Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Towarzyskie w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 12.12.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
47 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:09
2021-12-10 22:44:09
Kaja Mazur ADELA
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
46 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:11
2021-12-10 22:24:53
Joanna Zadora EDELDRINI
  • 2x T-3/LL-80/zwykły
45 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:16
2021-12-10 22:05:30
Martyna Hoszowska-Siarkiewicz SPARTAKUS
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
44 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:19
2021-12-10 21:44:17
Aleksandra Jurek ADELA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
43 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:27
2021-12-10 20:54:52
Aleksandra Heintze CARAVELLA
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
42 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:30
2021-12-10 20:49:28
Jagoda Marciniak FOKUS
  • 2x T-1/debiut/dokładności
41 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:31
2021-12-10 20:35:22
Zuzanna Zawadka NICO UNO
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
40 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:33
2021-12-10 20:34:42
Agata Wieliczko GOLDIKA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
39 ACCEPTED 2021-12-10 14:30:13
2021-12-10 14:29:52
Karmelia Fuchs BALLADYNA
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
38 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:03
2021-12-10 10:42:25
Paulina Kowbel AKIMA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
37 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:11
2021-12-10 00:32:21
Natalia Kuczyńska ROSA
  • 2x T-1/debiut/dokładności
36 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:15
2021-12-10 00:31:44
Oliwia Gralińska KAROLINA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
35 ACCEPTED 2021-12-10 14:30:37
2021-12-09 20:31:29
Maja Gajewska FIRE NIGHT
  • 2x T-3/LL-80/zwykły
34 ACCEPTED 2021-12-10 14:30:43
2021-12-09 19:34:02
Agata Gil BARASZKA
  • 2x T-3/LL-80/zwykły
33 ACCEPTED 2021-12-10 14:30:48
2021-12-09 19:33:42
Anna Skorupska KUANT MC
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
32 ACCEPTED 2021-12-10 14:30:56
2021-12-09 19:33:18
Pola Grzegorczyn LEX
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
31 ACCEPTED 2021-12-10 14:31:01
2021-12-09 19:32:56
Anna Skorupska LEX
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
30 ACCEPTED 2021-12-10 14:31:05
2021-12-09 19:32:25
Oliwia Grzegorczyn KUANT MC
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
29 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:30
2021-12-09 14:17:27
Julia Pietrzak FIONA
  • 2x T-1/debiut/dokładności
28 ACCEPTED 2021-12-10 14:31:26
2021-12-09 14:13:45
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 1x T-4/LL-90/zwykły
27 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:34
2021-12-09 14:13:25
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
26 ACCEPTED 2021-12-10 14:31:30
2021-12-09 13:41:48
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
25 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:00
2021-12-08 14:59:37
Aurelia Wolnicka L-BERCIK
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
24 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:04
2021-12-08 14:59:12
Aurelia Wolnicka GRALL
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
23 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:47
2021-12-08 14:58:50
Julia Biedrzycka WIKTORIA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
22 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:16
2021-12-08 14:58:08
Piotr Bartoszek LUCKY
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
  • 1x T-4/LL-90/zwykły
21 ACCEPTED 2021-12-10 11:14:52
2021-12-08 14:57:05
Lena Ficner DRACENA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
20 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:22
2021-12-08 14:56:10
Zuzanna Męczyńska JANTAR
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
  • 1x T-4/LL-90/zwykły
19 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:49
2021-12-08 14:55:43
Dagmara Włoskowicz KAMIS
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
18 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:26
2021-12-08 14:55:22
Patrycja Pędzik GOLD CARETINO
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
17 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:30
2021-12-08 14:54:57
Luiza Kamińska KAMIS
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
16 ACCEPTED 2021-12-10 14:32:55
2021-12-08 14:54:25
Michalina Sosińska GRALL
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
15 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:03
2021-12-08 14:53:58
Nela Wylężek DRACENA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
14 ACCEPTED 2021-12-10 14:33:00
2021-12-08 14:53:30
Łucja Miara PANKRACY
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
13 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:12
2021-12-07 13:25:00
Karolina Farat POLI
  • 2x T-2/mini LL/dokładności
12 ACCEPTED 2021-12-10 14:33:16
2021-12-07 07:09:59
Stanisław Żmójdzin GRETA
  • 2x T-3/LL-80/zwykły
11 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:20
2021-12-07 07:09:24
Klara Łuczak BRILLANCE
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
10 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:25
2021-12-07 07:08:56
Małgorzata Wieliczko BRILLANCE
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
9 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:29
2021-12-07 07:08:26
Wojciech Kosiński RUBIK
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
8 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:35
2021-12-07 07:07:58
Julia Domżalska RUBIK
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
7 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:47
2021-12-07 07:03:33
Julia Bendkowska GOLDIKA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
6 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:50
2021-12-07 07:02:59
Deva Lena Franz GAWRON
  • 1x T-1/debiut/dokładności
5 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:58
2021-12-07 07:02:24
Kinga Mrozek GAWRON
  • 1x T-1/debiut/dokładności
4 ACCEPTED 2021-12-10 11:15:54
2021-12-07 07:01:50
Wiktoria Jakiel CZA CZA
  • 1x T-1/debiut/dokładności
3 ACCEPTED 2021-12-10 11:16:02
2021-12-07 07:01:23
Noelia Paczkowska CZA CZA
  • 1x T-2/mini LL/dokładności
2 ACCEPTED 2021-12-10 14:33:24
2021-12-06 14:41:32
Sandra Łukasik ZIDAN
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
  • 2x T-4/LL-90/zwykły
1 ACCEPTED 2021-12-11 07:48:36
2021-12-05 21:15:23
Oliwia Rogozińska TENNESSEE K
  • 1x T-3/LL-80/zwykły
  • 1x T-4/LL-90/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bartoszek Piotr Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2005 (J.)
brak
2. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O066040
3. Biedrzycka Julia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (JM.)
brak
4. Castelain Zuzanna Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
-
5. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O066568
6. Domżalska Julia LUKS Nysa Gubin
2009 (JM.)
brak
7. Farat Karolina Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O053910
8. Ficner Lena Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
9. Franz Deva Lena Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O066614
10. Fuchs Karmelia BPK
2008 (JM.)
Brak
11. Gajewska Maja Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O03476
12. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
13. Gralińska Oliwia Brak
2009 (JM.)
Brak
14. Grzegorczyn Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021 (Mł.)
O049147
15. Grzegorczyn Pola Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021 (Mł.)
O049146
16. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
17. Hoszowska-Siarkiewicz Martyna Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2004 (J.)
O056882
18. Jakiel Wiktoria LUKS Nysa Gubin
2009 (JM.)
brak
19. Jurek Aleksandra SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
20. Kamińska Luiza Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
O066596
21. Kosiński Wojciech LUKS Nysa Gubin
2011 (Mł.)
O066611
22. Kowbel Paulina SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
23. Kuchta Pola Z.K.S. DRZONKÓW
2011 (Mł.)
O064698
24. Kuczyńska Natalia Brak
2008 (JM.)
Brak
25. Łuczak Klara Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2009 (JM.)
brak
26. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
27. Marciniak Jagoda LUKS Nysa Gubin
2008 (JM.)
O063399
28. Mazur Kaja SKJ Czarna Perła
2021 (Mł.)
Brak
29. Męczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
brak
30. Miara Łucja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
brak
31. Mrozek Kinga Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
brak
32. Paczkowska Noelia LUKS Nysa Gubin
2006 (J.)
brak
33. Pędzik Patrycja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
34. Pietrzak Julia ZKS Drzonkow
2012 (Mł.)
Brak
35. Rogozińska Oliwia Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2007 (JM.)
Brak
36. Skorupska Anna Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021 (Mł.)
O059638
37. Sosińska Michalina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (JM.)
O060847
38. Szklarz Jakub Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O067112
39. Wieliczko Agata LUKS Nysa Gubin
2009 (JM.)
O064741
40. Wieliczko Małgorzata LUKS Nysa Gubin
2002 (MJ.)
O064741
41. Włoskowicz Dagmara Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
O066598
42. Wolnicka Aurelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
brak
43. Wylężek Nela Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
44. Zadora Joanna KJ NA KOŃ w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
45. Zawadka Zuzanna LUKS Nysa Gubin
2004 (J.)
O060276
46. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O064740
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

54

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
2.

13

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
brak 616007610201516
3.

25

BALLADYNA WLKP POL 2016 klacz kara/160 F: Maks
M: Bona
Brak 616098100104176
4.

27

BARASZKA SP POL 2017 klacz gniada/167 F: It's me du mesnil
M: Bogusia
K032307 Ok
5.

21

BRILLANCE BRAK POL brak klacz ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
6.

60

CADOZO KWPN POL 2007 wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
K012116 528003000711705
7.

57

CARAVELLA PKSP POL 1997 klacz gniada/brak danyc F: Cabrol
M: Czaka
brak danych 009610032197
8.

24

CZA CZA SP POL 2016 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
9.

19

DRACENA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
K032970 616999680038816
10.

55

EDELDRINI KWPN POL 2009 klacz gniada/170 F: Wodka HBC
M: Zeldrini
- 528003200902504
11.

16

FIONA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak N
12.

26

FIRE NIGHT WESTF. POL 2009 klacz kara/173 F: Fineliner/Florencio l
M: Franzi/Fiedenstraum l
KO24244 -
13.

58

FOKUS SP POL Brak wałach gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
14.

23

GAWRON SP POL brak wałach ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
15.

35

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
16.

3

GOLDIKA BRAK POL brak klacz tarantowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
17.

11

GRALL TYP SZLACHETNY POL 2002 wałach gniada/168 F: -
M: -
brak 616999670193002
18.

38

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: Brak
K024932 Brak
19.

30

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
K018894 -
20.

34

JANTAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Iskar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
21.

36

KAMIS SP POL 2016 wałach izabelowata/170 F: Aramir
M: Kasandra
- 616009610177616
22.

15

KAROLINA TYP KUC POL 2004 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Pol 999 63 04581 04
23.

28

KUANT MC SP POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Karmen
K032310 Pol
24.

32

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 wałach inna/mk:kuc: F: Wesołek
M: Leksora
K032969 616013680094508
25.

29

LEX SP POL 2012 wałach gniada/163 F: Contendor
M: L
K030283 Pol
26.

61

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P/Rabiatos Z
M: Lawina/Leopolis
K022078
27.

31

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
28.

33

LUCKY WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Kalmet
M: Lotka
K027975 616007610028415
29.

17

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: RONDO’s Black Boy
M: Lazy
K032327 A0007474S
30.

59

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
31.

37

PANKRACY KUC POL 2016 wałach ciemnosiwa/kuc:140 F: bd
M: Pierotta
K032968 616999680038916
32.

20

POLI WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz skarogniada/176 F: DESIGN
M: PANAMA G
Brak 616 007 53 00220 17
33.

14

ROSA NN POL 2015 klacz kasztanowata/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 00845 15
34.

22

RUBIK SP POL 2009 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
35.

56

SPARTAKUS SP POL 2014 wałach gniada/ok. 164 cm F: Ludger
M: Śmiała
K029187 616009682012314
36.

7

TENNESSEE K SP POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: LANVESTER L hol. (ex Lansvester L)
M: T-NORMANDIA sp./Wiliam han.
K029570 616009670053116
37.

18

WIKTORIA KUC POL 2016 Klacz srokata/kuc:135 F: -
M: -
brak PL
38.

39

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonik Wiktoria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-12-12
2
Bartoszek Piotr
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
LUCKY (33)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2021-12-12
1
Biedrzycka Julia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-12-12
2021-12-12
1
Castelain Zuzanna
Zielonogórski Klub Sportowy
LEXUS (61)
2021-12-12
2021-12-12
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (30)
2021-12-12
Domżalska Julia
LUKS Nysa Gubin
RUBIK (22)
2021-12-12
1
Farat Karolina
Zielonogórski Klub Sportowy
POLI (20)
2021-12-12
21
2021-12-12
22
BEREK (49)
2021-12-12
5
2021-12-12
Ficner Lena
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (19)
2021-12-12
1
Franz Deva Lena
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GAWRON (23)
2021-12-12
Fuchs Karmelia
BPK
2021-12-12
1
2021-12-12
19
Gajewska Maja
Zielonogórski Klub Sportowy
2021-12-12
11
2021-12-12
Gil Agata
JKS Gostchorze
2021-12-12
15
2021-12-12
10
Gralińska Oliwia
Brak
2021-12-12
2021-12-12
Grzegorczyn Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021-12-12
6
Grzegorczyn Pola
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (29)
2021-12-12
12
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2021-12-12
1
2021-12-12
7
2021-12-12
10
Hoszowska-Siarkiewicz Martyna
Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Jakiel Wiktoria
LUKS Nysa Gubin
CZA CZA (24)
2021-12-12
Jurek Aleksandra
SKJ Czarna Perła
ADELA (54)
2021-12-12
19
Kamińska Luiza
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
KAMIS (36)
2021-12-12
20
Kosiński Wojciech
LUKS Nysa Gubin
RUBIK (22)
2021-12-12
1
Kowbel Paulina
SKJ Czarna Perła
AKIMA (13)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Kuchta Pola
Z.K.S. DRZONKÓW
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Kuczyńska Natalia
Brak
ROSA (14)
2021-12-12
2021-12-12
7
Łuczak Klara
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2021-12-12
1
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
ZIDAN (39)
2021-12-12
17
2021-12-12
7
Marciniak Jagoda
LUKS Nysa Gubin
FOKUS (58)
2021-12-12
1
2021-12-12
Mazur Kaja
SKJ Czarna Perła
ADELA (54)
2021-12-12
5
Męczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (34)
2021-12-12
2
2021-12-12
8
Miara Łucja
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-12-12
1
2021-12-12
4
Mrozek Kinga
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GAWRON (23)
2021-12-12
Paczkowska Noelia
LUKS Nysa Gubin
CZA CZA (24)
2021-12-12
1
Pędzik Patrycja
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-12-12
6
Pietrzak Julia
ZKS Drzonkow
FIONA (16)
2021-12-12
1
2021-12-12
1
Rogozińska Oliwia
Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2021-12-12
16
2021-12-12
9
Skorupska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021-12-12
3
LEX (29)
2021-12-12
3
Sosińska Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (11)
2021-12-12
13
Szklarz Jakub
Zielonogórski Klub Sportowy
CADOZO (60)
2021-12-12
4
2021-12-12
Wieliczko Agata
LUKS Nysa Gubin
2021-12-12
1
Wieliczko Małgorzata
LUKS Nysa Gubin
2021-12-12
1
Włoskowicz Dagmara
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
KAMIS (36)
2021-12-12
19
Wolnicka Aurelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (11)
2021-12-12
8
2021-12-12
1
2021-12-12
9
Wylężek Nela
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (19)
2021-12-12
6
Zadora Joanna
KJ NA KOŃ w Łagowie
2021-12-12
14
2021-12-12
Zawadka Zuzanna
LUKS Nysa Gubin
2021-12-12
1
2021-12-12
Żmójdzin Stanisław
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GRETA (38)
2021-12-12
18
2021-12-12

Number of Riders: 46

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl