Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
242 ACCEPTED 2020-05-07 23:51:49
2020-05-07 23:37:18
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
241 ACCEPTED 2020-05-11 13:58:33
2020-05-07 23:35:21
Lena Kęska PŁOTKA
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
240 ACCEPTED 2020-05-08 13:18:37
2020-05-07 22:59:20
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
239 ACCEPTED 2020-05-07 23:20:00
2020-05-07 22:46:38
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
238 ACCEPTED 2020-05-09 22:35:26
2020-05-07 22:00:37
Maria Dąbrowska CATCH ME IF YOU CAN
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
237 ACCEPTED 2020-05-08 22:09:41
2020-05-07 21:52:39
Mikołaj Giżka MAJOR
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
236 ACCEPTED 2020-05-09 22:35:33
2020-05-07 21:52:06
Zofia Dąbrowska VERDADERO AMIGO
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
235 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-07 22:07:27
2020-05-07 21:48:36
Maria Kuraszkiewicz BERGAMO
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
234 ACCEPTED 2020-05-07 22:28:45
2020-05-07 21:48:30
Anna Szady POTWÓR Z BAGIEN
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
233 ACCEPTED 2020-05-07 22:49:26
2020-05-07 21:38:38
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
232 ACCEPTED 2020-05-12 10:58:50
2020-05-07 21:37:34
Dominika Luty CRAZY RAY
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
231 ACCEPTED 2020-05-08 13:17:02
2020-05-07 21:16:13
Natasza Wróblewska TARAMTAJ
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
230 ACCEPTED 2020-05-11 13:12:32
2020-05-07 20:53:28
Anna Korzeniewska TIK TOK
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
229 ACCEPTED 2020-05-08 13:18:05
2020-05-07 20:38:26
Agata Pleta TIME AMOR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
228 ACCEPTED 2020-05-07 21:29:06
2020-05-07 20:33:48
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
227 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:30:32
2020-05-07 20:12:07
Adrianna Okrzesik TEST
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
226 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:30:36
2020-05-07 20:09:09
Aleksandra Komorska LOOK AT ME
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
225 ACCEPTED 2020-05-07 21:12:12
2020-05-07 20:02:29
Weronika Kosińska LIGA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
224 ACCEPTED 2020-05-08 11:09:50
2020-05-07 19:43:22
Robert Filipczak STAKKATO DIAMANT
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
223 ACCEPTED 2020-05-08 21:53:31
2020-05-07 19:34:15
Jagoda Suduł GOTJER
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
222 ACCEPTED 2020-05-09 15:01:49
2020-05-07 19:34:13
Lena Banasiuk KOKO
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
221 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:30:51
2020-05-07 19:03:51
Anna Hreczko CHEPITO
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
220 ACCEPTED 2020-05-08 13:07:08
2020-05-07 17:03:02
Marta Stachak ANAFAZA
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
219 ACCEPTED 2020-05-08 11:08:57
2020-05-07 15:28:47
Aleksander Jędrzejowski ROKSANA EKSTAZA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
218 ACCEPTED 2020-05-08 13:13:40
2020-05-07 15:17:23
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
217 ACCEPTED 2020-05-07 17:12:15
2020-05-07 14:46:52
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
216 ACCEPTED 2020-05-07 17:10:32
2020-05-07 14:03:05
Nikola Chokoszewska ALKATA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
215 ACCEPTED 2020-05-07 17:19:48
2020-05-07 13:12:36
Lena Ruszczyńska ROMEO
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
214 ACCEPTED 2020-05-07 17:15:20
2020-05-07 12:56:06
Dorota Kurzyp BASZMAG
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
213 ACCEPTED 2020-05-07 17:35:33
2020-05-07 12:20:25
Karolina Jurkiewicz FREZJA
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
212 ACCEPTED 2020-05-08 21:51:53
2020-05-07 11:35:44
Gabi Kolasińska HARMONIA
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
211 ACCEPTED 2020-05-07 17:19:06
2020-05-07 10:33:21
Blanka Jasinska SARA
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
210 ACCEPTED 2020-05-07 17:17:35
2020-05-07 10:31:03
Kinga Jasińska SARA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
209 ACCEPTED 2020-05-07 21:27:00
2020-05-07 09:00:54
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
208 ACCEPTED 2020-05-07 12:11:27
2020-05-07 08:51:12
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
207 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:31:03
2020-05-07 07:48:07
Barbara Przybyt HARRIET
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
206 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:31:09
2020-05-07 00:35:36
Zuza Jeleń KLINGA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
205 ACCEPTED 2020-05-07 11:09:07
2020-05-07 00:31:37
Maciej Wieczorkowski BURZAN
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
204 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:31:13
2020-05-06 22:54:46
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
203 ACCEPTED 2020-05-07 11:47:16
2020-05-06 22:53:38
Paulina Piechota PANAMA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
202 ACCEPTED 2020-05-07 11:27:40
2020-05-06 21:55:12
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
201 ACCEPTED 2020-05-07 17:15:02
2020-05-06 21:38:54
Maria Pleta SILVERSTONE
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
200 ACCEPTED 2020-05-07 11:26:20
2020-05-06 21:00:54
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
199 ACCEPTED 2020-05-08 11:12:01
2020-05-06 20:14:53
Sebastian Wąsowicz GABI
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
198 ACCEPTED 2020-05-07 17:09:16
2020-05-06 20:08:02
Maja Likus KING OF POP
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
197 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:31:22
2020-05-06 19:55:38
Magdalena Pisula BELISSIMA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
196 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:31:27
2020-05-06 19:23:12
Albert Kmiecik HUNFOT
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
195 ACCEPTED 2020-05-07 11:22:43
2020-05-06 19:21:17
Julia Janiszewska KASJOPEJA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
194 ACCEPTED 2020-05-07 11:23:53
2020-05-06 19:14:17
Małgorzata Kintzi-Pewniak MONA LIZA
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
193 ACCEPTED 2020-05-07 11:23:09
2020-05-06 19:10:58
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
192 ACCEPTED 2020-05-08 13:14:13
2020-05-06 18:58:28
Alicja Woźniak KARINA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
191 ACCEPTED 2020-05-07 11:25:11
2020-05-06 18:56:36
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
190 ACCEPTED 2020-05-11 22:06:20
2020-05-06 18:36:05
Daria Osowska LADY REDS
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
189 ACCEPTED 2020-05-07 17:17:08
2020-05-06 18:23:41
Nina Zyśk EKO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
188 ACCEPTED 2020-05-07 11:24:49
2020-05-06 18:18:40
Anna Król MAGIC GLOW
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
187 ACCEPTED 2020-05-06 23:30:31
2020-05-06 18:11:54
Marta Dłubakowska ARNIKA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
186 ACCEPTED 2020-05-06 22:20:18
2020-05-06 18:11:13
Barbara Hałas CHACO CHICAGO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
185 ACCEPTED 2020-05-08 22:33:03
2020-05-06 18:09:36
Julia Psiuk CHARLIE
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
184 ACCEPTED 2020-05-09 22:29:37
2020-05-06 18:04:09
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
183 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:33:23
2020-05-06 18:03:18
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
182 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:33:30
2020-05-06 17:57:48
Lena Uryga T-STAR Z
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
181 ACCEPTED 2020-05-07 11:33:59
2020-05-06 17:53:09
Wojciech Kądziela KACPER
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
180 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:33:40
2020-05-06 17:22:05
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
179 ACCEPTED 2020-05-08 21:52:21
2020-05-06 16:59:12
Weronika Nidecka GOTJER
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
178 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:33:49
2020-05-06 16:42:31
Marcelina Wolska SIWA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
177 ACCEPTED 2020-05-06 14:15:11
2020-05-06 14:14:33
Bartosz Wawrzyniak CZARNY KOŃ ZAWODÓW
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
176 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:33:55
2020-05-06 14:00:58
Gosia Tyllo MYSZEK
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
175 ACCEPTED 2020-05-06 23:30:57
2020-05-06 13:52:18
Aleksandra Włodarczyk PIERWIOSNEK
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
174 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:02
2020-05-06 13:35:18
Gabriela Meller REMIK
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
173 ACCEPTED 2020-05-07 11:40:55
2020-05-06 13:29:53
Magda Narowska LUBCZYK
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
172 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-06 14:06:28
2020-05-06 13:08:03
Marysia Tarnawska COLONEL
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
171 ACCEPTED 2020-05-07 11:39:50
2020-05-06 13:03:37
Amelia Bazylak HIPCIA
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
170 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:10
2020-05-06 12:56:59
Zofia Tarnawska COLONEL
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
169 ACCEPTED 2020-05-07 11:50:16
2020-05-06 12:49:06
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
168 ACCEPTED 2020-05-06 23:26:05
2020-05-06 12:42:17
Magdalena Agaś LATAJĄCY LAMOROŻEC
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
167 ACCEPTED 2020-05-08 21:50:34
2020-05-06 12:37:37
Gabriela Kurowska NIRWANA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
166 ACCEPTED 2020-05-06 23:26:41
2020-05-06 11:29:55
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
165 ACCEPTED 2020-05-06 23:24:06
2020-05-06 11:25:28
Karolina Kalin MERCI
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
164 ACCEPTED 2020-05-07 11:33:44
2020-05-06 11:02:53
Julia Kądziela HAŁASTRA
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
163 ACCEPTED 2020-05-06 22:52:01
2020-05-06 10:22:07
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
162 ACCEPTED 2020-05-06 23:15:25
2020-05-06 09:50:14
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
161 ACCEPTED 2020-05-06 23:17:28
2020-05-06 09:19:29
Ewa Kubiak HEIDI
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
160 ACCEPTED 2020-05-07 23:50:50
2020-05-06 08:20:36
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
159 ACCEPTED 2020-05-07 23:50:52
2020-05-06 08:20:07
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
158 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:24
2020-05-06 00:41:22
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
157 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:28
2020-05-05 23:44:17
Olga Grabos POZEW
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
156 ACCEPTED 2020-05-07 11:49:56
2020-05-05 23:15:22
Emilia Jaracz ATLETICO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
155 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:34
2020-05-05 23:14:48
Katarzyna Szotowicz CADOZO
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
154 ACCEPTED 2020-05-06 15:28:15
2020-05-05 21:45:20
Iwona Wanat ENIGMA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
153 ACCEPTED 2020-05-08 13:08:59
2020-05-05 21:42:51
Eryk Baraniak MALWA
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
152 ACCEPTED 2020-05-05 23:41:53
2020-05-05 21:37:55
Zuzanna Moś BELLA ROSA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
151 ACCEPTED 2020-05-07 21:28:47
2020-05-05 21:30:44
Klaudia Krata WROTYCZ
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
150 ACCEPTED 2020-05-06 23:05:17
2020-05-05 21:08:21
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
149 ACCEPTED 2020-05-06 23:01:45
2020-05-05 21:07:37
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
148 ACCEPTED 2020-05-06 23:18:44
2020-05-05 20:59:33
Martyna Zaremba ARMANI RJT
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
147 ACCEPTED 2020-05-12 10:59:50
2020-05-05 20:48:17
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
146 ACCEPTED 2020-05-06 22:59:36
2020-05-05 20:36:39
Gabriela Sadzik BASCADO
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
145 ACCEPTED 2020-05-06 22:58:41
2020-05-05 20:35:47
Filip Kotarba BAJER
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
144 ACCEPTED 2020-05-05 23:40:05
2020-05-05 20:21:12
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
143 ACCEPTED 2020-05-05 17:46:42
2020-05-05 17:40:31
Amanda Spychała BRAWO
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
142 ACCEPTED 2020-05-06 23:06:55
2020-05-05 16:50:58
Marta Sulewska GAMON
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:54
2020-05-05 15:37:56
Mateusz Fąferko GARBI
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
140 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:34:58
2020-05-05 15:33:26
Natalia Garbowska LUNA
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
139 ACCEPTED 2020-05-06 22:59:59
2020-05-05 15:18:17
Anna Górzeńska BLACK STAR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
138 ACCEPTED 2020-05-06 23:00:45
2020-05-05 15:00:40
Julia Stachura MAX BLUE
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
137 ACCEPTED 2020-05-06 23:16:30
2020-05-05 14:52:06
Marta Kulczyńska KORAB
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
136 ACCEPTED 2020-05-11 13:14:09
2020-05-05 14:19:38
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
135 ACCEPTED 2020-05-06 22:57:49
2020-05-05 12:42:30
Zuzanna Ostałowska HEKTOR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
134 ACCEPTED 2020-05-09 22:24:54
2020-05-05 12:34:52
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
133 ACCEPTED 2020-05-09 22:24:56
2020-05-05 12:34:18
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
132 ACCEPTED 2020-05-07 17:11:20
2020-05-05 11:43:38
Antonina Jakóbczak PAVAROTII DU CORAD Z
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:35:25
2020-05-05 09:46:21
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
130 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-05 07:42:08
2020-05-05 02:13:46
Oliwia Trzeciak BRYLANT
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
129 ACCEPTED 2020-05-09 22:23:20
2020-05-05 00:17:53
Maria Szmyt ROMEO
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
128 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:35:40
2020-05-05 00:11:42
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS NF
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
127 ACCEPTED 2020-05-06 23:04:14
2020-05-04 23:26:31
Sandra Okoń RUBIN
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
126 ACCEPTED 2020-05-06 23:28:51
2020-05-04 22:44:36
Jarosław Makiła CASAT
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
125 ACCEPTED 2020-05-06 23:28:28
2020-05-04 22:21:42
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
124 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:35:49
2020-05-04 22:15:19
Jakub Chwiłkowski PRINCESSA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
123 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-07 12:07:14
2020-05-04 22:08:09
Basia Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
122 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:35:57
2020-05-04 21:32:41
Martyna Paluch IROS
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
121 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:36:02
2020-05-04 21:27:56
Alicja Łućko TRYUMF
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
120 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:36:09
2020-05-04 21:20:10
Marcin Łućko TRYUMF
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
119 ACCEPTED 2020-05-08 13:07:48
2020-05-04 20:58:31
Eryka Mikołajczyk SKARBIEC
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
118 ACCEPTED 2020-05-06 23:14:39
2020-05-04 20:58:12
Anna Łukaszek EKO
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
117 ACCEPTED 2020-05-07 11:39:26
2020-05-04 20:38:20
Daria Tadko EKWADOR
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
116 ACCEPTED 2020-05-05 15:59:46
2020-05-04 20:22:23
Julia Kijowska LIBRA
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
115 ACCEPTED 2020-05-05 16:41:32
2020-05-04 20:07:36
Maria Ulasińska MARISKA GR. C
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
114 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:36:21
2020-05-04 19:28:58
Marta Garbowska TRINITI
  • 2x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
113 ACCEPTED 2020-05-09 22:19:37
2020-05-04 18:28:03
Agnieszka Klicińska POLONEZ
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
112 ACCEPTED 2020-05-07 11:21:48
2020-05-04 18:26:24
Marta Klicińska POLONEZ
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
111 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:36:28
2020-05-04 18:03:50
Julia Kowańdy EPOLLO
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
110 ACCEPTED 2020-05-07 13:52:47
2020-05-04 16:43:13
Katarzyna Jankowska - Kudyba PIKUŚ
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
109 ACCEPTED 2020-05-11 19:51:18
2020-05-04 16:21:32
Michalina Dmowska ŁATEK
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
108 ACCEPTED 2020-05-06 23:06:20
2020-05-04 16:20:24
Nadia Pirjanowicz BRAK
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
107 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-07 12:07:47
2020-05-04 16:15:01
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
106 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:36:44
2020-05-04 15:56:11
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
105 ACCEPTED 2020-05-09 22:16:59
2020-05-04 14:22:37
Maja Psiuk DISCOVERY
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-04 15:53:10
2020-05-04 13:51:27
Patrycja Węgorek JACOMI
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
103 ACCEPTED 2020-05-05 10:57:35
2020-05-04 12:52:32
Magdalena Makulska SPARKLE
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
102 ACCEPTED 2020-05-11 17:48:45
2020-05-04 11:09:55
Marta Burakowska JARICO
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
101 ACCEPTED 2020-05-05 15:58:51
2020-05-04 10:16:40
Amelia Winiecka CZANTORIA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
100 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:01
2020-05-04 10:05:38
Paulina Gaj NYTKA
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
99 ACCEPTED 2020-05-05 10:58:41
2020-05-04 09:56:06
Zofia Cieślak CHICLAYO
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
98 ACCEPTED 2020-05-05 15:54:43
2020-05-04 08:42:56
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
97 ACCEPTED 2020-05-08 11:12:49
2020-05-04 07:20:04
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
96 ACCEPTED 2020-05-07 17:16:21
2020-05-04 00:58:00
Damian Wódka-Niewada SETNIK VEL MIECIO
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
95 ACCEPTED 2020-05-05 16:03:03
2020-05-04 00:47:35
Matylda Zieleźny NESI
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
94 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:09
2020-05-04 00:00:48
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
93 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:15
2020-05-03 23:55:44
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
92 ACCEPTED 2020-05-07 11:49:01
2020-05-03 23:53:18
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
91 ACCEPTED 2020-05-05 16:54:21
2020-05-03 22:21:35
Michał Tokarczyk MALIBU STAR
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
90 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:22
2020-05-03 22:12:52
Zuza Pastuszka HARLEY
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
89 ACCEPTED 2020-05-05 16:01:29
2020-05-03 21:56:37
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
88 ACCEPTED 2020-05-05 10:47:44
2020-05-03 19:38:35
Julia Grześkowiak CALIFORNIA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
87 ACCEPTED 2020-05-05 15:56:14
2020-05-03 19:17:05
Eliza Wachułka LIBELLO STAR
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
86 ACCEPTED 2020-05-04 12:00:41
2020-05-03 18:23:13
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
85 ACCEPTED 2020-05-04 00:07:50
2020-05-03 15:35:59
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
84 ACCEPTED 2020-05-07 17:14:08
2020-05-03 12:58:48
Irmina Szybka Mj'01 OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
83 ACCEPTED 2020-05-05 10:48:39
2020-05-03 12:48:48
- - -
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
82 ACCEPTED 2020-05-08 13:15:45
2020-05-03 11:44:11
Marta Zielińska REVANGE
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
81 ACCEPTED 2020-05-04 11:59:06
2020-05-02 16:55:59
Kamila Bączek SERPENTYNA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
80 ACCEPTED 2020-05-04 12:02:05
2020-05-02 15:44:08
Dominika Strzępek EDEN
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
79 ACCEPTED 2020-05-04 11:50:07
2020-05-02 13:30:32
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
78 ACCEPTED 2020-05-05 16:40:12
2020-05-02 12:13:59
Tomasz Kiereś PRECEL
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:35
2020-05-02 11:09:20
Dorota Kopij BĄBELEK
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:38
2020-05-02 11:03:11
Zofia Lisiecka CABALLITA
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:37:50
2020-05-01 19:26:07
Aleksandra Klimek ALOPA
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
74 ACCEPTED 2020-05-07 17:09:35
2020-05-01 17:13:17
Karolina Zielonka CINDIRELLA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
73 ACCEPTED 2020-05-05 16:13:56
2020-05-01 16:52:24
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
72 ACCEPTED 2020-05-06 19:02:04
2020-05-01 13:33:43
Monika Starostka ORZESZEK
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
71 ACCEPTED 2020-05-06 19:02:07
2020-05-01 13:27:55
Maja Starostka MACIEJKA
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
70 ACCEPTED 2020-05-05 16:15:29
2020-05-01 08:20:14
Katarzyna Szostawicka MARGOLA
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
69 ACCEPTED 2020-05-12 10:57:53
2020-04-30 23:21:08
Ala Falba BLOODY RIDER
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
68 ACCEPTED 2020-05-06 22:53:49
2020-04-30 22:06:47
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
67 ACCEPTED 2020-05-09 14:58:26
2020-04-30 22:04:16
Iga Stasińska RIH
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
66 ACCEPTED 2020-04-30 21:49:48
2020-04-30 21:18:45
Katarzyna Góra FIONA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
65 ACCEPTED 2020-05-06 22:37:15
2020-04-30 21:12:47
Agata Marczak CICERO
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
64 ACCEPTED 2020-05-07 17:52:14
2020-04-30 20:05:45
Agata Arciszewska POPCORN
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
63 ACCEPTED 2020-05-09 22:10:17
2020-04-30 19:53:01
Natalia Trzmiel DARCYS BLUE PAUL 15
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:38:15
2020-04-30 19:40:28
Monika Filip RUDOLF
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
61 ACCEPTED 2020-05-09 22:08:47
2020-04-30 18:56:41
Weronika Jagoda KARMEL
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
60 ACCEPTED 2020-05-06 22:54:15
2020-04-30 16:28:37
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
59 ACCEPTED 2020-05-05 16:04:17
2020-04-30 14:21:57
Kornelia Nowak CZARDASZ
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:38:27
2020-04-30 10:43:36
Justyna Gaczkowska BRAK
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
57 ACCEPTED 2020-05-05 11:06:27
2020-04-30 08:25:10
Joanna Karska TENCZOWY JEDNOROŻEC
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
56 ACCEPTED 2020-05-03 20:52:56
2020-04-29 22:09:39
Sara Nizioł WYMARZONY
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:38:34
2020-04-29 21:51:33
Alicja Ciereszko FARAON
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
54 ACCEPTED 2020-05-08 13:12:33
2020-04-29 20:54:27
Natalia Szataniak ISKRA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
53 ACCEPTED 2020-05-06 22:56:35
2020-04-29 20:52:56
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
52 ACCEPTED 2020-05-12 12:54:55
2020-04-29 20:50:06
Magdalena Twardoch KOPEREK
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
51 ACCEPTED 2020-04-30 21:16:23
2020-04-29 20:49:36
Agnieszka Ryłko WISZNIA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
50 ACCEPTED 2020-04-29 21:18:36
2020-04-27 22:15:49
Agnieszka Lewandowska MALIBU STAR
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
49 ACCEPTED 2020-04-29 21:18:41
2020-04-27 22:10:15
Emilia Lewandowska MALIBU STAR
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
48 ACCEPTED 2020-05-02 15:23:29
2020-04-27 21:03:39
Izabela Gudan BONA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
47 ACCEPTED 2020-04-27 20:40:42
2020-04-27 20:40:42
Marcelina Daniszewska RAFA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
46 ACCEPTED 2020-05-05 16:40:50
2020-04-27 20:29:34
Ignacy Ceran RINGO GR. A
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
45 ACCEPTED 2020-04-29 08:29:18
2020-04-27 19:55:39
Zofia Lubiszewska MRÓWKA
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
44 ACCEPTED 2020-04-30 21:13:48
2020-04-27 19:44:41
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
43 ACCEPTED 2020-05-09 15:01:51
2020-04-27 18:24:48
Marcin Banasiuk KTM
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
42 ACCEPTED 2020-04-30 21:13:38
2020-04-27 18:23:53
Monika Cyperling KASJOPEA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
41 ACCEPTED 2020-05-06 22:56:00
2020-04-27 16:56:30
Wiktoria Kamińska SCADA
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
40 ACCEPTED 2020-04-30 14:52:54
2020-04-27 13:38:59
Antonina Michalska WINNE THE POOH
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
39 ACCEPTED 2020-04-30 14:50:28
2020-04-27 13:37:33
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
38 ACCEPTED 2020-04-29 17:45:28
2020-04-27 11:32:56
Hanna Wolanin VICE VERSA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:02
2020-04-27 10:17:42
Zuzanna Szeszuła LUNA
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
36 ACCEPTED 2020-05-08 10:10:25
2020-04-27 10:11:58
Tosia Respondek WOLI
  • 2x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
35 ACCEPTED 2020-05-05 16:39:03
2020-04-27 10:04:13
Gabriela Starakiewicz- Zawiślak PRECEL
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
34 ACCEPTED 2020-05-05 16:39:10
2020-04-27 09:51:50
Maria Starakiewicz- Zawiślak MARISKA GR. C
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:11
2020-04-26 21:34:51
Amelia Ćwik LADY
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:15
2020-04-26 21:23:31
Weronika Brodowska ACER
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
31 ACCEPTED 2020-04-26 17:21:15
2020-04-26 17:21:15
Julia Parda KLOPSIK
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:21
2020-04-26 16:34:43
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
29 ACCEPTED 2020-04-30 21:16:54
2020-04-26 15:10:57
Jagoda Mekin FIGA SARA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
28 ACCEPTED 2020-05-04 12:03:47
2020-04-26 12:58:09
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
27 ACCEPTED 2020-05-05 16:37:56
2020-04-26 12:55:03
Magdalena Kowalska-Jędrzejowska DON DE AVERINO P
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
26 ACCEPTED 2020-05-05 16:37:43
2020-04-26 12:53:01
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
25 ACCEPTED 2020-04-29 11:20:09
2020-04-26 12:00:53
Roksana Gdulska RIH
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
24 ACCEPTED 2020-04-29 11:19:48
2020-04-26 11:54:48
Roksana Gdulska FIGARO
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
23 ACCEPTED 2020-05-02 15:23:32
2020-04-26 11:42:48
Natalia Gudan BONA
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:30
2020-04-26 10:57:40
Agata Stachowska FORTUNA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
21 ACCEPTED 2020-05-08 10:02:29
2020-04-26 09:59:48
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:38
2020-04-26 07:09:21
Sandra Wardecka SILISTRJA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:44
2020-04-25 23:16:37
Martha Wawszczyk INDIANA DUN IT PINK
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
18 ACCEPTED 2020-05-09 22:00:19
2020-04-25 22:09:01
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:55
2020-04-25 20:51:40
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:39:59
2020-04-25 19:01:47
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
15 ACCEPTED 2020-05-06 23:02:58
2020-04-25 17:54:53
Nina Prusińska MAJRON V
  • 1x 0/test/Rozprężalnia przed konkursami 18.00-19.00
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
14 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:40:07
2020-04-25 17:04:35
Hanna Kowalczyk BZDURA
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
13 ACCEPTED 2020-04-27 18:15:04
2020-04-25 14:42:32
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
12 ACCEPTED 2020-04-29 10:54:14
2020-04-25 14:14:26
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
11 ACCEPTED 2020-04-27 11:06:17
2020-04-25 10:53:03
Maciej Pewniak KARAT
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
10 ACCEPTED 2020-04-30 21:12:14
2020-04-25 10:04:34
Zofia Świst DAFI
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
9 ACCEPTED 2020-05-07 17:13:09
2020-04-25 09:54:42
Liliana Brzykcy ADONIS
  • 1x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 1x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
8 ACCEPTED 2020-04-27 11:06:42
2020-04-25 08:49:30
Stanisław Stołowski BARYT
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
7 ACCEPTED 2020-05-11 16:27:52
2020-04-25 07:39:08
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-05-08 22:40:20
2020-04-24 23:12:25
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
5 ACCEPTED 2020-05-08 13:09:20
2020-04-24 23:04:48
Emilia Baraniak WIWIANA
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 4/N/N - I pófinał.
  • 2x 5/C/C - I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 9/N/N - II półfinał.
  • 2x 10/C/C - II półfinał.
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 2x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 2x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
4 ACCEPTED 2020-04-30 21:17:07
2020-04-24 23:02:52
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 5/C/C - I pófinał.
  • 1x 10/C/C - II półfinał.
  • 1x 16// C - Finał - o nagrodę marki OVER HORSE
3 ACCEPTED 2020-05-08 22:09:23
2020-04-24 21:41:23
Wiktor Śniecikowski MAJOR
  • 2x 1/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - I pófinał(zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 6/LL/LL - II Edycja Ponyliada Online - II półfinał (zawodnicy do 10 lat)
  • 2x 11// LL - Finał II Edycji Ponyliady Online (zawodnicy do 10 lat)- o nagrodę Polish Pony Club&Przyjaciele
2 ACCEPTED 2020-04-24 15:05:50
2020-04-24 15:05:50
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 2/L/L - I pófinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 3/P/P- I pófinał.
  • 1x 4/N/N - I pófinał.
  • 1x 7/L/L - II półfinał (zawodnicy do 15 lat).
  • 1x 8/P/P - II półfinał.
  • 1x 9/N/N - II półfinał.
  • 1x 12//L - Finał (zawodnicy do 15 lat) - o nagrodę marki TORPOL
  • 1x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
  • 1x 15// N - Finał - o nagrodę Nuba Equi
  • 1x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
1 ACCEPTED 2020-05-07 21:26:04
2020-04-24 14:51:23
Hanna Tokarczyk MALWA
  • 2x 3/P/P- I pófinał.
  • 2x 8/P/P - II półfinał.
  • 2x 13//Dzieci contra dorośli - konkurs zabawowy - o nagrody Aero Poznań i Febro - sklep jeździecki
  • 2x 14// P- Finał - o nagrodę marki Hoveler
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Agaś Magdalena WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
brak
2. Arciszewska Agata brak
2001 (MJ.)
brak
3. Bączek Kamila WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O025859
4. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2008 (JM.)
brak
5. Banasiuk Marcin Polish Pony Club
S
Brak
6. Baraniak Emilia JUKS Galop w Smolajnach
2004 (J.)
.
.
7. Baraniak Eryk .
2009 (Mł.)
.
8. Bazylak Amelia Kraina Koni
2006 (JM.)
Brak
9. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
10. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
11. Brodowska Weronika BPK
2002 (J.)
Brak
12. Brzykcy Liliana LKJ Abaria Iwno
2011 (Mł.)
brak
13. Bukczyńska Jagoda Klub Sportowy Grand Horse
2005 (JM.)
Brak
14. Burakowska Marta Brak przynależności
S
O049339
15. Ceran Ignacy KJ Kapitan
2007 (JM.)
brak
16. Chokoszewska Nikola brak
2001 (MJ.)
brak
17. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (J.)
O048259
18. Ciereszko Alicja niezrzeszony
S
brak
19. Cieślak Zofia KJ Kapitan
2005 (JM.)
brak
20. Ćwik Amelia brak
2005 (JM.)
brak
21. Ćwikła Agata Brak
2006 (JM.)
Brak
22. Cyperling Monika Polish Pony Club
S
Brak
23. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
24. Czarkowski Franciszek Royal Opole
2007 (JM.)
Brak
25. Dąbrowska Maria Schleiholandia
2012 (Mł.)
XYZ
26. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
27. Daniszewska Marcelina Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054367
28. Dłubakowska Marta brak
S
brak
29. Dmowska Michalina Kraina Kucyka
2009 (Mł.)
Brak
30. Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
31. Fąferko Mateusz LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
-
32. Falba Ala Stajnia Muszka
2007 (JM.)
Brak
33. Ferdyn Marzena ASK Świerklaniec
2000 (MJ.)
POL
34. Filip Monika Międzylesie
S
Brak
35. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
36. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
37. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
38. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (J.)
O037743
39. Gaj Paulina Zsp ornontowice
2004 (J.)
Brak
40. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
Brak
41. Garbowska Natalia LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
Brak
42. Gdulska Roksana brak
S
brak
43. Giżka Mikołaj Kraina Kucyka
2007 (JM.)
brak
44. Góra Katarzyna BPK
S
O024586
45. Górzeńska Anna bpk
2002 (J.)
-
46. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
47. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
Brak
48. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
49. Grześkowiak Julia brak
2006 (JM.)
brak
50. Gudan Izabela Polish Pony Club
S
Brak
51. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
Brak
52. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
brak
53. Hreczko Anna Brak
S
Brak
54. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (JM.)
0045952
55. Jakóbczak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
Brak
56. Janiszewska Julia brak
2000 (MJ.)
brak
57. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O045168
58. Jankowska - Kudyba Katarzyna SJ STAJNIA DRWAL
2008 (JM.)
brak
59. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
60. Jaracz Emilia Zielonogórski Klub Sportowy
2005 (JM.)
O058361
61. Jasinska Blanka Brak
2012 (Mł.)
Brak
62. Jasińska Kinga KJ Brawura
2008 (JM.)
Brak
63. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
0042742
64. Jędrzejowski Aleksander KJ Kapitan
2006 (JM.)
brak
65. Jeleń Zuza Stadnina Koni Botoja
2007 (JM.)
Brak
66. Jurkiewicz Karolina Polish Pony Club
2010 (Mł.)
brak
67. Kaczmarek Maja MKHorses
2007 (JM.)
Brak
68. Kądziela Julia Kraina Koni
2003 (J.)
Brak
69. Kądziela Wojciech Kraina Koni
2010 (Mł.)
brak
70. Kalin Karolina Bpk
1999 (MJ.)
Brak
71. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
72. Kanicka Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
O042822
73. Karbowiak Julia Brak
2011 (Mł.)
O058263
74. Karska Joanna Brak
S
O004625
75. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
76. Kęska Lena Byndas Horses
2007 (JM.)
brak
77. Kiereś Tomasz KJ Kapitan
2008 (JM.)
brak
78. Kijowska Julia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
79. Kintzi-Pewniak Małgorzata Stajnia Mila
S
brak
80. Klicińska Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
brak
81. Klicińska Marta LKJ Ostroga Opole
2007 (JM.)
brak
82. Klimek Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Galopada
1999 (MJ.)
Brak
83. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O58055
84. Kmiecik Albert niezrzeszony
S
brak
85. Kolasińska Gabi Kraina Koni
2005 (JM.)
brak
86. Komorska Aleksandra Lehmann Sport Horses
S
O019305
87. Komperda Renata Podhalańskie St. J Pro Nati
S
O031190
88. Korzeniewska Anna St. Interhorse
2005 (JM.)
O040031
89. Kościelska Basia Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2004 (J.)
Brak
90. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
91. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
0044289
92. Kowalczyk Hanna brak
2000 (MJ.)
brak
93. Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O029208
94. Kowalska-Jędrzejowska Magdalena KJ Kapitan
S
brak
95. Kowańdy Julia brak
S
brak
96. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
97. Krata Klaudia Bpk
2008 (JM.)
O050558
98. Król Anna brak
2005 (JM.)
brak
99. Kubiak Ewa BPK
S
brak
100. Kulczyńska Marta Stadnina Koni Dąbrówka
2006 (JM.)
brak
101. Kuraszkiewicz Maria Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
102. Kurowska Gabriela KJ Michałówka
2007 (JM.)
brak
103. Kurzyp Dorota bpk
2009 (Mł.)
brak
104. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O040226
105. Lewandowska Agnieszka Polish Pony Club
S
Brak
106. Lewandowska Emilia Polish Pony Club
2011 (Mł.)
O057969
107. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
108. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
109. Lisiecka Zofia -
2004 (J.)
Brak
110. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046694
111. Lubiszewska Zofia brak
2010 (Mł.)
brak
112. Luty Dominika bpk
S
O003979
113. Łućko Alicja Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
brak
114. Łućko Marcin Klub Jeździecki Amazonka
S
O053744
115. Łukaszek Anna Sonaba
S
brak
116. Mądry Karolina JKS Melloni Horses
S
Brak
117. Makiła Jarosław Starogardzkie Bractwo Rycerskie
S
Brak
118. Makulska Magdalena brak
S
brak
119. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
120. Mekin Jagoda Niezrzeszony
S
O044521
121. Meller Gabriela Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
O058809
122. Michalska Tosia Pony Jumping Team
2014 (Mł.)
brak
123. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
124. Mierzejewska Dominika brak
2002 (J.)
O057891
125. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
126. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
31394/17
127. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O043632
128. Moś Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2006 (JM.)
Brak
129. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
130. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
131. Mycio Oliwia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0040933
132. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
133. Narowska Magda Kraina Koni
2009 (Mł.)
Brak
134. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
135. Nidecka Weronika Stajnia Wydrza
S
Brak
136. Nizioł Sara Brak
2001 (MJ.)
O034753
137. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
138. Nowak Kornelia OJ Kalina
2006 (JM.)
O057666
139. Okoń Sandra Klub Jeździecki DreamHorse
2007 (JM.)
brak
140. Okrzesik Adrianna Klub Jeździecki Facimiech
2000 (MJ.)
Brak
141. Osowska Daria brak
S
brak
142. Ostałowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
143. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
144. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
145. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
146. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
147. Pastuszka Zuza Stajnia Skoroszów
2008 (JM.)
BRAK
148. Pewniak Maciej Stajnia Mila
2006 (JM.)
brak
149. Piechota Paulina LKJ Ostroga Opole
2006 (JM.)
0000000
150. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
151. Pirjanowicz Nadia Brak
2007 (JM.)
Brak
152. Pisula Magdalena BPK
2005 (JM.)
brak
153. Pleta Agata brak
2009 (Mł.)
brak
154. Pleta Maria Stajnia Miłosna
2007 (JM.)
Brak
155. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
156. Prusińska Nina Brak
2002 (J.)
Brak
157. Przybyt Barbara brak
2005 (JM.)
brak
158. Psiuk Julia brak
2014 (Mł.)
brak
159. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
160. Respondek Tosia Klub Jeździecki DERA
2008 (JM.)
Brak
161. Robak Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
162. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050247
163. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
164. Ruszczyńska Lena Polish Pony Club
2011 (Mł.)
Brak
165. Ryłko Agnieszka Klub Sportowy LASER TEAM
2003 (J.)
brak
166. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
0042962
167. Śniecikowski Wiktor Kraina Kucyka
2011 (Mł.)
Brak
168. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O050109
169. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
170. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2005 (JM.)
brak
171. Stachak Marta BPK
S
brak
172. Stachowska Agata Brak
S
Brak
173. Stachura Julia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
BRAK
174. Starakiewicz- Zawiślak Gabriela KJ Kapitan
2011 (Mł.)
brak
175. Starakiewicz- Zawiślak Maria KJ Kapitan
2005 (JM.)
brak
176. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
177. Starostka Monika Polish Pony Club
S
brak
178. Stasiak Adam KJ Cavalier
2003 (J.)
O047481
179. Stasińska Iga brak
2006 (JM.)
brak
180. Stołowski Stanisław KJ Podkowa Gruszczyn
S
O004472
181. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
182. Strzępek Dominika LKJ Ostoga Opole
2005 (JM.)
O057059
183. Suduł Jagoda Stajnia Wydrza
2009 (Mł.)
brak
184. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O035530
185. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
Brak
186. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
187. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
188. Szady Anna brak
S
O020366
189. Szataniak Natalia -
2006 (JM.)
O057580
190. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
191. Szmyt Maria Polish Pony Club
2013 (Mł.)
brak
192. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
193. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (JM.)
O045627
194. Szostawicka Katarzyna Polish Pony Club
S
Brak
195. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
196. Tadko Daria Kraina Koni
2001 (MJ.)
Brak
197. Tarnawska Marysia BPK
2010 (Mł.)
Brak
198. Tarnawska Zofia bpk
2005 (JM.)
brak
199. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
200. Tokarczyk Hanna Brak
2004 (J.)
Brak
201. Tokarczyk Michał Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
202. Trzeciak Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
35592/18
203. Trzmiel Natalia Brak
2002 (J.)
Brak
204. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O053230
205. Tyllo Gosia GZ Tuławki
2009 (Mł.)
Brak
206. Ulasińska Maria KJ Kapitan
2006 (JM.)
brak
207. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
208. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
209. Wachułka Eliza LKJ OSTROGA OPOLE
2008 (JM.)
brak
210. Walczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
xx
211. Wanat Iwona brak
S
O031557
212. Wardecka Sandra Bp
S
Brak
213. Wasilewska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O037684
214. Wąsowicz Sebastian Luzak w Polish Pony Club
S
123456789
215. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
216. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O048954
217. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
218. Wawszczyk Martha ZSCKR Nakło Śląskie
2001 (MJ.)
brak
219. Węgorek Patrycja Sj piker
Brak
220. Wieczorkowski Maciej JednorożceRulez
S
brak
221. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
222. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
223. Włodarczyk Aleksandra WLKS Krakus
2008 (JM.)
brak
224. Wódka-Niewada Damian Kraina Koni
2012 (Mł.)
brak
225. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
226. Wolanin Hanna Bpk
2006 (JM.)
Brak
227. Wolańska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
228. Wolska Marcelina Brak
2010 (Mł.)
Brak
229. Woźniak Alicja KS AZS UWM
2005 (JM.)
Brak
230. Woźniak Alicja Bpk
2008 (JM.)
brak
231. Wróblewska Natasza SKJ Tradycja Siedlnica
2006 (JM.)
O057117
232. Ząbek Aleksandra Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (J.)
O043937
233. Zaremba Martyna Bp
2006 (JM.)
.
.
234. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2004 (J.)
o032270
235. Zieleźny Matylda Niezrzeszony
2003 (J.)
Brak
236. Zielińska Marta LKJ Ostroga
2008 (JM.)
Brak
237. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
238. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
239. Zyśk Nina Kraina Koni
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

50

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
Brak
2.

8

ADONIS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:114 F: SPRINGBOURNE CAERWYN
M: ROTGERS ANNELYN
brak 616013600465907
3.

153

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 F: NN
M: NN
K020925 nie pamiętam
4.

181

ALKATA NN POL 2005 Wałach izabelowata/160 F: Marat
M: Alabama
brak
5.

111

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Night carry
M: Aida Hl
Brak Bębenek
6.

85

ALOPA MAŁOPOLSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/154 F: --------
M: ------
brak ----------
7.

253

ANAFAZA XX POL 1983 Wałach kasztanowata/165 F: Dywizjon
M: Dea
brak PL2402
8.

31

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach inna/kuc:133 F: Tijd Vlijt's VICTOR
M: ANAPON RASHKA
K024821 616013600054113
9.

130

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622
10.

142

ARMANI RJT KUC CONNEMARA POL 2014 Wałach gniada/kuc:141 F: .
M: .
. . .
11.

78

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc:140 F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
12.

163

ARNIKA TYP SZLACHETNY POL 2001 Klacz siwa/165 F: NN
M: Asturia
brak POL 999 59 00808 01
13.

147

ATLETICO SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus
M: Admira
K009354 POL009640041403
14.

140

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
15.

5

BARYT SP POL 1999 Wałach kasztanowata F: Contas / Carthago Z
M: Barbaria / Wieland
K004898 616009611130599
16.

141

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903
17.

180

BASZMAG SP POL 1998 Wałach kasztanowata/174 F: Clayton
M: Ballada
brak
18.

245

BELISSIMA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Louis
M: Babia
brak POL 009 54 00364 07
19.

118

BELLA ROSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: R
M: B
Brak 123456
20.

264

BERGAMO KUC POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Gabon
M: Miss barnebu
Brak 616013610213516
21.

138

BLACK STAR DWB POL 2006 Klacz kara/- F: Weltjunge/Weltmeyer
M: Melissa-Bell/Donnerwerther
- -
22.

13

BLOODY RIDER MAŁOPOLSKA POL 2010 Ogier kasztanowata/170 F: Sadan
M: Bola
Brak .
23.

44

BONA KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: UITERWAARRDEN'S TOMMY
M: UITERWAARRDEN'S BO
Brak -
24.

106

BRAK BRAK POL Brak Klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
25.

14

BRAK - POL - Klacz ciemnogniada/- F: -
M: -
Brak Brak
26.

68

BRAK Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
Brak Brak
27.

224

BRAWO NN POL - Wałach tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak -
28.

210

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa/175 F: Grikos
M: Biafa
K015645 -
29.

174

BURZAN SP POL 2016 Wałach tarantowata/164 F: Ojciec Burzana
M: Matka Burzana
brak
30.

19

BZDURA NN POL 2000 Klacz jelena/165 F: Czy naprawdę muszę wpisywać
M: Rodziców wymyślonego konia
brak abcd
31.

188

CABALLITA SP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Caban
M: Carbon
Brak 0927626252678945
32.

94

CALIFORNIA ANDALUZYJSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/155 F: Champion
M: Cybina
brak brak
33.

131

CASAT Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: Mariot
M: Case Z
K014323 POL009610163606 12508
34.

239

CASINO OLDENBURSKA DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
K022450 DE433331777410
35.

266

CATCH ME IF YOU CAN FRYZ POL 2012 Klacz kara/170 F: Cornet
M: Kometa
XYZ XYZ
36.

241

CHARLIE OLDENBURG POL 2013 Wałach siwa/170 F: Celestial
M: Lollipop
K028615 xxxxxxx
37.

256

CHEPITO Norwegian Warmblood NOR 2014 Wałach gniada/170 F: Captain Hook
M: Luz Arcal
Brak Brak
38.

1

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
39.

101

CHICLAYO SP POL 2012 Ogier kara/168 cm F: Lugo
M: Cena
brak brak
40.

76

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
41.

84

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/162 F: CASINO-L
M: COSTA RICA L
K026518 616009610209612
42.

230

COLONEL SP POL 2005 Wałach skarogniada/168 F: Sir Neel
M: Colonna
K011087 11439
43.

231

COLONEL SP POL 2005 Wałach skarogniada/168 F: Sir Neel
M: Colonna
K011087 11439
44.

251

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: New Nobel /Newton
M: Cyrkówka /Efez
K16053 POL009640047306
45.

166

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
46.

22

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me
M: Gina
K021729 DE421000541909
47.

263

CRAZY RAY OS GER 2004 Wałach gniada F: Gesmaray / Jalisco B
M: Capella / Captain Paul I
K008443 DE418180102704 104OP27
48.

71

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
49.

102

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Grikos
M: Czarina
brak
50.

70

CZARDASZ ŚLĄSKA POL 2014 Wałach kara/162 F: Czandor
M: Czuma
brak
51.

2

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
Brak Brak
52.

74

DARCYS BLUE PAUL 15 TINKER POL 2014 Klacz srokata/135 F: Nn
M: Nn
Brak Zagraniczny
53.

149

DELTA DU LYS AA AA POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Don Giovanni de Bearn AA
M: Iroise du Defey AA
K028248 25000113411611L
54.

126

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
55.

199

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
56.

165

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
57.

46

DON DE AVERINO P SP POL 2008 Wałach siwa F: AVERO
M: DUNKA
K022036
58.

87

EDEN WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/168 F: LIBERO A
M: EMINENCJA
K028611 616007610172515
59.

129

EKO KOŃ ŚLĄSKI POL 2009 Wałach kara/164 F: Delfin
M: Eliza
brak brak
60.

164

EKO MAŁOPOLSKA POL 2003 Klacz siwa/158m F: Kronos
M: Etola
Brak Brak Brak
61.

117

EKSTAZA ŚLĄSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K028571 616008540032112
62.

128

EKWADOR MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Bolivar
M: Eko
Brak -
63.

120

ENIGMA MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz kara/160 F: brak
M: brak
brak brak
64.

38

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
65.

204

EPOLLO WIELKOPOLSKA POL 2017 Wałach gniada/161 F: Rulon
M: Estera
brak
66.

237

EŻEKTOR MŁP POL 2010 Wałach gniada/. F: Salix
M: Ekologia / Werbel
K020131
67.

66

FARAON MAŁOPOLAK POL 2011 Ogier gniada/171 F: Jurand
M: Fryga
Brak 616006580516211
68.

25

FIGA SARA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz inna/mk:130 F: Kowalczyk
M: Figa
Brak 616013530231005
69.

23

FIGARO MAŁOPOLSKA POL 2016 Wałach siwa/163 F: Eufrat
M: Fantazja
brak 6160065500245
70.

36

FIONA SP POL 2004 Klacz tarantowata/165 F: Lubicz
M: Festyna
K014051
71.

200

FORTUNA WIELKOPOLSKA POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
K009439 10562
72.

43

FORTUNA NN POL - Klacz kara/mk:- F: -
M: -
Brak -
73.

170

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi /
M: Funkcja / Galeon
K021803 009540015795
74.

178

FREZJA HAFLINGER POL 2014 Klacz biała/mk:140 F: Kary
M: Stars
brak 2568
75.

246

GABI BZ POL 2014 Klacz biała/27 F: ???
M: ???
123456789
76.

20

GAJOWY Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach gniada F: Eternity Breath
M: Gifty Girl
brak
77.

139

GAMON WESTFALSKA POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
K028785 DE 441411456712
78.

223

GARBI SP POL 2008 Klacz siwa/172 F: Maciej
M: Ruda
- Jest
79.

220

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193
80.

236

GOTJER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/167 F: Bartnik
M: Gracja
Brak 0
81.

255

GOTJER MAŁOPOLSKI POL 2014 Wałach gniada/160cm F: Bartnik
M: Gracja
brak 0
82.

175

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
83.

151

HAŁASTRA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/163 F: Bolivar
M: Hiperbola
Brak Brak
84.

193

HARLEY NN POL NN Wałach gniada/155 cm. F: NN
M: NN
BRAK NN
85.

250

HARMONIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/175 F: Bianco
M: Hipcia
brak brak 616 006 66 12094 09
86.

249

HARRIET SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Feniks
M: Holu Song
K026844
87.

148

HEIDI HAFLINGER POL 2017 Klacz kasztanowata/mk:146 F: Calipto
M: Hol
brak 616 013 52 00061 17
88.

134

HEKTOR HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/160 F: xx
M: xx
brak .
89.

37

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
K025167 616009640053911
90.

10

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
91.

157

HIPCIA MAŁOPOLSKA POL 1999 Klacz skarogniada/169 F: Emir
M: Hipoderma
Brak 006 66 02840 99
92.

244

HUNFOT MAŁOPOLSKA POL 2010 Ogier kara/170 F: Ojciec
M: Matka
brak brak
93.

40

INDIANA DUN IT PINK American Paint Horse POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Gentle Dun It Pink
M: Miss Emerald Jewel
brak brak
94.

77

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
95.

207

IROS KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: pacific
M: Rosita W
K025245
96.

215

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
97.

65

ISKRA NN POL 2007 Klacz tarantowata/148 F: NN
M: NN
brak POL 999 57 02687 02
98.

184

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/mk:155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
99.

143

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Contendor
M: Jagoda
Brak Brak
100.

198

JACOMI MAŁOPOLAK POL 2012 Wałach gniada/145 F: Malopolak
M: Malopolska
Brak Brak
101.

197

JARICO JEDNOROŻEC POL 2012 Wałach gniada/200 F: Jedno
M: Rożec
brak brak
102.

16

JASNA PANNA Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2016 Klacz ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: JACNIA
Brak
103.

162

KACPER KUC SZETLANDZKI POL 2001 Wałach siwa/kuc:109 F: Stefan
M: Karta
brak brak
104.

247

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
105.

7

KARAT SP POL nwm Wałach siwa/mk:nwm F: Kanion
M: Majka
brak nwm
106.

41

KARINA KONIK POLSKI POL 2007 Klacz izabelowata/mk:150 F: NN
M: NN
Brak Brak
107.

72

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Maram
M: Karmen
K0136611 POL007520018403
108.

97

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
brak
109.

30

KASJOPEA SP POL 2004 Klacz siwa/180 F: Howet
M: Karina
Brak Ppp12345
110.

168

KASJOPEJA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz siwa/162 F: Cyrus
M: Pola
brak brak
111.

169

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
112.

248

KLINGA SP POL 2013 Klacz skarogniada/158 cm F: Nie znany
M: Nie znana
Brak
113.

49

KLOPSIK KUC SZETLANDZKI POL 2010 Ogier srokata/kuc:68cm F: Cukierek
M: Landrynka
brak brak
114.

257

KOKO CHICHUAŁA POL 2018 Klacz inna/30 F: nn
M: nn
brak brak
115.

47

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
116.

63

KOPEREK KUC FELIŃSKI POL 2007 Wałach gniada/144 F: Han
M: Kopiejka
K027467 POL013540019507
117.

137

KORAB OO POL 2012 Wałach siwa/156 F: Pegasus
M: Karbala
brak
118.

240

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/137 F: nn / nn
M: Koka D / Kubuś
K025627 616999610158011
119.

213

KSENA KUC POL 2009 Klacz bułana F: nn
M: nn
K020866
120.

58

KTM DWUKOŁOWA AUT 215 Ogier kara/180 F: Silnik
M: Rama
Brak
121.

51

LADY SP POL 2004 Klacz kara/160cm F: brak
M: brak
brak brak
122.

100

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
K025717 POL009610051906
123.

243

LADY REDS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/173 F: Ever for pleasure
M: Latina
brak 616 009 66 19702 09
124.

42

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
K018544 616009510353511
125.

155

LATAJĄCY LAMOROŻEC Włochacz Pospolity Podbagienny POL 1513 Wałach ciemnogniada/210 F: Jakiś Holsztyn
M: Kopytkująca Gazela
brak Nie posiada
126.

194

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
K024008 616009670107811
127.

93

LIBELLO STAR HANOWERSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Nn
M: Nn
Brak Brak Nn
128.

107

LIBRA KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz gniada/kuc:120 F: ---------
M: ---------
brak ---------
129.

154

LIGA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Santos / Guidam
M: Leda / Edminton
K026927 616009682007214
130.

259

LOOK AT ME HOL POL 1993 Wałach siwa F: -
M: Wolga
Brak
131.

156

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
132.

91

LOTTI KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz siwa/kuc:115cm F: Carmana’s Neptun
M: Mija
K029008 013600413108
133.

150

LOZANO Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach siwa/170 F: Lubicz
M: Ratina
brak
134.

158

LUBCZYK HUCUŁ POL 2003 Wałach gniada/mk:145cm F: Wicher
M: Leska
Brak Brak Brak
135.

222

LUNA KUCYK POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nikko k
M: Lukka
- Jest
136.

55

LUNA KUC NED 2010 Klacz ciemnogniada/140 F: nn / nn
M: nn / nn
K026657 528009101178093
137.

89

LUNA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
nn nn
138.

201

ŁATEK HANOWERSKI POL 2007 Wałach srokata/140 F: Hanowerski
M: Kuc szwedzki
Brak Brak
139.

4

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
140.

81

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:brak F: Folkert
M: Megi
brak POL013540037105
141.

83

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz biała/kuc:111 F: Folkert
M: Megi
LKRWZJ/4798/18 POL012540037105
142.

28

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/kuc:149 F: Nonet
M: Mafia
K021381 616006610281708
143.

136

MAGIC GLOW SP POL 2010 Wałach gniada/178 F: Magic Drama
M: Santa Monica
brak brak
144.

12

MAJOR KUC POL 2011 Ogier gniada/100 F: Maciek
M: Br
Brak Nn
145.

18

MAJRON V WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach skarogniada/165 F: Epos
M: My love V
Brak 616007660666414
146.

217

MALIBU WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Milena
K015630
147.

33

MALIBU STAR KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: Tijd Vijts Victor
M: Milka Star
K026544 616013600200713
148.

96

MALIBU STAR KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
K026544 brak
149.

119

MALWA KONIK POLSKI POL 2011 Klacz inna/138,5 F: Tran
M: Markiza
. 982000190635826 .
150.

15

MALWA KONIK POLSKI POL 2011 Klacz inna/kuc:138,5 F: Tran
M: Markiza
brak 982000190635826
151.

80

MARGOLA KUC SZETLANDZKI POL 2004 Klacz srokata/kuc:80 F: Nn
M: Nn
Brak Djdjdj
152.

116

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
153.

52

MARISKA NN POL 2012 Klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
154.

11

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
155.

113

MAX BLUE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 01198 08
156.

208

MAXIMUS NF WLKP POL 2009 Wałach siwa/174cm F: Rabiates Turbud Z
M: Messalina
K019357 616007610088609
157.

152

MERCI SP POL 2008 Klacz kara/163 F: Rubin
M: Mazda
brak
158.

167

MONA LIZA SP POL nwm Klacz siwa/nwm F: nwm
M: Milka
brak nwm
159.

32

MRÓWKA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz gniada/kuc:140 F: Mikki
M: Strzała
brak - brak
160.

228

MYSZEK ARAB POL 2014 Ogier inna/160 F: Kajtek
M: Margola
Brak
161.

172

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
162.

6

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
K022014 12736
163.

98

NESI SP POL 2008 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Brak danych
164.

229

NIRWANA NN POL NN Klacz gniada/136 F: NN
M: NN
NN NN
165.

221

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Gelding darkbay F: Vandamme
M: Nimfa
POL 616009610123811
166.

196

NYTKA HAFLINGER POL 2006 Klacz izabelowata/mk:145 F: Brak
M: Brak
Brak Brak Brak
167.

56

OKAVANGO NN POL 2005 Wałach skarogniada/160 cm F: NN
M: NN
brak
168.

183

OLIMPIA WLPKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Santara Danny's Boy
M: Olga
xxx xxx
169.

195

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
170.

82

ORZESZEK SZETLAND POL 2010 Wałach kasztanowata/130 F: A
M: B
brak
171.

122

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
172.

211

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada/mk:154cm F: Luis
M: Paria
Brak
173.

173

PANAMA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Blansz
M: Pinola
pol 007670001508 pol 007670001508
174.

133

PAVAROTII DU CORAD Z KUC FELIŃSKI POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:146 F: esen boy
M: helga just muil
brak brak brak
175.

92

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin
M: Pacynka
brak
176.

45

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 Wałach gniada/175 F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
177.

160

PIERWIOSNEK KUC POL 2001 Wałach gniada/mk:kuc:146 F: Rumor
M: Primavera
K008284 -
178.

127

PIKUŚ DESPERO SZETLAND POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:118 F: Kropek
M: Pacynka
brak brak
179.

218

PŁOTKA KONIK POLSKI POL 2005 Klacz inna/146 F: Wiedźmin
M: Jennyfer
brak brak
180.

61

POLONEZ ŚLĄSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Padra
brak
181.

75

POPCORN HANOWERSKA POL 2015 Ogier tarantowata/168 F: Felix
M: Diana
brak brak
182.

186

POTWÓR Z BAGIEN PIĘKNA INACZEJ POL wybuchowy Ogier inna/mk:zmienny F: Król Bagien
M: Maszkara
Nie dostał numeru - nie chcieli go przyjąć
183.

226

POZEW WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
//
184.

53

PRECEL KUC POL 2007 Wałach inna/kuc:110 F: nn
M: nn
brak 616999661966607
185.

110

PRINCESSA Szlachetna Półkrew POL 2016 Klacz skarogniada/169 F: Epos
M: Paula G
Brak
186.

48

PRINCESSA D POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
K026511 POL 999 52 01845 04
187.

60

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
K024820
188.

176

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Che Guevara L
M: Ramona
K021596 616007610082012
189.

159

REMIK KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach kasztanowata/133 F: Rubin
M: Rainbow Dush
O058809 75389573
190.

190

REVANGE SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: 4464 Denis s.v.
M: 35 Rita
Brak
191.

24

RIH TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach siwa/150 F: NN
M: NN
brak 999630180203
192.

219

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
k027121 616009600203910
193.

59

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:126 F: nn
M: nn
brak 616999661981209
194.

252

ROKSANA KUC POL 2015 Klacz srokata/140 F: nn
M: nn
brak brak
195.

179

ROMEO KUC WALIJSI POL 2015 Wałach siwa/kuc:120 F: Rogal
M: Samba
Brak
196.

209

ROMEO SZETLAND POL nie wiem Wałach siwa/nie wiem F: nie wiem
M: nie wiem
brak
197.

135

ROZALIA RAXA SP POL 2010 Klacz kara/170 F: xx
M: xx
brak .
198.

132

RUBIN SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Dolar
M: Ramona
brak 123456789
199.

73

RUDOLF SP POL 2016 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
Brak
200.

227

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
brak
201.

9

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/116 F: Capo14
M: Szanta
K025155 616999662050808
202.

177

SARA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Egon
M: Sarna
Brak 616006680009010
203.

79

SARA KUC FELINSKI POL 2014 Klacz kara/kuc:125 F: Kuc felinski
M: Kuc felinski
Brak Brak
204.

57

SCADA OLDENBURSKA POL 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
K018556
205.

88

SERPENTYNA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Harper
M: Sotera
K025591 brak
206.

124

SETNIK VEL MIECIO KUC SZETLANDZKI POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:90 F: Słonecznik
M: Misia
brak Brak
207.

39

SILISTRJA SP POL 1998 Klacz gniada/172 F: Blue
M: Silezja
Brak Brak
208.

171

SILVERSTONE ARAB POL 2011 Wałach siwa/mk:120 F: Nhgs
M: Nara
Brak Brak
209.

235

SIWA Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz siwa/180 F: Nano
M: Gaja
Brak Brak
210.

205

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
211.

105

SPARKLE CLYDESDALE POL 2010 Klacz gniada/175 F: Moonlight
M: Sunshine
brak brak
212.

258

STAKKATO DIAMANT OLDENBURSKA GER 2014 Wałach skarogniada/170 F: Stakkato Gold/Stakkato
M: Le Diamant/Diamant de Semilly
K02386 0123445686338
213.

238

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
214.

262

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Lord Ludger
M: Tamiza
K026650 616 999 68 20211 14
215.

17

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
216.

67

TENCZOWY JEDNOROŻEC ROGACZ POL 2000 Ogier srokata/167 F: Rogaty
M: Tenczówka
Brak Brak
217.

260

TEST WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Delgor
M: Tersja
Brak POL 007670139107
218.

261

TIK TOK SP POL 2010 Wałach gniada/100 F: Adam
M: Ewa
Brak
219.

185

TIME AMOR Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2016 Ogier kara/174cm F: Midnajt Blue
M: Jukasta
brak Brak
220.

214

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
K025107 POL013530189108
221.

216

TORDIS ICASS KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:138 F: xxx
M: xxx
xxx xxx
222.

267

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
223.

86

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
224.

203

TRINITI SP POL 2008 Klacz gniada/163 F: Candiavolo
M: Trixie
Brak Jest
225.

206

TRYUMF WLKP POL 2003 Wałach tarantowata/170 F: Diatos
M: Taka Bądź / Eldorado
K024502 POL007670134503
226.

265

VERDADERO AMIGO CONNEMRA IRL 2012 Ogier kara/149 F: Lawyer
M: Carramba
007 007 007
227.

26

VICE VERSA KWPN POL 2008 Ogier kara/176 cm F: Le Voltaire
M: Vena
brak brak
228.

144

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026681 Brak
229.

64

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
K020641 616007520031511
230.

29

WINNE THE POOH KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
231.

34

WISZNIA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Nn
M: Nn
brak Paszport PZJ
232.

95

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
233.

3

WIWIANA SP POL 2016 Klacz kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Wiera
brak 616009600226616
234.

54

WOLI SP POL 2000 Ogier kasztanowata/164 F: Prom
M: Euforia
Brak
235.

99

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
K015896 POL006630149705
236.

145

WROTYCZ MAŁY KOŃ POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk:135 F: Majk
M: nn / nn
K026436 616 013 64 01078 08
237.

35

WYMARZONY KWPM POL 2015 Klacz gniada/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
</
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaś Magdalena
WLKS Krakus Swoszowice
2020-05-08
14
2020-05-08
10
2020-05-08
7
2020-05-09
9
2020-05-09
3
2020-05-09
30
2020-05-10
38
2020-05-10
12
2020-05-10
2
2020-05-10
1
2020-05-10
5
2020-05-10
2
2020-05-10
11
Arciszewska Agata
brak
POPCORN (75)
2020-05-08
40
2020-05-08
30
2020-05-09
3
2020-05-09
8
2020-05-10
33
2020-05-10
7
2020-05-10
15
2020-05-10
12
2020-05-10
10
Bączek Kamila
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-05-08
27
2020-05-08
15
2020-05-08
3
2020-05-09
47
2020-05-09
16
2020-05-09
16
2020-05-10
8
2020-05-10
20
2020-05-10
3
2020-05-10
23
2020-05-10
17
2020-05-10
5
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
KOKO (257)
2020-05-08
44
2020-05-09
79
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
78
Banasiuk Marcin
Polish Pony Club
KTM (58)
2020-05-08
78
2020-05-09
24
2020-05-10
2020-05-10
73
Baraniak Emilia
JUKS Galop w Smolajnach
2020-05-08
61
2020-05-08
46
2020-05-08
13
2020-05-09
67
2020-05-09
39
2020-05-09
15
2020-05-10
35
2020-05-10
21
2020-05-10
84
2020-05-10
41
2020-05-10
14
Baraniak Eryk
.
MALWA (119)
2020-05-08
65
2020-05-09
34
2020-05-10
13
2020-05-10
33
Bazylak Amelia
Kraina Koni
HIPCIA (157)
2020-05-08
52
2020-05-09
56
2020-05-10
3
2020-05-10
27
2020-05-10
26
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
GEMINI 2 (220)
2020-05-08
15
2020-05-09
74
2020-05-10
59
2020-05-10
53
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (213)
2020-05-08
17
2020-05-09
2020-05-10
19
2020-05-10
22
Brodowska Weronika
BPK
ACER (50)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Brzykcy Liliana
LKJ Abaria Iwno
ADONIS (8)
2020-05-08
21
2020-05-09
8
2020-05-10
8
2020-05-10
15
Bukczyńska Jagoda
Klub Sportowy Grand Horse
P-LUSI (211)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Burakowska Marta
Brak przynależności
JARICO (197)
2020-05-08
53
2020-05-08
34
2020-05-08
30
2020-05-09
53
2020-05-09
29
2020-05-09
23
2020-05-10
48
2020-05-10
25
2020-05-10
28
2020-05-10
47
2020-05-10
26
2020-05-10
26
Ceran Ignacy
KJ Kapitan
RINGO (59)
2020-05-08
25
2020-05-09
48
2020-05-10
40
2020-05-10
28
Chokoszewska Nikola
brak
ALKATA (181)
2020-05-08
72
2020-05-09
84
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
91
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek Jeździecki Borowianka
PRINCESSA (110)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Ciereszko Alicja
niezrzeszony
FARAON (66)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Cieślak Zofia
KJ Kapitan
CHICLAYO (101)
2020-05-08
58
2020-05-08
3
2020-05-09
5
2020-05-09
14
2020-05-10
20
2020-05-10
36
2020-05-10
35
2020-05-10
18
2020-05-10
8
Ćwik Amelia
brak
LADY (51)
2020-05-08
36
2020-05-08
30
2020-05-09
63
2020-05-09
46
2020-05-10
64
2020-05-10
49
2020-05-10
62
2020-05-10
42
Ćwikła Agata
Brak
BRAK (14)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Cyperling Monika
Polish Pony Club
2020-05-08
42
2020-05-08
4
2020-05-08
17
2020-05-09
13
2020-05-09
25
2020-05-09
3
2020-05-10
19
2020-05-10
14
2020-05-10
8
2020-05-10
9
2020-05-10
18
2020-05-10
12
2020-05-10
7
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (144)
2020-05-08
20
2020-05-09
1
2020-05-10
55
2020-05-10
13
Czarkowski Franciszek
Royal Opole
JACKONDER (143)
2020-05-08
11
2020-05-09
2
2020-05-10
53
2020-05-10
9
Dąbrowska Maria
Schleiholandia
2020-05-08
19
2020-05-09
15
2020-05-10
2020-05-10
20
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2020-05-08
79
2020-05-09
71
2020-05-10
70
2020-05-10
4
2020-05-10
70
Daniszewska Marcelina
Polish Pony Club
RAFA (60)
2020-05-08
26
2020-05-08
95
2020-05-09
41
2020-05-09
73
2020-05-10
67
2020-05-10
70
2020-05-10
52
2020-05-10
75
Dłubakowska Marta
brak
ARNIKA (163)
2020-05-08
75
2020-05-09
30
2020-05-10
15
2020-05-10
33
Dmowska Michalina
Kraina Kucyka
ŁATEK (201)
2020-05-08
16
2020-05-08
84
2020-05-09
16
2020-05-09
2020-05-10
18
2020-05-10
2020-05-10
17
2020-05-10
88
Dubieniecka Martyna
Sopocki klub Jeździecki
KAMELOT (247)
2020-05-08
38
2020-05-09
66
2020-05-10
2020-05-10
75
Fąferko Mateusz
LKJ Ostroga Opole
GARBI (223)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Falba Ala
Stajnia Muszka
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
72
2020-05-09
60
2020-05-09
22
2020-05-09
17
2020-05-10
60
2020-05-10
51
2020-05-10
32
2020-05-10
26
2020-05-10
55
2020-05-10
80
2020-05-10
76
2020-05-10
35
2020-05-10
32
Ferdyn Marzena
ASK Świerklaniec
NIWAR (221)
2020-05-08
32
2020-05-09
33
2020-05-10
20
2020-05-10
24
Filip Monika
Międzylesie
RUDOLF (73)
2020-05-08
56
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
94
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
2020-05-08
64
2020-05-09
34
2020-05-10
17
2020-05-10
72
2020-05-10
50
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2020-05-08
21
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
38
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
2020-05-08
4
2020-05-09
10
2020-05-10
49
2020-05-10
41
2020-05-10
12
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
BRAK (68)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Gaj Paulina
Zsp ornontowice
NYTKA (196)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (203)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Garbowska Natalia
LKJ Ostroga Opole
LUNA (222)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Gdulska Roksana
brak
FIGARO (23)
2020-05-08
49
2020-05-08
24
2020-05-09
41
2020-05-09
38
2020-05-10
45
2020-05-10
38
2020-05-10
43
2020-05-10
37
RIH (24)
2020-05-08
28
2020-05-09
35
2020-05-10
27
2020-05-10
29
Giżka Mikołaj
Kraina Kucyka
MAJOR (12)
2020-05-08
34
2020-05-09
8
2020-05-10
62
2020-05-10
37
Góra Katarzyna
BPK
FIONA (36)
2020-05-08
26
2020-05-08
8
2020-05-08
19
2020-05-09
81
2020-05-09
2020-05-09
32
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
87
2020-05-10
43
2020-05-10
33
Górzeńska Anna
bpk
2020-05-08
71
2020-05-08
29
2020-05-09
17
2020-05-09
5
2020-05-10
11
2020-05-10
8
2020-05-10
25
2020-05-10
9
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2020-05-08
3
2020-05-09
53
2020-05-10
2
2020-05-10
12
2020-05-10
7
Grabos Olga
KJ Lando
POZEW (226)
2020-05-08
2020-05-08
74
2020-05-08
43
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
98
2020-05-10
49
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2020-05-08
7
2020-05-08
28
2020-05-09
44
2020-05-09
42
2020-05-10
51
2020-05-10
36
2020-05-10
40
2020-05-10
24
2020-05-10
36
Grześkowiak Julia
brak
2020-05-08
61
2020-05-09
58
2020-05-10
71
2020-05-10
25
2020-05-10
66
Gudan Izabela
Polish Pony Club
BONA (44)
2020-05-08
52
2020-05-09
26
2020-05-10
32
2020-05-10
21
2020-05-10
27
Gudan Natalia
Polish Pony Club
BONA (44)
2020-05-08
7
2020-05-09
7
2020-05-10
5
2020-05-10
57
2020-05-10
7
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
OLIMPIA (183)
2020-05-08
6
2020-05-09
73
2020-05-10
9
2020-05-10
50
2020-05-10
22
Hreczko Anna
Brak
CHEPITO (256)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
KARMEL (72)
2020-05-08
9
2020-05-09
64
2020-05-10
56
2020-05-10
43
Jakóbczak Antonina
Brak
2020-05-08
15
2020-05-09
20
2020-05-10
14
2020-05-10
18
Janiszewska Julia
brak
KASJOPEJA (168)
2020-05-08
57
2020-05-09
5
2020-05-10
31
2020-05-10
10
2020-05-10
11
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (153)
2020-05-08
55
2020-05-08
86
2020-05-09
2020-05-09
77
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
84
2020-05-10
92
Jankowska - Kudyba Katarzyna
SJ STAJNIA DRWAL
2020-05-08
81
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
86
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (37)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Jaracz Emilia
Zielonogórski Klub Sportowy
ATLETICO (147)
2020-05-08
48
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
82
Jasinska Blanka
Brak
SARA (177)
2020-05-08
18
2020-05-09
12
2020-05-10
15
2020-05-10
35
2020-05-10
16
Jasińska Kinga
KJ Brawura
SARA (177)
2020-05-08
2020-05-09
42
2020-05-10
43
2020-05-10
33
2020-05-10
77
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2020-05-08
37
2020-05-08
24
2020-05-09
37
2020-05-09
33
2020-05-10
39
2020-05-10
25
2020-05-10
40
2020-05-10
25
Jędrzejowski Aleksander
KJ Kapitan
ROKSANA (252)
2020-05-08
30
2020-05-09
28
2020-05-10
25
2020-05-10
20
Jeleń Zuza
Stadnina Koni Botoja
KLINGA (248)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Jurkiewicz Karolina
Polish Pony Club
FREZJA (178)
2020-05-08
23
2020-05-09
21
2020-05-10
21
2020-05-10
21
Kaczmarek Maja
MKHorses
KORAL D (240)
2020-05-08
59
2020-05-09
54
2020-05-10
66
2020-05-10
63
Kądziela Julia
Kraina Koni
HAŁASTRA (151)
2020-05-08
66
2020-05-09
31
2020-05-10
13
2020-05-10
40
2020-05-10
38
Kądziela Wojciech
Kraina Koni
KACPER (162)
2020-05-08
8
2020-05-09
11
2020-05-10
20
2020-05-10
13
Kalin Karolina
Bpk
MERCI (152)
2020-05-08
55
2020-05-08
14
2020-05-09
2020-05-09
9
2020-05-10
39
2020-05-10
11
2020-05-10
72
2020-05-10
8
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (57)
2020-05-08
16
2020-05-09
35
2020-05-10
37
2020-05-10
11
2020-05-10
21
Kanicka Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
LADY PANK (100)
2020-05-08
16
2020-05-09
7
2020-05-10
3
2020-05-10
4
Karbowiak Julia
Brak
2020-05-08
2020-05-09
23
2020-05-10
2020-05-10
25
Karska Joanna
Brak
2020-05-08
18
2020-05-09
40
2020-05-10
27
2020-05-10
33
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
DEPUTY 8 (126)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Kęska Lena
Byndas Horses
PŁOTKA (218)
2020-05-08
80
2020-05-08
22
2020-05-08
33
2020-05-08
29
2020-05-09
62
2020-05-09
12
2020-05-09
21
2020-05-10
68
2020-05-10
39
2020-05-10
52
2020-05-10
17
2020-05-10
69
2020-05-10
26
2020-05-10
46
2020-05-10
16
Kiereś Tomasz
KJ Kapitan
PRECEL (53)
2020-05-08
83
2020-05-09
30
2020-05-10
41
2020-05-10
59
Kijowska Julia
Wilkowo
LIBRA (107)
2020-05-08
13
2020-05-08
7
2020-05-08
16
2020-05-08
27
2020-05-09
75
2020-05-09
83
2020-05-09
11
2020-05-09
28
2020-05-10
2020-05-10
29
2020-05-10
26
2020-05-10
23
2020-05-10
71
2020-05-10
37
2020-05-10
18
2020-05-10
24
Kintzi-Pewniak Małgorzata
Stajnia Mila
MONA LIZA (167)
2020-05-10
51
Klicińska Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
POLONEZ (61)
2020-05-10
37
Klicińska Marta
LKJ Ostroga Opole
POLONEZ (61)
2020-05-08
77
2020-05-08
46
2020-05-09
31
2020-05-09
38
2020-05-10
21
2020-05-10
34
2020-05-10
55
2020-05-10
51
2020-05-10
40
Klimek Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Galopada
ALOPA (85)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
LOTTI (91)
2020-05-08
14
2020-05-08
60
2020-05-09
13
2020-05-09
24
2020-05-10
10
2020-05-10
31
2020-05-10
53
2020-05-10
10
2020-05-10
31
Kmiecik Albert
niezrzeszony
HUNFOT (244)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Kolasińska Gabi
Kraina Koni
HARMONIA (250)
2020-05-08
66
2020-05-09
76
2020-05-10
16
2020-05-10
56
Komorska Aleksandra
Lehmann Sport Horses
2020-05-08
31
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
39
Komperda Renata
Podhalańskie St. J Pro Nati
FRAKTAL (170)
2020-05-08
38
2020-05-08
32
2020-05-09
30
2020-05-09
18
2020-05-10
29
2020-05-10
20
2020-05-10
31
2020-05-10
21
Korzeniewska Anna
St. Interhorse
TIK TOK (261)
2020-05-08
9
2020-05-09
2
2020-05-10
1
2020-05-10
2
Kościelska Basia
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
ALL NIGHT (111)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LIGA (154)
2020-05-08
18
2020-05-08
69
2020-05-09
65
2020-05-09
40
2020-05-10
72
2020-05-10
2020-05-10
65
2020-05-10
82
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (140)
2020-05-08
39
2020-05-08
92
2020-05-09
21
2020-05-09
72
2020-05-10
11
2020-05-10
66
2020-05-10
15
2020-05-10
71
Kowalczyk Hanna
brak
BZDURA (19)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Kowalczyk Julia
Kielecki Klub Jeździecki
EŻEKTOR (237)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Kowalska-Jędrzejowska Magdalena
KJ Kapitan
2020-05-08
31
2020-05-08
34
2020-05-09
13
2020-05-09
22
2020-05-10
17
2020-05-10
15
2020-05-10
20
2020-05-10
20
Kowańdy Julia
brak
EPOLLO (204)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
NABAB (172)
2020-05-08
23
2020-05-09
34
2020-05-10
2020-05-10
34
Krata Klaudia
Bpk
WROTYCZ (145)
2020-05-08
43
2020-05-08
60
2020-05-09
13
2020-05-09
79
2020-05-10
54
2020-05-10
56
2020-05-10
63
2020-05-10
30
2020-05-10
62
Król Anna
brak
2020-05-08
28
2020-05-09
38
2020-05-10
58
2020-05-10
42
Kubiak Ewa
BPK
HEIDI (148)
2020-05-08
58
2020-05-09
16
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
68
Kulczyńska Marta
Stadnina Koni Dąbrówka
KORAB (137)
2020-05-08
22
2020-05-08
2
2020-05-09
27
2020-05-09
6
2020-05-10
44
2020-05-10
43
2020-05-10
17
2020-05-10
6
Kuraszkiewicz Maria
Bez Przynależności Klubowej
BERGAMO (264)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Kurowska Gabriela
KJ Michałówka
NIRWANA (229)
2020-05-08
46
2020-05-09
39
2020-05-10
19
2020-05-10
27
Kurzyp Dorota
bpk
BASZMAG (180)
2020-05-08
49
2020-05-09
17
2020-05-10
14
2020-05-10
16
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
ANDROMEDA (130)
2020-05-08
77
2020-05-08
26
2020-05-09
63
2020-05-09
41
2020-05-10
59
2020-05-10
37
2020-05-10
60
2020-05-10
34
Lewandowska Agnieszka
Polish Pony Club
2020-05-08
93
2020-05-09
69
2020-05-10
77
2020-05-10
44
2020-05-10
81
Lewandowska Emilia
Polish Pony Club
2020-05-08
2
2020-05-09
3
2020-05-10
3
2020-05-10
1
2020-05-10
2
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-05-08
1
2020-05-08
39
2020-05-09
26
2020-05-09
37
2020-05-10
23
2020-05-10
34
2020-05-10
16
2020-05-10
3
2020-05-10
32
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-05-08
76
2020-05-08
79
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
54
2020-05-10
64
2020-05-10
85
2020-05-10
86
Lisiecka Zofia
-
CABALLITA (188)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-05-08
70
2020-05-08
40
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
97
2020-05-10
48
Lubiszewska Zofia
brak
MRÓWKA (32)
2020-05-08
9
2020-05-09
5
2020-05-10
2
2020-05-10
4
Luty Dominika
bpk
CRAZY RAY (263)
2020-05-08
2020-05-09
12
2020-05-10
2020-05-10
37
Łućko Alicja
Bez Przynależności Klubowej
TRYUMF (206)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Łućko Marcin
Klub Jeździecki Amazonka
TRYUMF (206)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Łukaszek Anna
Sonaba
EKO (129)
2020-05-08
15
2020-05-08
11
2020-05-08
33
2020-05-09
48
2020-05-09
6
2020-05-09
10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
65
2020-05-10
29
2020-05-10
30
Mądry Karolina
JKS Melloni Horses
MALIBU (217)
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Makiła Jarosław
Starogardzkie Bractwo Rycerskie
CASAT (131)
2020-05-08
45
2020-05-09
62
2020-05-10
2020-05-10
71
2020-05-10
56
Makulska Magdalena
brak
SPARKLE (105)
2020-05-08
9
2020-05-08
19
2020-05-09
4
2020-05-09
15
2020-05-10
7
2020-05-10
12
2020-05-10
3
2020-05-10
16
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
CICERO (76)
2020-05-08
8
2020-05-09
52
2020-05-10
12
2020-05-10
14
Mekin Jagoda
Niezrzeszony
2020-05-08
18
2020-05-08
9
2020-05-09
36
2020-05-09
10
2020-05-10
5
2020-05-10
16
2020-05-10
58
2020-05-10
13
2020-05-10
11
Meller Gabriela
Klub Jeździecki PonySport
REMIK (159)
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Michalska Tosia
Pony Jumping Team
2020-05-08
13
2020-05-09
2
2020-05-10
9
2020-05-10
6
2020-05-10
9
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2020-05-08
23
2020-05-08
23
2020-05-09
51
2020-05-09
23
2020-05-10
61
2020-05-10
22
2020-05-10
48
2020-05-10
19
Mierzejewska Dominika
brak
LUNA (89)
2020-05-08
73
2020-05-08
42
2020-05-09
74
2020-05-09
12
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
33
2020-05-10
88
2020-05-10
28
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
SKARBIEC (205)
2020-05-08
5
2020-05-09
15
2020-05-10
36
2020-05-10
2
2020-05-10
6
Mikołajczyk Hanna
Polish Ponny Club
2020-05-08
41
2020-05-08
47
2020-05-08
15
2020-05-09
80
2020-05-09
17
2020-05-09
20
2020-05-10
28
2020-05-10
50
2020-05-10
15
2020-05-10
5
2020-05-10
55
2020-05-10
22
2020-05-10
12
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Moś Zuzanna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2020-05-08
75
2020-05-08
94
2020-05-09
59
2020-05-09
50
2020-05-10
46
2020-05-10
54
2020-05-10
60
2020-05-10
61
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (31)
2020-05-08
6
2020-05-08
62
2020-05-08
19
2020-05-08
13
2020-05-09
10
2020-05-09
45
2020-05-09
20
2020-05-09
27
2020-05-10
4
2020-05-10
33
2020-05-10
17
2020-05-10
21
2020-05-10
46
2020-05-10
5
2020-05-10
45
2020-05-10
16
2020-05-10
19
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (194)
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Mycio Oliwia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
DOKTOR (165)
2020-05-08
10
2020-05-08
34
2020-05-09
12
2020-05-09
76
2020-05-10
1
2020-05-10
42
2020-05-10
2020-05-10
2
2020-05-10
83
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-08
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
Narowska Magda
Kraina Koni
LUBCZYK (158)
2020-05-08
78
2020-05-09
57
2020-05-10
3
2020-05-10
54
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2020-05-08
6
2020-05-08
22
2020-05-09
10
2020-05-09
4
2020-05-10
18
2020-05-10
21
2020-05-10
1
2020-05-10
7
2020-05-10
3
Nidecka Weronika
Stajnia Wydrza
GOTJER (236)
2020-05-08
25
2020-05-08
25
2020-05-09
42
2020-05-09
14
2020-05-10
36
2020-05-10
24
2020-05-10
38
2020-05-10
22
Nizioł Sara
Brak
2020-05-08
87
2020-05-09
54
2020-05-10
78
2020-05-10
74
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (116)
2020-05-08
2020-05-08
54
2020-05-09
2020-05-09
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
2020-05-10
93
Nowak Kornelia
OJ Kalina
2020-05-08
73
2020-05-08
48
2020-05-09
3
2020-05-09
45
2020-05-10
45
2020-05-10
61
2020-05-10
35
2020-05-10
46
Okoń Sandra
Klub Jeździecki DreamHorse
RUBIN (132)
2020-05-08
2
2020-05-09
4
2020-05-10
7