Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 2-3.07.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
128 ACCEPTED 2022-06-30 23:02:53
2022-06-30 22:21:46
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
127 ACCEPTED 2022-06-30 22:17:21
2022-06-30 21:55:12
Zuzanna Zawadka GAWRON
  • 2x T-3/LL/zwykły
126 ACCEPTED 2022-06-30 21:44:47
2022-06-30 21:44:36
Martyna Stępniak LUCKY BOY
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
125 ACCEPTED 2022-06-30 22:35:15
2022-06-30 21:36:23
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna asekuracja
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
124 ACCEPTED 2022-06-30 21:44:15
2022-06-30 20:54:49
Agata Gil MIGHTY MOLLY
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
123 ACCEPTED 2022-06-30 21:44:20
2022-06-30 20:53:09
Agata Gil ROYAL BOY
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
122 ACCEPTED 2022-06-30 21:44:25
2022-06-30 20:51:14
Agata Gil CICALA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
121 ACCEPTED 2022-06-30 21:44:30
2022-06-30 20:50:41
Agata Gil BARASZKA
  • 2x R-4/L/zwykły
120 ACCEPTED 2022-06-30 21:44:35
2022-06-30 20:27:57
Magdalena Schulz MONA LISA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
119 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:01
2022-06-30 20:27:38
Wiktoria Kozłowska MONA LISA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
118 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:10
2022-06-30 18:33:31
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
117 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:19
2022-06-30 16:21:50
Sandra Nawojska HRABINA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
116 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:21
2022-06-30 15:54:45
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x T-3/LL/zwykły
115 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:23
2022-06-30 14:30:36
Emilia Jaracz LUCYFER
  • 2x R-4/L/zwykły
114 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:25
2022-06-30 14:15:01
Alicja Szeląg ALCANTO
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
113 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:27
2022-06-30 13:59:42
Nikodem Nowakowski KORA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
112 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:29
2022-06-30 13:27:59
Emilia Jaracz ROBINIA
  • 2x R-4/L/zwykły
111 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:31
2022-06-30 11:29:29
Lena Mikołajczak ARTEIDA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 2x T-11/LL/zwykły
110 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:32
2022-06-30 11:24:54
Maja Gajewska FIRE NIGHT
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
109 ACCEPTED 2022-06-30 10:11:49
2022-06-30 09:32:48
Dorota Winograd CANTILLA
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
108 ACCEPTED 2022-06-30 09:16:38
2022-06-30 08:37:56
Nawojka Kiecoń UPIE VAN OVERIS Z
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
107 ACCEPTED 2022-06-30 09:16:45
2022-06-30 08:37:01
Nawojka Kiecoń HAPPY ROSE
  • 2x R-4/L/zwykły
106 ACCEPTED 2022-06-30 09:16:40
2022-06-30 08:36:25
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
105 ACCEPTED 2022-06-30 10:11:56
2022-06-29 23:42:12
Klaudia Szram DEMMY
  • 2x T-11/LL/zwykły
104 ACCEPTED 2022-06-30 10:12:00
2022-06-29 23:36:59
Roksana Biazik LA BELLE
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
103 ACCEPTED 2022-06-30 10:12:05
2022-06-29 23:36:21
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
102 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:33
2022-06-29 22:59:03
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
101 ACCEPTED 2022-06-30 10:12:14
2022-06-29 22:36:16
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
100 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:35
2022-06-29 21:24:38
Adina-Ly Grabia ARALDIKUSS K
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
99 ACCEPTED 2022-06-30 10:12:19
2022-06-29 19:56:41
Oliwia Rybowiak KARMEN
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
98 ACCEPTED 2022-06-30 10:12:25
2022-06-29 19:56:37
Klaudia Szram ASTOR PZ
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
97 ACCEPTED 2022-06-30 09:13:59
2022-06-29 14:43:49
Jarosław Szymkowiak ARMITAGE
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
96 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:36
2022-06-29 13:51:50
Amelia Paluch IRYS
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
95 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:37
2022-06-29 11:13:43
Marcel Schaefer CAPTAIN MORGAN
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
94 ACCEPTED 2022-06-30 10:11:00
2022-06-29 00:12:51
Bartosz Jankowski PHILADELPHIA EQUIGRAV
  • 2x T-3/LL/zwykły
93 ACCEPTED 2022-06-30 10:11:08
2022-06-28 23:12:13
Julia Błażejewska KASHMIR VH MEIERHOF
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
92 ACCEPTED 2022-06-30 14:58:12
2022-06-28 22:45:59
Ewelina Drozd DIANA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
91 ACCEPTED 2022-06-30 14:58:09
2022-06-28 22:45:20
Agnieszka Drozd ZEUS
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
90 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:39
2022-06-28 21:47:35
Blanka Zawada SPARTAKUS
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
89 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:40
2022-06-28 21:19:44
Hanna Michniewicz GULIWER
  • 2x T-11/LL/zwykły
88 ACCEPTED 2022-06-28 22:24:38
2022-06-28 19:42:29
Lena Zielińska HOKS PK
  • 1x T-3/LL/zwykły
87 ACCEPTED 2022-06-30 10:12:38
2022-06-28 19:42:03
Jan Żmójdzin QUINELLA MESNIL
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
86 ACCEPTED 2022-06-28 22:24:44
2022-06-28 19:39:28
Laura Zielińska HOKS PK
  • 1x T-3/LL/zwykły
85 ACCEPTED 2022-06-30 11:06:48
2022-06-28 19:34:54
Hanna Sergiel HAENDEL 6
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
84 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:42
2022-06-28 17:32:20
Karolina Ciechanowicz HUZAR Z DWORU
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
83 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:43
2022-06-28 16:04:47
Amelia Paluch KROTAL
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
82 ACCEPTED 2022-06-30 10:08:55
2022-06-28 11:23:10
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
81 ACCEPTED 2022-06-29 21:48:10
2022-06-28 10:08:18
Sławomir Klóska BRIETTA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
80 ACCEPTED 2022-06-28 22:24:52
2022-06-28 10:05:43
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x T-3/LL/zwykły
79 ACCEPTED 2022-06-30 09:13:46
2022-06-28 00:09:54
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
78 ACCEPTED 2022-06-30 11:05:15
2022-06-27 23:05:29
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
77 ACCEPTED 2022-06-30 10:09:01
2022-06-27 22:14:15
Jarosław Poręba IPANEMA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
76 ACCEPTED 2022-06-30 10:09:10
2022-06-27 21:59:03
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
  • 1x R-14/C1/zwykły
75 ACCEPTED 2022-06-30 10:09:06
2022-06-27 21:57:59
Beata Poręba REVANSH
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
74 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:48
2022-06-27 21:46:59
Laura Mikołajczak CARMENSITA 3
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
73 ACCEPTED 2022-06-30 11:05:41
2022-06-27 19:51:14
Wojciech Kosiński INEZA W
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
72 ACCEPTED 2022-06-29 21:47:49
2022-06-27 18:23:21
Ines Frątczak ASTER Z DWORU
  • 2x R-4/L/zwykły
71 ACCEPTED 2022-06-30 09:13:19
2022-06-27 18:15:32
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
70 ACCEPTED 2022-06-28 22:25:17
2022-06-27 14:58:25
Katarzyna Szechlicka (Kulpińska) CASIOPEA Z
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
69 ACCEPTED 2022-06-30 14:59:21
2022-06-27 13:25:37
Julia Augustyniak CZEKAN
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
68 ACCEPTED 2022-06-30 16:45:37
2022-06-27 10:39:24
Magdalena Komorowska CZEŚNIK
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
67 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:52
2022-06-27 09:15:15
Aleksandra Jurek CONTESSA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
66 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:55
2022-06-27 09:09:51
Paulina Kowbel AKIMA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
65 ACCEPTED 2022-06-28 22:25:26
2022-06-27 08:29:10
Karolina Farat CONSTANTIN
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
64 ACCEPTED 2022-06-30 21:47:58
2022-06-27 00:06:27
Marysia Maksymiuk AKIMA
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
63 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:02
2022-06-27 00:05:48
Marita Podhajecka NAŁĘCZKA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
62 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:05
2022-06-26 23:37:38
Anna Sitkowska SONKO TIT
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
61 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:09
2022-06-26 23:37:10
Anna Sitkowska CASSINO DI DIAMANTE
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
60 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:12
2022-06-26 23:24:35
Lila Bankavat BUŹKA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna asekuracja
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
59 ACCEPTED 2022-06-30 10:13:00
2022-06-26 23:03:47
Klaudia Szram GOLDEN DREAM G
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
58 ACCEPTED 2022-06-30 10:13:08
2022-06-26 14:59:30
Lisa Hoffmann COLESTRA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
57 ACCEPTED 2022-06-28 22:26:27
2022-06-26 10:39:16
Katarzyna Szechlicka (Kulpińska) COCO LADY
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
56 ACCEPTED 2022-06-27 17:19:42
2022-06-25 21:40:28
Karmelia Fuchs BALLADYNA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
55 ACCEPTED 2022-06-29 21:46:06
2022-06-25 15:42:01
Zofia Laskowska CANDY-CENDY BM
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
54 ACCEPTED 2022-06-30 20:46:23
2022-06-25 10:41:00
Nicole Weinert BALERI
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
53 ACCEPTED 2022-06-28 22:26:42
2022-06-24 14:51:59
Aleksandra Jagielak BORA BORA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
52 ACCEPTED 2022-06-28 22:26:47
2022-06-24 14:50:58
Aleksandra Jagielak SADŻI
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
51 ACCEPTED 2022-06-28 22:26:56
2022-06-24 13:45:49
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/C1/zwykły
50 ACCEPTED 2022-06-28 22:27:02
2022-06-24 13:44:30
Krzysztof Tarasek MAGIC DOLLAR
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
49 ACCEPTED 2022-06-28 22:27:08
2022-06-24 13:43:03
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
48 ACCEPTED 2022-06-28 22:27:13
2022-06-24 13:42:26
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
47 ACCEPTED 2022-06-25 17:37:07
2022-06-24 11:15:08
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x R-4/L/zwykły
46 ACCEPTED 2022-06-30 11:08:00
2022-06-24 10:54:39
Nikol Patora BERLIN
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
45 ACCEPTED 2022-06-29 13:34:04
2022-06-23 22:41:20
Julia Perek QUINTUS
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
44 ACCEPTED 2022-06-29 13:35:18
2022-06-23 22:40:55
Judyta Perek KORIN
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
43 ACCEPTED 2022-06-29 13:34:07
2022-06-23 21:43:06
Daniel Wieliczko UTTAR PRADESH
  • 2x T-11/LL/zwykły
42 ACCEPTED 2022-06-29 13:34:34
2022-06-23 21:42:32
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 2x T-11/LL/zwykły
41 ACCEPTED 2022-06-29 13:34:38
2022-06-23 21:39:13
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
40 ACCEPTED 2022-06-23 23:40:14
2022-06-23 21:23:09
Julia Szymańska DORAEMON L3B Z
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
39 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:15
2022-06-23 19:53:18
Helena Gibowska JANTAR
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
38 ACCEPTED 2022-06-25 17:38:39
2022-06-23 16:13:39
Sławomir Klóska VIVO CONTHURO PS
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
37 ACCEPTED 2022-06-25 22:42:43
2022-06-23 15:10:07
Fritzi Drabsch ZACCARELLI
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
36 ACCEPTED 2022-06-25 22:42:38
2022-06-23 15:09:47
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
35 ACCEPTED 2022-06-25 22:42:34
2022-06-23 15:09:25
Olli Drabsch PIANO
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
34 ACCEPTED 2022-06-25 22:42:30
2022-06-23 15:09:06
Olli Drabsch CATCH ME
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
33 ACCEPTED 2022-06-23 17:40:00
2022-06-22 08:45:43
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
32 ACCEPTED 2022-06-30 10:13:41
2022-06-22 08:44:29
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
31 ACCEPTED 2022-06-30 10:13:52
2022-06-22 08:43:34
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
30 ACCEPTED 2022-06-30 10:14:00
2022-06-22 08:42:40
Julita Domagalska MELISSE
  • 2x T-3/LL/zwykły
  • 2x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
29 ACCEPTED 2022-06-28 22:27:31
2022-06-21 13:44:21
Hagen Ridzkowski CANCAN 11
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
28 ACCEPTED 2022-06-21 22:15:52
2022-06-21 13:42:46
Stefanie Ridzkowski-Grabke CAYENNE
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
27 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:19
2022-06-21 09:17:11
Marek Modelewski COCOCIANO MEL
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-7/C/zwykły
  • 1x R-14/C1/zwykły
26 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:06
2022-06-20 21:33:24
Kinga Stańczak-Szulc SOPHIA
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
25 ACCEPTED 2022-06-21 08:13:35
2022-06-20 20:07:44
Urszula Brychcy AGARTALA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
24 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:10
2022-06-20 19:49:14
Laura Zietz CARINO 536
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
23 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:14
2022-06-20 19:48:44
Benjamin Schneider HELENE 50
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
22 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:17
2022-06-20 19:45:34
Benjamin Schneider ESPACITO
  • 1x R-4/L/zwykły
21 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:21
2022-06-20 19:42:24
Kristin Riedel ESPACITO
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
20 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:24
2022-06-20 19:41:57
Frieda Riedel MC DREAMY
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x T-10/mini LL/dokładności
  • 1x T-11/LL/zwykły
19 ACCEPTED 2022-06-21 22:16:29
2022-06-20 19:41:11
Marcus Riedel LONG PEZI
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
18 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:23
2022-06-20 17:06:35
Colette Fischer PIALOTTA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
17 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:27
2022-06-20 17:05:48
Amber Fischer GLORIA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
16 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:36
2022-06-20 17:04:53
Anouk Fischer DINO
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna asekuracja
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
15 ACCEPTED 2022-06-30 20:46:45
2022-06-20 14:52:29
Ryszard Olszowy ATOMIC BOY
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
14 ACCEPTED 2022-06-30 20:46:59
2022-06-20 06:58:16
Laureen Schmidt CARLO
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
13 ACCEPTED 2022-06-30 20:46:49
2022-06-20 06:57:56
Laureen Schmidt DISCORIA
  • 2x R-4/L/zwykły
12 ACCEPTED 2022-06-30 20:46:54
2022-06-20 06:56:15
Nelly Tabor LUCY MEE
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
11 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:43
2022-06-19 22:19:33
Tim Roeschke QUINN 39
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
10 ACCEPTED 2022-06-25 22:41:22
2022-06-18 12:27:05
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
9 ACCEPTED 2022-06-30 21:48:49
2022-06-17 00:41:14
Julia Gwara EVITA
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
8 ACCEPTED 2022-06-30 16:59:26
2022-06-16 18:31:38
Zuzanna Castelain LEXUS
  • 2x R-4/L/zwykły
  • 2x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
7 ACCEPTED 2022-06-25 22:41:16
2022-06-16 18:28:39
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
6 ACCEPTED 2022-06-15 11:22:46
2022-06-15 10:58:39
Sandra Stańczak-Kwiatkowska CHARLOTTE ZR Z
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
5 ACCEPTED 2022-06-15 11:22:45
2022-06-15 10:58:07
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
  • 1x R-13/P1/zwykły
  • 1x R-14/N1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły
4 ACCEPTED 2022-06-15 11:22:45
2022-06-15 10:56:58
Kinga Stańczak-Szulc CHAVIE ZR Z
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x T-11/LL/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
3 ACCEPTED 2022-06-30 09:18:00
2022-06-14 19:11:50
Kati Hennig RUDI
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-13/P1/zwykły
2 ACCEPTED 2022-06-19 08:04:17
2022-06-14 11:25:05
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x R-4/L/zwykły
  • 1x R-12/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
1 ACCEPTED 2022-06-15 11:22:58
2022-06-14 09:04:26
Lisa Wundes CASPER VAN DIEN
  • 1x R-5/P/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-6/N/szybkości
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Augustyniak Julia SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O060875
2. Bankavat Lila ZKS Drzonków
2009 (JM.)
brak
3. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
4. Błażejewska Julia Klub Sportowy Centaurus
2007 (JM.)
brak
5. Brychcy Urszula Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O065908
6. Burdzy Marta KS Forest Pony Club
2010 (JM.)
O059010
7. Castelain Zuzanna Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
-
8. Ciechanowicz Karolina Stajnia Sonika&Marrietje
2008 (JM.)
brak
9. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
10. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
11. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
12. Drozd Agnieszka Uczniowski klub jeździecki rancho Drzecin
2005 (J.)
O055217
13. Drozd Ewelina Rancho Drzecin
2007 (JM.)
O055217
14. Drzymała Marta ZKS Drzonków
S
O002938
15. Farat Karolina Zielonogórski KS Drzonków
2008 (JM.)
O053910
16. Fischer Amber RFV Kutzeburger Mühle
2008 (JM.)
none
17. Fischer Anouk RFV Kutzeburger Mühle
2012 (Mł.)
none
18. Fischer Colette RFV Kutzeburger Mühle
S
none
19. Frątczak Ines SKJ Czarna Perła
2006 (J.)
O054669
20. Fuchs Karmelia BPK
2008 (JM.)
O066039
21. Gajewska Maja Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O03476
22. Gibowska Helena KS Centaurus
2004 (J.)
O042806
23. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
24. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
25. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
26. Grabia Adina-Ly RC Groß Kölzig e.V.
2007 (JM.)
1951879
27. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
28. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
29. Hennig Kati RFV Kemnitz
S
0457461
30. Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
L3LV1M4RL
31. Jagielak Aleksandra Alt Zeschdorf
S
brak
32. Jagiełowicz Amelia LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O065730
33. Jankowski Bartosz KS Centaurus
S
O028884
34. Jaracz Emilia Zielonogórski Klub Sportowy
2005 (J.)
O058361
35. Jóźwiak-Szczur Kinga bpk
36. Jurek Aleksandra SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
37. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
38. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
39. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
40. Komorowska Magdalena Stajnia Sonika
S
Brak
41. Kosiński Wojciech Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
O066611
42. Kowbel Paulina SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
43. Kozłowska Wiktoria Bpk
S
O022906
44. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
45. Kuchta Pola Zielonogórski KS Drzonków
2010 (JM.)
O064698
46. Laskowska Zofia BPK lub
2007 (JM.)
0949143
47. Leśkiewicz Hanna bpk
2003 (MJ.)
O055364
48. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (J.)
O043182
10252270
49. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
50. Małłek Aleksander bpk
S
brak
51. Michniewicz Hanna Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2002 (MJ.)
brak
52. Mikołajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056651
53. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
2009 (JM.)
brak
54. Modelewski Marek KJ Stajnia Modelewscy
S
O000799
55. Nawojska Sandra bpk
2001 (MJ.)
O042752
56. Nowakowski Nikodem SKJ Stajnia Czarna Perła
2012 (Mł.)
brak
57. Olszowy Ryszard KJ Lansada Milsko
2005 (J.)
O056297
58. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
O063393
59. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
60. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
61. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
62. Pikuła Wiktoria KJ Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
63. Podhajecka Marita SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
O072426
64. Poręba Beata BPK
S
O031209
65. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
66. Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V
S
361140
67. Ridzkowski-Grabke Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
S
468786
68. Riedel Frieda PSV Phöbener Bruch
2012 (Mł.)
None
69. Riedel Kristin PSV Phöbener Bruch
S
None
70. Riedel Marcus PSV Phöbener Bruch
S
Non
71. Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
2007 (JM.)
none
1877307
72. Rybowiak Oliwia UKS Rancho Drzecin
2001 (MJ.)
O026974
73. Schaefer Marcel Rfv Klein Partwitz e.V.
S
none
74. Schanze Katja 1893 Forst e.V.
S
none
75. Schmidt Laureen Reitverein Rothenburg e.V.
S
none
76. Schneider Benjamin PSV Phöbener Bruch
S
None
77. Schulz Magdalena Bpk
2006 (J.)
None
78. Sergiel Hanna Klub Jeździecki Lansada
2006 (J.)
O047012
79. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
80. Sitkowska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
81. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
82. Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033680
83. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
84. Staszak Alicja KJ Maximus Kowary
2001 (MJ.)
O028836
85. Stępniak Martyna Zielonogórski KS
2006 (J.)
O048988
86. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
87. Szechlicka (Kulpińska) Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
88. Szeląg Alicja ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O054337
89. Szram Klaudia Rancho Drzecin
S
O041731
90. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
91. Szymkowiak Jarosław Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O029123
92. Tabor Nelly Reitclub Groß Kölzig e.V.
2008 (JM.)
none
93. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
94. Uziębło Laura Zks Drzonków
2005 (J.)
O042244
95. Weinert Nicole Reitclub Groß Kölzig
S
None
96. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
97. Winograd Dorota Zielonogórski KS Drzonków
2006 (J.)
O049145
98. Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
1332065
99. Zawada Blanka ZKS drzonków
2007 (JM.)
O067205
100. Zawadka Zuzanna Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2005 (J.)
O060276
101. Zielińska Laura SG Nickel
2008 (JM.)
O063125
102. Zielińska Lena SG Nickel
2011 (Mł.)
O063126
103. Zietz Laura PSV Phöbener Bruch
S
none
104. Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses
S
O003172
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

19

AGARTALA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Eloquent/Saint Cloud
M: Agitacja/Hamlet Go
brak 616007600139416
2.

126

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
3.

113

ALCANTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charboniere
M: Alcara
K030289 616009610072114
4.

119

ARALDIKUSS K Deutsches Sportpferd GER 2012 gelding bay/172 F: Araldik
M: Argentina
DE456370125812 DE456370125812
5.

69

ARMITAGE WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/178 F: Corvus Z
M: Aga
K033283 616007530076413
6.

116

ARTEIDA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/mk:160 F: Quidam's Heri
M: Artemida
brak 616007640013095
7.

64

ASTER Z DWORU KUC POL 2017 wałach gniada/mk:149 F: Jawor / Dixan
M: Azalia z Dworu / nn
K032966 616013670068817
8.

84

ASTOR PZ Węgierski Koń Sportowy HUN 2018 wałach gniada/170 F: Casper / Carismo
M: Amelia / Casado
K034212 348001184240110
9.

99

ATOMIC BOY HOL GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano / Alasca
M: Shakira III / Cardenio
K032311 DE421000216706
10.

98

BALERI Deutsches Sportpferd GER 2008 gelding chestnut/168 F: Baloubino B
M: Baroness
DE455870355108 DE455870355108
11.

43

BALLADYNA WLKP POL 2016 klacz kara/160 F: Maks
M: Bona
K034178 616098100104176
12.

106

BARASZKA SP POL 2017 klacz gniada/167 F: It's me du mesnil
M: Bogusia
K032307 Ok
13.

82

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
14.

56

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
15.

20

BERLIN TRAKEN POL 2017 wałach siwa/164 F: Perpignan Noir
M: Belle Occasion-Go
nie ma DE 409090289117
16.

12

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison / Guidam ex Adagio IV
M: Boliwia / Polder
K031110 616009681011215
17.

51

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590306810
18.

65

BRIETTA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Neo
M: Bridget Jones
BRAK 616009610172716
19.

32

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
20.

130

BUŹKA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999530350809
21.

71

C-ZINA W SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine / Guidam
M: Calgary / Calvaro Z
K028511 616009682018214
22.

55

CALDERON DSP POL 2015 wałach siwa/170 F: CALEO
M: DOLORES
K028292 DE 456560485515
23.

6

CANCAN 11 WARM BLOOD GER 2011 Stute Braune/175 F: Carrico
M: Cora 672
DE427270043612 none
24.

63

CANDY-CENDY BM SP POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: If Du Reverdy
M: Cayenn
K033391 616009680026618
25.

78

CANTILLA Polski Koń Sportowy POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor
M: Cytra
brak 616009610111715
26.

121

CAPTAIN MORGAN GROßPFERD GER 2011 Wallach Braune/171 F: Casini
M: Unbekannt
DE498-8717035-11 276020000137572
27.

138

CARACAS F:
M:
28.

23

CARINO 536 WÜRTTEMBERGER GER 2005 Wallach Braune/170 F: Cosinus B
M: Cento
none DE473730447405
29.

47

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
30.

102

CARLO Deutsches Sportpferd GER 11.05.2014 Wallach Braune/1,68 F: Clouso
M: Klara
none DE456560215314
31.

40

CARMENSITA 3 OLDENBURG POL 2013 klacz biała/mk:165 F: Call Me Number One
M: Graf Magna
K031529 DE 418180277513
32.

48

CASIOPEA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz siwa/170 F: Calvino Z
M: Carrera
Brak 056015Z55597918
33.

16

CASPER VAN DIEN Deutsches Sportpferd GER 2013 gelding bay/166 F: Cezaro
M: Concord
DE456570178013 DE456570178013
34.

129

CASSINO DI DIAMANTE WESTFALSKA POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Cotton Club
M: Florance
K032716 DE44141199916
35.

31

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 Wallach Milchschimmel/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
36.

21

CAYENNE WARM BLOOD GER 2012 Wallach Braune/170 F: Criffindor
M: Helena
DE 456570180412 DE 456570180412
37.

139

CELTIKA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Carry Son
M: Całka
K021750
38.

15

CHARLOTTE ZR Z ZANG POL 2017 klacz skarogniada/169 F: Chapeau /
M: Viance / Carbano
K034218 056015Z55322217
39.

73

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/mk:157 F: Kevin
M: Chardona
K031572 616007610112309
40.

13

CHAVIE ZR Z ZANG POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Charleston / Cascadello
M: Viance / Carbano
K034219 056015Z55370218
41.

105

CICALA SP POL 2018 klacz siwa/172 F: Calvino Z
M: Cyrenika
Sxvv 3t5
42.

50

COCO LADY OLD POL 2007 klacz gniada/169 F: Cola
M: Finette
Brak DE 433331821407
43.

132

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
44.

87

COLESTRA Deutsches Sportpferd GER 2011 Mare chestnut/170 F: Colestus
M: Crazy Biena
DE 456570183511 DE 456570183511
45.

68

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
46.

49

CONSTANTIN HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Carridam / Carrico
M: Ina / Juliner
K033209 DE431316001917
47.

39

CONSTANTINO HOL POL 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
K025341 DE421000141214
48.

125

CONTESSA HOLSTEINER POL 2005 klacz siwa/165 F: Contact Me
M: Guschy
Brak De421000261305
49.

96

CZEKAN SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Celesto
M: Czukotka
K031735 616009640061713
50.

41

CZEŚNIK WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Malibu
M: Czesna
Brak 616007680014817
51.

79

DEMMY AES POL 2015 klacz gniada/170 F: Czuwaj / Windwurf
M: Damanissa / Izander
K033641 826002150875665
52.

95

DIANA NN POL 2011 klacz siwa/165 F: -
M: -
K033872 616 999 68 00862 11
53.

135

DINO Deutsches Reitpony GER 2009 Wallach Schwarz/kuc:146 F: none
M: none
none DE 498980051009
54.

100

DISCORIA WARMBLUT GER 2017-04-22 Stute Braune/1,60 F: Discar
M: Full Lafarella
none DE456560501017
55.

88

DJINGIZ-TAR KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Veron / Quite Easy
M: Margriet / Flemmingh
K027919 528003000804875
56.

8

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
57.

35

DORAEMON L3B Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach kara/162 F: Dominator 2000 Z
M: Karima Z
K034300 056015255491218
58.

25

ESPACITO MECKLENBURGER GER 2013 gelding chestnut/174 F: Eldorado de Hus
M: Ulzana
None 427270293213
59.

136

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
60.

117

FIRE NIGHT WESTF. POL 2009 klacz kara/173 F: Fineliner/Florencio l
M: Franzi/Fiedenstraum l
KO24244 -
61.

137

GAWRON MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: Efekt
M: Gracjs
brak 616006670115603
62.

134

GLORIA Deutsches Sportpferd GER 2010 Stute Braune/163 F: L´ami
M: Granada
none DE 455-8702038-10
63.

86

GOLDEN DREAM G SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Galla G / Qulester
K027850 616009540085313
64.

45

GULIWER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: nimmerdor I
M: genewa
616009670010012 616009670010012
65.

90

HAENDEL 6 TRK. GER 2015 wałach inna/172 F: Hancock
M: Haffschwaibe
K033652 DE409090075715
66.

61

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K/Caretino
M: Hajla/Chippendale Z
K023645 616009670015713
67.

72

HAPPY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/171 F: Cascadello
M: Cherry Laedy
brak DE421000603315
68.

34

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K
M: Hebe/Bajou Du Rouet
K023646 616009670015913
69.

24

HELENE 50 HOLSTEINER GER 2015 mare white/172 F: Uriko
M: Cassini II
None DE421000039715
70.

46

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
K029866 616013640031915
71.

110

HRABINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Larron
M: Harfa
brak 616009640009017
72.

123

HUZAR Z DWORU KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:137 F: Jawor
M: Hala
brak 616013670059716
73.

89

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo/Lascadell
M: Ikona/Inkinatus
K011064 616009680018605
74.

53

INTURANA M KW POL 2013 klacz gniada/174 F: Don`t Touch It M
M: Daphne M
K027198 UELN: 8260021308721
75.

74

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/167 F: Somersby
M: El Centa
K034554 DE421000711816
76.

120

IRYS SP POL 2017 wałach ciemnogniada/160 F: PLANET
M: IRONIA
brak 616009550095317
77.

14

JANTAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Iskar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
78.

131

JANTAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Markies / Guidam
M: Jeżyca / Vilnius
K027549 616009600164213
79.

9

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
80.

83

KARMEN SP POL 2012 klacz kara/176 F: Stilios / Sandro Hit
M: Kartagina / Donnerlord L
K034214 616009580487212
81.

38

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester / Quinar
M: Karmen / Silver
K030461 616009682014715
82.

77

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
83.

114

KORA WLKP POL 2003 klacz gniada/160 F: -
M: -
brak -
84.

62

KORIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/161 F: Wolf's Panter / Harald
M: Klara / Chomsk
K029293 616009680076116
85.

124

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
K032964 616009680087811
86.

80

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
87.

76

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
88.

97

LEXUS WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/mk:ok.160 F: Almetto P
M: Lawina
K022078 616007640068711
89.

2

LILIENTHAL II NIEM.SPORT. 2013 W gn. F: Limasol/Limes
M: Kolchida/Carry Son
K029593 DE456570207013
90.

118

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
91.

27

LONG PEZI Deutsches Sportpferd GER 2014 gelding chestnut/182 F: Lord Petzi
M: Zenturio
None 276455870100614
92.

36

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
93.

11

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Lazy /
K032327 616013640038510
94.

108

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: Rondo’s Black Boy / Casperhof’s Freddy
M: Lazy
K032327 DE441411231515
95.

101

LUCY MEE WARMBLUT GER 2001-04-01 Stute Fuchs/1,68 F: Lucky Lionell
M: Akademie
none DE 457-0011498-01
96.

112

LUCYFER TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/175 F: AJBEK
M: Lukka
Brak 732010069913
97.

54

MAGIC DOLLAR HOLSZTYN POL 2017 wałach siwa/164 F: Million Dollar
M: Celtin
brak DE421000703517
98.

26

MC DREAMY Deutsches Reitpony GER 2009 gelding chestnut/kuc:145 F: Merlin
M: Rosenhof Chico
None 443431135109
99.

10

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
100.

103

MIGHTY MOLLY SP POL 2018 klacz gniada/165 F: Mighty Magic
M: M
37744o55 27384995
101.

109

MIO GUSTO OJK HOL POL 2017 wałach gniada/167 F: Million Dollar /
M: Uschara /
brak 276421000700517
102.

18

MISS POMPADURE BRANDENBURG GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
DE456370113009
103.

81

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
104.

107

MONA LISA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/158 F: Wolf's Panter
M: Mataba
K029576 009680003406
105.

127

NAŁĘCZKA ANGLIK POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: brak
M: brak
brak brak
106.

57

PHILADELPHIA EQUIGRAV SP POL 2017 klacz gniada/0 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Passa / Contendor
brak 616007680023017
107.

133

PIALOTTA Deutsches Sportpferd GER 2015 Stute Grauschimmel/1,70 F: Chacomini
M: Palme
none DE 4556780355815
108.

30

PIANO Deutsches Sportpferd GER 2006 Wallach Schwarzbraun/185 F: Pessoa VDL
M: Heike
DE437000043406 DE437000043406
109.

85

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
110.

3

QUINN 39 / GER 2010 gelding seal brown// F: /
M: /
/ DE421000593510
111.

60

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
112.

75

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Kupets
M: Red Sail
K024729 616POL14008403T
113.

115

ROBINIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Le Mistral
M: Ronia
K022248 616007610093311
114.

104

ROYAL BOY WLKP POL 2017 wałach kasztanowata/173 F: Roland
M: Ramona
2445y 67889
115.

7

RUDI HANNOVERANER GER 2013 Wallach Braune/168 F: Quality Boy
M: Ribana
DE431319691713 DE431319691713
116.

52

SADŻI WLKP. POL 2014 wałach gniada/168 F: nn
M: Sanna
brak 123456789
117.

67

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
118.

1

SONG SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Tjungske
M: Sonka
K024080 616009610116611
119.

128

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac/Sebrazac
M: Ilene Soltit/Le Loir
K014512 06212946
120.

22

SOPHIA NIEM. SPORT. POL 2015 klacz siwa/166 F: Limbach /
M: Sonata / Lehnbach
K034220 DE455878501715
121.

122

SPARTAKUS SP POL 2014 wałach gniada/mk:163 F: Ludger
M: Śmiała
K029187 616009682012314
122.

29

SPIRIT ENGLAND GER 2007 Wallach Schwarzbraun/mk:149 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
123.

111

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1998 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
K018444 826067PHS030074
124.

70

UPIE VAN OVERIS Z ZANG POL 2013 wałach kasztanowata/---------- F: UDARCO VAN OVERIS
M: SAVANNE VAN HET SONNISHOF
BRAK 056015Z55777312
125.

33

UTTAR PRADESH SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/172 F: Caretino K
M: Utah-Rona/Wellington
K034718 616009670109517
126.

37

VIVO CONTHURO PS OS GER 2016 wałach gniada/173 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego du Prelet
M: Conthula / Conthargos
K033302 DE418185032816
127.

28

ZACCARELLI RHEINLÄNDER GER 2015 Wallach Schimmel/163 F: Zacharov
M: Wembley
none DE431436873115
128.

94

ZEUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/163 F: Nn
M: Nn
K033871 616999680117409
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Julia
SKJ Stajnia Czarna Perła
CZEKAN (96)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Bankavat Lila
ZKS Drzonków
BUŹKA (130)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Błażejewska Julia
Klub Sportowy Centaurus
2022-07-02
Brychcy Urszula
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-02
2022-07-02
Burdzy Marta
KS Forest Pony Club
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Castelain Zuzanna
Zielonogórski Klub Sportowy
LEXUS (97)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Ciechanowicz Karolina
Stajnia Sonika&Marrietje
2022-07-03
2022-07-03
Domagalska Julita
LKS Cwał
MELISSE (10)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
2022-07-03
2022-07-03
SPIRIT (29)
2022-07-03
2022-07-03
Drabsch Olli
RV Lieberose
PIANO (30)
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Drozd Agnieszka
Uczniowski klub jeździecki rancho Drzecin
ZEUS (94)
2022-07-02
2022-07-02
Drozd Ewelina
Rancho Drzecin
DIANA (95)
2022-07-02
2022-07-02
Drzymała Marta
ZKS Drzonków
CELTIKA (139)
2022-07-02
Farat Karolina
Zielonogórski KS Drzonków
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Fischer Amber
RFV Kutzeburger Mühle
GLORIA (134)
2022-07-02
2022-07-02
Fischer Anouk
RFV Kutzeburger Mühle
DINO (135)
2022-07-02
2022-07-02
Fischer Colette
RFV Kutzeburger Mühle
PIALOTTA (133)
2022-07-02
2022-07-02
Frątczak Ines
SKJ Czarna Perła
2022-07-02
2022-07-02
Fuchs Karmelia
BPK
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Gajewska Maja
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
Gibowska Helena
KS Centaurus
JANTAR (131)
2022-07-03
2022-07-03
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (12)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
Gil Agata
JKS Gostchorze
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
ROYAL BOY (104)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
CICALA (105)
2022-07-02
2022-07-02
BARASZKA (106)
2022-07-02
2022-07-02
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (82)
2022-07-03
2022-07-03
Grabia Adina-Ly
RC Groß Kölzig e.V.
2022-07-02
2022-07-02
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (136)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Hennig Kati
RFV Kemnitz
RUDI (7)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Hoffmann Lisa
Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Jagielak Aleksandra
Alt Zeschdorf
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
SADŻI (52)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Jagiełowicz Amelia
LUKS Nysa Gubin
2022-07-02
Jankowski Bartosz
KS Centaurus
2022-07-02
2022-07-02
Jaracz Emilia
Zielonogórski Klub Sportowy
LUCYFER (112)
2022-07-02
2022-07-02
ROBINIA (115)
2022-07-02
2022-07-02
Jóźwiak-Szczur Kinga
bpk
2022-07-03
2022-07-03
Jurek Aleksandra
SKJ Czarna Perła
CONTESSA (125)
2022-07-02
2022-07-02
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2022-07-02
2022-07-02
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (47)
2022-07-02
2022-07-02
BRIETTA (65)
2022-07-02
2022-07-02
Komorowska Magdalena
Stajnia Sonika
2022-07-03
2022-07-03
Kosiński Wojciech
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
INEZA W (89)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Kowbel Paulina
SKJ Czarna Perła
AKIMA (126)
2022-07-02
2022-07-02
Kozłowska Wiktoria
Bpk
MONA LISA (107)
2022-07-02
2022-07-03
Krzewińska Laura
LKS Cwał
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Kuchta Pola
Zielonogórski KS Drzonków
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Laskowska Zofia
BPK lub
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Leśkiewicz Hanna
bpk
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (1)
2022-07-03
2022-07-03
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
AKIMA (126)
2022-07-03
2022-07-03
Małłek Aleksander
bpk
2022-07-02
2022-07-02
Michniewicz Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
GULIWER (45)
2022-07-03
2022-07-03
Mikołajczak Laura
Rancho Drzecin
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
ARTEIDA (116)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Modelewski Marek
KJ Stajnia Modelewscy
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Nawojska Sandra
bpk
2022-07-02
2022-07-02
HRABINA (110)
2022-07-02
2022-07-02
Nowakowski Nikodem
SKJ Stajnia Czarna Perła
KORA (114)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Olszowy Ryszard
KJ Lansada Milsko
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Paluch Amelia
Rancho Drzecin
IRYS (120)
2022-07-02
2022-07-03
KROTAL (124)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
BERLIN (20)
2022-07-02
2022-07-02
CHICAGO (91)
2022-07-02
2022-07-03
Perek Judyta
Posadowskie TJ
KORIN (62)
2022-07-02
2022-07-02
Perek Julia
Posadowskie TJ
QUINTUS (60)
2022-07-02
2022-07-02
Pikuła Wiktoria
KJ Na Koń w Łagowie
2022-07-02
2022-07-02
Podhajecka Marita
SKJ Czarna Perła
2022-07-02
2022-07-02
Poręba Beata
BPK
REVANSH (75)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
IPANEMA (74)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
LARVIK (76)
2022-07-03
2022-07-03
Ridzkowski Hagen
Polizeisportverein 1893 Forst e.V
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Ridzkowski-Grabke Stefanie
PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
CAYENNE (21)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Riedel Frieda
PSV Phöbener Bruch
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Riedel Kristin
PSV Phöbener Bruch
2022-07-02
2022-07-03
Riedel Marcus
PSV Phöbener Bruch
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Roeschke Tim
PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Rybowiak Oliwia
UKS Rancho Drzecin
KARMEN (83)
2022-07-03
2022-07-03
Schaefer Marcel
Rfv Klein Partwitz e.V.
2022-07-02
2022-07-02
Schanze Katja
1893 Forst e.V.
2022-07-02
2022-07-03
Schmidt Laureen
Reitverein Rothenburg e.V.
DISCORIA (100)
2022-07-02
2022-07-02
CARLO (102)
2022-07-02
2022-07-02
Schneider Benjamin
PSV Phöbener Bruch
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-02
Schulz Magdalena
Bpk
MONA LISA (107)
2022-07-02
2022-07-03
Sergiel Hanna
Klub Jeździecki Lansada
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Sitkowska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
SONKO TIT (128)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
BUBA (32)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Stańczak-Kwiatkowska Sandra
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
JANTAR (14)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
SOPHIA (22)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Staszak Alicja
KJ Maximus Kowary
SICILIA (67)
2022-07-02
2022-07-02
Stępniak Martyna
Zielonogórski KS
LUCKY BOY (108)
2022-07-03
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2022-07-02
2022-07-02
Szechlicka (Kulpińska) Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Szeląg Alicja
ZKS Drzonków
ALCANTO (113)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Szram Klaudia
Rancho Drzecin
DEMMY (79)
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Szymkowiak Jarosław
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2022-07-02
2022-07-02
Tabor Nelly
Reitclub Groß Kölzig e.V.
LUCY MEE (101)
2022-07-02
2022-07-02
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
CARACAS (138)
2022-07-02
2022-07-02
Uziębło Laura
Zks Drzonków
2022-07-02
2022-07-03
Weinert Nicole
Reitclub Groß Kölzig
BALERI (98)
2022-07-02
2022-07-02
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-02
Winograd Dorota
Zielonogórski KS Drzonków
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Wundes Lisa
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2022-07-02
2022-07-02
Zawada Blanka
ZKS drzonków
SPARTAKUS (122)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Zawadka Zuzanna
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GAWRON (137)
2022-07-02
2022-07-02
Zielińska Laura
SG Nickel
HOKS PK (46)
2022-07-02
Zielińska Lena
SG Nickel
HOKS PK (46)
2022-07-02
Zietz Laura
PSV Phöbener Bruch
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Żmójdzin Jan
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03

Number of Riders: 104

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl