Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
232 ACCEPTED 2021-07-20 22:21:56
2021-07-20 22:21:56
Tomasz Klein STAKKIDO PAN
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
231 ACCEPTED 2021-07-20 12:21:34
2021-07-20 12:01:11
Aleksandra Wołąs SON CORNET
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
230 ACCEPTED 2021-07-20 12:21:41
2021-07-20 11:59:21
Aleksandra Wołąs SALVADOR ONE
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
229 ACCEPTED 2021-07-20 12:22:03
2021-07-20 11:56:24
Tomasz Jasiński EDY M
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
228 ACCEPTED 2021-07-20 12:22:11
2021-07-20 11:49:48
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
227 ACCEPTED 2021-07-20 11:02:24
2021-07-19 14:32:32
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
226 ACCEPTED 2021-07-20 11:02:40
2021-07-19 14:19:57
Diana Zając PINATUBO L
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
225 ACCEPTED 2021-07-20 11:03:06
2021-07-15 16:26:45
Tomasz Patron IROCCO BROWN O
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
224 ACCEPTED 2021-07-15 16:25:35
2021-07-15 16:25:35
Tomasz Patron KNOCK OUT
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
223 ACCEPTED 2021-07-15 16:23:19
2021-07-15 16:23:19
Tomasz Patron DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
222 ACCEPTED 2021-07-15 16:12:06
2021-07-15 16:12:06
Nadia Boćkowska VOLTAIRIAN ELECTRA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
221 ACCEPTED 2021-07-18 16:13:54
2021-07-15 16:10:52
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
220 ACCEPTED 2021-07-15 16:09:24
2021-07-15 16:09:24
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
219 ACCEPTED 2021-07-15 16:07:58
2021-07-15 16:07:58
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
218 ACCEPTED 2021-07-17 15:26:44
2021-07-13 12:18:39
Paweł Kaliciński WALENTYNA
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
217 ACCEPTED 2021-07-17 15:26:32
2021-07-13 11:50:27
Paweł Kaliciński CARPE DIEM
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
216 ACCEPTED 2021-07-17 13:51:01
2021-07-13 11:32:06
Natalia Kręgielska DANTE S
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
215 ACCEPTED 2021-07-17 13:51:04
2021-07-13 11:13:03
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
214 ACCEPTED 2021-07-17 13:53:12
2021-07-07 12:01:00
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
213 ACCEPTED 2021-07-17 16:21:52
2021-07-06 22:12:55
Wiktoria Król DE LORCHE BH
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
212 ACCEPTED 2021-07-19 14:46:20
2021-07-06 21:19:04
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
211 ACCEPTED 2021-07-17 13:53:39
2021-07-06 20:22:13
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
210 ACCEPTED 2021-07-17 13:53:42
2021-07-06 20:21:47
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
209 ACCEPTED 2021-07-14 15:22:36
2021-07-06 19:14:23
Julia Nowińska CASSIE
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
208 ACCEPTED 2021-07-20 11:30:44
2021-07-06 14:28:50
Ewelina Polska-Fijałek KORWETTA
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
207 ACCEPTED 2021-07-20 11:31:13
2021-07-06 14:23:53
Maciej Wierucki ROLEX
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
206 ACCEPTED 2021-07-17 13:53:24
2021-07-06 13:30:52
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
205 ACCEPTED 2021-07-20 11:31:22
2021-07-06 13:25:25
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
204 ACCEPTED 2021-07-20 11:31:28
2021-07-06 13:24:26
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
203 ACCEPTED 2021-07-20 11:01:23
2021-07-06 13:13:06
Amelia Trelińska OLMAR
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
202 ACCEPTED 2021-07-20 11:01:29
2021-07-06 13:12:37
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
201 ACCEPTED 2021-07-17 13:52:53
2021-07-06 09:12:29
Aleksandra Kawa DOLLY
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
200 ACCEPTED 2021-07-20 21:53:43
2021-07-06 06:20:36
Mateusz Tyszko FUERTE FERRERO
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
199 ACCEPTED 2021-07-20 22:00:14
2021-07-06 06:20:10
Mateusz Tyszko RAMATUELLE
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
198 ACCEPTED 2021-07-20 22:04:06
2021-07-06 06:19:39
Mateusz Tyszko CORDESSO
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
197 ACCEPTED 2021-07-20 22:06:43
2021-07-06 06:19:17
Mateusz Tyszko CALISTA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
196 ACCEPTED 2021-07-20 22:09:11
2021-07-06 06:18:53
Mateusz Tyszko POMMELINE VAN'T WELTHOF
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
195 ACCEPTED 2021-07-20 22:10:00
2021-07-06 06:17:54
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
194 ACCEPTED 2021-07-20 22:13:00
2021-07-06 06:17:18
Mateusz Tyszko F-TRIUMF
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
193 ACCEPTED 2021-07-20 11:32:55
2021-07-05 19:44:09
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
192 ACCEPTED 2021-07-20 11:00:43
2021-07-05 16:24:07
Melania Słopecka RUTYNA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
191 ACCEPTED 2021-07-14 15:20:16
2021-07-05 12:20:49
Łukasz Troszczyński ANDRONIK
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
190 ACCEPTED 2021-07-14 15:20:43
2021-07-05 12:20:21
Łukasz Troszczyński WARMIA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
189 ACCEPTED 2021-07-14 15:20:34
2021-07-05 12:19:35
Łukasz Troszczyński DŻENTELMEN
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
188 ACCEPTED 2021-07-14 15:20:27
2021-07-05 12:19:01
Łukasz Troszczyński CARISSIMA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
187 ACCEPTED 2021-07-14 15:20:21
2021-07-05 12:18:09
Łukasz Troszczyński ANTENOR
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
186 ACCEPTED 2021-07-14 15:23:00
2021-07-05 11:57:19
Łukasz Jończyk MA CHÉRIE B
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
185 ACCEPTED 2021-07-07 12:25:41
2021-07-05 09:04:54
Zbigniew Płatos OPIUM
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
184 ACCEPTED 2021-07-06 12:53:26
2021-07-04 19:57:31
Karolina Szychulska QASILLA TB
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
183 ACCEPTED 2021-07-20 11:00:53
2021-07-04 19:16:42
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
182 ACCEPTED 2021-07-12 18:44:02
2021-07-04 15:15:01
Seweryn Murdzia LARISSA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
181 ACCEPTED 2021-07-06 12:59:33
2021-07-04 14:17:34
Dorota Korek LARUM
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
180 ACCEPTED 2021-07-06 12:59:16
2021-07-04 14:16:28
Dorota Korek CLARK
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
179 ACCEPTED 2021-07-20 11:33:37
2021-07-04 11:23:00
Joanna Rosicka-Tyszko FOR BELLINI
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
178 ACCEPTED 2021-07-20 11:33:43
2021-07-04 11:22:16
Joanna Rosicka-Tyszko PORTANTO ASS
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
177 ACCEPTED 2021-07-20 11:41:33
2021-07-04 11:21:38
Joanna Rosicka-Tyszko MISTER W
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
176 ACCEPTED 2021-07-20 11:41:43
2021-07-03 21:46:53
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
175 ACCEPTED 2021-07-20 09:27:24
2021-07-03 21:45:44
Weronika Minkiewicz CARIMAR FVE
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
174 ACCEPTED 2021-07-20 11:06:22
2021-07-03 21:28:50
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
173 ACCEPTED 2021-07-20 11:06:31
2021-07-03 21:27:38
Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
172 ACCEPTED 2021-07-20 11:06:44
2021-07-03 21:26:53
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
171 ACCEPTED 2021-07-20 11:41:54
2021-07-03 20:32:20
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
170 ACCEPTED 2021-07-06 13:00:04
2021-07-03 20:01:38
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
169 ACCEPTED 2021-07-12 18:43:40
2021-07-03 19:50:36
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
168 ACCEPTED 2021-07-09 11:41:20
2021-07-03 18:46:35
Zofia Stasiak COLETT PRINCESS 19
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
167 ACCEPTED 2021-07-06 12:58:35
2021-07-03 18:36:11
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
166 ACCEPTED 2021-07-06 12:58:44
2021-07-03 18:35:39
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
165 ACCEPTED 2021-07-06 12:58:50
2021-07-03 18:35:09
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
164 ACCEPTED 2021-07-06 13:00:24
2021-07-03 16:29:00
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
163 ACCEPTED 2021-07-06 13:00:29
2021-07-03 16:27:47
Agnieszka Karcz ZAGRYWKA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
162 ACCEPTED 2021-07-09 11:40:22
2021-07-03 14:09:54
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
161 ACCEPTED 2021-07-18 13:52:27
2021-07-03 14:08:17
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
160 ACCEPTED 2021-07-20 11:42:06
2021-07-02 16:58:45
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
159 ACCEPTED 2021-07-06 13:01:42
2021-07-02 16:57:59
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
158 ACCEPTED 2021-07-07 10:18:35
2021-07-02 16:57:29
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
157 ACCEPTED 2021-07-06 12:57:07
2021-07-02 16:56:10
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
156 ACCEPTED 2021-07-06 12:57:19
2021-07-02 16:55:42
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
155 ACCEPTED 2021-07-06 12:57:27
2021-07-02 16:54:57
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
154 ACCEPTED 2021-07-09 11:48:47
2021-07-02 16:31:37
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
153 ACCEPTED 2021-07-09 11:42:40
2021-07-02 16:18:44
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2021-07-06 15:34:14
2021-07-02 16:16:49
Sara Susperregui-Stempkowska CAREBIS
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
151 ACCEPTED 2021-07-17 15:22:52
2021-07-02 15:28:54
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2021-07-17 15:23:41
2021-07-02 15:28:23
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
149 ACCEPTED 2021-07-17 15:23:46
2021-07-02 15:27:51
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
148 ACCEPTED 2021-07-17 15:11:47
2021-07-02 14:40:42
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
147 ACCEPTED 2021-07-06 12:54:49
2021-07-02 13:58:24
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
146 ACCEPTED 2021-07-06 12:54:54
2021-07-02 13:56:25
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
145 ACCEPTED 2021-07-20 23:00:48
2021-07-01 23:07:22
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
144 ACCEPTED 2021-07-20 23:00:56
2021-07-01 23:06:22
Kornelia Wieczorek GAIRĖ
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
143 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:05
2021-07-01 23:05:12
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
142 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:13
2021-07-01 23:04:52
Natalia Urbańska JUDSON
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
141 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:23
2021-07-01 23:04:20
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:34
2021-07-01 23:03:39
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:42
2021-07-01 23:03:02
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
138 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:50
2021-07-01 23:02:22
Adrianna Ostrowska PLEASURE BLUE
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
137 ACCEPTED 2021-07-20 23:01:59
2021-07-01 23:01:22
Adrianna Ostrowska J'HALLUCINE DE CANTRAINE
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
136 ACCEPTED 2021-07-20 23:02:07
2021-07-01 23:00:42
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
135 ACCEPTED 2021-07-20 23:02:14
2021-07-01 23:00:08
Oliwia Ostrowska BERENIKA
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-07-20 11:01:44
2021-07-01 21:44:05
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
133 ACCEPTED 2021-07-20 11:01:47
2021-07-01 21:39:51
Michał Mordzelewski ZARIM
  • 2x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
132 ACCEPTED 2021-07-20 11:01:51
2021-07-01 21:38:46
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
131 ACCEPTED 2021-07-06 12:52:02
2021-07-01 20:52:56
Maria Kaprzyk LUCABOO
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
130 ACCEPTED 2021-07-06 12:52:08
2021-07-01 20:52:20
Maria Kaprzyk COUPI K
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
129 ACCEPTED 2021-07-06 12:58:00
2021-07-01 20:49:49
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
128 ACCEPTED 2021-07-09 11:43:17
2021-07-01 20:33:05
Artur Kufel KORINA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
127 ACCEPTED 2021-07-09 11:43:20
2021-07-01 20:32:36
Artur Kufel ELANO
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
126 ACCEPTED 2021-07-17 20:14:17
2021-07-01 19:49:10
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
125 ACCEPTED 2021-07-06 22:32:16
2021-07-01 16:44:36
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
124 ACCEPTED 2021-07-17 15:23:51
2021-07-01 16:24:07
Seweryn Murdzia SANCHITA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
123 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:59
2021-07-01 12:44:47
Sławomir Andruchów VIGARO VON HARY Z
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
122 ACCEPTED 2021-07-18 13:01:28
2021-07-01 12:43:26
Pamela Rozalska LA BAMBA
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
121 ACCEPTED 2021-07-06 12:52:29
2021-07-01 11:43:24
Wiktoria Kosnowska HERB
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-07-09 11:42:56
2021-07-01 11:41:57
Patryk Szestowicki CAMARO
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
119 ACCEPTED 2021-07-12 18:44:33
2021-07-01 11:36:47
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
118 ACCEPTED 2021-07-06 12:51:25
2021-07-01 11:36:08
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
117 ACCEPTED 2021-07-06 12:55:19
2021-07-01 11:35:14
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
116 ACCEPTED 2021-07-09 11:44:20
2021-07-01 11:34:23
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
115 ACCEPTED 2021-07-09 11:44:26
2021-07-01 11:33:27
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
114 ACCEPTED 2021-07-20 11:10:16
2021-07-01 11:24:09
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
113 ACCEPTED 2021-07-09 11:41:57
2021-07-01 09:57:47
Tomasz Wójtowicz SINDBAD Z
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 2x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
112 ACCEPTED 2021-07-09 11:42:02
2021-07-01 09:57:02
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
111 ACCEPTED 2021-07-09 11:42:06
2021-07-01 09:56:02
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 11/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
110 ACCEPTED 2021-07-09 11:42:10
2021-07-01 09:55:11
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
109 ACCEPTED 2021-07-14 15:23:33
2021-06-30 23:45:24
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-07-20 10:59:57
2021-06-30 22:42:38
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-07-17 13:51:45
2021-06-30 22:39:11
Marek Wacławik SANDMAN
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
106 ACCEPTED 2021-07-17 15:08:12
2021-06-30 22:35:47
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
105 ACCEPTED 2021-07-17 15:07:56
2021-06-30 22:27:20
Jacek Muraczewski ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
104 ACCEPTED 2021-07-17 15:08:55
2021-06-30 21:58:53
Stanisław Przedpełski MOVIE STAR
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
103 ACCEPTED 2021-07-17 15:08:58
2021-06-30 21:57:06
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
102 ACCEPTED 2021-07-06 12:55:47
2021-06-30 21:56:06
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-07-06 12:55:57
2021-06-30 21:54:45
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-07-09 11:47:50
2021-06-30 20:08:08
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
99 ACCEPTED 2021-07-09 11:47:54
2021-06-30 20:06:20
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
98 ACCEPTED 2021-07-20 11:10:43
2021-06-30 17:13:42
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
97 ACCEPTED 2021-07-20 11:00:10
2021-06-30 16:56:59
Mateusz Chojnowski COSTAKO
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
96 ACCEPTED 2021-07-20 11:00:13
2021-06-30 13:51:29
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
95 ACCEPTED 2021-07-17 15:09:48
2021-06-30 10:55:02
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
94 ACCEPTED 2021-07-17 15:14:35
2021-06-30 10:54:40
Kamila Grabowska-Derlatka DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
93 ACCEPTED 2021-07-01 14:59:40
2021-06-30 10:27:25
Aleksandra Sobocka LANCELOTTO L
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
92 ACCEPTED 2021-07-01 14:59:26
2021-06-30 10:26:57
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
91 ACCEPTED 2021-07-17 15:13:30
2021-06-29 22:03:17
Martyna Makowska ROTAN
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
90 ACCEPTED 2021-07-20 11:11:47
2021-06-29 20:34:35
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-17 15:25:42
2021-06-29 20:31:26
Bartosz Janiszek CRAZY GIRL
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-07-17 15:25:49
2021-06-29 20:31:00
Bartosz Janiszek CINDIRELLA
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-07-18 12:56:47
2021-06-29 20:30:26
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
86 ACCEPTED 2021-07-17 13:54:34
2021-06-29 20:18:15
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-07-20 11:43:51
2021-06-29 20:15:43
Paweł Kaliciński SUN PAULA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
84 ACCEPTED 2021-07-20 11:43:59
2021-06-29 20:14:38
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
83 ACCEPTED 2021-07-20 11:44:07
2021-06-29 20:13:33
Paweł Kaliciński WIWIANA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-07-20 11:14:17
2021-06-29 20:12:48
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-07-12 18:45:20
2021-06-29 20:11:59
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2021-07-17 15:16:17
2021-06-29 20:09:37
Weronika Rogalska RITA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
79 ACCEPTED 2021-07-17 15:16:19
2021-06-29 20:08:30
Weronika Rogalska PICCOLO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
78 ACCEPTED 2021-07-20 11:00:21
2021-06-29 19:51:40
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
77 ACCEPTED 2021-07-18 12:51:23
2021-06-29 19:50:26
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
76 ACCEPTED 2021-07-17 15:15:16
2021-06-29 18:34:21
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
75 ACCEPTED 2021-07-15 15:51:02
2021-06-29 18:16:31
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-07-20 23:49:00
2021-06-29 18:15:49
Seweryn Murdzia NTENDER
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
73 ACCEPTED 2021-07-20 21:48:26
2021-06-29 17:36:00
Emilia Michalska KURTYNIA HAVBEK
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:03
2021-06-29 16:26:22
Julia Sopińska MADERA
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-07-01 14:57:32
2021-06-29 15:55:32
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
70 ACCEPTED 2021-07-01 14:56:53
2021-06-29 15:53:53
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
69 ACCEPTED 2021-07-01 14:57:23
2021-06-29 15:50:34
Damian Ostręga KOBE DE LEAU
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
68 ACCEPTED 2021-07-01 14:57:41
2021-06-29 15:49:55
Damian Ostręga A NEW PEARL
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
67 ACCEPTED 2021-07-01 14:56:35
2021-06-29 15:49:28
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
66 ACCEPTED 2021-07-01 14:56:09
2021-06-29 15:48:55
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
65 ACCEPTED 2021-07-01 14:27:25
2021-06-29 15:11:42
Marta Dettlaff SKITTLES
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
64 ACCEPTED 2021-07-18 12:45:03
2021-06-29 14:58:44
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
63 ACCEPTED 2021-07-01 14:58:53
2021-06-29 14:49:03
Julia Szut WIND AND RUN
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
62 ACCEPTED 2021-07-01 14:58:57
2021-06-29 14:48:20
Julia Szut EMRUN
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
61 ACCEPTED 2021-07-18 12:42:12
2021-06-29 14:40:06
Alicja Helena Trojanowska DARIO W
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-18 12:06:01
2021-06-29 14:32:48
Martyna Wodyk ZAMĘT
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
59 ACCEPTED 2021-07-18 12:04:52
2021-06-29 14:31:28
Gabriela Sokół BANSCHI
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-07-09 11:48:32
2021-06-29 13:59:31
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
57 ACCEPTED 2021-07-17 15:09:17
2021-06-29 11:54:21
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 2x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
56 ACCEPTED 2021-07-17 15:09:19
2021-06-29 11:53:47
Kamil Dubiel DARKNESS WHITE
  • 2x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
55 ACCEPTED 2021-07-17 15:19:36
2021-06-29 11:14:25
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
54 ACCEPTED 2021-07-17 15:19:20
2021-06-29 10:56:16
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
53 ACCEPTED 2021-07-12 18:41:49
2021-06-29 10:32:30
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
52 ACCEPTED 2021-07-20 11:44:43
2021-06-29 10:28:26
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
51 ACCEPTED 2021-07-17 13:51:48
2021-06-29 10:28:03
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
50 ACCEPTED 2021-07-17 13:52:25
2021-06-29 10:27:08
Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
49 ACCEPTED 2021-07-17 13:51:53
2021-06-29 10:26:43
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 7/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
48 ACCEPTED 2021-07-17 13:51:57
2021-06-29 10:26:24
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
47 ACCEPTED 2021-07-20 10:12:58
2021-06-29 10:26:00
Maja Oryga Siwiak TRACJA
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-07-17 13:54:51
2021-06-29 09:40:23
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
45 ACCEPTED 2021-07-17 13:46:52
2021-06-29 09:18:15
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
44 ACCEPTED 2021-07-17 13:47:12
2021-06-29 09:17:52
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
43 ACCEPTED 2021-07-14 15:21:05
2021-06-29 09:12:10
Dangis Rakauskas DIEGO
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
42 ACCEPTED 2021-07-14 15:21:00
2021-06-29 09:11:45
Dangis Rakauskas CORAZON NW
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
41 ACCEPTED 2021-07-14 15:21:32
2021-06-29 09:11:14
Iga Szpak LA PALMA
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
40 ACCEPTED 2021-07-14 15:21:27
2021-06-29 09:10:34
Iga Szpak CORAZZI
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
39 ACCEPTED 2021-07-14 15:20:50
2021-06-29 09:09:56
Dangis Rakauskas C UTRECHT
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
38 ACCEPTED 2021-07-14 15:21:12
2021-06-29 09:09:16
Julia Regucka COLE PORTER
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
37 ACCEPTED 2021-07-14 15:21:19
2021-06-29 09:08:51
Julia Regucka UTRATA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
36 ACCEPTED 2021-07-12 18:45:50
2021-06-29 08:14:02
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
35 ACCEPTED 2021-07-06 12:54:23
2021-06-29 08:13:19
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
34 ACCEPTED 2021-07-20 09:27:43
2021-06-29 08:13:01
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
33 ACCEPTED 2021-07-09 11:44:52
2021-06-29 08:12:20
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
32 ACCEPTED 2021-07-01 15:00:06
2021-06-29 08:10:43
Katarzyna Maciejewska CORBELLA
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
31 ACCEPTED 2021-07-12 18:42:14
2021-06-29 07:43:08
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
30 ACCEPTED 2021-07-12 18:42:19
2021-06-29 07:42:47
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
29 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:48
2021-06-28 23:02:28
Sławomir Andruchów EL CORAZON BSH
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
28 ACCEPTED 2021-07-07 10:17:07
2021-06-28 23:01:58
Sławomir Andruchów TOULON B Z
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
27 ACCEPTED 2021-07-15 15:47:52
2021-06-28 22:56:46
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
26 ACCEPTED 2021-07-20 11:45:12
2021-06-28 22:55:33
Sebastian Białczak A GOLDEN TRUUS HZ
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
25 ACCEPTED 2021-07-15 15:48:07
2021-06-28 22:54:09
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
24 ACCEPTED 2021-07-15 15:48:21
2021-06-28 22:53:25
Kacper Mróz GRINGO EVEL
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
23 ACCEPTED 2021-07-15 15:48:33
2021-06-28 22:52:48
Kacper Mróz LASCAR
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
22 ACCEPTED 2021-07-20 11:45:23
2021-06-28 22:34:19
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-07-20 11:45:29
2021-06-28 22:33:56
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
20 ACCEPTED 2021-07-20 11:45:38
2021-06-28 22:33:17
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
19 ACCEPTED 2021-07-17 15:18:01
2021-06-28 22:11:13
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
18 ACCEPTED 2021-07-17 15:23:58
2021-06-28 21:41:34
Seweryn Murdzia EKORNET
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
17 ACCEPTED 2021-07-04 22:30:06
2021-06-28 21:38:56
Weronika Znosko LAQUINA W
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
16 ACCEPTED 2021-07-01 14:19:29
2021-06-28 20:59:08
Małgorzata Jaroszyńska-Jaszcz RED WHITE
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
15 ACCEPTED 2021-07-01 14:58:31
2021-06-28 20:58:07
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 2-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 4-R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6-R/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z jokerem
14 ACCEPTED 2021-07-20 20:00:28
2021-06-28 20:55:00
Julia Sopińska LIQUEUR D’ANIS B
  • 2x 1-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 3-R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5-R/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-07-12 18:46:28
2021-06-28 20:51:32
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka MILO RED WINE
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
12 ACCEPTED 2021-07-12 18:46:18
2021-06-28 20:50:53
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka COZ I CAN
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
11 ACCEPTED 2021-07-12 18:46:54
2021-06-28 20:49:54
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 16/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2. - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
10 ACCEPTED 2021-07-12 18:47:02
2021-06-28 20:49:30
Maja Marchwicka CORTAS L
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 14/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 17/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ, GRAND PRIX - MEMORIAŁ ŁUKASZA APPELA
9 ACCEPTED 2021-07-07 10:15:56
2021-06-28 20:43:55
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
8 ACCEPTED 2021-07-09 11:40:57
2021-06-28 20:39:17
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
7 ACCEPTED 2021-07-20 07:53:17
2021-06-28 20:37:38
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
6 ACCEPTED 2021-07-12 18:44:56
2021-06-28 20:29:17
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
5 ACCEPTED 2021-07-17 15:10:13
2021-06-28 20:29:14
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 2x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 2x 15/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
4 ACCEPTED 2021-07-18 11:57:04
2021-06-28 19:45:48
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
3 ACCEPTED 2021-07-01 14:54:06
2021-06-28 18:16:20
Ewa Mirosław ERYTREA
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 5/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
2 ACCEPTED 2021-07-01 14:55:40
2021-06-28 18:14:09
Ewa Mirosław FARYS P
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 6/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 10/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
1 ACCEPTED 2021-07-01 14:34:39
2021-06-28 18:12:34
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 4/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 13/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruchów Sławomir SKJ Red Team Mokiny
S
O007000
2. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
10210649
3. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
4. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O056635
5. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
6. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
7. Chojnowski Mateusz KJ Equireno Zaklików
S
O023447
8. Ciepłucha Hanna Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O051409
9. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
10. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
11. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O035650
12. Dettlaff Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O014116
13. Dragan Natalia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O048865
14. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
15. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O041843
16. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
17. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
18. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
19. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
20. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
21. Hamera Helena KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O035566
22. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
S
O021853
23. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
24. Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
25. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
26. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
27. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
28. Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka
S
O000790
29. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
30. Kalita Hanna KJ Equireno Zaklików
2003 (J.)
O043927
31. Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
32. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
2004 (J.)
O044736
33. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
S
O019434
34. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
35. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
36. Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
37. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
38. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
39. Kluba Małgorzata Stow. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O035254
40. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
41. Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
42. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
43. Koszuta Julia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
44. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O030953
45. Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O048927
46. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
47. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
48. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O025285
49. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
50. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
51. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
52. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (J.)
O038345
53. Łącka Alicja BPK MAZ)
2003 (J.)
O049201
54. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
55. Maciejewska Katarzyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O006520
56. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
57. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
58. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
59. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O032501
60. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
61. Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O046006
62. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
63. Migdalska Zofia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003585
64. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
65. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
66. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
67. Mirosław Kinga WKJ Lublin
2004 (J.)
O039583
68. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
69. Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ
S
O035724
70. Muraczewski Jacek Stow. Warszawski KJ
S
O004710
71. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
72. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
73. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
74. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
75. Nowińska Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O027152
76. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
77. Oryga Siwiak Maja POL
2003 (J.)
10186625
78. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
79. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
80. Ostrowska Adrianna Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
81. Ostrowska Oliwia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
82. Pacek Aleksandra UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (MJ.)
O038244
83. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
84. Patron Tomasz BPK
S
O003997
85. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (MJ.)
O045733
86. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
87. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
88. Piotrkowicz Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
89. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
90. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
91. Poliwoda Weronika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029240
92. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
93. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
94. Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
95. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
96. Radwański Wojciech Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
S
O024888
97. Rakauskas Dangis KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
S
O051030
98. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
99. Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
2003 (J.)
O024452
100. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
101. Rozalska Pamela WKJ Lublin
S
O041740
102. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
103. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
104. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
105. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
106. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
107. Sokół Gabriela WKJ Lublin
2005 (J.)
O044029
108. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
109. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
110. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
2005 (J.)
O043841
111. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
112. Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O063649
113. Szlufik Aniela Stow. KJ Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
114. Szut Julia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O027573
115. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
116. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
117. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
118. Trelińska Amelia Kielecki KJ
2007 (JM.)
O040528
119. Trojanowska Alicja Helena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O048068
120. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
121. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
122. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
123. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
124. Urbańska Natalia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
125. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O020954
126. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
127. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
128. Wieczorek Kornelia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2008 (JM.)
O052044
129. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
130. Wodyk Martyna WKJ Lublin
2005 (J.)
O048327
131. Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team Lublin
S
O000830
132. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
133. Zając Diana KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O059995
134. Zawadzka Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
135. Znosko Weronika Polski Polo Klub Secymin Polski
2001 (MJ.)
O028774
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

A GOLDEN TRUUS HZ ZANGER. POL 2017 klacz gniada/170 F: A Golden Boy Hero Z
M: Truus / Lys de Darmen
K032408 056015Z55374717
2.

76

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
3.

153

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 056015Z55792515
4.

175

AKBAR ANGEL SP POL 2009 wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K015857 616009670088109
5.

259

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
6.

102

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
7.

215

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
8.

208

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele D'Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
9.

308

ANATEWKA SP 2014 klacz siwa F: WIZZERD WV / Indoctro
M: ANTIQUA / QUIDAM DE REVEL
10.

164

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
11.

219

ANDRONIK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R /Colman
M: Annapurna / Phin Phin
K028741 616009510153416
12.

223

ANTENOR SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R / Colman
M: Antiqua / Quidam De Revel
K029033 616009510152719
13.

192

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 B
14.

309

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
15.

287

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP POL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
16.

120

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
17.

270

BANSCHI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
18.

131

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
19.

198

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl
M: Bella / Lord Liberator
K032045 000
20.

83

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
21.

87

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
22.

255

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
23.

182

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
24.

47

C UTRECHT SP POL 06-06-2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro / Calvaro Z
M: C Utopia / Wizzerd
K026915 616009510294015
25.

122

CALIGO Z ZANG. POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
26.

264

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa F: F- One USA Ex Faro
M: Caldera / Calico
brak -
27.

204

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
28.

201

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
29.

299

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
30.

261

CARA 202 HAN POL 2013 klacz gn F: Contendro I / Contender
M: Abbygale 5 / Adlantus As
brak DE 431310071313
31.

183

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
32.

185

CAREBIS HANN GER 2010 stallion grey/none F: Calido I
M: Retina/ Rebel Z
none DE 431310401310
33.

230

CARIBOU HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
34.

161

CARIMAR FVE AES BEL 2012 klacz siwa/170 F: Carambo / Carthago Z
M: Askia I / Larimar
K031312 .
35.

220

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
36.

178

CARMEN-N SP POL 2011 klacz gniada/- F: Cancoon / Colman
M: Capri / Campari M
K021098 616009610020611
37.

241

CARPE DIEM HOL. POL 2017 klacz F: Clarcon
M: Z-First Lady
brak
38.

4

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
39.

286

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
40.

231

CASSIE SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Cezaro
M: Callas
K031624 616 009 53 02193 13
41.

285

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
42.

174

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
43.

214

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 wałach kasztanowata/1 F: Zinedine
M: Red Allegra
K028183 616009661355214
44.

213

CINDERELLA HOLSZTYN POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Z-First Lady
brak DE421000751916
45.

156

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
46.

53

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
47.

74

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
48.

1

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
49.

55

COFERTINO HOL. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
K023581 DE421000600613
50.

46

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
51.

168

COLETT PRINCESS 19 PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Colett 18
K026605 616009661355014
52.

56

COMME SI WESTF GER 2015 klacz gniada/166 F: Comme il Faut / Cornet Obolensky
M: Cacharel westf./ Christoph Columbus westf.
K028280 DE441410059415
53.

169

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
54.

92

CORAZON NW SP POL 2017 ogier siwa/170 F: VINGINO
M: CONELIA
K031969 616009510033117
55.

48

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K029684 616009510151816
56.

40

CORBELLA WESTF POL 2013 klacz gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
57.

304

CORDESSO S WESTF. POL 2016 ogier gniady F: Cordess
M: Contiga / Contender
brak -
58.

146

CORNAT HAN GER 2010 wałach gniada F: Edgar
M: Flora / Falkner
K023218 DE431316630410
59.

123

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
60.

110

CORONER SP POL 2013 ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Coco Chanel / Roland
K025637 616009660669813
61.

11

CORTAS L WESTF GER 2007 wałach gniada/- F: Cornado / Cornet Obolensky
M: Pina / Polydor
K011499 DE441410260507
62.

209

COSTAKO SP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Sandokan 290
M: Costa Brava L / Che Guevara L
K028067 616009610075815
63.

142

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
K030718 DE 433330664512
64.

14

COZ I CAN HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Con Spirito R / Contender
M: E-Campaniera / Companiero
K029980 DE421000710416
65.

212

CRAZY GIRL OLDENBURG POL 2015 Klacz gniada/167 F: Lunatic
M: Zinna
brak
66.

148

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
67.

100

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015Z55663810
68.

6

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
69.

240

DANTE S NIEM.SPORT. POL 2010 ogier skarogniada F: Diarado
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218
70.

269

DARIO W PKSP POL 2012 ogier gniada/165 F: Chardonnay L
M: Doxa / Rambo
K030039 616009580413912
71.

69

DARKNESS WHITE OLDENBURSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Hickstead White
M: Conny / Cordalme
K032577
72.

206

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
73.

229

DE LORCHE BH WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier siwa/169 F: TJUNGSKE
M: DROMANUSA
K029893 616 077 66 03170 16
74.

167

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
75.

194

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
76.

310

DIANA F:
M:
77.

107

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
78.

52

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
79.

93

DIEGO SP POL 2017 ogier gniada/165 F: GRANDORADO
M: E FEU D'HIVER
K031970 616 009 51 01058 17
80.

197

DOBROSTAN SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Qulester
M: Demeter
K029029 -
81.

252

DODA MŁP POL 2013 klacz siwa/168 F: Barnaba
M: Dąbrówka / Dębowiec
K024812 616006580454413
82.

227

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
83.

244

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
84.

289

DOUBLE ESPOIR VH BEECKHOF Z Z POL 2015 wałach ciemnogniada/177 F: Dieu Merci van T&L
M: Salvia de Tamerville / Animo
K029928 05615Z55769315
85.

181

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
86.

222

DŻENTELMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN / Calvaro Z
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K026914 616009510236815
87.

300

EDY M OLD. POL 2017 ogier gniada F: Etoulon
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K032515 DE433330413717
88.

23

EKORNET SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Europa / Ewerest
K031345 A0019985S
89.

35

EL CORAZON BSH OS POL 2017 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Korea Hippica / Kannan
K031416 DE418180375617
90.

228

EL VITELLO SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Vitalis / Imequyl
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
91.

138

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
92.

88

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
K019570 056015Z55622711
93.

140

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
94.

317

EMIRATES HAN. GER 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR/ Langer Jan
K023472
95.

81

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
96.

96

EMRUN SP POL 2017 ogier gniada F: HOMERUN ( EX HALIFAX)
M: Emansa
K032000
97.

193

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
98.

137

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
99.

57

ENJOY BLUE DIAMOND KWPN NED 2009 wałach kasztanowata/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
K015172 528003200907390
100.

207

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
101.

3

ERYTREA SP POL 2017 klacz gniada/174 F: Carrera VDL
M: Erystyka / Quality Time
K031219 616009510182117
102.

112

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
103.

66

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
104.

306

F-TRIOMF KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/- F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: B. Triomf / Ultimo
brak -
105.

50

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816 528003201008875
106.

2

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
107.

314

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
108.

41

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
K011507 POL009670100607
109.

157

FOR BELLINI SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Montebellini
M: For Fun
K030597 -
110.

263

FUERTE FERRERO CZES.GORAC. POL 2017 ogier siwa F: Caruso / Caretino
M: Furetta / Landjunge
brak
111.

246

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
112.

189

GAIRE TARKEN POL 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age
M: Galuota / Luitas
K031461 K031461
113.

68

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
114.

99

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
115.

180

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
K012504 POL009690082307
116.

29

GRINGO EVEL SP POL 2017 ogier gniada/163 F: Le Voltaire
M: Gracja
K031745 A0021113S
117.

25

GROM SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Karbit
M: Giorgia B
K025760 616009520101814
118.

61

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
119.

170

H VANESSA KWPN POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Tangelo van De Zuuthoeve
M: Roxana-Vanessa
K028470 528003201206400
120.

15

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
121.

177

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 klacz gniada/173 F: Massimo / Cassini I
M: Obelia D'06 / Saygon
K018993 BELW260753BWP
122.

316

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
123.

199

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme
M: Hera / Dastin
K028180 616007610092215
124.

165

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
125.

136

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
126.

43

INIESTA-P WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Iliada / Landos
K028135 616007610141715
127.

291

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
K029142 528003201305104
128.

86

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
129.

65

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
130.

117

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz gniada/166 F: ITALO
M: GOLDIKA Z
K031035 056015Z55726715
131.

265

J'HALLUCINE DE CANTRAINE - POL - inna/- F: -
M: -
brak -
132.

163

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
133.

109

JAGER SP POL 2013 ogier siwa F: Stakkato Top / Stakkato
M: Jasmin / Wieland
K025638 616009660670213
134.

82

JAVALLI HDH KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 528003201408367
135.

191

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
136.

125

KAFAR MŁP POL 2011 wałach siwa/173 F: Frazes
M: Kleopatra / Emetyt
K020028
137.

59

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
138.

7

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
139.

290

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: Berlin
M: Evelien / Diabeau
K030446 528003201506866
140.

77

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
141.

139

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
142.

260

KORWETTA PKSP POL 2015 klacz gniada/176 F: Ulco
M: Kamparetta / Cajero
K031736 616009610176515
143.

184

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
144.

247

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 klacz kara/mk:mk:mk:1 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
145.

133

LA BAMBA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/170 F: Hippica Koh-J-Noor
M: La Paloma L
K030909 A00018113S
146.

49

LA PALMA SP POL 2016 klacz kasztanowata/161 F: UKATO
M: LA PRINCESSA
K030456 616009510153816
147.

26

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
148.

19

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
149.

101

LANCELOTTO L SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Vulkan Lwestf ./ Vulkano
M: Lanzarote L sp / Che Gevara L hol.
K025026 616009610020214
150.

211

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
K018688
151.

166

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
152.

21

LAQUINA W HOL. GER 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Larius W / Landgraf
M: P-Quinara / Quina
K020690 DE421000544910
153.

154

LARISSA WLKP POL 2011 mare dark bay/178 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
K021607 616007660719011
154.

155

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
155.

28

LASCAR MAŁOPOLSKA POL 2014 ogier siwa/175 F: Huzar
M: Lotta
K025996 616006660096114
156.

145

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
157.

67

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou Du Rouet Z
M: Mernita / Burggraaf
K032579
158.

18

LIQUEUR D’ANIS B KWPN POL 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
159.

205

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
160.

27

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
161.

143

LUCABOO HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/172 F: Lord Argentinus
M: Copita
brak DE 431310361413
162.

90

LUNATIC HOL. GER 2009 ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
K014144 DE421000225109
163.

237

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
164.

60

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
165.

226

MA CHÉRIE B AES POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: MJT Nevados S
M: Juga
K031613 826002160889381
166.

276

MADERA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/165 F: Durona W
M: Matrica 34
K032392 616009661059416
167.

108

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
168.

127

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
169.

44

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: Con Calma /
M: Mala Cerra P / Carry Son
K025409 616009610013012
170.

128

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
171.

17

MILO RED WINE OLD POL 2017 ogier gniada/164 F: Million Dollar /
M: Zarah - DKG / Chepetto
K030631 DE418180121217
172.

159

MISTER W KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: INAICO VDL
M: ELISA W
brak 528003201707760
173.

144

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
174.

258

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/178 F: Chapeau TN / Clearway
M: Epina / Berlin
K031179 528003201703590
175.

39

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
176.

79

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze / Quel Hero De Muze
M: Wassafras De Rialfo / Nabab De Reve
K024926 056002W00304819
177.

80

NTENDER SP POL 2012 wałach gniada/182 F: Contendus
M: Nimba
K020837 POL61600961014212
178.

186

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
179.

254

OLMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Elvis
M: Olivia
K018220 616009690136109
180.

188

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
181.

9

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
182.

151

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: Oseina / Lombardo
K029214 616009600252413
183.

162

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
184.

84

PICCOLO SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
185.

293

PINATUBO L WLKP POL 2017 wałach gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino-L
K031175 616007610087617
186.

195

PLEASURE BLUE HAN POL 2016 klacz gniada/166 F: For Pleasure
M: Claire Belle / Chacco-Blue
K030860 -
187.

305

POMMELINE VAN'T WELTHOF D'20 BWP POL 2015 klacz kasztanowata/- F: Emerald van't Ruytershof
M: Ine Pomme Van't Welthof / Nonstop
brak -
188.

158

PORTANTO ASS SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Coriano’s Ass
M: Panna / Bolshoi
K032373 616007610028816
189.

242

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Viana Van De Kornelishoeve / Cash
K030069 056002W00309209
190.

225

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
191.

33

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
192.

152

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kannan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
K029173 056002W00312231
193.

78

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
194.

75

QUINCY BWP POL 2016 wałach siwa/- F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie du Coeur des Collines Z / Verdi
K030100 -
195.

303

RAMATUELLE FDS BWP POL 2017 klacz gniada// F: Tangelo van du Zuuthoeve / Narcos II
M: Nut'ella ter Maaighem / Kannan
brak /
196.

118

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
197.

5

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
198.

130

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
199.

20

RED WHITE SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
K014248 616009610284606
200.

129

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
201.

85

RITA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: nn / nn
M: nn / nn
K029117 616999580448115
202.

253

ROLEX WLKP POL 2006 wałach skarogniada/167 F: Himen
M: Rita / Arak
K018756 616007520162906
203.

91

ROTAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rota / El Bundy
K024867 616009610075514
204.

311

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salomon
M: Rolemma
K027921 616099530112815
205.

257

RUTYNA WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Rycerz
M: Rata
K015819 POL007611110804
206.

301

SALVADOR ONE SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One
M: Seniorita / Frazes
K032582 616009610168717
207.

135

SANCHITA - POL 2013 klacz gniada/164 F: Stakatto Gold
M: -
- -
208.

119

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Sandro Boy / Sandro
K023594 DE418180071513
209.

190

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
K026361
210.

38

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old./ Kannan
M: Sympatia sp/ Hetman sp
K029278 616009570080016
211.

124

SINDBAD Z ZANGERSHEIDE POL 2017 ogier gniada/164 F: Się Obolensky
M: Straciatella / Stalypso
K031297 05615Z5679317
212.

73

SKITTLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
213.

245

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
214.

302

SON CORNET SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornet Obolensky
M: Selavie L
Brak 616009610108417
215.

176

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
216.

147

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
217.

307

STAKKIDO PAN HAN. GER 2017 ogier gniada/- F: Stakkato Gold
M: Roya / Clinton II
brak DE431310101517
218.

217

SUN PAULA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
K019021 616009540079410
219.

30

SUNCLAIR Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/167 F: SINGULAR LS LA SILLA
M: NAPOLI Z
K030472 056015Z55575116
220.

12

SZAFIR M SP POL 2006 wałach gniada/- F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
221.

149

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGER. POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
222.

150

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
223.

224

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados
M: ajlandia / Landor
K032251 -
224.

210

TICOS L OLD POL 2013 wałach gniada/175 F: Messenger
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K022799 DE 418180535213
225.

8

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
226.

34

TOULON B Z ZANGERSHEIDE POL 2017 ogier gniada/172 F: Toulon / Heartbreaker
M: Icoline / Kojak
K031417 056015Z55384217
227.

262

TRACJA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Spartacus
M: T Chicatora/ Triple
K022584 616009510253413
228.

312

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton de Kreisker / Diamant de Semilly
M: Lunaninme de Grandry / Quidam de Revel
K011640
229.

313

UNIQE LOVE Z KL ZANGER. POL 2015 klacz gniada/168 F: U can’t Lose
M: Izisk KL
Brak Brak
230.

45

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO / CALIPPO
M: CASSARA / UTOPIE
K026922 616 009 51 01356 14
231.

239

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
232.

42

VERDINALE NIEM. SPORT. GER 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Donata / Diarado
K024950 DE456560435314
233.

171

VERMONT 22 HANN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino 240
M: Pinta
K030473 DE 431319400610
234.

134

VIGARO VON HARY Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 ogier gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Catinka Von Hary Z / Chacco Blue
K031418 056015Z55759517
235.

288

VOLTAIRIAN ELECTRA HAN FIN 2014 klacz ciemnogniada/172 F: Marius Claudius / Concorde
M: Anastasia / Amani
K030445 DE431316906514
236.

243

WALENTYNA OLD. POL 2017 klacz F: H-Eldorado
M: Wenecja / Bonifatius
237.

221

WARMIA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: W Darla / Warrant
K026920 616009510134614
238.

97

WIND AND RUN SP POL 2017 ogier kasztanowata F: Homerun (EX HALIFAX)
M: Wichura
K031999
239.

106

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Salomon
M: Witara / Cavallo
K028201 616009640044515
240.

315

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon
M: Witara
K028201 616009640044515
241.

172

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
242.

173

ZAGRYWKA SP POL 2016 klacz gniada/160 F: La Calidad
M: Zwiewka / Modern
K032244 616 009 58 03665 16
243.

268

ZAMĘT PKSP POL 2008 wałach gniada/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Zaduma / Autokrata
K015089 POL009580395108
244.

272

ZARIM SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Imequyl
M: zara
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
25
SUM:
25.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
15
15
550
SUM:
580.00
Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
600
SUM:
600.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
200
300
23
SUM:
523.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
150
1000
SUM:
1150.00
Górecka Kamila JKS Karolina
25
25
25
SUM:
75.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
200
SUM:
200.00
Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
50
200
SUM:
250.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
750
SUM:
750.00
Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
300
300
290
100
600
400
SUM:
1990.00
Kalita Hanna KJ Equireno Zaklików
15
SUM:
15.00
Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
500
500
25
900
1800
SUM:
3725.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
15
SUM:
15.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
150
SUM:
150.00
Kluba Małgorzata Stow. KJ Preria Wilkowice
100
35
SUM:
135.00
Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
400
15
SUM:
415.00
Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
50
150
50
SUM:
250.00
Kozińska Barbara BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
15
SUM:
15.00
Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów Sp z o.o.
15
100
SUM:
115.00
Kufel Artur WKJ Lublin
400
4000
23
400
SUM:
4823.00
Łącka Alicja BPK MAZ)
15
50
SUM:
65.00
Maciejewska Katarzyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
15
750
500
1500
15
50
15
200
SUM:
3045.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
480
SUM:
480.00
Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
200
SUM:
200.00
Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
40
150
SUM:
190.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
300
SUM:
300.00
Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
100
50
100
SUM:
250.00
Mirosław Ewa WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
300
250
35
250
SUM:
835.00
Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ
80
SUM:
80.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
100
35
SUM:
135.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
23
SUM:
23.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
50
SUM:
50.00
Oryga Siwiak Maja POL
50
300
SUM:
350.00
Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
300
300
SUM:
600.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
100
350
800
500
600
300
650
SUM:
3300.00
Ostrowska Adrianna Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
50
SUM:
50.00
Ostrowska Oliwia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
35
SUM:
35.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
500
SUM:
550.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
100
SUM:
100.00
Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
125
SUM:
125.00
Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ
100
100
25
50
SUM:
275.00
Radwański Wojciech Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
100
SUM:
100.00
Rakauskas Dangis KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
15
50
SUM:
65.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
100
200
350
15
390
SUM:
1055.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
200
2600
900
SUM:
3700.00
Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
300
SUM:
300.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
200
200
650
23
200
SUM:
1273.00
Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
290
100
SUM:
390.00
Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
35
SUM:
35.00
Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
100
25
SUM:
125.00
Szlufik Aniela Stow. KJ Preria Wilkowice
23
400
100
SUM:
523.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
150
SUM:
150.00
Trelińska Amelia Kielecki KJ
25
40
SUM:
65.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
125
23
100
160
SUM:
408.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
400
300
1000
300
750
250
15
200
100
50
SUM:
3365.00
Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
150
200
SUM:
350.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Secymin Polski
100
15
SUM:
115.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
750
1200
5500
1200
500
SUM:
9200.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
1050
SUM:
1050.00
Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team Lublin
80
SUM:
80.00
Znosko Weronika Polski Polo Klub Secymin Polski
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team Mokiny
2021-07-22
11
2021-07-23
16
2021-07-25
14
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-25
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-25
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-07-22
18
2021-07-23
20
2021-07-25
18
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2021-07-22
23
2021-07-22
10
2021-07-23
17
2021-07-22
23
2021-07-23
37
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2021-07-22
39
2021-07-22
36
2021-07-23
39
CASALLINA (286)
2021-07-22
17
2021-07-23
35
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2021-07-23
2021-07-24
9
25
2021-07-25
22
QUINCY (75)
2021-07-22
8
2021-07-24
12
2021-07-23
7
2021-07-24
13
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
JAGER (109)
2021-07-22
26
2021-07-24
13
15
2021-07-25
31
CORONER (110)
2021-07-22
15
15
2021-07-24
23
2021-07-25
3
550
Chojnowski Mateusz
KJ Equireno Zaklików
2021-07-22
29
2021-07-23
17
2021-07-24
14
2021-07-25
37
BERETTA (83)
2021-07-23
21
2021-07-24
17
2021-07-25
12
2021-07-22
11
2021-07-23
6
2021-07-24
32
COSTAKO (209)
2021-07-22
38
2021-07-22
19
2021-07-23
40
2021-07-24
24
Ciepłucha Hanna
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2021-07-22
2021-07-22
45
2021-07-23
34
2021-07-23
2021-07-24
26
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-07-22
2
2021-07-23
1
2021-07-24
2
600
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-24
7
200
2021-07-22
25
2021-07-23
16
H VANESSA (170)
2021-07-22
25
2021-07-23
45
2021-07-24
11
2021-07-24
5
300
2021-07-22
70
2021-07-23
14
23
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
2021-07-22
30
2021-07-22
14
2021-07-23
7
2021-07-23
19
2021-07-24
29
Dettlaff Marta
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-07-22
48
2021-07-24
38
2021-07-24
13
Dragan Natalia
KJ Aromer Józefin
LAPITA (166)
2021-07-22
33
2021-07-23
44
2021-07-24
12
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
2021-07-22
13
2021-07-24
10
2021-07-23
11
2021-07-24
10
2021-07-22
6
2021-07-24
11
2021-07-23
14
2021-07-24
12
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
RUFUS (311)
2021-07-22
68
2021-07-23
3
2021-07-25
32
2021-07-23
41
2021-07-24
26
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (245)
2021-07-22
38
2021-07-23
5
150
2021-07-25
1
1000
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-22
34
2021-07-23
42
2021-07-25
42
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (80)
2021-07-22
5
25
2021-07-23
5
25
2021-07-24
5
25
2021-07-24
AMETYST M (215)
2021-07-22
40
2021-07-23
26
2021-07-24
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (136)
2021-07-23
9
2021-07-24
16
2021-07-25
8
200
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (60)
2021-07-22
30
2021-07-24
15
2021-07-25
30
Hamera Helena
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-23
37
2021-07-24
2021-07-25
26
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (90)
2021-07-22
7
50
2021-07-24
34
2021-07-25
40
2021-07-22
16
2021-07-23
18
2021-07-24
2
200
Januszkiewicz Kaja
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-22
43
2021-07-24
28
2021-07-25
43
Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata
WKJ Lublin
2021-07-22
42
2021-07-23
38
2021-07-24
2021-07-24
21
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
EDY M (300)
2021-07-24
20
2021-07-24
16
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (130)
2021-07-23
26
2021-07-24
1
750
2021-07-25
10
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
2021-07-23
TAVADOS (224)
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-23
2021-07-23
Jończyk Łukasz
KJ Warka Sielanka
2021-07-22
2021-07-23
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
2021-07-22
2021-07-22
2021-07-23
Kaliciński Paweł
Stow. Warszawski KJ
2021-07-23
2021-07-24
3
300
2021-07-25
7
300
WIWIANA (106)
2021-07-22
24
2021-07-22
6
2021-07-22
9
2021-07-24
3
290
2021-07-23
6
2021-07-24
2
SUN PAULA (217)
2021-07-23
8
100
2021-07-23
3
600
2021-07-24
11
2021-07-25
7
400
2021-07-22
6
2021-07-23
9
2021-07-25
6
WALENTYNA (243)
2021-07-22
6
2021-07-23
12
2021-07-25
9
Kalita Hanna
KJ Equireno Zaklików
2021-07-22
36
2021-07-24
10
15
2021-07-24
28
2021-07-25
27
Kamińska Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
GOSTERA (180)
2021-07-23
30
2021-07-23
16
2021-07-24
20
2021-07-25
5
500
DREAMY M (181)
2021-07-23
2
500
2021-07-23
15
2021-07-24
10
25
2021-07-24
2021-07-25
14
BRANDY (182)
2021-07-23
2
900
2021-07-24
9
2021-07-25
4
1800
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team Mikołów
COUPI K (142)
2021-07-22
62
2021-07-24
11
15
2021-07-24
23
LUCABOO (143)
2021-07-22
8
2021-07-22
13
2021-07-23
13
2021-07-23
14
2021-07-24
9
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (172)
2021-07-23
46
2021-07-24
2021-07-25
9
ZAGRYWKA (173)
2021-07-22
46
2021-07-23
33
2021-07-23
2021-07-24
9
2021-07-24
20
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
BASTYLIA (131)
2021-07-22
37
2021-07-25
7
150
2021-07-23
19
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
DOLLY (244)
2021-07-22
14
2021-07-23
9
2021-07-24
11
2021-07-24
13
Kicińska Karolina
Stow. SKJ Bobrowy Staw
ERYSTYKA (207)
2021-07-22
43
2021-07-22
37
2021-07-23
32
2021-07-23
38
2021-07-24
15
2021-07-24
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2021-07-22
2021-07-23
Klimczak Martyna
Stow. Warszawski KJ
BETINA (87)
2021-07-22
56
2021-07-23
47
2021-07-24
15
2021-07-25
20
Kluba Małgorzata
Stow. KJ Preria Wilkowice
CARMEN-N (178)
2021-07-22
27
2021-07-23
15
2021-07-24
6
100
2021-07-25
9
35
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SANDMAN (119)
2021-07-22
35
2021-07-24
29
2021-07-24
Korek Dorota
Stow. KS KJK Szary Michałowice
LARUM (155)
2021-07-22
45
2021-07-24
2021-07-25
4
400
2021-07-24
12
15
CLARK (156)
2021-07-23
50
2021-07-24
31
2021-07-25
Kosnowska Wiktoria
JKS Equita Świętochów
HERB (199)
2021-07-22
3
50
2021-07-23
1
150
2021-07-24
3
50
Koszuta Julia
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ARAMIDA (192)
2021-07-22
12
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
2021-07-22
32
2021-07-23
42
2021-07-24
3
100
Kręgielska Natalia
Tuszyński KJ Garbówek
DANTE S (240)
2021-07-22
7
2021-07-22
2021-07-23
6
2021-07-23
36
2021-07-24
17
Kręgielska Nikola
Tuszyński KJ Garbówek
2021-07-22
63
2021-07-24
9
15
2021-07-25
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
FUNNY KG (246)
2021-07-22
71
2021-07-23
33
2021-07-24
29
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów Sp z o.o.
ELITA (140)
2021-07-22
14
15
2021-07-23
27
2021-07-24
17
2021-07-25
2021-07-24
4
100
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (138)
2021-07-23
10
2021-07-24
4
400
2021-07-25
2
4000
KORINA (139)
2021-07-23
11
23
2021-07-23
17
2021-07-25
6
400
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (25)
2021-07-22
66
2021-07-24
31
2021-07-25
45
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2021-07-22
54
2021-07-24
25
2021-07-25
38
2021-07-24
32
2021-07-22
28
2021-07-23
11
2021-07-23
41
2021-07-24
19
2021-07-24
22
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (252)
2021-07-22
34
2021-07-22
31
2021-07-23
20
2021-07-23
49
2021-07-24
26
Łącka Alicja
BPK MAZ)
2021-07-22
30
2021-07-22
12
15
2021-07-23
4
50
2021-07-24
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2021-07-24
39
2021-07-25
14
Maciejewska Katarzyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-07-22
11
15
2021-07-24
21
2021-07-25
39
2021-07-23
1
750
2021-07-24
2
500
2021-07-25
1
1500
2021-07-22
16
15
2021-07-24
8
50
2021-07-25
19
2021-07-22
13
15
2021-07-23
36
2021-07-25
6
200
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (206)
2021-07-22
18
2021-07-22
2021-07-23
19
2021-07-23
2021-07-24
14
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-22
5
2021-07-23
4
2021-07-24
3
480
Makowska Martyna
Stow. Warszawski KJ
ROTAN (91)
2021-07-22
52
2021-07-24
30
2021-07-25
25
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-23
2021-07-24
29
2021-07-24
18
2021-07-25
13
2021-07-23
2021-07-24
33
2021-07-25
17
Markiewicz Alicja
Stow. Warszawski KJ
RASCO (118)
2021-07-22
49
2021-07-23
35
2021-07-24
4
200
2021-07-25
28
Michalska Emilia
Stow. Warszawski KJ
2021-07-22
2021-07-22
6
2021-07-23
3
40
2021-07-24
1
150
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (146)
2021-07-22
40
2021-07-23
25
2021-07-24
35
2021-07-25
44
2021-07-22
55
2021-07-24
16
2021-07-25
5
300
Migdalska Zofia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
WIWIANA (106)
2021-07-24
6
WIWIANA (315)
2021-07-23
22
2021-07-23
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (259)
2021-07-22
2
100
2021-07-22
5
50
2021-07-23
2021-07-24
2
100
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-23
40
2021-07-22
32
2021-07-25
12
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2021-07-22
2
2021-07-23
12
2021-07-24
3
2021-07-24
5
200
2021-07-22
8
2021-07-23
6
2021-07-25
6
2021-07-24
13
2021-07-24
Mirosław Kinga
WKJ Lublin
KAFAR (125)
2021-07-22
13
2021-07-22
35
2021-07-23
12
2021-07-23
47
2021-07-24
22
2021-07-24
28
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MISTRESS (144)
2021-07-22
6
2021-07-23
5
2021-07-24
5
300
2021-07-22
3
250
2021-07-25
10
35
2021-07-23
53
ZARIM (272)
2021-07-24
3
250
2021-07-25
21
Mróz Kacper
Stow. Warszawski KJ
LASCAR (28)
2021-07-22
65
2021-07-24
2021-07-25
35
2021-07-22
13
2021-07-23
18
2021-07-25
17
2021-07-22
11
2021-07-23
10
2021-07-24
6
2021-07-24
7
80
Muraczewski Jacek
Stow. Warszawski KJ
2021-07-23
26
2021-07-23
31
2021-07-24
8
2021-07-24
8
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
EKORNET (23)
2021-07-22
14
2021-07-23
14
2021-07-25
13
SANCHITA (135)
2021-07-24
17
2021-07-22
19
2021-07-22
3
100
2021-07-25
11
35
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2021-07-23
12
23
2021-07-25
11
2021-07-23
20
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
LARISSA (154)
2021-07-22
47
2021-07-22
20
2021-07-23
14
2021-07-23
48
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (6)
2021-07-22
61
2021-07-24
27
2021-07-25
33
Nowińska Julia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
CASSIE (231)
2021-07-22
22
2021-07-22
2021-07-23
8
2021-07-24
2021-07-24
27
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2021-07-22
21
2021-07-24
7
50
2021-07-24
16
2021-07-25
Oryga Siwiak Maja
POL
TRACJA (262)
2021-07-22
2021-07-23
5
50
2021-07-24
1
300
Oryga Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
2021-07-24
40
2021-07-22
1
300
2021-07-23
1
300
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2021-07-23
21
2021-07-23
8
100
2021-07-22
2
350
2021-07-25
3
800
2021-07-22
4
2021-07-24
1
500
2021-07-23
8
2021-07-24
1
2021-07-23
13
2021-07-24
3
600
2021-07-25
8
300
FELINE (314)
2021-07-23
11
2021-07-25
6
650
Ostrowska Adrianna
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2021-07-23
33
2021-07-24
25
2021-07-22
20
2021-07-22
24
2021-07-23
12
2021-07-24
16
DOBROSTAN (197)
2021-07-22
50
2021-07-23
30
2021-07-24
36
2021-07-22
27
2021-07-22
7
2021-07-23
9
2021-07-24
4
50
Ostrowska Oliwia
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2021-07-22
24
2021-07-24
18
2021-07-25
13
35
DIAMENT (194)
2021-07-22
39
2021-07-24
37
2021-07-25
15
BERENIKA (198)
2021-07-22
2021-07-22
15
2021-07-23
2021-07-23
21
2021-07-24
25
Pacek Aleksandra
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-07-22
2021-07-22
51
2021-07-23
17
2021-07-24
7
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-07-22
6
50
2021-07-24
1
500
Patron Tomasz
BPK
2021-07-22
36
2021-07-23
29
2021-07-22
2021-07-23
20
KNOCK OUT (290)
2021-07-22
17
2021-07-22
21
2021-07-23
34
2021-07-22
15
2021-07-23
24
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2021-07-22
16
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-23
28
2021-07-24
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2021-07-23
7
100
2021-07-24
19
2021-07-25
18
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (129)
2021-07-23
51
2021-07-24
24
2021-07-25
15
Piotrkowicz Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (165)
2021-07-22
26
2021-07-23
23
2021-07-24
6
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
OPIUM (151)
2021-07-22
67
2021-07-24
18
2021-07-25
24
2021-07-24
14
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (174)
2021-07-22
3
2021-07-23
6
2021-07-25
4
125
Poliwoda Weronika
LKJ przy SK w Ochabach
2021-07-22
51
2021-07-24
41
2021-07-25
46
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2021-07-22
60
2021-07-24
2021-07-25
47
2021-07-22
58
2021-07-24
KORWETTA (260)
2021-07-22
2021-07-22
49
2021-07-23
23
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
23
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CARDIFF (183)
2021-07-23
14
2021-07-24
14
2021-07-25
11
Przedpełski Stanisław
Stow. Warszawski KJ
ESKOBAR (112)
2021-07-22
5
100
2021-07-23
6
100
2021-07-24
11
25
2021-07-25
19
2021-07-22
25
2021-07-22
21
2021-07-23
15
2021-07-24
14
2021-07-22
22
2021-07-23
22
2021-07-24
5
50
2021-07-22
8
2021-07-25
6
2021-07-23
6
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
CARA 202 (261)
2021-07-23
45
2021-07-24
18
2021-07-24
2021-07-25
21
Radwański Wojciech
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
HELIOS (316)
2021-07-23
3
100
Rakauskas Dangis
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2021-07-22
4
2021-07-22
18
15
2021-07-23
7
2021-07-24
DIANA (310)
2021-07-22
12
2021-07-22
4
50
2021-07-23
18
2021-07-23
10
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
UTRATA (45)
2021-07-22
4
100
2021-07-23
4
200
2021-07-24
2
350
2021-07-24
22
2021-07-22
3
2021-07-22
17
15
2021-07-23
6
2021-07-24
4
390
Rogalska Weronika
Stow. Warszawski KJ
PICCOLO (84)
2021-07-23
2021-07-22
57
2021-07-23
16
2021-07-24
RITA (85)
2021-07-22
64
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2021-07-22
19
2021-07-25
16
2021-07-23
1
2021-07-22
2021-07-22
29
2021-07-23
16
2021-07-23
29
2021-07-24
17
MISTER W (159)
2021-07-22
3
2021-07-23
4
2021-07-25
3
200
CARIBOU (230)
2021-07-23
12
2021-07-25
3
2600
2021-07-24
2
900
Rozalska Pamela
WKJ Lublin
LA BAMBA (133)
2021-07-22
17
2021-07-23
2021-07-25
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2021-07-23
5
300
2021-07-24
15
2021-07-25
10
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
PEARL 80 (162)
2021-07-23
22
2021-07-24
21
2021-07-25
JACKPOT B (163)
2021-07-23
18
2021-07-23
6
200
2021-07-24
6
200
2021-07-25
4
650
2021-07-23
10
23
2021-07-23
7
200
2021-07-24
13
2021-07-25
Słopecka Melania
JKS Karolina
RUTYNA (257)
2021-07-22
14
2021-07-22
18
2021-07-23
21
2021-07-24
7
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2021-07-22
12
2021-07-23
13
2021-07-24
3
2021-07-24
9
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-25
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-22
41
2021-07-23
52
2021-07-24
AMARU L (102)
2021-07-23
49
2021-07-23
20
2021-07-24
2021-07-24
Sokół Gabriela
WKJ Lublin
BANSCHI (270)
2021-07-22
11
2021-07-22
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
2021-07-22
28
2021-07-23
48
2021-07-25
36
2021-07-22
44
2021-07-22
2021-07-23
35
2021-07-23
MADERA (276)
2021-07-22
41
2021-07-23
30
2021-07-24
15
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-24
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
2021-07-22
5
2021-07-23
3
2021-07-24
6
2021-07-24
3
290
MY LORD (39)
2021-07-22
20
2021-07-23
39
2021-07-24
29
2021-07-25
8
100
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin
2021-07-22
69
2021-07-24
35
2021-07-24
2021-07-23
7
2021-07-25
12
35
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
KRACK T (184)
2021-07-22
53
2021-07-24
24
2021-07-25
41
CAREBIS (185)
2021-07-22
23
2021-07-22
28
2021-07-23
28
2021-07-24
26
2021-07-25
29
Szestowicki Patryk
JKS Equita Świętochów
CAMARO (201)
2021-07-22
10
2021-07-23
2
100
2021-07-24
4
25
Szlufik Aniela
Stow. KJ Preria Wilkowice
2021-07-23
13
23
2021-07-23
4
400
2021-07-24
8
100
2021-07-25
9
Szut Julia
LKJ Olimp Prudnik
EMRUN (96)
2021-07-22
8
2021-07-23
12
2021-07-25
10
2021-07-22
2021-07-23
19
2021-07-25
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
2021-07-22
1
2021-07-23
1
2021-07-24
2021-07-24
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
MAJERAN (127)
2021-07-22
46
2021-07-25
18
2021-07-23
29
2021-07-23
32
2021-07-24
5
150
2021-07-25
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
EDY M (300)
2021-07-23
2021-07-23
15
Trelińska Amelia
Kielecki KJ
OLMAR (254)
2021-07-22
2021-07-22
50
2021-07-23
9
2021-07-23
2021-07-24
25
BOLIVIA (255)
2021-07-22
4
25
2021-07-22
8
2021-07-23
3
40
2021-07-23
8
2021-07-24
10
Trojanowska Alicja Helena
WKJ Lublin
DARIO W (269)
2021-07-22
48
2021-07-22
2021-07-23
24
2021-07-23
2021-07-24
24
2021-07-24
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2021-07-22
1
2021-07-25
4
125
2021-07-23
15
ANDRONIK (219)
2021-07-22
26
2021-07-22
2021-07-23
32
2021-07-24
18
CARISSIMA (220)
2021-07-22
31
2021-07-23
9
23
2021-07-24
8
100
2021-07-22
2021-07-23
25
2021-07-24
12
ANTENOR (223)
2021-07-22
6
2021-07-24
6
160
2021-07-23
5
2021-07-24
8
ANATEWKA (308)
2021-07-22
22
2021-07-23
34
2021-07-24
27
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
CORAZZI (48)
2021-07-22
3
2021-07-24
2
400
2021-07-23
2
2021-07-24
5
DIEGO (93)
2021-07-22
16
2021-07-22
33
2021-07-25
11
2021-07-23
2
2021-07-24
28
2021-07-24
2021-07-23
3
300
2021-07-24
12
2021-07-25
5
1000
2021-07-22
1
2021-07-25
1
300
2021-07-23
4
2021-07-24
12
CALISIA (264)
2021-07-22
32
2021-07-22
29
2021-07-23
27
2021-07-24
33
2021-07-25
2
750
2021-07-22
3
2021-07-25
2
250
2021-07-23
2
2021-07-24
11
2021-07-22
42
2021-07-23
25
2021-07-23
46
2021-07-24
27
2021-07-22
10
15
2021-07-23
2
200
2021-07-24
5
100
2021-07-25
16
F-TRIOMF (306)
2021-07-22
8
50
2021-07-22
33
2021-07-23
43
2021-07-24
34
2021-07-25
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (19)
2021-07-22
1
150
2021-07-22
2
200
2021-07-23
27
2021-07-23
44
2021-07-24
19
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-07-22
35
2021-07-23
43
2021-07-24
Urbańska Natalia
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
JUDSON (191)
2021-07-22
2021-07-22
34
2021-07-23
13
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Secymin Polski
GAPHIRA (68)
2021-07-23
23
2021-07-24
7
100
2021-07-25
2021-07-22
9
15
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-07-22
47
2021-07-24
6
50
2021-07-25
34
2021-07-22
1
2021-07-23
1
2021-07-24
1
750
2021-07-23
1
1200
2021-07-25
1
5500
2021-07-24
1
1200
2021-07-23
24
2021-07-24
10
2021-07-25
2021-07-22
1
500
2021-07-25
SANDMAN (119)
2021-07-23
18
2021-07-25
16
TRACJA (262)
2021-07-23
28
EMIRATES (317)
2021-07-25
23
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2021-07-23
31
2021-07-24
19
2021-07-25
2
1050
2021-07-22
31
2021-07-22
27
2021-07-23
31
2021-07-24
23
Wieczorek Kornelia
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
GAIRE (189)
2021-07-22
2021-07-22
37
2021-07-23
36
2021-07-23
2021-07-24
10
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2021-07-22
59
2021-07-24
Wodyk Martyna
WKJ Lublin
ZAMĘT (268)
2021-07-22
9
2021-07-22
9
2021-07-23
10
2021-07-23
11
2021-07-24
21
Wójtowicz Tomasz
Soymax Horse Team Lublin
2021-07-23
54
2021-07-23
19
2021-07-24
13
2021-07-25
20
CALIGO Z (122)
2021-07-22
10
2021-07-23
4
2021-07-24
8
80
2021-07-24
9
CORNETTO (123)
2021-07-22
2021-07-23
2021-07-24
18
SINDBAD Z (124)
2021-07-22
11
2021-07-23
17
2021-07-25
15
2021-07-24
21
2021-07-24
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-07-22
15
2021-07-23
9
2021-07-25
12
2021-07-23
9
Zając Diana
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-22
20
2021-07-23
21
2021-07-25
Zawadzka Zofia
Stow. Warszawski KJ
2021-07-22
44
2021-07-24
20
2021-07-25
17
Znosko Weronika
Polski Polo Klub Secymin Polski
2021-07-22
19
15
2021-07-24

Number of Riders: 135

Number of Horses: 244

The sum of prizes: 49 503.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-082019-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl