Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach
ŁĄCK, 19-21.02.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
107 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:00
2021-02-17 23:27:29
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
106 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:07
2021-02-17 22:17:44
Marysia Kotfasińska DON CORLEONE
  • 2x 2/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 12/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
105 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:16
2021-02-17 22:12:34
Jordan Krakowiak URBANIA-K
  • 2x 5/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
104 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:22
2021-02-17 21:36:18
Franciszek Frączek FILOZOFIA
  • 2x 22/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
103 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:27
2021-02-17 21:35:31
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
102 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:33
2021-02-17 21:27:49
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
101 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:38
2021-02-17 21:26:58
Oliwia Kamińska KRATER
  • 2x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
100 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:43
2021-02-17 21:24:40
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 2x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
99 ACCEPTED 2021-02-18 06:41:55
2021-02-17 19:01:12
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
98 ACCEPTED 2021-02-17 18:53:24
2021-02-17 15:24:10
Liliana Harasim GOOD MADDOX
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
97 ACCEPTED 2021-02-17 18:53:34
2021-02-17 15:02:34
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
96 ACCEPTED 2021-02-17 18:53:44
2021-02-17 14:11:52
Iga Sekuła MAIDI
  • 1x /60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
95 ACCEPTED 2021-02-17 18:54:09
2021-02-17 10:31:38
Amelia Samsel ARMANI
  • 2x 17/L-egzaminacyjny/kasa L, egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
94 ACCEPTED 2021-02-17 09:22:49
2021-02-17 09:17:10
Jaromir Płuska K-CERBERUS
  • 2x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
93 ACCEPTED 2021-02-17 09:21:09
2021-02-17 09:15:48
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
92 ACCEPTED 2021-02-17 09:21:05
2021-02-17 08:14:59
Zofia Rozdejczer RONALDINI
  • 1x 4/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
91 ACCEPTED 2021-02-17 18:54:22
2021-02-17 08:13:42
Maja Wiaderny BALSA
  • 2x 4/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
90 ACCEPTED 2021-02-17 09:18:55
2021-02-17 08:13:09
Zuzanna Poznańska EL - VIS
  • 1x 5/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
89 ACCEPTED 2021-02-17 18:54:32
2021-02-16 23:21:46
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
88 ACCEPTED 2021-02-16 22:28:41
2021-02-16 22:19:07
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
87 ACCEPTED 2021-02-16 22:28:49
2021-02-16 22:17:17
Marta Szyba-Giżyńska HORTENSJA
  • 1x 12/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
86 ACCEPTED 2021-02-16 22:28:52
2021-02-16 22:14:03
Lidia Przybylska ALPINEX
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
85 ACCEPTED 2021-02-16 22:28:55
2021-02-16 22:13:37
Nadia Wolińska NIGORA
  • 2x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
84 ACCEPTED 2021-02-16 22:28:58
2021-02-16 22:13:03
Natalia Majchrzak PAJDA
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
83 ACCEPTED 2021-02-16 22:29:01
2021-02-16 22:12:39
Aleksandra Dąbrowska SANDREA
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
82 ACCEPTED 2021-02-16 22:29:05
2021-02-16 22:11:58
Marek Grąbczewski PIERWSZA RADOŚĆ
  • 1x 12/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
81 ACCEPTED 2021-02-16 22:02:09
2021-02-16 21:44:05
Seweryn Murdzia HOPE NEVER DIES
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
80 ACCEPTED 2021-02-16 20:04:18
2021-02-16 19:56:03
Marta Frukacz ARIAN
  • 2x 10/PK/PIERWSZY KROK – dokładności, wys. max. 40 cm
79 ACCEPTED 2021-02-16 20:04:20
2021-02-16 19:53:59
Iga Cytowska L-BRENDA
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
78 ACCEPTED 2021-02-16 19:22:12
2021-02-16 19:15:17
Marysia Płuska LESKA GOLD
  • 1x 22/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
77 ACCEPTED 2021-02-16 19:22:15
2021-02-16 19:14:55
Hanna Płuska AMADEJ
  • 1x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
76 ACCEPTED 2021-02-17 18:55:04
2021-02-16 18:32:57
Zuzanna Rekus PANNA HEROINA
  • 2x /PK/PIERWSZY KROK – dokładności, wys. max. 40 cm
  • 2x 21/PK/PIERWSZY KROK- dokładności, wys. max. 40 cm
75 ACCEPTED 2021-02-16 18:48:00
2021-02-16 17:55:21
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
74 ACCEPTED 2021-02-16 18:48:03
2021-02-16 17:54:45
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
73 ACCEPTED 2021-02-16 19:39:07
2021-02-16 13:35:17
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
72 ACCEPTED 2021-02-16 18:47:30
2021-02-16 10:32:42
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
71 ACCEPTED 2021-02-16 10:08:51
2021-02-16 08:41:08
Zosia Jabłońska NADIR
  • 1x 21/PK/PIERWSZY KROK- dokładności, wys. max. 40 cm
  • 1x 22/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
70 ACCEPTED 2021-02-16 10:08:56
2021-02-16 06:22:41
Adam Stasiak FORTUNATO T
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
69 ACCEPTED 2021-02-16 10:09:00
2021-02-15 23:26:49
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 2x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
68 ACCEPTED 2021-02-16 10:09:04
2021-02-15 23:25:22
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 2x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
67 ACCEPTED 2021-02-16 10:09:06
2021-02-15 23:04:04
Iga Kruszelnicka JOGA
  • 1x 22/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
66 ACCEPTED 2021-02-16 19:38:59
2021-02-15 22:00:17
Tomasz Patron DIAMANTE NERO
  • 2x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
65 ACCEPTED 2021-02-16 18:50:15
2021-02-15 20:35:17
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
64 ACCEPTED 2021-02-15 21:49:56
2021-02-15 19:12:48
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
63 ACCEPTED 2021-02-15 21:49:50
2021-02-15 18:35:56
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
62 ACCEPTED 2021-02-16 18:50:12
2021-02-15 18:35:30
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
61 ACCEPTED 2021-02-15 21:49:37
2021-02-15 17:30:23
Marta Birk OSCAR
  • 2x 11/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
60 ACCEPTED 2021-02-15 21:49:36
2021-02-15 17:28:14
Marta Birk KACAVANTA VTH
  • 2x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
59 ACCEPTED 2021-02-18 06:42:07
2021-02-15 16:41:13
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 9/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 20/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 31/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
58 ACCEPTED 2021-02-18 08:33:57
2021-02-15 16:39:56
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
57 ACCEPTED 2021-02-18 08:34:17
2021-02-15 16:38:46
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 5/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
56 ACCEPTED 2021-02-15 21:49:20
2021-02-15 16:38:09
Aldona Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 12/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
55 ACCEPTED 2021-02-18 08:34:34
2021-02-15 16:37:41
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
54 ACCEPTED 2021-02-15 21:49:02
2021-02-15 16:24:11
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
53 ACCEPTED 2021-02-15 14:44:11
2021-02-15 14:29:02
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 1x 10/PK/PIERWSZY KROK – dokładności, wys. max. 40 cm
  • 2x 11/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 21/PK/PIERWSZY KROK- dokładności, wys. max. 40 cm
  • 2x 22/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
52 ACCEPTED 2021-02-17 06:03:44
2021-02-15 13:47:07
Kaja Klimowicz Mj'01 AKITA R
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
51 ACCEPTED 2021-02-15 14:17:44
2021-02-15 12:12:52
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
50 ACCEPTED 2021-02-15 14:17:41
2021-02-15 10:51:46
Kamila Fryckowska PARYS
  • 2x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
49 ACCEPTED 2021-02-18 06:42:25
2021-02-15 10:27:41
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 17/L-egzaminacyjny/kasa L, egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
48 ACCEPTED 2021-02-18 08:34:55
2021-02-15 10:26:31
Gabriela Janiszewska CONWAY H
  • 1x 9/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 20/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
47 ACCEPTED 2021-02-15 07:51:17
2021-02-14 18:01:58
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
46 ACCEPTED 2021-02-13 21:36:41
2021-02-13 17:34:03
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
45 ACCEPTED 2021-02-13 21:36:46
2021-02-13 16:10:15
Sebastian Bąk HENRIETTE
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
44 ACCEPTED 2021-02-13 21:36:48
2021-02-13 16:09:29
Sebastian Bąk IMPATI ROSS VDL
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 20/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 31/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
43 ACCEPTED 2021-02-13 21:36:53
2021-02-13 15:43:46
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 28/L-egzaminacyjny/kasa L, egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
42 ACCEPTED 2021-02-13 21:36:56
2021-02-12 12:20:21
Zofia Teper EMIR
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 31/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
41 ACCEPTED 2021-02-18 07:13:05
2021-02-12 11:30:45
Bogumił Lewandowski Mj'99 CORLANDO V
  • 1x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L-egzaminacyjny/kasa L, egzaminacyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm (aneks 2 regulaminu B)
40 ACCEPTED 2021-02-12 09:45:30
2021-02-12 09:20:55
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
39 ACCEPTED 2021-02-12 09:45:33
2021-02-12 09:20:24
Marta Birk GANDIS
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
38 ACCEPTED 2021-02-12 08:01:01
2021-02-11 20:35:54
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
37 ACCEPTED 2021-02-12 08:01:00
2021-02-11 20:35:00
Roman Karpenko KARAMBA
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
36 ACCEPTED 2021-02-11 17:54:42
2021-02-11 14:27:42
Dominika Osińska LINCOLN-AK
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
35 ACCEPTED 2021-02-11 17:54:46
2021-02-11 14:26:56
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
34 ACCEPTED 2021-02-11 17:38:40
2021-02-11 09:05:18
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 20/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 31/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
33 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:28
2021-02-11 09:04:09
Rafał Perlikowski FABIOLA
  • 2x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
32 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:32
2021-02-11 09:03:37
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 2x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
31 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:38
2021-02-11 09:02:59
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
30 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:42
2021-02-11 09:01:44
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x 13/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
29 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:47
2021-02-11 09:01:17
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
28 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:51
2021-02-11 09:00:52
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
27 ACCEPTED 2021-02-11 13:05:56
2021-02-11 09:00:15
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
26 ACCEPTED 2021-02-11 13:06:01
2021-02-10 17:24:04
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 19a/N/Konkurs nr 19a - klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 20/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 31/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
25 ACCEPTED 2021-02-11 13:06:05
2021-02-10 17:20:57
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
24 ACCEPTED 2021-02-11 13:06:10
2021-02-10 16:38:51
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 1x 5/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
23 ACCEPTED 2021-02-10 10:26:21
2021-02-10 10:24:12
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
22 ACCEPTED 2021-02-10 09:39:56
2021-02-10 09:05:31
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
21 ACCEPTED 2021-02-10 09:39:55
2021-02-10 09:03:16
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 31/C/klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
20 ACCEPTED 2021-02-10 09:39:53
2021-02-10 09:03:01
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 8/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
19 ACCEPTED 2021-02-10 09:39:50
2021-02-09 22:39:05
Tomasz Patron BIG CASSINI Z
  • 2x 5/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
18 ACCEPTED 2021-02-09 16:22:33
2021-02-08 16:14:00
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
17 ACCEPTED 2021-02-09 16:22:56
2021-02-08 16:13:34
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
16 ACCEPTED 2021-02-09 17:04:55
2021-02-08 16:13:12
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
15 ACCEPTED 2021-02-09 17:04:57
2021-02-08 12:09:21
Karolina Szychulska QASILLA TB
  • 2x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
14 ACCEPTED 2021-02-09 17:05:00
2021-02-08 12:08:09
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
13 ACCEPTED 2021-02-09 17:05:02
2021-02-08 12:07:36
Tomasz Patron CLASSE DU ROUET
  • 2x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
12 ACCEPTED 2021-02-13 21:33:59
2021-02-07 16:00:19
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
11 ACCEPTED 2021-02-09 17:05:17
2021-02-07 15:59:53
Jakub Malinowski KIRMANA
  • 2x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
10 ACCEPTED 2021-02-11 13:06:14
2021-02-06 16:39:25
Anna Małkowska-Piotrowska DIACENT
  • 2x 6/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 1x 7/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 27/L/klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 29/P/klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
9 ACCEPTED 2021-02-09 17:05:54
2021-02-06 03:28:14
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 23/60/dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
8 ACCEPTED 2021-02-18 08:35:25
2021-01-31 22:54:45
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
7 ACCEPTED 2021-02-01 15:15:05
2021-01-31 22:28:01
Sandra Leśkiewicz CALLIUSS
  • 2x 4/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
6 ACCEPTED 2021-02-01 15:15:02
2021-01-31 22:23:16
Sandra Leśkiewicz THEO DO RESCU
  • 2x 4/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 24/70/dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
5 ACCEPTED 2021-02-01 15:14:59
2021-01-31 22:20:01
Sandra Leśkiewicz BRYZA
  • 2x 14/80/z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (aneks 5 regulaminu B)
  • 2x 26/LL/klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm (aneks 5 regulaminu B)
4 ACCEPTED 2021-01-29 07:30:43
2021-01-28 13:42:43
Julia Gajdzik BŁYSKA
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
3 ACCEPTED 2021-01-29 07:30:57
2021-01-28 13:41:43
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 15/LL/klasa LL, dwufazowy, wys. 90 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 16/L/kasa L, dwufazowy, wys. 100 cm (art. 274.1.5.3)
2 ACCEPTED 2021-02-16 15:31:56
2021-01-27 02:15:03
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 18/P/klasa P, dwufazowy, wys. 110 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 19/N/klasa N, dwufazowy, wys. 120 cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 30/N/klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 30a/N/klasa N, dokładności, wys. 120 cm (art. 238.1.1)
1 ACCEPTED 2021-02-15 14:17:23
2021-01-22 20:07:06
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 11/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 22/50/dokładności, wys. 50 cm (art.238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara JKS Salio
S
O038694
2. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Belova Maria Horsefarm39 (RUS)
S
brak
10100349
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
8. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
9. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
10. Cytowska Iga KJ Golden Dream
2008 (JM.)
brak
11. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
12. Dąbrowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
13. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
14. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
15. Frukacz Marta KJ Golden Dream
2012 (Mł.)
Brak
16. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
17. Gajdzik Julia Skj Bysza
2006 (JM.)
brak
18. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
19. Górska Luiza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2008 (JM.)
brak
20. Grąbczewski Marek Stajnia Szybki Konik
S
Brak
21. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
22. Harasim Liliana KJ Strzała Krubiczew
2006 (JM.)
O051062
23. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
24. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
25. Jabłońska Zosia KJ Cavalier
2009 (JM.)
Brak
26. Janiszewska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2003 (J.)
O039284
27. Janiszewska Lena Jeździecki Klub Sportowy Salio
2009 (JM.)
O049333
28. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
29. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
30. Karbowiak Julia BPK-MAZ
2011 (Mł.)
O058263
31. Karpenko Roman Horsefarm39 (RUS)
S
None
32. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
33. Klimowicz Kaja Klub Jeździecki Bałałajka
2001 (MJ.)
O033941
34. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
35. Krakowiak Jordan Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2004 (J.)
O059925
36. Kręzel Milena brak
S
brak
37. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
38. Kruszelnicka Iga Bałałajka
2008 (JM.)
Brak
39. Leśkiewicz Sandra Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2000 (MJ.)
O034673
40. Lewandowski Bogumił Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
S
Brak
41. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
42. Łącka Aldona brak
S
brak
43. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
44. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
45. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
46. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
47. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
48. Marczyk Monika -
2003 (J.)
O035587
49. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
50. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
51. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
52. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
53. Mularska Julia CKJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
54. Murdzia Seweryn brak
S
O006295
55. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
56. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
57. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
58. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (J.)
O055005
59. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
60. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
61. Patron Tomasz bpk
S
O003997
62. Pawłowska Irena BPK - MAZ
2007 (JM.)
O039852
63. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
64. Płuska Hanna Kj Bałałajka
2010 (Mł.)
Brak
65. Płuska Jaromir Kj Bałałajka
2007 (JM.)
Brak
66. Płuska Marysia Kj Bałałajka
2011 (Mł.)
Brak
67. Poznańska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
68. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (J.)
brak
69. Ptaszyński Jarosław
70. Rekus Zuzanna Płockie Centrum Zooterapii
2010 (Mł.)
0063042
71. Rozdejczer Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (JM.)
brak
72. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
73. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania
2010 (Mł.)
O062153
74. Sowińska Zuzanna brak
2008 (JM.)
O063053
75. Stasiak Adam KJ Cavalier
2003 (J.)
O047481
76. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
77. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
78. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
brak
79. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
80. Teper Zofia JKSR Michelin
2005 (J.)
O040299
81. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
82. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
83. Trocikowska Zuzanna Jks Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
Brak
84. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
85. Wiaderny Maja KJ Akademia Kucania
2020 (Mł.)
brak
86. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
87. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
88. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
89. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
2006 (JM.)
O042910
90. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

51

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
2.

31

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 cm F: Rubin
M: Anastazja
K011821 POL 007 66 00069 04
3.

91

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
4.

109

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
brak
5.

101

AMADEJ TYP SZLACHETNY POL Brak wałach skarogniada/168 F: NN
M: NN
Brak 616999661113603
6.

66

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: DRP
M: DRP
Brak 0000
7.

74

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
8.

104

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
brak
9.

120

ARMANI TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
K030608 B013673S
10.

49

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
11.

58

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/~170 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
12.

121

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: winston
M: bakara
K020629 pol009530128305
13.

57

BIG CASSINI Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Big Star Jr K Z
M: Emocja/Castillo
K030721 056015Z55821815
14.

3

BŁYSKA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/173 F: Popiel
M: Bystra
Brak Brak
15.

59

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
16.

46

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/170 F: Huzar
M: Biebrza
K030952 *
17.

48

CALLIUSS PKSP POL 2017 wałach kara/170 F: Rococo L
M: Cindirella
K030956 *
18.

53

CELTIC BOY HOL POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II
K019094 616009610171711
19.

43

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
20.

54

CLASSE DU ROUET HOL NED 2011 klacz gniada/165 F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Baloubet Du Rouet
K021146 DE421000564111
21.

62

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
22.

28

CONWAY H WESTFALSKA POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki/Cambridge
M: Any Way/Arpeggio
Brak 441410757312
23.

22

CORLANDO V Danish Warmblood DEN 2014 wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V
K029850 208333201403215
24.

6

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
25.

130

CZEKAN SP POL 2011 wałach gn F: Posejdon / Ulco
M: Czantoria
26.

39

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
27.

14

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
K024704 616007530018014
28.

102

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/175 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
brak DE431316102415
29.

99

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
30.

103

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
K020372
31.

124

DON CORLEONE PKS POL 2016 wałach kara/165 F: Epos
M: Dona Denira
brak 616009661209416
32.

77

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
33.

114

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
34.

122

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
35.

83

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
36.

63

FABIOLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Talent Charboniere
M: Fabrina / Fabriano
Brak 000
37.

68

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
38.

126

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
K014947 POL999660399497
39.

93

FORTUNATO T KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Anoberlina T
K030863 528003201006457
40.

61

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
41.

107

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
42.

78

GANDIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
K007718 brak
43.

69

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
44.

118

GOOD MADDOX SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Good Luck
M: Madda
K015836 POL009520129406
45.

80

HENRIETTE HOLSZTYNSKA GER 2015 Klacz gniada/167 F: NEW QUIDAM
M: Unique Fleur (DIAMANT D3 SEMMILY)
Brak DE421000087715
46.

41

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
47.

64

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
48.

106

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/170 F: -
M: -
- 616009640080714
49.

108

HORTENSJA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kara/160 F: Karton
M: Hera
Brak 6169995900975
50.

81

IMPATI ROSS VDL KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: CARRERA VDL
M: Alpen Roos VDL (GOODTIMES)
K028873 528003201306742
51.

71

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional
M: Indonezja
BRAK 238/2010
52.

96

JOGA TYP MAŁY KOŃ POL NN klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: Nn
Brak 616999530295606
53.

116

JUKATAN Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son
M: Jacnia
K030232 616009600156814
54.

117

K-CERBERUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach gniada/167 F: Cerber
M: Kaskada
Brak 616009661503606
55.

76

K’S CHOICE KWPN NED 2015 gelding roan/168 F: Emir R /B Good M
M: Emir r
brak -
56.

88

KACAVANTA VTH SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Caravanta VTH
Brak Brak
57.

75

KARAMBA Russian Warmblood RUS 2015 mare bay/168 F: Quilano-Quidam de Revel
M: Quilano-Quidam de Revel
None 12345
58.

129

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
PZJ K028357
59.

55

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
K028261 616009530126015
60.

128

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
brak 616006580318513
61.

4

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
62.

105

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont
M: Leksora
brak
63.

95

LEMONIADA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam
M: Legumina
Brak 007600019604
64.

100

LESKA GOLD KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:118 F: Groszek
M: Lata
Brak POL 013570075506
65.

73

LINCOLN-AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
66.

79

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
67.

65

LOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
Brak 00000
68.

87

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
69.

44

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K025715 616013570174212
70.

67

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
71.

82

MATADOR TS UKR 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
72.

35

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
BRAK 528017201200770
73.

2

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
74.

84

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
75.

97

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
76.

123

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
77.

92

NADIR KUC WALIJSKI POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:125 F: T Hogeland's Oscar
M: Nadi
Brak 616013590040514
78.

98

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
79.

110

NIGORA HUCULSJA POL 2015 klacz gniada/kuc:142 F: Szaman
M: Narnia Tabun
Brak 616012630125015
80.

36

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
81.

89

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
Brak Brak
82.

111

PAJDA HUCUŁ POL 2012 Klacz bułana/mk: F: Natan /
M: Plamka /
brak
83.

42

PANNA HEROINA HUCULSKA POL 2005 klacz srokata/kuc:135cm F: PAW
M: HEWIA
K030944 Pol 012590019305
84.

85

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
85.

11

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
K027214 616009570065212
86.

113

PIERWSZA RADOŚĆ TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Radiator
M: Pieresyp
Brak POL732010026607
87.

29

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
88.

56

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:127 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
K030115 616013610106611
89.

52

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kannan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
brak 056002W00312231
90.

50

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
91.

119

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz gniada/kuc:134 F: Noble Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
- -
92.

115

RONALDINI TRAKEŃSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
93.

94

RUBENS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/mk:155 F: Böckman’s looping
M: Rodezja
Brak 616009540102113
94.

72

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
95.

112

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
96.

1

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:11 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
K025155 616999662050808
97.

37

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
BRAK 056015Z55759414
98.

34

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
99.

30

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
K016418 616009610036509
100.

47

THEO DO RESCU PKSP POL 2017 klacz gniada/172 F: Rococo L
M: *
K030956 *
101.

125

URBANIA-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Correro
M: Uleva
K026790 616009610017115
102.

86

WERONA SP POL 2010 klacz gniada/mk:mk:. F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
103.

70

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
104.

90

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
105.

127

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
106.

32

ZOLKA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz siwa/kuc:146 F: Samir
M: Zefirynka
K030954 POL999661421206
107.

60

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara JKS Salio
150
SUM:
150.00
Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
50
200
SUM:
250.00
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
75
350
SUM:
425.00
Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
150
SUM:
150.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
125
400
SUM:
525.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
240
100
SUM:
340.00
Karpenko Roman Horsefarm39 (RUS)
100
SUM:
100.00
Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
200
400
100
SUM:
700.00
Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
150
150
SUM:
300.00
Małkowska-Piotrowska Anna bpk
100
SUM:
100.00
Murdzia Seweryn brak
300
160
250
SUM:
710.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
100
SUM:
100.00
Osińska Dominika JKSR Michelin
150
150
SUM:
300.00
Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
150
50
SUM:
200.00
Patron Tomasz bpk
50
150
SUM:
200.00
Pawłowska Irena BPK - MAZ
150
SUM:
150.00
Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
100
SUM:
100.00
Teper Zofia JKSR Michelin
350
SUM:
350.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
250
200
SUM:
450.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
125
SUM:
125.00
Trocikowska Zuzanna Jks Majątek Kaniewo
150
SUM:
150.00
Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
75
SUM:
75.00
Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
JKS Salio
2021-02-20
14
2021-02-20
15
2021-02-21
13
2021-02-21
3
150
2021-02-20
16
2021-02-20
10
2021-02-21
12
2021-02-21
19
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-02-20
5
2021-02-20
13
2021-02-21
7
2021-02-21
16
2021-02-19
4
50
2021-02-19
2
200
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2021-02-20
2021-02-21
2021-02-21
2021-02-20
4
2021-02-20
4
2021-02-21
2
2021-02-21
5
Belova Maria
Horsefarm39 (RUS)
2021-02-19
5
2021-02-20
23
2021-02-21
20
2021-02-21
20
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2021-02-20
16
2021-02-20
1
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (77)
2021-02-20
4
75
2021-02-20
6
2021-02-21
1
350
2021-02-21
13
GANDIS (78)
2021-02-20
12
2021-02-20
10
2021-02-21
10
2021-02-21
17
2021-02-20
5
2021-02-20
10
2021-02-21
5
2021-02-21
OSCAR (89)
2021-02-20
1
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-20
1
2021-02-21
8
2021-02-21
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-02-20
6
2021-02-20
4
2021-02-19
1
2021-02-21
2
2021-02-21
10
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2021-02-19
4
2021-02-19
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-21
17
2021-02-21
Cytowska Iga
KJ Golden Dream
L-BRENDA (105)
2021-02-20
12
2021-02-20
8
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (123)
2021-02-21
4
2021-02-21
5
Dąbrowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (112)
2021-02-20
10
2021-02-20
12
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-02-20
14
2021-02-20
2021-02-21
9
2021-02-21
2
2021-02-19
6
2021-02-19
1
150
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
FILOZOFIA (126)
2021-02-21
5
2021-02-21
1
Frukacz Marta
KJ Golden Dream
ARIAN (104)
2021-02-20
1
2021-02-20
1
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (85)
2021-02-21
2021-02-21
Gajdzik Julia
Skj Bysza
2021-02-20
2021-02-20
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-02-20
20
2021-02-20
2
2021-02-21
15
2021-02-21
5
2021-02-19
3
2021-02-19
5
Górska Luiza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-02-21
6
2021-02-21
4
Grąbczewski Marek
Stajnia Szybki Konik
2021-02-20
1
2021-02-20
10
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (49)
2021-02-20
10
2021-02-21
21
2021-02-19
3
2021-02-19
9
2021-02-20
7
2021-02-21
11
Harasim Liliana
KJ Strzała Krubiczew
2021-02-20
11
2021-02-20
26
2021-02-21
18
2021-02-21
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-02-20
3
125
2021-02-20
7
2021-02-21
1
400
2021-02-21
3
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ARAGANO (66)
2021-02-20
1
2021-02-20
2
2021-02-21
2021-02-19
1
2021-02-19
4
2021-02-21
Jabłońska Zosia
KJ Cavalier
NADIR (92)
2021-02-21
3
2021-02-21
Janiszewska Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2021-02-19
2021-02-19
Janiszewska Lena
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2021-02-19
2021-02-19
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2021-02-20
1
240
2021-02-21
2021-02-21
4
2021-02-20
17
2021-02-20
6
2021-02-20
4
100
2021-02-21
2021-02-21
8
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KRATER (128)
2021-02-21
2021-02-21
1
Karbowiak Julia
BPK-MAZ
2021-02-20
3
2021-02-20
1
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Karpenko Roman
Horsefarm39 (RUS)
KARAMBA (75)
2021-02-19
2
100
2021-02-20
16
2021-02-20
20
2021-02-21
5
2021-02-21
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-02-20
3
2021-02-20
7
2021-02-21
7
2021-02-21
Klimowicz Kaja
Klub Jeździecki Bałałajka
AKITA R (31)
2021-02-21
7
2021-02-21
1
2021-02-21
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
2021-02-19
2021-02-19
2021-02-20
2021-02-20
Krakowiak Jordan
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
URBANIA-K (125)
2021-02-19
5
2021-02-19
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-21
4
2021-02-21
7
2021-02-20
Kręzel Milena
brak
2021-02-19
2021-02-19
2021-02-20
2021-02-20
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (97)
2021-02-21
3
2021-02-21
1
Kruszelnicka Iga
Bałałajka
JOGA (96)
2021-02-21
1
2021-02-21
2021-02-21
Leśkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
BRYZA (46)
2021-02-20
3
2021-02-20
10
2021-02-21
8
2021-02-21
2021-02-21
19
2021-02-19
1
2021-02-19
2021-02-21
5
2021-02-21
2021-02-19
4
2021-02-19
1
2021-02-21
7
2021-02-21
4
Lewandowski Bogumił
Klub Jeździecki Victoria w Bierzewicach
2021-02-19
1
2021-02-19
8
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-21
1
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
DIEGO (103)
2021-02-20
3
50
2021-02-20
2021-02-20
25
2021-02-21
8
2021-02-21
2021-02-21
15
Łącka Aldona
brak
2021-02-20
1
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2021-02-19
7
2021-02-19
1
200
2021-02-20
8
2021-02-20
1
400
2021-02-21
4
100
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2021-02-19
2
150
2021-02-19
3
150
2021-02-20
21
2021-02-21
21
2021-02-19
2
2021-02-19
2
2021-02-20
2
2021-02-20
4
2021-02-21
2021-02-21
16
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (111)
2021-02-20
2021-02-20
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2021-02-20
15
2021-02-20
22
2021-02-21
2021-02-21
KIRMANA (55)
2021-02-20
18
2021-02-20
2021-02-21
14
2021-02-21
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
DIACENT (14)
2021-02-19
2021-02-19
5
2021-02-19
5
2021-02-20
14
2021-02-21
2
100
2021-02-21
2021-02-21
14
2021-02-20
9
Marczyk Monika
-
WERONA (86)
2021-02-20
9
2021-02-20
23
Mianowana Lena
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
LOTKA (65)
2021-02-20
9
2021-02-20
2021-02-21
2021-02-19
7
2021-02-19
2021-02-21
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
GAŁGAN P (107)
2021-02-20
1
2021-02-20
11
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-02-21
1
2021-02-21
3
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (64)
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-19
6
2021-02-19
7
2021-02-21
9
2021-02-21
Mularska Julia
CKJ Bonanza
KRIMA (4)
2021-02-20
2021-02-20
Murdzia Seweryn
brak
2021-02-19
1
300
2021-02-19
1
2021-02-20
2
2021-02-21
2
160
2021-02-20
2
250
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2021-02-19
6
2021-02-19
3
100
2021-02-20
21
2021-02-20
19
2021-02-21
11
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (127)
2021-02-21
6
2021-02-21
10
Osińska Dominika
JKSR Michelin
2021-02-20
2
150
2021-02-20
12
2021-02-21
8
2021-02-21
18
2021-02-20
6
2021-02-20
18
2021-02-21
2
150
2021-02-21
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (82)
2021-02-21
9
2021-02-21
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (51)
2021-02-20
1
150
2021-02-20
13
2021-02-21
3
50
2021-02-21
18
Paszkowski Sławomir
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
RAUL (50)
2021-02-20
20
2021-02-20
2021-02-21
13
2021-02-21
2021-02-19
8
2021-02-19
Patron Tomasz
bpk
2021-02-19
6
2021-02-19
3
50
2021-02-20
6
2021-02-20
25
2021-02-21
11
2021-02-21
2021-02-19
1
150
2021-02-19
2021-02-20
13
2021-02-20
24
2021-02-21
6
2021-02-19
3
2021-02-19
2021-02-20
8
2021-02-20
4
2021-02-19
6
2021-02-20
12
Pawłowska Irena
BPK - MAZ
2021-02-20
15
2021-02-20
3
150
2021-02-21
10
2021-02-21
4
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
FABIOLA (63)
2021-02-20
19
2021-02-20
24
2021-02-21
20
2021-02-21
SANDOR (72)
2021-02-20
3
2021-02-20
3
2021-02-21
1
2021-02-21
6
2021-02-19
4
100
Płuska Hanna
Kj Bałałajka
AMADEJ (101)
2021-02-21
2021-02-21
8
2021-02-21
Płuska Jaromir
Kj Bałałajka
2021-02-21
9
2021-02-21
1
Płuska Marysia
Kj Bałałajka
2021-02-21
6
2021-02-21
Poznańska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
EL - VIS (114)
2021-02-19
2021-02-20
7
2021-02-20
1
Przybylska Lidia
Szybki Konik
ALPINEX (109)
2021-02-20
5
2021-02-20
6
Ptaszyński Jarosław
CZEKAN (130)
2021-02-21
16
2021-02-21
14
Rekus Zuzanna
Płockie Centrum Zooterapii
2021-02-21
2021-02-21
4
Rozdejczer Zofia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (115)
2021-02-19
2021-02-19
2021-02-20
1
2021-02-20
1
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar
ARMANI (120)
2021-02-20
5
2021-02-20
21
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania
MAIDI (44)
2021-02-19
2021-02-20
1
2021-02-20
1
Sowińska Zuzanna
brak
ZOLKA (32)
2021-02-20
1
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-21
1
2021-02-21
2021-02-21
2021-02-21
1
Stasiak Adam
KJ Cavalier
2021-02-20
9
2021-02-20
17
2021-02-21
12
2021-02-21
17
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
EL HAJAT (122)
2021-02-21
2021-02-21
5
Szyba-Giżyńska Marta
Szybki Konik
HORTENSJA (108)
2021-02-20
4
2021-02-20
1
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
2021-02-19
4
2021-02-19
2021-02-20
8
2021-02-20
19
2021-02-21
9
Taczalska Maja
JKS Salio
2021-02-20
22
2021-02-20
9
2021-02-21
19
2021-02-21
7
Teper Zofia
JKSR Michelin
EMIR (83)
2021-02-20
1
350
2021-02-20
8
2021-02-21
2021-02-21
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2021-02-19
2021-02-19
2021-02-21
11
2021-02-21
12
2021-02-21
2
250
2021-02-21
1
200
ZORBA (60)
2021-02-19
2021-02-19
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (87)
2021-02-20
18
2021-02-20
11
2021-02-21
3
125
2021-02-21
6
Trocikowska Zuzanna
Jks Majątek Kaniewo
RUBENS (94)
2021-02-21
6
2021-02-21
1
150
2021-02-21
10
2021-02-21
2021-02-21
6
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (61)
2021-02-20
11
2021-02-20
5
2021-02-21
4
75
2021-02-21
5
Wiaderny Maja
KJ Akademia Kucania
BALSA (121)
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-20
1
2021-02-20
1
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
2021-02-21
2021-02-21
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-02-21
3
2021-02-21
12
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
NIGORA (110)
2021-02-20
2021-02-20
1
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Karolina
JUKATAN (116)
2021-02-20
2
100
2021-02-20
17
2021-02-21
15
2021-02-21
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (91)
2021-02-21
2021-02-21
2
2021-02-21
9

Number of Riders: 90

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 6 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl