Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
61 ACCEPTED 2022-05-17 20:33:46
2022-05-17 18:24:39
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x 17-R/L-3/runda L
  • 1x 32-R/L-4/runda L
60 ACCEPTED 2022-05-17 20:33:40
2022-05-17 18:24:12
Katarzyna Wojtyniak KLEMZOW
  • 1x 6-R/P-2/runda P
  • 1x 22-R/P-3/runda P
59 ACCEPTED 2022-05-17 17:14:46
2022-05-17 17:06:41
Alicja Sławek CARNET Z
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
  • 1x 32-R/L-4/runda L
58 ACCEPTED 2022-05-17 17:14:34
2022-05-17 16:24:04
Alicja Szeląg ALCANTO
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
57 ACCEPTED 2022-05-16 22:46:04
2022-05-16 22:31:30
Nikola Błażejewska RANDAL
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
56 ACCEPTED 2022-05-16 22:23:44
2022-05-16 22:21:04
Zarah Solecka EDUARD
  • 1x 8-R/N-4/runda N
  • 1x 22-R/P-3/runda P
55 ACCEPTED 2022-05-16 22:45:55
2022-05-16 21:49:16
Karolina Juszczuk STEN
  • 1x 6-R/P-2/runda P
  • 1x 22-R/P-3/runda P
  • 1x 34-R/P-4/runda P
54 ACCEPTED 2022-05-16 22:45:59
2022-05-16 14:50:32
Maja Wasyłenko BAWARIAN
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
  • 1x 32-R/L-4/runda L
53 ACCEPTED 2022-05-16 08:50:44
2022-05-16 08:50:44
Marcin Pakulski SONG
  • 1x 22-R/P-3/runda P
52 ACCEPTED 2022-05-16 08:49:04
2022-05-16 08:49:04
Alicja Maciejewska HADRIAN
  • 1x 22-R/P-3/runda P
51 ACCEPTED 2022-05-16 22:16:43
2022-05-15 23:14:37
Nelly Solecka HIGH BID V.D.T
  • 1x 11a-O/C-2/
  • 1x 27a-O/C-3/
  • 1x 38a-O/C-4/
50 ACCEPTED 2022-05-16 22:32:45
2022-05-15 22:30:45
Jarosław Poręba DON MATCHO'S
  • 1x 30-O/CS-4/duża runda
49 ACCEPTED 2022-05-16 22:32:42
2022-05-15 17:19:56
Katarzyna Wojtyniak COME TOP
  • 1x 11-R/C-1/runda C
48 ACCEPTED 2022-05-16 12:51:04
2022-05-15 11:59:25
Dominika Pączek CHOU-CHOU
  • 1x 01-PA/novice B/novice B (junior poziom V)
  • 1x 04-PA/novice B/novice B (junior poziom V)
  • 1x 08-PA/freestyle/poziom V
47 ACCEPTED 2022-05-16 12:15:44
2022-05-15 10:54:00
Aleksandra Kotlińska C-KARAT CARTE D’OR
  • 1x 32-R/L-4/runda L
46 ACCEPTED 2022-05-16 12:15:53
2022-05-15 10:43:00
Aleksandra Kotlińska DOMINIKANA T
  • 1x 32-R/L-4/runda L
45 ACCEPTED 2022-05-16 22:32:37
2022-05-14 12:58:12
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 6-R/P-2/runda P
44 ACCEPTED 2022-05-14 20:23:13
2022-05-13 20:47:50
Dominika Cirocka TERA QUICK
  • 1x 03-PA/team/drużynowy poziom II
  • 1x 06-PA/mistrzowski/mistrzowski poziom II
  • 1x 09-PA/freestyle/poziom II
43 ACCEPTED 2022-05-16 22:25:00
2022-05-13 19:31:10
Ewelina Gawluk FIRST FIDELITY
  • 2x 33-R/P-7/
42 ACCEPTED 2022-05-16 22:32:28
2022-05-13 17:30:09
Weronika Siewierska BAKARA
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
  • 1x 32-R/L-4/runda L
41 ACCEPTED 2022-05-13 10:23:56
2022-05-12 23:08:25
Antoni Gajzler ROKI
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
  • 1x 32-R/L-4/runda L
40 ACCEPTED 2022-05-17 20:33:29
2022-05-11 19:54:38
Karolina Sekunda TROJA P
  • 1x 11-R/C-1/runda C
  • 1x 27-R/C-2/runda C
  • 1x 43-P/C-1/pocieszenia
39 ACCEPTED 2022-05-13 18:21:51
2022-05-11 18:44:13
Wiktoria Siergiej BIG SECRET
  • 1x 3-R/MPMK-4/
  • 1x 19-R/MPMK-4/
38 ACCEPTED 2022-05-14 20:22:57
2022-05-11 16:24:38
Małgorzata Kaminiarz GOLD MEDAL
  • 1x 11-R/C-1/runda C
  • 1x 27-R/C-2/runda C
  • 1x 43-P/C-1/pocieszenia
37 ACCEPTED 2022-05-16 22:18:24
2022-05-11 14:57:59
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 13-R/CC-4/Św. Jerzy Polski Zachodniej
  • 1x 29a-R/CC-6/Św. Jerzy Polski Zachodniej
36 ACCEPTED 2022-05-16 22:18:30
2022-05-11 14:55:29
Katarzyna Wosik ROSALY
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 6-R/P-2/runda P
  • 1x 17-R/L-3/runda L
  • 1x 22-R/P-3/runda P
  • 1x 32-R/L-4/runda L
  • 1x 34-R/P-4/runda P
35 ACCEPTED 2022-05-13 17:15:04
2022-05-10 19:35:05
Natalia Radziszewska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 9-R/D-1/runda D
  • 1x 22-R/P-3/runda P
34 ACCEPTED 2022-05-13 14:47:31
2022-05-10 14:06:27
Wiktoria Siergiej DAMERINO
  • 1x 3-R/MPMK-4/
  • 1x 19-R/MPMK-4/
33 ACCEPTED 2022-05-16 07:39:41
2022-05-10 10:32:11
Nikol Patora PASO DOBLE
  • 1x 22-R/P-3/runda P
  • 1x 24-R/N-5/runda N
32 ACCEPTED 2022-05-16 07:39:38
2022-05-10 10:31:47
Nikol Patora PAPAGENO
  • 1x 22-R/P-3/runda P
  • 1x 24-R/N-5/runda N
31 ACCEPTED 2022-05-12 17:11:07
2022-05-10 05:52:49
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 30-O/CS-4/duża runda
  • 1x 40-O/CS-8/duża runda
30 ACCEPTED 2022-05-13 14:29:25
2022-05-09 23:55:09
Aleksandra Matkiewicz EURO CALMA
  • 1x 13-R/CC-4/Św. Jerzy Polski Zachodniej
  • 1x 29-O/CC-5/
  • 1x 45-P/CC-4/pocieszenia
29 ACCEPTED 2022-05-10 16:27:55
2022-05-08 18:31:25
Laura Bawankiewicz LONDANO
  • 1x 9-R/D-1/runda D
  • 1x 25-R/D-2/runda D
28 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:01
2022-05-08 18:26:37
Florentyna Gajewska KSANTIA
  • 1x 2-R/L-6/
  • 1x 18-R/L-8/
27 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:04
2022-05-08 18:26:07
Helena Rozmarynowska BOHUN
  • 1x 1-R/L-2/runda L
  • 1x 17-R/L-3/runda L
26 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:26
2022-05-08 18:25:36
Wiktoria Golińska DIARADA
  • 1x 6-R/P-2/runda P
  • 1x 22-R/P-3/runda P
25 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:07
2022-05-08 18:23:11
Martyna Rucińska CELKA
  • 1x 6-R/P-2/runda P
  • 1x 8-R/N-4/runda N
  • 1x 22-R/P-3/runda P
24 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:11
2022-05-08 18:22:24
Martyna Butryn Q10
  • 1x 11a-O/C-2/
  • 1x 27a-O/C-3/
23 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:22
2022-05-08 18:21:54
Maja Polikowska FAIRYTALE
  • 1x 11-R/C-1/runda C
  • 1x 27-R/C-2/runda C
22 ACCEPTED 2022-05-10 16:28:14
2022-05-08 18:21:07
Maja Polikowska CHELLINA
  • 1x 5-R/MPMK-6/
  • 1x 21-R/MPMK-6/
21 ACCEPTED 2022-05-12 13:51:57
2022-05-07 23:32:38
Karolina Rybicka MR. BROWN
  • 1x 4-R/MPMK-5/
  • 1x 20-R/MPMK-5/
20 ACCEPTED 2022-05-12 13:52:05
2022-05-07 23:32:09
Karolina Rybicka LORD MACKENZIE
  • 1x 5-R/MPMK-6/
  • 1x 21-R/MPMK-6/
19 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:11
2022-05-07 07:44:51
Anna Mierzwińska WIZJONER
  • 1x 11-R/C-1/runda C
18 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:06
2022-05-07 07:44:01
Anna Mierzwińska DEAN MARTIN
  • 1x 14-O/CS-1/runda duża
  • 1x 30-O/CS-4/duża runda
17 ACCEPTED 2022-05-06 14:51:53
2022-05-06 12:32:15
Katarzyna Konarska INDIAN SUMMER
  • 1x 5-R/MPMK-6/
  • 1x 21-R/MPMK-6/
16 ACCEPTED 2022-05-06 14:52:03
2022-05-06 12:29:50
Katarzyna Konarska LAVARON
  • 1x 3-R/MPMK-4/
  • 1x 19-R/MPMK-4/
15 ACCEPTED 2022-05-06 14:51:57
2022-05-06 12:28:27
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 30-O/CS-4/duża runda
  • 1x 41-O/CS-8/runda U25
14 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:16
2022-05-06 11:14:50
Aleksandra Popławska SHOWSTAR
  • 1x 13-R/CC-4/Św. Jerzy Polski Zachodniej
  • 1x 29-O/CC-5/
13 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:22
2022-05-06 11:13:06
Karolina Pyzik FOPPE
  • 1x 27a-O/C-3/
12 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:26
2022-05-06 11:12:50
Aleksandra Popławska FOPPE
  • 1x 11a-O/C-2/
11 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:29
2022-05-06 11:12:22
Aleksandra Popławska BABALOU AS
  • 1x 12-O/CC-2/
  • 1x 28-O/CC-3/
10 ACCEPTED 2022-05-09 14:46:33
2022-05-06 11:10:30
Patricia Popławska FEDERATION CUP
  • 1x 11-R/C-1/runda C
  • 1x 27-R/C-2/runda C
9 ACCEPTED 2022-05-13 14:30:46
2022-05-04 12:29:10
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 16-O/CS-1/runda U25
  • 1x 31-O/CS-5/
  • 1x 46-P/CS-1/pocieszenia
8 ACCEPTED 2022-05-09 20:19:33
2022-05-03 21:13:02
Oliwia Żarczyńska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 9-R/D-1/runda D
  • 1x 25-R/D-2/runda D
  • 1x 36-R/D-3/runda D
7 ACCEPTED 2022-05-13 18:23:34
2022-05-03 21:11:43
Izabela Dyrek- Matuszewska DIAMANT'S DIOR
  • 1x 8-R/N-4/runda N
  • 1x 24-R/N-5/runda N
6 ACCEPTED 2022-05-09 20:19:19
2022-05-03 21:10:40
Izabela Dyrek- Matuszewska IMPERIAL
  • 1x 8-R/N-4/runda N
  • 1x 22-R/P-3/runda P
5 ACCEPTED 2022-05-09 20:19:13
2022-05-03 21:07:44
Izabela Dyrek- Matuszewska BLUEBERRY
  • 1x 11-R/C-1/runda C
  • 1x 27-R/C-2/runda C
  • 1x 38-R/C-4/runda C
4 ACCEPTED 2022-05-04 14:28:04
2022-05-03 13:42:30
Anna Kojder-Ciubak SALVADOR
  • 1x 13-R/CC-4/Św. Jerzy Polski Zachodniej
  • 1x 29a-R/CC-6/Św. Jerzy Polski Zachodniej
3 ACCEPTED 2022-04-28 20:53:11
2022-04-28 10:27:33
Anastazja Solarz MUSKAR
  • 1x 11a-O/C-2/
  • 1x 27a-O/C-3/
  • 1x 38a-O/C-4/
2 ACCEPTED 2022-04-28 20:53:08
2022-04-28 10:26:54
Monika Cierpicka GASZMA LA
  • 2x 4-R/MPMK-5/
  • 1x 6-R/P-2/runda P
  • 2x 20-R/MPMK-5/
  • 1x 22-R/P-3/runda P
  • 1x 34-R/P-4/runda P
1 ACCEPTED 2022-05-01 10:31:08
2022-04-28 10:25:47
Monika Cierpicka KEISER WALENTIN
  • 1x 13-R/CC-4/Św. Jerzy Polski Zachodniej
  • 1x 28-O/CC-3/
  • 1x 45-P/CC-4/pocieszenia
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bawankiewicz Laura JKS Stajnia Brzózki
2005 (J.)
O042744
2. Błażejewska Nikola Klub Sportowy Centaurus
S
brak
3. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
4. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (MJ.)
O047497
5. Cierpicka Monika KJ Megal
S
O002838
6. Cirocka Dominika KJ AS Dream
S
O056173
7. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (MJ.)
O034406
8. Dyrek- Matuszewska Izabela Clarena Sports Club
S
O003374
9. Gajewska Florentyna JKS Stajnia Brzózki
2014 (Mł.)
brak
10. Gajzler Antoni Brak
2010 (JM.)
Brak
11. Gawluk Ewelina Racocki Klub Jeździecki
S
O009676
12. Golińska Wiktoria JKS Stajnia Brzózki
2004 (J.)
O045747
13. Juszczuk Karolina Brak
S
Brak
14. Kaminiarz Małgorzata OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
2512/21EF
15. Kojder-Ciubak Anna JKS Melloni Horses
S
O012201
16. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
17. Kotlińska Aleksandra ZKS Equine Sport
S
Brak
18. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (J.)
O043182
10252270
19. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
20. Mierzwińska Anna Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002401
10042939
21. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
S
O038052
22. Pączek Dominika Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2003 (MJ.)
O051946
23. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
24. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
25. Polikowska Maja JKS Stajnia Brzózki
S
brak
26. Popławska Aleksandra Clarena Sports Club
S
O004272
10158562
27. Popławska Patricia Clarena Sports Club
S
O007367
28. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
29. Pyzik Karolina Clarena Sports Club
2007 (JM.)
O057296
30. Radziszewska Natalia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
BRAK
31. Rozmarynowska Helena JKS Stajnia Brzózki
2011 (Mł.)
brak
32. Rucińska Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (MJ.)
O050216
33. Rybicka Karolina JKS Equita
S
O008571
34. Sekunda Karolina Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
Brak
35. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
36. Siergiej Wiktoria Klub Jeździecki Agrom-Handel Śrem
S
0000000
37. Siewierska Weronika bpk
2005 (J.)
brak
38. Sławek Alicja Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2007 (JM.)
O054820
39. Solarz Anastazja Klub Jeździecki Megal
2005 (J.)
O051019
40. Solecka Nelly KS.Centurion
2007 (JM.)
0052311
41. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzozki
2006 (J.)
0047490
42. Szeląg Alicja ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O054337
43. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O019382
44. Wasyłenko Maja Brak
2006 (J.)
O052312
45. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
O011289
46. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
47. Żarczyńska Oliwia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (J.)
O051824
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ALCANTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charboniere
M: Alcara
K030289 616009610072114
2.

BABALOU AS WESTF POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Balous Bellini
M: Celine As
K030376 DE441411011911
3.

BAKARA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz kara/1,64 F: Grand Master
M: Bryza
brak 616009610050014
4.

BAWARIAN Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/160 F: Limeryk
M: Bawarka
K034381 616 009680092808
5.

BIG SECRET Niemiecki Koń Sportowy GER 2018 wałach gniada/180 F: Secret
M: Baronesse
Brak DE 456560426818
6.

BLUEBERRY OLD GER 2011 klacz gniada/168 F: Bordeaux
M: West Virginia
Brak DE433334011211
7.

BOHUN SP POL 2002 wałach siwa F: nn
M: nn
K023514
8.

C-KARAT CARTE D’OR SP POL 2001 wałach ciemnogniada/165 F: Nameless
M: Czelari
K007900 616009670000501
9.

CARNET Z ZANGERSHEIDE POL 2018 ogier siwa/170 F: Columbus Z
M: Damessa
Brak Brak
10.

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola/Carinijo
K024140 DE42100505611
11.

CELKA SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Stalypso
M: Ceria
K026004 616009590070912
12.

CHELLINA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/173 F: Bombardino
M: Chelsea II
K030008 DE 456560533414
13.

CHOU-CHOU TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K023188 616999540103910
14.

COME TOP MECKLENBURG POL 2012 Wałach skarogniada/176 F: Count Up
M: Lauree
brak DE427270102012
15.

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
16.

DAMERINO OLDENBURG POL 2018 wałach kara/174 F: Desperado
M: Sabrina
BRAK DE433330832118
17.

DEAN MARTIN WESTFALSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado
M: Pia/ Polydor
brak pl000000
18.

DEVINETTE HANOWERSKA GER 2008 mare black/165 F: Dancier
M: Wanja
K017570 DE431315414308
19.

DIAMANT'S DIOR OLD GER 2012 Wałach kara/168 F: De Niro
M: Waldfee
K027900 De 433330687212
20.

DIARADA MECKLENBURGER POL 2013 klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
K024956 DE 427270301513
21.

DOMINIKANA T SP POL 2008 klacz gniada/156 F: Cantanis
M: Dekada
K016415 POL009640084308
22.

DON MATCHO'S OLDENBURSKI POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Don Romantic
M: Wenecia
K022020 DE433331149808
23.

EDUARD KWPN NED 2009 wałach gniada/176 F: Special D
M: Viola Fuga
000 528003200903402
24.

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma
M: Emilly/Escudo I
0000 00000
25.

FAIRYTALE BAYER GER 2013 wałach ciemnogniada/178 F: Feedback
M: Lupine
K030384 DE481810152713
26.

FEDERATION CUP REN POL 2012 wałach ciemnogniada/185 F: Feedback
M: Sandrina Classic
K028303 DE443430806912
27.

FIRST FIDELITY HANNOVERANER POL 2015 wałach kara/182 F: FÜRST BELISSARO
M: LADY
K034329 DE431319104015
28.

FOPPE KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Chello III VDL
M: Daageraad
K028274 528003201001664
29.

GASZMA LA SP POL 2017 klacz gniada/169 F: Gold Quaterback wlkp
M: Germania sp\Samba Hit brdbg.
K031295 A0012845S
30.

GOLD MEDAL WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Larron
M: Gaja
2763/21 616007610069613
31.

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
32.

HIGH BID V.D.T KWPN NED 2012 wałach kara/176 F: Rousseau
M: Calypsa V.D.T.
000 106XK27
33.

IMPERIAL HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Imperius
M: Warina
Brak DE 431316670716
34.

INDIAN SUMMER HANOWERSKA GER 2016 wałach ciemnokasztanowata/168 F: RADISSON old
M: SISSI han\Stedinger old.
K030391 DE431316887416
35.

KEISER WALENTIN HANN POL 2011 wałach kasztanowata/174 F: Kaiser Karl
M: Wioletta/ Wolkenstein
PZJ LKPZJ/12934/21 DE 431310628711
36.

KLEMZOW SP POL 2017 wałach kara/164 F: It's Me Du Mesnil
M: Kotania
K032215 616009640020517
37.

KSANTIA KUC POL 2005 klacz kasztanowata/148 F: NN
M: NN
brak NN
38.

LARGO WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
K014532 POL007520037509
39.

LAVARON SP POL 2018 ogier kara/165 F: Lenon L
M: Lena
K033628 616009520000818
40.

LILITH DEUTSCHES PFERD GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
K017542 DE 410103005209
41.

LONDANO HANOWERSKA POL 2008 wałach kasztanowata/168 cm F: Londonerry
M: Mydam
brak DE 431318810108
42.

LORD MACKENZIE KWPN NED 2016 ogier kasztanowata/168 F: Guardian S
M: Watradin /San Remo
K033108 528003201602309
43.

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI KUC WALIJSKI NED 2011 Wałach inna F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
K024058
44.

MR. BROWN KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Guardian S / Boduguard Moorland
M: Doryke S
K033625 528003201703043
45.

MUSKAR SP POL 2004 wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
K016988 POL009611145304
46.

PAPAGENO TRAKEN POL 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Ballzauber
M: Papagena-go
De 409090298009 DE 4090900298009
47.

PASO DOBLE TRAKEN POL 2010 wałach kara/173 F: Insterburg
M: Parana Go
DE 4090900296910 DE 409090296910
48.

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
K026992
49.

RANDAL SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Viscount
M: .
. .
50.

ROKI KUC POL 2017 wałach ciemnogniada/148 F: NN
M: NN
Brak 616999610216817
51.

ROSALY OLDENBURSKA POL 2012 klacz skarogniada/175 F: Hotline
M: Roxane
K029183 DE433330465112
52.

SALVADOR OLD. DEU 2007 Wałach inna F: Samba Hit III
M: Demie Moore
K020012
53.

SHOWSTAR DWB POL 2009 wałach gniada/170 F: Showtime
M: Parola
K033120 208333DW0901807
54.

SONG SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Tjungske
M: Sonka
K024080 616009610116611
55.

STEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Bajkał
M: Sonata
Brak 6160096800108
56.

SULEYKEN HANOWERSKA DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
K018334 DE431310570710
57.

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
K023981 DE418180060708
58.

TERA QUICK Kłusak Francuski POL 2007 klacz ciemnogniada/158 F: Jasmin de Flore
M: Kienne / And Arifant
K028327 07318337K
59.

TROJA P SP POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Ron William
M: Toscania P
Brak 616009670027413
60.

WIZJONER SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Bankiet
M: Wieszczka
1224 616009610138314
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 47

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl