Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ACCEPTED 2022-06-21 06:56:56
2022-06-20 23:26:08
Maria Jama JÓŻ-SM
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
123 ACCEPTED 2022-06-20 22:16:31
2022-06-20 21:54:00
Amelia Rozenberg ANASTAZJA
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
122 ACCEPTED 2022-06-20 21:52:24
2022-06-20 21:52:18
Amelia Rozentalska FRUGO
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
121 ACCEPTED 2022-06-20 20:23:27
2022-06-20 20:16:51
Lena Duda BILLY KID
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
120 ACCEPTED 2022-06-20 20:23:35
2022-06-20 20:14:24
Aleksandra Kotecka GLORIA II
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
119 ACCEPTED 2022-06-20 20:23:41
2022-06-20 20:14:18
Adrian Kopański ŁAKATA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
118 ACCEPTED 2022-06-20 20:23:46
2022-06-20 20:13:54
Zuzanna Weres GLORIA II
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
117 ACCEPTED 2022-06-20 20:23:49
2022-06-20 20:13:25
Alicja Panuś PUSOF
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
116 ACCEPTED 2022-06-20 20:23:57
2022-06-20 20:12:42
Julia Bryła PUSOF
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
115 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:01
2022-06-20 20:11:59
Aleksander Dakowski KIRHAN ROLA
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
114 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:07
2022-06-20 20:11:29
Oliwia Kania KIRHAN ROLA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
113 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:11
2022-06-20 20:10:35
Zuzanna Weres PRINCE
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
112 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:14
2022-06-20 20:10:12
Anita Sadowska ARYANA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
111 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:18
2022-06-20 20:09:54
Aleksandra Kotecka BAJER
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
110 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:24
2022-06-20 20:09:41
Maja Lemańska KIA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
109 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:28
2022-06-20 20:09:13
Marcelina Rosa PRALINKA
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
108 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:33
2022-06-20 20:08:44
Antonina Konczanin NULAMBA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
107 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:38
2022-06-20 20:07:11
Joanna Pastuszka DON COLONEL
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
106 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:42
2022-06-20 20:05:00
Anna Sztramska DON COLONEL
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
105 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:49
2022-06-20 19:43:11
Amelia Karasek NORBI
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
104 ACCEPTED 2022-06-20 19:35:18
2022-06-20 18:19:49
Maja Nowińska CHARLOTTE
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
103 ACCEPTED 2022-06-20 20:24:52
2022-06-20 17:33:27
Weronika Krasuń ARIEL
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
102 ACCEPTED 2022-06-20 18:10:09
2022-06-20 17:29:01
Wiktoria Krasuń JUMPER
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
101 ACCEPTED 2022-06-20 16:15:30
2022-06-20 16:05:13
Wiktoria Kasprzycka SYDNEY
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
100 ACCEPTED 2022-06-20 15:17:51
2022-06-20 15:16:10
Natalia Zwolińska DWARKA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
99 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:14
2022-06-20 12:47:18
Klara Jackiewicz NANA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
98 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:17
2022-06-20 12:44:50
Amelia Machcińska SYDNEY
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
97 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:23
2022-06-20 11:13:03
Martyna Machcińska NANA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
96 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:26
2022-06-20 09:35:30
Hanna Kotowska GWENN
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
95 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:30
2022-06-20 09:28:28
Lena Banul WILIAM
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
94 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:35
2022-06-20 09:20:42
Oliwia Palmowska WILIAM
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
93 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:39
2022-06-20 08:50:23
Natasza Wieczorek WANILIIA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
92 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:44
2022-06-20 08:41:59
Kornelia Sopel GWENN
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
91 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:48
2022-06-20 08:36:39
Agata Matczak GWENN
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:51
2022-06-20 08:12:23
Karolina Szostawicka MISSOURI
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
89 ACCEPTED 2022-06-20 13:26:56
2022-06-20 08:02:43
Iga Machyńska KARMEL
  • 2x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
88 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:01
2022-06-20 08:01:10
Iga Machyńska JOHNNY WALKER
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
87 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:06
2022-06-20 07:58:13
Alexandra Białecka JOHNNY WALKER
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
86 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:11
2022-06-20 07:57:01
Karolina Bojda DRAGON REBORN
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
85 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:17
2022-06-19 23:58:40
Aleksandra Kłodawska HEJ TAKA MALUTKA
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
84 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:25
2022-06-19 21:01:59
Amelia Rozenberg HOBBY HORSE
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
83 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:32
2022-06-19 21:00:22
Amelia Rozentalska HOBBY HORSE
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
82 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:37
2022-06-19 20:38:12
Iga Komosa OCHLAJ
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
81 ACCEPTED 2022-06-20 22:16:35
2022-06-19 19:42:33
Marta Deptuła OCHLAJ
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 2x 9//Konkurs wypieków dla koni
80 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:51
2022-06-19 19:34:00
Nadia Pirjanowicz CIASTECZKA
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
79 ACCEPTED 2022-06-20 13:27:57
2022-06-19 19:16:23
Adrianna Szewczyk PASTEL
  • 2x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
78 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:05
2022-06-19 19:15:51
Agnieszka Gizan PASTEL
  • 2x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
77 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:09
2022-06-19 19:15:23
Alicja Gizan PASTEL
  • 2x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
76 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:14
2022-06-19 19:04:17
Pola Kazuła PASTEL
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
75 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:20
2022-06-19 19:02:58
Marysia Szczęsna BORNEO
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
74 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:29
2022-06-19 17:49:53
Zuzanna Sobczyk SANTHANA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
73 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:34
2022-06-19 17:49:32
Natalia Mączewska SANTHANA
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
72 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:39
2022-06-19 14:59:09
Julka Lewińska HOBBY HORSE
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
71 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:43
2022-06-19 11:32:51
Maja Ludwiczak HEIDI
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2022-06-19 10:09:25
2022-06-19 09:29:25
Maja Starostka FIDŻI
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 2x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 2x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
69 ACCEPTED 2022-06-19 07:45:48
2022-06-18 18:31:47
Elena Domian BEAUTY
  • 2x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 2x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2022-06-19 07:45:52
2022-06-18 17:55:05
Zofia Bieniecka SYLWESTER
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
67 ACCEPTED 2022-06-19 07:45:56
2022-06-18 17:36:48
Aleksandra Kowalewska WESPA
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
66 ACCEPTED 2022-06-18 17:17:33
2022-06-18 17:05:10
Lily Czajkowska BUŁANKA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
65 ACCEPTED 2022-06-18 17:17:41
2022-06-18 15:53:05
Alicja Małecka SWAN
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
64 ACCEPTED 2022-06-20 13:28:49
2022-06-18 15:47:29
Maja Uliszewska SWAN
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
63 ACCEPTED 2022-06-18 15:24:57
2022-06-18 11:38:14
Michalina Ulatowska ŚNIEŻKA
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
62 ACCEPTED 2022-06-18 15:25:00
2022-06-18 11:37:36
Mikołaj Ulatowski ŚNIEŻKA
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
61 ACCEPTED 2022-06-18 15:25:06
2022-06-18 11:29:48
Anna Czajkowska BUŁANKA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
60 ACCEPTED 2022-06-18 15:25:08
2022-06-18 11:23:14
Nadia Kołomańska ŚNIEŻKA
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
59 ACCEPTED 2022-06-18 15:25:10
2022-06-18 11:16:33
Lena Strzelec HEIDI
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
58 ACCEPTED 2022-06-18 15:25:12
2022-06-18 11:16:07
Kinga Nazarewicz ŚNIEŻKA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
57 ACCEPTED 2022-06-18 15:25:15
2022-06-18 11:15:44
Amelia Merdalska HEIDI
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
56 ACCEPTED 2022-06-18 09:42:07
2022-06-17 22:11:55
Amelia Dembska PASJONATA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
55 ACCEPTED 2022-06-18 09:42:10
2022-06-17 19:32:56
Wiktoria Mickiewicz SNICKERS
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 2x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 2x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
54 ACCEPTED 2022-06-18 09:42:14
2022-06-17 19:31:00
Alan Mickiewicz SNICKERS
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
53 ACCEPTED 2022-06-18 09:42:17
2022-06-17 18:47:01
Martyna Żelazowska HOBBY HORSE
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
52 ACCEPTED 2022-06-18 09:42:19
2022-06-17 17:45:20
Marika Klebaniuk MŻAWKA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2022-06-17 14:01:05
2022-06-16 16:00:38
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
50 ACCEPTED 2022-06-20 13:29:02
2022-06-16 14:08:42
Ula Chodubska ŚNIEŻKA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
49 ACCEPTED 2022-06-17 14:01:11
2022-06-16 14:08:23
Mariia Kanarska ŚNIEŻKA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
48 ACCEPTED 2022-06-16 09:35:49
2022-06-15 21:46:05
Natalia Gudan ELZA
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
47 ACCEPTED 2022-06-20 14:58:17
2022-06-15 21:40:47
Natalia Gudan JULIA
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
46 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:03
2022-06-15 19:25:51
Maja Popereka GASTON
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
45 ACCEPTED 2022-06-20 13:29:06
2022-06-15 19:25:28
Michalina Stenkel ŚNIEŻKA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
44 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:12
2022-06-15 19:24:54
Monika Pacuszka HEIDI
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
43 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:15
2022-06-15 19:24:27
Michalina Kłos ŚNIEŻKA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
42 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:18
2022-06-15 19:24:04
Joanna Klimczak ŚNIEŻKA
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
41 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:22
2022-06-15 19:23:41
Lena Dolna HEIDI
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
40 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:27
2022-06-15 15:43:36
Marysia Grabowska ANASTAZJA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
39 ACCEPTED 2022-06-20 13:29:11
2022-06-15 12:54:27
Gabriela Topa PASTEL
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 2x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
38 ACCEPTED 2022-06-20 13:29:17
2022-06-15 12:53:53
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
37 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:43
2022-06-15 11:58:10
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
36 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:48
2022-06-15 11:56:52
Ola Białobrzeska DEYSSY
  • 2x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
35 ACCEPTED 2022-06-16 09:36:52
2022-06-15 11:53:27
Magdalena Kikoła ARIZONA
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
34 ACCEPTED 2022-06-20 13:29:24
2022-06-14 15:50:51
Zuzanna Kryska RAVEN
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 9//Konkurs wypieków dla koni
33 ACCEPTED 2022-06-14 15:17:36
2022-06-14 15:17:36
Zofia Kaczmarczyk GRANIT
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
32 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:31
2022-06-14 10:16:02
Anastazja Stando WALNUT KONAR
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
31 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:28
2022-06-14 10:10:05
Paulina Kozieła SAKIEWKA
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
30 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:26
2022-06-14 10:09:36
Julia Zalewska GRALA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
29 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:22
2022-06-14 10:09:15
Amelia Stando GRALA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
28 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:19
2022-06-14 10:08:52
Nadia Furtak ISKIERKA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
27 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:16
2022-06-14 10:08:39
Nadia Furtak ANASTAZJA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
26 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:13
2022-06-14 10:08:28
Nela Zając ISKIERKA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
25 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:10
2022-06-14 10:08:12
Nela Zając ANASTAZJA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
24 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:07
2022-06-14 10:07:57
Marika Lilia Kołakowska ISKIERKA
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
23 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:04
2022-06-14 10:07:42
Marika Lilia Kołakowska ANASTAZJA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
22 ACCEPTED 2022-06-14 15:16:01
2022-06-14 10:07:23
Nadia Burlińska SAKIEWKA
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
21 ACCEPTED 2022-06-14 15:15:57
2022-06-14 10:06:53
Basia Kowalewska ISKIERKA
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2022-06-14 07:10:18
2022-06-13 22:03:49
Zuzanna Woś DIA-BID
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
19 ACCEPTED 2022-06-14 07:10:10
2022-06-13 19:35:38
Beata Kot HOBBY HORSE
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
18 ACCEPTED 2022-06-18 11:31:33
2022-06-13 10:40:37
Martyna Połocka
  • 1x 5//LL 70cm - zwykły
17 ACCEPTED 2022-06-09 21:31:40
2022-06-09 18:18:32
Kamila Swat
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
16 ACCEPTED 2022-06-09 21:31:46
2022-06-09 16:38:49
Aleksandra Swat
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
15 ACCEPTED 2022-06-09 21:31:49
2022-06-06 18:50:44
Lena Banasiuk
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
14 ACCEPTED 2022-06-09 21:31:51
2022-06-06 11:15:39
Nadia Cieślikowska
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
13 ACCEPTED 2022-06-09 21:31:56
2022-06-05 18:24:50
Lena Licznerska
  • 1x 1//Pony Games-konkurs zręcznościowy (możliwość startu z osobą prowadzącą)
  • 1x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
12 ACCEPTED 2022-06-09 21:31:58
2022-06-05 18:16:55
Nadia Banach
  • 2x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
11 ACCEPTED 2022-06-09 21:32:01
2022-06-03 17:49:38
Antonina Moskal
  • 2x 2//Mikro Mikro 0-15cm - dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
10 ACCEPTED 2022-06-01 08:06:20
2022-05-31 21:38:36
Paula Dębkowska
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 2x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
9 ACCEPTED 2022-06-01 08:06:12
2022-05-31 21:30:10
Hanna Królik
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
8 ACCEPTED 2022-05-31 18:52:10
2022-05-31 15:58:21
Emilia Lewandowska
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
  • 2x 5//LL 70cm - zwykły
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
7 ACCEPTED 2022-05-31 08:56:09
2022-05-30 18:17:57
Michalina Sadowska
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
6 ACCEPTED 2022-05-31 08:55:58
2022-05-29 10:50:25
Aleksandra Czujko
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
5 ACCEPTED 2022-05-31 08:55:52
2022-05-29 09:59:35
Zuzanna Bogacka
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
4 ACCEPTED 2022-05-27 16:36:43
2022-05-26 07:12:54
Zuzanna Stańczak
  • 2x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 2x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 2x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
3 ACCEPTED 2022-05-27 16:36:38
2022-05-25 18:24:44
Laura Myhan
  • 1x 6//Gudan Cup Hobby Horse - Junior 40cm - zwykły
  • 1x 7//Gudan Cup Hobby Horse - Maxi 70cm - zwykły
  • 1x 8//Gudan Cup Hobby Horse - Prestige potęga skoku
2 ACCEPTED 2022-05-18 16:20:56
2022-05-18 09:39:27
Kamila Połocka
  • 1x 3//Mikro LL do 30cm - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
1 ACCEPTED 2022-05-18 16:20:46
2022-05-18 07:54:28
Julia Krysztul
  • 1x 4//Mini LL do 50cm - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abendort Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
2. Balcerzak Maja KJ Stajnia Szyldak
3. Banach Nadia
4. Banach Nadia Koń na biegunach
2010 (JM.)
brak
5. Banasiuk Lena
6. Banasiuk Lena Koń na biegunach
2008 (JM.)
Brak
7. Banul Lena Stajnia Linowo
2010 (JM.)
brak
8. Bednarczyk Oliwier KJ Stajnia Szyldak
9. Białecka Alexandra bpk
S
-
10. Białobrzeska Ola Stajnia ząbrowiec
2009 (JM.)
Brak
11. Bieniecka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O066854
12. Blank Julia KJ Stajnia Szyldak
13. Bogacka Zuzanna Brak
2013 (Mł.)
Brak
14. Bogacka Zuzia
15. Bogusz Maja KJ Stajnia Szyldak
16. Bojda Karolina Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O025113
17. Borys Maria Stajnia Libra
18. Brodewicz Zuzanna
2013 (Mł.)
19. Bryła Julia KJ Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
20. Bukowska Aurelia
21. Burlińska Nadia Stajnia Buczkowscy
2010 (JM.)
Brak
22. Chęcińska Agata KJ Stajnia Szyldak
23. Chejna Lena KJ Stajnia Szyldak
24. Chmielińska Emilia Stajnia Buczkowscy
25. Chodubska Ula KJ Krępa
2009 (JM.)
Brak
26. Cichowska Pola KJ Stajnia Szyldak
27. Cieślikowska Nadia
28. Cieślikowska Nadia Koń na biegunach
2008 (JM.)
Brak
29. Cis Antonina
30. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
31. Czajkowska Anna Stajnia libra
2010 (JM.)
Brak
32. Czajkowska Lily Stajnia libra
2016 (Mł.)
Brak
33. Czujko Aleksandra Brak
2013 (Mł.)
Brak
34. Czujko Ola
35. Dakowski Aleksander KJ Stajnia Szyldak
2010 (JM.)
brak
36. Dębkowska Paula
37. Dębkowska Paula Bpk warm - maz
2012 (Mł.)
Brak
38. Dembska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O064754
39. Deptuła Marta Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
2006 (J.)
brak
40. Dikunow Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
41. Dolna Lena KJ Krępa
2012 (Mł.)
BRAK
42. Domian Elena Końskie Wzgórze
2017 (Mł.)
Brak
43. Domżalska Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
44. Duda Lena KJ Stajnia Szyldak
2009 (JM.)
brak
45. Dudkowski Aleksander KJ Stajnia Szyldak
46. Durlej Antonina KJ Stajnia Szyldak
47. Dziąba Aleksandra KJ Stajnia Szyldak
48. Famulska Lilianna KJ Stajnia Szyldak
49. Famulska Maryla KJ Stajnia Szyldak
50. Famulska Nadia KJ Stajnia Szyldak
51. Furtak Nadia Stajnia Buczkowscy
2012 (Mł.)
Brak
52. Gazda Alina KJ Stajnia Szyldak
53. Gazda Krystyna KJ Stajnia Szyldak
54. Gizan Agnieszka brak
2016 (Mł.)
brak
55. Gizan Alicja brak
2013 (Mł.)
brak
56. Giżyńska Dominika KJ Stajnia Szyldak
57. Godlewska Ewa KJ Stajnia Szyldak
58. Godlewska Urszula KJ Stajnia Szyldak
59. Grabowska Marysia Stajnia Buczkowscy
2017 (Mł.)
Brak
60. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
61. Hamot Julia KJ Stajnia Szyldak
62. Ilnicka Lena
63. Jabłońska Kinga KJ Stajnia Szyldak
64. Jackiewicz Klara Stajnia Majka
2014 (Mł.)
brak
65. Jama Maria Stajnia Majka
S
brak
66. Jarosz Martyna KJ Stajnia Szyldak
67. Kacprzak Lena Polish Pony Club
2012 (Mł.)
68. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054519
69. Kałaska Zofia Polish Pony Club
2011 (Mł.)
70. Kanarska Mariia KJ Krępa
2013 (Mł.)
Brak
71. Kania Oliwia KJ Stajnia Szyldak
2009 (JM.)
brak
brak
72. Karasek Amelia Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
2009 (JM.)
brak
73. Kasprzycka Wiktoria Stajnia Majka
2014 (Mł.)
brak
74. Kazuła Pola brak
2012 (Mł.)
brak
75. Kikoła Magdalena Stajnia ząbrowiec
2012 (Mł.)
brak
76. Klebaniuk Marika Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
Brak
77. Klimczak Joanna KJ Krępa
2009 (JM.)
brak
78. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O058055
79. Kłos Michalina KJ Krępa
2014 (Mł.)
Brak
80. Kołakowska Marika Lilia Stajnia Buczkowscy
2014 (Mł.)
Brak
81. Kołodziejska Maja KJ Stajnia Szyldak
82. Kołomańska Nadia KJ Krępa
2007 (JM.)
Brak
83. Komosa Iga Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
2009 (JM.)
Brak
84. Konczanin Antonina KJ Stajnia Szyldak
2008 (JM.)
brak
85. Kopański Adrian Stajnia ORKIRO
2002 (MJ.)
brak
86. Kot Beata brak
2011 (Mł.)
brak
87. Kotecka Aleksandra KJ Stajnia Szyldak
2005 (J.)
brak
88. Kotowska Hanna Stajnia Linowo
2011 (Mł.)
Brak
89. Kowalewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
brak
90. Kowalewska Basia Stajnia Buczkowscy
2011 (Mł.)
brak
91. Kozieła Paulina Stajnia Buczkowscy
2010 (JM.)
Brak
92. Kozoriz Maria KJ Stajnia Szyldak
93. Krasuń Weronika Hobby Horse Madness Club
2013 (Mł.)
brak
94. Krasuń Wiktoria Hobby Horse Madness Club
2011 (Mł.)
brak
95. Królik Hanna
96. Królik Hanna Ośrodek Jeździecki w Kortowie
2011 (Mł.)
B015513
97. Kryska Zuzanna brak
2012 (Mł.)
brak
98. Krysztul Julia Brak
2013 (Mł.)
Brak
99. Kugler Lena KJ Stajnia Szyldak
100. Kukiełka Anna
2012 (Mł.)
101. Kwaśnica Jagoda KJ Stajnia Szyldak
102. Lemańska Maja Stajnia ORKIRO
2007 (JM.)
brak
103. Lewandowska Emilia bpk
104. Lewandowska Emilia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O057969
105. Lewandowska Natasza
106. Lewińska Julka Brak
2011 (Mł.)
Brak
107. Licznerska Lena Koń na biegunach
2012 (Mł.)
Brak
108. Linczerska Lena
109. Liszewska Patrycja KJ Stajnia Szyldak
110. Ludwiczak Maja KJ Krępa
2012 (Mł.)
Brak
111. Ługowska Lena KJ Stajnia Szyldak
112. Machcińska Amelia Stajnia Majka
2011 (Mł.)
brak
113. Machcińska Martyna Stajnia Majka
2010 (JM.)
brak
114. Macholla Nikola KJ Stajnia Szyldak
115. Machyńska Iga -
2009 (JM.)
-
116. Mączewska Natalia Stajnia Majka
B 007569
117. Małecka Alicja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
118. Matczak Agata Stajnia Linowo
2010 (JM.)
brak
119. Matejko Dominika KJ Stajnia Szyldak
120. Merdalska Amelia KJ Krępa
2011 (Mł.)
Brak
121. Mickiewicz Alan Zabielne
2016 (Mł.)
Brak
122. Mickiewicz Wiktoria Zabielne
2012 (Mł.)
Brak
123. Moskal Antonina KJ Stajnia Szyldak
124. Moskal Antonina Klub Jeździecki Stajnia Szyldak
2012 (Mł.)
brak
125. Myhan Laura Polish Pony Club
2010 (JM.)
126. Myhan Laura Polish Pony Club Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
Brak
127. Nazarewicz Kinga KJ Krępa
2010 (JM.)
Brak
128. Nosewicz Wiktoria KJ Stajnia Szyldak
129. Nowińska Maja brak
2011 (Mł.)
brak
130. Nowocińska Weronika KJ Stajnia Szyldak
131. Osmańska Daria
2013 (Mł.)
132. Pacuszka Monika KJ Krępa
2012 (Mł.)
Brak
133. Palmowska Oliwia Stajnia Linowo
2006 (J.)
brak
134. Panuś Alicja KJ Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
135. Pastuszka Gabriela KJ Stajnia Szyldak
136. Pastuszka Joanna KJ Stajnia Szyldak
2004 (J.)
brak
137. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
brak
138. Pietrzak Matylda KJ Stajnia Szyldak
139. Pirjanowicz Nadia Klub Jeździecki Nawiady
2007 (JM.)
Brak
140. Pluta Hanna KJ Stajnia Szyldak
141. Połocka Kamila Stajnia Libra
142. Połocka Kamila Stajnia libra
2012 (Mł.)
Brak
143. Połocka Martyna Stajnia libra
2006 (J.)
O067902
144. Popereka Maja KJ Krępa
2006 (J.)
brak
145. Radziwiłł Georgia KJ Stajnia Szyldak
146. Rećko Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
147. Rosa Marcelina KJ Stajnia Szyldak
2013 (Mł.)
brak
148. Rozenberg Amelia Brak
2011 (Mł.)
Brak
149. Rozentalska Amelia Brak
2011 (Mł.)
Brak
150. Rumińska Pola KJ Stajnia Szyldak
151. Rumiński Miłosz KJ Stajnia Szyldak
152. Sadowska Anita Stajnia ORKIRO
2009 (JM.)
brak
153. Sadowska Michalina
154. Sadowska Michalina brak
2013 (Mł.)
brak
155. Sielska Amelia
2010 (JM.)
156. Sobczyk Zuzanna Stajnia Słonka
2007 (JM.)
B007572
157. Sopel Kornelia Stajnia Linowo
2009 (JM.)
brak
158. Sosnowska Natalia KJ Stajnia Szyldak
159. Stańczak Zuzanna
160. Stańczak Zuzanna BPK warm.-maz.
2012 (Mł.)
Brak
161. Stando Amelia Stajnia Buczkowscy
2009 (JM.)
Brak
162. Stando Anastazja Stajnia Buczkowscy
2008 (JM.)
Brak
163. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
164. Stenkel Michalina KJ Krępa
2010 (JM.)
Brak
165. Strzelec Lena KJ Krępa
2012 (Mł.)
Brak
166. Sulgostowska Anastazja KJ Stajnia Szyldak
167. Swat Aleksandra brak
2011 (Mł.)
brak
168. Swat Kamila
2013 (Mł.)
169. Swat Kamila brak
2013 (Mł.)
brak
170. Swat Ola
2011 (Mł.)
171. Szczęsna Marysia brak
2012 (Mł.)
brak
172. Szewczyk Adrianna brak
2014 (Mł.)
brak
173. Szlachetka Maja KJ Stajnia Szyldak
174. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
175. Szostkowska Martyna
176. Sztramska Anna KJ Stajnia Szyldak
S
brak
177. Szypkowska Amelia KJ Stajnia Szyldak
178. Tobolak Janina KJ Stajnia Szyldak
179. Topa Gabriela JKS u Robsonów
2015 (Mł.)
brak
180. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
181. Tykarska Wiktoria
182. Ulatowska Michalina KJ Krępa
2011 (Mł.)
Brak
183. Ulatowski Mikołaj KJ Krępa
2008 (JM.)
Brak
184. Uliszewska Maja Bez Przynależności Klubowej
brak
185. Urban Martyna
186. Walczyk Natasza Polish Pony Club
2013 (Mł.)
187. Weres Zuzanna KJ Stajnia Szyldak
2009 (JM.)
O059687
188. Wicińska Hanna bpk
2014 (Mł.)
189. Wieczorek Natasza Stajnia Linowo
2011 (Mł.)
brak
190. Wójcik Kinga KJ Stajnia Szyldak
2011 (Mł.)
191. Wolska Klaudia Stajnia Majka
192. Woś Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
193. Zając Nela Stajnia Buczkowscy
2012 (Mł.)
Brak
194. Zalewska Julia Stajnia Buczkowscy
2005 (J.)
Brak
195. Zawadzka Agata KJ Stajnia Szyldak
196. Żelazowska Martyna Nie zrzeszona
2011 (Mł.)
Brak
197. Zieleń Iga
198. Zieleń Zuzanna
199. Zwolińska Natalia Stajnia libra
2010 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

95

ACER MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
Brak
2.

15

ANASTAZJA TYP KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999600291211
3.

85

ANASTAZJA BRAK POL Brak klacz srokata/mk:Brak F: Brak
M: Vrak
Brak Brak
4.

10

ARIEL WIELKOPOLSKI POL 2022 klacz myszata/mk:A4 F: Major
M: Marchewka
brak brak
5.

23

ARIZONA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
brak 616999600257115
6.

62

ARYANA Czysta Krew Arabska POL 2015 klacz siwa/mk:150 F: Moshh
M: Ardea
brak 616POL15010780A
7.

63

BAJER HUCULSKA POL 2015 wałach skarogniada/mk:148 F: nn
M: nn
brak brak
8.

102

Baranek HOBBY HORSE F:
M:
9.

31

BEAUTY KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Menai Swagger
M: B-Lady
Brak 616013670112917
10.

92

Bentley MAŁOPOLSKA 2010 wałach kasztan F:
M:
11.

56

BILLY KID NN POL 2015 wałach tarantowata/mk:153 F: nn
M: nn
brak 616999580455915
12.

74

Biszkopt wałach bułana F:
M:
13.

103

Bonus wałach kasztan F:
M:
14.

49

BORNEO SP POL 2017 wałach kara/170 F: Regiment -PP
M: Bona
brak 616009610027217
15.

75

Bułanek wałach bułana F:
M:
16.

30

BUŁANKA TYP KUC POL 2014 klacz bułana/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak B0106049S
17.

55

CHARLOTTE Pełnej Krwi Angielskiej POL Brak klacz izabelowata/mk:Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
18.

48

CIASTECZKA BRAK POL Brak klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
19.

71

Cisa klacz gniada F:
M:
20.

86

Dalia HOBBY HORSE F:
M:
21.

19

DEYSSY KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:138 F: NN
M: NN
brak 616999600278912
22.

12

DIA-BID Pełna Krew Angielska POL 1999 wałach siwa/mk:153cm F: Baby Bid (USA)
M: Diagnotta
brak POL990000002683
23.

67

DON COLONEL Pełna Krew Angielska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Two-Tweny-Two
M: Donna Polonia
brak POL 080000005974
24.

70

Donell wałach F:
M:
25.

43

DRAGON REBORN Pełna Krew Angielska IRL 2018 wałach skarogniada/- F: Elzaam
M: Perfect Treat
brak 372IRE45315848T
26.

90

Duero wałach F:
M:
27.

53

DWARKA Pełna Krew Angielska POL 2018 klacz ciemnogniada/175 F: Martinborough (JPN)
M: Kahlua (GER)
Brak 18156333E
28.

94

Dziwna SP klacz gniada F:
M:
29.

20

ELZA HOBBY HORSE POL 2020 klacz kara/kuc:105 F: nn
M: nn
brak 1
30.

7

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
K029748 276080000181828
31.

97

Ferdek wałach gniady F:
M:
32.

34

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
33.

84

FRUGO BRAK POL Brak klacz gniada/mk:Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
34.

77

Gaja klacz gniada F:
M:
35.

81

Game Player wałach kary F:
M:
36.

79

Gandala OO klacz siwa F:
M:
37.

21

GASTON NN POL 2016 wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak 703002002917816
38.

57

GLORIA II SP POL 2013 klacz siwa/165 F: Cefal
M: Gama IV
brak 616009660787813
39.

16

GRALA TYP POGRUBIONY POL 2013 klacz inna/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak 616999520118813
40.

18

GRANIT TS POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K033185 616999600194615
41.

35

GWENN WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/170 F: NIELS
M: GALICJA
brak POL007520163308
42.

22

HEIDI TYP POGRUBIONY POL 2017 klacz gniada/162 F: Leser
M: Hałwa
Brak 616999630107117
43.

44

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Hortęsja / Kleon
K030793 616013600217915
44.

11

HOBBY HORSE BRAK POL brak klacz gniada/mk:brak F: brak
M: brak
brak brak
45.

27

HOBBY HORSE HOBBY HORSE POL 2022 klacz kasztanowata/mk:120 F: Hobby horse
M: Hobby horse
Brak Brak
46.

51

HOBBY HORSE BRAK POL Brak klacz kasztanowata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
47.

45

HOBBY HORSE BRAK POL Brak klacz kasztanowata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
48.

104

Igraszka klkacz gniada F:
M:
49.

13

ISKIERKA SZETLAND POL 2014 klacz skarogniada/kuc:105 F: NN
M: Sakorina v.d. zwilske
Brak 616999600291211
50.

42

JOHNNY WALKER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kara/- F: -
M: -
- -
51.

99

Jork KUC WALIJSKI wałach siwy F:
M:
52.

88

JÓŻ-SM HUCÓŁ POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: Wermut
M: Jak Bajka
brak brak
53.

52

JULIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:110 F: NN
M: NN
BRAK 528246002136220
54.

54

JUMPER HANOWERSKI POL 2022 ogier kara/mk:A5 F: Brylant
M: Ariel
brak brak
55.

72

Karmel wałach myszaty F:
M:
56.

41

KARMEL KUC POL 2018 wałach srokata/kuc:90 F: -
M: -
- -
57.

83

Karusek wałąch kary F:
M:
58.

64

KIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Walon
M: Kalina
brak POL007530273006
59.

78

Kirhan wałach kara F:
M:
60.

60

KIRHAN ROLA KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/149 F: Talon
M: Klara GB
brak 013580585507
61.

1

Klara klacz gniada/kuc: F:
M:
62.

96

Lila klacz kasztan F:
M:
63.

58

ŁAKATA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/170cm F: Bar
M: Łada
brak 616006660464815
64.

73

Łatka KUC klacz F:
M:
65.

91

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Grey
M: Magia
K027548 brak
66.

93

Milka HOBBY HORSE F:
M:
67.

40

MISSOURI KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:146 F: nn /
M: nn /
K033343 616999630166517
68.

28

MŻAWKA KUC POL 2003 klacz tarantowata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999530211003
69.

36

NANA KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:120 F: Komrat
M: Nina
brak A0004228S
70.

98

Nemo wałach gniady F:
M:
71.

68

NORBI KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:145 F: Moskit
M: Norka
brak POL 013 61 01445 06
72.

76

Nugat wałach srokata F:
M:
73.

66

NULAMBA HAFLINGER POL 2015 klacz kasztanowata/mk:150 F: nn
M: nn
brak brak
74.

47

OCHLAJ TRAKEŃSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Gniewko
M: Orka
brak POL 007 60 01171 02
75.

46

OCHLAJ TRAKEŃSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Gniewko
M: Orka
Brak POL 007 06 01171 02
76.

26

PASJONATA KUC POL 2010 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Sanwan
M: Prima W
K027218 616013520039110
77.

87

Pasjonata Arni F:
M:
78.

89

Pasjonata Poker KUC WALIJSKI wałach siwy/130 F:
M:
79.

6

PASTEL TYP KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:119 F: nn
M: nn
K032129 616999670109915
80.

69

Pony Games srokata F:
M:
81.

80

Pony Sweet wałach kasztan F:
M:
82.

24

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero /
M: Penelopa /
K024691 POL013540129406
83.

101

Pralina HOBBY HORSE F:
M:
84.

65

PRALINKA KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak
85.

61

PRINCE TYP SZLACHETNY POL 1998 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
K023993 616 999 60 00922 98
86.

59

PUSOF OO POL 2003 wałach kasztanowata/mk:150 F: nn
M: nn
brak brak
87.

100

R-Food Adonis AZ KUC WALIJSKI 2007 wałach siwa/112 F:
M:
88.

2

RAVEN BRAK POL brak ogier kara/brak F: brak
M: brak
brak brak
89.

14

SAKIEWKA KUC POL 04.02.2014 klacz srokata/kuc:141 F: Oskal
M: Sarah
Brak 616013520091714
90.

50

SANTHANA HUCUŁ POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:140 F: Asan
M: Sotnia
Brak A0001604S
91.

82

Siwka klacz siwa F:
M:
92.

25

SNICKERS SNICKERS POL 2021 ogier ciemnokasztanowata/90 F: Snickers
M: Snickers
Brak Brak
93.

5

ŚNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/165 F: Raper
M: Śmieszka
brak 009670149304
94.

8

SWAN NN POL 2014 wałach siwa/mk:150 F: NN
M: NN
brak 616999600262614
95.

37

SYDNEY KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:95 F: NN
M: NN
brak B0116400S
96.

32

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
K016140 POL009540092307
97.

17

WALNUT KONAR KUC WALIJSKI POL 15.04.2016 wałach izabelowata/kuc:125 F: Arabian-Atin-Ro
M: Walnut Salsa
Brak 616013610159416
98.

39

WANILIIA HUCULSKA POL 2016 klacz srokata/kuc:140 F: HISZPAN
M: WALIA-Z
brak 616012630032516
99.

33

WESPA NN POL 2015 klacz skarogniada/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999600250215
100.

38

WILIAM KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:144 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: WANILIA
brak 616013530230114
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abendort Zuzanna
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
46
2022-06-26
1
Siwka (82)
2022-06-26
1
Balcerzak Maja
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
4
NULAMBA (66)
2022-06-26
29
Gaja (77)
2022-06-26
1
Banach Nadia
Igraszka (104)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
55
Banasiuk Lena
Bonus (103)
2022-06-26
19
2022-06-26
13
2022-06-26
17
Banul Lena
Stajnia Linowo
WILIAM (38)
2022-06-26
33
Bednarczyk Oliwier
KJ Stajnia Szyldak
Siwka (82)
2022-06-26
1
Białecka Alexandra
bpk
2022-06-26
2
Białobrzeska Ola
Stajnia ząbrowiec
DEYSSY (19)
2022-06-26
2022-06-26
Bieniecka Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-26
31
2022-06-26
16
2022-06-26
42
Blank Julia
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
34
2022-06-26
2022-06-26
1
Bojda Karolina
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2022-06-26
30
2022-06-26
16
Borys Maria
Stajnia Libra
Duero (90)
2022-06-26
46
Brodewicz Zuzanna
2022-06-26
32
2022-06-26
32
2022-06-26
Bryła Julia
KJ Stajnia Szyldak
PUSOF (59)
2022-06-26
5
2022-06-26
10
Bukowska Aurelia
2022-06-26
8
2022-06-26
29
Burlińska Nadia
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
25
2022-06-26
33
Chęcińska Agata
KJ Stajnia Szyldak
Klara (1)
2022-06-26
1
Siwka (82)
2022-06-26
1
Chejna Lena
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
Chmielińska Emilia
Stajnia Buczkowscy
Dziwna (94)
2022-06-26
1
2022-06-26
26
Chodubska Ula
KJ Krępa
2022-06-26
1
2022-06-26
5
2022-06-26
2022-06-26
6
Cichowska Pola
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Cieślikowska Nadia
2022-06-26
34
2022-06-26
Cis Antonina
2022-06-26
39
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2022-06-26
35
2022-06-26
24
2022-06-26
6
2022-06-26
27
2022-06-26
1
Czajkowska Lily
Stajnia libra
Duero (90)
2022-06-26
1
Dakowski Aleksander
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
23
2022-06-26
22
Dębkowska Paula
2022-06-26
7
2022-06-26
9
2022-06-26
Dembska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-26
6
2022-06-26
Deptuła Marta
Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
OCHLAJ (47)
2022-06-26
1
2022-06-26
31
2022-06-26
6
Dikunow Zuzanna
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Dolna Lena
KJ Krępa
HEIDI (22)
2022-06-26
1
Domian Elena
Końskie Wzgórze
BEAUTY (31)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Domżalska Zuzanna
KJ Stajnia Szyldak
Cisa (71)
2022-06-26
1
Duda Lena
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
53
2022-06-26
51
Dudkowski Aleksander
KJ Stajnia Szyldak
Cisa (71)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Durlej Antonina
KJ Stajnia Szyldak
Cisa (71)
2022-06-26
1
Durlej Antonina
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Dziąba Aleksandra
KJ Stajnia Szyldak
BAJER (63)
2022-06-26
Famulska Lilianna
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Famulska Maryla
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
49
Famulska Nadia
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Furtak Nadia
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Gazda Alina
KJ Stajnia Szyldak
Donell (70)
2022-06-26
1
Gazda Krystyna
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Łatka (73)
2022-06-26
1
2022-06-26
29
Gizan Agnieszka
brak
PASTEL (6)
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
45
2022-06-26
6
Gizan Alicja
brak
PASTEL (6)
2022-06-26
50
2022-06-26
2022-06-26
6
Giżyńska Dominika
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Godlewska Ewa
KJ Stajnia Szyldak
Gandala (79)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
23
2022-06-26
1
Godlewska Urszula
KJ Stajnia Szyldak
Cisa (71)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Grabowska Marysia
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
1
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
ELZA (20)
2022-06-26
2
2022-06-26
2
2022-06-26
2022-06-26
1
JULIA (52)
2022-06-26
35
2022-06-26
15
2022-06-26
1
Ilnicka Lena
Duero (90)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Jabłońska Kinga
KJ Stajnia Szyldak
Kirhan (78)
2022-06-26
23
Jackiewicz Klara
Stajnia Majka
NANA (36)
2022-06-26
1
Jama Maria
Stajnia Majka
2022-06-26
58
2022-06-26
57
Jarosz Martyna
KJ Stajnia Szyldak
Klara (1)
2022-06-26
1
Kacprzak Lena
Polish Pony Club
2022-06-26
56
2022-06-26
15
2022-06-26
17
2022-06-26
5
2022-06-26
14
2022-06-26
2022-06-26
1
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club
GRANIT (18)
2022-06-26
6
2022-06-26
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
17
Kałaska Zofia
Polish Pony Club
2022-06-26
44
2022-06-26
27
2022-06-26
Jork (99)
2022-06-26
27
2022-06-26
35
2022-06-26
2022-06-26
1
Kanarska Mariia
KJ Krępa
2022-06-26
1
Kania Oliwia
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
20
2022-06-26
2022-06-26
12
2022-06-26
28
Karasek Amelia
Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
NORBI (68)
2022-06-26
14
2022-06-26
17
Kasprzycka Wiktoria
Stajnia Majka
SYDNEY (37)
2022-06-26
1
Kazuła Pola
brak
PASTEL (6)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
37
2022-06-26
26
2022-06-26
6
Kikoła Magdalena
Stajnia ząbrowiec
ARIZONA (23)
2022-06-26
29
2022-06-26
45
2022-06-26
9
Klebaniuk Marika
Bez Przynależności Klubowej
MŻAWKA (28)
2022-06-26
1
Klimczak Joanna
KJ Krępa
2022-06-26
32
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-06-26
17
2022-06-26
12
2022-06-26
19
2022-06-26
2022-06-26
1
Kłos Michalina
KJ Krępa
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Kołakowska Marika Lilia
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Kołodziejska Maja
KJ Stajnia Szyldak
Klara (1)
2022-06-26
1
Kołomańska Nadia
KJ Krępa
2022-06-26
30
Komosa Iga
Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
OCHLAJ (46)
2022-06-26
1
2022-06-26
20
2022-06-26
6
Konczanin Antonina
KJ Stajnia Szyldak
NULAMBA (66)
2022-06-26
54
Kopański Adrian
Stajnia ORKIRO
ŁAKATA (58)
2022-06-26
Kot Beata
brak
2022-06-26
2022-06-26
30
Kotecka Aleksandra
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
39
2022-06-26
2022-06-26
35
Kotowska Hanna
Stajnia Linowo
GWENN (35)
2022-06-26
2022-06-26
Kowalewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
WESPA (33)
2022-06-26
29
2022-06-26
35
Kowalewska Basia
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
1
2022-06-26
23
Kozieła Paulina
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
1
2022-06-26
20
Kozoriz Maria
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Krasuń Weronika
Hobby Horse Madness Club
ARIEL (10)
2022-06-26
Krasuń Wiktoria
Hobby Horse Madness Club
JUMPER (54)
2022-06-26
Królik Hanna
2022-06-26
Kryska Zuzanna
brak
RAVEN (2)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
26
2022-06-26
25
2022-06-26
6
Kugler Lena
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
36
Karmel (72)
2022-06-26
1
Kukiełka Anna
2022-06-26
Kwaśnica Jagoda
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Lemańska Maja
Stajnia ORKIRO
KIA (64)
2022-06-26
8
2022-06-26
27
2022-06-26
17
Lewandowska Emilia
bpk
Bentley (92)
2022-06-26
18
2022-06-26
35
2022-06-26
17
Milka (93)
2022-06-26
17
2022-06-26
31
Lewandowska Natasza
2022-06-26
10
2022-06-26
Lewińska Julka
Brak
2022-06-26
25
Linczerska Lena
ACER (95)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Ludwiczak Maja
KJ Krępa
HEIDI (22)
2022-06-26
1
Ługowska Lena
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
33
2022-06-26
1
Łatka (73)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Machcińska Amelia
Stajnia Majka
SYDNEY (37)
2022-06-26
1
Machcińska Martyna
Stajnia Majka
NANA (36)
2022-06-26
1
Macholla Nikola
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Machyńska Iga
-
KARMEL (41)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
23
2022-06-26
34
Małecka Alicja
Bez Przynależności Klubowej
SWAN (8)
2022-06-26
Matczak Agata
Stajnia Linowo
GWENN (35)
2022-06-26
1
Matejko Dominika
KJ Stajnia Szyldak
Karusek (83)
2022-06-26
1
Merdalska Amelia
KJ Krępa
HEIDI (22)
2022-06-26
1
2022-06-26
48
Mickiewicz Alan
Zabielne
2022-06-26
2022-06-26
42
2022-06-26
3
Mickiewicz Wiktoria
Zabielne
2022-06-26
2022-06-26
16
2022-06-26
2022-06-26
16
2022-06-26
2022-06-26
3
Moskal Antonina
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
22
2022-06-26
Nugat (76)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Myhan Laura
Polish Pony Club
2022-06-26
21
2022-06-26
12
2022-06-26
Nazarewicz Kinga
KJ Krępa
2022-06-26
32
Nosewicz Wiktoria
KJ Stajnia Szyldak
Donell (70)
2022-06-26
1
Nowińska Maja
brak
2022-06-26
Nowocińska Weronika
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Osmańska Daria
2022-06-26
17
2022-06-26
17
2022-06-26
Pacuszka Monika
KJ Krępa
HEIDI (22)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Palmowska Oliwia
Stajnia Linowo
WILIAM (38)
2022-06-26
34
2022-06-26
40
Panuś Alicja
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
PUSOF (59)
2022-06-26
38
PRINCE (61)
2022-06-26
2
Pastuszka Gabriela
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
22
2022-06-26
BAJER (63)
2022-06-26
1
NULAMBA (66)
2022-06-26
50
Pastuszka Joanna
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
21
2022-06-26
1
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (19)
2022-06-26
1
Pirjanowicz Nadia
Klub Jeździecki Nawiady
2022-06-26
6
Połocka Kamila
Stajnia Libra
Duero (90)
2022-06-26
43
Połocka Martyna
Stajnia libra
DWARKA (53)
2022-06-26
43
Popereka Maja
KJ Krępa
GASTON (21)
2022-06-26
48
2022-06-26
36
Radziwiłł Georgia
KJ Stajnia Szyldak
Klara (1)
2022-06-26
1
Rećko Zuzanna
KJ Stajnia Szyldak
Karmel (72)
2022-06-26
1
2022-06-26
4
Karusek (83)
2022-06-26
1
Rosa Marcelina
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
23
2022-06-26
13
2022-06-26
3
2022-06-26
6
Rozenberg Amelia
Brak
2022-06-26
9
2022-06-26
11
2022-06-26
9
Rozentalska Amelia
Brak
2022-06-26
24
FRUGO (84)
2022-06-26
23
Rumińska Pola
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
23
2022-06-26
1
Łatka (73)
2022-06-26
1
Rumiński Miłosz
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
43
Sadowska Anita
Stajnia ORKIRO
ARYANA (62)
2022-06-26
20
2022-06-26
5
2022-06-26
37
Sadowska Michalina
2022-06-26
12
Sielska Amelia
2022-06-26
8
2022-06-26
2022-06-26
Sobczyk Zuzanna
Stajnia Słonka
2022-06-26
Sopel Kornelia
Stajnia Linowo
GWENN (35)
2022-06-26
1
Sosnowska Natalia
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
51
Łatka (73)
2022-06-26
1
Nugat (76)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Stańczak Zuzanna
2022-06-26
40
2022-06-26
24
2022-06-26
2022-06-26
Stando Amelia
Stajnia Buczkowscy
GRALA (16)
2022-06-26
44
Stando Anastazja
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
10
2022-06-26
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIDŻI (34)
2022-06-26
17
2022-06-26
11
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
Stenkel Michalina
KJ Krępa
2022-06-26
1
2022-06-26
15
Strzelec Lena
KJ Krępa
HEIDI (22)
2022-06-26
1
2022-06-26
37
Swat Kamila
Baranek (102)
2022-06-26
28
2022-06-26
Swat Ola
Pralina (101)
2022-06-26
6
2022-06-26
Szczęsna Marysia
brak
BORNEO (49)
2022-06-26
13
2022-06-26
17
2022-06-26
2022-06-26
5
Szewczyk Adrianna
brak
PASTEL (6)
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
31
2022-06-26
6
Szlachetka Maja
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-06-26
17
2022-06-26
8
2022-06-26
1
2022-06-26
Szostkowska Martyna
Lila (96)
2022-06-26
1
Sztramska Anna
KJ Stajnia Szyldak
PRINCE (61)
2022-06-26
14
2022-06-26
11
Szypkowska Amelia
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
33
2022-06-26
1
Tobolak Janina
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
Topa Gabriela
JKS u Robsonów
PASTEL (6)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
2022-06-26
35
2022-06-26
2022-06-26
6
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ERIKA (7)
2022-06-26
1
2022-06-26
4
2022-06-26
47
2022-06-26
13
2022-06-26
2022-06-26
6
2022-06-26
17
Tykarska Wiktoria
2022-06-26
Ulatowska Michalina
KJ Krępa
2022-06-26
1
Ulatowski Mikołaj
KJ Krępa
2022-06-26
23
2022-06-26
Uliszewska Maja
Bez Przynależności Klubowej
SWAN (8)
2022-06-26
47
2022-06-26
2022-06-26
35
Urban Martyna
2022-06-26
28
Walczyk Natasza
Polish Pony Club
MATADOR (91)
2022-06-26
17
2022-06-26
35
2022-06-26
1
2022-06-26
3
2022-06-26
51
2022-06-26
15
2022-06-26
3
2022-06-26
Weres Zuzanna
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
2022-06-26
29
PRINCE (61)
2022-06-26
3
Wicińska Hanna
bpk
Dalia (86)
2022-06-26
19
Wieczorek Natasza
Stajnia Linowo
2022-06-26
49
2022-06-26
41
Wójcik Kinga
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
14
Wolska Klaudia
Stajnia Majka
2022-06-26
Woś Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
DIA-BID (12)
2022-06-26
28
2022-06-26
Zając Nela
Stajnia Buczkowscy
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Zalewska Julia
Stajnia Buczkowscy
GRALA (16)
2022-06-26
7
Zawadzka Agata
KJ Stajnia Szyldak
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Żelazowska Martyna
Nie zrzeszona
2022-06-26
2022-06-26
9
2022-06-26
30
Zieleń Iga
Ferdek (97)
2022-06-26
9
2022-06-26
35
2022-06-26
41
Zieleń Zuzanna
Nemo (98)
2022-06-26
4
2022-06-26
7
2022-06-26
7
Zwolińska Natalia
Stajnia libra
DWARKA (53)
2022-06-26

Number of Riders: 199

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082019-3, Polish Pony Club)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl