Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie ZO**(PLJ)
ZO** + ZR - WARKA 24 - 26.07.2020
Warka Farma Sielanka, 24.07 - 26.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
232 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 14:14:53
2020-07-22 14:14:53
Adam Grzegorzewski JAMINKA P
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
231 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 14:13:53
2020-07-22 14:12:55
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
230 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 14:08:53
2020-07-22 14:08:53
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
229 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:35:23
2020-07-21 22:35:23
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
228 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:53:10
2020-07-21 12:53:10
Maksymilian Wechta QUINCHELLA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
227 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:52:12
2020-07-21 12:51:29
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
226 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:44:37
2020-07-21 12:44:37
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
225 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:58:39
2020-07-20 13:58:39
Szymon Tęcza ARKON L
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
224 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-18 09:30:22
2020-07-17 16:52:28
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
223 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-18 09:30:30
2020-07-17 16:51:03
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
222 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 19:20:41
2020-07-17 16:49:05
Tomasz Patron CHACCO ONE
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
221 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 19:20:58
2020-07-17 16:46:04
Tomasz Patron CASALLINA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
220 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 17:43:56
2020-07-17 16:44:08
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
219 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 15:33:10
2020-07-17 15:33:10
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
218 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 21:24:48
2020-07-17 15:19:25
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
217 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:37:51
2020-07-17 12:37:51
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
216 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:34:10
2020-07-17 12:34:10
Maciej Michalski QUIDAM'S DUKE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
215 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:30:36
2020-07-17 12:30:36
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
214 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:28:43
2020-07-17 12:28:43
Dawid Kubiak FIREBRIDGE TAG
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
213 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:26:58
2020-07-17 12:26:58
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
212 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:25:11
2020-07-17 12:25:11
Dawid Kubiak TINKERBELL W
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
211 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:42:49
2020-07-17 11:42:49
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
210 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:39:48
2020-07-17 11:39:48
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
209 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 14:24:16
2020-07-16 14:24:16
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
208 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 14:21:04
2020-07-16 14:21:04
Aleksandra Pliem-Perka CONFETTI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
207 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:13:28
2020-07-16 14:13:36
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
206 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:39:38
2020-07-15 21:45:52
Paula Adamiec GERWENA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
205 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 17:34:02
2020-07-14 22:15:55
Jarosław Skrzyczyński WILD HUNTER
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
204 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 17:33:51
2020-07-14 22:13:51
Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
203 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 17:33:38
2020-07-14 22:12:06
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
202 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 17:33:25
2020-07-14 22:08:32
Jarosław Skrzyczyński JERICO
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
201 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 17:33:02
2020-07-14 22:06:45
Jarosław Skrzyczyński CAN YOU MECAN
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
200 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 13:51:19
2020-07-14 22:03:43
Adam Grzegorzewski HAPPYLINA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
199 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 13:51:51
2020-07-14 22:02:04
Adam Grzegorzewski ARONIA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
198 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 14:04:12
2020-07-14 22:00:38
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
197 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 11:36:36
2020-07-14 21:58:41
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
196 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 11:35:16
2020-07-14 21:56:17
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
195 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-21 18:52:55
2020-07-14 21:48:34
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
194 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:34:45
2020-07-14 21:45:34
Julia Kapel NEMIROFF
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
193 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 22:25:20
2020-07-14 21:42:56
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
192 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:40:09
2020-07-14 21:40:32
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
191 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:11:30
2020-07-14 21:37:39
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
190 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 17:30:41
2020-07-14 21:32:59
Tomasz Klein USTINA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
189 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:26:26
2020-07-14 21:28:27
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
188 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:42:22
2020-07-14 21:25:21
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
187 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 22:23:24
2020-07-14 21:19:43
Maksymilian Wechta CALIHALL
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
186 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-22 14:38:57
2020-07-14 21:17:03
Maksymilian Wechta LONDON 32
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
185 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:42:26
2020-07-14 21:08:39
Natalia Stefańska EXIT REMO
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
184 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 22:23:48
2020-07-14 20:46:06
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
183 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 22:24:02
2020-07-14 20:16:05
Maksymilian Wechta EVIVA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
182 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-15 22:24:09
2020-07-14 20:13:45
Maksymilian Wechta FIBONACCI S
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:54:49
2020-07-10 08:51:20
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
180 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:34:19
2020-07-08 20:01:39
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
179 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-13 21:49:33
2020-07-08 19:09:01
Łukasz Jończyk ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
178 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 21:11:19
2020-07-08 19:06:15
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
177 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:44:01
2020-07-08 17:59:42
Michał Siejek ILLUMINATI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
176 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:44:06
2020-07-08 17:59:11
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
175 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:43:18
2020-07-08 16:16:57
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
174 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:36:55
2020-07-08 16:06:26
Łukasz Jończyk OBORA'S HENNESSY
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
173 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:36:22
2020-07-08 16:01:49
Kamila Grabowska-Derlatka GINO N.D.
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
172 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:33:45
2020-07-08 14:57:35
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
171 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:38:26
2020-07-08 14:19:53
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
170 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:38:46
2020-07-08 13:59:08
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
169 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:40:05
2020-07-08 13:58:21
Antoni Strzałkowski PIKADELA BLUE
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
168 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:40:44
2020-07-08 13:57:23
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:40:27
2020-07-08 13:56:44
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:39:18
2020-07-08 13:00:03
Gabriela Bado JUVENTUS
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:39:29
2020-07-08 12:44:28
Gabriela Bado KEIRA HIPPICA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
164 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:39:41
2020-07-08 12:44:03
Gabriela Bado BALISTO AC
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
163 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-20 12:42:03
2020-07-08 11:35:17
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
162 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 21:12:27
2020-07-08 11:30:14
Piotr Kalinowski VARIO DE BO Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 21:12:20
2020-07-08 11:29:45
Piotr Kalinowski VENECIA RED WINE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 21:12:13
2020-07-08 11:29:06
Piotr Kalinowski FISTON DE BO Z
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 21:12:02
2020-07-08 11:28:20
Piotr Kalinowski MANCHESTER RED WINE
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
158 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-10 21:10:15
2020-07-08 11:13:07
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:25:41
2020-07-08 10:13:50
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 17:14:53
2020-07-08 09:07:36
Leszek Nieużyła SHE'IS BALOU
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 16:01:06
2020-07-08 09:07:19
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 21:09:35
2020-07-08 09:03:48
Antoni Tomaszewski DANDY
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 21:09:27
2020-07-08 09:02:46
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:53:01
2020-07-08 08:40:19
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:07:38
2020-07-08 08:36:47
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:54:27
2020-07-08 08:36:03
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:54:09
2020-07-08 08:34:27
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:54:57
2020-07-08 08:34:05
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:54:18
2020-07-08 08:33:21
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:53:49
2020-07-08 08:32:21
Leszek Nieużyła INFERNO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:50:28
2020-07-08 07:09:03
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:16:57
2020-07-08 06:37:16
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:32:40
2020-07-08 06:36:41
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:18:19
2020-07-08 06:33:37
Damian Ostręga KEY TO FORTUNA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:18:29
2020-07-08 06:32:58
Damian Ostręga DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:18:39
2020-07-08 06:32:24
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:18:47
2020-07-08 06:31:54
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:30:33
2020-07-07 22:18:47
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:37:27
2020-07-07 22:08:46
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:09:07
2020-07-07 21:20:24
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:53:51
2020-07-07 21:13:07
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:53:52
2020-07-07 21:05:43
Marek Wacławik CABO
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:53:09
2020-07-07 21:05:23
Marek Wacławik JACKPOT B
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:08:50
2020-07-07 21:04:30
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:52:20
2020-07-07 20:28:07
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:56:16
2020-07-07 19:48:09
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 13:08:10
2020-07-07 19:24:53
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:54:21
2020-07-07 19:17:18
Seweryn Murdzia CAPRI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:54:24
2020-07-07 19:12:11
Seweryn Murdzia JURRY BLUE K
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:54:26
2020-07-07 19:07:30
Seweryn Murdzia JULIUS
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:37:03
2020-07-07 19:00:47
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:35:24
2020-07-07 18:29:41
Kacper Mróz SING
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:36:18
2020-07-07 18:27:48
Sebastian Białczak ARIE D. D. H
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:34:47
2020-07-07 18:27:21
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:34:02
2020-07-07 18:27:01
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 14:40:32
2020-07-07 17:42:25
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:20:36
2020-07-07 16:54:18
Ewa Mirosław FARYS P
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 2x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:33:41
2020-07-07 15:32:52
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:33:26
2020-07-07 15:32:20
Łukasz Brzóska DARK'ANN
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:49:01
2020-07-07 15:31:46
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:48:39
2020-07-07 15:11:09
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
114 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-07 17:17:54
2020-07-07 14:25:59
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
113 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-07 17:17:44
2020-07-07 14:25:38
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:41:36
2020-07-07 14:01:36
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:41:41
2020-07-07 14:00:39
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:50:33
2020-07-07 13:04:16
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
109 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-07 17:16:24
2020-07-07 12:41:44
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:47:14
2020-07-07 12:33:53
Ewa Mazurowska CHANBETTE
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:47:27
2020-07-07 12:33:35
Ewa Mazurowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:47:42
2020-07-07 12:33:15
Ewa Mazurowska CORBLUE PS
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:47:55
2020-07-07 12:32:41
Ewa Mazurowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:48:49
2020-07-07 11:38:08
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:55:08
2020-07-07 11:10:39
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:48:20
2020-07-07 11:10:14
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:20:08
2020-07-07 11:08:40
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:41:39
2020-07-07 10:45:33
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:41:46
2020-07-07 10:45:18
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:41:52
2020-07-07 10:44:50
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:39:22
2020-07-07 10:39:04
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:55:14
2020-07-07 10:38:08
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:35:21
2020-07-07 10:33:10
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:55:14
2020-07-07 10:30:33
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:55:14
2020-07-07 10:28:54
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:34:34
2020-07-07 10:05:04
Karolina Kłos ASSANI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:16:39
2020-07-07 09:05:59
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:16:43
2020-07-07 09:05:11
Tomasz Chentkowski CARRERAS
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:19:37
2020-07-07 09:04:47
Raman Kastsetski DIEGO
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:51:00
2020-07-07 08:45:35
Anna Seroka QUIZ 12
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:51:05
2020-07-07 08:45:06
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:40:26
2020-07-07 07:50:00
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:40:31
2020-07-07 07:48:40
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:50:01
2020-07-07 07:00:15
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:46:39
2020-07-07 04:55:04
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:45:15
2020-07-07 03:34:26
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:54:42
2020-07-07 02:00:42
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 22:28:29
2020-07-07 00:29:20
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:33:56
2020-07-07 00:12:36
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:29:42
2020-07-07 00:11:47
Andrzej Głoskowski VERDINALE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:12:48
2020-07-07 00:07:20
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:14:03
2020-07-07 00:06:35
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:23:14
2020-07-07 00:05:59
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:42:40
2020-07-07 00:04:46
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:52:30
2020-07-06 23:25:59
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:48:44
2020-07-06 23:25:29
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:52:33
2020-07-06 23:24:55
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:46:32
2020-07-06 23:02:56
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:46:38
2020-07-06 23:02:03
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:23:58
2020-07-06 22:30:52
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:49:29
2020-07-06 22:19:31
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:54:07
2020-07-06 22:18:35
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:58:56
2020-07-06 22:17:54
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:17:26
2020-07-06 21:43:56
Izabela Grochowina A-VIVALDI
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:39:43
2020-07-06 21:27:05
Artur Kufel KORINA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:39:48
2020-07-06 21:26:33
Artur Kufel ELANO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:52:01
2020-07-06 20:15:32
Michał Kaźmierczak CLIFF
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:52:14
2020-07-06 20:15:10
Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:52:23
2020-07-06 20:14:48
Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:20:04
2020-07-06 20:14:22
Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:52:39
2020-07-06 20:14:00
Michał Kaźmierczak STAKORADO
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:53:12
2020-07-06 20:13:39
Małgorzata Koszucka NOTIS
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:40:16
2020-07-06 20:13:04
Małgorzata Koszucka GRANDA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:43:43
2020-07-06 20:12:44
Małgorzata Koszucka BLACK & WHITE 3
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:55:49
2020-07-06 19:22:20
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:52:49
2020-07-06 18:21:26
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:52:52
2020-07-06 18:20:15
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:52:54
2020-07-06 18:19:47
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 12:49:05
2020-07-06 17:37:46
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:38:08
2020-07-06 17:14:50
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:37:59
2020-07-06 17:14:04
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:38:39
2020-07-06 17:13:39
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
45 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-16 14:02:25
2020-07-06 17:13:15
Krzysztof Retka LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:38:22
2020-07-06 17:12:38
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:52:03
2020-07-06 17:10:26
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:55:38
2020-07-06 17:07:37
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:15:43
2020-07-06 16:49:13
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:15:50
2020-07-06 16:48:57
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 19:37:24
2020-07-06 16:48:29
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:15:56
2020-07-06 16:47:46
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:42:04
2020-07-06 16:22:58
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:42:42
2020-07-06 16:14:29
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:43:18
2020-07-06 16:14:01
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:42:28
2020-07-06 16:13:35
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:21:25
2020-07-06 15:56:40
Wiktoria Leszek-Karwańska IRISH COFFE KL
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:53:42
2020-07-06 15:56:23
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:21:43
2020-07-06 15:56:07
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:45:42
2020-07-06 14:29:09
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:46:14
2020-07-06 14:28:54
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:45:00
2020-07-06 14:28:37
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:46:20
2020-07-06 14:28:21
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:47:06
2020-07-06 14:27:13
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 13:06:02
2020-07-06 13:55:49
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:41:40
2020-07-06 13:55:22
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:41:29
2020-07-06 13:54:54
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:41:17
2020-07-06 13:54:06
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:40:56
2020-07-06 13:53:18
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:46:08
2020-07-06 13:46:39
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:45:45
2020-07-06 13:45:44
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:31:13
2020-07-06 13:36:30
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:31:19
2020-07-06 13:34:25
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:31:23
2020-07-06 13:33:59
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:31:28
2020-07-06 13:33:34
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:32:28
2020-07-06 13:32:58
Szymon Tęcza GEORGIA L
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:33:08
2020-07-06 13:32:17
Wiktor Szała CHE GUEVARA L
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:33:13
2020-07-06 13:31:38
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:32:33
2020-07-06 13:30:27
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 5/DPP - 125 cm/(wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2.
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 11:32:38
2020-07-06 13:29:17
Szymon Tęcza ANGARA L
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:04:38
2020-07-06 12:51:31
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:48:09
2020-07-06 12:51:26
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:48:17
2020-07-06 12:51:01
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:12:59
2020-07-06 12:33:39
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 17:53:22
2020-07-06 12:33:17
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1 - 145 cm/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:53:01
2020-07-06 12:32:40
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 4/CC - 140/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC - 140 cm/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1 - 135 cm./(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:53:12
2020-07-06 12:31:39
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 2x 6/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 21:53:21
2020-07-06 12:30:54
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C - 130/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C - 130 cm/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:50:07
2020-07-06 12:14:52
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 2/N - 120/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N - 120 cm/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1 - 125 cm./(125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Paula BPK (OPO)
2003 (J.)
O045600
10174761
2. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
3. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O032526
4. Białczak Sebastian JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O035248
10210649
5. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
6. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
7. Bogalecka Julia SKJ Sopot
S
O023934
10110184
8. Bogalecka Julia SKJ Sopot
S
O023934
10110184
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
12. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
13. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
14. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
15. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O026802
16. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
17. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
18. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
19. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
20. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
21. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
2004 (J.)
O036256
22. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
23. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
24. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
25. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
26. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
27. Grabowska-Derlatka Kamila St. KS KJK Szary Michałowice
S
O023040
10134359
28. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
29. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
30. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
31. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
32. Hipsz Kaja KJ Garo
2005 (JM.)
O039853
33. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
34. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
35. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
36. Jendrośka Adrianna BPK (DOS)
2000 (MJ.)
O028521
37. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
38. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
39. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
40. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
41. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
42. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
43. Kalinowski Piotr KS Verso La Natura
S
O002660
44. Kapel Julia KJ Aldragho
2006 (JM.)
O041463
45. Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
S
O054435
46. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
47. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
48. Kłos Karolina St. Warszawski KJ
2003 (J.)
O041683
49. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
50. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
51. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
52. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
53. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
54. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
55. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
56. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
57. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
58. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
59. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
60. Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
61. Makowska Martyna Stowarzyszenie Warszawski KJ
2002 (J.)
O024451
62. Małkowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2000 (MJ.)
O023713
63. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
64. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001512
65. Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
S
O003222
66. Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O026431
67. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
68. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
69. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
70. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
71. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
72. Muraczewski Jacek KS Small Cherry
S
O004710
73. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
74. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
75. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
76. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
77. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
78. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
79. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
80. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
81. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
82. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
83. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
84. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
85. Pliem-Perka Aleksandra St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O035554
86. Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
1999 (MJ.)
O014122
10085827
87. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
88. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
89. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
90. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
91. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
92. Rogalska Weronika BPK (MAZ)
2003 (J.)
O024452
93. Rudzka Paulina KKJ Kielce
2000 (MJ.)
O026694
94. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
95. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
96. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
97. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
98. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
99. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
100. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
101. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
102. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
103. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (J.)
O032890
104. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
105. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
106. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
107. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
108. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
109. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
110. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
111. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
112. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
113. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
114. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
115. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
116. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
117. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
118. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
119. Wilczewska Weronika BPK (WMA)
2002 (J.)
O028241
120. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
121. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
122. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
123. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
2000 (MJ.)
O032054
124. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
125. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

238

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

182

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
3.

74

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh /
M: Adelina /
K029447 616009630179313
4.

116

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
5.

89

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
6.

24

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
7.

262

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
8.

334

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
9.

59

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
10.

11

ANGARA L HAN GER 2013 klacz kasztanowata F: Christian / Cartani
M: Charlotte / Check In
K024678 DE431310568813
11.

145

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
12.

155

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
13.

298

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Che Guevara L / Cassini L / Capitol I
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
14.

229

ARONIA OS POL 2007 klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 -
15.

304

ASER SP POL 2007 Ogier kara/171 F: Imequil
M: Astra
K012158
16.

109

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia / Askar
K026310 POL006580529506
17.

326

AUGUSTIN SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Imequyl / Luron
M: Aluzja / Aquedukt
K013710 POL009590185008
18.

17

AVOCADO L WESTF GER 2006 wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
K010762 DE441410885406
19.

230

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
K021640 616009690142110
20.

233

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
21.

201

BALISTO AC SBS AUS 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Kashmir van Schuttershof
M: Rive Gauche Z
K028235 104DE45
22.

28

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
23.

82

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
24.

2

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
25.

232

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
26.

353

BARCELONA MEKL 2014 klacz F: Koblenz-W van't Merelsnest / N
M: Bowinnie Z / Balougran
27.

309

BEAUTY GIRL KZ Z BEL 2013 klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cover Girl Z / Caretano Z
K027029 056015Z55822813
28.

269

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
29.

204

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
30.

267

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
31.

12

BUENO L WESTF GER 2013 wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
32.

45

BUTTERFLY HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II / Landgraf I
M: Lancer II / Landgraf I
K014800 DE421000109108
33.

167

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208
34.

138

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
35.

3

CALIGO Z ZANGERSHEIDE POL 2016 Ogier gniada/170 F: Chellsuni z
M: Walburga
K029196
36.

264

CALIHALL POL 2012 ogier ciemnogniada F: Casall
M: Malve I / Heraldik
brak
37.

248

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
38.

78

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
39.

280

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
40.

273

CAN YA MECAN HOL GER 2012 ogier siwa/168 F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Ronja / Cassini I
brak -
41.

137

CANJER HST HOL POL 2010 Wałach gniada/167 F: Cesano II
M: Undine X
K022704 DE421000297810 276421000297810
42.

41

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
43.

97

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
44.

160

CAPRI KWPN NED 2007 wałach siwa/170 F: TYGO
M: TOFINA
K023320 528003000710485
45.

288

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
46.

313

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/173 F: Cormint
M: Lafayette
K029446 DE421000020513
47.

23

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
48.

151

CARAMBA SP POL 2011 Mare chestnut/165 F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
K021871 616009600270811
49.

237

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
50.

62

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrara/ Carrico
K023534 616009510253013
51.

95

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
K018588 DE418184014410
52.

105

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
K016556 DE431312317110
53.

36

CARUNO 3 HOL GER 2009 wałach gniada/184 F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
K022024 DE421000319309
54.

235

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
55.

57

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/164 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
56.

30

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
57.

110

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204 103BV35
58.

8

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
59.

265

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
60.

123

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
61.

236

CHACCO ONE OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175 F: CHACCO-BLUE
M: WARONDA
K020332 DE418184010710
62.

33

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
63.

129

CHANBETTE OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
64.

47

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
65.

146

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
66.

117

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
67.

14

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
K009346 DE421000633305
68.

323

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 wałach gniada/- F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
K018331 DE418180025607
69.

25

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
70.

81

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
71.

70

CLIFF HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
72.

183

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
73.

170

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il Faut
M: Carachel / Christoph Columbus
brak -
74.

270

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
75.

190

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
76.

211

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
77.

245

CORAZON 58 HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
78.

127

CORBLUE PS OLD POL 2014 wałach gniada/173 F: Cornet's Balou
M: Chacanne / Chacco-Blue
K029010 DE418185027214
79.

106

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
K025637
80.

279

CORTEZ WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/166cm F: Nightcarry
M: Celinka
K018478 616007600293610
81.

99

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
82.

40

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
83.

324

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
84.

118

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
85.

247

DA VINCI KWPN POL 2008numero wałach kara// F: Numerów Uno
M: Platina
K024979 /
86.

249

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015Z55663810
87.

252

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
88.

10

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
89.

164

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
90.

147

DARK'ANN HOL GER 2015 ogier kara/170 F: Darcodello / Darco
M: Day Off / Casall
K026738 DE421000174715
91.

111

DELILAH HOLSZTYN POL 2011 klacz gniada/mk:157 F: CALICO
M: VERNISAGE
K026339 6160060050610
92.

294

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
93.

100

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
94.

125

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
95.

275

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Ogier gniada/170 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
96.

176

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
97.

104

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
K012119 POL009660449007
98.

351

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
99.

191

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
100.

180

DORDRECHT H VDL Z ZANG BEL 2015 Ogier gniada/173 F: Douglas KWPN
M: Guusje H Z / Glasgow van het Merelsnest BWP
K027733 056015Z55541015
101.

90

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
102.

281

DYLLANO KWPN POL 2008 wałach kara/172 F: Whitaker
M: Syllana
K018485 -
103.

327

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
104.

251

EL VITO SP POL 2014 Ogier siwa F: -
M: -
brak
105.

71

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
106.

266

ELMO EZ KWPN NED 2009 gelding bay/None F: Toulon
M: Amy
K025512 None
107.

225

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
108.

184

ENDO SP POL 2008 wałach gniada/176 F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
109.

51

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
110.

96

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
111.

215

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
112.

221

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
K018569
113.

102

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
114.

35

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
115.

315

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/169 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 5280003201007107
116.

292

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
117.

149

FARYS P PKSP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S
M: Fonica S
K029270 616009520038716
118.

178

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
119.

208

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
120.

214

FIBONACCI S WURT GER 2011 Ogier gniada/1 F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Cita II / Candillo
K019096 DE473730145511
121.

285

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Skybridge
K026193 105 LJ96
122.

255

FISTON DE BO Z ZANG NED 2016 ogier kasztanowata/168 F: Flipper d’Elle /
M: Indochine De Bourguignow / Calvaro Z
K029396 056015255818416
123.

284

FLASH BLUE B KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Mr. Blue
M: Perla
K024541
124.

354

FOR PASSION MEKL 2013 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
125.

223

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
126.

246

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
K016717 528003201005223 105AT05
127.

84

G - BISZKOPT SP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
K027458 Brak
128.

175

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
129.

157

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
130.

15

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L / Cassiano
M: Grenadia / Cantanis
K029286 616009610094816
131.

226

GERWENA KWPN POL 2011 Klacz gniada/160 F: Lexicon
M: Nerwena
K028954 528003201103686 105OP28
132.

20

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
133.

209

GINO N.D. KWPN NED 2011 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
134.

268

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/173 F: Carambole
M: Beau Molga / Quidam de Revel
K019571 -
135.

348

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509
136.

349

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
137.

342

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
138.

212

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
139.

113

HANDSOME KWPN POL 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
140.

228

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
K023155 528003201205792
141.

77

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 Wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabbatini Z
Brak 056015Z55656115
142.

308

HEARTCOR F KWPN POL 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
K021144 528003201200970 105PH39
143.

69

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
144.

7

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
K023230 B 105XP65
145.

213

ILLUMINATI KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Chica 35
brak 528003201308067
146.

42

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
147.

48

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
148.

240

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
149.

355

INOUT W 2013 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
150.

305

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
151.

101

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156
152.

37

IRISH COFFE KL SP POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Durano W / Vincenzo
M: Izis KL / Baldini II
K029050 616009661277816
153.

4

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
154.

85

JACKPOT KWPN POL 2014 wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841 Brak
155.

166

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/166 F: Flamenco Desemilly SF /
M: Big Star BZ Z / Big Star KWPN
K025133 528003201408881
156.

310

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada/- F: Canabis Z / Contender
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
K026234 528003201402787
157.

86

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
K016521 POL007590188507
158.

274

JERICO SP POL 2008 Ogier siwa F: Wieland / Werenfels
M: Jennifer / Ever For Pleasure
K013291 POL009660370608
159.

158

JULIUS KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: CIDANE
M: ELLE-FOMIA
K025576 528003201407776
160.

159

JURRY BLUE K KWPN NED 2014 ogier jasnokasztanowata/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: NAOMI
K026343 528003201404214
161.

307

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
162.

224

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
163.

203

JUVENTUS KWPN POL 2014 ogier kasztanowata/167 F: Harley VDL
M: Fiechique D.N
K025453 52800320408752
164.

32

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
165.

61

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles /
M: Phille-Fomia /
K029451 -
166.

239

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa F: Heartbreaker
M: Hip Hop Van De Plataanhoeve
K024978
167.

222

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
K026530
168.

202

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada/174 F: KANNAN
M: CAYENNE HIPPICA/ CASSINI II
K023067 DE418182528312 106HI72
169.

216

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
170.

181

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Carrera VDL KWPN
M: Carisma Fortuna KWPN/ Quasimodo Z
K027734 528003201508310
171.

87

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
172.

72

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonkers
M: Kostaryka PG
K018566 616009580856407
173.

336

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
174.

52

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Alina / Arpeggio
K026862 DE441410658713
175.

163

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
176.

19

LA VULKANO L SP POL 2012 wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Marina L sp / Marino KWPN
K021786 616009610020612
177.

154

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
178.

244

LAROSA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 Klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon/ Diamant de Semilly
M: Rosallia/ Landjunge
K028852 056015Z55803116
179.

161

LAXI WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Lancer III
M: Capuccina
K029068 DE441411181611
180.

13

LE CORBUSIER SP POL 2010 wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
K016428 616009510445310
181.

31

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
182.

356

LIGHTNING 100 HOL POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
K017088
183.

319

LIGHTNING TG SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
184.

329

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
185.

206

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
186.

53

LOLA WESTF POL 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
187.

311

LONDON 32 OS POL 2002 ogier gniada/1 F: Landstreicher
M: De Luxe
K010096
188.

9

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
189.

150

LORIDA PP HANOWERSKA POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200 DE431316852214
190.

343

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
191.

286

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
192.

162

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Melisa / Mywill
K023494 616007610100210
193.

254

MANCHESTER RED WINE OLD POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago /
M: Kleons Bonita / Stakkato
K029392 418189120716
194.

192

MELLECHOWICZ SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
195.

68

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 Wałach gniada/- F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
196.

243

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
197.

346

MISTRESS Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
KO29885 616009660707015
198.

339

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
199.

350

MURPHY M F:
M:
200.

46

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
201.

119

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
202.

332

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
203.

217

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
204.

179

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926
205.

253

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
206.

65

NOTIS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Nota / Contender Son
K023682 616009540035910
207.

335

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
208.

210

OBORA'S HENNESSY WEST GER 2007 Klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hostory / Henzo
K014472 DE441411939007
209.

278

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Falbrus
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
210.

60

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
211.

121

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
212.

54

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
213.

205

PIKADELA BLUE OLD GER 2012 Klacz gniada/175 F: A Pikachu de Muze
M: Chadela
K028552 106LT60
214.

114

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
215.

242

POLECZKA HOL GER 2006 klacz gniada/164 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
216.

112

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
217.

153

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
218.

293

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
219.

94

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
220.

345

QUAMAR HANOWERSKI POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid/Quidam's Rubin
M: Luzy/Landor S
K019698 DE431314313611
221.

219

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
K023777 DE431319616913
222.

148

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 wałach gniada/182 F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
223.

126

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOLST POL 2015 ogier gniada/166 F: Quickly dKrei
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
224.

287

QUIDAM'S DUKE HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Quidam's Rubin
M: Zarin Calica / Calico
K020318 DE421000533311
225.

291

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
226.

306

QUINCHELLA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Up To Date IX / Chello I
K013995 DE421000154908 104HN36
227.

271

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
228.

103

QUIZ 12 KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Quidam De Rrevel
M: Arizona III X Con Air
K026331 K026331
229.

79

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
230.

1

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
231.

312

RAVIVIA P SP POL 2014 klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616 009 61 00085 14
232.

26

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
233.

282

ROLEX WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Rita
K018756
234.

250

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salomon
M: Rolemma
K027921 616099530112815
235.

352

SANDRA BLUE OS 2010 klacz gniada F: Sandro Boy
M: Cathirana Blue / Chacco-Blue
236.

18

SANTORINI L HOL GER 2011 klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
K018981 DE421000142111
237.

317

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 61600954002012
238.

80

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
239.

16

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
240.

241

SHE'S BALOU OLD. POL 2016 klacz F: Balou du Rouet
M: Saquella
brak
241.

44

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI PKSP POL 2016 wałach siwa/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR/KANNAN x CORIANO Z
M: SYMPATIA/HETMAN-TRAWANT KWPN x LANSJER L old.
K029278 616009570080016
242.

43

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
K011170
243.

156

SING WLKP POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
244.

49

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
245.

83

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
246.

347

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
247.

66

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
248.

98

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
249.

128

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
250.

295

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
251.

231

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
252.

331

TAMIZA DRP POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
253.

344

TASMAN 8 SP POL 2001 Klacz inna/173 F: Rubin han.
M: Tanta wlkp./Ogar wlkp.
K014962 POL 009 54 00047 01 103BV07
254.

283

TINKERBELL W BWP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
K022239 -
255.

91

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
256.

207

U2 HOLSTEINER DEN 2013 Ogier siwa/170 F: Untouchable
M: N-Casablanca
K026532 106JR11
257.

5

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
258.

261

ULYSSE DE GRANDERIE SF POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
K011640 08110466A
259.

272

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance/Cornet Obolensky
K028320 Brak
260.

188

VARIO DE BO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Vagabond de La Pomme
M: Gottwald
K028834 Brak
261.

189

VENECIA RED WINE OLDENBURG POL 2015 Klacz gniada/172 F: Latour TN
M: Newton
K028313 Brak
262.

92

VERDINALE NIEM.SPORT. POL 2014 ogier gniada/176 F: Verdi
M: Donata
K024950 Xx
263.

29

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
264.

27

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
265.

131

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
266.

56

WERONA SP POL 2016 Klacz ciemnogniada/173 F: Canos
M: Wera
K029283 616009520056416
267.

67

WHOOPY BOY SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Baju Du Ruet
M: Whoopy
K019672 -
268.

276

WILD HUNTER OLD POL 2012 Wałach gniada F: Warrant / Numero Uno
M: Havana / Nurjev
K020741 DE418180184512
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir SKJ Red Team
350
400
SUM:
750.00
Bado Gabriela Kielecki KJ
40
SUM:
40.00
Biedka Gabriela bkp
30
SUM:
30.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
30
25
SUM:
55.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
200
40
SUM:
240.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
25
40
SUM:
65.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
30
45
SUM:
75.00
Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
30
SUM:
30.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
25
SUM:
25.00
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie KSK Stare Babice
30
100
SUM:
130.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
1200
SUM:
1200.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
30
SUM:
30.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
25
100
15
SUM:
140.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
45
SUM:
45.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
1050
25
600
15
45
150
SUM:
1885.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
45
SUM:
45.00
Hipsz Kaja KJ Garo
30
SUM:
30.00
Jendrośka Adrianna BPK (DOS)
15
200
SUM:
215.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
45
SUM:
45.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
100
350
750
SUM:
1200.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
40
55
SUM:
95.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
100
50
50
300
SUM:
500.00
Kalinowski Piotr KS Verso La Natura
15
350
150
SUM:
515.00
Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
600
40
30
1000
200
SUM:
1870.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
400
SUM:
400.00
Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
25
50
200
SUM:
275.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
200
800
30
SUM:
1030.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
2500
40
900
45
SUM:
3685.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
900
1600
SUM:
2500.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
300
SUM:
300.00
Kufel Artur WKJ Lublin
200
100
300
SUM:
600.00
Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
25
45
SUM:
70.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
45
SUM:
45.00
Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
25
45
SUM:
70.00
Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
30
25
100
SUM:
155.00
Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
25
SUM:
25.00
Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
45
SUM:
45.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
600
25
SUM:
625.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
45
SUM:
45.00
Nieużyła Leszek bpk
30
45
50
750
30
SUM:
905.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
50
SUM:
50.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
40
200
55
30
15
SUM:
340.00
Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
15
SUM:
15.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
45
SUM:
45.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
40
30
SUM:
70.00
Pliem-Perka Aleksandra St. KS Jumping Events Poznań
15
SUM:
15.00
Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
25
SUM:
25.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
100
25
30
400
50
SUM:
605.00
Rudzka Paulina KKJ Kielce
30
50
45
SUM:
125.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
30
SUM:
30.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
25
SUM:
25.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
55
750
200
SUM:
1005.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
100
40
150
400
25
300
500
500
1500
SUM:
3515.00
Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
25
SUM:
25.00
Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
40
SUM:
40.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
25
55
SUM:
80.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
40
1200
55
55
SUM:
1350.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
15
45
SUM:
60.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
500
550
SUM:
1050.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
300
3500
SUM:
3800.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
300
200
SUM:
500.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
15
SUM:
15.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
100
SUM:
100.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
100
500
45
25
400
650
SUM:
1720.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
150
SUM:
150.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
5500
40
55
55
900
200
SUM:
6750.00
Wilczewska Weronika BPK (WMA)
25
250
25
SUM:
300.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
30
50
250
500
SUM:
830.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
300
100
SUM:
400.00
Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
15
SUM:
15.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
45
SUM:
45.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paula
BPK (OPO)
GERWENA (226)
2020-07-24
29
2020-07-25
26
2020-07-26
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team
2020-07-24
2
350
2020-07-25
34
2020-07-26
4
400
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2020-07-24
25
2020-07-25
2020-07-26
25
2020-07-24
32
2020-07-25
11
40
2020-07-26
JUVENTUS (203)
2020-07-24
61
2020-07-25
34
2020-07-26
80
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów
2020-07-24
63
2020-07-25
26
2020-07-26
38
Biedka Gabriela
bkp
2020-07-24
12
30
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2020-07-24
50
2020-07-26
22
2020-07-24
23
30
2020-07-25
15
25
2020-07-26
25
KAPITO (32)
2020-07-24
27
2020-07-26
Bogalecka Julia
SKJ Sopot
ASER (304)
2020-07-24
24
2020-07-25
16
2020-07-26
21
2020-07-25
37
Bogalecka Julia
SKJ Sopot
2020-07-24
78
2020-07-26
57
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (191)
2020-07-24
68
2020-07-24
2020-07-25
63
2020-07-26
76
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2020-07-24
18
2020-07-25
7
200
2020-07-26
DARK'ANN (147)
2020-07-24
72
2020-07-26
37
2020-07-24
11
40
2020-07-26
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2020-07-24
29
2020-07-24
2020-07-25
22
2020-07-25
2020-07-26
87
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2020-07-25
28
2020-07-24
77
2020-07-26
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2020-07-24
20
25
2020-07-25
13
40
2020-07-26
29
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CARRERAS (105)
2020-07-24
10
30
2020-07-26
27
2020-07-25
22
CORONER (106)
2020-07-24
47
2020-07-25
30
2020-07-26
14
45
Chmielowska Emilia
KJ Agro-Handel Śrem
FERLINA (208)
2020-07-24
24
30
2020-07-24
31
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
69
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (184)
2020-07-24
84
2020-07-25
41
2020-07-26
68
2020-07-24
2020-07-24
11
2020-07-26
28
2020-07-25
24
2020-07-25
51
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-07-24
82
2020-07-25
2020-07-26
26
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2020-07-24
38
2020-07-26
83
2020-07-25
33
JACKPOT (85)
2020-07-24
74
2020-07-26
2020-07-25
62
2020-07-24
50
2020-07-25
12
25
2020-07-26
2020-07-24
70
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2020-07-24
87
2020-07-25
31
2020-07-26
59
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (87)
2020-07-24
2
2020-07-24
42
2020-07-25
21
2020-07-26
47
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie KSK Stare Babice
OLSTER (278)
2020-07-24
16
30
2020-07-25
5
100
2020-07-26
43
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2020-07-25
36
2020-07-26
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
FRAPANT (223)
2020-07-24
1
1200
2020-07-25
39
2020-07-26
20
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (125)
2020-07-24
15
30
2020-07-25
2020-07-26
66
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (90)
2020-07-24
17
25
2020-07-26
52
TRACJA (91)
2020-07-24
3
2020-07-25
6
100
2020-07-26
38
2020-07-24
36
2020-07-25
17
15
2020-07-26
54
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (48)
2020-07-24
43
2020-07-25
42
2020-07-26
36
Grabowska-Derlatka Kamila
St. KS KJK Szary Michałowice
GINO N.D. (209)
2020-07-24
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
2020-07-25
46
2020-07-26
73
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
DHAHA (100)
2020-07-24
48
2020-07-25
36
2020-07-26
11
IPHONE (101)
2020-07-24
2020-07-25
56
2020-07-26
23
45
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
HAPPYLINA (228)
2020-07-24
58
2020-07-26
2
1050
ARONIA (229)
2020-07-24
37
2020-07-25
21
2020-07-26
32
AŻUR (230)
2020-07-24
95
2020-07-24
35
2020-07-26
17
2020-07-24
15
25
2020-07-25
3
600
2020-07-26
14
2020-07-24
94
2020-07-25
10
15
2020-07-26
64
JAMINKA P (310)
2020-07-24
89
2020-07-25
70
2020-07-26
25
45
2020-07-25
5
150
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (89)
2020-07-24
3
2020-07-25
2020-07-26
17
45
Hipsz Kaja
KJ Garo
2020-07-24
21
30
2020-07-25
57
2020-07-26
58
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2020-07-24
48
2020-07-25
68
2020-07-26
86
2020-07-24
73
2020-07-24
56
2020-07-25
55
2020-07-25
57
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (98)
2020-07-24
61
2020-07-25
24
2020-07-26
21
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (96)
2020-07-24
35
2020-07-24
14
2020-07-25
42
2020-07-26
45
Jendrośka Adrianna
BPK (DOS)
2020-07-24
29
2020-07-25
16
15
2020-07-26
6
200
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2020-07-24
4
100
2020-07-26
48
2020-07-25
40
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
GINO N.D. (209)
2020-07-25
2020-07-26
13
45
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2020-07-24
5
100
2020-07-24
2020-07-25
2
350
2020-07-25
58
2020-07-26
2
750
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2020-07-25
10
40
2020-07-24
2020-07-26
13
55
2020-07-25
2020-07-24
57
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-07-25
39
2020-07-26
45
2020-07-24
38
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2020-07-24
3
2020-07-25
4
100
2020-07-26
49
2020-07-24
8
50
2020-07-25
6
50
2020-07-26
5
300
2020-07-24
88
2020-07-25
21
2020-07-26
78
Kalinowski Piotr
KS Verso La Natura
2020-07-25
19
15
2020-07-26
51
2020-07-25
56
2020-07-26
52
2020-07-24
1
2020-07-25
1
2020-07-25
1
350
2020-07-24
3
2020-07-25
3
2020-07-25
3
150
Kapel Julia
KJ Aldragho
NEMIROFF (217)
2020-07-24
80
2020-07-24
64
2020-07-25
59
Kastsetski Raman
KJ Welt Opypy
DIEGO (104)
2020-07-24
66
2020-07-25
35
2020-07-26
54
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
2020-07-24
3
600
2020-07-26
19
2020-07-24
12
40
2020-07-25
18
2020-07-26
23
2020-07-24
62
2020-07-24
9
30
2020-07-25
47
2020-07-26
1
1000
CLIFF (70)
2020-07-24
22
2020-07-24
47
2020-07-25
32
2020-07-26
8
200
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
USTINA (272)
2020-07-24
46
2020-07-25
45
2020-07-26
7
400
Kłos Karolina
St. Warszawski KJ
ASSANI (109)
2020-07-24
30
2020-07-25
26
2020-07-26
84
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2020-07-24
102
2020-07-25
53
2020-07-26
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
NOTIS (65)
2020-07-24
36
2020-07-24
17
2020-07-26
15
GRANDA (268)
2020-07-24
28
2020-07-24
35
2020-07-25
10
25
2020-07-26
2020-07-24
6
50
2020-07-24
33
2020-07-25
4
200
2020-07-26
33
INOUT W (355)
2020-07-24
27
2020-07-24
53
2020-07-25
53
2020-07-26
50
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2020-07-24
3
2020-07-25
44
2020-07-26
85
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2020-07-24
4
200
2020-07-24
33
2020-07-25
35
2020-07-26
3
800
2020-07-24
18
30
2020-07-24
28
2020-07-25
43
2020-07-26
28
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-24
7
100
2020-07-25
37
2020-07-26
18
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-24
42
2020-07-26
35
2020-07-24
6
200
2020-07-26
3
2500
2020-07-24
14
40
2020-07-26
5
900
MAESTRO (286)
2020-07-24
96
2020-07-25
42
2020-07-26
9
45
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SZULER (231)
2020-07-24
3
2020-07-25
2
900
2020-07-26
4
1600
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
QUILIBET (291)
2020-07-24
3
2020-07-25
5
300
2020-07-26
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2020-07-24
49
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (71)
2020-07-24
60
2020-07-24
7
200
2020-07-25
8
100
2020-07-26
8
300
KORINA (72)
2020-07-24
56
2020-07-24
51
2020-07-25
38
2020-07-26
31
Lach Agata
BPK (KPO)
2020-07-24
69
2020-07-24
54
2020-07-25
43
2020-07-26
56
Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2020-07-24
33
2020-07-25
17
25
2020-07-25
29
2020-07-26
16
45
2020-07-24
7
2020-07-25
10
2020-07-25
9
Makowska Martyna
Stowarzyszenie Warszawski KJ
POLECZKA (242)
2020-07-24
79
2020-07-24
68
2020-07-25
36
2020-07-26
82
Małkowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
LAXI (161)
2020-07-24
101
2020-07-25
49
2020-07-26
89
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2020-07-24
45
2020-07-25
2020-07-26
11
45
CALANDRIA (138)
2020-07-24
65
2020-07-24
46
2020-07-25
18
2020-07-26
39
Mazur Krzysztof
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ALLILAH (24)
2020-07-24
23
2020-07-25
9
25
2020-07-26
CICERO (25)
2020-07-24
32
2020-07-25
55
2020-07-26
19
RICCO (26)
2020-07-24
30
2020-07-25
38
2020-07-26
2020-07-24
57
2020-07-25
52
2020-07-26
20
45
2020-07-24
99
2020-07-25
54
2020-07-26
56
Mazurowska Ewa
KJ HEAA Turek
2020-07-24
14
30
2020-07-25
38
2020-07-26
46
2020-07-24
9
25
2020-07-25
8
100
2020-07-26
37
Michalski Maciej
KJ Aromer Józefin
2020-07-24
31
2020-07-25
13
25
2020-07-26
50
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
LA SCALA (163)
2020-07-24
2020-07-25
27
2020-07-26
18
45
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-07-25
29
2020-07-26
55
2020-07-24
90
LAROSA Z (244)
2020-07-24
6
2020-07-25
5
2020-07-25
5
50
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
FARYS P (149)
2020-07-24
10
2020-07-25
11
2020-07-25
11
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (238)
2020-07-24
62
2020-07-25
59
2020-07-26
65
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2020-07-24
31
2020-07-25
29
2020-07-26
6
600
2020-07-24
19
25
2020-07-25
47
2020-07-26
44
2020-07-24
48
SING (156)
2020-07-24
86
2020-07-25
40
2020-07-26
72
Muraczewski Jacek
KS Small Cherry
ARIA (145)
2020-07-24
47
2020-07-25
41
2020-07-26
53
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
JULIUS (158)
2020-07-24
91
2020-07-25
52
2020-07-26
15
45
2020-07-24
52
2020-07-25
48
2020-07-26
CAPRI (160)
2020-07-24
82
2020-07-25
51
2020-07-26
70
Nieużyła Leszek
bpk
2020-07-24
22
30
2020-07-25
50
2020-07-26
24
45
INFERNO (240)
2020-07-24
39
2020-07-24
15
2020-07-25
23
2020-07-26
74
2020-07-24
4
2020-07-25
4
2020-07-25
4
50
FREDORA (246)
2020-07-24
42
2020-07-25
1
750
2020-07-26
43
DA VINCI (247)
2020-07-24
35
2020-07-25
41
2020-07-26
27
CALLIA-L (248)
2020-07-24
11
30
2020-07-25
64
2020-07-26
55
Okuła Zofia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CENTO BOY (123)
2020-07-24
97
2020-07-25
43
2020-07-26
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
QUALILAS (293)
2020-07-24
24
2020-07-25
28
2020-07-26
31
Oleszkiewicz Nina
KJ Aldragho Józefosław
2020-07-24
81
2020-07-25
2020-07-26
40
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2020-07-24
46
2020-07-25
7
50
2020-07-26
77
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
FELINE (178)
2020-07-24
15
40
2020-07-25
6
200
2020-07-26
24
2020-07-24
37
2020-07-25
17
2020-07-26
15
55
2020-07-24
58
2020-07-25
65
2020-07-26
29
2020-07-24
25
30
2020-07-25
11
15
2020-07-26
33
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
CASALLINA (235)
2020-07-24
50
2020-07-25
15
15
2020-07-26
31
2020-07-24
16
2020-07-24
54
2020-07-25
20
2020-07-26
30
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (114)
2020-07-24
66
2020-07-24
2020-07-25
44
2020-07-26
12
45
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
LORIDA PP (150)
2020-07-24
40
2020-07-24
12
2020-07-25
14
25
2020-07-26
42
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2020-07-24
34
2020-07-24
9
40
2020-07-25
15
2020-07-26
2020-07-24
26
30
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-24
41
2020-07-24
28
2020-07-25
2020-07-26
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2020-07-24
32
2020-07-24
70
2020-07-25
54
2020-07-25
69
2020-07-26
51
Pliem-Perka Aleksandra
St. KS Jumping Events Poznań
CONFETTI (270)
2020-07-24
55
2020-07-26
79
2020-07-25
9
15
Poschauko Julia
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
CARDIFF (62)
2020-07-24
14
25
2020-07-25
27
2020-07-26
17
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
DYLLANO (281)
2020-07-24
40
2020-07-25
23
2020-07-26
36
ROLEX (282)
2020-07-25
67
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
ESKOBAR (51)
2020-07-24
41
2020-07-25
25
2020-07-26
8
100
LOLA (53)
2020-07-24
11
25
2020-07-24
44
2020-07-25
31
2020-07-26
PICCOLO (54)
2020-07-24
19
30
2020-07-24
52
2020-07-25
44
2020-07-26
6
400
WERONA (56)
2020-07-24
9
2020-07-25
8
2020-07-25
7
50
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-24
53
2020-07-25
47
2020-07-26
61
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-24
60
2020-07-24
53
2020-07-25
49
2020-07-26
42
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2020-07-24
19
2020-07-24
30
2020-07-25
22
2020-07-26
16
Rogalska Weronika
BPK (MAZ)
MAKSIMUS (162)
2020-07-24
63
2020-07-25
48
2020-07-26
40
Rudzka Paulina
KKJ Kielce
2020-07-24
20
30
2020-07-24
2020-07-25
8
50
2020-07-25
19
2020-07-26
22
45
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2020-07-24
17
30
2020-07-26
39
2020-07-25
31
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2020-07-24
100
2020-07-25
32
QUIZ 12 (103)
2020-07-24
59
2020-07-25
20
2020-07-26
63
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura
2020-07-24
27
2020-07-25
46
2020-07-26
2020-07-24
51
2020-07-25
11
25
2020-07-26
48
KAREL (61)
2020-07-24
76
2020-07-25
71
2020-07-26
35
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2020-07-24
41
2020-07-26
16
55
2020-07-25
23
2020-07-24
2020-07-26
29
2020-07-24
1
2020-07-26
25
2020-07-24
1
750
2020-07-26
9
200
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2020-07-24
20
2020-07-25
34
2020-07-26
12
2020-07-24
6
100
2020-07-25
9
40
2020-07-26
20
2020-07-24
38
2020-07-24
5
150
2020-07-25
4
400
2020-07-26
13
BARCELONA (353)
2020-07-24
12
25
2020-07-25
3
300
2020-07-26
23
2020-07-24
2
500
2020-07-25
2
500
2020-07-26
1
1500
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2020-07-24
16
25
2020-07-25
2020-07-26
24
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
AMARU L (262)
2020-07-24
10
40
2020-07-25
33
2020-07-26
22
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (211)
2020-07-24
85
2020-07-25
60
2020-07-26
90
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
2020-07-24
11
2020-07-25
6
2020-07-25
10
MY LORD (46)
2020-07-24
98
2020-07-25
72
2020-07-26
75
2020-07-24
54
2020-07-25
66
2020-07-26
81
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
EXIT REMO (221)
2020-07-24
2020-07-25
33
2020-07-26
25
2020-07-24
18
25
2020-07-25
28
2020-07-26
12
55
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
BLANT (204)
2020-07-24
13
40
2020-07-26
26
2020-07-24
22
2020-07-24
3
2020-07-25
40
2020-07-24
39
2020-07-25
1
1200
2020-07-26
14
55
U2 (207)
2020-07-24
25
2020-07-25
30
2020-07-26
11
55
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (266)
2020-07-24
51
2020-07-25
14
15
2020-07-26
19
45
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2020-07-24
13
2020-07-26
88
2020-07-24
67
2020-07-26
30
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (131)
2020-07-24
69
2020-07-25
1
500
2020-07-26
3
550
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
2020-07-24
5
300
2020-07-25
2020-07-26
2
3500
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2020-07-25
35
2020-07-26
34
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2020-07-24
3
2020-07-26
41
BUENO L (12)
2020-07-24
34
2020-07-26
7
300
2020-07-24
2
2020-07-25
2
2020-07-25
2
200
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
ARKON L (298)
2020-07-24
5
2020-07-25
7
2020-07-25
6
50
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
SZIMANO (295)
2020-07-24
71
2020-07-25
39
2020-07-26
44
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2020-07-24
42
2020-07-25
45
2020-07-26
67
DANDY (252)
2020-07-24
7
50
2020-07-25
25
2020-07-26
34
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
EMIRATES (225)
2020-07-24
92
2020-07-25
12
15
2020-07-26
62
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
GAPHIRA (175)
2020-07-24
26
2020-07-25
7
100
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-07-24
8
100
2020-07-25
24
2020-07-26
5
500
JACKPOT B (166)
2020-07-25
46
2020-07-26
10
45
2020-07-24
10
25
CABO (167)
2020-07-24
4
400
2020-07-25
25
2020-07-26
18
COMME SI (170)
2020-07-24
43
2020-07-25
20
GAPHIRA (175)
2020-07-26
4
650
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (288)
2020-07-24
64
2020-07-25
58
2020-07-26
7
150
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2020-07-24
21
2020-07-26
1
5500
EVIVA (215)
2020-07-24
21
2020-07-25
12
40
2020-07-26
46
CALIHALL (264)
2020-07-24
26
2020-07-25
14
2020-07-26
10
55
2020-07-24
52
2020-07-25
19
2020-07-26
9
55
2020-07-24
49
2020-07-26
47
LONDON 32 (311)
2020-07-24
2
900
2020-07-26
10
200
Wilczewska Weronika
BPK (WMA)
CASPAR MS (110)
2020-07-24
44
2020-07-24
23
2020-07-26
DELILAH (111)
2020-07-24
44
2020-07-24
13
25
2020-07-25
3
250
2020-07-26
HANDSOME (113)
2020-07-24
45
2020-07-24
39
2020-07-25
16
25
2020-07-26
28
2020-07-24
93
2020-07-24
55
2020-07-25
2020-07-25
37
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2020-07-24
13
30
2020-07-24
67
2020-07-25
50
2020-07-26
60
2020-07-24
8
2020-07-25
9
2020-07-25
8
50
IRTYSZ (4)
2020-07-24
3
250
2020-07-24
40
2020-07-25
2020-07-26
41
2020-07-24
1
500
2020-07-24
49
2020-07-25
32
2020-07-26
49
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-07-24
3
300
2020-07-24
8
100
2020-07-25
27
2020-07-26
30
2020-07-24
45
2020-07-25
2020-07-26
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (292)
2020-07-24
16
2020-07-24
75
2020-07-25
61
2020-07-26
71
Zielińska Anna
SKJ Hawajka Majdan
2020-07-24
59
2020-07-25
18
15
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (237)
2020-07-24
33
2020-07-25
30
2020-07-26
21
45
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav Gdańsk
2020-07-24
37
2020-07-25
13
15
2020-07-26
53
LORD (9)
2020-07-24
65
2020-07-25
45
2020-07-26
57

Number of Riders: 125

Number of Horses: 268

The sum of prizes: 43 515.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-082019-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl