Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
240 ACCEPTED 2020-12-10 10:43:34
2020-12-10 10:43:34
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
239 ACCEPTED 2020-12-08 21:59:25
2020-12-08 21:11:11
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R11/ZR - C/C ZW.
  • 1x R17/ZR - C/C ZW.
238 ACCEPTED 2020-12-07 21:43:10
2020-12-07 21:16:02
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
237 ACCEPTED 2020-12-07 08:05:16
2020-12-06 21:17:18
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 2x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
236 ACCEPTED 2020-12-07 08:05:12
2020-12-06 21:15:43
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
235 PRE-APPROVED 2020-12-07 12:24:37
2020-12-06 18:14:48
Stanislau Yavenka KALA FLY
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
234 ACCEPTED 2020-12-07 12:13:59
2020-12-06 18:12:01
Wiktoria Spisak DŻAGAS
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
233 ACCEPTED 2020-12-07 08:04:39
2020-12-06 17:58:53
Agnieszka Eliks ECHMEA
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
232 ACCEPTED 2020-12-07 09:33:41
2020-12-06 13:33:06
Małgorzata Olbryś FESTINA
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
231 ACCEPTED 2020-12-06 21:10:44
2020-12-05 17:42:46
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
230 ACCEPTED 2020-12-06 21:10:38
2020-12-05 17:41:59
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
229 ACCEPTED 2020-12-07 08:04:32
2020-12-04 21:22:54
Maja Jagniewska DRACENA
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
228 ACCEPTED 2020-12-07 08:04:27
2020-12-04 20:37:54
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
227 ACCEPTED 2020-12-08 09:49:13
2020-12-04 17:11:56
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
226 ACCEPTED 2020-12-04 20:08:47
2020-12-04 16:30:36
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
225 ACCEPTED 2020-12-09 07:28:08
2020-12-04 15:53:41
Nela Klepuszewska EUZEBIO LP
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 2x 40/Poc 80-110/Kuce pocieszenia zwykły 80/90/100/110 cm
224 ACCEPTED 2020-12-04 15:02:26
2020-12-03 23:19:51
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
223 ACCEPTED 2020-12-08 14:58:00
2020-12-03 20:57:12
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
222 ACCEPTED 2020-12-03 13:32:41
2020-12-03 10:24:44
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
221 ACCEPTED 2020-12-03 13:32:37
2020-12-03 10:23:46
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 2x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
220 ACCEPTED 2020-12-03 13:32:35
2020-12-03 10:20:53
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 2x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 2x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
219 ACCEPTED 2020-12-03 08:37:39
2020-12-02 19:57:26
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
218 ACCEPTED 2020-12-02 19:54:55
2020-12-02 19:12:02
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/GP - DzI/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
217 ACCEPTED 2020-12-02 19:55:00
2020-12-02 19:11:01
Eryka Mikołajczyk SENATOR
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
216 ACCEPTED 2020-12-02 19:55:06
2020-12-02 19:09:36
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
215 ACCEPTED 2020-12-02 19:55:10
2020-12-02 19:07:57
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
214 ACCEPTED 2020-12-02 19:55:12
2020-12-02 19:00:52
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
213 ACCEPTED 2020-12-02 19:55:14
2020-12-02 18:59:57
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
212 ACCEPTED 2020-12-02 14:06:21
2020-12-02 14:06:09
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
211 ACCEPTED 2020-12-02 12:59:51
2020-12-02 12:26:39
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
210 ACCEPTED 2020-12-03 09:24:48
2020-12-02 09:27:47
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
209 ACCEPTED 2020-12-08 08:55:55
2020-12-01 18:58:03
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
208 ACCEPTED 2020-12-01 19:45:23
2020-12-01 18:57:38
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
207 ACCEPTED 2020-12-01 19:45:18
2020-12-01 18:53:17
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
206 ACCEPTED 2020-12-02 11:53:20
2020-12-01 14:46:58
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 37/GP - DzI/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
205 ACCEPTED 2020-12-01 17:38:46
2020-12-01 13:31:57
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
204 ACCEPTED 2020-12-09 06:54:15
2020-12-01 13:11:48
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 39/Poc 50-70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
203 ACCEPTED 2020-12-01 11:14:41
2020-12-01 08:50:29
Pola Cichla DOX
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 39/Poc 50-70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
202 ACCEPTED 2020-11-30 22:24:34
2020-11-30 20:21:55
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 2x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
201 ACCEPTED 2020-12-04 15:01:43
2020-11-30 18:18:50
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 2x 5R/C 2F/C 2 FAZOWY
  • 1x 6R/CC 2F/CC 2 FAZOWY
  • 1x 18a/CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
200 ACCEPTED 2020-11-30 19:51:16
2020-11-30 16:48:40
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
199 ACCEPTED 2020-12-07 22:39:55
2020-11-30 15:35:57
Nel Skotarczak KARIKA
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
198 ACCEPTED 2020-11-30 19:50:49
2020-11-30 15:35:25
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
197 ACCEPTED 2020-11-30 19:50:53
2020-11-30 15:30:55
Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
196 ACCEPTED 2020-12-07 12:08:25
2020-11-30 14:58:55
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
195 ACCEPTED 2020-11-30 13:36:06
2020-11-30 13:35:40
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 1/KZ/Konkurs zabawowy
  • 1x 19/ZAB/Konkurs zabawowy
194 ACCEPTED 2020-12-07 21:42:43
2020-11-30 13:23:29
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
193 ACCEPTED 2020-11-30 13:26:10
2020-11-30 13:22:47
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
192 ACCEPTED 2020-11-30 13:26:13
2020-11-30 13:21:53
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
191 ACCEPTED 2020-12-03 09:23:36
2020-11-30 09:37:24
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
190 ACCEPTED 2020-12-04 15:00:25
2020-11-30 09:36:00
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
189 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:17
2020-11-30 08:09:57
Pola Tonina Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
188 ACCEPTED 2020-12-07 08:09:03
2020-11-29 21:22:16
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
187 ACCEPTED 2020-12-07 08:08:59
2020-11-29 21:21:33
Helena Chełchowska CHERRY CORVUS D
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
186 ACCEPTED 2020-12-07 08:08:55
2020-11-29 21:00:36
Joanna Kulczycka HAZELBERG'S KANJER
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
185 ACCEPTED 2020-12-09 15:39:55
2020-11-29 20:58:10
Klaudia Drewek TOPAZ
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 2x R13/ZR - LL/LL 2F
184 ACCEPTED 2020-12-10 06:26:55
2020-11-29 19:03:30
Nadia Sylwester GEJSZA
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
183 ACCEPTED 2020-12-10 06:30:04
2020-11-29 17:37:32
Maria Gil BOLONIA
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
182 ACCEPTED 2020-11-30 13:26:27
2020-11-29 17:27:34
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
181 ACCEPTED 2020-11-29 17:52:18
2020-11-29 17:21:50
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
180 ACCEPTED 2020-11-29 17:52:16
2020-11-29 17:20:17
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
179 ACCEPTED 2020-12-07 15:12:40
2020-11-29 13:01:59
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x R11/ZR - C/C ZW.
  • 1x R12/ZR - CC/CC ZW.
  • 1x R17/ZR - C/C ZW.
  • 1x R18/ZR - CC/CC ZW.
178 ACCEPTED 2020-12-07 21:48:26
2020-11-29 10:39:23
Lena Reglińska LALA
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 30/FIN - A0/Finał A0, dwufazowy 50cm
177 ACCEPTED 2020-11-30 13:01:39
2020-11-28 21:41:16
Agnieszka Racka CORNET DREAM
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
176 ACCEPTED 2020-11-30 13:01:42
2020-11-28 21:35:17
Agnieszka Racka LIMONCHELLO
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
175 ACCEPTED 2020-11-30 13:01:45
2020-11-28 20:15:47
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
174 ACCEPTED 2020-11-29 17:50:54
2020-11-28 19:56:55
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
173 ACCEPTED 2020-11-29 17:50:52
2020-11-28 19:55:47
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
172 ACCEPTED 2020-12-08 14:28:41
2020-11-28 14:39:54
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
171 ACCEPTED 2020-12-01 12:13:15
2020-11-28 14:09:10
Milena Drossel MAGNAT
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
170 ACCEPTED 2020-12-07 22:25:55
2020-11-28 12:59:53
Grzegorz Psiuk BAGITA BALOUBET
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 5R/C 2F/C 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R11/ZR - C/C ZW.
  • 1x R17/ZR - C/C ZW.
169 ACCEPTED 2020-11-30 13:02:06
2020-11-28 12:59:19
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
168 ACCEPTED 2020-11-30 13:02:09
2020-11-28 10:38:11
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
167 ACCEPTED 2020-12-03 09:22:33
2020-11-27 10:08:31
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
166 ACCEPTED 2020-12-07 08:15:21
2020-11-27 10:00:32
Marta Gapska BINGO 192
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
165 ACCEPTED 2020-11-30 13:27:55
2020-11-26 09:44:49
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
164 ACCEPTED 2020-11-30 13:27:47
2020-11-26 09:30:06
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
163 ACCEPTED 2020-11-28 07:13:04
2020-11-25 21:38:34
Marianna Dunajska J'04 N-WIKTORIA
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
162 ACCEPTED 2020-11-30 13:08:51
2020-11-25 18:23:31
Kamil Rajnert GO JACK
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
161 ACCEPTED 2020-12-09 06:00:26
2020-11-25 17:35:28
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
160 ACCEPTED 2020-12-09 06:01:05
2020-11-25 17:34:34
Marek Pawluczuk ARAMIS KP
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
159 ACCEPTED 2020-12-09 06:01:56
2020-11-25 17:33:33
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
158 ACCEPTED 2020-12-07 08:14:26
2020-11-25 17:32:12
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
157 ACCEPTED 2020-11-30 13:08:41
2020-11-25 17:11:43
Jacek Rajnert ODESSA
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
156 ACCEPTED 2020-12-09 07:24:57
2020-11-25 13:59:46
Laura Kalak FILEMON
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
155 ACCEPTED 2020-11-30 13:03:32
2020-11-25 13:34:32
Michalina Białas BURSZTYN
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
154 ACCEPTED 2020-11-28 07:12:07
2020-11-25 06:18:05
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
153 ACCEPTED 2020-12-09 05:58:05
2020-11-24 20:38:40
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
152 ACCEPTED 2020-12-10 08:08:04
2020-11-24 18:04:24
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
151 ACCEPTED 2020-11-30 13:08:35
2020-11-24 16:20:56
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
150 ACCEPTED 2020-11-28 07:11:29
2020-11-24 15:36:30
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
149 ACCEPTED 2020-11-28 07:11:22
2020-11-23 21:50:00
Jagoda Borowska LIBERATOR
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
148 ACCEPTED 2020-11-28 07:11:16
2020-11-23 21:24:49
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/FIN - RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
147 ACCEPTED 2020-11-28 07:11:07
2020-11-23 20:45:49
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
146 ACCEPTED 2020-11-30 13:08:28
2020-11-23 19:37:18
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
145 ACCEPTED 2020-11-26 19:02:17
2020-11-23 10:32:52
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
144 ACCEPTED 2020-12-10 11:09:08
2020-11-23 10:24:51
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R11/ZR - C/C ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
143 ACCEPTED 2020-11-23 09:39:00
2020-11-23 09:14:38
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 14a/CC/Konkurs dodatkowy na styl jeźdźca CC
  • 1x 18a/CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
  • 1x /CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
142 ACCEPTED 2020-11-23 09:39:06
2020-11-23 09:13:27
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 14a/CC/Konkurs dodatkowy na styl jeźdźca CC
  • 1x 18a/CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
  • 1x /CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
141 ACCEPTED 2020-11-23 09:59:27
2020-11-23 09:00:03
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
140 ACCEPTED 2020-11-26 19:01:54
2020-11-22 22:07:46
Liwia Nowak PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
139 ACCEPTED 2020-11-26 19:01:50
2020-11-22 22:07:08
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
138 ACCEPTED 2020-12-03 08:37:43
2020-11-22 20:51:10
Magdalena Piskorska SOUL
  • 2x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
137 ACCEPTED 2020-11-26 19:01:40
2020-11-22 20:49:43
Emilia Frydrych LUCKY BOY
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
136 ACCEPTED 2020-11-23 11:22:05
2020-11-22 20:40:02
Anastazja Burzyńska KORAL
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
135 ACCEPTED 2020-11-23 11:22:02
2020-11-22 20:38:17
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
134 ACCEPTED 2020-11-23 11:22:00
2020-11-22 20:36:18
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 2x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
133 ACCEPTED 2020-11-23 11:21:58
2020-11-22 19:25:43
Laura Łożewska KAWIOR
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
132 ACCEPTED 2020-11-30 22:24:23
2020-11-22 19:21:17
Oliwia Markowska GIBSON
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
131 ACCEPTED 2020-11-30 13:06:34
2020-11-22 19:19:26
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
130 ACCEPTED 2020-12-01 17:39:11
2020-11-22 19:18:20
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
129 ACCEPTED 2020-11-23 11:21:40
2020-11-22 19:17:02
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
128 ACCEPTED 2020-11-30 15:29:38
2020-11-22 18:33:32
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
127 ACCEPTED 2020-11-23 11:21:36
2020-11-22 18:29:54
Martyna Paluch IROS
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
126 ACCEPTED 2020-11-23 11:21:33
2020-11-22 18:09:48
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
125 ACCEPTED 2020-11-26 19:00:58
2020-11-22 17:25:11
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
124 ACCEPTED 2020-11-26 19:00:04
2020-11-22 17:21:01
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 38/FIN - RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
123 ACCEPTED 2020-11-30 13:07:57
2020-11-22 14:09:32
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
122 ACCEPTED 2020-11-30 13:07:55
2020-11-22 14:08:11
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 2x R13/ZR - LL/LL 2F
121 ACCEPTED 2020-11-22 23:15:06
2020-11-22 13:01:58
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
120 ACCEPTED 2020-11-22 23:15:12
2020-11-22 12:59:27
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
119 ACCEPTED 2020-12-09 07:23:59
2020-11-22 12:55:57
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
118 ACCEPTED 2020-11-23 11:15:11
2020-11-22 09:12:14
Jagoda Grydziuszko WIRGINIA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
117 ACCEPTED 2020-11-30 13:07:02
2020-11-21 23:43:45
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
116 ACCEPTED 2020-12-09 05:56:02
2020-11-21 23:35:53
Maria Piórkowska FUKS
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 1x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
115 ACCEPTED 2020-11-23 11:14:53
2020-11-21 22:29:13
Anna Szor PLASTYK
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
114 ACCEPTED 2020-12-03 17:43:43
2020-11-21 22:19:00
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
113 ACCEPTED 2020-12-03 17:50:29
2020-11-21 22:18:06
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/FIN - RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
112 ACCEPTED 2020-11-29 17:50:01
2020-11-21 21:57:04
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
111 ACCEPTED 2020-11-30 13:00:39
2020-11-21 19:32:29
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
110 ACCEPTED 2020-11-30 13:00:36
2020-11-21 19:31:32
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 5R/C 2F/C 2 FAZOWY
  • 1x 6R/CC 2F/CC 2 FAZOWY
  • 1x R11/ZR - C/C ZW.
  • 1x R12/ZR - CC/CC ZW.
  • 1x R17/ZR - C/C ZW.
  • 1x R18/ZR - CC/CC ZW.
109 ACCEPTED 2020-11-23 11:14:04
2020-11-21 17:13:08
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
108 ACCEPTED 2020-11-23 11:13:33
2020-11-21 11:35:04
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
107 ACCEPTED 2020-11-23 11:13:29
2020-11-21 11:32:41
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
106 ACCEPTED 2020-11-30 13:00:05
2020-11-20 21:03:00
Matylda Błaszkiewicz LUCKY BALOU
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 2x R13/ZR - LL/LL 2F
105 ACCEPTED 2020-12-09 21:22:29
2020-11-20 14:15:48
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 1x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
104 ACCEPTED 2020-12-09 21:22:06
2020-11-20 14:13:49
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
103 ACCEPTED 2020-12-01 11:07:28
2020-11-20 12:29:29
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
102 ACCEPTED 2020-11-23 09:33:15
2020-11-20 08:42:25
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
101 ACCEPTED 2020-11-30 12:59:22
2020-11-19 22:44:52
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 2x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
100 ACCEPTED 2020-11-23 09:33:11
2020-11-19 20:06:11
Weronika Wąsowska KIDNEY
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
99 ACCEPTED 2020-11-30 12:59:16
2020-11-19 20:05:34
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
98 ACCEPTED 2020-11-30 12:59:12
2020-11-19 20:04:34
Amelia Pawlak IWETTA
  • 1x 1R/LL/LL dwufazowy
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
97 ACCEPTED 2020-11-23 09:33:03
2020-11-19 20:03:11
Maria Murawska DIMA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
96 ACCEPTED 2020-11-23 09:33:01
2020-11-19 20:02:11
Nikodem Gryciak FLORA PK
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
95 ACCEPTED 2020-11-30 12:59:06
2020-11-19 20:01:20
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
94 ACCEPTED 2020-11-23 09:32:37
2020-11-19 20:00:15
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
93 ACCEPTED 2020-11-23 09:32:33
2020-11-19 18:39:35
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
92 ACCEPTED 2020-12-06 21:09:43
2020-11-19 16:22:12
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
91 ACCEPTED 2020-12-06 21:09:27
2020-11-19 16:20:55
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
90 ACCEPTED 2020-11-19 12:00:58
2020-11-18 23:29:46
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
89 ACCEPTED 2020-11-19 12:00:55
2020-11-18 22:48:20
Zosia Reimann RICARDA
  • 2x 1/KZ/Konkurs zabawowy
  • 2x 19/ZAB/Konkurs zabawowy
  • 1x 29/ZAB/Konkurs zabawowy
88 ACCEPTED 2020-11-30 12:58:49
2020-11-18 20:25:05
Lilla Jasińska DONHUAN
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
87 ACCEPTED 2020-11-30 12:58:47
2020-11-18 20:23:02
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
86 ACCEPTED 2020-11-30 12:58:45
2020-11-18 20:20:50
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
85 ACCEPTED 2020-11-19 12:00:41
2020-11-18 19:22:17
Kornelia Smura TASIEMKA
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 2x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
84 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:20
2020-11-18 17:30:41
Maria Koczara LOVERBOY
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
83 ACCEPTED 2020-11-19 12:00:36
2020-11-18 16:14:34
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
82 ACCEPTED 2020-11-19 12:00:34
2020-11-18 16:12:54
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
81 ACCEPTED 2020-11-19 12:00:31
2020-11-18 14:42:18
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
80 ACCEPTED 2020-11-17 21:01:27
2020-11-17 20:41:18
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
79 ACCEPTED 2020-11-17 21:59:08
2020-11-17 20:39:35
Blanka Kaczmarek OSCAR
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
78 ACCEPTED 2020-11-17 21:01:32
2020-11-17 20:30:27
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
77 ACCEPTED 2020-11-17 21:01:36
2020-11-17 20:28:03
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
76 ACCEPTED 2020-11-17 22:02:36
2020-11-17 19:16:49
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
75 ACCEPTED 2020-11-30 12:50:12
2020-11-17 18:47:43
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
74 ACCEPTED 2020-11-17 21:01:50
2020-11-17 16:56:12
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
73 ACCEPTED 2020-11-17 21:01:53
2020-11-17 15:45:52
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
72 ACCEPTED 2020-11-30 12:58:25
2020-11-17 09:34:20
Wiktoria Hałabaty BASTYLIA
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
71 ACCEPTED 2020-11-17 10:01:43
2020-11-17 09:34:19
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 37/GP - DzI/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
70 ACCEPTED 2020-11-30 12:50:52
2020-11-17 09:33:07
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 1x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 1x 8R/ZR - L/L 2 FAZOWY
  • 1x R13/ZR - LL/LL 2F
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
69 ACCEPTED 2020-11-17 09:33:31
2020-11-17 09:06:34
Zofia Mrotek WIKI
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
68 ACCEPTED 2020-11-17 09:33:32
2020-11-17 08:49:44
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
67 ACCEPTED 2020-11-30 12:49:41
2020-11-16 20:32:27
Karolina Jeruć EQUIPO BRYN FLEET
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
  • 2x R14/ZR - L/L 2F
66 ACCEPTED 2020-12-04 11:19:59
2020-11-16 20:32:24
Oliwia Reaud LUIGI
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
65 ACCEPTED 2020-11-25 08:17:27
2020-11-16 20:28:48
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
64 ACCEPTED 2020-11-17 22:05:06
2020-11-16 20:21:27
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
63 ACCEPTED 2020-11-17 22:05:33
2020-11-16 20:16:57
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 33/FIN - C/Finał C, zwykły 95cm
62 ACCEPTED 2020-12-03 12:57:41
2020-11-16 17:23:17
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
61 ACCEPTED 2020-11-16 11:20:03
2020-11-15 17:20:45
Natalia Karolak BIBA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
60 ACCEPTED 2020-11-20 00:09:57
2020-11-15 17:18:03
Nadia Michałek CYMES
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
59 ACCEPTED 2020-11-15 12:54:41
2020-11-15 11:15:46
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
58 ACCEPTED 2020-11-30 13:31:03
2020-11-15 06:15:49
Helena Gola MERNIE
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
57 ACCEPTED 2020-11-21 15:31:02
2020-11-14 22:09:13
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 14a/CC/Konkurs dodatkowy na styl jeźdźca CC
  • 1x 18a/CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
  • 1x /CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
56 ACCEPTED 2020-11-15 12:54:52
2020-11-14 22:07:44
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 38/FIN - RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
55 ACCEPTED 2020-11-15 12:54:54
2020-11-14 21:56:11
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
54 ACCEPTED 2020-11-30 12:49:08
2020-11-13 20:18:39
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R15/ZR - P/P ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
53 ACCEPTED 2020-11-29 17:49:55
2020-11-13 17:35:20
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
52 ACCEPTED 2020-11-26 18:59:55
2020-11-13 11:06:17
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 10/130/Kuce dwufazowy 130cm
  • 2x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
51 ACCEPTED 2020-11-13 12:21:16
2020-11-12 21:45:55
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
50 ACCEPTED 2020-11-30 12:48:57
2020-11-12 19:48:25
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 2x 2R/L 2F/L 2 FAZOWY
49 ACCEPTED 2020-12-06 16:53:15
2020-11-12 19:09:31
Katarzyna Zawadzka POSEJDON
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
48 ACCEPTED 2020-11-30 12:48:45
2020-11-12 16:43:21
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 3R/P 2F/P 2 FAZOWY
  • 1x 9R/ZR- P/P 2 FAZOWY
47 ACCEPTED 2020-11-30 12:48:37
2020-11-12 16:40:19
Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN
  • 1x 4R/N 2F/N 2 FAZOWY
  • 1x R10/ZR - N/N ZW.
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
46 ACCEPTED 2020-11-12 18:18:26
2020-11-12 16:00:07
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 2x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
45 ACCEPTED 2020-11-12 18:18:30
2020-11-12 15:53:47
Aleksandra Kępka PASJONATA POKER
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
44 ACCEPTED 2020-11-12 18:18:35
2020-11-12 15:51:51
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
43 ACCEPTED 2020-11-12 18:19:13
2020-11-12 15:50:32
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
42 ACCEPTED 2020-11-12 18:19:16
2020-11-12 15:49:35
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
41 ACCEPTED 2020-11-12 18:19:33
2020-11-12 14:07:53
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
40 ACCEPTED 2020-11-12 18:19:37
2020-11-12 14:06:02
Maja Drozdowska LADY
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
39 ACCEPTED 2020-12-01 17:39:21
2020-11-11 11:14:40
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
38 ACCEPTED 2020-12-06 21:08:49
2020-11-10 19:24:55
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
37 ACCEPTED 2020-11-11 17:32:03
2020-11-10 18:56:15
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
36 ACCEPTED 2020-11-16 11:20:08
2020-11-10 16:14:28
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
35 ACCEPTED 2020-11-11 17:31:58
2020-11-10 15:55:14
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
34 ACCEPTED 2020-11-10 13:20:55
2020-11-09 22:29:53
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
33 ACCEPTED 2020-11-09 10:43:33
2020-11-09 10:35:20
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
32 ACCEPTED 2020-11-09 09:16:40
2020-11-08 18:20:29
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 41/Poc DK/DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm
31 ACCEPTED 2020-11-09 09:16:41
2020-11-08 18:18:58
Julia Wygnańczuk MILUSIA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 30/FIN - A0/Finał A0, dwufazowy 50cm
30 ACCEPTED 2020-11-09 09:16:43
2020-11-08 18:17:59
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 1x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 39/Poc 50-70/Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm
29 ACCEPTED 2020-11-09 09:16:44
2020-11-08 18:16:52
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
28 ACCEPTED 2020-11-29 17:49:52
2020-11-08 18:15:00
Natalia Czech LEGENDA
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x R14/ZR - L/L 2F
27 ACCEPTED 2020-11-30 19:50:56
2020-11-08 18:13:32
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 18/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 18a/CC/Konkurs dodatkowy zwykły CC
  • 1x 38/FIN - RJ/RM/Finał RJ i RM zwykły 130/135cm
26 ACCEPTED 2020-12-06 23:20:10
2020-11-06 22:08:07
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
25 ACCEPTED 2020-11-07 11:21:28
2020-11-06 12:47:04
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
24 ACCEPTED 2020-12-09 07:28:29
2020-11-06 12:45:47
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
23 ACCEPTED 2020-11-30 13:31:12
2020-11-05 21:29:30
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
22 ACCEPTED 2020-11-06 11:27:38
2020-11-05 21:27:04
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
21 ACCEPTED 2020-11-30 13:32:28
2020-11-05 21:25:01
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
20 ACCEPTED 2020-11-30 13:32:39
2020-11-05 21:23:59
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
  • 1x 14/DK C/Duże Konie C na styl jeźdźca
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 18/DK-C/Duże Konie dwufazowy C
  • 1x 37/GP - DzI/Grand Prix Dzieci I zwykły z rozgrywką 125cm
19 ACCEPTED 2020-12-06 21:09:13
2020-11-05 21:23:09
Zofia Gendera DIANDRO RED WINE
  • 2x 7R/ZR- LL/LL 2 FAZOWY
18 ACCEPTED 2020-11-30 13:36:17
2020-11-05 21:22:31
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
17 ACCEPTED 2020-11-06 11:27:53
2020-11-05 21:21:39
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
  • 1x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
16 ACCEPTED 2020-11-06 11:27:56
2020-11-05 21:21:17
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
15 ACCEPTED 2020-11-17 15:12:58
2020-11-05 21:20:32
Zuzanna Dąbrowska V-STAR D'LVE Z
  • 2x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 2x 15/DK-L/Duże Konie dokładności L
14 ACCEPTED 2020-12-05 17:45:22
2020-11-05 21:20:08
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 11/DK L/Duże Konie L na styl jeźdźca
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 16/DK-P/Duże Konie dwufazowy P
  • 1x 17/DK-N/Duże Konie dwufazowy N
  • 1x 35/FIN - DII/JMł/Finał D II / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm
13 ACCEPTED 2020-11-24 18:11:29
2020-11-05 21:19:18
Lila Kulesza BESSEL
  • 2x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 2x 21/60/Kuce na styl jeźdźca 60cm
12 ACCEPTED 2020-11-06 11:28:11
2020-11-05 21:18:55
Lila Kulesza ALF
  • 2x 2/50/Kuce dokładności 50cm
  • 2x 20/50/Kuce na styl jeźdźca 50cm
  • 1x 30/FIN - A0/Finał A0, dwufazowy 50cm
11 ACCEPTED 2020-11-06 11:28:14
2020-11-05 21:18:03
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
10 ACCEPTED 2020-11-30 13:36:40
2020-11-05 21:17:35
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
9 ACCEPTED 2020-11-06 11:28:30
2020-11-05 17:59:53
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 1x 9/120/Kuce dwufazowy 120cm
  • 1x 26/110/Kuce na styl jeźdźca 110cm
  • 1x 27/120/Kuce na styl jeźdźca 120cm
  • 1x 36/GP - D,E/Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm
8 ACCEPTED 2020-11-05 12:39:24
2020-11-05 12:25:36
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 7/100/Kuce dwufazowy 100cm
  • 1x 8/110/Kuce dwufazowy 110cm
  • 2x 25/100/Kuce na styl jeźdźca 100cm
  • 1x 34/FIN - Dbis/Finał D bis, zwykły 105cm
7 ACCEPTED 2020-12-05 17:45:34
2020-11-04 22:31:58
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x R16/ZR - N/N ZW.
6 ACCEPTED 2020-11-05 10:13:43
2020-11-04 21:01:42
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 1x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 40/Poc 80-110/Kuce pocieszenia zwykły 80/90/100/110 cm
5 ACCEPTED 2020-11-05 10:13:40
2020-11-04 18:39:20
Julia Peszek LUNA
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 1x 6/90/Kuce dwufazowy 90cm
  • 2x 24/90/Kuce na styl jeźdźca 90cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
4 ACCEPTED 2020-11-05 10:13:39
2020-11-04 18:38:24
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
3 ACCEPTED 2020-11-05 10:13:36
2020-11-04 18:37:36
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 3/60/Kuce dokładności 60cm
  • 1x 4/70/Kuce dokładności 70cm
  • 2x 22/70/Kuce na styl jeźdźca 70cm
  • 1x 31/FIN - A1/Finał A1, dwufazowy 70cm
2 ACCEPTED 2020-11-05 10:13:31
2020-11-04 18:33:56
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 5/80/Kuce dwufazowy 80cm
  • 2x 23/80/Kuce na styl jeźdźca 80cm
  • 1x 32/FIN - A2/Finał A2, dwufazowy 85cm
1 ACCEPTED 2020-11-28 01:15:10
2020-11-04 16:13:37
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 12/DK P/Duże Konie P na styl jeźdźca
  • 1x 13/DK N/Duże Konie N na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (J.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O045368
4. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
5. Aszyk Wiktoria JKS Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
6. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
7. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
8. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
9. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
10. Białas Michalina Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
brak
11. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
12. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
13. Biliniewicz Hanna KJ. POLONEZ Damnica
2004 (J.)
O049950
14. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
15. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
16. Borkowska Zuzanna UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O037996
17. Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O033325
18. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
19. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
20. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
21. Burzyńska Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
22. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
23. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
24. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
25. Cichla Pola SKJ
2009 (JM.)
O057797
26. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
27. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
28. Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O049370
29. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
30. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
31. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
32. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
33. Drewek Klaudia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O062049
34. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O025187
35. Drozdowska Maja UKJ Petrico Pony Karlino
2008 (JM.)
O051350
36. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000 (MJ.)
O022289
37. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
38. Dubieniecka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
39. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037893
40. Dura Oliwia Brak
2005 (J.)
Brak
41. Eliks Agnieszka Klub Jeżdziecki Arpav
S
O006607
42. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
43. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
44. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
45. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
46. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (J.)
O033321
47. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
48. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
49. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
50. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
51. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
52. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
53. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
54. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
55. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
56. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
57. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (MJ.)
O039066
58. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
59. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (MJ.)
O039038
60. Gola Helena Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2010 (Mł.)
O057412
61. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O057257
62. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O059112
63. Grydziuszko Jagoda BPK
2009 (JM.)
O052545
64. Gurazda-Rowińska Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
10209100
65. Hałabaty Wiktoria brak
2006 (JM.)
O057269
66. Jagniewska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050336
O050336
67. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
68. Jasińska Lilla KJ POLONEZ DAMNICA
2005 (J.)
O046638
69. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
70. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
71. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
72. Kaczmarek Blanka KJ Cavallino
2009 (JM.)
O061598
73. Kalak Laura JUKS Mieczewo
2009 (JM.)
O059300
74. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
75. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
76. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
77. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
78. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
79. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
80. Karolak Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2009 (JM.)
Brak
81. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
82. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
Bd
83. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
84. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
85. Klepuszewska Nela Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
86. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
87. Koczara Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O060303
88. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (J.)
O058304
89. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
90. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O035523
91. Kraśko Aeksander Ludowy klu jeździecki w gałkowie
2009 (JM.)
O055762
92. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
93. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
94. Kulczycka Joanna SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O007140
95. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
96. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
O061110
97. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
O041295
98. Kwiatkowska Julia BPK(MAZ)
2008 (JM.)
O055544
99. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (MJ.)
O040226
100. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
101. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
102. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
103. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
104. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
O056545
105. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
O060321
106. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
107. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
108. Matyjasik Patrycja St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
109. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
110. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
111. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
112. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
113. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
114. Miś Karolina UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O042379
115. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
116. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
117. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
118. Murawska Maria JKS AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O060585
119. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
120. Nowak Liwia KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O059328
121. Olbryś Małgorzata KJ Wiktorowo
2006 (JM.)
O049643
122. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
123. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
124. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
125. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
126. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
127. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
128. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O046439
129. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
130. Pawluczuk Marek JKS Equita Świętochów
S
O000482
131. Pawłowska Irena BPK - MAZ
2007 (JM.)
O039852
132. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
133. Peszek Julia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2009 (JM.)
O057364
134. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
135. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
136. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
137. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
138. Podhajna Ewa Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
S
O007444
139. Przybyła Agata Kj Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060170
140. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O052034
141. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (J.)
O037854
142. Rąbca Agnieszka JKS Niestępowo
S
O009817
143. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
144. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (J.)
O054410
145. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
146. Reaud Oliwia BPK(MAZ)
2007 (JM.)
O055548
147. Reglińska Lena JKS Niestępowo
2010 (Mł.)
brak
148. Reimann Zosia Petrico Pony Karlino
2013 (Mł.)
Brak
149. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
150. Rochowczyk Olga SKJ
2005 (J.)
O052448
151. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
152. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
153. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (J.)
O031657
154. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
155. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2020 (Mł.)
Brak
156. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
157. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
158. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
159. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
160. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
161. Sawicka Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O046346
162. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
163. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
164. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
165. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
166. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
167. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
168. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
169. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
170. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
171. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
172. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
173. Szor Anna BPK (maz)
2008 (JM.)
O054067
174. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
175. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
176. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
177. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
178. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
179. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (J.)
O054613
180. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
181. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
182. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
183. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
184. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
185. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O053353
186. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (J.)
O053354
187. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
188. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
189. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
190. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
191. Wójcikiewicz Róża brak
2010 (Mł.)
brak
192. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
193. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (J.)
O039240
194. Wygnańczuk Julia Brak
2010 (Mł.)
Brak
195. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
10141325
196. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
brak
197. Zadka Zuzanna Bpk
2005 (J.)
.
198. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
199. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
O059420
200. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
201. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
202. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
2000 (MJ.)
O032054
203. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
204. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

265

ACAPULCO SP POL 2009 wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
K013743 616009520060409
2.

157

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
3.

288

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 -
4.

236

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
5.

266

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622
6.

154

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
A1 K020178 POL013610175508
7.

140

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
8.

251

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 Brak
9.

281

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
10.

250

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
K028764 143738937 BK120330000
11.

185

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:146 F: FALK
M: KARINA MW
D K029218 616013520071716
12.

85

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
13.

45

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
14.

77

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
15.

9

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
D K021760 616013640053309
16.

122

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
17.

156

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
A1 K029825 528027070012382
18.

148

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
A1 K030187 616013610006113
19.

183

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
A1 K019920
20.

319

BINGO 192 HANNOVERANER POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Balou de Rouet
M: Conda
Brak DE 431310597810
21.

264

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401
22.

212

BISQUIT R SP POL 2008 klacz gniada/166 F: Hetman /
M: Boliwia / Hejnał
K015436 POL009530067208
23.

95

BOLONIA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Lanvester L
M: Babilonia xx/ Jape
K028231 616009670038015
24.

352

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
25.

234

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
C K020456 DE422220042208
26.

13

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
27.

175

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:127 F: -
M: -
A1 K026766 xxx
28.

253

BURSZTYN SP POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Luron
M: Boliwia
K009053 POL009630132204 103WQ41
29.

194

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
D K030320 616013640076811
30.

301

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/1 F: Ekwador
M: Batafia
B B
31.

181

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
32.

337

CA IRAH WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Likwor
M: Centuria
K017364 616007530115910
33.

292

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
K030213 616 007610159412
34.

297

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
35.

199

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
D K018656 013600220308
36.

215

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
37.

54

CARRYBO II SP POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
38.

254

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872
39.

2

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
40.

241

CELLESTIANO WESTF POL 2010 wałach siwa/175 F: Cellestial
M: Brenda III
K020611 DE441411491510
41.

33

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:131 F: NN
M: NN
A1 K030403 528015120120320
42.

30

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
43.

186

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8
M: Naomi / Nikado
D Brak DE4353500003108
44.

161

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
45.

316

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z /
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
46.

271

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/169 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
47.

270

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
48.

227

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach gniada/160 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
49.

275

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
50.

178

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
51.

247

CORNET DREAM HOLSZTYN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cornet Obolenski
M: Cassina lll/Cassini l
Brak DE 421000113615
52.

295

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
53.

331

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
54.

318

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
55.

184

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc:123 F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
A1 K024252
56.

256

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
57.

138

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363
58.

353

DAME LA VIDA SP 2016 F: Zamelus W
M: Doria S / Grand de la Cour
K029335
59.

89

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
60.

349

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulcano
M: Decyma / Chef Supreme
K025114 6160096100759
61.

121

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/149 F: VERONA'S BO-GI
M: VITA NOVA'S CELESTO
D K020943 528017201100673
62.

179

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
K024084 POL009640053708
63.

182

DIABLO LAZAR OLDENBURSKA POL 2013 wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
E K023372 DE433334047413
64.

246

DIACONTINA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
65.

228

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:120 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
A0 K030188 616 013 66 07448 15
66.

305

DIANDRO RED WINE OS. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
67.

210

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc:141 F: Fikus /
M: Dusia /
C K020773 013610208706
68.

346

DOLMEN XO POL 2014 Wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
K027640 Brak
69.

302

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
70.

105

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
71.

198

DONALD KUC FELLI. POL 2003 wałach bułana/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
C K012792 POL999660497003
72.

56

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: NOE D'ISLE
M: DRACENA
K018620 12668
73.

214

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
74.

272

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:138 F: KYDROS
M: DISKRA
C K028653 616013520078713
75.

311

DRACENA Szlachetna Półkrew POL 2006 mare chestnut/170 F: Mariot
M: Durette z
K014310 Brak
76.

279

DYLANO M KWPN POL 2008 wałach gniada/168 F: Cantos
M: Kalibra
0000 0000
77.

320

DŻAGAS MŁP POL 2012 ogier gniada/166 F: Szkrab
M: Dżaga
brak 616006690016612
78.

31

DŻARNA SP POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: Nn
M: Nn
D K018849 POL999540127802
79.

252

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
80.

312

ECHMEA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Fibonacci S
M: Edmiła
K029635 Brak
81.

65

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo
M: Enigma W
K016579 009 68 00164 08
82.

37

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
83.

44

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
84.

135

EUZEBIO LP SP POL 2007 wałach siwa/kuc:- F: Corfini/Corfino
M: Eunice/Lardüc
E K012969
85.

255

EVER SO CLEVER Oldenburg Springpferde GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon
M: Escada W
K030246 DE 418187610015
86.

208

FENIKS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:131 F: Very Top
M: Frida
A1 K029061
87.

137

FESTINA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Contendel L / Contender
M: Fabia / Odillo
K021768 616009540095610
88.

244

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K030054 616 013 61 01426 15
89.

92

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
D K017561 POL 013610073406
90.

209

FLORA PK KUC WALIJSKI POL 2016 klacz dereszowata/kuc:131 F: ED
M: Finka
A1 0000 0000
91.

258

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
92.

61

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
93.

29

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: FOR FASHION/FOR PLEUSER
M: THE BEST
K028619 DE421000046314
94.

306

FRANKENHOEH'S MYLORD KUC WALIJSKI NED 2004 stallion chestnut/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
A1 K009870 DE41010101890
95.

100

FUKS TRK POL 2011 wałach siwa/168 F: Cedrus
M: Fuchta
brak POL732010055411
96.

165

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
C K020548 616013661480610
97.

129

GEJSZA WLKP POL 2009 klacz kara/mk:156 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gafme / Pan Franek
E K018445 POL007600024609
98.

107

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut
M: Gilette
K026695
99.

261

GO JACK HANNOVERANER POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: Gavi
M: Hauptstutbuch Antonia
K022996 DE 431310184111
100.

66

GOTHA MK OLDENBURSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon
M: Glonora Z
K022856 DE 418185003412
101.

93

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
102.

162

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
103.

345

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
104.

147

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
C K025571 616999570218813
105.

263

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
A1 K021205 616013610071212
106.

197

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
D K025911 616999520166506
107.

315

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse POL 2015 wałach dereszowata/169 F: Juweel
M: Erina
K028679 K028679
108.

269

HELABA D'INSEGOTTE Belgische Rijpony POL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Dream II
M: Zorka
C K030254 BELP218254BWP
109.

62

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
K020254 616009600306610
110.

139

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
K020079
111.

324

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
112.

284

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
113.

224

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
114.

20

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684 106DT66
115.

114

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
116.

216

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
117.

22

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
118.

310

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
119.

68

IWETTA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Chacco fly
M: Ifigenia
0000 0000
120.

245

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb / Merrie Moscan
C K026248 528018020092051
121.

213

JAŚMIN KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
D K021920 616999600217912
122.

348

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
D K021920 616999600217912
123.

282

JASON VDL KWPN POL 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL
M: Zafaranta VDL /Diamant De Semmily
K026203 000000
124.

40

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson
M: Koekoershof Jannique
C K011731 Pol013670007906
125.

321

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Chacco Fly
M: xxx
brak 1234567
126.

55

KALAHARI MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
K024386 616 066 55 00334 08
127.

70

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
K030275 -
128.

219

KALILA J PKSP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
129.

120

KAMELOT SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
130.

267

KARIKA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz gniada/mk:. F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
131.

145

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
132.

226

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167
133.

211

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
C K020783 999640119504
134.

90

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
C K024201 616999520164810
135.

34

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
136.

166

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
C K025007 435350055809
137.

223

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
C K011976 KWPN0301032
138.

317

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
139.

238

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
140.

229

KORAL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
C K029559 616999690193107
141.

296

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
142.

207

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
143.

169

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
144.

330

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
brak brak
145.

176

LADY KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:125 F: nn
M: nn
A1 K026449 Xxxx
146.

94

LALA NN POL 2004 klacz kara/kuc:121 F: Nn
M: Nn
Brak 999611539004
147.

16

LEGENDA HAN GER 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
148.

206

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
D K028860 Brak
149.

230

LIBERATOR MECKL POL 2013 ogier gniada/165 F: Calido
M: Libertina
K022839 DE427270301413
150.

291

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
K030274
151.

248

LIMONCHELLO KWPN POL 2016 ogier gniada/168 F: Glenfiddich vdl/Bacardi
M: Arabel/Chin chin
K030070 12446887
152.

202

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
D K028152 528017201101099
153.

151

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Tupet
M: Lady Peggy
D K028956 616013670068215
154.

51

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:128 F: NN
M: NN
A1 K026551 616999661483012
155.

203

LUCKY BALOU Koń Holsztyński POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
K020026 DE421000269809
156.

233

LUCKY BOY SP POL 2016 wałach gniada/kuc:147 F: Azarro / Acord II
M: Luba
D K030278 616 009 66 12924 16
157.

38

LUIGI HOLSZTYN POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero
M: High light 3
K027840 DE421000546313
158.

164

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:134 F: nn
M: Lilly
C K027232 616 999 53 02422 14
159.

150

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
C K026657 528009101178093
160.

188

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:124 F: Nn
M: Nn
A1 K028578 616999520119913
161.

273

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
K013931 POL009680043706
162.

78

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
163.

39

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: A
M: B
D K020711 1
164.

189

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
165.

69

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
K017675 POL007610237807
166.

217

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
D BRAK 528017201200770
167.

35

MERNIE KUC POL 2004 klacz kasztanowata/147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D K028557 528008060065306
168.

146

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
169.

159

MILO SP POL 2005 wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame / Ignam
E K022077 POL007600198305
170.

163

MILUSIA KUC POL 2006 Klacz siwa/119 F: Nn
M: Nn
A0 Brak 616 999 52 01640 06
171.

7

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
172.

340

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
173.

239

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
174.

240

N-WIKTORIA Szlachetna Pólkrew POL 2012 klacz gniada/165 F: Kerson
M: Nina
K023737 616009610070712
175.

17

NABAB SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
176.

173

NANDINA KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
D K026584 616013520102614
177.

123

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
178.

48

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
179.

15

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
D K011732 POL 013 66 07134 04
180.

220

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
181.

84

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
182.

167

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
D K029861 BRAK
183.

32

O'KEY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
184.

260

ODESSA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: LANVESTER L EX LANSVESTER L
M: OLIVIA PLUS-S
K028437 616009670038115
185.

257

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
186.

314

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
D K029991 S3-372004000010747
187.

313

OLIVER Appaloosa X Connemara GBR 2012 wałach siwa/kuc:141 F: Tiptoe Royal Blue
M: Appa
C K028023 826073001214649
188.

6

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:149 F: Poppings macho he.stb.266
M: Jasmijn elma estb.5354 ster pref
D K030257 528018020081485
189.

11

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
190.

283

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
191.

192

OSCAR KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: .
M: .
C K024966 056002P00710373
192.

286

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
193.

274

PAOLA OLD POL 2002 klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
194.

172

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
195.

235

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K022154 616013610016511
196.

171

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K025043 616013610121713
197.

152

PEGAZUS KUC POL 2013 wałach bułana/kuc:149 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela
D K024703 616999610072413
198.

351

PIEROT KUC polska 1999 Ogier siwa/131 F: Jantar
M: Petra
A1 K026509
199.

83

PIPIN KM POL 2008 wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
E K014199 POL013530225808
200.

221

PLASTYK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
E K021860 616006550152311
201.

63

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
C K018231 013530067806
202.

170

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
203.

177

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
A0 K024691 POL 013540129406
204.

19

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
A1 K030115 616013610106611
205.

293

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 Klacz kara/132 F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
C K024722
206.

23

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
207.

287

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 Brak 2764333316568113
208.

153

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
209.

149

RAMZES KOŃ MAŁY POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
A1 K030369 6169995921000613
210.

196

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen / Bourneside Eastman
C K027046 143418
211.

201

RICARDA KUC POL 2002 klacz inna/120 F: Riekardo
M: Musi
A0 brak 427 270090002
212.

168

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
213.

193

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
214.

225

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
215.

12

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
216.

155

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
D K025216 52800300029066
217.

276

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556 DE418181125211
218.

280

SENATOR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
219.

350

Serpentyna XX polska 2013 Klacz kasztanowata F: incamera
M: Szeroka polana
K029119
220.

4

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
221.

195

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant
M: Sonia
C K029882 616013610148711
222.

180

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
C K023357 013 61 01054 08
223.

41

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
K025185 009670149304
224.

88

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE431318307314
225.

86

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:141 F: -
M: -
C - -
226.

67

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
K023754
227.

242

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/141 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
C Brak
228.

158

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
229.

47

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
A1 K019259
230.

218

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
231.

191

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
D K023949 013640081708
232.

200

TASIEMKA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top po Durello
M: Torina po Nando
D K030364 POL 013 64 00767 06
233.

174

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
D K022375 DE441410714004 105LZ26
234.

243

TITANIA FOR EVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/143 F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
D Brak
235.

130

TOPAZ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: EFEKT
M: TAMARIA
K010029 POL 006 58 02339 05
236.

262

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
A1 K025107 POL013530189108
237.

21

TOUAREG KUC POL 2004 ogier gniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
238.

237

TURCZYNKA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:131 F: DON MATEO
M: TERCJA
A1 BRAK 616013530208516
239.

190

V-STAR D'LVE Z Z POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab de Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
240.

205

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
241.

160

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
A1 K025821 ULEN82604602068
242.

307

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/kuc:131 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K027167 528003000033188
243.

18

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
244.

187

WIKI KUC POL 2015 klacz izabelowata/kuc:124 F: Walnut Samson
M: Iza
A1 Brak 616013610052415
245.

268

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: VIP
M: Willoway Miss Minx
C K010983 POL013670112006
246.

106

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663
247.

259

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
248.

222

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada F: NN
M: NN
D BRAK DE498560074815
249.

3

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
250.

249

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
D K014996 POL013640061207
251.

59

ZABAWA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo
M: Z Farina
K026918 616007610186215
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
50
SUM:
50.00
Białas Michalina Klub Jeździecki Arpav
200
SUM:
200.00
Chełchowska Helena Sopocki KJ
120
SUM:
120.00
Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
100
SUM:
100.00
Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
40
230
120
SUM:
390.00
Dubieniecka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
100
SUM:
100.00
Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
150
SUM:
150.00
Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Gilla Zuzanna SKJ Sopot
50
SUM:
50.00
Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
100
SUM:
100.00
Hałabaty Wiktoria brak
50
SUM:
50.00
Jeruć Karolina JKS Karolina
50
SUM:
50.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
40
SUM:
40.00
Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
100
SUM:
100.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
200
20
60
SUM:
280.00
Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
60
80
200
SUM:
340.00
Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
60
1`50
SUM:
60.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Matyjasik Patrycja St. KJ Legia Kozielska Warszawa
200
SUM:
200.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
50
SUM:
50.00
Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
150
SUM:
150.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
180
280
100
150
150
SUM:
860.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
300
220
SUM:
770.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
200
SUM:
200.00
Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
70
SUM:
70.00
Pawluczuk Marek JKS Equita Świętochów
120
150
250
80
SUM:
600.00
Pawłowska Irena BPK - MAZ
100
SUM:
100.00
Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
120
80
100
SUM:
300.00
Podhajna Ewa Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
60
120
SUM:
180.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
50
40
SUM:
90.00
Rąbca Agnieszka JKS Niestępowo
40
SUM:
40.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
20
60
SUM:
80.00
Rochowczyk Olga SKJ
150
SUM:
150.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
150
SUM:
150.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
40
SUM:
40.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
200
SUM:
200.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
100
170
SUM:
270.00
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
200
200
SUM:
400.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
60
100
80
SUM:
240.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
40
SUM:
40.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
200
100
SUM:
300.00
Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Wojtal Julianna Sopocki KJ
200
180
SUM:
380.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
200
SUM:
200.00
Yavenka Stanislau BLR
100
SUM:
100.00
Zadka Zuzanna Bpk
80
SUM:
80.00
Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
150
SUM:
150.00
Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
40
20
SUM:
60.00
Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (31)
2020-12-11
3
2020-12-11
1
2020-12-12
7
2020-12-12
4
2020-12-13
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (159)
2020-12-11
13
2020-12-11
2020-12-12
15
2020-12-12
16
2020-12-13
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power Nowy Janków
OLIVER (313)
2020-12-11
14
2020-12-11
6
2020-12-12
13
2020-12-13
3
2020-12-12
9
2020-12-11
7
2020-12-11
6
2020-12-12
1
2020-12-12
4
2020-12-13
5
50
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (152)
2020-12-11
3
2020-12-11
5
2020-12-12
3
2020-12-12
2020-12-13
3
Aszyk Wiktoria
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2020-12-11
26
2020-12-11
2020-12-12
9
2020-12-12
2020-12-13
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (225)
2020-12-11
22
2020-12-11
2
2020-12-12
1
2020-12-12
2020-12-13
5
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (83)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
41
2020-12-12
24
2020-12-13
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2020-12-11
11
2020-12-12
8
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (288)
2020-12-12
32
2020-12-12
2020-12-13
Białas Michalina
Klub Jeździecki Arpav
BURSZTYN (253)
2020-12-11
23
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
38
2020-12-13
1
200
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (214)
2020-12-12
1
CARDHU (215)
2020-12-11
1
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
CORTEZ (295)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
6
2020-12-12
12
2020-12-13
9
Biliniewicz Hanna
KJ. POLONEZ Damnica
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-12-12
3
2020-12-13
2020-12-12
4
Borkowska Zuzanna
UKJ Petrico Pony Karlino
GRACJA (93)
2020-12-12
25
2020-12-12
18
2020-12-13
6
Borowska Jagoda
JKS Melloni Horses
LIBERATOR (230)
2020-12-11
2020-12-11
33
2020-12-11
6
2020-12-12
20
2020-12-13
4
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-11
7
2020-12-11
25
2020-12-12
9
2020-12-12
8
2020-12-13
2
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
FENIKS (208)
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
12
2020-12-12
14
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (33)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
2
2020-12-12
3
2020-12-13
14
Burzyńska Anastazja
KJ Wiktorowo
KORAL (229)
2020-12-11
1
2020-12-11
15
2020-12-12
30
2020-12-12
2020-12-13
2020-12-13
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
2020-12-11
9
2020-12-11
17
2020-12-13
2020-12-11
2
120
2020-12-11
6
2020-12-13
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (149)
2020-12-11
18
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
24
2020-12-13
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
2020-12-11
21
2020-12-11
25
2020-12-12
2
100
2020-12-12
10
2020-12-13
13
Cichla Pola
SKJ
DOX (272)
2020-12-11
1
2020-12-11
28
2020-12-12
30
2020-12-13
7
2020-12-12
14
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-12
3
2020-12-12
3
2020-12-13
5
2020-12-11
1
2020-12-11
1
RAMIRO (153)
2020-12-13
1
2020-12-11
1
2020-12-12
10
SZOGUN (158)
2020-12-11
1
2020-12-12
1
2020-12-13
21
Czech Natalia
Sopocki KJ
LEGENDA (16)
2020-12-11
4
2020-12-11
1
2020-12-12
23
2020-12-12
1
2020-12-13
13
Czub Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2020-12-11
42
2020-12-11
9
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-12
13
2020-12-13
15
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2020-12-11
26
2020-12-11
12
2020-12-12
2020-12-12
9
2020-12-13
20
2020-12-11
22
2020-12-11
17
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
13
BUSZKA (194)
2020-12-11
2020-12-11
30
2020-12-12
2020-12-12
6
2020-12-13
22
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
ORINOKO (11)
2020-12-11
16
2020-12-11
12
2020-12-12
2
2020-12-13
13
2020-12-12
1
2020-12-11
25
2020-12-11
8
2020-12-12
1
2020-12-12
18
2020-12-13
11
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (216)
2020-12-11
3
2020-12-12
17
2020-12-13
20
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (164)
2020-12-11
10
2020-12-11
1
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
9
Drewek Klaudia
Sopocki Klub Jeździecki
TOPAZ (130)
2020-12-11
2020-12-11
30
2020-12-12
26
2020-12-12
2020-12-13
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (273)
2020-12-11
21
2020-12-11
10
2020-12-12
3
100
2020-12-12
10
2020-12-13
Drozdowska Maja
UKJ Petrico Pony Karlino
LADY (176)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
5
2020-12-12
10
2020-12-13
7
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
IWAN (310)
2020-12-11
7
40
2020-12-11
8
2020-12-13
2
230
2020-12-12
26
2020-12-12
3
120
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (47)
2020-12-11
28
2020-12-11
1
2020-12-12
25
2020-12-12
19
2020-12-13
10
Dubieniecka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
KAMELOT (120)
2020-12-11
12
2020-12-11
1
2020-12-12
15
2020-12-13
5
50
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-12-11
6
2020-12-12
1
2020-12-12
13
2020-12-13
5
Dura Oliwia
Brak
2020-12-11
33
Eliks Agnieszka
Klub Jeżdziecki Arpav
ECHMEA (312)
2020-12-11
17
2020-12-11
2020-12-12
29
2020-12-12
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (346)
2020-12-11
2020-12-11
9
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
BRANDY (352)
2020-12-13
1
300
2020-12-13
9
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
BISALAMEA (264)
2020-12-11
11
2020-12-11
24
2020-12-12
14
2020-12-12
16
2020-12-13
7
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (244)
2020-12-11
1
2020-12-11
24
2020-12-12
19
2020-12-12
25
2020-12-13
4
2020-12-11
21
2020-12-12
19
2020-12-13
15
2020-12-11
2020-12-11
24
2020-12-12
1
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (67)
2020-12-11
20
2020-12-11
23
2020-12-12
2020-12-12
17
2020-12-13
11
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
BISQUIT R (212)
2020-12-13
4
100
2020-12-11
43
2020-12-11
8
2020-12-12
30
2020-12-12
1
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (106)
2020-12-11
43
2020-12-11
43
2020-12-12
1
2020-12-12
35
2020-12-13
16
Frydrych Emilia
KJ Wiktorowo
LUCKY BOY (233)
2020-12-11
28
2020-12-11
23
2020-12-11
2020-12-12
25
2020-12-12
2020-12-13
7
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-12-11
2020-12-11
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2020-12-11
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
NANDINA (173)
2020-12-11
3
2020-12-11
8
2020-12-12
2020-12-12
3
2020-12-13
TIFFANY (174)
2020-12-11
8
2020-12-11
7
2020-12-12
2020-12-12
5
2020-12-13
3
150
2020-12-12
1
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
BINGO 192 (319)
2020-12-11
15
2020-12-11
2020-12-12
11
2020-12-13
17
2020-12-12
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
Gendera Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-11
16
2020-12-11
15
2020-12-12
1
2020-12-13
9
2020-12-12
12
2020-12-12
2020-12-12
3
50
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-12-11
4
2020-12-11
21
2020-12-12
16
2020-12-12
2
2020-12-13
6
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BOLONIA (95)
2020-12-11
14
2020-12-11
22
2020-12-12
15
2020-12-12
21
Gilla Zuzanna
SKJ Sopot
FOCUS (61)
2020-12-11
10
2020-12-11
2020-12-12
5
2020-12-12
2020-12-13
HOKY J (62)
2020-12-11
2020-12-11
7
2020-12-12
31
2020-12-13
5
50
2020-12-12
Głuszek Martyna
KJ . POLONEZ Damnica
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
Gola Helena
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
MERNIE (35)
2020-12-11
5
2020-12-11
10
2020-12-13
9
2020-12-12
2020-12-12
21
Górajska Klara
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-12-11
12
2020-12-11
2020-12-12
35
2020-12-12
2020-12-13
1
100
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
FLORA PK (209)
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
3
2020-12-12
1
2020-12-13
1
JAŚMIN (348)
2020-12-11
11
2020-12-12
23
2020-12-13
Grydziuszko Jagoda
BPK
WIRGINIA (222)
2020-12-11
23
2020-12-11
1
2020-12-12
26
2020-12-12
25
2020-12-13
16
Gurazda-Rowińska Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (32)
2020-12-11
12
2020-12-11
13
2020-12-12
29
2020-12-12
2020-12-13
Hałabaty Wiktoria
brak
2020-12-11
2020-12-11
13
2020-12-12
2020-12-12
7
2020-12-13
2
50
Jagniewska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
DRACENA (311)
2020-12-11
24
2020-12-11
2020-12-11
15
2020-12-12
17
2020-12-12
24
Januszkiewicz Kaja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
Jasińska Lilla
KJ POLONEZ DAMNICA
DONHUAN (56)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
Jeruć Karolina
JKS Karolina
2020-12-12
8
2020-12-12
2020-12-13
4
50
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (302)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
11
2020-12-12
12
2020-12-13
10
Joppek Pola Tonina
Sopocki KJ
2020-12-11
25
2020-12-11
25
2020-12-12
1
2020-12-12
26
2020-12-13
14
Kaczmarek Blanka
KJ Cavallino
OSCAR (192)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
Kalak Laura
JUKS Mieczewo
FILEMON (92)
2020-12-11
2020-12-12
29
2020-12-13
11
2020-12-12
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
LIBERTY K (291)
2020-12-11
25
2020-12-11
21
2020-12-12
17
2020-12-13
17
2020-12-12
25
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (276)
2020-12-11
31
2020-12-12
20
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
26
2020-12-12
26
2020-12-13
8
2020-12-12
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
BALTICA (185)
2020-12-11
22
2020-12-11
1
2020-12-12
19
2020-12-12
2020-12-13
2
OSCAR (192)
2020-12-12
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-11
25
2020-12-11
6
2020-12-12
22
2020-12-12
10
2020-12-13
6
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-12-11
16
2020-12-11
37
2020-12-12
37
2020-12-12
1
2020-12-13
2
Karolak Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (183)
2020-12-11
2020-12-11
1
2020-12-12
7
2020-12-12
19
2020-12-13
21
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2020-12-11
5
40
2020-12-12
19
2020-12-13
6
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
26
2020-12-12
36
2020-12-13
19
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-12-11
1
2020-12-11
6
2020-12-12
12
2020-12-12
6
2020-12-13
2
CORBINIAN (275)
2020-12-11
9
2020-12-11
1
2020-12-12
12
2020-12-12
5
2020-12-13
4
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2020-12-11
2
2020-12-12
25
2020-12-12
14
2020-12-13
5
2020-12-11
11
Klepuszewska Nela
Sopocki Klub Jeździecki
2020-12-11
20
2020-12-12
2020-12-12
20
2020-12-13
3
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (170)
2020-12-11
9
2020-12-11
2
2020-12-12
2020-12-12
6
2020-12-12
5
2020-12-13
6
Koczara Maria
BPK (MAZ)
2020-12-11
1
2020-12-11
28
2020-12-12
2020-12-13
18
2020-12-12
35
2020-12-12
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
CASERES (254)
2020-12-11
1
100
2020-12-11
2020-12-12
18
2020-12-12
2020-12-13
7
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (166)
2020-12-12
2020-12-12
14
2020-12-13
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
NABAB (17)
2020-12-11
3
2020-12-12
3
2020-12-12
2
2020-12-13
2
200
2020-12-11
13
2020-12-11
2020-12-12
7
20
2020-12-12
6
60
2020-12-13
5
2020-12-11
Kraśko Aeksander
Ludowy klu jeździecki w gałkowie
PIEROT (351)
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
1
2020-12-12
9
2020-12-13
15
Kucharska Marta
Klub Jeździecki Arpav
2020-12-11
25
2020-12-11
6
60
2020-12-12
3
80
2020-12-12
9
2020-12-13
2
200
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-11
2020-12-12
36
2020-12-13
5
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
Kulczycka Joanna
SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
3
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
BESSEL (156)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
7
2020-12-13
19
2020-12-12
12
ALF (157)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
4
2020-12-12
1
2020-12-13
1
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2020-12-11
1
2020-12-11
17
2020-12-12
32
2020-12-13
19
2020-12-12
21
Kurzeja Zuzanna
Bpk
CALIMENA (292)
2020-12-11
46
2020-12-11
4
2020-12-12
32
2020-12-12
39
2020-12-13
13
Kwiatkowska Julia
BPK(MAZ)
2020-12-11
1
2020-12-11
10
2020-12-12
2020-12-13
18
2020-12-12
30
2020-12-12
14
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
ANDROMEDA (266)
2020-12-11
5
60
2020-12-11
11
2020-12-12
1
1`50
2020-12-12
9
2020-12-13
5
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
ZABAWA (59)
2020-12-11
6
2020-12-11
4
2020-12-12
8
2020-12-12
18
2020-12-13
3
150
COLETTO (270)
2020-12-11
8
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
37
2020-12-12
1
2020-12-12
2020-12-13
14
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2020-12-11
13
2020-12-11
1
2020-12-12
16
2020-12-12
10
2020-12-13
3
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2020-12-11
32
2020-12-11
4
2020-12-12
1
2020-12-12
35
2020-12-13
15
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2020-12-11
2020-12-11
27
2020-12-12
23
2020-12-12
8
2020-12-13
17
2020-12-11
8
2020-12-11
19
2020-12-13
15
2020-12-12
7
Łoś Maja
Bpk
ODYSEUSZ (257)
2020-12-11
18
2020-12-11
2020-12-12
36
2020-12-12
Łożewska Laura
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KAWIOR (226)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
8
2020-12-12
14
2020-12-13
6
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2020-12-11
14
2020-12-11
15
2020-12-12
16
2020-12-13
13
2020-12-12
22
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (107)
2020-12-11
4
2020-12-11
8
2020-12-12
1
2020-12-12
19
2020-12-13
18
Matyjasik Patrycja
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KALILA J (219)
2020-12-11
4
2020-12-11
12
2020-12-12
2
2020-12-12
8
2020-12-13
1
200
Melich Oliwia
SKJ Beckersport
2020-12-11
1
2020-12-11
8
2020-12-12
9
2020-12-12
22
2020-12-13
4
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (184)
2020-12-11
2020-12-11
17
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
17
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (84)
2020-12-11
13
2020-12-12
11
2020-12-13
5
50
2020-12-11
22
2020-12-12
12
2020-12-13
12
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
DYLANO M (279)
2020-12-11
16
2020-12-12
3
2020-12-13
3
150
SENATOR (280)
2020-12-11
22
2020-12-11
2020-12-12
9
2020-12-13
2020-12-12
7
ASSADUR (281)
2020-12-11
16
2020-12-11
15
2020-12-12
3
2020-12-13
10
Milewska Julia
JKS Barłomino
2020-12-12
6
2020-12-12
2
2020-12-13
Miś Karolina
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
ACAPULCO (265)
2020-12-12
24
2020-12-12
27
2020-12-13
8
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2020-12-11
4
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
1
200
2020-12-11
3
Mrotek Zofia
OKJ OXER
WIKI (187)
2020-12-11
2020-12-11
14
2020-12-11
18
2020-12-12
2020-12-12
12
2020-12-12
2020-12-13
MAGIA (188)
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
22
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2020-12-11
19
2020-12-11
2020-12-12
19
2020-12-12
2020-12-13
8
Murawska Maria
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (210)
2020-12-13
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (189)
2020-12-11
8
2020-12-11
2020-12-12
14
2020-12-12
2020-12-13
6
Nowak Liwia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-11
28
2020-12-11
1
2020-12-12
2020-12-12
9
2020-12-13
3
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
10
Olbryś Małgorzata
KJ Wiktorowo
FESTINA (137)
2020-12-11
39
2020-12-11
33
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
8
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
JASON VDL (282)
2020-12-11
2
180
2020-12-13
1
280
2020-12-11
8
2020-12-11
4
100
2020-12-13
3
150
IRONMAN (284)
2020-12-11
3
150
2020-12-11
9
2020-12-13
4
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-12-11
1
250
2020-12-11
1
300
2020-12-12
1
220
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
BUTTERFLY (301)
2020-12-11
2020-12-11
4
20
2020-12-12
6
2020-12-12
2020-12-13
10
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (206)
2020-12-11
6
2020-12-11
11
2020-12-12
7
2020-12-12
8
2020-12-13
10
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
POLAR (63)
2020-12-11
18
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
1
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (224)
2020-12-11
15
2020-12-11
1
2020-12-12
19
2020-12-13
2
200
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
IWETTA (68)
2020-12-11
2
70
2020-12-11
2020-12-12
23
2020-12-12
2020-12-13
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-12-11
28
2020-12-11
2020-12-12
33
2020-12-12
2020-12-13
11
Pawluczuk Marek
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (139)
2020-12-11
1
120
2020-12-11
1
150
2020-12-13
1
250
ARAMIS KP (140)
2020-12-12
16
2020-12-12
4
80
Pawłowska Irena
BPK - MAZ
MESKALINA (146)
2020-12-11
12
2020-12-11
13
2020-12-12
6
2020-12-13
4
100
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2020-12-11
13
2020-12-12
2020-12-12
5
2020-12-13
1
2020-12-11
4
JOWISZ (40)
2020-12-11
9
2020-12-11
1
2020-12-12
2020-12-12
1
2020-12-13
5
Peszek Julia
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2020-12-11
20
2020-12-12
9
2020-12-12
30
2020-12-13
14
LUNA (150)
2020-12-11
2020-12-11
9
2020-12-12
2
2020-12-12
8
2020-12-13
10
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (168)
2020-12-11
15
2020-12-11
11
2020-12-12
4
2020-12-13
2020-12-12
Piórkowska Maria
bpk
FUKS (100)
2020-12-11
2020-12-11
8
2020-12-12
2020-12-13
12
2020-12-12
KUBA (207)
2020-12-11
25
2020-12-11
22
2020-12-12
1
2020-12-12
11
2020-12-13
16
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (88)
2020-12-11
10
2020-12-11
17
2020-12-12
27
2020-12-12
20
2020-12-13
6
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
DAMAI (138)
2020-12-12
1
120
2020-12-12
CYJANID (318)
2020-12-11
3
80
2020-12-11
2020-12-13
3
100
Podhajna Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
DEMPO L (349)
2020-12-11
29
2020-12-11
20
2020-12-12
4
60
2020-12-12
2
120
2020-12-13
12
Przybyła Agata
Kj Podkowa Gruszczyn
2020-12-11
1
2020-12-12
6
2020-12-12
14
2020-12-13
23
2020-12-11
1
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-11
28
2020-12-11
10
2020-12-12
5
2020-12-13
7
2020-12-12
5
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
NIKOZJA (220)
2020-12-11
2020-12-11
14
2020-12-12
1
2020-12-12
23
2020-12-13
10
2020-12-11
3
50
2020-12-11
2020-12-11
16
2020-12-12
5
40
2020-12-12
23
2020-12-13
7
Rąbca Agnieszka
JKS Niestępowo
CA IRAH (337)
2020-12-11
18
2020-12-11
5
2020-12-12
8
40
2020-12-12
7
2020-12-13
9
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2020-12-11
13
2020-12-12
28
2020-12-11
8
20
2020-12-12
21
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ODESSA (260)
2020-12-12
10
2020-12-12
2020-12-13
14
2020-12-11
2020-12-11
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
GO JACK (261)
2020-12-12
8
20
2020-12-12
5
60
2020-12-13
8
Reaud Oliwia
BPK(MAZ)
LUIGI (38)
2020-12-11
16
2020-12-11
16
2020-12-12
1
2020-12-12
23
2020-12-13
19
Reglińska Lena
JKS Niestępowo
LALA (94)
2020-12-12
4
2020-12-12
1
2020-12-13
Reimann Zosia
Petrico Pony Karlino
RICARDA (201)
2020-12-11
1
2020-12-11
2
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
1
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (180)
2020-12-11
13
2020-12-11
29
2020-12-12
6
2020-12-12
2
2020-12-13
7
Rochowczyk Olga
SKJ
GRAFFA (162)
2020-12-11
3
2020-12-11
1
2020-12-12
23
2020-12-12
23
2020-12-13
2
150
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
KYANA HDH (330)
2020-12-11
6
2020-12-11
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (238)
2020-12-11
4
2020-12-11
1
2020-12-13
3
150
2020-12-12
1
2020-12-12
1
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
JAŚMIN (213)
2020-12-11
25
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-12
6
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2020-12-11
11
2020-12-11
2020-12-12
22
2020-12-13
2020-12-12
6
40
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (175)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
1
2020-12-12
6
2020-12-13
11
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-12-11
22
2020-12-11
2020-12-12
37
2020-12-12
2020-12-13
6
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
TURCZYNKA (237)
2020-12-11
14
2020-12-11
10
2020-12-12
4
2020-12-12
7
2020-12-13
5
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (258)
2020-12-11
14
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
4
2020-12-13
4
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (205)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
4
2020-12-12
10
2020-12-13
1
200
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2020-12-11
1
2020-12-11
2020-12-11
28
2020-12-12
30
2020-12-12
14
2020-12-12
2020-12-13
4
Sawicka Lena
BPK (MAZ)
LONGLIFE (202)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
Sierakowska Kalina
SKJ Pony Power Nowy Janków
BIANKO (148)
2020-12-11
1
2020-12-11
1
2020-12-12
34
2020-12-12
38
2020-12-13
16
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
KARIKA (267)
2020-12-11
25
2020-12-11
16
2020-12-12
32
2020-12-12
15
2020-12-13
8
WIKING PP (268)
2020-12-11
19
2020-12-12
2
2020-12-13
2
2020-12-11
2
2020-12-12
14
2020-12-13
4
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2020-12-11
28
2020-12-11
1
2020-12-12
19
2020-12-12
6
2020-12-13
4
WENDY (307)
2020-12-11
28
2020-12-12
14
2020-12-13
6
2020-12-11
1
2020-12-12
12
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
TASIEMKA (200)
2020-12-11
14
2020-12-11
7
2020-12-13
8
2020-12-12
8
2020-12-12
9
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2020-12-11
3
100
2020-12-11
9
2020-12-12
12
2020-12-12
5
2020-12-13
3
170
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-12-11
4
2020-12-12
5
2020-12-13
2
200
2020-12-11
15
2020-12-11
2
2020-12-11
5
2020-12-12
1
2020-12-13
2
200
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (167)
2020-12-11
1
2020-12-11
19
2020-12-12
30
2020-12-12
19
2020-12-13
12
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-12-11
2020-12-11
6
2020-12-12
14
2020-12-12
23
2020-12-13
3
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
GEJSZA (129)
2020-12-11
12
2020-12-11
2020-12-12
27
2020-12-12
2020-12-13
16
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
CORMINTTA (178)
2020-12-11
1
2020-12-11
8
2020-12-12
1
2020-12-12
5
2020-12-13
12
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2020-12-11
4
60
2020-12-12
22
2020-12-13
4
100
2020-12-11
4
80
2020-12-12
20
Szor Anna
BPK (maz)
PLASTYK (221)
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-12
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (165)
2020-12-11
3
2020-12-11
23
2020-12-12
9
2020-12-12
8
2020-12-13
2
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (197)
2020-12-11
18
2020-12-11
5
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
6
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
ASESOR (251)
2020-12-11
6
40
2020-12-12
28
2020-12-11
16
2020-12-12
15
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (37)
2020-12-11
2
2020-12-11
2
2020-12-12
3
2020-12-13
1
200
2020-12-11
9
2020-12-11
4
2020-12-12
16
2020-12-12
2
2020-12-13