Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody J&D APOLLO
Częstochowa, 01-02.08.2020r

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 00:18:07
2020-07-29 23:25:55
Ewelina Romanowicz ARABELLA 698
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 00:18:07
2020-07-29 23:05:15
Honorata Molis DUMNY
  • 2x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 22:17:03
2020-07-29 22:06:42
Justyna Bambynek SELIM
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 21:39:58
2020-07-29 21:27:59
Natalia Węglewska FIONA
  • 2x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:11
2020-07-29 19:12:20
Lena Niedźwiecka JULKA
  • 2x 14 ZT/T7 kuce/Konkurs towarzyski nr 14 T7 Kuce do 130 cm - 20 cm - dokładności art. 238.1.1 grupa A
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:09
2020-07-29 18:51:37
Karolina Czerwik MAGNAT
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:04
2020-07-29 18:00:16
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:24:40
2020-07-28 22:16:58
Marta Kusiak LIKURA
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:24:49
2020-07-28 21:15:20
Katarzyna Filipecka-Szymczyk SURI
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:18
2020-07-28 18:27:20
Adrianna Bieniek KORSARZ
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:19
2020-07-28 17:06:03
Gabriela Szumlińska DOLOMIT
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:31
2020-07-28 15:46:14
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:20
2020-07-28 15:42:23
Daria Pardela WŁODEK
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:24
2020-07-28 12:30:27
Jerzy Pandel KALYAN L
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:22
2020-07-28 11:29:26
Aleksandra Bartosik MILAN
  • 2x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 10:34:51
2020-07-28 10:18:04
Karolina Szpak ORIGI AEG
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:15:34
2020-07-28 02:45:44
Martyna Kot KORONEA
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:09:09
2020-07-27 21:50:21
Wiktoria Piotrowska NIKOL
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:09:11
2020-07-27 21:24:38
Natalia Dunajewska KRYS LIKE
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:09:13
2020-07-27 21:23:52
Karolina Nowak GRENTINA GOLD
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 23:23:45
2020-07-27 21:03:43
Tomasz Sowiński VOLVO
  • 2x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:08:16
2020-07-27 20:38:47
Julia Lund HYRDA
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:08:12
2020-07-27 20:38:44
Wiktoria Pinocy BEN
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14 ZT/T7 kuce/Konkurs towarzyski nr 14 T7 Kuce do 130 cm - 20 cm - dokładności art. 238.1.1 grupa A
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:08:08
2020-07-27 20:33:40
Agrypina Walaszek CUERLY SUE
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:07:48
2020-07-27 20:32:58
Agrypina Walaszek GAJA
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:07:47
2020-07-27 20:31:38
Agrypina Walaszek FOR FEELING -STAR
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:08:02
2020-07-27 20:06:10
Maria Doniec SILWER
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:07:50
2020-07-27 19:06:58
Julia Smoląg VEGA-Ł
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:07:52
2020-07-27 19:06:26
Małgorzata Matusiak ROSE
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:42:10
2020-07-27 18:54:47
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:07:55
2020-07-27 18:52:16
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:07:58
2020-07-27 17:30:35
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:41:13
2020-07-27 16:36:09
Natalia Leśniewska DAMIANA
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:41:09
2020-07-27 15:34:52
Dagmara Antczak KAZAR M
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:41:01
2020-07-27 15:34:33
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 15:13:31
2020-07-27 13:36:04
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:51:51
2020-07-27 13:35:26
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 13:51:50
2020-07-27 13:22:49
Aleksandra Organ LOREO
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:06:59
2020-07-27 12:20:08
Julia Brondel MUNDIAL W
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:06:04
2020-07-27 12:05:41
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:06:05
2020-07-27 12:04:01
Martyna Kaźmierczak COOL COMICS
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:06:15
2020-07-27 11:45:43
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:06:17
2020-07-27 11:44:59
Maja Taczalska AVENUE
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:06:12
2020-07-27 11:41:43
Paulina Ogórek LUDWIK
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14 ZT/T7 kuce/Konkurs towarzyski nr 14 T7 Kuce do 130 cm - 20 cm - dokładności art. 238.1.1 grupa A
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 12:06:08
2020-07-27 11:39:14
Bianka Ogórek LUDWIK
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14 ZT/T7 kuce/Konkurs towarzyski nr 14 T7 Kuce do 130 cm - 20 cm - dokładności art. 238.1.1 grupa A
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:06:32
2020-07-27 11:36:11
Oliwia Rydz PEGGY
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:56:28
2020-07-27 09:22:43
Marcelina Wochal LEON
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:56:29
2020-07-26 23:21:16
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:06:05
2020-07-26 20:57:35
Zofia Kotas ENIGMA
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 23:23:49
2020-07-26 20:47:13
Malwina Marekwia CZAKRAM
  • 2x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:56:23
2020-07-26 19:40:42
Agata Dec JASIENIEC
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:19:29
2020-07-26 18:10:36
Dagmara Kubica ROBIN B
  • 2x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:19:24
2020-07-26 18:09:53
Ines Grey ROBIN B
  • 2x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:19:24
2020-07-26 17:10:45
Eliza Xerxa SAWAGE
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:19:23
2020-07-26 14:20:20
Oliwia Koćwin CEZAR
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 22:05:06
2020-07-26 14:15:54
Zuzanna Niska PAN NEMO
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 18:19:21
2020-07-26 12:05:40
Weronika Dziwińska LAMPAS
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 09:55:55
2020-07-25 21:01:25
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 09:55:57
2020-07-25 20:47:01
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 6 ZR/N/Konkurs regionalny nr 6 kl. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:13:35
2020-07-25 13:03:21
Natalia Bekus FIGA
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:13:37
2020-07-24 23:14:23
Laila Mansoor KRYSZTAŁ -Z
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:42:05
2020-07-24 17:44:55
Zuzanna Głusek OLMAR
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 17:17:13
2020-07-24 15:11:20
Nikola Bauerek FAVORITE BOY
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 17:17:09
2020-07-24 07:07:54
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:09:17
2020-07-23 18:40:26
Weronika Polaczek FURTIVA
  • 2x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:09:18
2020-07-23 17:53:05
Emilia Pietrzyk TARA
  • 2x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:29:58
2020-07-23 15:55:22
Nadia Gozdal RÓŻA
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:30:02
2020-07-23 15:54:40
Oliwia Bednarska RÓŻA
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:06:28
2020-07-23 13:41:19
Oliwia Szpak JACKSON
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:06:27
2020-07-23 13:40:56
Oliwia Szpak DUMKA
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:06:26
2020-07-23 13:40:16
Karolina Szpak HELIKA
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 14:06:25
2020-07-23 13:39:51
Karolina Szpak CUMA
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:36:36
2020-07-23 10:55:01
Hanna Huras LADY LUKRECJA EWITA
  • 2x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:36:49
2020-07-23 10:48:32
Adrianna Pypłacz SUZAN
  • 2x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:36:52
2020-07-23 10:40:32
Magdalena Pinocy OPIUM II
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:36:54
2020-07-23 10:40:11
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 09:56:23
2020-07-23 09:29:06
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 15:13:38
2020-07-23 00:08:06
Adela Örnek LA DORA
  • 1x 1ZT/T1/Konkurs towarzyski nr 1 T1- 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8 T4/T4/Konkurs towarzyski nr 8 T4 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 09:55:59
2020-07-23 00:03:43
Adela Örnek FEVER 5
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:37:53
2020-07-22 22:48:19
Weronika Klabisz GERONIMO
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 00:24:43
2020-07-22 22:28:15
Aleksandra Organ ARES V'T ELZENHOF Z
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:37:59
2020-07-22 16:13:37
Ewa Kowalik CEZAR
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 19:22:35
2020-07-22 13:51:53
Przemysław Trawiński HIUNDAY
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:38:01
2020-07-22 09:49:43
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:38:06
2020-07-21 22:41:50
Natalia Młyńczyk MISTRAL
  • 1x 9 T4/T5/Konkurs towarzyski nr 9 T5 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:34:40
2020-07-20 21:03:40
Dominika Czachór MILWI
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:34:24
2020-07-20 21:02:43
Dominika Czachór KWANT
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Konkurs regionalny nr 5 kl. P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:34:22
2020-07-20 21:01:52
Dominika Czachór ADRIANNA - K
  • 1x 2ZT/T2/Konkurs towarzyski nr 2 T2 - 80 cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:30:05
2020-07-20 17:47:50
Zuzanna Puczyńska RUMIAN
  • 1x 3 ZT/T3/Konkurs towarzyski nr 3 T3 - 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 ZT/T6/Konkurs towarzyski nr 10 T6 - 90 cm - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:34:17
2020-07-19 20:32:41
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 4 ZR/L/Konkurs regionalny nr 4 kl. L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 ZR/Bariery/Konkurs regionalny nr 7 kl. Sześciu Barier * - 110-120 cm - specjalny art. 262.3
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:34:15
2020-07-16 13:58:20
Kinga Czekaj BE BALOU
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 ZR/N/Konkurs regionalny nr 13 kl. N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 18:34:14
2020-07-16 13:57:01
Kinga Czekaj LIBIA
  • 1x 11 ZR/L/Konkurs regionalny nr 11 kl. L - 100 cm - zwykły art. 274.5.2
  • 1x 12 ZR/P/Konkurs regionalny nr 12 kl. P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
2. Bambynek Justyna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
3. Bartosik Aleksandra Klub Jeździecki J&D Apollo
S
brak
4. Bednarska Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2001 (MJ.)
O058052
5. Bejgier Betina KJ Equiteam
2002 (J.)
O044788
6. Bekus Natalia Bpk
2005 (JM.)
O047642
7. Bieniek Adrianna bpk
2000 (MJ.)
brak
8. Brondel Julia Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2005 (JM.)
Brak
9. Bugała Agata Tuszyński KJ Garbówek
S
O037388
10. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
11. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
12. Czerwik Karolina KJ Lambada
2004 (J.)
brak
13. Dec Agata stajnia Bastion
2005 (JM.)
brak
14. Doniec Maria BPK
2006 (JM.)
Brak
15. Dunajewska Natalia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
brak
16. Dziwińska Weronika Klub Jeździecki J&D Apollo
2006 (JM.)
brak
17. Filipecka-Szymczyk Katarzyna Niezrzeszony
S
brak
18. Głusek Zuzanna Klub Jeździecki J&D Apollo
2006 (JM.)
Brak
19. Gozdal Nadia Klub Jeździecki J&D Apollo
2004 (J.)
O048673
20. Grey Ines Klub Jeździecki J&D Apollo
2005 (JM.)
none
21. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
22. Huras Hanna Bpk
2009 (Mł.)
Brak
23. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
Brak
24. Klabisz Weronika Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
1999 (MJ.)
O044043
25. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
26. Koćwin Oliwia Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2008 (JM.)
O057470
27. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
28. Kotas Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
29. Kowalik Ewa Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2006 (JM.)
brak
30. Kubica Dagmara Klub Jeździecki J&D Apollo
2003 (J.)
brak
31. Kusiak Marta brak
S
O034551
32. Kwiatkowska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Salio
2008 (JM.)
O059631
33. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
34. Leśniewska Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (JM.)
Brak
35. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (MJ.)
O023908
36. Lund Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O051460
37. Mansoor Laila Klub Jeździecki J&D Apollo
2005 (JM.)
brak
38. Marekwia Malwina Bpk
2003 (J.)
O048886
39. Matusiak Małgorzata Brak
2005 (JM.)
Brak
40. Młyńczyk Natalia bpk
2002 (J.)
Brak
41. Molis Honorata Bpk
2005 (JM.)
05221807289
42. Niedźwiecka Lena Klub Jeździecki J&D Apollo
brak
43. Niska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2008 (JM.)
O057474
44. Nowak Karolina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
45. Ogórek Bianka Bpk
2007 (JM.)
brak
46. Ogórek Paulina Bpk
2007 (JM.)
brak
47. Organ Aleksandra Klub jeździecki J&D Apollo
S
O036703
48. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (MJ.)
O029339
49. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
50. Pandel Jerzy panderoza
2019 (Mł.)
O048204
51. Pardela Daria brak
2001 (MJ.)
brak
52. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
brak
53. Pietrzyk Emilia Bpk
2008 (JM.)
Brak
54. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
55. Piotrowska Wiktoria BPK
2003 (J.)
brak
56. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki Equiteam
S
O007660
57. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O033395
58. Puczyńska Zuzanna Stajnia Bastion
2004 (J.)
O042698
59. Pypłacz Adrianna BRAK
2008 (JM.)
BRAK
60. Romanowicz Ewelina BPK
2005 (JM.)
Brak
61. Rydz Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
62. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
63. Smoląg Julia Brak
S
Brak
64. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
65. Sowiński Tomasz bpk
S
O054930
66. Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
2007 (JM.)
O055815
67. Szpak Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2003 (J.)
Brak
68. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
69. Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O029147
70. Szumlińska Gabriela Klub Jeździecki J&D Apollo
2005 (JM.)
brak
71. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
72. Trąbska Anna
73. Trawiński Przemysław KS SK Krzywopłoty
S
O033411
74. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
75. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
76. Węglewska Natalia Bpk
2001 (MJ.)
Brak
77. Werner Ewa
78. Wochal Marcelina Brak Przynależności Klubowej
S
O053198
79. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
80. Xerxa Eliza Stajnia Apollo
2008 (JM.)
Brak
81. Zawadzka Emilia Bez Przynależności Klubowej S L A
2005 (JM.)
O056942
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ADRIANNA - K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
2.

96

ARABELLA 698 Deutsches Sportpferd GER 2007 klacz gniada/164 F: Canterbury
M: Arabella
Brak DE456-3703265-07
3.

10

ARES V'T ELZENHOF Z Z POL 2009 Wałach ciemnogniada/174 F: Alex
M: Ramira Van't Geutje
K029132 056015Z55821109
4.

45

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
5.

58

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
K020240 009660062405
6.

101

Bator KUC 2004 wałach kara F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347
7.

20

BE BALOU HANOWERSKA GER 2006 klacz gniada/178 F: Balou Du Douet
M: Wonderwall
brak 431310022406
8.

75

BEN KUC POL 2007 wałach tarantowata/115 F: .
M: .
Brak .
9.

70

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
10.

99

CALIOPE 2015 klacz gniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344
11.

29

CEZAR WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/170 F: Czekan
M: Czara
K027352
12.

55

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
brak
13.

61

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
14.

74

CUERLY SUE HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
15.

33

CUMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz siwa/168 F: Chellando'S Boy D Z
M: Czanda
12741
16.

13

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada/177 F: Grand de la cour
M: Czamira
Brak 009610250007
17.

64

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
18.

71

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
19.

83

DOLOMIT Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach siwa/169 F: Bojou Du Rouet
M: Deizi
brak POL009600072707
20.

53

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
21.

35

DUMKA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: Liberado
M: Dumna
Brak
22.

95

DUMNY MAŁOPOLSKA POL 17-04-2014 gelding grey/165 F: Makler ll
M: Duma
Brak 616 006 54 00219 14
23.

14

ENIGMA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz skarogniada/165 F: Eternity's Breath
M: Euforia
brak 6160076613662
24.

6

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
25.

40

FAVORITE BOY VOLLBLUT POL 2009 wałach jasnokasztanowata/160 F: Shirocco GER
M: Favorite GER
Brak 276GER000271190
26.

8

FEVER 5 HANOWERSKA GER 2008 klacz kasztanowata/164 F: For Edition
M: Chicca
K029927 DE431313326708
27.

43

FIGA TYP SZLACHETNY POL 2008 Klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
K028364 616 999 67 01679 08
28.

93

FIONA SP POL 2006 Klacz tarantowata/160 F: Seigon
M: Fortuna
Brak
29.

66

FOR FEELING -STAR HANOWERSKA POL . Wałach kasztanowata/.. F: .
M: .
. . .
30.

102

FOR FEELING STAR 4 F:
M:
31.

38

FURTIVA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/163 F: Ekoton
M: Florencja
Brak POL 616006550058015
32.

67

GAJA OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I / Carolus
M: Grenzpilotin / Pilox
K026009 DE418180165510
33.

9

GERONIMO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Gernimo D’Elle
M: Tansztern
K029164 616009610081516
34.

98

GRECJA klacz F:
M:
35.

79

GRENTINA GOLD SP POL 2015 klacz ciemnogniada/174 F: Louis
M: Gotiwa
brak POL009570025305
36.

34

HELIKA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Heliana
K021692 Pol009640028509
37.

57

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
38.

11

HIUNDAY MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Szkrab
M: Harfa
Brak 616006540080711
39.

76

HYRDA SP POL 2009 klacz siwa/164 F: Garson
M: Hewea
1411/20 616009610178809
40.

46

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
None
41.

36

JACKSON SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Janis
K018248 616009670114310
42.

51

JASIENIEC MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/167 F: Ekoton
M: Jodłówka
brak 616006550105614
43.

92

JULKA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:105 F: Alf
M: Jaskółka
brak 616 013 53 00163 10
44.

86

KALYAN L KWPN POL 2015 ogier gniada/178 F: ETULON
M: VERIMINKA
122 528003201501966
45.

63

KAZAR M SP POL 2012 ogier ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 -
46.

80

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
Brak --
47.

82

KORSARZ WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia
brak 616007520009211
48.

78

KRYS LIKE SP POL 2014 wałach gniada/160 F: Ludger
M: Kasjopeja
brak 616009670019714
49.

44

KRYSZTAŁ -Z WIELKOPOLSKA POL 2001 wałach bułana/168 F: Moskit
M: Krynica
brak POL 007 63 00859 01
50.

23

KWANT SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Katana / Przedświt XIII-4
Brak POL 009 54 00764 01
51.

7

LA DORA KWPN NED 2016 klacz kara/160 F: Ditisem
M: Tandora
K029929 5280032016017
52.

25

LADY LUKRECJA EWITA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:147 F: Tupet
M: Lady Peggy
Brak 616013670119410
53.

47

LAMPAS SP POL 2006 wałach siwa/160 F: Cisoń
M: Lama
K022080 616009590242306
54.

52

LEON Kłusak Orłowski POL 2002 wałach kara/165 F: NN
M: NN
BRAK 756860
55.

19

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
BRAK 441411405605
56.

88

LIKURA WIELKOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
K018311 POL 007 61 12428 02
57.

59

LOREO Deutsche Sportpferd POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Dambach
M: Larissa
Brak DE 455-6702002-11
58.

72

LOTOS MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/168 F: DIOKLES
M: LAWENDA
K023828 6160065910447
59.

56

LUDWIK NN POL 2013 wałach gniada/mk:127cm F: nn
M: nn
brak 616999540118013
60.

31

ŁAGODNA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/165 F: Łoskot
M: Karolina
Brak POL006540070807
61.

91

MAGNAT Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Caliro
M: Mała Księżniczka
Brak 616009530241609
62.

60

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
63.

85

MILAN HAFFLINGER POL 2007 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Adonis /
M: Marika /
brak POL013680037507
64.

24

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
65.

32

MISTRAL WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach siwa/163 F: Fair Play Coudreau
M: Melba
Brak 616007540036907
66.

16

MUNDIAL W KUC FELIŃSKI POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tel Aviv
M: Koekoekshof Michel-W
brak .
67.

41

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
68.

77

NIKOL SP POL 2010 wałach gniada/176 F: CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
M: NITOLOMA
brak 616 009 54 00375 10
69.

30

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
70.

42

OLMAR Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach jasnokasztanowata/168cm F: Maram
M: Olivia
K018220 xx
71.

27

OPIUM II SP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K027350 616009540077115
72.

28

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
73.

81

ORIGI AEG Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan
M: Devina
K028076 05600200307386
74.

12

PAN NEMO NN POL 2010 wałach siwa/kuc:110 F: NN
M: NN
brak .
75.

21

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
76.

15

PEGGY SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Imequyl
M: Pestka
brak 616 009 54 01317 09
77.

100

QUEEN ISABELL NIEM.SPORT. 2012 klacz gniada F: QUALITY
M: INCELKA
K025487
78.

87

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
79.

49

ROBIN B WIELKOPOLSKA POL 2011 gelding bay/164 F: Elekt
M: Ramona
None 616007610026111
80.

50

ROBIN B WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164cm F: Elekt
M: Ramona
brak 616007610026111
81.

69

ROSE KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:147 F: nn
M: nn
brak 528023201920095
82.

37

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
83.

3

RUMIAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Ekoton
M: Rudzianka
K027513 616006550105714
84.

48

SAWAGE SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Caretino K
M: Safarina
Brak 616009682014115
85.

54

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
Brak --
86.

94

SELIM TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
brak 616999670105513
87.

73

SILWER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/167 F: Planet
M: Sekwencja
Brak 616 006 54 00057 12
88.

90

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
brak 616006690036815
89.

89

SURI SP POL 2006 klacz gniada/167 F: San
M: Sonia
brak POL009540027706
90.

26

SUZAN NN POL 2014 klacz gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak 52801131772
91.

39

TARA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:128 F: Moch
M: Turma
Brak 616011540107809
92.

68

VEGA-Ł SP POL 2013 klacz siwa/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Venus-Ł
brak 616009592046013
93.

18

VOLVO SP POL 2004 Ogier gniada/170 F: Ceretino K
M: Vincenza
K009117 POL009670061104
94.

62

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
K023441 616006690058213
95.

84

WŁODEK HUCUŁ POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Otello
M: Wigra
brak
96.

97

WYRWIGROSZ 2013 wałach gniada F: Irches / Chef Supreme
M: Wygrana / Grey
K023443
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
100
200
150
SUM:
450.00
Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
362,5
SUM:
362.50
Gozdal Nadia Klub Jeździecki J&D Apollo
150
SUM:
150.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
400
362,5
500
200
362,5
200
800
SUM:
2825.00
Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
362,5
SUM:
362.50
Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
200
SUM:
200.00
Kusiak Marta brak
100
SUM:
100.00
Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
500
800
SUM:
1300.00
Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
600
362,5
SUM:
962.50
Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
362,5
SUM:
362.50
Pandel Jerzy panderoza
600
SUM:
600.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
300
362,5
300
SUM:
962.50
Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
362,5
100
400
SUM:
862.50
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
100
SUM:
100.00
Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
200
SUM:
200.00
Taczalska Maja JKS Salio
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-08-01
9
2020-08-01
9
2020-08-02
4
100
2020-08-02
4
200
KAZAR M (63)
2020-08-01
12
2020-08-01
8
2020-08-02
2
150
2020-08-02
17
Bambynek Justyna
Bez Przynależności Klubowej
SELIM (94)
2020-08-02
1
2020-08-02
16
Bartosik Aleksandra
Klub Jeździecki J&D Apollo
MILAN (85)
2020-08-02
20
2020-08-02
13
Bednarska Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (37)
2020-08-01
15
2020-08-02
4
Bejgier Betina
KJ Equiteam
2020-08-01
14
2020-08-02
Bekus Natalia
Bpk
FIGA (43)
2020-08-02
16
2020-08-02
9
Bieniek Adrianna
bpk
KORSARZ (82)
2020-08-01
12
2020-08-02
26
Brondel Julia
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Bugała Agata
Tuszyński KJ Garbówek
EUFRAT (6)
2020-08-02
15
2020-08-02
10
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2020-08-01
2020-08-01
17
2020-08-02
2020-08-02
KWANT (23)
2020-08-01
12
2020-08-02
2020-08-01
1
362,5
2020-08-02
9
MILWI (24)
2020-08-01
9
2020-08-01
16
2020-08-02
5
2020-08-02
15
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (19)
2020-08-02
12
2020-08-02
14
2020-08-02
20
2020-08-02
Czerwik Karolina
KJ Lambada
MAGNAT (91)
2020-08-01
10
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-02
Dec Agata
stajnia Bastion
2020-08-01
17
2020-08-01
12
Doniec Maria
BPK
SILWER (73)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
27
2020-08-02
20
Dunajewska Natalia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-08-02
1
2020-08-02
20
Dziwińska Weronika
Klub Jeździecki J&D Apollo
LAMPAS (47)
2020-08-01
10
2020-08-01
5
2020-08-02
19
2020-08-02
Filipecka-Szymczyk Katarzyna
Niezrzeszony
SURI (89)
2020-08-01
15
2020-08-01
7
2020-08-02
10
2020-08-02
1
Głusek Zuzanna
Klub Jeździecki J&D Apollo
OLMAR (42)
2020-08-01
1
2020-08-01
13
2020-08-02
11
2020-08-02
1
Gozdal Nadia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (37)
2020-08-01
2
150
2020-08-02
12
Grey Ines
Klub Jeździecki J&D Apollo
ROBIN B (49)
2020-08-01
2020-08-01
14
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-08-01
3
400
2020-08-01
1
362,5
2020-08-02
1
500
2020-08-02
8
2020-08-01
4
200
2020-08-01
1
362,5
2020-08-02
3
200
2020-08-02
1
800
Huras Hanna
Bpk
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Kaźmierczak Martyna
LJKS ELDORADO Świerklany
2020-08-01
3
2020-08-01
8
Klabisz Weronika
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2020-08-01
16
2020-08-01
14
2020-08-02
6
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-08-01
2020-08-01
1
362,5
Koćwin Oliwia
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
CEZAR (29)
2020-08-01
6
2020-08-01
3
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (80)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
200
Kotas Zofia
Bpk
ENIGMA (14)
2020-08-02
17
2020-08-02
13
Kowalik Ewa
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
CEZAR (29)
2020-08-02
15
2020-08-02
1
Kubica Dagmara
Klub Jeździecki J&D Apollo
ROBIN B (50)
2020-08-02
9
2020-08-02
Kusiak Marta
brak
LIKURA (88)
2020-08-01
4
100
2020-08-01
6
Kwiatkowska Ewa
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2020-08-01
1
2020-08-01
4
2020-08-02
1
2020-08-02
13
GRECJA (98)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
16
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (71)
2020-08-01
1
500
2020-08-01
1
800
2020-08-02
9
2020-08-02
7
Leśniewska Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
DAMIANA (64)
2020-08-01
14
2020-08-01
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (53)
2020-08-01
2
600
2020-08-01
1
362,5
Lund Julia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HYRDA (76)
2020-08-02
18
2020-08-02
Mansoor Laila
Klub Jeździecki J&D Apollo
2020-08-01
9
2020-08-01
2
2020-08-02
3
Marekwia Malwina
Bpk
CZAKRAM (13)
2020-08-02
14
2020-08-02
5
Matusiak Małgorzata
Brak
ROSE (69)
2020-08-01
1
2020-08-01
5
2020-08-02
20
2020-08-02
1
Młyńczyk Natalia
bpk
MISTRAL (32)
2020-08-02
2
2020-08-02
1
Molis Honorata
Bpk
DUMNY (95)
2020-08-01
19
2020-08-01
18
2020-08-02
8
2020-08-02
Niedźwiecka Lena
Klub Jeździecki J&D Apollo
JULKA (92)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Niska Zuzanna
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2020-08-01
16
2020-08-01
1
2020-08-02
12
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Nowak Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2020-08-02
1
2020-08-02
6
Ogórek Bianka
Bpk
LUDWIK (56)
2020-08-01
2020-08-02
1
Ogórek Paulina
Bpk
LUDWIK (56)
2020-08-01
2020-08-02
1
Organ Aleksandra
Klub jeździecki J&D Apollo
2020-08-01
6
2020-08-01
13
2020-08-02
8
2020-08-02
19
LOREO (59)
2020-08-01
2020-08-01
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-02
2020-08-01
6
2020-08-01
14
2020-08-02
13
2020-08-02
5
Paliszkiewicz Natalia
Klub Jeździecki Legia Kozielska
2020-08-01
5
2020-08-01
1
362,5
Pandel Jerzy
panderoza
2020-08-02
11
2020-08-02
2
600
Pardela Daria
brak
WŁODEK (84)
2020-08-01
2020-08-01
17
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
SELAVI (54)
2020-08-01
1
2020-08-01
11
Pietrzyk Emilia
Bpk
TARA (39)
2020-08-02
10
2020-08-02
1
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2020-08-01
5
2020-08-01
15
Piotrowska Wiktoria
BPK
NIKOL (77)
2020-08-01
11
2020-08-01
6
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki Equiteam
2020-08-01
7
2020-08-01
10
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
FURTIVA (38)
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-02
Puczyńska Zuzanna
Stajnia Bastion
RUMIAN (3)
2020-08-01
2020-08-01
10
2020-08-02
7
2020-08-02
7
Pypłacz Adrianna
BRAK
SUZAN (26)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
16
2020-08-02
16
Romanowicz Ewelina
BPK
2020-08-01
8
2020-08-01
15
2020-08-02
20
2020-08-02
24
Rydz Oliwia
BPK
PEGGY (15)
2020-08-02
5
2020-08-02
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-08-01
2
300
2020-08-01
1
362,5
2020-08-02
2
300
Smoląg Julia
Brak
VEGA-Ł (68)
2020-08-01
2
2020-08-01
13
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Śnieżek Julia
bpk
2020-08-01
2020-08-01
14
2020-08-02
10
2020-08-02
16
Sowiński Tomasz
bpk
VOLVO (18)
2020-08-02
14
2020-08-02
Szpak Karolina
Klub Jeździecki J&D Apollo
CUMA (33)
2020-08-01
5
2020-08-01
1
362,5
2020-08-02
12
HELIKA (34)
2020-08-01
3
100
2020-08-01
11
2020-08-02
8
2020-08-02
3
400
2020-08-01
2020-08-01
10
2020-08-02
Szpak Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
DUMKA (35)
2020-08-01
7
2020-08-01
9
2020-08-02
1
2020-08-02
JACKSON (36)
2020-08-01
16
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (70)
2020-08-02
7
2020-08-02
3
100
Szulakowski Mikołaj
KJ Trachy Sośnicowice
STEP (90)
2020-08-01
4
2020-08-01
3
200
Szumlińska Gabriela
Klub Jeździecki J&D Apollo
DOLOMIT (83)
2020-08-01
4
2020-08-01
13
2020-08-02
4
2020-08-02
11
Taczalska Maja
JKS Salio
2020-08-01
7
2020-08-01
10
AVENUE (58)
2020-08-01
8
2020-08-01
14
2020-08-02
1
200
2020-08-02
21
Trąbska Anna
CALIOPE (99)
2020-08-01
1
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-02
13
Trawiński Przemysław
KS SK Krzywopłoty
HIUNDAY (11)
2020-08-02
2020-08-02
25
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (72)
2020-08-01
7
2020-08-01
10
2020-08-02
6
2020-08-02
6
Walaszek Agrypina
LKJ Ochaby
GAJA (67)
2020-08-02
13
2020-08-02
2020-08-01
10
2020-08-01
8
2020-08-02
18
2020-08-02
11
Węglewska Natalia
Bpk
FIONA (93)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Werner Ewa
Bator (101)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Wochal Marcelina
Brak Przynależności Klubowej
LEON (52)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (28)
2020-08-01
2020-08-01
10
Xerxa Eliza
Stajnia Apollo
SAWAGE (48)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
11
2020-08-02
1
Zawadzka Emilia
Bez Przynależności Klubowej S L A
2020-08-01
9
2020-08-01
14
2020-08-02
10
2020-08-02

Number of Riders: 81

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 10 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H6-062020-2, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl