Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe WKKW
Kwieki, 17-18.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:15:24
2020-10-16 09:15:24
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:14:30
2020-10-16 09:14:30
Marcel Ważyński BANDEROLA P
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:23:55
2020-10-14 16:49:25
Emelie Bürenheide CHANEL K
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:23:51
2020-10-14 13:55:39
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 18:01:41
2020-10-13 20:59:17
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:35:48
2020-10-11 22:57:04
Katarzyna Kokowska GOLDI
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 17:37:37
2020-10-09 16:42:11
Anna Krukowska HARRISTOWN
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:24:24
2020-10-08 14:59:45
Zbigniew Witczak FLAMA
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:23:53
2020-10-08 13:20:30
Agata Kurek AMBROZIO J
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:22:51
2020-10-07 08:30:10
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:22:09
2020-10-07 08:29:54
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:21:41
2020-10-06 21:47:31
Stanislau Yavenka BON TON
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:20:32
2020-10-05 22:33:25
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:36:00
2020-10-05 19:51:56
Katarzyna Kokowska AVATAR
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:36:14
2020-10-05 19:51:38
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:34:18
2020-10-05 16:34:18
Stefanie Peter DALIYAH
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:28:52
2020-10-05 15:17:06
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:27:42
2020-10-04 18:36:17
Marianne Bürenheide QUINTUS
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:26:48
2020-10-04 12:41:05
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:26:23
2020-10-04 11:50:42
Ewa Schweitzer Wojcieszek WATERLOO
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 16:26:04
2020-10-04 10:02:24
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:46:25
2020-10-03 20:46:25
Dr. Gero Kärst OSTPREUEßNS BUSCHRÄUBER
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:43:56
2020-10-03 20:43:56
Dr. Gero Kärst CARIMAAT
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:42:34
2020-10-03 20:42:34
Annette Christ AMMERHÖFS JOSIE
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:39:23
2020-10-03 20:39:23
Annette Christ JASIONE
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:36:13
2020-10-03 20:36:13
Christiane Schröder GERONIMO
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:34:18
2020-10-03 20:34:18
Ute Forler MISS FISHER
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:09:32
2020-10-02 10:14:45
Julia Osowiecka GUIDO
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:57:35
2020-10-01 19:39:44
Hanna Bzowska ESTERA
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:53:47
2020-10-01 10:33:26
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:53:27
2020-10-01 10:32:51
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:52:06
2020-09-30 18:31:30
Lara Malzkorn C'EST LA VIE 188
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:51:42
2020-09-30 18:16:32
Bürenheide Helene DORIAN GRAY
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:51:03
2020-09-30 11:48:19
Zofia Mądra IRON
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:47:35
2020-09-29 09:54:49
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:47:21
2020-09-28 19:41:51
Weronika Wiśniewska LUCKY STAR
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:44:51
2020-09-28 14:04:23
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:43:13
2020-09-27 23:40:31
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:41:48
2020-09-27 18:16:37
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:41:17
2020-09-27 18:16:04
Zofia Pogodzińska Mj'99 EKOLOG
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:40:53
2020-09-27 18:15:43
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:39:38
2020-09-27 18:15:27
Hanna Pogodzińska Mj'01 RAJTAR
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:39:01
2020-09-27 18:15:02
Hanna Pogodzińska Mj'01 NAOMI
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:38:13
2020-09-27 18:14:37
Julianna Jaszczuk M’06 DAHAR
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:37:22
2020-09-27 18:14:13
Karolina Boguszewska DEBATA II
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:36:41
2020-09-27 11:24:33
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:35:49
2020-09-27 08:55:39
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:33:11
2020-09-26 09:28:04
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:12:22
2020-09-22 13:16:17
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 2/100/CNC 100 Wyniki po ujeżdżeniu
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:11:05
2020-09-22 06:27:11
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:10:02
2020-09-20 09:47:35
Irina Titova AL NAOUWEE
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:32:15
2020-09-20 00:27:47
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 4/2*/CNC 2* Wyniki po ujeżdżeniu
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 18:02:50
2020-09-19 16:14:37
Wanessa Kasprzak PŁATEK
  • 1x 1/90/CNC 90 Wyniki po ujeżdżeniu
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:06:25
2020-09-17 20:38:56
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 3/1*/CNC 1* Wyniki po ujeżdżeniu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Boguszewska Karolina UKS Akademia Jeździectwa
2004 (J.)
O048622
2. Bürenheide Emelie RV Güstrow
2005 (JM.)
none
3. Bürenheide Marianne RV Güstrow
S
none
4. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
5. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
6. Christ Annette GER
S
brak
7. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
8. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
9. Forler Ute GER
2002 (J.)
brak
10. Helene Bürenheide RV Güstrow e.V.
2009 (Mł.)
1656510
11. Jaroszkiewicz Jm'06 Diana SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O047175
12. Jasnos Klaudia bpk
S
O026160
13. Jaszczuk M’06 Julianna UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O048621
14. Kärst Dr. Gero GER
S
brak
15. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
16. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
17. Kokowska Katarzyna KJ Koko
S
O001603
18. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (J.)
O040284
19. Kurek Agata SCSJ Coval Pogórze
1999 (MJ.)
O023953
20. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O045784
21. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
22. Malzkorn Lara RV Zehlendorf Recknitztal
2004 (J.)
1680740
23. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
24. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
25. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
26. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
27. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
28. Peter Stefanie GER
2000 (MJ.)
BRAK
29. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
30. Pogodzińska Mj'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
31. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
32. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (J.)
O037296
33. Popiel M'06 Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
34. Schröder Christiane Bez przynależności klubowej
S
brak
35. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
36. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
37. Szostak Iga KL Polonez
2003 (J.)
O029098
38. Titova Irina ROSJA
S
O044985
10069183
39. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
40. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
41. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O051812
42. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
43. Yavenka Stanislau JKS SKIBNO
2000 (MJ.)
Brak
44. Zaręba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
Brak USA07022724
2.

64

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Ogier kara F: CZARCZAF
M: AMBROZJA
K012711
3.

49

AMMERHÖFS JOSIE NN POL 2002 klacz inna/kuc: F: oj
M: ma
brak
4.

59

AVATAR SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
K029467 Pol
5.

70

BANDEROLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
brak 616009670016115
6.

61

BON TON WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Bona Fide
K029436 616007610106213
7.

72

BUSCHRÄUBER WERNER HAN GER 2014 ogier siwa/170 F: Balou du Rouet
M: G-Ligne/Garant
brak
8.

41

C'EST LA VIE 188 MECKLENBURGER GER 2011 mare white/170 F: Count Up
M: Kröhnung
DE 427270254511 DE 427270254511
9.

21

CA IRAH WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
K017364
10.

50

CARIMAAT WESTF GER 2010 Klacz gniada F: oj
M: ma
brak
11.

69

CHANEL K MECKLENBURGER GER 2010 mare white/164 F: Celistial
M: Dorena
DE 427270356910 DE 427270356910
12.

32

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
13.

22

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
14.

63

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
15.

29

DAHAR MLP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Halogen
M: Daria
K013660 616006550021205
16.

56

DAKOTA II SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Hetman
M: Dubeltówka
K025347 616009540143809
17.

57

DALIYAH RA GER ro ogier inna F: oj
M: ma
brak
18.

28

DEBATA II WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz ciemnogniada/166 F: Campari M
M: Demeter
K016115 007 54 00099 08
19.

40

DORIAN GRAY Deutscher Reitpony GER 2007 gelding grey/kuc:148 F: Der Harlekin
M: Apslau xx
DE 43535020087 DE 43535020087
20.

43

DULANA HANOWERSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Hot Shot xx
M: Hauptstuthbuch Delight
K017307 DE431316692111
21.

33

EKOLOG XO POL 2007 Ogier ciemnogniada/173 F: Domu ba
M: Ekspansja JP
K011951 11683
22.

44

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Estoria
K023509 Nn
23.

54

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
K026847 Xxxx
24.

65

FLAMA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/BRAK F: Huzar
M: Flawia
K026166 616006590054114
25.

47

GERONIMO NN GER 2010 Wałach gniada F: oj
M: ma
brak
26.

71

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
K021748 006590153808
27.

67

GOLDI SP POL 2015 ogier kara/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
28.

35

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
29.

27

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
30.

45

GUIDO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
K025654 -
31.

38

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
32.

66

HARRISTOWN Pełna Krew Angielska GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
K023872
33.

60

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:139 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
34.

39

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
35.

48

JASIONE NN POL 2005 klacz inna/kuc: F: oj
M: ma
brak
36.

42

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
K010996 11386
37.

37

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
K018654 616009530005710
38.

52

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
39.

46

MISS FISHER RA GER 2000 wałach inna/wz F: oj
M: ma
brak nr
40.

30

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
41.

62

NAVARRA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Colox Cup
M: Nevada / Quamiro
K022400 DE455870168007
42.

26

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack westf.
M: Nisteria S sp/Grand de la Cour han.
K025580 616009520042114
43.

5

OLEANDER HOL RUS 2009 wałach ciemnogniada/177 F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
K023173 FEI104MM72 104MM72
44.

51

OSTPREUEßNS BUSCHRÄUBER TRAKEHNER DEU 2006 Wałach gniada F: Harlem Go
M: Orvita Heraldik
brak
45.

3

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
46.

55

QUINTUS DSP GER 2011 Gelding grey/166 F: Quintus Gold
M: Ginger
DE 456-5702979-11 DE 456-5702979-11
47.

36

RABATA WLKP POL 2014 klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass hol.
M: Robertina wlkp/Quamiro hol.
K027362 -
48.

31

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
49.

58

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
50.

4

TRIK Czeska Gorącokrw. POL 2012 wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
K028700 203009224928112 106BT71
51.

53

WATERLOO Szlachetna Półkrew POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: COROFINO A
M: WISŁA
K019447 616009640043711
52.

68

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
53.

24

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
54.

25

WOULD LOVE Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin
M: Wendy
K022445 616009520095412
55.

34

ZAPOLATA GR. D KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K025929 826608200170234
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Boguszewska Karolina
UKS Akademia Jeździectwa
2020-10-17
18
2020-10-17
11
2020-10-18
12
Bürenheide Emelie
RV Güstrow
2020-10-17
10
2020-10-17
9
2020-10-18
3
Bürenheide Marianne
RV Güstrow
QUINTUS (55)
2020-10-17
6
2020-10-17
3
2020-10-18
9
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (62)
2020-10-17
16
2020-10-17
10
2020-10-18
10
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (44)
2020-10-17
11
2020-10-17
13
2020-10-18
8
Christ Annette
GER
JASIONE (48)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
1
2020-10-18
2020-10-17
2
2020-10-17
3
2020-10-18
3
2020-10-18
2020-10-17
11
2020-10-17
14
2020-10-18
9
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
TRIK (4)
2020-10-17
2
2020-10-17
1
2020-10-18
3
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2020-10-17
8
2020-10-17
6
2020-10-18
10
Forler Ute
GER
2020-10-17
10
2020-10-17
5
2020-10-18
4
Helene Bürenheide
RV Güstrow e.V.
2020-10-17
14
2020-10-17
6
2020-10-18
15
2020-10-18
2
Jaroszkiewicz Jm'06 Diana
SSKJ Grobice
2020-10-17
7
2020-10-17
8
2020-10-18
5
2020-10-18
1
Jasnos Klaudia
bpk
2020-10-17
15
2020-10-17
12
2020-10-18
5
Jaszczuk M’06 Julianna
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
DAHAR (29)
2020-10-17
5
2020-10-17
2020-10-18
Kärst Dr. Gero
GER
2020-10-17
3
2020-10-17
11
2020-10-18
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2020-10-17
3
2020-10-17
4
2020-10-18
4
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (58)
2020-10-17
4
2020-10-17
2
2020-10-18
2
Kokowska Katarzyna
KJ Koko
AVATAR (59)
2020-10-17
4
2020-10-17
3
2020-10-18
1
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2020-10-17
7
2020-10-17
2020-10-18
Kurek Agata
SCSJ Coval Pogórze
2020-10-17
5
2020-10-17
4
2020-10-18
2
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (36)
2020-10-17
10
2020-10-17
9
2020-10-18
8
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (39)
2020-10-17
9
2020-10-17
2020-10-18
Malzkorn Lara
RV Zehlendorf Recknitztal
2020-10-17
13
2020-10-17
7
2020-10-18
2
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (63)
2020-10-17
15
2020-10-17
7
2020-10-18
11
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (54)
2020-10-17
8
2020-10-17
16
2020-10-18
13
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (45)
2020-10-17
11
2020-10-17
17
2020-10-18
14
Pakulski Marcin
ZKS Drzonków
HADRIAN (38)
2020-10-17
1
2020-10-17
8
2020-10-18
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (24)
2020-10-17
4
2020-10-17
1
2020-10-18
Peter Stefanie
GER
DALIYAH (57)
2020-10-17
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2020-10-17
3
2020-10-17
7
2020-10-18
Pogodzińska Mj'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
NAOMI (30)
2020-10-17
10
2020-10-17
5
2020-10-18
4
RAJTAR (31)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-18
3
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (32)
2020-10-17
7
2020-10-17
11
2020-10-18
EKOLOG (33)
2020-10-17
8
2020-10-17
6
2020-10-18
1
Polanek Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2020-10-17
6
2020-10-17
3
2020-10-18
4
Popiel M'06 Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2020-10-17
14
2020-10-17
10
2020-10-18
Schröder Christiane
Bez przynależności klubowej
2020-10-17
6
2020-10-17
12
2020-10-18
6
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2020-10-17
1
2020-10-17
5
2020-10-18
10
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2020-10-17
3
2020-10-17
2
2020-10-18
16
WHISKY (68)
2020-10-17
5
2020-10-17
2
2020-10-18
1
Szostak Iga
KL Polonez
2020-10-17
12
2020-10-17
13
2020-10-18
7
Titova Irina
ROSJA
2020-10-17
12
2020-10-17
10
2020-10-18
9
2020-10-17
4
2020-10-17
2
2020-10-18
2
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2020-10-17
16
2020-10-17
9
2020-10-18
7
2020-10-17
11
2020-10-17
12
2020-10-18
7
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LARGO (42)
2020-10-17
9
2020-10-17
8
2020-10-18
5
DULANA (43)
2020-10-17
8
2020-10-17
15
2020-10-18
17
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2020-10-17
2
2020-10-17
2020-10-18
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (65)
2020-10-17
16
2020-10-17
14
2020-10-18
6
Yavenka Stanislau
JKS SKIBNO
BON TON (61)
2020-10-17
5
2020-10-17
4
2020-10-18
6
Zaręba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (22)
2020-10-17
2
2020-10-17
4
2020-10-18
8

Number of Riders: 44

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl