

92

ROCCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach jasnogniada/170 F: Ulco
M: Rawa
K014079 POL009610019708
87.

24

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
brak 616098200131581
88.

98

RUZIZI L SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Ruzzola L /Che Guecara L
K030759 616009610045416
89.

63

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
90.

53

SAGA SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Iwa / Impas
M: Iwa / Impas
K022417 616009670097911
91.

52

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
92.

34

SARA KUC IRL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn
M: nn
K032134 947000000399522
93.

35

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
94.

43

TIERSK SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
K029128 POL007610163305
95.

10

TORINA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:149 F: w
M: w
b x
96.

14

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
97.

110

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 klacz gniada/mk:157 F: Numero Uno /
M: Uliwi /
brak 616009610097916
98.

67

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
99.

84

VANDAMME KWPN POL 2002 ogier ciemnogniada/- F: Guidam
M: Roberlina
K006519 0202715
100.

108

VASHICA SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: Zinedine /
M: Wiktoria
K030372 616009670114015
101.

59

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
102.

45

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
K030644 616999662046608
103.

40

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (99)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (100)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
2021-06-18
2021-06-18
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
U PRIMO (14)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
IELVE (22)
2021-06-18
2021-06-19
EULVE (23)
2021-06-18
2021-06-19
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
PALEGRO (38)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
LEGO (39)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
ORLANDO (50)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Fediow Daria
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
MACIUŚ (74)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Górska Julia
Klub Jeździecki Jolly Jumper
NORMAN (13)
2021-06-19
2021-06-19
Grodzka Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Grodzka Ewa
KJ Liljówka Stęszewko
2021-06-18
2021-06-18
Grzywacz Aleksandra
RIO GRANDE Krosinko
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Heleniak Maja
Ponny Jumping Team Klaudia Olejniczak
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
RIWIERA (90)
2021-06-18
2021-06-19
KRESKA (91)
2021-06-18
2021-06-19
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
CHABLIS (88)
2021-06-18
2021-06-19
ECON Z (89)
2021-06-18
2021-06-19
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2021-06-18
2021-06-18
Jamsheer Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Janiak Julia
UKS Trójka
JANKES (56)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (43)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2021-06-18
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (34)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (33)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
TORINA (10)
2021-06-18
Klabisch Dorota
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
EDONIS (20)
2021-06-18
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
AMALA (107)
2021-06-18
VASHICA (108)
2021-06-18
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
2021-06-18
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (53)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kościelska Zofia
KJ Sokół Damasławek
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
PIPI (25)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Kujawa Adrian
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
NYGUS (80)
2021-06-18
2021-06-18
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Kunaj Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (35)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
FIONA (103)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Marek Ida
OKJ OXER we Wtórku
NINA (55)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Marek Magda
KJ Ranczo Kołata
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (52)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
MAGIA (54)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Niesiołowska Zofia
BPK - WIE
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Orczyk Hanna
SKJ Gronówka
MACIEJKA (105)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-19
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2021-06-18
2021-06-18
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Poprawa Alicja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
MAKS (102)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Poprawa Maja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
NASTIA (101)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2021-06-18
ARIS (66)
2021-06-18
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
JUAREZ (78)
2021-06-19
2021-06-19
Raczyńska Marcelina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
ROCCO (92)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (51)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Reszelska Matylda
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (29)
2021-06-18
Robak Aleksandra
bpk
2021-06-18
2021-06-18
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
PENITO (85)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
CUSCO (30)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
RASZKA (46)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
EUFORIA (47)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
USTINA (67)
2021-06-18
2021-06-18
IMOLA (77)
2021-06-18
2021-06-18
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
HUK (72)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
ZAWRAT (40)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Wilczyńska Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
BRAVO (42)
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events Poznań
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (58)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Ziemniarska Agata
JUKS Czekan Głodowo
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20

Number of Riders: 78

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl