Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
72 ACCEPTED 2021-04-07 07:50:15
2021-04-06 22:59:17
Liwia Strzeszewska M'10 EGZORCYSTA GR. C
  • 2x 92/70/Konkurs treningowy - 70 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
71 ACCEPTED 2021-04-07 07:50:16
2021-04-06 20:53:39
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 2x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 26/gr. D/Kuce grupa D (105 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
70 ACCEPTED 2021-04-07 07:50:18
2021-04-06 20:49:30
Anastazja Malecka DIMROY
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
69 ACCEPTED 2021-04-07 07:50:20
2021-04-06 20:49:06
Zuzanna Szymańska SZAMAN HIPICCA
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
68 ACCEPTED 2021-04-06 19:19:42
2021-04-06 17:48:07
Aleksandra Śledziewska TWIGGY EWITA
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
67 ACCEPTED 2021-04-06 19:19:43
2021-04-06 17:47:33
Barbara Stępień DETROIT CL
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
66 ACCEPTED 2021-04-06 19:19:45
2021-04-06 17:47:06
Wiktoria Skłodowska CYRKA
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
65 ACCEPTED 2021-04-06 19:19:46
2021-04-06 17:45:27
Zuzanna Iwanowicz BYSTRA
  • 1x 9/gr. A1/Kuce grupa A1 (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 22/gr. A1/Kuce grupa A1 (65 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
64 ACCEPTED 2021-04-06 13:21:16
2021-04-06 12:15:44
Lidia Zaremba K-CERBERUS
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
63 ACCEPTED 2021-04-06 13:21:20
2021-04-05 21:39:09
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 91/60/Konkurs treningowy - 60 cm - dokładności
  • 1x 92/70/Konkurs treningowy - 70 cm - dokładności
  • 1x 9/gr. A1/Kuce grupa A1 (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 12/gr. A1/Kuce grupa A1 (65 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 22/gr. A1/Kuce grupa A1 (65 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
62 ACCEPTED 2021-04-06 13:21:23
2021-04-05 20:28:09
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
61 ACCEPTED 2021-04-06 13:21:26
2021-04-05 14:27:39
Zofia Migdalska WIWIANA
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
60 ACCEPTED 2021-04-05 13:38:46
2021-04-03 21:18:57
Sonia Dźwigalska FARAON
  • 2x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
59 ACCEPTED 2021-04-05 13:38:49
2021-04-03 20:33:36
Milena Kaźmierowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 1x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
58 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:35
2021-04-02 23:53:41
Sandra Leśkiewicz THEO DO RESCU
  • 2x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
57 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:37
2021-04-02 23:52:49
Sandra Leśkiewicz BRYZA
  • 2x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
56 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:39
2021-04-02 21:42:19
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
55 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:40
2021-04-02 21:41:34
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 4/Małe Konie/Małe konie grupa E (105 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 17/Małe Konie/Małe konie grupa E (110 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 27/Małe Konie/Małe konie grupa E (115 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
54 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:42
2021-04-02 21:40:36
Olga Skórzyńska SWANVIEW DEXTER DE BOLOI
  • 1x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 16/gr. D/Kuce grupa D (100 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 26/gr. D/Kuce grupa D (105 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
53 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:44
2021-04-02 21:39:38
Antonina Garbala TITAN
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
52 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:52
2021-04-02 12:19:06
Maja Szestowicka MILADY
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 1/Dzieci/Dzieci (105 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 20/Dzieci/Dzieci (110 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
  • 1x 30/Dzieci/Dzieci (115 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
51 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:56
2021-04-02 12:16:09
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 96/110/Konkurs treningowy - 110 cm - dokładności
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
50 ACCEPTED 2021-04-01 20:47:32
2021-04-01 20:13:17
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 26/gr. D/Kuce grupa D (105 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
49 ACCEPTED 2021-04-01 20:47:36
2021-04-01 16:52:41
Kornelia Naumiuk EMIEL S
  • 1x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 1x 3/Młodzik/Młodzik na Dużym Koniu (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 18/Młodzik/Młodzik na Dużym Koniu (95 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 28/Młodzik/Młodzik na Dużym Koniu (100 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
48 ACCEPTED 2021-04-01 20:47:38
2021-04-01 16:50:15
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
47 ACCEPTED 2021-04-01 20:47:40
2021-04-01 16:49:19
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 4/Małe Konie/Małe konie grupa E (105 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 17/Małe Konie/Małe konie grupa E (110 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 27/Małe Konie/Małe konie grupa E (115 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
46 ACCEPTED 2021-04-03 05:46:57
2021-04-01 09:37:46
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 92/70/Konkurs treningowy - 70 cm - dokładności
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 2x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
45 ACCEPTED 2021-04-01 13:27:20
2021-04-01 07:36:49
Amelia Zubczyńska WOLF'S MORITZ "V"
  • 2x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
44 ACCEPTED 2021-04-01 13:27:22
2021-03-31 20:39:44
Jakub Malinowski KIRMANA
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
43 ACCEPTED 2021-03-31 20:09:56
2021-03-31 19:44:56
Julia Kuszewska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 96/110/Konkurs treningowy - 110 cm - dokładności
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
42 ACCEPTED 2021-03-31 20:09:58
2021-03-31 19:42:54
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 96/110/Konkurs treningowy - 110 cm - dokładności
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
41 ACCEPTED 2021-03-31 16:59:00
2021-03-31 16:36:31
Edmund Ślusarek HAFTKA
  • 1x 90/50/Konkurs treningowy - 50 cm - dokładności
  • 1x 91/60/Konkurs treningowy - 60 cm - dokładności
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
40 ACCEPTED 2021-03-31 16:59:01
2021-03-31 16:29:35
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 90/50/Konkurs treningowy - 50 cm - dokładności
  • 1x 91/60/Konkurs treningowy - 60 cm - dokładności
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
39 ACCEPTED 2021-03-31 16:59:04
2021-03-31 15:23:49
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
38 ACCEPTED 2021-03-31 13:07:02
2021-03-31 11:03:36
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
37 ACCEPTED 2021-03-31 13:07:05
2021-03-31 10:51:11
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 96/110/Konkurs treningowy - 110 cm - dokładności
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
36 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:36
2021-03-31 09:39:50
Gaja Sobolewska RED HERSHEY
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
35 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:38
2021-03-31 09:36:53
Amelia Przeplasko FIGA
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
34 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:40
2021-03-31 09:36:18
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
33 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:42
2021-03-31 09:35:42
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
32 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:43
2021-03-31 00:30:42
Zuzanna Winiarska DORUS
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
31 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:45
2021-03-30 23:45:42
Anna Traczyk BONA FIDE
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
30 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:47
2021-03-30 23:03:47
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
29 ACCEPTED 2021-03-31 10:24:48
2021-03-30 23:03:11
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 16/gr. D/Kuce grupa D (100 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
28 ACCEPTED 2021-03-30 22:19:36
2021-03-30 22:12:18
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 91/60/Konkurs treningowy - 60 cm - dokładności
  • 2x 9/gr. A1/Kuce grupa A1 (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 22/gr. A1/Kuce grupa A1 (65 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
27 ACCEPTED 2021-04-05 13:38:53
2021-03-30 22:01:01
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 2x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
26 ACCEPTED 2021-03-30 22:19:40
2021-03-30 21:57:48
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 16/gr. D/Kuce grupa D (100 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 26/gr. D/Kuce grupa D (105 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
25 ACCEPTED 2021-03-30 22:19:42
2021-03-30 19:33:50
Agnieszka Kurek PRESTIGE D’AVANCON
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 25/gr. C/Kuce grupa C (90 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
24 ACCEPTED 2021-03-30 19:33:18
2021-03-30 14:55:21
Krzysztof Chijioke PEREŁKA
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
23 ACCEPTED 2021-03-30 19:33:20
2021-03-30 11:30:40
Michalina Łącka TETI
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
22 ACCEPTED 2021-03-30 19:33:22
2021-03-30 11:29:49
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
21 ACCEPTED 2021-03-30 19:33:24
2021-03-29 22:04:26
Mika Wnuk BANDA
  • 1x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 16/gr. D/Kuce grupa D (100 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 26/gr. D/Kuce grupa D (105 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
20 ACCEPTED 2021-03-30 08:04:24
2021-03-29 21:57:15
Zuza Kaleta FLYING DREAM
  • 1x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 1x 95/100/Konkurs treningowy - 100 cm - dokładności
  • 1x 5/gr. D/Kuce grupa D (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 16/gr. D/Kuce grupa D (100 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 26/gr. D/Kuce grupa D (105 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
19 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:08
2021-03-29 20:27:40
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 19/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 29/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (110 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
18 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:11
2021-03-29 13:24:29
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 93/80/Konkurs treningowy - 80 cm - dokładności
  • 1x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
17 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:19
2021-03-29 12:57:24
Zuzanna Linke JANKES
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
16 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:22
2021-03-29 11:37:48
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 94/90/Konkurs treningowy - 90 cm - dokładności
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
15 ACCEPTED 2021-03-30 08:04:27
2021-03-29 11:30:34
Wiktor Jaworski WALKIRIA
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 24/gr. A2/Kuce grupa A2 (80 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
14 ACCEPTED 2021-03-30 08:04:29
2021-03-29 11:30:03
Wiktoria Szynkiewicz AKITA R
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
13 ACCEPTED 2021-03-30 08:04:32
2021-03-29 11:29:26
Iga Kruszelnicka JOGA
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 13/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 23/Amator Mł./Amator młodszy (70 cm bez szeregów) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) –Finał
12 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:33
2021-03-29 08:54:24
Julia Peszek LUNA
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
11 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:36
2021-03-29 08:54:06
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 15/gr. C/Kuce grupa C (85 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
10 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:39
2021-03-29 08:53:38
Kalina Sierakowska HELABA D’INSEGOTTE
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
9 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:42
2021-03-29 08:53:14
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 9/gr. A1/Kuce grupa A1 (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 12/gr. A1/Kuce grupa A1 (65 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
8 ACCEPTED 2021-04-03 05:47:04
2021-03-29 07:46:48
Hela Pałosz AJSZA
  • 2x 91/60/Konkurs treningowy - 60 cm - dokładności
  • 2x 9/gr. A1/Kuce grupa A1 (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 2x 22/gr. A1/Kuce grupa A1 (65 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
7 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:49
2021-03-28 23:34:30
Amelia Burdelas JAMAJKA GR. C
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
6 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:55
2021-03-28 23:32:45
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 2/J Mł/Junior Młodszy na Dużym Koniu (100 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
5 ACCEPTED 2021-03-29 21:53:58
2021-03-28 23:32:12
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 1x 10/gr. A0/Kuce grupa A0 (50 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 11/gr. A0/Kuce grupa A0 (50 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
4 ACCEPTED 2021-03-29 21:54:01
2021-03-28 23:31:47
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 7/gr. A2/Kuce grupa A2 (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 14/gr. A2/Kuce grupa A2 (75 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
3 ACCEPTED 2021-03-29 21:54:04
2021-03-28 23:31:00
Maria Koczara LOVERBOY
  • 1x 8/Amator Mł./Amator młodszy (65 cm bez szeregów) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
2 ACCEPTED 2021-03-29 21:54:07
2021-03-28 23:30:41
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 6/gr. C/Kuce grupa C (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
1 ACCEPTED 2021-03-29 21:54:09
2021-03-28 22:45:07
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 10/gr. A0/Kuce grupa A0 (50 cm) dokładności (art. 238.1.1) - I półfinał
  • 1x 11/gr. A0/Kuce grupa A0 (50 cm) zwykły (art. 238.2.1) - II półfinał
  • 1x 21/gr. A0/Kuce grupa A0 (55 cm) zwykły z rozgrywką o medale (art. 238.2.2) - Finał
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl