Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MAZOVIA EQUI CUP 2022 - Zawody Regionalne i Towarzyskie
Warka Farma Sielanka, 25 - 26.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
177 ACCEPTED 2022-06-23 16:44:37
2022-06-23 13:48:46
Jacek Dębowski MAESTRO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
176 ACCEPTED 2022-06-23 16:44:44
2022-06-23 11:02:51
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
175 ACCEPTED 2022-06-23 12:25:28
2022-06-23 10:58:57
Julia Bilewicz CARIA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
174 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:35
2022-06-22 19:13:04
Gloria Ciba KING ARTHUR ZW Z
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
173 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:33
2022-06-22 19:11:11
Gloria Ciba QUAMAR
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
172 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:30
2022-06-22 16:37:56
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
171 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:28
2022-06-22 16:36:31
Tomasz Patron MONTGOMERY W
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
170 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:26
2022-06-22 16:34:37
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
169 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:22
2022-06-22 16:33:18
Nadia Boćkowska PILOT STN
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
168 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:19
2022-06-22 16:27:32
Olivia Boćkowska KNOCK OUT
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
167 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:15
2022-06-22 16:26:02
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
166 ACCEPTED 2022-06-23 16:49:12
2022-06-22 16:24:44
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
165 ACCEPTED 2022-06-23 08:40:17
2022-06-21 15:41:27
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
164 ACCEPTED 2022-06-23 08:40:19
2022-06-21 15:39:49
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
163 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:15
2022-06-21 12:54:59
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
162 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:18
2022-06-21 12:53:24
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:22
2022-06-21 12:47:29
Viktoria Paradowska-Urbaniak HORACY
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
160 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:25
2022-06-21 12:27:42
Hanna Balcer KORWETTA II
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
159 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:28
2022-06-21 12:22:35
Antonina Rudecka KILTORMER HARRY
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
158 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:32
2022-06-21 12:08:06
Marta Bednarczyk KIDIBUL V
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
157 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:36
2022-06-21 12:01:04
Joanna Dziedzic CRUYFF Z
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
156 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:43
2022-06-21 11:57:27
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
155 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:46
2022-06-21 11:52:24
Marta Janowska RAVEL
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
154 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:49
2022-06-21 11:49:21
Julia Chróścik GIORGIO ARMANI KG
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
153 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:54
2022-06-21 10:23:07
Dawid Kubiak SENQUEST
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
152 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:56
2022-06-21 10:22:28
Dawid Kubiak PRINCE NOIR
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
151 ACCEPTED 2022-06-23 16:45:59
2022-06-21 10:22:12
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
150 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:01
2022-06-21 10:21:52
Dawid Kubiak LUCKY MAN
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
149 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:04
2022-06-21 10:21:04
Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR.
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
148 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:06
2022-06-21 10:20:37
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
147 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:10
2022-06-21 10:19:56
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
146 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:13
2022-06-19 09:08:39
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:28
2022-06-18 20:28:54
Blanka Pojmaj MESSI S
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2022-06-22 11:27:21
2022-06-18 20:27:34
Martyna Bugaj LAMELKA
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
143 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:33
2022-06-18 20:06:52
Zuzanna Łapacz CLANET
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
142 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:35
2022-06-18 18:15:57
Weronika Niezgoda BROWAR
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
141 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:38
2022-06-18 18:15:20
Aleksandra Miazga BROWAR
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
140 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:41
2022-06-18 18:09:06
Lena Kazana CLEMENTINE
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
139 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:44
2022-06-18 17:36:13
Hanna Duda CHIP
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
138 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:48
2022-06-18 13:07:41
Jarosław Płatos STAKATTOS
  • 2x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 2x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
137 ACCEPTED 2022-06-22 08:58:12
2022-06-18 12:36:34
Róża Chajduk AKTIW
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
136 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:52
2022-06-18 12:26:08
Aleksandra Kaszyńska VILLENA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:55
2022-06-18 12:13:46
Paulina Chaber DAKOTA
  • 2x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
134 ACCEPTED 2022-06-23 16:46:58
2022-06-18 12:10:02
Sebastian Płatos NABU
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
133 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:03
2022-06-18 12:09:34
Natalia Płatos KOSMO BALU
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
132 ACCEPTED 2022-06-22 09:20:21
2022-06-18 11:48:23
Zuzanna Szymańska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-06-23 08:16:31
2022-06-18 08:54:38
Paula Chołody SANTANO 122
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
130 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:09
2022-06-17 22:33:27
Agata Miazga ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
129 ACCEPTED 2022-06-23 08:21:02
2022-06-17 21:41:57
Zofia Trela BŁYSKOTKA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
128 ACCEPTED 2022-06-22 09:21:07
2022-06-17 21:41:21
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-06-22 09:21:16
2022-06-17 21:40:45
Maria Noga CABANNA 2
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-06-22 09:21:46
2022-06-17 21:40:23
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
125 ACCEPTED 2022-06-23 08:21:06
2022-06-17 21:39:57
Zofia Frey HASAL
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
124 ACCEPTED 2022-06-21 09:53:00
2022-06-17 20:04:27
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-06-20 14:32:12
2022-06-17 17:30:50
Natalia Huff ACANDO
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
122 ACCEPTED 2022-06-23 08:21:11
2022-06-17 15:28:23
Kaja Gawda NEMIROFF
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-06-23 08:21:14
2022-06-17 15:28:07
Kaja Gawda IRTYSZ
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
120 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:16
2022-06-17 14:37:13
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:18
2022-06-17 14:35:00
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2022-06-21 09:52:47
2022-06-17 14:20:14
Szymon Weremczuk HICKSTEAD BOY
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
117 ACCEPTED 2022-06-20 14:31:39
2022-06-17 14:17:22
Julia Biedrzycka SANTANDER AA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:22
2022-06-17 12:00:58
Aleksandra Francuz IWAN
  • 2x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
115 ACCEPTED 2022-06-21 09:53:10
2022-06-17 11:38:34
Magda Burcon PRINCESSA II W
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
114 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:26
2022-06-17 10:22:40
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
113 ACCEPTED 2022-06-20 14:22:26
2022-06-17 09:59:51
Zuzanna Strzelczyk GALISCO DU RICHE Z
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2022-06-23 08:17:29
2022-06-16 21:23:59
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:31
2022-06-16 21:23:19
Ewa Ciurzyńska LANDSCAPE SUNRISE
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-06-21 09:56:36
2022-06-16 20:56:36
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
109 ACCEPTED 2022-06-20 14:31:35
2022-06-16 20:56:14
Gabriela Ratajska LYJANOS V/D HEES Z
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
108 ACCEPTED 2022-06-21 09:53:44
2022-06-16 20:55:54
Matylda Kronic HUGO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
107 ACCEPTED 2022-06-21 09:57:18
2022-06-16 20:54:52
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-06-23 15:10:12
2022-06-16 19:56:16
Nadia Chełmińska PERSJA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-06-23 15:10:15
2022-06-16 19:55:12
Nadia Chełmińska ERTON DES BARRIERES
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-06-20 14:21:56
2022-06-16 19:23:10
Bartosz Rybczyński DRON GR
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
103 ACCEPTED 2022-06-17 09:55:45
2022-06-16 19:17:19
Nikola Miłoszewska GRAD
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 2x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-06-23 08:41:21
2022-06-16 17:26:13
Emilia Matysiewicz JOY FSTF
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
101 ACCEPTED 2022-06-21 09:55:47
2022-06-16 16:47:47
Nina Mistygacz BALLINACLOUGH ORPHEUS
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
100 ACCEPTED 2022-06-23 08:13:51
2022-06-16 16:46:37
Karolina Badowska DOLCE AVVENTURA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
99 ACCEPTED 2022-06-23 08:14:38
2022-06-16 14:59:18
Kornelia Cholewa HABANERO HAUTBOIS
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
98 ACCEPTED 2022-06-21 13:31:01
2022-06-16 14:53:35
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:00
2022-06-16 14:21:53
Julia Pawłowska MY LADY
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
96 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-17 10:22:27
2022-06-16 14:19:28
Hubert Kowalski REA BH
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-17 10:22:24
2022-06-16 14:18:44
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
94 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-06-17 10:22:20
2022-06-16 14:17:45
Hubert Kowalski ECONTERO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:36
2022-06-16 14:03:38
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:09
2022-06-16 13:57:03
Julia Pawłowska KATSUMI B
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-06-20 14:25:58
2022-06-16 13:37:08
Natalia Marcjan IRAL
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
90 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:43
2022-06-16 13:11:02
Kamil Dzięgielewski PLOTER
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
89 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:45
2022-06-16 13:07:28
Amelia Przeplasko FIGA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
88 ACCEPTED 2022-06-22 09:21:39
2022-06-16 12:59:25
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2022-06-22 09:23:34
2022-06-16 12:49:00
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
86 ACCEPTED 2022-06-23 08:14:40
2022-06-16 11:55:55
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-06-21 09:54:47
2022-06-16 10:59:15
Bartosz Gotner ULISSES
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-06-21 09:54:51
2022-06-16 10:58:47
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:50
2022-06-16 10:58:25
Mateusz Chojnowski VASANTI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-06-23 16:47:52
2022-06-16 10:57:40
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-06-26 13:19:46
2022-06-16 10:57:05
Mateusz Chojnowski MIAMI VDL
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-06-21 11:43:44
2022-06-16 10:35:47
Nadia Cymer LONDON
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
79 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:52
2022-06-16 09:46:21
Ewa Biernacka HEAVEN ON EARTH FH
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
78 ACCEPTED 2022-06-23 08:22:55
2022-06-16 09:41:49
Ewa Biernacka PRETTY WOMAN
  • 1x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
77 ACCEPTED 2022-06-20 14:29:41
2022-06-15 22:21:58
Martyna Ciuk CELINE VELVET
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
76 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:01
2022-06-15 21:51:48
Sebastian Grzeszczyk JAWA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-06-20 14:23:37
2022-06-15 19:10:27
Hanna Zadroga NEXIA
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
74 ACCEPTED 2022-06-20 14:26:40
2022-06-15 18:49:23
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:08
2022-06-15 17:37:58
Julia Karbowiak KAZAR
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
72 ACCEPTED 2022-06-17 09:55:15
2022-06-15 17:13:42
Hanna Sabarańska HANIKA
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
71 ACCEPTED 2022-06-23 08:23:01
2022-06-15 16:41:43
Paweł Kaliciński CRUZOE
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
70 ACCEPTED 2022-06-22 09:20:30
2022-06-15 16:39:07
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2022-06-17 09:55:28
2022-06-15 16:23:30
Alicja Ciarczyńska REWIA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
68 ACCEPTED 2022-06-20 14:28:01
2022-06-15 16:18:50
Alicja Ciarczyńska MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-06-21 09:55:33
2022-06-15 16:10:53
Antonina Romańczuk AMAL
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
66 ACCEPTED 2022-06-20 14:26:18
2022-06-15 16:10:19
Małgorzata Mączewska DOLCE VITA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
65 ACCEPTED 2022-06-20 14:26:21
2022-06-15 16:09:40
Maria Mączewska BROWNBOY TH RJT
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
64 ACCEPTED 2022-06-22 09:20:42
2022-06-15 15:16:20
Paweł Kaliciński NATIONS CUP
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-06-21 12:49:59
2022-06-15 14:46:15
Iga Puławska MEDOCINTHE VDL
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-06-20 14:27:36
2022-06-15 14:45:31
Nadia Klepacz EDENSON
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-06-20 14:28:16
2022-06-15 14:38:52
Jagoda Kozik LISTITIA BH
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
60 ACCEPTED 2022-06-20 14:27:28
2022-06-15 14:35:16
Nina Cabaj WOLLING'S DAVID
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
59 ACCEPTED 2022-06-20 14:23:01
2022-06-15 14:00:21
Aleksandra Skobel CHAMP
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
58 ACCEPTED 2022-06-22 09:23:56
2022-06-15 13:56:47
Maria Kozłowska COCO
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
57 ACCEPTED 2022-06-23 08:23:12
2022-06-15 13:55:03
Hanna Puta BARBIE
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
56 ACCEPTED 2022-06-20 14:28:53
2022-06-15 13:54:46
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-06-22 09:21:29
2022-06-15 13:54:42
Zofia Rybarczyk AVENTO
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
54 ACCEPTED 2022-06-20 14:28:54
2022-06-15 13:54:31
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-06-21 09:53:34
2022-06-15 13:53:19
Aleksandra Wiśniewska LIQUEUR D’ANIS B
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:19
2022-06-15 13:52:46
Sofia Polewska SOUL
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
51 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:22
2022-06-15 13:52:17
Dominika Balcerowska HEKTOR
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:26
2022-06-15 13:51:07
Maja Buczek DIANITA-H
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
49 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:30
2022-06-15 13:50:36
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
48 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:34
2022-06-15 13:49:56
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-06-20 14:29:25
2022-06-15 13:48:09
Natalia Skonieczna JAMES.R
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:38
2022-06-15 13:47:30
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:40
2022-06-15 13:46:56
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:44
2022-06-15 13:46:22
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-06-22 09:20:54
2022-06-15 13:44:57
Zuzanna Oziemska GOOS
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-06-17 09:54:31
2022-06-15 13:39:58
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-06-20 14:27:15
2022-06-15 13:32:43
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-06-20 14:25:27
2022-06-15 13:32:23
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-20 14:20:35
2022-06-15 13:31:48
Szymon Weremczuk NOBLEBRIDGE
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
38 ACCEPTED 2022-06-23 08:23:25
2022-06-15 13:31:34
Olga Sempioł LOGGIA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
37 ACCEPTED 2022-06-21 09:52:49
2022-06-15 13:31:13
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-06-23 08:23:29
2022-06-15 13:31:05
Sophia Inguenaud CARIA
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-06-23 08:23:35
2022-06-15 13:30:03
Magdalena Wójcik ROBIN
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
34 ACCEPTED 2022-06-22 09:20:12
2022-06-15 13:19:52
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
33 ACCEPTED 2022-06-20 14:29:57
2022-06-15 13:18:09
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 8/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-06-24 09:25:22
2022-06-15 13:15:01
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-06-22 09:22:20
2022-06-15 13:06:21
Aleksandra Dąbkowska NICKELODEON VK Z
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-06-21 09:53:23
2022-06-15 13:05:44
Aleksandra Dąbkowska RAVINA VAN HET PAARDENHOF
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-06-22 09:23:16
2022-06-15 13:04:37
Anastazja Groszek DEBIUT
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
28 ACCEPTED 2022-06-20 14:24:52
2022-06-15 13:04:16
Hanna Gawron BEEN GONE
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
27 ACCEPTED 2022-06-21 09:53:54
2022-06-15 13:03:52
Łukasz Felczyk BEEN GONE
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
26 ACCEPTED 2022-06-20 14:26:08
2022-06-15 13:02:22
Aleksandra Koziarewicz WINDY BOY
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-06-17 10:16:18
2022-06-15 12:59:06
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-06-17 10:16:14
2022-06-15 12:58:07
Ewa Sekuła DORIS DAY Z
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-06-20 14:25:39
2022-06-15 12:56:23
Zuzanna Dębowska SHEHANA SA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2022-06-22 09:23:25
2022-06-15 12:55:37
Zuzanna Łubińska GOLDIKA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
21 ACCEPTED 2022-06-20 14:20:55
2022-06-15 12:55:06
Dagmara Rosa KILTORMER BLUE
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
20 ACCEPTED 2022-06-20 14:25:49
2022-06-15 12:54:57
Amelia Prus SURINAM
  • 1x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
19 ACCEPTED 2022-06-22 09:22:29
2022-06-15 12:54:40
Nadia Murfin MARENGO
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
18 ACCEPTED 2022-06-21 09:56:57
2022-06-15 12:54:13
Michalina Mościcka HILUX
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
17 ACCEPTED 2022-06-20 14:24:55
2022-06-15 12:53:36
Hanna Gawron BETOVEN
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
16 ACCEPTED 2022-06-20 14:22:11
2022-06-15 12:53:06
Hanna Bukowiec BETOVEN
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
15 ACCEPTED 2022-06-17 10:15:24
2022-06-15 12:52:35
Kamila Górecka AMETYST M
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
14 ACCEPTED 2022-06-17 10:15:21
2022-06-15 12:52:05
Kamila Górecka NTENDER
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-06-17 10:15:05
2022-06-15 12:33:28
Zofia Michalecka LAROSA Z
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B
12 ACCEPTED 2022-06-21 09:54:59
2022-06-15 12:24:43
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-06-21 09:55:01
2022-06-15 12:24:04
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
  • 1x 15/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-06-22 09:21:56
2022-06-15 12:23:20
Łukasz Bogusz CEZAR II
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
9 ACCEPTED 2022-06-20 14:21:17
2022-06-15 12:22:41
Julia Jasińska LYNWOOD 4
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
8 ACCEPTED 2022-06-20 14:26:31
2022-06-15 12:22:02
Zuzanna Piasecka LANDGRAF II
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-06-20 14:28:31
2022-06-15 12:20:37
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-06-21 09:52:36
2022-06-15 12:20:23
Maja Ślepska ZARIM
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
5 ACCEPTED 2022-06-20 14:28:42
2022-06-15 12:20:16
Nadia Jakusek ANRI MARIELLA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
4 ACCEPTED 2022-06-23 16:48:57
2022-06-15 12:19:12
Paweł Kaliciński LINCOM'S LIBRE CL
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269.5 z Jokerem
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.5
3 ACCEPTED 2022-06-20 14:23:12
2022-06-15 11:57:05
Martyna Jurczak BE OKEY
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
2 ACCEPTED 2022-06-17 09:54:55
2022-06-15 11:38:17
Maja Kosowska BENFIKA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-06-20 14:24:36
2022-06-15 11:34:51
Marta Stawowczyk ARMELIN G
  • 2x 1/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1 / bez szeregów - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(50/60)/(50/60 cm) dokładności Art. 238.1.1/ bez szeregów - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Balcer Hanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O039317
3. Balcerowska Dominika KS AZS AWF Warszawa
2002 (MJ.)
O026477
4. Bednarczyk Marta Stow.Jeździeckie Stajnia Podolszyn
O054984
5. Biedrzycka Julia Stow. SKJ Grobice
2005 (J.)
O048340
6. Biernacka Ewa Niezrzeszona
S
0003636
7. Bilewicz Julia SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O063713
8. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
9. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
10. Bogusz Łukasz Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (J.)
O062311
11. Buczek Maja KS AZS AWF Warszawa
2005 (J.)
O064249
12. Bugaj Martyna BPK
2005 (J.)
Brak
13. Bukowiec Hanna BPK
2009 (JM.)
Brak
14. Burcon Magda WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O062240
15. Cabaj Nina Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2009 (JM.)
LZRWZJ/2006/22
16. Chaber Paulina BPK
2002 (MJ.)
O059007
17. Chajduk Róża Kielecki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O064203
18. Chełmińska Nadia KJ Chełmińscy
2008 (JM.)
O059124
19. Chmaj Julia Jeździecki Klub Sportowy Salio
2003 (MJ.)
O025961
20. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
21. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
22. Chołody Paula Equiclub Zamłyniec
2005 (J.)
O048064
23. Chróścik Julia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O050768
24. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
25. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
26. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
27. Ciszewska Amelia Skj besthorses
2010 (JM.)
-
28. Ciuk Martyna SJ Mar-Rom Wałsnów
2005 (J.)
O047998
29. Ciurzyńska Ewa Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O049790
30. Cymer Nadia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O065336
31. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
32. Dębowska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
33. Dębowski Jacek Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
34. Dominik Róża BPK
35. Duda Hanna BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O064863
36. Dziedzic Joanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
brak
37. Dzięgielewski Kamil SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O056801
38. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
39. Felczyk Łukasz JKS Karolina
S
O055770
40. Francuz Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (J.)
O069310
41. Frey Zofia BPK
2003 (MJ.)
brak
42. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
43. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
44. Gawron Hanna Bpk maz
2010 (JM.)
O055634
45. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
46. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
47. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2003 (MJ.)
O057204
48. Groszek Anastazja Bpk maz
2010 (JM.)
Brak
49. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
Brak
50. Huff Natalia JKS Karolina
2001 (MJ.)
O037745
51. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
52. Jakusek Nadia bpk
2011 (Mł.)
brak
53. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
54. Janowska Marta Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O042688
55. Jasińska Julia Fundacja Horse Sport Warszawa
2008 (JM.)
O063988
56. Jurczak Martyna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O057381
57. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
58. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
59. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
60. Kaszyńska Aleksandra St. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O046520
61. Kazana Lena BPK - MAZ
2008 (JM.)
O063180
62. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
63. Klepacz Nadia KKJ Kielce
2009 (JM.)
Brak
64. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
65. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
66. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
67. Kosowska Maja Kielecki KJ
2011 (Mł.)
O063586
68. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
69. Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O050057
70. Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
71. Kozik Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2008 (JM.)
O055014
72. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O030953
73. Kozłowska Maria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
74. Kozon Martyna Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2002 (MJ.)
O036555
75. Kronic Matylda Jks Salio
2003 (MJ.)
Brak
76. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
77. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
78. Kulczycka Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
Brak
79. Kulczycka Zofia St. J Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O051178
80. Kułakowska Agnieszka JKS Equita
S
O005238
81. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
82. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (J.)
O038345
83. Łapacz Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
Brak
84. Łubińska Zuzanna BPK (MAZ)
2004 (J.)
O042070
85. Mączewska Małgorzata BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O066990
86. Mączewska Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O066989
87. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
88. Majkowska Marta SKJ Besthorses
89. Marcjan Natalia BPK
S
O040139
90. Matysiewicz Emilia WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O058283
91. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (MJ.)
O041392
92. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
93. Michalecka Zofia Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2009 (JM.)
brak
94. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
95. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
96. Mistygacz Nina Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O067492
97. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
98. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
99. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
100. Mościcka Michalina BPK
2006 (J.)
Brak
101. Murfin Nadia BPK (MAZ)
2005 (J.)
O044947
102. Niezgoda Weronika BPK (MAZ)
2005 (J.)
O064424
103. Noga Maria BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O062551
104. Oziemska Zuzanna BPK
2003 (MJ.)
-
105. Paradowska-Urbaniak Viktoria Stow.Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O065337
106. Patron Tomasz BPK
S
O003997
107. Patron Tomasz BPK
S
O003997
108. Patron Tomasz BPK mazowieckie
S
Brak
109. Pawłowska Julia -
S
O050858
110. Piasecka Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (MJ.)
O045733
111. Piotrowska Maja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O021348
112. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
113. Płatos Natalia KJ Galop Kozienice
S
O015057
114. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
115. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
116. Polewska Sofia KS AZS AWF Warszawa
2008 (JM.)
O065072
117. Polkowska Marta UKS Military Kopki
S
O033633
118. Polska-Fijałek Ewelina KJ Galop Kozienice
S
O023459
119. Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O048998
120. Prus Amelia Bpk
2013 (Mł.)
Brak
121. Przeplasko Amelia Stow. SSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O062861
122. Puławska Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050793
123. Puta Hanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
2007 (JM.)
O064686
124. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
125. Romańczuk Antonina BPK
2010 (JM.)
O066991
126. Rosa Dagmara BPK
2009 (JM.)
Brak
127. Rudecka Antonina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
O065331
128. Rybarczyk Zofia SKJ OLIMPIA
2006 (J.)
Brak
129. Rybczyński Bartosz BPK
S
O046277
130. Sabarańska Hanna Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2009 (JM.)
O068625
131. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
132. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
133. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
134. Siwicka Anna BPK (MAZ)
2006 (J.)
O055841
135. Skobel Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2009 (JM.)
0064142
136. Skonieczna Natalia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (J.)
O051984
137. Ślepska Maja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (MJ.)
O050964
138. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (MJ.)
O042345
139. Stawowczyk Marta brak
2003 (MJ.)
O063294
140. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
141. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
142. Szymańska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O063158
143. Trela Zofia BPK
2003 (MJ.)
brak
144. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
145. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
S
O024273
146. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
147. Wójcik Magdalena WKJ Lublin / SJ Gershwin
2001 (MJ.)
O025955
148. Zadroga Hanna Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2009 (JM.)
O068849
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

202

ACANDO SP POL 2017 ogier ciemnogniada/160 F: Candor
M: Alia / Marino
K032695 A0018723S
2.

209

AKORD SP POL 2008 wałach gniada/- F: DOLUS
M: AMBASADA
009 54 01558 08 009 54 01558 08
3.

204

AKTIW WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 POL007670130807
4.

71

AMAL Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach gniada/157 F: Akim de Ducor
M: Arwima
K025785 235/2014
5.

191

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M / Faust Z
K025840 616009690054913 61600960054913
6.

5

ANRI MARIELLA WELSH PONY NED 2009 klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart 61712
M: Anri Cariad
brak 826046020155322
7.

2

ARMELIN G LITEWSKA POL 2018 wałach gniada/163 F: Arman
M: Merlin Monroe
K034662 LTU005170200818
8.

58

AVENTO WLKP POL 2009 Wałach kara F: Evento
M: Adelajda
Zz
9.

108

BALLINACLOUGH ORPHEUS KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:144 F: Builders Delight
M: Osmara Schueracher
K029659 372100400024356
10.

48

BANDERAS SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
11.

60

BARBIE KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:136 F: NN
M: NN
K032322 -
12.

3

BE OKEY Polski Koń Sportowy POL 2010 wałach kasztanowata/169 F: Quinnus III
M: Bogra
K018267 616007680008910
13.

27

BEEN GONE WESTF POL 2010 wałach gniada/167 F: Berlusco
M: Sirrah
K028750 DE441411415310
14.

185

BENFIKA Polski Koń Szlachetny POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: BARYSHNIKOV/BOLERO
M: BANICJA/CRUZEIRO L
K019054 616009580806908
15.

12

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
16.

18

BETOVEN KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Rob Roy
M: Belle Lady
K023045 616098100029896
17.

135

BŁYSKOTKA DRP POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:148 F: bb
M: bb
brak 11111111
18.

116

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Noce Boy
M: Bryza
K023105 616009590014513
19.

44

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
20.

179

BROWAR SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Arktos
M: Bolsena
brak 616009610173015
21.

69

BROWNBOY TH RJT NEW FOREST PONY NED 2006 wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 528018020061374
22.

133

CABANNA 2 OLD GER 2014 klacz skarogniada/167 F: Capitain Fire
M: Caprice
K033117 00000
23.

132

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
24.

36

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere/ Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K031534 616009610069313
25.

173

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
26.

7

CASALLIO HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Casallco / Casall
M: Diandra / Drosselklang II
K031194 DE431310736516
27.

159

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
28.

90

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
29.

82

CELINE VELVET KWPN NED 2007 klacz kasztanowata/168 F: Indorado
M: Whitney Velvet
K033787 528003000701902
30.

212

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II
Brak 616009610171711
31.

165

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia
Brak Brak
32.

195

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
33.

11

CEZAR II SP POL 2012 wałach tarantowata/169 F: Raport
M: Charama
brak 0
34.

174

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
35.

62

CHAMP WELSH PONY POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Chicago
M: Candida
brak DE456560337617
36.

34

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una
K025419
37.

139

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
K025406
38.

140

CLANET HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/175 F: Clinton
M: New Origin
Brak DE421000402909
39.

178

CLEMENTINE HAN GER 2016 klacz siwa/170 F: Cinsey /
M: Silberminont /
K033651 DE431310772516
40.

61

COCO OLD POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
K026943 .
41.

101

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
42.

114

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
43.

33

CORNAT HAN GER 2010 wałach gniada F: Edgar / Espri
M: Flora / Falkner
K023218 DE431316630410
44.

152

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier ciemnogniada/169 F: Casall
M: Contessa I G
KO30797 056015Z55739316
45.

76

CRUZOE OLDENBURG POL 2018 ogier kasztanowata/173 F: Clarcon
M: Delicja
brak DE421000754918
46.

43

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
47.

177

DAKOTA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 66 12704 17
48.

28

DEBIUT MK POL 2014 wałach jasnokasztanowata/mk:151 F: Farmer
M: Demona
Brak 6160136400123
49.

59

DEJV SP POL 2014 wałach gniada/. F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
50.

129

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
51.

50

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008 104LM68
52.

95

DODA MŁP POL 2013 klacz siwa/168 F: Barnaba / Emir
M: Dąbrówka / Dębowiec
K024812 616006580454413
53.

107

DOLCE AVVENTURA OLDENBURSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Canoso
M: Donna Primera
K033855 DE418181026717
54.

70

DOLCE VITA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/162 F: Colox Cup
M: Dulcynea
K027266 616007600287411
55.

192

DORIS DAY Z ZANGER. POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant De Semilly
M: Diana Ross des Premices / My O My
K032484 056015Z55849616
56.

111

DRON GR SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alamos
M: Dehefina GR
Brak 616009600166915
57.

194

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
58.

65

EDENSON Czysta Krew Arabska POL 2014 wałach siwa/mk:150 F: Eden C
M: Emiramida
Brak 616POL14010030A
59.

112

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
60.

142

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 ogier ciemnogniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 528003200909938 104GY66
61.

97

FIGA MŁP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Dam-Dam / Dandys
M: Finka / Fiskor
K022598 616006570247509
62.

120

GALISCO DU RICHE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/168 F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fomia
K023108 056015Z55650611
63.

149

GIORGIO ARMANI KG SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Chapettano
M: Gina kg
Brak 6160096101871
64.

24

GOLDIKA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 616009640045911
65.

94

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Galia / Erebus
K032366 616009680010116
66.

42

GOOS KWPN NED 2011 wałach gniada/- F: Contendro 1
M: Oderma
- -
67.

188

GRAD MŁP POL 2009 wałach siwa/164 F: Devin du Maury / Quatar de Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
68.

104

GROS S WLKP POL 2013 wałach siwa/167 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
69.

105

HABANERO HAUTBOIS SF POL 2017 wałach kara/170 F: Connor
M: Vic St Denis
K031947 17531577M
70.

186

HANIKA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:130 F: Germanio
M: Hawana
brak 616013610144014
71.

131

HASAL SP POL 2015 wałach kara/170 F: Salomon
M: Hejsa / Liban
K027532 616009640010715
72.

134

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
73.

85

HEAVEN ON EARTH FH KWPN POL 2012 klacz siwa/158 F: Quality Time
M: Konstandia
Brak 528003201206653
74.

52

HEKTOR SP POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: Alcatraz / Acord II
M: Huanita / Albertoz
K012198 POL 009640003503
75.

124

HICKSTEAD BOY HAN GER 2017 ogier siwa/166 F: Hickstead White
M: German Girl
brak -
76.

210

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa / Harmoniusz
K018594 616009680059210
77.

19

HILUX SP POL 2012 wałach gniada/mk:MK F: Strayer's Samson
M: Hesperyda
K022502 POL65890653578
78.

156

HORACY SP POL 2016 wałach siwa/- F: Landino
M: Husaria / Nabucho du Serein
K031877 K031877
79.

115

HUGO SP POL 2011 wałach gniada/162 F: Hingis
M: Helwetka-A
Brak K030828
80.

31

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
81.

162

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
82.

213

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
83.

99

IRAL MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Horoskop
M: Ilona
Brak 616006570027616
84.

127

IRTYSZ PKSP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
85.

123

IWAN TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Leo
M: Indii
K034398 616 999 55 01557 10
86.

46

JAMES.R KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/167 F: Recruut
M: E.Karin.R
K033331 528003201401807
87.

45

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
K027795
88.

88

JAVALLI HDH KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 528003201408367
89.

81

JAWA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/176 F: Felini
M: Jagoda
Brak 616007610038518
90.

109

JOY FSTF SP POL 2009 klacz siwa/172 F: Rdest
M: Wiskra
K014028 POL009610062709
91.

100

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
92.

78

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
K033279 616009580300916
93.

126

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
94.

153

KIDIBUL V BWP POL 2010 wałach gniada/170 F: Indorado/Corrado I
M: Landora-V/Landor S
K020892 056002W00297333
95.

22

KILTORMER BLUE KUC IRLANDZKI POL 2016 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak L.H.I. 61828
96.

154

KILTORMER HARRY CONNEMARA POL 2017 wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006884974
97.

166

KING ARTHUR ZW Z ZANGERSHIDE POL 2016 wałach kasztanowata/169 F: Hippica Koh I Noor
M: Drobnostka
Brak 056015Z55688716
98.

172

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: Berlin
M: Evelien / Diabeau
K030446 528003201506866
99.

93

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
100.

155

KORWETTA II SP POL 2007 klacz kasztanowata/- F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 POL 009 66 00346 07
101.

175

KOSMO BALU SP POL 2018 ogier siwa/170 F: Baldini II /Bachus
M: Kaskade/ Corrado I
Brak 616009661255618
102.

184

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
103.

141

LAMELKA HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:139 F: Piaf
M: Lawenda
Brak 616 012 57 00118 10
104.

9

LANDGRAF II HOLSZTYŃSKA GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 000
105.

117

LANDSCAPE SUNRISE OS POL 2014 wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: Escada
K030950 DE433330553114
106.

189

LAROSA Z WORMBLOOD BEL 07/09/2016 klacz gniada/162 F: Lavillon
M: Rosallia
brak 123
107.

158

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Liwia / Aplauz
K023661 616009670032412
108.

143

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
109.

144

LIKE A DIAMOND JR. KWPN BEL 2016 wałach gniada/- F: Cohinoor VDL
M: Ulrite/ Ahorn
K031386 528210004507385
110.

4

LINCOM'S LIBRE CL KWPN NED 2016 ogier gniada/166 F: Arezzo VDL
M: Lantessa
K031905 528003201608530
111.

55

LIQUEUR D’ANIS B KWPN POL 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
112.

13

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
113.

64

LISTITIA BH WLKP POL 2009 klacz kara/162 F: Elf
M: La Rochelle bh
Brak 616007661542409
114.

38

LOGGIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
K023817 POL007661123808
115.

86

LONDON SP POL 2004 wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
K017212 -
116.

37

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
117.

145

LUCKY MAN KWPN POL 2016 wałach kara/- F: Nabab de Reve
M: Capitale S / Carthago
K031515 528003201609914
118.

200

LYJANOS V/D HEES Z Z POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero / Landos
M: Sissi III / Colman
K032851 056015Z55681417
119.

10

LYNWOOD 4 BAYER GER 2012 klacz gniada/167 F: Los Angeles
M: Beate Uhse
K033223 DE 481 810123312
120.

146

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
121.

183

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426 POL009640082506
122.

20

MARENGO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:147 F: Top Ewita
M: Magda / Cyprys
K032372 POL013580691008
123.

118

MARKO SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
124.

66

MEDOCINTHE VDL KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Quickly de kreisker
M: Docinthe VDL
K031507 528003201704567
125.

161

MESSI S NIEM. SPORT, POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
126.

87

MIAMI VDL KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/kuc:165 F: Falise De Muze
M: Oraya
K033903 528003201708229
127.

157

MISTRESS SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Chaccato
M: Morena po Turbud Tempo
K029885 B
128.

72

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP POL 2012 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
129.

57

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/. F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
130.

169

MONTGOMERY W KWPN POL 2017 wałach gniada/165 F: DAKAR VDL
M: ERANNA
K030678 528003201707354
131.

103

MY LADY HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/166 F: Mylord Corthago
M: Tschita I
K022833 276421000555211
132.

170

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: CATOKI
M: JOY VAN T GEVAHOF
K033407 056-002-W00313983
133.

176

NABU PZHK (SP) POL 2018 ogier gniada/167 F: Quartier Latin/ Quattro B
M: Noella Massuere Z/ Nabbuco
Brak 616009520113118
134.

1

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup
M: Naomi
k022899 616007600275512
135.

128

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Nanellie
K018932 616009670114110
136.

80

NEXIA KOŃ MAŁY POL 2017 klacz siwa/kuc:149 F: Favory XI-38
M: Nikita
brak B0102154S
137.

30

NICKELODEON VK Z ZANG. POL 2018 wałach siwa/165 F: Nic Nac Quality
M: Mara Van Heister
K033813 056015Z55498018
138.

160

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
139.

39

NOBLEBRIDGE KWPN NED 2018 klacz gniada/170 F: It's Possible
M: _
- -
140.

190

NTENDER SP POL 2012 wałach gniada/182 F: Contendus
M: Nimba / Qumball
K020837 POL61600961014212
141.

49

OMENA SP POL 2007 klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
142.

113

PERSJA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz kasztanowata/163 F: karat
M: pasja
brak pol 732 01 00728 15
143.

171

PILOT STN Belgisch Warmbloedpaard ITA 2015 wałach kasztanowata/173 F: INDOCTRO
M: JENNIFER VAN DE RONEVALLEI
K033406 056-002-W00310907
144.

98

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
K023801 616009670043112
145.

84

PRETTY WOMAN SP POL 2018 klacz kara/162 F: Nic Nac Quality
M: Primavera
K034655 616009661213218
146.

207

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
147.

211

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
148.

147

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 wałach kara/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
149.

122

PRINCESSA II W PKSP POL 2011 klacz gniada/168 F: Desant
M: Prunelka / Premix
K020939 616009540094711
150.

208

PRIOLO F:
M:
151.

167

QUAMAR HAN POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
K019698 DE431314313611
152.

168

QUICK FLOWER Anglo Europen Studbook POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar
M: C Flower Z
K033810 826002130871576
153.

151

QUINTERO NIEM. SPORT. GER 2007 wałach kasztanowata/174 F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
154.

79

QUO VADIS HAN POL 2011 klacz gniada/164 F: Quintender
M: Grace
K019614 DE431316947211
155.

75

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 616009580194512
156.

150

RAVEL SP POL 2008 wałach kasztanowata/166 F: aravel II
M: rosalia
K015114 -
157.

29

RAVINA VAN HET PAARDENHOF BWP BEL 2017 klacz gniada/163 F: Vannan
M: Melvina Van Het Paardenhof / Scendix
K033796 056-002-W00316609
158.

196

REA BH SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
brak -
159.

121

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
K030932 DE484849914311
160.

187

REWIA SP POL 2016 klacz gniada/170 F: CALDERON/CAROLUS
M: RAPSODIA/FOR LEO
KO34623 616009520065716
161.

35

ROBIN WLKP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Ronerta / Bolshoi
K032197 616098200272823
162.

193

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
163.

201

SANTANDER AA MŁP POL 2016 wałach gniada/165 F: Sentender
M: Safira / Awans
K032633 A0007154S
164.

163

SANTANO 122 OLD. GER 2006 wałach gniada/168 F: Satisfaction 1
M: Hauptstutbuch Sinnbild / Tauchsport
K030770 DE433338310706
165.

148

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/- F: Qulester
M: Seniora
K028408 616009690063615
166.

41

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
167.

25

SHEHANA SA KWPN POL 2016 mare bay/163 F: Kannan
M: Kashmira
None 985111001121855
168.

53

SOUL KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Sonia
K028699 616013670113912
169.

164

STAKATTOS NIEM.SPORT. POL 04.04.2016 ogier kara/168 F: Syltus
M: Fiona / Feuerwerk
K031784 276456560155716
170.

21

SURINAM SP POL Xx wałach kasztanowata/160 F: Xx
M: Xx
Brak 0000
171.

137

SZAMAN HIPPICA OLDBG POL 2008 wałach skarogniada/165 F: Stakatto / Spartan
M: Metaxa / Metternich
K013615 DE418182394908
172.

182

TOLEDO TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Gluosnis
M: Tessa
K019369 POL 732 01 00494 10
173.

125

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
174.

92

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
175.

40

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette du Pachis / Darco
K023693 102ZS60
176.

89

VASANTI HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/178 F: Valention
M: Gundi
K030326 DE431312330415
177.

138

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/169 F: Elvaro / Calvaro Z
M: V Danneline / Vigaro
K029685 616009510235515
178.

26

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
179.

63

WOLLING'S DAVID KUC WALIJSKI POL 06-05-2015 wałach siwa/kuc:135 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Dauphine
Brak 528017201500487
180.

6

ZARIM SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Imequyl
M: Zara / -
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Balcer Hanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
150
SUM:
150.00
Balcerowska Dominika KS AZS AWF Warszawa
100
SUM:
100.00
Bugaj Martyna BPK
50
SUM:
50.00
Chajduk Róża Kielecki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Chmaj Julia Jeździecki Klub Sportowy Salio
100
100
SUM:
200.00
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
100
100
SUM:
200.00
Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
25
SUM:
25.00
Ciszewska Amelia Skj besthorses
25
SUM:
25.00
Ciurzyńska Ewa Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Dębowski Jacek Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
75
25
SUM:
100.00
Erd Magdalena WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
50
SUM:
50.00
Janowska Marta Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Kaszyńska Aleksandra St. J Stajnia Podolszyn
200
SUM:
200.00
Klepacz Nadia KKJ Kielce
150
100
150
SUM:
400.00
Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
500
25
100
SUM:
625.00
Komar Aleksandra BPK (MAZ)
200
300
SUM:
500.00
Kosowska Maja Kielecki KJ
25
SUM:
25.00
Kozik Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
75
100
SUM:
175.00
Kronic Matylda Jks Salio
25
SUM:
25.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
500
300
850
500
500
SUM:
2650.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
SUM:
300.00
Łapacz Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
50
SUM:
50.00
Łubińska Zuzanna BPK (MAZ)
50
50
SUM:
100.00
Mączewska Maria BPK (MAZ)
25
25
SUM:
50.00
Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
850
SUM:
850.00
Murfin Nadia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Patron Tomasz BPK mazowieckie
300
SUM:
300.00
Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
25
50
SUM:
75.00
Polkowska Marta UKS Military Kopki
50
SUM:
50.00
Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
300
SUM:
300.00
Puławska Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
25
50
50
SUM:
125.00
Skonieczna Natalia Klub Jeździecki Rock Horses
200
SUM:
200.00
Suska Juliana KS Euro Holding
150
50
SUM:
200.00
Trela Zofia BPK
100
SUM:
100.00
Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
300
SUM:
300.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2022-06-25
31
2022-06-25
54
2022-06-26
37
2022-06-26
17
Balcer Hanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
1
150
2022-06-26
27
Balcerowska Dominika
KS AZS AWF Warszawa
HEKTOR (52)
2022-06-25
19
2022-06-26
2
100
Bednarczyk Marta
Stow.Jeździeckie Stajnia Podolszyn
KIDIBUL V (153)
2022-06-25
2022-06-25
Biedrzycka Julia
Stow. SKJ Grobice
2022-06-25
18
2022-06-25
15
Biernacka Ewa
Niezrzeszona
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
8
Bilewicz Julia
SKJ Beckersport Laszczki
CARIA (36)
2022-06-25
9
2022-06-26
12
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-06-25
36
2022-06-25
27
2022-06-26
10
2022-06-26
13
PILOT STN (171)
2022-06-25
14
2022-06-25
18
2022-06-26
34
2022-06-26
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
KNOCK OUT (172)
2022-06-25
16
2022-06-25
30
2022-06-26
28
CASALLINA (173)
2022-06-25
14
2022-06-25
27
2022-06-26
8
2022-06-26
2022-06-25
13
2022-06-25
9
2022-06-26
28
2022-06-26
18
Bogusz Łukasz
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2022-06-25
2022-06-25
Buczek Maja
KS AZS AWF Warszawa
2022-06-25
41
2022-06-26
4
2022-06-26
6
Bugaj Martyna
BPK
LAMELKA (141)
2022-06-26
27
2022-06-26
3
50
Bukowiec Hanna
BPK
BETOVEN (18)
2022-06-25
20
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Burcon Magda
WKJ Lublin
2022-06-25
9
2022-06-25
2022-06-26
21
2022-06-26
Cabaj Nina
Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
Chaber Paulina
BPK
DAKOTA (177)
2022-06-26
Chajduk Róża
Kielecki Klub Jeździecki
AKTIW (204)
2022-06-25
7
2022-06-25
6
2022-06-26
2
50
2022-06-26
7
Chełmińska Nadia
KJ Chełmińscy
2022-06-25
25
2022-06-25
49
PERSJA (113)
2022-06-25
26
Chmaj Julia
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2022-06-25
2
100
2022-06-25
31
2022-06-26
3
100
2022-06-26
23
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2022-06-25
19
2022-06-25
46
2022-06-26
41
2022-06-26
2022-06-25
4
100
2022-06-25
6
2022-06-26
4
100
2022-06-26
9
VASANTI (89)
2022-06-25
34
2022-06-25
43
2022-06-26
21
2022-06-26
20
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-06-25
21
2022-06-25
16
2022-06-26
4
25
2022-06-26
19
2022-06-25
2022-06-25
10
2022-06-26
7
2022-06-26
15
Chołody Paula
Equiclub Zamłyniec
2022-06-25
11
2022-06-25
20
Chróścik Julia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
25
2022-06-25
11
2022-06-26
11
2022-06-26
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2022-06-25
10
2022-06-25
7
2022-06-26
26
2022-06-26
REWIA (187)
2022-06-25
30
2022-06-25
2022-06-26
20
2022-06-26
Ciba Gloria
KJ Sielanka Warka
2022-06-25
50
2022-06-26
16
QUAMAR (167)
2022-06-25
7
2022-06-26
2022-06-25
10
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
2022-06-25
27
2022-06-25
25
2022-06-26
2022-06-26
Ciszewska Amelia
Skj besthorses
AKORD (209)
2022-06-25
5
25
2022-06-25
11
2022-06-26
7
2022-06-26
Ciuk Martyna
SJ Mar-Rom Wałsnów
2022-06-25
22
2022-06-25
24
2022-06-26
14
2022-06-26
Ciurzyńska Ewa
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
5
25
2022-06-25
43
2022-06-26
35
2022-06-26
Cymer Nadia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (86)
2022-06-25
2022-06-25
12
2022-06-26
2022-06-26
24
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2022-06-25
40
2022-06-25
23
2022-06-26
18
2022-06-26
2022-06-25
31
2022-06-26
32
2022-06-26
Dębowska Zuzanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-26
2022-06-26
Dębowski Jacek
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MAESTRO (183)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
75
2022-06-26
4
25
2022-06-26
25
Dominik Róża
BPK
2022-06-26
12
Duda Hanna
BPK (MAZ)
CHIP (139)
2022-06-25
1
Dziedzic Joanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
CRUYFF Z (152)
2022-06-25
35
2022-06-25
1
2022-06-26
27
2022-06-26
1
Dzięgielewski Kamil
SSSK Koczargi Nowe
PLOTER (98)
2022-06-25
16
2022-06-25
20
2022-06-26
13
2022-06-26
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2022-06-25
35
2022-06-25
13
2022-06-26
8
2022-06-26
3
200
Felczyk Łukasz
JKS Karolina
2022-06-25
6
2022-06-25
21
Francuz Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
IWAN (123)
2022-06-26
2022-06-26
Frey Zofia
BPK
HASAL (131)
2022-06-25
23
2022-06-25
2022-06-26
9
2022-06-26
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2022-06-25
12
BRANDO (44)
2022-06-25
37
2022-06-26
22
2022-06-25
17
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
IRTYSZ (127)
2022-06-25
48
2022-06-25
26
2022-06-26
5
50
2022-06-26
19
NEMIROFF (128)
2022-06-25
25
2022-06-25
2022-06-26
6
2022-06-26
Gawron Hanna
Bpk maz
BETOVEN (18)
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (190)
2022-06-25
2022-06-25
52
2022-06-26
15
AMETYST M (191)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
20
2022-06-26
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
2022-06-25
53
2022-06-25
26
2022-06-26
36
2022-06-26
12
ULISSES (92)
2022-06-25
39
2022-06-25
14
2022-06-26
13
2022-06-26
12
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (49)
2022-06-25
45
2022-06-26
7
2022-06-26
8
Groszek Anastazja
Bpk maz
DEBIUT (28)
2022-06-25
24
2022-06-25
32
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
JAWA (81)
2022-06-25
22
2022-06-25
37
2022-06-26
18
2022-06-26
29
Huff Natalia
JKS Karolina
ACANDO (202)
2022-06-25
8
2022-06-26
23
Inguenaud Sophia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARIA (36)
2022-06-25
6
2022-06-26
8
Jakusek Nadia
bpk
2022-06-25
18
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Janowska Marta
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
RAVEL (150)
2022-06-25
8
2022-06-25
17
2022-06-26
5
25
2022-06-26
Jasińska Julia
Fundacja Horse Sport Warszawa
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
2
2022-06-26
Jurczak Martyna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
29
2022-06-25
2022-06-26
10
2022-06-26
17
Kaliciński Paweł
Stow. Warszawski KJ
2022-06-25
16
2022-06-25
45
2022-06-26
6
2022-06-26
30
2022-06-25
4
50
2022-06-25
15
2022-06-26
17
2022-06-26
15
2022-06-26
2022-06-26
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
CRUZOE (76)
2022-06-25
2022-06-25
27
2022-06-26
19
2022-06-26
Karbowiak Julia
KJ Sielanka Warka
KAZAR (78)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
Kaszyńska Aleksandra
St. J Stajnia Podolszyn
VILLENA (138)
2022-06-25
2
200
2022-06-25
21
2022-06-26
11
2022-06-26
10
Kazana Lena
BPK - MAZ
2022-06-25
10
2022-06-25
2022-06-26
6
2022-06-26
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2022-06-25
48
2022-06-25
2022-06-26
14
2022-06-26
Klepacz Nadia
KKJ Kielce
EDENSON (65)
2022-06-25
9
2022-06-25
1
150
2022-06-26
1
100
2022-06-26
1
150
Klimczak Martyna
Stow. Warszawski KJ
BETINA (12)
2022-06-25
32
2022-06-25
9
2022-06-26
1
500
2022-06-26
7
LIRYKA (13)
2022-06-25
4
25
2022-06-25
3
100
2022-06-26
6
2022-06-26
25
Kołacz Maja
Stow. SSK Koczargi Nowe
CON AMORE (101)
2022-06-25
55
2022-06-25
19
2022-06-26
39
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
2022-06-25
3
200
2022-06-25
8
2022-06-26
2
300
2022-06-26
5
Kosowska Maja
Kielecki KJ
BENFIKA (185)
2022-06-25
6
2022-06-25
5
25
2022-06-26
8
2022-06-26
9
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub Secymin Polski
ECONTERO (194)
2022-06-25
2022-06-26
7
2022-06-25
CEZANNE V (195)
2022-06-25
49
2022-06-25
17
2022-06-26
21
REA BH (196)
2022-06-25
12
2022-06-25
35
2022-06-26
22
Koziarewicz Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
12
2022-06-25
24
2022-06-26
39
2022-06-26
Kozik Jagoda
Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
2022-06-25
2
75
2022-06-25
2022-06-26
1
100
2022-06-26
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
2022-06-25
18
2022-06-25
10
2022-06-26
Kozłowska Maria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
COCO (61)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
Kozon Martyna
Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
TOLEDO (182)
2022-06-25
44
2022-06-25
51
Kronic Matylda
Jks Salio
HUGO (115)
2022-06-25
1
2022-06-25
14
2022-06-26
4
25
2022-06-26
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-06-25
2
500
2022-06-25
3
300
2022-06-26
1
850
2022-06-25
22
2022-06-25
5
LUCKY MAN (145)
2022-06-25
17
2022-06-25
38
2022-06-26
14
MAESTRO (146)
2022-06-25
1
500
2022-06-26
14
2022-06-26
2
500
SENQUEST (148)
2022-06-25
8
2022-06-26
16
2022-06-26
29
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-06-25
2
300
2022-06-25
13
2022-06-26
Kulczycka Zofia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
PRIOLO (208)
2022-06-26
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita
GROS S (104)
2022-06-25
28
2022-06-25
22
2022-06-26
2022-06-26
27
Lomankiewicz Veronica
Stow. SSK Koczargi Nowe
2022-06-25
13
2022-06-25
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (95)
2022-06-25
32
2022-06-25
21
2022-06-26
33
2022-06-26
38
Łapacz Zuzanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
CLANET (140)
2022-06-25
3
50
2022-06-25
2022-06-26
16
2022-06-26
10
Łubińska Zuzanna
BPK (MAZ)
GOLDIKA (24)
2022-06-25
7
2022-06-25
3
50
2022-06-26
6
2022-06-26
3
50
Mączewska Małgorzata
BPK (MAZ)
2022-06-25
28
2022-06-25
Mączewska Maria
BPK (MAZ)
2022-06-25
30
2022-06-25
4
25
2022-06-26
2022-06-26
19
2022-06-26
5
25
Madej Amelia
WKJ Lublin
2022-06-25
13
2022-06-25
51
2022-06-26
38
2022-06-26
Majkowska Marta
SKJ Besthorses
HILON-W (210)
2022-06-25
2022-06-25
19
2022-06-26
15
2022-06-26
Marcjan Natalia
BPK
IRAL (99)
2022-06-25
3
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
18
Matysiewicz Emilia
WKJ Lublin
JOY FSTF (109)
2022-06-25
47
2022-06-25
29
2022-06-26
2022-06-26
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-06-25
11
2022-06-25
47
2022-06-26
24
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BROWAR (179)
2022-06-25
2022-06-25
36
2022-06-26
2022-06-26
Michalecka Zofia
Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
LAROSA Z (189)
2022-06-25
29
2022-06-25
21
2022-06-26
11
2022-06-26
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (33)
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-25
8
2022-06-25
34
2022-06-26
21
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
GRAD (188)
2022-06-25
33
2022-06-25
8
2022-06-26
7
Mistygacz Nina
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
9
2022-06-26
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2022-06-25
12
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
15
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MISTRESS (157)
2022-06-25
1
850
2022-06-25
12
2022-06-25
9
Mościcka Michalina
BPK
HILUX (19)
2022-06-25
33
2022-06-25
1
2022-06-26
2022-06-26
22
Murfin Nadia
BPK (MAZ)
MARENGO (20)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
2
50
2022-06-26
Noga Maria
BPK (MAZ)
CABANNA 2 (133)
2022-06-25
7
2022-06-25
20
2022-06-26
11
2022-06-26
31
Oziemska Zuzanna
BPK
GOOS (42)
2022-06-25
26
2022-06-25
2022-06-26
10
2022-06-26
Paradowska-Urbaniak Viktoria
Stow.Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HORACY (156)
2022-06-25
15
2022-06-25
15
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Patron Tomasz
BPK mazowieckie
2022-06-26
9
2022-06-26
3
300
Patron Tomasz
BPK
2022-06-25
11
2022-06-25
7
2022-06-26
17
2022-06-26
4
2022-06-25
2022-06-25
15
2022-06-26
2022-06-26
Patron Tomasz
BPK
2022-06-25
24
2022-06-25
11
Pawłowska Julia
-
KATSUMI B (100)
2022-06-25
2022-06-25
40
2022-06-26
26
2022-06-26
MY LADY (103)
2022-06-25
28
2022-06-25
41
2022-06-26
15
2022-06-26
1
Piasecka Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2022-06-25
42
2022-06-26
18
2022-06-26
40
Piotrowska Maja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2022-06-26
9
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
STAKATTOS (164)
2022-06-25
2022-06-26
31
2022-06-26
Płatos Natalia
KJ Galop Kozienice
2022-06-25
5
2022-06-25
26
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
NABU (176)
2022-06-25
6
2022-06-25
1
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
MESSI S (161)
2022-06-25
38
2022-06-26
5
25
2022-06-26
4
50
Polewska Sofia
KS AZS AWF Warszawa
SOUL (53)
2022-06-25
1
2022-06-25
23
2022-06-26
2022-06-26
Polkowska Marta
UKS Military Kopki
MARKO (118)
2022-06-25
5
50
2022-06-25
28
2022-06-26
34
2022-06-26
Polska-Fijałek Ewelina
KJ Galop Kozienice
2022-06-25
46
2022-06-25
25
2022-06-26
35
2022-06-26
2022-06-25
44
2022-06-25
2022-06-26
16
2022-06-26
Pracel Marianna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
DENDY (129)
2022-06-25
2022-06-25
19
2022-06-26
1
300
2022-06-26
11
Prus Amelia
Bpk
SURINAM (21)
2022-06-25
2022-06-26
1
2022-06-25
9
2022-06-26
2
Przeplasko Amelia
Stow. SSK Koczargi Nowe
FIGA (97)
2022-06-25
2022-06-25
24
2022-06-26
24
2022-06-26
4
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-25
4
25
2022-06-25
3
50
2022-06-26
1
2022-06-26
3
50
Puta Hanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
BARBIE (60)
2022-06-25
34
2022-06-25
23
2022-06-26
1
Ratajska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-06-25
36
2022-06-25
2022-06-26
33
Romańczuk Antonina
BPK
AMAL (71)
2022-06-25
24
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
17
Rosa Dagmara
BPK
2022-06-25
1
2022-06-25
31
2022-06-26
1
2022-06-26
22
Rudecka Antonina
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-25
18
2022-06-25
20
2022-06-26
1
2022-06-26
22
PRIOLO (208)
2022-06-25
8
2022-06-25
4
Rybarczyk Zofia
SKJ OLIMPIA
AVENTO (58)
2022-06-25
2022-06-25
27
2022-06-26
2022-06-26
1
Rybczyński Bartosz
BPK
DRON GR (111)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
Sabarańska Hanna
Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
HANIKA (186)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (75)
2022-06-25
33
2022-06-25
28
2022-06-26
25
2022-06-26
32
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
2022-06-25
20
2022-06-25
22
2022-06-26
19
2022-06-26
30
Sempioł Olga
Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
LOGGIA (38)
2022-06-25
2022-06-25
17
2022-06-26
13
2022-06-26
Siwicka Anna
BPK (MAZ)
2022-06-25
2022-06-25
30
2022-06-26
40
2022-06-26
Skobel Aleksandra
Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
CHAMP (62)
2022-06-25
7
2022-06-25
15
2022-06-26
3
2022-06-26
26
Skonieczna Natalia
Klub Jeździecki Rock Horses
JAMES.R (46)
2022-06-25
42
2022-06-26
2
200
2022-06-26
13
2022-06-25
39
Ślepska Maja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ZARIM (6)
2022-06-25
23
2022-06-25
2022-06-26
3
2022-06-26
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (57)
2022-06-25
13
2022-06-25
18
2022-06-26
DEJV (59)
2022-06-25
50
2022-06-26
37
Stawowczyk Marta
brak
2022-06-25
2022-06-25
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2022-06-25
29
2022-06-25
6
2022-06-26
20
2022-06-26
23
Suska Juliana
KS Euro Holding
2022-06-25
4
150
NIGIRI (160)
2022-06-25
14
2022-06-26
5
50
Trela Zofia
BPK
2022-06-25
2022-06-25
2
100
2022-06-26
22
2022-06-26
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (184)
2022-06-25
1
300
2022-06-25
2022-06-26
36
2022-06-26
22
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2022-06-25
5
50
2022-06-25
10
2022-06-26
8
2022-06-26
6
2022-06-25
2022-06-25
18
2022-06-26
12
2022-06-26
2022-06-25
15
2022-06-25
2022-06-26
16
2022-06-26
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-06-25
23
2022-06-25
16
2022-06-26
20
Wójcik Magdalena
WKJ Lublin / SJ Gershwin
ROBIN (35)
2022-06-25
20
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
Zadroga Hanna
Uczniowski Klub Sportowy Primo Horse Club
NEXIA (80)
2022-06-25
1
2022-06-25
20
2022-06-26
22
2022-06-26
14

Number of Riders: 148

Number of Horses: 180

The sum of prizes: 8 950.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-082019-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl