Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
133 ACCEPTED 2021-10-07 08:14:52
2021-10-06 23:36:45
Piotr Kaliszuk GIBON
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 17/mini LL/dokładności
132 ACCEPTED 2021-10-07 08:14:58
2021-10-06 23:31:06
Laura Jędrychowska CONSOTHO II
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 17/mini LL/dokładności
131 ACCEPTED 2021-10-07 08:14:42
2021-10-06 22:18:10
Matylda Lubecka BAD BOY
  • 1x 4a/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 1. półfinał
  • 1x 4b/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 2. półfinał
  • 2x 18/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - finał
130 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:13
2021-10-06 20:47:47
Julia Rosalska KUANT MC
  • 1x 22/L1/dwufazowy
129 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:09
2021-10-06 20:47:16
Pola Grzegorczyn KUANT MC
  • 1x 5/LL/zwykły
128 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:18
2021-10-06 20:46:50
Kinga Kiwilsza LEX
  • 1x 20/LL/zwykły
127 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:23
2021-10-06 20:45:18
Pola Grzegorczyn LEX
  • 1x 20/LL/zwykły
126 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:29
2021-10-06 20:44:30
Agata Gil CHWAT
  • 2x 8/L/zwykły
  • 2x 22/L1/dwufazowy
125 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:40
2021-10-06 20:43:57
Wiktoria Siepiora LEX
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
124 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:44
2021-10-06 20:43:15
Oliwia Grzegorczyn KUANT MC
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
123 ACCEPTED 2021-10-06 19:56:05
2021-10-06 17:56:26
Weronika Kosińska LALA LAND SK
  • 2x 5/LL/zwykły
122 ACCEPTED 2021-10-06 19:56:02
2021-10-06 17:55:13
Weronika Kosińska ORINOKO
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x 24/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - finał
121 ACCEPTED 2021-10-06 19:55:52
2021-10-06 17:51:28
Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
  • 2x 8/L/zwykły
120 ACCEPTED 2021-10-06 19:56:09
2021-10-06 17:42:51
Wiktoria Knap HENNESSY MB
  • 2x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
119 ACCEPTED 2021-10-06 16:34:33
2021-10-06 13:31:13
Martyna Maćkowiak WULKAN
  • 2x 8/L/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
118 ACCEPTED 2021-10-06 16:34:29
2021-10-06 13:09:54
Jakub Szklarz CADOZO
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
117 ACCEPTED 2021-10-06 12:05:48
2021-10-06 12:05:37
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x 3a/KUC/mistrzostwa kuców - 1. półfinał
  • 1x 3b/KUC/mistrzostwa kuców - 2. półfinał
  • 1x 19/KUC/mistrzostwa kuców - finał
116 ACCEPTED 2021-10-06 12:05:52
2021-10-06 09:51:13
Anna Sitkowska CASSINO DI DIAMANTE
  • 2x 20/LL/zwykły
115 ACCEPTED 2021-10-06 09:11:21
2021-10-06 08:46:55
Natalia Olejarz JASKÓŁKA
  • 2x 8/L/zwykły
114 ACCEPTED 2021-10-06 09:08:59
2021-10-06 03:16:43
Adina Grabia ARALDIKUSS
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
113 ACCEPTED 2021-10-06 09:08:44
2021-10-06 03:08:33
Julia Jannack CHACCO LOVE
  • 2x 2/mini LL/dokładności
112 ACCEPTED 2021-10-06 09:08:39
2021-10-06 03:06:29
Julia Jannack DISCORIA
  • 2x 2/mini LL/dokładności
111 ACCEPTED 2021-10-06 09:08:53
2021-10-06 03:02:05
Julia Jannack LUCKYBOY
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
110 ACCEPTED 2021-10-06 09:02:39
2021-10-06 00:15:12
Pia Kees PAN TAU
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/zwykły
  • 1x 25/N1/zwykły
  • 1x 27/C1/dwufazowy
109 ACCEPTED 2021-10-06 09:02:32
2021-10-06 00:14:37
Pia Kees SVALA 42
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 17/mini LL/dokładności
108 ACCEPTED 2021-10-06 09:02:23
2021-10-06 00:13:54
Pia Kees CALL ME CHERRY
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
107 ACCEPTED 2021-10-06 17:26:11
2021-10-05 23:32:09
Natalia Strzępek FOX
  • 2x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
106 ACCEPTED 2021-10-06 09:03:02
2021-10-05 22:35:53
Michał Jóskowiak IMPERIUM
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
105 ACCEPTED 2021-10-06 09:11:11
2021-10-05 20:30:00
Zuzanna Castelain LEXUS
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 2x 20/LL/zwykły
104 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:00
2021-10-05 20:02:19
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
103 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:07
2021-10-05 19:36:45
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 12/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 1. półfinał
  • 1x 13/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 2. półfinał
  • 1x E/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów
102 ACCEPTED 2021-10-06 09:05:57
2021-10-05 17:41:37
Luise Gürtler CHARLY
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
101 ACCEPTED 2021-10-06 09:00:35
2021-10-05 17:28:55
Katja Korbien MONTY
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 17/mini LL/dokładności
100 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:15
2021-10-05 17:26:46
Paulina Czajkowska DARK DIAMOND
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
  • 1x C/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
99 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:23
2021-10-05 16:50:02
Marta Drzymała CELTIKA
  • 1x 12/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 1. półfinał
  • 1x 13/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 2. półfinał
  • 1x E/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów
98 ACCEPTED 2021-10-06 12:05:54
2021-10-05 16:42:57
Denise Richter CHESTERFIELD
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
97 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:36
2021-10-05 15:40:40
Yaraslau Vitkouski KASHMIR VH MEIERHOF
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 25/N1/zwykły
96 ACCEPTED 2021-10-05 20:09:03
2021-10-05 15:39:32
Yaraslau Vitkouski BACHUS
  • 1x 8/L/zwykły
95 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:42
2021-10-05 15:38:53
Yaraslau Vitkouski ALCANTO
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
94 ACCEPTED 2021-10-05 20:09:13
2021-10-05 15:38:14
Yaraslau Vitkouski PASADENA
  • 1x 8/L/zwykły
93 ACCEPTED 2021-10-05 20:08:48
2021-10-05 15:37:40
Yaraslau Vitkouski DIAMOND Z
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
92 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:41
2021-10-05 12:45:10
Alicja Wójcik PANKRACY
  • 1x 5/LL/zwykły
91 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:34
2021-10-05 12:44:38
Amelia Stasiak PANKRACY
  • 1x 5/LL/zwykły
90 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:27
2021-10-05 12:44:10
Michalina Sosińska L-BERCIK
  • 1x 5/LL/zwykły
89 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:21
2021-10-05 12:43:31
Dagmara Włoskowicz L-BERCIK
  • 1x 5/LL/zwykły
88 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:13
2021-10-05 12:42:29
Wiktoria Antonik DRACENA
  • 1x 5/LL/zwykły
87 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:07
2021-10-05 12:41:46
Karolina Majchrzak DRACENA
  • 1x 2/mini LL/dokładności
86 ACCEPTED 2021-10-05 20:09:58
2021-10-05 12:40:52
Amelia Michalska GRALL
  • 1x 2/mini LL/dokładności
85 ACCEPTED 2021-10-05 20:09:52
2021-10-05 12:40:02
Luiza Kamińska GRALL
  • 1x 5/LL/zwykły
84 ACCEPTED 2021-10-05 20:09:46
2021-10-05 12:39:12
Maria Jones GOLD CARETINO
  • 1x 5/LL/zwykły
83 ACCEPTED 2021-10-05 20:09:38
2021-10-05 12:37:33
Aleksandra Zboralska GOLD CARETINO
  • 1x 8/L/zwykły
82 ACCEPTED 2021-10-05 20:14:57
2021-10-05 11:51:17
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
81 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:02
2021-10-05 11:50:45
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 1x 3a/KUC/mistrzostwa kuców - 1. półfinał
  • 1x 3b/KUC/mistrzostwa kuców - 2. półfinał
  • 1x 19/KUC/mistrzostwa kuców - finał
80 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:09
2021-10-05 11:09:59
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x D/JUNIOR/mistrzostwa juniorów
79 ACCEPTED 2021-10-05 20:11:10
2021-10-05 10:43:28
Patryk Modelewski COCOCIANO MEL
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/zwykły
  • 1x 25/N1/zwykły
  • 1x 27/C1/dwufazowy
78 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:14
2021-10-05 09:13:35
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 2x 22/L1/dwufazowy
77 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:22
2021-10-05 08:28:47
Ksawery Śniegucki MARLEY
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
76 ACCEPTED 2021-10-07 08:15:50
2021-10-05 00:40:42
Waleria Wróblewska DON JUAN HBC
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
75 ACCEPTED 2021-10-05 10:32:39
2021-10-05 00:39:47
Piotr Kaliszuk MERLOT V
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
74 ACCEPTED 2021-10-05 10:32:48
2021-10-04 20:48:54
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 12/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 1. półfinał
  • 1x 13/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 2. półfinał
  • 1x 26/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - finał
73 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:02
2021-10-04 20:48:14
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x 12/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 1. półfinał
  • 1x 13/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - 2. półfinał
  • 1x 26/MJ & SEN/mistrzostwa młodych jeźdźców i seniorów - finał
72 ACCEPTED 2021-10-05 10:32:47
2021-10-04 20:44:02
Jan Żmójdzin GRETA
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
71 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:58
2021-10-04 20:40:55
Kinga Mrozek FOKUS
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
70 ACCEPTED 2021-10-05 10:36:05
2021-10-04 20:39:14
Deva Lena Franz FOKUS
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
69 ACCEPTED 2021-10-05 10:36:12
2021-10-04 20:38:37
Wiktoria Jakiel RUBIK
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
68 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:43
2021-10-04 20:36:37
Julia Trzeciak JAQUIN
  • 1x 22/L1/dwufazowy
67 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:30
2021-10-04 20:35:52
Weronika Smulska JAQUIN
  • 1x 17/mini LL/dokładności
66 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:34
2021-10-04 20:35:14
Noelia Paczkowska FOKUS
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
65 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:35
2021-10-04 20:31:18
Agata Wieliczko RUBIK
  • 1x 2/mini LL/dokładności
64 ACCEPTED 2021-10-05 10:34:16
2021-10-04 20:29:19
Wiktoria Michniewicz NICO UNO
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 17/mini LL/dokładności
  • 1x 20/LL/zwykły
63 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:19
2021-10-04 20:28:34
Małgorzata Wieliczko BRILLANCE
  • 1x 5/LL/zwykły
62 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:42
2021-10-04 20:27:53
Julia Trzeciak CZA CZA
  • 1x 17/mini LL/dokładności
  • 1x 20/LL/zwykły
61 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:18
2021-10-04 20:26:08
Zuzanna Zawadka JAQUIN
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
60 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:18
2021-10-04 20:24:21
Wojciech Kosiński RUBIK
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
59 ACCEPTED 2021-10-05 20:15:47
2021-10-04 20:22:30
Klara Łuczak BRILLANCE
  • 1x 2/mini LL/dokładności
58 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:49
2021-10-04 20:20:39
Jagoda Marciniak GOLDIKA
  • 2x 4a/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 1. półfinał
  • 2x 4b/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 2. półfinał
  • 2x 18/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - finał
57 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:42
2021-10-04 20:19:44
Julia Domżalska KONSTELACJA
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
56 ACCEPTED 2021-10-05 10:33:41
2021-10-04 20:18:14
Julia Bendkowska KONSTELACJA
  • 1x 2/mini LL/dokładności
55 ACCEPTED 2021-10-05 10:34:05
2021-10-04 20:15:48
Stanisław Żmójdzin MIGRENA
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 17/mini LL/dokładności
54 ACCEPTED 2021-10-05 10:34:05
2021-10-04 20:14:59
Natalia Witucka CONSILLA
  • 2x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 2x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 2x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
53 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:14
2021-10-04 18:41:16
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 22/L1/dwufazowy
52 ACCEPTED 2021-10-05 10:34:48
2021-10-04 18:11:41
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
51 ACCEPTED 2021-10-05 10:34:48
2021-10-04 18:10:59
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
50 ACCEPTED 2021-10-05 19:59:29
2021-10-04 12:46:08
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS NF
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x 24/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - finał
49 ACCEPTED 2021-10-06 14:34:59
2021-10-04 10:32:38
Aleksndra Bamber QUO VADIS
  • 2x 23/P1/zwykły
48 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:16
2021-10-04 10:31:45
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 22/L1/dwufazowy
47 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:47
2021-10-03 20:09:36
Natalia Kozołup MAGNAT
  • 1x 11/P/dwufazowy
46 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:17
2021-10-03 20:08:05
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
45 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:28
2021-10-03 16:45:05
Katarzyna Szotowicz LUCYFER
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
44 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:30
2021-10-03 15:26:28
Paulina Klimek CASSONE
  • 2x 8/L/zwykły
43 ACCEPTED 2021-10-05 10:35:21
2021-10-03 14:18:36
Marie Mosler LAVINA 48
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
42 ACCEPTED 2021-10-03 13:25:57
2021-10-03 11:59:03
Katarzyna Sebastian LA BOULE
  • 2x 5/LL/zwykły
  • 2x 20/LL/zwykły
41 ACCEPTED 2021-10-03 11:00:19
2021-10-03 09:46:15
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x D/JUNIOR/mistrzostwa juniorów
40 ACCEPTED 2021-10-03 11:00:05
2021-10-03 09:45:46
Nikol Patora CORONA KR
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x D/JUNIOR/mistrzostwa juniorów
39 ACCEPTED 2021-10-02 22:47:33
2021-10-02 18:31:12
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 14/N/dwufazowy
38 ACCEPTED 2021-10-02 22:47:27
2021-10-02 13:39:46
Wiktoria Robak MERSI SK
  • 2x 5/LL/zwykły
37 ACCEPTED 2021-10-02 22:47:13
2021-10-02 13:38:09
Weronika Guszpil SOLOZZO
  • 2x 5/LL/zwykły
36 ACCEPTED 2021-10-02 22:47:07
2021-10-02 13:37:53
Weronika Guszpil NIKO
  • 2x 5/LL/zwykły
35 ACCEPTED 2021-10-02 22:47:04
2021-10-02 13:37:30
Weronika Guszpil KAPCIA-WM
  • 2x 2/mini LL/dokładności
34 ACCEPTED 2021-10-02 22:47:00
2021-10-02 13:37:12
Weronika Guszpil LORD NIMMERDOR
  • 2x 5/LL/zwykły
33 ACCEPTED 2021-10-02 22:46:45
2021-10-01 20:57:03
Amelia Paluch KROTAL
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x 22/L1/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
32 ACCEPTED 2021-10-02 22:46:18
2021-09-30 21:05:34
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 11/P/dwufazowy
31 ACCEPTED 2021-09-30 20:25:12
2021-09-30 20:00:40
Tim Roeschke SUBITO 27
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
30 ACCEPTED 2021-10-02 22:45:49
2021-09-30 15:17:06
Sara Tomków ZANDORELLI NUMBER ONE
  • 2x 8/L/zwykły
  • 2x 22/L1/dwufazowy
29 ACCEPTED 2021-09-30 11:53:55
2021-09-29 20:44:28
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 2x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
28 ACCEPTED 2021-10-02 22:45:40
2021-09-29 18:47:03
Klaudia Rybka PORANNY BLASK
  • 2x 5/LL/zwykły
  • 2x 20/LL/zwykły
27 ACCEPTED 2021-10-02 22:45:36
2021-09-29 17:04:16
Wiktoria Fraczek ETER
  • 2x 22/L1/dwufazowy
26 ACCEPTED 2021-10-02 22:45:13
2021-09-29 17:03:41
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 22/L1/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
25 ACCEPTED 2021-10-02 22:51:03
2021-09-28 22:17:43
Natalia Cegielska DARLA
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
24 ACCEPTED 2021-10-02 22:44:47
2021-09-28 13:03:34
Karolina Farat BEREK
  • 2x 5/LL/zwykły
  • 2x 20/LL/zwykły
23 ACCEPTED 2021-10-02 22:51:00
2021-09-27 20:57:45
Natalia Cegielska RAKSA
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
  • 1x 22/L1/dwufazowy
22 ACCEPTED 2021-09-30 12:09:54
2021-09-27 20:33:53
Lena Mikołajczak ARTEIDA
  • 1x 4a/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 1. półfinał
  • 1x 4b/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 2. półfinał
  • 2x 18/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - finał
21 ACCEPTED 2021-09-30 12:09:54
2021-09-27 20:30:46
Laura Mikołajczak CARMENSITA 3
  • 1x 4a/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 1. półfinał
  • 1x 4b/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - 2. półfinał
  • 2x 18/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - finał
20 ACCEPTED 2021-09-28 11:26:01
2021-09-27 15:10:31
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
19 ACCEPTED 2021-10-06 09:09:10
2021-09-27 13:06:21
Julia Jannack ALABAMA
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
18 ACCEPTED 2021-09-27 10:28:09
2021-09-26 13:29:58
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 6/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 1. półfinał
  • 1x 7/JUN MŁ./mistrzostwa juniorów młodszych - 2. półfinał
  • 1x 21/JUN. MŁ/mistrzostwa juniorów młodszych
17 ACCEPTED 2021-09-28 15:55:44
2021-09-26 10:54:13
Laura Zietz CARINO 536
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 17/mini LL/dokładności
  • 1x 20/LL/zwykły
16 ACCEPTED 2021-09-28 15:55:37
2021-09-25 07:52:30
Benjamin Schneider HELENE 50
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
15 ACCEPTED 2021-09-28 15:55:33
2021-09-25 07:51:28
Frieda Riedel MC DREAMY
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 17/mini LL/dokładności
  • 1x 20/LL/zwykły
14 ACCEPTED 2021-09-28 15:55:21
2021-09-25 07:50:51
Kristin Riedel ESPACITO
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 17/mini LL/dokładności
  • 1x 20/LL/zwykły
13 ACCEPTED 2021-09-28 15:55:20
2021-09-25 07:44:39
Marcus Riedel LONG PEZI
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
12 ACCEPTED 2021-10-07 08:14:27
2021-09-24 22:00:19
Matylda Lubecka TOPAZ
  • 1x 3a/KUC/mistrzostwa kuców - 1. półfinał
  • 1x 3b/KUC/mistrzostwa kuców - 2. półfinał
  • 2x 19/KUC/mistrzostwa kuców - finał
11 ACCEPTED 2021-10-01 14:15:12
2021-09-24 15:19:06
Hendrik Voigt CAYA
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 17/mini LL/dokładności
10 ACCEPTED 2021-10-01 14:15:09
2021-09-24 15:16:45
Hendrik Voigt CARLITO Z
  • 2x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 16/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 2x 17/mini LL/dokładności
  • 1x 18/MŁODZIK/mistrzostwa młodzików - finał
9 ACCEPTED 2021-09-27 10:08:57
2021-09-24 12:38:10
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 9/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 1. półfinał
  • 1x 10/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - 2. półfinał
  • 1x 24/JUNIOR/mistrzostwa juniorów - finał
8 ACCEPTED 2021-09-28 13:48:42
2021-09-23 21:05:42
Matthias Scherzer LEGOLAS T
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
  • 1x 25/N1/zwykły
7 ACCEPTED 2021-09-28 13:48:26
2021-09-23 21:04:22
Matthias Scherzer CALINERA
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
  • 1x 25/N1/zwykły
6 ACCEPTED 2021-09-28 13:47:47
2021-09-23 20:22:57
Victoria-Patricia Thiel GRAZIA T
  • 1x 5/LL/zwykły
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 20/LL/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
5 ACCEPTED 2021-10-05 14:01:14
2021-09-23 17:06:39
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x 8/L/zwykły
4 ACCEPTED 2021-10-06 13:11:50
2021-09-23 17:05:18
Hagen Ridzkowski CARLOTTA L
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 22/L1/dwufazowy
3 ACCEPTED 2021-09-24 08:23:44
2021-09-23 17:03:54
Hagen Ridzkowski CANCAN 11
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
  • 1x 25/N1/zwykły
2 ACCEPTED 2021-10-04 09:37:15
2021-09-23 15:52:15
Stefanie Ridzkowski MONTE K
  • 1x 8/L/zwykły
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
1 ACCEPTED 2021-09-28 11:26:41
2021-09-23 14:13:27
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 11/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 23/P1/zwykły
  • 1x 25/N1/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonik Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2003 (J.)
brak
2. Bamber Aleksndra JKS Patos
2003 (J.)
O044965
3. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
brak
4. Bogisch Wenke
5. Castelain Zuzanna Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
-
6. Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
7. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
8. Czajkowska Paulina Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O062727
9. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
Brak
10. Domżalska Julia LUKS Nysa Gubin
2009 (JM.)
brak
11. Drzymała Marta zks Drzonków
S
O002938
12. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
13. Farat Karolina Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O053910
14. Fraczek Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2001 (MJ.)
O033676
15. Franz Deva Lena Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
brak
16. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
17. Grabia Adina Reitclub Groß Kölzig
2007 (JM.)
none
18. Grzegorczyn Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O049147
19. Grzegorczyn Pola Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O049146
20. Gürtler Luise Reitclub Mahdel e.V
2007 (JM.)
None
21. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
22. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
23. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
24. Jakiel Wiktoria LUKS Nysa Gubin
2009 (JM.)
brak
25. Jannack Julia Reitclub Groß Kölzig
2004 (J.)
none
26. Jędrychowska Laura LUKS Nysa Gubin
2011 (Mł.)
O063395
27. Jones Maria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2004 (J.)
brak
28. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
29. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
30. Kamińska Luiza Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
31. Kees Pia Jagdhaus Paaren
2004 (J.)
None
32. Kiwilsza Kinga Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
Jhg
33. Klimek Paulina JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
O052417
34. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
S
O009530
10093859
35. Korbien Katja Reitclub Mahdel e.V
S
None
36. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
37. Kosiński Wojciech LUKS Nysa Gubin
2011 (Mł.)
brak
38. Kozołup Natalia JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O046183
39. Kuchta Pola Z.K.S. DRZONKÓW
2011 (Mł.)
O064698
40. Kustmann Noemi
41. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
O055364
42. Lubecka Matylda Rancho Drzecin
2010 (Mł.)
38696/19
43. Lyck-John Phillip RV Alt-Zeschdorf
S
brak
44. Łuczak Klara Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2009 (JM.)
brak
45. Maciejewska Alicja Klub Jeździecki Lansada
2004 (J.)
O043182
46. Maćkowiak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2004 (J.)
O065604
47. Majchrzak Karolina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
48. Marciniak Jagoda LUKS Nysa Gubin
2008 (JM.)
brak
49. Michalska Amelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
50. Michniewicz Wiktoria LUKS Nysa Gubin
2004 (J.)
O052410
51. Mikołajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (JM.)
brak
52. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
2012 (Mł.)
brak
53. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (J.)
O043632
54. Miłowska Agata Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2007 (JM.)
O047923
55. Modelewski Patryk KS Verso La Natura
S
O009529
56. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
O038052
57. Mosler Marie Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
none
58. Mrozek Kinga Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
brak
59. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
60. Noack Sarah-Marie
61. Olejarz Natalia SKJ Czarna Perła
S
Brak
62. Olszowy Ryszard KJ LANSADA
2005 (J.)
O056297
63. Paczkowska Noelia LUKS Nysa Gubin
2006 (JM.)
brak
64. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
brak
65. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
66. Petrowski Xenia
67. Reich Tatjana RV Jagdhaus Paaren e.V.
68. Richter Denise PSV am Phöbener Bruch e.V.
S
1472876
69. Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V.
S
361140
70. Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
S
468786
71. Riedel Frieda PSV Phöbener Bruch
2012 (Mł.)
None
72. Riedel Kristin PSV Phöbener Bruch
S
None
73. Riedel Marcus PSV Phöbener Bruch
S
Non
74. Robak Wiktoria JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O050459
75. Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
2007 (JM.)
none
1877307
76. Rohrbeck Charleen RV Jagdhaus Paaren e.V.
77. Rosalska Julia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2005 (J.)
O057045
78. Rybka Klaudia KJ Lansada
2005 (J.)
O053401
79. Schanze Katja 1893 Forst e.V.
S
none
80. Scherzer Matthias RV Schönfeld
S
None
81. Schneider Benjamin PSV Phöbener Bruch
S
None
82. Schott Emilia LRV Münchehofe
S
none
83. Schubert Iris PSV Oderland e.V.
84. Sebastian Katarzyna Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
O020447
85. Sergiel Hanna KS Centaurus Stary Kisielin
2006 (JM.)
O047012
86. Siepiora Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
Bdjr
87. Sitkowska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
88. Smulska Weronika Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
brak
89. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
90. Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
91. Sosińska Michalina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (Mł.)
brak
92. Stańczak-Szulc Kinga Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
93. Stasiak Amelia KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2008 (JM.)
brak
94. Stępniak Martyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O048988
95. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (MJ.)
O047917
96. Szklarz Jakub Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
-
97. Szotowicz Katarzyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O053909
98. Thiel Victoria-Patricia RV Schönfeld
S
None
99. Tichatschke Alexander RV Jagdhaus Paaren e.V.
100. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
O043630
101. Trzeciak Julia LUKS Nysa Gubin
2005 (J.)
O059530
102. Ulrich Jennifer
103. Uziębło Laura Zielonogórski Klub Sportowy
2005 (J.)
O042244
104. Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus
S
O038685
105. Voigt Hendrik Reitverein Schönfeld
S
none
106. Wieliczko Agata LUKS Nysa Gubin
2009 (JM.)
brak
107. Wieliczko Małgorzata LUKS Nysa Gubin
2002 (MJ.)
O064741
108. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
109. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
brak
110. Włoskowicz Dagmara Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
111. Wójcik Alicja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2008 (JM.)
brak
112. Wróblewska Waleria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2004 (J.)
O047120
113. Zawadka Zuzanna LUKS Nysa Gubin
2004 (J.)
O060276
114. Zboralska Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2002 (MJ.)
brak
115. Zietz Laura PSV Phöbener Bruch
S
none
116. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
117. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

79

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
2.

16

ALABAMA PONY/KLEINPFERD GER 2009 gelding dun/kuc:145 F: Aladin
M: Chamee
none DE498570046308
3.

92

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Talent Charbonere
M: Alcara/Widam
K030289 616009610072114
4.

3

ANDOKEI F:
M:
5.

116

ARALDIKUSS Deutsches Sportpferd GER vv gelding bay/180 F: vv
M: vv
none vv
6.

44

ARTEIDA WIELKOPOLAK POL 2011 klacz gniada/mk:152 F: Quidam's Hero
M: Artemida
brak 616007680010111
7.

42

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217
8.

94

BACHUS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/166 F: Vulkan L
M: Baharia L
K032427 .
9.

128

BAD BOY Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2007 wałach kasztanowata/170cm F: moravia
M: britanika
nn 009670052407
10.

48

BEREK SP POL 2003 wałach gniada/164 F: Revel / Animo
M: Bazia / Live And Liberty
K030504 POL009600073203
11.

142

BOREAL F:
M:
DE421000272009
12.

21

BRILLANCE BRAK POL brak klacz ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
13.

122

CADOZO KWPN POL 2007 wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
K012116 528003000711705
14.

4

CALINEBA F:
M:
DE456560412215
15.

34

CALINERA OLDENBURGER GER 2013 Stute Schimmel/168 F: Calidrio
M: Annalinera
DE 418180204713 2764181802047136
16.

108

CALL ME CHERRY Deutsches Sportpferd GER 2013 mare seal brown/1,73 F: Csskeni II
M: Cherry Lady
DE 456560008713 none
17.

29

CANCAN 11 MECKLENBURG GER 2011 mare bay/177 F: Carrico
M: Continue
none DE427270043611
18.

41

CARINO 536 WÜRTTEMBERGER GER 2005 Wallach Braune/170 F: Cosinus B
M: Cento
none DE473730447405
19.

46

CARLITO Z Z GER 2015 Wallach Fuchs/1,78 F: Chellano Alpha Z
M: Baloumee Z
056015Z55616715 056015Z55616715
20.

8

CARLOTTA L OLDENBURG GER 2012 mare grey/175 F: Califax
M: Corradino
none 000
21.

43

CARMENSITA 3 OLDENBURG POL 2013 klacz biała/mk:165 F: Call Me Number One
M: Graf Magna
brak DE 418180277513
22.

120

CASSINO DI DIAMANTE WESTFALSKA POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Cotton Club
M: Florance
K032716 DE44141199916
23.

87

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola/Carinijo
K024140 DE42100505611
24.

84

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman/Carthago
M: Orlanda VII/Rocadero
K008366 DE421000016004
25.

47

CAYA Deutsches Sportpferd GER 2015 Stute Schimmel/1,68 F: Ciaco's Son S
M: Gaya
none DE 456560130015
26.

90

CELTIKA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Cary Son
M: Calka
K021750 616009610082512
27.

114

CHACCO LOVE Deutsches Sportpferd GER 2017 mare bay/170 F: vv
M: vv
none vv
28.

5

CHANEL KAMA F:
M:
POL009640068111
29.

112

CHARLY OHNE RASSE GER 2016 gelding black/kuc:120cm F: Keine
M: Keine
None DE498560013416
30.

121

CHESTERFIELD Deutsches Sportpferd GER 2008 gelding white/165 F: Cockpit
M: Osaka
DE 456570048908 DE 456570048908
31.

65

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
32.

124

CHIVAS RG Z ZANGERSHEIDE NED 2017 wałach siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Dorette
- 056015Z55743417
33.

133

CHWAT SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Ojciec
M: Matka
K028068 Pol
34.

101

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
35.

150

COMTA HANOVERSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Comte
M: Suerte
K027554 DE431314406814
36.

145

CON PIACERE WESTFALE GER 2007 gelding chestnut/169 F: Con Amore
M: Castanea
none DE441411354607
37.

75

CONSILLA HOL POL 2014 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
38.

130

CONSOTHO II NIEM.SPORT POL 2012 wałach gniada/173 F: Con Sherry
M: Lacrima
brak DE456570099112
39.

104

CONSTANTINO HOLSZTYŃSKA GER 2014 wałach gniada/170 F: Contendro II/Contender
M: Maledina/Lantaan
K025341 DE421000141214
40.

64

CORONA KR WESTF GER 01.03.2010 klacz gniada/165 F: Coronas / Coret Obolensky
M: Petite Fleur / Polydor
K028799 DE441410536810
41.

144

COSIMA W OLDENBURGER GER 2015 mare chestnut/166 F: Cormint
M: Blanchette
nine DE41818020515
42.

20

CZA CZA SP POL 2016 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
43.

53

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
44.

135

DAMON SALVATORE Z F:
M:
45.

89

DARK DIAMOND XX POL 2010 klacz gniada/167 F: Grand Presidiwn
M: Dalata / Enyoy
K020197 616POL10006837T
46.

63

DARLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Lasko
M: Darina
KO19970 616 009 6102012 10
47.

93

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka/Tjungske
K030290 056015Z55739416
48.

113

DISCORIA Deutsches Sportpferd GER 2017 mare bay/170 F: vv
M: vv
none vv
49.

105

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
K027919
50.

19

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
K016685 528003000800474
51.

98

DRACENA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
brak PL
52.

38

ESPACITO MECKLENBURGER GER 2013 gelding chestnut/174 F: Eldorado de Hus
M: Ulzana
None 427270293213
53.

50

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
K031634 616006570101412
54.

61

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
55.

140

FILIPO S F:
M:
DE418182509014
56.

138

FLUSH TDYR Z F:
M:
57.

85

FOKUS SP POL brak wałach ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
58.

147

FOR FAVORITE F:
M:
DE4333330108716
59.

26

FOX SP POL 2010 wałach tarantowata/- F: -
M: -
- 616 009 68 00429 10
60.

146

FUNTOMAS M F:
M:
DE431319623205
61.

129

GIBON KUC FELIŃSKI POL 2016 wałach gniada/140 F: Harpun
M: Gitara
brak 616013580140816
62.

10

GIGOLO MAŁPOLSKA POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Davinci
M: Goldika
K026362 616006680002813
63.

6

GLAMOUR GIRL F:
M:
64.

96

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
65.

74

GOLDIKA BRAK POL brak klacz tarantowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
66.

97

GRALL TYP SZLACHETNY POL 2002 Wałach gniada/168 F: -
M: -
brak PL
67.

33

GRAZIA T DSP GER 2012 Stute Hellfuchs/164 cm F: Gepsom
M: Charline
DE 456570315512 2764565703155129
68.

68

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: Brak
K024932 Brak
69.

102

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
009640090307 -
70.

40

HELENE 50 HOLSTEINER GER 2015 mare white/172 F: Uriko
M: Cassini II
None DE421000039715
71.

127

HENNESSY MB HANNOVER POL 2016 wałach kara/167 F: Heinrich Heine
M: Donna Mae
K032297 DE431312003616
72.

149

IASCARE F:
M:
DE433330066609
73.

141

IMBIR F:
M:
POL013610162012
74.

111

IMPERIUM SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z
M: Inwazja
. .
75.

77

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo/Lascadell
M: Ikona/Inkinatus
K011064 616009680018605
76.

49

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
77.

25

JAQUIN HOL POL brak klacz ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
78.

118

JASKÓŁKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Romeo
M: Jowita
Brak 616098100061237
79.

57

KAPCIA-WM DSP POL 2016 klacz kara/168 F: Kubaner xx
M: Linaret / Sanssouci
K031349 De 455870029716
80.

81

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester/Quinar
M: Karmen/Silver
K030461 616009682014715
81.

91

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
82.

73

KONSTELACJA SP POL brak klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
83.

12

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
brak 616009680087811
84.

131

KUANT MC SP POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Karmen
K032310 Pol
85.

99

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/mk:kuc: F: nw
M: nw
brak
86.

66

LA BOULE WESTFALSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad / Lancer II
M: Balilka / Baloubet du Rouet
K032063 DE 441411069316
87.

126

LALA LAND SK SP POL 2017 wałach kara/176 F: Donald Z
M: Latina 216
- 616009680032417
88.

31

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
89.

82

LAVINA 48 Deutsches Sportpferd GER 2015 mare dark bay/mk:165 F: Landstreicher
M: Chupa Chupsi
DE 473730488715 DE 473730488715
90.

35

LEGOLAS T DSP GER 2013 Wallach Braune/164 F: Le Co Q As
M: Elena
DE 456560047613 276020000293992
91.

137

LEVI VDL F:
M:
92.

132

LEX SP POL 2012 wałach gniada/163 F: Contendor
M: L
K030283 Pol
93.

117

LEXUS WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/mk:ok.160 F: Almetto P
M: Lawina
K022078 616007640068711
94.

119

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
95.

139

LOLI POP F:
M:
DE431316786303
96.

37

LONG PEZI Deutsches Sportpferd GER 2014 gelding chestnut/182 F: Lord Petzi
M: Zenturio
None 276455870100614
97.

56

LORD NIMMERDOR NIEM. SPORT. POL 2016 wałach gniada/165 F: No Limit /
M: Lady Liberty / Lord Liberty G
K030534 DE455550056216
98.

103

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: RONDO’s Black Boy
M: Lazy
K032327 A0007474S
99.

115

LUCKYBOY Deutsches Sportpferd GER 2001 gelding bay/183 F: Lucky Lionell
M: Gyrona
none DE457001149101
100.

83

LUCYFER TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Ajbek
M: Lukka
K025568 732 01 0699 13
101.

143

LUNA B F:
M:
DE456570009508
102.

136

MAGANIX F:
M:
103.

86

MAGNAT SP POL 2014 wałach srokata/166 F: Corleone Z / Coriall Z
M: Markiza I-P / Ron William
K030019 616009610097614
104.

106

MARLEY KWPN POL 2017 wałach gniada/- F: Haynes GH
M: G
brak 528003201707374
105.

23

MAXIMUS NF WLKP POL 2009 wałach siwa/174cm F: Rabiates Turbud Z
M: Messalina
K019357 616007610088609
106.

39

MC DREAMY Deutsches Reitpony GER 2009 gelding chestnut/kuc:145 F: Merlin
M: Rosenhof Chico
None 443431135109
107.

67

MERLOT V KWPN POL 2017 wałach siwa/162 F: Jaguar van Paemel
M: Ilayza V
K032062 528003201700370
108.

60

MERSI SK WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/160 F: Donald Z
M: Mary
5709/21 616 007 68 00319 17
109.

76

MIGRENA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/mk:brak F: brak
M: brak
brak brak
110.

9

MISS POMPADURE BRANDENBURG GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
DE456370113009
111.

7

MONTE K WARM BLOOD GER 2009 gelding dark bay/165 F: Monte Bellini
M: Annelien
none DE 456370141709
112.

107

MONTY HAFLINGER GER 2009 gelding palomino/mk:147 cm F: Maisturm
M: Orana
Keine DE 481830138509
113.

134

MR. DIAMANT F:
M:
114.

69

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
115.

22

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
116.

58

NIKO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Tabasko
M: Norma
Brak POL 616009610047315
117.

71

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
118.

32

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
119.

125

ORINOKO SP POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Hush Hush / Echo Vont Speveld
M: Okawango / Con Calma
K028845 616999680052516
120.

110

PAN TAU Deutsches Sportpferd GER 2011 gelding seal brown/1,70 F: unknown
M: Pippi Lotta
DE 433332158511 none
121.

100

PANKRACY KUC POL 2016 wałach ciemnosiwa/kuc:140 F: bd
M: Pierotta
brak 616999680038916
122.

95

PASADENA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: CASTLE ROCK
M: PETERSBURG
K032428 .
123.

80

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
K027935 616003010085811
124.

51

PORANNY BLASK SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Lou reed
M: Portina
K029842 616009670061916
125.

78

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
126.

24

QUO VADIS SP POL 2009 wałach gniada/158 F: Contendor /
M: Quick Style /
brak 6160092001609
127.

62

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/158 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 POL007680046408
128.

72

RUBIK SP POL 2009 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
129.

59

SOLOZZO SP POL 2017 wałach siwa/mk:156 F: Lissaro/ Colox Cup
M: Santa Fe V/ Quaterback
K030510 616009520044117
130.

30

SONG SP POL 2011 wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
K024080 616009610116611
131.

1

STAKORADO PS F:
M:
132.

148

STARTFIRE F:
M:
DE455670072215
133.

45

SUBITO 27 MECKLENBURGER GER 2005 Wallach Braune/1,76 F: Saverio
M: Lady Lou
none DE 427 270118005
134.

109

SVALA 42 Deutsches Sortpferd GER 2013 mare seal brown/1,53 F: unknown
M: unknown
DE 404980023413 none
135.

13

TOPAZ KUC WALISKI POL 2003 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
brak 528005000001570
136.

2

ULA-LA F:
M:
137.

88

WENECJA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
K024125 DE421000564912
138.

123

WULKAN PKS POL 2006 wałach kara/167 F: Rubin
M: Wiolina
K015165 616009680094006
139.

52

ZANDORELLI NUMBER ONE SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Number One / Numero Uno
M: Zandorella K2 / Zandor Z
K030936 616009680023417
Rider Club
Competition
Prize
Drzymała Marta zks Drzonków
300
SUM:
300.00
Hosa Emilia ZKS Drzonków
500
SUM:
500.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
700
SUM:
700.00
Kees Pia Jagdhaus Paaren
350
100
350
SUM:
800.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
200
SUM:
200.00
Maciejewska Alicja Klub Jeździecki Lansada
300
SUM:
300.00
Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
70
150
150
SUM:
370.00
Paluch Amelia Rancho Drzecin
30
SUM:
30.00
Reich Tatjana RV Jagdhaus Paaren e.V.
30
SUM:
30.00
Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V.
50
70
SUM:
120.00
Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
30
50
SUM:
80.00
Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
150
110
SUM:
260.00
Scherzer Matthias RV Schönfeld
110
100
150
SUM:
360.00
Schneider Benjamin PSV Phöbener Bruch
30
SUM:
30.00
Schott Emilia LRV Münchehofe
50
SUM:
50.00
Schubert Iris PSV Oderland e.V.
50
220
220
SUM:
490.00
Thiel Victoria-Patricia RV Schönfeld
100
SUM:
100.00
Tichatschke Alexander RV Jagdhaus Paaren e.V.
50
SUM:
50.00
Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus
50
SUM:
50.00
Winograd Dorota ZKS Drzonków
100
SUM:
100.00
Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonik Wiktoria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (98)
2021-10-09
2021-10-10
Bamber Aleksndra
JKS Patos
2021-10-10
5
PATOS (80)
2021-10-10
2021-10-10
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2021-10-09
1
Bogisch Wenke
IMBIR (141)
2021-10-09
27
2021-10-09
8
BOREAL (142)
2021-10-09
7
2021-10-09
2021-10-10
Castelain Zuzanna
Zielonogórski Klub Sportowy
LEXUS (117)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
Cegielska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
RAKSA (62)
2021-10-09
8
2021-10-09
4
2021-10-10
8
2021-10-10
7
DARLA (63)
2021-10-09
4
2021-10-09
1
2021-10-10
4
2021-10-10
3
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (87)
2021-10-09
12
2021-10-10
6
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (102)
2021-10-09
7
2021-10-09
5
2021-10-10
2021-10-10
6
Domżalska Julia
LUKS Nysa Gubin
2021-10-09
6
Drzymała Marta
zks Drzonków
CELTIKA (90)
2021-10-09
4
2021-10-09
3
2021-10-10
3
300
2021-10-10
3
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
FENIKS (61)
2021-10-09
8
Farat Karolina
Zielonogórski Klub Sportowy
BEREK (48)
2021-10-09
23
2021-10-09
2021-10-10
20
2021-10-10
Fraczek Wiktoria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
ETER (50)
2021-10-10
14
2021-10-10
Franz Deva Lena
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
FOKUS (85)
2021-10-10
3
Gil Agata
JKS Gostchorze
CHWAT (133)
2021-10-09
17
2021-10-09
2021-10-10
13
2021-10-10
Grzegorczyn Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
KUANT MC (131)
2021-10-09
7
2021-10-09
26
Grzegorczyn Pola
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
KUANT MC (131)
2021-10-10
16
LEX (132)
2021-10-10
8
Gürtler Luise
Reitclub Mahdel e.V
MONTY (107)
2021-10-09
1
2021-10-09
CHARLY (112)
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
3
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2021-10-09
21
2021-10-09
2021-10-09
19
2021-10-09
NIKO (58)
2021-10-09
12
2021-10-09
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (150)
2021-10-09
2
2021-10-09
2
2021-10-10
1
2021-10-10
1
500
Jakiel Wiktoria
LUKS Nysa Gubin
RUBIK (72)
2021-10-10
1
Jędrychowska Laura
LUKS Nysa Gubin
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
1
Jones Maria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-10-09
2
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (88)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
700
2021-10-10
1
IMPERIUM (111)
2021-10-09
13
2021-10-09
20
2021-10-10
10
2021-10-10
17
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
2021-10-09
7
2021-10-10
12
2021-10-10
23
2021-10-10
GIBON (129)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
1
Kamińska Luiza
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (97)
2021-10-09
11
Kees Pia
Jagdhaus Paaren
2021-10-09
1
2021-10-09
32
2021-10-10
2
2021-10-10
23
SVALA 42 (109)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
14
PAN TAU (110)
2021-10-09
5
2021-10-09
1
350
2021-10-10
3
100
2021-10-10
1
350
Kiwilsza Kinga
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (132)
2021-10-10
6
Klimek Paulina
JKS Jaroszówka
CASSONE (84)
2021-10-09
11
2021-10-09
Knap Wiktoria
ZKS Drzonków
2021-10-09
28
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
30
2021-10-10
Korbien Katja
Reitclub Mahdel e.V
MONTY (107)
2021-10-10
1
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
2021-10-09
13
2021-10-09
2021-10-10
15
2021-10-10
ORINOKO (125)
2021-10-09
6
2021-10-09
5
2021-10-10
2
2021-10-10
3
200
2021-10-09
14
2021-10-09
2021-10-10
14
2021-10-10
Kosiński Wojciech
LUKS Nysa Gubin
RUBIK (72)
2021-10-09
1
Kowalczyk Ewelina
bpk
NEFRYT (54)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09
Kozołup Natalia
JKS w Jaroszówce
MAGNAT (86)
2021-10-09
11
Kuchta Pola
Z.K.S. DRZONKÓW
LUCKY BOY (103)
2021-10-09
2
2021-10-09
2
2021-10-10
2021-10-10
2
Kustmann Noemi
LUNA B (143)
2021-10-09
18
2021-10-09
19
2021-10-10
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2021-10-09
2021-10-09
Lubecka Matylda
Rancho Drzecin
TOPAZ (13)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
1
2021-10-10
7
BAD BOY (128)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
4
2021-10-10
2021-10-10
5
Lyck-John Phillip
RV Alt-Zeschdorf
LOLI POP (139)
2021-10-09
4
2021-10-09
FILIPO S (140)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
Łuczak Klara
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2021-10-09
15
Maciejewska Alicja
Klub Jeździecki Lansada
SONG (30)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
3
2021-10-10
2
300
Maćkowiak Martyna
Zielonogórski Klub Sportowy
WULKAN (123)
2021-10-09
36
2021-10-09
2021-10-10
26
Majchrzak Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (98)
2021-10-09
Marciniak Jagoda
LUKS Nysa Gubin
GOLDIKA (74)
2021-10-09
3
2021-10-09
3
2021-10-10
2
2021-10-10
2
Michalska Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (97)
2021-10-09
1
Michniewicz Wiktoria
LUKS Nysa Gubin
2021-10-09
1
2021-10-09
31
2021-10-10
1
2021-10-10
24
Mikołajczak Laura
Rancho Drzecin
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
1
2021-10-10
11
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
ARTEIDA (44)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
5
2021-10-10
1
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
2021-10-09
5
2021-10-09
3
2021-10-10
3
2021-10-10
4
Miłowska Agata
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-10-09
29
2021-10-09
18
2021-10-10
22
2021-10-10
Modelewski Patryk
KS Verso La Natura
2021-10-09
9
2021-10-09
3
2021-10-10
5
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2021-10-09
25
2021-10-09
14
Mrozek Kinga
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
FOKUS (85)
2021-10-10
6
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (32)
2021-10-09
3
70
2021-10-09
2
150
2021-10-10
1
150
2021-10-10
4
Noack Sarah-Marie
STARTFIRE (148)
2021-10-09
8
2021-10-09
13
2021-10-10
Olejarz Natalia
SKJ Czarna Perła
2021-10-09
23
2021-10-09
2021-10-10
25
2021-10-10
Olszowy Ryszard
KJ LANSADA
ASTURIA (42)
2021-10-09
33
2021-10-10
25
2021-10-10
31
2021-10-09
6
Paczkowska Noelia
LUKS Nysa Gubin
FOKUS (85)
2021-10-09
1
Paluch Amelia
Rancho Drzecin
KROTAL (12)
2021-10-09
7
2021-10-09
7
2021-10-10
4
30
2021-10-10
10
2021-10-10
7
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
2021-10-09
3
2021-10-09
4
2021-10-10
6
2021-10-10
CHICAGO (65)
2021-10-09
4
2021-10-09
Petrowski Xenia
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
Reich Tatjana
RV Jagdhaus Paaren e.V.
2021-10-09
19
2021-10-09
6
2021-10-10
5
30
2021-10-10
8
Richter Denise
PSV am Phöbener Bruch e.V.
2021-10-10
27
2021-10-09
10
2021-10-10
4
2021-10-10
1
Ridzkowski Hagen
Polizeisportverein 1893 Forst e.V.
2021-10-09
22
2021-10-10
2
50
2021-10-09
16
2021-10-10
3
70
2021-10-10
Ridzkowski Stefanie
PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
2021-10-09
5
30
2021-10-09
8
2021-10-10
3
50
Riedel Frieda
PSV Phöbener Bruch
2021-10-09
13
2021-10-09
2021-10-10
1
Riedel Kristin
PSV Phöbener Bruch
2021-10-09
13
2021-10-09
2021-10-10
1
2021-10-10
18
Riedel Marcus
PSV Phöbener Bruch
2021-10-09
22
2021-10-09
24
2021-10-10
2021-10-10
16
Robak Wiktoria
JKS Jaroszówka
2021-10-09
16
2021-10-09
Roeschke Tim
PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
2021-10-09
1
150
2021-10-10
2
110
Rohrbeck Charleen
RV Jagdhaus Paaren e.V.
2021-10-09
18
2021-10-09
2021-10-10
14
2021-10-10
21
Rosalska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
KUANT MC (131)
2021-10-10
27
Rybka Klaudia
KJ Lansada
2021-10-09
29
2021-10-09
2021-10-10
13
2021-10-10
Schanze Katja
1893 Forst e.V.
2021-10-09
Scherzer Matthias
RV Schönfeld
2021-10-09
2
110
2021-10-09
3
100
2021-10-10
2
150
2021-10-09
17
2021-10-09
7
2021-10-10
Schneider Benjamin
PSV Phöbener Bruch
2021-10-09
5
2021-10-09
4
30
2021-10-10
3
2021-10-10
11
Schott Emilia
LRV Münchehofe
COSIMA W (144)
2021-10-09
6
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
9
2021-10-09
3
50
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
Schubert Iris
PSV Oderland e.V.
2021-10-09
2
50
2021-10-09
12
2021-10-10
20
2021-10-09
10
2021-10-09
1
220
2021-10-10
1
220
Sebastian Katarzyna
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2021-10-09
28
2021-10-09
2021-10-10
15
2021-10-10
Sergiel Hanna
KS Centaurus Stary Kisielin
INEZA W (77)
2021-10-09
3
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
2
2021-10-09
9
2021-10-09
5
2021-10-10
19
Siepiora Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (132)
2021-10-09
20
2021-10-09
35
Sitkowska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
2021-10-10
17
2021-10-10
Smulska Weronika
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
JAQUIN (25)
2021-10-10
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
MARLEY (106)
2021-10-09
17
2021-10-09
15
2021-10-10
18
2021-10-10
2021-10-09
25
2021-10-09
2021-10-10
18
2021-10-10
2021-10-09
9
2021-10-09
2021-10-10
22
2021-10-10
MAGANIX (136)
2021-10-09
26
2021-10-09
2021-10-10
32
2021-10-10
LEVI VDL (137)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09
16
2021-10-09
2021-10-10
21
2021-10-10
2021-10-10
2021-10-09
14
2021-10-09
2021-10-10
29
2021-10-10
Sołtysiak Milena
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2021-10-09
2
2021-10-09
3
2021-10-10
2
2021-10-10
1
Sosińska Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-10-09
Stańczak-Szulc Kinga
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (49)
2021-10-10
9
2021-10-10
9
Stasiak Amelia
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (100)
2021-10-09
4
Stępniak Martyna
Zielonogórski Klub Sportowy
GIGOLO (10)
2021-10-09
6
2021-10-09
7
2021-10-10
3
2021-10-10
4
Strzępek Natalia
KS Centaurus
FOX (26)
2021-10-09
24
2021-10-09
2021-10-09
37
Szklarz Jakub
Zielonogórski Klub Sportowy
CADOZO (122)
2021-10-09
5
2021-10-09
Szotowicz Katarzyna
Zielonogórski Klub Sportowy
LUCYFER (83)
2021-10-09
34
2021-10-10
28
Thiel Victoria-Patricia
RV Schönfeld
2021-10-09
3
2021-10-09
1
100
2021-10-10
1
2021-10-10
Tichatschke Alexander
RV Jagdhaus Paaren e.V.
2021-10-09
10
2021-10-09
4
50
2021-10-10
7
2021-10-10
4
ULA-LA (2)
2021-10-09
6
2021-10-10
2021-10-09
2
2021-10-10
2
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2021-10-09
21
2021-10-09
2021-10-10
24
2021-10-10
Trzeciak Julia
LUKS Nysa Gubin
CZA CZA (20)
2021-10-10
16
2021-10-10
28
JAQUIN (25)
2021-10-10
Ulrich Jennifer
IASCARE (149)
2021-10-09
31
2021-10-09
2021-10-10
Uziębło Laura
Zielonogórski Klub Sportowy
2021-10-09
8
2021-10-09
6
2021-10-10
5
2021-10-10
5
Vitkouski Yaraslau
Klub Sportowy Centaurus
2021-10-10
2021-10-09
5
2021-10-09
2021-10-10
ALCANTO (92)
2021-10-09
15
2021-10-10
11
2021-10-09
5
50
2021-10-10
6
BACHUS (94)
2021-10-09
30
2021-10-10
10
2021-10-09
Voigt Hendrik
Reitverein Schönfeld
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
2021-10-10
1
CAYA (47)
2021-10-10
2021-10-09
15
2021-10-09
38
2021-10-09
2021-10-10
12
Wieliczko Agata
LUKS Nysa Gubin
RUBIK (72)
2021-10-09
2021-10-10
1
Wieliczko Małgorzata
LUKS Nysa Gubin
2021-10-09
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10
5
2021-10-10
5
2021-10-10
1
100
Witucka Natalia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-10
Włoskowicz Dagmara
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-10-09
Wójcik Alicja
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (100)
2021-10-09
Wróblewska Waleria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2021-10-09
30
2021-10-09
Zawadka Zuzanna
LUKS Nysa Gubin
JAQUIN (25)
2021-10-09
27
2021-10-09
Zboralska Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-10-09
9
Zietz Laura
PSV Phöbener Bruch
2021-10-09
1
2021-10-09
8
2021-10-10
1
2021-10-10
26
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
NEMEZIS (69)
2021-10-09
2
2021-10-09
2
2021-10-10
1
2021-10-10
2
500
NORTON (71)
2021-10-09
3
2021-10-09
4
2021-10-10
Żmójdzin Stanisław
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GRETA (68)
2021-10-09
3
2021-10-09
4
2021-10-10
3
2021-10-10
3
MIGRENA (76)
2021-10-10
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-10

Number of Riders: 117

Number of Horses: 139

The sum of prizes: 5 420.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl