Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 29.01.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
83 ACCEPTED 2022-01-28 01:11:43
2022-01-27 23:15:16
Marta Drzymała CELTIKA
  • 1x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
82 ACCEPTED 2022-01-28 01:11:53
2022-01-27 23:02:17
Julia Pietrzak FIONA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
81 ACCEPTED 2022-01-28 01:11:51
2022-01-27 23:01:40
Lila Bankavat BUŹKA
  • 2x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
80 ACCEPTED 2022-01-27 22:02:23
2022-01-27 22:01:41
Martyna Hoszowska-Siarkiewicz SPARTAKUS
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
79 ACCEPTED 2022-01-27 22:01:42
2022-01-27 21:01:36
Oliwia Grzegorczyn SZAKO
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
78 ACCEPTED 2022-01-27 22:01:52
2022-01-27 21:00:36
Pola Grzegorczyn PESTO
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
77 ACCEPTED 2022-01-27 22:01:59
2022-01-27 20:59:17
Agata Gil BARASZKA
  • 2x T-3/LL/zwykły
76 ACCEPTED 2022-01-27 22:02:06
2022-01-27 20:58:56
Agata Gil REA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
75 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:24
2022-01-27 17:41:53
Rozalia Madera GRALL
  • 1x T-3/LL/zwykły
74 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:28
2022-01-27 17:41:18
Amelia Michalska GRALL
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
73 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:33
2022-01-27 17:40:57
Julia Szuwikowska L-BERCIK
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
72 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:37
2022-01-27 17:40:29
Julia Biedrzycka WIKTORIA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
71 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:41
2022-01-27 17:40:11
Zuzanna Chaberek DRACENA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
70 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:44
2022-01-27 17:38:26
Antonina Pawlus L-BERCIK
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
69 ACCEPTED 2022-01-27 14:32:09
2022-01-27 13:59:16
Piotr Kaliszuk CASSKENIS SON
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
68 ACCEPTED 2022-01-28 01:12:05
2022-01-27 12:50:14
Natalia Cegielska DARLA
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
67 ACCEPTED 2022-01-27 14:32:16
2022-01-27 10:34:29
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
66 ACCEPTED 2022-01-27 13:48:49
2022-01-27 09:15:40
Piotr Kaliszuk MERLOT V
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
65 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:53
2022-01-26 23:21:38
Julia Strzelczyk CONTESSA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
64 ACCEPTED 2022-01-27 19:42:59
2022-01-26 23:19:32
Maja Kotlarska ADELA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
63 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:02
2022-01-26 23:19:02
Marita Podhajecka KORA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
62 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:05
2022-01-26 23:16:49
Marysia Maksymiuk AKIMA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
61 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:08
2022-01-26 23:16:14
Szymon Gnach BAŚKA
  • 2x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
60 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:16
2022-01-26 21:06:45
Marta Trąbska ARON
  • 2x T-3/LL/zwykły
59 ACCEPTED 2022-01-28 10:13:16
2022-01-26 20:26:27
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x R-5/P/zwykły
58 ACCEPTED 2022-01-27 22:02:31
2022-01-26 19:20:09
Anouk Fischer DINO
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
57 ACCEPTED 2022-01-27 22:02:36
2022-01-26 19:15:01
Amber Fischer GLORIA
  • 2x T-3/LL/zwykły
56 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:26
2022-01-26 16:14:36
Aleksandra Heintze CARAVELLA
  • 1x T-3/LL/zwykły
55 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:30
2022-01-26 14:51:10
Julia Błażejewska SYRIUSZ Z DWORU
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
54 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:32
2022-01-26 14:45:06
Ksawery Śniegucki FLUSH TDYR Z
  • 2x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
53 ACCEPTED 2022-01-27 14:32:58
2022-01-26 13:44:18
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x R-5/P/zwykły
  • 1x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
52 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:35
2022-01-26 11:50:44
Ksawery Śniegucki MARLEY
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
51 ACCEPTED 2022-01-26 19:55:06
2022-01-25 22:01:48
Alicja Szeląg ALCANTO
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
50 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:37
2022-01-25 18:36:23
Ksawery Śniegucki BARSALLA D’LOREN
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
49 ACCEPTED 2022-01-25 21:58:36
2022-01-25 17:46:40
Zofia Laskowska CANDY-CENDY BM
  • 2x T-3/LL/zwykły
48 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:40
2022-01-25 16:54:05
Amelia Jagiełowicz AMERICAN PIE
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
47 ACCEPTED 2022-01-27 19:43:42
2022-01-25 16:06:03
Gabriela Rajewska DOMINIKANA T
  • 2x T-3/LL/zwykły
46 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:11
2022-01-25 00:23:12
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
45 ACCEPTED 2022-01-24 21:46:11
2022-01-24 19:50:56
Karolina Farat BEREK
  • 2x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
44 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:16
2022-01-24 19:21:02
Jagoda Marciniak REGNUM
  • 1x T-3/LL/zwykły
43 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:29
2022-01-24 19:05:11
Wojciech Kosiński RUBIK
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
42 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:34
2022-01-24 19:04:40
Klara Łuczak MIGRENA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
41 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:39
2022-01-24 19:04:04
Wiktoria Michniewicz NICO UNO
  • 1x T-3/LL/zwykły
40 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:45
2022-01-24 19:03:33
Natalia Witucka CONSILLA
  • 2x T-3/LL/zwykły
39 ACCEPTED 2022-01-25 16:01:49
2022-01-24 19:02:23
Agata Wieliczko BRILLANCE
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
38 ACCEPTED 2022-01-25 16:02:00
2022-01-24 19:00:27
Zuzanna Zawadka GAWRON
  • 1x T-3/LL/zwykły
37 ACCEPTED 2022-01-25 16:02:04
2022-01-24 18:59:56
Natalia Kromska GAWRON
  • 1x T-3/LL/zwykły
36 ACCEPTED 2022-01-25 16:02:09
2022-01-24 18:59:13
Julia Bendkowska GOLDIKA
  • 1x T-3/LL/zwykły
35 ACCEPTED 2022-01-25 16:02:15
2022-01-24 18:58:24
Wiktoria Jakiel CZA CZA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
34 ACCEPTED 2022-01-25 16:02:19
2022-01-24 18:57:44
Noelia Paczkowska CZA CZA
  • 1x T-3/LL/zwykły
33 ACCEPTED 2022-01-25 16:00:20
2022-01-24 15:13:03
Agnieszka Gaertner AVERO - O
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
32 ACCEPTED 2022-01-25 18:24:36
2022-01-24 08:41:23
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
31 ACCEPTED 2022-01-25 10:06:18
2022-01-23 21:07:45
Annalena Hausdorf SANTANO
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
30 ACCEPTED 2022-01-26 09:35:26
2022-01-23 21:06:04
Marco Nagel CAIRO IBN ZAIRA
  • 2x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x R-7/C/zwykły
29 ACCEPTED 2022-01-26 09:35:35
2022-01-23 21:05:07
Marco Nagel QUICKLY ONE
  • 2x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x R-7/C/zwykły
28 ACCEPTED 2022-01-25 18:26:51
2022-01-23 17:48:59
Luisa Jeschke MONTY
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
27 ACCEPTED 2022-01-25 18:26:46
2022-01-23 17:36:03
Katja Korbien MONTY
  • 1x T-3/LL/zwykły
26 ACCEPTED 2022-01-26 09:35:28
2022-01-23 14:01:56
Maja Gajewska FIRE NIGHT
  • 2x T-3/LL/zwykły
25 ACCEPTED 2022-01-24 07:22:46
2022-01-22 20:43:25
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
24 PRE-APPROVED 2022-01-24 23:20:05
2022-01-22 14:39:28
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 2x R-5/P/zwykły
23 ACCEPTED 2022-01-24 23:20:02
2022-01-22 14:39:09
Jarosław Szymkowiak ARMITAGE
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
22 ACCEPTED 2022-01-24 22:04:13
2022-01-21 21:59:14
Lene Mittasch SHANIA ECRASANT
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
21 ACCEPTED 2022-01-24 22:04:07
2022-01-21 21:57:31
Lene Mittasch TIZIANO CHICOLINO
  • 1x R-5/P/zwykły
  • 1x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
20 ACCEPTED 2022-01-24 22:04:06
2022-01-21 19:04:14
Helena Gibowska JANTAR
  • 2x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
19 ACCEPTED 2022-01-28 01:12:00
2022-01-21 11:51:38
Martyna Maćkowiak WULKAN
  • 2x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
18 ACCEPTED 2022-01-26 12:37:48
2022-01-20 18:54:54
Karmelia Fuchs BALLADYNA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
17 ACCEPTED 2022-01-24 22:03:54
2022-01-20 17:00:20
Pola Jaranowska KADENCE MC
  • 2x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
16 ACCEPTED 2022-01-24 22:03:50
2022-01-20 08:28:42
Lisa Wundes CASPER VAN DIEN
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
15 ACCEPTED 2022-01-27 13:48:12
2022-01-20 07:29:50
Katja Gontowiuk K-COCOLINO
  • 2x R-5/P/zwykły
  • 2x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
14 ACCEPTED 2022-01-19 11:51:11
2022-01-17 20:20:11
Amelia Jagiełowicz CORTAGO M
  • 1x T-3/LL/zwykły
13 ACCEPTED 2022-01-24 22:03:43
2022-01-17 15:44:08
Julia Jannack LUCKY BOY
  • 1x R-6/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-7/C/zwykły
12 ACCEPTED 2022-01-24 22:03:39
2022-01-17 15:43:21
Julia Jannack DISCORIA
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
11 ACCEPTED 2022-01-24 22:03:36
2022-01-17 15:41:24
Julia Jannack CHACCO LOVE VE
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
10 ACCEPTED 2022-01-24 07:23:56
2022-01-14 19:32:17
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 2x T-3/LL/zwykły
9 ACCEPTED 2022-01-12 12:03:30
2022-01-12 02:54:55
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
8 ACCEPTED 2022-01-12 12:03:26
2022-01-12 02:54:22
Fritzi Drabsch ZACCARELLI
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
7 ACCEPTED 2022-01-12 12:03:14
2022-01-12 02:53:26
Olli Drabsch CHACAS ZH
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
6 ACCEPTED 2022-01-12 12:03:11
2022-01-12 02:52:08
Olli Drabsch CATCH ME
  • 1x T-3/LL/zwykły
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
5 ACCEPTED 2022-01-12 12:03:22
2022-01-11 22:54:10
Maja Wojtas HORTENSJA
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
4 ACCEPTED 2022-01-12 12:03:19
2022-01-08 22:39:36
Antonina Gredka FFALD GOLDEN GIRL
  • 1x T-1/debiut/dokładności, dopuszczalna aekuracja instruktora
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
3 ACCEPTED 2022-01-11 10:38:30
2022-01-08 22:37:58
Marcelina Kita HRABINA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
2 ACCEPTED 2022-01-11 10:38:35
2022-01-08 20:46:05
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL/zwykły
1 ACCEPTED 2022-01-11 10:38:43
2021-12-31 19:27:53
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x R-4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x R-5/P/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bankavat Lilianna ZKS Drzonków
2010 (JM.)
brak
2. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O066040
3. Biedrzycka Julia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (JM.)
brak
4. Błażejewska Julia Klub Sportowy Centaurus
2007 (JM.)
brak
5. Burdzy Marta KS Forrest Pony Club
2010 (JM.)
Brak
6. Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2006 (J.)
O054305
7. Chaberek Zuzanna SKJ Stajnia Siostry Stańczak
2010 (JM.)
brak
8. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (MJ.)
O034406
9. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
10. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
11. Drzymała Marta zks Drzonków
S
O002938
12. Farat Karolina Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O053910
13. Fischer Amber RFV Kutzeburger Mühle
2008 (JM.)
none
14. Fischer Anouk RFV Kutzeburger Mühle
2012 (Mł.)
none
15. Fuchs Karmelia BPK
2008 (JM.)
Brak
16. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
17. Gajewska Maja Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O03476
18. Gibowska Helena KS Centaurus
2004 (J.)
O042806
19. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
20. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
21. Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2001 (MJ.)
O035171
22. Gredka Antonina brak
2009 (JM.)
brak
23. Grzegorczyn Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021 (Mł.)
O049147
24. Grzegorczyn Pola Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021 (Mł.)
O049146
25. Hausdorf Annalena RV Medingen e.V.
S
none
26. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
27. Hoszowska-Siarkiewicz Martyna Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2004 (J.)
O056882
28. Jagiełowicz Amelia LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O065730
29. Jakiel Wiktoria Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
brak
30. Jannack Julia Reitclub Groß Kölzig e.V.
2004 (J.)
none
31. Jaranowska Pola Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O052419
32. Jeschke Luisa Reitclub Mahdel e.V.
2011 (Mł.)
Keine
33. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
34. Kita Marcelina brak
2006 (J.)
brak
35. Korbien Katja Reitclub Mahdel e.V
S
None
36. Kosiński Wojciech Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
O066611
37. Kotlarska Maja SKJ Czarna Perła
2015 (Mł.)
Brak
38. Kromska Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2006 (J.)
brak
39. Laskowska Zofia BPK lub
2007 (JM.)
0949143
40. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (MJ.)
O055364
41. Łuczak Klara Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
brak
42. Maćkowiak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2004 (J.)
O065604
43. Madera Rozalia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
44. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
45. Marciniak Jagoda Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2008 (JM.)
O063399
46. Michalska Amelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
O066604
47. Michniewicz Wiktoria Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2004 (J.)
O052410
48. Mittasch Lene RFV Baschütz
2008 (JM.)
none
49. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
S
O038052
50. Nagel Marco
S
558149
51. Nawojska Sandra Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O042752
52. Paczkowska Noelia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2006 (J.)
brak
53. Pawlus Antonina SKJ Stajnia Siostry Stańczak
2010 (JM.)
brak
54. Pietrzak Julia ZKS Drzonkow
2012 (Mł.)
Brak
55. Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
56. Podchajecka Marita SKJ Czarna Perła
2010 (JM.)
Brak
57. Postel Małgorzata LUKS Nysa Gubin
S
O062506
58. Rajewska Gabriela Zielonogórski Klub Sportowy Equine Sport
2008 (JM.)
Brak
59. Romaniuk Julia
60. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
61. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
62. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
63. Stępniak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (J.)
O048988
64. Strzelczyk Julia SKJ Czarna Perła
2010 (JM.)
brak
65. Szeląg Alicja Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2008 (JM.)
O054337
66. Szuwikowska Julia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (JM.)
brak
67. Szymkowiak Jarosław Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O029123
68. Trąbska Marta Klub Sportowy Centaurus
S
Brak
69. Uziębło Laura Zielonogórski Klub Sportowy
2005 (J.)
O042244
70. Wieliczko Agata Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O064741
71. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (J.)
O049145
72. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
O063400
73. Wojtas Maja brak
2004 (J.)
brak
74. Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
1332065
75. Zawadka Zuzanna Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2004 (J.)
O060276
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
2.

61

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
brak 616007610201516
3.

48

ALCANTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charboniere
M: Alcara
Brak 616009610072114
4.

68

AMERICAN PIE N POL N wałach ciemnokasztanowata/N F: N
M: N
N 616999680010515
5.

29

ARMITAGE WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/178 F: Corvus Z
M: Aga
brak 616007530076413
6.

63

ARON SP POL 1999 wałach gniada/mk:152 F: Czeladnik
M: Ara
Brak 009680002505
7.

32

AVERO - O SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Ramet
M: Albinka
K032715 616009610198515
8.

47

BALLADYNA WLKP POL 2016 klacz kara/160 F: Maks
M: Bona
Brak 616098100104176
9.

76

BARASZKA SP POL 2017 klacz gniada/167 F: It's me du mesnil
M: Bogusia
K032307 Ok
10.

67

BARSALLA D’LOREN HOLSZTYŃSKIEJ GER 2017 klacz gniada/172 F: Barcley
M: Tara |V
K033092 DE421000177517
11.

62

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
12.

20

BEREK SP POL 2003 wałach gniada/164 F: Revel / Animo
M: Bazia / Live And Liberty
K030504 POL009600073203
13.

5

BRILLANCE BRAK POL brak klacz ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
14.

82

BUŹKA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:131 F: -
M: -
brak -
15.

43

CAIRO IBN ZAIRA Czech Sporthorse CZE 2011 Wałach gniada F: Colato R
M: Zaira
203009226543011
16.

42

CANDY-CENDY BM SP POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: If Du Reverdy
M: Cayenn
K033391 616009680026618
17.

64

CARAVELLA PKSP POL 1997 klacz gniada/brak danyc F: Cabrol
M: Czaka
brak danych 009610032197
18.

24

CASPER VAN DIEN Deutsches Sportpferd GER 2013 gelding bay/166 F: Cezaro
M: Concord
DE456570178013 DE456570178013
19.

33

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola/Carinijo
K024140 DE42100505611
20.

51

CASSKENIS SON DSP GER 2018 wałach siwa/173 F: Casskeni II
M: Donna Levista R
Brak DE455550369218
21.

10

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 gelding white/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
22.

81

CELTIKA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Cary Son
M: Calka
K021750 616009610082512
23.

11

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 gelding chestnut/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
24.

21

CHACCO LOVE VE Deutsches Sportpferd GER 2017 Stute Braune/1,68 F: Chacco Son II
M: Loretta
none DE456560501117
25.

40

CHASTROVIA SZ WLKP POL 2010 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Nn
M: Nn
Brak POL 654321432
26.

30

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
27.

37

CONSILLA HOL POL 2014 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
K024628 brak
28.

53

CONSTANTINO HOLSZTYŃSKA GER 2014 wałach gniada/170 F: Contendro II/Contender
M: Maledina/Lantaan
K025341 DE421000141214
29.

58

CONTESSA HOLSTEINER POL 2005 klacz siwa/165 F: Contact Me
M: Guschy
Brak De421000261305
30.

17

CORTAGO M HOL POL 2004 ogier siwa/165 F: Contact Me
M: Extemporale
K009639 DE 421000661204
31.

39

CZA CZA SP POL 2016 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
32.

19

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
33.

85

DARLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Lasko
M: Darina
K019970 616 009 6102012 10
34.

79

DINO Deutsches Reitpony GER 2009 Wallach Schwarz/kuc:146 F: none
M: none
none DE 498980051009
35.

22

DISCORIA WARMBLUT GER 2017-04-22 Stute Braune/1,60 F: Discar
M: Full Lafarella
none DE456560501017
36.

86

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
K027919
37.

69

DOMINIKANA T SP POL 2008 Klacz gniada/mk:156 F: Cantanis
M: Dekada
K016415 POL009640084308
38.

57

DRACENA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
K032970 616999680038816
39.

12

FFALD GOLDEN GIRL WELSH COB POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kiron Jacobite
M: Ffald Autumn Gold
brak 826046020178206
40.

83

FIONA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak N
41.

44

FIRE NIGHT WESTF. POL 2009 klacz kara/173 F: Fineliner/Florencio l
M: Franzi/Fiedenstraum l
KO24244 -
42.

46

FLUSH TDRY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: For Pleasure
M: Keira-S
Brak 056015255569417
43.

38

GAWRON SP POL brak wałach ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
44.

52

GIGOLO MAŁPOLSKA POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Davinci
M: Goldika
K026362 616006680002813
45.

80

GLORIA Deutsches Sportpferd GER 2010 Stute Braune/163 F: L´ami
M: Granada
none DE 455-8702038-10
46.

3

GOLDIKA BRAK POL brak klacz tarantowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
47.

54

GRALL TYP SZLACHETNY POL 2002 wałach gniada/168 F: -
M: -
brak 616999670193002
48.

13

HORTENSJA Polski Koń Szlachetny POL 2016 klacz siwa/167 F: Correro
M: Harfa
brak 614009640039016
49.

7

HRABINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Larron
M: Harfa
brak 616009640009017
50.

26

JANTAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Markies / Guidam
M: Jeżyca / Vilnius
K027549 616009600164213
51.

49

K-COCOLINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: It's Me du Mensil
M: k-Kopras-Coco
K030288 616009680075716
52.

87

KADARKA SP POL 2008 K sk.gn. F: Kołczan/Kondeusz
M: Kra/Kurchan
K012925 POL009600003208
53.

25

KADENCE MC Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz ciemnogniada/162 F: Imequyl
M: Karmen
K031020 616 009 68 20235 14
54.

9

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester/Quinar
M: Karmen/Silver
K030461 616009682014715
55.

60

KORA WLKP POL 2003 klacz gniada/160 F: -
M: -
brak -
56.

55

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 wałach inna/mk:kuc: F: Wesołek
M: Leksora
K032969 616013680094508
57.

89

LEX SP POL 2012 wałach gniada/163 F: Contendor
M: L
K030283 Pol
58.

16

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
59.

23

LUCKY BOY WARMBLUT GER 2001-03.07 Wallach Braune/1,73 F: Lücky Lionell
M: Gyrona
none DE 457-0011491-01
60.

66

MARLEY KWPN POL 2017 wałach gniada/- F: Haynes GH
M: G
brak 528003201707374
61.

50

MERLOT V KWPN POL 2017 wałach siwa/162 F: Jaguar van Paemel
M: Ilayza V
K032062 528003201700370
62.

35

MIGRENA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/mk:brak F: brak
M: brak
K030974 brak
63.

8

MIO GUSTO OJK HOL. POL 2017 wałach gniada/167 F: MillionDollar
M: Uschara
brak 276421000700517
64.

41

MONTY HAFLINGER GER 2009 gelding palomino/mk:147 cm F: Maisturm
M: Orana
Keine DE 481830138509
65.

36

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
66.

75

PESTO SP POL 2008 wałach gniada/161 F: Bolero
M: Pestka
Sdf Dfv
67.

45

QUICKLY ONE HOLSTEINER GER 2015 stallion dark chestnut/168 F: Quickfire
M: Clearway
DE 421000197615 DE 455878561615
68.

77

REA SP POL 2018 klacz siwa/166 F: Quidam de Revel II Z
M: R
Sdfc Xcvv
69.

34

REGNUM SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Magnum vd Bisshop
M: Rene de Semilly
brak brak
70.

4

RUBIK SP POL 2009 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
71.

31

SANTANO Deutsches Sportpferd GER 2015 Wallach Braune/166 cm F: Stargold
M: Curley Sue B.C.
none DE 455878505015
72.

28

SHANIA ECRASANT Oldenburger Springpferd GER 2016 Stute Braune/1.70 F: Action Breacker
M: Seratina Ecrasant
none DE 418180326816
73.

78

SPARTAKUS SP POL 2014 wałach gniada/ok. 164 cm F: Ludger
M: Śmiała
K029187 616009682012314
74.

15

SPIRIT ENGLAND GER 2007 Wallach Schwarzbraun/mk:149 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
75.

65

SYRIUSZ Z DWORU HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/kuc:135 F: Wers
M: Sikoreczka
. .
76.

74

SZAKO SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Contendor
M: Szabla
Dfv Dvv
77.

27

TIZIANO CHICOLINO Oldenburger Springpferd GER 2015 Wallach Braune/mk:1.65 F: Toulon
M: Se Plaire
none DE 418182527715
78.

56

WIKTORIA KUC POL 2016 Klacz srokata/kuc:135 F: -
M: -
brak PL
79.

84

WULKAN PKS POL 2006 wałach kara/167 F: Rubin
M: Wiolina
K015165 616009680094006
80.

14

ZACCARELLI RHEINLÄNDER GER 2015 Wallach Schimmel/163 F: Zacharov
M: Wembley
none DE431436873115
Rider Club
Competition
Prize
Drabsch Olli RV Lieberose
100
SUM:
100.00
Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
80
SUM:
80.00
Mittasch Lene RFV Baschütz
100
30
SUM:
130.00
Nagel Marco
150
300
200
SUM:
650.00
Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
70
SUM:
70.00
Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
30
SUM:
30.00
Uziębło Laura Zielonogórski Klub Sportowy
150
SUM:
150.00
Winograd Dorota ZKS Drzonków
50
120
SUM:
170.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bankavat Lilianna
ZKS Drzonków
BUŹKA (82)
2022-01-29
9
2022-01-29
6
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-01-29
21
2022-01-29
Biedrzycka Julia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (57)
2022-01-29
2022-01-29
32
Błażejewska Julia
Klub Sportowy Centaurus
2022-01-29
1
Burdzy Marta
KS Forrest Pony Club
2022-01-29
25
2022-01-29
8
Castelain Zuzanna
Zielonogórski Klub Sportowy
LEXUS (88)
2022-01-29
2022-01-29
12
Cegielska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
DARLA (85)
2022-01-29
7
2022-01-29
8
Chaberek Zuzanna
SKJ Stajnia Siostry Stańczak
DRACENA (57)
2022-01-29
1
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (33)
2022-01-29
10
2022-01-29
12
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
2022-01-29
32
2022-01-29
4
SPIRIT (15)
2022-01-29
24
2022-01-29
19
Drabsch Olli
RV Lieberose
2022-01-29
2
2022-01-29
1
100
2022-01-29
5
2022-01-29
13
Drzymała Marta
zks Drzonków
CELTIKA (81)
2022-01-29
6
Farat Karolina
Zielonogórski Klub Sportowy
BEREK (20)
2022-01-29
23
2022-01-29
Fischer Amber
RFV Kutzeburger Mühle
GLORIA (80)
2022-01-29
13
2022-01-29
Fischer Anouk
RFV Kutzeburger Mühle
DINO (79)
2022-01-29
34
2022-01-29
1
Fuchs Karmelia
BPK
2022-01-29
28
2022-01-29
1
Gaertner Agnieszka
bpk
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Gajewska Maja
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-01-29
18
2022-01-29
Gibowska Helena
KS Centaurus
JANTAR (26)
2022-01-29
16
2022-01-29
Gil Agata
JKS Gostchorze
2022-01-29
17
2022-01-29
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (62)
2022-01-29
2022-01-29
Gontowiuk Katja
Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2022-01-29
3
80
2022-01-29
5
Gredka Antonina
brak
2022-01-29
10
2022-01-29
36
Grzegorczyn Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
SZAKO (74)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
LEX (89)
2022-01-29
6
Grzegorczyn Pola
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
PESTO (75)
2022-01-29
28
2022-01-29
1
LEX (89)
2022-01-29
3
Hausdorf Annalena
RV Medingen e.V.
SANTANO (31)
2022-01-29
26
2022-01-29
6
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2022-01-29
14
2022-01-29
2022-01-29
1
Hoszowska-Siarkiewicz Martyna
Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Jagiełowicz Amelia
LUKS Nysa Gubin
2022-01-29
9
2022-01-29
7
Jakiel Wiktoria
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
CZA CZA (39)
2022-01-29
28
Jannack Julia
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2022-01-29
35
2022-01-29
1
2022-01-29
19
2022-01-29
20
2022-01-29
7
2022-01-29
3
Jaranowska Pola
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-01-29
9
2022-01-29
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
2022-01-29
17
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Kita Marcelina
brak
2022-01-29
1
2022-01-29
28
Korbien Katja
Reitclub Mahdel e.V
MONTY (41)
2022-01-29
22
2022-01-29
1
Kosiński Wojciech
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
RUBIK (4)
2022-01-29
1
Kotlarska Maja
SKJ Czarna Perła
ADELA (59)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Kromska Natalia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GAWRON (38)
2022-01-29
15
Laskowska Zofia
BPK lub
2022-01-29
31
2022-01-29
Łuczak Klara
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
MIGRENA (35)
2022-01-29
1
Maćkowiak Martyna
Zielonogórski Klub Sportowy
WULKAN (84)
2022-01-29
14
2022-01-29
Madera Rozalia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (54)
2022-01-29
8
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
AKIMA (61)
2022-01-29
10
2022-01-29
11
Marciniak Jagoda
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
REGNUM (34)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Michalska Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (54)
2022-01-29
1
Michniewicz Wiktoria
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-01-29
2022-01-29
Mittasch Lene
RFV Baschütz
2022-01-29
6
2022-01-29
3
100
2022-01-29
4
30
2022-01-29
7
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2022-01-29
2022-01-29
4
Nagel Marco
2022-01-29
2
150
2022-01-29
1
300
2022-01-29
1
200
2022-01-29
2
Nawojska Sandra
Bez Przynależności Klubowej
2022-01-29
1
2022-01-29
29
Paczkowska Noelia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
CZA CZA (39)
2022-01-29
16
Pawlus Antonina
SKJ Stajnia Siostry Stańczak
2022-01-29
1
Pietrzak Julia
ZKS Drzonkow
FIONA (83)
2022-01-29
1
Pikuła Wiktoria
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2022-01-29
10
2022-01-29
2
70
Podchajecka Marita
SKJ Czarna Perła
KORA (60)
2022-01-29
1
2022-01-29
Postel Małgorzata
LUKS Nysa Gubin
KADARKA (87)
2022-01-29
27
2022-01-29
15
Rajewska Gabriela
Zielonogórski Klub Sportowy Equine Sport
2022-01-29
11
2022-01-29
Romaniuk Julia
2022-01-29
2022-01-29
1
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2022-01-29
12
2022-01-29
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
MARLEY (66)
2022-01-29
5
30
2022-01-29
9
Stępniak Martyna
Zielonogórski Klub Sportowy
GIGOLO (52)
2022-01-29
21
2022-01-29
5
Strzelczyk Julia
SKJ Czarna Perła
2022-01-29
8
2022-01-29
1
Szeląg Alicja
Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
ALCANTO (48)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Szuwikowska Julia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2022-01-29
28
Szymkowiak Jarosław
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2022-01-29
30
2022-01-29
22
Trąbska Marta
Klub Sportowy Centaurus
ARON (63)
2022-01-29
20
2022-01-29
Uziębło Laura
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-01-29
1
150
2022-01-29
4
Wieliczko Agata
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
RUBIK (4)
2022-01-29
1
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
2022-01-29
3
50
2022-01-29
2
120
Witucka Natalia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-01-29
7
2022-01-29
Wundes Lisa
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2022-01-29
18
2022-01-29
11
Zawadka Zuzanna
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GAWRON (38)
2022-01-29
23

Number of Riders: 75

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 1 380.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl