Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
136 ACCEPTED 2021-06-03 19:51:37
2021-06-03 19:47:44
Julia Bilewicz CARIA
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
135 ACCEPTED 2021-06-03 19:39:54
2021-06-03 19:34:20
Zuza Kaleta FLYING DREAM
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-06-03 19:33:01
2021-06-03 16:41:40
Ewa Sekuła DORIS DAY Z
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2021-06-04 00:24:08
2021-06-03 13:36:35
Izabela Krajewska HESTIA
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-06-03 23:02:39
2021-06-03 10:46:59
Tomasz Wójtowicz SINDBAD Z
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
131 ACCEPTED 2021-06-06 11:49:00
2021-06-03 10:46:22
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2021-06-03 23:03:24
2021-06-03 10:45:55
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-06-03 23:03:45
2021-06-03 10:45:21
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2021-06-04 00:05:27
2021-06-02 14:21:56
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2021-06-04 00:14:44
2021-06-02 11:02:25
Agata Zwolińska DOMINATOR
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-06-02 12:12:48
2021-06-02 09:27:08
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-06-03 18:36:24
2021-06-01 22:49:16
Aleksandra Wołąs SON CORNET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-06-02 12:22:28
2021-06-01 21:11:20
Nadia Chełmińska REKTOR
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2021-06-04 00:13:39
2021-06-01 20:38:42
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2021-06-04 21:29:00
2021-06-01 18:36:46
Olga Szuran CALIGUL
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-06-02 12:36:10
2021-06-01 16:37:19
Maria Szlenkier WIWA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
120 ACCEPTED 2021-06-02 12:36:01
2021-06-01 16:37:16
Bartosz Gotner ULISSES
  • 1x 13/kwal. do OOM/(110 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
  • 1x 15/kwal. do OOM/(120 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
119 ACCEPTED 2021-06-02 12:35:57
2021-06-01 16:36:22
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 1x 13/kwal. do OOM/(110 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
  • 1x 15/kwal. do OOM/(120 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
118 ACCEPTED 2021-06-04 00:32:39
2021-06-01 09:10:47
Nikola Gładkowska RAWEL K
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
117 ACCEPTED 2021-06-03 11:29:01
2021-06-01 09:09:19
Małgorzata Smętek DIMROY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
116 ACCEPTED 2021-06-04 00:30:48
2021-06-01 08:23:23
Magdalena Plapis FIOLA LG
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
115 ACCEPTED 2021-06-03 02:42:44
2021-06-01 08:22:42
Fabian Plapis INDIANA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-06-04 00:03:35
2021-05-31 01:26:32
Jakub Bielecki HEARTBREAKER
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2021-05-31 09:01:06
2021-05-30 22:38:59
Małgorzata Głuchowska PREZYDENT II W
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2021-06-03 14:23:19
2021-05-30 22:32:39
Małgorzata Głuchowska KING DIAMOND
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2021-05-31 09:00:58
2021-05-30 22:31:31
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2021-06-04 00:02:15
2021-05-30 19:43:36
Zofia Wełdycz HOLI
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-05-30 20:01:32
2021-05-30 19:42:07
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-05-30 16:34:40
2021-05-30 13:20:02
Jacek Góralczyk GOLDEN MIA
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
107 ACCEPTED 2021-05-30 20:01:17
2021-05-30 13:19:41
Norbert Góralczyk GOLDEN MIA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
106 ACCEPTED 2021-06-03 18:37:19
2021-05-30 10:47:31
Pola Pawłowska JASPIS
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
105 ACCEPTED 2021-06-03 18:35:35
2021-05-30 10:46:54
Katarzyna Hetman - Matyjasik HORT
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2021-05-30 12:45:04
2021-05-30 10:20:21
Paulina Szabatkiewicz MY PLEASURE
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
103 ACCEPTED 2021-06-03 14:47:44
2021-05-30 08:07:30
Zuzanna Wejner LADY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-06-03 14:48:18
2021-05-30 08:06:38
Oliwia Krzesińska LADY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2021-06-03 11:30:53
2021-05-29 20:26:57
Iga Stępkowska BLACK ROSE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
100 ACCEPTED 2021-05-30 10:01:58
2021-05-29 19:30:16
Nadia Chełmińska MADAGASKAR M.
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2021-06-04 00:07:22
2021-05-29 17:33:38
Julia Kucharczyk BLACK ROSE
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-05-30 10:01:41
2021-05-29 17:32:28
Julia Kucharczyk MY PLEASURE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
97 ACCEPTED 2021-05-30 10:01:36
2021-05-29 17:15:33
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-05-30 10:01:31
2021-05-29 17:14:48
Zuzanna Strzelczyk LOTUS-P
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-05-30 10:59:53
2021-05-29 13:27:54
Barbara Stępień DETROIT CL
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-05-29 08:52:06
2021-05-29 08:34:09
Sebastian Grzeszczyk LOTUS-P
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-05-30 11:00:35
2021-05-28 21:25:35
Maja Kosowska MADDOX
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
92 ACCEPTED 2021-05-29 08:11:30
2021-05-28 21:22:31
Helena Pałosz AJSZA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2021-06-02 23:37:16
2021-05-28 21:06:33
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-05-29 08:11:18
2021-05-28 20:31:25
Karolina Papaj ELEKTRON P
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2021-05-29 08:11:14
2021-05-28 19:10:00
Iga Bartoszek NELSON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-05-31 11:50:06
2021-05-28 13:12:14
Oliwia Sowińska HAGIRIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
87 ACCEPTED 2021-05-28 15:37:43
2021-05-28 13:10:12
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/kwal. do OOM/(120 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
86 ACCEPTED 2021-05-28 12:33:34
2021-05-28 10:40:33
Gabriela Gruszka AKCERON
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-06-03 15:06:35
2021-05-27 22:16:49
Oliwia Bąk CALIPH L
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
84 ACCEPTED 2021-05-27 21:11:23
2021-05-27 20:23:26
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-05-27 21:11:20
2021-05-27 20:23:03
Marta Banach PASJA
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-06-03 15:08:25
2021-05-27 19:21:28
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-05-27 19:38:19
2021-05-27 18:41:14
Sebastian Białczak A GOLDEN TRUUS HZ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
80 ACCEPTED 2021-05-27 19:36:30
2021-05-27 18:22:41
Olga Sempioł LOGGIA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-05-27 19:35:55
2021-05-27 14:16:50
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2021-05-27 19:35:20
2021-05-27 13:50:57
Tomasz Patron BIG CASSINI Z
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-05-27 19:35:11
2021-05-27 13:50:30
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-05-27 19:34:58
2021-05-27 13:50:02
Tomasz Patron CLASSE DU ROUET
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-05-27 13:02:14
2021-05-27 12:56:31
Krzysztof Rębiś HORACY
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-06-03 15:13:11
2021-05-27 12:34:34
Sebastian Grzeszczyk JAWA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-05-27 13:02:01
2021-05-27 12:31:00
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-05-27 11:37:17
2021-05-27 10:55:03
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-05-27 11:37:12
2021-05-27 10:53:45
Agnieszka Karcz ZAGRYWKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-06-03 15:21:21
2021-05-27 09:05:34
Izabela Możdżeń SELAVI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
69 ACCEPTED 2021-06-03 15:23:32
2021-05-27 08:59:19
Julia Możdżeń BARBAROSSA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
68 ACCEPTED 2021-05-27 11:36:58
2021-05-27 06:44:28
Sylwia Jachymek CORENZO
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-06-03 11:20:46
2021-05-26 22:20:36
Inga Wach NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-05-26 22:12:59
2021-05-26 21:55:08
Agata Madej SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-06-03 15:29:09
2021-05-26 21:08:38
Magdalena Wójcik ROBIN
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
64 ACCEPTED 2021-05-26 15:51:41
2021-05-26 14:22:41
Yelyzaveta Chub(Czub) JASMON
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-05-26 17:45:14
2021-05-26 13:59:24
Bartosz Boś BRYLANTOWA FREGATA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-26 14:13:13
2021-05-26 13:58:38
Karolina Sulowska BALLINACLOUGH ORPHEUS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
61 ACCEPTED 2021-05-26 17:43:34
2021-05-26 13:57:50
Oktawia Bartoszek DON CARLOS
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-26 17:42:02
2021-05-26 13:57:25
Oliwia Bartoszek KIKIMORA BH
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-06-03 19:02:53
2021-05-26 13:38:34
Olga Borkowska ŁUNA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-05-26 11:23:07
2021-05-26 08:01:57
Magda Burcon PRINCESSA II W
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-05-26 17:37:39
2021-05-26 07:13:32
Julia Nalepa ENIGMA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
56 ACCEPTED 2021-05-26 11:22:35
2021-05-25 23:15:28
Tomasz Patron DEJV
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-05-26 17:31:14
2021-05-25 22:12:50
Maria Kozłowska ASTERIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-26 11:22:07
2021-05-25 22:08:14
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-05-26 11:21:56
2021-05-25 22:07:11
Gabriela Wawerek HUMMER
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-05-26 11:21:49
2021-05-25 21:58:14
Emilia Matysiewicz JOY FSTF
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-05-25 21:09:48
2021-05-25 19:50:54
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
50 ACCEPTED 2021-05-25 21:09:43
2021-05-25 19:50:27
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-05-25 21:09:35
2021-05-25 19:48:37
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-05-25 21:09:29
2021-05-25 19:47:39
Szymon Weremczuk CORIANO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-05-25 21:09:23
2021-05-25 19:47:10
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-25 21:09:17
2021-05-25 19:28:18
Anastazja Bąk MARYLAND
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-05-26 17:22:55
2021-05-25 18:27:30
Nadia Klepacz R-PEGAZ
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-05-26 17:20:43
2021-05-25 18:26:36
Kaja Klepacz ARIKA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-25 14:03:09
2021-05-25 13:10:27
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2021-05-26 17:12:18
2021-05-25 12:37:55
Amelia Sochacka ROSZPUNKA DS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
41 ACCEPTED 2021-05-25 12:35:27
2021-05-25 12:23:29
Wiktoria Żmurek HAMLET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-05-25 12:35:22
2021-05-25 12:22:01
Julia Pawłowska ARA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-05-26 17:10:17
2021-05-25 12:16:04
Zuzanna Niziałek GROM
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2021-05-25 12:35:10
2021-05-25 11:55:06
Alicja Bolesta BERA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-05-25 14:02:53
2021-05-25 11:46:38
Julia Sopińska MADERA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
36 ACCEPTED 2021-05-25 12:34:50
2021-05-25 11:46:08
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-27 10:12:28
2021-05-25 11:44:47
Agnieszka Caba GRAF
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-05-25 11:40:20
2021-05-25 10:43:16
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-05-25 11:40:14
2021-05-25 10:29:11
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-25 11:40:08
2021-05-25 10:19:55
Karolina Dziak BONNIEUX
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
31 ACCEPTED 2021-05-25 11:40:02
2021-05-25 10:18:40
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-05-31 17:32:26
2021-05-25 10:03:56
Nadia Gliszczyńska FARGITA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:58
2021-05-25 09:52:50
Jakub Foks AM PITAGORA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:51
2021-05-25 09:51:21
Karolina Biszkont EUFORIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:46
2021-05-25 09:33:31
Inga Ozimkiewicz CAPRICE
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:39
2021-05-25 09:30:39
Paulina Mazur DE FACTO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:33
2021-05-25 09:19:04
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:25
2021-05-25 09:18:15
Piotr Poluchowicz NIKIDAMUS
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-25 09:58:09
2021-05-25 09:13:34
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/kwal. do OOM/(110 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
  • 1x 15/kwal. do OOM/(120 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
22 ACCEPTED 2021-05-25 09:57:27
2021-05-25 09:10:53
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-05-25 09:24:59
2021-05-25 09:09:53
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-05-25 09:24:52
2021-05-25 09:09:46
Natalia Trojak SALTO
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-05-25 09:24:49
2021-05-25 09:09:27
Natalia Trojak GAJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:43
2021-05-25 08:25:03
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/kwal. do OOM/(120 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
17 ACCEPTED 2021-05-26 16:32:18
2021-05-25 08:24:29
Anna Szrajer CALISTA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:34
2021-05-25 08:20:55
Amelia Dąbek BOSS
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 15/kwal. do OOM/(120 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca, duże konie
15 ACCEPTED 2021-05-26 16:30:08
2021-05-25 08:19:59
Aleksandra Brzozowska POLONIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
14 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:25
2021-05-25 08:16:40
Paulina Bartler HASIRA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
13 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:20
2021-05-25 08:15:45
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:15
2021-05-25 08:15:21
Dawid Dubil CHICAGO
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:11
2021-05-25 07:57:37
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-05-25 09:05:06
2021-05-25 07:44:55
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-06-02 22:05:58
2021-05-25 07:41:28
Zofia Sondej LORGAN S
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-05-30 09:26:30
2021-05-25 07:34:29
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-05-27 11:36:43
2021-05-25 07:24:50
Karolina Piórkowska BELLAMORE ZK
  • 2x /licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-25 09:04:34
2021-05-25 00:26:33
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-05-26 14:46:20
2021-05-24 23:11:13
Kaja Klimowicz JIHAD
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
4 ACCEPTED 2021-05-25 09:04:22
2021-05-24 23:06:42
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-05-25 09:04:17
2021-05-24 23:05:10
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-06-02 19:37:26
2021-05-24 23:04:27
Kacper Mróz GRINGO EVEL
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2021-06-02 19:37:17
2021-05-24 23:03:09
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Anastazja WKJ Lublin/ SJ Strong Riders
2002 (MJ.)
O039506
2. Bąk Oliwia WKJ Lublin / SJ Jaśko
2009 (JM.)
O064458
3. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O038174
4. Bartler Paulina WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O064209
5. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
6. Bartoszek Oktawia WKJ Lublin / SJ Karino
2007 (JM.)
O053029
7. Bartoszek Oliwia WKJ Lublin / SJ Karino
2007 (JM.)
O052577
8. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
10210649
9. Bielecki Jakub BPK (LUL)
S
O020293
10. Bilewicz Julia SKJ Beckersport Laszczki
2020 (Mł.)
O063713
11. Biszkont Karolina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
O046147
12. Bolesta Alicja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O052014
13. Borkowska Olga SJ Drwal
2003 (J.)
Brak
14. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O041389
15. Boś Bartosz WKJ Lublin / SJ Karino
S
O013547
16. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
17. Burcon Magda WKJ Lublin
2003 (J.)
O062240
18. Bylicki Przemysław BPK (LUL)
S
O040836
19. Caba Agnieszka BPK (MAZ)
S
O062546
20. Chełmińska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O059124
21. Chub(Czub) Yelyzaveta KJ Equireno Zaklików
2003 (J.)
brak
22. Ćwikła Michał KJ Equireno Zaklików
2007 (JM.)
O047234
23. Dąbek Amelia Kielecki KJ
2006 (JM.)
O043044
24. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
25. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
10206459
26. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
27. Dziak Karolina WKJ Lublin
2004 (J.)
O055504
28. Foks Jakub WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O042767
10208000
29. Gliszczyńska Nadia Kielecki KJ
2006 (JM.)
O064334
30. Gładkowska Nikola WKJ Lublin / Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
Brak
31. Głuchowska Małgorzata Stow. KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
O031654
32. Góralczyk Jacek WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
2010 (Mł.)
O053553
33. Góralczyk Norbert WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
2007 (JM.)
O049844
34. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
35. Gruszka Gabriela KJ Facimiech
2003 (J.)
O041686
36. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
37. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin / SJ Karo
S
O049302
38. Jachymek Sylwia WKJ Lublin
S
O039581
39. Kaleta Zuza KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O055846
40. Kalita Hanna WKJ Lublin
2003 (J.)
O043927
41. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
S
O019434
42. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
43. Klepacz Kaja Kielecki KJ
2004 (J.)
O034537
44. Klepacz Nadia Kielecki KJ
2009 (JM.)
O050504
45. Klimowicz Kaja KJ Bałałajka Budy Michałowskie
2001 (MJ.)
O033941
46. Kosowska Maja Kielecki KJ
2011 (Mł.)
O063586
47. Kozłowska Maria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
48. Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Winners
2003 (J.)
O049981
49. Kucharczyk Julia BPK (LUL)
2007 (JM.)
O052995
50. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
51. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (J.)
O038345
52. Madej Agata BPK
2006 (JM.)
brak
53. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
54. Matysiewicz Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O058283
55. Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O057772
56. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
57. Możdżeń Izabela WKJ Lublin
S
O064467
58. Możdżeń Julia WKJ Lublin/ SJ Aleksander Elizówka
2002 (MJ.)
O054686
59. Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ
S
O035724
60. Nalepa Julia Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064031
61. Niziałek Zuzanna Kielecki KJ
2009 (JM.)
O059430
62. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
63. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O035822
64. Papaj Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O020850
65. Patron Tomasz BPK
S
O003997
66. Patron Tomasz BPK
S
O003997
67. Pawłowska Julia BPK (PKA)
2000 (MJ.)
O050858
68. Pawłowska Pola WKJ Lublin / SJ Karo
2006 (JM.)
O061473
69. Piórkowska Karolina Kielecki KJ
S
O023382
70. Plapis Fabian WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
S
O021793
71. Plapis Magdalena WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
S
O027163
72. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
73. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2009 (JM.)
O054495
74. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
S
O054496
75. Rębiś Krzysztof KJ Skarb Kozienice
S
O063361
76. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
77. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
78. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
79. Smętek Małgorzata WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
2008 (JM.)
Brak
80. Sochacka Amelia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O057379
81. Sondej Zofia KJ Facimiech
2005 (J.)
O041620
82. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
83. Sowińska Oliwia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064306
84. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
85. Stępień Barbara Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O050343
86. Stępkowska Iga BPK (LUL)
S
O053556
87. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
88. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
O049275
89. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
90. Sulowska Karolina WKJ Lublin /SJ Karino
2006 (JM.)
O058391
91. Szabatkiewicz Paulina BPK (LUL)
2003 (J.)
O059317
92. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
93. Szlenkier Maria BPK
2000 (MJ.)
brak
94. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
95. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
96. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
97. Trojak Natalia BPK (LUL)
2001 (MJ.)
O042553
98. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
99. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
100. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (MJ.)
O038870
101. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
102. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (J.)
O047198
103. Wełdycz Zofia BPK (LUL)
2002 (MJ.)
O038170
104. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
105. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
106. Wójcik Magdalena WKJ Lublin / SJ Gershwin
2001 (MJ.)
O025955
107. Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team
S
O000830
108. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
109. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
110. Żmurek Wiktoria BPK (LUL)
2000 (MJ.)
O039536
111. Zwolińska Agata Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O046225
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

122

A GOLDEN TRUUS HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/170 F: A Golden Boy Hero Z
M: Truus
brak 056015Z55374717
2.

134

AJSZA NN POL 2009 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030757 528210002404833
3.

127

AKCERON Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2014r wałach gniada/158 F: Arriba Z
M: Aluzja
K030428 616009660248114
4.

72

AM PITAGORA HANOWERSKA POL 2003 Wałach kasztanowata/175 F: Stakkato
M: V-Acorda
K009845 DE431312318603
5.

4

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
K029277 616013540064013
6.

81

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
K018209 616009610159410
7.

128

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
8.

85

ARIKA MAŁ. POL 2009 klacz gniada/167 F: Luis
M: Arizona / Rahman
K032021 616 006 55 01894 09
9.

96

ASTERIA SP POL 2014 klacz gniada F: Palermo
M: Aschley / Almaz
K029910
10.

103

BALLINACLOUGH ORPHEUS KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:144 F: Builders Delight
M: Osmara Schueracher
K029659 brak
11.

45

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
12.

109

BARBAROSSA SP POL 2016 klacz siwa/- F: Paquito Go
M: Baltona / Bar
K030121 -
13.

3

BELLAMORE ZK WLKP POL 2013 klacz gniada/166 F: Nice Boy
M: Balanga
K027720 616007590014713
14.

79

BERA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Bezela
K021271 968000004381251
15.

119

BIG CASSINI Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Big Star Jr K Z
M: Emocja/Castillo
K030721 056015Z55821815
16.

130

BLACK ROSE MAŁY KOŃ POL 2017 klacz kara/kuc:144 F: Szał
M: Bajadera
K032143 616098200215945
17.

140

BLACK ROSE KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Szał
M: Bajdera
K032143 616 013 58 00342
18.

74

BONNIEUX BWP BEL 2001 wałach gniada/165 F: Carbonnieux van de helce
M: Villa /AhornZ
K028489 008003646101
19.

59

BOSS M POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: Banknot / Emir
M: Iwa / NN
K012562 616006580770106
20.

104

BRYLANTOWA FREGATA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/169 F: Fred
M: Burza Wiatrów / Peeasus HB
K032038 POL 616009580029017
21.

46

CALIGO Z ZANG. POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
22.

157

CALIGUL LWB LAT 2013 wałach gniada/176 F: Colard
M: Liksma
K027725 428001000001668
23.

126

CALIPH L SP POL 22.05.2000 wałach gniada/162 F: Corleone
M: La Scala L / Landprinz
K006672 616 00966 07 650 00
24.

60

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro
M: Emmy / Epikur
K031805 -
25.

70

CAPRICE SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Love affair
M: Cher
K028484 POL009580656408
26.

38

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka / Correro
K031534 -
27.

76

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
28.

154

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
29.

118

CELTIC BOY HOL POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II
K019094 616009610171711
30.

55

CHICAGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Lasko / Lennon
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
31.

117

CLASSE DU ROUET HOL NED 2011 klacz gniada/165 F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Baloubet Du Rouet
K021146 DE421000564111
32.

73

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
33.

108

CORENZO OLDENBURSKI POL 2014 Wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Caddy's Fly / Carenzo
K024866 DE418182599014
34.

89

CORIANO OS GER 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Coupe D'Or / Coupe De Coeur
M: Cariana / Calico
K029377 DE418180180816
35.

65

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
36.

47

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
37.

145

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 Wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Stakkato
K019729 Bark
38.

69

DE FACTO HAN. POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
K021466 DE431310637211
39.

97

DEJV SP POL 2014 wałach gniada/. F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
40.

137

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
K018317 .
41.

143

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
42.

149

DIMROY PKSP POL 2010 wałach gniada/164 F: Nimroy B
M: Drawelta
K022071 616009530315910
43.

50

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
K027509
44.

84

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/168 F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812 616006580454413
45.

44

DOMINATOR OO POL 2008 wałach siwa/- F: Ekstern
M: Dobra Rada
K031875 080000005251
46.

102

DON CARLOS WLKP. POL 2007 wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
K012532
47.

160

DORIS DAY Z ZANGER. POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant de semilly
M: Diana ross des premices
brak 056015z55849616
48.

133

ELEKTRON P SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Liberatto P
M: Enigma
brak 616009670013316
49.

61

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
50.

98

ENIGMA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Juniperus
M: Etyka / Etat
K031874 616098200147732
51.

138

EPILOG WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
K023356 616007610131113
52.

71

EUFORIA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era / Lubań
K027289 616098100087771
53.

8

FARGITA KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/167 F: Afellay/Guidam
M: Urgita/Pierrot
K018380 52800320101252
54.

41

FIOLA LG PKSP POL 2006 Klacz gniada/167 F: Las Minas
M: Fergie
K012062 POL009600008906
55.

15

FLYING DREAM DRP GER 2008 wałach gniada/kuc:149 F: For Kids Only
M: N
K030613 DE020000018106
56.

62

GAJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/176cm F: Lansjer L
M: Gazelle L
K031474 616009580533012
57.

161

GENTLEMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
K030148 528003201106616
58.

33

GOLDEN MIA KUC CONNEMARA IRL 2014 Klacz siwa/kuc:148 F: Ashfield Miller
M: Derrycoyle Lucky Lady
K027910 M3-372004000031435
59.

77

GRAF MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/162 F: ASPAN
M: GRANDA II
K030610 POL 006 58 01568 08
60.

35

GRINGO EVEL SP POL 2017 ogier gniada/163 F: Le Voltaire
M: Gracja
K031745 A0021113S
61.

80

GROM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 wałach kasztanowata/170 F: ARIZONA
M: GAMMARA
K006654 616009611227601
62.

88

GROM SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Karbit
M: Giorgia B
K025760 616009520101814
63.

131

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: GRIKOS
M: HAJFA
K013814 POL009530053907
64.

82

HAMLET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/165cm F: Vulkan L
M: Halena
K031949 616009640005416
65.

57

HASIRA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/167 F: Cyprys
M: Hasanka
K031931 616006580368209
66.

148

HEARTBREAKER SP POL 2015 wałach skarogniada/164 F: Guinness
M: Havana
K030091 616999600254215
67.

159

HESTIA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Chacco-fly
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
68.

75

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
69.

144

HOLI SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Halka
K028636 616009580371409
70.

115

HORACY SP POL 2016 wałach siwa/171 F: Landino
M: Husaria
K031877 616009590028016
71.

31

HORT SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Horda
K029543 616009661059816
72.

94

HUMMER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta ||
K021497 616006580418112
73.

40

INDIANA PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Cardamon
M: Infa - Land
K030307 616009580427615
74.

105

JASMON PKSP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara/Revel
brak 61600960011521
75.

32

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/162 F: Palmer
M: Jurna
K059304 POL006660449406
76.

114

JAWA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/173 F: Felini
M: Jagoda / Murat
K032210 626007610038518
77.

51

JIHAD MŁP POL 2012 wałach gniada/167 F: Harpun
M: Janda / Big-Bend
K030611 616006660358412
78.

123

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
79.

93

JOY FSTF SP POL 2009 klacz siwa/172 F: Rdest
M: Wiskra
K014028 POL009610062709
80.

101

KIKIMORA BH SP POL 2011 klacz kara/169 F: Elf
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
81.

146

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: Kaffka vd Heffnick
M: Fatima
K030962 826002160879334
82.

162

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
83.

141

LADY Irish Sport Horse POL 2013 klacz gniada/mk:156 F: Orestus
M: Grey Filed Judy
brak 372414005683483
84.

120

LADY DI CALCIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II
K030223 616009640077315
85.

91

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
86.

53

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
87.

66

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
88.

121

LOGGIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
K023817 POL007661123808
89.

6

LORGAN S Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky G
M: Luthien
K022155 616009640116509
90.

116

LOTUS-P Polski Kon Szlachetny POL 2013 wałach kara/174 F: Stilios
M: Lara
K029015 6160095500421
91.

136

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
K029015 -
92.

90

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
93.

100

ŁUNA SP POL 2008 klacz skarogniada/162 F: Irak
M: Ł-Lawa / Emetyt
K017596 -
94.

139

MADAGASKAR M. FIORDZKA POL 2010 wałach bułana/kuc:140 F: Modrak
M: Malina
Brak 616 013 64 00091 10
95.

135

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 wałach kara/kuc:148 F: MAESTRO
M: MADEHNITE BEN MOVS
K026523 DE434340052706
96.

10

MADERA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/165 F: Durona W
M: Matrica 34
brak 61666666666666666
97.

68

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: NN
M: Maggy
K028718
98.

87

MARYLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
K029306 616009610020616
99.

113

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
100.

129

MY PLEASURE DSP GER 2010 klacz gniada/165 F: First Edition
M: Campari
K032142 DE 456-5702471-10
101.

142

MY PLEASURE NIEM.SPORT. GER 2010 klacz gniada/167 F: First Edition
M: Campari
K032142 DE456570247110
102.

132

NELSON SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
103.

67

NIKIDAMUS WURRTEMBERSKA POL 2007 wałach siwa/163 F: Nikidam de Chateau
M: Chirimoya
K019281 DE473739056907
104.

20

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Emerald Van’t Ruytershof/Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon/Contendro I
K024575 056002W00304505
105.

125

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
106.

78

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
107.

49

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Rammstein
M: Palba
K025596
108.

124

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
K028224
109.

158

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
K021943
110.

58

POLONIA SP POL 2007 klacz gniada/160 F: .
M: .
. .
111.

147

PREZYDENT || W SP POL 2004 wałach ciemnogniada/174 F: Desant SP
M: Prymulka
Uzupelnie Uzupelnie
112.

99

PRINCESSA II W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/168 F: Desant
M: Prunelka
K020939 616009540094711
113.

86

R-PEGAZ HUCULSKA POL 2016 wałach gniada/140 F: Playboy
M: R-Pigwa / Nobel
K030308 616 012 58 01051 16
114.

54

RASCINA HAN. POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
115.

95

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
116.

150

RAWEL K KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona
K012335 Brak
117.

153

REKTOR SP POL 2010 wałach kara/176 F: Kosow Lamborghini k
M: Rewia
K020733 616 009 68 00068 10
118.

106

ROBIN WLKP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Ronerta / Bolshoi
K032197 616098200272823
119.

83

ROSZPUNKA DS KUC WALIJSKI POL 2013 mare bay/kuc:147 F: FrankenHoeh's Mylord
M: H-S Rosaleen
K031082 616 013 66 02462 13
120.

152

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
121.

63

SALTO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/173cm F: Dionizos
M: Storia
K031476 616006540062015
122.

107

SANDRA DE FINIBUS TERRAE DRP POL 2011 klacz gniada/kuc:- F: Sandro
M: Sandra Song Z
K022661 011075004624
123.

110

SELAVI SP POL 2014 klacz gniada/- F: De Quidams
M: Sonia / Graf Quidam
K029864
124.

48

SINDBAD Z ZANGERSHEIDE POL 2017 ogier gniada/164 F: Się Obolensky
M: Straciatella
Braj 05615Z5679317
125.

43

SON CORNET SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornet Obolensky
M: Selavie L
Brak 616009610108417
126.

56

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
127.

64

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
K025737 DE 418185020312
128.

1

SUNCLAIR Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/167 F: SINGULAR LS LA SILLA
M: NAPOLI Z
K030472 056015Z55575116
129.

52

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
130.

27

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
131.

155

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
132.

92

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693 102ZS60
133.

156

WIWA TYP SZLACHETNY POL 2004 Klacz kasztanowata/167cm F: Woo-Doo Granat
M: Wieraszka
brak POL 999 66 006 04 04
134.

112

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
135.

111

ZAGRYWKA SP POL 2016 klacz gniada/160 F: La Calidad
M: Zwiewka
brak 616 009 58 03665 16
136.

42

ZOLKA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
K030954 POL999661421206
Rider Club
Competition
Prize
Bartoszek Oliwia WKJ Lublin / SJ Karino
100
SUM:
100.00
Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
200
SUM:
200.00
Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
50
SUM:
50.00
Kaleta Zuza KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Kalita Hanna WKJ Lublin
250
SUM:
250.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
500
700
SUM:
1200.00
Kozłowska Maria Stow. KJ Olimpia Warszawa
50
200
300
SUM:
550.00
Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Winners
150
300
50
SUM:
500.00
Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
100
SUM:
100.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
300
500
500
SUM:
1300.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
700
SUM:
700.00
Patron Tomasz BPK
150
SUM:
150.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
100
SUM:
100.00
Szrajer Anna Kielecki KJ
100
250
200
300
150
SUM:
1000.00
Szrajer Matylda Kielecki KJ
150
SUM:
150.00
Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
WKJ Lublin/ SJ Strong Riders
2021-06-05
22
2021-06-05
2021-06-06
6
2021-06-06
33
Bąk Oliwia
WKJ Lublin / SJ Jaśko
CALIPH L (126)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
6
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (124)
2021-06-06
22
2021-06-06
14
Bartler Paulina
WKJ Lublin / SJ Gershwin
HASIRA (57)
2021-06-05
1
2021-06-05
10
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (132)
2021-06-05
23
2021-06-05
33
2021-06-06
22
2021-06-06
12
Bartoszek Oktawia
WKJ Lublin / SJ Karino
2021-06-06
29
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2
Bartoszek Oliwia
WKJ Lublin / SJ Karino
2021-06-05
1
2021-06-05
3
100
2021-06-06
1
2021-06-06
5
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-06-05
23
2021-06-05
2021-06-06
1
Bielecki Jakub
BPK (LUL)
2021-06-05
20
2021-06-05
32
2021-06-06
35
2021-06-06
27
Bilewicz Julia
SKJ Beckersport Laszczki
CARIA (38)
2021-06-05
2021-06-05
1
Biszkont Karolina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
EUFORIA (71)
2021-06-05
19
2021-06-05
30
2021-06-06
21
2021-06-06
30
Bolesta Alicja
BPK (MAZ)
BERA (79)
2021-06-05
4
2021-06-05
24
2021-06-06
10
2021-06-06
Borkowska Olga
SJ Drwal
ŁUNA (100)
2021-06-05
2021-06-05
12
2021-06-06
34
2021-06-06
13
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-06
19
2021-06-06
3
200
Boś Bartosz
WKJ Lublin / SJ Karino
2021-06-05
28
2021-06-05
2021-06-06
12
2021-06-06
40
Brzozowska Aleksandra
Kielecki KJ
POLONIA (58)
2021-06-05
1
2021-06-05
17
2021-06-06
9
2021-06-06
Burcon Magda
WKJ Lublin
2021-06-05
19
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Bylicki Przemysław
BPK (LUL)
POLONEZ (158)
2021-06-06
14
2021-06-06
14
Caba Agnieszka
BPK (MAZ)
GRAF (77)
2021-06-05
6
2021-06-05
18
2021-06-06
35
2021-06-06
23
Chełmińska Nadia
BPK (MAZ)
2021-06-05
9
2021-06-05
2021-06-06
16
2021-06-06
REKTOR (153)
2021-06-05
14
2021-06-06
39
2021-06-06
Chub(Czub) Yelyzaveta
KJ Equireno Zaklików
JASMON (105)
2021-06-05
7
2021-06-05
16
2021-06-06
14
2021-06-06
11
Ćwikła Michał
KJ Equireno Zaklików
2021-06-05
5
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Dąbek Amelia
Kielecki KJ
BOSS (59)
2021-06-05
11
2021-06-05
12
2021-06-06
3
2021-06-06
1
Dubil Dawid
WKJ Lublin
CHICAGO (55)
2021-06-05
24
2021-06-05
15
Dubil Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (56)
2021-06-05
5
2021-06-05
5
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
TIGER (52)
2021-06-05
6
2021-06-05
22
2021-06-06
4
50
2021-06-06
16
Dziak Karolina
WKJ Lublin
2021-06-05
3
2021-06-05
7
Foks Jakub
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-05
12
2021-06-05
17
2021-06-06
10
2021-06-06
11
Gliszczyńska Nadia
Kielecki KJ
2021-06-05
16
2021-06-05
8
2021-06-06
11
2021-06-06
8
Gładkowska Nikola
WKJ Lublin / Baskil FaMaGusta
RAWEL K (150)
2021-06-05
2021-06-05
Głuchowska Małgorzata
Stow. KJ Podkowa Leśna
DAYLIGHT (145)
2021-06-05
17
2021-06-05
2021-06-05
32
2021-06-06
27
2021-06-06
2021-06-06
30
2021-06-06
Góralczyk Jacek
WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
2021-06-06
Góralczyk Norbert
WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
2021-06-05
8
2021-06-05
2021-06-06
26
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
2021-06-06
2021-06-06
37
ULISSES (155)
2021-06-06
2021-06-06
1
Gruszka Gabriela
KJ Facimiech
AKCERON (127)
2021-06-05
24
2021-06-05
26
2021-06-06
41
2021-06-06
31
ARENA (128)
2021-06-05
28
2021-06-05
9
2021-06-06
13
2021-06-06
5
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
JAWA (114)
2021-06-05
10
2021-06-05
22
2021-06-06
24
2021-06-06
31
LOTUS-P (136)
2021-06-05
8
Hetman - Matyjasik Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Karo
HORT (31)
2021-06-06
16
2021-06-06
23
Jachymek Sylwia
WKJ Lublin
CORENZO (108)
2021-06-06
29
2021-06-06
Kaleta Zuza
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-06-05
1
200
2021-06-05
4
Kalita Hanna
WKJ Lublin
2021-06-05
2
250
2021-06-05
6
2021-06-06
10
2021-06-06
1
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZAGRYWKA (111)
2021-06-05
2021-06-05
21
2021-06-06
4
2021-06-06
26
ZADYMKA (112)
2021-06-05
1
500
2021-06-05
3
2021-06-06
1
700
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2021-06-05
15
2021-06-05
2021-06-06
38
2021-06-06
25
Klepacz Kaja
Kielecki KJ
ARIKA (85)
2021-06-05
3
2021-06-05
2
2021-06-06
27
2021-06-06
36
Klepacz Nadia
Kielecki KJ
R-PEGAZ (86)
2021-06-05
17
2021-06-05
28
2021-06-06
17
2021-06-06
20
Klimowicz Kaja
KJ Bałałajka Budy Michałowskie
JIHAD (51)
2021-06-05
16
2021-06-05
1
2021-06-06
2
2021-06-06
28
Kosowska Maja
Kielecki KJ
MADDOX (135)
2021-06-05
1
2021-06-05
30
2021-06-06
10
Kozłowska Maria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
ASTERIA (96)
2021-06-05
5
2021-06-05
4
50
2021-06-06
1
200
2021-06-06
1
300
Krawczyk Iga
WKJ Lublin / SJ Winners
RASCINA (54)
2021-06-05
2
150
2021-06-05
1
300
2021-06-06
4
50
2021-06-06
Kucharczyk Julia
BPK (LUL)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (88)
2021-06-05
13
2021-06-05
8
2021-06-06
23
2021-06-06
7
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (84)
2021-06-05
13
2021-06-05
23
2021-06-06
3
100
2021-06-06
26
Madej Agata
BPK
2021-06-05
27
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Madej Amelia
WKJ Lublin
2021-06-05
4
2021-06-05
2021-06-06
4
2021-06-06
1
Matysiewicz Emilia
WKJ Lublin
2021-06-05
2021-06-05
13
2021-06-06
2
2021-06-06
28
Mazur Paulina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-05
21
2021-06-05
27
2021-06-06
4
2021-06-06
2
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2021-06-05
15
2021-06-05
7
2021-06-06
16
2021-06-06
5
CORNAT (65)
2021-06-05
2
300
2021-06-05
4
2021-06-06
1
500
2021-06-06
2
500
Możdżeń Izabela
WKJ Lublin
SELAVI (110)
2021-06-05
2021-06-05
33
2021-06-06
Możdżeń Julia
WKJ Lublin/ SJ Aleksander Elizówka
2021-06-05
2021-06-05
26
2021-06-06
18
2021-06-06
SELAVI (110)
2021-06-06
18
Mróz Kacper
Stow. Warszawski KJ
2021-06-05
7
2021-06-06
12
2021-06-05
26
2021-06-06
15
Nalepa Julia
Kielecki KJ
ENIGMA (98)
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-05
Niziałek Zuzanna
Kielecki KJ
GROM (80)
2021-06-05
9
2021-06-06
20
2021-06-06
11
2021-06-05
2
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2021-06-05
1
700
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CAPRICE (70)
2021-06-05
2021-06-05
6
Papaj Karolina
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
2021-06-05
1
2021-06-05
11
2021-06-06
33
2021-06-06
Patron Tomasz
BPK
DEJV (97)
2021-06-06
3
150
2021-06-06
8
Patron Tomasz
BPK
2021-06-06
8
2021-06-06
9
2021-06-06
43
2021-06-06
18
2021-06-06
13
2021-06-06
16
Pawłowska Julia
BPK (PKA)
ARA (81)
2021-06-05
17
2021-06-05
6
2021-06-06
8
2021-06-06
28
Pawłowska Pola
WKJ Lublin / SJ Karo
JASPIS (32)
2021-06-06
25
2021-06-06
Piórkowska Karolina
Kielecki KJ
2021-06-06
32
2021-06-06
2021-06-05
2021-06-05
1
Plapis Fabian
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
INDIANA (40)
2021-06-05
18
2021-06-05
31
2021-06-06
11
2021-06-06
15
Plapis Magdalena
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
2021-06-05
13
2021-06-05
2021-06-06
12
2021-06-06
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2021-06-06
34
2021-06-06
31
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
MAGIC (68)
2021-06-05
29
2021-06-05
2021-06-06
19
2021-06-06
21
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
2021-06-05
4
2021-06-05
7
2021-06-06
2
Rębiś Krzysztof
KJ Skarb Kozienice
HORACY (115)
2021-06-05
15
2021-06-06
15
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
GENTLEMEN (161)
2021-06-06
KROS Z (162)
2021-06-06
4
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
2021-06-06
20
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
LOGGIA (121)
2021-06-05
2021-06-05
20
2021-06-06
32
2021-06-06
36
Smętek Małgorzata
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
DIMROY (149)
2021-06-05
14
2021-06-05
25
2021-06-06
5
2021-06-06
Sochacka Amelia
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2021-06-05
24
2021-06-05
2021-06-06
24
2021-06-06
Sondej Zofia
KJ Facimiech
2021-06-05
7
2021-06-05
11
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
MADERA (10)
2021-06-05
13
2021-06-05
1
2021-06-06
13
2021-06-06
2021-06-05
25
2021-06-05
13
2021-06-06
20
2021-06-06
6
Sowińska Oliwia
BPK (MAZ)
HAGIRIA (131)
2021-06-05
1
2021-06-05
2
2021-06-06
8
2021-06-06
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (42)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Stępień Barbara
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2021-06-05
2021-06-05
22
2021-06-06
10
2021-06-06
Stępkowska Iga
BPK (LUL)
2021-06-05
2021-06-05
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-05
5
2021-06-05
4
100
2021-06-06
3
2021-06-06
4
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (138)
2021-06-05
2021-06-05
25
2021-06-06
22
2021-06-06
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
LOTUS-P (116)
2021-06-05
21
2021-06-06
27
2021-06-06
21
Sulowska Karolina
WKJ Lublin /SJ Karino
2021-06-05
1
2021-06-05
14
2021-06-06
23
2021-06-06
Szabatkiewicz Paulina
BPK (LUL)
2021-06-06
2021-06-06
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2021-06-05
29
2021-06-06
24
Szlenkier Maria
BPK
WIWA (156)
2021-06-05
1
2021-06-05
18
Szrajer Anna
Kielecki KJ
CALISTA (60)
2021-06-05
31
2021-06-05
9
2021-06-06
5
2021-06-06
44
EMAELA (61)
2021-06-05
19
2021-06-05
10
2021-06-06
4
100
2021-06-06
2
250
2021-06-05
3
200
2021-06-06
2
300
2021-06-05
3
150
2021-06-06
Szrajer Matylda
Kielecki KJ
2021-06-05
9
2021-06-05
1
2021-06-06
2
150
2021-06-06
13
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (157)
2021-06-06
17
2021-06-06
Trojak Natalia
BPK (LUL)
GAJA (62)
2021-06-05
20
2021-06-05
17
2021-06-06
17
2021-06-06
SALTO (63)
2021-06-05
5
2021-06-05
2021-06-06
9
2021-06-06
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
PARUZJA (49)
2021-06-05
4
50
2021-06-05
20
2021-06-06
24
2021-06-06
32
DNIEPR (50)
2021-06-05
14
2021-06-05
14
2021-06-06
30
2021-06-06
9
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (53)
2021-06-05
25
2021-06-05
8
2021-06-06
6
2021-06-06
5
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2021-06-05
16
2021-06-05
26
2021-06-06
14
2021-06-06
15
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (113)
2021-06-05
21
2021-06-05
2021-06-06
15
2021-06-06
26
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
HUMMER (94)
2021-06-05
2021-06-05
23
2021-06-06
19
2021-06-06
25
Wełdycz Zofia
BPK (LUL)
HOLI (144)
2021-06-05
15
2021-06-05
12
2021-06-06
22
2021-06-06
25
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
CORIANO (89)
2021-06-05
12
2021-06-05
16
2021-06-06
19
2021-06-06
29
2021-06-05
11
2021-06-05
2021-06-06
18
2021-06-06
2021-06-05
10
2021-06-05
10
2021-06-06
7
2021-06-06
9
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2021-06-05
18
2021-06-05
16
2021-06-06
6
2021-06-06
17
Wójcik Magdalena
WKJ Lublin / SJ Gershwin
ROBIN (106)
2021-06-05
4
2021-06-06
2021-06-06
21
2021-06-05
Wójtowicz Tomasz
Soymax Horse Team
2021-06-05
2
500
2021-06-06
3
2021-06-06
17
2021-06-06
7
2021-06-05
14
2021-06-06
12
2021-06-06
7
2021-06-06
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-06-05
11
2021-06-05
7
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (123)
2021-06-05
27
2021-06-05
2021-06-06
42
2021-06-06
Żmurek Wiktoria
BPK (LUL)
HAMLET (82)
2021-06-05
15
2021-06-05
3
2021-06-06
4
2021-06-06
3
Zwolińska Agata
Kielecki KJ
2021-06-05
19
2021-06-05
2021-06-06
3
2021-06-06
7

Number of Riders: 111

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 7 100.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-082019-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl