Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 17-18.09.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
142 ACCEPTED 2022-09-15 22:26:14
2022-09-15 21:37:47
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 2x R-4/L/zwykły
141 ACCEPTED 2022-09-15 21:26:28
2022-09-15 21:25:00
Jakub Szklarz CADOZO
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
140 ACCEPTED 2022-09-15 20:10:34
2022-09-15 19:45:33
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x R-13/P1/zwykły
139 ACCEPTED 2022-09-15 22:27:49
2022-09-15 18:08:59
Alicja Bankavat PRYMOS
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
138 ACCEPTED 2022-09-15 22:27:46
2022-09-15 18:01:55
Malina Łupkowska ALA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
137 ACCEPTED 2022-09-15 22:27:40
2022-09-15 18:01:01
Mariusz Łupkowski KING SOBIESKI
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
136 ACCEPTED 2022-09-15 22:27:37
2022-09-15 17:57:58
Malina Łupkowska DANCING QUEEN
  • 1x T-3/LL/zwykły
135 ACCEPTED 2022-09-15 16:34:03
2022-09-15 14:54:28
Kinga Jóźwiak Szczur LILIENTHAL II
  • 1x T-3/LL/zwykły
134 ACCEPTED 2022-09-15 12:46:17
2022-09-15 11:53:33
Alicja Szeląg ALCANTO
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
133 ACCEPTED 2022-09-15 20:47:03
2022-09-14 22:43:20
Michalina Straburzyńska GACEK
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
132 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:56
2022-09-14 22:29:47
Kalina Wydra CLASSICAL INTIKHAB
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
131 ACCEPTED 2022-09-15 20:07:50
2022-09-14 22:29:26
Sonia Waliłko CLASSICAL INTIKHAB
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
130 ACCEPTED 2022-09-15 20:08:07
2022-09-14 22:28:40
Lena Podedworna JASKÓŁKA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
129 ACCEPTED 2022-09-15 20:08:12
2022-09-14 22:27:39
Zuzanna Korumna GACEK
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
128 ACCEPTED 2022-09-15 16:28:26
2022-09-14 21:52:35
Angelika Koza LARGUS
  • 2x T-3/LL/zwykły
127 ACCEPTED 2022-09-15 16:11:12
2022-09-14 17:15:03
Amelia Najdek MAXIMUS
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
126 ACCEPTED 2022-09-15 16:11:04
2022-09-14 17:14:29
Zofia Uberman CZARRO
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
125 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:44
2022-09-14 17:01:45
Nela Szczur AMERICAN PIE
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
124 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:39
2022-09-14 16:17:34
Zuzia Podlak B-JAŚMINA
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
123 ACCEPTED 2022-09-16 12:24:31
2022-09-14 14:40:16
Sandra Leśkiewicz CASIUS
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
122 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:27
2022-09-14 14:39:52
Sandra Leśkiewicz CARAVEL
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
121 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:21
2022-09-14 14:39:20
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x R-7/C/zwykły
120 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:17
2022-09-14 14:38:28
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
119 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:12
2022-09-14 14:38:02
Krzysztof Tarasek MAGIC DOLLAR
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
118 ACCEPTED 2022-09-15 20:46:06
2022-09-14 14:14:35
Krzysztof Przybyszewski GASPAR
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
117 ACCEPTED 2022-09-15 12:46:42
2022-09-14 10:19:22
Marta Drzymała CELTIKA
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
116 ACCEPTED 2022-09-14 09:44:48
2022-09-14 09:32:45
Wiktoria Pikuła ARMITAGE
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
115 ACCEPTED 2022-09-14 09:45:19
2022-09-14 09:32:26
Jarosław Szymkowiak ARMITAGE
  • 1x R-13/P1/zwykły
114 ACCEPTED 2022-09-14 09:45:26
2022-09-14 09:07:30
Zofia Laskowska CANDY-CENDY BM
  • 2x R-4/L/zwykły
113 ACCEPTED 2022-09-15 12:46:52
2022-09-14 06:42:14
Emilia Hosa COMTA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
112 ACCEPTED 2022-09-14 08:47:34
2022-09-13 22:19:56
Julia Gawłowicz LIDA
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
111 ACCEPTED 2022-09-14 08:43:57
2022-09-13 22:05:05
Natalia Strzępek FOX
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
110 ACCEPTED 2022-09-15 12:46:59
2022-09-13 22:02:38
Blanka Zawada SPARTAKUS
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
109 ACCEPTED 2022-09-15 12:47:07
2022-09-13 20:21:57
Maja Gajewska FIRE NIGHT
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
108 ACCEPTED 2022-09-13 20:53:07
2022-09-13 14:33:16
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
107 ACCEPTED 2022-09-15 16:29:12
2022-09-13 13:48:54
Livia Żejmo CAPPUCINO HIPPICA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
106 ACCEPTED 2022-09-13 14:24:24
2022-09-13 13:35:45
Jarosław Skrzyczyński CARAVAGGIO
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
105 ACCEPTED 2022-09-14 08:47:12
2022-09-13 12:22:59
Wiktoria Dubińska NAŁĘCZKA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
104 ACCEPTED 2022-09-14 08:46:58
2022-09-13 12:19:34
Karina Miller Kałczuga ADELA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
103 ACCEPTED 2022-09-14 08:46:50
2022-09-13 12:17:20
Magdalena Bereś ADELA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
102 ACCEPTED 2022-09-15 12:47:16
2022-09-13 11:48:25
Lila Bankavat BUŹKA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
101 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:58
2022-09-13 10:31:57
Alicja Gołębiowska SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
100 ACCEPTED 2022-09-15 21:26:39
2022-09-13 10:31:33
Ksawery Śniegucki CANTILLA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
99 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:50
2022-09-13 10:31:09
Ksawery Śniegucki NIMBLE
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
98 ACCEPTED 2022-09-13 10:28:43
2022-09-13 10:25:05
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
97 ACCEPTED 2022-09-13 20:33:30
2022-09-12 23:27:22
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
96 ACCEPTED 2022-09-15 12:47:28
2022-09-12 21:25:19
Sandra Łukasik ZIDAN
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
95 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:42
2022-09-12 20:35:25
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
94 ACCEPTED 2022-09-13 10:05:06
2022-09-12 20:34:46
Jarosław Skrzyczyński KOMBOY
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
93 ACCEPTED 2022-09-13 09:42:37
2022-09-12 20:33:06
Julia Nowakowska ELIANNE
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
92 ACCEPTED 2022-09-13 10:05:09
2022-09-12 20:30:26
Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE
  • 2x R-4/L/zwykły
91 ACCEPTED 2022-09-13 10:05:15
2022-09-12 20:29:45
Jarosław Skrzyczyński KRATOS B
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
90 ACCEPTED 2022-09-13 10:05:20
2022-09-12 20:29:14
Jarosław Skrzyczyński PHIDDICH VAN HET HERTENROOI
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
89 ACCEPTED 2022-09-13 10:05:26
2022-09-12 20:28:41
Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
88 ACCEPTED 2022-09-14 19:42:47
2022-09-12 20:21:17
Milena Sołtysiak CZART
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
87 ACCEPTED 2022-09-14 19:42:41
2022-09-12 20:20:25
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
86 ACCEPTED 2022-09-15 09:29:22
2022-09-12 19:55:23
Karolina Młodawska RIVIA-K
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
85 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:38
2022-09-12 19:28:32
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
  • 1x R-15/C1/zwykły
84 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:28
2022-09-12 19:27:52
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
  • 1x R-15/C1/zwykły
83 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:33
2022-09-12 19:14:15
Agata Miłowska FLUSH TDYR Z
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
82 ACCEPTED 2022-09-15 22:27:32
2022-09-12 14:49:05
Gabrysia Dawidowska H GRZMOTEK
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
81 ACCEPTED 2022-09-13 10:29:25
2022-09-12 12:07:40
Karolina Farat CONSTANTIN
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
80 ACCEPTED 2022-09-12 10:56:23
2022-09-12 10:15:02
Mściwoj Kiecoń DANTOS
  • 1x R-6/N/zwykły
79 ACCEPTED 2022-09-12 10:56:35
2022-09-12 10:05:27
Mściwoj Kiecoń LUIDAM QUALITY
  • 1x R-7/C/zwykły
78 ACCEPTED 2022-09-12 10:56:41
2022-09-12 09:59:45
Mściwoj Kiecoń CASAMBA
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
77 ACCEPTED 2022-09-12 10:56:47
2022-09-12 09:47:55
Mściwoj Kiecoń LADY ROSE
  • 2x R-4/L/zwykły
76 ACCEPTED 2022-09-12 10:56:53
2022-09-12 09:47:18
Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT
  • 1x R-7/C/zwykły
75 ACCEPTED 2022-09-12 10:56:59
2022-09-12 09:46:25
Mściwoj Kiecoń LUMIERE
  • 1x R-6/N/zwykły
74 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:14
2022-09-12 07:24:02
Matylda Dubiniak JOKER
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
73 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:10
2022-09-12 07:23:11
Matylda Dubiniak FERRO
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
72 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:05
2022-09-12 07:22:19
Matylda Dubiniak FIRE
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
71 ACCEPTED 2022-09-13 10:29:41
2022-09-11 21:10:21
Hanna Demków NOCNA NOWINKA
  • 2x T-9/debiut/dokładności
70 ACCEPTED 2022-09-12 22:05:03
2022-09-11 19:29:27
Urszula Brychcy AGARTALA
  • 2x T-3/LL/zwykły
69 ACCEPTED 2022-09-13 20:55:40
2022-09-11 17:25:40
Amelia Szczepkowska JADE MK
  • 2x T-11/LL/zwykły
68 ACCEPTED 2022-09-14 16:39:43
2022-09-11 17:02:11
Aleksandra Kołodzińska EL PASSINO
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
67 ACCEPTED 2022-09-11 17:40:34
2022-09-11 13:00:25
Igor Zmaczyński PRIMA APRILIS Z
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
66 ACCEPTED 2022-09-13 10:29:58
2022-09-11 09:24:38
Olli Drabsch QUEEN ELISABETH
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
65 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:02
2022-09-11 09:24:14
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
64 ACCEPTED 2022-09-15 09:29:35
2022-09-10 23:18:53
Karolina Młodawska SANNE
  • 2x T-3/LL/zwykły
63 ACCEPTED 2022-09-15 09:29:50
2022-09-10 23:16:40
Agata Masiczak PIET
  • 2x T-3/LL/zwykły
62 ACCEPTED 2022-09-15 09:29:56
2022-09-10 23:10:22
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
61 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:27
2022-09-10 23:09:56
Jarosław Poręba IPANEMA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
60 ACCEPTED 2022-09-14 11:30:17
2022-09-10 20:50:18
Julia Augustyniak CZEKAN
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
59 ACCEPTED 2022-09-15 20:45:00
2022-09-10 18:57:08
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
58 ACCEPTED 2022-09-10 09:48:01
2022-09-09 21:32:39
Amelia Dancewicz FIONA
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
57 ACCEPTED 2022-09-10 09:48:04
2022-09-09 21:32:18
Pola Kuchta FIONA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
56 ACCEPTED 2022-09-10 09:48:07
2022-09-09 21:31:53
Julia Pietrzak FIONA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
55 ACCEPTED 2022-09-10 09:48:21
2022-09-09 21:31:24
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 2x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
54 ACCEPTED 2022-09-10 09:48:28
2022-09-09 21:29:19
Pola Kuchta TYPIER
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
53 ACCEPTED 2022-09-14 08:45:00
2022-09-09 21:17:54
Daria Chutko B-JAŚMINA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
52 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:18
2022-09-08 22:47:18
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
51 ACCEPTED 2022-09-14 08:45:07
2022-09-08 21:02:04
Paulina Kowbel AKIMA
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
50 ACCEPTED 2022-09-08 21:11:10
2022-09-08 17:19:14
Anna Stach PRINCESSA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
49 ACCEPTED 2022-09-08 21:11:16
2022-09-08 17:18:51
Helena Stach HAVANA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
48 ACCEPTED 2022-09-08 21:10:10
2022-09-08 17:18:00
Maria Bielewicz-Dubiec BRENDI
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
47 ACCEPTED 2022-09-09 13:50:39
2022-09-07 18:54:52
Julia Gwara EVITA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
46 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:54
2022-09-07 16:40:41
Stanisław Żmójdzin JAQUIN
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
45 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:51
2022-09-07 16:40:01
Stanisław Żmójdzin GRETA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
44 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:47
2022-09-07 16:38:35
Natalia Witucka CONSILLA
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
43 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:43
2022-09-07 16:37:54
Wiktoria Michniewicz NICO UNO
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
42 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:26
2022-09-07 16:37:27
Laura Jędrychowska CONSOTHO II
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
41 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:38
2022-09-07 16:36:57
Jagoda Marciniak REGNUM
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
40 ACCEPTED 2022-09-15 20:44:30
2022-09-07 16:36:06
Julia Bendkowska GOLDIKA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
39 ACCEPTED 2022-09-12 10:55:36
2022-09-07 12:10:14
Jessica Komorowska JAMIRA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
38 ACCEPTED 2022-09-10 09:47:31
2022-09-07 08:37:43
Oliwia Simińska ESCALIBUR W
  • 1x T-3/LL/zwykły
37 ACCEPTED 2022-09-10 09:47:22
2022-09-07 08:36:52
Maja Kropidłowska ESCALIBUR W
  • 1x T-3/LL/zwykły
36 ACCEPTED 2022-09-07 16:15:06
2022-09-07 07:31:18
Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
  • 1x R-15/C1/zwykły
35 ACCEPTED 2022-09-07 16:15:13
2022-09-07 07:30:51
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
34 ACCEPTED 2022-09-07 16:15:16
2022-09-07 07:29:52
Dominika Gardas EDISON Z
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
33 ACCEPTED 2022-09-14 08:45:20
2022-09-06 21:21:23
Marita Podhajecka NAŁĘCZKA
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
32 ACCEPTED 2022-09-12 22:02:31
2022-09-06 17:26:45
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
31 ACCEPTED 2022-09-06 14:36:49
2022-09-06 12:16:35
Wojciech Kosiński INEZA "W"
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
30 ACCEPTED 2022-09-13 10:59:31
2022-09-05 23:17:59
Wiktoria Jakiel CZA CZA PS
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
29 ACCEPTED 2022-09-15 20:10:52
2022-09-05 23:16:46
Sara Kujawska IN PERSONA
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
28 ACCEPTED 2022-09-13 20:43:23
2022-09-05 23:16:08
Piotr Kaliszuk ZAK RULES
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
27 ACCEPTED 2022-09-07 16:15:59
2022-09-05 23:14:05
Piotr Kaliszuk RICCARDO VAN’T HAGELAND
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
26 ACCEPTED 2022-09-07 16:16:05
2022-09-05 23:12:18
Dominika Kiszkurno-Kaliszuk LUVIER VAN DE TJONGERSHOEVE
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
25 ACCEPTED 2022-09-07 16:16:11
2022-09-05 17:33:08
Nina Lehmann RENE DE SEMILLY
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
24 ACCEPTED 2022-09-12 10:55:51
2022-09-04 20:51:40
Joanna Szczepańska KERMIT
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-9/debiut/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
23 ACCEPTED 2022-09-13 09:47:03
2022-09-04 20:45:11
Michał Pol V-STAR D'IVE Z
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
22 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:19
2022-09-04 16:33:35
Patryk Modelewski COCOCIANO MEL
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
  • 1x R-15/C1/zwykły
21 ACCEPTED 2022-09-05 14:36:23
2022-09-04 16:08:11
Sandra Stańczak-Kwiatkowska GOLD CARETINO
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
20 ACCEPTED 2022-09-07 17:11:06
2022-09-03 21:28:27
Marie Rohner CAPRINA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
19 ACCEPTED 2022-09-14 08:45:27
2022-09-03 18:26:42
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
18 ACCEPTED 2022-09-14 08:45:41
2022-09-03 18:12:19
Marysia Maksymiuk AKIMA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
17 ACCEPTED 2022-09-13 10:30:58
2022-09-03 18:10:51
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
16 ACCEPTED 2022-09-14 08:45:49
2022-09-03 18:09:58
Roksana Biazik LA BELLE
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
15 ACCEPTED 2022-09-14 19:41:04
2022-09-03 16:01:50
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
14 ACCEPTED 2022-09-13 10:31:06
2022-09-03 14:18:39
Zuzia Castelain LEXUS
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
13 ACCEPTED 2022-09-15 21:51:53
2022-09-03 08:24:13
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
12 ACCEPTED 2022-09-15 22:27:26
2022-09-02 21:58:40
Weronika Przewłocka HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
11 ACCEPTED 2022-09-07 17:10:52
2022-09-02 14:29:23
Lisa Hoffmann COLESTRA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
10 ACCEPTED 2022-09-15 16:33:43
2022-09-02 14:03:48
Aleksandra Jagielak SADŻI
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
9 ACCEPTED 2022-09-15 16:33:39
2022-09-02 14:02:41
Aleksandra Jagielak BORA BORA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
8 ACCEPTED 2022-09-01 23:29:35
2022-09-01 21:40:38
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
7 ACCEPTED 2022-09-01 23:29:37
2022-09-01 07:42:23
Hagen Ridzkowski QUINN 39
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
6 ACCEPTED 2022-09-01 23:29:40
2022-09-01 07:41:38
Stefanie Ridzkowski-Grabke CAYENNE
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
5 ACCEPTED 2022-09-06 23:02:18
2022-08-31 23:49:46
Katarzyna Szechlicka CASIOPEA Z
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
4 ACCEPTED 2022-09-14 19:42:08
2022-08-31 19:12:39
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x R-6/N/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/N1/zwykły
  • 1x R-15/C1/zwykły
3 ACCEPTED 2022-09-05 14:38:01
2022-08-31 19:11:44
Kinga Stańczak-Szulc SOPHIA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
2 ACCEPTED 2022-09-05 14:38:04
2022-08-31 19:11:17
Kinga Stańczak-Szulc MISTRAL-E
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
1 ACCEPTED 2022-09-05 14:38:06
2022-08-31 19:10:45
Sandra Stańczak-Kwiatkowska CHARLOTTE ZR Z
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Augustyniak Julia SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O060875
2. Bankavat Alicja BPK
2009 (JM.)
1111
3. Bankavat Lila ZKS Drzonków
2009 (JM.)
brak
4. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2010 (JM.)
O066040
5. Bereś Magdalena SKJ Czarna Perła
2011 (Mł.)
Brak
6. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
7. Bielewicz-Dubiec Maria Stajnia u Dziadka
2009 (JM.)
brak
8. Brychcy Urszula bpk
2008 (JM.)
O065908
9. Castelain Zuzia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O067638
10. Chutko Daria SKJ Czarna Perła
2011 (Mł.)
brak
11. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (MJ.)
O034406
12. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O066568
13. Dawidowska Gabrysia bpk
2011 (Mł.)
-
14. Demków Hanna Bpk
2012 (Mł.)
Brak
15. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
16. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
17. Drzymała Marta Zielonogórski KS Drzonków
S
O002938
18. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (MJ.)
O025376
19. Dubińska Wiktoria SKJ Czarna Perła
2007 (JM.)
Brak
20. Farat Karolina Zielonogórski KS Drzonków
2008 (JM.)
O053910
21. Gajewska Maja Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O03476
22. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
2001 (MJ.)
O023600
23. Gawłowicz Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O051297
24. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
25. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
26. Gołębiowska Alicja JKS Jaroszówka
2002 (MJ.)
O030829
27. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
28. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
29. Hoffmann Lisa Reit und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
brak
30. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
31. Jagielak Aleksandra Alt Zeschdorf
S
brak
32. Jagiełowicz Amelia LUKS Nysa Gubi
33. Jakiel Wiktoria Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2009 (JM.)
Brak
34. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
35. Jędrychowska Laura Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
Brak
36. Jóźwiak Szczur Kinga bpk
S
brak
37. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
38. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
39. Kiszkurno-Kaliszuk Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
40. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
41. Komorowska Jessica Rancho Kimana
S
O039059
42. Korumna Zuzanna Bpk
2013 (Mł.)
Brak
43. Kosiński Wojciech ZKS Drzonków
2011 (Mł.)
O066611
44. Kowbel Paulina SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
O067196
45. Koza Angelika JKS RAFI
S
Brak
46. Kropidłowska Maja BPK
2006 (J.)
Brak
47. Kuchta Pola Zielonogórski KS Drzonków
2010 (JM.)
O064698
48. Kujawska Sara Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2008 (JM.)
Brak
49. Laskowska Zofia BPK lub
2007 (JM.)
0949143
50. Lehmann Nina Klub Sportowy Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O064222
10286539
51. Leśkiewicz Hanna ZKS Drzonków
2003 (MJ.)
O055364
52. Leśkiewicz Sandra Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
o034673
53. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
54. Łupkowska Malina Konan Sport Horses
2013 (Mł.)
0000
55. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
56. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (J.)
O043182
10252270
57. Majchrzak Antonina
58. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
59. Marciniak Jagoda Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O063399
60. Masiczak Agata Klub Jeździecki Picador
S
O007415
61. Michniewicz Wiktoria Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2004 (J.)
O052410
62. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (J.)
O043632
63. Miller Kałczuga Karina SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
64. Miłowska Agata KJ Na Koń w Łagowie
2007 (JM.)
O047923
65. Młodawska Karolina KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O036609
66. Modelewski Patryk KS Verso La Natura
S
O009529
67. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
S
O038052
68. Najdek Amelia KS Cortina Kaczenice
2009 (JM.)
brak
69. Nowakowska Julia BPK
2009 (JM.)
brak
70. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
71. Pietrzak Julia Zielonogórski KS Drzonkow
2012 (Mł.)
brak
72. Pikuła Wiktoria KJ Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
73. Podedworna Lena Bpk
2008 (JM.)
Brak
74. Podhajecka Marita SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
O072426
75. Podlak Zuzia SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
76. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
LZPZJ/4290/22: B(II)
77. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
78. Przewłocka Weronika Stajnia Sportowa Bronków
2009 (JM.)
brak
79. Przybyszewski Krzysztof JKS Rafi
S
Brak
80. Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V
S
361140
81. Ridzkowski-Grabke Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
S
468786
82. Rohner Marie Reit und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
brak
83. Schanze Katja 1893 Forst e.V.
S
none
84. Sergiel Hanna Zielonogórski KS
2006 (J.)
O047012
85. Simińska Oliwia Bpk
2006 (J.)
Brak
86. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
87. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
88. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
89. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
90. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O052916
91. Stach Anna Stajnia u Dziadka
2011 (Mł.)
brak
92. Stach Helena Stajnia u Dziadka
2008 (JM.)
brak
93. Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033680
94. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
95. Straburzyńska Michalina Bpk
2013 (Mł.)
Brak
96. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (MJ.)
O047917
97. Szczepańska Joanna Horses-Pol
S
Brak
98. Szczepkowska Amelia bpk
2007 (JM.)
O056657
99. Szczur Nela bpk
2004 (J.)
brak
100. Szechlicka Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
101. Szeląg Alicja Zielonogórski KS Drzonków
2008 (JM.)
O054337
102. Szklarz Jakub Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O067112
103. Szymkowiak Jarosław Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O029123
104. Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin
S
O003022
105. Uberman Zofia KS Cortina Kaczenice
2009 (JM.)
brak
106. Waliłko Sonia Bpk
2011 (Mł.)
Brak
107. Winograd Dorota Zielonogórski KS Drzonków
2006 (J.)
O049145
108. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
O063400
109. Wydra Kalina Bpk
2011 (Mł.)
Brak
110. Zawada Blanka ZKS drzonków
2007 (JM.)
O067205
111. Żejmo Livia Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2006 (J.)
Brak
112. Zmaczyński Igor KS Cortina Kaczenice
S
O020448
113. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
114. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O064740
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

84

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:144 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
2.

54

AGARTALA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Eloquent/Saint Cloud
M: Agitacja/Hamlet Go
brak 616007600139416
3.

80

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
4.

111

ALA SZETLAND POL 2006 klacz gniada/kuc:92 F: Xxxx
M: Xxxx
1234 Xxxxxxx
5.

97

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charbonere / Diamant De Semilly
M: Alcara / Widam
K030289 616009610072114
6.

141

AMERICAN PIE SP POL 2015 wałach kasztanowata/mk:157 F: Vulkan L
M: Pokora
brak 616999680010515
7.

86

ARMITAGE WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/178 F: Corvus Z
M: Aga
K033283 616007530076413
8.

79

B-JAŚMINA MŁP POL 2005 klacz gniada/170 F: Drajwer
M: Bachantka
Brak 006670076905
9.

49

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 klacz gniada/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
10.

82

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
11.

89

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison / Guidam ex Adagio IV
M: Boliwia / Polder
K031110 616009681011215
12.

8

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/165 F: nn /
M: nn /
brak 616999590306810
13.

33

BRENDI TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kasztanowata/mk:155 F: Attila
M: Bierka
brak 616999640102709
14.

102

BUŹKA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999530350809
15.

142

CADOZO KWPN POL 2007 wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
K012116 528003000711705
16.

136

CALDERON NIEM. SPORT. POL 2015 wałach siwa/170 F: Caleo / Cachas
M: Dolores / Cassilano
K028292 DE456560485515
17.

61

CAMBIALE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/163 F: Canturo / Cantus
M: Lusiona Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
18.

87

CANDY-CENDY BM SP POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: If Du Reverdy
M: Cayenn
K033391 616009680026618
19.

14

CANTILLA Polski Koń Sportowy POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor
M: Cytra
K028009 616009610111715
20.

13

CAPPUCINO HIPPICA OLDENBURG POL 2010 ogier siwa/172 F: -
M: -
Brak DE418181685110
21.

32

CAPRINA Mecklenburger Warmblut GER 2009 Stute Braune/165 F: Capron /
M: Dranada /
brak DE427270510209
22.

72

CARAVAGGIO OS POL 2016 ogier gniada/171 F: Cascadello I
M: Oh Wiskey
K029618 DE418180220916
23.

138

CARAVEL NIEM.SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: CALIDRIO
M: BANDERA
K023411 DE456570256213
24.

47

CASAMBA HOL POL 2015 ogier kara/---------- F: CASAL
M: MAMBAII
BRAK DE421000101215
25.

24

CASIOPEA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz siwa/170 F: Calvino Z
M: Carrera
Brak 056015Z55597918
26.

140

CASIUS NIEM.SPORT. POL 2015 ogier ciemnogniada/172 F: CALEO
M: VIOLA XXI
K028290 DE456560485615
27.

144

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola/Carinijo
K024140 DE42100505611
28.

18

CAYENNE WARM BLOOD GER 2012 Wallach Braune/170 F: Criffindor
M: Helena
DE 456570180412 DE 456570180412
29.

98

CELTIKA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Carry Son / Carry
M: Całka / Correro
K021750 616009610082512
30.

129

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
31.

22

CHARLOTTE ZR Z ZANG POL 2017 klacz skarogniada/169 F: Chapeau /
M: Viance / Carbano
K034218 056015Z55322217
32.

143

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
33.

112

CLASSICAL INTIKHAB Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/168 F: Intikhab
M: Classical Air
Brak 372IRE45246111T
34.

53

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
35.

31

COLESTRA DSP GER 2011 klacz kasztanowata/170 F: Colestus /
M: Crazy Biena /
brak DE456570183511
36.

115

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
37.

99

COMTA HANOVERSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Comte
M: Suerte
K027554 DE431314406814
38.

121

CONSILLA HOL POL 2014 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
K024628 brak
39.

117

CONSOTHO II WAŁACH POL wałach wałach gniada/wałach F: brak
M: brak
brak brak
40.

58

CONSTABLE HAN POL 2018 klacz kara/170 F: Contendro I / Contender
M: Diascada / Diarado
K034167 DE431316891818
41.

63

CONSTANTIN HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Carridam / Carrico
M: Ina / Juliner
K033209 DE431316001917
42.

422

CORDENSKY Deutsche Spotrpferde POL 2015 wałach gniada/174 F: CORDESS
M: SERAFIN
BRAK DE 455878980115
43.

71

CZA CZA PS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/- F: Imequyl
M: Czana
Brak 616098200204344
44.

107

CZARRO XX POL - wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
45.

91

CZART SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
46.

88

CZEKAN SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Celesto
M: Czukotka
K031735 616009640061713
47.

76

D’ACCARDO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/171 F: Czuwaj / Windwurf
M: Dana / Alamo
K029058 616009681030414
48.

147

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
49.

45

DANTOS KWPN POL 2008 wałach gniada/---------- F: CANTOS
M: TOMKE H
BRAK 528003000806018
50.

26

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 wałach kasztanowata/- F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
K022983 056015Z55831613
51.

75

DJINGIZ-TAR KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Veron / Quite Easy
M: Margriet / Flemmingh
K027919 528003000804875
52.

27

EDISON Z ZANG NED 2017 wałach gniada/. F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Salome/ Animo
K035052 056015Z55587417
53.

64

EL PASSINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach skarogniada/168 F: SALOMON
M: ELIANNE
K029912 616 009 68 00113 16
54.

55

ELIANNE KWPN POL 2009 klacz gniada/165 F: Zippo
M: Ioyaline
brak 528003200913625
55.

37

ESCALIBUR W WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/175 F: Hippica- Koh- I- Nor
M: Escada W
Brak 616007680014416
56.

36

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
57.

125

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino Z
M: Fallada sp / Nimmerdor I old.
K030536 616009670031817
58.

38

FIONA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak N
59.

124

FIRE SP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
- -
60.

101

FIRE NIGHT WESTF. POL 2009 klacz kara/173 F: Fineliner/Florencio l
M: Franzi/Fiedenstraum l
KO24244 -
61.

128

FLUSH TDYR Z ZANG BEL 2017 wałach kasztanowata/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Keira-S / Zidane
K033072 056015255569417
62.

78

FOX SP POL 2010 wałach tarantowata/- F: Boves
M: Flora
- 616 009 68 00429 10
63.

114

GACEK KUC POL 2014 wałach srokata/kuc:110 F: NN
M: NN
Brak 616999680072714
64.

134

GASPAR Holsteiner Warmblut GER 2007 wałach siwa/167 F: Gasari I
M: Tara XVI
Brak DE421000284007
65.

96

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
66.

19

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
67.

118

GOLDIKA BRAK POL 2007 klacz tarantowata/brak F: Devin du Maury
M: Gobi/ Banita
brak POL006540092107
68.

122

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: R-Cascaya/ Calato
K024932 DE421000567713
69.

146

H GRZMOTEK HAFLINGER POL 10.03.2017 wałach izabelowata/mk:150 F: Arafat
M: hilda
- 616 013 67 00075 17
70.

1

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
71.

35

HAVANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/160 F: Hektor
M: Haydi-K
brak 616009520097013
72.

67

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
K018894 -
73.

145

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN POL 2012 klacz skarogniada/168 F: Balou du Rouet Z
M: Legata
K023069 528003201204117
74.

116

IN PERSONA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Tjungske
M: In Shalla
K019038 616007610114011
75.

23

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo / Lascadell
M: Ikona / Inkinatus
K011064 616009680018605
76.

137

INTURANA M AES POL 2013 klacz gniada/174 F: Don't Touch It M / Untouchable
M: Daphne M / Canturano I
K027198 826002130872113
77.

68

IPANEMA HOL POL 2016 klacz gniada/167 F: Somersby /
M: El Centa / Cento
K034554 DE421000711816
78.

77

JADE MK SP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Elf / Fanimo
K022820 616009600019711
79.

11

JAMIRA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Nirkop
M: Jagoda
brak 616009680010617
80.

4

JANTAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Iskar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
81.

123

JAQUIN HOL POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Jaquino
M: E-Anje/ Alcatraz
K020672 DE421000530311
82.

113

JASKÓŁKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Romeo
M: Jowita
K028381 616098100061237
83.

126

JOKER SP POL 2017 wałach gniada/173 F: Donald Z
M: Jasna
3996/22 616009680032617
84.

41

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester / Quinar
M: Karmen / Silver
K030461 616009682014715
85.

44

KERMIT KUC POL 2017 wałach kara/kuc:142 F: Rewal
M: Konstytucja
Brak 616013580377017
86.

148

KING SOBIESKI XX CZE 2017 ogier gniada/165 F: MIKHAIL GLINKA (IRE)
M: KANISHKA(POL)
K030544 616111122
87.

57

KOMBOY KOPN POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Carrera VDL
M: Nandine
K027027 107CK10
88.

59

KRATOS B KWPN NED 2016 ogier gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Big Star BZ / Big Star
K030703 528003201607994
89.

83

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
90.

48

LADY ROSE HOL POL 2018 klacz kara/- F: Adagio De Talma /
M: Cherry Lady /
brak 276020000661259
91.

109

LARGUS SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Lord Liberator
M: Morwa
Brak 6160096800033009
92.

90

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
93.

70

LEXUS SP POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Almetto P
M: Lawina
K022078 616007640068711
94.

85

LIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/mk:165 F: Fanlac
M: Liberia
K034292 616009510181717
95.

110

LILIENTHAL II NIEM.SPORT. POL 2013 wałach gniada/NN F: Limasol/Limes
M: Kolchida/Carry Son
K029593 DE456570207013
96.

130

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
97.

39

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Lazy /
K032327 616013640038510
98.

46

LUIDAM QUALITY IRIS POL 2015 wałach kasztanowata/---------- F: GUIDAM
M: O.B.O.S.QUALITY 004
BRAK 372414010171793
99.

50

LUMIERE KWPN NED 2016 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Gilanda / Astrello
K033250 528003201601586
100.

29

LUVIER VAN DE TJONGERSHOEVE KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Kimberly / Ureen
K029718 528003201606270
101.

135

MAGIC DOLLAR HOL POL 2017 wałach siwa/164 F: Million Dollar /
M: Celtin /
K033658 DE421000703517
102.

108

MAXIMUS WLKP POL - wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
103.

420

MAXIMUS NF WLKP POL 2009 wałach siwa/174cm F: Rabiates Turbud Z
M: Messalina
K019357 616007610088609
104.

16

MISS POMPADURE BRANDENBURG GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
DE456370113009
105.

21

MISTRAL-E WL:KP POL 2017 wałach izabelowata/164 F: Wolf's Panter /
M: Martini /
brak 616007670039517
106.

69

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
107.

81

NAŁĘCZKA ANGLIK POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: brak
M: brak
brak brak
108.

127

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
109.

120

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
110.

132

NIMBLE KWPN NED 2018 wałach siwa/166 F: Je Suis Equus Tame
M: Dorine
K035098 528003201803084
111.

12

NOCNA NOWINKA Polski Koń Sportowy POL 2005 klacz gniada/165 F: Burgund
M: Nuta-A
Brak Brak
112.

150

NOWICJUSZ F:
M:
113.

5

PAVAROTTI SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Paola / Landos
K021398 009640062707
114.

60

PHIDDICH VAN HET HERTENROOI BWP BEL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Jaguar E Type vd Vlasbloem / Emerald van't Ruytershof
M: Aubade van Utsenaken / Power Light
K032892 056002W00310862
115.

95

PIET WESTFALSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/163 F: Comme Il Faut
M: Lewel Sijgje
K035099 DE441411251118
116.

42

PRIMA APRILIS Z ZANG POL 2016 klacz ciemnogniada/168 F: Parco
M: Pasja
K034345 056015Z55739216
117.

34

PRINCESSA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/mk:155 F: Diabełek
M: Periba
brak POL006590039606
118.

149

PRYMOS WALIJSKA POL 2017 wałach gniada/kuc:128 F: Xxxz
M: Xxxx
Xxxxx Xxxx
119.

65

QUEEN ELISABETH Oldenburger Springpferd GER 2018 Stute Braune/164 F: Quite Carenzo
M: Cora
DE 418180429218 DE 418180429218
120.

62

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
121.

17

QUINN 39 WARM BLOOD GER 2010 Wallach Braune/- F: Verdi
M: Cardina 8
DE421000593510 -
122.

25

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
123.

119

REGNUM SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Magnum vd Bisshop
M: Rene de Semilly
K033475 616009680042218
124.

30

RENE DE SEMILLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/. F: TALENT CHARBONIERE
M: ROMINA
K026685 616009591088913
125.

28

RICCARDO VAN’T HAGELAND BWB BEL 2017 wałach kara/173 F: VDL Bubalu / Baloubet Du Rovet
M: Query Villers / Happy Villers
K030708 UELN 056-002-W00316107
126.

93

RIVIA-K WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/167 F: Numerus
M: Riada-R
brak 616 007 67 0007 617
127.

9

SADŻI WLKP POL 2014 wałach gniada/168 F: nn /
M: Sanna /
brak -
128.

94

SANNE HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Sandro Boy
M: Zartane
K035101 DE421000072915
129.

133

SKOVGAARDENS LIONHEART OLD. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lionell
M: Esmeralda
K025302
130.

20

SOPHIA NIEM. SPORT. POL 2015 klacz siwa/166 F: Limbach /
M: Sonata / Lehnbach
K034220 DE455878501715
131.

100

SPARTAKUS SP POL 2014 wałach gniada/mk:163 F: Ludger
M: Śmiała
K029187 616009682012314
132.

66

SPIRIT ENGLAND GER 2007 Wallach Schwarzbraun/mk:149 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
133.

40

TYPIER KUC POL 2007 wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
134.

56

V-STAR D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
135.

421

Verona KWPN NED 2002 M kaszt F: Tangelo Van De Zuuth
M: Hemellien S KWPN/Notaris KWPN
02.09855
136.

6

ZAK RULES SP POL 2018 wałach gniada/- F: England rules
M: Zaklęta
Brak 616098200263682
137.

103

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
Rider Club
Competition
Prize
Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
30
SUM:
30.00
Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
50
SUM:
50.00
Drzymała Marta Zielonogórski KS Drzonków
80
SUM:
80.00
Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
60
SUM:
60.00
Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
100
60
SUM:
160.00
Hosa Emilia ZKS Drzonków
100
SUM:
100.00
Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
70
70
SUM:
140.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
80
180
150
350
80
250
SUM:
1090.00
Leśkiewicz Hanna ZKS Drzonków
120
200
SUM:
320.00
Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
30
SUM:
30.00
Modelewski Patryk KS Verso La Natura
250
250
350
SUM:
850.00
Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
60
SUM:
60.00
Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V
140
140
SUM:
280.00
Ridzkowski-Grabke Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
200
SUM:
200.00
Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
50
100
SUM:
150.00
Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
180
SUM:
180.00
Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
120
SUM:
120.00
Szeląg Alicja Zielonogórski KS Drzonków
30
SUM:
30.00
Szklarz Jakub Zielonogórski Klub Sportowy
30
SUM:
30.00
Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin
100
60
250
SUM:
410.00
Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
80
150
SUM:
230.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Julia
SKJ Stajnia Czarna Perła
CZEKAN (88)
2022-09-17
2
2022-09-17
2022-09-18
5
2022-09-18
Bankavat Alicja
BPK
PRYMOS (149)
2022-09-17
2022-09-17
Bankavat Lila
ZKS Drzonków
BUŹKA (102)
2022-09-17
1
2022-09-17
12
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GOLDIKA (118)
2022-09-17
12
2022-09-17
6
2022-09-18
4
30
2022-09-18
Bereś Magdalena
SKJ Czarna Perła
ADELA (84)
2022-09-17
1
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2022-09-17
24
2022-09-17
26
2022-09-18
15
2022-09-18
24
Bielewicz-Dubiec Maria
Stajnia u Dziadka
BRENDI (33)
2022-09-17
13
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
Brychcy Urszula
bpk
2022-09-17
22
2022-09-17
Castelain Zuzia
ZKS Drzonków
LEXUS (70)
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
21
Chutko Daria
SKJ Czarna Perła
2022-09-17
1
2022-09-17
28
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (144)
2022-09-17
2022-09-17
3
50
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (67)
2022-09-17
22
2022-09-17
2022-09-18
20
Dawidowska Gabrysia
bpk
2022-09-17
18
2022-09-17
17
2022-09-18
1
2022-09-18
Demków Hanna
Bpk
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
2022-09-17
19
2022-09-17
27
SPIRIT (66)
2022-09-17
18
2022-09-17
28
Drzymała Marta
Zielonogórski KS Drzonków
CELTIKA (98)
2022-09-18
4
80
2022-09-17
13
2022-09-17
20
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FIRE (124)
2022-09-18
1
2022-09-18
18
FERRO (125)
2022-09-18
6
2022-09-18
20
JOKER (126)
2022-09-18
8
2022-09-18
Dubińska Wiktoria
SKJ Czarna Perła
2022-09-17
1
2022-09-17
35
Farat Karolina
Zielonogórski KS Drzonków
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
23
Fuchs Karmelia
BPK
BALLADYNA (131)
2022-09-17
2022-09-17
Gajewska Maja
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-09-17
15
2022-09-17
25
Gardas Dominika
KS Sydow Riding Team
2022-09-17
7
2022-09-17
5
2022-09-18
4
60
2022-09-17
11
2022-09-17
6
2022-09-18
13
2022-09-17
16
2022-09-17
2022-09-18
17
2022-09-18
Gawłowicz Julia
Bez Przynależności Klubowej
LIDA (85)
2022-09-17
16
2022-09-17
2022-09-18
15
2022-09-18
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (89)
2022-09-17
23
2022-09-17
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (82)
2022-09-18
1
100
2022-09-18
5
60
Gołębiowska Alicja
JKS Jaroszówka
2022-09-18
8
2022-09-18
25
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (36)
2022-09-17
13
2022-09-17
12
2022-09-18
9
2022-09-18
9
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2022-09-17
26
2022-09-18
19
Hoffmann Lisa
Reit und Fahrverein Alt Zeschdorf
2022-09-17
7
2022-09-17
2022-09-18
27
2022-09-18
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (99)
2022-09-17
3
100
2022-09-17
24
Jagielak Aleksandra
Alt Zeschdorf
2022-09-17
8
2022-09-17
27
2022-09-18
16
2022-09-18
SADŻI (9)
2022-09-17
29
2022-09-17
34
2022-09-18
17
2022-09-18
Jagiełowicz Amelia
LUKS Nysa Gubi
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
2022-09-18
17
Jakiel Wiktoria
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2022-09-17
14
2022-09-17
2022-09-18
11
2022-09-18
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2022-09-17
2
70
2022-09-17
2022-09-18
2
70
2022-09-18
Jędrychowska Laura
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-09-17
6
2022-09-17
19
2022-09-18
22
2022-09-18
Jóźwiak Szczur Kinga
bpk
2022-09-17
11
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2022-09-17
33
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
2022-09-17
10
2022-09-17
18
2022-09-18
7
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
DANTOS (45)
2022-09-17
4
80
2022-09-18
2
180
2022-09-17
3
150
2022-09-18
1
350
CASAMBA (47)
2022-09-17
5
80
2022-09-17
4
2022-09-18
4
2022-09-17
33
2022-09-17
2022-09-18
11
2022-09-18
2022-09-17
11
2022-09-18
2
250
LUMIERE (50)
2022-09-17
23
2022-09-18
11
2022-09-18
Kiszkurno-Kaliszuk Dominika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2022-09-17
14
2022-09-17
12
2022-09-18
22
Kołodzińska Aleksandra
bpk
2022-09-18
2022-09-18
Komorowska Jessica
Rancho Kimana
JAMIRA (11)
2022-09-17
1
2022-09-17
12
2022-09-18
1
2022-09-18
2022-09-18
19
Korumna Zuzanna
Bpk
GACEK (114)
2022-09-17
1
2022-09-18
8
Kosiński Wojciech
ZKS Drzonków
2022-09-17
13
2022-09-17
2022-09-18
8
2022-09-18
Kowbel Paulina
SKJ Czarna Perła
AKIMA (80)
2022-09-18
1
2022-09-18
12
Koza Angelika
JKS RAFI
LARGUS (109)
2022-09-17
34
2022-09-17
Kropidłowska Maja
BPK
2022-09-17
24
Kuchta Pola
Zielonogórski KS Drzonków
FIONA (38)
2022-09-17
1
2022-09-18
17
TYPIER (40)
2022-09-17
4
2022-09-17
2022-09-18
3
2022-09-18
Kujawska Sara
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2022-09-17
2022-09-17
8
2022-09-17
2022-09-18
19
2022-09-18
Laskowska Zofia
BPK lub
2022-09-17
7
2022-09-17
Lehmann Nina
Klub Sportowy Sydow Riding Team
2022-09-17
16
2022-09-17
2022-09-18
12
Leśkiewicz Hanna
ZKS Drzonków
2022-09-17
15
2022-09-17
3
120
2022-09-18
1
200
2022-09-18
Leśkiewicz Sandra
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
CARAVEL (138)
2022-09-17
25
2022-09-17
21
CASIUS (140)
2022-09-17
Verona (421)
2022-09-17
30
2022-09-17
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
ZIDAN (103)
2022-09-17
2022-09-17
17
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
Łupkowska Malina
Konan Sport Horses
ALA (111)
2022-09-17
2022-09-17
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2022-09-17
2022-09-17
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
2022-09-17
20
2022-09-17
Majchrzak Antonina
NOWICJUSZ (150)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
AKIMA (80)
2022-09-17
29
2022-09-17
14
Marciniak Jagoda
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
REGNUM (119)
2022-09-17
18
2022-09-17
26
2022-09-18
18
2022-09-18
Masiczak Agata
Klub Jeździecki Picador
PIET (95)
2022-09-17
20
2022-09-17
Michniewicz Wiktoria
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
NICO UNO (120)
2022-09-17
28
2022-09-17
2022-09-18
10
2022-09-18
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
2022-09-17
4
30
2022-09-17
20
2022-09-18
7
2022-09-18
19
Miller Kałczuga Karina
SKJ Czarna Perła
ADELA (84)
2022-09-17
13
Miłowska Agata
KJ Na Koń w Łagowie
2022-09-18
26
2022-09-18
Młodawska Karolina
KJ Maximus Kowary
RIVIA-K (93)
2022-09-17
3
2022-09-17
2022-09-18
9
2022-09-18
SANNE (94)
2022-09-17
10
2022-09-17
GOETHE (96)
2022-09-17
19
2022-09-17
25
Modelewski Patryk
KS Verso La Natura
2022-09-17
1
250
2022-09-18
1
250
2022-09-18
2022-09-17
1
350
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2022-09-17
17
2022-09-17
22
2022-09-18
18
Najdek Amelia
KS Cortina Kaczenice
MAXIMUS (108)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
Nowakowska Julia
BPK
ELIANNE (55)
2022-09-18
2022-09-18
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (143)
2022-09-17
10
2022-09-18
Pietrzak Julia
Zielonogórski KS Drzonkow
FIONA (38)
2022-09-17
1
2022-09-18
1
Pikuła Wiktoria
KJ Na Koń w Łagowie
2022-09-18
12
2022-09-18
10
Podedworna Lena
Bpk
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Podhajecka Marita
SKJ Czarna Perła
2022-09-18
1
2022-09-18
13
Podlak Zuzia
SKJ Czarna Perła
2022-09-18
1
2022-09-18
16
Pol Michał
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-09-17
5
60
2022-09-17
15
2022-09-18
6
2022-09-18
10
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
IPANEMA (68)
2022-09-17
10
2022-09-17
22
Przewłocka Weronika
Stajnia Sportowa Bronków
2022-09-17
27
2022-09-17
2022-09-18
4
2022-09-18
20
Przybyszewski Krzysztof
JKS Rafi
GASPAR (134)
2022-09-17
25
2022-09-17
12
Ridzkowski Hagen
Polizeisportverein 1893 Forst e.V
2022-09-17
2
140
2022-09-17
2022-09-18
2
140
Ridzkowski-Grabke Stefanie
PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
CAYENNE (18)
2022-09-17
1
200
2022-09-17
2022-09-18
14
Rohner Marie
Reit und Fahrverein Alt Zeschdorf
CAPRINA (32)
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
14
Rybarczyk Julia
KJ Maximus Kowary
2022-09-17
2022-09-17
Schanze Katja
1893 Forst e.V.
2022-09-17
18
2022-09-18
21
Sergiel Hanna
Zielonogórski KS
2022-09-17
13
2022-09-17
23
2022-09-18
14
2022-09-18
Simińska Oliwia
Bpk
2022-09-17
32
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-09-17
19
2022-09-17
6
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2022-09-17
24
2022-09-17
2022-09-17
9
2022-09-17
9
2022-09-17
13
2022-09-17
10
2022-09-17
11
2022-09-17
8
CORDENSKY (422)
2022-09-17
6
2022-09-17
8
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2022-09-18
3
50
2022-09-18
3
100
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2022-09-18
17
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
NIMBLE (132)
2022-09-18
22
2022-09-18
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
2022-09-17
16
2022-09-18
16
2022-09-17
12
CZART (91)
2022-09-17
17
2022-09-18
8
2022-09-17
9
Stach Anna
Stajnia u Dziadka
2022-09-17
1
2022-09-17
12
2022-09-18
1
2022-09-18
15
Stach Helena
Stajnia u Dziadka
HAVANA (35)
2022-09-17
1
2022-09-17
12
2022-09-18
2022-09-18
Stańczak-Kwiatkowska Sandra
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2022-09-17
2
180
2022-09-18
6
2022-09-17
26
2022-09-17
35
2022-09-18
13
2022-09-18
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (4)
2022-09-17
14
2022-09-18
3
120
2022-09-18
6
2022-09-17
14
SOPHIA (20)
2022-09-17
9
2022-09-17
21
2022-09-18
9
2022-09-18
21
2022-09-17
31
2022-09-17
21
2022-09-18
28
2022-09-18
Straburzyńska Michalina
Bpk
GACEK (114)
2022-09-17
1
2022-09-18
1
Strzępek Natalia
KS Centaurus
FOX (78)
2022-09-17
5
2022-09-17
31
2022-09-18
7
2022-09-18
Szczepańska Joanna
Horses-Pol
KERMIT (44)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
1
2022-09-18
16
Szczepkowska Amelia
bpk
JADE MK (77)
2022-09-18
10
2022-09-18
Szczur Nela
bpk
2022-09-18
1
Szechlicka Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-09-17
7
2022-09-17
2022-09-18
2
2022-09-18
Szeląg Alicja
Zielonogórski KS Drzonków
ALCANTO (97)
2022-09-17
2022-09-17
5
30
2022-09-18
6
2022-09-18
Szklarz Jakub
Zielonogórski Klub Sportowy
CADOZO (142)
2022-09-17
15
2022-09-17
2022-09-18
5
30
Szymkowiak Jarosław
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2022-09-18
Tarasek Krzysztof
LKS Chersoń Bielin
2022-09-17
1
100
2022-09-17
4
60
CALDERON (136)
2022-09-17
11
2022-09-17
7
2022-09-17
2
250
Uberman Zofia
KS Cortina Kaczenice
CZARRO (107)
2022-09-17
1
2022-09-17
30
Waliłko Sonia
Bpk
2022-09-17
1
2022-09-18
1
Winograd Dorota
Zielonogórski KS Drzonków
2022-09-17
8
2022-09-18
23
Witucka Natalia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
CONSILLA (121)
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
15
2022-09-18
Wydra Kalina
Bpk
2022-09-17
1
2022-09-18
1
Zawada Blanka
ZKS drzonków
SPARTAKUS (100)
2022-09-17
9
2022-09-18
1
Żejmo Livia
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2022-09-17
12
2022-09-17
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Zmaczyński Igor
KS Cortina Kaczenice
2022-09-17
17
2022-09-17
Żmójdzin Jan
Stow. Premium Sport Horses Rosin
NEMEZIS (127)
2022-09-17
2022-09-18
7
2022-09-18
5
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
5
80
2022-09-18
3
150
2022-09-17
Żmójdzin Stanisław
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GRETA (122)
2022-09-17
21
2022-09-17
36
2022-09-18
2022-09-18
JAQUIN (123)
2022-09-17
23
2022-09-17
32
2022-09-18
2022-09-18

Number of Riders: 114

Number of Horses: 137

The sum of prizes: 4 600.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl