Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 17:06:17
2019-11-15 14:41:14
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 17:06:53
2019-11-15 14:40:32
Anna Szor WOKSANA
  • 2x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 17:08:09
2019-11-15 14:39:11
Bogusława Rutana - Zalewska KORYNT
  • 2x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:55:34
2019-11-15 11:09:01
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 12:55:17
2019-11-15 09:30:27
Dariusz Garstka DŻAGAS
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/L/dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 12:55:20
2019-11-15 09:26:29
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 12:55:21
2019-11-15 09:20:08
Dariusz Garstka KANON
  • 2x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 08:56:56
2019-11-15 08:03:26
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:34
2019-11-14 19:08:04
Weronika Minkiewicz NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:36
2019-11-14 19:07:29
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:39
2019-11-14 15:23:27
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 2x 5/L/dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:42
2019-11-14 15:22:59
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 8/N/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:45
2019-11-14 15:22:28
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 5/L/dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:51
2019-11-14 15:22:06
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 7/P/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:53
2019-11-14 15:21:45
Grzegorz Kubiak CARLO R
  • 1x 9/N1/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 19:45:56
2019-11-14 09:44:36
Kinga Pięta LUCAS
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok na Halloween wys. 40cm
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:09:58
2019-11-13 19:31:35
Marcin Kaminski PETER'S COURT
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:10:00
2019-11-13 17:28:43
Sebastian Białczak SILVER V
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:10:04
2019-11-13 13:34:01
Raman Kastsetski CARRERAS
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:10:08
2019-11-13 13:33:35
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:10:11
2019-11-13 13:32:57
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:10:14
2019-11-13 13:32:20
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 22:10:17
2019-11-13 13:03:10
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:27
2019-11-12 21:56:14
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:29
2019-11-12 21:55:19
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok na Halloween wys. 40 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:32
2019-11-12 21:54:48
Olga Korpalska LONTAR
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:35
2019-11-12 21:36:46
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:37
2019-11-12 21:34:53
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:40
2019-11-12 20:50:20
Maja Jóźwiak BALLINACLOUGH CUCKOO (KOKO)
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok na Halloween wys. 40cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:43
2019-11-12 20:47:15
Julia Dylewska MYRDDIN
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:45
2019-11-12 20:24:14
Grażyna Niezgoda NUBIA MPM
  • 1x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:48
2019-11-12 20:20:46
Grażyna Niezgoda NANDINA
  • 2x 14/L/dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:50
2019-11-12 20:15:09
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:22:54
2019-11-12 20:14:14
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:23:06
2019-11-12 17:47:25
Pola Zołoteńko MAGDALENA (MEGI)
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok na Halloween wys. 40cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:23:15
2019-11-12 17:36:13
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:23:21
2019-11-12 17:22:05
Milena Kaźmierowska LITTLE LESS CONVERSATION
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:15
2019-11-12 08:19:17
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:18
2019-11-12 08:18:30
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:20
2019-11-12 08:18:01
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 7/P/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:23
2019-11-11 22:28:47
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 5/L/dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:25
2019-11-11 22:25:36
Sandra Pączek MONAKO
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:28
2019-11-11 21:48:18
Dominika Kalityńska MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:31
2019-11-11 21:47:27
Oliwia Żuchewicz DAKOTA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Pierwszy krok na Halloween wys. 40cm
  • 1x 2/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Pierwszy krok na Halloween wys. 40 cm
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:34
2019-11-11 21:45:49
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 2x 14/L/dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:36
2019-11-11 21:44:54
Jakub Malinowski ALFA
  • 1x 3/LL 80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 09:48:39
2019-11-11 20:12:13
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 12:01:28
2019-11-11 01:23:22
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 09:49:44
2019-11-09 08:46:02
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 4/LL 90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/LL 90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/L/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 09:49:46
2019-11-09 08:45:31
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:03
2019-11-07 12:24:16
Karolina Brzezinska OLIVER
  • 2x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 08:40:45
2019-11-06 15:35:48
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 08:40:46
2019-11-05 22:05:04
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 10:23:25
2019-11-05 10:51:18
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x 11/LL 70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 12/LL 80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:29:34
2019-10-29 12:58:57
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:29:35
2019-10-29 12:58:32
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
2. Bedliński Andrzej Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
S
0002239
3. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
4. Białczak Sebastian Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2000 (MJ.)
O035248
5. Błaszkiewicz Matylda Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
0054489
6. Brzezinska Karolina Stajnia O.W.A
2007 (JM.)
brak
7. Chojniak Anna Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
8. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
9. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
10. Garstka Dariusz SO w Łącku
S
brak
11. Jóźwiak Maja Płockie Centrum Zooterapii
2010 (Mł.)
brak
12. Kalityńska Dominika Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
1999 (MJ.)
Brak
13. Kaminski Marcin KJ Welt Opypy
S
O013245
14. Kaźmierowska Milena Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
Brak
15. Kiliańska Klara KS
O040214
16. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O055375
17. Korpalska Olga KJ CAVALIER
2002 (J.)
O038718
18. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
3846219
19. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
20. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (J.)
O039521
21. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
22. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
23. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
24. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
25. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
26. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (Mł.)
brak
27. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
28. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
29. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
30. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
31. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
32. Pączek Sandra Kj Huzar
S
o029203
33. Paw Marcin Klub Jeździecki PAŁASZ
S
brak
34. Pawłowska Hanna Walewicki klub jeździecki GABON
2002 (J.)
O037401
35. Pięta Kinga Płockie Centrum Zooterapii
2005 (JM.)
Brak
36. Ratajska Gabriela Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
37. Rutana - Zalewska Bogusława bpk
brak
38. Soplak Dominika KJ CAVALIER
2008 (Mł.)
brak
39. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
40. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
41. Szor Anna Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
brak
42. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
43. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
44. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
45. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O048249
46. Zołoteńko Pola Płockie Centrum Zooterapii
2003 (J.)
Brak
47. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ALFA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/168 F: Emaks
M: Asatia
O: Jakub Malinowski
B: Arendarczyk Robert
Brak Brak
2.

19

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
3.

13

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: Iwona Szymczyk-Wrońska
K019544 616009580503811
4.

46

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak pol 013670095101
5.

72

Bera F:
M:
O:
B:
6.

15

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K017867 POL009580499008
7.

61

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
8.

24

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
K027789 DE 418185006015
9.

53

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
10.

33

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
11.

27

DAKOTA WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Tanos
M: Derka
O: Kamil Jacak
B: Bogusław Czajkowski
Brak Brak
12.

30

DERBY DE BREKKA Selle Francais FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Francja
K028257 13415968A
13.

63

DŻAGAS Małopolska POL 2012 Ogier gniada/170 F: SZKRAB
M: DŻAGA
O: Stado Ogierów w Łącku sp.zo.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp.zo.o.
brak 616006690016612
14.

20

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
15.

23

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549
16.

67

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
17.

16

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K019271
18.

22

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
19.

42

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Hanna Pawłowska
B: SK Walewice
K013398 009590155908
20.

60

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina / Casmir Z
O: Michał Kubiak
B: Michał Kubiak
K028196 616009670080914
21.

62

GREAT PLEASURE II SP POL 2012 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B:
K012121 616009660049206
22.

59

HIGH BOOTS D'IVE Z Z BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
O: Grzegorz Kubiak
B: Stable d'Ive
K028197 056015Z55762715
23.

57

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dutkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
24.

41

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
K 027257
25.

21

ITS OKE HBC KWPN POL 2013 Gleiding bay/165 F: CHARISMA
M: BEAURANTE D.D.
O: Aleksandra Zaręba
B: //
BRAK 528003201300764
26.

65

KANON Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2013 Ogier gniada/170 cm F: OLIVIER
M: KUME
O: Stado Ogierów w Łącku sp.zo.o.
B: Stadnina Koni Liski sp.zo.o.
brak 6160076002298
27.

12

KASTELLO Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
O: Maciej Staśkiewicz
B: Sobczak Kazimierz
brak 6160076102985
28.

11

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
29.

66

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/mk:156 F: Durango VDL
M: Gouvernante De Span
O: Bartłomiej Ratajski
B: H.J.M SPAN
brak 528003201508978
30.

69

KORYNT MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Estończyk /
M: Koryntia /
O: Bogusława Rutana - Zalewska
B:
brak
31.

18

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
32.

45

LITTLE LESS CONVERSATION Hannoveraner POL 2005 Klacz siwa/162 F: Litas - Star
M: Amazone
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Heinz Kueck
Brak
33.

35

LONTAR PKSP POL 2003 Wałach skarogniada/157 F: Opar
M: Lola
O: Angelika Jabłońska
B: Ewa Januś
brak
34.

44

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
35.

9

LUCAS NN POL 2015 Ogier izabelowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Nowaczuk Małgorzata
B: NN
Brak Brak
36.

37

ŁOBUZ Małopolska POL 2015 Wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
O: Anna Chojniak
B: Rodak Andrzej
brak 616006570130515
37.

26

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
38.

43

MAGDALENA (MEGI) Tinker POL 2015 Klacz siwa/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Małgorzata Nowaczuk
B: NN
Brak Brak
39.

56

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
O: Weronika Minkiewicz
B: Sander i Stephanie Lenaers - Bollen
K027828 056-002-W00303294
40.

25

MONAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/175 F: Colox Cup
M: Marka
O: Ksenia Samsel
B: Stado ogierów Starogard Gdański
K024859
41.

70

MORGAN 2008 G F:
M:
O:
B:
42.

73

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
O: Zbigniew Bedliński
B: Marek Kopras
K025550 616009610071812
43.

40

NANDINA Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super
M: Ksantia
O: Marcin Ganowski
B: Piotr Ciecholewski
K026584
44.

55

NOUBA DES DAMES Z Zangersheide FRA 2012 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba Des Dames/Adelfos
O: Ewa Ogonowska, Piotr Skoneczny
B: Francja
K028182 056015Z55747112
45.

32

NUBIA MPM WLKP. POL 2014 Klacz gniada/168 F: Cruzeiro L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Paweł Mantaj
K024662 616 007 61 00125 14
46.

14

OLIVER KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:137 F: brak
M: brak
O: Krystyna kowalewska
B: brak
brak 616999610222012
47.

10

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
K020886 616009661404011
48.

58

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
49.

64

PARAMETR Wielkopolska POL 2015 Ogier kara/170 cm F: ELOQUENT
M: PARODIA
O: Stado Ogierów w Łącku sp.zo.o.
B: Stadnina koni Liski sp.zo.o.
brak 616007600198615
50.

34

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
O: Jacek Soplak
B: Andrzej Dorszewski
K027463
51.

28

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
52.

36

PERFECT-PRO Wielkopolska POL 2013 Wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
O: Marcin Paw
B: Mirosław Janik
brak 616007592056513
53.

47

PETER'S COURT Pełna Krew Angielska POL 2004 Ogier gniada/- F: Royal Court
M: Peter's Princess
O: Marcin Kaminski
B: Żółkiewka
K011702 POL040000002978
54.

74

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
55.

48

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
56.

71

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco/ Darco
M: Insel Sitte / Major de la cour
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
brak
57.

68

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
58.

17

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
50
100
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
300
SUM:
300.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
75
SUM:
75.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
100
200
300
300
SUM:
900.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
150
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
300
SUM:
500.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
150
50
SUM:
200.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
100
SUM:
100.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
75
150
SUM:
225.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2019-11-17
11
2019-11-17
6
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2019-11-17
5
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-11-16
2019-11-16
7
Białczak Sebastian
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2019-11-16
7
2019-11-16
6
2019-11-17
5
Błaszkiewicz Matylda
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2019-11-17
2019-11-17
Brzezinska Karolina
Stajnia O.W.A
OLIVER (14)
2019-11-17
1
2019-11-17
1
Chojniak Anna
Klub Jeździecki PAŁASZ
ŁOBUZ (37)
2019-11-17
1
2019-11-17
1
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
KASZMIR (11)
2019-11-16
3
50
2019-11-16
10
2019-11-17
3
100
2019-11-17
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (53)
2019-11-16
12
2019-11-16
4
2019-11-17
10
2019-11-17
Garstka Dariusz
SO w Łącku
DŻAGAS (63)
2019-11-16
2
2019-11-16
2019-11-16
6
2019-11-17
6
2019-11-17
2019-11-17
9
2019-11-16
1
2019-11-16
2019-11-17
3
2019-11-17
4
KANON (65)
2019-11-16
1
2019-11-16
1
2019-11-17
11
2019-11-17
1
Jóźwiak Maja
Płockie Centrum Zooterapii
MORGAN (70)
2019-11-16
1
2019-11-16
Kalityńska Dominika
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-11-16
7
2019-11-16
8
2019-11-17
Kaminski Marcin
KJ Welt Opypy
2019-11-16
4
2019-11-16
7
2019-11-17
3
Kaźmierowska Milena
Płockie Centrum Zooterapii
2019-11-16
9
2019-11-16
3
Kiliańska Klara
KS
Bera (72)
2019-11-16
1
2019-11-16
2019-11-17
7
2019-11-17
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-17
1
2019-11-17
2019-11-17
12
Korpalska Olga
KJ CAVALIER
LONTAR (35)
2019-11-17
10
2019-11-17
1
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
LOTAR (44)
2019-11-16
4
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-11-16
2019-11-16
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (67)
2019-11-16
2
2019-11-16
4
2019-11-16
2019-11-17
7
2019-11-17
9
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
CARLO R (61)
2019-11-16
7
2019-11-16
11
2019-11-17
8
2019-11-17
1
300
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2019-11-16
2
75
2019-11-16
5
2019-11-17
6
2019-11-17
4
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2019-11-16
2
100
2019-11-16
1
200
2019-11-17
1
300
2019-11-17
1
300
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
2019-11-16
1
150
2019-11-16
3
2019-11-17
2019-11-17
6
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
PANJAA (58)
2019-11-16
4
2019-11-17
2
200
2019-11-17
1
300
2019-11-16
10
2019-11-16
2019-11-17
10
2019-11-17
FLORYDA (60)
2019-11-16
8
2019-11-17
4
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-11-17
12
2019-11-17
2019-11-17
2019-11-17
1
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-11-16
4
2019-11-16
2019-11-17
4
2019-11-17
ALFA (29)
2019-11-16
1
2019-11-16
3
2019-11-16
2019-11-17
11
2019-11-17
6
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-11-16
3
2019-11-16
5
2019-11-17
2
150
2019-11-17
4
50
2019-11-16
7
2019-11-16
8
2019-11-17
8
2019-11-17
7
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2019-11-17
7
2019-11-17
8
NANDINA (40)
2019-11-17
2
2019-11-17
INKLUZ (41)
2019-11-17
2
2019-11-17
8
Oleszkiewicz Nina
KJ Aldragho Józefosław
2019-11-16
9
2019-11-16
6
2019-11-17
1
2019-11-17
9
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-11-16
5
2019-11-16
9
2019-11-17
2019-11-17
2019-11-16
1
100
2019-11-16
9
2019-11-17
2019-11-17
Pączek Sandra
Kj Huzar
MONAKO (25)
2019-11-16
8
2019-11-16
2
2019-11-16
3
Paw Marcin
Klub Jeździecki PAŁASZ
2019-11-17
1
2019-11-17
1
2019-11-17
Pawłowska Hanna
Walewicki klub jeździecki GABON
FIDŻI (42)
2019-11-16
6
Pięta Kinga
Płockie Centrum Zooterapii
LUCAS (9)
2019-11-16
5
2019-11-16
6
Ratajska Gabriela
Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2019-11-16
1
2019-11-16
2
2019-11-17
2019-11-17
2
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-17
2019-11-17
1
Rutana - Zalewska Bogusława
bpk
KORYNT (69)
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-16
Soplak Dominika
KJ CAVALIER
2019-11-17
1
2019-11-17
1
Stasiak Adam
Kj Cavalier
2019-11-17
3
2019-11-17
11
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
2019-11-17
Szor Anna
Bez Przynależności Klubowej
WOKSANA (68)
2019-11-16
1
2019-11-16
1
2019-11-16
2019-11-16
2019-11-16
5
2019-11-17
2019-11-17
2019-11-17
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (20)
2019-11-16
3
75
2019-11-16
2
150
2019-11-17
2019-11-17
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (17)
2019-11-17
5
2019-11-17
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
2019-11-16
5
2019-11-16
2019-11-17
5
2019-11-17
10
FARGITA (22)
2019-11-16
6
2019-11-16
5
2019-11-17
3
150
2019-11-17
5
ENRICO (23)
2019-11-16
10
2019-11-17
1
200
2019-11-17
Zielińska Maja
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-11-16
1
2019-11-16
2019-11-17
9
2019-11-17
Zołoteńko Pola
Płockie Centrum Zooterapii
2019-11-16
1
2019-11-16
1
Żuchewicz Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
DAKOTA (27)
2019-11-16
5
2019-11-16
1
2019-11-16
2019-11-17
4
2019-11-17
1
2019-11-17
2019-11-17
3

Number of Riders: 47

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 2 950.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (III))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl