Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:20:29
2020-09-03 22:16:40
Aleksandra Czerska KOOL 2B KING
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:41:56
2020-09-03 16:31:01
Łukasz Komosiński SYCYLIA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:29:50
2020-09-02 21:09:37
Marcin Chodurski SYCYLIA BALOU
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:35:14
2020-09-02 18:09:07
Olga Stępniak HAPPY DAY
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:33:33
2020-09-02 18:08:03
Oliwia Małys H-DOBRA DF
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:27:55
2020-09-02 17:23:16
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:24:08
2020-09-02 16:17:11
Ada Stawarz KIFFER MK
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:42:13
2020-09-02 15:42:13
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:00:48
2020-09-02 12:18:29
Maja Banasik WOLVERINE AK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:59:51
2020-09-02 12:18:01
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:59:35
2020-09-02 11:04:42
Zuzanna Andruszkiewicz KASTORIA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:59:16
2020-09-02 10:57:09
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:59:13
2020-09-02 10:56:38
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:19:43
2020-09-01 21:05:14
Matylda Seredyn SAMARA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:19:37
2020-09-01 21:04:50
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:54:56
2020-09-01 19:54:02
Alicja Kowalczyk APOLLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:28:21
2020-09-01 19:48:44
Zofia Kowalczyk APOLLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:44:39
2020-09-01 16:44:28
Wiktoria Leszek-Karwańska CANDY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 23:32:05
2020-09-01 13:31:33
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 23:23:47
2020-09-01 13:04:30
Paulina Olchawa BAKELBA
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:56:24
2020-09-01 10:27:12
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:53:27
2020-09-01 07:26:16
Tomasz Patron WAR COMMAND
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:53:20
2020-09-01 07:25:52
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 19:53:15
2020-09-01 07:25:32
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 23:21:35
2020-08-31 21:54:02
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 23:02:17
2020-08-31 21:52:59
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 22:35:03
2020-08-31 21:51:59
Jagna Grabowska RITA
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:44:43
2020-08-31 20:21:34
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 13:44:02
2020-08-31 13:30:00
Diana Zaręba FARO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:58:49
2020-08-31 13:29:36
Maja Krauz FARO
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 14:58:33
2020-08-31 13:27:54
Diana Zaręba FARAON
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:04:41
2020-08-30 23:21:49
Martyna Badowska KIKIMORA BH
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:39:04
2020-08-30 22:45:43
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:38:51
2020-08-30 22:33:21
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:38:45
2020-08-30 22:30:32
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 10:38:37
2020-08-30 22:13:38
Maria Piasecka PIONIER
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:52:14
2020-08-30 20:36:38
Olga Borkowska ŁUNA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:42:03
2020-08-30 19:14:28
Nadia Chełmińska REKTOR
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:41:59
2020-08-30 19:13:56
Nadia Chełmińska ELUMBRIA
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 20:41:55
2020-08-30 17:27:15
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 15:36:22
2020-08-30 15:19:59
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 15:36:20
2020-08-30 13:59:36
Alicja Gwóźdź JUNIRRA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:41:40
2020-08-30 08:00:19
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:41:37
2020-08-30 07:59:44
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:41:33
2020-08-30 07:56:19
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:41:30
2020-08-30 07:56:00
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 20:32:15
2020-08-29 20:27:40
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 15:15:48
2020-08-29 13:53:39
Paulina Dubil-Nalepa ASFURA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:43:52
2020-08-29 10:46:12
Karolina Hernik-Jasik WEBISTA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:26:32
2020-08-29 08:53:32
Katarzyna Kozerawska DOBROCHNA BH
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:13:05
2020-08-28 20:09:12
Ilona Bedlińska TEKLA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:42:49
2020-08-28 20:03:21
Amelia Skolasinska BLASK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:34:48
2020-08-28 20:02:53
Amelia Miszczuk DRABANT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:53:06
2020-08-28 20:02:25
Antonina Chwesiuk FANTASY FLY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:12:44
2020-08-28 19:07:22
Paula Chołody QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:12:39
2020-08-28 19:05:33
Paula Chołody GEMME-S
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:12:34
2020-08-28 18:44:15
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:46:52
2020-08-28 18:19:04
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:12:23
2020-08-28 16:32:18
Iga Bartoszek NELSON
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:12:16
2020-08-28 16:23:11
Olga Rzycka JACKSON
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:13:31
2020-08-28 16:22:18
Olga Rzycka GENTELMEN
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:12:06
2020-08-28 16:21:04
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:45:37
2020-08-28 16:18:59
Weronika Szymańska KANTUS
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:11:56
2020-08-28 13:33:45
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:03:34
2020-08-28 12:29:28
Sebastian Białczak ARIE D. D. H
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:11:45
2020-08-28 12:28:47
Kacper Mróz HAGIRIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:11:40
2020-08-28 12:27:42
Kacper Mróz SING
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:07:12
2020-08-28 11:13:04
Michalina Jarosz VABIO
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:11:22
2020-08-28 10:05:28
Nadia Chojnacka WIWITTO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 09:53:16
2020-08-28 09:40:44
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 09:53:12
2020-08-28 09:40:22
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:34:15
2020-08-28 09:38:35
Zuzanna Strzelczyk LOTUS-P
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 09:53:05
2020-08-28 09:38:12
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 09:53:02
2020-08-28 09:37:49
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 19:51:05
2020-08-28 09:37:26
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 09:52:54
2020-08-28 08:53:57
Lena Kłosińska KORTINA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:59:43
2020-08-27 14:06:46
Wiktoria Hotkowska ENZO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:06:32
2020-08-27 14:05:26
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 14:06:28
2020-08-27 10:58:41
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 11:14:12
2020-08-27 10:17:00
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 10:21:43
2020-08-27 07:36:22
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 10:21:39
2020-08-27 07:36:05
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:43:59
2020-08-26 20:05:07
Katarzyna Dobrowolska GRACJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 10:21:16
2020-08-26 18:17:18
Magdalena Zamoyska HARPAGAN
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 10:21:12
2020-08-26 16:55:28
Magdalena Wójcik HUMBAK
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 10:21:08
2020-08-26 16:27:36
Dawid Dubil CHICAGO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 10:21:05
2020-08-26 16:27:16
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:22:52
2020-08-26 14:04:00
Wiktoria Piątkowska NET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:54:13
2020-08-26 11:42:22
Magdalena Procyszyn CARRY BEST
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:54:08
2020-08-25 22:55:52
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:20:16
2020-08-24 23:06:52
Julia Smolich ILBIA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:00:54
2020-08-24 20:52:55
Zuzanna Grzela NORWICH
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:52:39
2020-08-24 19:46:34
Konstancja Kołakowska CLASSE DU ROUET
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:52:25
2020-08-24 19:38:24
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:52:20
2020-08-24 19:37:43
Tomasz Patron CABALLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:52:14
2020-08-24 19:03:47
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:51:49
2020-08-24 14:14:50
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:51:45
2020-08-24 14:14:27
Łukasz Wysocki HARAGOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 13:37:52
2020-08-24 13:36:21
Ewelina Polska-Fijałek CZAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 13:37:45
2020-08-24 13:35:19
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 13:37:34
2020-08-24 13:33:21
Alicja Bolesta DACJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 13:37:23
2020-08-24 13:32:28
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 13:37:07
2020-08-24 07:39:07
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 11:36:18
2020-08-23 11:15:50
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:53:48
2020-08-23 11:15:24
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:38:46
2020-08-23 11:14:45
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 23:02:09
2020-08-23 10:11:31
Sebastian Płatos ARMANDO L
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 10:19:06
2020-08-22 20:33:37
Natalia Wójcicka NEKTON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 21:35:36
2020-08-22 20:33:05
Kinga Wójcicka PINE
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 21:45:44
2020-08-22 18:42:38
Marta Łojewska DON ESPADRON
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 11:19:14
2020-08-22 01:33:21
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 11:19:10
2020-08-22 01:31:40
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 00:10:49
2020-08-21 23:13:32
Natalia Trojak SALTO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 14:17:07
2020-08-21 12:41:39
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 19:58:40
2020-08-21 12:37:51
Patrycja Jarosz SIENA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 14:17:00
2020-08-21 12:29:01
Marta Ziółkowska SUMAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 11:42:04
2020-08-21 10:19:46
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 11:42:00
2020-08-21 10:19:26
Anna Seroka QUIZ 12
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 10:00:32
2020-08-20 21:59:25
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 10:00:21
2020-08-20 21:58:08
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 22:11:12
2020-08-20 09:41:39
Julia Skowrońska GERTSOGINYA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 22:12:59
2020-08-19 22:10:58
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 11:16:01
2020-08-19 22:00:38
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 22:12:51
2020-08-19 22:00:18
Joanna Procyszyn WERON
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 22:25:40
2020-08-18 19:04:46
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 22:25:34
2020-08-18 10:09:58
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O032320
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Badowska Martyna BPK
S
Brak
4. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
5. Bedlińska Ilona SJ Pijany Oxer
2003 (J.)
Brak
6. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
10210649
7. Bolesta Alicja WKj Lublin
2004 (J.)
brak
8. Borkowska Olga SJ Drwal
2003 (J.)
Brak
9. Chełmińska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O059124
10. Chodurski Marcin BPK (SWK)
S
O006273
11. Chojnacka Nadia BPK
2008 (JM.)
brak
12. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (JM.)
O048064
13. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
14. Chwesiuk Antonina WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2007 (JM.)
Brak
15. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
16. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
17. Dobrowolska Katarzyna WKJ Lublin
2004 (J.)
brak
18. Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O003060
19. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
20. Dubil-Nalepa Paulina WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
brak
21. Dzierżanowska Paula BPK
S
Brak
22. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
23. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
24. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
25. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
S
O023808
26. Grzela Zuzanna BPK (SWK)
2003 (J.)
O058810
27. Gwóźdź Alicja BPK
2007 (JM.)
brak
28. Hernik-Jasik Karolina BPK
S
Brak
29. Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
brak
30. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
31. Jarosz Michalina BPK
2007 (JM.)
Brak
32. Jarosz Patrycja SKJ Hawajka Majdan
2004 (J.)
O047829
33. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
34. Kłosińska Lena KJ Skarb Kozienice
2005 (JM.)
Brak
35. Kołakowska Konstancja KJ Skarb Kozienice
1999 (MJ.)
O052841
36. Komosiński Łukasz BPK (MAZ)
S
Brak
37. Kowalczyk Alicja Stajnia Krzewień
2009 (Mł.)
brak
38. Kowalczyk Zofia Stajnia Krzewień
2005 (JM.)
brak
39. Kozerawska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O021485
40. Krauz Maja SK Drwal
2005 (JM.)
Br
41. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
42. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
43. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
44. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
45. Łojewska Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
46. Malys Oliwia BPK
brak
47. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
48. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
49. Miszczuk Amelia WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2004 (J.)
Brak
50. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
51. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
52. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
53. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
54. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
55. Piasecka Zuzanna SJ Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
56. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
57. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
58. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
59. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
60. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
61. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
62. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
63. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
64. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
65. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
66. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
67. Seredyn Matylda KJ Skarb Kozienice
2007 (JM.)
Brak
68. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
69. Siuda Martyna BPK (LUL)
2001 (MJ.)
O038166
70. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
71. Skolasinska Amelia WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2003 (J.)
O051287
72. Skowrońska Julia Koński Park
2002 (J.)
Brak
73. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
74. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
75. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
76. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
77. Stawarz Ada KJ galop kozienice
2005 (JM.)
brak
78. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058448
79. Stępniak Olga BPK
brak
80. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
O049275
81. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
82. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
83. Szymańska Weronika BPK
2005 (JM.)
Brak
84. Trojak Natalia BPK
2001 (MJ.)
brak
85. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
86. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
O050813
87. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
88. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
2004 (J.)
O042561
89. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O022087
90. Wójcik Magdalena WKJ Lublin
2001 (MJ.)
brak
91. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
92. Zabielska Dominika KJ Dworek Okuniew
2000 (MJ.)
O033891
93. Zamoyska Magdalena BPK
2001 (MJ.)
brak
94. Zaręba Diana SK Drwal
S
Br
95. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
96. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
2000 (MJ.)
O032054
97. Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

109

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
2.

73

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
3.

24

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
4.

1

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
K024468 616009590062410
5.

119

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
6.

125

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
7.

129

APOLLO MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/165 F: Hebab
M: Ambrozja
brak 006580604306
8.

90

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
9.

11

ARMANDO L SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Lasko
M: Amazonka
K029018 6160096600137
10.

106

ASFURA MŁP POL 2009 Klacz siwa F: Audytor
M: Aspirantka
brak
11.

83

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
12.

127

BAKELBA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz srokata/156 F: EL BATAL
M: Bakalia
brak 616007530185115
13.

30

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
K023669
14.

103

BLASK MŁP POL 2012 wałach siwa/160 F: Atut
M: Bastylis
Brak 616006580556411
15.

63

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
16.

49

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
17.

70

BRIMSTONE HOUDINI WELSH COB POL 2014 wałach gniada/mk:150 F: Thorneyside Nugget
M: Brimstone Dilly
Brak 826046010099951
18.

58

CABALLO KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
K020113 528003000711104
19.

131

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
20.

64

CARRY BEST OLD POL 2011 Klacz gniada/157 F: cecottos's as
M: greath dream
K024203 de418181112211
21.

81

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
K010067 DE421000403205 103GF81
22.

47

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
23.

23

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
24.

80

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
25.

108

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
26.

67

CHICAGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
27.

60

CLASSE DU ROUET HOL POL 2011 klacz gniada/165 F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Baloubet Du Rouet
K021146 DE421000564111
28.

117

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
29.

53

CZAR WLKP POL 2007 wałach siwa F: Fason/ Folio
M: Czestera/ Grosz
K012881
30.

51

DACJA SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Dalet
M: Devita /Elvis
brak POL 009 58 06545 08
31.

128

DANCING QUEEN SP POL 2010 klacz skarogniada/173 F: Champion F.P
M: Dalida
K023575 616009540099110
32.

98

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Scarlett
K019729 DE431312304215
33.

31

DEJV SP POL 2014 wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
34.

118

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
K027629
35.

111

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
36.

35

DIARETTO MECKLENBURGER POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro
M: Carry vom Libhof
K029079 Brak
37.

105

DOBROCHNA BH WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/157 F: Elf
M: Dromanusa
K025604 616007661404212
38.

10

DON ESPADRON TRAK POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder
M: Danija
K014785 POL732010038709
39.

102

DRABANT MŁP POL 2015 wałach kara/164 F: Huzar
M: Driada
Brak 616006580252215
40.

113

ELUMBRIA KWPN POL 2009 klacz gniada/164 F: Sit This One Out
M: Umbria
K018332 528003200913627
41.

147

ELUMBRIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/164 F: Sit This One Out
M: Umbria / Democraat
K018332 528245000204411
42.

43

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
43.

76

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
44.

79

EPILOG WLKP POL 2013 wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
K023356 -
45.

37

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
46.

34

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
47.

101

FANTASY FLY MŁP POL 2012 klacz kasztanowata/164 F: Jurand
M: Fantazja
Brak 616006590153415
48.

27

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
K020973 616006580516211
49.

28

FARO MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
50.

91

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
K028025 04012115
51.

77

FORTA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999540012112
52.

59

GALEON SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
53.

99

GEMME-S SP POL 2007 klacz gniada/164 F: Cajero
M: Germanica
K021196 009670077207
54.

94

GENTELMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
brak 528003201106616
55.

3

GERTSOGINYA Angielska Pełna Krew IRL 2011 klacz kasztanowata/167 F: Kentucky Dynamite
M: Golubushka
brak 372IRE45179441T
56.

14

GRACJA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Eksodus/Spartakus
M: Grossa
K028473 616 999 58 07423 09
57.

133

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
58.

142

H-DOBRA SZLACHETNA POL 2007 klacz siwa/mk:156 F: Dobry
M: Hrabianka
- 616999530324007
59.

89

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
K013814 POL009530053907
60.

141

HAPPY DAY SZLACHETY POL 1996 wałach siwa/kuc:167 F: Idse
M: H -Dobra
brak 616999660686816
61.

55

HARAGOR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L /
M: Honda /
brak 98765
62.

69

HARPAGAN SP POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Salazar
M: Hipnoza
brak 616009540063413
63.

62

HELENA KWPN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 Brak
64.

134

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
65.

136

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
brak
66.

140

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
K020660
67.

68

HUMBAK TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: nn
M: nn
brak 616999660408713
68.

61

ILBIA MŁP POL 2014 klacz gniada/mk:163 F: Biegacz
M: Ilemia
K027314 .
69.

95

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Jest
M: Jest
K029677 Brak
70.

29

JESION SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
K029673 616009590046415
71.

97

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
72.

74

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K014004
73.

110

JUNIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Irches
M: Junida
brak 616098100080132
74.

92

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa/178 F: Bolero De Ravel
M: Kanasta/Czandor
Brak
75.

135

KASTORIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Karmen
K012029
76.

50

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
77.

139

KIFFER MK SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Marino
M: Kalinka
Brak 616009600210316
78.

120

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
79.

42

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
80.

145

KOOL 2B KING WLKP POL 2016 wałach gniada F: Diacontinus
M: Kostaryka / Sofix
81.

146

KOOL 2B KING WLKP POL 2016 wałach gniada/- F: Diacontinus
M: Kostaryka / Sofix
K029788 -
82.

33

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
83.

78

KORTINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/160 F: Niels
M: Kora
Bark Brak
84.

93

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
85.

75

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
86.

57

LANDGRAF II HOL. GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 DE421000172111
87.

82

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
K029015 -
88.

115

ŁUNA SP POL 2008 klacz skarogniada/162 F: Irak
M: Ł-Lawa
brak -
89.

71

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
90.

112

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
91.

84

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
92.

40

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
93.

45

NEKTON PKSP POL 2014 wałach gniada/168 cm F: Cassilio
M: Noble Nature
K028502 616009640053914
94.

96

NELSON SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
95.

65

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: -
M: Nokia
brak .
96.

54

NORWICH WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/163 F: Corrado boy
M: Niagara
K023436 616007520028413
97.

72

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
98.

122

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K023409 616999600472608
99.

44

PINE SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Canoso
M: Pempore
K027934 616009661410213
100.

116

PIONIER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 wałach gniada/162 F: Kamp
M: Parysada
Brak 616009660044313
101.

138

PLEBAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/mk:156 F: Plaster
M: NN
K012804 12811
102.

107

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
K008876
103.

100

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
104.

36

QUIZ 12 KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Quidam De Rrevel
M: Arizona III X Con Air
K026331 K026331
105.

48

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
106.

114

REKTOR SP POL 2010 wałach kara/176 F: Kosow Lamborghini k
M: Rewia
K020733 616 009 68 00068 10
107.

121

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
108.

124

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
109.

41

SALTO MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/173cm F: Dionizos
M: Storia
brak brak
110.

130

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
111.

39

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
K018123 POL009610184708
112.

88

SING WLKP POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
113.

66

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 12747
114.

38

SUMAR SP POL 2008 Wałach gniada/1 F: Aron
M: Sumatra
K019440 12501
115.

144

SYCYLIA SP POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
Brak Brak
116.

143

SYCYLIA BALOU SP POL 2013 ogier kasztanowata/167 F: Bijou Be
M: Sycylia po Wantoz(Budionnowski)
K029751 616009540029613
117.

104

TEKLA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/156 F: Jurand
M: Tęcza
Brak 616006580023916
118.

56

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tessa / Oltkamp
K025557 616009580523313
119.

52

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
120.

87

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
121.

126

WAR COMMAND XX POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: october
M: welcome return
brak brak
122.

22

WEBISTA OO POL 2015 klacz siwa/mk:152 F: Perseusz
M: Webera
Brak 616POL15010968A
123.

132

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
124.

32

WERON TS POL 2014 wałach siwa/176 F: nn / nn
M: nn / nn
K029160 616999530002814
125.

86

WIWITTO SP POL 2013 wałach gniada/162 F: WIWAT
M: WIDETA
brak 616098100009624
126.

137

WOLVERINE AK SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Wenus
Brak 616009610069114
127.

46

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
128.

123

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
K028964
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
200
300
SUM:
500.00
Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
500
SUM:
500.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
50
SUM:
50.00
Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
150
SUM:
150.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
200
300
250
SUM:
750.00
Łojewska Marta LKJ Gałkowo
50
100
300
SUM:
450.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
300
700
SUM:
1000.00
Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
100
500
500
100
500
300
SUM:
2000.00
Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
150
50
SUM:
200.00
Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
150
SUM:
150.00
Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
700
SUM:
700.00
Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
200
SUM:
200.00
Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
200
SUM:
200.00
Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
250
150
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
KJ Galop Kozienice
KASTORIA (135)
2020-09-05
2020-09-05
35
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
AMBROZJA (119)
2020-09-05
3
200
2020-09-05
5
2020-09-06
2
300
2020-09-06
6
Badowska Martyna
BPK
2020-09-05
1
2020-09-05
10
2020-09-06
3
2020-09-06
9
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (96)
2020-09-05
2020-09-05
19
2020-09-06
19
2020-09-06
Bedlińska Ilona
SJ Pijany Oxer
TEKLA (104)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
11
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2020-09-05
1
500
2020-09-05
Bolesta Alicja
WKj Lublin
DACJA (51)
2020-09-05
7
2020-09-05
20
2020-09-06
6
2020-09-06
10
Borkowska Olga
SJ Drwal
ŁUNA (115)
2020-09-05
19
2020-09-05
2020-09-06
14
2020-09-06
19
Chełmińska Nadia
BPK (MAZ)
ELUMBRIA (113)
2020-09-06
13
2020-09-06
3
REKTOR (114)
2020-09-06
5
2020-09-06
25
Chodurski Marcin
BPK (SWK)
2020-09-05
25
2020-09-05
2020-09-06
34
Chojnacka Nadia
BPK
WIWITTO (86)
2020-09-05
2
2020-09-05
16
2020-09-06
11
2020-09-06
4
Chołody Paula
WKJ Lublin
GEMME-S (99)
2020-09-05
4
2020-09-05
29
2020-09-06
17
2020-09-06
29
2020-09-05
14
2020-09-05
11
2020-09-06
15
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-09-05
2020-09-06
27
Chwesiuk Antonina
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2020-09-05
1
2020-09-05
18
2020-09-06
20
2020-09-06
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
JESION (29)
2020-09-05
2020-09-05
23
2020-09-06
36
2020-09-06
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2020-09-05
12
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-05
Dobrowolska Katarzyna
WKJ Lublin
GRACJA (14)
2020-09-05
3
2020-09-05
19
2020-09-06
18
2020-09-06
20
Dubil Dawid
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CHICAGO (67)
2020-09-05
6
2020-09-05
11
2020-09-06
5
2020-09-06
10
Dubil Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
SONATA (66)
2020-09-05
12
2020-09-05
12
2020-09-06
12
2020-09-06
8
Dubil-Nalepa Paulina
WKJ Lublin / SJ Gershwin
ASFURA (106)
2020-09-05
10
2020-09-05
33
2020-09-06
2020-09-06
Dzierżanowska Paula
BPK
2020-09-05
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
L-FABIA (75)
2020-09-05
2
2020-09-05
4
50
2020-09-06
6
2020-09-06
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2020-09-05
3
2020-09-05
2
150
2020-09-06
37
2020-09-06
23
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
RITA (121)
2020-09-06
8
2020-09-06
20
PASJA (122)
2020-09-06
2
2020-09-06
23
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
JULIANA (74)
2020-09-05
26
2020-09-05
27
2020-09-06
33
2020-09-06
20
Grzela Zuzanna
BPK (SWK)
NORWICH (54)
2020-09-05
7
2020-09-05
13
2020-09-06
24
Gwóźdź Alicja
BPK
JUNIRRA (110)
2020-09-05
1
2020-09-05
20
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Hernik-Jasik Karolina
BPK
WEBISTA (22)
2020-09-05
1
2020-09-05
13
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Hotkowska Wiktoria
SKJ Potęga Piekary
ENZO (76)
2020-09-05
1
2020-09-05
6
2020-09-06
10
2020-09-06
13
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2020-09-05
10
2020-09-05
6
2020-09-06
4
50
Jarosz Michalina
BPK
VABIO (87)
2020-09-06
16
Jarosz Patrycja
SKJ Hawajka Majdan
SIENA (39)
2020-09-05
1
2020-09-05
4
2020-09-06
2020-09-06
12
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2020-09-05
6
2020-09-05
26
2020-09-06
9
2020-09-06
19
Kłosińska Lena
KJ Skarb Kozienice
KORTINA (78)
2020-09-05
1
2020-09-05
8
Kołakowska Konstancja
KJ Skarb Kozienice
2020-09-05
13
2020-09-05
34
2020-09-06
18
Komosiński Łukasz
BPK (MAZ)
SYCYLIA (144)
2020-09-06
13
2020-09-06
1
Kowalczyk Alicja
Stajnia Krzewień
APOLLO (129)
2020-09-05
1
Kowalczyk Zofia
Stajnia Krzewień
APOLLO (129)
2020-09-05
12
Kozerawska Katarzyna
BPK (MAZ)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
10
2020-09-06
3
Krauz Maja
SK Drwal
FARO (28)
2020-09-06
11
2020-09-05
14
2020-09-05
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
GROS S (133)
2020-09-05
2020-09-05
20
2020-09-06
28
2020-09-06
HIAWATHA (134)
2020-09-05
31
2020-09-05
11
2020-09-06
7
2020-09-06
26
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2020-09-05
8
2020-09-05
18
2020-09-06
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2020-09-05
9
2020-09-05
7
2020-09-06
27
2020-09-06
5
2020-09-05
1
200
2020-09-05
1
300
2020-09-06
2
250
2020-09-06
12
CANDY (131)
2020-09-05
30
2020-09-05
8
2020-09-06
2020-09-06
24
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (43)
2020-09-05
21
2020-09-05
24
2020-09-06
4
2020-09-06
5
Łojewska Marta
LKJ Gałkowo
2020-09-05
28
2020-09-05
4
50
2020-09-06
3
100
2020-09-06
1
300
Malys Oliwia
BPK
H-DOBRA (142)
2020-09-05
18
2020-09-05
Melich Oliwia
SKJ Beckersport
2020-09-05
2020-09-05
12
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (24)
2020-09-06
12
2020-09-06
18
Miszczuk Amelia
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
DRABANT (102)
2020-09-05
11
2020-09-05
17
2020-09-06
12
2020-09-06
16
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
SING (88)
2020-09-05
23
2020-09-05
10
2020-09-06
17
2020-09-06
15
HAGIRIA (89)
2020-09-05
17
2020-09-05
16
2020-09-06
16
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (83)
2020-09-05
11
2020-09-05
2020-09-06
19
2020-09-06
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2020-09-05
2
300
2020-09-06
7
2020-09-06
1
700
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
CABALLO (58)
2020-09-05
13
2020-09-06
4
100
2020-09-05
2
500
2020-09-06
2
500
GALEON (59)
2020-09-05
4
100
2020-09-06
1
500
2020-09-05
3
300
2020-09-06
3
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
PIONIER (116)
2020-09-06
9
2020-09-06
21
Piasecka Zuzanna
SJ Mar-Rom Wałsnów
2020-09-05
2020-09-05
40
2020-09-06
15
2020-09-06
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
NET (65)
2020-09-05
1
2020-09-05
15
2020-09-06
15
2020-09-06
12
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2020-09-06
26
2020-09-06
35
2020-09-06
6
2020-09-06
4
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
2020-09-05
38
2020-09-05
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (73)
2020-09-05
25
2020-09-05
16
2020-09-06
9
2020-09-06
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2020-09-05
5
2020-09-05
15
2020-09-06
8
2020-09-06
6
2020-09-05
27
2020-09-05
2020-09-06
22
2020-09-06
31
CZAR (53)
2020-09-05
5
2020-09-05
3
150
2020-09-06
4
50
2020-09-06
11
Procyszyn Joanna
BPK (MAZ)
ALMERO (1)
2020-09-05
2020-09-05
15
2020-09-06
WERON (32)
2020-09-05
2020-09-05
22
2020-09-06
30
2020-09-06
22
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
2020-09-05
12
2020-09-06
31
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2020-09-05
11
2020-09-05
2020-09-06
25
2020-09-06
11
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
KROS Z (93)
2020-09-05
7
2020-09-05
6
JACKSON (95)
2020-09-05
4
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (125)
2020-09-05
10
2020-09-05
30
2020-09-06
10
2020-09-06
28
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (130)
2020-09-05
13
2020-09-05
Seredyn Matylda
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (130)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
QUIZ 12 (36)
2020-09-05
22
2020-09-05
17
2020-09-06
21
2020-09-05
9
2020-09-06
Siuda Martyna
BPK (LUL)
2020-09-06
5
2020-09-06
16
Skłodowska Klaudia
Stow. KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (46)
2020-09-05
28
2020-09-05
2020-09-06
23
2020-09-06
2
150
Skolasinska Amelia
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
BLASK (103)
2020-09-05
14
2020-09-05
16
2020-09-06
1
2020-09-06
17
Skowrońska Julia
Koński Park
2020-09-05
2020-09-05
17
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (31)
2020-09-05
2020-09-06
30
2020-09-06
16
2020-09-05
3
100
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (112)
2020-09-05
17
2020-09-06
13
2020-09-05
14
2020-09-06
13
Smolich Julia
KJ Fullmet
ILBIA (61)
2020-09-05
9
2020-09-05
2020-09-06
26
2020-09-06
7
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-09-05
41
2020-09-05
9
2020-09-06
29
2020-09-06
14
2020-09-05
32
2020-09-05
29
2020-09-06
10
2020-09-06
2
Stawarz Ada
KJ galop kozienice
KIFFER MK (139)
2020-09-05
13
2020-09-05
Stein Sonia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ZYGFRYD (123)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Stępniak Olga
BPK
HAPPY DAY (141)
2020-09-05
21
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-05
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (79)
2020-09-05
8
2020-09-05
18
2020-09-06
8
2020-09-06
14
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2020-09-05
22
2020-09-05
20
2020-09-06
32
2020-09-06
14
LOTUS-P (82)
2020-09-05
5
2020-09-05
16
2020-09-06
17
2020-09-06
15
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2020-09-05
24
2020-09-06
27
Szymańska Weronika
BPK
KANTUS (92)
2020-09-06
1
2020-09-06
5
Trojak Natalia
BPK
SALTO (41)
2020-09-05
9
2020-09-05
2020-09-06
2
2020-09-06
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (84)
2020-09-05
15
2020-09-05
21
2020-09-06
7
2020-09-06
14
Wieczorek Julia
KJ Sawanka
HOTREX (140)
2020-09-06
2020-09-06
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (47)
2020-09-05
18
2020-09-05
1
700
2020-09-06
11
2020-09-06
5
2020-09-05
15
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
PINE (44)
2020-09-05
1
2020-09-05
37
2020-09-06
1
200
2020-09-06
Wójcicka Natalia
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
NEKTON (45)
2020-09-05
36
2020-09-05
19
2020-09-06
8
2020-09-06
22
Wójcik Magdalena
WKJ Lublin
HUMBAK (68)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
24
2020-09-06
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
HARAGOR (55)
2020-09-05
21
2020-09-05
14
TOLEDO (56)
2020-09-05
5
2020-09-05
Zabielska Dominika
KJ Dworek Okuniew
2020-09-06
25
2020-09-06
21
Zamoyska Magdalena
BPK
2020-09-05
5
2020-09-05
2020-09-06
13
2020-09-06
Zaręba Diana
SK Drwal
FARAON (27)
2020-09-05
39
2020-09-05
2020-09-06
1
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (97)
2020-09-05
5
2020-09-05
7
2020-09-06
4
2020-09-06
6
Zielińska Anna
SKJ Hawajka Majdan
2020-09-05
14
2020-09-05
7
2020-09-06
7
2020-09-06
3
200
Ziółkowska Marta
Polski Polo Klub
SUMAR (38)
2020-09-05
2
250
2020-09-05
8
2020-09-06
3
150
2020-09-06
9

Number of Riders: 97

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 7 400.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-082019-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl