Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody
Modrzewie k. Goleniowa, 07.09.2019 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:27:42
2019-09-06 22:26:25
Izabela Berbachowska NADIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 19:44:08
2019-09-06 17:04:10
Małgorzata Barbarska BOGINI
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 17:07:09
2019-09-06 16:27:50
Wiktoria Opas REMBRANDT
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 17:06:58
2019-09-06 16:27:26
Wiktoria Opas ESTILLO
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 17:04:28
2019-09-06 15:43:01
Julia Kawczyńska FINEZJA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 17:04:04
2019-09-06 15:40:00
Sandra Lodahl IGMA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 00:48:12
2019-09-05 23:03:08
Anna Kińska CASTOR
  • 2x 5/L/konkurs egzaminacyjny
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 00:47:58
2019-09-05 23:00:42
Oliwia Wieliczko MUSTANG
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 00:47:41
2019-09-05 22:58:51
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 00:47:05
2019-09-05 22:58:27
Zuzanna Wiśniewiecka GALAHAD
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 00:46:50
2019-09-05 22:57:53
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:57:04
2019-09-05 21:53:20
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 5/L/konkurs egzaminacyjny
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:56:39
2019-09-05 21:52:55
Zuzia Hana OLIMPIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:56:08
2019-09-05 21:52:22
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:55:52
2019-09-05 21:52:02
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:55:21
2019-09-05 21:50:37
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 5/L/konkurs egzaminacyjny
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:54:58
2019-09-05 21:50:14
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:54:31
2019-09-05 21:47:02
Hanna Mycka EMET
  • 2x 5/L/konkurs egzaminacyjny
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:37:06
2019-09-05 21:19:43
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:32:13
2019-09-05 19:56:26
Marianna Antoszewska FUNNY AFFAIR
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:31:55
2019-09-05 19:54:43
Anna Buda NISZA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:31:37
2019-09-05 19:50:24
Oliwia Wichucka EUFORIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:31:24
2019-09-05 19:46:46
Marika Karpińska FUNNY AFFAIR
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:31:07
2019-09-05 19:45:09
Jagoda Grydziuszko ISKIERKA
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:30:51
2019-09-05 17:02:03
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:59:44
2019-09-05 12:59:23
Antonina Czaplińska KASJOPEA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:58:41
2019-09-05 12:59:00
Karolina Cesarczyk CHACCO
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:56:27
2019-09-05 00:16:05
Weronika Zielińska CARETINA
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:55:58
2019-09-04 22:15:43
Paulina Świerzbin SERUM THE HELL'S
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:55:26
2019-09-04 13:48:49
Wojciech Wojcianiec BARKO FLY
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:40:47
2019-09-04 13:43:27
Wojciech Wojcianiec ZIRADO
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:40:38
2019-09-04 13:42:51
Konstiantyn Iaroshenko TRENTON
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:40:09
2019-09-04 13:42:02
Konstiantyn Iaroshenko JARLEY
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:38:05
2019-09-04 13:40:55
Konstiantyn Iaroshenko LUNA MELLONI
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:37:41
2019-09-03 22:53:27
Antonina Misiewicz POLYDETTO
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:37:22
2019-09-03 22:51:33
Iga Pietruczyk AGENT
  • 1x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:37:00
2019-09-03 22:48:45
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:36:38
2019-09-03 22:48:13
Amelia Pawlak DIMA
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:35:54
2019-09-03 22:47:42
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 2x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:33:58
2019-09-03 22:47:10
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:33:40
2019-09-03 22:46:22
Igor Brzeziński BERNY
  • 1x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:32:23
2019-09-03 22:41:24
Maja Baca DUKAT
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:31:18
2019-09-03 22:03:59
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:28:05
2019-09-03 14:51:07
Klaudia Włodarczyk GANSEN
  • 2x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 15:27:29
2019-09-03 10:16:54
Aleksandra Kosior ERIKA
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:25:13
2019-09-02 23:06:24
Wiktoria Hałabaty SERUM THE HELL'S
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:23:58
2019-09-02 22:50:52
Martyna Krakowska NADIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:23:38
2019-09-02 22:48:04
Daria Szymańska NADIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:23:08
2019-09-02 22:13:33
Martyna Michalska QUINTERA
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:37:20
2019-09-02 22:13:14
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:18:57
2019-09-02 21:04:15
Sandra Kotwicka SANCHO Z. JASKÓŁKA
  • 1x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:06:38
2019-09-01 16:08:56
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:05:42
2019-09-01 14:53:48
Barbara Piekło DUKAT
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 09:40:07
2019-08-31 13:45:42
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:25:19
2019-08-31 10:07:09
Nikola Mielniczek CHASTROVIA SZ
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:39:58
2019-08-30 06:23:31
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:41:49
2019-08-29 21:46:34
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:41:34
2019-08-29 20:36:57
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:13:24
2019-08-29 14:02:37
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:13:10
2019-08-29 11:35:08
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:12:31
2019-08-29 11:34:42
Alan Miechowicz NITROX
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:12:12
2019-08-29 11:06:58
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:07:31
2019-08-29 11:05:16
Martyna Paluch IROS
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:07:11
2019-08-29 11:04:02
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:06:55
2019-08-29 11:03:13
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:06:43
2019-08-29 10:55:55
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:06:29
2019-08-29 10:55:33
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:06:09
2019-08-29 00:52:46
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:41:13
2019-08-29 00:50:02
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:02:32
2019-08-28 22:55:27
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 19:01:49
2019-08-28 22:05:04
Laura Dzirba FINEZJA
  • 1x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:17:00
2019-08-28 12:15:43
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:14:32
2019-08-27 21:17:14
Olga Zalewa NAWAHO
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:13:07
2019-08-27 21:16:32
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:12:48
2019-08-27 21:15:48
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:10:15
2019-08-27 21:15:03
Michał Cwajda ODESSA
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:07:08
2019-08-27 21:14:00
Elzbieta Kotwicka SANCHO Z. JASKÓŁKA
  • 2x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:06:35
2019-08-27 21:08:38
Laura Łożewska TINY CARROT
  • 2x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:38:56
2019-08-27 16:17:36
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:38:38
2019-08-27 15:01:05
Zuzanna Biały FUNNY AFFAIR
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:30:14
2019-08-27 14:59:38
Sara Kędzierska-Bielowiec NISZA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:37:57
2019-08-27 14:55:20
Karolina Krzysik ISKIERKA
  • 1x 1/mLL/ Debiuty dokładności art.238.1.1 towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:37:37
2019-08-27 14:51:50
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 17:03:41
2019-08-27 14:50:22
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 2x 5/L/konkurs egzaminacyjny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:34:49
2019-08-27 14:48:21
Julia Szambelan FARMA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:34:03
2019-08-27 14:46:54
Oliwia Chrościcka ISKIERKA
  • 1x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 17:03:14
2019-08-27 14:46:06
Zuzanna Gier FORIS
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:33:15
2019-08-27 14:45:19
Amalie Jensen FRIDA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:32:52
2019-08-27 14:44:26
Magdalena Majewska CAMELIA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:32:08
2019-08-27 13:21:19
Eryk Słowicki ŁATKA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:31:13
2019-08-27 13:20:52
Marta Burdzy ŁATKA
  • 1x 2/mLL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:49:58
2019-08-21 21:26:09
Sandra Kamińska - Śliwak LOTKA
  • 2x 3/LL/ z trafieniem w normę czasu Dod. S1 towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 16:58:42
2019-08-21 21:25:29
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 16:58:49
2019-08-21 21:24:54
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.3 towarzyski O Puchar Jumpin Team
  • 1x 6/P/ O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoszewska Marianna bzpk
2004 (JM.)
brak
2. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
3. Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
1998 (MJ.)
O019420
4. Barbarska Małgorzata JKS FARMA MODRZEWIE
S
BRAK
5. Berdychowska Izabela
6. Biały Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
brak
7. Brzeziński Igor JKS AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
8. Buda Anna
9. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
Brak
10. Cesarczyk Karolina JKS Elcon Szczecin
S
O010137
11. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
12. Chruścicka Oliwia
13. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
14. Czaplińska Antonina Bpk
2002 (J.)
Brak
15. Dzirba Laura Brak
2011 (Mł.)
Brak
16. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
17. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
18. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (JM.)
brak
19. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (J.)
O038627
20. Gier Zuzanna JKS FARMA MODRZEWIE
2000 (MJ.)
O047084
21. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
22. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (Mł.)
brak
23. Hałabaty Wiktoria KJ Caris Kamień Pomorski
2005 (JM.)
Brak
24. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
25. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
26. Iaroshenko Konstiantyn KJ Melloni Horses
S
O054627
27. Ioroszenko K
28. Jackowiak Weronika Brak
2003 (J.)
Brak
29. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
30. Kamińska - Śliwak Sandra niezrzeszona
S
brak
31. Karpińska marika
32. Kawczyńska Julia Brak
2000 (MJ.)
Brak
33. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (JM.)
BRAK
34. Kińska Anna JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O031367
35. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
36. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
37. Kosior Aleksandra brak
2000 (MJ.)
brak
38. Kotwicka Elzbieta Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
Brak
39. Kotwicka Sandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2001 (J.)
Brak
40. Krakowska Martyna KJ Caris Kamień Pomorski
2005 (JM.)
Brak
41. Krzysik Karolina Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
BRAK
42. Krzysik Karolina
43. Krzysik Oliwia Chruścicka
44. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
45. Kuczkowiak hanna
46. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
47. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
O033323
48. Lodahl Sandra JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
49. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
Brak
50. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
51. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
52. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
53. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
54. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (JM.)
O036466
55. Mielniczek Nikola Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
56. Misiewicz Antonina JKS AMICO Mołdawin
1999 (MJ.)
0000
57. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
58. Mycka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
59. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (J.)
O042752
60. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
61. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
62. Piekło Barbara BPK
1999 (MJ.)
brak
63. Pietruczyk Iga JKS AMICO Moldawin
0000
64. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
65. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
66. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
5797/19B
67. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
68. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
69. Słowicki Eryk Brak
2006 (JM.)
Brak
70. Świerzbin Paulina KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2005 (JM.)
brak
71. Szambelan Julia JKS FARMA MODRZEWIE
2009 (Mł.)
BRAK
72. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
Brak
73. Szymańska Daria KJ Caris Kamień Pomorski
2004 (JM.)
Brak
74. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
75. Wasilewska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O037684
76. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
77. Wieliczko Oliwia JKS Elcon Szczecin
2006 (JM.)
brak
78. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
brak
79. Włodarczyk Klaudia BPK
2010 (Mł.)
Brak
80. Woicjaniec Woicjech
81. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
82. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
83. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
84. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
brak
85. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
86. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
1999 (MJ.)
brak
87. Zielińska Weronika Brak
1999 (MJ.)
O029197
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

AGENT Hucuł POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Sobczak
B: Nn
0000
2.

44

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019729 616009640097309
3.

69

BARKO FLY 0 POL 0 Wałach gniada/0 F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0 0
4.

10

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
O: Daniel Miechowicz
B: -
K021456 616007610161912
5.

58

BERNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jarosław Ginter
0000
6.

89

BOGINI Małopolska POL 2008 Klacz siwa/163 F: OSTRAGON
M: BOGOTA
O: J&J NIERUCHOMOŚCI SP ZOO
B: SK WALEWICE
BRAK POL006590155708
7.

49

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
8.

19

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Małgorzata Barbarska
B: Mańczak Paula
brak 616999530214515
9.

70

CARETINA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/180 F: Carentan
M: Stella XVI
O: Weronika Zielińska
B: Ross Kurt
K027517 DE421000308909
10.

88

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
11.

71

CHACCO - GER 2012 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
12.

11

CHASTROVIA SZ WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/159 F: Kevin
M: Chardona
O: Radosław Szopiński
B: Edward Szuk
brak 616007610112309
13.

60

COMIC BS Westfalisches POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
O: Jacek Sobczak
B: Nn
K024510
14.

35

CYGANKA Typ Pogrubiony POL 07.05.2015 Klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
O: Roman Jackowiak
B: Roman Jackowiak
Brak 616 999 64 00789 15
15.

38

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
K028125 372004100015968
16.

48

DUKAT SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Izyr
M: Domena
O: Edyta Brejtfus Piekło
B: Wiktor Nowak
brak brak
17.

57

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
18.

78

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń / Czubaryk
M: Emet A / Emetyt
O: Maria Obidowska
B: Bronisław Ludwiczak
K027216 616006610095109
19.

54

ERIKA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc:123 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Kosior
B: NN
Brak Brak
20.

91

ESTILLO SP POL 2014 Ogier gniada F: Candor
M: Egida
O: Ewa Opas
B: Tadeusz Mroczka
none
21.

8

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
O: J&J Nieruchomości
B: Hossa Maciej
brak 009520097705
22.

37

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
O: MUGLA Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
23.

93

FanyOf Air F:
M:
O:
B:
24.

22

FARMA Małopolska POL 1995 Klacz gniada F: ARDAHAN
M: FANTAZJA
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: GRONET TEODOR
BRAK 006640020395
25.

34

FINEZJA NN POL 2007 Klacz ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Dzirba
B: Nieznany
Brak 616999610314707
26.

21

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
O: J&J Nieruchomości
B: Przybyło Adam
brak 009520074207
27.

20

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: SŁAWOMIR KACZMARCZYK
K024387 007600220708
28.

85

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
29.

25

FUNNY AFFAIR SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: LOVE AFFAIR
M: FATMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: DUSZKIEWICZ GABRIELA
BRAK POL009630231907
30.

82

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
31.

86

GALAHAD KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Trzy po trzy
M: Gracja
O: Leszek Pawlak
B: Krzysztof Tyburczy
brak
32.

55

GANSEN Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Statoil King
M: Gandawa
O: Emilia Włodarczyk
B: Żyłkowski Andrzej
Brak POL007530036608
33.

74

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
34.

80

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
xx xx
35.

36

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak 009640057406
36.

90

IGMA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: ZAKRZEWSKI MAREK
BRAK 616007610063011
37.

47

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
O: Małgorzata Barbarska
B: Bogumiła Prais
K022497 616999610066912
38.

40

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: -
B: Daniel Miechowicz
K025245 528003201309097
39.

9

ISKIERKA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: KATARZYNA KAZIMIERCZAK
BRAK 007640017104
40.

94

Iskierka F:
M:
O:
B:
41.

95

Iskra F:
M:
O:
B:
42.

26

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K027136 6160096400211
43.

99

Jerlei F:
M:
O:
B:
44.

30

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
O: Aleksandra Zdrowska
B: Michał Borowiński
brak brak
45.

72

KASJOPEA SP POL 2008 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
46.

59

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
47.

41

KIRMINA SP POL 2015 Klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
O: Malwina Szczukiewicz
B: Tomasz Lepper
Brak Brak
48.

39

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
49.

23

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
K013124 616999611597804
50.

98

Koral F:
M:
O:
B:
51.

14

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
O: Agata Kruszyniewicz
B: Gołgowski Bogusław
brak
52.

65

LUNA MELLONI HOL GER 2012 Klacz gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Grandiosa III / Calando V
O:
B:
K021015 DE421000048812
53.

103

Luna Meloni F:
M:
O:
B:
54.

18

ŁATKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:125 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Olga Kiedrowska
B: Dariusz Antczak
brak
55.

62

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
56.

76

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
O: Martyna Florczak
B: Roman Siwek
K022928 009640085307
57.

87

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Jogurt
M: Morena
O: Leszek Pawlak
B: Jan Krzyżoszczak
K011382
58.

5

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
59.

97

Nadia F:
M:
O:
B:
60.

75

NADIR SP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
3855/19 616009610093514
61.

79

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
62.

56

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
63.

32

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
64.

33

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
65.

73

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: Danuta Głyżewska
BRAK 009610076405
66.

96

Nisza F:
M:
O:
B:
67.

42

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/- F: Lesotho HOLST
M: Nubira/Cantanis HOLST
O: -
B: Bono Fur Farm S.C.
K011809 616009640067207
68.

84

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
69.

43

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/brak F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
K025472 616009640042913
70.

29

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
O: Marta cwajda
B: Antoni cwajda
Brak 616009640051514
71.

83

OLIMPIA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xxxx
72.

81

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
73.

64

POLYDETTO WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Polytraum / Polydor
M: Cavallo-Cora / Carvallo
O: Małgorzata Wojciechowska
B:
K023300 DE441411812006
74.

50

QUINTERA Holsztyńska POL 19.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: Quintero
M: My Lady VII
O: Martyna Florczak
B: ZG Stegemann
Brak
75.

92

REMBRANDT OS POL 2005 Wałach ciemnogniada/160 F: Palegro / Power
M: Russula / Lombardo
O: Jerzy Opas
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K009612 DE418181110805
76.

28

SANCHO Z. JASKÓŁKA Tinker NLD 2007 Wałach srokata/mk: F: nn
M: nn
O: Natalia Łożewska
B: R.B. den Burger
brak
77.

51

SERUM THE HELL'S Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apostrof
M: Sekwana
O: Aleksandra Żurek
B: Edyta Brejtfus-Piekło
brak
78.

24

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
79.

77

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
80.

27

TINY CARROT Typ Kuc POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:90 F: Nn
M: Nn
O: Marta cwajda
B: Nieznany
Brak 616999640072205
81.

67

TRENTON 0 POL 0 Wałach gniada/0 F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0 0
82.

46

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
83.

45

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
84.

31

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
K020663
85.

68

ZIRADO OS POL 2014 Wałach gniada/175 F: Diarado
M: Zicor
O: Wojciech Wojcianiec
B: Wojciech wojcianiec
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoszewska Marianna
bzpk
2019-09-07
6
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (57)
2019-09-07
39
2019-09-07
16
Barbarska Małgorzata
JKS Farma Modrzewie
ILIA (47)
2019-09-07
1
2019-09-07
2
Barbarska Małgorzata
JKS FARMA MODRZEWIE
BOGINI (89)
2019-09-07
32
2019-09-07
48
Berdychowska Izabela
Nadia (97)
2019-09-07
46
Biały Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
2019-09-07
38
Brzeziński Igor
JKS AMICO Mołdawin
BERNY (58)
2019-09-07
4
2019-09-07
12
2019-09-07
8
Buda Anna
Nisza (96)
2019-09-07
21
Burdzy Marta
Brak
ŁATKA (18)
2019-09-07
20
Cesarczyk Karolina
JKS Elcon Szczecin
CHACCO (71)
2019-09-07
3
2019-09-07
6
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (85)
2019-09-07
15
2019-09-07
8
Chruścicka Oliwia
Iskra (95)
2019-09-07
34
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODESSA (29)
2019-09-07
5
2019-09-07
Czaplińska Antonina
Bpk
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-07
Dzirba Laura
Brak
FINEZJA (34)
2019-09-07
5
2019-09-07
5
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (59)
2019-09-07
9
2019-09-07
11
2019-09-07
2
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
KLIWIA (39)
2019-09-07
4
2019-09-07
20
2019-09-07
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (31)
2019-09-07
23
2019-09-07
24
Frey Lea
JKS Melloni Horses
2019-09-07
19
2019-09-07
5
Gier Zuzanna
JKS FARMA MODRZEWIE
FORIS (21)
2019-09-07
6
2019-09-07
22
2019-09-07
16
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
2019-09-07
10
2019-09-07
15
Grydziuszko Jagoda
bzpk
2019-09-07
7
Hałabaty Wiktoria
KJ Caris Kamień Pomorski
2019-09-07
2019-09-07
26
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (83)
2019-09-07
44
2019-09-07
2019-09-07
3
Hutek Nina
BPK
HARDIA (36)
2019-09-07
47
2019-09-07
28
2019-09-07
17
Iaroshenko Konstiantyn
KJ Melloni Horses
2019-09-07
3
TRENTON (67)
2019-09-07
21
2019-09-07
13
Ioroszenko K
2019-09-07
1
Jackowiak Weronika
Brak
CYGANKA (35)
2019-09-07
10
2019-09-07
7
Jensen Amalie
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (20)
2019-09-07
18
2019-09-07
Kamińska - Śliwak Sandra
niezrzeszona
LOTKA (14)
2019-09-07
2019-09-07
Karpińska marika
2019-09-07
7
Kawczyńska Julia
Brak
FINEZJA (34)
2019-09-07
25
2019-09-07
Kędzierska-Bielowiec Sara
BPK
NISZA (73)
2019-09-07
40
2019-09-07
31
Kińska Anna
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (88)
2019-09-07
4
2019-09-07
5
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (80)
2019-09-07
7
2019-09-07
3
GAJA (82)
2019-09-07
2
2019-09-07
1
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2019-09-07
17
2019-09-07
45
2019-09-07
36
Kosior Aleksandra
brak
ERIKA (54)
2019-09-07
16
2019-09-07
15
2019-09-07
Kotwicka Elzbieta
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-09-07
19
2019-09-07
1
Kotwicka Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-09-07
3
Krakowska Martyna
KJ Caris Kamień Pomorski
NADIA (5)
2019-09-07
31
Krzysik Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-07
Krzysik Karolina
2019-09-07
21
Krzysik Oliwia
Chruścicka
Iskra (95)
2019-09-07
10
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (23)
2019-09-07
2019-09-07
1
2019-09-07
2019-09-07
14
2019-09-07
27
2019-09-07
11
Kuczkowiak hanna
Koral (98)
2019-09-07
4
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2019-09-07
19
2019-09-07
5
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (33)
2019-09-07
2019-09-07
Lodahl Sandra
JKS FARMA MODRZEWIE
IGMA (90)
2019-09-07
12
2019-09-07
29
Łożewska Laura
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-09-07
2019-09-07
6
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (77)
2019-09-07
13
2019-09-07
14
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (19)
2019-09-07
37
2019-09-07
3
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (49)
2019-09-07
6
2019-09-07
23
Michalska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
2019-09-07
11
2019-09-07
MATRIX (76)
2019-09-07
9
2019-09-07
16
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2019-09-07
24
2019-09-07
NITROX (42)
2019-09-07
2019-09-07
20
Mielniczek Nikola
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-07
9
2019-09-07
30
Misiewicz Antonina
JKS AMICO Mołdawin
2019-09-07
2
2019-09-07
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (84)
2019-09-07
5
2019-09-07
2
Mycka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
EMET (78)
2019-09-07
2019-09-07
2
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2019-09-07
6
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
ESTILLO (91)
2019-09-07
5
2019-09-07
28
2019-09-07
2019-09-07
9
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (40)
2019-09-07
19
2019-09-07
15
Piekło Barbara
BPK
DUKAT (48)
2019-09-07
30
2019-09-07
41
2019-09-07
29
Pietruczyk Iga
JKS AMICO Moldawin
AGENT (63)
2019-09-07
2
2019-09-07
2019-09-07
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (81)
2019-09-07
12
2019-09-07
10
Prajwocki Adam
bpk
2019-09-07
14
2019-09-07
18
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (75)
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-07
25
Rudol Natalia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NADIR (79)
2019-09-07
26
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2019-09-07
18
Słowicki Eryk
Brak
ŁATKA (18)
2019-09-07
30
Świerzbin Paulina
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2019-09-07
14
Szambelan Julia
JKS FARMA MODRZEWIE
FARMA (22)
2019-09-07
28
2019-09-07
2
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (41)
2019-09-07
42
2019-09-07
43
Szymańska Daria
KJ Caris Kamień Pomorski
NADIA (5)
2019-09-07
22
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-09-07
8
2019-09-07
Wasilewska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
NAGATO (56)
2019-09-07
8
2019-09-07
22
2019-09-07
Wichucka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-09-07
13
2019-09-07
27
Wieliczko Oliwia
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (87)
2019-09-07
24
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Elcon Szczecin
GALAHAD (86)
2019-09-07
1
2019-09-07
25
Włodarczyk Klaudia
BPK
GANSEN (55)
2019-09-07
1
2019-09-07
7
2019-09-07
27
Woicjaniec Woicjech
Jerlei (99)
2019-09-07
4
2019-09-07
4
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
ZIRADO (68)
2019-09-07
20
2019-09-07
4
2019-09-07
12
2019-09-07
7
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (62)
2019-09-07
11
2019-09-07
1
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (45)
2019-09-07
17
2019-09-07
17
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (87)
2019-09-07
23
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (32)
2019-09-07
26
2019-09-07
Zdrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KALSHOI (30)
2019-09-07
29
2019-09-07
35
2019-09-07
33
Zielińska Weronika
Brak
2019-09-07
13
2019-09-07
18

Number of Riders: 87

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl