Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
106 ACCEPTED 2021-06-04 14:00:06
2021-06-04 11:49:45
Julia Gorsiak NAMBUCO
  • 1x 5/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
105 ACCEPTED 2021-06-04 14:00:09
2021-06-04 10:50:43
Wiktoria Kubisiak WIWIANA 2
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
104 ACCEPTED 2021-06-04 07:07:30
2021-06-04 04:40:55
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
103 ACCEPTED 2021-06-03 22:14:17
2021-06-03 21:42:33
Nikola Krajewska EPOS
  • 2x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
102 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:36
2021-06-03 17:15:26
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
101 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:40
2021-06-03 17:15:04
Janusz Jedynak ARAFAT
  • 2x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
100 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:42
2021-06-03 17:14:33
Michał Kubiak CRAZY STAR PP
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
99 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:43
2021-06-03 17:14:10
Zofia Ferenc SILVER SELENO
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
98 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:45
2021-06-03 17:13:49
Maja Zielińska ALADINA
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
97 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:47
2021-06-03 17:13:28
Grzegorz Kubiak JANIS
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
96 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:49
2021-06-03 17:13:05
Grzegorz Kubiak JAMESON
  • 1x 2a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 2b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
95 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:51
2021-06-03 17:12:38
Grzegorz Kubiak ESPRI CICERO
  • 1x 2a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 2b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
94 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:53
2021-06-03 11:43:09
Adam Stasiak ATLETA
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
93 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:56
2021-06-03 09:57:13
Łukasz Jończyk EL VITO
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
92 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:29
2021-06-02 21:35:33
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 26/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
91 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:35
2021-06-02 20:37:37
Sandra Leśkiewicz SYLWEK
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
90 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:39
2021-06-02 20:35:35
Wiktoria Zakroczymska SYLWEK
  • 2x 18/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
89 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:42
2021-06-02 19:00:08
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
88 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:48
2021-06-02 15:54:59
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
87 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:53
2021-06-02 15:54:42
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
86 ACCEPTED 2021-06-03 09:01:58
2021-06-02 15:54:23
Aleksandra Zaręba BEBOP MARGOT
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
85 ACCEPTED 2021-06-03 09:02:04
2021-06-02 15:53:40
Aleksandra Zaręba METERSINA
  • 2x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
84 ACCEPTED 2021-06-03 09:02:09
2021-06-02 13:00:31
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
83 ACCEPTED 2021-06-03 09:02:21
2021-06-02 12:21:43
Aleksandra Łapińska CARAT
  • 2x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
82 ACCEPTED 2021-06-03 09:02:26
2021-06-02 12:20:12
Matylda Jasiniak DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
81 ACCEPTED 2021-06-03 09:02:31
2021-06-02 12:14:09
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
80 ACCEPTED 2021-06-02 11:42:39
2021-06-02 09:40:47
Jakub Kubiak VHS CARTAGENA
  • 1x 2a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 2b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 15a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 15b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
79 ACCEPTED 2021-06-02 11:42:44
2021-06-02 09:38:06
Agata Sorel CASSIRIANO
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
78 ACCEPTED 2021-06-02 11:42:53
2021-06-02 09:36:30
Jakub Kubiak ARCULES
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 14a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 14b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
77 ACCEPTED 2021-06-02 11:43:03
2021-06-02 09:33:02
Jakub Kubiak DIANITA H
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 13/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 26/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
76 ACCEPTED 2021-06-03 20:54:58
2021-06-02 08:40:20
Marcelina Przybylska TWIST
  • 1x 5/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
75 ACCEPTED 2021-06-03 20:55:00
2021-06-02 08:39:47
Tosia Styka BOSS
  • 1x 5/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
74 ACCEPTED 2021-06-01 23:04:20
2021-06-01 22:14:22
Jordan Krakowiak BANOVEY
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
73 ACCEPTED 2021-06-01 23:04:23
2021-06-01 15:55:23
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 13/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
72 ACCEPTED 2021-06-01 23:04:27
2021-06-01 15:54:08
Wiktor Helbich KSIĄŻĘ BALOU M
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
71 ACCEPTED 2021-06-01 23:04:31
2021-06-01 15:04:20
Agata Bojarowicz ARON
  • 2x 4/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 17/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
70 ACCEPTED 2021-06-01 23:04:34
2021-06-01 09:51:54
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
69 ACCEPTED 2021-06-03 20:55:02
2021-06-01 09:51:05
Bogusz Dąbrowski MR. SPEAKER
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 14a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 14b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
68 ACCEPTED 2021-06-04 22:56:31
2021-05-31 23:05:36
Natalia Zielińska DOUGAL
  • 1x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
67 ACCEPTED 2021-06-01 08:02:03
2021-05-31 23:04:54
Maja Lewandowska RAINBOW DASH
  • 1x 17/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
66 ACCEPTED 2021-06-01 08:02:07
2021-05-31 23:04:02
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 18/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
65 ACCEPTED 2021-06-01 08:02:12
2021-05-31 23:03:15
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
64 ACCEPTED 2021-06-04 22:59:39
2021-05-31 19:59:07
Martyna Tracz GRECJA
  • 1x 4/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
63 ACCEPTED 2021-05-31 19:10:38
2021-05-31 17:09:56
Michał Tyszko QAMAN-EXPRES- A
  • 1x 2a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 2b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
62 ACCEPTED 2021-06-04 23:04:42
2021-05-31 13:37:51
Ewa Kwiatkowska BERNIKLE
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
61 ACCEPTED 2021-05-31 19:10:45
2021-05-31 13:37:20
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
60 ACCEPTED 2021-05-31 19:10:49
2021-05-31 12:12:12
Łukasz Jończyk MA CHÉRIE B
  • 1x 2a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 2b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 15a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 15b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
59 ACCEPTED 2021-05-31 06:51:42
2021-05-31 06:28:32
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
58 ACCEPTED 2021-05-31 06:51:47
2021-05-31 06:27:47
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
57 ACCEPTED 2021-05-31 06:51:52
2021-05-31 06:26:57
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
56 ACCEPTED 2021-05-31 06:51:58
2021-05-31 06:26:18
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 4/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
55 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:06
2021-05-31 06:25:38
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 4/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
54 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:12
2021-05-31 00:04:01
Hanna Stelmach FLAP
  • 1x 4/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 17/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
53 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:18
2021-05-30 23:53:44
Sandra Górska KENZO BOY
  • 2x PK/PK/Pokazy konne – dokładności, wys. max. 40 cm
  • 2x PK/PK/Pokazy konne - dokładności, wys. max. 40 cm
52 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:23
2021-05-30 23:42:48
Julia Kociołek KACPER
  • 2x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/L-Lic/kasa L – egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
51 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:31
2021-05-30 23:41:17
Sylwester Januszewski NIGARIOT
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
50 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:36
2021-05-30 23:39:43
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
49 ACCEPTED 2021-06-02 21:16:24
2021-05-30 22:27:42
Jakub Malinowski KIRMANA
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
48 ACCEPTED 2021-05-31 06:52:59
2021-05-30 22:01:14
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 13/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
47 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:04
2021-05-30 20:23:41
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BAREL
  • 2x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
46 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:10
2021-05-30 20:22:53
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak HEROS DU JOUR AA
  • 2x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
45 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:16
2021-05-30 19:50:22
Justyna Żółtowska VEDETTE VD HATERBEEK Z
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
44 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:27
2021-05-30 18:57:59
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 2x 10/L-Lic/kasa L – egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
  • 2x 23/L-Lic/kasa L – egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
43 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:33
2021-05-30 18:56:50
Hanna Marciniak LEON
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
42 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:38
2021-05-30 18:54:33
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
41 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:44
2021-05-30 17:27:17
Wiktoria Wieczyńska Jm'06 RANCOREZ
  • 1x 5/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
40 ACCEPTED 2021-05-31 06:53:50
2021-05-30 12:08:21
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
39 ACCEPTED 2021-05-31 19:10:53
2021-05-30 00:34:56
Maja Buczek BRANDER B
  • 2x PK/PK/Pokazy konne – dokładności, wys. max. 40 cm
  • 2x PK/PK/Pokazy konne - dokładności, wys. max. 40 cm
38 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:12
2021-05-30 00:34:07
Blanka Małkowska HALIMERO
  • 2x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
37 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:14
2021-05-30 00:33:42
Pola Małkowska JAREMA
  • 2x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
36 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:20
2021-05-30 00:31:45
Michał Kubiak JACK DANIELS S
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
35 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:23
2021-05-30 00:31:19
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
34 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:25
2021-05-30 00:30:43
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
33 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:27
2021-05-30 00:30:20
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
32 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:29
2021-05-29 23:13:53
Paweł Grab NERON
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
31 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:31
2021-05-29 23:10:16
Anna Jagielak CORNETTO AMJ
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
30 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:33
2021-05-29 23:07:24
Anna Jagielak MINNESOTA
  • 2x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
29 ACCEPTED 2021-05-30 08:14:37
2021-05-29 22:00:47
Alicja Helena Trojanowska DARIO W
  • 2x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 19/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
28 ACCEPTED 2021-05-29 13:56:45
2021-05-29 12:23:39
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 13/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 26/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
27 ACCEPTED 2021-05-29 13:56:54
2021-05-28 23:52:19
Agata Fludra BASTION
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 13/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
26 ACCEPTED 2021-06-04 10:41:53
2021-05-28 09:47:37
Agata Bojarowicz VICTORIA VAN GOGH
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 14a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 14b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
25 ACCEPTED 2021-05-28 06:51:03
2021-05-27 22:29:22
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
24 ACCEPTED 2021-05-28 06:51:07
2021-05-27 15:42:41
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 13/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 26/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
23 ACCEPTED 2021-06-04 23:07:22
2021-05-27 10:55:16
Gabriela Sokół BANSCHI
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
22 ACCEPTED 2021-05-27 12:04:03
2021-05-27 07:50:13
Agata Sorel QUICK STAR'S LORD
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
21 ACCEPTED 2021-05-27 12:04:07
2021-05-27 07:48:46
Agata Sorel FLORES
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
20 ACCEPTED 2021-06-04 23:12:38
2021-05-27 07:46:25
Agata Sorel ADAGIO ORIGINAL COR
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 14a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 14b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
19 ACCEPTED 2021-05-26 21:58:19
2021-05-26 20:51:54
Seweryn Murdzia HOPE NEVER DIES
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
18 ACCEPTED 2021-05-26 21:58:32
2021-05-26 13:47:17
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 2x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
17 ACCEPTED 2021-05-26 21:58:43
2021-05-26 13:46:52
Marcin Paw ELEN AA
  • 1x 6/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
16 ACCEPTED 2021-05-26 21:58:51
2021-05-26 13:46:29
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
15 ACCEPTED 2021-05-26 21:58:57
2021-05-26 13:45:14
Anna Chojniak GOYA EWITA
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
14 ACCEPTED 2021-05-26 21:59:02
2021-05-26 10:33:45
Kinga Daszczyk ACTION BALOU ML
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
13 ACCEPTED 2021-06-04 14:20:42
2021-05-25 23:05:19
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
12 ACCEPTED 2021-05-26 21:59:13
2021-05-25 23:04:53
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
11 ACCEPTED 2021-05-26 21:59:16
2021-05-25 23:04:26
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
10 ACCEPTED 2021-05-31 19:10:58
2021-05-25 22:58:53
Bogumił Lewandowski Mj'99 CORLANDO V
  • 2x 9/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 22/L/kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
9 ACCEPTED 2021-05-29 13:57:09
2021-05-25 19:20:20
Weronika Znosko LAQUINA W
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
8 ACCEPTED 2021-05-25 22:00:23
2021-05-25 17:57:12
Aleksander Kadłubowski PORSCHE
  • 2x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
7 ACCEPTED 2021-06-04 16:02:55
2021-05-25 14:38:12
Dominika Kalityńska NAZIR
  • 2x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
6 ACCEPTED 2021-05-25 22:00:33
2021-05-25 14:32:50
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
5 ACCEPTED 2021-05-25 22:00:37
2021-05-25 14:32:13
Aleksandra Krzemińska MAŁA STOKROTKA
  • 1x 7/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 8/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 20/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 21/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90cm (aneks 5 regulaminu B)
4 ACCEPTED 2021-06-01 23:04:41
2021-05-25 09:26:54
Sandra Leśkiewicz THEODORESCU
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 14a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 14b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
3 ACCEPTED 2021-06-04 23:17:03
2021-05-24 22:19:21
Ewa Mirosław ERYTREA
  • 1x 1a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 1b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 14a/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 14b/4L/eliminacje MPMK- 4 latki, z oceną stylu konia- seria B
2 ACCEPTED 2021-06-04 23:22:59
2021-05-24 22:18:43
Ewa Mirosław FARYS P
  • 1x 2a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 2b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
  • 1x 15a/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria A
  • 1x 15b/5L/eliminacje MPMK- 5 latki, z oceną stylu konia- seria B
1 ACCEPTED 2021-05-25 07:25:37
2021-05-24 22:16:37
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 11/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 26/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (JM.)
O041372
2. Bojarowicz Agata Klub Jeździecki GRONOSTAJNIA
S
O031875
3. Buczek Maja KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (J.)
Brak
4. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
5. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
6. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
7. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
8. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
9. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O041843
10. Ferenc Zofia BPK
2007 (JM.)
O054702
11. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
12. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
13. Gorsiak Julia -
2004 (J.)
Brak
14. Górska Sandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2013 (Mł.)
brak
15. Grab Paweł Bpk
2020 (Mł.)
None
16. Grad Alicja SKJ ASTERIA Płock
2007 (JM.)
brak
17. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (MJ.)
O047941
18. Jagielak Anna BPK (MAZ)
S
O019271
19. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
20. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
21. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
22. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (JM.)
O039409
23. Jedynak Janusz Bez Przynależności Klubowej
S
O045135
24. Jończyk Amelia SKJ ASTERIA Płock
2004 (J.)
brak
25. Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka
S
O000790
26. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
27. Kadłubowski Aleksander KJ. Strzała Krubiczew
S
Brak
10077888
28. Kalityńska Dominika Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
S
O063827
29. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
30. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
31. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
32. Krajewska Nikola Klub Jeździecki Stado Ogierów
2003 (J.)
O039521
33. Krakowiak Jordan Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2004 (J.)
O059925
34. Krzemińska Aleksandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2005 (J.)
O052947
35. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
36. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
37. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
38. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
39. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
40. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
41. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
42. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
43. Leśkiewicz Sandra KJ Łąck
2000 (MJ.)
O034673
44. Lewandowska Maja GKJ BOGUCIN
2009 (JM.)
Brak
45. Lewandowski Bogumił Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
S
Brak
46. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
47. Łapińska Aleksandra Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
Brak
48. Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
49. Małkowska Blanka KS AZS AWF Warszawa
2006 (JM.)
Brak
50. Małkowska Pola KS AZS AWF Warszawa
2006 (JM.)
Brak
51. Marciniak Hanna Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O052952
52. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
53. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
54. Mirosław Kinga WKJ Lublin / SJ Aleksander Elizówka
2004 (J.)
O039583
55. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
56. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
57. Przybylska Marcelina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2006 (JM.)
brak
58. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
59. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
60. Sokół Gabriela WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (J.)
O044029
61. Soplak Dominika SKJ ASTERIA Płock
2008 (JM.)
brak
62. Sorel Agata KJ Jan Kosicki
S
O019097
63. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
2005 (J.)
O043841
64. Stasiak Adam Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2003 (J.)
O047481
65. Stelmach Hanna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2008 (JM.)
brak
66. Styka Tosia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2009 (JM.)
brak
67. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
68. Tracz Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2013 (Mł.)
O063723
69. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
70. Trojanowska Alicja Helena WKJ Lublin / SJ Alexander Elizówka
2007 (JM.)
O048068
71. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
72. Wieczyńska Wiktoria Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2006 (JM.)
O061259
73. Zakroczymska Wiktoria Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2006 (JM.)
PZJ 0053067
74. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
75. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
76. Zielińska Natalia GKJ BOGUCIN
S
Brak
77. Znosko Weronika Polski Polo Klub Warszawa
2001 (MJ.)
O028774
78. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

33

ACTION BALOU ML OLDENBURGER POL 2016 ogier ciemnogniada/169 F: Action Balou
M: Credina
Brak DE433330780616
2.

10

ADAGIO ORIGINAL COR HOLSZTYNSKA POL 2017 ogier gniada/173 F: Adagio de Talm
M: Cesena
K032110 DE421000751017
3.

54

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
4.

109

ALADINA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: .Candiavolo / Cantus
M: .Alexis / Aloube Z
brak brak
5.

56

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
6.

106

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
7.

91

ARCULES -- POL -- ogier kara/-- F: --
M: --
-- --
8.

87

ARON KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:117 F: Little Ear
M: Alia
K032217 616013600033816
9.

113

ATLETA HOL POL 2004 wałach gniada/170 F: Ever for pleasure
M: Atletyka
K008358 616009590045504
10.

84

BANOVEY KWPN NED 2006 wałach siwa/165 cm F: Sydney/Goodtimes
M: Janova/Casanova
K015378 5280030606048
11.

36

BANSCHI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
12.

66

BAREL WLKP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Czardasz /
M: Berenika / Cad De B Neville
K030727 616007610086817
13.

42

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
K011739 POL007590027407
14.

99

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
15.

75

BERNIKLE WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
16.

101

BLACK BEAUTY Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold
K030812 616POL14008362T
17.

20

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
K015741 616006610279508
18.

78

BRANDER B SP POL 2007 wałach siwa/180 F: CORRADO SON
M: Biełka
Brak Pol 009611530707
19.

49

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
20.

71

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
21.

102

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
K009186 POL00966010260
22.

69

CASSIMERO Holsztyński Gorącokrwisty GER 2014 ogier skarogniada/165 F: Centurion
M: Nora VII
K030630 DE 421000138214
23.

90

CASSIRIANO HOL GER 2014 ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214 DE421000548214
24.

26

CEDRA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/171 F: Good Luck
M: Cezarea
K026550 616007520044704
25.

63

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
K023636 616POL13007994T
26.

88

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L / Contender
M: Cassandra / Wanderfurst
K028993 616009610179415
27.

24

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
28.

7

CORLANDO V Danish Warmblood DEN 2014 wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V
K029850 208333201403215
29.

51

CORNETTO AMJ WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/172 F: Colestus
M: Lucy R
Brak DE441410946713
30.

107

CRAZY STAR PP SP POL 2017 ogier siwa/171 F: Olimpic Star / Olimpic Fire
M: Ceitara / Castillo
brak 616009670040117
31.

104

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
K025098 616999680051713
32.

48

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
33.

53

DARIO W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 ogier gniada/165 F: Chardonnay L
M: Doxa
K030039 616009580413912
34.

97

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
35.

103

DIAMOND TAQUITTA HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/170 F: Cannavaros
M: Taquitta
brak DE421000146611
36.

92

DIANITA H KWPN POL 2008 klacz gniada/-- F: Cantos
M: Unita H/Indoctro
K021590 --
37.

40

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
38.

79

DOUGAL SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
39.

35

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
K027462
40.

114

EL VITELLO SP POL 2014 Ogier siwa F: -
M: -
brak
41.

30

ELEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz jasnogniada/170 F: Dionizos
M: Elekcja
K031986 616 006 59 02420 06
42.

115

EPOS SP POL 1999 ogier ciemnogniada/166 F: LE VOLTAIRE
M: ENEIDA
Brak POL 009 66 00750 99
43.

22

ERYTREA SP POL 2017 klacz gniada/174 F: Carrera VDL
M: Erystyka / Quality Time
K031219 616009510182117
44.

112

ESPRI CICERO SP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Turbud Cicero / Orlando
M: Eskadra / Corland
616098200200464 -
45.

23

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
46.

59

FLAP KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
47.

38

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
48.

57

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474
49.

32

GOYA EWITA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: LIBERADO
M: GAGA
K031985 009670148208
50.

39

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
51.

83

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K030724 616999630074209
52.

55

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
53.

105

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
54.

44

HALIMERO SP POL 2008 wałach siwa/175 F: Castilio / Cassini I
M: Heroina / Heros
K014487 POL009610168008
55.

81

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach gniada/kuc:130 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
Brak 616 013 61 00942 13
56.

67

HEROS DU JOUR AA M POL 2017 wałach gniada/167 F: Fusian Du Defey /
M: Hrabianka / Emetyt
K030725 616006660771217
57.

28

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/170 F: -
M: -
- 616009640080714
58.

82

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
59.

93

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
K028873 /// 106RK54
60.

98

ITS OKE HBC KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Charisma / Stakkato
M: Beaurante D.D. / Cantos
K029552 528003201300764
61.

46

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
K027797
62.

34

JACKPOT KWPN POL 2014 wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841 Brak
63.

111

JAMESON SP POL 2016 ogier siwa/164 F: Cardino 5 / Carthago Z
M: Jo Jo / Ammersee
616098200200491 brak
64.

110

JANIS SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Denetor / Romualdo
M: Jo Jo / Ammersee
K029397 brak
65.

45

JAREMA SP POL 2002 wałach siwa/164 F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
66.

47

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
K027795
67.

61

KACPER TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/158 F: NN
M: NN
braki brak
68.

73

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/173 F: Frazes
M: Kleopatra
K020028
69.

6

KAOLIN LA TULIPE KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolenski
M: Queency De L'Hallali
K029806 528003201501204
70.

60

KENZO BOY KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:142 F: NN
M: NN
brak 616999592031514
71.

64

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
K028261 616009530126015
72.

43

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
73.

86

KSIĄŻĘ BALOU M SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Balou
M: Kastelka / Rhytmus S
K030728 616009590163516
74.

2

LAQUINA W HOL. GER 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Larius W / Landgraf
M: P-Quinara / Quina
K020690 DE421000544910
75.

70

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
76.

65

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
77.

31

ŁOBUZ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
K031512 616006570130515
78.

77

MA CHÉRIE B AES POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: MJT Nevados S
M: Juga
K031613 826002160889381
79.

27

MAŁA STOKROTKA MAŁY KOŃ POL 2009 klacz tarantowata/kuc:141 F: NN
M: NN
K027223 -
80.

116

MARKIZ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/167 F: Cajero
M: Mylady
- 616009640116807
81.

100

METERSINA KWPN POL 2017 klacz kasztanowata// F: FALAISE DE MUZE
M: ETERSINA
K031163 528003201706640
82.

85

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
83.

52

MINNESOTA AES POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Humberto ASK
M: Carentina
Brak 826002170880061
84.

18

MR. SPEAKER KWPN NED 2017 wałach gniada/177 F: Berlin / Cassini I
M: Hianne / Colandro
K031941 528003201708380
85.

117

NAMBUCO HAFLINGER POL 2007 wałach izabelowata/mk:144 F: Nordboee
M: Uberia
brak DE 455-6700484-07
86.

3

NAZIR WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Britanic
M: Nana
K030161 007611048303
87.

50

NERON Irish Sport Horse POL 2006 wałach gniada/166 F: Watervalley Cool Diamond
M: Drumalagagh Flory
Brak 372414004577230
88.

62

NIGARIOT XX POL 2017 ogier gniada/165 F: Chariot
M: Nigata
K031306 616POL17010021T
89.

58

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
brak 616013520055609
90.

29

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
K031514 616007592056513
91.

25

PORSCHE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Primavera
brak 616098200235544
92.

74

QAMAN-EXPRES- A BWP POL 2016 ogier kasztanowata/166 F: Global Express
M: Manamka -A
K030680 056002W00314190
93.

37

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
94.

41

QUILIBET HOL GER 2003 wałach gniada/166 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
95.

80

RAINBOW DASH KUC POL 2013 klacz gniada/134 F: Stougjeshoeve Energy
M: Rózia
Brak 616013520071413
96.

72

RANCOREZ WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: SILVER DREAM
M: ROSELLA
K031987 616 007 52 00600 10
97.

108

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
K026556 DE441411386513
98.

94

SYLWEK MŁP POL 2008 wałach gniada/162 F: Emerson
M: Salwa
K016245 616006580081908
99.

95

SYLWEK MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/162 F: EMERSON
M: SALWA
PZJ K016245 616 006 58 00819 08
100.

96

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
K016418 616009610036509
101.

4

THEODORESCU SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Rococo L / Cashman
M: Thaisa / Talent Charboniere
K030957 616009690083717
102.

19

TWIST SP POL 2014 wałach siwa/168 cm F: Lotos
M: T-Normandia
brak 616009670020214
103.

68

VEDETTE VD HATERBEEK Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz ciemnogniada/173 F: Vigo D'Arsouilles
M: Curieuze van Bost Z / Chellano Z
K031601 056015Z55591815
104.

89

VHS CARTAGENA -- POL -- klacz skarogniada/-- F: --
M: --
DE441411476516 --
105.

11

VICTORIA VAN GOGH HANOWERSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Van Gogh
M: Hauptstutbuch Diana
K031524 DE 431316787917
106.

118

WIWIANA 2 SP POL 2014 Klacz skarogniada F: Winston /
M: Widżawa /
brak
107.

76

WYRWIGROSZ M. POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches / Chef Supreme
M: Wygrana / Grey
K023443 616006690058613
Rider Club
Competition
Prize
Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
150
150
250
100
SUM:
650.00
Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
100
100
SUM:
200.00
Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
150
SUM:
150.00
Jagielak Anna BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
250
SUM:
250.00
Krajewska Nikola Klub Jeździecki Stado Ogierów
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
150
150
125
350
SUM:
775.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
400
200
200
100
400
SUM:
1300.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
150
SUM:
250.00
Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland
350
SUM:
350.00
Sorel Agata KJ Jan Kosicki
75
SUM:
75.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
125
SUM:
125.00
Znosko Weronika Polski Polo Klub Warszawa
75
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
CRISTAL B (104)
2021-06-05
8
2021-06-05
Bojarowicz Agata
Klub Jeździecki GRONOSTAJNIA
2021-06-05
3
2021-06-05
3
2021-06-06
3
2021-06-06
ARON (87)
2021-06-05
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
Buczek Maja
KS AZS AWF WARSZAWA
2021-06-05
4
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
5
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ŁOBUZ (31)
2021-06-05
7
2021-06-05
13
2021-06-06
4
2021-06-06
5
2021-06-05
2021-06-06
11
2021-06-06
13
2021-06-05
7
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2021-06-05
2021-06-05
20
2021-06-05
26
2021-06-06
2
100
2021-06-06
16
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2021-06-05
6
2021-06-05
6
2021-06-06
3
2021-06-06
1
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2021-06-05
21
2021-06-05
2021-06-06
22
2021-06-06
20
2021-06-05
2021-06-05
14
2021-06-06
11
2021-06-06
JACKPOT (34)
2021-06-05
2
150
2021-06-05
3
150
2021-06-06
6
2021-06-06
2
250
2021-06-05
2021-06-05
10
2021-06-06
8
2021-06-06
4
100
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (82)
2021-06-06
18
2021-06-06
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
2021-06-05
4
100
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
2
100
Ferenc Zofia
BPK
2021-06-05
4
2021-06-05
2
2021-06-06
12
2021-06-06
7
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (42)
2021-06-05
2021-06-05
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2021-06-05
9
2021-06-05
9
2021-06-06
11
BRANDO (49)
2021-06-05
21
2021-06-05
14
2021-06-06
3
150
Gorsiak Julia
-
MARKIZ (116)
2021-06-05
2021-06-05
NAMBUCO (117)
2021-06-05
2021-06-05
Górska Sandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
2
Grab Paweł
Bpk
NERON (50)
2021-06-05
1
2021-06-05
13
2021-06-05
2021-06-06
7
2021-06-06
Grad Alicja
SKJ ASTERIA Płock
GREGORY (55)
2021-06-05
12
2021-06-05
2021-06-06
8
2021-06-06
5
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Helbich Wiktor
JKS Salio
2021-06-05
6
2021-06-05
3
2021-06-05
6
2021-06-05
20
Jagielak Anna
BPK (MAZ)
2021-06-05
2021-06-05
4
2021-06-05
3
50
2021-06-06
16
2021-06-06
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2021-06-05
3
2021-06-05
2021-06-06
10
2021-06-06
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2021-06-06
6
2021-06-06
4
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
2021-06-05
5
2021-06-05
8
2021-06-06
1
2021-06-06
3
CHARIOT (63)
2021-06-05
13
2021-06-05
2
250
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2021-06-05
1
2021-06-05
Jedynak Janusz
Bez Przynależności Klubowej
ARAFAT (106)
2021-06-05
5
2021-06-05
24
2021-06-06
12
2021-06-06
Jończyk Amelia
SKJ ASTERIA Płock
2021-06-05
9
2021-06-05
2021-06-06
2
2021-06-06
1
2021-06-05
1
2021-06-05
11
2021-06-06
1
2021-06-06
15
Jończyk Łukasz
KJ Warka Sielanka
2021-06-05
4
2021-06-05
2
2021-06-06
3
2021-06-06
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2021-06-05
1
2021-06-05
6
2021-06-06
2021-06-06
2
Kadłubowski Aleksander
KJ. Strzała Krubiczew
PORSCHE (25)
2021-06-06
13
2021-06-06
Kalityńska Dominika
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
NAZIR (3)
2021-06-05
3
2021-06-05
2021-06-06
15
2021-06-06
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2021-06-05
11
2021-06-05
22
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
KACPER (61)
2021-06-05
23
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
1
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
2021-06-05
2
2021-06-05
17
2021-06-06
8
2021-06-06
12
Krajewska Nikola
Klub Jeździecki Stado Ogierów
EPOS (115)
2021-06-05
4
2021-06-05
2021-06-05
8
2021-06-06
13
2021-06-06
3
50
Krakowiak Jordan
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
BANOVEY (84)
2021-06-05
2
2021-06-05
5
2021-06-06
7
2021-06-06
2021-06-06
6
Krzemińska Aleksandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2021-06-05
4
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
9
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
JANIS (110)
2021-06-05
1
150
2021-06-05
11
2021-06-06
1
150
2021-06-06
3
125
JAMESON (111)
2021-06-05
3
2021-06-05
2021-06-06
2
2021-06-06
2021-06-05
2
2021-06-05
2021-06-06
1
350
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2021-06-05
1
400
2021-06-05
1
200
2021-06-06
1
200
2021-06-05
5
2021-06-05
2021-06-06
4
2021-06-06
ARCULES (91)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-05
7
2021-06-05
2
100
2021-06-06
1
400
2021-06-06
5
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-06-05
12
2021-06-05
17
2021-06-06
10
2021-06-05
2
100
2021-06-05
10
2021-06-06
2
150
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
1
2021-06-06
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
WIWIANA 2 (118)
2021-06-06
6
2021-06-06
15
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (105)
2021-06-05
2021-06-05
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-05
12
2021-06-05
2021-06-05
15
2021-06-05
16
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (81)
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
5
Leśkiewicz Sandra
KJ Łąck
2021-06-05
7
2021-06-05
4
2021-06-06
6
2021-06-06
SYLWEK (94)
2021-06-05
2021-06-05
9
2021-06-05
Lewandowska Maja
GKJ BOGUCIN
2021-06-06
4
2021-06-06
1
Lewandowski Bogumił
Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
2021-06-05
2021-06-05
19
2021-06-05
2021-06-06
11
2021-06-06
19
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2021-06-05
13
2021-06-05
12
Łapińska Aleksandra
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
CARAT (102)
2021-06-05
14
2021-06-05
Malinowski Jakub
Stow. Pomagaj Pomagać Różaland
KIRMANA (64)
2021-06-05
1
350
2021-06-06
8
Małkowska Blanka
KS AZS AWF Warszawa
2021-06-05
1
2021-06-05
9
2021-06-06
9
2021-06-06
Małkowska Pola
KS AZS AWF Warszawa
JAREMA (45)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Marciniak Hanna
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (70)
2021-06-05
2021-06-05
15
2021-06-06
2021-06-06
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
2021-06-05
3
2021-06-05
1
2021-06-06
21
2021-06-06
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
ERYTREA (22)
2021-06-05
4
2021-06-05
2
2021-06-06
2021-06-06
2
FARYS P (23)
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-05
1
2021-06-06
Mirosław Kinga
WKJ Lublin / SJ Aleksander Elizówka
KAFAR (73)
2021-06-05
14
2021-06-05
24
2021-06-06
9
2021-06-06
17
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2021-06-05
9
2021-06-05
19
2021-06-06
11
2021-06-06
9
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-06-05
11
2021-06-05
2021-06-06
13
2021-06-06
ELEN AA (30)
2021-06-05
11
2021-06-05
15
2021-06-06
12
2021-06-06
14
Przybylska Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
TWIST (19)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
4
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (26)
2021-06-05
23
2021-06-06
14
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
BAREL (66)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-05
1
2021-06-05
2
2021-06-05
2021-06-05
Sokół Gabriela
WKJ Lublin / SJ Aleksander
BANSCHI (36)
2021-06-05
6
2021-06-05
10
2021-06-06
5
2021-06-06
20
Soplak Dominika
SKJ ASTERIA Płock
2021-06-05
1
2021-06-05
7
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Sorel Agata
KJ Jan Kosicki
2021-06-05
5
2021-06-06
5
2021-06-05
4
2021-06-06
2
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
19
FLORES (38)
2021-06-05
4
75
2021-06-05
5
2021-06-06
5
2021-06-06
5
2021-06-05
16
2021-06-05
6
2021-06-06
14
2021-06-06
9
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin
2021-06-05
8
2021-06-06
7
2021-06-06
3
2021-06-05
4
Stasiak Adam
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
ATLETA (113)
2021-06-06
10
2021-06-06
21
Stelmach Hanna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FLAP (59)
2021-06-05
6
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
4
Styka Tosia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
BOSS (20)
2021-06-05
5
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
3
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-06-05
14
2021-06-05
12
Tracz Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
GRECJA (83)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (65)
2021-06-05
11
2021-06-05
Trojanowska Alicja Helena
WKJ Lublin / SJ Alexander Elizówka
DARIO W (53)
2021-06-05
9
2021-06-05
2021-06-05
8
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
14
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2021-06-05
2021-06-05
Wieczyńska Wiktoria
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-06-05
4
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
10
Zakroczymska Wiktoria
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
SYLWEK (95)
2021-06-06
1
2021-06-06
2021-06-06
6
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
2021-06-05
25
2021-06-05
15
2021-06-06
10
2021-06-06
12
2021-06-05
5
2021-06-05
13
2021-06-06
7
2021-06-06
2021-06-05
10
2021-06-05
3
125
2021-06-06
4
2021-06-06
15
METERSINA (100)
2021-06-05
10
2021-06-05
2021-06-06
8
2021-06-06
Zielińska Maja
Stowarzyszenie KS Chojnów
ALADINA (109)
2021-06-05
7
2021-06-05
18
2021-06-06
23
2021-06-06
18
Zielińska Natalia
GKJ BOGUCIN
DOUGAL (79)
2021-06-06
2021-06-06
11
2021-06-06
1
Znosko Weronika
Polski Polo Klub Warszawa
2021-06-05
15
2021-06-05
2021-06-06
4
75
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2021-06-05
18
2021-06-05
22
2021-06-06
17
2021-06-06
2021-06-06

Number of Riders: 78

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 4 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl