Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Polska Liga Jeździecka ZO-B1* i Regionalne Zawody w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 05-08.05.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
215 ACCEPTED 2022-05-04 07:49:59
2022-05-03 21:14:28
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
214 ACCEPTED 2022-05-03 20:14:05
2022-05-03 18:04:23
Natalia Witucka CONSILLA
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 2x ZR-16/L/zwykły
213 ACCEPTED 2022-05-03 17:02:42
2022-05-03 15:47:28
Wiktoria Michniewicz NICO UNO
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 2x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
212 ACCEPTED 2022-05-03 17:02:08
2022-05-03 12:36:06
Alexander Tichatschek ALI BOOM BANG
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
211 ACCEPTED 2022-05-03 09:49:53
2022-05-03 06:51:32
Julia Trzeciak BANDERAS
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
210 ACCEPTED 2022-05-03 09:49:56
2022-05-03 06:45:49
Julia Trzeciak CONSOTHO II
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
209 ACCEPTED 2022-05-02 22:43:39
2022-05-02 20:29:39
Emilia Hosa COMTA
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
208 ACCEPTED 2022-05-02 20:09:43
2022-05-02 18:46:49
Nawojka Kiecoń UPIE VAN OVERIS Z
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 2x ZR-16/L/zwykły
207 ACCEPTED 2022-05-02 11:20:27
2022-05-02 11:08:05
Jakub Szklarz CADOZO
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
206 ACCEPTED 2022-05-04 07:49:30
2022-05-02 09:14:22
Nawojka Kiecoń KEEP CLEAR
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
205 ACCEPTED 2022-05-02 11:20:45
2022-05-01 17:17:52
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
204 ACCEPTED 2022-05-02 11:20:56
2022-05-01 16:21:24
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
203 ACCEPTED 2022-05-02 11:20:51
2022-05-01 16:13:04
Lidia Kozłowska QUICKY 14
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
202 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:09
2022-05-01 15:57:24
Oliwia Grzegorczyn LEX
  • 2x ZR-14/L/zwykły
201 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:01
2022-05-01 15:56:44
Agata Gil BARASZKA
  • 2x ZR-14/L/zwykły
200 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:17
2022-05-01 11:52:16
Gabor Hanke DIABLESSE DE SEMILLY
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 2x ZR-18/L1/zwykły
199 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:17
2022-05-01 11:49:17
Gabor Hanke DIEGO
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
198 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:53
2022-05-01 11:41:31
Sophie Rohner CALINKA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
197 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:22
2022-04-30 18:19:40
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
196 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:47
2022-04-30 08:38:09
Gabriela Rajewska DOMINIKANA T
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 2x ZR-16/L/zwykły
195 ACCEPTED 2022-04-29 15:56:23
2022-04-29 14:39:26
Pola Jaranowska KADENCE MC
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
194 ACCEPTED 2022-04-29 15:56:25
2022-04-28 23:33:26
Urszula Piontek CASCOR
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
193 ACCEPTED 2022-04-29 12:39:07
2022-04-28 23:32:16
Urszula Piontek KARIKA
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
192 ACCEPTED 2022-04-29 12:38:59
2022-04-28 23:30:45
Helena Piontek RHIANNA S
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
191 ACCEPTED 2022-04-29 12:38:52
2022-04-28 22:17:47
Marta Drzymała CELTIKA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
190 ACCEPTED 2022-04-29 15:56:29
2022-04-28 20:58:20
Tim Roeschke QUINN 39
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
189 ACCEPTED 2022-04-29 12:39:14
2022-04-28 13:18:25
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
188 ACCEPTED 2022-04-28 12:06:19
2022-04-28 10:03:12
Hubert Polowczyk MY DARLING DL
  • 2x ZR-14/L/zwykły
187 ACCEPTED 2022-04-29 12:39:13
2022-04-28 09:05:42
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
186 ACCEPTED 2022-04-29 12:39:19
2022-04-28 09:05:14
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
185 ACCEPTED 2022-05-02 11:21:44
2022-04-27 22:04:14
Aleksandra Kowala EL PASSINO
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
184 ACCEPTED 2022-04-28 12:05:58
2022-04-27 21:25:16
Pia Kees SVALA 42
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
183 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:43
2022-04-27 18:33:41
Hubert Polowczyk MAGANIX
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
182 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:35
2022-04-27 18:32:01
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
181 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:34
2022-04-27 18:31:28
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
180 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:42
2022-04-27 18:28:54
Hubert Polowczyk LETON
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
179 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:48
2022-04-27 18:27:22
Hubert Polowczyk LEVI VDL
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
178 ACCEPTED 2022-04-27 21:15:00
2022-04-27 18:26:27
Hubert Polowczyk GOLDEN RAIN G II
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
177 ACCEPTED 2022-04-29 14:55:49
2022-04-27 18:16:29
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 2x ZR-16/L/zwykły
176 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:53
2022-04-27 09:58:53
Mściwoj Kiecoń HAPPY ROSE
  • 2x ZR-14/L/zwykły
175 ACCEPTED 2022-04-27 21:14:59
2022-04-27 09:53:50
Mściwoj Kiecoń LUMIERE
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
174 ACCEPTED 2022-04-27 21:15:09
2022-04-27 09:53:21
Mściwoj Kiecoń CONAYERO NF
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
173 ACCEPTED 2022-04-27 21:15:11
2022-04-27 09:52:53
Mściwoj Kiecoń C-ZINA W
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
172 ACCEPTED 2022-04-27 21:15:05
2022-04-27 09:52:29
Mściwoj Kiecoń BACCORD
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
171 ACCEPTED 2022-04-27 09:08:07
2022-04-26 20:20:23
Łukasz Krajewski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
170 ACCEPTED 2022-04-27 09:08:10
2022-04-26 20:19:31
Łukasz Krajewski BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
169 ACCEPTED 2022-04-27 09:08:12
2022-04-26 20:18:07
Łukasz Krajewski DIABLO LAZAR
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
168 ACCEPTED 2022-05-04 07:49:37
2022-04-26 20:16:53
Łukasz Krajewski LUIS
  • 2x ZR-16/L/zwykły
167 ACCEPTED 2022-04-27 09:07:49
2022-04-26 20:16:28
Łukasz Krajewski KARINA
  • 2x ZR-14/L/zwykły
166 ACCEPTED 2022-04-27 09:07:49
2022-04-26 20:15:55
Łukasz Krajewski LALATSCH
  • 2x ZR-14/L/zwykły
165 ACCEPTED 2022-04-27 09:07:57
2022-04-26 20:15:15
Rafał Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
164 ACCEPTED 2022-04-27 09:07:57
2022-04-26 20:14:45
Rafał Krajewski CORTINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
163 ACCEPTED 2022-05-04 07:49:43
2022-04-26 20:13:52
Rafał Krajewski CLARA BELLA
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
162 ACCEPTED 2022-04-27 09:07:56
2022-04-26 20:13:21
Rafał Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
161 ACCEPTED 2022-04-27 09:08:02
2022-04-26 20:12:31
Rafał Krajewski DOLORIS
  • 2x ZR-14/L/zwykły
160 ACCEPTED 2022-04-27 09:08:01
2022-04-26 20:11:42
Rafał Krajewski BACARDI
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
159 ACCEPTED 2022-05-02 11:27:08
2022-04-26 12:31:42
Philipp Schober Á LA MODE MS
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
158 ACCEPTED 2022-05-02 11:24:26
2022-04-26 12:30:59
Philipp Schober DOMINATE ME
  • 2x ZR-18/L1/zwykły
157 ACCEPTED 2022-04-26 09:42:37
2022-04-26 09:04:18
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
156 ACCEPTED 2022-04-26 09:42:36
2022-04-26 09:03:10
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
155 ACCEPTED 2022-04-26 09:42:39
2022-04-26 09:01:23
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
154 ACCEPTED 2022-04-28 12:05:33
2022-04-25 23:12:30
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
153 ACCEPTED 2022-04-26 09:42:21
2022-04-25 23:10:47
Milena Sołtysiak CZART
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
152 ACCEPTED 2022-05-04 17:58:56
2022-04-25 22:20:41
Mario Mühlenberg COOL ECKARD
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
151 ACCEPTED 2022-05-04 18:01:17
2022-04-25 22:16:39
Vivien Göbel COOL ECKARD
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
150 ACCEPTED 2022-05-04 18:01:43
2022-04-25 22:12:48
Vivien Göbel SAVONA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
149 ACCEPTED 2022-05-04 17:59:44
2022-04-25 22:09:06
Mario Mühlenberg BANGKOK 3
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
148 ACCEPTED 2022-05-04 17:59:16
2022-04-25 22:05:53
Mario Mühlenberg CSANDRA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
147 ACCEPTED 2022-05-04 17:58:35
2022-04-25 21:57:16
Mario Mühlenberg CON HEDINO
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
146 ACCEPTED 2022-04-26 09:41:51
2022-04-25 18:00:44
Tomasz Klein RANTARGO
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
145 ACCEPTED 2022-04-26 09:41:51
2022-04-25 17:59:48
Tomasz Klein HIGHFORCE ONE
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
144 ACCEPTED 2022-04-26 09:42:53
2022-04-25 16:55:51
Lena Schilmeier ZALIGOR
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
143 ACCEPTED 2022-04-26 09:41:29
2022-04-25 15:22:08
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
142 ACCEPTED 2022-04-26 09:41:30
2022-04-25 15:15:21
Andrzej Głoskowski CARAT GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
141 ACCEPTED 2022-04-26 09:41:32
2022-04-25 15:13:52
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
140 ACCEPTED 2022-04-26 09:41:34
2022-04-25 15:13:27
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
139 ACCEPTED 2022-04-25 14:38:59
2022-04-25 13:51:55
Lisa Wundes CASPER VAN DIEN
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
138 ACCEPTED 2022-04-25 14:38:59
2022-04-25 13:51:45
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
137 ACCEPTED 2022-04-25 14:54:59
2022-04-25 12:49:53
Volkmar Engelkind LUCKY BOY
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
136 ACCEPTED 2022-05-02 20:09:38
2022-04-25 12:48:53
Adina Ly Grabia DISCORIA
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
135 ACCEPTED 2022-05-02 20:09:28
2022-04-25 12:48:02
Adina Ly Grabia CHACCO LOVE VE
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
134 ACCEPTED 2022-05-04 14:26:19
2022-04-25 12:02:40
Marvin Jüngel SPOCE OF SURPRICE
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
133 ACCEPTED 2022-05-03 20:29:52
2022-04-25 12:01:44
Marvin Jüngel VIP-GIRL
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
132 ACCEPTED 2022-05-04 14:26:04
2022-04-25 12:00:54
Marvin Jüngel CORNETTA 42
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
131 ACCEPTED 2022-05-04 14:25:45
2022-04-25 11:59:51
Marvin Jüngel KUNIGUNDE 12
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
130 ACCEPTED 2022-05-04 14:25:20
2022-04-25 11:50:00
Axel Schuster QUEENSLAND 27
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
129 ACCEPTED 2022-04-25 14:38:47
2022-04-25 10:50:29
Weronika Guszpil QUALIDO M.Z
  • 2x ZR-14/L/zwykły
128 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:32
2022-04-25 03:47:31
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
127 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:29
2022-04-24 21:38:10
Elisabeth Jürgens DIARANO
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
126 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:29
2022-04-24 21:21:09
Anna Ebel-Jürgens CHARLETTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
125 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:20
2022-04-24 21:20:13
Anna Ebel-Jürgens DISCARA 4
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
124 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:20
2022-04-24 21:17:00
Anna Ebel-Jürgens CANILLO 2
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
123 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:11
2022-04-24 21:06:23
Ulf Ebel CHACCOLINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
122 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:10
2022-04-24 20:58:53
Ulf Ebel CERLINO
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
121 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:08
2022-04-24 20:53:35
Ulf Ebel CELVADO
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
120 ACCEPTED 2022-04-25 11:04:33
2022-04-24 20:49:40
Ulf Ebel DACKARIO
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
119 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:06
2022-04-24 20:48:31
Ulf Ebel CELOUISIA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
118 ACCEPTED 2022-04-25 14:38:46
2022-04-24 20:42:00
Laura Mikołajczak CARMENSITA 3
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 2x ZR-18/L1/zwykły
117 ACCEPTED 2022-04-25 10:43:02
2022-04-24 19:07:19
Jan Żmójdzin OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
116 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:59
2022-04-24 19:06:26
Jan Żmójdzin JAQUIN
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
115 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:59
2022-04-24 19:04:15
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
114 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:55
2022-04-24 19:03:43
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
113 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:54
2022-04-24 19:02:59
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 2x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
112 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:40
2022-04-24 18:12:34
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
111 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:37
2022-04-24 17:13:38
Marianna Stawicka FRAPANT
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
110 ACCEPTED 2022-04-25 14:38:48
2022-04-24 14:23:36
Magdalena Wawak HEKTOR
  • 2x ZR-18/L1/zwykły
109 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:28
2022-04-24 07:45:05
Olli Drabsch CATCH ME
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
108 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:26
2022-04-24 07:35:00
Olli Drabsch PIANO
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
107 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:24
2022-04-24 07:33:50
Fritzi Drabsch CHACAS ZH
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
106 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:22
2022-04-24 07:33:10
Fritzi Drabsch ZACCARELLI
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
105 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:18
2022-04-23 11:33:29
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
104 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:50
2022-04-22 21:18:39
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
103 ACCEPTED 2022-04-22 21:17:07
2022-04-22 14:47:33
Jan Dominik Chrzanowski MEDAN V/D HUNTERS
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
102 ACCEPTED 2022-04-22 21:17:01
2022-04-22 14:45:46
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
101 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:55
2022-04-22 08:14:44
Łukasz Troszczyński LAUDA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
100 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:49
2022-04-22 08:13:06
Łukasz Troszczyński CLAPPERTON
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
99 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:45
2022-04-22 08:11:04
Łukasz Troszczyński ANDRONIK
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
98 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:32
2022-04-22 08:10:05
Łukasz Troszczyński DŻENTELMEN
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
97 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:36
2022-04-22 08:09:21
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
96 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:39
2022-04-22 08:08:31
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
95 ACCEPTED 2022-04-27 21:15:36
2022-04-21 14:14:04
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
94 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:16
2022-04-21 14:13:40
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
93 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:46
2022-04-21 14:12:05
Charlotte Hillmann FODYLETTE
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
92 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:46
2022-04-21 14:10:58
Charlotte Hillmann CAPT'N KOKOSNUSS
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
91 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:09
2022-04-21 10:53:47
Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
90 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:06
2022-04-21 10:53:09
Jarosław Skrzyczyński BALOUCATO
  • 1x ZR-17/P/zwykły
89 ACCEPTED 2022-04-22 21:16:00
2022-04-21 10:52:18
Jarosław Skrzyczyński KRATOS B
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
88 ACCEPTED 2022-04-22 21:15:55
2022-04-21 10:51:30
Jarosław Skrzyczyński CORDENSKY
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
87 ACCEPTED 2022-04-22 21:15:49
2022-04-21 10:51:07
Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
86 ACCEPTED 2022-04-22 21:15:45
2022-04-21 10:50:33
Filip Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
85 ACCEPTED 2022-04-22 21:15:41
2022-04-21 10:50:00
Filip Skrzyczyński QUICK LADY DE WINGHE
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
84 ACCEPTED 2022-04-22 21:15:36
2022-04-21 10:49:22
Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
83 ACCEPTED 2022-05-02 11:22:01
2022-04-20 22:12:46
Piotr Kaliszuk FIRESTONE- R
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
82 ACCEPTED 2022-05-02 11:23:24
2022-04-20 21:58:08
Piotr Kaliszuk RICCARDO VAN’T HAGELAND
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
81 ACCEPTED 2022-05-02 11:23:31
2022-04-20 21:57:16
Piotr Kaliszuk MERLOT V
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
80 ACCEPTED 2022-05-02 11:23:35
2022-04-20 21:56:24
Iga Adamek DROSERA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
79 ACCEPTED 2022-04-24 20:48:05
2022-04-20 10:37:38
Julia Reinhold GRANDO
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
78 ACCEPTED 2022-04-24 20:47:59
2022-04-20 10:36:57
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 2x ZR-16/L/zwykły
77 ACCEPTED 2022-04-24 20:47:57
2022-04-20 10:33:39
Zofia Laskowska CANDY-CENDY BM
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
76 ACCEPTED 2022-04-24 20:47:54
2022-04-19 21:29:41
Roksana Biazik LA BELLE
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
75 ACCEPTED 2022-04-24 20:47:52
2022-04-19 21:29:03
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
74 ACCEPTED 2022-04-27 09:06:34
2022-04-18 15:18:39
Tomasz Klein IMPALA 47
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
73 ACCEPTED 2022-04-22 21:14:55
2022-04-18 15:16:10
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
72 ACCEPTED 2022-04-22 14:26:32
2022-04-18 09:31:04
Hagen Ridzkowski CANCAN 11
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
71 ACCEPTED 2022-05-02 20:09:01
2022-04-17 19:57:26
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
70 ACCEPTED 2022-04-22 21:14:27
2022-04-17 19:57:09
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
69 ACCEPTED 2022-04-25 22:20:07
2022-04-17 01:52:39
Amelia Paluch KROTAL
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
68 ACCEPTED 2022-04-22 21:14:16
2022-04-15 20:00:45
Jacek Mierzwiński CORLANSKY- PRO
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
67 ACCEPTED 2022-04-22 21:14:04
2022-04-15 20:00:16
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
66 ACCEPTED 2022-04-27 21:15:40
2022-04-15 19:59:41
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
65 ACCEPTED 2022-04-22 21:14:11
2022-04-15 19:58:54
Jacek Mierzwiński LIEVERELLA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
64 ACCEPTED 2022-04-19 15:41:10
2022-04-15 18:56:14
Clemens Lapat ULA-LA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
63 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:39
2022-04-14 14:19:44
Alexander Tichatschek ZOTTELLOTTE
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
62 ACCEPTED 2022-05-03 17:02:11
2022-04-14 14:13:35
Alexander Tichatschek CONCHITA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
61 ACCEPTED 2022-04-25 10:42:16
2022-04-14 14:11:49
Alexander Tichatschek QUABOM
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
60 ACCEPTED 2022-05-03 17:02:14
2022-04-14 14:10:53
Alexander Tichatschek COLOREÉ
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
59 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:39
2022-04-13 20:23:11
Judyta Perek CEDYNIA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
58 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:36
2022-04-13 20:22:42
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
  • 1x 10/P1/Runda Młodzieżowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
57 ACCEPTED 2022-04-24 20:47:17
2022-04-13 18:34:17
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
56 ACCEPTED 2022-04-19 15:39:44
2022-04-12 20:48:31
Pia Kees PAN TAU
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/CC/Runda Złota PLJ, zwykły z rozgrywką
55 ACCEPTED 2022-04-22 14:25:44
2022-04-12 20:41:40
Pia Kees CALL ME CHERRY
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
54 ACCEPTED 2022-04-25 10:41:56
2022-04-12 17:21:58
Franziska Kriesel CALFREDA
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
53 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:31
2022-04-12 08:08:52
Jakub Podgórny CASANDRA L
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
52 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:23
2022-04-12 08:08:07
Jakub Podgórny NAVARRA
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
51 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:20
2022-04-12 08:07:26
Jakub Podgórny LOLITA RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
50 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:17
2022-04-12 08:06:56
Angeliki Podgórna NERRADO
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
49 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:14
2022-04-12 08:05:22
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 4/CC/Duża Runda, zwykły
48 ACCEPTED 2022-04-19 15:39:33
2022-04-11 21:36:29
Uwe Nordt JOHNNY ENGLISH VDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
47 ACCEPTED 2022-04-19 15:39:35
2022-04-11 21:34:54
Uwe Nordt BELLA-LU CONCINNITY
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
46 ACCEPTED 2022-04-22 21:13:11
2022-04-11 21:04:39
Gabriela Gruszka UNIQUE FIRE
  • 2x ZR-18/L1/zwykły
45 ACCEPTED 2022-04-22 21:12:57
2022-04-11 21:02:46
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
44 ACCEPTED 2022-04-19 16:16:41
2022-04-11 16:53:48
Natalia Cegielska RAKSA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
43 ACCEPTED 2022-04-19 16:16:40
2022-04-11 16:52:13
Natalia Cegielska DARLA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
42 ACCEPTED 2022-05-02 11:23:40
2022-04-11 14:29:16
Iris Schubert KORINA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
41 ACCEPTED 2022-04-28 12:05:38
2022-04-11 08:22:57
Julia Gwara EVITA
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
40 ACCEPTED 2022-04-22 14:24:42
2022-04-09 16:29:17
Charlotte Haase OSCAR DE LA HOYA
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
39 ACCEPTED 2022-04-22 14:24:14
2022-04-09 16:28:42
Charlotte Haase COTAKI
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
38 ACCEPTED 2022-04-19 15:39:08
2022-04-08 19:36:49
Ryszard Olszowy ATOMIC BOY
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
37 ACCEPTED 2022-04-19 15:39:06
2022-04-08 16:10:27
Maxi Deutsch LUIS FERDINAND H
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
36 ACCEPTED 2022-04-19 15:39:03
2022-04-08 16:09:27
Maxi Deutsch BARON H
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 3/C/Średnia Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
35 ACCEPTED 2022-04-22 14:23:26
2022-04-08 16:07:50
Maxi Deutsch ALBERICH
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
34 ACCEPTED 2022-04-22 14:22:54
2022-04-08 13:56:57
Charlotte Weizsaecker HEADLINER
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
33 ACCEPTED 2022-04-22 14:22:03
2022-04-08 13:50:10
Charlotte Weizsaecker QUINNY DE REVEL
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
32 ACCEPTED 2022-05-02 23:06:38
2022-04-07 15:35:46
Josefine Börner VALENA G
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
31 ACCEPTED 2022-04-19 15:38:49
2022-04-07 14:33:51
Natalia Kozołup MAGNAT
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
30 ACCEPTED 2022-04-19 15:38:50
2022-04-07 14:31:58
Paulina Klimek CASSONE
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
29 ACCEPTED 2022-04-25 11:05:23
2022-04-07 14:30:59
Weronika Guszpil LANCASTO NUMBER ONE
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
28 ACCEPTED 2022-04-19 15:35:14
2022-04-07 14:30:10
Weronika Guszpil FERRO
  • 2x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
27 ACCEPTED 2022-04-19 15:35:09
2022-04-07 14:29:50
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
26 ACCEPTED 2022-04-19 15:35:03
2022-04-07 11:40:37
Wiktoria Kaźmierska BRAVE HEART
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
  • 1x 10/P1/Runda Młodzieżowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
25 ACCEPTED 2022-04-19 15:35:03
2022-04-07 11:40:18
Wiktoria Kaźmierska KARTOUCHE
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
  • 1x 10/P1/Runda Młodzieżowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
24 ACCEPTED 2022-05-02 11:23:47
2022-04-06 19:03:02
Lena Kosicka ETNA
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
23 ACCEPTED 2022-04-08 11:29:51
2022-04-04 11:11:12
Gina-Sophie Nest QUALITYS KIA
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
22 ACCEPTED 2022-04-08 11:29:52
2022-04-04 11:09:36
Sophie Christin Malke CALINKA 57
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
21 ACCEPTED 2022-04-08 11:29:41
2022-04-04 11:08:27
Philipp Lyck-John FILIPO S
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 7/C/Średnia Runda, zwykły
  • 1x 8/CC/Duża Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/C/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką
20 ACCEPTED 2022-04-05 12:50:00
2022-04-04 11:07:01
Wencke Bogisch BOREAL 6
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
  • 1x 10/P1/Runda Młodzieżowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
19 ACCEPTED 2022-04-12 14:05:44
2022-03-29 17:06:31
Andrea Kreutzer MACHO
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
18 ACCEPTED 2022-04-22 14:19:27
2022-03-28 09:25:03
Kati Hennig RUDI
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
17 ACCEPTED 2022-04-05 12:50:20
2022-03-27 21:25:55
Diana Ickert NANDOR
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
16 ACCEPTED 2022-04-05 12:50:25
2022-03-26 20:17:50
Diana Hahn NAOKI 3
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
15 ACCEPTED 2022-04-12 14:05:27
2022-03-25 15:12:24
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
14 ACCEPTED 2022-04-29 12:39:30
2022-03-23 11:26:35
Amanda Kolińska GIJSBERTHA
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
13 ACCEPTED 2022-04-05 12:50:42
2022-03-22 22:31:44
Sophie Fauss PRETTY PRETORIA S
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
12 ACCEPTED 2022-04-05 12:50:41
2022-03-22 22:29:50
Andreas Fauss CONTANGOS
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
11 ACCEPTED 2022-04-19 15:34:47
2022-03-22 14:08:52
Hendrik Voigt CAYA
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
10 ACCEPTED 2022-04-19 15:34:45
2022-03-22 14:06:57
Hendrik Voigt CARLITO Z
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
9 ACCEPTED 2022-04-12 14:05:18
2022-03-22 12:16:29
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
8 ACCEPTED 2022-05-02 11:23:53
2022-03-22 11:06:31
Iris Schubert CHANEL KAMA
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
7 ACCEPTED 2022-05-02 11:55:58
2022-03-21 22:08:03
Ronald Mittasch RAVINIA
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
6 ACCEPTED 2022-05-02 11:24:04
2022-03-21 21:54:29
Lene Mittasch SHANIA ECRASANT
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
5 ACCEPTED 2022-05-02 11:24:09
2022-03-21 21:51:53
Lene Mittasch TIZIANO CHICOLINO
  • 1x 1/P/dla zawodników do 15 r.ż., dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 2/N/Mała Runda, zwykły
  • 1x 5/P/dla zawodników do 15 r.ż., zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 10/P1/Runda Młodzieżowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
4 ACCEPTED 2022-04-25 10:40:39
2022-03-21 13:13:13
Stefanie Ridzkowski CAYENNE
  • 1x ZR-15/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x ZR-17/P/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
3 ACCEPTED 2022-04-05 12:51:25
2022-03-20 18:09:53
Victoria-Patricia Thiel GRAZIA T
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
2 ACCEPTED 2022-04-05 12:51:20
2022-03-20 18:08:53
Victoria-Patricia Thiel LEGOLAS T
  • 1x ZR-14/L/zwykły
  • 1x ZR-16/L/zwykły
  • 1x ZR-18/L1/zwykły
1 ACCEPTED 2022-05-02 23:02:45
2022-03-19 16:44:45
Laura Petschick CASTELLO
  • 1x ZR-19/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 6/N/Mała Runda, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy zwykły/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (J.)
O037766
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
4. Bogisch Wencke RSZ Waldesruh
2008 (JM.)
1875173
5. Börner Josefine Reitverein Klein Partwitz
S
1749140
6. Cegielska Natalia Rancho Drzecin
2006 (J.)
O054305
7. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
8. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O066568
9. Deutsch Maxi RSV Eschenhof e.V.
S
397087
10. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
11. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
12. Drzymała Marta zks Drzonków
S
O002938
13. Ebel Ulf RSV Polzow
S
400928
14. Ebel-Jürgens Anna Polzow
S
508013
15. Engelkind Volkmar Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
none
16. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
17. Fauss Andreas RFV Schapow e.V.
S
none
18. Fauss Sophie RFV Schapow e.V.
S
none
19. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
20. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
21. Göbel Vivien Reitverein Crivitz e.V.
S
10164567
22. Grabia Adina Ly Reitclub Groß Kölzig e.V.
2007 (JM.)
none
23. Gruszka Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O041686
24. Grzegorczyn Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021 (Mł.)
O049147
25. Guszpil Weronika JKS w Jaroszówce
S
O024189
26. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
27. Haase Charlotte RSV Eschenhof
2005 (J.)
None
28. Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
S
brak
10160353
29. Hanke Gabor RFV Alt Zeschdorf e. V.
S
390361
30. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
31. Hennig Kati RFV Kemnitz
S
0457461
32. Hillmann Charlotte RSV Rothenburg OLeV.
2005 (J.)
none
33. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
34. Ickert Diana Psv Hofgut Temritz
S
none
35. Jaranowska Pola Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O052419
36. Jüngel Marvin Rothenburg/O.L.
2001 (MJ.)
3420933
37. Jürgens Elisabeth RSV Polzow e.V.
S
1190493
38. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
39. Kaźmierska Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O062025
40. Kees Pia Jagdhaus Paaren
2004 (J.)
None
41. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
42. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
43. Kiecoń Nawojka Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
S
0003763
44. Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
S
O000254
45. Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
O000254
46. Klimek Paulina JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
O052417
47. Kolińska Amanda KJ VENA ROGOŻNIK
2006 (J.)
O036860
PZJ: B(II) LZPZJ/2646/22
48. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O063453
49. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
50. Kowala Aleksandra Rancho Drzecin
S
O031372
51. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
52. Kozołup Natalia JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O046183
53. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
54. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
55. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
S
O026825
56. Kriesel Franziska RSV Polzow
S
none
57. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
58. Lapat Clemens RV Seyda e.V.
2008 (JM.)
none
59. Laskowska Zofia BPK lub
2007 (JM.)
0949143
60. Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
S
794562
61. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
62. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (J.)
O043182
10252270
63. Malke Sophie Christin RSZ Waldesruh
2001 (MJ.)
1558027
64. Michniewicz Wiktoria Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2004 (J.)
O052410
65. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
66. Mikołajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056651
67. Mittasch Lene RFV Baschütz
2008 (JM.)
none
68. Mittasch Ronald RFV Baschütz
S
none
69. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
S
O038052
70. Mühlenberg Mario Reitverein Crivitz e.V.
S
357231
71. Nest Gina-Sophie Ländlicher RFV Lentzke
S
1610715
72. Nordt Uwe RFSG Strausberg e.V
S
none
73. Olszowy Ryszard KJ Lansada Milsko
2005 (J.)
O056297
74. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
75. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
O063393
76. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
77. Petschick Laura Pasewalker PSV
S
none
78. Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
79. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O044520
80. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
81. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
82. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
83. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
84. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
85. Rajewska Gabriela Zielonogórski Klub Sportowy Equine Sport
2008 (JM.)
Brak
86. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
87. Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V
S
361140
88. Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
S
468786
89. Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
2007 (JM.)
none
1877307
90. Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1082724
91. Schanze Katja 1893 Forst e.V.
S
none
92. Schilmeier Lena RC Horsepark Fürth
2002 (MJ.)
1676534
93. Schmidt Laureen
94. Schober Philipp RSV Rothenburg O.L.
S
516153
10008865
95. Schubert Iris PSV Oderland e.V.
S
485200
96. Schuster Axel PSV Hofgut Temritz
S
540250
1014193
97. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
98. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
99. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
100. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O052916
101. Stańczak-Szulc Kinga Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
102. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
103. Szklarz Jakub Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O067112
104. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
105. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
106. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
107. Thiel Victoria-Patricia RV Schönfeld
S
None
108. Tichatschek Alexander Strazne
S
none
109. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
110. Trzeciak Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2005 (J.)
O059530
111. Uziębło Laura Zks Drzonków
2005 (J.)
O042244
112. Voigt Hendrik Reitverein Schönfeld
S
none
113. Wawak Magdalena Klub Sportowy Equita Noak
2007 (JM.)
O060841
114. Weizsaecker Charlotte RSV Eschenhof
2006 (J.)
none
115. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (J.)
O049145
116. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
O063400
117. Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
1332065
118. Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses
S
O003172
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

245

Á LA MODE MS Deutsches Sportpferd GER 2015 Wallach Fuchs/1,70m F: Araldik
M: Lafine
DE456560002515 DE456560002515
2.

33

ALBERICH DSP GER 2016 Wallach Braune/1,60 F: Askari
M: Georgina 154
DE 456560522216 DE 456560522216
3.

251

ALI BOOM BANG Deutsches Sportpferd GER 2016 Wallach Braune/170 F: Action Breaker
M: Balou du Rouet
none 418180326616
4.

142

ANDRONIK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R /Colman
M: Annapurna / Phin Phin
K028741 616009510153416
5.

116

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
6.

106

ATOMIC BOY HOL GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano / Alasca
M: Shakira III / Cardenio
K032311 DE421000216706
7.

203

BACARDI HAN GER 2015 ogier kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Cualite / Calido
K031541 DE431316995015
8.

216

BACCORD OLD GER 2009 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: Ila II /
brak -
9.

136

BALOUCATO HAN POL 2017 ogier gniada/168 F: Balou Du Rouet
M: a
brak 123456
10.

249

BANDERAS SP POL 2010 ogier kara/- F: -
M: -
K033516 616009520046010
11.

77

BANGKOK 3 OLDENBURGER GER 2014 Wallach Dunkelbraun/169 F: Balou du Rouet
M: Curley Sue
276020000187366 DE418180165514
12.

236

BARASZKA SP POL 2017 klacz gniada/167 F: It's me du mesnil
M: Bogusia
K032307 Ok
13.

104

BARON H DSP GER 2009 Wallach Braune/1,68 F: Baloussini
M: Barbarina
DE 456 570264609 DE 456 570264609
14.

196

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
15.

108

BELLA-LU CONCINNITY Polnisches Warmblut -Kwlkp GER 2010 Stute Schwarzbraun/167 F: Balou du Rouet
M: Dolina
POL009540099510 POL009540099510
16.

206

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
17.

84

BOREAL 6 HOLSTEINER GER 2009 Wallach Braune/1.70m F: Boritas
M: Capitol I
none DE 421000272009
18.

99

BRAVE HEART SP POL 2016 wałach ciemnosiwa/172 F: Tjungske
M: Bella Donna
K030569 -
19.

218

C-ZINA W SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine / Guidam
M: Calgary / Calvaro Z
K028511 616009682018214
20.

232

CADOZO KWPN POL 2007 wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
K012116 528003000711705
21.

194

CALDERON DSP POL 2015 wałach siwa/170 F: CALEO
M: DOLORES
BRAK DE 456560485515
22.

38

CALFREDA WESTFALE GER 2013 mare dark bay/175 cm F: Cassone
M: Corvina S
None DE 441411178413
23.

154

CALGARY OLD POL 2009 wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
K021297 DE418180154809
24.

243

CALINKA T. JAHN GER 2010 mare bay/1,76 F: Clintord I
M: Cassini II
DE 421000011610 DE 421000011610
25.

94

CALINKA 57 Deutsches Sportpferd GER 2012 Stute Schimmel/170 F: Conturio
M: Montezuma
none DE 456370242512
26.

39

CALL ME CHERRY Deutsches Sportpferd GER 2013 mare seal brown/1,73 F: Csskeni II
M: Cherry Lady
DE 456560008713 none
27.

260

CALVADA WESTF. GER 2017 klacz gn. F: Cavtat PKZ/Calypso II
M: Capri
DE441410229917
28.

130

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/163 F: CANTURO
M: LUSIONA Z
K028820 056015Z55758314
29.

1

CAMIRADO 3 MECKLENBURGER GER 2012 gelding grey/1.80m F: Coratio
M: Calamain
none DE427270270712
30.

41

CANCAN 11 WARM BLOOD GER 2011 Stute Braune/175 F: Carrico
M: Cora 672
DE427270043612 none
31.

153

CANDY-CENDY BM SP POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: If Du Reverdy
M: Cayenn
K033391 616009680026618
32.

176

CANILLO 2 MECKLENBURGER GER 2012 Wallach Dunkelbraun/1.70 F: Clarimo
M: Carjella
DE 427270305812 DE 427270305812
33.

164

CAPT'N KOKOSNUSS Deutsches Sportpferd GER 2012 gelding bay/170 F: Colestus
M: Asti Spumante
DE 455870207012 1050151
34.

188

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan
M: Conca
K029305 616009661108216
35.

5

CARLITO Z Z GER 2015 Wallach Fuchs/1,78 F: Chellano Alpha Z
M: Baloumee Z
056015Z55616715 056015Z55616715
36.

181

CARMENSITA 3 OLDENBURG POL 2013 klacz biała/mk:165 F: Call Me Number One
M: Graf Magna
K031529 DE 418180277513
37.

122

CASANDRA L HOL POL 2016 klacz siwa/172 F: CARDINO
M: V-CHARLIZE
K034195 DE421000709616
38.

230

CASCOR OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Edda / Edgar
K023394 DE433330982910
39.

185

CASPER VAN DIEN Deutsches Sportpferd GER 2013 gelding bay/166 F: Cezaro
M: Concord
DE456570178013 DE456570178013
40.

103

CASSONE HOL POL 2004 wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
K008366 DE421000016004
41.

10

CASTELLO Deutsches Sportpferd GER 2011 Wallach Schimmel/164 F: Colestus
M: Galan
DE456570273711 DE456570273711
42.

147

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 Wallach Milchschimmel/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
43.

6

CAYA Deutsches Sportpferd GER 2015 Stute Schimmel/1,68 F: Ciaco's Son S
M: Gaya
none DE 456560130015
44.

13

CAYENNE WARM BLOOD GER 2012 Wallach Braune/170 F: Criffindor
M: Helena
DE 456570180412 DE 456570180412
45.

124

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
K020770 616009640012113
46.

172

CELOUISIA DSP GER 2011 Klacz siwa F: Cellestial /
M: Louisiana /
brak DE456570321011
47.

222

CELTIKA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Cary Son
M: Calka
K021750 616009610082512
48.

173

CELVADO MECKLENBURGER GER 2005 gelding grey/170 F: Cellestial
M: Levisto
DE427270222215 DE427270222215
49.

167

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
50.

174

CERLINO MECKLENBURGER GER 2005 gelding grey/168 F: Clinton
M: Celentano
DE427270001315 DE427270001315
51.

158

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 Wallach Fuchs/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
52.

65

CHACCO LOVE VE Deutsches Sportpferd GER 2017 Stute Braune/1,68 F: Chacco Son II
M: Loretta
none DE456560501117
53.

175

CHACCOLINA MECKLENBURGER GER 2012 mare bay/170 F: Chacco Blue
M: Ussuri
DE427270046212 DE427270046212
54.

8

CHANEL KAMA Polnisches Sportpferd POL 2011 Stute Grauschimmel/160 F: Cassini Kama
M: von Corrado
POL 009640068111 9640068111
55.

178

CHARLETTA MECKL GER 2010 Stute Fuchs/1.69 F: Chap /
M: Parjella /
DE427270060610 DE427270060610
56.

257

CHARLIE BROWN 139 HOL. GER 2016 wałach gniada/165 F: Calido 1
M: Mirabella 1
- DE421000025716
57.

180

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
58.

143

CLAPPERTON SP POL 2017 ogier gniada/174 F: Elvaro / Calvaro Z
M: Claudia / Action-Breaker
K033879 616006510182217
59.

71

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
60.

141

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
61.

233

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
62.

61

COLOREÉ WESTFALE GER 2016 Stute Schimmel/166 F: Christian
M: Laurencio
none 441411480616
63.

248

COMTA HANOVERSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Comte
M: Suerte
K027554 DE431314406814
64.

76

CON HEDINO HANNOVERANER GER 2016 Wallach Schimmel/174 F: Cellestial
M: Pauline
276020000484329 DE431316687216
65.

217

CONAYERO NF HOL POL 2010 wałach gniada/---------- F: CONNOR
M: TOI TOI SOW
BRAK DE421000095510
66.

62

CONCHITA DSP GER 2013 Stute Schwarz/174 F: Canterbury
M: Cardenio
none DE 456370055613
67.

202

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
68.

253

CONSILLA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
K024628 Brak
69.

264

CONSOTHO II BRAK POL 2013 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
K022655 brak
70.

250

CONSOTHO II WAŁACH POL wałach wałach gniada/wałach F: brak
M: brak
brak brak
71.

161

CONSTANTINO HOL POL 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
K025341 DE421000141214
72.

87

CONTANGOS Deutsches Sportpferd GER 2014 Wallach Schimmel/174 F: Conthargos
M: Aeiba
none DE456560495014
73.

68

COOL ECKARD Holsteiner Warmblut GER 2016 Wallach Schimmel/173 F: Cellestial
M: R-Electra
276020000518050 DE421000164016
74.

134

CORDENSKY Deutsche Spotrpferde POL 2015 wałach gniada/174 F: CORDESS
M: SERAFIN
BRAK DE 455878980115
75.

140

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
76.

127

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani / Cassini II
M: Cadenska / Cadensky
K032494 DE418182513015
77.

81

CORNETTA 42 Deutsches Sportpferd GER 2017 Stute Schimmel/1,70 F: Cornet Obolensky
M: Clapton
none DE-431316827417
78.

201

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K026917 616009510236615
79.

200

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
80.

35

COTAKI HANNOVERANER GER 2013 mare bay/164 F: Catoki
M: Asina
None DE431310254513
81.

209

COURTNEY 11 OLD GER 2009 klacz ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
82.

69

CSANDRA Holsteiner Warmblut GER 2016 Stute Schimmel/170 F: Cellestial
M: Vita V
276020000518752 DE421000011916
83.

193

CZART SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
84.

118

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
85.

148

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
86.

63

DACKARIO MECKLENBURGER GER 2015 gelding chestnut/167 F: Diarano
M: Chap
DE 427270215415 DE 427270215415
87.

256

DARGOS HOL. 2015 ogier kara F: Darcodello/Darco
M: Shakira 33/Singulord Jot
K028340 DE421000175415 106WH42
88.

111

DARLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Lasko
M: Darina
K019970 616 009 6102012 10
89.

239

DIABLESSE DE SEMILLY GABOR HANKE GER 2016 mare bay/1,72 m F: Diamant de Semilly
M: Askari
DE421000047516 DE421000047516
90.

207

DIABLO LAZAR OS POL 2013 wałach kara/159 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
K023372 DE433334047413
91.

187

DIARADO BOY II OLD POL 2013 wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
92.

179

DIARANO Mecklenburger Warmblut GER 2009 stallion dark bay/171 F: Diarado
M: Patrick xx
DE427270058409 DE427270058409
93.

238

DIEGO GABOR HANKE GER 2015 gelding white/1,67 m F: Discar
M: Cornet Obolensky
DE456560476115 DE456560476115
94.

138

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
95.

177

DISCARA 4 DSP GER 2014 Stute Schimmel/1.70 F: Discar
M: Levisto Modell
DE 456560402314 DE 456560402314
96.

66

DISCORIA WARMBLUT GER 2017-04-22 Stute Braune/1,60 F: Discar
M: Full Lafarella
none DE456560501017
97.

204

DOLORIS HAN GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
98.

244

DOMINATE ME OLDENBURGER GER 2016 Stute Dunkelbraun/1,68m F: Dominator Z
M: Contina
DE418187415216 DE418187415216
99.

242

DOMINIKANA T SP POL 2008 Klacz gniada/mk:156 F: Cantanis
M: Dekada
K016415 POL009640084308
100.

225

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
101.

52

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
K018370 616009610138910
102.

190

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
103.

139

DŻENTELMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN / Calvaro Z
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K026914 616009510236815
104.

241

EL PASSINO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Salamon /
M: Elianna /
K029912 616009680011316
105.

28

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
106.

36

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
107.

47

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento / Cento Sohn
M: Ellen / Embassy I
K032936 616009520034917
108.

101

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino Z
M: Fallada sp / Nimmerdor I old.
K030536 616009670031817
109.

92

FILIPO S OLDENBURGER GER 2014 Wallach Schwarz/170 F: Favorit ask
M: Lancer III
none DE 418182509014
110.

55

FIRESTONE- R KWPN POL 2010 ogier siwa/165 F: Silverstone
M: Nikita
K018695 528003201003961
111.

165

FODYLETTE KWPN GER 2010 Stute Dunkelbraun/164 F: Diarado
M: Odylette
NLD 003201012250 528210002538883
112.

160

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
113.

21

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
114.

215

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
115.

155

GRANDO SP POL 2007 wałach siwa/- F: Bajou du Rouet
M: Georgika / Kastet
K011056 11421
116.

91

GRAZIA T DSP GER 2012 Stute Hellfuchs/164 cm F: Gepsom
M: Charline
DE 456570315512 2764565703155129
117.

128

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
118.

132

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
119.

213

HAPPY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/171 F: Cascadello
M: Cherry Laedy
brak DE421000603315
120.

31

HEADLINER Deutsches Reitpony GER 2007 Wallach Fuchs/kuc:145 F: Halifax
M: Losander
DE435350021607 DE435350021607
121.

183

HEKTOR TYP SZLACHETNY POL 2018.07.04 wałach ciemnogniada/175-180 F: Vektor/Corde
M: Solan/Pepito De Cannesssiere
K033289 B0104317S
122.

228

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
K018894 -
123.

191

HIGHFORCE ONE HOLSTEINER POL 2013 wałach kara/175 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedira
K029260 DE 321000554513
124.

95

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl
M: Hurghanda
K024439 616009550000813
125.

100

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
126.

48

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
127.

50

IMPALA 47 OLDENBURSKA GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I’m Special de Muze
M: La Spumante
K033791 DE 418186869315
128.

195

INTURANA M KW POL 2013 klacz gniada/174 F: Don`t Touch It M
M: Daphne M
K027198 UELN: 8260021308721
129.

96

JANTAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Iskar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
130.

170

JAQUIN HOL POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Jaquino
M: E-Anje/ Alcatraz
K020672 DE421000530311
131.

107

JOHNNY ENGLISH VDA Holsteiner Warmblut GER 2008 Wallach Braune/175 F: Quo Vados I
M: Nanny
276421000275408 DE 421000275408
132.

229

KADENCE MC Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Imequyl
M: Karmen
K031020 616 009 68 20235 14
133.

224

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry / Bruk
M: Karina / Admirał
K016321 POL013520005405
134.

199

KARINA NIEM. SPORT. GER 2017 klacz gniada/170 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Constanze / Con Sherry
K032893 DE456560134517
135.

98

KARTOUCHE SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Cotton Club ex Catmaran
M: Kobra
K012612 -
136.

156

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester/Quinar
M: Karmen/Silver
K030461 616009682014715
137.

74

KEEP CLEAR PKS POL 2016 wałach gniada/170 F: Chepettano
M: Kaprice de la Cense K
K033473 616009610075716
138.

37

KORINA DSP GER 2016 Stute Fuchs/168 F: Konto
M: von Lowelas
non DE456560231016
139.

261

KOSTARYKA SP POL 2011 klacz siwa F: Lesotho/Landgraf I
M: Kryza/Colman
K018911 616009640013911
140.

135

KRATOS B KWPN NED 2016 ogier gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Big Star BZ / Big Star
K030703 528003201607994
141.

58

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
K032964 616009680087811
142.

80

KUNIGUNDE 12 Deutsches Sportpferd GER 2016 Stute Fuchs/1,68 F: Kannan
M: Lordanos
non DE-418184006416
143.

152

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
144.

198

LALATSCH HAN GER 2017 wałach kasztanowata/173 F: Light My Fire / Light On
M: Mathilda / Messenger
K033291 DE431316001817
145.

29

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
146.

67

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
147.

235

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
148.

144

LAUDA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Emir R / Colman
M: LG. Zarah R6 / Lasino
K029688 616009510236915
149.

89

LEGOLAS T DSP GER 2013 Wallach Braune/164 F: Le Co Q As
M: Elena
DE 456560047613 276020000293992
150.

56

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/160 F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
151.

210

LETON KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: Etoulon VDL
M: Feredie
Brak 528003201602272
152.

212

LEVI VDL KWPN POL 2016 ogier skarogniada/171 F: Douglas
M: Cardento
K033074 528003201606758
153.

237

LEX SP POL 2012 wałach gniada/163 F: Contendor
M: L
K030283 Pol
154.

126

LIEVERELLA KWPN POL 2016 klacz gniada/166 F: Kannan /
M: Silvarella B /
brak 5280032016004347
155.

240

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
156.

120

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
157.

186

LUCKY BOY WARMBLUT GER 2001-03.07 Wallach Braune/1,73 F: Lücky Lionell
M: Gyrona
none DE 457-0011491-01
158.

70

LUIS HAN GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire / Light On
M: Misty / Messenger
K032894 DE431316001717
159.

105

LUIS FERDINAND H DSP GER 2014 Wallach Braune/1,69 F: Levisonn
M: Barbarina
DE 456560266114 DE 456560266114
160.

214

LUMIERE KWPN NED 2016 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky /
M: Gilanda /
brak 528003201601586
161.

208

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
162.

97

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
163.

211

MAGANIX KWPN POL 2017 ogier gniada/167 F: Aganix
M: Indoctro
K033071 528003201706644
164.

102

MAGNAT SP POL 2014 wałach srokata/166 F: Corleone Z / Coriall Z
M: Markiza I-P / Ron William
K030019 616009610097614
165.

226

MALIN HOL GER 2012 klacz siwa/169 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
166.

145

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
167.

146

MEDAN V/D HUNTERS BWP BEL 2012 wałach gniada/176 F: Eyad D'10
M: Endless
Brak 056002W00302823
168.

53

MERLOT V KWPN POL 2017 wałach siwa/162 F: Jaguar van Paemel
M: Ilayza V
K032062 528003201700370
169.

166

MISS POMPADURE BRANDENBURG GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
DE456370113009
170.

151

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
171.

263

MONTENEA Z Z 2013 klacz gn. F: Montender/Contender
M: Carenza/Carenzo
K024037 056015Z55827113
172.

220

MY DARLING DL OLD POL 2017 klacz kara/163 F: Million Dollar
M: Everybody's Darling
brak DE418180383717
173.

85

NANDOR Arabisches Halbblut GER 2000 Wallach Schimmel/1.67 F: Navarin
M: Laika
None DE408085069400
174.

86

NAOKI 3 Holsteiner Warmblut GER 2016 gelding dark bay/172 F: Numero Uno
M: Ellen
none DE421000046816
175.

121

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
176.

168

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
177.

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
K033394 616009640075617
178.

252

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
179.

169

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/170 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
180.

227

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
K020874 616009540003311
181.

171

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWB POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Mylord Carthago
M: Sarona
K027911 056002W003073
182.

34

OSCAR DE LA HOYA Deutsches Reitpferd GER 2012 gelding chestnut/165 F: Como
M: Celano
None DE456570324112
183.

109

PAN TAU Deutsches Sportpferd GER 2011 gelding seal brown/1,70 F: unknown
M: Pippi Lotta
DE 433332158511 none
184.

159

PIANO Deutsches Sportpferd GER 2006 Wallach Schwarzbraun/185 F: Pessoa VDL
M: Heike
DE437000043406 DE437000043406
185.

88

PRETTY PRETORIA S OLDENBURGER GER 2010 Stute Dunkelbraun/163 F: Diarado
M: Parole
none DE433330675910
186.

162

QUABOM HOLSTEINERER GER 2018 Wallach Braune/172 F: Quibery
M: Esteban xx
None 421000702718
187.

182

QUALIDO M.Z SP POL 2018 ogier gniada/172 F: Ares / Elvis
M: Quinta / Turbud Quirinus
K033818 616009640083418
188.

93

QUALITYS KIA Deutsches Sportpferde GER 2012 Wallach Braune/178 F: Quality touch
M: Kia
’’ none ’’ DE456570151112
189.

82

QUEENSLAND 27 Oldenburger Springpferd GER 2012 gelding white/173 F: Quality Boy
M: Tendenzza
keine DE418182516012
190.

131

QUICK LADY DE WINGHE BWP POL 2016 klacz gniada/166 F: Toulon / Heartbreaker
M: Sherrylady de Winghe / Calypso III
K033461 056002W00312731
191.

234

QUICKY 14 HAN POL 2003 klacz gniada/160 F: Quidams rubin
M: Cara
K011968 DE431319836103
192.

221

QUINN 39 / GER 2010 gelding seal brown// F: /
M: /
/ DE421000593510
193.

32

QUINNY DE REVEL HOLSTEINER GER 2007 Wallach Braune/170 F: Quinar
M: O- Luna
DE421000211807 DE421000211807
194.

125

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
195.

259

QVAX F:
M:
196.

112

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 POL007680046408
197.

192

RANTARGO Belgisch Warmbloedpaard POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Canturano
M: Valencia-B
Brak UELN 056-002-W00316829
198.

9

RAVINIA SPORZPFERD GER 2013 Stute Braune/165 F: ….
M:
none De455-8783625-13
199.

223

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
200.

54

RICCARDO VAN’T HAGELAND BWB BEL 2017 wałach kara/173 F: VDL Bubalu
M: Query Villers
Brak UELN 056-002-W00316107
201.

2

RUDI HANNOVERANER GER 2013 Wallach Braune/168 F: Quality Boy
M: Ribana
DE431319691713 DE431319691713
202.

137

SANTOS HIPPICA OLD POL 2014 wałach gniada/174 F: Hippica Andiamo / Andiamo Z
M: Saragossa / Leandro
K026108 616009570040714
203.

258

SAVAGE LOVE F:
M:
204.

78

SAVONA MECKLENBURGER GER 2011 Stute Braune/170 F: Stylist
M: Ramoni
276020000085459 DE427270338811
205.

14

SHANIA ECRASANT Oldenburger Springpferd GER 2016 Stute Braune/1.70 F: Action Breacker
M: Seratina Ecrasant
none DE 418180326816
206.

255

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
207.

129

SMART AND CLEVER 3 HANOWERSKA GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Ever so Clever
K033255 DE 431310154114
208.

184

SONG SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Tjungske
M: Sonka
K024080 616009610116611
209.

79

SPOCE OF SURPRICE Deutsches Sportpferd GER 2017 Stute Schwarz/1,66 F: Action-Breaker
M: Sir Caletto
non DE-418180139217
210.

123

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
211.

219

SVALA 42 Deutsches Sortpferd GER 2013 mare seal brown/1,53 F: unknown
M: unknown
DE 404980023413 none
212.

205

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
213.

11

TIZIANO CHICOLINO Oldenburger Springpferd GER 2015 Wallach Braune/mk:1.65 F: Toulon
M: Se Plaire
none DE 418182527715
214.

110

ULA-LA Ungarisches Warmblut GER 2012 Stute Braune/166 F: Urbino
M: Lupus
none HUN001120250120
215.

133

ULTIMATUM OLD POL 2015 wałach gniada/174 F: up to date
M: Up chill
B 107JM83
216.

117

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/169 F: Olimpic Star
M: Ucayali
K032752 616009670020017
217.

247

UPIE VAN OVERIS Z ZANG POL 2013 wałach kasztanowata/---------- F: UDARCO VAN OVERIS
M: SAVANNE VAN HET SONNISHOF
BRAK 056015Z55777312
218.

30

VALENA G Deutsches Sportpferd GER 2016 mare bay/160 F: Vulkano Gold
M: Cocada
None DE456560455616
219.

254

VIP-GIRL Deutsches Sportpferd GER 2015 Stute Braune/1,57 F: Valentino
M: Stalypso
276431316203315 DE-431316203315
220.

189

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
221.

157

ZACCARELLI RHEINLÄNDER GER 2015 Wallach Schimmel/163 F: Zacharov
M: Wembley
none DE431436873115
222.

197

ZALIGOR HOLSTEINER GER 2016 gelding grey/171 F: Zirocco Blue
M: Cormint xx
DE421000527516 DE421000527516
223.

262

ZANZIBAR KWPN hol. 2004 G kaszt F: Chin Chin
M: Jaretty
528003 04.09379
224.

163

ZOTTELLOTTE Deutsches Sportpferd GER 2016 Stute Schimmel/168 F: Zambesi
M: Cassini
None DE 456560444816
Rider Club
Competition
Prize
Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
130
SUM:
130.00
Babiak Filip KJ Kietlów
200
200
200
SUM:
600.00
Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
10
130
110
100
20
10
SUM:
380.00
Bogisch Wencke RSZ Waldesruh
10
40
400
SUM:
450.00
Cegielska Natalia Rancho Drzecin
40
100
SUM:
140.00
Deutsch Maxi RSV Eschenhof e.V.
10
80
40
10
SUM:
140.00
Drabsch Fritzi RV Lieberose
60
SUM:
60.00
Drabsch Olli RV Lieberose
80
60
SUM:
140.00
Drzymała Marta zks Drzonków
30
SUM:
30.00
Ebel Ulf RSV Polzow
160
640
80
300
2000
SUM:
3180.00
Ebel-Jürgens Anna Polzow
10
320
500
500
SUM:
1330.00
Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
100
160
SUM:
260.00
Fauss Andreas RFV Schapow e.V.
10
SUM:
10.00
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
160
480
60
260
10
SUM:
970.00
Göbel Vivien Reitverein Crivitz e.V.
800
240
SUM:
1040.00
Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
10
SUM:
10.00
Hanke Gabor RFV Alt Zeschdorf e. V.
90
20
SUM:
110.00
Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
10
SUM:
10.00
Hennig Kati RFV Kemnitz
10
SUM:
10.00
Hillmann Charlotte RSV Rothenburg OLeV.
600
SUM:
600.00
Hosa Emilia ZKS Drzonków
150
SUM:
150.00
Jaranowska Pola Zielonogórski Klub Sportowy
20
30
SUM:
50.00
Jürgens Elisabeth RSV Polzow e.V.
160
260
400
SUM:
820.00
Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
60
70
10
10
10
SUM:
160.00
Kaźmierska Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
160
80
80
80
40
320
SUM:
760.00
Kees Pia Jagdhaus Paaren
10
170
170
130
SUM:
480.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
10
600
60
640
10
160
480
SUM:
1960.00
Kiecoń Nawojka Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
15
SUM:
15.00
Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
80
SUM:
80.00
Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
160
SUM:
160.00
Kolińska Amanda KJ VENA ROGOŻNIK
250
SUM:
250.00
Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
10
10
80
SUM:
100.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
130
SUM:
130.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
100
390
10
10
300
390
320
SUM:
1520.00
Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
300
90
SUM:
390.00
Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
20
320
SUM:
340.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
120
SUM:
120.00
Malke Sophie Christin RSZ Waldesruh
120
SUM:
120.00
Mittasch Lene RFV Baschütz
200
200
200
130
SUM:
730.00
Mittasch Ronald RFV Baschütz
110
70
130
30
SUM:
340.00
Nordt Uwe RFSG Strausberg e.V
80
SUM:
80.00
Olszowy Ryszard KJ Lansada Milsko
30
SUM:
30.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
240
60
SUM:
300.00
Paluch Amelia Rancho Drzecin
60
SUM:
60.00
Perek Judyta Posadowskie TJ
130
100
260
SUM:
490.00
Petschick Laura Pasewalker PSV
70
30
SUM:
100.00
Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
20
SUM:
20.00
Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
10
40
SUM:
50.00
Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
250
40
40
110
500
SUM:
940.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
390
SUM:
390.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
750
1040
800
PLJ
PLJ
30
SUM:
2620.00
Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
80
SUM:
80.00
Schanze Katja 1893 Forst e.V.
40
60
SUM:
100.00
Schober Philipp RSV Rothenburg O.L.
10
SUM:
10.00
Schubert Iris PSV Oderland e.V.
100
250
200
SUM:
550.00
Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
90
160
SUM:
250.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
80
1000
520
40
100
240
10
10
400
750
1600
SUM:
4750.00
Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
250
320
320
400
SUM:
1290.00
Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
80
SUM:
80.00
Stańczak-Szulc Kinga Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
140
160
120
SUM:
420.00
Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
60
160
SUM:
220.00
Szrajer Marta Kielecki KJ
40
750
SUM:
790.00
Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
10
20
130
10
SUM:
170.00
Thiel Victoria-Patricia RV Schönfeld
80
SUM:
80.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
10
600
1280
120
480
SUM:
2490.00
Uziębło Laura Zks Drzonków
30
SUM:
30.00
Voigt Hendrik Reitverein Schönfeld
40
SUM:
40.00
Weizsaecker Charlotte RSV Eschenhof
40
SUM:
40.00
Winograd Dorota ZKS Drzonków
200
140
SUM:
340.00
Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
10
SUM:
10.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (52)
2022-05-05
1
130
2022-05-05
29
2022-05-06
2022-05-07
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (48)
2022-05-06
45
2022-05-06
23
2022-05-07
15
2022-05-08
10
GUSTIQUE (128)
2022-05-06
2
200
2022-05-06
5
200
2022-05-07
5
200
2022-05-08
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2022-05-05
8
10
2022-05-05
2
130
2022-05-06
32
2022-05-07
22
2022-05-07
4
110
2022-05-06
2
100
LA BELLE (152)
2022-05-05
32
2022-05-05
31
2022-05-06
8
20
2022-05-07
27
2022-05-07
22
2022-05-06
10
10
Bogisch Wencke
RSZ Waldesruh
2022-05-07
12
10
2022-05-07
7
40
2022-05-08
2
400
Börner Josefine
Reitverein Klein Partwitz
2022-05-05
28
2022-05-05
2022-05-06
2022-05-07
34
2022-05-06
19
Cegielska Natalia
Rancho Drzecin
DARLA (111)
2022-05-05
41
2022-05-05
25
2022-05-06
28
2022-05-06
32
2022-05-07
8
40
RAKSA (112)
2022-05-05
2
100
2022-05-05
26
2022-05-06
59
2022-05-06
44
2022-05-07
19
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (145)
2022-05-07
19
2022-05-08
2022-05-06
12
2022-05-06
54
2022-05-06
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (228)
2022-05-05
29
2022-05-05
2022-05-06
34
2022-05-06
Deutsch Maxi
RSV Eschenhof e.V.
2022-05-06
40
2022-05-07
14
2022-05-07
43
2022-05-06
25
BARON H (104)
2022-05-06
9
10
2022-05-06
8
80
2022-05-07
7
40
2022-05-06
24
2022-05-06
16
10
2022-05-07
19
2022-05-07
31
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
2022-05-05
4
60
2022-05-06
55
2022-05-07
32
2022-05-06
40
CHACAS ZH (158)
2022-05-05
13
2022-05-07
2022-05-06
45
Drabsch Olli
RV Lieberose
CATCH ME (147)
2022-05-05
36
2022-05-07
23
2022-05-06
3
80
2022-05-06
10
PIANO (159)
2022-05-05
37
2022-05-07
6
60
2022-05-06
22
Drzymała Marta
zks Drzonków
CELTIKA (222)
2022-05-06
31
2022-05-07
35
2022-05-08
11
30
Ebel Ulf
RSV Polzow
2022-05-06
17
2022-05-07
17
2022-05-08
33
CELOUISIA (172)
2022-05-06
25
2022-05-07
6
160
2022-05-08
3
640
CELVADO (173)
2022-05-06
24
2022-05-07
8
80
2022-05-08
16
2022-05-06
22
CERLINO (174)
2022-05-06
26
2022-05-07
20
2022-05-06
9
2022-05-08
14
2022-05-06
12
2022-05-07
5
300
2022-05-08
1
2000
Ebel-Jürgens Anna
Polzow
CANILLO 2 (176)
2022-05-06
18
2022-05-06
14
2022-05-07
14
2022-05-08
13
DISCARA 4 (177)
2022-05-06
34
2022-05-07
15
2022-05-08
17
2022-05-07
11
10
CHARLETTA (178)
2022-05-08
7
320
2022-05-07
1
500
2022-05-06
1
500
Engelkind Volkmar
Reitclub Groß Kölzig e.V.
LUCKY BOY (186)
2022-05-05
53
2022-05-05
20
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
2022-05-06
9
2022-05-06
51
2022-05-07
5
100
2022-05-07
30
2022-05-08
6
160
Fauss Andreas
RFV Schapow e.V.
2022-05-05
11
10
2022-05-05
12
Fauss Sophie
RFV Schapow e.V.
2022-05-05
59
2022-05-07
29
2022-05-06
35
Gil Agata
JKS Gostchorze
BARASZKA (236)
2022-05-05
54
2022-05-05
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
2022-05-06
43
2022-05-07
3
160
2022-05-08
26
WARS (189)
2022-05-06
3
480
2022-05-07
7
60
2022-05-08
DUCATI (190)
2022-05-06
17
2022-05-07
4
260
2022-05-08
15
2022-05-06
22
2022-05-07
13
10
2022-05-08
34
Göbel Vivien
Reitverein Crivitz e.V.
2022-05-07
CSANDRA (69)
2022-05-07
45
SAVONA (78)
2022-05-06
2022-05-07
25
2022-05-08
2
800
2022-05-07
6
240
Gruszka Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
ARENA (116)
2022-05-07
22
2022-05-08
43
2022-05-07
17
2022-05-07
Grzegorczyn Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (237)
2022-05-05
44
2022-05-05
Guszpil Weronika
JKS w Jaroszówce
2022-05-06
25
HORTENSJA (100)
2022-05-05
16
2022-05-05
27
FERRO (101)
2022-05-05
22
2022-05-05
2022-05-05
49
2022-05-05
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (36)
2022-05-05
21
2022-05-06
57
2022-05-06
58
Haase Charlotte
RSV Eschenhof
2022-05-06
10
2022-05-06
47
2022-05-07
18
2022-05-07
21
COTAKI (35)
2022-05-06
16
2022-05-06
30
2022-05-07
21
2022-05-07
23
Hahn Diana
Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
NAOKI 3 (86)
2022-05-07
47
2022-05-08
17
2022-05-06
36
2022-05-07
14
10
Hanke Gabor
RFV Alt Zeschdorf e. V.
DIEGO (238)
2022-05-06
34
2022-05-07
4
90
2022-05-07
2022-05-06
7
20
2022-05-07
26
2022-05-07
2022-05-06
23
2022-05-06
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2022-05-05
10
10
2022-05-06
29
Hennig Kati
RFV Kemnitz
RUDI (2)
2022-05-05
18
2022-05-05
2022-05-06
50
2022-05-06
9
10
2022-05-07
9
Hillmann Charlotte
RSV Rothenburg OLeV.
2022-05-07
2022-05-07
18
2022-05-08
11
FODYLETTE (165)
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
2
600
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (248)
2022-05-05
1
150
2022-05-07
26
2022-05-08
38
Ickert Diana
Psv Hofgut Temritz
NANDOR (85)
2022-05-05
2022-05-07
2022-05-06
Jaranowska Pola
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-05-05
7
20
2022-05-06
11
2022-05-06
6
30
2022-05-07
21
Jürgens Elisabeth
RSV Polzow e.V.
DIARANO (179)
2022-05-06
3
160
2022-05-06
4
260
2022-05-07
2
400
2022-05-08
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
2022-05-05
42
2022-05-05
5
60
2022-05-06
5
70
2022-05-07
11
10
2022-05-05
25
2022-05-05
11
2022-05-06
35
2022-05-07
13
10
2022-05-05
21
2022-05-05
18
2022-05-06
54
2022-05-07
9
10
Kaźmierska Wiktoria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-05-07
3
160
2022-05-08
7
80
2022-05-06
2022-05-06
6
80
2022-05-07
6
80
2022-05-06
7
40
2022-05-08
3
320
2022-05-07
18
Kees Pia
Jagdhaus Paaren
2022-05-06
48
2022-05-07
11
2022-05-07
33
2022-05-06
11
10
PAN TAU (109)
2022-05-06
29
2022-05-07
2022-05-08
37
SVALA 42 (219)
2022-05-06
1
170
2022-05-07
1
170
2022-05-07
42
2022-05-06
1
130
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2022-05-05
48
2022-05-05
2022-05-06
26
2022-05-06
56
2022-05-07
35
2022-05-07
LUMIERE (214)
2022-05-06
14
10
2022-05-07
25
2022-05-08
13
BACCORD (216)
2022-05-06
2
600
2022-05-07
7
60
2022-05-08
6
640
2022-05-06
13
10
2022-05-06
6
160
2022-05-07
18
2022-05-08
18
C-ZINA W (218)
2022-05-06
20
2022-05-06
21
2022-05-07
2022-05-08
3
480
Kiecoń Nawojka
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
2022-05-05
23
2022-05-05
8
15
2022-05-06
45
2022-05-06
17
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2022-05-05
56
2022-05-05
2022-05-06
41
2022-05-06
Klein Tomasz
KS SYDOW Riding Team
2022-05-06
29
2022-05-06
2022-05-07
45
2022-05-07
7
80
2022-05-08
22
Klein Tomasz
KS SYDOW Riding Team
2022-05-06
2022-05-07
21
2022-05-07
2022-05-08
7
160
RANTARGO (192)
2022-05-05
51
2022-05-05
30
2022-05-06
2022-05-06
22
2022-05-07
13
2022-05-07
Klimek Paulina
JKS Jaroszówka
CASSONE (103)
2022-05-06
15
2022-05-06
15
Kolińska Amanda
KJ VENA ROGOŻNIK
2022-05-06
38
2022-05-06
28
2022-05-07
15
2022-05-07
1
250
2022-05-08
27
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (28)
2022-05-05
33
2022-05-05
10
Kowala Aleksandra
Rancho Drzecin
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
Kowalczyk Ewelina
bpk
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-05
Kozłowska Lidia
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
DONJA (225)
2022-05-06
11
10
2022-05-07
2022-05-08
14
2022-05-06
60
2022-05-08
2022-05-07
46
QUICKY 14 (234)
2022-05-05
9
10
2022-05-05
4
80
Kozołup Natalia
JKS w Jaroszówce
MAGNAT (102)
2022-05-05
40
2022-05-05
19
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
LUIS (70)
2022-05-06
43
2022-05-06
2022-05-07
36
2022-05-07
LALATSCH (198)
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
33
2022-05-07
KARINA (199)
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-06
28
2022-05-06
2022-05-07
38
2022-05-06
4
130
2022-05-06
26
2022-05-08
21
2022-05-06
59
2022-05-07
41
2022-05-07
13
2022-05-08
12
2022-05-06
9
2022-05-06
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2022-05-06
19
2022-05-06
5
100
2022-05-08
4
390
2022-05-06
23
2022-05-06
35
2022-05-07
2022-05-07
12
10
2022-05-08
44
CORTINA (201)
2022-05-06
28
2022-05-07
9
10
2022-05-07
22
2022-05-08
15
2022-05-06
5
300
2022-05-07
4
390
2022-05-08
8
320
BACARDI (203)
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-06
30
2022-05-06
27
2022-05-07
19
2022-05-07
31
DOLORIS (204)
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-06
20
2022-05-06
2022-05-07
31
2022-05-07
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
MACHO (97)
2022-05-06
2022-05-07
34
2022-05-08
5
300
2022-05-07
5
90
Kriesel Franziska
RSV Polzow
2022-05-06
13
2022-05-07
24
2022-05-07
20
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (154)
2022-05-05
17
2022-05-05
2022-05-06
38
2022-05-06
Lapat Clemens
RV Seyda e.V.
ULA-LA (110)
2022-05-05
58
2022-05-07
2022-05-06
39
Laskowska Zofia
BPK lub
2022-05-05
52
2022-05-05
2022-05-06
36
2022-05-06
Lyck-John Philipp
RSZ Waldesruh
2022-05-07
14
2022-05-07
9
20
2022-05-08
6
320
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2022-05-06
13
2022-05-07
22
2022-05-06
7
120
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (184)
2022-05-07
Malke Sophie Christin
RSZ Waldesruh
2022-05-07
16
2022-05-07
15
2022-05-08
8
120
Michniewicz Wiktoria
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
NICO UNO (252)
2022-05-05
15
2022-05-05
2022-05-07
41
2022-05-06
42
2022-05-06
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-05-05
16
2022-05-06
55
2022-05-07
36
2022-05-06
18
2022-05-07
2022-05-08
36
2022-05-05
47
2022-05-05
28
2022-05-06
30
2022-05-07
40
2022-05-06
49
2022-05-06
10
2022-05-07
2022-05-08
21
Mikołajczak Laura
Rancho Drzecin
2022-05-05
19
2022-05-05
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-05
2022-05-06
Mittasch Lene
RFV Baschütz
2022-05-06
33
2022-05-07
2022-05-07
51
2022-05-06
2
200
2022-05-08
5
200
2022-05-06
50
2022-05-07
2
200
2022-05-07
29
2022-05-06
4
130
2022-05-08
39
Mittasch Ronald
RFV Baschütz
2022-05-06
3
110
2022-05-07
5
70
2022-05-07
3
130
2022-05-08
10
30
Mühlenberg Mario
Reitverein Crivitz e.V.
2022-05-05
20
2022-05-06
CSANDRA (69)
2022-05-05
45
2022-05-06
60
2022-05-05
22
2022-05-06
2022-05-07
47
2022-05-05
24
2022-05-06
41
2022-05-06
61
2022-05-07
43
2022-05-08
45
Nest Gina-Sophie
Ländlicher RFV Lentzke
2022-05-07
2022-05-07
21
2022-05-08
Nordt Uwe
RFSG Strausberg e.V
2022-05-06
19
2022-05-07
16
2022-05-08
19
2022-05-06
2022-05-07
6
80
2022-05-08
32
Olszowy Ryszard
KJ Lansada Milsko
2022-05-05
6
30
2022-05-05
2022-05-06
37
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-06
24
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (56)
2022-05-06
6
240
2022-05-07
7
60
2022-05-08
2022-05-06
25
2022-05-08
29
Paluch Amelia
Rancho Drzecin
KROTAL (58)
2022-05-05
55
2022-05-05
9
2022-05-06
6
60
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-06
14
Perek Judyta
Posadowskie TJ
2022-05-07
4
130
2022-05-06
5
100
2022-05-08
4
260
CEDYNIA (124)
2022-05-06
48
2022-05-07
28
2022-05-08
25
Petschick Laura
Pasewalker PSV
2022-05-07
7
70
2022-05-07
33
2022-05-08
9
30
Pikuła Wiktoria
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2022-05-07
8
20
2022-05-07
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (223)
2022-05-06
10
10
2022-05-07
49
2022-05-08
31
2022-05-06
7
40
CASCOR (230)
2022-05-07
38
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
KARIKA (224)
2022-05-07
1
250
2022-05-06
8
40
2022-05-06
5
40
2022-05-07
3
110
2022-05-08
1
500
CASCOR (230)
2022-05-05
2022-05-07
12
2022-05-06
2022-05-06
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2022-05-06
4
390
2022-05-07
17
2022-05-08
KOSTARYKA (261)
2022-05-06
37
2022-05-07
24
2022-05-08
23
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
2022-05-06
38
2022-05-07
10
NAVARRA (121)
2022-05-06
42
2022-05-07
2022-05-08
40
2022-05-06
56
2022-05-07
46
2022-05-08
42
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2022-05-06
1
750
2022-05-08
4
1040
2022-05-06
10
2022-05-07
11
2022-05-08
5
800
LETON (210)
2022-05-06
57
2022-05-07
37
2022-05-07
42
2022-05-08
41
PLJ
MAGANIX (211)
2022-05-06
39
2022-05-07
39
2022-05-08
30
PLJ
LEVI VDL (212)
2022-05-06
21
2022-05-06
19
2022-05-07
16
2022-05-08
28
2022-05-06
18
2022-05-06
36
2022-05-07
38
2022-05-08
12
30
2022-05-05
26
2022-05-05
2022-05-06
58
2022-05-07
23
DARGOS (256)
2022-05-06
23
2022-05-07
48
2022-05-08
18
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
LARVIK (235)
2022-05-07
18
2022-05-08
19
Rajewska Gabriela
Zielonogórski Klub Sportowy Equine Sport
2022-05-05
2022-05-05
2022-05-06
2022-05-06
Reinhold Julia
KJ Lansada Milsko
GRANDO (155)
2022-05-05
27
2022-05-05
2022-05-06
44
2022-05-06
Ridzkowski Hagen
Polizeisportverein 1893 Forst e.V
2022-05-05
13
2022-05-07
39
2022-05-06
62
Ridzkowski Stefanie
PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
CAYENNE (13)
2022-05-05
15
2022-05-06
12
2022-05-07
2022-05-07
35
Roeschke Tim
PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
QUINN 39 (221)
2022-05-05
12
2022-05-06
44
2022-05-07
6
80
Rohner Sophie
Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
CALINKA (243)
2022-05-06
41
2022-05-07
26
2022-05-07
37
Schanze Katja
1893 Forst e.V.
2022-05-05
5
40
2022-05-07
25
2022-05-06
4
60
Scherzer Matthias
RV Schönfeld
2022-05-06
61
2022-05-07
30
2022-05-05
Schilmeier Lena
RC Horsepark Fürth
ZALIGOR (197)
2022-05-05
2022-05-06
27
2022-05-06
39
2022-05-07
44
2022-05-07
Schmidt Laureen
2022-05-07
39
2022-05-05
2022-05-07
2022-05-07
28
2022-05-05
2022-05-07
2022-05-08
Schober Philipp
RSV Rothenburg O.L.
2022-05-07
2022-05-07
16
2022-05-07
10
10
2022-05-07
50
Schubert Iris
PSV Oderland e.V.
2022-05-05
3
100
2022-05-06
1
250
2022-05-07
2
200
KORINA (37)
2022-05-05
38
2022-05-07
37
2022-05-06
21
Schuster Axel
PSV Hofgut Temritz
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-06
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-05-06
4
90
2022-05-06
3
160
2022-05-07
28
2022-05-07
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
ULTIMATUM (133)
2022-05-06
7
80
2022-05-07
17
2022-05-08
1
1000
CORDENSKY (134)
2022-05-06
11
2022-05-07
19
2022-05-08
4
520
KRATOS B (135)
2022-05-06
7
40
2022-05-06
26
2022-05-07
5
100
2022-05-07
24
2022-05-08
6
240
BALOUCATO (136)
2022-05-06
17
10
2022-05-06
20
2022-05-07
24
2022-05-07
10
10
2022-05-06
2
400
2022-05-07
1
750
2022-05-08
2
1600
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-05-06
52
2022-05-06
1
250
2022-05-07
GVERDI (132)
2022-05-06
3
320
2022-05-07
3
320
2022-05-08
5
400
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
2022-05-06
27
2022-05-08
24
CZART (193)
2022-05-06
6
80
2022-05-07
27
2022-05-08
20
Stańczak-Szulc Kinga
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (96)
2022-05-06
2
140
2022-05-06
46
2022-05-07
2
160
2022-05-07
20
2022-05-08
7
120
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
FRAPANT (160)
2022-05-06
14
2022-05-07
7
60
2022-05-08
8
160
Szklarz Jakub
Zielonogórski Klub Sportowy
CADOZO (232)
2022-05-07
Szrajer Marta
Kielecki KJ
2022-05-06
8
40
2022-05-07
32
2022-05-08
1
750
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
MALIN (226)
2022-05-06
53
2022-05-06
15
2022-05-07
11
2022-05-07
20
2022-05-08
9
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
CALDERON (194)
2022-05-05
31
2022-05-05
14
2022-05-06
46
2022-05-06
18
2022-05-07
29
2022-05-06
12
10
2022-05-06
9
20
2022-05-07
4
130
2022-05-07
12
2022-05-08
9
2022-05-06
29
2022-05-06
21
2022-05-07
8
10
2022-05-07
40
2022-05-08
16
Thiel Victoria-Patricia
RV Schönfeld
2022-05-05
3
80
2022-05-07
10
2022-05-06
12
2022-05-05
35
2022-05-07
2022-05-06
33
Tichatschek Alexander
Strazne
2022-05-05
17
2022-05-06
53
2022-05-07
2022-05-06
QUABOM (162)
2022-05-05
43
2022-05-07
2022-05-06
13
2022-05-05
50
2022-05-07
2022-05-06
32
2022-05-06
2022-05-05
57
2022-05-06
31
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2022-05-06
15
10
2022-05-06
24
2022-05-07
14
2022-05-08
CORDOBA (140)
2022-05-06
11
2022-05-07
2
600
2022-05-08
3
1280
CLAUDIA (141)
2022-05-06
8
120
2022-05-07
3
480
2022-05-08
ANDRONIK (142)
2022-05-05
2022-05-06
40
2022-05-06
43
2022-05-07
44
2022-05-08
22
LAUDA (144)
2022-05-05
30
2022-05-05
2022-05-06
42
2022-05-07
27
ZANZIBAR (262)
2022-05-05
34
2022-05-05
2022-05-06
52
2022-05-07
32
Trzeciak Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
BANDERAS (249)
2022-05-05
2022-05-06
2022-05-05
14
2022-05-06
49
2022-05-07
41
Uziębło Laura
Zks Drzonków
2022-05-05
7
30
2022-05-06
51
2022-05-07
36
Voigt Hendrik
Reitverein Schönfeld
2022-05-05
24
2022-05-06
31
2022-05-07
2022-05-06
2022-05-07
20
CAYA (6)
2022-05-05
6
40
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
17
2022-05-08
35
Wawak Magdalena
Klub Sportowy Equita Noak
HEKTOR (183)
2022-05-07
2022-05-07
Weizsaecker Charlotte
RSV Eschenhof
2022-05-07
15
2022-05-06
16
2022-05-06
14
2022-05-07
7
40
2022-05-07
25
2022-05-06
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
KASAJA MC (156)
2022-05-05
39
2022-05-05
23
2022-05-06
47
2022-05-07
1
200
2022-05-07
2
140
Wundes Lisa
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2022-05-06
33
2022-05-07
40
2022-05-07
34
2022-05-06
8
10
Żmójdzin Jan
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-05-06
27
2022-05-08
20
2022-05-07
23
NEMEZIS (168)
2022-05-06
20
2022-05-07
12
2022-05-08
NORTON (169)
2022-05-06
16
2022-05-07
13
2022-05-08
11
JAQUIN (170)
2022-05-08
10
2022-05-06
13
2022-05-07
16
CALVADA (260)
2022-05-05
46
2022-05-05
2022-05-06
37
2022-05-06
2022-05-07
30

Number of Riders: 118

Number of Horses: 224

The sum of prizes: 35 095.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl