Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:22:59
2019-10-10 21:43:07
Katarzyna Wojtyniak LATHANDER N
  • 1x 25/C - 2/Zawody Regionalne / Konie
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:17:59
2019-10-10 21:34:42
Natalia Templin LUDWIK XIV
  • 1x 24/C - 1/Zawody Regionalne / Konie
  • 1x 25/C - 2/Zawody Regionalne / Konie
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:17:50
2019-10-10 21:33:27
Alicja Czapska DIARADA
  • 1x 23/N - 4/Zawody Regionalne / Konie
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 20:59:57
2019-10-10 20:11:51
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 8/P - 1/MO Junior / konie / półfinał 60 x 20
  • 1x 18/P - 2/MO Junior / konie / finał / 60 x 20
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 20:09:58
2019-10-10 16:18:45
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 6/D- 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 20:20:58
2019-10-09 21:56:17
Hubert Jankowski IDWINARETTO
  • 1x 12/C - 1/MO Senior / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 21/C - 2/MO Senior / konie / finał / 60 x 20
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 20:20:52
2019-10-09 21:54:55
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 12/C - 1/MO Senior / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 21/C - 2/MO Senior / konie / finał / 60 x 20
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:06:22
2019-10-09 20:23:38
Vanessa Kuleszo DRAWELTINO
  • 1x 5/D - 2/MO Junior Młodszy / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 16/D -3/MO Junior Młodszy / konie / finał / 60 x 20
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:42:35
2019-10-09 10:54:05
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 8/P - 1/MO Junior / konie / półfinał 60 x 20
  • 1x 18/P - 2/MO Junior / konie / finał / 60 x 20
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:42:24
2019-10-08 22:24:38
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x 11/N - 4/MO Młody Jeździec / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 20/N - 6/MO Młody Jeździec / konie / finał / 60 x 20
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:42:19
2019-10-08 22:24:10
Matylda Wiśniewska BOHUN
  • 1x 11/N - 4/MO Młody Jeździec / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 20/N - 6/MO Młody Jeździec / konie / finał / 60 x 20
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:42:14
2019-10-08 22:23:26
Dominika Krzyżaniak FALSTERBEAU
  • 1x 11/N - 4/MO Młody Jeździec / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 20/N - 6/MO Młody Jeździec / konie / finał / 60 x 20
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:42:08
2019-10-08 22:22:33
Emma Miśkiewicz FALSTERBEAU
  • 1x 13/L -3/MO Amator / konie / półfinał / 60 x 20
  • 1x 22/D - 1/MO Amator / konie / finał / 60 x 20
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 20:19:57
2019-10-08 22:21:58
Martyna Rucińska MAVERICK
  • 1x 8/P - 1/MO Junior / konie / półfinał 60 x 20
  • 1x 18/P - 2/MO Junior / konie / finał / 60 x 20
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:41:52
2019-10-08 22:21:11
Martyna Butryn CELKA
  • 1x 6/D- 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
  • 1x 9/P - 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:41:45
2019-10-08 22:20:39
Martyna Butryn Q10
  • 1x 7/P -1/MO Junior / kuce / pólłfinał / 60 x 20
  • 1x 18/P - 2/MO Junior / konie / finał / 60 x 20
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:41:40
2019-10-08 22:20:00
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x 5/D - 2/MO Junior Młodszy / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 16/D -3/MO Junior Młodszy / konie / finał / 60 x 20
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:41:35
2019-10-08 22:19:15
Dionizy Polikowski NELANO
  • 1x 5/D - 2/MO Junior Młodszy / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 16/D -3/MO Junior Młodszy / konie / finał / 60 x 20
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:41:25
2019-10-08 22:18:34
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x 5/D - 2/MO Junior Młodszy / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 16/D -3/MO Junior Młodszy / konie / finał / 60 x 20
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:03:07
2019-10-08 19:59:51
Ann Van Den Broeck RON RUBINO
  • 1x 6/D- 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:02:56
2019-10-08 18:11:12
Patrycja Jakubowska CREIG AN ÓIR MOLLY
  • 1x 7/P -1/MO Junior / kuce / pólłfinał / 60 x 20
  • 1x 17/P - 2/MO Junior / kuce / finał / 60 x 20
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:51:54
2019-10-04 13:02:30
Radosław Czajka SILVETTA
  • 1x 9/P - 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 18:58:29
2019-10-02 14:38:40
Paulina Miziewicz ZEUS
  • 1x 6/D- 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
  • 1x 13/L -3/MO Amator / konie / półfinał / 60 x 20
  • 1x 22/D - 1/MO Amator / konie / finał / 60 x 20
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:36:52
2019-10-02 12:42:38
Zofia Fragstein-Niemsdorff RAMIRO
  • 1x 5/D - 2/MO Junior Młodszy / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 16/D -3/MO Junior Młodszy / konie / finał / 60 x 20
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:50:53
2019-10-01 12:52:53
Dominika Chojecka WHITE LOVE
  • 1x 6/D- 1/Zawody Regionalne / konie / 60 x 20
  • 1x 13/L -3/MO Amator / konie / półfinał / 60 x 20
  • 1x 22/D - 1/MO Amator / konie / finał / 60 x 20
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:23:39
2019-10-01 08:28:48
Amelia Terenowicz AILLE HIGHFIELD STAR
  • 1x 3/P - 6/MO Junior Młodszy / kuce / polfinał / 40 x 20
  • 1x 15/P - 4/MO Junior Młodszy / kuce / finał / 40 x 20
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:23:33
2019-10-01 08:28:11
Karolina Kolny GRETA
  • 1x 3/P - 6/MO Junior Młodszy / kuce / polfinał / 40 x 20
  • 1x 15/P - 4/MO Junior Młodszy / kuce / finał / 40 x 20
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:23:26
2019-10-01 08:27:17
Justyna Eidorowicz ROZMARYN
  • 1x 12/C - 1/MO Senior / konie / pólfinał / 60 x 20
  • 1x 21/C - 2/MO Senior / konie / finał / 60 x 20
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:23:18
2019-09-29 17:56:02
Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO
  • 1x 10/N - 2/MO / kuce / półfinał / 60 x 20
  • 1x 19/N - 3/MO kuce / finał / 60 x 20
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
2004 (JM.)
O038639
2. Błońska Anna bpk
2006 (JM.)
brak
3. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
O047497
4. Chojecka Dominika Niezrzeszona
S
Brak
5. Czajka Radosław Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
Brak
6. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
7. Eidorowicz Justyna UKJ Płochocin
S
1908/18 A III
8. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
9. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
10. Jakubowska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (J.)
1911/18 A
11. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
12. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (J.)
O044894
13. Krzyżaniak Dominika BPK
2001 (J.)
brak
14. Kuleszo Vanessa Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
brak
15. Miśkiewicz Emma -
2002 (J.)
-
16. Miziewicz Paulina bpk
S
brak
17. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
18. Rucińska Martyna bpk
2003 (J.)
brak
19. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O047490
20. Templin Natalia Lkj Lewada
S
Brak
21. Terenowicz Amelia Uczniowski Klub Sportowy Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
O047340
22. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
23. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (JM.)
O037288
24. Wiśniewska Matylda JKS Stajnia Brzózki
S
brak
25. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AILLE HIGHFIELD STAR Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc:- F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
K024422
2.

18

AMBER Westfalska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Amperre
M: Donna Elisa
O: Bianca Blumel
B: Stoecker
K021778
3.

14

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
K023514
4.

19

BUBLE BOY Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach gniada/165 F: Dromllown Rolex from Eas
M: Idol Fok'D Peg / Enterprise Boy
O: Joanna Hudziak
B: xx
K020426 xx
5.

24

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
6.

10

CREIG AN ÓIR MOLLY Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc: F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
2062/18
7.

26

DIARADA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Diarado
M: Polka
O: Zbigniew Błoński
B: Polska
- -
8.

9

DIARADA Meklemburska POL 2013 Klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
O: Agnieszka Drabczyk-Błońska
B: Roman Siwek
brak De 427270301513
9.

20

DRAWELTINO Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/170 F: Weltino
M: Drama
O: Albert Kuleszo
B: Pinkowska Anna
K023535 616007610201811
10.

17

FALSTERBEAU Westfalska GER 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Maja Polikowska
B: Josef Klockenkempfer
0000
11.

22

FIRST CLASS Oldenburg DEU 2012 Klacz gniada/169 F: Foundation
M: Samantha/ Sandro Hit
O: Paulina Kinder- Czajkowska
B: Niemcy
brak
12.

6

GRETA Mały Koń POL 2003 Klacz kara/kuc:147 F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
1788/19 616013640066905
13.

23

IDWINARETTO KWPN POL 2013 Klacz gniada/175 F: Everdale
M: ALISKA K / JOHNSON
O: Katarzyna Milczarek
B: -
- -
14.

4

LANGTOFTEGARD LEANDRO Connemara DNK 2010 Wałach siwa/kuc:147 F: Sternbergs Larry junior
M: Barholts Rosaleen
O: Anna van den Broeck
B: Annette Villebaek
K021759 208333CO1002675 DK CON
15.

27

LATHANDER N Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/174 F: Landos
M: Nationale
O: Hubert Wojtyniak
B: ZG Broederdorf
brak DE 427270102012
16.

25

LUDWIK XIV OLD GER 2008 Wałach kasztanowata/166 F: Ludwig As
M: Russula
O: Inferno Sp zo o
B: R. Jacobs
Brak De418182626607
17.

21

MAVERICK SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
18.

13

NELANO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Liban
M: Niezapominajka
O: Maja Polikowska
B: SK Nowielice
brak
19.

15

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
O: Maja Polikowska
B: -
K026992
20.

12

QIU Hanowerska GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
O: Maja Polikowska
B: Gerd Icken
K026246
21.

8

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Larron
M: Rebelia
O: Karolina Fragstein
B: Joanna Frey
brak brak
22.

11

RON RUBINO Oldenburg POL 2015 Wałach gniada/164 F: RON RUBIN
M: Dr RUBINA
O: VINCENT VAN DEN BROECK
B: JW
BRAK
23.

5

ROZMARYN SP POL 2006 Wałach gniada F: Patiarch
M: Ratina
O: Justyna Eidorowicz
B: Władysław Łopuszyński
01234
24.

28

SILVETTA Deutsche Sportpferd POL 2013 Klacz kasztanowata F: Belissimo M
M: Sunitah
O: Natalie Palacz
B: Vite
K026256 DE 455-8702403-13
25.

2

WHITE LOVE Hannover GER 2003 Wałach kasztanowata/167 F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
26.

3

ZEUS SP POL 2004 Wałach gniada/180 F: Lagrain /
M: Zeta Z /
O: Paulina Miziewicz
B: GR Dąbki Roman Barlik
brak POL009611485804
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Blumel Fransesca
JKS Stajnia Brzózki
AMBER (18)
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
3
Błońska Anna
bpk
2019-10-12
1
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
Q10 (15)
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Chojecka Dominika
Niezrzeszona
2019-10-12
3
2019-10-12
1
2019-10-13
3
2019-10-13
2
Czajka Radosław
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-10-12
1
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
DIARADA (26)
2019-10-12
1
Eidorowicz Justyna
UKJ Płochocin
2019-10-12
4
2019-10-13
2
2019-10-13
2
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
RAMIRO (8)
2019-10-12
5
2019-10-13
4
2019-10-13
4
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-10-12
3
2019-10-13
2
2019-10-13
2
Jakubowska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2019-10-12
2
2019-10-13
1
2019-10-13
1
2019-10-12
1
2019-10-13
4
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
GRETA (6)
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Krzyżaniak Dominika
BPK
2019-10-12
2
2019-10-13
1
2019-10-13
2
Kuleszo Vanessa
Pony Club Płochocin
2019-10-12
4
2019-10-13
3
2019-10-13
3
Miśkiewicz Emma
-
2019-10-12
2
2019-10-13
1
2019-10-13
1
Miziewicz Paulina
bpk
ZEUS (3)
2019-10-12
3
2019-10-13
2
2019-10-13
3
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
QIU (12)
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
NELANO (13)
2019-10-12
2
Rucińska Martyna
bpk
2019-10-12
4
2019-10-13
4
2019-10-13
4
Solecka Zarah
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (14)
2019-10-12
3
2019-10-13
2
2019-10-13
2
Templin Natalia
Lkj Lewada
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Terenowicz Amelia
Uczniowski Klub Sportowy Pony Club Płochocin
2019-10-12
2
2019-10-13
2
2019-10-13
2
Tomicka Małgorzata
bpk
2019-10-12
2
2019-10-13
3
2019-10-13
3
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-13
1
2019-10-12
2
Wiśniewska Matylda
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (14)
2019-10-12
3
2019-10-13
2
2019-10-13
3
Wojtyniak Katarzyna
JKS Tornado Szczecin
2019-10-12
2
2019-10-13
3
2019-10-13
3

Number of Riders: 25

Number of Horses: 26

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl